Pojkar Udda serier Ljusröd nivå (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P Div. 11 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-11-04 10:00 194161001 Gamla Stan IBK/Vit P07-08 - Gamla Stan IBK P09 Elliot Sigården, Elias Bark Pettersson Balderhallen A
2018-11-04 11:00 194161003 Bureå Idrottsförening P07-09 - Kågedalens AIF P09 Anton Sundström, Albin Lycksell Eddahallen
2018-11-04 11:30 194161002 Clemensnäs IF /RIF P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Per Andersson, Lasse Ekesryd Örjanshallen
2018-11-10 09:30 194161006 Gamla Stan IBK/Vit P07-08 - Kågedalens AIF P09 Casper Hjelte, William Hallin Balderhallen A
2018-11-10 10:30 194161005 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Anton Sundström, Julian Amya Eddahallen
2019-04-01 00:00 194161004 Gamla Stan IBK P09 - Clemensnäs IF /RIF P09 Campushallen
2018-11-17 10:00 194161007 Kågedalens AIF P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08 , Casper Hjelte Eddahallen
2018-11-17 10:00 194161009 Clemensnäs IF /RIF P09 - Gamla Stan IBK/Vit P07-08 Elliot Johansson, Simon Grehn Örjanshallen
2018-11-17 11:00 194161008 Bureå Idrottsförening P07-09 - Gamla Stan IBK P09 Casper Hjelte, Simon Blom Eddahallen
2018-12-01 10:00 194161012 Gamla Stan IBK/Vit P07-08 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Andreas Åström, Tim Åhlund Balderhallen B
2018-12-02 12:00 194161011 Bureå Idrottsförening P07-09 - Clemensnäs IF /RIF P09 Carl Rosenberg, Simon Blom Morö Backe A
2019-01-19 00:00 194161010 Kågedalens AIF P09 - Gamla Stan IBK P09 Balderhallen B
2018-12-08 00:00 194161014 Kågedalens AIF P09 - Clemensnäs IF /RIF P09 Morö Backe A
2018-12-15 14:00 194161015 Bureå Idrottsförening P07-09 - Gamla Stan IBK/Vit P07-08 Carl Rosenberg, Simon Blom Morö Backe A
2018-12-16 12:30 194161013 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Gamla Stan IBK P09 Ville Hedsberg Balderhallen B
2019-01-13 09:15 194161017 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Clemensnäs IF /RIF P09 Anton Sundström, Emil Sundström Balderhallen A
2019-01-13 09:30 194161016 Gamla Stan IBK P09 - Gamla Stan IBK/Vit P07-08 Simon Blom, Carl Rosenberg Balderhallen B
2019-01-13 09:30 194161018 Kågedalens AIF P09 - Bureå Idrottsförening P07-09 Julius Hjelte, Emil Ulander Eddahallen
2019-02-02 00:00 194161019 Clemensnäs IF /RIF P09 - Gamla Stan IBK P09 Morö Backe A
2019-02-03 09:30 194161021 Kågedalens AIF P09 - Gamla Stan IBK/Vit P07-08 Julian Amya, Elliot Sigården Balderhallen B
2019-02-03 12:00 194161020 Bureå Idrottsförening P07-09 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Anton Sundström, Emil Sundström Morö Backe A
2019-02-10 12:00 194161022 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Kågedalens AIF P09 Lucas Holmlund, Daniel Degerman Balderhallen A
2019-02-10 13:30 194161023 Gamla Stan IBK P09 - Bureå Idrottsförening P07-09 Simon Blom, Carl Rosenberg Morö Backe A
2019-04-01 00:00 194161024 Gamla Stan IBK/Vit P07-08 - Clemensnäs IF /RIF P09 Balderhallen B
2018-11-11 00:00 194161025 Gamla Stan IBK P09 - Kågedalens AIF P09 Morö Backe A
2019-02-23 10:00 194161027 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Gamla Stan IBK/Vit P07-08 Carl Rosenberg, Simon Blom Lejonströmshallen
2019-02-24 15:45 194161026 Clemensnäs IF /RIF P09 - Bureå Idrottsförening P07-09 Samuel Sundqvist, Elliot Johansson Örjanshallen
2019-03-12 17:35 194161029 Clemensnäs IF /RIF P09 - Kågedalens AIF P09 , Tim Åhlund Örjanshallen
2019-03-17 10:00 194161028 Gamla Stan IBK P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08 , Bobby Hjelte Eddahallen
2019-03-17 11:00 194161030 Gamla Stan IBK/Vit P07-08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Samuel Sundqvist, Joakim Broman Balderhallen A
Pantamera P Div. 15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-28 11:00 194115003 IBF Dalen/Södra - Röbäcks IF /Röd Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Vildmannahallen
2018-10-28 14:00 194115001 Vindelns IF - Tegs SK IBF Thanasis Provatas FC Vindeln
2018-11-10 13:30 194115004 Tegs SK IBF - Sävar IK /Blå Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Vildmannahallen
2018-11-10 15:00 194115006 Vindelns IF - Röbäcks IF /Röd Thanasis Provatas FC Vindeln
2018-11-17 13:30 194115008 IBF Dalen/Södra - Tegs SK IBF , Klas Höglund Musköten 2
2018-11-18 12:00 194115009 Sävar IK /Blå - Vindelns IF Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Sävaråhallen
2018-12-01 11:30 194115011 IBF Dalen/Södra - Sävar IK /Blå Adam Andersson, Mattias Glad Musköten 2
2018-12-01 12:30 194115010 Röbäcks IF /Röd - Tegs SK IBF , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2018-12-15 12:30 194115014 Röbäcks IF /Röd - Sävar IK /Blå Carl Holmlund, Sebastian Gabrielsson Elofssonhallen
2018-12-24 14:00 194115015 IBF Dalen/Södra - Vindelns IF Musköten 2
2019-01-13 11:30 194115018 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen/Södra Benjamin Berg, Christian Vimberg Elofssonhallen
2019-01-13 12:00 194115016 Tegs SK IBF - Vindelns IF Hugo Hellqvist, Peter Saari Midgårdshallen
2019-02-03 11:30 194115021 Röbäcks IF /Röd - Vindelns IF Ossian Eklund, Linus Holmgren Elofssonhallen
2019-02-13 19:00 194115019 Sävar IK /Blå - Tegs SK IBF Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2019-02-09 12:00 194115024 Vindelns IF - Sävar IK /Blå Peter Saari, Daniel Johannesson FC Vindeln
2019-02-09 14:30 194115023 Tegs SK IBF - IBF Dalen/Södra Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Midgårdshallen
2019-02-24 10:30 194115026 Sävar IK /Blå - IBF Dalen/Södra Adam Andersson, Jakob Torgilsson Sävaråhallen
2019-02-24 13:00 194115025 Tegs SK IBF - Röbäcks IF /Röd Björn Glad, Marcus Glad Midgårdshallen
2019-03-17 10:30 194115029 Sävar IK /Blå - Röbäcks IF /Röd Christian Vimberg, Benjamin Berg Sävaråhallen
2019-03-17 14:00 194115030 Vindelns IF - IBF Dalen/Södra , Thanasis Provatas FC Vindeln
Pantamera P Div. 17
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 12:30 194117001 Gimonäs Umeå IF/Vit - Obbola IK Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Umeå Energi Arena Väst
2018-10-27 14:00 194117003 Umeå City IBF/Vit - Hörnefors IF Elina Paulsson, Alva Brannelid Vildmannahallen
2018-10-28 11:00 194117002 Täfteå IK - Holmsund City IBC , Björn Glad Sävaråhallen
2018-11-10 15:30 194117005 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit Christian Vimberg, Benjamin Berg Storsjöhallen
2018-11-11 10:30 194117006 Gimonäs Umeå IF/Vit - Hörnefors IF Molly Bodén, Willa Asplund Ålidhemshallen
2018-11-11 11:30 194117004 Obbola IK - Täfteå IK , Robert Segerstedt Olasjöhallen
2018-11-17 10:30 194117007 Hörnefors IF - Holmsund City IBC Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bråvallahallen
2018-11-17 13:00 194117009 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Vit Mattias Glad, Adam Andersson Täftehallen
2018-11-17 14:30 194117008 Umeå City IBF/Vit - Obbola IK Elin Lustig, Ida Reian Vildmannahallen
2018-12-02 12:30 194117012 Gimonäs Umeå IF/Vit - Holmsund City IBC Benjamin Berg, Wilma Sandgren Vildmannahallen
2018-12-02 14:00 194117010 Hörnefors IF - Obbola IK Klas Höglund, Christoffer Lind Bråvallahallen
2018-12-02 14:30 194117011 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Wilma Sandgren, Benjamin Berg Vildmannahallen
2018-12-15 13:10 194117013 Holmsund City IBC - Obbola IK Per Fallbjörk Storsjöhallen
2018-12-16 11:30 194117014 Hörnefors IF - Täfteå IK Anna Andersson, Moa Stödberg Bråvallahallen
2018-12-16 16:00 194117015 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit Sebastian Gabrielsson, Carl Holmlund Vildmannahallen
2019-01-12 11:00 194117016 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/Vit Isak Gunnarsson, Filip Sandström Olasjöhallen
2019-01-12 13:00 194117018 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Vit Mathias Bergsdorf Bråvallahallen
2019-01-12 14:30 194117017 Holmsund City IBC - Täfteå IK Hanna Edholm, Lina Norman Storsjöhallen
2019-01-26 12:00 194117019 Täfteå IK - Obbola IK Annika Kimmel, Svenja Brandenstein Kimmel Täftehallen
2019-01-27 12:30 194117020 Umeå City IBF/Vit - Holmsund City IBC Lina Norman, Hanna Edholm Vildmannahallen
2019-01-27 14:00 194117021 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Vit Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bråvallahallen
2019-02-10 11:30 194117023 Obbola IK - Umeå City IBF/Vit Klas Höglund Olasjöhallen
2019-02-10 13:05 194117024 Gimonäs Umeå IF/Vit - Täfteå IK Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Sjöfruhallen
2019-02-10 13:30 194117022 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Lina Norman, Hanna Edholm Storsjöhallen
2019-02-23 10:00 194117026 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit Hilda Skyttberg, Tilda Lindgren Täftehallen
2019-02-23 12:00 194117027 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Vit Christian Vimberg, Benjamin Berg Olasjöhallen
2019-02-23 13:00 194117025 Obbola IK - Hörnefors IF Christian Vimberg, Benjamin Berg Olasjöhallen
2019-03-16 10:30 194117030 Gimonäs Umeå IF/Vit - Umeå City IBF/Vit Elsa Wiklund, My Vikström Ålidhemshallen
2019-03-16 11:00 194117029 Täfteå IK - Hörnefors IF Ida Edström, Yueshan Lidström Täftehallen
2019-03-16 12:30 194117028 Obbola IK - Holmsund City IBC , Thanasis Provatas Olasjöhallen
Pantamera P Div. 19
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-28 10:00 194119002 Sävar IK /P08 - Täfteå IK Björn Glad Sävaråhallen
2018-10-28 17:00 194119003 IBF Dalen /P07 - Holmsund City IBC Andre Williams, Patrik Andersson Musköten 2
2018-11-10 12:00 194119005 Täfteå IK - IBF Dalen /P07 Mattias Glad, Adam Andersson Täftehallen
2018-11-10 16:30 194119006 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Holmsund City IBC Annika Kimmel, Robert Segerstedt Sjöfruhallen
2018-11-17 15:30 194119007 Holmsund City IBC - Täfteå IK Tilda Lindgren, Tyra Åström Storsjöhallen
2018-11-18 11:00 194119009 Sävar IK /P08 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Sävaråhallen
2018-12-01 11:30 194119011 IBF Dalen /P07 - Sävar IK /P08 Alma Söderström, Ebba Hellström Musköten 1
2018-12-01 12:30 194119012 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Täfteå IK Benjamin Berg, Marcus Lineruth Umeå Energi Arena Öst
2018-12-15 11:30 194119015 IBF Dalen /P07 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Christian Vimberg, Benjamin Berg Musköten 1
2018-12-15 14:05 194119014 Holmsund City IBC - Sävar IK /P08 , Per Fallbjörk Storsjöhallen
2019-01-13 13:30 194119018 Holmsund City IBC - IBF Dalen /P07 , Robert Segerstedt Storsjöhallen
2019-01-13 14:30 194119017 Täfteå IK - Sävar IK /P08 Greta Rudolfsson, Alma Söderström Täftehallen
2019-02-03 12:30 194119021 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Rolf Svanold, Patrik Andersson Storsjöhallen
2019-02-03 14:30 194119020 IBF Dalen /P07 - Täfteå IK Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Umeå Energi Arena Vatten
2019-02-09 12:00 194119022 Täfteå IK - Holmsund City IBC Ida Edström, Yueshan Lidström Täftehallen
2019-02-10 12:10 194119024 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Sävar IK /P08 Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Sjöfruhallen
2019-02-23 11:00 194119027 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Hilda Skyttberg, Tilda Lindgren Täftehallen
2019-02-24 11:30 194119026 Sävar IK /P08 - IBF Dalen /P07 Adam Andersson, Jakob Torgilsson Sävaråhallen
2019-03-17 10:30 194119030 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - IBF Dalen /P07 Henning Löfgren, Oskar Mikkonen Ålidhemshallen
2019-03-17 11:30 194119029 Sävar IK /P08 - Holmsund City IBC Christian Vimberg, Benjamin Berg Sävaråhallen
Pantamera P Div. 21
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 15:00 194121001 Umeå City IBF/P08 - Sandåkerns SK /Vit Elina Paulsson, Alva Brannelid Vildmannahallen
2018-10-28 13:00 194121003 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Mathias Bergsdorf Hammarhallen Vännäs
2018-10-28 15:00 194121002 Vindelns IF - Obbola IK /P08 , Thanasis Provatas FC Vindeln
2018-11-11 12:30 194121004 Sandåkerns SK /Vit - Vindelns IF Ida Reian, Viktoria Nordqvist Musköten 1
2018-11-11 12:30 194121005 Obbola IK /P08 - Spöland Vännäs IF Robert Segerstedt Olasjöhallen
2018-11-11 14:00 194121006 Umeå City IBF/P08 - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Mattias Glad, Adam Andersson Vildmannahallen
2018-11-17 12:00 194121009 Vindelns IF - Umeå City IBF/P08 Roger Karlsson, David Karlsson FC Vindeln
2018-11-17 12:30 194121008 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK /Vit Jimmy Halldin, Erik Hörnros Hammarhallen Vännäs
2018-11-17 15:30 194121007 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Obbola IK /P08 Clara Thunell, Frida Thunell Sporthushallen
2018-12-02 13:30 194121010 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Sandåkerns SK /Vit Benjamin Berg, Wilma Sandgren Vildmannahallen
2018-12-02 13:30 194121011 Spöland Vännäs IF - Vindelns IF Marcus Glad, Björn Glad Hammarhallen Vännäs
2018-12-02 15:30 194121012 Umeå City IBF/P08 - Obbola IK /P08 Benjamin Berg, Wilma Sandgren Vildmannahallen
2018-12-16 12:00 194121013 Obbola IK /P08 - Sandåkerns SK /Vit Lina Norman, Hanna Edholm Olasjöhallen
2018-12-16 12:10 194121014 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Vindelns IF Wilma Sandgren, Benjamin Berg Sjöfruhallen
2018-12-16 13:00 194121015 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/P08 Cajsa Lundkvist, Elin Lustig Hammarhallen Vännäs
2019-01-12 11:30 194121018 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Spöland Vännäs IF Christian Vimberg, Benjamin Berg Ålidhemshallen
2019-01-12 12:00 194121017 Obbola IK /P08 - Vindelns IF Isak Gunnarsson, Filip Sandström Olasjöhallen
2019-01-12 14:30 194121016 Sandåkerns SK /Vit - Umeå City IBF/P08 David Karlsson, Kim Fallbjörk Musköten 2
2019-02-02 12:00 194121020 Spöland Vännäs IF - Obbola IK /P08 Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Hammarhallen Vännäs
2019-02-02 12:30 194121021 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Umeå City IBF/P08 Emmy Frisk, Nea Nyberg Ålidhemshallen
2019-02-03 11:30 194121019 Vindelns IF - Sandåkerns SK /Vit Marcus Lineruth, Klas Höglund FC Vindeln
2019-02-10 12:30 194121022 Obbola IK /P08 - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Klas Höglund Olasjöhallen
2019-02-10 13:30 194121023 Sandåkerns SK /Vit - Spöland Vännäs IF Adam Andersson, Mattias Glad Musköten 1
2019-02-10 13:30 194121024 Umeå City IBF/P08 - Vindelns IF Hilda Skyttberg, Tilda Lindgren Vildmannahallen
2019-02-23 14:30 194121025 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Elina Paulsson, Wilma Sandgren Vildmannahallen
2019-02-24 13:00 194121026 Vindelns IF - Spöland Vännäs IF , Joel Nylund FC Vindeln
2019-03-31 11:10 194121027 Obbola IK /P08 - Umeå City IBF/P08 Klas Höglund, Christoffer Lind Olasjöhallen
2019-03-16 11:00 194121029 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Joel Nylund, Erik Hörnros FC Vindeln
2019-03-16 13:00 194121030 Umeå City IBF/P08 - Spöland Vännäs IF Henning Löfgren, Oskar Mikkonen Vildmannahallen
2019-03-17 15:30 194121028 Sandåkerns SK /Vit - Obbola IK /P08 Hugo Hellqvist, Carl Holmlund Musköten 1
Pantamera P Div. 23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-28 13:00 194123002 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /To A/D Molly Bodén, Willa Asplund Storsjöhallen
2018-10-28 14:30 194123001 IBF Dalen/Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem Christian Vimberg, Benjamin Berg Midgårdshallen
2018-11-13 17:30 194123003 Ersboda SK - Sandåkerns SK/Vit Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Ersängshallen
2018-11-10 11:30 194123004 Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem - Holmsund City IBC Benjamin Berg, Christian Vimberg Sjöfruhallen
2018-11-10 12:30 194123005 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Ersboda SK Christian Vimberg, Benjamin Berg Sjöfruhallen
2018-11-10 12:30 194123006 IBF Dalen/Södra/Svart - Sandåkerns SK/Vit Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2018-11-17 16:30 194123009 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Södra/Svart Tilda Lindgren, Tyra Åström Storsjöhallen
2018-11-18 12:30 194123007 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF /To A/D Greta Rudolfsson, Alma Söderström Vildmannahallen
2018-11-18 12:30 194123008 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem Patrik Andersson, Ludvig Andersson Ersängshallen
2018-12-01 12:30 194123011 Ersboda SK - Holmsund City IBC Elin Lustig, Ida Reian Ersängshallen
2018-12-01 12:30 194123012 IBF Dalen/Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF /To A/D Ebba Hellström, Alma Söderström Musköten 1
2018-12-01 13:00 194123010 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem Nea Nyberg, Emmy Frisk Vildmannahallen
2018-12-15 11:30 194123013 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem Thanasis Provatas Ålidhemshallen
2018-12-15 12:30 194123014 Sandåkerns SK/Vit - Holmsund City IBC Benjamin Berg, Christian Vimberg Musköten 1
2018-12-16 12:30 194123015 Ersboda SK - IBF Dalen/Södra/Svart Ludvig Andersson, Alva Forss Ersängshallen
2019-01-13 12:10 194123016 Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem - IBF Dalen/Södra/Svart Emmy Frisk, Meja Fjällström Sjöfruhallen
2019-01-13 12:30 194123018 Sandåkerns SK/Vit - Ersboda SK Willa Asplund, Molly Bodén Musköten 1
2019-01-13 13:05 194123017 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Holmsund City IBC Meja Fjällström, Emmy Frisk Sjöfruhallen
2019-01-26 12:30 194123019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem Isak Gunnarsson, Filip Sandström Storsjöhallen
2019-01-26 16:00 194123020 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /To A/D Klas Höglund, Robert Segerstedt Ersängshallen
2019-01-27 13:30 194123021 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen/Södra/Svart Lina Norman, Hanna Edholm Vildmannahallen
2019-02-09 11:30 194123024 IBF Dalen/Södra/Svart - Holmsund City IBC Matilda Karlsson, Viktoria Nordqvist Musköten 2
2019-02-09 13:00 194123023 Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem - Ersboda SK Jonas Ahlehjelm, Mats Öster Ålidhemshallen
2019-02-09 14:00 194123022 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Sandåkerns SK/Vit Jonas Ahlehjelm, Mats Öster Ålidhemshallen
2019-02-24 11:30 194123025 Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem - Sandåkerns SK/Vit Robert Segerstedt Ålidhemshallen
2019-02-24 12:30 194123027 Gimonäs Umeå IF /To A/D - IBF Dalen/Södra/Svart Robert Segerstedt Ålidhemshallen
2019-02-24 17:00 194123026 Holmsund City IBC - Ersboda SK Klas Höglund Olasjöhallen
2019-03-17 11:30 194123028 Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem - Gimonäs Umeå IF /To A/D Oskar Mikkonen, Henning Löfgren Ålidhemshallen
2019-03-17 14:30 194123029 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Vit Rolf Svanold, Robert Segerstedt Storsjöhallen
2019-03-17 14:30 194123030 IBF Dalen/Södra/Svart - Ersboda SK Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Musköten 1
Pantamera P Div. 25
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 11:30 194125002 Hörnefors IF - IBF Dalen Thanasis Provatas, Patrik Andersson Bråvallahallen
2018-10-27 13:30 194125001 Gimonäs Umeå IF /To B/C - Röbäcks IF Hugo Hellqvist, Carl Holmlund Umeå Energi Arena Väst
2018-10-28 12:00 194125003 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF /Ca Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2018-11-11 11:30 194125006 Gimonäs Umeå IF /To B/C - Gimonäs Umeå IF /Ca Molly Bodén, Willa Asplund Ålidhemshallen
2018-11-11 13:30 194125005 IBF Dalen - Täfteå IK Ida Reian, Jakob Torgilsson Musköten 1
2018-11-11 15:30 194125004 Röbäcks IF - Hörnefors IF Lasse Ekesryd, Henning Löfgren Elofssonhallen
2018-11-17 10:30 194125007 Gimonäs Umeå IF /Ca - IBF Dalen Nea Nyberg, Mina Häggström Ålidhemshallen
2018-11-17 11:30 194125009 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF /To B/C Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bråvallahallen
2018-11-17 14:00 194125008 Täfteå IK - Röbäcks IF Mattias Glad, Adam Andersson Täftehallen
2018-12-01 12:00 194125011 Täfteå IK - Hörnefors IF Ida Edström, Yueshan Lidström Täftehallen
2018-12-02 10:30 194125012 Gimonäs Umeå IF /To B/C - IBF Dalen Ossian Eklund, Linus Holmgren Ålidhemshallen
2018-12-02 11:30 194125010 Gimonäs Umeå IF /Ca - Röbäcks IF Linus Holmgren, Ossian Eklund Ålidhemshallen
2018-12-15 13:30 194125013 IBF Dalen - Röbäcks IF Christian Vimberg, Benjamin Berg Musköten 1
2018-12-16 13:00 194125015 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF /To B/C Ida Edström, Yueshan Lidström Täftehallen
2018-12-16 13:05 194125014 Gimonäs Umeå IF /Ca - Hörnefors IF Benjamin Berg, Wilma Sandgren Sjöfruhallen
2019-01-12 10:30 194125018 Gimonäs Umeå IF /Ca - Täfteå IK Christian Vimberg, Benjamin Berg Ålidhemshallen
2019-01-12 12:30 194125016 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /To B/C Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Elofssonhallen
2019-01-12 13:30 194125017 IBF Dalen - Hörnefors IF Kim Fallbjörk, David Karlsson Musköten 2
2019-02-02 13:30 194125021 Gimonäs Umeå IF /Ca - Gimonäs Umeå IF /To B/C Emmy Frisk, Nea Nyberg Ålidhemshallen
2019-02-02 14:00 194125019 Hörnefors IF - Röbäcks IF Anna Andersson, Christoffer Lind Bråvallahallen
2019-02-03 13:00 194125020 Täfteå IK - IBF Dalen Cajsa Lundkvist, Meja Fjällström Täftehallen
2019-02-10 12:30 194125022 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /Ca Linn Robertsson, Maja Sköld Musköten 2
2019-02-10 13:30 194125023 Röbäcks IF - Täfteå IK Elma Labba-Lineruth, Marcus Lineruth Elofssonhallen
2019-02-10 14:00 194125024 Gimonäs Umeå IF /To B/C - Hörnefors IF Klas Höglund, Ludvig Andersson Sjöfruhallen
2019-02-23 11:30 194125026 Hörnefors IF - Täfteå IK Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Bråvallahallen
2019-02-23 14:30 194125025 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /Ca Clara Thunell, Frida Thunell Elofssonhallen
2019-02-23 14:30 194125027 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /To B/C Lina Norman, Hanna Edholm Musköten 1
2019-03-16 12:30 194125029 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF /Ca Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bråvallahallen
2019-03-16 12:30 194125030 Gimonäs Umeå IF /To B/C - Täfteå IK Elsa Wiklund, My Vikström Ålidhemshallen
2019-03-16 13:30 194125028 Röbäcks IF - IBF Dalen Benjamin Berg, Christian Vimberg Elofssonhallen
Pantamera P Div. 7 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-11-03 12:00 194157002 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBS P07 Carl Rosenberg, Simon Blom Balderhallen B
2018-11-04 11:00 194157003 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P08 Elliot Sigården, Elias Bark Pettersson Balderhallen A
2018-11-04 12:30 194157001 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBK P07/Röd Per Andersson, Lasse Ekesryd Örjanshallen
2018-11-10 09:30 194157006 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBK P08 Julian Amya, Anton Sundström Eddahallen
2018-11-10 10:30 194157005 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Lucas Holmlund, Elliot Sigården Anderstorpshallen
2018-11-10 13:00 194157004 Skellefteå IBK P07/Röd - Boliden FFI P07-08 Elias Bark Pettersson, Joakim Broman Morö Backe A
194157009 Boliden FFI P07-08 - Clemensnäs IF P07 Eddahallen
2018-11-17 10:30 194157008 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P07/Röd Ville Hedsberg, Alvin Gustavsson Balderhallen B
2018-11-17 12:00 194157007 Skellefteå IBK P08 - Skellefteå IBS P07 Simon Blom, Andreas Åström Eddahallen
2018-12-01 12:00 194157012 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBS P07 Elliot Johansson, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2018-12-02 11:30 194157010 Skellefteå IBK P08 - Skellefteå IBK P07/Röd Anton Sundström, Emil Sundström Eddahallen
2018-12-20 18:05 194157011 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Boliden FFI P07-08 , Joakim Broman Lejonströmshallen
2018-12-15 10:00 194157015 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Clemensnäs IF P07 Elias Bark Pettersson, Per Andersson Balderhallen A
2018-12-15 11:30 194157014 Skellefteå IBK P08 - Boliden FFI P07-08 Andreas Åström Eddahallen
2018-12-16 13:30 194157013 Skellefteå IBS P07 - Skellefteå IBK P07/Röd , Ville Hedsberg Balderhallen B
2019-01-12 11:00 194157017 Skellefteå IBS P07 - Boliden FFI P07-08 , Per Andersson Balderhallen A
2019-01-13 10:15 194157018 Skellefteå IBK P08 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Emil Sundström, Anton Sundström Balderhallen A
2019-01-13 11:15 194157016 Skellefteå IBK P07/Röd - Clemensnäs IF P07 Anton Sundström, Emil Sundström Balderhallen A
2019-02-02 11:15 194157021 Skellefteå IBK P08 - Clemensnäs IF P07 , Bobby Hjelte Eddahallen
2019-02-03 17:00 194157020 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBS P07 Daniel Degerman, Andreas Åström Balderhallen B
2019-02-17 10:00 194157019 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P07/Röd Per Andersson, Joakim Broman Eddahallen
2019-02-09 10:30 194157024 Clemensnäs IF P07 - Boliden FFI P07-08 Elliot Johansson, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2019-02-10 13:30 194157023 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK /Svart 07 Daniel Degerman, Lucas Holmlund Balderhallen B
2019-02-10 14:30 194157022 Skellefteå IBS P07 - Skellefteå IBK P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Morö Backe A
2019-02-23 12:00 194157026 Boliden FFI P07-08 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Casper Hjelte, Lucas Holmlund Eddahallen
2019-02-23 12:00 194157027 Skellefteå IBS P07 - Clemensnäs IF P07 Carl Rosenberg, Simon Blom Lejonströmshallen
2019-02-24 17:00 194157025 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBK P08 Per Andersson, Andreas Åström Eddahallen
2019-03-16 11:30 194157030 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Tim Åhlund, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2019-03-17 12:00 194157029 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P08 , Andreas Åström Eddahallen
2019-03-17 15:45 194157028 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBS P07 Lasse Ekesryd, Per Andersson Balderhallen B
Pantamera P Div. 9 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-11-03 10:00 194159002 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK /Svart P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Balderhallen B
2018-11-03 11:00 194159001 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Rönnskär Railcare IF /CIF P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Balderhallen B
2018-11-11 10:30 194159004 Rönnskär Railcare IF /CIF P08 - Kågedalens AIF P08 Tim Åhlund, Elliot Johansson Örjanshallen
2018-11-11 17:00 194159006 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBS P08 Elias Bark Pettersson, Daniel Degerman Balderhallen B
2018-11-18 11:30 194159009 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Casper Hjelte, William Hallin Eddahallen
2018-11-18 12:30 194159007 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Svart P08 Elliot Sigården, Lucas Holmlund Eddahallen
2018-12-01 12:00 194159010 Skellefteå IBS P08 - Rönnskär Railcare IF /CIF P08 Andreas Åström, Tim Åhlund Balderhallen B
2018-12-02 10:30 194159012 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Gamla Stan IBK /Svart P08 Anton Sundström, Emil Sundström Eddahallen
2018-12-15 09:30 194159014 Skellefteå IBS P08 - Kågedalens AIF P08 , Bobby Hjelte Eddahallen
2018-12-15 15:00 194159013 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Rönnskär Railcare IF /CIF P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Morö Backe A
2019-01-12 12:30 194159017 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Kågedalens AIF P08 Joakim Broman, Per Andersson Lejonströmshallen
2019-01-27 14:30 194159016 Rönnskär Railcare IF /CIF P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Tim Åhlund, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2019-02-02 10:00 194159021 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Joakim Broman Balderhallen A
2019-02-02 11:00 194159019 Kågedalens AIF P08 - Rönnskär Railcare IF /CIF P08 Julian Amya, Tim Åhlund Lejonströmshallen
2019-02-09 10:15 194159024 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Kågedalens AIF P08 Anton Sundström, Emil Sundström Morö Backe A
2019-02-09 10:30 194159022 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Skellefteå IBS P08 Casper Hjelte, Lucas Holmlund Eddahallen
2019-02-19 17:35 194159025 Rönnskär Railcare IF /CIF P08 - Skellefteå IBS P08 , Tim Åhlund Örjanshallen
2019-02-24 11:00 194159027 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Carl Rosenberg, Anton Sundström Balderhallen B
2019-03-16 10:30 194159029 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBS P08 Lasse Ekesryd, Ville Hedsberg Lejonströmshallen
2019-03-19 17:35 194159028 Rönnskär Railcare IF /CIF P08 - Gamla Stan IBK /Svart P08 Elliot Johansson, Simon Grehn Örjanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis