Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF (B) Jimmy Åkerlund jimmy.akerlund@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Vit, Svartgula
Djurgårdens IF IBS Roland Pettersson roland.pettersson@difibs.se 0730322622 Blårandig, Mörkblå, Ljusblåa
Farsta IBK Anna-Carin Törngren Wälitalo anna-carin.walitalo@farstaibk.se 070-467 02 74 Svart, Svart, Svart
Huddinge IBS (A) Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS (B) Röd, Röd, Vita
Högalids IF Charlotta Odelstierna charlotta@odelstierna.se 0709600028 vit, blå, vit
Mariebergs SK Mandar Dabhilkar mandar.dabhilkar@sbs.su.se 0703177371 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Nacka Wallenstam IBK (A) Therese Petersson n_therese@hotmail.com 0706918866 Vit/svart/vit
Nacka Wallenstam IBK (B) Johan Appelquist johan@integrationsbolaget.se 0739640216 Vit, Svart, Vit
Salems IF Lars Falltin lars.falltin@outlook.com 0736422278 Blå-Lila/vit/vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Skogås/Trångsunds IBK Sandra Birkbeck sandra.birkbeck.sb@gmail.com 0709908582 Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Lena Öhrling lena_ohrling@hotmail.com 0706525544 Blå/Svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) svart/svart, svart, svart
Täby FC (C) Mats Erlandsson mats.erlandsson@gmail.com 0722200822 Vit, Vit, Vit
Vendelsö IK Daniel Lindahl D_lindahl@Hotmail.com 0721460673 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (A) Niklas Mattsson niklas@varmdoif.se 0703-777 466 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Helen Karlsson hckarlsson@hotmail.com 070-415 92 63 Blå, Blå, Blå
Åkersberga IBF (C) Orange, Svart, Orange
Örby IS Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Farsta IBK - Örby IS Farstahallen 1
2019-09-28 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Strandhallen - Tyresö
2019-09-28 12:00 1 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Liljeholmshallen 1
2019-09-28 14:00 1 Djurgårdens IF IBS - Salems IF Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Hjorthagshallen
2019-09-28 15:00 1 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Simon Righarts, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2019-09-28 15:30 1 Värmdö IF (A) - Mariebergs SK Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2019-09-28 17:00 1 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK Felix Fernström, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-09-29 10:00 1 AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Ej offentliggjord, Hampus Ljungsäter Ulriksdalshallen
2019-09-29 10:00 1 Skogås/Trångsunds IBK - Åkersberga IBF (C) Gabriel Nääs, Michael Lindblad Skogåshallen
Omgång 2
2019-10-05 12:00 2 Värmdö IF (B) - Högalids IF Värmdö sporthall
2019-10-05 15:00 2 Sickla IF - Huddinge IBS (B) Myrsjöskolan
2019-10-05 15:15 2 Örby IS - Vendelsö IK Bandhagshallen
2019-10-05 16:15 2 Mariebergs SK - AIK IBF (B) Engelbrektshallen
2019-10-06 11:00 2 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sköndalshallen
2019-10-06 12:00 2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A) Ormingehallen
2019-10-06 14:00 2 Täby FC (C) - Farsta IBK Grindtorpshallen
2019-10-06 14:15 2 Salems IF - Värmdö IF (A) Skogsängshallen
2019-10-06 16:15 2 Åkersberga IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 3
2019-10-19 10:30 3 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Strandhallen - Tyresö
2019-10-19 11:00 3 Högalids IF - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2019-10-19 11:00 3 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tomtbergahallen
2019-10-19 12:00 3 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-10-19 12:00 3 Vendelsö IK - Täby FC (C) Lyckeby Sporthall
2019-10-19 13:00 3 Värmdö IF (B) - Mariebergs SK Värmdö sporthall
2019-10-19 13:15 3 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK Farstahallen 3
2019-10-19 14:15 3 Djurgårdens IF IBS - Örby IS Engelbrektshallen
2019-10-20 12:00 3 AIK IBF (B) - Salems IF Ulriksdalshallen
Omgång 4
2019-10-26 09:45 4 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-26 10:30 4 Mariebergs SK - Högalids IF Stora Mossen 1
2019-10-26 13:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 16:15 4 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2019-10-26 17:15 4 Örby IS - Värmdö IF (A) Bandhagshallen
2019-10-27 09:00 4 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (B) Ormingehallen
2019-10-27 10:30 4 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK Skogåshallen
2019-10-27 12:00 4 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS Grindtorpshallen
2019-10-27 12:30 4 Salems IF - Värmdö IF (B) Skogsängshallen
Omgång 5
2019-11-09 10:30 5 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2019-11-09 11:45 5 Högalids IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Liljeholmshallen 1
2019-11-09 12:00 5 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Lyckeby Sporthall
2019-11-09 13:00 5 Djurgårdens IF IBS - Skogås/Trångsunds IBK Hjorthagshallen
2019-11-09 14:00 5 Mariebergs SK - Salems IF Stora Mossen 1
2019-11-09 14:00 5 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-11-10 11:00 5 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2019-11-10 11:00 5 AIK IBF (B) - Örby IS Ulriksdalshallen
2019-11-10 11:00 5 Värmdö IF (A) - Täby FC (C) Värmdö sporthall
Omgång 6
2019-11-16 09:15 6 Farsta IBK - Huddinge IBS (A) Farstahallen 3
2019-11-16 11:30 6 Örby IS - Värmdö IF (B) Högdalshallen
2019-11-16 12:00 6 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lyckeby Sporthall
2019-11-16 14:15 6 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Järla Sporthall
2019-11-16 15:00 6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2019-11-17 11:00 6 Sköndals IK - Sickla IF Sköndalshallen
2019-11-17 12:15 6 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS (B) Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 13:00 6 Täby FC (C) - AIK IBF (B) Grindtorpshallen
2019-11-17 13:00 6 Skogås/Trångsunds IBK - Värmdö IF (A) Skogåshallen
2019-11-17 13:15 6 Salems IF - Högalids IF Skogsängshallen
Omgång 7
2019-11-23 11:00 7 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Liljeholmshallen 1
2019-11-23 12:00 7 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK Tomtbergahallen
2019-11-23 13:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 13:00 7 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hjorthagshallen
2019-11-23 13:15 7 Sickla IF - Åkersberga IBF (C) Järla Sporthall
2019-11-23 14:00 7 Mariebergs SK - Örby IS Stora Mossen 1
2019-11-23 17:30 7 Värmdö IF (B) - Täby FC (C) Värmdö sporthall
2019-11-24 09:15 7 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2019-11-24 11:00 7 AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Ulriksdalshallen
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Skogås/Trångsunds IBK - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2019-11-30 11:15 8 Örby IS - Salems IF Högdalshallen
2019-11-30 11:15 8 Farsta IBK - Huddinge IBS (B) Farstahallen 3
2019-11-30 12:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 13:00 8 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (A) Hjorthagshallen
2019-12-01 11:00 8 Nacka Wallenstam IBK (A) - AIK IBF (B) Ormingehallen
2019-12-01 12:00 8 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2019-12-01 12:15 8 Åkersberga IBF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 14:00 8 Täby FC (C) - Mariebergs SK Grindtorpshallen
Omgång 9
2019-12-07 10:15 9 Högalids IF - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2019-12-07 11:15 9 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK Tomtbergahallen
2019-12-07 12:15 9 Salems IF - Täby FC (C) Skogsängshallen
2019-12-07 13:15 9 Sickla IF - Farsta IBK Järla Sporthall
2019-12-07 14:15 9 Mariebergs SK - Skogås/Trångsunds IBK Gärdeshallen
2019-12-08 09:30 9 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2019-12-08 11:00 9 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Ormingehallen
2019-12-08 11:30 9 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2019-12-08 16:00 9 AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tallbackaskolan
Omgång 10
2020-01-11 11:00 10 Vendelsö IK - Sickla IF Lyckeby Sporthall
2020-01-11 11:15 10 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2020-01-11 13:00 10 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (B) Hjorthagshallen
2020-01-11 13:00 10 Huddinge IBS (A) - AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2020-01-11 13:15 10 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Farstahallen 3
2020-01-11 13:15 10 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Järla Sporthall
2020-01-11 15:15 10 Örby IS - Högalids IF Bandhagshallen
2020-01-12 09:00 10 Skogås/Trångsunds IBK - Salems IF Skogåshallen
2020-01-12 14:00 10 Åkersberga IBF (C) - Sköndals IK Skärgårdsstadshallen
Omgång 11
2020-01-18 10:30 11 Högalids IF - Åkersberga IBF (C) Liljeholmshallen 1
2020-01-18 11:00 11 Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stora Mossen 1
2020-01-18 12:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 12:00 11 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2020-01-18 13:00 11 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2020-01-18 16:00 11 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS Myrsjöskolan
2020-01-18 16:30 11 Örby IS - Täby FC (C) Bandhagshallen
2020-01-19 09:30 11 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK Fisksätra sporthall
2020-01-19 17:45 11 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Skogsängshallen
Omgång 12
2020-01-25 09:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2020-01-25 11:00 12 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
2020-01-25 12:00 12 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK Tomtbergahallen
2020-01-25 12:15 12 Farsta IBK - Sköndals IK Farstahallen 3
2020-01-25 13:00 12 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hjorthagshallen
2020-01-25 14:00 12 Täby FC (C) - Högalids IF Grindtorpshallen
2020-01-25 16:00 12 AIK IBF (B) - Huddinge IBS (B) Ulriksdalshallen
2020-01-26 09:00 12 Skogås/Trångsunds IBK - Örby IS Skogåshallen
2020-01-26 12:15 12 Värmdö IF (A) - Sickla IF Värmdö sporthall
Omgång 13
2020-02-01 12:15 13 Åkersberga IBF (C) - Farsta IBK Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 12:30 13 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2020-02-01 13:15 13 Sickla IF - AIK IBF (B) Järla Sporthall
2020-02-01 14:15 13 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2020-02-02 09:00 13 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Ormingehallen
2020-02-02 09:00 13 Salems IF - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2020-02-02 12:00 13 Sköndals IK - Vendelsö IK Sköndalshallen
2020-02-02 12:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 13:15 13 Täby FC (C) - Skogås/Trångsunds IBK Grindtorpshallen
Omgång 14
2020-02-08 09:15 14 Värmdö IF (B) - Sickla IF Värmdö sporthall
2020-02-08 10:00 14 Huddinge IBS (B) - Mariebergs SK Tomtbergahallen
2020-02-08 12:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 13:15 14 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (C) Järla Sporthall
2020-02-08 14:00 14 Vendelsö IK - Åkersberga IBF (C) Lyckeby Sporthall
2020-02-08 17:15 14 Djurgårdens IF IBS - Sköndals IK Engelbrektshallen
2020-02-09 11:00 14 Skogås/Trångsunds IBK - Högalids IF Skogåshallen
2020-02-09 11:00 14 AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ulriksdalshallen
2020-02-09 12:15 14 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
Omgång 15
2020-02-15 10:15 15 Åkersberga IBF (C) - Djurgårdens IF IBS Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 11:00 15 Högalids IF - Farsta IBK Liljeholmshallen 1
2020-02-15 11:00 15 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Skogåshallen
2020-02-15 11:30 15 Salems IF - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
2020-02-15 16:15 15 Örby IS - Huddinge IBS (A) Bandhagshallen
2020-02-15 18:15 15 Mariebergs SK - Sickla IF Engelbrektshallen
2020-02-16 10:00 15 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF (B) Ormingehallen
2020-02-16 10:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2020-02-16 11:00 15 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
2020-02-16 17:00 15 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Grindtorpshallen
Omgång 16
2020-03-07 10:00 16 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2020-03-07 11:00 16 Huddinge IBS (A) - Täby FC (C) Tomtbergahallen
2020-03-07 11:00 16 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (C) Värmdö sporthall
2020-03-07 12:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 12:00 16 Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stora Mossen 1
2020-03-07 14:00 16 Vendelsö IK - Farsta IBK Lyckeby Sporthall
2020-03-07 17:00 16 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högalids IF Myrsjöskolan
2020-03-07 18:00 16 Sickla IF - Salems IF Myrsjöskolan
2020-03-08 11:00 16 AIK IBF (B) - Sköndals IK Ulriksdalshallen
Omgång 17
2020-03-21 11:45 17 Högalids IF - Vendelsö IK Liljeholmshallen 1
2020-03-21 13:00 17 Farsta IBK - Djurgårdens IF IBS Farstahallen 4
2020-03-21 15:15 17 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2020-03-21 15:15 17 Örby IS - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2020-03-22 09:00 17 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
2020-03-22 11:00 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK Ormingehallen
2020-03-22 12:15 17 Åkersberga IBF (C) - AIK IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-22 13:00 17 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2020-03-22 15:15 17 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogsängshallen
Omgång 18
2020-03-28 10:30 18 Mariebergs SK - Sköndals IK Stora Mossen 1
2020-03-28 11:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2020-03-28 13:00 18 Huddinge IBS (B) - Täby FC (C) Tomtbergahallen
2020-03-28 13:15 18 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2020-03-28 14:00 18 Djurgårdens IF IBS - Vendelsö IK Hjorthagshallen
2020-03-28 14:00 18 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
2020-03-28 17:00 18 Sickla IF - Örby IS Myrsjöskolan
2020-03-29 14:15 18 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (C) Värmdö sporthall
2020-03-29 15:15 18 Värmdö IF (A) - Farsta IBK Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis