Röd Klass P13-14 år (05-06) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P N Röd Gr 4 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 13:00 142700004 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - IBF Tranås P03-04 4 - 8 Furulundshallen
2018-10-13 14:00 142700005 Hestra Skid O SK P04-06 - IBK Husar P04-05 4 - 5 Hestra Sporthall
2018-10-13 16:30 142700001 Bankeryds Skid o MK P05 - Tenhults IF P04-05 10 - 0 Torpshallen
2018-10-14 12:30 142700002 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Malmbäcks IF P03-05 4 - 8 Habo Sporthall A-hall
2018-10-14 14:30 142700003 Gnosjö IBK P04-05 - KFUM Jönköping P05-06 6 - 15 Töllstorpshallen
2018-10-14 12:30 142700006 Tenhults IF P04-05 - Hestra Skid O SK P04-06 6 - 2 Thage Claesson, William Lundberg Tenhults Sporthall
2018-10-19 18:30 142700009 KFUM Jönköping P05-06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 8 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-20 13:00 142700010 Malmbäcks IF P03-05 - Bankeryds Skid o MK P05 9 - 6 Malmbäcks Sporthall
2018-10-21 10:30 142700007 IBK Husar P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 8 - 3 Joakim Sönnerling, Ivan Vovk Olsbergs Arena
2018-10-21 11:15 142700008 IBF Tranås P03-04 - Gnosjö IBK P04-05 6 - 2 Tranås Idrottshall
2018-10-27 10:30 142700015 Hestra Skid O SK P04-06 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 WO (5 - 0) Suvad Kaltak Hestra Sporthall
2018-10-27 11:30 142700011 Tenhults IF P04-05 - Malmbäcks IF P03-05 1 - 9 , Thage Claesson Tenhults Sporthall
2018-10-28 10:00 142700012 Bankeryds Skid o MK P05 - KFUM Jönköping P05-06 18 - 4 , Hugo Sandstedt Torpshallen
2018-10-28 13:00 142700013 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - IBF Tranås P03-04 7 - 6 Habo Sporthall A-hall
2018-10-28 16:00 142700014 Gnosjö IBK P04-05 - IBK Husar P04-05 2 - 5 Töllstorpshallen
2018-11-07 18:00 142700018 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Malmbäcks IF P03-05 4 - 9 Furulundshallen
2018-11-10 12:00 142700020 IBK Husar P04-05 - IBF Tranås P03-04 8 - 6 Jesper Bengtsson, Hampus Johnsson-Lyborg Prästängshallen
2018-11-10 14:00 142700019 Hestra Skid O SK P04-06 - KFUM Jönköping P05-06 1 - 14 Hestra Sporthall
2018-11-11 14:15 142700016 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Tenhults IF P04-05 7 - 3 Habo Sporthall C-hall
2018-11-11 15:01 142700017 Gnosjö IBK P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05 6 - 4 Töllstorpshallen
2018-11-16 18:30 142700023 KFUM Jönköping P05-06 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 13 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-17 12:30 142700022 IBF Tranås P03-04 - Hestra Skid O SK P04-06 9 - 2 Tranås Idrottshall
2018-11-17 13:00 142700024 Malmbäcks IF P03-05 - Gnosjö IBK P04-05 9 - 5 Malmbäcks Sporthall
2018-11-17 15:00 142700025 Tenhults IF P04-05 - IBK Husar P04-05 6 - 2 , Thage Claesson Tenhults Sporthall
2018-11-17 16:00 142700021 Bankeryds Skid o MK P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 4 - 3 Ricky Karlquist, Gabriel Ingvarsson Torpshallen
2018-11-24 13:00 142700027 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 5 - 6 Furulundshallen
2018-11-24 14:00 142700028 Hestra Skid O SK P04-06 - Bankeryds Skid o MK P05 5 - 12 Hestra Sporthall
2018-11-25 10:00 142700029 IBK Husar P04-05 - Malmbäcks IF P03-05 7 - 8 Joakim Sönnerling, Henrik Ljunggren Prästängshallen
2018-11-25 11:45 142700030 IBF Tranås P03-04 - KFUM Jönköping P05-06 5 - 7 Tranås Idrottshall
2018-11-25 14:00 142700026 Gnosjö IBK P04-05 - Tenhults IF P04-05 5 - 6 Suvad Kaltak, Jan Blohm Töllstorpshallen
2018-11-30 18:30 142700033 KFUM Jönköping P05-06 - IBK Husar P04-05 11 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-01 12:30 142700032 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Gnosjö IBK P04-05 8 - 5 Habo Sporthall A-hall
2018-12-01 13:00 142700034 Malmbäcks IF P03-05 - Hestra Skid O SK P04-06 12 - 3 Malmbäcks Sporthall
2018-12-02 12:15 142700031 Bankeryds Skid o MK P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 14 - 1 Björn Bergström, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-02 13:30 142700035 IBF Tranås P03-04 - Tenhults IF P04-05 1 - 8 Tranås Idrottshall
2018-12-07 18:30 142700040 KFUM Jönköping P05-06 - Malmbäcks IF P03-05 3 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 13:00 142700036 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Tenhults IF P04-05 3 - 10 Furulundshallen
2018-12-08 14:00 142700037 Hestra Skid O SK P04-06 - Gnosjö IBK P04-05 2 - 9 Hestra Sporthall
2018-12-08 14:30 142700038 IBK Husar P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 7 - 13 Nickolai Larm, Ivan Vovk Prästängshallen
2018-12-09 12:45 142700039 IBF Tranås P03-04 - Bankeryds Skid o MK P05 4 - 7 Tranås Idrottshall
2018-12-15 09:30 142700042 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Hestra Skid O SK P04-06 17 - 5 Habo Sporthall A-hall
2018-12-15 13:00 142700044 Malmbäcks IF P03-05 - IBF Tranås P03-04 10 - 3 Malmbäcks Sporthall
2018-12-15 15:30 142700045 Tenhults IF P04-05 - KFUM Jönköping P05-06 8 - 5 Thage Claesson, William Lundberg Tenhults Sporthall
2018-12-16 12:15 142700041 Bankeryds Skid o MK P05 - IBK Husar P04-05 12 - 7 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-16 14:30 142700043 Gnosjö IBK P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 5 - 4 Töllstorpshallen
2019-01-11 18:30 142700048 KFUM Jönköping P05-06 - Gnosjö IBK P04-05 2 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-12 10:00 142700046 IBK Husar P04-05 - Hestra Skid O SK P04-06 16 - 4 Ivan Vovk, Henrik Ljunggren Olsbergs Arena
2019-01-12 13:00 142700049 Malmbäcks IF P03-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 7 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-01-13 13:30 142700047 IBF Tranås P03-04 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 9 - 2 Tranås Idrottshall
2019-01-13 13:30 142700050 Tenhults IF P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05 2 - 6 , William Lundberg Tenhults Sporthall
2019-01-19 14:00 142700055 Hestra Skid O SK P04-06 - Tenhults IF P04-05 7 - 11 Hestra Sporthall
2019-01-19 14:45 142700052 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - KFUM Jönköping P05-06 4 - 5 Habo Sporthall C-hall
2019-01-19 15:00 142700054 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - IBK Husar P04-05 2 - 8 Furulundshallen
2019-01-20 12:15 142700051 Bankeryds Skid o MK P05 - Malmbäcks IF P03-05 7 - 9 Torpshallen
2019-01-20 14:00 142700053 Gnosjö IBK P04-05 - IBF Tranås P03-04 5 - 7 Töllstorpshallen
2019-01-25 18:30 142700059 KFUM Jönköping P05-06 - Bankeryds Skid o MK P05 3 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-25 19:30 142700056 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Hestra Skid O SK P04-06 10 - 5 Furulundshallen
2019-01-26 12:00 142700057 IBK Husar P04-05 - Gnosjö IBK P04-05 6 - 6 Ivan Vovk, Kim Melvinsson Olsbergs Arena
2019-01-26 13:00 142700060 Malmbäcks IF P03-05 - Tenhults IF P04-05 6 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-01-27 14:45 142700058 IBF Tranås P03-04 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 10 - 6 Tranås Idrottshall
2019-01-28 18:30 142700064 Malmbäcks IF P03-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 12 - 2 Malmbäcks Sporthall
2019-02-01 18:30 142700063 KFUM Jönköping P05-06 - Hestra Skid O SK P04-06 12 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 14:00 142700061 Bankeryds Skid o MK P05 - Gnosjö IBK P04-05 8 - 6 Torpshallen
2019-02-02 15:00 142700065 Tenhults IF P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 6 - 10 Tenhults Sporthall
2019-02-03 09:30 142700062 IBF Tranås P03-04 - IBK Husar P04-05 7 - 4 Tranås Idrottshall
2019-02-05 19:15 142700066 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Bankeryds Skid o MK P05 3 - 6 Habo Sporthall C-hall
2019-02-06 18:15 142700067 Gnosjö IBK P04-05 - Malmbäcks IF P03-05 4 - 8 Töllstorpshallen
2019-02-09 11:00 142700069 Hestra Skid O SK P04-06 - IBF Tranås P03-04 6 - 10 Hestra Sporthall
2019-02-09 13:00 142700068 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - KFUM Jönköping P05-06 6 - 6 Furulundshallen
2019-02-20 19:20 142700070 IBK Husar P04-05 - Tenhults IF P04-05 3 - 0 , Adam Rydholm Olsbergs Arena
2019-02-22 18:30 142700073 KFUM Jönköping P05-06 - IBF Tranås P03-04 7 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-23 13:00 142700074 Malmbäcks IF P03-05 - IBK Husar P04-05 5 - 5 Malmbäcks Sporthall
2019-02-23 13:30 142700072 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 14 - 4 Habo Sporthall A-hall
2019-02-23 14:00 142700075 Tenhults IF P04-05 - Gnosjö IBK P04-05 5 - 5 Tenhults Sporthall
2019-02-24 12:15 142700071 Bankeryds Skid o MK P05 - Hestra Skid O SK P04-06 9 - 6 Torpshallen
2019-03-02 12:00 142700079 IBK Husar P04-05 - KFUM Jönköping P05-06 5 - 9 Ivan Vovk, Joakim Sönnerling Prästängshallen
2019-03-02 13:00 142700077 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Bankeryds Skid o MK P05 10 - 10 Furulundshallen
2019-03-02 14:00 142700078 Hestra Skid O SK P04-06 - Malmbäcks IF P03-05 5 - 11 Hestra Sporthall
2019-03-02 16:30 142700080 Tenhults IF P04-05 - IBF Tranås P03-04 2 - 6 Tenhults Sporthall
2019-03-03 16:00 142700076 Gnosjö IBK P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 9 - 10 Bjarne Olsen, Jan Blohm Töllstorpshallen
2019-03-09 13:00 142700084 Malmbäcks IF P03-05 - KFUM Jönköping P05-06 8 - 5 Malmbäcks Sporthall
2019-03-09 17:45 142700085 Tenhults IF P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 5 - 4 William Lundberg, Thage Claesson Tenhults Sporthall
2019-03-10 13:00 142700082 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - IBK Husar P04-05 4 - 3 Habo Sporthall A-hall
2019-03-10 14:00 142700083 Gnosjö IBK P04-05 - Hestra Skid O SK P04-06 4 - 2 Töllstorpshallen
2019-03-10 16:00 142700081 Bankeryds Skid o MK P05 - IBF Tranås P03-04 9 - 7 Torpshallen
2019-03-15 18:30 142700090 KFUM Jönköping P05-06 - Tenhults IF P04-05 7 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-16 12:00 142700088 IBK Husar P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05 4 - 6 Hampus Johnsson-Lyborg, Gustav Jansson Prästängshallen
2019-03-16 13:00 142700086 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Gnosjö IBK P04-05 10 - 7 Furulundshallen
2019-03-16 14:00 142700087 Hestra Skid O SK P04-06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 3 - 13 Hestra Sporthall
2019-03-17 13:30 142700089 IBF Tranås P03-04 - Malmbäcks IF P03-05 5 - 5 Tranås Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Malmbäcks IF P03-05 18 16 2 0 153-77 76 50
2. Bankeryds Skid o MK P05 18 14 1 3 156-89 67 43
3. KFUM Jönköping P05-06 18 11 1 6 136-110 26 34
4. Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 18 11 0 7 140-104 36 33
5. IBF Tranås P03-04 18 9 1 8 112-101 11 28
6. Tenhults IF P04-05 18 8 1 9 89-98 -9 25
7. IBK Husar P04-05 18 7 2 9 107-108 -1 23
8. Gnosjö IBK P04-05 18 5 2 11 99-117 -18 17
9. Hjältevad Mariannelund IS P03-05 18 2 2 14 78-154 -76 8
10. Hestra Skid O SK P04-06 18 1 0 17 68-180 -112 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P N Röd Gr 5 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 09:45 142701004 Husqvarna IK P05 - Nässjö IBF P05 3 - 12 Huskvarna Sporthall A
2018-10-13 13:45 142701003 Hovslätts IK P05 - Vetlanda IBF P05/1 12 - 0 Stadsgården, Råslätt
2018-10-14 10:45 142701002 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Vimmerby IBK P05 8 - 7 Habo Sporthall A-hall
2018-10-14 13:00 142701005 IBF Tranås P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 4 - 8 Tranås Idrottshall
2018-10-14 16:30 142701001 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Alvesta IBK P05 15 - 4 Torpshallen
2018-10-20 10:30 142701007 Jönköpings IK Ungdom P05 - Husqvarna IK P05 5 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-20 15:00 142701009 Vetlanda IBF P05/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 6 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-10-21 09:30 142701010 Vimmerby IBK P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 6 - 6 Vimmerby Sporthall
2018-10-21 13:30 142701008 Nässjö IBF P05 - Hovslätts IK P05 14 - 7 Lars Östh, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2018-10-21 14:30 142701006 Alvesta IBK P05 - IBF Tranås P05 3 - 9 Alvesta Sporthall
2018-10-27 09:30 142701014 Hovslätts IK P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 3 - 2 Stadsgården, Råslätt
2018-10-27 09:30 142701015 IBF Tranås P05 - Husqvarna IK P05 4 - 5 Tranås Idrottshall
2018-10-27 14:00 142701012 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Vetlanda IBF P05/1 5 - 6 Björn Bergström, Jona Mörtsell Torpshallen
2018-10-28 10:30 142701013 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Nässjö IBF P05 4 - 7 Habo Sporthall C-hall
2018-11-06 18:30 142701011 Alvesta IBK P05 - Vimmerby IBK P05 3 - 11 Alvesta Sporthall
2018-11-10 09:30 142701019 IBF Tranås P05 - Vetlanda IBF P05/1 8 - 7 Tranås Idrottshall
2018-11-10 12:00 142701018 Husqvarna IK P05 - Vimmerby IBK P05 11 - 5 Huskvarna Sporthall A
2018-11-10 12:15 142701020 Jönköpings IK Ungdom P05 - Nässjö IBF P05 5 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-11 10:15 142701017 Hovslätts IK P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 4 - 5 Hampus Abrahamsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2018-11-11 16:30 142701016 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Alvesta IBK P05 10 - 5 Habo Sporthall C-hall
2018-11-17 12:00 142701025 Alvesta IBK P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 10 - 4 Alvesta Sporthall
2018-11-17 18:00 142701021 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 8 - 8 Ricky Karlquist, Gabriel Ingvarsson Torpshallen
2018-11-18 11:30 142701022 Nässjö IBF P05 - IBF Tranås P05 8 - 9 Oscar Tjärnström, Lars Östh Nässjö Sporthall
2018-11-18 12:30 142701023 Vetlanda IBF P05/1 - Husqvarna IK P05 7 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-18 13:00 142701024 Vimmerby IBK P05 - Hovslätts IK P05 6 - 10 Vimmerby Sporthall
2018-11-24 12:15 142701029 Jönköpings IK Ungdom P05 - Vimmerby IBK P05 6 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-24 12:30 142701026 Hovslätts IK P05 - Alvesta IBK P05 12 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Barnarps Sporthall
2018-11-24 13:00 142701030 Nässjö IBF P05 - Vetlanda IBF P05/1 8 - 3 Lars Östh, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2018-11-25 15:15 142701027 Husqvarna IK P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 8 - 5 Jonas Kvant, Ricky Karlquist Huskvarna Sporthall A
2018-11-25 18:00 142701028 IBF Tranås P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 7 - 9 Tranås Idrottshall
2018-11-28 19:45 142701031 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Husqvarna IK P05 10 - 3 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-11-30 19:30 142701033 Vetlanda IBF P05/1 - Jönköpings IK Ungdom P05 7 - 7 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-01 10:45 142701032 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Hovslätts IK P05 4 - 5 Habo Sporthall A-hall
2018-12-01 13:00 142701034 IBF Tranås P05 - Vimmerby IBK P05 14 - 3 Tranås Idrottshall
2018-12-01 14:00 142701035 Alvesta IBK P05 - Nässjö IBF P05 3 - 12 Alvesta Sporthall
2018-12-08 11:30 142701040 Vetlanda IBF P05/1 - Vimmerby IBK P05 10 - 5 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-08 11:45 142701036 Husqvarna IK P05 - Alvesta IBK P05 7 - 3 Huskvarna Sporthall A
2018-12-08 14:00 142701038 Jönköpings IK Ungdom P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 1 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-08 15:30 142701039 Nässjö IBF P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 9 - 6 Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2018-12-09 09:15 142701037 IBF Tranås P05 - Hovslätts IK P05 7 - 5 Tranås Idrottshall
2018-12-12 19:45 142701041 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Jönköpings IK Ungdom P05 15 - 6 Ricky Karlquist, Hugo Sandstedt Torpshallen
2018-12-15 12:30 142701042 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - IBF Tranås P05 2 - 14 Habo Sporthall C-hall
2018-12-15 16:00 142701045 Alvesta IBK P05 - Vetlanda IBF P05/1 3 - 7 Alvesta Sporthall
2018-12-16 09:30 142701043 Hovslätts IK P05 - Husqvarna IK P05 8 - 4 Hampus Abrahamsson, Hampus Abrahamsson Stadsgården, Råslätt
2018-12-16 14:00 142701044 Vimmerby IBK P05 - Nässjö IBF P05 4 - 15 Vimmerby Sporthall
2019-01-12 11:30 142701048 Vetlanda IBF P05/1 - Hovslätts IK P05 9 - 7 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-12 12:00 142701049 Vimmerby IBK P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 3 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-01-12 12:30 142701046 Jönköpings IK Ungdom P05 - IBF Tranås P05 14 - 12 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-13 13:15 142701047 Nässjö IBF P05 - Husqvarna IK P05 6 - 7 Lukas Bergström, Adam Enell Nässjö Sporthall
2019-01-13 13:30 142701050 Alvesta IBK P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 8 - 4 Alvesta Sporthall
2019-01-19 09:30 142701054 Husqvarna IK P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 4 - 7 Kevin Rosén, Ludvig Petersson Huskvarna Sporthall A
2019-01-19 11:15 142701052 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Vetlanda IBF P05/1 10 - 4 Habo Sporthall C-hall
2019-01-19 13:30 142701055 IBF Tranås P05 - Alvesta IBK P05 12 - 2 Tranås Idrottshall
2019-01-19 16:00 142701051 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Vimmerby IBK P05 7 - 5 Torpshallen
2019-01-20 10:15 142701053 Hovslätts IK P05 - Nässjö IBF P05 5 - 8 Hampus Abrahamsson, Kim Bjurek Stadsgården, Råslätt
2019-01-26 08:30 142701057 Jönköpings IK Ungdom P05 - Hovslätts IK P05 7 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-26 10:00 142701059 Vetlanda IBF P05/1 - Bankeryds Skid o MK P05-06 7 - 9 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-01-26 15:00 142701056 Husqvarna IK P05 - IBF Tranås P05 6 - 6 Gustav Jarnegren, Oliver Hillerström Huskvarna Sporthall A
2019-01-27 15:30 142701058 Nässjö IBF P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 9 - 3 William Säleby, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
2019-02-27 18:30 142701060 Vimmerby IBK P05 - Alvesta IBK P05 9 - 4 Vimmerby Sporthall
2019-02-02 10:00 142701064 Vimmerby IBK P05 - Husqvarna IK P05 2 - 9 Vimmerby Sporthall
2019-02-03 12:30 142701063 Vetlanda IBF P05/1 - IBF Tranås P05 7 - 8 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-03 13:30 142701062 Nässjö IBF P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 9 - 3 Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2019-02-06 19:45 142701061 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Hovslätts IK P05 5 - 7 Torpshallen
2019-02-12 18:30 142701065 Alvesta IBK P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 7 - 5 Alvesta Sporthall
2019-02-09 09:15 142701066 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Bankeryds Skid o MK P05-06 7 - 4 Habo Sporthall A-hall
2019-02-09 12:00 142701070 Jönköpings IK Ungdom P05 - Alvesta IBK P05 16 - 0 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-02-09 15:30 142701067 Hovslätts IK P05 - Vimmerby IBK P05 8 - 6 Hampus Abrahamsson, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-10 15:30 142701068 Husqvarna IK P05 - Vetlanda IBF P05/1 9 - 11 Anders A Nilsson, Oskar Lööke Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 09:30 142701069 IBF Tranås P05 - Nässjö IBF P05 10 - 10 Tranås Idrottshall
2019-02-23 09:45 142701072 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Husqvarna IK P05 6 - 6 Habo Sporthall A-hall
2019-02-23 14:00 142701071 Bankeryds Skid o MK P05-06 - IBF Tranås P05 6 - 8 Torpshallen
2019-02-23 14:00 142701075 Alvesta IBK P05 - Hovslätts IK P05 4 - 6 Alvesta Sporthall
2019-02-23 16:30 142701073 Vetlanda IBF P05/1 - Nässjö IBF P05 2 - 5 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-24 14:00 142701074 Vimmerby IBK P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 5 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-03-02 10:00 142701078 Vimmerby IBK P05 - IBF Tranås P05 2 - 11 Vimmerby Sporthall
2019-03-02 10:00 142701080 Nässjö IBF P05 - Alvesta IBK P05 9 - 9 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2019-03-03 16:00 142701077 Husqvarna IK P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 5 - 6 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Huskvarna Sporthall A
2019-03-03 17:30 142701079 Jönköpings IK Ungdom P05 - Vetlanda IBF P05/1 5 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-06 18:30 142701076 Hovslätts IK P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 2 - 5 Hampus Abrahamsson, Nicklas Bard Stadsgården, Råslätt
2019-03-09 12:00 142701085 Alvesta IBK P05 - Husqvarna IK P05 3 - 9 Alvesta Sporthall
2019-03-09 14:00 142701081 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Nässjö IBF P05 8 - 1 Torpshallen
2019-03-09 14:00 142701084 Vimmerby IBK P05 - Vetlanda IBF P05/1 6 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-03-10 09:30 142701082 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Jönköpings IK Ungdom P05 5 - 8 Habo Sporthall A-hall
2019-03-10 15:30 142701083 Hovslätts IK P05 - IBF Tranås P05 6 - 6 Hampus Abrahamsson, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-03-10 15:30 142701089 Nässjö IBF P05 - Vimmerby IBK P05 13 - 4 Patrick Eberhardsson, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2019-03-16 11:00 142701087 IBF Tranås P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 6 - 4 Tranås Idrottshall
2019-03-16 15:00 142701086 Husqvarna IK P05 - Hovslätts IK P05 7 - 3 Lucas Rosén, Peter Nykvist Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 10:30 142701088 Jönköpings IK Ungdom P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 5 - 6 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-03-17 13:30 142701090 Vetlanda IBF P05/1 - Alvesta IBK P05 12 - 2 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nässjö IBF P05 18 13 2 3 165-95 70 41
2. IBF Tranås P05 18 11 3 4 155-107 48 36
3. Bankeryds Skid o MK P05-06 18 10 2 6 134-106 28 32
4. Hovslätts IK P05 18 9 2 7 117-101 16 29
5. Husqvarna IK P05 18 9 2 7 114-109 5 29
6. Vetlanda IBF P05/ 1 18 8 2 8 114-117 -3 26
7. Jönköpings IK Ungdom P05 18 7 3 8 115-117 -2 24
8. Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/ 1 18 7 2 9 100-110 -10 23
9. Alvesta IBK P05 18 3 1 14 75-169 -94 10
10. Vimmerby IBK P05 18 2 3 13 95-153 -58 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P V Röd Gr 4 (-04)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 142702005 Sävsjö IBK P04-05 - Vetlanda IBF P05/2 6 - 1 Hofgårdshallen
2018-10-13 12:00 142702003 Gransholms IF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P05/1 8 - 2 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2018-10-13 12:45 142702002 Braås GoIF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 6 Braås Sporthall
2018-10-19 18:30 142702009 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Braås GoIF P04-05 3 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-10-20 17:00 142702007 Vetlanda IBF P05/2 - Ljungby IB P03-04 5 - 12 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-10-27 09:00 142702015 Sävsjö IBK P04-05 - Ljungby IB P03-04 4 - 5 Hofgårdshallen
2018-10-27 12:00 142702014 Gransholms IF P05-06 - Vetlanda IBF P05/2 9 - 7 Therese Spjut, Viktor Karlsson Gemla Sporthall
2018-11-09 19:00 142702018 Ljungby IB P03-04 - Växjö IBK Utveckling P06/1 8 - 4 Anders Perman Innebandyhallen
2018-11-10 10:30 142702019 Sävsjö IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 10 - 5 Hofgårdshallen
2018-11-18 10:00 142702023 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Ljungby IB P03-04 1 - 13 Pär Lagerkvistskolan
2018-11-18 12:00 142702024 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Gransholms IF P05-06 1 - 13 Pär Lagerkvistskolan
2018-11-25 10:00 142702027 Ljungby IB P03-04 - Braås GoIF P04-05 9 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Innebandyhallen
2018-11-25 12:30 142702029 Vetlanda IBF P05/2 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 3 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-30 18:30 142702034 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-12-02 12:45 142702032 Braås GoIF P04-05 - Gransholms IF P05-06 7 - 6 Braås Sporthall
2018-12-02 18:00 142702033 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Vetlanda IBF P05/2 15 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-07 18:30 142702040 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Växjö IBK Utveckling P06/1 8 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-08 09:30 142702038 Vetlanda IBF P05/2 - Braås GoIF P04-05 5 - 9 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-08 13:30 142702037 Sävsjö IBK P04-05 - Gransholms IF P05-06 5 - 1 Michael Johansson Hofgårdshallen
2018-12-15 10:00 142702043 Gransholms IF P05-06 - Ljungby IB P03-04 5 - 4 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2018-12-16 14:30 142702042 Braås GoIF P04-05 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 4 Braås Sporthall
2019-01-12 09:30 142702046 Vetlanda IBF P05/2 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 9 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-13 09:00 142702049 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Braås GoIF P04-05 4 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-01-13 18:00 142702048 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Gransholms IF P05-06 5 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-01-18 19:00 142702054 Ljungby IB P03-04 - Vetlanda IBF P05/2 7 - 7 Suvad Kaltak, Bjarne Olsen Innebandyhallen
2019-01-20 14:30 142702052 Braås GoIF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 7 - 9 Braås Sporthall
2019-01-26 09:30 142702056 Ljungby IB P03-04 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 4 Lars Hjelm, Kjell Persson Innebandyhallen
2019-01-26 12:00 142702057 Vetlanda IBF P05/2 - Gransholms IF P05-06 2 - 10 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-02-03 11:00 142702064 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Ljungby IB P03-04 6 - 6 Fortnox Arena B-hall
2019-02-03 17:30 142702063 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Sävsjö IBK P04-05 0 - 9 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-10 10:00 142702068 Ljungby IB P03-04 - Växjö IBK Utveckling P05/1 4 - 2 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Innebandyhallen
2019-02-10 12:00 142702067 Gransholms IF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 4 Therese Spjut, Therese Spjut Gemla Sporthall
2019-02-17 11:30 142702074 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Vetlanda IBF P05/2 8 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-24 14:30 142702072 Braås GoIF P04-05 - Ljungby IB P03-04 8 - 4 Braås Sporthall
2019-03-01 18:30 142702076 Gransholms IF P05-06 - Braås GoIF P04-05 8 - 5 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2019-03-02 10:30 142702078 Sävsjö IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 6 Hofgårdshallen
2019-03-03 10:30 142702079 Vetlanda IBF P05/2 - Växjö IBK Utveckling P05/1 1 - 7 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-03-08 18:30 142702084 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Växjö IBK Utveckling P05/1 2 - 9 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 11:00 142702083 Gransholms IF P05-06 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 3 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2019-03-10 14:30 142702082 Braås GoIF P04-05 - Vetlanda IBF P05/2 10 - 6 Braås Sporthall
2019-03-15 19:00 142702086 Ljungby IB P03-04 - Gransholms IF P05-06 4 - 3 Innebandyhallen
2019-03-16 10:30 142702087 Sävsjö IBK P04-05 - Braås GoIF P04-05 1 - 2 Hofgårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Braås GoIF P04-05 12 8 1 3 76-65 11 25
2. Gransholms IF P05-06 12 8 0 4 78-49 29 24
3. Ljungby IB P03-04 12 7 3 2 80-55 25 24
4. Sävsjö IBK P04-05 12 7 2 3 68-40 28 23
5. Växjö IBK Utveckling P05/ 1 12 6 0 6 66-66 0 18
6. Växjö IBK Utveckling P06/ 1 12 1 1 10 48-90 -42 4
7. Vetlanda IBF P05/ 2 12 1 1 10 54-105 -51 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P V Röd Gr 5 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:00 142703001 Forsheda IF P04-05 - Lagan IBK P05-06 5 - 1 Forsheda Sporthall
2018-10-13 16:00 142703002 Hovshaga AIF P05 - Ingelstad IBK P05-06 5 - 3 Hovshaga Sporthallen
2018-10-14 11:45 142703004 Westbo IBK P04-06 - Växjö IBK Utveckling P05/2 5 - 13 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2018-10-18 18:00 142703003 S/W 2010 IBK P04-06 - Moheda IBK P05 7 - 10 Vrigstad Sporthall
2018-10-20 16:30 142703008 Forsheda IF P04-05 - Hovshaga AIF P05 8 - 2 Forsheda Sporthall
2018-10-21 13:00 142703007 Ingelstad IBK P05-06 - S/W 2010 IBK P04-06 7 - 4 Ingelstads Sporthall
2018-10-21 13:30 142703005 Lagan IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P05/2 4 - 8 Åbyhallen
2018-10-21 16:30 142703006 Moheda IBK P05 - Westbo IBK P04-06 5 - 12 Vegby Sporthall
2018-10-27 11:00 142703010 S/W 2010 IBK P04-06 - Forsheda IF P04-05 1 - 10 Stockaryds Sporthall
2018-10-27 11:30 142703012 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Moheda IBK P05 11 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-10-27 13:30 142703011 Westbo IBK P04-06 - Ingelstad IBK P05-06 13 - 3 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2018-10-28 12:30 142703009 Hovshaga AIF P05 - Lagan IBK P05-06 0 - 12 Hovshaga Sporthallen
2018-11-09 18:15 142703015 Forsheda IF P04-05 - Westbo IBK P04-06 5 - 5 Forsheda Sporthall
2018-11-10 12:30 142703016 Hovshaga AIF P05 - S/W 2010 IBK P04-06 7 - 6 Hovshaga Sporthallen
2018-11-10 14:30 142703014 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P05/2 1 - 18 Ingelstads Sporthall
2018-11-11 13:30 142703013 Lagan IBK P05-06 - Moheda IBK P05 6 - 2 Åbyhallen
2018-11-11 13:30 142703019 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Forsheda IF P04-05 12 - 4 Fortnox Arena B-hall
2018-11-17 10:00 142703017 S/W 2010 IBK P04-06 - Lagan IBK P05-06 5 - 4 Vrigstad Sporthall
2018-11-17 14:15 142703018 Westbo IBK P04-06 - Hovshaga AIF P05 13 - 3 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2018-11-18 16:00 142703020 Moheda IBK P05 - Ingelstad IBK P05-06 4 - 4 Vegby Sporthall
2018-11-24 11:00 142703024 S/W 2010 IBK P04-06 - Westbo IBK P04-06 6 - 6 Vrigstad Sporthall
2018-11-24 16:30 142703022 Forsheda IF P04-05 - Moheda IBK P05 16 - 4 Forsheda Sporthall
2018-11-25 12:00 142703023 Hovshaga AIF P05 - Växjö IBK Utveckling P05/2 2 - 19 Hovshaga Sporthallen
2018-11-25 13:30 142703021 Lagan IBK P05-06 - Ingelstad IBK P05-06 5 - 0 Åbyhallen
2018-12-08 11:45 142703025 Westbo IBK P04-06 - Lagan IBK P05-06 5 - 10 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2018-12-08 12:00 142703028 Ingelstad IBK P05-06 - Forsheda IF P04-05 2 - 11 Ingelstads Sporthall
2018-12-09 16:00 142703027 Moheda IBK P05 - Hovshaga AIF P05 16 - 5 Vegby Sporthall
2018-12-15 09:30 142703026 Växjö IBK Utveckling P05/2 - S/W 2010 IBK P04-06 11 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-15 12:00 142703030 Ingelstad IBK P05-06 - Hovshaga AIF P05 8 - 2 Ingelstads Sporthall
2018-12-15 15:30 142703032 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Westbo IBK P04-06 4 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-12-16 16:00 142703031 Moheda IBK P05 - S/W 2010 IBK P04-06 7 - 4 Vegby Sporthall
2018-12-16 16:30 142703029 Lagan IBK P05-06 - Forsheda IF P04-05 9 - 6 Åbyhallen
2019-01-12 13:00 142703035 S/W 2010 IBK P04-06 - Ingelstad IBK P05-06 10 - 3 Stockaryds Sporthall
2019-01-12 17:30 142703033 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Lagan IBK P05-06 10 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-01-13 11:00 142703034 Westbo IBK P04-06 - Moheda IBK P05 8 - 2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-01-13 16:00 142703036 Hovshaga AIF P05 - Forsheda IF P04-05 2 - 12 Hovshaga Sporthallen
2019-01-25 18:30 142703038 Forsheda IF P04-05 - S/W 2010 IBK P04-06 12 - 16 Forsheda Sporthall
2019-01-26 12:00 142703039 Ingelstad IBK P05-06 - Westbo IBK P04-06 3 - 6 Ingelstads Sporthall
2019-01-27 13:30 142703037 Lagan IBK P05-06 - Hovshaga AIF P05 12 - 1 Åbyhallen
2019-01-27 16:00 142703040 Moheda IBK P05 - Växjö IBK Utveckling P05/2 6 - 16 Vegby Sporthall
2019-02-01 18:00 142703043 Westbo IBK P04-06 - Forsheda IF P04-05 8 - 1 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-02-02 12:00 142703044 S/W 2010 IBK P04-06 - Hovshaga AIF P05 13 - 4 Stockaryds Sporthall
2019-02-03 12:30 142703042 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Ingelstad IBK P05-06 21 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-03 16:00 142703041 Moheda IBK P05 - Lagan IBK P05-06 3 - 15 Vegby Sporthall
2019-02-08 18:30 142703047 Forsheda IF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/2 6 - 8 Forsheda Sporthall
2019-02-09 10:30 142703046 Hovshaga AIF P05 - Westbo IBK P04-06 2 - 10 Hovshaga Sporthallen
2019-02-10 13:00 142703048 Ingelstad IBK P05-06 - Moheda IBK P05 4 - 7 Ingelstads Sporthall
2019-02-10 13:30 142703045 Lagan IBK P05-06 - S/W 2010 IBK P04-06 11 - 1 Åbyhallen
2019-02-24 13:30 142703052 Westbo IBK P04-06 - S/W 2010 IBK P04-06 7 - 2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-03-01 18:30 142703051 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Hovshaga AIF P05 17 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-03-02 11:00 142703049 Ingelstad IBK P05-06 - Lagan IBK P05-06 5 - 7 Ingelstads Sporthall
2019-03-03 16:00 142703050 Moheda IBK P05 - Forsheda IF P04-05 4 - 8 Vegby Sporthall
2019-03-09 10:00 142703054 S/W 2010 IBK P04-06 - Växjö IBK Utveckling P05/2 4 - 12 Stockaryds Sporthall
2019-03-09 10:30 142703053 Lagan IBK P05-06 - Westbo IBK P04-06 9 - 9 Åbyhallen
2019-03-09 10:30 142703055 Hovshaga AIF P05 - Moheda IBK P05 4 - 8 Hovshaga Sporthallen
2019-03-09 16:30 142703056 Forsheda IF P04-05 - Ingelstad IBK P05-06 12 - 3 Forsheda Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Växjö IBK Utveckling P05/ 2 14 13 0 1 180-48 132 39
2. Westbo IBK P04-06 14 9 3 2 113-68 45 30
3. Lagan IBK P05-06 14 9 1 4 108-60 48 28
4. Forsheda IF P04-05 14 8 1 5 116-77 39 25
5. Moheda IBK P05 14 5 1 8 79-120 -41 16
6. S/ W 2010 IBK P04-06 14 4 1 9 83-111 -28 13
7. Ingelstad IBK P05-06 14 2 1 11 47-125 -78 7
8. Hovshaga AIF P05 14 2 0 12 40-157 -117 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr 3 (-04)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 14:00 142704002 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 3 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-10-13 14:00 142704005 IBK Svala P02-05 - IF Ariel P03-05 8 - 15 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall
2018-12-29 12:00 142704001 CL98IC P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 8 - 3 Falkenbergshallen
2018-10-14 15:00 142704008 Nybro IBK P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 4 - 3 OG-Hallen
2018-10-20 14:00 142704010 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - CL98IC P04 4 - 2 Gårdby Sporthall
2018-10-29 18:00 142704007 IBK Svala P02-05 - IF Ariel P03-05 10 - 11 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall
2018-10-28 12:00 142704013 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - Nybro IBK P04 5 - 6 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-28 16:30 142704014 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IF Ariel P03-05 5 - 11 Skansenhallen
2018-11-03 13:30 142704012 CL98IC P04 - IBK Svala P02-05 5 - 2 Kalmar Sporthall D-hall
2018-11-10 14:00 142704019 IBK Svala P02-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 7 - 6 Michael Johansson Mörlunda Sporthall
2018-11-10 14:00 142704020 IF Ariel P03-05 - Nybro IBK P04 9 - 8 Kristdala Sporthall
2018-11-10 16:00 142704017 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - CL98IC P04 3 - 10 Torslundahallen
2019-03-20 20:00 142704016 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IBK Svala P02-05 13 - 7 Stefan Karlsson, Bengt Bolander Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-17 14:00 142704024 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 4 - 2 Gårdby Sporthall
2018-11-17 16:00 142704021 CL98IC P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 4 - 3 Falkenbergshallen
2018-11-18 13:00 142704022 Nybro IBK P04 - IBK Svala P02-05 9 - 3 OG-Hallen
2018-11-25 14:00 142704028 IBK Svala P02-05 - CL98IC P04 6 - 7 Muhidin Bahtanovic Mörlunda Sporthall
2018-11-25 14:00 142704029 IF Ariel P03-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 7 - 8 Kristdala Sporthall
2019-03-27 18:00 142704026 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Nybro IBK P04 5 - 5 Torslundahallen
2018-11-04 10:30 142704031 CL98IC P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 8 - 1 Falkenbergshallen
2018-12-01 14:00 142704034 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - IBK Svala P02-05 7 - 7 Gårdby Sporthall
2018-12-05 20:00 142704032 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 8 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-08 14:00 142704038 IF Ariel P03-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 13 - 3 Kristdala Sporthall
2018-12-09 13:00 142704039 Nybro IBK P04 - CL98IC P04 3 - 4 OG-Hallen
2019-02-24 12:00 142704037 IBK Svala P02-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 12 - 10 Ej offentliggjord, Dawan Mofak Mörlunda Sporthall
2018-12-09 16:30 142704043 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IF Ariel P03-05 4 - 7 Färjehallen
2018-12-15 10:30 142704041 CL98IC P04 - IF Ariel P03-05 3 - 3 Lindsdals Sporthall
2018-12-15 11:00 142704044 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - Nybro IBK P04 8 - 4 Gårdby Sporthall
2018-12-15 14:00 142704042 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IBK Svala P02-05 6 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-08 18:00 142704048 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 13 - 1 Alexia Rasmussen, Bengt Bolander Gårdby Sporthall
2019-01-10 19:00 142704046 IF Ariel P03-05 - IBK Svala P02-05 12 - 6 Johan Palm Kristdala Sporthall
2019-01-24 18:00 142704049 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 7 - 9 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Gårdby Sporthall
2019-01-24 19:00 142704047 Nybro IBK P04 - CL98IC P04 0 - 4 OG-Hallen
2019-01-16 18:30 142704053 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Nybro IBK P04 1 - 8 Torslundahallen
2019-01-19 14:00 142704052 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IF Ariel P03-05 2 - 9 Stefan Karlsson Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-20 11:30 142704051 CL98IC P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 8 - 2 Lindsdals Sporthall
2019-02-07 19:00 142704054 IF Ariel P03-05 - CL98IC P04 16 - 3 Kristdala Sporthall
2018-12-07 18:00 142704059 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - CL98IC P04 2 - 6 Gårdby Sporthall
2019-01-27 13:00 142704058 Nybro IBK P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 5 - 2 OG-Hallen
2019-01-27 14:00 142704057 IF Ariel P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 11 - 6 Kristdala Sporthall
2019-02-02 14:00 142704064 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 7 - 9 Alexander Lagerström, Oskar Kedmalm Gårdby Sporthall
2019-02-03 15:00 142704062 Nybro IBK P04 - IF Ariel P03-05 6 - 8 OG-Hallen
2019-02-17 15:30 142704063 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IBK Svala P02-05 10 - 8 Färjehallen
2019-03-13 18:45 142704061 CL98IC P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 7 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-05 18:00 142704067 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 7 - 8 Färjehallen
2019-02-09 10:00 142704066 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - CL98IC P04 3 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-02-10 14:00 142704069 IBK Svala P02-05 - Nybro IBK P04 4 - 9 Dawan Mofak Mörlunda Sporthall
2019-03-31 17:00 142704068 Nybro IBK P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 7 - 3 OG-Hallen
2019-01-20 18:00 142704073 IBK Svala P02-05 - Nybro IBK P04 8 - 8 Anders Stenberg, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall
2019-02-16 14:00 142704074 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - IF Ariel P03-05 8 - 15 Stefan Karlsson, Pelle Hallström Gårdby Sporthall
2019-02-23 14:00 142704072 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 7 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-02-24 14:00 142704075 IF Ariel P03-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 9 - 9 Kristdala Sporthall
2019-03-01 20:30 142704071 CL98IC P04 - IBK Svala P02-05 10 - 4 Falkenbergshallen
2019-03-02 14:00 142704078 IBK Svala P02-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 6 - 8 Kevin Rosén, Lucas Rosén Mörlunda Sporthall
2019-03-02 14:00 142704079 IF Ariel P03-05 - Nybro IBK P04 8 - 7 Kristdala Sporthall
2019-03-03 15:45 142704076 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 3 - 4 Färjehallen
2018-11-15 19:00 142704084 Nybro IBK P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 3 - 4 OG-Hallen
2019-03-09 10:30 142704082 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IF Ariel P03-05 3 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-09 16:00 142704083 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IBK Svala P02-05 1 - 16 Färjehallen
2019-03-10 11:30 142704081 CL98IC P04 - Nybro IBK P04 7 - 5 Lindsdals Sporthall
2019-03-16 14:00 142704087 IBK Svala P02-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 9 - 12 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall
2019-03-17 11:00 142704089 Nybro IBK P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 9 - 1 OG-Hallen
2019-03-19 19:00 142704088 IF Ariel P03-05 - CL98IC P04 7 - 10 Kristdala Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IF Ariel P03-05 18 14 2 2 178-109 69 44
2. CL98IC P04 18 14 2 2 109-69 40 44
3. Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 18 9 2 7 112-114 -2 29
4. Nybro IBK P04 18 8 2 8 106-87 19 26
5. Craftstadens IBK Oskarshamn P04 18 7 1 10 96-118 -22 22
6. IBK Svala P02-05 18 4 2 12 130-159 -29 14
7. FBC Kalmarsund Ungdom P04 18 1 1 16 76-151 -75 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-04)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-12 19:30 142705004 KaRo IBF P03-04 - Olofströms IBK P04-06 11 - 1 Kallinge Sporthall
2018-10-13 13:30 142705001 Carlshamns IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/3 10 - 3 AAK-Hallen
2018-10-13 13:30 142705002 CL98IC P05/1 - Slätafly/SK IBK P03-05 1 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-04 18:00 142705003 FBC Karlskrona P04 - Ryds SK P04-06 7 - 8 Michéll Borgström Vedeby Sporthall A
2018-10-20 14:00 142705006 Ryds SK P04-06 - KaRo IBF P03-04 4 - 8 Ryds Sporthall
2018-10-21 11:00 142705005 Växjö IBK Utveckling P05/3 - Olofströms IBK P04-06 4 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-10-21 16:00 142705007 Slätafly/SK IBK P03-05 - FBC Karlskrona P04 4 - 1 Torsås Sporthall
2018-10-21 18:00 142705008 Carlshamns IBK P04-05 - CL98IC P05/1 5 - 2 AAK-Hallen
2018-10-27 10:30 142705009 CL98IC P05/1 - Växjö IBK Utveckling P05/3 3 - 6 Lindsdals Sporthall
2018-10-27 13:00 142705010 FBC Karlskrona P04 - Carlshamns IBK P04-05 1 - 6 Dragan Zaharijev, Håkan Abrahamsson Vedeby Sporthall B
2018-10-28 11:00 142705012 Olofströms IBK P04-06 - Ryds SK P04-06 2 - 3 Olofströms Sporthall
2018-10-28 16:00 142705011 KaRo IBF P03-04 - Slätafly/SK IBK P03-05 5 - 3 Kallinge Sporthall
2018-11-10 10:00 142705015 Carlshamns IBK P04-05 - KaRo IBF P03-04 4 - 3 AAK-Hallen
2018-11-11 11:30 142705013 Växjö IBK Utveckling P05/3 - Ryds SK P04-06 6 - 9 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-11-11 14:00 142705014 Slätafly/SK IBK P03-05 - Olofströms IBK P04-06 12 - 2 Torsås Sporthall
2018-11-11 14:30 142705016 CL98IC P05/1 - FBC Karlskrona P04 9 - 3 Falkenbergshallen
2018-11-17 12:00 142705020 Ryds SK P04-06 - Slätafly/SK IBK P03-05 6 - 7 Ryds Sporthall
2018-11-17 13:00 142705017 FBC Karlskrona P04 - Växjö IBK Utveckling P05/3 4 - 7 Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2018-11-18 10:00 142705019 Olofströms IBK P04-06 - Carlshamns IBK P04-05 2 - 8 Olofströms Sporthall
2018-11-18 16:00 142705018 KaRo IBF P03-04 - CL98IC P05/1 5 - 5 Kallinge Sporthall
2018-11-24 10:00 142705022 Carlshamns IBK P04-05 - Ryds SK P04-06 6 - 2 AAK-Hallen
2018-11-24 11:00 142705024 FBC Karlskrona P04 - KaRo IBF P03-04 2 - 11 Axel Carlsson, Axel Branje Vedeby Sporthall B
2018-11-25 12:30 142705023 CL98IC P05/1 - Olofströms IBK P04-06 3 - 10 Falkenbergshallen
2018-12-09 11:30 142705021 Växjö IBK Utveckling P05/3 - Slätafly/SK IBK P03-05 5 - 9 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-08 11:00 142705027 Ryds SK P04-06 - CL98IC P05/1 9 - 2 Ryds Sporthall
2018-12-08 16:00 142705028 Slätafly/SK IBK P03-05 - Carlshamns IBK P04-05 6 - 4 Torsås Sporthall
2018-12-09 12:00 142705026 Olofströms IBK P04-06 - FBC Karlskrona P04 7 - 4 Olofströms Sporthall
2018-12-09 16:00 142705025 KaRo IBF P03-04 - Växjö IBK Utveckling P05/3 8 - 7 Kallinge Sporthall
2018-12-15 12:00 142705031 Ryds SK P04-06 - FBC Karlskrona P04 7 - 3 Ryds Sporthall
2018-12-16 09:00 142705029 Växjö IBK Utveckling P05/3 - Carlshamns IBK P04-05 5 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-12-16 10:00 142705032 Olofströms IBK P04-06 - KaRo IBF P03-04 2 - 7 Olofströms Sporthall
2018-12-16 14:00 142705030 Slätafly/SK IBK P03-05 - CL98IC P05/1 6 - 2 Torsås Sporthall
2019-01-12 12:00 142705036 CL98IC P05/1 - Carlshamns IBK P04-05 2 - 6 Falkenbergshallen
2019-01-13 10:00 142705033 Olofströms IBK P04-06 - Växjö IBK Utveckling P05/3 5 - 3 Olofströms Sporthall
2019-01-13 11:00 142705035 FBC Karlskrona P04 - Slätafly/SK IBK P03-05 1 - 6 Axel Carlsson, Axel Åberg Vedeby Sporthall A
2019-01-13 12:00 142705034 KaRo IBF P03-04 - Ryds SK P04-06 15 - 6 Kallinge Sporthall
2019-01-20 15:15 142705038 Carlshamns IBK P04-05 - FBC Karlskrona P04 6 - 2 AAK-Hallen
2019-01-26 15:00 142705040 Ryds SK P04-06 - Olofströms IBK P04-06 5 - 2 Ryds Sporthall
2019-01-27 15:30 142705037 Växjö IBK Utveckling P05/3 - CL98IC P05/1 3 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-01-27 16:00 142705039 Slätafly/SK IBK P03-05 - KaRo IBF P03-04 3 - 2 Anders Stenberg, Stefan Karlsson Torsås Sporthall
2019-02-01 19:30 142705043 KaRo IBF P03-04 - Carlshamns IBK P04-05 10 - 2 Kallinge Sporthall
2019-02-02 14:00 142705041 Ryds SK P04-06 - Växjö IBK Utveckling P05/3 4 - 10 Ryds Sporthall
2019-02-03 10:00 142705042 Olofströms IBK P04-06 - Slätafly/SK IBK P03-05 2 - 3 Olofströms Sporthall
2019-02-03 13:30 142705044 FBC Karlskrona P04 - CL98IC P05/1 4 - 1 Axel Carlsson, Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2019-02-09 10:30 142705045 Växjö IBK Utveckling P05/3 - FBC Karlskrona P04 6 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-09 11:30 142705046 CL98IC P05/1 - KaRo IBF P03-04 2 - 4 Falkenbergshallen
2019-02-09 11:30 142705047 Carlshamns IBK P04-05 - Olofströms IBK P04-06 5 - 3 AAK-Hallen
2019-02-10 14:00 142705048 Slätafly/SK IBK P03-05 - Ryds SK P04-06 14 - 3 Torsås Sporthall
2019-02-15 19:30 142705052 KaRo IBF P03-04 - FBC Karlskrona P04 4 - 1 Kallinge Sporthall
2019-03-02 12:00 142705050 Ryds SK P04-06 - Carlshamns IBK P04-05 4 - 17 Ryds Sporthall
2019-03-03 12:00 142705049 Slätafly/SK IBK P03-05 - Växjö IBK Utveckling P05/3 5 - 7 Torsås Sporthall
2019-03-03 12:00 142705051 Olofströms IBK P04-06 - CL98IC P05/1 10 - 0 Olofströms Sporthall
2019-03-09 12:00 142705056 Carlshamns IBK P04-05 - Slätafly/SK IBK P03-05 5 - 6 Michéll Borgström, Jonas Nilsson AAK-Hallen
2019-03-09 13:30 142705053 Växjö IBK Utveckling P05/3 - KaRo IBF P03-04 8 - 7 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 13:30 142705054 FBC Karlskrona P04 - Olofströms IBK P04-06 5 - 8 Axel Carlsson, Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2019-03-12 19:00 142705055 CL98IC P05/1 - Ryds SK P04-06 9 - 7 Falkenbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Slätafly/ SK IBK P03-05 14 12 0 2 88-46 42 36
2. Carlshamns IBK P04-05 14 11 0 3 90-51 39 33
3. KaRo IBF P03-04 14 10 1 3 100-50 50 31
4. Växjö IBK Utveckling P05/ 3 14 6 0 8 80-86 -6 18
5. Olofströms IBK P04-06 14 6 0 8 62-73 -11 18
6. Ryds SK P04-06 14 6 0 8 77-108 -31 18
7. CL98IC P05/ 1 14 3 1 10 48-82 -34 10
8. FBC Karlskrona P04 14 1 0 13 41-90 -49 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 09:30 142706001 CL98IC P05/2 - Sandbäckshults IBK P04-05 6 - 0 Falkenbergshallen
2018-10-13 14:15 142706004 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - FBC Karlskrona P05 8 - 3 Torslundahallen
2018-10-13 15:30 142706002 CL98IC P05-06 - Nybro IBK P05 2 - 3 Falkenbergshallen
2018-10-14 10:00 142706003 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - Fliseryds IBK P05-06 5 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-10-19 19:00 142706006 Fliseryds IBK P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 3 - 6 Fliseryds Sporthall
2018-10-20 11:00 142706007 Nybro IBK P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 3 - 4 OG-Hallen
2018-10-21 13:30 142706008 CL98IC P05/2 - CL98IC P05-06 11 - 6 Falkenbergshallen
2018-12-01 12:30 142706005 Sandbäckshults IBK P04-05 - FBC Karlskrona P05 3 - 9 Krungårdshallen
2018-10-27 15:30 142706011 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Nybro IBK P05 5 - 2 Skansenhallen
2018-10-28 10:30 142706009 CL98IC P05-06 - Sandbäckshults IBK P04-05 19 - 2 Falkenbergshallen
2018-10-28 14:00 142706012 FBC Karlskrona P05 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 2 Jonas Nilsson, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2018-10-28 16:00 142706010 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - CL98IC P05/2 5 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-11-10 11:00 142706014 Nybro IBK P05 - FBC Karlskrona P05 9 - 3 OG-Hallen
2018-11-10 17:00 142706013 Sandbäckshults IBK P04-05 - Fliseryds IBK P05-06 11 - 14 Stefan Karlsson, Michael Johansson Krungårdshallen
2018-11-11 10:30 142706016 CL98IC P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 2 - 10 Falkenbergshallen
2018-11-11 12:30 142706015 CL98IC P05/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 2 - 2 Falkenbergshallen
2018-11-16 19:00 142706020 Fliseryds IBK P05-06 - Nybro IBK P05 4 - 11 Fliseryds Sporthall
2018-11-17 11:00 142706019 FBC Karlskrona P05 - CL98IC P05/2 8 - 4 Axel Carlsson, Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2018-11-17 14:00 142706017 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 19 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-17 14:15 142706018 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - CL98IC P05-06 9 - 5 Torslundahallen
2018-11-24 10:30 142706024 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 6 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-24 14:00 142706022 CL98IC P05/2 - Fliseryds IBK P05-06 6 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-25 10:30 142706023 CL98IC P05-06 - FBC Karlskrona P05 5 - 10 Falkenbergshallen
2018-11-25 12:30 142706021 Sandbäckshults IBK P04-05 - Nybro IBK P05 0 - 17 Jonas Axelsson, Axel Jarvisson Krungårdshallen
2018-12-07 19:00 142706027 Fliseryds IBK P05-06 - CL98IC P05-06 8 - 9 Fliseryds Sporthall
2018-12-08 12:30 142706025 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 14 - 4 Färjehallen
2018-12-09 11:00 142706028 Nybro IBK P05 - CL98IC P05/2 6 - 2 OG-Hallen
2018-12-09 13:00 142706026 FBC Karlskrona P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 2 - 8 Axel Branje, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2018-12-11 19:00 142706031 Fliseryds IBK P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 4 - 5 Fliseryds Sporthall
2018-12-16 11:30 142706032 FBC Karlskrona P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 3 - 4 Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2018-12-16 12:30 142706029 Sandbäckshults IBK P04-05 - CL98IC P05/2 2 - 15 Krungårdshallen
2018-12-16 13:00 142706030 Nybro IBK P05 - CL98IC P05-06 6 - 4 OG-Hallen
2019-01-12 10:30 142706035 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - Nybro IBK P05 5 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-17 19:15 142706034 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 3 Färjehallen
2019-01-22 17:30 142706036 CL98IC P05-06 - CL98IC P05/2 8 - 8 Falkenbergshallen
2019-03-16 13:00 142706033 FBC Karlskrona P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 18 - 3 Rolf Vatvedt, Michéll Borgström Vedeby Sporthall B
2019-01-26 14:00 142706040 Fliseryds IBK P05-06 - FBC Karlskrona P05 10 - 7 Fliseryds Sporthall
2019-01-27 10:30 142706038 CL98IC P05/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 4 - 8 Falkenbergshallen
2019-01-27 17:00 142706039 Nybro IBK P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 4 - 6 OG-Hallen
2019-02-14 19:00 142706037 Sandbäckshults IBK P04-05 - CL98IC P05-06 6 - 7 Krungårdshallen
2019-02-01 19:00 142706041 Fliseryds IBK P05-06 - Sandbäckshults IBK P04-05 17 - 2 Fliseryds Sporthall
2019-02-02 14:15 142706043 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - CL98IC P05/2 1 - 3 Färjehallen
2019-02-03 10:00 142706044 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - CL98IC P05-06 9 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-02-03 11:00 142706042 FBC Karlskrona P05 - Nybro IBK P05 3 - 6 Linus Gustafsson, Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
2019-02-09 12:00 142706048 Nybro IBK P05 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 3 OG-Hallen
2019-02-09 12:30 142706046 CL98IC P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 7 - 7 Kalmar Sporthall A-hall
2019-02-09 16:30 142706047 CL98IC P05/2 - FBC Karlskrona P05 5 - 5 Falkenbergshallen
2019-02-10 12:30 142706045 Sandbäckshults IBK P04-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 1 - 25 Mönsterås Sporthall B-hall
2019-02-13 18:30 142706052 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 3 - 5 Färjehallen
2019-03-02 11:00 142706050 Fliseryds IBK P05-06 - CL98IC P05/2 9 - 5 Fliseryds Sporthall
2019-03-02 17:15 142706051 FBC Karlskrona P05 - CL98IC P05-06 3 - 10 Malte Lennartsson, Loke Berg Vedeby Sporthall A
2019-03-03 13:00 142706049 Nybro IBK P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 10 - 1 OG-Hallen
2019-03-09 14:30 142706053 Sandbäckshults IBK P04-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 2 - 27 Krungårdshallen
2019-03-09 16:30 142706056 CL98IC P05/2 - Nybro IBK P05 2 - 8 Falkenbergshallen
2019-03-10 15:00 142706054 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - FBC Karlskrona P05 10 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-10 16:30 142706055 CL98IC P05-06 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 5 Falkenbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Craftstadens IBK Oskarshamn P05 14 13 1 0 124-37 87 40
2. Nybro IBK P05 14 10 1 3 98-44 54 31
3. FBC Kalmarsund Ungdom P05 14 9 2 3 101-52 49 29
4. CL98IC P05/ 2 14 5 3 6 75-72 3 18
5. CL98IC P05-06 14 5 2 7 98-97 1 17
6. FBC Karlskrona P05 14 5 1 8 84-87 -3 16
7. Fliseryds IBK P05-06 14 4 0 10 86-99 -13 12
8. Sandbäckshults IBK P04-05 14 0 0 14 39-217 -178 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis