Herrar (2018/19)

Gruppspel
Herrar Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 14:00 602001003 Partille IBS H2 - Guldhedens IK H2 4 - 9 Håkan Krafft, Peter Axelsson Partille Arena B-hallen
2018-09-29 14:45 602001004 Burås IK H2 - Hovås IBK 4 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Svingelns Sporthall
2018-09-29 15:00 602001002 IBK Göteborg H2 - IBK Kungälv H2 5 - 6 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Torpahallen
2018-09-29 16:30 602001005 Torslanda IBF H2 - Frölunda IBK H2 1 - 8 Apilou Dragin, Catrin Kleist Björlanda Idrottshall
2018-09-30 16:45 602001001 Romelanda UF H2 - Lindome IBK H2 5 - 5 Hajrudin Begic, Joakim Amri Nilsson Mimershus A-hallen
2018-09-30 17:00 602001006 Landvetter IBK H2 - IBF Backadalen 9 - 6 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2018-10-06 14:00 602001012 Lindome IBK H2 - IBK Göteborg H2 5 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen B
2018-10-06 16:00 602001008 Frölunda IBK H2 - Landvetter IBK H2 6 - 6 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Frölunda Kulturhus
2018-10-07 14:30 602001010 Guldhedens IK H2 - Burås IK H2 6 - 7 e.förl. Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Valhalla A-hall
2018-10-07 17:15 602001011 IBK Kungälv H2 - Partille IBS H2 12 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2018-10-08 20:30 602001007 IBF Backadalen - Romelanda UF H2 14 - 6 Christian Jensen, Gustav Glansén Lundbystrand 1
2018-11-01 20:00 602001009 Hovås IBK - Torslanda IBF H2 5 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Lisebergshallen
2018-10-12 19:30 602001016 Torslanda IBF H2 - Guldhedens IK H2 1 - 4 Carl Flyning, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2018-10-13 14:15 602001013 IBK Göteborg H2 - Romelanda UF H2 6 - 5 e.förl. Apilou Dragin, Catrin Kleist Torpahallen
2018-10-13 15:30 602001017 Landvetter IBK H2 - Hovås IBK 9 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2018-10-13 16:30 602001015 Burås IK H2 - IBK Kungälv H2 6 - 4 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Svingelns Sporthall
2018-10-14 13:00 602001014 Partille IBS H2 - Lindome IBK H2 8 - 8 e.förl. Pontus Ekengränd, Besim Mehmedagic Vallhamra Sportcenter
2018-10-14 18:30 602001018 IBF Backadalen - Frölunda IBK H2 3 - 4 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2018-10-19 20:00 602001020 Hovås IBK - IBF Backadalen 8 - 8 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lisebergshallen
2018-10-20 16:30 602001023 Lindome IBK H2 - Burås IK H2 6 - 6 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen A
2018-10-20 16:45 602001024 IBK Göteborg H2 - Partille IBS H2 7 - 6 Torbjörn Zahner, Adam Kruse Torpahallen
2018-10-21 12:00 602001019 Romelanda UF H2 - Frölunda IBK H2 3 - 4 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2018-10-21 14:45 602001022 IBK Kungälv H2 - Torslanda IBF H2 11 - 3 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2018-10-21 16:00 602001021 Guldhedens IK H2 - Landvetter IBK H2 5 - 6 e.förl. Apilou Dragin, Catrin Kleist Valhalla A-hall
2018-10-27 14:00 602001025 Partille IBS H2 - Romelanda UF H2 0 - 8 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Qvisthallen
2018-10-27 14:30 602001030 Frölunda IBK H2 - Hovås IBK 5 - 3 Apilou Dragin, Catrin Kleist Frölunda Kulturhus
2018-10-27 14:45 602001026 Burås IK H2 - IBK Göteborg H2 5 - 0 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2018-10-27 15:30 602001028 Landvetter IBK H2 - IBK Kungälv H2 4 - 11 Joakim Jögi, Joakim Amri Nilsson Pinntorps Idrottshall
2018-10-28 13:30 602001029 IBF Backadalen - Guldhedens IK H2 7 - 2 Gustav Glansén, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2019-01-05 14:30 602001027 Torslanda IBF H2 - Lindome IBK H2 1 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2018-11-10 09:00 602001031 Romelanda UF H2 - Hovås IBK 6 - 4 Jesper Dammert, Christian Jensen Mimershus A-hallen
2018-11-10 11:30 602001033 IBK Kungälv H2 - IBF Backadalen 6 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2018-11-10 13:00 602001034 Lindome IBK H2 - Landvetter IBK H2 11 - 12 Roger Zahnér, Adnan Tongur Almåshallen B
2018-11-10 15:00 602001036 Partille IBS H2 - Burås IK H2 5 - 5 e.förl. Joakim Jögi, Pelle Hellberg Ugglumshallen
2018-11-10 17:00 602001035 IBK Göteborg H2 - Torslanda IBF H2 11 - 2 Adam Kruse, Hajrudin Begic Lundenhallen
2018-11-11 15:00 602001032 Guldhedens IK H2 - Frölunda IBK H2 4 - 7 Apilou Dragin, Catrin Kleist Valhalla A-hall
2018-11-13 19:00 602001042 Hovås IBK - Guldhedens IK H2 7 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Lisebergshallen
2018-11-17 13:30 602001041 Frölunda IBK H2 - IBK Kungälv H2 2 - 6 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2018-11-17 14:40 602001039 Landvetter IBK H2 - IBK Göteborg H2 6 - 5 Christian Jensen, Gustav Glansén Pinntorps Idrottshall
2018-11-17 17:15 602001037 Burås IK H2 - Romelanda UF H2 7 - 6 e.förl. Håkan Krafft, Peter Axelsson Svingelns Sporthall
2018-11-18 13:30 602001040 IBF Backadalen - Lindome IBK H2 2 - 6 Christian Jensen, Adam Kruse Lundbystrand 1
2018-11-18 17:00 602001038 Torslanda IBF H2 - Partille IBS H2 1 - 6 Besim Mehmedagic, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2018-11-24 14:00 602001045 Lindome IBK H2 - Frölunda IBK H2 2 - 10 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2018-11-24 14:15 602001048 Burås IK H2 - Torslanda IBF H2 4 - 3 Apilou Dragin, Catrin Kleist Svingelns Sporthall
2018-11-24 17:00 602001046 IBK Göteborg H2 - IBF Backadalen 6 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Lundenhallen
2018-11-25 12:00 602001043 Romelanda UF H2 - Guldhedens IK H2 WO (5 - 0) Mimershus A-hallen
2018-11-25 14:45 602001044 IBK Kungälv H2 - Hovås IBK 8 - 11 Apilou Dragin, Catrin Kleist Mimershus A-hallen
2018-11-25 15:00 602001047 Partille IBS H2 - Landvetter IBK H2 4 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Vallhamra Sportcenter
2018-11-28 19:30 602001051 IBF Backadalen - Partille IBS H2 13 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Lundbystrand 1
2018-11-30 19:30 602001049 Torslanda IBF H2 - Romelanda UF H2 0 - 9 Carl Flyning, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2018-12-01 13:30 602001052 Frölunda IBK H2 - IBK Göteborg H2 3 - 4 e.förl. Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Frölunda Kulturhus
2018-12-01 14:30 602001050 Landvetter IBK H2 - Burås IK H2 6 - 9 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2018-12-02 18:00 602001053 Hovås IBK - Lindome IBK H2 3 - 6 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Lisebergshallen
2018-12-02 18:00 602001054 Guldhedens IK H2 - IBK Kungälv H2 3 - 10 Adnan Tongur, Besim Mehmedagic Valhalla A-hall
2018-12-08 14:00 602001056 Lindome IBK H2 - Guldhedens IK H2 14 - 2 Adnan Tongur, Gustav Glansén Almåshallen A
2018-12-08 16:00 602001058 Partille IBS H2 - Frölunda IBK H2 2 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Qvisthallen
2018-12-08 16:30 602001060 Torslanda IBF H2 - Landvetter IBK H2 8 - 7 e.förl. Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2018-12-08 17:00 602001057 IBK Göteborg H2 - Hovås IBK 5 - 9 Pierre Eberhard Berg, Roger Zahnér Lundenhallen
2018-12-08 17:15 602001059 Burås IK H2 - IBF Backadalen 4 - 9 Alexander Pavlovic, Walter Wästhage Svingelns Sporthall
2018-12-09 17:15 602001055 Romelanda UF H2 - IBK Kungälv H2 6 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2018-12-12 19:30 602001062 IBF Backadalen - Torslanda IBF H2 10 - 0 Catrin Kleist, Pelle Hellberg Lundbystrand 1
2018-12-12 20:30 602001064 Hovås IBK - Partille IBS H2 8 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Lundenhallen
2018-12-15 15:00 602001063 Frölunda IBK H2 - Burås IK H2 4 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2018-12-15 15:40 602001061 Landvetter IBK H2 - Romelanda UF H2 6 - 10 Christian Jensen, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2018-12-16 14:00 602001065 Guldhedens IK H2 - IBK Göteborg H2 6 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla A-hall
2018-12-16 19:15 602001066 IBK Kungälv H2 - Lindome IBK H2 7 - 6 Christian Jensen, Gustav Glansén Mimershus A-hallen
2019-01-11 19:30 602001067 Lindome IBK H2 - Romelanda UF H2 6 - 7 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen A
2019-01-12 13:30 602001071 Frölunda IBK H2 - Torslanda IBF H2 8 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2019-01-13 13:30 602001072 IBF Backadalen - Landvetter IBK H2 13 - 2 Apilou Dragin, Catrin Kleist Lundbystrand 1
2019-01-13 14:30 602001069 Guldhedens IK H2 - Partille IBS H2 3 - 7 Carl Flyning, Jesper Dammert Valhalla A-hall
2019-01-13 16:45 602001068 IBK Kungälv H2 - IBK Göteborg H2 9 - 4 Hajrudin Begic, Joakim Amri Nilsson Mimershus A-hallen
2019-02-05 19:00 602001070 Hovås IBK - Burås IK H2 4 - 4 e.förl. Hajrudin Begic, Joakim Amri Nilsson Svingelns Sporthall 2
2019-01-19 14:00 602001077 Partille IBS H2 - IBK Kungälv H2 3 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Qvisthallen
2019-01-19 14:15 602001076 Burås IK H2 - Guldhedens IK H2 8 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Svingelns Sporthall
2019-01-19 15:30 602001074 Landvetter IBK H2 - Frölunda IBK H2 4 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2019-01-19 16:30 602001075 Torslanda IBF H2 - Hovås IBK 2 - 12 Jesper Dammert, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2019-01-19 17:00 602001078 IBK Göteborg H2 - Lindome IBK H2 8 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundenhallen
2019-01-20 12:00 602001073 Romelanda UF H2 - IBF Backadalen 8 - 3 Gustav Glansén, Jesper Dammert Mimershus A-hallen
2019-01-23 19:15 602001079 Romelanda UF H2 - IBK Göteborg H2 9 - 5 Apilou Dragin, Catrin Kleist Mimershus A-hallen
2019-01-24 20:15 602001084 Frölunda IBK H2 - IBF Backadalen 5 - 2 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2019-01-26 16:30 602001080 Lindome IBK H2 - Partille IBS H2 10 - 5 Jesper Dammert, Besim Mehmedagic Almåshallen A
2019-01-27 15:00 602001082 Guldhedens IK H2 - Torslanda IBF H2 7 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Valhalla A-hall
2019-01-30 19:15 602001081 IBK Kungälv H2 - Burås IK H2 8 - 5 Apilou Dragin, Catrin Kleist Mimershus A-hallen
2019-01-31 20:30 602001083 Hovås IBK - Landvetter IBK H2 9 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundenhallen
2019-02-02 13:30 602001085 Frölunda IBK H2 - Romelanda UF H2 2 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Frölunda Kulturhus
2019-02-02 14:00 602001090 Partille IBS H2 - IBK Göteborg H2 3 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Qvisthallen
2019-02-02 14:30 602001089 Burås IK H2 - Lindome IBK H2 5 - 5 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2019-02-02 15:00 602001087 Landvetter IBK H2 - Guldhedens IK H2 8 - 7 e.förl. Pelle Hellberg, Jesper Dammert Pinntorps Idrottshall
2019-02-02 16:30 602001088 Torslanda IBF H2 - IBK Kungälv H2 3 - 11 Apilou Dragin, Catrin Kleist Björlanda Idrottshall
2019-02-03 13:30 602001086 IBF Backadalen - Hovås IBK 8 - 7 Apilou Dragin, Catrin Kleist Lundbystrand 1
2019-02-09 14:00 602001093 Lindome IBK H2 - Torslanda IBF H2 10 - 6 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Almåshallen A
2019-02-09 17:00 602001092 IBK Göteborg H2 - Burås IK H2 5 - 11 Jesper Axelsson, Jesper Dammert Lundenhallen
2019-02-10 13:30 602001095 Guldhedens IK H2 - IBF Backadalen 4 - 7 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2019-02-10 16:00 602001096 Hovås IBK - Frölunda IBK H2 2 - 16 Besim Mehmedagic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2019-02-10 19:15 602001094 IBK Kungälv H2 - Landvetter IBK H2 10 - 5 Pontus Ekengränd, Hajrudin Begic Mimershus A-hallen
2019-02-26 20:00 602001091 Romelanda UF H2 - Partille IBS H2 10 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2019-02-15 19:30 602001101 Torslanda IBF H2 - IBK Göteborg H2 2 - 8 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2019-02-16 13:30 602001098 Frölunda IBK H2 - Guldhedens IK H2 5 - 6 Pelle Hellberg, Catrin Kleist Frölunda Kulturhus
2019-02-16 15:00 602001100 Landvetter IBK H2 - Lindome IBK H2 4 - 12 Besim Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Pinntorps Idrottshall
2019-02-17 13:30 602001099 IBF Backadalen - IBK Kungälv H2 3 - 10 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2019-02-17 18:00 602001097 Hovås IBK - Romelanda UF H2 4 - 16 Apilou Dragin, Catrin Kleist Lundbystrand 3
2019-03-05 19:00 602001102 Burås IK H2 - Partille IBS H2 11 - 4 Hajrudin Begic, Jesper Axelsson Svingelns Sporthall
2019-02-22 19:30 602001104 Partille IBS H2 - Torslanda IBF H2 5 - 9 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Qvisthallen
2019-02-23 14:00 602001106 Lindome IBK H2 - IBF Backadalen 8 - 9 e.förl. Apilou Dragin, Catrin Kleist Almåshallen A
2019-02-23 17:00 602001105 IBK Göteborg H2 - Landvetter IBK H2 7 - 8 Catrin Kleist, Pelle Hellberg Lundenhallen
2019-02-23 17:30 602001103 Romelanda UF H2 - Burås IK H2 6 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Munkegärdehallen
2019-02-24 13:00 602001108 Guldhedens IK H2 - Hovås IBK 4 - 5 Besim Mehmedagic, Hajrudin Begic Valhalla A-hall
2019-02-24 16:45 602001107 IBK Kungälv H2 - Frölunda IBK H2 6 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2019-03-02 13:30 602001111 Frölunda IBK H2 - Lindome IBK H2 10 - 6 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Frölunda Kulturhus
2019-03-02 15:00 602001113 Landvetter IBK H2 - Partille IBS H2 12 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2019-03-03 13:00 602001112 IBF Backadalen - IBK Göteborg H2 4 - 4 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundbystrand 1
2019-03-03 16:00 602001109 Guldhedens IK H2 - Romelanda UF H2 4 - 5 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla A-hall
2019-03-03 16:00 602001110 Hovås IBK - IBK Kungälv H2 4 - 6 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Lundenhallen
2019-03-03 17:00 602001114 Torslanda IBF H2 - Burås IK H2 3 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Björlanda Idrottshall
2019-03-09 14:00 602001119 Lindome IBK H2 - Hovås IBK 6 - 7 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Adnan Tongur Almåshallen B
2019-03-09 15:00 602001117 Partille IBS H2 - IBF Backadalen 5 - 11 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ugglumshallen
2019-03-09 17:00 602001118 IBK Göteborg H2 - Frölunda IBK H2 1 - 12 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundenhallen
2019-03-09 17:15 602001116 Burås IK H2 - Landvetter IBK H2 6 - 6 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Svingelns Sporthall
2019-03-10 14:30 602001115 Romelanda UF H2 - Torslanda IBF H2 4 - 3 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2019-03-10 16:45 602001120 IBK Kungälv H2 - Guldhedens IK H2 11 - 1 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2019-03-12 18:30 602001121 IBK Kungälv H2 - Romelanda UF H2 5 - 6 e.förl. Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Mimershus A-hallen
2019-03-13 20:30 602001123 Hovås IBK - IBK Göteborg H2 5 - 12 Joakim Amri Nilsson, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2019-03-16 13:30 602001124 Frölunda IBK H2 - Partille IBS H2 16 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2019-03-16 14:30 602001126 Landvetter IBK H2 - Torslanda IBF H2 15 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2019-03-17 13:00 602001125 IBF Backadalen - Burås IK H2 12 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundbystrand 1
2019-03-17 18:30 602001122 Guldhedens IK H2 - Lindome IBK H2 5 - 5 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2019-03-22 19:00 602001127 Romelanda UF H2 - Landvetter IBK H2 9 - 6 Adam Kruse, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2019-03-22 19:00 602001128 Torslanda IBF H2 - IBF Backadalen 3 - 17 Carl Flyning, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2019-03-22 19:00 602001129 Burås IK H2 - Frölunda IBK H2 6 - 9 Bjarne Wesenlund, Henrik Carlsson Svingelns Sporthall
2019-03-22 19:00 602001130 Partille IBS H2 - Hovås IBK 10 - 14 Apilou Dragin, Catrin Kleist Qvisthallen
2019-03-22 19:00 602001131 IBK Göteborg H2 - Guldhedens IK H2 4 - 3 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundenhallen
2019-03-22 19:00 602001132 Lindome IBK H2 - IBK Kungälv H2 3 - 8 Frans Dahlstedt, Josefine Hedelind Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv H2 22 17 2 (1) 3 173-92 81 54
2. Romelanda UF H2 22 15 6 (2) 1 152-96 56 53
3. Frölunda IBK H2 22 15 3 (1) 4 153-82 71 49
4. IBF Backadalen 22 11 3 (1) 8 167-116 51 37
5. Burås IK H2 22 9 7 (2) 6 130-116 14 36
6. IBK Göteborg H2 22 9 4 (2) 9 121-128 -7 33
7. Hovås IBK 22 9 3 (1) 10 138-150 -12 31
8. Landvetter IBK H2 22 8 5 (2) 9 151-169 -18 31
9. Lindome IBK H2 22 7 7 (0) 8 152-136 16 28
10. Guldhedens IK H2 22 5 5 (0) 12 91-140 -49 20
11. Partille IBS H2 22 2 2 (0) 18 101-186 -85 8
12. Torslanda IBF H2 22 1 1 (1) 20 65-183 -118 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-28 19:30 603001004 Dingle AIK H3 - FBC Aspen H3 7 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Munkedals Idrottshall
2018-09-29 12:30 603001003 Stenungsunds IBF H3 - Öckerö IBK H3 8 - 2 Amir Huseinovic, Alexander Pavlovic Stenungsund Arena
2018-09-29 14:00 603001001 Surte IS IBK H3 - Kärra IBK H3 5 - 7 Jesper Dammert, Peter Novakovic Bohushallen
2018-09-30 12:30 603001006 IBK Kungälv H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Kastellegårdshallen
2018-09-30 13:00 603001002 Sörgårdens IBF H3 - Floda IBK H3 4 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Svingelns Sporthall
2018-09-30 15:00 603001005 IBF Älvstranden H3 - Myggenäs IBK Div 3 4 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Santoshallen
2018-10-05 19:30 603001010 Öckerö IBK H3 - Dingle AIK H3 9 - 3 Roger Zahnér, Adam Kruse Hedenskolans Idrottshall
2018-10-05 19:30 603001012 Kärra IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 8 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2018-10-06 15:00 603001008 Myggenäs IBK Div 3 - IBK Kungälv H3 7 - 3 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2018-10-06 17:30 603001009 FBC Aspen H3 - IBF Älvstranden H3 14 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2018-10-07 11:50 603001011 Floda IBK H3 - Stenungsunds IBF H3 5 - 6 Joakim Jögi, Mats Sällberg Alléhallen
2018-10-07 12:00 603001007 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Surte IS IBK H3 5 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Wallenstamhallen
2018-10-12 19:30 603001015 Dingle AIK H3 - Floda IBK H3 4 - 6 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Munkedals Idrottshall
2018-10-13 14:15 603001013 Sörgårdens IBF H3 - Surte IS IBK H3 7 - 4 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Svingelns Sporthall
2018-10-13 18:00 603001017 IBK Kungälv H3 - FBC Aspen H3 7 - 6 Besim Mehmedagic, Joakim Amri Nilsson Kastellegårdshallen
2018-10-13 19:45 603001018 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Myggenäs IBK Div 3 6 - 5 Joakim Jögi, Adam Jällfält Wallenstamhallen
2018-10-14 11:00 603001014 Stenungsunds IBF H3 - Kärra IBK H3 4 - 5 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-10-14 14:45 603001016 IBF Älvstranden H3 - Öckerö IBK H3 5 - 1 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Santoshallen
2018-10-19 19:30 603001021 Öckerö IBK H3 - IBK Kungälv H3 7 - 4 Besim Mehmedagic, Adam Kruse Hedenskolans Idrottshall
2018-10-19 19:30 603001023 Kärra IBK H3 - Dingle AIK H3 6 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2018-10-20 17:15 603001024 Sörgårdens IBF H3 - Stenungsunds IBF H3 12 - 8 Pierre Eberhard Berg, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2018-10-21 13:30 603001022 Floda IBK H3 - IBF Älvstranden H3 12 - 5 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2018-10-21 14:20 603001020 FBC Aspen H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 3 - 9 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2018-11-04 14:00 603001019 Surte IS IBK H3 - Myggenäs IBK Div 3 8 - 5 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Bohushallen
2018-10-26 19:30 603001026 Dingle AIK H3 - Sörgårdens IBF H3 6 - 9 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Munkedals Idrottshall
2018-10-27 18:40 603001029 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Öckerö IBK H3 7 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstamhallen
2018-10-28 15:00 603001027 IBF Älvstranden H3 - Kärra IBK H3 4 - 4 Maximilian Ziegler, Joakim Jögi Santoshallen
2018-10-28 15:00 603001030 Myggenäs IBK Div 3 - FBC Aspen H3 9 - 14 Lazo Cesto, Henry Tames Häggvallsskolan
2018-10-28 17:45 603001025 Stenungsunds IBF H3 - Surte IS IBK H3 7 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Stenungsund Arena
2018-11-04 19:20 603001028 IBK Kungälv H3 - Floda IBK H3 7 - 4 Carl Flyning, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2018-11-07 19:30 603001036 Stenungsunds IBF H3 - Dingle AIK H3 9 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Stenungsund Arena
2018-11-09 19:30 603001032 Öckerö IBK H3 - Myggenäs IBK Div 3 11 - 7 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Hedenskolans Idrottshall
2018-11-09 19:30 603001034 Kärra IBK H3 - IBK Kungälv H3 6 - 8 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2018-11-10 14:00 603001031 Surte IS IBK H3 - FBC Aspen H3 3 - 10 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2018-11-11 11:30 603001033 Floda IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 8 - 4 Adam Kruse, Johannes Svensson Alléhallen
2018-11-11 17:45 603001035 Sörgårdens IBF H3 - IBF Älvstranden H3 2 - 3 Roger Zahnér, Maximilian Ziegler Svingelns Sporthall
2018-11-16 19:30 603001037 Dingle AIK H3 - Surte IS IBK H3 9 - 6 Walter Wästhage, Alexander Pavlovic Munkedals Idrottshall
2018-11-16 20:00 603001041 Myggenäs IBK Div 3 - Floda IBK H3 5 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2018-11-17 13:30 603001038 IBF Älvstranden H3 - Stenungsunds IBF H3 7 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Santoshallen
2018-11-17 18:30 603001042 FBC Aspen H3 - Öckerö IBK H3 6 - 8 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2018-11-18 10:00 603001040 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Kärra IBK H3 10 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2018-11-18 19:45 603001039 IBK Kungälv H3 - Sörgårdens IBF H3 13 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2018-11-22 19:30 603001043 Surte IS IBK H3 - Öckerö IBK H3 9 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Bohushallen
2018-11-23 19:30 603001045 Kärra IBK H3 - Myggenäs IBK Div 3 9 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2018-11-23 19:30 603001048 Dingle AIK H3 - IBF Älvstranden H3 3 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Munkedals Idrottshall
2018-11-24 11:30 603001047 Stenungsunds IBF H3 - IBK Kungälv H3 5 - 6 Besim Mehmedagic, Joakim Amri Nilsson Stenungsund Arena
2018-11-25 12:15 603001046 Sörgårdens IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 5 Adam Jällfält, Besim Mehmedagic Svingelns Sporthall
2018-11-28 19:00 603001044 Floda IBK H3 - FBC Aspen H3 9 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Hjällsnäshallen
2018-11-30 19:30 603001054 Öckerö IBK H3 - Floda IBK H3 3 - 5 Hajrudin Begic, Adam Jällfält Hedenskolans Idrottshall
2018-12-02 10:15 603001051 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Stenungsunds IBF H3 5 - 4 Christian Jensen, Gustav Glansén Wallenstamhallen
2018-12-02 14:00 603001049 IBF Älvstranden H3 - Surte IS IBK H3 6 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Santoshallen
2018-12-02 14:15 603001053 FBC Aspen H3 - Kärra IBK H3 14 - 11 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2018-12-02 15:00 603001052 Myggenäs IBK Div 3 - Sörgårdens IBF H3 9 - 5 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2018-12-02 20:00 603001050 IBK Kungälv H3 - Dingle AIK H3 12 - 6 Walter Wästhage, Rikard Mott Kastellegårdshallen
2018-12-07 19:30 603001056 Kärra IBK H3 - Öckerö IBK H3 5 - 12 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2018-12-07 19:30 603001059 Dingle AIK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 10 - 6 Pontus Ekengränd, Hajrudin Begic Munkedals Idrottshall
2018-12-08 14:00 603001055 Surte IS IBK H3 - Floda IBK H3 3 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Bohushallen
2018-12-09 15:30 603001060 IBF Älvstranden H3 - IBK Kungälv H3 9 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Santoshallen
2018-12-09 17:30 603001057 Sörgårdens IBF H3 - FBC Aspen H3 5 - 9 Carl Flyning, Jesper Dammert Svingelns Sporthall
2019-02-06 19:30 603001058 Stenungsunds IBF H3 - Myggenäs IBK Div 3 9 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Stenungsund Arena
2018-12-14 19:30 603001065 Öckerö IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 8 - 4 Joakim Amri Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Hedenskolans Idrottshall
2018-12-15 14:30 603001064 FBC Aspen H3 - Stenungsunds IBF H3 11 - 11 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Rydsbergshallen
2018-12-15 16:10 603001062 Pixbo Wallenstam IBF H3 - IBF Älvstranden H3 6 - 7 Alexander Pavlovic, Alf Björkner Wallenstamhallen
2018-12-16 12:15 603001066 Floda IBK H3 - Kärra IBK H3 10 - 3 Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2018-12-16 15:00 603001063 Myggenäs IBK Div 3 - Dingle AIK H3 9 - 7 Hajrudin Begic, Rikard Mott Häggvallsskolan
2018-12-16 19:00 603001061 IBK Kungälv H3 - Surte IS IBK H3 4 - 7 Walter Wästhage, Rikard Mott Kastellegårdshallen
2019-01-11 19:30 603001067 Kärra IBK H3 - Surte IS IBK H3 5 - 5 Apilou Dragin, Catrin Kleist Kärra Sporthall
2019-01-11 19:30 603001069 Öckerö IBK H3 - Stenungsunds IBF H3 4 - 11 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Hedenskolans Idrottshall
2019-01-12 14:00 603001072 Pixbo Wallenstam IBF H3 - IBK Kungälv H3 6 - 4 Apilou Dragin, Catrin Kleist Wallenstamhallen
2019-01-12 15:00 603001071 Myggenäs IBK Div 3 - IBF Älvstranden H3 6 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2019-01-12 17:40 603001070 FBC Aspen H3 - Dingle AIK H3 6 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2019-01-13 12:20 603001068 Floda IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 3 - 10 Pontus Ekengränd, Maximilian Ziegler Alléhallen
2019-01-18 19:45 603001076 Dingle AIK H3 - Öckerö IBK H3 5 - 3 Joakim Amri Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Munkedals Idrottshall
2019-01-19 14:00 603001073 Surte IS IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 9 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Bohushallen
2019-01-19 16:00 603001077 Stenungsunds IBF H3 - Floda IBK H3 3 - 7 Adam Jällfält, Thomas Johansson Stenungsund Arena
2019-01-20 12:15 603001078 Sörgårdens IBF H3 - Kärra IBK H3 4 - 8 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Svingelns Sporthall
2019-01-20 18:05 603001074 IBK Kungälv H3 - Myggenäs IBK Div 3 8 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2019-01-29 20:15 603001075 IBF Älvstranden H3 - FBC Aspen H3 5 - 11 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Santoshallen
2019-01-25 19:30 603001080 Kärra IBK H3 - Stenungsunds IBF H3 6 - 6 Hajrudin Begic, Jesper Axelsson Kärra Sporthall
2019-01-25 19:30 603001082 Öckerö IBK H3 - IBF Älvstranden H3 7 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Hedenskolans Idrottshall
2019-01-26 14:00 603001079 Surte IS IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 5 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Bohushallen
2019-01-26 15:00 603001084 Myggenäs IBK Div 3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 10 Walter Wästhage, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2019-01-26 17:40 603001083 FBC Aspen H3 - IBK Kungälv H3 6 - 9 Joakim Amri Nilsson, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2019-01-27 11:00 603001081 Floda IBK H3 - Dingle AIK H3 5 - 4 Lazo Cesto, Joakim Amri Nilsson Alléhallen
2019-01-30 20:00 603001085 Myggenäs IBK Div 3 - Surte IS IBK H3 6 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2019-02-01 18:40 603001086 Pixbo Wallenstam IBF H3 - FBC Aspen H3 7 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Önnerödshallen
2019-02-01 19:30 603001089 Dingle AIK H3 - Kärra IBK H3 12 - 4 Pierre Eberhard Berg, Pontus Ekengränd Munkedals Idrottshall
2019-02-02 18:00 603001090 Stenungsunds IBF H3 - Sörgårdens IBF H3 5 - 1 Rikard Mott, Walter Wästhage Stenungsund Arena
2019-02-03 15:50 603001088 IBF Älvstranden H3 - Floda IBK H3 5 - 7 Mats Sällberg, Adam Kruse Santoshallen
2019-02-03 17:15 603001087 IBK Kungälv H3 - Öckerö IBK H3 6 - 6 Adnan Tongur, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2019-02-08 19:30 603001093 Kärra IBK H3 - IBF Älvstranden H3 3 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2019-02-08 19:30 603001095 Öckerö IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 6 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Hedenskolans Idrottshall
2019-02-09 14:00 603001091 Surte IS IBK H3 - Stenungsunds IBF H3 7 - 6 Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Bohushallen
2019-02-10 11:30 603001094 Floda IBK H3 - IBK Kungälv H3 7 - 5 Pelle Hellberg, Jesper Dammert Alléhallen
2019-02-10 12:15 603001092 Sörgårdens IBF H3 - Dingle AIK H3 4 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Svingelns Sporthall
2019-02-10 14:00 603001096 FBC Aspen H3 - Myggenäs IBK Div 3 11 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Hjällsnäshallen
2019-02-15 19:30 603001102 Dingle AIK H3 - Stenungsunds IBF H3 5 - 11 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Munkedals Idrottshall
2019-02-16 17:30 603001097 FBC Aspen H3 - Surte IS IBK H3 8 - 8 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2019-02-17 12:00 603001101 IBF Älvstranden H3 - Sörgårdens IBF H3 8 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Santoshallen
2019-02-17 15:00 603001098 Myggenäs IBK Div 3 - Öckerö IBK H3 6 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Häggvallsskolan
2019-02-17 16:00 603001100 IBK Kungälv H3 - Kärra IBK H3 7 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Kastellegårdshallen
2019-02-18 20:15 603001099 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Floda IBK H3 11 - 4 Jesper Axelsson, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2019-02-22 19:30 603001106 Kärra IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 3 - 12 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2019-02-23 14:00 603001103 Surte IS IBK H3 - Dingle AIK H3 7 - 6 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Bohushallen
2019-02-23 18:00 603001104 Stenungsunds IBF H3 - IBF Älvstranden H3 8 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Stenungsund Arena
2019-02-24 11:30 603001107 Floda IBK H3 - Myggenäs IBK Div 3 7 - 6 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2019-02-24 13:30 603001105 Sörgårdens IBF H3 - IBK Kungälv H3 7 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Dammert Svingelns Sporthall
2019-02-25 19:30 603001108 Öckerö IBK H3 - FBC Aspen H3 7 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Hedenskolans Idrottshall
2019-03-01 19:30 603001109 Öckerö IBK H3 - Surte IS IBK H3 11 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Hedenskolans Idrottshall
2019-03-02 17:30 603001110 FBC Aspen H3 - Floda IBK H3 4 - 3 Gustav Glansén, Peter Axelsson Rydsbergshallen
2019-03-03 15:00 603001111 Myggenäs IBK Div 3 - Kärra IBK H3 7 - 4 Peter Axelsson, Melker Westerberg Häggvallsskolan
2019-03-03 15:00 603001114 IBF Älvstranden H3 - Dingle AIK H3 9 - 7 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Santoshallen
2019-03-03 18:00 603001112 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Sörgårdens IBF H3 3 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Mölnlycke Idrottshall
2019-03-03 18:45 603001113 IBK Kungälv H3 - Stenungsunds IBF H3 5 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kastellegårdshallen
2019-03-08 19:30 603001116 Dingle AIK H3 - IBK Kungälv H3 11 - 2 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Munkedals Idrottshall
2019-03-08 19:30 603001119 Kärra IBK H3 - FBC Aspen H3 2 - 12 Hajrudin Begic, Jesper Dammert Kärra Sporthall
2019-03-09 14:00 603001115 Surte IS IBK H3 - IBF Älvstranden H3 4 - 6 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Bohushallen
2019-03-09 18:00 603001117 Stenungsunds IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 9 - 4 Walter Wästhage, Per Sundvall Stenungsund Arena
2019-03-10 11:00 603001120 Floda IBK H3 - Öckerö IBK H3 4 - 8 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Alléhallen
2019-03-10 12:15 603001118 Sörgårdens IBF H3 - Myggenäs IBK Div 3 4 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2019-03-15 19:30 603001122 Öckerö IBK H3 - Kärra IBK H3 6 - 7 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Hedenskolans Idrottshall
2019-03-16 15:00 603001125 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Dingle AIK H3 4 - 5 Gustav Glansén, Maximilian Ziegler Wallenstamhallen
2019-03-17 15:00 603001124 Myggenäs IBK Div 3 - Stenungsunds IBF H3 3 - 7 Joakim Amri Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Häggvallsskolan
2019-03-17 18:15 603001126 IBK Kungälv H3 - IBF Älvstranden H3 6 - 5 Pierre Eberhard Berg, Melker Westerberg Kastellegårdshallen
2019-03-17 18:30 603001123 FBC Aspen H3 - Sörgårdens IBF H3 8 - 6 Håkan Krafft, Peter Axelsson Rydsbergshallen
2019-03-24 12:20 603001121 Floda IBK H3 - Surte IS IBK H3 2 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Alléhallen
2019-03-22 19:30 603001129 Dingle AIK H3 - Myggenäs IBK Div 3 2 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2019-03-22 19:30 603001132 Kärra IBK H3 - Floda IBK H3 5 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2019-03-23 14:00 603001127 Surte IS IBK H3 - IBK Kungälv H3 5 - 5 Adam Jällfält, Peter Axelsson Bohushallen
2019-03-23 18:00 603001130 Stenungsunds IBF H3 - FBC Aspen H3 13 - 6 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Dammert Stenungsund Arena
2019-03-24 13:30 603001131 Sörgårdens IBF H3 - Öckerö IBK H3 7 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Svingelns Sporthall
2019-03-24 14:15 603001128 IBF Älvstranden H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 7 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Santoshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Stenungsunds IBF H3 22 14 2 6 164-115 49 44
2. Floda IBK H3 22 13 1 8 130-117 13 40
3. FBC Aspen H3 22 11 3 8 183-157 26 36
4. IBK Kungälv H3 22 11 2 9 135-132 3 35
5. Pixbo Wallenstam IBF H3 22 10 3 9 138-123 15 33
6. IBF Älvstranden H3 22 10 3 9 125-129 -4 33
7. Öckerö IBK H3 22 10 2 10 139-130 9 32
8. Surte IS IBK H3 22 8 5 9 122-130 -8 29
9. Dingle AIK H3 22 8 2 12 133-137 -4 26
10. Kärra IBK H3 22 7 4 11 120-159 -39 25
11. Myggenäs IBK Div 3 22 7 3 12 120-154 -34 24
12. Sörgårdens IBF H3 22 7 2 13 115-141 -26 23
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-28 19:30 604001004 Skår IBK H4 - Sävedalens IBK H4 11 - 7 Hajrudin Begic, Håkan Krafft Skepplanda Idrottshall
2018-09-30 12:00 604001005 IBK Bergum H4 - Hisingskärra IBK H4 8 - 9 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Bergumsskolan
2018-09-30 16:00 604001001 Orust IBK H4 - Göteborg City IBK H4 11 - 8 Walter Wästhage, Rikard Mott Svanesunds Sporthall
2018-09-30 16:30 604001006 IBK Kungarna H4 - Ale IBF H4 1 - 21 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Valhalla A-hall
2018-09-30 18:30 604001003 Svartedalens IBK H4 - FBC Vinga H4 4 - 5 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla A-hall
2018-09-30 19:30 604001002 Landvetter IBK H4 - Eken IBK H4 5 - 7 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2018-10-04 20:00 604001007 Ale IBF H4 - Orust IBK H4 10 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Ale Kulturrum
2018-10-05 20:00 604001011 Eken IBK H4 - Svartedalens IBK H4 14 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Ekenskolan
2018-10-06 17:20 604001009 Sävedalens IBK H4 - IBK Bergum H4 6 - 10 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Vallhamra Sportcenter
2018-10-07 14:20 604001010 FBC Vinga H4 - Skår IBK H4 12 - 6 Christian Jensen, Melker Westerberg Hall Of Flame
2018-10-07 16:00 604001008 Hisingskärra IBK H4 - IBK Kungarna H4 8 - 4 Peter Axelsson, Håkan Krafft Kärra Sporthall
2018-10-07 19:30 604001012 Göteborg City IBK H4 - Landvetter IBK H4 5 - 7 Pierre Eberhard Berg, Mattias Strid Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2018-10-12 19:30 604001015 Skår IBK H4 - Eken IBK H4 8 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Skepplanda Idrottshall
2018-10-13 12:00 604001018 Ale IBF H4 - Hisingskärra IBK H4 7 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Ale Kulturrum
2018-10-14 14:30 604001016 IBK Bergum H4 - FBC Vinga H4 4 - 8 Joakim Jögi, Adam Jällfält Bergumsskolan
2018-10-14 14:30 604001017 IBK Kungarna H4 - Sävedalens IBK H4 9 - 9 Håkan Krafft, Peter Axelsson Svingelns Sporthall
2018-10-14 16:30 604001014 Svartedalens IBK H4 - Göteborg City IBK H4 5 - 1 Håkan Krafft, Peter Axelsson Svingelns Sporthall
2018-10-14 19:00 604001013 Landvetter IBK H4 - Orust IBK H4 8 - 13 Besim Mehmedagic, Roger Zahnér Pinntorps Idrottshall
2018-10-19 20:00 604001022 Eken IBK H4 - IBK Bergum H4 14 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Ekenskolan
2018-10-21 12:00 604001021 FBC Vinga H4 - IBK Kungarna H4 14 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2018-10-21 16:00 604001019 Orust IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 7 - 8 Amir Huseinovic, Jesper Björklund Greter Svanesunds Sporthall
2018-10-21 16:15 604001020 Sävedalens IBK H4 - Ale IBF H4 4 - 5 Joakim Jögi, Adam Jällfält Vallhamra Sportcenter
2018-10-21 17:30 604001023 Göteborg City IBK H4 - Skår IBK H4 6 - 5 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-01-07 20:45 604001024 Landvetter IBK H4 - Svartedalens IBK H4 5 - 7 Adem Can, Tomas Levin Önnerödshallen
2018-10-26 19:30 604001026 Skår IBK H4 - Landvetter IBK H4 9 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Skepplanda Idrottshall
2018-10-27 12:00 604001029 Ale IBF H4 - FBC Vinga H4 3 - 3 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-10-28 12:30 604001027 IBK Bergum H4 - Göteborg City IBK H4 8 - 15 Pierre Eberhard Berg, Joakim Jögi Bergumsskolan
2018-10-28 16:00 604001028 IBK Kungarna H4 - Eken IBK H4 6 - 19 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla C-hall
2018-10-28 16:00 604001030 Hisingskärra IBK H4 - Sävedalens IBK H4 8 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2018-10-28 18:00 604001025 Svartedalens IBK H4 - Orust IBK H4 5 - 7 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla C-hall
2018-11-09 20:00 604001033 Eken IBK H4 - Ale IBF H4 8 - 2 Håkan Krafft, Hajrudin Begic Ekenskolan
2018-11-11 13:00 604001032 FBC Vinga H4 - Hisingskärra IBK H4 5 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Hall Of Flame
2018-11-11 16:00 604001031 Orust IBK H4 - Sävedalens IBK H4 13 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Svanesunds Sporthall
2018-11-11 17:00 604001035 Landvetter IBK H4 - IBK Bergum H4 9 - 5 Kim Nielsen, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2018-11-11 18:00 604001034 Göteborg City IBK H4 - IBK Kungarna H4 8 - 4 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-11 18:00 604001036 Svartedalens IBK H4 - Skår IBK H4 9 - 12 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2018-11-16 19:30 604001037 Skår IBK H4 - Orust IBK H4 6 - 8 Mattias Strid, Pierre Eberhard Berg Skepplanda Idrottshall
2018-11-17 12:00 604001040 Ale IBF H4 - Göteborg City IBK H4 8 - 4 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Ale Kulturrum
2018-11-17 17:20 604001042 Sävedalens IBK H4 - FBC Vinga H4 3 - 11 Lazo Cesto, Henry Tames Vallhamra Sportcenter
2018-11-18 13:40 604001038 IBK Bergum H4 - Svartedalens IBK H4 8 - 8 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Bergumsskolan
2018-11-18 16:00 604001039 IBK Kungarna H4 - Landvetter IBK H4 5 - 9 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2018-11-22 19:45 604001041 Hisingskärra IBK H4 - Eken IBK H4 5 - 12 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Kärra Sporthall
2018-11-23 19:30 604001048 Skår IBK H4 - IBK Bergum H4 9 - 12 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Skepplanda Idrottshall
2018-11-23 20:00 604001044 Eken IBK H4 - Sävedalens IBK H4 21 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Ekenskolan
2018-11-24 16:30 604001046 Landvetter IBK H4 - Ale IBF H4 7 - 10 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2018-11-25 16:00 604001043 Orust IBK H4 - FBC Vinga H4 3 - 7 Adem Can, Adam Jällfält Svanesunds Sporthall
2018-11-25 17:30 604001045 Göteborg City IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 9 - 5 Mattias Strid, Peter Axelsson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-25 17:45 604001047 Svartedalens IBK H4 - IBK Kungarna H4 8 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Svingelns Sporthall
2018-12-01 12:00 604001051 Ale IBF H4 - Svartedalens IBK H4 7 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Ale Kulturrum
2018-12-01 17:20 604001053 Sävedalens IBK H4 - Göteborg City IBK H4 5 - 10 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Vallhamra Sportcenter
2018-12-02 13:00 604001054 FBC Vinga H4 - Eken IBK H4 8 - 2 Jesper Dammert, Joakim Jögi Hall Of Flame
2018-12-02 14:30 604001049 IBK Bergum H4 - Orust IBK H4 6 - 10 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2018-12-02 16:00 604001052 Hisingskärra IBK H4 - Landvetter IBK H4 11 - 11 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Kärra Sporthall
2018-12-02 18:00 604001050 IBK Kungarna H4 - Skår IBK H4 12 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2018-12-07 19:30 604001059 Skår IBK H4 - Ale IBF H4 7 - 7 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Skepplanda Idrottshall
2018-12-09 14:50 604001060 IBK Bergum H4 - IBK Kungarna H4 8 - 7 Adnan Tongur, Roger Zahnér Bergumsskolan
2018-12-09 16:00 604001055 Orust IBK H4 - Eken IBK H4 9 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Svanesunds Sporthall
2018-12-09 17:30 604001056 Göteborg City IBK H4 - FBC Vinga H4 5 - 8 Melker Westerberg, Roger Zahnér Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2018-12-09 19:00 604001057 Landvetter IBK H4 - Sävedalens IBK H4 9 - 10 Walter Wästhage, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2019-01-23 20:30 604001058 Svartedalens IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 6 - 5 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Valhalla C-hall
2018-12-14 20:00 604001066 Eken IBK H4 - Göteborg City IBK H4 9 - 8 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ekenskolan
2018-12-15 12:00 604001062 Ale IBF H4 - IBK Bergum H4 10 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ale Kulturrum
2018-12-15 17:20 604001064 Sävedalens IBK H4 - Svartedalens IBK H4 4 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Vallhamra Sportcenter
2018-12-16 14:20 604001065 FBC Vinga H4 - Landvetter IBK H4 15 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Hall Of Flame
2018-12-16 16:00 604001063 Hisingskärra IBK H4 - Skår IBK H4 8 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Kärra Sporthall
2018-12-16 18:00 604001061 IBK Kungarna H4 - Orust IBK H4 10 - 9 Håkan Krafft, Oscar Skogsberg Valhalla C-hall
2019-01-11 19:30 604001070 Sävedalens IBK H4 - Skår IBK H4 2 - 8 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Vallhamra Sportcenter
2019-01-11 20:00 604001068 Eken IBK H4 - Landvetter IBK H4 9 - 7 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ekenskolan
2019-01-12 18:00 604001067 Göteborg City IBK H4 - Orust IBK H4 9 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-01-13 13:30 604001069 FBC Vinga H4 - Svartedalens IBK H4 20 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Hall Of Flame
2019-01-17 19:45 604001071 Hisingskärra IBK H4 - IBK Bergum H4 13 - 3 Hajrudin Begic, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2019-02-05 20:00 604001072 Ale IBF H4 - IBK Kungarna H4 10 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Ale Kulturrum
2019-01-18 19:30 604001076 Skår IBK H4 - FBC Vinga H4 7 - 8 Pierre Eberhard Berg, Roger Zahnér Skepplanda Idrottshall
2019-01-20 14:00 604001075 IBK Bergum H4 - Sävedalens IBK H4 9 - 3 Håkan Krafft, Mattias Strid Bergumsskolan
2019-01-20 15:00 604001077 Svartedalens IBK H4 - Eken IBK H4 4 - 8 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Valhalla C-hall
2019-01-20 16:00 604001073 Orust IBK H4 - Ale IBF H4 4 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Svanesunds Sporthall
2019-01-20 17:30 604001074 IBK Kungarna H4 - Hisingskärra IBK H4 7 - 7 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Valhalla C-hall
2019-01-20 17:50 604001078 Landvetter IBK H4 - Göteborg City IBK H4 8 - 10 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2019-01-25 20:00 604001081 Eken IBK H4 - Skår IBK H4 8 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Ekenskolan
2019-01-27 13:40 604001082 FBC Vinga H4 - IBK Bergum H4 15 - 4 Per Sundvall, Maximilian Ziegler Hall Of Flame
2019-01-27 16:00 604001079 Orust IBK H4 - Landvetter IBK H4 11 - 5 Walter Wästhage, Lazo Cesto Svanesunds Sporthall
2019-01-27 16:00 604001084 Hisingskärra IBK H4 - Ale IBF H4 5 - 8 Joakim Jögi, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2019-01-27 17:00 604001083 Sävedalens IBK H4 - IBK Kungarna H4 12 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Vallhamra Sportcenter
2019-01-27 19:00 604001080 Göteborg City IBK H4 - Svartedalens IBK H4 7 - 5 Senad Olevic, Joakim Amri Nilsson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-02-01 19:30 604001089 Skår IBK H4 - Göteborg City IBK H4 5 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Skepplanda Idrottshall
2019-02-02 12:00 604001086 Ale IBF H4 - Sävedalens IBK H4 4 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ale Kulturrum
2019-02-03 14:30 604001088 IBK Bergum H4 - Eken IBK H4 6 - 10 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-02-03 15:00 604001090 Svartedalens IBK H4 - Landvetter IBK H4 14 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Valhalla C-hall
2019-02-03 16:00 604001085 Hisingskärra IBK H4 - Orust IBK H4 5 - 11 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2019-02-03 17:30 604001087 IBK Kungarna H4 - FBC Vinga H4 5 - 9 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Valhalla C-hall
2019-02-08 20:00 604001094 Eken IBK H4 - IBK Kungarna H4 7 - 1 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan
2019-02-09 17:00 604001092 Landvetter IBK H4 - Skår IBK H4 5 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Pinntorps Idrottshall
2019-02-09 17:20 604001096 Sävedalens IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 7 - 12 Thomas Johansson, Melker Westerberg Vallhamra Sportcenter
2019-02-10 13:30 604001095 FBC Vinga H4 - Ale IBF H4 13 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Hall Of Flame
2019-02-10 16:00 604001091 Orust IBK H4 - Svartedalens IBK H4 6 - 9 Roger Zahnér, Walter Wästhage Svanesunds Sporthall
2019-02-10 17:15 604001093 Göteborg City IBK H4 - IBK Bergum H4 11 - 2 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-02-15 19:30 604001102 Skår IBK H4 - Svartedalens IBK H4 11 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Skepplanda Idrottshall
2019-02-16 12:00 604001099 Ale IBF H4 - Eken IBK H4 3 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Gustav Glansén Ale Kulturrum
2019-02-17 14:00 604001101 IBK Bergum H4 - Landvetter IBK H4 12 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-02-17 17:30 604001100 IBK Kungarna H4 - Göteborg City IBK H4 6 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2019-02-17 20:00 604001097 Sävedalens IBK H4 - Orust IBK H4 6 - 13 Håkan Krafft, Mattias Strid Vallhamra Sportcenter
2019-03-04 20:00 604001098 Hisingskärra IBK H4 - FBC Vinga H4 2 - 13 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Provisoriska hallen (Backa)
2019-02-21 20:00 604001103 Orust IBK H4 - Skår IBK H4 6 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Svanesunds Sporthall
2019-02-22 20:00 604001107 Eken IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 17 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan
2019-02-24 12:15 604001108 FBC Vinga H4 - Sävedalens IBK H4 7 - 2 Håkan Krafft, Joakim Amri Nilsson Hall Of Flame
2019-02-24 15:00 604001104 Svartedalens IBK H4 - IBK Bergum H4 4 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2019-02-24 17:20 604001106 Göteborg City IBK H4 - Ale IBF H4 6 - 9 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-02-24 17:30 604001105 Landvetter IBK H4 - IBK Kungarna H4 12 - 10 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Pinntorps Idrottshall
2019-03-02 12:00 604001112 Ale IBF H4 - Landvetter IBK H4 9 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Ale Kulturrum
2019-03-02 17:20 604001110 Sävedalens IBK H4 - Eken IBK H4 9 - 15 Kevin Nilsson, Senad Olevic Vallhamra Sportcenter
2019-03-03 12:40 604001114 IBK Bergum H4 - Skår IBK H4 3 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-03-03 13:00 604001109 FBC Vinga H4 - Orust IBK H4 11 - 2 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2019-03-03 16:00 604001111 Hisingskärra IBK H4 - Göteborg City IBK H4 6 - 3 Adnan Tongur, Mustafa Er Kärra Sporthall
2019-03-03 17:30 604001113 IBK Kungarna H4 - Svartedalens IBK H4 6 - 8 Adam Jällfält, Thomas Johansson Valhalla C-hall
2019-03-08 19:30 604001116 Skår IBK H4 - IBK Kungarna H4 9 - 7 Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Kronan Älvängen
2019-03-08 20:00 604001120 Eken IBK H4 - FBC Vinga H4 2 - 9 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Ekenskolan
2019-03-10 15:00 604001117 Svartedalens IBK H4 - Ale IBF H4 9 - 15 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2019-03-10 16:00 604001115 Orust IBK H4 - IBK Bergum H4 9 - 5 Walter Wästhage, Oscar Kjellgren Elgestål Svanesunds Sporthall
2019-03-10 17:15 604001119 Göteborg City IBK H4 - Sävedalens IBK H4 7 - 6 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-03-10 17:30 604001118 Landvetter IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 4 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2019-03-15 20:00 604001121 Eken IBK H4 - Orust IBK H4 8 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Ekenskolan
2019-03-16 12:00 604001125 Ale IBF H4 - Skår IBK H4 10 - 10 Pierre Eberhard Berg, Walter Wästhage Ale Kulturrum
2019-03-16 17:20 604001123 Sävedalens IBK H4 - Landvetter IBK H4 12 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Vallhamra Sportcenter
2019-03-17 14:30 604001122 FBC Vinga H4 - Göteborg City IBK H4 8 - 1 Pierre Eberhard Berg, Melker Westerberg Hall Of Flame
2019-03-17 16:00 604001124 Hisingskärra IBK H4 - Svartedalens IBK H4 6 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2019-03-17 16:30 604001126 IBK Kungarna H4 - IBK Bergum H4 5 - 8 Oscar Skogsberg, Adnan Tongur Valhalla C-hall
2019-03-22 19:30 604001129 Skår IBK H4 - Hisingskärra IBK H4 7 - 7 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Skepplanda Idrottshall
2019-03-23 17:30 604001131 Landvetter IBK H4 - FBC Vinga H4 2 - 12 Adnan Tongur, Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 13:00 604001128 IBK Bergum H4 - Ale IBF H4 6 - 11 Thomas Johansson, Adam Jällfält Bergumsskolan
2019-03-24 15:00 604001130 Svartedalens IBK H4 - Sävedalens IBK H4 4 - 9 Peter Axelsson, Goran Kuduzovic Valhalla C-hall
2019-03-24 16:00 604001127 Orust IBK H4 - IBK Kungarna H4 11 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Svanesunds Sporthall
2019-03-24 18:30 604001132 Göteborg City IBK H4 - Eken IBK H4 7 - 7 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Vinga H4 22 20 2 0 221-78 143 62
2. Eken IBK H4 22 17 2 3 219-119 100 53
3. Ale IBF H4 22 16 3 3 180-130 50 51
4. Orust IBK H4 22 13 0 9 176-157 19 39
5. Göteborg City IBK H4 22 12 1 9 156-144 12 37
6. Hisingskärra IBK H4 22 9 5 8 150-163 -13 32
7. Skår IBK H4 22 8 4 10 165-164 1 28
8. IBK Bergum H4 22 7 1 14 143-196 -53 22
9. Svartedalens IBK H4 22 6 3 13 135-175 -40 21
10. Sävedalens IBK H4 22 5 1 16 131-199 -68 16
11. Landvetter IBK H4 22 4 1 17 144-209 -65 13
12. IBK Kungarna H4 22 2 3 17 136-222 -86 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-27 20:15 605001004 Hindås IBK H5 - IK Zenith H5 7 - 4 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Hindås Idrottshall
2018-09-28 20:00 605001002 Överby IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 9 - 9 Johannes Svensson, Narcis Hadziselimovic Nordby Supermarkethallen
2018-09-28 20:00 605001005 Melleruds IBK Div 5 - Utbynäs SK H5 2 - 15 Walter Wästhage, Rikard Mott Rådahallen
2018-09-29 13:00 605001003 AstraZeneca IF H5 - Herrestads AIF Rockets H5 10 - 7 Wessam Abdellrazek, Adem Can Aktiviteten A-Hall
2018-09-30 12:30 605001006 Guldringen IBK H5 - Lindome IBK H5 5 - 16 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Flatåsskolan
2018-09-30 14:45 605001001 IBK Kungälv H5 - Västra Frölunda FK H5 3 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Kastellegårdshallen
2018-10-06 16:00 605001007 Lindome IBK H5 - IBK Kungälv H5 5 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen B
2018-10-06 17:40 605001011 Lindås Rasta IBK Div 6 - AstraZeneca IF H5 8 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Salming Arena
2018-10-07 17:00 605001012 Västra Frölunda FK H5 - Överby IBK H5 13 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2018-10-07 17:15 605001008 Utbynäs SK H5 - Guldringen IBK H5 8 - 4 Pierre Eberhard Berg, Mattias Strid Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2018-10-07 18:00 605001010 Herrestads AIF Rockets H5 - Hindås IBK H5 3 - 3 Walter Wästhage, Johannes Svensson Rimnershallen B-hallen
2018-10-21 10:30 605001009 IK Zenith H5 - Melleruds IBK Div 5 9 - 5 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2018-10-12 20:00 605001016 Melleruds IBK Div 5 - Herrestads AIF Rockets H5 5 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Rådahallen
2018-10-13 12:00 605001015 Hindås IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 12 - 8 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2018-10-13 13:40 605001014 AstraZeneca IF H5 - Västra Frölunda FK H5 6 - 11 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Aktiviteten A-Hall
2018-10-14 14:00 605001018 Lindome IBK H5 - Utbynäs SK H5 9 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A
2018-10-14 18:00 605001017 Guldringen IBK H5 - IK Zenith H5 4 - 2 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Flatåsskolan
2018-10-14 18:15 605001013 Överby IBK H5 - IBK Kungälv H5 8 - 8 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Nordby Supermarkethallen
2018-10-19 19:30 605001021 Herrestads AIF Rockets H5 - Guldringen IBK H5 3 - 2 Kevin Nilsson, Tomas Levin Rimnershallen B-hallen
2018-10-20 14:00 605001020 IK Zenith H5 - Lindome IBK H5 2 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2018-10-21 17:00 605001022 Lindås Rasta IBK Div 6 - Melleruds IBK Div 5 14 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Askims Sporthall
2018-10-21 17:30 605001024 Överby IBK H5 - AstraZeneca IF H5 6 - 9 Kevin Nilsson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2018-10-21 18:00 605001023 Västra Frölunda FK H5 - Hindås IBK H5 11 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Valhalla C-hall
2018-10-21 19:35 605001019 IBK Kungälv H5 - Utbynäs SK H5 5 - 5 Kim Nielsen, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2018-10-26 20:00 605001027 Melleruds IBK Div 5 - Västra Frölunda FK H5 4 - 10 Mathias Johansson, Martin Larsson Rådahallen
2018-10-27 12:00 605001026 Hindås IBK H5 - Överby IBK H5 13 - 4 Pierre Eberhard Berg, Thomas Johansson Hindås Idrottshall
2018-10-27 15:00 605001029 Lindome IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 9 - 3 Adem Can, Tomas Levin Almåshallen A
2018-10-28 14:45 605001028 Guldringen IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 5 - 13 Adem Can, Tomas Levin Flatåsskolan
2018-10-28 17:15 605001030 Utbynäs SK H5 - IK Zenith H5 10 - 11 Adnan Tongur, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-03-30 11:00 605001025 AstraZeneca IF H5 - IBK Kungälv H5 10 - 9 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Aktiviteten A-Hall
2018-11-09 20:00 605001036 AstraZeneca IF H5 - Hindås IBK H5 10 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2018-11-10 18:00 605001031 IBK Kungälv H5 - IK Zenith H5 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2018-11-11 16:00 605001034 Västra Frölunda FK H5 - Guldringen IBK H5 10 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2018-11-11 16:10 605001033 Lindås Rasta IBK Div 6 - Lindome IBK H5 8 - 5 Adnan Mehmedagic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2018-11-11 18:00 605001032 Herrestads AIF Rockets H5 - Utbynäs SK H5 6 - 4 Susanne Andersson, Javed Khan Rimnershallen B-hallen
2018-11-11 18:15 605001035 Överby IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 20 - 3 Walter Wästhage, Rikard Mott Nordby Supermarkethallen
2018-11-16 19:30 605001042 IK Zenith H5 - Herrestads AIF Rockets H5 5 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2018-11-16 20:00 605001038 Melleruds IBK Div 5 - AstraZeneca IF H5 6 - 11 Johannes Svensson, Mathias Johansson Rådahallen
2018-11-17 12:15 605001037 Hindås IBK H5 - IBK Kungälv H5 4 - 8 Mathias Johansson, Roger Zahnér Hindås Idrottshall
2018-11-17 14:30 605001041 Utbynäs SK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 11 - 13 Bojan Trifkovic, Alexander Pavlovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-17 16:30 605001040 Lindome IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 8 - 8 Kim Nielsen, Thomas Johansson Almåshallen A
2018-11-18 16:45 605001039 Guldringen IBK H5 - Överby IBK H5 5 - 13 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Flatåsskolan
2018-11-24 11:00 605001047 AstraZeneca IF H5 - Guldringen IBK H5 11 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall
2018-11-24 12:15 605001048 Hindås IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 6 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2018-11-25 14:30 605001045 Västra Frölunda FK H5 - Utbynäs SK H5 12 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Svingelns Sporthall
2018-11-25 16:00 605001043 IBK Kungälv H5 - Herrestads AIF Rockets H5 7 - 5 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
2018-11-25 17:00 605001044 Lindås Rasta IBK Div 6 - IK Zenith H5 9 - 8 Besim Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Salming Arena
2018-11-25 17:00 605001046 Överby IBK H5 - Lindome IBK H5 8 - 11 Javed Khan, Per Sundvall Nordby Supermarkethallen
2018-11-23 19:30 605001054 Herrestads AIF Rockets H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 3 - 5 Walter Wästhage, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2018-11-30 20:00 605001049 Melleruds IBK Div 5 - IBK Kungälv H5 6 - 9 Susanne Andersson, Javed Khan Rådahallen
2018-12-01 16:30 605001051 Lindome IBK H5 - AstraZeneca IF H5 8 - 6 Javed Khan, Almir Mehmedagic Almåshallen A
2018-12-02 16:00 605001050 Guldringen IBK H5 - Hindås IBK H5 6 - 3 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Flatåsskolan
2018-12-02 17:00 605001052 Utbynäs SK H5 - Överby IBK H5 10 - 7 Henry Tames, Kim Nielsen Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2018-12-02 17:00 605001053 IK Zenith H5 - Västra Frölunda FK H5 3 - 10 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Björlanda Idrottshall
2018-12-07 20:00 605001060 Melleruds IBK Div 5 - Guldringen IBK H5 8 - 8 Susanne Andersson, Martin Larsson Rådahallen
2018-12-07 20:15 605001058 AstraZeneca IF H5 - Utbynäs SK H5 8 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan
2018-12-08 12:15 605001059 Hindås IBK H5 - Lindome IBK H5 7 - 13 Pierre Eberhard Berg, Per Sundvall Hindås Idrottshall
2018-12-08 18:00 605001055 IBK Kungälv H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 7 - 7 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-12-09 14:00 605001056 Västra Frölunda FK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 3 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Valhalla C-hall
2018-12-09 15:30 605001057 Överby IBK H5 - IK Zenith H5 9 - 2 Adem Can, Tomas Levin Nordby Supermarkethallen
2018-12-14 19:30 605001064 IK Zenith H5 - AstraZeneca IF H5 4 - 10 Håkan Krafft, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2018-12-14 19:30 605001065 Herrestads AIF Rockets H5 - Överby IBK H5 8 - 9 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2018-12-15 16:00 605001062 Lindome IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 30 - 6 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A
2018-12-15 17:00 605001066 Lindås Rasta IBK Div 6 - Västra Frölunda FK H5 8 - 8 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Salming Arena
2018-12-16 15:30 605001061 Guldringen IBK H5 - IBK Kungälv H5 5 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
2018-12-16 17:00 605001063 Utbynäs SK H5 - Hindås IBK H5 8 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-01-12 15:00 605001067 Västra Frölunda FK H5 - IBK Kungälv H5 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2019-01-12 17:00 605001072 Lindome IBK H5 - Guldringen IBK H5 9 - 6 Aldin Hadziselmovic, Meisam Hosseini Streteredsskolan
2019-01-12 18:10 605001068 Lindås Rasta IBK Div 6 - Överby IBK H5 14 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Senad Olevic Salming Arena
2019-01-13 17:00 605001070 IK Zenith H5 - Hindås IBK H5 10 - 5 Kevin Nilsson, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2019-01-13 17:00 605001071 Utbynäs SK H5 - Melleruds IBK Div 5 23 - 5 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-01-13 18:00 605001069 Herrestads AIF Rockets H5 - AstraZeneca IF H5 6 - 12 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2019-01-18 20:00 605001075 Melleruds IBK Div 5 - IK Zenith H5 5 - 13 Mathias Johansson, Thomas Johansson Rådahallen
2019-01-18 20:15 605001077 AstraZeneca IF H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 10 - 13 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan
2019-01-19 12:15 605001076 Hindås IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 7 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-01-19 20:00 605001073 IBK Kungälv H5 - Lindome IBK H5 4 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2019-01-20 17:30 605001074 Guldringen IBK H5 - Utbynäs SK H5 7 - 17 Pierre Eberhard Berg, Joakim Jögi Flatåsskolan
2019-01-20 18:45 605001078 Överby IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 10 - 8 Susanne Andersson, Martin Larsson Nordby Supermarkethallen
2019-01-25 19:30 605001082 Herrestads AIF Rockets H5 - Melleruds IBK Div 5 7 - 9 Melker Westerberg, Walter Wästhage Rimnershallen B-hallen
2019-01-26 13:30 605001080 Västra Frölunda FK H5 - AstraZeneca IF H5 9 - 9 Tomas Levin, Lazo Cesto Valhalla C-hall
2019-01-26 16:30 605001083 IK Zenith H5 - Guldringen IBK H5 3 - 3 Kim Nielsen, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2019-01-26 19:00 605001079 IBK Kungälv H5 - Överby IBK H5 4 - 6 Lazo Cesto, Peter Axelsson Kastellegårdshallen
2019-01-27 17:00 605001081 Lindås Rasta IBK Div 6 - Hindås IBK H5 16 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-01-27 17:00 605001084 Utbynäs SK H5 - Lindome IBK H5 4 - 6 Senad Olevic, Joakim Amri Nilsson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-02-01 20:00 605001088 Melleruds IBK Div 5 - Lindås Rasta IBK Div 6 5 - 23 Walter Wästhage, Rikard Mott Rådahallen
2019-02-01 20:15 605001090 AstraZeneca IF H5 - Överby IBK H5 9 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall
2019-02-02 12:00 605001089 Hindås IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 6 - 18 Adam Jällfält, Pierre Eberhard Berg Hindås Idrottshall
2019-02-02 17:00 605001086 Lindome IBK H5 - IK Zenith H5 9 - 2 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A
2019-02-03 16:30 605001087 Guldringen IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 9 - 8 Pierre Eberhard Berg, Kim Nielsen Flatåsskolan
2019-02-03 18:15 605001085 Utbynäs SK H5 - IBK Kungälv H5 1 - 4 Adem Can, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-01-13 11:00 605001093 Västra Frölunda FK H5 - Melleruds IBK Div 5 21 - 4 Håkan Krafft, Mattias Strid Valhalla C-hall
2019-02-09 15:50 605001096 IK Zenith H5 - Utbynäs SK H5 2 - 5 Walter Wästhage, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2019-02-10 18:00 605001095 Herrestads AIF Rockets H5 - Lindome IBK H5 2 - 4 Susanne Andersson, Kevin Nilsson Rimnershallen B-hallen
2019-02-10 18:30 605001092 Överby IBK H5 - Hindås IBK H5 12 - 6 Oscar Kjellgren Elgestål, Wessam Abdellrazek Nordby Supermarkethallen
2019-02-10 19:50 605001091 IBK Kungälv H5 - AstraZeneca IF H5 8 - 4 Gustav Glansén, Melker Westerberg Kastellegårdshallen
2019-03-23 15:00 605001094 Lindås Rasta IBK Div 6 - Guldringen IBK H5 17 - 6 Adem Can, Alf Björkner Askims Sporthall
2019-02-15 20:00 605001101 Melleruds IBK Div 5 - Överby IBK H5 6 - 6 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Rådahallen
2019-02-16 12:00 605001102 Hindås IBK H5 - AstraZeneca IF H5 8 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-02-16 16:30 605001097 IK Zenith H5 - IBK Kungälv H5 4 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2019-02-16 16:30 605001099 Lindome IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 10 - 7 Lazo Cesto, Adem Can Almåshallen A
2019-02-17 14:00 605001100 Guldringen IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 5 - 5 Walter Wästhage, Kim Nielsen Flatåsskolan
2019-02-17 17:15 605001098 Utbynäs SK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 1 - 3 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-23 15:30 605001104 AstraZeneca IF H5 - Melleruds IBK Div 5 15 - 7 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Aktiviteten A-Hall
2019-02-23 17:00 605001107 Lindås Rasta IBK Div 6 - Utbynäs SK H5 4 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-02-24 12:30 605001106 Västra Frölunda FK H5 - Lindome IBK H5 7 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2019-02-24 18:00 605001108 Herrestads AIF Rockets H5 - IK Zenith H5 11 - 6 Marcus Orrhult, Per Sundvall Rimnershallen B-hallen
2019-02-24 18:15 605001105 Överby IBK H5 - Guldringen IBK H5 15 - 6 Jim Olausson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2019-02-24 19:00 605001103 IBK Kungälv H5 - Hindås IBK H5 8 - 4 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
605001112 Lindome IBK H5 - Överby IBK H5 WO (5 - 0) Almåshallen A
2019-03-01 20:00 605001114 Melleruds IBK Div 5 - Hindås IBK H5 7 - 22 Susanne Andersson, Martin Larsson Rådahallen
2019-03-02 16:30 605001110 IK Zenith H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 3 - 11 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Björlanda Idrottshall
2019-03-03 16:50 605001113 Guldringen IBK H5 - AstraZeneca IF H5 12 - 17 Oscar Skogsberg, Tomas Levin Flatåsskolan
2019-03-03 18:00 605001109 Herrestads AIF Rockets H5 - IBK Kungälv H5 6 - 7 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2019-03-03 19:10 605001111 Utbynäs SK H5 - Västra Frölunda FK H5 5 - 2 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-09 13:45 605001116 Hindås IBK H5 - Guldringen IBK H5 8 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2019-03-09 15:40 605001117 AstraZeneca IF H5 - Lindome IBK H5 5 - 15 Oscar Skogsberg, Adem Can Aktiviteten A-Hall
2019-03-10 12:30 605001119 Västra Frölunda FK H5 - IK Zenith H5 6 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Valhalla C-hall
2019-03-10 15:30 605001115 IBK Kungälv H5 - Melleruds IBK Div 5 11 - 4 Adem Can, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2019-03-10 17:00 605001120 Lindås Rasta IBK Div 6 - Herrestads AIF Rockets H5 5 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Salming Arena
2019-03-10 18:15 605001118 Överby IBK H5 - Utbynäs SK H5 9 - 14 Susanne Andersson, Jim Olausson Nordby Supermarkethallen
2019-03-10 11:00 605001126 Guldringen IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 33 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
2019-03-15 20:30 605001122 Herrestads AIF Rockets H5 - Västra Frölunda FK H5 3 - 4 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Agnebergshallen
2019-03-16 15:30 605001123 IK Zenith H5 - Överby IBK H5 7 - 6 Kevin Nilsson, Mustafa Er Björlanda Idrottshall
2019-03-17 14:30 605001125 Lindome IBK H5 - Hindås IBK H5 11 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2019-03-17 16:00 605001121 Lindås Rasta IBK Div 6 - IBK Kungälv H5 14 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-03-17 19:55 605001124 Utbynäs SK H5 - AstraZeneca IF H5 9 - 7 Walter Wästhage, Oscar Kjellgren Elgestål Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-03-22 18:15 605001130 AstraZeneca IF H5 - IK Zenith H5 9 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2019-03-22 20:00 605001128 Melleruds IBK Div 5 - Lindome IBK H5 2 - 12 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Rådahallen
2019-03-23 12:15 605001129 Hindås IBK H5 - Utbynäs SK H5 5 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Hindås Idrottshall
2019-03-24 12:30 605001132 Västra Frölunda FK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 5 - 8 Peter Axelsson, Oscar Skogsberg Valhalla C-hall
2019-03-24 18:15 605001131 Överby IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 18 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Nordby Supermarkethallen
2019-03-24 19:05 605001127 IBK Kungälv H5 - Guldringen IBK H5 9 - 5 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK H5 22 19 2 1 217-107 110 59
2. Lindås Rasta IBK Div 6 22 17 3 2 234-138 96 54
3. Västra Frölunda FK H5 22 13 4 5 191-124 67 43
4. AstraZeneca IF H5 22 13 2 7 202-171 31 41
5. IBK Kungälv H5 22 12 4 6 144-125 19 40
6. Utbynäs SK H5 22 10 1 11 172-135 37 31
7. Överby IBK H5 22 9 3 10 187-179 8 30
8. Hindås IBK H5 22 7 3 12 153-185 -32 24
9. IK Zenith H5 22 6 2 14 117-157 -40 20
10. Herrestads AIF Rockets H5 22 5 2 15 116-144 -28 17
11. Guldringen IBK H5 22 4 4 14 153-207 -54 16
12. Melleruds IBK Div 5 22 1 2 19 112-326 -214 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 20:00 606001003 FBC Aspen H6 - Floda IBK H6 3 - 2 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Hjällsnäshallen
2018-10-06 11:20 606001002 Mölndals IBF H6 - IBK Göteborg H6 11 - 4 Henry Tames, Senad Olevic Ekenskolan
2018-10-07 13:30 606001004 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - KF Kortedalarna H6 6 - 7 Christer Carlberg, Alf Björkner Flatåsskolan
2018-10-07 19:00 606001005 Korsvägen BBK H6 - IBF Backadalen H6 6 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2018-10-13 16:30 606001008 Floda IBK H6 - Mölndals IBF H6 5 - 3 Mustafa Er, Amir Huseinovic Alléhallen
2018-10-13 17:30 606001006 IBF Backadalen H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 5 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Tuve Sporthall
2018-10-14 17:00 606001007 KF Kortedalarna H6 - FBC Aspen H6 8 - 7 Adem Can, Tomas Levin Lundbystrand 3
2018-10-14 18:30 606001009 IBK Göteborg H6 - FBC Vinga Div6 2 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Svingelns Sporthall
2018-10-20 13:00 606001011 FBC Vinga Div6 - Floda IBK H6 5 - 5 Adem Can, Tomas Levin Frölunda Kulturhus
2018-10-20 16:40 606001013 FBC Aspen H6 - IBF Backadalen H6 5 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Hjällsnäshallen
2018-10-21 15:30 606001014 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - Korsvägen BBK H6 7 - 9 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Flatåsskolan
2018-10-26 18:45 606001012 Mölndals IBF H6 - KF Kortedalarna H6 6 - 10 Lazo Cesto, Henry Tames Ekenskolan
2018-10-27 17:00 606001017 IBF Backadalen H6 - Mölndals IBF H6 8 - 9 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2018-10-27 17:30 606001019 Floda IBK H6 - IBK Göteborg H6 7 - 5 Wessam Abdellrazek, Mustafa Er Alléhallen
2018-10-28 14:00 606001016 Korsvägen BBK H6 - FBC Aspen H6 15 - 4 Thomas Johansson, Håkan Krafft Valhalla C-hall
2018-10-28 17:00 606001018 KF Kortedalarna H6 - FBC Vinga Div6 9 - 3 Gustav Glansén, Narcis Hadziselimovic Lundbystrand 3
2018-11-10 14:30 606001021 FBC Vinga Div6 - IBF Backadalen H6 12 - 5 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Frölunda Kulturhus
2018-11-10 16:30 606001022 Mölndals IBF H6 - Korsvägen BBK H6 13 - 6 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Ekenskolan
2018-11-10 17:00 606001023 FBC Aspen H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 4 - 3 Senad Olevic, Mustafa Er Hjällsnäshallen
2018-11-11 16:00 606001025 IBK Göteborg H6 - KF Kortedalarna H6 8 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2018-11-16 19:30 606001028 IBF Backadalen H6 - IBK Göteborg H6 3 - 7 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Tuve Sporthall
2018-11-18 14:30 606001026 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - Mölndals IBF H6 8 - 12 Aldin Hadziselmovic, Bojan Trifkovic Flatåsskolan
2018-11-18 18:00 606001027 Korsvägen BBK H6 - FBC Vinga Div6 2 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2018-11-18 18:15 606001029 KF Kortedalarna H6 - Floda IBK H6 8 - 4 Robin Cederdahl, Bojan Trifkovic Lundbystrand 3
2018-12-01 13:30 606001032 Mölndals IBF H6 - FBC Aspen H6 5 - 9 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2018-12-01 14:15 606001035 IBK Göteborg H6 - Korsvägen BBK H6 8 - 8 Christer Carlberg, Henry Tames Torpahallen
2018-12-02 12:45 606001034 Floda IBK H6 - IBF Backadalen H6 4 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Alléhallen
2018-12-02 18:00 606001031 FBC Vinga Div6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 18 - 13 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Flatåsskolan
2018-12-07 19:30 606001039 IBF Backadalen H6 - KF Kortedalarna H6 3 - 6 Meisam Hosseini, Javed Khan Tuve Sporthall
2018-12-08 13:15 606001036 FBC Aspen H6 - FBC Vinga Div6 11 - 7 Senad Olevic, Tobias Sanne Hjällsnäshallen
2018-12-09 14:50 606001037 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - IBK Göteborg H6 3 - 5 Christer Carlberg, Alf Björkner Flatåsskolan
2018-12-09 16:00 606001038 Korsvägen BBK H6 - Floda IBK H6 4 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Valhalla C-hall
2018-12-15 16:25 606001044 Floda IBK H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 7 - 9 Kim Nielsen, Wessam Abdellrazek Alléhallen
2018-12-16 12:10 606001041 FBC Vinga Div6 - Mölndals IBF H6 7 - 10 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Hall Of Flame
2018-12-16 19:00 606001043 KF Kortedalarna H6 - Korsvägen BBK H6 8 - 5 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Lundbystrand 3
2019-03-31 13:30 606001045 IBK Göteborg H6 - FBC Aspen H6 4 - 5 Lazo Cesto, Felix Bark Peterson Torpahallen
2019-01-11 19:30 606001046 IBF Backadalen H6 - Korsvägen BBK H6 2 - 6 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Tuve Sporthall
2019-01-12 14:30 606001049 IBK Göteborg H6 - Mölndals IBF H6 5 - 8 Mats Sällberg, Alf Björkner Torpahallen
2019-01-13 16:15 606001047 KF Kortedalarna H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 12 - 3 Aldin Hadziselmovic, Christian Jensen Lundbystrand 3
2019-01-13 16:50 606001048 Floda IBK H6 - FBC Aspen H6 7 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Alléhallen
2019-01-19 15:00 606001051 FBC Vinga Div6 - IBK Göteborg H6 6 - 5 Kim Nielsen, Eric Hemmingsson Frölunda Kulturhus
2019-01-19 15:40 606001052 Mölndals IBF H6 - Floda IBK H6 7 - 3 Adem Can, Tomas Levin Ekenskolan
2019-01-19 17:00 606001053 FBC Aspen H6 - KF Kortedalarna H6 5 - 8 Christer Carlberg, Alf Björkner Hjällsnäshallen
2019-01-20 15:30 606001054 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - IBF Backadalen H6 9 - 8 Pierre Eberhard Berg, Joakim Jögi Flatåsskolan
2019-01-25 19:30 606001057 IBF Backadalen H6 - FBC Aspen H6 3 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2019-01-26 16:00 606001056 Korsvägen BBK H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 2 - 5 Adem Can, Lazo Cesto Valhalla C-hall
2019-01-27 16:50 606001059 Floda IBK H6 - FBC Vinga Div6 10 - 10 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Alléhallen
2019-01-27 18:30 606001058 KF Kortedalarna H6 - Mölndals IBF H6 8 - 4 Per Sundvall, Joakim Jögi Lundbystrand 3
2019-02-01 18:15 606001062 Mölndals IBF H6 - IBF Backadalen H6 9 - 7 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall
2019-02-02 13:30 606001063 FBC Aspen H6 - Korsvägen BBK H6 17 - 7 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Hjällsnäshallen
2019-02-02 14:30 606001065 IBK Göteborg H6 - Floda IBK H6 7 - 6 Jesper Björklund Greter, Adam Jällfält Torpahallen
2019-02-03 11:30 606001061 FBC Vinga Div6 - KF Kortedalarna H6 7 - 6 Håkan Krafft, Mustafa Er Hall Of Flame
2019-02-22 19:00 606001069 KF Kortedalarna H6 - IBK Göteborg H6 12 - 5 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Lundbystrand 1
2019-02-22 19:30 606001068 IBF Backadalen H6 - FBC Vinga Div6 4 - 13 Adem Can, Tomas Levin Tuve Sporthall
2019-02-24 16:30 606001066 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - FBC Aspen H6 4 - 9 Adem Can, Tomas Levin Flatåsskolan
2019-02-24 17:30 606001067 Korsvägen BBK H6 - Mölndals IBF H6 11 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Valhalla C-hall
2019-03-02 14:30 606001075 IBK Göteborg H6 - IBF Backadalen H6 5 - 3 Kevin Nilsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2019-03-02 15:30 606001071 FBC Vinga Div6 - Korsvägen BBK H6 10 - 10 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Frölunda Kulturhus
2019-03-02 17:00 606001072 Mölndals IBF H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 15 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2019-03-03 18:00 606001074 Floda IBK H6 - KF Kortedalarna H6 7 - 9 Alf Björkner, Javed Khan Alléhallen
2019-03-08 19:30 606001079 IBF Backadalen H6 - Floda IBK H6 4 - 7 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Tuve Sporthall
2019-03-09 13:30 606001076 FBC Aspen H6 - Mölndals IBF H6 4 - 10 Amir Huseinovic, Kim Nielsen Hjällsnäshallen
2019-03-10 13:00 606001077 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - FBC Vinga Div6 6 - 12 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
2019-03-10 17:30 606001078 Korsvägen BBK H6 - IBK Göteborg H6 4 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2019-03-16 15:30 606001081 FBC Vinga Div6 - FBC Aspen H6 4 - 2 Jesper Björklund Greter, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2019-03-16 15:30 606001085 IBK Göteborg H6 - Frölunda IBK Herrar DIV 6 8 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Torpahallen
2019-03-16 16:00 606001084 Floda IBK H6 - Korsvägen BBK H6 5 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Alléhallen
2019-03-17 14:00 606001083 KF Kortedalarna H6 - IBF Backadalen H6 12 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Lundbystrand 3
2019-03-22 20:15 606001086 Mölndals IBF H6 - FBC Vinga Div6 7 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2019-03-23 13:30 606001087 FBC Aspen H6 - IBK Göteborg H6 6 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Hjällsnäshallen
2019-03-24 13:30 606001088 Frölunda IBK Herrar DIV 6 - Floda IBK H6 10 - 5 Pierre Eberhard Berg, Melker Westerberg Flatåsskolan
2019-03-24 17:30 606001089 Korsvägen BBK H6 - KF Kortedalarna H6 4 - 12 Pierre Eberhard Berg, Goran Kuduzovic Valhalla C-hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. KF Kortedalarna H6 16 14 0 2 139-81 58 42
2. Mölndals IBF H6 16 11 0 5 137-106 31 33
3. FBC Aspen H6 16 11 0 5 105-93 12 33
4. FBC Vinga Div6 16 9 3 4 131-107 24 30
5. IBK Göteborg H6 16 7 1 8 88-96 -8 22
6. Floda IBK H6 16 6 2 8 89-99 -10 20
7. Korsvägen BBK H6 16 5 2 9 103-120 -17 17
8. Frölunda IBK Herrar DIV 6 16 4 0 12 98-138 -40 12
9. IBF Backadalen H6 16 1 0 15 70-120 -50 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Res 3*15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 20:00 607001003 Myggenäs IBK HR - Surte IS IBK HR 4 - 1 Thomas Johansson, Susanne Andersson Häggvallsskolan
2018-10-06 14:15 607001005 Kärra IBK H Res - Dingle AIK herrar Reserver 9 - 7 Kim Nielsen, Mats Sällberg Kärra Sporthall
2018-10-07 12:30 607001001 Herrestads AIF herrar reserver - Ale IBF Res 6 - 3 Johannes Svensson, Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2018-11-04 16:45 607001002 Orust IBK Res - IBF Älvstranden / Guldheden IK 1 - 2 Walter Wästhage, Maximilian Ziegler Svanesunds Sporthall
2018-10-13 14:30 607001010 Ale IBF Res - Kärra IBK H Res 5 - 9 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Ale Kulturrum
2018-10-13 15:30 607001009 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Herrestads AIF herrar reserver 4 - 7 Adem Can, Tomas Levin Santoshallen
2018-10-13 16:30 607001006 Dingle AIK herrar Reserver - IBK Kungälv H6/Res 5 - 8 Andreas Julin, Javed Khan Munkedals Idrottshall
2018-10-14 13:00 607001008 Surte IS IBK HR - Orust IBK Res 7 - 0 Bojan Trifkovic, Jesper Stolt-Hermansson Bohushallen
2018-10-20 12:15 607001015 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Ale IBF Res 7 - 6 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Santoshallen
2018-10-21 12:30 607001013 Myggenäs IBK HR - Dingle AIK herrar Reserver 4 - 5 Adem Can, Mattias Strid Häggvallsskolan
2018-10-21 18:30 607001011 Herrestads AIF herrar reserver - Surte IS IBK HR 4 - 4 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2018-10-21 18:45 607001014 IBK Kungälv H6/Res - Kärra IBK H Res 7 - 6 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Munkegärdehallen
2018-10-26 19:30 607001016 Kärra IBK H Res - Myggenäs IBK HR 7 - 5 Tomas Levin, Wessam Abdellrazek Kärra Sporthall
2018-10-27 14:00 607001019 Surte IS IBK HR - IBF Älvstranden / Guldheden IK 10 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Bohushallen
2018-10-27 16:00 607001017 Dingle AIK herrar Reserver - Orust IBK Res 3 - 7 Martin Larsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2018-10-28 10:30 607001020 Ale IBF Res - IBK Kungälv H6/Res 3 - 4 Joakim Jögi, Maximilian Ziegler Ale Kulturrum
2018-11-05 20:00 607001023 Myggenäs IBK HR - IBK Kungälv H6/Res 4 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2018-11-08 20:00 607001022 Orust IBK Res - Kärra IBK H Res 5 - 5 Adam Jällfält, Susanne Andersson Svanesunds Sporthall
2018-11-10 16:00 607001021 Herrestads AIF herrar reserver - Dingle AIK herrar Reserver 3 - 6 Narcis Hadziselimovic, Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2018-11-11 13:00 607001024 Surte IS IBK HR - Ale IBF Res 7 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Bohushallen
2018-11-16 19:30 607001027 Kärra IBK H Res - Herrestads AIF herrar reserver 4 - 6 Senad Olevic, Felix Bark Peterson Kärra Sporthall
2018-11-18 15:55 607001026 IBK Kungälv H6/Res - Orust IBK Res 10 - 4 Christer Carlberg, Alf Björkner Munkegärdehallen
2018-11-18 16:00 607001028 Dingle AIK herrar Reserver - IBF Älvstranden / Guldheden IK 7 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Munkedals Idrottshall
2018-11-20 20:30 607001030 Ale IBF Res - Myggenäs IBK HR 4 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ale Kulturrum
2018-11-29 20:00 607001032 Orust IBK Res - Myggenäs IBK HR 8 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Svanesunds Sporthall
2018-12-01 12:15 607001035 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Kärra IBK H Res 6 - 3 Almir Mehmedagic, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-12-01 14:00 607001034 Surte IS IBK HR - Dingle AIK herrar Reserver 3 - 2 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Bohushallen
2019-01-05 15:00 607001031 Herrestads AIF herrar reserver - IBK Kungälv H6/Res 4 - 6 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Rimnershallen B-hallen
2018-12-05 20:00 607001036 Myggenäs IBK HR - Herrestads AIF herrar reserver 6 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Häggvallsskolan
2018-12-06 20:30 607001040 Ale IBF Res - Orust IBK Res 5 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ale Kulturrum
2018-12-07 20:00 607001037 IBK Kungälv H6/Res - IBF Älvstranden / Guldheden IK 5 - 4 Tomas Levin, Adem Can Munkegärdehallen
2018-12-09 16:00 607001038 Kärra IBK H Res - Surte IS IBK HR 3 - 9 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2018-12-11 20:10 607001045 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Myggenäs IBK HR 6 - 2 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Santoshallen
2018-12-14 19:30 607001042 Dingle AIK herrar Reserver - Ale IBF Res 7 - 7 Susanne Andersson, Martin Larsson Munkedals Idrottshall
2018-12-15 14:00 607001044 Surte IS IBK HR - IBK Kungälv H6/Res 12 - 10 Javed Khan, Mustafa Er Bohushallen
2018-12-16 16:00 607001041 Herrestads AIF herrar reserver - Orust IBK Res 6 - 5 Felix Bark Peterson, Javed Khan Rimnershallen B-hallen
2019-01-08 20:10 607001049 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Orust IBK Res 8 - 5 Roger Zahnér, Senad Olevic Santoshallen
2019-01-13 10:30 607001050 Ale IBF Res - Herrestads AIF herrar reserver 7 - 9 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2019-01-13 13:00 607001048 Surte IS IBK HR - Myggenäs IBK HR 5 - 2 Adem Can, Tomas Levin Bohushallen
2019-01-13 14:00 607001046 Dingle AIK herrar Reserver - Kärra IBK H Res 9 - 7 Walter Wästhage, Rikard Mott Munkedals Idrottshall
2019-01-17 20:00 607001052 Orust IBK Res - Surte IS IBK HR 3 - 5 Walter Wästhage, Oscar Kjellgren Elgestål Svanesunds Sporthall
2019-01-18 19:30 607001055 Kärra IBK H Res - Ale IBF Res 4 - 3 Adem Can, Tomas Levin Kärra Sporthall
2019-01-20 16:00 607001051 Herrestads AIF herrar reserver - IBF Älvstranden / Guldheden IK 3 - 8 Meisam Hosseini, Ali Noori Rimnershallen B-hallen
2019-01-20 19:30 607001054 IBK Kungälv H6/Res - Dingle AIK herrar Reserver 6 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Munkegärdehallen
2019-01-25 19:30 607001057 Dingle AIK herrar Reserver - Myggenäs IBK HR 7 - 4 Susanne Andersson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2019-01-26 14:15 607001056 Kärra IBK H Res - IBK Kungälv H6/Res 9 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2019-01-26 17:50 607001060 Ale IBF Res - IBF Älvstranden / Guldheden IK 5 - 3 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2019-01-27 13:00 607001059 Surte IS IBK HR - Herrestads AIF herrar reserver 13 - 6 Adem Can, Tomas Levin Bohushallen
2019-01-31 20:00 607001062 Orust IBK Res - Dingle AIK herrar Reserver 4 - 1 Kim Nielsen, Oscar Kjellgren Elgestål Svanesunds Sporthall
2019-02-02 17:15 607001064 IBK Kungälv H6/Res - Ale IBF Res 5 - 4 Adem Can, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2019-02-05 20:10 607001065 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Surte IS IBK HR 9 - 5 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Santoshallen
2019-02-20 20:05 607001063 Myggenäs IBK HR - Kärra IBK H Res 2 - 3 Lazo Cesto, Tomas Levin Häggvallsskolan
2019-02-15 19:45 607001066 IBK Kungälv H6/Res - Myggenäs IBK HR 9 - 7 Roger Zahnér, Wessam Abdellrazek Munkegärdehallen
2019-02-22 19:30 607001068 Dingle AIK herrar Reserver - Herrestads AIF herrar reserver 8 - 4 Senad Olevic, Wessam Abdellrazek Munkedals Idrottshall
2019-02-23 14:15 607001067 Kärra IBK H Res - Orust IBK Res 8 - 5 Adem Can, Tomas Levin Kärra Sporthall
2019-02-26 20:30 607001070 Ale IBF Res - Surte IS IBK HR 12 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ale Kulturrum
2019-03-02 16:00 607001071 Herrestads AIF herrar reserver - Kärra IBK H Res 8 - 4 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2019-03-02 16:30 607001075 IBF Älvstranden / Guldheden IK - Dingle AIK herrar Reserver WO (5 - 0) Adem Can, Tomas Levin Santoshallen
2019-03-05 20:00 607001072 Orust IBK Res - IBK Kungälv H6/Res 7 - 9 Senad Olevic, Per Sundvall Svanesunds Sporthall
2019-03-11 20:30 607001073 Myggenäs IBK HR - Ale IBF Res 4 - 7 Walter Wästhage, Per Sundvall Häggvallsskolan
2019-03-06 20:00 607001076 Myggenäs IBK HR - Orust IBK Res 3 - 5 Susanne Andersson, Martin Larsson Häggvallsskolan
2019-03-10 14:00 607001079 Dingle AIK herrar Reserver - Surte IS IBK HR 9 - 4 Susanne Andersson, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2019-03-10 19:00 607001077 IBK Kungälv H6/Res - Herrestads AIF herrar reserver 8 - 13 Adem Can, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2019-03-30 14:15 607001078 Kärra IBK H Res - IBF Älvstranden / Guldheden IK 3 - 4 Torbjörn Zahner, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2019-03-16 13:30 607001085 IBF Älvstranden / Guldheden IK - IBK Kungälv H6/Res WO (5 - 0) Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Santoshallen
2019-03-16 14:00 607001084 Surte IS IBK HR - Kärra IBK H Res 7 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Bohushallen
2019-03-17 16:00 607001082 Orust IBK Res - Ale IBF Res WO (5 - 0) Adem Can, Wessam Abdellrazek Svanesunds Sporthall
2019-03-26 20:30 607001081 Herrestads AIF herrar reserver - Myggenäs IBK HR 7 - 6 Susanne Andersson, Jim Olausson Rimnershallen B-hallen
2019-03-21 20:00 607001086 Orust IBK Res - Herrestads AIF herrar reserver 3 - 9 Javed Khan, Alf Björkner Svanesunds Sporthall
2019-03-24 15:00 607001088 IBK Kungälv H6/Res - Surte IS IBK HR 9 - 8 Adem Can, Tomas Levin Munkegärdehallen
2019-03-27 20:15 607001087 Myggenäs IBK HR - IBF Älvstranden / Guldheden IK 6 - 3 Walter Wästhage, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2019-03-31 17:00 607001090 Ale IBF Res - Dingle AIK herrar Reserver 3 - 6 Marcus Larsson, Tomas Levin Skepplanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv H6/ Res 16 11 0 5 104-100 4 33
2. IBF Älvstranden / Guldheden IK 16 10 0 6 84-68 16 30
3. Surte IS IBK HR 16 9 2 5 103-89 14 29
4. Herrestads AIF herrar reserver 16 9 1 6 99-95 4 28
5. Dingle AIK herrar Reserver 16 8 1 7 87-83 4 25
6. Kärra IBK H Res 16 7 2 7 91-93 -2 23
7. Myggenäs IBK HR 16 5 1 10 75-84 -9 16
8. Orust IBK Res 16 4 2 10 71-89 -18 14
9. Ale IBF Res 16 4 1 11 78-91 -13 13
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 13:30 609001005 Pixbo Wallenstam IBK - Floda IBK Veteraner 5 - 3 Adem Can, Tomas Levin Wallenstamhallen
2018-10-06 16:00 609001004 Surte IS IBK HV - Lindome IBK HV 2 - 2 Kim Nielsen, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2018-10-06 17:40 609001002 Landvetter IBK HV - Partille IBS HV 1 - 8 Alf Björkner, Andreas Julin Pinntorps Idrottshall
2018-10-07 12:00 609001003 IBK Bergum Herrvet - Ale IBF 3 - 10 Besim Mehmedagic, Fredrik Ohlsson Bergumsskolan
2018-10-07 19:50 609001001 IBK Kungälv Veteraner - FBC Vinga HV 13 - 2 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-10-09 20:40 609001008 Ale IBF - Landvetter IBK HV 6 - 1 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Kronan Älvängen
2018-10-13 09:00 609001007 Lindome IBK HV - IBK Bergum Herrvet 8 - 5 Oscar Skogsberg, Tomas Levin Almåshallen A
2018-10-13 13:15 609001010 FBC Vinga HV - Pixbo Wallenstam IBK 0 - 8 Kim Nielsen, Alf Björkner Frölunda Kulturhus
2018-10-14 11:20 609001009 Partille IBS HV - IBK Kungälv Veteraner 1 - 2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Vallhamra Sportcenter
2018-10-14 17:30 609001006 Floda IBK Veteraner - Surte IS IBK HV 2 - 7 Joakim Jögi, Adam Jällfält Alléhallen
2018-10-19 19:45 609001011 IBK Kungälv Veteraner - Ale IBF 3 - 0 Joakim Jögi, Pierre Eberhard Berg Kastellegårdshallen
2018-10-20 16:00 609001014 Surte IS IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 3 Johannes Svensson, Kevin Nilsson Bohushallen
2018-10-21 13:20 609001013 IBK Bergum Herrvet - Floda IBK Veteraner 2 - 7 Javed Khan, Mustafa Er Bergumsskolan
2018-10-21 14:50 609001015 Partille IBS HV - FBC Vinga HV 16 - 0 Joakim Jögi, Adam Jällfält Vallhamra Sportcenter
2018-10-21 17:30 609001012 Landvetter IBK HV - Lindome IBK HV 3 - 9 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2018-10-23 20:40 609001019 Ale IBF - Partille IBS HV 3 - 1 Robin Cederdahl, Roger Zahnér Kronan Älvängen
2018-10-27 13:00 609001020 FBC Vinga HV - Surte IS IBK HV 1 - 25 Apilou Dragin, Catrin Kleist Frölunda Kulturhus
2018-10-27 17:30 609001016 Pixbo Wallenstam IBK - IBK Bergum Herrvet 13 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstamhallen
2018-10-28 09:00 609001018 Lindome IBK HV - IBK Kungälv Veteraner 5 - 2 Besim Mehmedagic, Hajrudin Begic Streteredsskolan
2018-10-28 17:40 609001017 Floda IBK Veteraner - Landvetter IBK HV 2 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Alléhallen
2018-11-11 12:10 609001023 IBK Bergum Herrvet - Surte IS IBK HV 0 - 12 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Bergumsskolan
2018-11-11 16:30 609001025 Partille IBS HV - Lindome IBK HV 3 - 3 Senad Olevic, Felix Bark Peterson Vallhamra Sportcenter
2018-11-11 19:00 609001022 Landvetter IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 5 Kim Nielsen, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2018-11-11 19:35 609001021 IBK Kungälv Veteraner - Floda IBK Veteraner 7 - 5 Martin Almsberg, Emil Rydberg Kastellegårdshallen
2018-11-13 20:40 609001024 Ale IBF - FBC Vinga HV 18 - 3 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Kronan Älvängen
2018-11-17 13:30 609001027 Pixbo Wallenstam IBK - IBK Kungälv Veteraner 6 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstamhallen
2018-11-17 16:00 609001026 Surte IS IBK HV - Landvetter IBK HV 16 - 0 Besim Mehmedagic, Mustafa Er Bohushallen
2018-11-18 09:00 609001029 Lindome IBK HV - Ale IBF 6 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Streteredsskolan
2018-11-18 15:40 609001030 FBC Vinga HV - IBK Bergum Herrvet 4 - 10 Tomas Levin, Adem Can Hall Of Flame
2018-11-18 19:00 609001028 Floda IBK Veteraner - Partille IBS HV 6 - 11 Andreas Julin, Javed Khan Alléhallen
2018-11-27 20:40 609001034 Ale IBF - Floda IBK Veteraner 4 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Kronan Älvängen
2018-12-01 19:00 609001032 Landvetter IBK HV - IBK Bergum Herrvet 11 - 3 Adem Can, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2018-12-02 11:15 609001033 Lindome IBK HV - FBC Vinga HV 18 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Wessam Abdellrazek Almåshallen A
2018-12-02 16:00 609001035 Partille IBS HV - Pixbo Wallenstam IBK 6 - 4 Sebastian Meza, Jesper Björklund Greter Vallhamra Sportcenter
2018-12-02 16:45 609001031 IBK Kungälv Veteraner - Surte IS IBK HV 1 - 5 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Munkegärdehallen
2018-12-08 10:40 609001038 Pixbo Wallenstam IBK - Ale IBF 7 - 1 Senad Olevic, Mikael Wiklund Wallenstamhallen
2018-12-08 16:00 609001037 Surte IS IBK HV - Partille IBS HV 3 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Bohushallen
2018-12-09 13:30 609001036 IBK Bergum Herrvet - IBK Kungälv Veteraner 5 - 6 Adnan Tongur, Roger Zahnér Bergumsskolan
2018-12-09 14:10 609001040 FBC Vinga HV - Landvetter IBK HV 2 - 10 Per Sundvall, Mikael Wiklund Hall Of Flame
2018-12-09 19:00 609001039 Floda IBK Veteraner - Lindome IBK HV 1 - 6 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Alléhallen
2018-12-11 20:40 609001044 Ale IBF - Surte IS IBK HV 3 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kronan Älvängen
2018-12-14 19:45 609001041 IBK Kungälv Veteraner - Landvetter IBK HV WO (5 - 0) Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
2018-12-16 09:00 609001043 Lindome IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK 5 - 4 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen A
2018-12-16 16:00 609001045 Partille IBS HV - IBK Bergum Herrvet 14 - 1 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Vallhamra Sportcenter
2018-12-16 16:15 609001042 Floda IBK Veteraner - FBC Vinga HV 18 - 3 Christer Carlberg, Alf Björkner Alléhallen
2019-01-08 20:40 609001048 Ale IBF - IBK Bergum Herrvet 10 - 3 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Kronan Älvängen
2019-01-13 09:00 609001047 Lindome IBK HV - Surte IS IBK HV 4 - 3 Per Sundvall, Mikael Wiklund Streteredsskolan
2019-01-13 13:50 609001049 Partille IBS HV - Landvetter IBK HV 4 - 1 Håkan Krafft, Ella Wallsten Vallhamra Sportcenter
2019-01-13 17:00 609001050 FBC Vinga HV - IBK Kungälv Veteraner 10 - 10 Sebastian Meza, Goran Kuduzovic Hall Of Flame
2019-01-13 19:00 609001046 Floda IBK Veteraner - Pixbo Wallenstam IBK 5 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Alléhallen
2019-01-19 12:50 609001055 Pixbo Wallenstam IBK - FBC Vinga HV 13 - 1 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstamhallen
2019-01-20 16:00 609001053 IBK Bergum Herrvet - Lindome IBK HV 0 - 6 Håkan Krafft, Mattias Strid Bergumsskolan
2019-01-20 20:00 609001052 Landvetter IBK HV - Ale IBF 7 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 20:05 609001051 IBK Kungälv Veteraner - Partille IBS HV 10 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2019-02-06 20:15 609001054 Surte IS IBK HV - Floda IBK Veteraner 11 - 8 Pierre Eberhard Berg, Roger Zahnér Bohushallen
2019-01-22 20:40 609001059 Ale IBF - IBK Kungälv Veteraner 3 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kronan Älvängen
2019-01-26 10:50 609001056 Pixbo Wallenstam IBK - Surte IS IBK HV 3 - 6 Javed Khan, Adem Can Wallenstamhallen
2019-01-27 10:10 609001058 Lindome IBK HV - Landvetter IBK HV 6 - 2 Adem Can, Tomas Levin Skånhällaskolan
2019-01-27 15:40 609001060 FBC Vinga HV - Partille IBS HV 1 - 9 Per Sundvall, Maximilian Ziegler Hall Of Flame
2019-01-27 19:00 609001057 Floda IBK Veteraner - IBK Bergum Herrvet 12 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Alléhallen
2019-02-02 14:15 609001064 Surte IS IBK HV - FBC Vinga HV 26 - 2 Adem Can, Tomas Levin Bohushallen
2019-02-03 13:00 609001063 IBK Bergum Herrvet - Pixbo Wallenstam IBK 0 - 7 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-02-03 15:50 609001065 Partille IBS HV - Ale IBF 6 - 2 Senad Olevic, Mustafa Er Vallhamra Sportcenter
2019-02-03 19:00 609001062 Landvetter IBK HV - Floda IBK Veteraner 6 - 8 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Pinntorps Idrottshall
2019-02-03 19:15 609001061 IBK Kungälv Veteraner - Lindome IBK HV 4 - 3 Adnan Tongur, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2019-02-23 10:40 609001067 Pixbo Wallenstam IBK - Landvetter IBK HV 5 - 0 Marcus Orrhult, Per Sundvall Wallenstamhallen
2019-02-23 13:30 609001070 FBC Vinga HV - Ale IBF 1 - 18 Kim Nielsen, Alf Björkner Frölunda Kulturhus
2019-02-23 16:00 609001066 Surte IS IBK HV - IBK Bergum Herrvet 11 - 3 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Bohushallen
2019-02-24 09:00 609001069 Lindome IBK HV - Partille IBS HV 5 - 3 Lazo Cesto, Senad Olevic Almåshallen A
2019-02-24 19:00 609001068 Floda IBK Veteraner - IBK Kungälv Veteraner 4 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Alléhallen
2019-02-26 20:40 609001074 Ale IBF - Lindome IBK HV 3 - 8 Adem Can, Tomas Levin Kronan Älvängen
2019-03-02 17:00 609001072 Landvetter IBK HV - Surte IS IBK HV 3 - 8 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2019-03-03 11:10 609001073 IBK Bergum Herrvet - FBC Vinga HV WO (5 - 0) Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-03-03 15:50 609001075 Partille IBS HV - Floda IBK Veteraner 2 - 2 Marcus Larsson, Mats Sällberg Vallhamra Sportcenter
2019-03-03 17:05 609001071 IBK Kungälv Veteraner - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kastellegårdshallen
2019-03-10 10:00 609001078 Pixbo Wallenstam IBK - Partille IBS HV 13 - 1 Hajrudin Begic, Aldin Hadziselmovic Wallenstamhallen
2019-03-10 12:00 609001076 IBK Bergum Herrvet - Landvetter IBK HV 1 - 7 Kim Nielsen, Javed Khan Bergumsskolan
2019-03-10 12:30 609001080 FBC Vinga HV - Lindome IBK HV 0 - 20 Adam Jällfält, Per Sundvall Hall Of Flame
2019-03-10 19:00 609001079 Floda IBK Veteraner - Ale IBF 9 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Alléhallen
2019-03-13 20:15 609001077 Surte IS IBK HV - IBK Kungälv Veteraner 6 - 3 Robin Cederdahl, Roger Zahnér Bohushallen
2019-03-12 20:40 609001084 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK 4 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Kronan Älvängen
2019-03-16 15:00 609001085 Partille IBS HV - Surte IS IBK HV 5 - 13 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Qvisthallen
2019-03-16 18:55 609001081 IBK Kungälv Veteraner - IBK Bergum Herrvet 7 - 3 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2019-03-16 19:10 609001082 Landvetter IBK HV - FBC Vinga HV 11 - 1 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2019-03-17 09:00 609001083 Lindome IBK HV - Floda IBK Veteraner 10 - 0 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2019-03-23 13:00 609001089 Pixbo Wallenstam IBK - Lindome IBK HV 7 - 3 Adem Can, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2019-03-23 16:00 609001088 Surte IS IBK HV - Ale IBF 7 - 1 Adam Jällfält, Peter Axelsson Bohushallen
2019-03-24 12:00 609001090 FBC Vinga HV - Floda IBK Veteraner 0 - 0 Javed Khan, Mattias Strid Hall Of Flame
2019-03-24 15:00 609001087 IBK Bergum Herrvet - Partille IBS HV 2 - 9 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-03-24 16:00 609001086 Landvetter IBK HV - IBK Kungälv Veteraner 3 - 5 Mustafa Er, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK HV 18 14 2 2 127-47 80 44
2. Surte IS IBK HV 18 14 1 3 167-48 119 43
3. Pixbo Wallenstam IBK 18 13 2 3 119-45 74 41
4. IBK Kungälv Veteraner 18 11 2 5 91-74 17 35
5. Partille IBS HV 18 10 2 6 109-72 37 32
6. Ale IBF 18 7 2 9 94-79 15 23
7. Floda IBK Veteraner 18 5 3 10 95-95 0 18
8. Landvetter IBK HV 18 6 0 12 73-97 -24 18
9. IBK Bergum Herrvet 18 2 0 16 50-154 -104 6
10. FBC Vinga HV 18 0 2 16 34-248 -214 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis