Damer Utvecklingsserie (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Damer Serie A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 13:00 192121002 Skellefteå IBK - IBF Dalen/Sandåkerns SK 5 - 2 Joakim Broman, Andreas Åström Balderhallen B
2017-09-30 14:00 192121001 Ersboda SK - IKSU/IKSU Ungdom 2 - 2 Bjarne Andersson, Ulf Stödberg Ersängshallen
2017-10-15 14:00 192121003 IKSU/IKSU Ungdom - Skellefteå IBK 0 - 2 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2017-10-21 16:00 192121004 Ersboda SK - IBF Dalen/Sandåkerns SK 4 - 4 Jimmy Halldin, Erik Hörnros Ersängshallen
2017-11-12 12:15 192121005 IBF Dalen/Sandåkerns SK - IKSU/IKSU Ungdom 4 - 4 Andreas Eriksson, Manuel Garzon Musköten 1
2017-11-12 14:00 192121006 Skellefteå IBK - Ersboda SK 5 - 5 Daniel Degerman, David Morén Eddahallen
2017-11-19 11:30 192121008 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Ersboda SK 3 - 7 Manuel Garzon, Thanasis Provatas Musköten 1
2017-11-19 14:00 192121007 Skellefteå IBK - IKSU/IKSU Ungdom 5 - 5 Lasse Ekesryd, Andreas Åström Balderhallen A
2017-12-02 13:30 192121010 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Skellefteå IBK 0 - 2 Manuel Garzon, Rasmus Säfvenberg Musköten 1
2017-12-02 15:30 192121009 IKSU/IKSU Ungdom - Ersboda SK 6 - 6 Andreas Eriksson, Mattias Karlsson Midgårdshallen
2017-12-09 13:30 192121011 IKSU/IKSU Ungdom - IBF Dalen/Sandåkerns SK 3 - 2 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2017-12-09 14:00 192121012 Ersboda SK - Skellefteå IBK 4 - 2 Andreas Eriksson, Peter Poopuu Ersängshallen
2018-01-28 11:30 192121016 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Ersboda SK 3 - 6 Andreas Eriksson, Mattias Karlsson Musköten 1
2018-01-28 12:30 192121015 Skellefteå IBK - IKSU/IKSU Ungdom 3 - 5 Micael Holmbom, Daniel Degerman Balderhallen A
2018-02-17 13:00 192121018 Ersboda SK - Skellefteå IBK 1 - 1 Klas Höglund, Christoffer Lind Ersängshallen
2018-02-18 10:30 192121017 IKSU/IKSU Ungdom - IBF Dalen/Sandåkerns SK 8 - 1 David Karlsson, Rasmus Säfvenberg IKSU Sport
2018-03-11 15:00 192121021 Ersboda SK - IKSU/IKSU Ungdom 5 - 2 Roger Karlsson, Robert Segerstedt Ersängshallen
2018-03-11 16:30 192121022 Skellefteå IBK - IBF Dalen/Sandåkerns SK 5 - 4 Micael Holmbom, Daniel Degerman Balderhallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ersboda SK 9 4 5 0 40-28 12 17
2. Skellefteå IBK 9 4 3 2 30-26 4 15
3. IKSU/ IKSU Ungdom 9 3 4 2 35-30 5 13
4. IBF Dalen/ Sandåkerns SK 9 0 2 7 23-44 -21 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-23 11:30 192122001 IKSU/IKSU Ungdom - Röbäcks IF 8 - 2 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2017-09-23 11:30 192122004 Obbola IK - IBF Dalen/Sandåkerns SK 2 - 4 Bjarne Andersson, Ulf Stödberg Olasjöhallen
2017-09-23 15:00 192122003 Holmsund City IBC/GUIF - Skellefteå IBK 0 - 2 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Storsjöhallen
2017-09-23 15:30 192122002 Ersboda SK - Vindelns IF 2 - 10 Daniel Johannesson, Björn Glad Ersängshallen
2017-10-15 192122005 Holmsund City IBC/GUIF - Röbäcks IF 5 - 4 Storsjöhallen
2017-10-15 192122006 Obbola IK - Vindelns IF 1 - 8 Olasjöhallen
2017-10-15 192122007 IKSU/IKSU Ungdom - Skellefteå IBK 0 - 2 Vildmannahallen
2017-10-21 192122008 Ersboda SK - IBF Dalen/Sandåkerns SK 4 - 4 Ersängshallen
2017-10-28 12:30 192122011 Holmsund City IBC/GUIF - IBF Dalen/Sandåkerns SK 2 - 7 Andreas Eriksson, Mattias Karlsson Storsjöhallen
2017-10-28 13:00 192122010 Ersboda SK - Röbäcks IF 9 - 5 Björn Glad, Thanasis Provatas Ersängshallen
2017-10-28 15:00 192122012 Obbola IK - Skellefteå IBK 4 - 3 Andreas Eriksson, Mattias Karlsson Olasjöhallen
2017-10-29 12:30 192122009 IKSU/IKSU Ungdom - Vindelns IF 2 - 5 Gustav Broadhall, Ludwig Broadhall Midgårdshallen
2017-11-12 192122014 Röbäcks IF - Obbola IK 3 - 1 Elofssonhallen
2017-11-12 192122015 IBF Dalen/Sandåkerns SK - IKSU/IKSU Ungdom 4 - 4 Musköten 1
2017-11-12 192122016 Skellefteå IBK - Ersboda SK 5 - 5 Balderhallen B
2017-11-13 192122013 Vindelns IF - Holmsund City IBC/GUIF 7 - 1 FC Vindeln
2017-11-25 11:30 192122019 Skellefteå IBK - Röbäcks IF 3 - 5 Johan Rönnberg, David Jonsson Eddahallen
2017-11-25 12:30 192122017 Holmsund City IBC/GUIF - IKSU/IKSU Ungdom 3 - 5 Manuel Garzon, Thanasis Provatas Storsjöhallen
2017-11-25 12:30 192122018 Ersboda SK - Obbola IK 4 - 1 Robert Segerstedt, Alvina Mukkala Ersängshallen
2017-11-26 13:00 192122020 Vindelns IF - IBF Dalen/Sandåkerns SK 4 - 0 Erik Hörnros, Jimmy Halldin FC Vindeln
2017-12-02 192122021 IKSU/IKSU Ungdom - Ersboda SK 6 - 6 Midgårdshallen
2017-12-02 192122022 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Skellefteå IBK 0 - 2 Musköten 1
2017-12-03 192122023 Röbäcks IF - Vindelns IF 1 - 6 Elofssonhallen
2017-12-03 192122024 Obbola IK - Holmsund City IBC/GUIF 8 - 4 Olasjöhallen
2017-12-15 19:30 192122026 Holmsund City IBC/GUIF - Ersboda SK 5 - 4 Manuel Garzon, Thanasis Provatas Storsjöhallen
2017-12-17 11:30 192122025 Obbola IK - IKSU/IKSU Ungdom 1 - 2 Roger Karlsson, Peter Poopuu Olasjöhallen
2017-12-17 11:30 192122028 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Röbäcks IF 4 - 4 Albin Berglund, Linus Berglund Musköten 1
2018-01-19 20:00 192122027 Skellefteå IBK - Vindelns IF 1 - 8 Lasse Ekesryd, Ville Hedsberg Balderhallen B
2018-01-13 11:15 192122032 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Obbola IK 3 - 2 Lydia Elstig, Sanna Åslin Musköten 1
2018-01-13 13:30 192122031 Skellefteå IBK - Holmsund City IBC/GUIF 5 - 0 Lasse Ekesryd, Micael Holmbom Balderhallen B
2018-01-15 19:30 192122030 Vindelns IF - Ersboda SK 5 - 2 Manuel Garzon, Rasmus Säfvenberg FC Vindeln
2018-01-18 20:15 192122029 Röbäcks IF - IKSU/IKSU Ungdom 2 - 7 Manuel Garzon, Rasmus Säfvenberg Elofssonhallen
2018-01-27 192122034 Vindelns IF - Obbola IK 5 - 1 FC Vindeln
2018-01-28 192122033 Röbäcks IF - Holmsund City IBC/GUIF 5 - 1 Elofssonhallen
2018-01-28 192122035 Skellefteå IBK - IKSU/IKSU Ungdom 3 - 5 Balderhallen A
2018-01-28 192122036 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Ersboda SK 3 - 6 Musköten 1
2018-02-07 19:30 192122037 Vindelns IF - IKSU/IKSU Ungdom 3 - 3 Gustav Broadhall, Daniel Johannesson FC Vindeln
2018-02-11 11:00 192122038 Röbäcks IF - Ersboda SK 3 - 7 Lydia Elstig, Hanna Wendén Elofssonhallen
2018-02-11 14:00 192122039 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Holmsund City IBC/GUIF 3 - 1 Tilde Wikström, Sanna Åslin Musköten 1
2018-02-11 14:00 192122040 Skellefteå IBK - Obbola IK 4 - 2 Micael Holmbom, Daniel Degerman Balderhallen A
2018-02-17 192122041 Holmsund City IBC/GUIF - Vindelns IF 1 - 7 Storsjöhallen
2018-02-17 192122044 Ersboda SK - Skellefteå IBK 1 - 1 Ersängshallen
2018-02-18 192122042 Obbola IK - Röbäcks IF 3 - 5 Olasjöhallen
2018-02-18 192122043 IKSU/IKSU Ungdom - IBF Dalen/Sandåkerns SK 8 - 1 IKSU Sport
2018-02-05 17:45 192122045 IKSU/IKSU Ungdom - Holmsund City IBC/GUIF 6 - 2 Julia Fältén, Louise Ramebäck Vildmannahallen
2018-03-04 15:00 192122048 IBF Dalen/Sandåkerns SK - Vindelns IF 3 - 10 Kim Fallbjörk, Thanasis Provatas Musköten 1
2018-03-04 15:30 192122046 Obbola IK - Ersboda SK WW (-5 - -5) Olasjöhallen
2018-03-18 13:15 192122047 Röbäcks IF - Skellefteå IBK 4 - 2 Gustav Broadhall, Robert Segerstedt Elofssonhallen
2018-03-11 192122049 Ersboda SK - IKSU/IKSU Ungdom 5 - 2 Ersängshallen
2018-03-11 192122050 Skellefteå IBK - IBF Dalen/Sandåkerns SK 5 - 4 Balderhallen A
2018-03-14 192122051 Vindelns IF - Röbäcks IF 9 - 0 FC Vindeln
2018-03-16 192122052 Holmsund City IBC/GUIF - Obbola IK 4 - 5 Storsjöhallen
2018-03-24 11:00 192122056 Röbäcks IF - IBF Dalen/Sandåkerns SK 5 - 1 Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
2018-03-24 11:30 192122053 IKSU/IKSU Ungdom - Obbola IK 11 - 1 Peter Saari, Thanasis Provatas Vildmannahallen
2018-03-24 13:00 192122054 Ersboda SK - Holmsund City IBC/GUIF 1 - 4 Lydia Elstig, Hanna Wendén Ersängshallen
2018-03-24 13:30 192122055 Vindelns IF - Skellefteå IBK 4 - 2 David Karlsson, Rasmus Säfvenberg FC Vindeln
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vindelns IF 14 13 1 0 91-20 71 40
2. IKSU/ IKSU Ungdom 14 8 3 3 69-40 29 27
3. Skellefteå IBK 14 6 2 6 40-42 -2 20
4. Ersboda SK 14 5 4 5 56-59 -3 19
5. Röbäcks IF 14 6 1 7 48-66 -18 19
6. IBF Dalen/ Sandåkerns SK 14 4 3 7 41-59 -18 15
7. Obbola IK 14 3 0 11 32-65 -33 9
8. Holmsund City IBC/ GUIF 14 3 0 11 33-69 -36 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 11:00 192123003 Täfteå IK /Sävar IK - Holmsund City IBC /GUIF 5 - 3 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Täftehallen
2017-10-03 20:15 192123001 Röbäcks IF - IBF Dalen C-D 2 - 4 Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
2017-10-04 19:30 192123002 Vindelns IF - Spöland Vännäs IF 5 - 2 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg FC Vindeln
2017-10-15 11:30 192123005 Holmsund City IBC /GUIF - Röbäcks IF 5 - 4 Thanasis Provatas, Klas Höglund Storsjöhallen
2017-10-15 13:30 192123007 IBF Dalen C-D - Täfteå IK /Sävar IK 1 - 0 Jimmy Halldin, Erik Hörnros Musköten 1
2017-10-15 14:00 192123006 Obbola IK - Vindelns IF 1 - 8 Manuel Garzon, Christoffer Lind Olasjöhallen
2017-10-18 19:30 192123009 Vindelns IF - IBF Dalen C-D 5 - 0 Joni Güzel, Marcus Gabrielsson FC Vindeln
2017-10-21 11:00 192123011 Täfteå IK /Sävar IK - Obbola IK 5 - 5 Alvina Mukkala, Julia Fältén Täftehallen
2017-10-21 12:00 192123010 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF 4 - 2 Manuel Garzon, Rasmus Säfvenberg Elofssonhallen
2017-11-12 11:30 192123016 Täfteå IK /Sävar IK - Spöland Vännäs IF 4 - 5 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Täftehallen
2017-11-12 12:00 192123014 Röbäcks IF - Obbola IK 3 - 1 Alvina Mukkala, Louise Ramebäck Elofssonhallen
2017-11-13 19:00 192123013 Vindelns IF - Holmsund City IBC /GUIF 7 - 1 Klas Höglund, Manuel Garzon FC Vindeln
2017-11-19 11:00 192123019 Röbäcks IF - Täfteå IK /Sävar IK 3 - 3 Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
2017-11-19 11:30 192123018 Obbola IK - Spöland Vännäs IF 7 - 0 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Olasjöhallen
2017-11-19 15:30 192123017 IBF Dalen C-D - Holmsund City IBC /GUIF 5 - 4 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Musköten 1
2017-12-03 11:00 192123023 Röbäcks IF - Vindelns IF 1 - 6 Sofia Deijer, Alvina Mukkala Elofssonhallen
2017-12-03 11:30 192123021 IBF Dalen C-D - Spöland Vännäs IF 5 - 4 Bjarne Andersson, Ulf Stödberg Musköten 1
2017-12-03 11:30 192123024 Obbola IK - Holmsund City IBC /GUIF 8 - 4 Julia Fältén, Lisa Vestman Olasjöhallen
2017-12-09 11:00 192123026 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC /GUIF 4 - 2 Magnus Fessé, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2017-12-09 14:00 192123025 IBF Dalen C-D - Obbola IK 3 - 3 Tilde Wikström, Sanna Åslin Musköten 1
2017-12-13 19:30 192123027 Vindelns IF - Täfteå IK /Sävar IK 5 - 6 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg FC Vindeln
2018-01-20 11:00 192123030 Spöland Vännäs IF - Vindelns IF 2 - 8 Magnus Fessé, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2018-01-20 12:30 192123031 Holmsund City IBC /GUIF - Täfteå IK /Sävar IK 3 - 6 Albin Berglund, Linus Berglund Storsjöhallen
2018-01-20 16:00 192123029 IBF Dalen C-D - Röbäcks IF 4 - 7 Manuel Garzon, Rasmus Säfvenberg Musköten 1
2018-01-27 11:00 192123035 Täfteå IK /Sävar IK - IBF Dalen C-D 3 - 2 Albin Berglund, Linus Berglund Täftehallen
2018-01-27 13:30 192123034 Vindelns IF - Obbola IK 5 - 1 Björn Glad, Marcus Glad FC Vindeln
2018-01-28 15:00 192123033 Röbäcks IF - Holmsund City IBC /GUIF 5 - 1 Lisa Vestman, Hanna Wendén Elofssonhallen
2018-02-02 19:00 192123038 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF 7 - 2 Robert Segerstedt, David Karlsson Hammarhallen Vännäs
2018-02-03 11:30 192123039 Obbola IK - Täfteå IK /Sävar IK 4 - 2 Gustav Broadhall, Daniel Johannesson Olasjöhallen
2018-02-03 14:00 192123037 IBF Dalen C-D - Vindelns IF 2 - 5 Tilde Wikström, Sanna Åslin Musköten 1
2018-02-17 12:30 192123041 Holmsund City IBC /GUIF - Vindelns IF 1 - 7 Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Storsjöhallen
2018-02-18 11:00 192123044 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK /Sävar IK 9 - 6 Klas Höglund, Christoffer Lind Hammarhallen Vännäs
2018-02-18 11:30 192123042 Obbola IK - Röbäcks IF 3 - 5 Björn Glad, Robert Segerstedt Olasjöhallen
2018-02-24 11:00 192123046 Spöland Vännäs IF - Obbola IK 5 - 3 Klas Höglund, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2018-02-24 11:00 192123047 Täfteå IK /Sävar IK - Röbäcks IF 6 - 5 Lydia Elstig, Sanna Åslin Täftehallen
2018-02-28 20:15 192123045 Holmsund City IBC /GUIF - IBF Dalen C-D 11 - 4 Lisa Vestman, Mattias Karlsson Storsjöhallen
2018-03-11 12:00 192123049 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen C-D 3 - 6 Alvina Mukkala, Robert Segerstedt Hammarhallen Vännäs
2018-03-14 19:00 192123051 Vindelns IF - Röbäcks IF 9 - 0 David Karlsson, Mattias Karlsson FC Vindeln
2018-03-16 19:30 192123052 Holmsund City IBC /GUIF - Obbola IK 4 - 5 Kim Fallbjörk, Robert Segerstedt Storsjöhallen
2018-03-18 12:30 192123054 Holmsund City IBC /GUIF - Spöland Vännäs IF 3 - 3 Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Storsjöhallen
2018-03-18 15:00 192123053 Obbola IK - IBF Dalen C-D 6 - 4 Tilde Wikström, Sanna Åslin Olasjöhallen
2018-03-28 20:10 192123055 Täfteå IK /Sävar IK - Vindelns IF 0 - 11 Julia Fältén, Louise Ramebäck Täftehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vindelns IF 12 11 0 1 81-17 64 33
2. Obbola IK 12 5 2 5 47-48 -1 17
3. Täfteå IK / Sävar IK 12 5 2 5 46-56 -10 17
4. Spöland Vännäs IF 12 5 1 6 46-55 -9 16
5. Röbäcks IF 12 5 1 6 41-51 -10 16
6. IBF Dalen C-D 12 5 1 6 40-53 -13 16
7. Holmsund City IBC / GUIF 12 2 1 9 42-63 -21 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 13:30 192124002 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK /Sävar IK 2 - 6 Peter Saari, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2017-10-15 192124007 IBF Dalen C-D - Täfteå IK /Sävar IK 1 - 0 Musköten 1
2017-10-26 19:30 192124010 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen C-D 5 - 9 Robert Segerstedt, Mattias Karlsson Hammarhallen Vännäs
2017-11-12 192124016 Täfteå IK /Sävar IK - Spöland Vännäs IF 4 - 5 Täftehallen
2017-12-03 192124021 IBF Dalen C-D - Spöland Vännäs IF 5 - 4 Musköten 1
2017-12-16 13:00 192124027 Täfteå IK /Sävar IK - IBF Dalen C-D 4 - 1 Albin Berglund, Linus Berglund Täftehallen
2018-01-27 192124035 Täfteå IK /Sävar IK - IBF Dalen C-D 3 - 2 Täftehallen
2018-02-18 192124044 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK /Sävar IK 9 - 6 Hammarhallen Vännäs
2018-03-11 192124049 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen C-D 3 - 6 Hammarhallen Vännäs
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Dalen C-D 6 4 0 2 24-19 5 12
2. Täfteå IK / Sävar IK 6 3 0 3 23-20 3 9
3. Spöland Vännäs IF 6 2 0 4 28-36 -8 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-01 11:00 192125002 Sävar IK/Täfteå IK - Umeå City IBF /F03Vit 8 - 3 Daniel Johannesson, Thanasis Provatas Sävaråhallen
2017-10-01 13:00 192125001 IBF Dalen E-F - Gullänget-Kroksta IBS 3 - 4 Gustav Broadhall, Klas Höglund Musköten 1
2017-10-22 12:00 192125003 Gullänget-Kroksta IBS - Sävar IK/Täfteå IK 17 - 0 Andreas Nyman, Fredrik Söderholm Skyttis Arena
2017-11-28 20:15 192125004 IBF Dalen E-F - Umeå City IBF /F03Vit 3 - 3 Hanna Wendén, Lydia Elstig Musköten 1
2017-11-11 10:15 192125006 Sävar IK/Täfteå IK - IBF Dalen E-F 3 - 2 Albin Berglund, Linus Berglund Sävaråhallen
2018-01-19 19:15 192125005 Umeå City IBF /F03Vit - Gullänget-Kroksta IBS 2 - 8 Magnus Fessé, Thanasis Provatas Umeå Energi Arena Väst
2017-12-02 13:30 192125010 Umeå City IBF /F03Vit - Sävar IK/Täfteå IK 1 - 3 Bjarne Andersson, Ulf Stödberg Midgårdshallen
2017-12-03 14:00 192125009 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen E-F 2 - 4 Fredrik Söderholm, Johnnie Lundmark Skyttis Arena
2017-12-10 11:30 192125012 IBF Dalen E-F - Sävar IK/Täfteå IK 6 - 2 David Karlsson, Isak Lindeberg Svensson Musköten 1
2017-12-10 13:30 192125011 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF /F03Vit 8 - 2 Mikael Körning, Anders Öbergh Nolaskolan
2018-01-21 16:15 192125016 Umeå City IBF /F03Vit - IBF Dalen E-F 1 - 1 Roger Karlsson, Peter Poopuu Vildmannahallen
2018-01-26 19:30 192125015 Sävar IK/Täfteå IK - Gullänget-Kroksta IBS 0 - 6 Albin Berglund, Linus Berglund Sävaråhallen
2018-02-17 14:00 192125018 IBF Dalen E-F - Sävar IK/Täfteå IK 4 - 4 David Karlsson, Daniel Johannesson Musköten 1
2018-02-18 13:00 192125017 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF /F03Vit 7 - 3 Göran Edlund, Tony Strindlund Örnsköldsviks Sporthall
2018-02-23 19:00 192125020 Umeå City IBF /F03Vit - IBF Dalen E-F 2 - 7 David Karlsson, Mattias Karlsson Umeå Energi Arena Öst
2018-02-25 13:45 192125019 Gullänget-Kroksta IBS - Sävar IK/Täfteå IK 8 - 1 Boo Hydling, Göran Norberg Örnsköldsviks Sporthall
2018-03-10 11:30 192125021 IBF Dalen E-F - Gullänget-Kroksta IBS 4 - 6 Erik Hörnros, Jimmy Halldin Musköten 1
2018-03-11 13:00 192125022 Sävar IK/Täfteå IK - Umeå City IBF /F03Vit 4 - 2 Klas Höglund, Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Gullänget-Kroksta IBS 9 8 0 1 66-19 47 24
2. Sävar IK/ Täfteå IK 9 4 1 4 25-49 -24 13
3. IBF Dalen E-F 9 3 3 3 34-27 7 12
4. Umeå City IBF / F03Vit 9 0 2 7 19-49 -30 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-23 13:00 192126004 Gamla Stan IBK - Umeå City IBF/F03Vit 2 - 2 Micael Holmbom, Joakim Broman Balderhallen B
2017-09-23 16:00 192126002 IBF Dalen E-F - Clemensnäs IF /Bureå IF 11 - 0 Julia Fältén, Alvina Mukkala Musköten 1
2017-10-08 13:00 192126003 Kågedalens AIF - Sävar IK/Täfteå IK 6 - 5 Andreas Åström, Ville Hedsberg Balderhallen B
2017-10-14 13:00 192126001 Gullänget-Kroksta IBS - Rönnskär Railcare IF 6 - 3 Boo Hydling, Ivica Matanovic Nolaskolan
2017-10-15 192126005 Kågedalens AIF - Rönnskär Railcare IF 3 - 9 Eddahallen
2017-10-15 192126006 Gamla Stan IBK - Clemensnäs IF /Bureå IF 7 - 2 Balderhallen A
2017-10-22 192126007 Gullänget-Kroksta IBS - Sävar IK/Täfteå IK 17 - 0 Skyttis Arena
2017-11-28 192126008 IBF Dalen E-F - Umeå City IBF/F03Vit 3 - 3 Musköten 1
2017-10-28 12:00 192126011 Kågedalens AIF - Umeå City IBF/F03Vit 4 - 3 Ville Hedsberg, Elias Norden Balderhallen B
2017-10-28 14:00 192126012 Gamla Stan IBK - Sävar IK/Täfteå IK 3 - 4 Micael Holmbom, Andreas Åström Balderhallen B
2017-10-28 15:00 192126010 IBF Dalen E-F - Rönnskär Railcare IF 7 - 1 Alvina Mukkala, Rasmus Säfvenberg Musköten 1
2017-10-29 14:30 192126009 Gullänget-Kroksta IBS - Clemensnäs IF /Bureå IF 14 - 0 Mikael Körning, Mikael Berglund Skyttis Arena
2017-11-11 192126016 Sävar IK/Täfteå IK - IBF Dalen E-F 3 - 2 Sävaråhallen
2017-11-12 192126013 Clemensnäs IF /Bureå IF - Kågedalens AIF 2 - 5 Örjanshallen
2017-11-12 192126014 Rönnskär Railcare IF - Gamla Stan IBK 4 - 10 Örjanshallen
2018-01-19 192126015 Umeå City IBF/F03Vit - Gullänget-Kroksta IBS 2 - 8 Umeå Energi Arena Väst
2017-11-25 12:00 192126020 Clemensnäs IF /Bureå IF - Umeå City IBF/F03Vit 3 - 3 Lasse Ekesryd, David Morén Örjanshallen
2017-11-25 13:30 192126018 IBF Dalen E-F - Gamla Stan IBK 4 - 2 Erik Hörnros, Jimmy Halldin Musköten 1
2017-11-25 13:30 192126019 Sävar IK/Täfteå IK - Rönnskär Railcare IF 7 - 6 Julia Fältén, Lisa Vestman Sävaråhallen
2017-11-25 16:00 192126017 Kågedalens AIF - Gullänget-Kroksta IBS 3 - 14 Elias Bark Pettersson, Alvin Gustavsson Balderhallen B
2017-12-02 192126022 Umeå City IBF/F03Vit - Sävar IK/Täfteå IK 1 - 3 Midgårdshallen
2017-12-02 192126024 Gamla Stan IBK - Kågedalens AIF 7 - 2 Balderhallen B
2017-12-03 192126021 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen E-F 2 - 4 Skyttis Arena
2017-12-03 192126023 Rönnskär Railcare IF - Clemensnäs IF /Bureå IF 8 - 3 Örjanshallen
2017-11-26 12:00 192126025 Gamla Stan IBK - Gullänget-Kroksta IBS 2 - 4 Andreas Åström, Bobby Hjelte Balderhallen B
2017-12-17 12:00 192126027 Sävar IK/Täfteå IK - Clemensnäs IF /Bureå IF 5 - 1 Gustav Broadhall, Magnus Fessé Sävaråhallen
2017-12-17 13:30 192126028 Umeå City IBF/F03Vit - Rönnskär Railcare IF 2 - 2 Tilde Wikström, Sanna Åslin Sporthushallen
2017-12-17 16:00 192126026 Kågedalens AIF - IBF Dalen E-F 2 - 7 Micael Holmbom, Ville Hedsberg Balderhallen B
2018-01-13 12:15 192126031 Sävar IK/Täfteå IK - Kågedalens AIF 9 - 4 Manuel Garzon, Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
2018-01-13 13:30 192126032 Umeå City IBF/F03Vit - Gamla Stan IBK 2 - 4 Erik Hörnros, Jimmy Halldin Vildmannahallen
2018-01-13 14:00 192126030 Clemensnäs IF /Bureå IF - IBF Dalen E-F 2 - 7 Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2018-03-11 12:00 192126029 Rönnskär Railcare IF - Gullänget-Kroksta IBS 5 - 11 Bobby Hjelte, Lasse Ekesryd Örjanshallen
2018-01-21 192126036 Umeå City IBF/F03Vit - IBF Dalen E-F 1 - 1 Vildmannahallen
2018-01-26 192126035 Sävar IK/Täfteå IK - Gullänget-Kroksta IBS 0 - 6 Sävaråhallen
2018-01-28 192126033 Rönnskär Railcare IF - Kågedalens AIF 10 - 1 Örjanshallen
2018-01-28 192126034 Clemensnäs IF /Bureå IF - Gamla Stan IBK 1 - 10 Örjanshallen
2018-02-11 13:15 192126040 Sävar IK/Täfteå IK - Gamla Stan IBK 9 - 4 Andreas Eriksson, Kim Fallbjörk Sävaråhallen
2018-02-11 13:30 192126039 Umeå City IBF/F03Vit - Kågedalens AIF 6 - 3 Tony Cederholm, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2018-02-11 16:00 192126038 Rönnskär Railcare IF - IBF Dalen E-F 4 - 7 Joakim Broman, Örjan Arvidsson Örjanshallen
2018-03-11 15:30 192126037 Clemensnäs IF /Bureå IF - Gullänget-Kroksta IBS 1 - 11 Tim Åhlund, Per Andersson Örjanshallen
2018-02-17 192126041 Kågedalens AIF - Clemensnäs IF /Bureå IF 6 - 5 Eddahallen
2018-02-17 192126044 IBF Dalen E-F - Sävar IK/Täfteå IK 4 - 4 Musköten 1
2018-02-18 192126043 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF/F03Vit 7 - 3 Örnsköldsviks Sporthall
2018-02-20 192126042 Gamla Stan IBK - Rönnskär Railcare IF 3 - 2 Eddahallen
2018-03-04 13:00 192126045 Gullänget-Kroksta IBS - Kågedalens AIF 12 - 2 Maria Dahlin, Simon Hedkvist Nolaskolan
2018-03-04 13:30 192126048 Umeå City IBF/F03Vit - Clemensnäs IF /Bureå IF 8 - 1 Julia Fältén, Louise Ramebäck Vildmannahallen
2018-03-04 15:00 192126047 Rönnskär Railcare IF - Sävar IK/Täfteå IK 3 - 4 Andreas Åström, Joakim Broman Örjanshallen
2018-03-04 15:30 192126046 Gamla Stan IBK - IBF Dalen E-F 1 - 6 Lasse Ekesryd, Ville Hedsberg Balderhallen B
2018-03-10 192126049 IBF Dalen E-F - Gullänget-Kroksta IBS 4 - 6 Musköten 1
2018-03-11 192126050 Sävar IK/Täfteå IK - Umeå City IBF/F03Vit 4 - 2 Sävaråhallen
2018-03-12 192126051 Clemensnäs IF /Bureå IF - Rönnskär Railcare IF 3 - 7 Örjanshallen
2018-03-12 192126052 Kågedalens AIF - Gamla Stan IBK 2 - 6 Balderhallen B
2018-03-24 12:00 192126055 Clemensnäs IF /Bureå IF - Sävar IK/Täfteå IK 2 - 5 Lasse Ekesryd, Andreas Åström Örjanshallen
2018-03-24 13:00 192126053 Gullänget-Kroksta IBS - Gamla Stan IBK 9 - 6 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2018-03-24 13:30 192126054 IBF Dalen E-F - Kågedalens AIF 6 - 5 Alvina Mukkala, Ulf Stödberg Musköten 1
2018-03-24 14:00 192126056 Rönnskär Railcare IF - Umeå City IBF/F03Vit 5 - 4 Lasse Ekesryd, Andreas Åström Örjanshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Gullänget-Kroksta IBS 14 13 0 1 127-35 92 39
2. Sävar IK/ Täfteå IK 14 10 1 3 62-61 1 31
3. IBF Dalen E-F 14 9 3 2 73-36 37 30
4. Gamla Stan IBK 14 7 1 6 67-53 14 22
5. Rönnskär Railcare IF 14 5 1 8 69-71 -2 16
6. Kågedalens AIF 14 4 0 10 48-101 -53 12
7. Umeå City IBF/ F03Vit 14 2 5 7 42-50 -8 11
8. Clemensnäs IF / Bureå IF 14 0 1 13 26-107 -81 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 13:00 192127002 Clemensnäs IF /Bureå IF - Umeå City IBF /F03Blå 3 - 8 Lasse Ekesryd, Ville Hedsberg Örjanshallen
2017-09-30 15:00 192127001 Rönnskär Railcare IF - Gimonäs Umeå IF 3 - 2 Lasse Ekesryd, Ville Hedsberg Örjanshallen
2017-10-01 14:00 192127004 Örnsköldsvik IBK /IBF - Gamla Stan IBK 5 - 2 Maria Dahlin, Elin Lindgren Örnsköldsviks Sporthall
2017-10-15 13:00 192127006 Gamla Stan IBK - Clemensnäs IF /Bureå IF 7 - 2 Joakim Broman, Ville Hedsberg Balderhallen A
2017-10-15 15:30 192127005 Kågedalens AIF - Rönnskär Railcare IF 3 - 9 Joakim Broman, Ville Hedsberg Eddahallen
2017-10-15 16:00 192127008 Umeå City IBF /F03Blå - Örnsköldsvik IBK /IBF 4 - 5 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2017-10-21 12:00 192127010 Rönnskär Railcare IF - Umeå City IBF /F03Blå 3 - 0 Joakim Broman, Daniel Degerman Örjanshallen
2017-10-21 14:00 192127009 Clemensnäs IF /Bureå IF - Gimonäs Umeå IF 2 - 1 Joakim Broman, Daniel Degerman Örjanshallen
2017-10-21 14:00 192127012 Örnsköldsvik IBK /IBF - Kågedalens AIF 13 - 3 Mikael Körning, Peder Lövdahl Skyttis Arena
2017-11-12 13:00 192127014 Rönnskär Railcare IF - Gamla Stan IBK 4 - 10 Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2017-11-12 13:30 192127015 Örnsköldsvik IBK /IBF - Gimonäs Umeå IF 6 - 2 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2017-11-12 15:00 192127013 Clemensnäs IF /Bureå IF - Kågedalens AIF 2 - 5 Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2017-11-19 12:00 192127018 Gamla Stan IBK - Umeå City IBF /F03Blå 1 - 3 Alvin Gustavsson, Elias Norden Balderhallen B
2017-11-19 14:15 192127017 Gimonäs Umeå IF - Kågedalens AIF 9 - 10 Gustav Broadhall, Daniel Johannesson Sjöfruhallen
2017-11-19 14:30 192127020 Örnsköldsvik IBK /IBF - Clemensnäs IF /Bureå IF 7 - 1 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2017-12-01 19:00 192127021 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF /F03Blå 3 - 3 Gustav Broadhall, Daniel Johannesson Sjöfruhallen
2017-12-02 15:00 192127024 Gamla Stan IBK - Kågedalens AIF 7 - 2 Andreas Åström, Joakim Broman Balderhallen B
2017-12-03 15:00 192127023 Rönnskär Railcare IF - Clemensnäs IF /Bureå IF 8 - 3 David Morén, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2017-12-09 15:30 192127026 Umeå City IBF /F03Blå - Kågedalens AIF 6 - 2 Kim Fallbjörk, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2017-12-09 16:00 192127025 Gimonäs Umeå IF - Gamla Stan IBK 3 - 8 Lydia Elstig, Hanna Wendén Umeå Energi Arena Väst
2018-02-04 15:00 192127028 Rönnskär Railcare IF - Örnsköldsvik IBK /IBF 2 - 3 Bobby Hjelte, Joakim Broman Örjanshallen
2018-01-20 11:30 192127030 Umeå City IBF /F03Blå - Clemensnäs IF /Bureå IF 8 - 2 Andreas Eriksson, Mattias Karlsson Vildmannahallen
2018-01-20 14:30 192127029 Gimonäs Umeå IF - Rönnskär Railcare IF 2 - 3 Tilde Wikström, Sanna Åslin Sjöfruhallen
2018-02-25 11:00 192127032 Gamla Stan IBK - Örnsköldsvik IBK /IBF 5 - 5 Lasse Ekesryd, Ville Hedsberg Eddahallen
2018-01-28 16:00 192127033 Rönnskär Railcare IF - Kågedalens AIF 10 - 1 Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2018-01-29 20:10 192127034 Clemensnäs IF /Bureå IF - Gamla Stan IBK 1 - 10 Bobby Hjelte, Lasse Ekesryd Örjanshallen
2018-03-17 11:30 192127036 Örnsköldsvik IBK /IBF - Umeå City IBF /F03Blå 2 - 6 Fredrik Söderholm, Tony Strindlund Örnsköldsviks Sporthall
2018-02-03 14:00 192127037 Gimonäs Umeå IF - Clemensnäs IF /Bureå IF 7 - 0 Marcus Glad, Rasmus Säfvenberg Umeå Energi Arena Väst
2018-02-03 14:00 192127038 Umeå City IBF /F03Blå - Rönnskär Railcare IF 5 - 1 Gustav Broadhall, Daniel Johannesson Vildmannahallen
2018-02-04 11:00 192127040 Kågedalens AIF - Örnsköldsvik IBK /IBF 1 - 9 Lasse Ekesryd, Jörgen Lundberg Balderhallen B
2018-02-16 19:15 192127043 Gimonäs Umeå IF - Örnsköldsvik IBK /IBF 4 - 7 Robert Segerstedt, Alvina Mukkala Sjöfruhallen
2018-02-17 15:00 192127041 Kågedalens AIF - Clemensnäs IF /Bureå IF 6 - 5 Andreas Åström, Joakim Broman Eddahallen
2018-02-20 20:15 192127042 Gamla Stan IBK - Rönnskär Railcare IF 3 - 2 Andreas Åström, Daniel Degerman Eddahallen
2018-02-24 12:00 192127045 Kågedalens AIF - Gimonäs Umeå IF 5 - 5 Micael Holmbom, Daniel Degerman Balderhallen B
2018-02-24 13:30 192127046 Umeå City IBF /F03Blå - Gamla Stan IBK 4 - 6 Alexandra Nimrodsson, Sanna Åslin Vildmannahallen
2018-02-24 15:00 192127048 Clemensnäs IF /Bureå IF - Örnsköldsvik IBK /IBF 2 - 6 Andreas Åström, Joakim Broman Örjanshallen
2017-11-11 14:00 192127049 Umeå City IBF /F03Blå - Gimonäs Umeå IF 11 - 1 Björn Glad, Ulf Stödberg Midgårdshallen
2018-03-12 18:15 192127051 Clemensnäs IF /Bureå IF - Rönnskär Railcare IF 3 - 7 Jens Marklund, Patrik Häggström Örjanshallen
2018-03-12 18:15 192127052 Kågedalens AIF - Gamla Stan IBK 2 - 6 Lasse Ekesryd, Daniel Degerman Balderhallen B
2018-03-17 14:00 192127053 Gamla Stan IBK - Gimonäs Umeå IF 9 - 1 Andreas Åström, Joakim Broman Eddahallen
2018-03-18 12:00 192127054 Kågedalens AIF - Umeå City IBF /F03Blå 5 - 1 Micael Holmbom, Daniel Degerman Balderhallen A
2018-03-18 14:00 192127056 Örnsköldsvik IBK /IBF - Rönnskär Railcare IF 6 - 2 Maria Dahlin, Elin Lindgren Örnsköldsviks Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Örnsköldsvik IBK / IBF 12 10 1 1 74-34 40 31
2. Gamla Stan IBK 12 9 1 2 74-34 40 28
3. Umeå City IBF / F03Blå 12 7 1 4 59-34 25 22
4. Rönnskär Railcare IF 12 7 0 5 54-41 13 21
5. Kågedalens AIF 12 4 1 7 45-82 -37 13
6. Gimonäs Umeå IF 12 1 2 9 40-67 -27 5
7. Clemensnäs IF / Bureå IF 12 1 0 11 26-80 -54 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Damer Serie H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-24 11:30 192128002 Umeå City IBF/F03Blå - Spöland Vännäs IF 2 - 2 Alvina Mukkala, Lisa Vestman Vildmannahallen
2017-10-15 192128008 Umeå City IBF/F03Blå - Örnsköldsvik IBK /IBF 4 - 5 Vildmannahallen
2017-10-29 12:45 192128009 Gimonäs Umeå IF - Spöland Vännäs IF 4 - 1 Bjarne Andersson, Manuel Garzon Sjöfruhallen
2017-10-29 14:30 192128011 Team Thorengruppen SK F03 - Örnsköldsvik IBK /IBF 2 - 9 Gustav Broadhall, Ludwig Broadhall Midgårdshallen
2017-11-12 192128015 Örnsköldsvik IBK /IBF - Gimonäs Umeå IF 6 - 2 Skyttis Arena
2017-12-17 192128013 Spöland Vännäs IF - Team Thorengruppen SK F03 4 - 2 Hammarhallen Vännäs
2017-11-26 13:30 192128020 Spöland Vännäs IF - Örnsköldsvik IBK /IBF 3 - 6 Peter Saari, Rasmus Säfvenberg Hammarhallen Vännäs
2017-11-26 15:30 192128017 Team Thorengruppen SK F03 - Gimonäs Umeå IF 5 - 5 Albin Berglund, Linus Berglund Midgårdshallen
2017-12-01 192128021 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF/F03Blå 3 - 3 Sjöfruhallen
2017-12-16 10:15 192128026 Team Thorengruppen SK F03 - Umeå City IBF/F03Blå 2 - 3 Viktor Grahn, Mattias Karlsson Umeå Energi Arena Öst
2018-01-25 18:30 192128030 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/F03Blå 6 - 7 Peter Saari, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2018-03-17 192128036 Örnsköldsvik IBK /IBF - Umeå City IBF/F03Blå 2 - 6 Örnsköldsviks Sporthall
2018-02-09 19:00 192128039 Örnsköldsvik IBK /IBF - Team Thorengruppen SK F03 3 - 3 Fredrik Söderholm, Johnnie Lundmark Örnsköldsviks Sporthall
2018-02-10 13:30 192128037 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF 8 - 2 Andreas Eriksson, Mattias Karlsson Hammarhallen Vännäs
2018-02-16 192128043 Gimonäs Umeå IF - Örnsköldsvik IBK /IBF 4 - 7 Sjöfruhallen
2018-03-17 192128041 Team Thorengruppen SK F03 - Spöland Vännäs IF 7 - 2 Vildmannahallen
2018-03-03 11:30 192128045 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen SK F03 3 - 8 Tilde Wikström, Sanna Åslin Umeå Energi Arena Öst
2018-03-23 19:00 192128048 Örnsköldsvik IBK /IBF - Spöland Vännäs IF 6 - 2 Göran Norberg, Peder Lövdahl Skyttis Arena
2017-11-11 192128049 Umeå City IBF/F03Blå - Gimonäs Umeå IF 11 - 1 Midgårdshallen
2018-03-27 00:00 192128054 Umeå City IBF/F03Blå - Team Thorengruppen SK F03 WO (5 - 0) Midgårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Örnsköldsvik IBK / IBF 8 6 1 1 44-26 18 19
2. Umeå City IBF/ F03Blå 8 5 2 1 41-21 20 17
3. Team Thorengruppen SK F03 8 2 2 4 29-34 -5 8
4. Spöland Vännäs IF 8 2 1 5 28-36 -8 7
5. Gimonäs Umeå IF 8 1 2 5 24-49 -25 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis