Pojkar D (2014/15)

Gruppspel
Pojkar D (P01) Norra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-05 10:00 133301004 Röke IBK - Lönsboda IBK 4 - 6 Tyrs Hovs Sportcentra
2014-10-05 16:00 133301002 IBK Osby - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 19 Osby Sporthall
2014-11-14 20:00 133301005 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm 5 - 2 Munkahallen
2014-12-06 10:00 133301001 Höganäs IBF - Göinge IBK 11 - 2 Höganäs Sportcenter B
2014-10-11 12:00 133301008 Lönsboda IBK - FC Helsingborg 1 - 10 Lönsboda Sporthall
2014-10-11 13:00 133301007 FBC Engelholm - Röke IBK 9 - 3 Ängelholms Idrottshall
2014-10-12 12:00 133301006 Göinge IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 19 Broby Sim- och SH
2014-12-14 11:00 133301010 Åstorp/Kvidinge IBS - Höganäs IBF 5 - 2 Kvidinge Sporthall
2014-10-19 12:00 133301011 Göinge IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 1 - 31 Broby Sim- och SH
2014-10-19 18:00 133301013 IBK Osby - Lönsboda IBK 2 - 2 Osby Sporthall
2014-10-21 19:30 133301014 FC Helsingborg - FBC Engelholm 8 - 1 Norrehedshallen
2014-10-25 00:00 133301015 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK 13 - 2 Munkahallen
2014-10-25 11:30 133301017 FC Helsingborg - Höganäs IBF 11 - 2 Rönnowska Skolan
2014-10-25 13:00 133301020 FBC Engelholm - Lönsboda IBK 6 - 5 Ängelholms Idrottshall
2014-10-25 15:00 133301016 IBK Osby - Göinge IBK 10 - 4 Osby Sporthall
2014-10-25 15:00 133301018 Röke IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 9 - 9 Tyrs Hovs Sportcentra
2014-11-08 13:30 133301022 Lönsboda IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 5 Lönsboda Sporthall
2014-11-09 11:30 133301024 Åstorp/Kvidinge IBS - FC Helsingborg 6 - 9 Kvidinge Sporthall
2014-11-09 11:30 133301025 Höganäs IBF - IBK Osby 6 - 3 Höganäs Sportcenter B
2014-11-09 12:00 133301021 Göinge IBK - FBC Engelholm 4 - 14 Broby Sim- och SH
2014-11-15 10:00 133301026 FC Helsingborg - Göinge IBK 35 - 0 Helsingborg Arena B
2014-11-15 13:00 133301029 FBC Engelholm - Åstorp/Kvidinge IBS 2 - 11 Ängelholms Idrottshall
2014-11-16 10:00 133301027 Röke IBK - IBK Osby 4 - 4 Tyrs Hovs Sportcentra
2014-11-16 12:30 133301028 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF 4 - 3 Munkahallen
2014-11-22 10:00 133301034 Höganäs IBF - Röke IBK 18 - 5 Höganäs Sportcenter B
2014-11-22 16:45 133301033 Åstorp/Kvidinge IBS - Munka Ljungby IBK Akademi 3 - 4 Kvidinge Sporthall
2014-11-23 12:00 133301031 Göinge IBK - Lönsboda IBK 1 - 23 Broby Sim- och SH
2014-11-23 16:00 133301035 IBK Osby - FC Helsingborg 1 - 25 Osby Sporthall
2014-11-29 11:30 133301039 Lönsboda IBK - Höganäs IBF 8 - 7 Lönsboda Sporthall
2014-11-29 12:00 133301036 Röke IBK - Göinge IBK 9 - 5 Tyrs Hovs Sportcentra
2014-11-29 13:00 133301038 FBC Engelholm - IBK Osby 4 - 2 Ängelholms Idrottshall
2014-11-30 13:00 133301037 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg 2 - 6 Munkahallen
2014-12-07 10:00 133301043 Höganäs IBF - FBC Engelholm 8 - 2 Höganäs Sportcenter B
2014-12-07 11:30 133301042 Åstorp/Kvidinge IBS - Lönsboda IBK 8 - 5 Åstorps Sporthall
2014-12-13 15:00 133301044 IBK Osby - Munka Ljungby IBK Akademi 0 - 8 Osby Sporthall
2014-12-16 19:45 133301045 FC Helsingborg - Röke IBK 3 - 2 Norrehedshallen
2014-12-20 09:30 133301047 Åstorp/Kvidinge IBS - IBK Osby 15 - 1 Åstorps Sporthall
2014-12-20 12:00 133301049 Lönsboda IBK - Röke IBK 9 - 0 Lönsboda Sporthall
2014-12-20 15:15 133301050 FBC Engelholm - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 6 Ängelholms Idrottshall
2015-03-07 10:00 133301046 Göinge IBK - Höganäs IBF 3 - 26 Broby Sim- och SH
2015-01-11 10:00 133301055 Höganäs IBF - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 8 Höganäs Sportcenter B
2015-01-11 10:30 133301053 FC Helsingborg - Lönsboda IBK 9 - 6 Norrehedshallen
2015-01-11 12:30 133301052 Röke IBK - FBC Engelholm 3 - 3 Tyrs Hovs Sportcentra
2015-01-24 17:30 133301051 Munka Ljungby IBK Akademi - Göinge IBK 28 - 2 Munkahallen
2015-01-17 11:30 133301058 Lönsboda IBK - IBK Osby 4 - 2 Lönsboda Sporthall
2015-01-17 11:30 133301059 FBC Engelholm - FC Helsingborg 4 - 9 Ängelholms Idrottshall
2015-01-17 15:00 133301060 Röke IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 0 - 18 T4 Sporthall
2015-01-18 10:30 133301056 Åstorp/Kvidinge IBS - Göinge IBK 16 - 4 Åstorps Sporthall
2015-01-24 13:30 133301065 Lönsboda IBK - FBC Engelholm 6 - 5 Lönsboda Sporthall
2015-01-25 10:00 133301062 Höganäs IBF - FC Helsingborg 1 - 11 Höganäs Sportcenter B
2015-01-25 11:00 133301063 Åstorp/Kvidinge IBS - Röke IBK 10 - 1 Kvidinge Sporthall
2015-01-25 12:00 133301061 Göinge IBK - IBK Osby 4 - 3 Broby Sim- och SH
2015-01-31 13:00 133301066 FBC Engelholm - Göinge IBK 19 - 4 Ängelholms Idrottshall
2015-02-01 11:00 133301069 FC Helsingborg - Åstorp/Kvidinge IBS 8 - 2 Norrehedshallen
2015-02-01 15:00 133301067 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK 4 - 2 Munkahallen
2015-03-21 15:30 133301070 IBK Osby - Höganäs IBF 2 - 10 Osby Sporthall
2015-02-06 19:00 133301074 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Engelholm 7 - 6 Åstorps Sporthall
2015-02-08 10:00 133301073 Höganäs IBF - Munka Ljungby IBK Akademi 7 - 5 Höganäs Sportcenter B
2015-02-08 12:00 133301071 Göinge IBK - FC Helsingborg 4 - 13 Broby Sim- och SH
2015-02-08 16:00 133301072 IBK Osby - Röke IBK 1 - 3 Osby Sporthall
2015-02-28 11:00 133301076 Lönsboda IBK - Göinge IBK 20 - 3 Lönsboda Sporthall
2015-02-28 12:00 133301079 Röke IBK - Höganäs IBF 5 - 8 Tyrs Hovs Sportcentra
2015-03-01 13:30 133301080 FC Helsingborg - IBK Osby 15 - 0 Norrehedshallen
2015-03-20 19:30 133301078 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 6 Munkahallen
2015-03-06 19:20 133301082 FC Helsingborg - Munka Ljungby IBK Akademi 9 - 6 Högastenshallen
2015-03-07 14:00 133301083 IBK Osby - FBC Engelholm 6 - 8 Osby Sporthall
2015-03-08 10:00 133301084 Höganäs IBF - Lönsboda IBK 4 - 6 Höganäs Sportcenter B
2015-03-08 12:00 133301081 Göinge IBK - Röke IBK 4 - 20 Broby Sim- och SH
2015-03-13 20:00 133301090 Röke IBK - FC Helsingborg 0 - 13 Tyrs Hovs Sportcentra
2015-03-14 10:00 133301087 Lönsboda IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 4 - 1 Lönsboda Sporthall
2015-03-14 15:15 133301088 FBC Engelholm - Höganäs IBF 4 - 8 Ängelholms Idrottshall
2015-03-14 16:30 133301089 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby 15 - 2 Munkahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FC Helsingborg 16 16 0 0 194-38 156 48
2. Munka Ljungby IBK Akademi 16 12 0 4 147-50 97 36
3. Åstorp/ Kvidinge IBS 16 11 1 4 157-67 90 34
4. Lönsboda IBK 16 9 1 6 109-71 38 28
5. Höganäs IBF 16 9 0 7 124-84 40 27
6. FBC Engelholm 16 6 1 9 91-95 -4 19
7. Röke IBK 16 3 3 10 70-133 -63 12
8. IBK Osby 16 1 2 13 42-146 -104 5
9. Göinge IBK 16 1 0 15 47-297 -250 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar D (P01) Södra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 17:00 133302003 Lomma FBC 2 - IK SödraDal 2 10 - 4 Pilängshallen
2014-10-05 14:00 133302001 IK Stanstad - IBS Svedala 3 - 2 Bråhögshallen
2014-10-05 14:00 133302002 Malmhaug KFUM IBF 1 - Västra Ingelstad IS 7 - 2 Sundsbrohallen
2015-02-01 16:00 133302005 Skurups IBK - Palmstaden IK 17 - 2 Skurups Sparbank Arena
2014-10-11 14:15 133302010 Västra Ingelstad IS - IK Stanstad OW (0 - 5) Västra Ingelstad Sporthall
2014-10-12 10:40 133302009 IK SödraDal 2 - Malmhaug KFUM IBF 1 2 - 6 Killebäckshallen
2014-10-12 11:45 133302007 Palmstaden IK - Malmö FBC 9 - 1 Liljeborgsskolan
2014-11-20 18:00 133302006 IBS Svedala - Skurups IBK 2 - 9 Svedala Sporthall
2014-10-18 16:00 133302014 Lomma FBC 2 - Palmstaden IK 5 - 6 Pilängshallen
2014-10-19 16:00 133302015 Skurups IBK - Malmö FBC 6 - 0 Skurups Sparbank Arena
2014-11-03 19:30 133302012 IK Stanstad - IK SödraDal 2 2 - 6 Bråhögshallen
2015-03-12 17:30 133302011 IBS Svedala - Västra Ingelstad IS 8 - 0 Svedala Sporthall
2014-10-25 10:00 133302018 Malmö FBC - Västra Ingelstad IS 8 - 7 Kirsebergs Sporthall
2014-10-25 15:00 133302019 Skurups IBK - IK SödraDal 2 13 - 4 Skurups Sparbank Arena
2014-10-26 13:30 133302016 Malmhaug KFUM IBF 1 - IBS Svedala 4 - 3 Kulladals Sporthall
2014-11-12 19:00 133302017 Lomma FBC 2 - IK Stanstad 7 - 2 Pilängshallen
2014-11-05 18:30 133302024 Västra Ingelstad IS - Lomma FBC 2 3 - 13 Västra Ingelstad Sporthall
2014-11-08 13:00 133302021 IBS Svedala - Palmstaden IK 7 - 4 Svedala Sporthall
2014-11-08 15:45 133302023 IK SödraDal 2 - Malmö FBC 9 - 6 Nyvångsskolan
2014-11-09 11:50 133302025 IK Stanstad - Malmhaug KFUM IBF 1 5 - 4 Bråhögshallen
2014-11-15 14:00 133302028 Skurups IBK - IK Stanstad 8 - 5 Skurups Sparbank Arena
2014-11-15 15:00 133302027 Malmö FBC - Malmhaug KFUM IBF 1 1 - 10 Kirsebergs Sporthall
2014-11-15 15:30 133302026 Lomma FBC 2 - IBS Svedala 4 - 3 Pilängshallen
2014-11-16 10:00 133302029 Palmstaden IK - Västra Ingelstad IS 16 - 1 Liljeborgsskolan
2014-11-21 18:15 133302035 Malmhaug KFUM IBF 1 - Lomma FBC 2 3 - 4 Kulladals Sporthall
2014-11-21 18:30 133302034 IK Stanstad - Malmö FBC 6 - 7 Hjärups Idrottshall
2014-11-22 17:15 133302032 IK SödraDal 2 - Palmstaden IK 7 - 7 Nyvångsskolan
2014-11-26 18:30 133302033 Västra Ingelstad IS - Skurups IBK 2 - 7 Västra Ingelstad Sporthall
2014-11-29 14:00 133302037 Skurups IBK - Lomma FBC 2 8 - 2 Skurups Sparbank Arena
2014-11-30 12:00 133302036 Malmö FBC - IBS Svedala 2 - 1 Baltiska Hallen B
2014-11-30 12:15 133302040 IK SödraDal 2 - Västra Ingelstad IS 14 - 3 Killebäckshallen
2014-11-30 13:30 133302038 Palmstaden IK - Malmhaug KFUM IBF 1 4 - 4 Liljeborgsskolan
2014-12-06 13:00 133302041 IBS Svedala - IK SödraDal 2 6 - 3 Svedala Sporthall
2014-12-07 12:00 133302043 IK Stanstad - Palmstaden IK 2 - 8 Bråhögshallen
2014-12-07 12:30 133302044 Malmhaug KFUM IBF 1 - Skurups IBK 5 - 2 Kulladals Sporthall
2014-12-07 17:00 133302045 Lomma FBC 2 - Malmö FBC 8 - 3 Pilängshallen
2014-12-20 11:00 133302047 Västra Ingelstad IS - Malmhaug KFUM IBF 1 5 - 11 Västra Ingelstad Sporthall
2014-12-20 14:15 133302048 IK SödraDal 2 - Lomma FBC 2 4 - 9 Nyvångsskolan
2014-12-21 10:00 133302050 Palmstaden IK - Skurups IBK 3 - 10 Liljeborgsskolan
2014-12-21 13:00 133302046 IBS Svedala - IK Stanstad 7 - 3 Svedala Sporthall
2015-01-11 12:00 133302054 Malmhaug KFUM IBF 1 - IK SödraDal 2 1 - 13 Kulladals Sporthall
2015-01-11 14:40 133302055 IK Stanstad - Västra Ingelstad IS 7 - 2 Bråhögshallen
2015-01-11 16:00 133302051 Skurups IBK - IBS Svedala 6 - 5 Skurups Sparbank Arena
2015-03-03 18:00 133302052 Malmö FBC - Palmstaden IK 3 - 4 Kirsebergs Sporthall
2015-01-17 09:30 133302060 Malmö FBC - Skurups IBK 2 - 8 Kirsebergs Sporthall
2015-01-17 11:00 133302056 Västra Ingelstad IS - IBS Svedala 1 - 3 Västra Ingelstad Sporthall
2015-01-18 11:45 133302059 Palmstaden IK - Lomma FBC 2 3 - 6 Liljeborgsskolan
2015-01-18 15:15 133302057 IK SödraDal 2 - IK Stanstad 3 - 11 Killebäckshallen
2015-01-24 10:30 133302063 Västra Ingelstad IS - Malmö FBC 2 - 8 Västra Ingelstad Sporthall
2015-01-24 13:30 133302062 IK Stanstad - Lomma FBC 2 6 - 4 Bråhögshallen
2015-01-24 15:45 133302064 IK SödraDal 2 - Skurups IBK 3 - 8 Nyvångsskolan
2015-01-25 18:00 133302061 IBS Svedala - Malmhaug KFUM IBF 1 5 - 3 Svedala Sporthall
2015-01-31 09:30 133302068 Malmö FBC - IK SödraDal 2 4 - 1 Kirsebergs Sporthall
2015-01-31 16:30 133302069 Lomma FBC 2 - Västra Ingelstad IS 7 - 1 Pilängshallen
2015-02-01 09:15 133302070 Malmhaug KFUM IBF 1 - IK Stanstad 2 - 1 Sundsbrohallen
2015-02-01 11:45 133302066 Palmstaden IK - IBS Svedala 7 - 6 Liljeborgsskolan
2015-02-07 10:30 133302074 Västra Ingelstad IS - Palmstaden IK 3 - 10 Västra Ingelstad Sporthall
2015-02-07 12:15 133302072 Malmhaug KFUM IBF 1 - Malmö FBC 8 - 2 Sundsbrohallen
2015-02-07 14:00 133302073 IK Stanstad - Skurups IBK 1 - 10 Bråhögshallen
2015-02-08 13:00 133302071 IBS Svedala - Lomma FBC 2 7 - 8 Svedala Sporthall
2015-02-28 12:00 133302079 Malmö FBC - IK Stanstad 4 - 5 Kirsebergs Sporthall
2015-02-28 16:00 133302080 Lomma FBC 2 - Malmhaug KFUM IBF 1 8 - 3 Pilängshallen
2015-03-01 11:45 133302077 Palmstaden IK - IK SödraDal 2 10 - 5 Liljeborgsskolan
2015-03-01 16:00 133302078 Skurups IBK - Västra Ingelstad IS 12 - 1 Skurups Sparbank Arena
2015-03-07 11:00 133302085 Västra Ingelstad IS - IK SödraDal 2 5 - 4 Västra Ingelstad Sporthall
2015-03-07 16:30 133302082 Lomma FBC 2 - Skurups IBK 7 - 5 Pilängshallen
2015-03-08 12:30 133302083 Malmhaug KFUM IBF 1 - Palmstaden IK 9 - 2 Kulladals Sporthall
2015-03-08 13:00 133302081 IBS Svedala - Malmö FBC 5 - 3 Svedala Sporthall
2015-03-14 14:30 133302089 Skurups IBK - Malmhaug KFUM IBF 1 4 - 4 Skurups Sparbank Arena
2015-03-14 17:30 133302090 Malmö FBC - Lomma FBC 2 3 - 3 Kirsebergs Sporthall
2015-03-15 10:00 133302088 Palmstaden IK - IK Stanstad 10 - 6 Liljeborgsskolan
2015-03-15 13:45 133302086 IK SödraDal 2 - IBS Svedala 7 - 4 Killebäckshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Skurups IBK 16 13 1 2 133-48 85 40
2. Lomma FBC 2 16 12 1 3 105-64 41 37
3. Malmhaug KFUM IBF 1 16 9 2 5 84-63 21 29
4. Palmstaden IK 16 9 2 5 105-92 13 29
5. IBS Svedala 16 7 0 9 74-67 7 21
6. IK Stanstad 16 7 0 9 70-84 -14 21
7. IK SödraDal 2 16 5 1 10 89-105 -16 16
8. Malmö FBC 16 5 1 10 57-92 -35 16
9. Västra Ingelstad IS 16 1 0 15 38-140 -102 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar D (P01) Västra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 12:00 133303003 IBK Höllviken - SST NET Landskrona IBK 2 - 1 Halörhallen
2014-10-04 12:30 133303002 Hofterups IBF P00 - Bjärreds IBK 4 - 10 Tolvåkershallen
2014-10-04 14:30 133303005 Frosta IBF - Malmhaug KFUM IBF 2 3 - 3 Höörs Idrottshall
2014-10-04 15:00 133303004 Lomma FBC 1 - IK SödraDal 1 12 - 5 Pilängshallen
2014-10-11 11:30 133303009 SST NET Landskrona IBK - Hofterups IBF P00 0 - 9 Semmehallen
2014-10-11 16:00 133303010 Bjärreds IBK - Åkarps IBK 15 - 2 Bjärehovshallen
2014-10-12 12:15 133303008 IK SödraDal 1 - IBK Höllviken 2 - 3 Killebäckshallen
2014-10-12 14:00 133303007 Malmhaug KFUM IBF 2 - Lomma FBC 1 4 - 2 Kulladals Sporthall
2014-10-18 12:30 133303013 Hofterups IBF P00 - IK SödraDal 1 6 - 7 Tolvåkershallen
2014-10-18 12:30 133303015 Frosta IBF - Lomma FBC 1 4 - 11 Höörs Idrottshall
2014-10-18 16:00 133303012 Åkarps IBK - SST NET Landskrona IBK 4 - 3 Dalslunds Idrottshall
2014-10-19 12:30 133303014 IBK Höllviken - Malmhaug KFUM IBF 2 5 - 5 Gyahallen
2014-10-25 12:30 133303017 IBK Höllviken - Åkarps IBK 9 - 2 Halörhallen
2014-10-25 12:30 133303019 Frosta IBF - SST NET Landskrona IBK 5 - 3 Höörs Idrottshall
2014-11-26 19:00 133303018 Lomma FBC 1 - Bjärreds IBK 6 - 3 Pilängshallen
2015-03-22 11:00 133303020 Malmhaug KFUM IBF 2 - IK SödraDal 1 11 - 3 Sundsbrohallen
2014-11-08 09:00 133303023 SST NET Landskrona IBK - Lomma FBC 1 3 - 6 Semmehallen
2014-11-08 14:15 133303022 IK SödraDal 1 - Frosta IBF 8 - 4 Nyvångsskolan
2014-11-09 12:00 133303025 Åkarps IBK - Hofterups IBF P00 7 - 3 Dalslunds Idrottshall
2014-11-09 13:30 133303024 Bjärreds IBK - IBK Höllviken 2 - 1 Bjärehovshallen
2014-11-15 12:30 133303028 Frosta IBF - Åkarps IBK 4 - 5 Höörs Idrottshall
2014-11-15 13:30 133303027 Lomma FBC 1 - Hofterups IBF P00 2 - 4 Pilängshallen
2014-11-16 10:40 133303030 IK SödraDal 1 - SST NET Landskrona IBK 8 - 2 Killebäckshallen
2015-03-21 11:00 133303029 Malmhaug KFUM IBF 2 - Bjärreds IBK 4 - 6 Sundsbrohallen
2014-11-22 12:00 133303032 SST NET Landskrona IBK - Malmhaug KFUM IBF 2 3 - 6 Landskrona Idrottshall
2014-11-22 12:30 133303035 Hofterups IBF P00 - IBK Höllviken 3 - 2 Tolvåkershallen
2014-11-22 13:00 133303034 Åkarps IBK - Lomma FBC 1 3 - 11 Dalslunds Idrottshall
2014-11-23 11:30 133303033 Bjärreds IBK - Frosta IBF 14 - 1 Bjärehovshallen
2014-11-29 09:00 133303040 SST NET Landskrona IBK - Bjärreds IBK 1 - 11 Landskrona Idrottshall
2014-11-29 10:30 133303037 Frosta IBF - IBK Höllviken 3 - 6 Höörs Idrottshall
2014-11-30 15:15 133303039 IK SödraDal 1 - Åkarps IBK 8 - 4 Killebäckshallen
2015-01-24 15:00 133303038 Malmhaug KFUM IBF 2 - Hofterups IBF P00 5 - 3 Kulladals Sporthall
2014-12-06 12:00 133303045 IBK Höllviken - Lomma FBC 1 1 - 7 Halörhallen
2014-12-06 12:30 133303044 Hofterups IBF P00 - Frosta IBF 4 - 4 Tolvåkershallen
2014-12-06 13:00 133303043 Åkarps IBK - Malmhaug KFUM IBF 2 2 - 2 Dalslunds Idrottshall
2014-12-07 15:45 133303042 Bjärreds IBK - IK SödraDal 1 5 - 6 Bjärehovshallen
2014-12-19 19:45 133303047 Bjärreds IBK - Hofterups IBF P00 9 - 3 Bjärehovshallen
2014-12-20 10:30 133303048 SST NET Landskrona IBK - IBK Höllviken 5 - 3 Semmehallen
2014-12-20 10:45 133303050 Malmhaug KFUM IBF 2 - Frosta IBF 2 - 0 Sundsbrohallen
2014-12-21 10:40 133303049 IK SödraDal 1 - Lomma FBC 1 8 - 3 Killebäckshallen
2015-01-10 10:00 133303054 Hofterups IBF P00 - SST NET Landskrona IBK 7 - 4 Tolvåkershallen
2015-01-10 13:00 133303053 IBK Höllviken - IK SödraDal 1 5 - 0 Gyahallen
2015-01-10 13:30 133303052 Lomma FBC 1 - Malmhaug KFUM IBF 2 3 - 0 Pilängshallen
2015-01-11 16:30 133303055 Åkarps IBK - Bjärreds IBK 1 - 7 Dalslunds Idrottshall
2015-01-17 11:30 133303057 SST NET Landskrona IBK - Åkarps IBK 6 - 6 Semmehallen
2015-01-17 12:00 133303060 Lomma FBC 1 - Frosta IBF 13 - 4 Pilängshallen
2015-01-18 11:00 133303059 Malmhaug KFUM IBF 2 - IBK Höllviken 2 - 3 Kulladals Sporthall
2015-01-18 13:45 133303058 IK SödraDal 1 - Hofterups IBF P00 3 - 4 Killebäckshallen
2015-01-23 19:45 133303063 Bjärreds IBK - Lomma FBC 1 3 - 5 Bjärehovshallen
2015-01-24 09:00 133303064 SST NET Landskrona IBK - Frosta IBF 6 - 9 Landskrona Idrottshall
2015-01-25 10:40 133303065 IK SödraDal 1 - Malmhaug KFUM IBF 2 1 - 7 Killebäckshallen
2015-01-25 12:00 133303062 Åkarps IBK - IBK Höllviken 3 - 8 Dalslunds Idrottshall
2015-01-31 11:30 133303069 IBK Höllviken - Bjärreds IBK 3 - 5 Halörhallen
2015-01-31 13:30 133303068 Lomma FBC 1 - SST NET Landskrona IBK 13 - 3 Pilängshallen
2015-01-31 13:30 133303070 Hofterups IBF P00 - Åkarps IBK 3 - 4 Tolvåkershallen
2015-02-09 19:00 133303067 Frosta IBF - IK SödraDal 1 7 - 4 Höörs Idrottshall
2015-02-07 10:00 133303072 Hofterups IBF P00 - Lomma FBC 1 3 - 12 Tolvåkershallen
2015-02-07 12:30 133303075 SST NET Landskrona IBK - IK SödraDal 1 1 - 7 Semmehallen
2015-02-07 13:00 133303073 Åkarps IBK - Frosta IBF 2 - 4 Dalslunds Idrottshall
2015-02-08 11:00 133303074 Bjärreds IBK - Malmhaug KFUM IBF 2 4 - 2 Bjärehovshallen
2015-02-28 13:30 133303079 Lomma FBC 1 - Åkarps IBK 15 - 2 Pilängshallen
2015-03-01 12:30 133303077 Malmhaug KFUM IBF 2 - SST NET Landskrona IBK 6 - 0 Kulladals Sporthall
2015-03-01 16:00 133303080 IBK Höllviken - Hofterups IBF P00 5 - 3 Gyahallen
2015-03-02 19:30 133303078 Frosta IBF - Bjärreds IBK 3 - 11 Höörs Idrottshall
2015-03-06 19:45 133303085 Bjärreds IBK - SST NET Landskrona IBK 14 - 0 Bjärehovshallen
2015-03-07 10:00 133303083 Hofterups IBF P00 - Malmhaug KFUM IBF 2 2 - 5 Tolvåkershallen
2015-03-07 10:30 133303082 IBK Höllviken - Frosta IBF 7 - 1 Halörhallen
2015-03-07 13:00 133303084 Åkarps IBK - IK SödraDal 1 8 - 11 Dalslunds Idrottshall
2015-03-14 09:00 133303090 Lomma FBC 1 - IBK Höllviken 9 - 4 Pilängshallen
2015-03-14 10:30 133303089 Frosta IBF - Hofterups IBF P00 3 - 3 Höörs Idrottshall
2015-03-15 12:15 133303087 IK SödraDal 1 - Bjärreds IBK 4 - 5 Killebäckshallen
2015-03-15 16:00 133303088 Malmhaug KFUM IBF 2 - Åkarps IBK 2 - 1 Kulladals Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bjärreds IBK 16 13 0 3 124-46 78 39
2. Lomma FBC 1 16 13 0 3 130-54 76 39
3. Malmhaug KFUM IBF 2 16 9 3 4 66-41 25 30
4. IBK Höllviken 16 9 1 6 67-53 14 28
5. IK SödraDal 1 16 8 0 8 85-87 -2 24
6. Hofterups IBF P00 16 5 2 9 64-82 -18 17
7. Frosta IBF 16 4 3 9 59-102 -43 15
8. Åkarps IBK 16 4 2 10 56-111 -55 14
9. SST NET Landskrona IBK 16 1 1 14 41-116 -75 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis