Röd Klass F13-14 år (2019/20)

Gruppspel
Pantamera F N Röd Gr 3 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 12:00 141403002 Vimmerby IBK F05-06 - IBF Tranås F04-05 1 - 4 Vimmerby Sporthall
2019-10-20 13:15 141403001 Husqvarna IK F04-05/2 - Aneby SK F03-05 13 - 0 Huskvarna Sporthall A
2019-10-26 13:45 141403004 IBF Tranås F04-05 - Husqvarna IK F04-05/2 5 - 1 Tranås Idrottshall
2019-10-26 15:00 141403005 Månsarps IBK F04-05 - Aneby SK F03-05 4 - 0 Norrahammars Sporthall
2019-11-09 16:30 141403007 Husqvarna IK F04-05/2 - Månsarps IBK F04-05 12 - 0 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 12:00 141403009 Aneby SK F03-05 - Vimmerby IBK F05-06 0 - 9 FB-hallen
2019-11-16 10:00 141403011 Vimmerby IBK F05-06 - Månsarps IBK F04-05 9 - 0 Vimmerby Sporthall
2019-11-16 14:00 141403012 Aneby SK F03-05 - IBF Tranås F04-05 0 - 16 FB-hallen
2019-11-22 19:30 141403015 Månsarps IBK F04-05 - IBF Tranås F04-05 0 - 6 Norrahammars Sporthall
2019-11-23 11:15 141403013 Husqvarna IK F04-05/2 - Vimmerby IBK F05-06 3 - 2 Hampus Abrahamsson, Daniel Persson Huskvarna Sporthall A
2019-12-08 12:00 141403016 Aneby SK F03-05 - Husqvarna IK F04-05/2 1 - 13 FB-hallen
2019-12-08 16:00 141403017 IBF Tranås F04-05 - Vimmerby IBK F05-06 4 - 2 Tranås Idrottshall
2019-12-13 19:00 141403019 Husqvarna IK F04-05/2 - IBF Tranås F04-05 1 - 1 Anders A Nilsson, Gustav Jarnegren Huskvarna Sporthall A
2019-12-14 15:00 141403020 Aneby SK F03-05 - Månsarps IBK F04-05 1 - 14 FB-hallen
2019-12-19 20:00 141403022 Månsarps IBK F04-05 - Husqvarna IK F04-05/2 1 - 9 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 14:00 141403024 Vimmerby IBK F05-06 - Aneby SK F03-05 14 - 0 Vimmerby Sporthall
2020-01-11 11:45 141403027 IBF Tranås F04-05 - Aneby SK F03-05 8 - 0 Tranås Idrottshall
2020-01-11 13:00 141403026 Månsarps IBK F04-05 - Vimmerby IBK F05-06 3 - 6 Norrahammars Sporthall
2020-01-18 12:00 141403028 Vimmerby IBK F05-06 - Husqvarna IK F04-05/2 2 - 9 Vimmerby Sporthall
2020-01-18 15:01 141403030 IBF Tranås F04-05 - Månsarps IBK F04-05 5 - 1 Tranås Idrottshall
2020-01-26 12:15 141403031 Husqvarna IK F04-05/2 - Aneby SK F03-05 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 16:00 141403032 Vimmerby IBK F05-06 - IBF Tranås F04-05 Vimmerby Sporthall
2020-02-07 19:30 141403035 Månsarps IBK F04-05 - Aneby SK F03-05 Norrahammars Sporthall
2020-02-09 13:45 141403034 IBF Tranås F04-05 - Husqvarna IK F04-05/2 Tranås Idrottshall
2020-02-22 09:45 141403037 Husqvarna IK F04-05/2 - Månsarps IBK F04-05 Huskvarna Sporthall A
2020-02-23 14:00 141403039 Aneby SK F03-05 - Vimmerby IBK F05-06 FB-hallen
2020-02-29 10:00 141403042 Aneby SK F03-05 - IBF Tranås F04-05 FB-hallen
2020-03-01 17:30 141403041 Vimmerby IBK F05-06 - Månsarps IBK F04-05 Vimmerby Sporthall
2020-03-06 19:30 141403045 Månsarps IBK F04-05 - IBF Tranås F04-05 Norrahammars Sporthall
2020-03-07 13:30 141403043 Husqvarna IK F04-05/2 - Vimmerby IBK F05-06 Huskvarna Sporthall A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Tranås F04-05 8 7 1 0 49-6 43 22
2. Husqvarna IK F04-05/ 2 8 6 1 1 61-12 49 19
3. Vimmerby IBK F05-06 8 4 0 4 45-23 22 12
4. Månsarps IBK F04-05 8 2 0 6 23-48 -25 6
5. Aneby SK F03-05 8 0 0 8 2-91 -89 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F NV Röd Gr 4 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:30 141404002 Hovslätts IK F06 - IF Ariel F06-08 8 - 4 Elin Knutsson, Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2019-10-12 14:30 141404005 Bankeryds Skid o MK F05-07 - Jönköpings IK Ungdom F06 5 - 3 Torpshallen
2019-10-13 09:00 141404001 Månsarps IBK F06-07/1 - Nässjö IBF F06 5 - 0 Norrahammars Sporthall
2019-10-13 11:00 141404004 IBF Tranås F06-07 - Sävsjö IBK F05-07/2 11 - 2 Tranås Idrottshall
2019-10-09 18:00 141404009 KFUM Jönköping F06-07 - Hovslätts IK F06 8 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-19 11:00 141404010 IF Ariel F06-08 - Månsarps IBK F06-07/1 3 - 3 Kristdala Sporthall
2019-10-19 17:30 141404007 Jönköpings IK Ungdom F06 - IBF Tranås F06-07 3 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-20 15:30 141404006 Nässjö IBF F06 - Bankeryds Skid o MK F05-07 1 - 4 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2019-10-26 15:30 141404013 Hovslätts IK F06 - Sävsjö IBK F05-07/2 5 - 4 Elin Knutsson, Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2019-10-26 16:30 141404015 Bankeryds Skid o MK F05-07 - IBF Tranås F06-07 4 - 4 Torpshallen
2019-10-27 09:00 141404012 Månsarps IBK F06-07/1 - KFUM Jönköping F06-07 2 - 2 Norrahammars Sporthall
2019-10-27 13:30 141404011 Nässjö IBF F06 - IF Ariel F06-08 2 - 9 Calle Sjövall, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2019-11-09 10:15 141404016 Hovslätts IK F06 - Nässjö IBF F06 7 - 0 Kalle Rygert, Hampus Abrahamsson Stadsgården, Råslätt
2019-11-09 11:45 141404018 IBF Tranås F06-07 - IF Ariel F06-08 5 - 3 Tranås Idrottshall
2019-11-09 13:30 141404020 Jönköpings IK Ungdom F06 - Sävsjö IBK F05-07/2 3 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-09 16:30 141404019 Bankeryds Skid o MK F05-07 - KFUM Jönköping F06-07 3 - 5 Torpshallen
2019-11-16 11:00 141404023 KFUM Jönköping F06-07 - IBF Tranås F06-07 4 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-16 11:45 141404022 Sävsjö IBK F05-07/2 - Bankeryds Skid o MK F05-07 0 - 7 Hofgårdshallen
2019-11-17 09:00 141404021 Månsarps IBK F06-07/1 - Hovslätts IK F06 3 - 1 Edith Simonsson, Elin Knutsson Norrahammars Sporthall
2019-11-17 15:30 141404025 Nässjö IBF F06 - Jönköpings IK Ungdom F06 4 - 5 Calle Sjövall, Johan Svensson Nässjö Sporthall
2019-11-23 10:00 141404027 IBF Tranås F06-07 - Hovslätts IK F06 10 - 0 Tranås Idrottshall
2019-11-23 10:00 141404030 Sävsjö IBK F05-07/2 - KFUM Jönköping F06-07 3 - 8 Hofgårdshallen
2019-11-24 13:30 141404029 Jönköpings IK Ungdom F06 - IF Ariel F06-08 6 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-24 16:30 141404028 Bankeryds Skid o MK F05-07 - Månsarps IBK F06-07/1 0 - 2 Torpshallen
2019-11-30 09:15 141404033 KFUM Jönköping F06-07 - Jönköpings IK Ungdom F06 5 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-30 11:00 141404034 IF Ariel F06-08 - Bankeryds Skid o MK F05-07 4 - 5 Kristdala Sporthall
2019-12-01 09:00 141404031 Månsarps IBK F06-07/1 - IBF Tranås F06-07 4 - 7 Norrahammars Sporthall
2019-12-01 16:00 141404035 Nässjö IBF F06 - Sävsjö IBK F05-07/2 5 - 3 Calle Sjövall, Lars Östh Nässjö Sporthall
2019-12-07 08:30 141404038 Jönköpings IK Ungdom F06 - Hovslätts IK F06 1 - 0 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-08 09:00 141404036 IBF Tranås F06-07 - Nässjö IBF F06 7 - 1 Tranås Idrottshall
2019-12-08 14:00 141404039 Sävsjö IBK F05-07/2 - Månsarps IBK F06-07/1 5 - 5 Hofgårdshallen
2019-12-14 15:00 141404040 KFUM Jönköping F06-07 - IF Ariel F06-08 3 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-12-14 10:15 141404042 Hovslätts IK F06 - Bankeryds Skid o MK F05-07 2 - 2 Elin Knutsson, Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2019-12-15 09:00 141404041 Månsarps IBK F06-07/1 - Jönköpings IK Ungdom F06 3 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-12-15 10:15 141404045 Nässjö IBF F06 - KFUM Jönköping F06-07 0 - 8 Calle Sjövall, Johan Svensson Nässjö Sporthall
2019-12-15 11:00 141404044 IF Ariel F06-08 - Sävsjö IBK F05-07/2 8 - 7 Kristdala Sporthall
2019-12-21 11:00 141404049 IF Ariel F06-08 - Hovslätts IK F06 3 - 5 Torbjörn Klasson, Anton Lindström Kristdala Sporthall
2019-12-21 13:30 141404046 Jönköpings IK Ungdom F06 - Bankeryds Skid o MK F05-07 5 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-22 10:45 141404050 Nässjö IBF F06 - Månsarps IBK F06-07/1 0 - 3 Calle Sjövall, Johan Svensson Nässjö Sporthall
2019-12-22 14:00 141404047 Sävsjö IBK F05-07/2 - IBF Tranås F06-07 1 - 13 Hofgårdshallen
2020-01-11 10:00 141404054 IBF Tranås F06-07 - Jönköpings IK Ungdom F06 8 - 1 Tranås Idrottshall
2020-01-11 16:30 141404055 Bankeryds Skid o MK F05-07 - Nässjö IBF F06 9 - 1 Torpshallen
2020-01-12 15:00 141404051 Månsarps IBK F06-07/1 - IF Ariel F06-08 6 - 4 Norrahammars Sporthall
2020-03-14 14:00 141404052 Hovslätts IK F06 - KFUM Jönköping F06-07 Stadsgården, Råslätt
2020-01-18 11:00 141404060 IF Ariel F06-08 - Nässjö IBF F06 7 - 1 Kristdala Sporthall
2020-01-18 11:45 141404058 Sävsjö IBK F05-07/2 - Hovslätts IK F06 6 - 5 Hofgårdshallen
2020-01-19 11:15 141404056 IBF Tranås F06-07 - Bankeryds Skid o MK F05-07 7 - 0 Tranås Idrottshall
2020-01-29 18:00 141404059 KFUM Jönköping F06-07 - Månsarps IBK F06-07/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-25 10:30 141404062 Sävsjö IBK F05-07/2 - Jönköpings IK Ungdom F06 2 - 3 Hofgårdshallen
2020-01-25 13:00 141404063 KFUM Jönköping F06-07 - Bankeryds Skid o MK F05-07 5 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-26 10:15 141404065 Nässjö IBF F06 - Hovslätts IK F06 Nässjö Sporthall
2020-01-26 11:00 141404064 IF Ariel F06-08 - IBF Tranås F06-07 Kristdala Sporthall
2020-02-01 10:15 141404066 Hovslätts IK F06 - Månsarps IBK F06-07/1 Stadsgården, Råslätt
2020-02-01 12:30 141404069 Bankeryds Skid o MK F05-07 - Sävsjö IBK F05-07/2 Torpshallen
2020-02-02 12:30 141404070 Jönköpings IK Ungdom F06 - Nässjö IBF F06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 13:30 141404068 IBF Tranås F06-07 - KFUM Jönköping F06-07 Tranås Idrottshall
2020-02-08 11:00 141404074 IF Ariel F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F06 Kristdala Sporthall
2020-02-08 13:00 141404072 Hovslätts IK F06 - IBF Tranås F06-07 Stadsgården, Råslätt
2020-02-08 13:00 141404073 KFUM Jönköping F06-07 - Sävsjö IBK F05-07/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-09 09:00 141404071 Månsarps IBK F06-07/1 - Bankeryds Skid o MK F05-07 Norrahammars Sporthall
2020-02-22 09:00 141404079 Jönköpings IK Ungdom F06 - KFUM Jönköping F06-07 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-22 10:00 141404080 Sävsjö IBK F05-07/2 - Nässjö IBF F06 Hofgårdshallen
2020-02-22 11:45 141404077 IBF Tranås F06-07 - Månsarps IBK F06-07/1 Tranås Idrottshall
2020-02-23 16:15 141404078 Bankeryds Skid o MK F05-07 - IF Ariel F06-08 Torpshallen
2020-03-01 08:30 141404082 Hovslätts IK F06 - Jönköpings IK Ungdom F06 Stadsgården, Råslätt
2020-03-01 09:00 141404081 Månsarps IBK F06-07/1 - Sävsjö IBK F05-07/2 Norrahammars Sporthall
2020-03-01 11:00 141404084 IF Ariel F06-08 - KFUM Jönköping F06-07 Kristdala Sporthall
2020-03-01 11:30 141404085 Nässjö IBF F06 - IBF Tranås F06-07 Nässjö Sporthall
2020-03-07 11:00 141404090 KFUM Jönköping F06-07 - Nässjö IBF F06 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-03-07 12:00 141404089 Sävsjö IBK F05-07/2 - IF Ariel F06-08 Hofgårdshallen
2020-03-07 13:30 141404088 Jönköpings IK Ungdom F06 - Månsarps IBK F06-07/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-03-08 16:15 141404087 Bankeryds Skid o MK F05-07 - Hovslätts IK F06 Torpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Tranås F06-07 11 10 1 0 87-23 64 31
2. KFUM Jönköping F06-07 9 7 1 1 48-28 20 22
3. Bankeryds Skid o MK F05-07 12 6 2 4 49-39 10 20
4. Månsarps IBK F06-07/ 1 10 5 4 1 36-25 11 19
5. Jönköpings IK Ungdom F06 11 4 2 5 36-46 -10 14
6. Hovslätts IK F06 10 4 1 5 37-41 -4 13
7. IF Ariel F06-08 11 3 1 7 49-51 -2 10
8. Sävsjö IBK F05-07/ 2 11 1 2 8 36-73 -37 5
9. Nässjö IBF F06 11 1 0 10 15-67 -52 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F V Röd Gr 3 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:15 141405004 Sävsjö IBK F05-07/1 - Ljungby IB F05-06 8 - 3 Hofgårdshallen
2019-10-12 14:00 141405005 Hovshaga AIF F06/1 - Olofströms IBK F06-07 3 - 7 Hovshaga Sporthall
2019-10-13 08:30 141405003 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 0 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-19 12:00 141405007 Olofströms IBK F06-07 - Sävsjö IBK F05-07/1 7 - 4 Olofströms Sporthall
2019-10-19 13:00 141405010 Rottne IF F04-05 - Alvesta IBK F05-06 2 - 4 Rottne Sporthall
2019-10-19 14:00 141405008 Ljungby IB F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/1 3 - 1 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-10-26 10:30 141405015 Hovshaga AIF F06/1 - Sävsjö IBK F05-07/1 1 - 8 Hovshaga Sporthall
2019-10-27 11:30 141405014 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Olofströms IBK F06-07 5 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-27 12:00 141405012 Alvesta IBK F05-06 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 8 - 3 Alvesta Sporthall
2019-11-09 10:15 141405018 Sävsjö IBK F05-07/1 - Rottne IF F04-05 2 - 2 Gerhardt Borkowski Hofgårdshallen
2019-11-09 16:00 141405019 Hovshaga AIF F06/1 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 0 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-11-10 09:00 141405017 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Alvesta IBK F05-06 0 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-10 10:00 141405020 Olofströms IBK F06-07 - Ljungby IB F05-06 3 - 4 Olofströms Sporthall
2019-11-15 19:00 141405022 Ljungby IB F05-06 - Hovshaga AIF F06/1 0 - 4 August Ahl, Linus Modig Innebandyhallen
2019-11-17 13:30 141405023 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Sävsjö IBK F05-07/1 4 - 5 Åbyhallen
2019-11-23 11:00 141405024 Rottne IF F04-05 - Växjö IBK Utveckling F07/1 5 - 3 Rottne Sporthall
2019-11-24 12:00 141405029 Olofströms IBK F06-07 - Rottne IF F04-05 3 - 7 Olofströms Sporthall
2019-11-24 12:00 141405030 Ljungby IB F05-06 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 1 - 3 Linus Modig, Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-03-15 10:30 141405028 Hovshaga AIF F06/1 - Alvesta IBK F05-06 Hovshaga Sporthall
2019-11-30 15:00 141405034 Rottne IF F04-05 - Hovshaga AIF F06/1 4 - 4 Rottne Sporthall
2019-12-01 13:30 141405033 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Olofströms IBK F06-07 1 - 1 Ebba Bladh, Bjarne Olsen Åbyhallen
2019-12-01 15:00 141405031 Alvesta IBK F05-06 - Sävsjö IBK F05-07/1 3 - 3 Alvesta Sporthall
2019-12-07 13:30 141405039 Ljungby IB F05-06 - Alvesta IBK F05-06 0 - 6 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-12-07 14:00 141405037 Hovshaga AIF F06/1 - Växjö IBK Utveckling F07/1 4 - 2 Hovshaga Sporthall
2019-12-08 15:30 141405040 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Rottne IF F04-05 4 - 3 Åbyhallen
2019-12-14 12:00 141405041 Alvesta IBK F05-06 - Olofströms IBK F06-07 3 - 4 Alvesta Sporthall
2019-12-15 09:30 141405043 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Sävsjö IBK F05-07/1 4 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-12-15 11:00 141405044 Rottne IF F04-05 - Ljungby IB F05-06 3 - 0 Rottne Sporthall
2019-12-21 11:00 141405047 Ljungby IB F05-06 - Sävsjö IBK F05-07/1 3 - 8 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Innebandyhallen
2019-12-22 12:00 141405046 Olofströms IBK F06-07 - Hovshaga AIF F06/1 4 - 4 Olofströms Sporthall
2019-12-22 13:30 141405048 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Växjö IBK Utveckling F07/1 5 - 2 Åbyhallen
2020-01-10 18:30 141405053 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Ljungby IB F05-06 5 - 5 Fortnox Arena B-hall
2020-01-12 12:15 141405054 Sävsjö IBK F05-07/1 - Olofströms IBK F06-07 6 - 2 Hofgårdshallen
2020-01-16 19:15 141405051 Alvesta IBK F05-06 - Rottne IF F04-05 3 - 0 Alvesta Sporthall
2020-01-18 10:00 141405056 Sävsjö IBK F05-07/1 - Hovshaga AIF F06/1 6 - 12 Hofgårdshallen
2020-01-19 12:00 141405057 Olofströms IBK F06-07 - Växjö IBK Utveckling F07/1 7 - 6 Olofströms Sporthall
2020-01-19 15:30 141405059 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Alvesta IBK F05-06 2 - 0 Åbyhallen
2020-01-26 13:30 141405063 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Hovshaga AIF F06/1 Åbyhallen
2020-01-26 15:00 141405061 Alvesta IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/1 Alvesta Sporthall
2020-02-04 20:00 141405064 Rottne IF F04-05 - Sävsjö IBK F05-07/1 Rottne Sporthall
2020-03-14 11:00 141405062 Ljungby IB F05-06 - Olofströms IBK F06-07 Innebandyhallen
2020-01-31 18:30 141405067 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Rottne IF F04-05 Fortnox Arena B-hall
2020-02-01 12:15 141405068 Sävsjö IBK F05-07/1 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 Hofgårdshallen
2020-02-02 12:00 141405069 Hovshaga AIF F06/1 - Ljungby IB F05-06 Hovshaga Sporthall
2020-02-08 11:00 141405074 Rottne IF F04-05 - Olofströms IBK F06-07 Rottne Sporthall
2020-02-09 13:30 141405073 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Ljungby IB F05-06 Åbyhallen
2020-02-09 14:00 141405071 Alvesta IBK F05-06 - Hovshaga AIF F06/1 Alvesta Sporthall
2020-02-15 10:30 141405078 Hovshaga AIF F06/1 - Rottne IF F04-05 Hovshaga Sporthall
2020-02-22 11:45 141405077 Sävsjö IBK F05-07/1 - Alvesta IBK F05-06 Hofgårdshallen
2020-02-29 14:00 141405079 Olofströms IBK F06-07 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 Olofströms Sporthall
2020-02-29 12:00 141405081 Alvesta IBK F05-06 - Ljungby IB F05-06 Alvesta Sporthall
2020-03-01 09:30 141405083 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Hovshaga AIF F06/1 Fortnox Arena B-hall
2020-03-01 11:00 141405084 Rottne IF F04-05 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 Rottne Sporthall
2020-03-07 10:15 141405086 Sävsjö IBK F05-07/1 - Växjö IBK Utveckling F07/1 Hofgårdshallen
2020-03-07 12:00 141405088 Olofströms IBK F06-07 - Alvesta IBK F05-06 Olofströms Sporthall
2020-03-07 13:00 141405089 Ljungby IB F05-06 - Rottne IF F04-05 Innebandyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lagan IBK / Ljungby IB F05-07 10 6 1 3 32-25 7 19
2. Sävsjö IBK F05-07/ 1 10 5 3 2 54-41 13 18
3. Olofströms IBK F06-07 10 5 2 3 44-43 1 17
4. Alvesta IBK F05-06 8 5 1 2 33-14 19 16
5. Rottne IF F04-05 8 3 2 3 26-23 3 11
6. Hovshaga AIF F06/ 1 8 3 2 3 32-35 -3 11
7. Ljungby IB F05-06 9 2 1 6 19-41 -22 7
8. Växjö IBK Utveckling F07/ 1 10 0 2 8 28-51 -23 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Ö Röd Gr 3 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 12:30 141406002 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 0 - 5 Färjehallen
2019-10-06 13:00 141406001 Slätafly/SK IBK F05-07 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 3 - 3 Torsås Sporthall
2019-10-11 19:00 141406005 CL98IC F05-07 - Slätafly/SK IBK F05-07 11 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-11 11:00 141406004 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - KaRo IBF F04-06 2 - 1 Pelle Hallström, Oskar Kedmalm Gårdby Sporthall
2019-10-19 10:30 141406007 KaRo IBF F04-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 3 - 2 Kallinge Sporthall
2019-10-19 11:00 141406008 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - CL98IC F05-07 1 - 3 Gårdby Sporthall
2019-10-20 11:00 141406009 Slätafly/SK IBK F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 6 - 5 Torsås Sporthall
2019-10-23 18:30 141406012 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 3 - 5 Färjehallen
2019-10-27 11:30 141406010 CL98IC F05-07 - KaRo IBF F04-06 8 - 1 Falkenbergshallen
2019-11-02 12:00 141406015 FBC Karlskrona F05-06/1 - Slätafly/SK IBK F05-07 5 - 3 Vedeby Sporthall A
2019-11-03 12:30 141406014 CL98IC F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 7 - 1 Falkenbergshallen
2019-11-16 11:00 141406018 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - FBC Karlskrona F05-06/1 7 - 2 Pelle Hallström, Malou Hallström Gårdby Sporthall
2019-11-17 15:30 141406016 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - KaRo IBF F04-06 2 - 4 Färjehallen
2019-11-22 19:30 141406021 CL98IC F05-07 - FBC Karlskrona F05-06/1 8 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-23 13:00 141406019 KaRo IBF F04-06 - Slätafly/SK IBK F05-07 3 - 6 Kallinge Sporthall
2019-11-30 11:00 141406022 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - Slätafly/SK IBK F05-07 4 - 5 Alexia Rasmussen, Malte Blomqvist Gårdby Sporthall
2019-11-30 11:45 141406023 FBC Karlskrona F05-06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 3 - 5 Anton Norrby, Agaton Månsson Vedeby Sporthall B
2019-12-07 13:00 141406025 KaRo IBF F04-06 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 2 - 3 Kallinge Sporthall
2019-12-07 16:00 141406026 Slätafly/SK IBK F05-07 - CL98IC F05-07 3 - 1 Torsås Sporthall
2019-12-06 19:00 141406029 CL98IC F05-07 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 5 - 0 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-14 12:00 141406028 FBC Karlskrona F05-06/1 - KaRo IBF F04-06 2 - 4 Eddy Emilsson, Elias Petersson Vedeby Sporthall A
2019-12-14 12:30 141406030 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Slätafly/SK IBK F05-07 2 - 2 Färjehallen
2019-12-17 18:30 141406033 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 1 - 1 Pelle Hallström, Bengt Bolander Gårdby Sporthall
2019-12-22 13:00 141406031 KaRo IBF F04-06 - CL98IC F05-07 0 - 5 Kallinge Sporthall
2020-01-11 12:30 141406035 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - CL98IC F05-07 2 - 3 Torslundahallen
2020-01-12 12:00 141406036 Slätafly/SK IBK F05-07 - FBC Karlskrona F05-06/1 3 - 1 Torsås Sporthall
2020-01-18 12:00 141406039 FBC Karlskrona F05-06/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 1 - 3 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall A
2020-01-19 13:00 141406037 KaRo IBF F04-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 1 - 2 Kallinge Sporthall
2020-01-25 12:00 141406042 FBC Karlskrona F05-06/1 - CL98IC F05-07 3 - 4 Annie Sköldin, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2020-01-26 13:00 141406040 Slätafly/SK IBK F05-07 - KaRo IBF F04-06 Torsås Sporthall
2020-02-01 12:30 141406044 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 Färjehallen
2020-02-02 15:00 141406043 Slätafly/SK IBK F05-07 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 Torsås Sporthall
2020-02-07 19:30 141406047 CL98IC F05-07 - Slätafly/SK IBK F05-07 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-08 11:00 141406046 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - KaRo IBF F04-06 Gårdby Sporthall
2020-02-15 11:00 141406050 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - CL98IC F05-07 Gårdby Sporthall
2020-02-15 13:00 141406049 KaRo IBF F04-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 Kallinge Sporthall
2020-03-22 14:00 141406051 Slätafly/SK IBK F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 Torsås Sporthall
2020-02-22 11:30 141406052 CL98IC F05-07 - KaRo IBF F04-06 KIFAB Arena
2020-02-23 12:30 141406054 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 Färjehallen
2020-02-28 19:00 141406056 CL98IC F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-29 14:00 141406057 FBC Karlskrona F05-06/1 - Slätafly/SK IBK F05-07 Vedeby Sporthall A
2020-03-07 11:00 141406060 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - FBC Karlskrona F05-06/1 Gårdby Sporthall
2020-03-07 14:15 141406058 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - KaRo IBF F04-06 Färjehallen
2020-03-13 19:30 141406061 KaRo IBF F04-06 - Slätafly/SK IBK F05-07 Kallinge Sporthall
2020-03-14 12:00 141406063 CL98IC F05-07 - FBC Karlskrona F05-06/1 Falkenbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC F05-07 10 9 0 1 55-15 40 27
2. Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 10 5 2 3 29-26 3 17
3. Slätafly/ SK IBK F05-07 9 5 2 2 33-35 -2 17
4. KaRo IBF F04-06 9 3 0 6 19-32 -13 9
5. FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 10 2 2 6 23-37 -14 8
6. FBC Karlskrona F05-06/ 1 10 2 0 8 26-40 -14 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Ö Röd Gr 4 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 11:00 141407003 Nybro IBK F04-06 - Ingelstad IBK F05-06 1 - 7 OG-Hallen
2019-10-19 13:00 141407004 Ljungbyholms GOIF F05 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 0 - 17 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-20 14:00 141407001 Hovshaga AIF F06/2 - CL98IC F06-07 1 - 5 Hovshaga Sporthall
2019-10-13 11:00 141407005 CL98IC F06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 3 - 4 Kalmar Sporthall D-hall
2019-10-26 14:00 141407007 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Nybro IBK F04-06 5 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 11:30 141407006 Ingelstad IBK F05-06 - Ljungbyholms GOIF F05 20 - 0 Ingelstads Sporthall
2019-11-09 15:00 141407011 Ljungbyholms GOIF F05 - Växjö IBK Utveckling F07/2 2 - 8 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-10 11:00 141407010 Nybro IBK F04-06 - Hovshaga AIF F06/2 3 - 3 OG-Hallen
2019-11-10 12:30 141407012 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Ingelstad IBK F05-06 4 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-11-17 16:00 141407014 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 3 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-11-17 16:30 141407013 CL98IC F06-07 - Ingelstad IBK F05-06 6 - 5 Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-15 10:00 141407015 Hovshaga AIF F06/2 - Ljungbyholms GOIF F05 13 - 1 Hovshaga Sporthall
2019-11-23 13:00 141407017 Nybro IBK F04-06 - CL98IC F06-07 1 - 7 OG-Hallen
2019-11-24 10:30 141407019 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Hovshaga AIF F06/2 3 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-11-24 11:30 141407020 Ingelstad IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/2 3 - 1 Ingelstads Sporthall
2019-12-07 15:00 141407024 Nybro IBK F04-06 - Ljungbyholms GOIF F05 7 - 2 OG-Hallen
2019-12-08 12:00 141407022 Hovshaga AIF F06/2 - Ingelstad IBK F05-06 4 - 6 Hovshaga Sporthall
2019-12-08 14:30 141407021 CL98IC F06-07 - Växjö IBK Utveckling F07/2 9 - 6 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-14 11:00 141407025 Ljungbyholms GOIF F05 - CL98IC F06-07 0 - 16 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-14 11:30 141407026 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Nybro IBK F04-06 11 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-14 15:00 141407028 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Hovshaga AIF F06/2 1 - 8 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-10 19:00 141407029 CL98IC F06-07 - Hovshaga AIF F06/2 8 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-11 09:00 141407032 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Ljungbyholms GOIF F05 7 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-01-11 18:00 141407031 Ingelstad IBK F05-06 - Nybro IBK F04-06 6 - 2 Ingelstads Sporthall
2020-01-18 12:00 141407033 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - CL98IC F06-07 3 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-18 13:00 141407034 Ljungbyholms GOIF F05 - Ingelstad IBK F05-06 2 - 15 Ljungbyholms Sporthall
2020-01-18 15:00 141407035 Nybro IBK F04-06 - Växjö IBK Utveckling F07/2 3 - 4 OG-Hallen
2020-01-25 11:30 141407040 Ingelstad IBK F05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 6 - 2 Ingelstads Sporthall
2020-01-26 10:00 141407038 Hovshaga AIF F06/2 - Nybro IBK F04-06 Hovshaga Sporthall
2020-01-26 13:00 141407039 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Ljungbyholms GOIF F05 Fortnox Arena B-hall
2020-02-01 12:00 141407043 Ljungbyholms GOIF F05 - Hovshaga AIF F06/2 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-01 13:30 141407041 Ingelstad IBK F05-06 - CL98IC F06-07 Ingelstads Sporthall
2020-02-02 14:30 141407042 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-08 10:30 141407048 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Ingelstad IBK F05-06 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-23 12:00 141407047 Hovshaga AIF F06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 Hovshaga Sporthall
2020-03-13 19:30 141407045 CL98IC F06-07 - Nybro IBK F04-06 KIFAB Arena
2020-02-29 12:30 141407049 Växjö IBK Utveckling F07/2 - CL98IC F06-07 Fortnox Arena B-hall
2020-02-29 14:00 141407050 Ingelstad IBK F05-06 - Hovshaga AIF F06/2 Ingelstads Sporthall
2020-02-29 14:00 141407052 Ljungbyholms GOIF F05 - Nybro IBK F04-06 Ljungbyholms Sporthall
2020-03-08 13:00 141407054 Nybro IBK F04-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 OG-Hallen
2020-03-08 16:00 141407056 Hovshaga AIF F06/2 - Växjö IBK Utveckling F07/2 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 16:30 141407053 CL98IC F06-07 - Ljungbyholms GOIF F05 KIFAB Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ingelstad IBK F05-06 9 8 0 1 73-22 51 24
2. CL98IC F06-07 8 7 0 1 61-23 38 21
3. Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 9 4 2 3 54-29 25 14
4. Växjö IBK Utveckling F07/ 2 7 3 1 3 28-32 -4 10
5. Hovshaga AIF F06/ 2 7 2 2 3 35-27 8 8
6. Nybro IBK F04-06 8 1 1 6 23-45 -22 4
7. Ljungbyholms GOIF F05 8 0 0 8 7-103 -96 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis