Blånivå Pojk Höst 22 (2018/19)

Gruppspel
Newbody P Serie A FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 10:30 066011002 Ale IBF P07 - IBK Göteborg P07 Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Ale Kulturrum
2019-01-12 13:00 066011001 Landvetter IBK P07 Blå - Stenungsunds IBK P07 Gbg , Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2019-01-13 11:00 066011003 FBC Vinga P07 Orange - Partille IBS P08/07 Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2019-01-13 11:00 066011004 Lindome IBK P07 - Lindås Rasta IBK P07 vit Herman Ahlstedt, Rasmus Eriksson Almåshallen A
2019-01-13 13:00 066011005 IBK Bergum P07 Rosa - Floda IBK P07 Simon Lindholm, Pontus Wikander Bergumsskolan
2019-01-19 11:30 066011006 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Oscar Folkesson, Arvid Lycke Stenungsund Arena
2019-01-20 09:00 066011010 IBK Bergum P07 Rosa - Lindome IBK P07 Simon Lindholm, Pontus Wikander Bergumsskolan
2019-01-20 10:10 066011009 Floda IBK P07 - FBC Vinga P07 Orange Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-01-20 11:00 066011007 IBK Göteborg P07 - Landvetter IBK P07 Blå Tyra Stalebrant, Fredrik Röding Torpahallen
2019-01-20 12:00 066011008 Lindås Rasta IBK P07 vit - Ale IBF P07 Felix Fröhlander, William Malmqvist Salming Arena
2019-01-26 09:20 066011014 Ale IBF P07 - IBK Bergum P07 Rosa Edwin Bryfors, Oliwer Juhlin Ale Kulturrum
2019-01-26 13:00 066011013 Landvetter IBK P07 Blå - Lindås Rasta IBK P07 vit , Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 09:00 066011011 IBK Göteborg P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2019-01-27 10:00 066011012 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Partille IBS P08/07 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2019-01-27 10:00 066011015 FBC Vinga P07 Orange - Lindome IBK P07 Kim Bergius, Lucas Thorson Hall Of Flame
2019-02-03 09:00 066011019 IBK Bergum P07 Rosa - Landvetter IBK P07 Blå Pontus Wikander, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-02-03 10:00 066011020 FBC Vinga P07 Orange - Ale IBF P07 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-02-03 12:00 066011017 Lindås Rasta IBK P07 vit - IBK Göteborg P07 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-02-03 12:30 066011018 Floda IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-03-23 17:30 066011016 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Partille IBS P08/07 David Grentzelius, Harry Soovik Kyrkenorumsskolan
2019-02-10 13:00 066011021 Lindås Rasta IBK P07 vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg Einar Pålsson, William Malmqvist Salming Arena
2019-02-10 13:00 066011024 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Lindome IBK P07 Erik Rådhall, Joel Hoffmann Wallenstam Arena A
2019-02-18 17:00 066011025 Landvetter IBK P07 Blå - FBC Vinga P07 Orange Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-02-22 18:00 066011023 IBK Göteborg P07 - IBK Bergum P07 Rosa Torpahallen
2019-03-10 11:00 066011022 Partille IBS P08/07 - Floda IBK P07 Johannes Angel, Ludvig Friberg Vallhamra Sportcenter
2019-02-23 09:30 066011026 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Floda IBK P07 Filip Svensson, Lucas Hallberg Stenungsund Arena
2019-02-23 11:00 066011030 Ale IBF P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Ale Kulturrum
2019-02-24 09:00 066011029 FBC Vinga P07 Orange - IBK Göteborg P07 Kim Bergius, Lucas Thorson Hall Of Flame
2019-02-24 10:00 066011027 IBK Bergum P07 Rosa - Lindås Rasta IBK P07 vit Simon Lindholm, Pontus Wikander Bergumsskolan
2019-02-24 11:15 066011028 Lindome IBK P07 - Partille IBS P08/07 Jacob Säfdal, Milton Appelgren Almåshallen A
2019-03-02 09:00 066011034 Partille IBS P08/07 - Ale IBF P07 Isabella Fröberg, Isabella Fröberg Qvisthallen
2019-03-03 09:00 066011031 IBK Bergum P07 Rosa - Stenungsunds IBK P07 Gbg Pontus Wikander, Simon Jangblad Bergumsskolan
2019-03-03 13:10 066011033 Lindås Rasta IBK P07 vit - FBC Vinga P07 Orange Felix Fröhlander, Isak Börjesson Salming Arena
2019-03-03 13:10 066011035 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Landvetter IBK P07 Blå Irmeli Wikström, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 15:00 066011032 Floda IBK P07 - Lindome IBK P07 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-03-09 10:15 066011036 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Lindome IBK P07 Jonatan Nilsson, Joel Johansson Stenungsund Arena
2019-03-09 11:00 066011038 Ale IBF P07 - Floda IBK P07 Oliwer Juhlin, Edwin Bryfors Ale Kulturrum
2019-03-09 14:20 066011039 Landvetter IBK P07 Blå - Partille IBS P08/07 Caroline Johansson, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 10:00 066011037 FBC Vinga P07 Orange - IBK Bergum P07 Rosa Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-03-10 10:30 066011040 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - IBK Göteborg P07 Tyra Mattsson, Alice Petersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-16 10:00 066011042 Lindome IBK P07 - Ale IBF P07 Sebastian Sannerholm Almåshallen B
2019-03-16 10:00 066011045 Partille IBS P08/07 - IBK Göteborg P07 Fabian Lindquist, Simon Lindén Qvisthallen
2019-03-17 09:00 066011044 Lindås Rasta IBK P07 vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Isak Börjesson, William Malmqvist Salming Arena
2019-03-17 11:00 066011041 FBC Vinga P07 Orange - Stenungsunds IBK P07 Gbg Kim Bergius, Lucas Thorson Hall Of Flame
2019-03-17 13:40 066011043 Floda IBK P07 - Landvetter IBK P07 Blå Anton Svanberg, Erik Börjesson Alléhallen
Newbody P Serie B FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 09:00 066012005 Eken IBK P07 Gul - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-01-12 10:00 066012002 Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - IBK Bergum P06 Isak Lundström, Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-01-12 12:00 066012003 IBF Backadalen P07 Vit - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit Kian Keinia, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
2019-01-12 13:30 066012004 Öckerö IBK P07 5 - Partille IBS P07 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2019-01-12 18:20 066012001 Kärra IBK P07 Svart - IBK Kungälv P 07 Kastelle Oliver Gander, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-01-19 10:10 066012010 Eken IBK P07 Gul - Öckerö IBK P07 5 Isabella Ilin Persson, Elin Blume Ekenhallen 1
2019-01-19 12:00 066012008 Partille IBS P07 - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst Rikard Petrusson, Tobias Undeland Qvisthallen
2019-01-19 17:00 066012009 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - IBF Backadalen P07 Vit Carl Björklund, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-20 10:00 066012006 IBK Bergum P06 - Kärra IBK P07 Svart Joar Lukkari, Emil Andersson Bergumsskolan
2019-01-20 12:15 066012007 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - IBK Kungälv P 07 Kastelle Agnes Scheutz, Filippa Tveit Pettersen Munkegärdehallen
2019-01-26 09:00 066012014 Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - Eken IBK P07 Gul Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-01-26 18:30 066012011 Kärra IBK P07 Svart - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2019-01-27 09:00 066012012 IBK Bergum P06 - Partille IBS P07 Oskar Kanerva, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-01-27 11:30 066012015 IBF Backadalen P07 Vit - Öckerö IBK P07 5 Kian Keinia, Noah Högkvist Tuve Sporthall
2019-01-27 13:15 066012013 IBK Kungälv P 07 Kastelle - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar Theodor Göthberg, William Bergqvist Kastellegårdshallen
2019-02-02 09:00 066012018 Eken IBK P07 Gul - IBK Bergum P06 Emelie Lebell, Matilda Ager Ekenhallen 1
2019-02-02 10:00 066012016 Partille IBS P07 - Kärra IBK P07 Svart Nora Jerkstrand, Wilma Skogsbryne Qvisthallen
2019-02-02 15:30 066012019 Öckerö IBK P07 5 - IBK Kungälv P 07 Kastelle Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2019-02-03 10:00 066012020 IBF Backadalen P07 Vit - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst Oskar Eliasson, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-02-17 12:00 066012017 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit William Balksten, Carl Björklund Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-09 14:00 066012022 Partille IBS P07 - Eken IBK P07 Gul Juliano Boric, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2019-02-09 14:15 066012021 Kärra IBK P07 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar Emil Hansson, Sebastian Henriksen Kärra Sporthall
2019-02-09 14:30 066012023 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - Öckerö IBK P07 5 Molly Larsson, Filippa Tveit Pettersen Munkegärdehallen
2019-02-10 13:15 066012025 IBK Kungälv P 07 Kastelle - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2019-02-22 18:15 066012024 IBK Bergum P06 - IBF Backadalen P07 Vit Pontus Wikander, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2019-02-23 10:00 066012029 Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit Felix Östberg, Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-02-23 11:00 066012026 Eken IBK P07 Gul - Kärra IBK P07 Svart Herman Ahlstedt Ekenhallen 1
2019-02-23 14:40 066012028 IBF Backadalen P07 Vit - Partille IBS P07 Kian Keinia, Noah Högkvist Tuve Sporthall
2019-02-23 15:25 066012027 Öckerö IBK P07 5 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Hedenskolans Idrottshall
2019-02-24 12:15 066012030 IBK Kungälv P 07 Kastelle - IBK Bergum P06 Theodor Göthberg, Charlie Johansson Kastellegårdshallen
2019-03-02 09:00 066012032 Eken IBK P07 Gul - IBF Backadalen P07 Vit Emelie Lebell, Matilda Ager Ekenhallen 1
2019-03-02 12:00 066012034 Partille IBS P07 - IBK Kungälv P 07 Kastelle Saga-Maja Andersson, Isabella Fröberg Qvisthallen
2019-03-03 12:00 066012031 Kärra IBK P07 Svart - Öckerö IBK P07 5 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-03-03 12:10 066012033 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst Irmeli Wikström, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 13:15 066012035 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - IBK Bergum P06 Agnes Andersson, Pontus Nordström Munkegärdehallen
2019-03-09 11:00 066012037 Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - Öckerö IBK P07 5 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-10 10:00 066012039 IBK Bergum P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar Simon Jangblad, Simon Lindholm Bergumsskolan
2019-03-10 12:15 066012040 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - Partille IBS P07 Sandra Bäck, Lee Johannisson Munkegärdehallen
2019-03-10 12:30 066012036 IBF Backadalen P07 Vit - Kärra IBK P07 Svart Kian Keinia, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-03-10 14:15 066012038 IBK Kungälv P 07 Kastelle - Eken IBK P07 Gul Rickard Lenning Föhrenbach, Tim Vegelius Kastellegårdshallen
2019-03-16 10:00 066012044 Eken IBK P07 Gul - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit Edvin Gremyr, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2019-03-16 14:15 066012041 Kärra IBK P07 Svart - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst Isabel Ljungberg, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2019-03-16 14:15 066012043 Öckerö IBK P07 5 - IBK Bergum P06 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2019-03-17 11:30 066012042 IBF Backadalen P07 Vit - IBK Kungälv P 07 Kastelle Noah Högkvist, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
2019-03-17 12:25 066012045 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Partille IBS P07 Erik Rådhall, Linnea Bevenäs Wallenstam Arena A
Newbody P Serie C FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 10:00 066013002 Eken IBK P07 Lila - FBC Vinga P07 Blå Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-01-13 10:00 066013001 IK Zenith P07 Grön - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-01-13 10:00 066013004 IBK Bergum P07 Svart - Myggenäs IBK P-07 2 Emil Andersson, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-01-13 12:00 066013003 Lindås Rasta IBK P07 svart - Landvetter IBK P07 Vit Einar Pålsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-01-13 14:00 066013005 Frölunda IBK P07 - Ale IBF P08 Simon Sporsén, Albin Zymberi Flatåsskolan
2019-01-18 18:30 066013008 Myggenäs IBK P-07 2 - Eken IBK P07 Lila Annie Gustavsson, Alice Olsson Häggvallsskolan
2019-01-19 12:00 066013009 Ale IBF P08 - Lindås Rasta IBK P07 svart Melvin Holmqvist, Oliwer Juhlin Ale Kulturrum
2019-01-20 08:00 066013007 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 09:00 066013006 FBC Vinga P07 Blå - IK Zenith P07 Grön Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-01-20 13:00 066013010 Frölunda IBK P07 - IBK Bergum P07 Svart Simon Sporsén, Axel Frödin Flatåsskolan
2019-01-26 09:00 066013014 Eken IBK P07 Lila - Frölunda IBK P07 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-01-27 09:00 066013011 IK Zenith P07 Grön - Landvetter IBK P07 Vit Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-01-27 09:00 066013012 FBC Vinga P07 Blå - Myggenäs IBK P-07 2 Kim Bergius, Lucas Thorson Hall Of Flame
2019-01-27 12:00 066013015 Lindås Rasta IBK P07 svart - IBK Bergum P07 Svart Felix Fröhlander, Isak Börjesson Askims Sporthall
2019-01-27 12:15 066013013 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - Ale IBF P08 Charlie Johansson, Rickard Lenning Föhrenbach Munkegärdehallen
2019-02-01 18:30 066013016 Myggenäs IBK P-07 2 - IK Zenith P07 Grön Lucas Sällström, Isak Andersson Häggvallsskolan
2019-02-02 15:20 066013017 Ale IBF P08 - Landvetter IBK P07 Vit Melvin Holmqvist, Kristian Ottosson Ale Kulturrum
2019-02-03 10:00 066013019 IBK Bergum P07 Svart - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2019-02-03 12:00 066013018 Frölunda IBK P07 - FBC Vinga P07 Blå Albin Zymberi, Fredrik Fridell Flatåsskolan
2019-02-03 13:00 066013020 Lindås Rasta IBK P07 svart - Eken IBK P07 Lila Filip Mattsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-02-09 10:30 066013023 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Bergum P07 Svart Amir Huseinovic, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-02-10 09:00 066013021 IK Zenith P07 Grön - Ale IBF P08 Björlanda Idrottshall
2019-02-10 09:00 066013024 FBC Vinga P07 Blå - Lindås Rasta IBK P07 svart Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-02-10 13:15 066013025 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - Eken IBK P07 Lila William Bergqvist, Theodor Göthberg Munkegärdehallen
2019-03-23 17:00 066013022 Myggenäs IBK P-07 2 - Frölunda IBK P07 Martinus Martinsson, Isak Andersson Häggvallsskolan
2019-02-23 10:00 066013029 Eken IBK P07 Lila - Landvetter IBK P07 Vit Joakim Jögi, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2019-02-24 11:15 066013030 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - FBC Vinga P07 Blå Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2019-02-24 12:00 066013027 IBK Bergum P07 Svart - Ale IBF P08 Simon Lindholm, Emil Andersson Bergumsskolan
2019-02-24 13:00 066013028 Lindås Rasta IBK P07 svart - Myggenäs IBK P-07 2 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-02-24 14:00 066013026 Frölunda IBK P07 - IK Zenith P07 Grön Fredrik Fridell, Marcus Bengtsson Flatåsskolan
2019-03-03 09:00 066013031 IK Zenith P07 Grön - IBK Bergum P07 Svart Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-03 10:30 066013034 Myggenäs IBK P-07 2 - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå Annie Gustavsson, Alice Olsson Häggvallsskolan
2019-03-03 10:30 066013035 Landvetter IBK P07 Vit - FBC Vinga P07 Blå Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-03-03 11:00 066013033 Ale IBF P08 - Eken IBK P07 Lila Rebecka Eriksson, Moa Westerdahl Kronan Älvängen
2019-03-03 13:00 066013032 Frölunda IBK P07 - Lindås Rasta IBK P07 svart Simon Sporsén, Oscar Lagerberg Flatåsskolan
2019-03-09 10:00 066013037 Eken IBK P07 Lila - IBK Bergum P07 Svart Christina Karlsson, Isabella Ilin Persson Ekenhallen 1
2019-03-09 13:10 066013040 Landvetter IBK P07 Vit - Myggenäs IBK P-07 2 Caroline Johansson, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 09:00 066013039 FBC Vinga P07 Blå - Ale IBF P08 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-03-10 11:15 066013038 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - Frölunda IBK P07 Sandra Bäck, Molly Larsson Munkegärdehallen
2019-03-10 12:10 066013036 Lindås Rasta IBK P07 svart - IK Zenith P07 Grön Hugo Granhage, William Malmqvist Salming Arena
2019-03-17 11:00 066013043 IBK Bergum P07 Svart - FBC Vinga P07 Blå Oskar Kanerva, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-03-17 11:00 066013044 Frölunda IBK P07 - Landvetter IBK P07 Vit Flatåsskolan
2019-03-17 12:30 066013045 Ale IBF P08 - Myggenäs IBK P-07 2 Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Kronan Älvängen
2019-03-17 14:30 066013042 Lindås Rasta IBK P07 svart - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-17 15:10 066013041 IK Zenith P07 Grön - Eken IBK P07 Lila Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
Newbody P Serie D FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 09:00 066014005 Partille IBS P08 Svart - Floda IBK P08 Vit Emrik Hammarstedt, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2019-01-12 11:00 066014003 Surte IS IBK P08 - Lindome IBK P08 Grön Isak Brogren, Mikael Krantz Bohushallen
2019-01-12 15:40 066014001 Lindås Rasta IBK P08 3 - IBK Göteborg P08 William Malmqvist, Isak Börjesson Askims Sporthall
2019-01-13 12:00 066014004 Landvetter IBK P09 blå - FBC Lerum P07/08 Ella Zetterstedt, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-01-19 11:00 066014010 Partille IBS P08 Svart - Landvetter IBK P09 blå Rikard Petrusson, Tobias Undeland Qvisthallen
2019-01-20 08:45 066014008 FBC Lerum P07/08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Elias Sandin, Lucas Venderot Rydsbergshallen
2019-01-20 10:00 066014006 IBK Göteborg P08 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Tyra Stalebrant, Fredrik Röding Torpahallen
2019-01-20 12:15 066014007 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Lindås Rasta IBK P08 3 Sandra Bäck, Lee Johannisson Kastellegårdshallen
2019-01-20 12:30 066014009 Floda IBK P08 Vit - Surte IS IBK P08 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2019-03-30 17:15 066014056 Utbynäs SK P07 - Lindome IBK P08 Grön Javed Khan, Javed Khan Berghalla
2019-01-26 11:00 066014015 Surte IS IBK P08 - Landvetter IBK P09 blå Kasper Mourujärvi, Erik Lantz Bohushallen
2019-01-26 15:00 066014057 Floda IBK P08 Vit - Utbynäs SK P07 Caroline Nöjd Alléhallen
2019-01-27 11:00 066014013 Lindås Rasta IBK P08 3 - FBC Lerum P07/08 Felix Fröhlander, Isak Börjesson Salming Arena
2019-01-27 11:15 066014012 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Lindome IBK P08 Grön Charlie Johansson, Rickard Lenning Föhrenbach Munkegärdehallen
2019-01-27 12:10 066014014 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart Matilda Grapengiesser, Carl Björklund Wallenstam Arena A
2019-01-27 12:15 066014011 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - IBK Göteborg P08 Theodor Göthberg, William Bergqvist Kastellegårdshallen
2019-02-02 11:00 066014020 Surte IS IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Isak Brogren, Mikael Krantz Bohushallen
2019-02-02 17:10 066014058 Utbynäs SK P07 - Landvetter IBK P09 blå Alfred Svedberg, William Axell Pjäshallen
2019-02-03 09:00 066014016 IBK Göteborg P08 - Lindome IBK P08 Grön Fredrik Röding, Oskar Clasborg Torpahallen
2019-02-03 09:45 066014017 FBC Lerum P07/08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-02-03 10:10 066014018 Floda IBK P08 Vit - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-02-03 17:20 066014019 Partille IBS P08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 3 Filippa Lindeberg, Isabella Fröberg Vallhamra Sportcenter
2019-02-09 10:00 066014022 Lindome IBK P08 Grön - Floda IBK P08 Vit Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen A
2019-02-10 11:00 066014025 Lindås Rasta IBK P08 3 - Surte IS IBK P08 Einar Pålsson, William Malmqvist Salming Arena
2019-02-10 15:15 066014023 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Partille IBS P08 Svart David Lis-Olivebring, Oscar Westberg Kastellegårdshallen
2019-02-10 16:50 066014059 Utbynäs SK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Alfred Svedberg, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-23 12:30 066014021 FBC Lerum P07/08 - IBK Göteborg P08 Fabian Lakander, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-04-04 18:15 066014024 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Landvetter IBK P09 blå Molly Larsson, Filippa Tveit Pettersen Munkegärdehallen
2019-02-23 10:00 066014027 Partille IBS P08 Svart - FBC Lerum P07/08 Oliver Thorén, Oskar Granat Qvisthallen
2019-02-23 10:30 066014029 Surte IS IBK P08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit Mikael Krantz, Erik Lantz Bohushallen
2019-02-23 14:40 066014060 Lindås Rasta IBK P08 3 - Utbynäs SK P07 William Malmqvist Askims Sporthall
2019-02-24 08:30 066014028 Landvetter IBK P09 blå - Lindome IBK P08 Grön Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-02-24 09:00 066014026 IBK Göteborg P08 - Floda IBK P08 Vit Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2019-02-24 12:10 066014030 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Maja Andersson, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-02 12:00 066014034 Lindome IBK P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Jacob Säfdal Almåshallen A
2019-03-02 13:00 066014031 Partille IBS P08 Svart - IBK Göteborg P08 Isabella Fröberg, Tobias Undeland Qvisthallen
2019-03-02 19:00 066014061 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Utbynäs SK P07 Sofia Klangeryd, Filippa Tveit Pettersen Kastellegårdshallen
2019-03-03 11:15 066014035 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Lindås Rasta IBK P08 3 Agnes Andersson, Anton Samuelsson Munkegärdehallen
2019-03-03 13:50 066014032 Floda IBK P08 Vit - Landvetter IBK P09 blå Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-03-03 14:15 066014033 FBC Lerum P07/08 - Surte IS IBK P08 Lucas Venderot, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-09 12:30 066014037 Surte IS IBK P08 - Partille IBS P08 Svart Erik Lantz, Mikael Krantz Bohushallen
2019-03-09 14:30 066014039 Lindås Rasta IBK P08 3 - Lindome IBK P08 Grön Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-03-10 09:00 066014036 IBK Göteborg P08 - Landvetter IBK P09 blå Fredrik Röding Torpahallen
2019-03-10 11:30 066014038 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Floda IBK P08 Vit Tyra Mattsson, Alice Petersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-10 13:15 066014040 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit Sofia Klangeryd, Molly Larsson Munkegärdehallen
2019-03-10 16:40 066014062 Utbynäs SK P07 - FBC Lerum P07/08 Emil Nordquist, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-17 14:30 066014063 Utbynäs SK P07 - Partille IBS P08 Svart Rasmus Gyllenhammar, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-16 09:00 066014045 Lindome IBK P08 Grön - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2019-03-16 10:30 066014041 Surte IS IBK P08 - IBK Göteborg P08 Kasper Mourujärvi, Erik Lantz Bohushallen
2019-03-17 09:50 066014044 FBC Lerum P07/08 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-03-17 16:00 066014043 Floda IBK P08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 3 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-03-30 08:30 066014042 Landvetter IBK P09 blå - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-03-23 11:00 066014050 Lindome IBK P08 Grön - FBC Lerum P07/08 Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2019-03-23 14:00 066014047 Lindås Rasta IBK P08 3 - Landvetter IBK P09 blå Felix Fröhlander, Filip Mattsson Salming Arena
2019-03-24 09:00 066014046 IBK Göteborg P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Tyra Stalebrant, Oskar Clasborg Torpahallen
2019-03-24 12:15 066014049 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Floda IBK P08 Vit David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2019-03-24 16:00 066014064 Utbynäs SK P07 - Surte IS IBK P08 Sixten Ljungklint-Ekman, Alfred Svedberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-04-11 18:30 066014048 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Partille IBS P08 Svart Agnes Andersson, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2019-03-30 09:00 066014054 Partille IBS P08 Svart - Lindome IBK P08 Grön Oliver Thorén, Oskar Granat Qvisthallen
2019-03-30 13:15 066014055 Floda IBK P08 Vit - FBC Lerum P07/08 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2019-03-31 09:00 066014053 Landvetter IBK P09 blå - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2019-03-31 09:00 066014065 IBK Göteborg P08 - Utbynäs SK P07 Tyra Stalebrant Torpahallen
2019-03-31 14:30 066014051 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 3 Alice Petersson, Lina Sjöberg Mölnlycke Idrottshall B
Newbody P Serie E FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 13:00 066015005 IBF Backadalen P08 - Lindome IBK P08 Lila Oskar Eliasson, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-01-12 16:40 066015002 Lindås Rasta IBK P08 1 - Utbynäs SK P08 William Malmqvist, Isak Börjesson Salming Arena
2019-01-13 11:00 066015003 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Landvetter IBK P08 Blå Matilda Grapengiesser, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-13 13:00 066015004 Frölunda IBK P/F 08 - Floda IBK P08 Röd Fredrik Fridell, Albin Zymberi Flatåsskolan
2019-01-13 17:55 066015001 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Guldhedens IK P08 Pontus Nordström, Tim Vegelius Munkegärdehallen
2019-01-19 09:00 066015007 Landvetter IBK P08 Blå - Guldhedens IK P08 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 09:00 066015008 Floda IBK P08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 1 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-01-20 10:00 066015009 Lindome IBK P08 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Skånhällaskolan
2019-01-20 13:30 066015006 Utbynäs SK P08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart Javed Khan, Javed Khan Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-01-20 14:00 066015010 IBF Backadalen P08 - Frölunda IBK P/F 08 Noah Högkvist, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-01-26 13:00 066015015 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Frölunda IBK P/F 08 William Balksten, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-27 10:00 066015014 Lindås Rasta IBK P08 1 - IBF Backadalen P08 Felix Fröhlander, Ella Wallsten Salming Arena
2019-01-27 13:30 066015012 Utbynäs SK P08 - Floda IBK P08 Röd William Gerhauser, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-01-27 14:15 066015011 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Landvetter IBK P08 Blå Oscar Westberg, Erik Olofsgård Kastellegårdshallen
2019-01-27 16:30 066015013 Guldhedens IK P08 - Lindome IBK P08 Lila Svingelns Sporthall
2019-02-02 13:15 066015017 Lindome IBK P08 Lila - Landvetter IBK P08 Blå Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
2019-02-03 09:00 066015018 IBF Backadalen P08 - Utbynäs SK P08 Oskar Eliasson, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-02-03 13:45 066015016 Floda IBK P08 Röd - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-02-16 13:00 066015020 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Lindås Rasta IBK P08 1 Kasper Beckman, Joel Hoffmann Wallenstam Arena A
2019-03-23 09:30 066015019 Frölunda IBK P/F 08 - Guldhedens IK P08 Fredrik Fridell, Theodore Kihlman Flatåsskolan
2019-02-10 12:15 066015021 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Lindome IBK P08 Lila Agnes Andersson, Oscar Westberg Kastellegårdshallen
2019-02-10 15:00 066015022 Floda IBK P08 Röd - IBF Backadalen P08 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2019-03-24 14:40 066015024 Utbynäs SK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Sixten Ljungklint-Ekman, Emil Nordquist Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-24 15:30 066015025 Guldhedens IK P08 - Lindås Rasta IBK P08 1 Svingelns Sporthall
2019-03-31 11:00 066015023 Landvetter IBK P08 Blå - Frölunda IBK P/F 08 Maximilian Sussman, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-02-23 13:40 066015026 IBF Backadalen P08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart Noah Högkvist, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-02-24 12:00 066015027 Frölunda IBK P/F 08 - Lindome IBK P08 Lila Axel Frödin, August Enblom Flatåsskolan
2019-02-24 14:20 066015028 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Floda IBK P08 Röd Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-24 15:45 066015030 Guldhedens IK P08 - Utbynäs SK P08 Svingelns Sporthall
2019-02-24 17:00 066015029 Lindås Rasta IBK P08 1 - Landvetter IBK P08 Blå Filip Mattsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-03-02 10:00 066015035 Landvetter IBK P08 Blå - Utbynäs SK P08 Dennis Liljedahl, Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2019-03-02 11:00 066015032 IBF Backadalen P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Oskar Eliasson, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-03-03 11:10 066015033 Lindome IBK P08 Lila - Lindås Rasta IBK P08 1 Henry Tames Almåshallen A
2019-03-03 12:15 066015031 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Frölunda IBK P/F 08 Pontus Nordström, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2019-03-03 12:30 066015034 Floda IBK P08 Röd - Guldhedens IK P08 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-03-09 11:00 066015040 Landvetter IBK P08 Blå - Floda IBK P08 Röd Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-03-09 13:20 066015037 Lindås Rasta IBK P08 1 - Frölunda IBK P/F 08 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-03-10 13:30 066015036 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart Matilda Grapengiesser, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-10 14:30 066015038 Guldhedens IK P08 - IBF Backadalen P08 Wilmer Winsnes, Edvard Boson Svingelns Sporthall
2019-03-10 14:30 066015039 Utbynäs SK P08 - Lindome IBK P08 Lila Sixten Ljungklint-Ekman, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-16 12:30 066015045 Lindome IBK P08 Lila - Floda IBK P08 Röd Oliver Lundström Almåshallen B
2019-03-16 13:00 066015042 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Guldhedens IK P08 Carl Rudmark, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-17 12:00 066015043 Frölunda IBK P/F 08 - Utbynäs SK P08 Albin Zymberi, Simon Sporsén Flatåsskolan
2019-03-17 12:15 066015041 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Lindås Rasta IBK P08 1 William Bergqvist, Tim Vegelius Kastellegårdshallen
2019-03-17 12:30 066015044 IBF Backadalen P08 - Landvetter IBK P08 Blå Noah Högkvist, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
Newbody P Serie F FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 17:45 066016003 Dingle AIK P08 - Herrestads AIF P08 Blå Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-01-12 11:00 066016002 IBF Backadalen P08 Blå - Stenungsunds IBK P08 Kian Keinia, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
2019-01-13 08:00 066016001 Landvetter IBK P08 Röd - Kärra IBK P08 Röd Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-01-13 09:00 066016006 FBC Vinga P08 - IK Zenith P08 Grön Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2019-01-13 09:30 066016004 FBC Lerum P07/08 - Mölndals IBF P08 Röd Elias Sandin, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2019-01-13 12:00 066016005 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Ljungskile SK P07-08 Matilda Grapengiesser, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-19 10:00 066016009 Mölndals IBF P08 Röd - IBF Backadalen P08 Blå , Viktor Petersson Katrinebergshallen
2019-01-19 10:30 066016007 Stenungsunds IBK P08 - Landvetter IBK P08 Röd Joel Andersson, Jonatan Nilsson Stenungsund Arena
2019-01-19 13:00 066016010 Ljungskile SK P07-08 - Dingle AIK P08 Rimnershallen B-hallen
2019-01-19 13:15 066016012 FBC Vinga P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Emma Frisell, Ida Abrahamsson Påvelundshallen
2019-01-20 10:00 066016011 IK Zenith P08 Grön - FBC Lerum P07/08 Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-01-20 14:30 066016008 Herrestads AIF P08 Blå - Kärra IBK P08 Röd , Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2019-01-26 09:30 066016014 Stenungsunds IBK P08 - Mölndals IBF P08 Röd Melvin Kristiansson, Leo Nielsen Spekerödsskolan
2019-01-26 11:00 066016013 Landvetter IBK P08 Röd - Herrestads AIF P08 Blå Filip Carlbom, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-01-26 11:30 066016017 Dingle AIK P08 - FBC Vinga P08 Eric Ingman, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2019-01-26 17:00 066016016 IBF Backadalen P08 Blå - IK Zenith P08 Grön Ludvig Granath, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
2019-01-27 10:30 066016018 FBC Lerum P07/08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-01-27 12:00 066016015 Kärra IBK P08 Röd - Ljungskile SK P07-08 Nathalie Sundin, Oliver Gander Kärra Sporthall
2019-02-02 13:00 066016019 Mölndals IBF P08 Röd - Landvetter IBK P08 Röd Caroline Johansson, Per Sundvall Ekenhallen 1
2019-02-03 09:00 066016021 IK Zenith P08 Grön - Stenungsunds IBK P08 Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-02-03 09:00 066016022 FBC Vinga P08 - Kärra IBK P08 Röd Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-02-03 11:55 066016024 FBC Lerum P07/08 - Dingle AIK P08 Elias Sandin, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2019-02-03 18:00 066016020 Ljungskile SK P07-08 - Herrestads AIF P08 Blå Rimnershallen B-hallen
2019-03-16 14:00 066016023 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - IBF Backadalen P08 Blå Carl Rudmark, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-08 18:30 066016030 IBF Backadalen P08 Blå - Dingle AIK P08 Gracien-Grace Lokamba, Edvin Pang Tuve Sporthall
2019-02-09 11:10 066016026 Mölndals IBF P08 Röd - IK Zenith P08 Grön Simon Hulten, Adam Von Grünigen Ekenhallen 1
2019-02-10 15:15 066016027 Herrestads AIF P08 Blå - FBC Vinga P08 Rimnershallen B-hallen
2019-02-10 16:00 066016029 Kärra IBK P08 Röd - FBC Lerum P07/08 Nathalie Sundin, Jaana Gander Kärra Sporthall
2019-03-23 10:00 066016025 Landvetter IBK P08 Röd - Ljungskile SK P07-08 Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-03-23 16:30 066016028 Stenungsunds IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Joel Johansson, Joel Andersson Kyrkenorumsskolan
2019-02-23 10:00 066016035 Dingle AIK P08 - Stenungsunds IBK P08 Rasmus Pettersson Plate, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-02-23 12:40 066016036 IBF Backadalen P08 Blå - Kärra IBK P08 Röd Noah Högkvist, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-02-23 14:40 066016034 FBC Lerum P07/08 - Herrestads AIF P08 Blå Ludvig Friberg, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2019-02-24 10:00 066016031 IK Zenith P08 Grön - Landvetter IBK P08 Röd Axel Höglund, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-02-24 10:00 066016032 FBC Vinga P08 - Ljungskile SK P07-08 Hall Of Flame
2019-02-24 11:10 066016033 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Mölndals IBF P08 Röd Maja Andersson, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-02 10:15 066016042 Stenungsunds IBK P08 - Kärra IBK P08 Röd Harry Soovik, Oscar Folkesson Stenungsund Arena
2019-03-02 11:00 066016040 Mölndals IBF P08 Röd - Dingle AIK P08 Milan Siljegovic Aktiviteten A-Hall
2019-03-03 08:30 066016037 Landvetter IBK P08 Röd - FBC Vinga P08 Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-03-03 11:00 066016038 IK Zenith P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-03-03 11:30 066016039 Ljungskile SK P07-08 - FBC Lerum P07/08 Rimnershallen B-hallen
2019-03-03 15:30 066016041 Herrestads AIF P08 Blå - IBF Backadalen P08 Blå Susanne Andersson, Rasmus Ström Rimnershallen B-hallen
2019-03-09 09:15 066016048 Stenungsunds IBK P08 - Herrestads AIF P08 Blå Arvid Lycke, Måns Riegnell Stenungsund Arena
2019-03-09 11:00 066016045 Dingle AIK P08 - IK Zenith P08 Grön Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-03-10 11:30 066016046 IBF Backadalen P08 Blå - Ljungskile SK P07-08 Ludvig Granath, Kian Keinia Tuve Sporthall
2019-03-10 12:30 066016047 Kärra IBK P08 Röd - Mölndals IBF P08 Röd Sebastian Henriksen, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-03-10 13:45 066016044 FBC Lerum P07/08 - FBC Vinga P08 Elin Glännå, Alice Clarin Rydsbergshallen
2019-03-10 15:30 066016043 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Röd William Balksten, Kasper Beckman Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-16 11:00 066016054 Mölndals IBF P08 Röd - Herrestads AIF P08 Blå Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-03-17 09:00 066016052 IK Zenith P08 Grön - Kärra IBK P08 Röd Axel Höglund, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-17 10:00 066016051 FBC Vinga P08 - IBF Backadalen P08 Blå Kim Bergius, Lucas Thorson Hall Of Flame
2019-03-17 10:15 066016050 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Dingle AIK P08 Per Sundvall, Axina Pettersson Wallenstam Arena A
2019-03-17 11:30 066016049 Landvetter IBK P08 Röd - FBC Lerum P07/08 Dennis Liljedahl, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-03-31 11:30 066016053 Ljungskile SK P07-08 - Stenungsunds IBK P08 Rimnershallen B-hallen
Newbody P Serie G FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 11:00 066017002 Eken IBK P08 - Partille IBS P08 Vit Christina Karlsson, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2019-01-12 12:00 066017001 Myggenäs IBK P-08 - Hindås IBK P08/09 Martinus Martinsson, Eric Schroderus Häggvallsskolan
2019-01-13 10:00 066017004 IBF Älvstranden P08 - Öckerö IBK P08 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2019-01-13 14:00 066017003 Melleruds IBK P07-08 - Lindås Rasta IBK P08 2 Lazo Cesto, Henry Tames Rådahallen
2019-01-19 16:15 066017008 Öckerö IBK P08 - Eken IBK P08 Axel Höglund, Axel Olausson Brattebergsskolan
2019-01-20 11:00 066017006 Partille IBS P08 Vit - Myggenäs IBK P-08 Hannes Torgnysson, Oskar Granat Vallhamra Sportcenter
2019-01-20 11:00 066017010 IK Zenith P08 Vit - IBF Älvstranden P08 Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-01-20 13:00 066017007 Lindås Rasta IBK P08 2 - Hindås IBK P08/09 Felix Fröhlander, William Malmqvist Salming Arena
2019-01-26 09:30 066017012 Partille IBS P08 Vit - Öckerö IBK P08 Filippa Lindeberg, Isabella Fröberg Qvisthallen
2019-01-26 10:00 066017014 Eken IBK P08 - IK Zenith P08 Vit Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-01-27 14:00 066017015 Melleruds IBK P07-08 - IBF Älvstranden P08 Ulf Widell, Ulf Widell Rådahallen
2019-01-27 14:20 066017011 Myggenäs IBK P-08 - Lindås Rasta IBK P08 2 Carl Vennersten, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2019-02-03 09:00 066017019 IBF Älvstranden P08 - Hindås IBK P08/09 Jakob Lundberg, Mükremin Er Santoshallen
2019-02-03 10:00 066017018 IK Zenith P08 Vit - Partille IBS P08 Vit Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-02-03 14:00 066017020 Melleruds IBK P07-08 - Eken IBK P08 Ulf Widell, Ulf Widell Rådahallen
2019-03-23 14:45 066017016 Öckerö IBK P08 - Myggenäs IBK P-08 , Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2019-02-09 10:30 066017025 Hindås IBK P08/09 - Eken IBK P08 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2019-02-09 14:45 066017022 Öckerö IBK P08 - IK Zenith P08 Vit Erik Hultén, Javed Khan Hedenskolans Idrottshall
2019-02-10 12:00 066017023 Lindås Rasta IBK P08 2 - IBF Älvstranden P08 Einar Pålsson, William Malmqvist Salming Arena
2019-03-03 17:00 066017024 Partille IBS P08 Vit - Melleruds IBK P07-08 Tobias Törn, Emrik Hammarstedt Vallhamra Sportcenter
2019-02-23 09:00 066017029 Eken IBK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 Joakim Jögi, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2019-02-23 13:30 066017030 Hindås IBK P08/09 - Partille IBS P08 Vit Håkan Krafft, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-02-24 09:00 066017026 IK Zenith P08 Vit - Myggenäs IBK P-08 Axel Höglund, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-04-07 14:00 066017028 Melleruds IBK P07-08 - Öckerö IBK P08 Rådahallen
2019-03-02 14:30 066017034 Öckerö IBK P08 - Hindås IBK P08/09 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2019-03-02 14:50 066017035 Lindås Rasta IBK P08 2 - Partille IBS P08 Vit Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-03 10:00 066017032 IK Zenith P08 Vit - Melleruds IBK P07-08 Axel Höglund, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-03 13:15 066017031 Myggenäs IBK P-08 - IBF Älvstranden P08 Eric Schroderus, Lucas Sällström Häggvallsskolan
2019-03-09 12:10 066017040 Lindås Rasta IBK P08 2 - Öckerö IBK P08 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-03-09 16:00 066017038 Hindås IBK P08/09 - IK Zenith P08 Vit Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2019-03-10 14:00 066017036 Melleruds IBK P07-08 - Myggenäs IBK P-08 Rådahallen
2019-03-11 18:00 066017037 Eken IBK P08 - IBF Älvstranden P08 Matilda Ager, Isabella Ilin Persson Ekenhallen 1
2019-03-17 09:00 066017043 IBF Älvstranden P08 - Partille IBS P08 Vit Carl Rudmark, Ludvig Friberg Santoshallen
2019-03-17 10:00 066017044 IK Zenith P08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 2 Axel Höglund, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-17 13:20 066017041 Myggenäs IBK P-08 - Eken IBK P08 Annie Gustavsson, Alice Olsson Häggvallsskolan
2019-03-17 14:00 066017042 Melleruds IBK P07-08 - Hindås IBK P08/09 Rådahallen
Newbody P Serie H FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 09:30 066018005 Ale IBF P09 - Mölndals IBF P09 röd Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Ale Kulturrum
2019-01-12 13:00 066018001 FBC Lerum P09P Svart - Landvetter IBK P09 1 Elias Sandin, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-12 13:00 066018003 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Partille IBS P09 Blå Axina Pettersson, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-13 12:00 066018004 Frölunda IBK P09 - Lindome IBK P09 Grön , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2019-01-13 13:00 066018002 Lindås Rasta IBK P09 svart - IBK Kungälv P 09 Kastelle Einar Pålsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-01-19 09:00 066018009 Mölndals IBF P09 röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit , Viktor Petersson Katrinebergshallen
2019-01-19 11:00 066018010 Ale IBF P09 - Frölunda IBK P09 Albin Ekstedt, Kristian Ottosson Ale Kulturrum
2019-01-19 14:15 066018008 Lindome IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 svart , Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2019-01-20 10:00 066018007 Partille IBS P09 Blå - Landvetter IBK P09 1 Oskar Granat, Hannes Torgnysson Vallhamra Sportcenter
2019-01-20 14:15 066018006 IBK Kungälv P 09 Kastelle - FBC Lerum P09P Svart Anton Samuelsson, Tim Vegelius Kastellegårdshallen
2019-01-26 10:00 066018013 Landvetter IBK P09 1 - Mölndals IBF P09 röd Filip Carlbom, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-01-26 16:00 066018015 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Frölunda IBK P09 Maja Andersson, William Balksten Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-27 09:00 066018014 Lindås Rasta IBK P09 svart - Ale IBF P09 Felix Fröhlander, Einar Pålsson Salming Arena
2019-01-27 11:30 066018011 FBC Lerum P09P Svart - Partille IBS P09 Blå Elin Glännå, Alice Clarin Rydsbergshallen
2019-01-27 15:15 066018012 IBK Kungälv P 09 Kastelle - Lindome IBK P09 Grön Oscar Westberg, Erik Olofsgård Kastellegårdshallen
2019-02-02 10:30 066018018 Ale IBF P09 - IBK Kungälv P 09 Kastelle Edwin Bryfors, Oliwer Juhlin Ale Kulturrum
2019-02-02 12:00 066018017 Mölndals IBF P09 röd - Partille IBS P09 Blå , Viktor Petersson Ekenhallen 1
2019-02-03 10:00 066018016 Lindome IBK P09 Grön - FBC Lerum P09P Svart , Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2019-02-03 13:00 066018019 Frölunda IBK P09 - Landvetter IBK P09 1 Oscar Lagerberg, August Enblom Flatåsskolan
2019-02-16 14:00 066018020 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Lindås Rasta IBK P09 svart Tyra Mattsson, Lina Sjöberg Wallenstam Arena A
2019-02-09 09:00 066018022 Lindome IBK P09 Grön - Ale IBF P09 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen A
2019-02-09 12:45 066018021 FBC Lerum P09P Svart - Mölndals IBF P09 röd Fabian Lakander, Emma Brydolf Rydsbergshallen
2019-02-10 12:00 066018025 Landvetter IBK P09 1 - Lindås Rasta IBK P09 svart Ella Zetterstedt, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-02-10 14:15 066018024 IBK Kungälv P 09 Kastelle - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2019-03-03 11:00 066018023 Partille IBS P09 Blå - Frölunda IBK P09 Juliano Boric, Johannes Angel Öjersjö Idrottshall
2019-02-23 10:00 066018026 Ale IBF P09 - FBC Lerum P09P Svart Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Ale Kulturrum
2019-02-23 16:00 066018028 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Lindome IBK P09 Grön Alice Petersson, Lina Sjöberg Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-24 10:30 066018030 Landvetter IBK P09 1 - IBK Kungälv P 09 Kastelle Filip Carlbom, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-02-24 12:00 066018029 Lindås Rasta IBK P09 svart - Partille IBS P09 Blå Filip Mattsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-02-24 13:00 066018027 Frölunda IBK P09 - Mölndals IBF P09 röd Flatåsskolan
2019-03-02 10:00 066018033 Mölndals IBF P09 röd - Lindås Rasta IBK P09 svart Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-03-02 11:00 066018035 Partille IBS P09 Blå - IBK Kungälv P 09 Kastelle Wilma Skogsbryne, Nora Jerkstrand Qvisthallen
2019-03-02 15:00 066018031 FBC Lerum P09P Svart - Frölunda IBK P09 Emma Brydolf, Alice Clarin Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-03 10:00 066018032 Ale IBF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit Linnea Persson, Julia Sandgren Kronan Älvängen
2019-03-30 14:00 066018034 Lindome IBK P09 Grön - Landvetter IBK P09 1 Jacob Säfdal, Rasmus Eriksson Almåshallen B
2019-03-09 12:30 066018040 Partille IBS P09 Blå - Lindome IBK P09 Grön Wilma Skogsbryne, Nora Jerkstrand Qvisthallen
2019-03-09 13:40 066018036 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - FBC Lerum P09P Svart Axina Pettersson, Lina Sjöberg Wallenstam Arena A
2019-03-10 08:30 066018038 Landvetter IBK P09 1 - Ale IBF P09 Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 12:20 066018037 Lindås Rasta IBK P09 svart - Frölunda IBK P09 Hugo Granhage, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-10 13:15 066018039 IBK Kungälv P 09 Kastelle - Mölndals IBF P09 röd William Bergqvist, Charlie Johansson Kastellegårdshallen
2019-03-16 09:00 066018045 Mölndals IBF P09 röd - Lindome IBK P09 Grön Simon Hulten, Wilmer Winsnes Aktiviteten A-Hall
2019-03-16 13:00 066018041 FBC Lerum P09P Svart - Lindås Rasta IBK P09 svart Lucas Venderot, Elias Sandin Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-17 09:15 066018042 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Landvetter IBK P09 1 Per Sundvall, Axina Pettersson Wallenstam Arena A
2019-03-17 10:00 066018043 Frölunda IBK P09 - IBK Kungälv P 09 Kastelle Flatåsskolan
2019-03-17 11:30 066018044 Ale IBF P09 - Partille IBS P09 Blå Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Kronan Älvängen
Newbody P Serie I FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 15:15 066019004 FBC Lerum P09T - Floda IBK P09 Röd Linus Nowén, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-13 09:00 066019003 Landvetter IBK P09 2 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-01-13 09:00 066019006 Lindome IBK P09 Lila - Kärra IBK P09 Röd Herman Ahlstedt, Rasmus Eriksson Almåshallen A
2019-01-13 09:50 066019001 Partille IBS P09 vit - Floda IBK P09 Vit Johannes Angel, Juliano Boric Vallhamra Sportcenter
2019-01-13 11:00 066019005 IBK Bergum P08/09 - Lindås Rasta IBK P09 Grön Simon Jangblad, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-02-17 15:20 066019002 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit Axina Pettersson, Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-19 14:00 066019010 Lindås Rasta IBK P09 Grön - Landvetter IBK P09 2 Felix Fröhlander, Filip Mattsson Askims Sporthall
2019-01-19 16:00 066019008 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Floda IBK P09 Vit Carl Björklund, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-20 09:00 066019007 IBK Göteborg P09/10 Vit - Partille IBS P09 vit Tyra Stalebrant, Oskar Clasborg Torpahallen
2019-01-20 09:00 066019012 Lindome IBK P09 Lila - IBK Bergum P08/09 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Skånhällaskolan
2019-01-20 11:20 066019009 Floda IBK P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-01-20 12:00 066019011 Kärra IBK P09 Röd - FBC Lerum P09T Sebastian Henriksen, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-01-26 08:30 066019013 Partille IBS P09 vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Isabella Fröberg, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2019-01-26 15:10 066019018 FBC Lerum P09T - IBK Bergum P08/09 Meisam Hosseini, Ali Noori Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-26 18:00 066019016 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Kärra IBK P09 Röd Frida Hellström, Alice Petersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-27 10:00 066019014 IBK Göteborg P09/10 Vit - Floda IBK P09 Röd Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2019-01-27 10:00 066019017 Landvetter IBK P09 2 - Lindome IBK P09 Lila Ella Zetterstedt, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 15:30 066019015 Floda IBK P09 Vit - Lindås Rasta IBK P09 Grön Ej offentliggjord, Anders Jansson Alléhallen
2019-02-02 15:45 066019024 FBC Lerum P09T - Landvetter IBK P09 2 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Hjällsnäshallen B-hallen
2019-02-02 17:10 066019021 Kärra IBK P09 Röd - IBK Göteborg P09/10 Vit Oliver Gander, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2019-02-03 11:00 066019022 Lindome IBK P09 Lila - Floda IBK P09 Vit Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2019-02-03 11:00 066019023 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Oskar Kanerva, Emil Andersson Bergumsskolan
2019-02-03 11:20 066019019 Floda IBK P09 Röd - Partille IBS P09 vit Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-02-03 13:10 066019020 Lindås Rasta IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Isak Börjesson, Hugo Granhage Askims Sporthall
2019-02-09 12:00 066019025 Partille IBS P09 vit - Lindås Rasta IBK P09 Grön Emrik Hammarstedt, Juliano Boric Qvisthallen
2019-02-09 13:00 066019030 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 2 , Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-09 13:15 066019026 Floda IBK P09 Röd - Kärra IBK P09 Röd Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-02-09 15:00 066019027 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Lindome IBK P09 Lila William Balksten, Carl Björklund Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-10 09:00 066019028 IBK Göteborg P09/10 Vit - IBK Bergum P08/09 Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2019-02-10 13:50 066019029 Floda IBK P09 Vit - FBC Lerum P09T Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2019-02-23 10:00 066019032 Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 Grön Oliver Lundström, Linus Stenholdt Almåshallen A
2019-02-23 16:00 066019034 FBC Lerum P09T - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Hjällsnäshallen B-hallen
2019-02-23 16:45 066019031 Kärra IBK P09 Röd - Partille IBS P09 vit Isabel Ljungberg, Nathalie Sundin Kärra Sporthall
2019-02-23 18:10 066019036 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Floda IBK P09 Vit Adam Evheden, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-24 09:00 066019033 IBK Bergum P08/09 - Floda IBK P09 Röd Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2019-02-24 11:30 066019035 Landvetter IBK P09 2 - IBK Göteborg P09/10 Vit Filip Carlbom, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-03-02 13:00 066019044 FBC Lerum P09T - Lindome IBK P09 Lila Emma Brydolf, Alice Clarin Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-03 09:00 066019048 IBK Göteborg P09/10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Fredrik Röding, Oskar Clasborg Torpahallen
2019-03-03 14:10 066019046 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Lindås Rasta IBK P09 Grön Irmeli Wikström, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 15:30 066019045 Landvetter IBK P09 2 - Kärra IBK P09 Röd Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 09:00 066019043 IBK Bergum P08/09 - Partille IBS P09 vit Oskar Kanerva, Emil Andersson Bergumsskolan
2019-03-09 14:30 066019049 Partille IBS P09 vit - FBC Lerum P09T Tobias Undeland, Tobias Törn Qvisthallen
2019-03-10 13:20 066019053 Lindås Rasta IBK P09 Grön - IBK Göteborg P09/10 Vit Hugo Granhage, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-10 13:30 066019051 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
2019-03-10 15:40 066019054 Floda IBK P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-03-17 08:45 066019052 Kärra IBK P09 Röd - Floda IBK P09 Vit Sebastian Henriksen, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-03-17 09:00 066019050 IBK Bergum P08/09 - Landvetter IBK P09 2 Joar Lukkari, Simon Jangblad Bergumsskolan
2019-03-17 09:00 066019058 IBK Göteborg P09/10 Vit - Lindome IBK P09 Lila Fredrik Röding, Oskar Clasborg Torpahallen
2019-03-17 14:50 066019060 Floda IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Grön Anton Svanberg, Erik Börjesson Alléhallen
2019-03-23 15:40 066019056 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - FBC Lerum P09T Alice Petersson, Axina Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-23 17:40 066019059 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Kärra IBK P09 Röd Frida Hellström, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-24 12:10 066019055 Landvetter IBK P09 2 - Partille IBS P09 vit Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 14:30 066019057 Floda IBK P09 Vit - IBK Bergum P08/09 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2019-03-23 09:00 066019061 Partille IBS P09 vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2019-03-23 10:00 066019065 Lindome IBK P09 Lila - Floda IBK P09 Röd Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2019-03-23 15:50 066019063 FBC Lerum P09T - IBK Göteborg P09/10 Vit Emma Brydolf, Alice Clarin Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-24 08:45 066019066 Kärra IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Grön Sebastian Henriksen, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-03-30 10:15 066019064 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Amanda Lindström, Emma Stålstad Bergumsskolan
2019-03-31 10:00 066019062 Landvetter IBK P09 2 - Floda IBK P09 Vit Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
Newbody P Serie J FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 09:00 066020006 Herrestads AIF P09 - IBF Älvstranden P09 Spekerödsskolan
2019-01-12 10:00 066020005 Stenungsunds IBK P09 Blå - IK Zenith P09 Grön Jonatan Nilsson, Leo Nielsen Spekerödsskolan
2019-01-12 11:00 066020007 Herrestads AIF P09 - IK Zenith P09 Grön Spekerödsskolan
2019-01-12 12:00 066020008 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBF Älvstranden P09 Joel Johansson, Lucas Hallberg Spekerödsskolan
2019-01-13 09:00 066020001 Dingle AIK P09 - Lindås Rasta IBK P09 Röd Edwin Markusson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-01-13 09:50 066020002 Överby IBK P09 - Utbynäs SK P 09/10 Edwin Markusson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-01-13 10:40 066020003 Överby IBK P09 - Lindås Rasta IBK P09 Röd Edwin Markusson, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2019-01-13 11:30 066020004 Dingle AIK P09 - Utbynäs SK P 09/10 , Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2019-01-19 12:45 066020009 Dingle AIK P09 - Överby IBK P09 Rasmus Pettersson Plate, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-01-20 09:00 066020011 IK Zenith P09 Grön - IBF Älvstranden P09 Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-01-20 13:30 066020010 Herrestads AIF P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå , Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2019-03-24 14:30 066020012 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Utbynäs SK P 09/10 , William Malmqvist Salming Arena
2019-01-27 12:00 066020017 Herrestads AIF P09 - Lindås Rasta IBK P09 Röd , Rasmus Ström Rimnershallen B-hallen
2019-01-27 13:00 066020018 Stenungsunds IBK P09 Blå - Utbynäs SK P 09/10 Rimnershallen B-hallen
2019-01-27 14:00 066020016 Dingle AIK P09 - IBF Älvstranden P09 Nordby Supermarkethallen
2019-01-27 14:00 066020019 Stenungsunds IBK P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Röd Rimnershallen B-hallen
2019-01-27 15:00 066020014 Överby IBK P09 - IBF Älvstranden P09 Jakob Johansson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2019-01-27 15:00 066020020 Herrestads AIF P09 - Utbynäs SK P 09/10 Rimnershallen B-hallen
2019-01-27 16:00 066020013 Dingle AIK P09 - IK Zenith P09 Grön Nordby Supermarkethallen
2019-01-27 17:00 066020015 Överby IBK P09 - IK Zenith P09 Grön Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2019-02-02 09:30 066020022 Stenungsunds IBK P09 Blå - Överby IBK P09 Lucas Hallberg, Oscar Folkesson Spekerödsskolan
2019-02-03 11:00 066020023 IBF Älvstranden P09 - Lindås Rasta IBK P09 Röd Jakob Lundberg, Mükremin Er Santoshallen
2019-02-03 11:00 066020024 IK Zenith P09 Grön - Utbynäs SK P 09/10 Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-02-03 13:00 066020021 Herrestads AIF P09 - Dingle AIK P09 Rasmus Ström, Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2019-03-03 12:00 066020029 IK Zenith P09 Grön - Stenungsunds IBK P09 Blå Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-03 13:00 066020030 IBF Älvstranden P09 - Herrestads AIF P09 Axel Höglund, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-03 13:20 066020025 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Dingle AIK P09 Hugo Granhage, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-03 14:00 066020031 IBF Älvstranden P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2019-03-03 14:20 066020026 Utbynäs SK P 09/10 - Överby IBK P09 Askims Sporthall
2019-03-03 14:50 066020032 IK Zenith P09 Grön - Herrestads AIF P09 Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-03 15:20 066020027 Utbynäs SK P 09/10 - Dingle AIK P09 William Malmqvist, Hugo Granhage Askims Sporthall
2019-03-03 16:20 066020028 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Överby IBK P09 Hugo Granhage, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-02-16 10:00 066020033 Dingle AIK P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå Rasmus Pettersson Plate, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-03-10 09:00 066020036 IK Zenith P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Röd Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2019-03-10 13:30 066020035 Utbynäs SK P 09/10 - IBF Älvstranden P09 Manuel Bäckström Cantero, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-10 15:30 066020034 Överby IBK P09 - Herrestads AIF P09 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2019-03-17 10:00 066020039 IBF Älvstranden P09 - Dingle AIK P09 Carl Rudmark, Ludvig Friberg Santoshallen
2019-03-17 11:00 066020040 IK Zenith P09 Grön - Överby IBK P09 Mükremin Er, Erik Hultén Santoshallen
2019-03-17 12:00 066020037 IK Zenith P09 Grön - Dingle AIK P09 Mükremin Er, Erik Hultén Santoshallen
2019-03-17 13:00 066020038 IBF Älvstranden P09 - Överby IBK P09 Mükremin Er, Erik Hultén Santoshallen
2019-03-17 13:30 066020042 Utbynäs SK P 09/10 - Stenungsunds IBK P09 Blå Manuel Bäckström Cantero, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-17 13:30 066020044 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Stenungsunds IBK P09 Blå Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-17 15:30 066020041 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Herrestads AIF P09 Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-17 17:30 066020043 Utbynäs SK P 09/10 - Herrestads AIF P09 Rasmus Gyllenhammar, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Newbody P Serie K FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 09:00 066021004 Mölndals IBF P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers Isak Lundström, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2019-01-12 13:20 066021006 Lindås IBK P10 svart - Lindome IBK P10 Lila Linnea Bevenäs, Ella Wallsten Askims Sporthall
2019-01-12 14:00 066021003 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 - Partille IBS P10 vit Matilda Grapengiesser, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-12 17:20 066021001 Kärra IBK P10 Svart - Myggenäs IBK P-10 Oliver Gander, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-01-13 10:00 066021002 Landvetter IBK P10 blå - IBF Backadalen P10 Blå Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-02-02 17:45 066021005 Stenungsunds IBK P10 svart - Frölunda IBK PF10 Måns Riegnell, Melvin Kristiansson Kyrkenorumsskolan
2019-01-19 10:00 066021008 Partille IBS P10 vit - Myggenäs IBK P-10 Fabian Lindquist, Simon Lindén Qvisthallen
2019-01-19 12:00 066021012 Lindås IBK P10 svart - Stenungsunds IBK P10 svart Felix Fröhlander, Filip Mattsson Askims Sporthall
2019-01-19 13:15 066021011 Lindome IBK P10 Lila - Mölndals IBF P10 Svart , Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2019-01-20 09:45 066021009 FBC Lerum P10 Panthers - Landvetter IBK P10 blå Elias Sandin, Lucas Venderot Rydsbergshallen
2019-01-20 12:00 066021010 Frölunda IBK PF10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 Oscar Lagerberg, August Enblom Flatåsskolan
2019-01-20 15:00 066021007 IBF Backadalen P10 Blå - Kärra IBK P10 Svart Noah Högkvist, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-01-26 10:00 066021018 Mölndals IBF P10 Svart - Stenungsunds IBK P10 svart Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-01-26 15:00 066021017 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 - Lindås IBK P10 svart William Balksten, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-27 08:45 066021013 Kärra IBK P10 Svart - Partille IBS P10 vit Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2019-01-27 09:00 066021016 Landvetter IBK P10 blå - Lindome IBK P10 Lila Dennis Liljedahl, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 09:30 066021014 IBF Backadalen P10 Blå - FBC Lerum P10 Panthers Ludvig Granath, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
2019-01-27 11:45 066021015 Myggenäs IBK P-10 - Frölunda IBK PF10 Carl Vennersten, Isak Andersson Häggvallsskolan
2019-02-02 09:00 066021024 Mölndals IBF P10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 Joel Edwards, Wilmer Winsnes Katrinebergshallen
2019-02-02 10:45 066021023 Stenungsunds IBK P10 svart - Landvetter IBK P10 blå Theo Sandberg, Arvid Lycke Spekerödsskolan
2019-02-02 15:30 066021022 Lindås IBK P10 svart - Myggenäs IBK P-10 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-02-03 08:45 066021019 FBC Lerum P10 Panthers - Kärra IBK P10 Svart Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-02-03 09:00 066021021 Lindome IBK P10 Lila - IBF Backadalen P10 Blå Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2019-02-03 14:00 066021020 Frölunda IBK PF10 - Partille IBS P10 vit Fredrik Fridell, Axel Frödin Flatåsskolan
2019-02-06 17:00 066021028 IBF Backadalen P10 Blå - Stenungsunds IBK P10 svart Kian Keinia, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-02-09 10:00 066021029 Myggenäs IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Svart Carl Vennersten, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2019-02-09 11:00 066021027 Partille IBS P10 vit - Lindås IBK P10 svart Juliano Boric, Isabella Fröberg Qvisthallen
2019-02-09 11:30 066021030 Landvetter IBK P10 blå - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 Dennis Liljedahl, Amir Huseinovic Pinntorps Idrottshall
2019-02-09 15:15 066021025 Kärra IBK P10 Svart - Frölunda IBK PF10 Sebastian Henriksen, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-02-10 09:00 066021026 FBC Lerum P10 Panthers - Lindome IBK P10 Lila Emma Brydolf, Nelly Larsson Rydsbergshallen
2019-02-23 09:00 066021031 Lindome IBK P10 Lila - Kärra IBK P10 Svart Oliver Lundström, Linus Stenholdt Almåshallen A
2019-02-23 09:00 066021034 Mölndals IBF P10 Svart - Partille IBS P10 vit Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2019-02-23 10:00 066021036 Landvetter IBK P10 blå - Myggenäs IBK P-10 Filip Carlbom, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-02-23 11:45 066021033 Stenungsunds IBK P10 svart - FBC Lerum P10 Panthers Theo Sandberg, Leo Nielsen Stenungsund Arena
2019-02-23 13:40 066021032 Lindås IBK P10 svart - Frölunda IBK PF10 Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-02-23 15:00 066021035 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 - IBF Backadalen P10 Blå Alice Petersson, Lina Sjöberg Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-02 10:00 066021041 Partille IBS P10 vit - Landvetter IBK P10 blå Wilma Skogsbryne, Nora Jerkstrand Qvisthallen
2019-03-02 11:00 066021038 Lindome IBK P10 Lila - Stenungsunds IBK P10 svart Jacob Säfdal, Nicole Sartipy Almåshallen A
2019-03-02 13:00 066021042 IBF Backadalen P10 Blå - Myggenäs IBK P-10 Noah Högkvist, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-03-02 17:30 066021037 Kärra IBK P10 Svart - Lindås IBK P10 svart Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2019-03-03 08:30 066021040 FBC Lerum P10 Panthers - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 Elin Glännå, Linus Nowén Rydsbergshallen
2019-03-03 12:00 066021039 Frölunda IBK PF10 - Mölndals IBF P10 Svart Marcus Bengtsson, Fredrik Fridell Flatåsskolan
2019-03-09 09:00 066021044 Mölndals IBF P10 Svart - Lindås IBK P10 svart Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-03-09 10:00 066021046 Landvetter IBK P10 blå - Frölunda IBK PF10 Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-03-09 15:40 066021045 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 - Lindome IBK P10 Lila Maja Andersson Wallenstam Arena A
2019-03-10 09:30 066021043 Stenungsunds IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Svart Joel Andersson, Harry Soovik Stenungsund Arena
2019-03-10 10:30 066021048 IBF Backadalen P10 Blå - Partille IBS P10 vit Ludvig Granath, Kian Keinia Tuve Sporthall
2019-03-31 12:15 066021047 Myggenäs IBK P-10 - FBC Lerum P10 Panthers Isak Andersson, Eric Schroderus Häggvallsskolan
2019-03-16 10:15 066021050 Stenungsunds IBK P10 svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 Lucas Hallberg, Arvid Lycke Spekerödsskolan
2019-03-16 11:30 066021052 Lindome IBK P10 Lila - Myggenäs IBK P-10 Oliver Lundström Almåshallen B
2019-03-16 15:15 066021049 Kärra IBK P10 Svart - Mölndals IBF P10 Svart Oliver Kristiansson, Oliver Gander Kärra Sporthall
2019-03-17 09:00 066021053 Frölunda IBK PF10 - IBF Backadalen P10 Blå , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2019-03-17 10:00 066021051 Lindås IBK P10 svart - Landvetter IBK P10 blå Isak Börjesson, Isak Börjesson Salming Arena
2019-03-17 10:55 066021054 FBC Lerum P10 Panthers - Partille IBS P10 vit Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-03-23 10:00 066021059 Partille IBS P10 vit - Lindome IBK P10 Lila Emrik Hammarstedt, Fabian Lindquist Qvisthallen
2019-03-23 11:00 066021058 IBF Backadalen P10 Blå - Lindås IBK P10 svart Ludvig Granath, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-03-23 18:40 066021055 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 - Kärra IBK P10 Svart Frida Hellström, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-24 09:00 066021056 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Svart Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 09:30 066021060 FBC Lerum P10 Panthers - Frölunda IBK PF10 Fabian Lakander, Lucas Venderot Rydsbergshallen
2019-03-24 10:45 066021057 Myggenäs IBK P-10 - Stenungsunds IBK P10 svart Carl Vennersten, Lucas Sällström Häggvallsskolan
Newbody P Serie L FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 14:00 066022003 IBF Backadalen P10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Oskar Eliasson, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-01-12 16:15 066022002 FBC Lerum P10T - Stenungsunds IBK P10 blå Linus Nowén, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-13 10:00 066022001 Lindome IBK P10 Grön - Eken IBK P-10 Herman Ahlstedt, Rasmus Eriksson Almåshallen A
2019-01-13 11:00 066022005 Landvetter IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Röd Ella Zetterstedt, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-01-13 13:00 066022006 Ale IBF P10 - Lindås IBK P10 Blå Julia Sandgren, Moa Westerdahl Kronan Älvängen
2019-01-13 14:30 066022004 Kärra IBK P10 Vit - Partille IBS P10 blå Jaana Gander, Nathalie Sundin Kärra Sporthall
2019-01-19 09:00 066022009 Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T Fabian Lindquist, Simon Lindén Qvisthallen
2019-01-19 09:30 066022007 Stenungsunds IBK P10 blå - Lindome IBK P10 Grön Måns Riegnell, Joel Johansson Stenungsund Arena
2019-01-19 10:00 066022012 Ale IBF P10 - Landvetter IBK P10 Vit Albin Ekstedt, Kristian Ottosson Ale Kulturrum
2019-01-19 11:00 066022010 Mölndals IBF P10 Röd - IBF Backadalen P10 Röd , Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2019-01-19 13:00 066022011 Lindås IBK P10 Blå - Kärra IBK P10 Vit Felix Fröhlander, Filip Mattsson Askims Sporthall
2019-01-19 15:00 066022008 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 - Eken IBK P-10 Lina Sjöberg, Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-26 10:45 066022014 Stenungsunds IBK P10 blå - Partille IBS P10 blå David Grentzelius, Filip Svensson Spekerödsskolan
2019-01-26 11:00 066022015 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Röd Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2019-01-27 09:00 066022013 Lindome IBK P10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Almåshallen A
2019-01-27 09:15 066022016 FBC Lerum P10T - Lindås IBK P10 Blå Elin Glännå, Elin Glännå Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-27 10:30 066022017 IBF Backadalen P10 Röd - Ale IBF P10 Ludvig Granath, Ahmed Abdla Tuve Sporthall
2019-01-27 13:00 066022018 Kärra IBK P10 Vit - Landvetter IBK P10 Vit Nathalie Sundin, Oliver Gander Kärra Sporthall
2019-02-02 09:00 066022019 Partille IBS P10 blå - Lindome IBK P10 Grön Wilma Skogsbryne, Nora Jerkstrand Qvisthallen
2019-02-02 09:30 066022022 Ale IBF P10 - Eken IBK P-10 Edwin Bryfors, Oliwer Juhlin Ale Kulturrum
2019-02-02 10:00 066022020 Mölndals IBF P10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Joel Edwards, Wilmer Winsnes Katrinebergshallen
2019-02-02 10:00 066022023 Landvetter IBK P10 Vit - FBC Lerum P10T Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-02-02 14:30 066022021 Lindås IBK P10 Blå - Stenungsunds IBK P10 blå Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-02-02 16:10 066022024 Kärra IBK P10 Vit - IBF Backadalen P10 Röd Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2019-02-23 09:00 066022026 Partille IBS P10 blå - Lindås IBK P10 Blå Oskar Granat, Oliver Thorén Qvisthallen
2019-02-23 13:00 066022027 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 - Ale IBF P10 Matilda Grapengiesser, Axina Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-23 13:00 066022029 Eken IBK P-10 - Kärra IBK P10 Vit Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-02-23 16:15 066022028 Stenungsunds IBK P10 blå - Landvetter IBK P10 Vit David Grentzelius, Melvin Kristiansson Kyrkenorumsskolan
2019-02-24 09:15 066022030 FBC Lerum P10T - IBF Backadalen P10 Röd Emma Brydolf, Nelly Larsson Hjällsnäshallen B-hallen
2019-02-24 10:15 066022025 Lindome IBK P10 Grön - Mölndals IBF P10 Röd Jacob Säfdal, Milton Appelgren Almåshallen A
2019-03-02 11:00 066022033 Landvetter IBK P10 Vit - Partille IBS P10 blå Dennis Liljedahl, Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2019-03-02 12:00 066022035 IBF Backadalen P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 blå Oskar Eliasson, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2019-03-02 13:40 066022031 Lindås IBK P10 Blå - Lindome IBK P10 Grön Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-02 14:00 066022036 FBC Lerum P10T - Eken IBK P-10 Emma Brydolf, Alice Clarin Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-03 09:00 066022032 Ale IBF P10 - Mölndals IBF P10 Röd Linnea Persson, Julia Sandgren Kronan Älvängen
2019-03-03 13:00 066022034 Kärra IBK P10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2019-03-09 10:00 066022039 Mölndals IBF P10 Röd - Kärra IBK P10 Vit Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-03-09 12:40 066022041 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 - FBC Lerum P10T Axina Pettersson, Lina Sjöberg Wallenstam Arena A
2019-03-09 13:30 066022040 Partille IBS P10 blå - IBF Backadalen P10 Röd Rikard Petrusson, Tobias Törn Qvisthallen
2019-03-09 15:30 066022038 Lindås IBK P10 Blå - Landvetter IBK P10 Vit Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-03-10 10:30 066022042 Stenungsunds IBK P10 blå - Eken IBK P-10 Melvin Kristiansson, Leo Nielsen Stenungsund Arena
2019-03-10 12:30 066022037 Lindome IBK P10 Grön - Ale IBF P10 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
2019-03-16 09:00 066022047 Eken IBK P-10 - Partille IBS P10 blå Edvin Gremyr, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2019-03-16 11:00 066022045 IBF Backadalen P10 Röd - Lindås IBK P10 Blå Oskar Eliasson, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2019-03-16 11:15 066022048 Stenungsunds IBK P10 blå - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Jonatan Nilsson, Theo Sandberg Spekerödsskolan
2019-03-16 14:00 066022046 FBC Lerum P10T - Mölndals IBF P10 Röd Lucas Venderot, Elias Sandin Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-16 16:15 066022044 Kärra IBK P10 Vit - Ale IBF P10 Oliver Gander, Oliver Kristiansson Kärra Sporthall
2019-03-17 09:30 066022043 Landvetter IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Grön Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-03-23 09:00 066022049 Lindome IBK P10 Grön - Kärra IBK P10 Vit Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2019-03-23 10:00 066022053 Mölndals IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 blå Viktor Petersson, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2019-03-23 11:00 066022054 Partille IBS P10 blå - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Wilma Skogsbryne, Nora Jerkstrand Qvisthallen
2019-03-23 15:00 066022052 Lindås IBK P10 Blå - Eken IBK P-10 Felix Fröhlander, Filip Mattsson Salming Arena
2019-03-24 10:00 066022050 Landvetter IBK P10 Vit - IBF Backadalen P10 Röd Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 10:00 066022051 Ale IBF P10 - FBC Lerum P10T Melvin Holmqvist, Oliwer Juhlin Kronan Älvängen
2019-03-30 09:00 066022057 Eken IBK P-10 - Landvetter IBK P10 Vit Emelie Lebell, Elin Blume Ekenhallen 1
2019-03-30 10:00 066022060 Partille IBS P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd Rikard Petrusson, Hannes Torgnysson Qvisthallen
2019-03-30 11:00 066022055 IBF Backadalen P10 Röd - Lindome IBK P10 Grön Ludvig Granath, Oskar Eliasson Tuve Sporthall
2019-03-30 14:30 066022056 FBC Lerum P10T - Kärra IBK P10 Vit Fabian Lakander, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-30 14:30 066022058 Stenungsunds IBK P10 blå - Ale IBF P10 Måns Riegnell, Joel Johansson Kyrkenorumsskolan
2019-03-31 15:30 066022059 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 - Lindås IBK P10 Blå Alice Petersson, Lina Sjöberg Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-31 12:15 066022063 Kärra IBK P10 Vit - Stenungsunds IBK P10 blå Fredrik Gander, Oliver Kristiansson Kärra Sporthall
2019-04-06 11:00 066022062 IBF Backadalen P10 Röd - Eken IBK P-10 Ludvig Granath Tuve Sporthall
2019-04-06 11:30 066022061 Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum P10T Almåshallen B
2019-04-07 09:00 066022066 Lindås IBK P10 Blå - Mölndals IBF P10 Röd Hugo Granhage, William Malmqvist Salming Arena
2019-04-07 10:00 066022064 Landvetter IBK P10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 Filip Carlbom, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-04-07 13:00 066022065 Ale IBF P10 - Partille IBS P10 blå Kristian Ottosson, Edwin Bryfors Kronan Älvängen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis