Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Markus Rüdel markus.rudel@gmail.com 0739039464 Lila/Vit, Svart, Svart
FBI Tullinge (B) Orange, Svart, Svart
Fullersta IBK Jörgen Ängehult idoitab@telia.com 0730773864 Röd/Svart/Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Ingarö IF Thomas Pettersson Thomas@rtentreprenad.se 0706004750 Svart/Svart/Svart
Nacka Wallenstam IBK (A) Björn Pasternak bjorn.pasternak@gmail.com 0704262966 Vit/Svart/Vit
Nacka Wallenstam IBK (C) Stefan Tynell tynell@gmail.com Vit/Svart/Vit
Nynäshamns IBK Klas Enesved klas.enesved@gmail.com 070-6444785 Blå/Blå/Vit
Salems IF Jonas Broström jonas.brostrom27@hotmail.com Blå-Lila/vit/vit
Saltsjöbadens IF Karin Örnsten karin.ornsten@gmail.com 0722253828 Blå/vitrandig/Blå/Blå
Segeltorps IF Tomas Lundqvist mailme@tomaslundqvist.com 070-676 01 12 Vit/Vit/Vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Skogås/Trångsunds IBK (B) Fredrik Thunvik fredriksmail@gmail.com 073-525 62 57 Blå/Blå/Blå
Tumba GOIF Dennis Andersson anderssondennis83@gmail.com röd/svart/röd
Värmdö IF (A) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (C) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IBK Sanna Stark sanna.vhibk@gmail.com 0765426306 Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF (B) Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF (E) Felicia Stomfelt felicia@stomfelt.se 076-5385279 Blå/Blå/Blå
Örby IS Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Örby IS - Tumba GOIF
2019-09-28 10:00 1 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2019-09-28 12:30 1 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2019-09-29 09:00 1 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF Fisksätra sporthall
2019-10-26 09:00 1 Älvsjö AIK IBF (B) - Fullersta IBK Sätrahallen
2019-10-26 10:15 1 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kvarnängshallen
2019-10-26 13:00 1 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (C) Myrsjöskolan
2019-10-26 14:00 1 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (E) Myrsjöskolan
2019-10-27 13:30 1 Salems IF - Sickla IF Skogsängshallen
Omgång 2
2 Sickla IF - Örby IS Stavsborgshallen
2019-10-05 10:00 2 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (C) Åbyhallen
2019-10-05 10:15 2 Älvsjö AIK IBF (E) - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2019-10-05 14:15 2 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2019-10-06 09:00 2 Saltsjöbadens IF - Salems IF Fisksätra sporthall
2019-10-06 10:00 2 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurö-Vindö IF Skogåshallen
2019-10-06 10:15 2 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Kvarnbergshallen
2019-10-06 11:15 2 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2019-12-01 13:00 2 Tumba GOIF - Ingarö IF Storvretens Sporthall
Omgång 3
3 Örby IS - Saltsjöbadens IF
2019-10-12 10:00 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-10-12 10:00 3 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK (B) Tomtbergahallen
2019-10-12 12:15 3 Djurö-Vindö IF - Segeltorps IF Djurö Sporthall
2019-10-12 13:30 3 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (C) Rikstenshallen
2019-10-13 11:00 3 Älvsjö AIK IBF (E) - Fullersta IBK Västertorpshallen
2019-10-26 09:00 3 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2019-11-02 09:15 3 Nynäshamns IBK - Salems IF Kvarnängshallen
2019-12-08 14:00 3 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
Omgång 4
4 Nynäshamns IBK - Örby IS Kvarnängshallen
2019-10-19 09:45 4 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Värmdö IF (A) Skogåshallen
2019-10-19 12:15 4 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Botkyrkahallen
2019-10-19 13:30 4 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (C) Malmsjö Sporthall
2019-10-19 14:30 4 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-10-20 09:00 4 Segeltorps IF - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2019-10-20 09:15 4 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
2019-10-20 11:15 4 Salems IF - Djurö-Vindö IF Skogsängshallen
2019-10-20 14:00 4 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
Omgång 5
5 Djurö-Vindö IF - Örby IS Djurö Sporthall
2019-11-09 10:00 5 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF Sätrahallen
2019-11-09 10:00 5 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2019-11-09 10:00 5 Ingarö IF - Nynäshamns IBK Ingarö Sporthall
2019-11-09 12:00 5 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B) Myrsjöskolan
2019-11-10 10:30 5 Älvsjö AIK IBF (E) - Tumba GOIF Västertorpshallen
2019-11-10 12:00 5 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2019-12-15 17:00 5 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2020-02-01 16:30 5 Värmdö IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Värmdö sporthall
Omgång 6
2019-11-16 09:30 6 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnängshallen
2019-11-16 12:15 6 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Djurö Sporthall
2019-11-16 15:15 6 Örby IS - Huddinge IBS Bandhagshallen
2019-11-17 08:30 6 Segeltorps IF - Värmdö IF (C) Kvarnbergshallen
2019-11-17 09:00 6 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2019-11-17 09:00 6 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Fisksätra sporthall
2019-11-17 10:00 6 Tumba GOIF - Fullersta IBK Storvretens Sporthall
2019-11-17 12:15 6 Salems IF - Värmdö IF (A) Skogsängshallen
2019-11-17 13:00 6 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (E) Stavsborgshallen
Omgång 7
2019-11-23 09:00 7 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Åbyhallen
2019-11-23 10:00 7 Älvsjö AIK IBF (E) - Saltsjöbadens IF Sätrahallen
2019-11-23 10:00 7 Huddinge IBS - Ingarö IF Tomtbergahallen
2019-11-23 10:30 7 Värmdö IF (A) - Örby IS Värmdö sporthall
2019-11-23 11:30 7 Värmdö IF (C) - Salems IF Värmdö sporthall
2019-11-23 12:00 7 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Sätrahallen
2019-11-23 13:15 7 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2019-11-23 13:30 7 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Rikstenshallen
2019-11-24 09:00 7 Fullersta IBK - Sickla IF Glömstahallen
Omgång 8
2019-11-30 08:15 8 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2019-11-30 09:00 8 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2019-11-30 09:15 8 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Storvretens Sporthall
2019-11-30 09:15 8 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (E) Kvarnängshallen
2019-11-30 12:15 8 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Djurö Sporthall
2019-11-30 15:15 8 Örby IS - Värmdö IF (C) Bandhagshallen
2019-12-01 09:15 8 Saltsjöbadens IF - Fullersta IBK Fisksätra sporthall
2019-12-01 10:00 8 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2019-12-01 11:30 8 Salems IF - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
Omgång 9
2019-12-07 09:00 9 Västerhaninge IBK - Örby IS Åbyhallen
2019-12-07 10:00 9 Älvsjö AIK IBF (E) - Djurö-Vindö IF Sätrahallen
2019-12-07 10:30 9 Värmdö IF (C) - Ingarö IF Värmdö sporthall
2019-12-07 12:30 9 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2019-12-07 13:00 9 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-12-07 13:30 9 FBI Tullinge (B) - Salems IF Rikstenshallen
2019-12-07 14:00 9 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Myrsjöskolan
2019-12-08 08:30 9 Fullersta IBK - Nynäshamns IBK Glömstahallen
2019-12-08 10:00 9 Tumba GOIF - Sickla IF Storvretens Sporthall
Omgång 10
2020-01-11 09:00 10 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Ingarö Sporthall
2020-01-11 09:00 10 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 09:30 10 Örby IS - FBI Tullinge (B) Högdalshallen
2020-01-11 10:00 10 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (E) Tomtbergahallen
2020-01-11 10:30 10 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2020-01-11 11:00 10 Tumba GOIF - Saltsjöbadens IF Storvretens Sporthall
2020-01-11 12:15 10 Djurö-Vindö IF - Fullersta IBK Djurö Sporthall
2020-01-11 16:00 10 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
2020-01-12 08:00 10 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Glömstahallen
Omgång 11
2020-01-18 09:00 11 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Åbyhallen
2020-01-18 09:00 11 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2020-01-18 11:00 11 Älvsjö AIK IBF (E) - Värmdö IF (A) Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 12:00 11 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2020-01-18 13:00 11 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF Myrsjöskolan
2020-01-19 09:30 11 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF Storvretens Sporthall
2020-01-19 10:00 11 Fullersta IBK - Huddinge IBS Glömstahallen
2020-01-19 10:30 11 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF Skogåshallen
2020-01-19 10:30 11 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Storvretens Sporthall
Omgång 12
2020-01-25 09:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B) Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 09:15 12 Nynäshamns IBK - Sickla IF Kvarnängshallen
2020-01-25 10:15 12 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK IBF (E) Värmdö sporthall
2020-01-25 12:15 12 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF Djurö Sporthall
2020-01-25 13:00 12 Nacka Wallenstam IBK (C) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2020-01-25 15:30 12 Örby IS - Skogås/Trångsunds IBK (B) Bandhagshallen
2020-01-26 09:15 12 Värmdö IF (A) - Fullersta IBK Värmdö sporthall
2020-01-26 11:30 12 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen
2020-02-02 09:15 12 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fisksätra sporthall
Omgång 13
2020-02-08 08:45 13 Fullersta IBK - Värmdö IF (C) Kvarnbergshallen
2020-02-08 09:45 13 Segeltorps IF - Örby IS Kvarnbergshallen
2020-02-08 09:45 13 Tumba GOIF - Huddinge IBS Storvretens Sporthall
2020-02-08 09:45 13 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (E) Åbyhallen
2020-02-08 13:00 13 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Rikstenshallen
2020-02-09 10:00 13 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF Ormingehallen
2020-02-09 10:00 13 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Fisksätra sporthall
2020-02-09 10:00 13 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF Skogåshallen
2020-02-09 14:00 13 Sickla IF - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
Omgång 14
2020-01-26 15:00 14 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnängshallen
2020-02-15 09:00 14 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF Värmdö sporthall
2020-02-15 09:00 14 Västerhaninge IBK - Fullersta IBK Åbyhallen
2020-02-15 10:00 14 Huddinge IBS - Sickla IF Tomtbergahallen
2020-02-15 10:00 14 Älvsjö AIK IBF (E) - FBI Tullinge (B) Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 10:45 14 Segeltorps IF - Ingarö IF Kvarnbergshallen
2020-02-15 12:00 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 13:15 14 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Djurö Sporthall
2020-02-15 17:15 14 Örby IS - Salems IF Högdalshallen
Omgång 15
2020-03-07 09:15 15 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2020-03-07 10:00 15 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 10:00 15 Tumba GOIF - Värmdö IF (C) Storvretens Sporthall
2020-03-07 12:15 15 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2020-03-07 12:30 15 FBI Tullinge (B) - Fullersta IBK Botkyrkahallen
2020-03-07 18:00 15 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS Myrsjöskolan
2020-03-08 09:15 15 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS Fisksätra sporthall
2020-03-08 09:45 15 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogåshallen
2020-03-08 14:00 15 Sickla IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
Omgång 16
2020-03-14 09:00 16 Älvsjö AIK IBF (E) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kämpetorpshallen 2
2020-03-14 09:00 16 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Åbyhallen
2020-03-14 10:00 16 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2020-03-14 10:00 16 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-14 12:30 16 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Djurö Sporthall
2020-03-14 16:30 16 Örby IS - Ingarö IF Bandhagshallen
2020-03-15 09:15 16 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2020-03-15 10:15 16 Värmdö IF (C) - Sickla IF Värmdö sporthall
2020-03-15 10:30 16 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF Fisksätra sporthall
Omgång 17
2020-03-21 09:45 17 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A) Kvarnängshallen
2020-03-21 11:00 17 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Fullersta IBK Skogåshallen
2020-03-21 13:15 17 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF Myrsjöskolan
2020-03-21 13:30 17 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS Djurö Sporthall
2020-03-21 17:30 17 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B) Bandhagshallen
2020-03-22 09:00 17 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (C) Fisksätra sporthall
2020-03-22 09:00 17 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF (E) Glömstahallen
2020-03-22 09:15 17 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Storvretens Sporthall
2020-03-22 11:15 17 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
2020-03-22 12:00 17 Sickla IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
Omgång 18
2020-03-28 09:00 18 Västerhaninge IBK - Saltsjöbadens IF Åbyhallen
2020-03-28 09:00 18 FBI Tullinge (B) - Sickla IF Tullingehallen
2020-03-28 10:00 18 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
2020-03-28 11:00 18 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-28 12:00 18 Älvsjö AIK IBF (E) - Salems IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-28 18:00 18 Nacka Wallenstam IBK (C) - Örby IS Myrsjöskolan
2020-03-29 09:15 18 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2020-03-29 10:15 18 Värmdö IF (C) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2020-03-29 10:30 18 Fullersta IBK - Segeltorps IF Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis