Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Charlotte Walter charlotte.walter@hotmail.com 0733267274 Svart/Svart/Svart
Ekerö IK Elin Elfqvist e.elfqvist@gmail.com 070-7577269 Mörkblå
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Ingarö IF/Sickla IF Martin Sandgren Martin.sandgren@gmail.com 0705495404 Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK Ann-Sofie Lindroth Annsofie.lindroth@gmail.com +46705745925 vit/svart/vit
Silverdals IF Niklas Magnusson niklas@magnussons.nu 0738012974 Vit, Vit, Vit
Täby FC (A) Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Per Jernberg perjernis@hotmail.se Svart, Svart, Svart
Vendelsö IK Niklas Lundberg nilu003@live.com 0725419622 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Tibor Kerenyi tibbe@tibbe.se 0709359742 Blå/blå/blå
Åkersberga IBF (A) Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (B) Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Älvsjö AIK IBF Hans Edin hans.edin06@bredband.net 076-307 39 17 Blå/Blå/Blå
Ängby IF (A) Viktor Engström viktor.engstrom@gmail.com 073-426 84 99 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 1 Silverdals IF - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2020-09-26 12:15 1 Ekerö IK - Ingarö IF/Sickla IF Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-09-26 13:00 1 Täby FC (B) - Vendelsö IK Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-09-26 14:00 1 Täby FC (C) - Vallentuna IBK Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-09-26 17:00 1 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-09-27 10:00 1 Huddinge IBS - Ängby IF (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Mio Fagerström Kvarnbergshallen
2020-10-17 10:00 1 Täby FC (A) - Värmdö IF Andreas Theorén, Hugo Nilsson Grindtorpshallen
Omgång 2
2020-10-03 12:00 2 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Mattias Patrik Robert Thorsén, Mio Fagerström Kämpetorpshallen 2
2020-10-03 2 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-03 16:15 2 Ingarö IF/Sickla IF - Bele Barkarby IF IBF Anton Zaitsev, Maja Bergman Ingarö Sporthall
2020-10-04 10:30 2 Åkersberga IBF (B) - Huddinge IBS Johan Nima, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 11:30 2 Åkersberga IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK Alexander Hellström, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2020-10-06 18:20 2 Täby FC (C) - Täby FC (B) Lars Reuterhagen, Isabelle Lassfolk Skarpängskolan A
2020-10-18 12:15 2 Vendelsö IK - Silverdals IF Niclas Woxmark, William Albrecht Lyckeby Sporthall
Omgång 3
2020-10-10 13:45 3 Silverdals IF - Täby FC (C) Filip Lövenklint, Theodore Idevall Silverdalshallen
2020-10-17 09:00 3 Ingarö IF/Sickla IF - Älvsjö AIK IBF Noah Hulin, Mario Mallengren Ingarö Sporthall
2020-10-17 13:00 3 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-18 14:00 3 Huddinge IBS - Värmdö IF Adessa Hindawi, Ines Löfstedt Kvarnbergshallen
2020-10-18 16:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Alexander Friberg, Jonas Jatko Björkebyhallen
2020-10-18 18:15 3 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Ida Stenberg, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-10-20 18:20 3 Täby FC (A) - Täby FC (B) Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
Omgång 4
4 Åkersberga IBF (A) - Ingarö IF/Sickla IF Skärgårdsstadshallen
2020-10-24 12:15 4 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kämpetorpshallen 2
2020-10-24 12:30 4 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Oscar Olsson Berglund, Lars Reuterhagen Åkersberga Sporthall A
2020-10-24 16:00 4 Vallentuna IBK - Huddinge IBS Andreas Beijer, Lars Reuterhagen Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 16:00 4 Täby FC (A) - Silverdals IF William Tegnér, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2020-10-24 17:00 4 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK William Tegnér, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-01-10 4 Vendelsö IK - Ekerö IK Lyckeby Sporthall
Omgång 5
5 Vallentuna IBK - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
5 Täby FC (C) - Ingarö IF/Sickla IF Grindtorpshallen
Omgång 6
6 Huddinge IBS - Täby FC (B) Kvarnbergshallen
6 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (A) Myrsjöskolan
Omgång 7
2020-11-28 13:00 7 Ingarö IF/Sickla IF - Täby FC (A) Ingarö Sporthall
2020-11-28 15:00 7 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 2
2020-11-29 08:15 7 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Kvarnbergshallen
2020-11-29 11:45 7 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2020-11-29 12:45 7 Åkersberga IBF (A) - Vendelsö IK Åkersberga Sporthall A
2020-11-29 13:45 7 Bele Barkarby IF IBF - Värmdö IF Björkebyhallen
2020-11-29 14:00 7 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Grimstahallen
Omgång 8
2020-10-18 16:00 8 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2020-12-05 09:00 8 Vendelsö IK - Bele Barkarby IF IBF Lyckeby Sporthall
2020-12-05 12:00 8 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-12-05 13:00 8 Vallentuna IBK - Värmdö IF Hammarbackens Sporthall
2020-12-05 13:00 8 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF Grindtorpshallen
2020-12-05 13:15 8 Silverdals IF - Ängby IF (A) Silverdalshallen
2020-12-05 13:15 8 Huddinge IBS - Ekerö IK Kvarnbergshallen
Omgång 9
2020-11-22 10:15 9 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2020-12-12 11:15 9 Värmdö IF - Täby FC (B) Värmdö sporthall
2020-12-12 12:15 9 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF Hackstahallen
2020-12-12 14:00 9 Vendelsö IK - Täby FC (C) Lyckeby Sporthall
2020-12-12 17:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK Björkebyhallen
2020-12-12 17:15 9 Ingarö IF/Sickla IF - Huddinge IBS Järla Sporthall
2020-12-13 13:00 9 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Grimstahallen
Omgång 10
2020-12-19 08:15 10 Ekerö IK - Ängby IF (A) Mälaröhallen
2020-12-19 10:00 10 Silverdals IF - Värmdö IF Silverdalshallen
2020-12-19 15:00 10 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2020-12-19 15:00 10 Nacka Wallenstam IBK - Åkersberga IBF (B) Myrsjöskolan
2020-12-19 16:00 10 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2020-12-19 17:00 10 Täby FC (A) - Vendelsö IK Grindtorpshallen
2020-12-20 09:45 10 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
Omgång 11
2021-01-16 12:00 11 Täby FC (C) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2021-01-16 13:15 11 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 14:00 11 Vallentuna IBK - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 15:15 11 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IBS Åkersberga Sporthall A
2021-01-17 13:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
2021-01-17 13:15 11 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
2021-01-17 16:15 11 Ängby IF (A) - Ingarö IF/Sickla IF Grimstahallen
Omgång 12
2021-01-23 08:00 12 Silverdals IF - Täby FC (B) Silverdalshallen
2021-01-23 09:00 12 Ekerö IK - Värmdö IF Mälaröhallen
2021-01-23 12:00 12 Nacka Wallenstam IBK - Vallentuna IBK Myrsjöskolan
2021-01-23 13:00 12 Ingarö IF/Sickla IF - Åkersberga IBF (B) Ingarö Sporthall
2021-01-23 17:00 12 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-01-24 11:30 12 Huddinge IBS - Vendelsö IK Kvarnbergshallen
2021-01-24 14:00 12 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF Grimstahallen
Omgång 13
2021-01-30 10:15 13 Åkersberga IBF (B) - Älvsjö AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2021-01-30 11:15 13 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-30 14:00 13 Vallentuna IBK - Ekerö IK Hammarbackens Sporthall
2021-01-31 11:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF Björkebyhallen
2021-01-31 14:00 13 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK Grindtorpshallen
2021-01-31 15:00 13 Täby FC (C) - Huddinge IBS Grindtorpshallen
2021-01-31 15:15 13 Värmdö IF - Ingarö IF/Sickla IF Värmdö sporthall
Omgång 14
2021-02-13 12:00 14 Nacka Wallenstam IBK - Silverdals IF Myrsjöskolan
2021-02-13 13:00 14 Ekerö IK - Täby FC (B) Mälaröhallen
2021-02-13 15:00 14 Ingarö IF/Sickla IF - Vallentuna IBK Ingarö Sporthall
2021-02-13 15:15 14 Huddinge IBS - Täby FC (A) Kvarnbergshallen
2021-02-13 16:00 14 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-14 15:00 14 Ängby IF (A) - Vendelsö IK Grimstahallen
Omgång 15
2021-02-20 09:15 15 Silverdals IF - Ekerö IK Silverdalshallen
2021-02-20 10:15 15 Värmdö IF - Åkersberga IBF (A) Värmdö sporthall
2021-02-20 11:00 15 Vendelsö IK - Åkersberga IBF (B) Lyckeby Sporthall
2021-02-20 13:00 15 Vallentuna IBK - Älvsjö AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2021-02-21 10:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK Björkebyhallen
2021-02-21 16:00 15 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Grindtorpshallen
2021-02-21 17:00 15 Täby FC (B) - Ingarö IF/Sickla IF Grindtorpshallen
Omgång 16
2021-03-13 11:15 16 Värmdö IF - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2021-03-13 13:00 16 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK Mälaröhallen
2021-03-13 13:30 16 Ingarö IF/Sickla IF - Silverdals IF Ingarö Sporthall
2021-03-13 16:30 16 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 1
2021-03-14 11:30 16 Huddinge IBS - Bele Barkarby IF IBF Kvarnbergshallen
2021-03-14 11:30 16 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2021-03-14 12:00 16 Ängby IF (A) - Täby FC (A) Grimstahallen
2021-03-14 12:30 16 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
Omgång 17
2021-03-20 09:00 17 Silverdals IF - Älvsjö AIK IBF Silverdalshallen
2021-03-20 14:00 17 Täby FC (C) - Värmdö IF Grindtorpshallen
2021-03-20 15:00 17 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2021-03-20 16:00 17 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2021-03-21 12:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK Viksjö Sporthall
2021-03-21 12:15 17 Vallentuna IBK - Vendelsö IK Hammarbackens Sporthall
2021-03-28 11:30 17 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF/Sickla IF Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis