Damer (2019/20)

Gruppspel
Damer Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 14:00 621201006 IK Zenith D1 - Lindås Rasta IBK D1 6 - 0 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Björlanda Idrottshall
2019-09-28 16:00 621201003 Partille IBS D1 - Floda IBK D1 6 - 3 Adam Jällfält, Roger Zahnér Qvisthallen
2019-09-29 11:00 621201004 Lindome IBK Utv D1 - Guldhedens IK D1 7 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen A
2019-09-29 13:00 621201002 IBK Kungälv D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 3 - 3 e.förl. Robin Boqvist, Torbjörn Zahner Mimershus A-hallen
2019-09-29 18:30 621201001 FBC Lerum D1 - Burås IK D1 5 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Lerum Arena A
2019-09-29 18:30 621201005 Stenungsunds IBK D1 - IBF Backadalen D1 4 - 4 e.förl. Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Stenungsund Arena
2019-10-04 20:00 621201010 Floda IBK D1 - Lindome IBK Utv D1 9 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2019-10-05 13:00 621201007 Lindås Rasta IBK D1 - FBC Lerum D1 5 - 10 Håkan Krafft, Peter Axelsson Salming Arena
2019-10-05 17:00 621201012 Burås IK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 4 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2019-10-06 16:00 621201008 IBF Backadalen D1 - IK Zenith D1 2 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Lundbystrand 1
2019-10-06 16:00 621201009 Guldhedens IK D1 - Stenungsunds IBK D1 4 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla A-hall
2019-10-06 18:45 621201011 IBK Kungälv D1 - Partille IBS D1 1 - 3 Besim Mehmedagic, Hajrudin Begic Mimershus A-hallen
2019-10-12 16:00 621201014 Partille IBS D1 - Burås IK D1 5 - 2 Aldin Hadziselmovic, Pierre Eberhard Berg Qvisthallen
2019-10-12 16:00 621201018 Lindås Rasta IBK D1 - IBF Backadalen D1 3 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Salming Arena
2019-10-12 17:00 621201017 IK Zenith D1 - Guldhedens IK D1 4 - 3 e.förl. Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2019-10-12 17:30 621201016 Stenungsunds IBK D1 - Floda IBK D1 3 - 17 William Hilmersson, Oscar Kjellgren Elgestål Kyrkenorumsskolan
2019-10-12 18:30 621201013 Pixbo Wallenstam IBF D1 - FBC Lerum D1 3 - 4 e.förl. Melker Westerberg, Fredrik Sävestrand Wallenstamhallen
2019-10-13 14:30 621201015 Lindome IBK Utv D1 - IBK Kungälv D1 2 - 10 Melker Westerberg, Fredrik Sävestrand Almåshallen A
2019-10-18 20:00 621201021 Floda IBK D1 - IK Zenith D1 4 - 5 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Rydsbergshallen
2019-10-19 16:00 621201019 FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D1 5 - 6 e.förl. Melker Westerberg, Pontus Ekengränd Lerum Arena A
2019-10-19 16:00 621201024 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Partille IBS D1 9 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Wallenstamhallen
2019-10-19 17:00 621201022 IBK Kungälv D1 - Stenungsunds IBK D1 1 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2019-10-19 17:00 621201023 Burås IK D1 - Lindome IBK Utv D1 3 - 2 e.förl. Jesper Dammert, Adam Kruse Svingelns Sporthall
2019-10-20 18:30 621201020 Guldhedens IK D1 - Lindås Rasta IBK D1 5 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Valhalla A-hall
2019-10-26 13:30 621201025 Partille IBS D1 - FBC Lerum D1 5 - 7 Jesper Dammert, Adam Kruse Qvisthallen
2019-10-26 16:00 621201029 Lindås Rasta IBK D1 - Floda IBK D1 3 - 17 Alexander Pavlovic, Fredrik Sävestrand Salming Arena
2019-10-26 16:30 621201027 Stenungsunds IBK D1 - Burås IK D1 6 - 5 e.förl. Adam Jällfält, Thomas Johansson Stenungsund Arena
2019-10-26 17:00 621201028 IK Zenith D1 - IBK Kungälv D1 1 - 0 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2019-10-27 13:30 621201026 Lindome IBK Utv D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 0 - 13 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A
2019-10-27 16:00 621201030 IBF Backadalen D1 - Guldhedens IK D1 3 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundbystrand 1
2019-11-02 13:00 621201035 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 6 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Wallenstamhallen
2019-11-02 13:30 621201036 Partille IBS D1 - Lindome IBK Utv D1 11 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Qvisthallen
2019-11-02 16:30 621201032 Floda IBK D1 - IBF Backadalen D1 7 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Rydsbergshallen
2019-11-03 13:00 621201033 IBK Kungälv D1 - Lindås Rasta IBK D1 6 - 2 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2019-11-03 16:00 621201031 FBC Lerum D1 - Guldhedens IK D1 11 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Lerum Arena A
2019-11-05 20:00 621201034 Burås IK D1 - IK Zenith D1 7 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Svingelns Sporthall
2019-11-09 14:00 621201039 IK Zenith D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 1 - 8 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2019-11-09 16:00 621201040 Lindås Rasta IBK D1 - Burås IK D1 4 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2019-11-10 16:00 621201041 IBF Backadalen D1 - IBK Kungälv D1 5 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2019-11-10 16:00 621201042 Guldhedens IK D1 - Floda IBK D1 2 - 10 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla A-hall
2019-11-10 18:00 621201037 Lindome IBK Utv D1 - FBC Lerum D1 5 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Streteredsskolan
2019-11-10 19:00 621201038 Stenungsunds IBK D1 - Partille IBS D1 2 - 4 Pelle Hellberg, Fredrik Sävestrand Stenungsund Arena
2019-11-23 13:30 621201047 Partille IBS D1 - IK Zenith D1 6 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Qvisthallen
2019-11-23 14:30 621201045 Burås IK D1 - IBF Backadalen D1 7 - 3 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Svingelns Sporthall
2019-11-24 12:00 621201046 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Lindås Rasta IBK D1 8 - 1 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Wallenstamhallen
2019-11-24 13:00 621201044 IBK Kungälv D1 - Guldhedens IK D1 4 - 0 Fredrik Sävestrand, Joakim Amri Nilsson Mimershus A-hallen
2019-11-24 15:00 621201048 Lindome IBK Utv D1 - Stenungsunds IBK D1 9 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen A
2019-11-24 16:00 621201043 FBC Lerum D1 - Floda IBK D1 7 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lerum Arena A
2019-11-29 20:00 621201054 Floda IBK D1 - IBK Kungälv D1 11 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2019-11-30 15:00 621201051 Lindås Rasta IBK D1 - Partille IBS D1 3 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2019-11-30 16:30 621201049 Stenungsunds IBK D1 - FBC Lerum D1 6 - 1 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Stenungsund Arena
2019-11-30 17:00 621201050 IK Zenith D1 - Lindome IBK Utv D1 4 - 2 Pelle Hellberg, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2019-11-30 17:00 621201052 IBF Backadalen D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 2 - 5 Melker Westerberg, Fredrik Sävestrand Lundbystrand 1
2019-12-01 16:00 621201053 Guldhedens IK D1 - Burås IK D1 2 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2019-12-03 20:15 621201057 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Guldhedens IK D1 3 - 2 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Wallenstamhallen
2019-12-07 13:30 621201058 Partille IBS D1 - IBF Backadalen D1 4 - 5 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Qvisthallen
2019-12-07 16:00 621201060 Stenungsunds IBK D1 - IK Zenith D1 5 - 5 e.förl. Håkan Krafft, Peter Axelsson Stenungsund Arena
2019-12-07 17:00 621201056 Burås IK D1 - Floda IBK D1 5 - 7 Melker Westerberg, Fredrik Sävestrand Svingelns Sporthall
2019-12-08 18:30 621201055 FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D1 4 - 5 e.förl. Pelle Hellberg, Emma Lindell Lerum Arena A
2019-12-10 20:00 621201059 Lindome IBK Utv D1 - Lindås Rasta IBK D1 6 - 2 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Almåshallen A
2019-12-13 20:00 621201065 Floda IBK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 2 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2019-12-14 14:00 621201061 IK Zenith D1 - FBC Lerum D1 3 - 4 Carl Flyning, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2019-12-14 16:00 621201062 Lindås Rasta IBK D1 - Stenungsunds IBK D1 8 - 2 Håkan Krafft, Peter Axelsson Salming Arena
2019-12-15 13:00 621201066 IBK Kungälv D1 - Burås IK D1 2 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2019-12-15 16:00 621201063 IBF Backadalen D1 - Lindome IBK Utv D1 9 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Tuve Sporthall
2019-12-15 16:00 621201064 Guldhedens IK D1 - Partille IBS D1 2 - 9 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Valhalla A-hall
2019-11-14 19:00 621201067 Burås IK D1 - FBC Lerum D1 3 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2019-12-17 20:00 621201070 Guldhedens IK D1 - Lindome IBK Utv D1 3 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Valhalla C-hall
2019-12-18 19:30 621201071 IBF Backadalen D1 - Stenungsunds IBK D1 5 - 2 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Lundbystrand 1
2019-12-20 19:00 621201068 Pixbo Wallenstam IBF D1 - IBK Kungälv D1 5 - 2 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Wallenstamhallen
2019-12-21 13:00 621201072 Lindås Rasta IBK D1 - IK Zenith D1 3 - 5 Fredrik Sävestrand, Joakim Jögi Salming Arena
2019-12-21 16:30 621201069 Floda IBK D1 - Partille IBS D1 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Joakim Amri Nilsson Rydsbergshallen
2020-01-10 19:00 621201078 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Burås IK D1 6 - 3 Fredrik Sävestrand, Melker Westerberg Wallenstamhallen
2020-01-11 13:30 621201077 Partille IBS D1 - IBK Kungälv D1 9 - 4 Joakim Jögi, Carl Flyning Qvisthallen
2020-01-11 14:00 621201074 IK Zenith D1 - IBF Backadalen D1 1 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2020-01-11 14:30 621201075 Stenungsunds IBK D1 - Guldhedens IK D1 3 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Stenungsund Arena
2020-01-12 15:00 621201076 Lindome IBK Utv D1 - Floda IBK D1 2 - 7 Adam Jällfält, Thomas Johansson Streteredsskolan
2020-01-12 16:00 621201073 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK D1 9 - 2 Carl Flyning, Joakim Jögi Lerum Arena A
2020-01-17 20:00 621201082 Floda IBK D1 - Stenungsunds IBK D1 8 - 5 Joakim Jögi, Adam Kruse Rydsbergshallen
2020-01-18 14:30 621201080 Burås IK D1 - Partille IBS D1 4 - 9 Mats Sällberg, Adam Kruse Svingelns Sporthall
2020-01-19 15:00 621201083 Guldhedens IK D1 - IK Zenith D1 2 - 5 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla A-hall
2020-01-19 16:00 621201079 FBC Lerum D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 4 - 8 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lerum Arena A
2020-01-19 16:00 621201084 IBF Backadalen D1 - Lindås Rasta IBK D1 5 - 2 Thomas Johansson, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2020-02-04 19:00 621201081 IBK Kungälv D1 - Lindome IBK Utv D1 Mimershus A-hallen
2020-01-21 20:00 621201089 Lindome IBK Utv D1 - Burås IK D1 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen A
2020-01-25 16:00 621201090 Partille IBS D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Qvisthallen
2020-01-25 17:00 621201086 Lindås Rasta IBK D1 - Guldhedens IK D1 Håkan Krafft, Peter Axelsson Salming Arena
2020-01-26 13:00 621201087 IK Zenith D1 - Floda IBK D1 Melker Westerberg, Fredrik Sävestrand Björlanda Idrottshall
2020-01-26 16:30 621201085 IBF Backadalen D1 - FBC Lerum D1 Jesper Dammert, Joakim Jögi Lundbystrand 1
2020-01-26 19:30 621201088 Stenungsunds IBK D1 - IBK Kungälv D1 Matilda Svenblad, Jim Olausson Stenungsund Arena
2020-01-28 20:15 621201092 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Lindome IBK Utv D1 Carl Flyning, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2020-01-31 20:00 621201095 Floda IBK D1 - Lindås Rasta IBK D1 Rydsbergshallen
2020-02-01 14:30 621201093 Burås IK D1 - Stenungsunds IBK D1 Svingelns Sporthall
2020-02-01 16:00 621201091 FBC Lerum D1 - Partille IBS D1 Lerum Arena A
2020-02-02 13:00 621201094 IBK Kungälv D1 - IK Zenith D1 Mimershus A-hallen
2020-02-02 16:00 621201096 Guldhedens IK D1 - IBF Backadalen D1 Valhalla A-hall
2020-02-06 19:10 621201102 Lindome IBK Utv D1 - Partille IBS D1 Streteredsskolan
2020-02-08 14:00 621201100 IK Zenith D1 - Burås IK D1 Björlanda Idrottshall
2020-02-08 15:00 621201099 Lindås Rasta IBK D1 - IBK Kungälv D1 Salming Arena
2020-02-08 16:00 621201101 Stenungsunds IBK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 Stenungsund Arena
2020-02-09 16:00 621201097 Guldhedens IK D1 - FBC Lerum D1 Valhalla A-hall
2020-02-09 16:30 621201098 IBF Backadalen D1 - Floda IBK D1 Lundbystrand 1
2020-02-14 20:00 621201108 Floda IBK D1 - Guldhedens IK D1 Rydsbergshallen
2020-02-15 14:30 621201106 Burås IK D1 - Lindås Rasta IBK D1 Svingelns Sporthall
2020-02-15 15:00 621201104 Partille IBS D1 - Stenungsunds IBK D1 Qvisthallen
2020-02-15 16:00 621201105 Pixbo Wallenstam IBF D1 - IK Zenith D1 Wallenstamhallen
2020-02-16 13:00 621201107 IBK Kungälv D1 - IBF Backadalen D1 Mimershus A-hallen
2020-02-16 16:00 621201103 FBC Lerum D1 - Lindome IBK Utv D1 Lerum Arena A
2020-02-19 20:00 621201114 Stenungsunds IBK D1 - Lindome IBK Utv D1 Stenungsund Arena
2020-02-22 14:40 621201110 Guldhedens IK D1 - IBK Kungälv D1 Frölunda Kulturhus
2020-02-22 16:00 621201112 Lindås Rasta IBK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 Salming Arena
2020-02-22 17:00 621201109 Floda IBK D1 - FBC Lerum D1 Rydsbergshallen
2020-02-22 17:00 621201113 IK Zenith D1 - Partille IBS D1 Björlanda Idrottshall
2020-02-23 16:30 621201111 IBF Backadalen D1 - Burås IK D1 Lundbystrand 1
2020-02-28 19:00 621201118 Pixbo Wallenstam IBF D1 - IBF Backadalen D1 Wallenstamhallen
2020-02-29 16:00 621201115 FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1 Lerum Arena A
2020-02-29 17:00 621201119 Burås IK D1 - Guldhedens IK D1 Svingelns Sporthall
2020-03-01 13:00 621201120 IBK Kungälv D1 - Floda IBK D1 Mimershus A-hallen
2020-03-01 15:00 621201116 Lindome IBK Utv D1 - IK Zenith D1 Almåshallen A
2020-03-01 17:20 621201117 Partille IBS D1 - Lindås Rasta IBK D1 Partillebohallen
2020-03-06 20:00 621201122 Floda IBK D1 - Burås IK D1 Rydsbergshallen
2020-03-07 16:00 621201125 Lindås Rasta IBK D1 - Lindome IBK Utv D1 Salming Arena
2020-03-08 13:00 621201121 IBK Kungälv D1 - FBC Lerum D1 Mimershus A-hallen
2020-03-08 14:00 621201126 IK Zenith D1 - Stenungsunds IBK D1 Björlanda Idrottshall
2020-03-08 14:30 621201124 IBF Backadalen D1 - Partille IBS D1 Tuve Sporthall
2020-03-08 16:00 621201123 Guldhedens IK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1 Valhalla A-hall
2020-03-14 13:00 621201128 Stenungsunds IBK D1 - Lindås Rasta IBK D1 Stenungsund Arena
2020-03-15 13:00 621201127 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1 Lerum Arena A
2020-03-15 13:00 621201129 Lindome IBK Utv D1 - IBF Backadalen D1 Almåshallen A
2020-03-15 13:00 621201130 Partille IBS D1 - Guldhedens IK D1 Qvisthallen
2020-03-15 13:00 621201131 Pixbo Wallenstam IBF D1 - Floda IBK D1 Wallenstamhallen
2020-03-15 13:00 621201132 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1 Svingelns Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF D1 14 11 3 (1) 0 86-36 50 37
2. Floda IBK D1 14 10 1 (0) 3 115-61 54 31
3. Partille IBS D1 14 10 1 (0) 3 86-54 32 31
4. FBC Lerum D1 14 9 3 (1) 2 81-64 17 31
5. IBF Backadalen D1 14 6 3 (2) 5 61-56 5 23
6. IK Zenith D1 14 6 3 (2) 5 50-50 0 23
7. Burås IK D1 14 4 2 (1) 8 58-63 -5 15
8. Guldhedens IK D1 14 4 2 (0) 8 43-73 -30 14
9. Lindome IBK Utv D1 13 4 1 (0) 8 49-85 -36 13
10. IBK Kungälv D1 13 3 2 (1) 8 48-54 -6 12
11. Stenungsunds IBK D1 14 2 3 (1) 9 50-81 -31 10
12. Lindås Rasta IBK D1 14 2 0 (0) 12 42-92 -50 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-04 20:15 621301004 Mölndals IBF D2 - Dingle AIK D2 12 - 1 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Aktiviteten A-Hall
2019-10-05 10:15 621301001 Hindås IBK D2 - IBK Göteborg D2 2 - 12 Adam Jällfält, Thomas Johansson Hindås Idrottshall
2019-10-05 16:00 621301005 IBK Älvstranden D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 8 - 4 Adem Can, Robin Cederdahl Lundbystrand 3
2019-10-06 14:00 621301003 Landvetter IBK D2 - FBC Vinga D2 10 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2019-10-06 16:00 621301002 Kärra IBK D2 - IBK Kungälv D2 7 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2019-10-12 13:00 621301010 IBK Göteborg D2 - IBK Älvstranden D2 6 - 2 Per Sundvall, Jesper Dammert Torpahallen
2019-10-12 14:00 621301007 Dingle AIK D2 - Landvetter IBK D2 6 - 4 Susanne Andersson, Martin Larsson Munkedals Idrottshall
2019-10-13 11:30 621301006 Herrestads AIF Rockerts D2 - Mölndals IBF D2 4 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Agnebergshallen
2019-10-13 16:00 621301008 FBC Vinga D2 - Kärra IBK D2 2 - 5 William Hilmersson, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2019-10-13 17:30 621301009 IBK Kungälv D2 - Hindås IBK D2 13 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Munkegärdehallen
2019-10-19 11:30 621301011 Hindås IBK D2 - FBC Vinga D2 2 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Hindås Idrottshall
2019-10-19 15:30 621301013 Landvetter IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 3 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2019-10-19 17:30 621301015 IBK Kungälv D2 - IBK Göteborg D2 6 - 9 Senad Olevic, Pierre Eberhard Berg Munkegärdehallen
2019-10-20 16:00 621301012 Kärra IBK D2 - Dingle AIK D2 8 - 1 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2019-11-16 16:30 621301014 Mölndals IBF D2 - IBK Älvstranden D2 9 - 3 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall
2019-10-25 19:30 621301017 Herrestads AIF Rockerts D2 - Kärra IBK D2 2 - 5 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Rimnershallen B-hallen
2019-10-26 13:45 621301018 Dingle AIK D2 - Hindås IBK D2 8 - 0 Thomas Johansson, Adem Can Munkedals Idrottshall
2019-10-26 14:00 621301020 IBK Göteborg D2 - Mölndals IBF D2 5 - 1 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Torpahallen
2019-10-27 14:45 621301019 FBC Vinga D2 - IBK Kungälv D2 6 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Hall Of Flame
2019-11-17 18:00 621301016 IBK Älvstranden D2 - Landvetter IBK D2 2 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Lundbystrand 4
2019-11-05 20:00 621301021 Hindås IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 2 - 12 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Hindås Idrottshall
2019-11-09 15:30 621301023 Landvetter IBK D2 - Mölndals IBF D2 3 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Pinntorps Idrottshall
2019-11-09 17:30 621301025 IBK Kungälv D2 - Dingle AIK D2 6 - 2 Abdirizak Ali, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Munkegärdehallen
2019-11-10 12:30 621301024 FBC Vinga D2 - IBK Göteborg D2 2 - 3 Pelle Hellberg, Fredrik Sävestrand Hall Of Flame
2019-11-10 16:00 621301022 Kärra IBK D2 - IBK Älvstranden D2 5 - 3 Tomas Levin, Adam Lundqvist Blom Kärra Sporthall
2019-11-22 19:30 621301028 Herrestads AIF Rockerts D2 - IBK Kungälv D2 6 - 4 Martin Larsson, Mathias Johansson Rimnershallen B-hallen
2019-11-22 20:00 621301026 Mölndals IBF D2 - Kärra IBK D2 2 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Aktiviteten A-Hall
2019-11-23 14:00 621301029 Dingle AIK D2 - FBC Vinga D2 2 - 1 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Munkedals Idrottshall
2019-11-23 14:00 621301030 IBK Göteborg D2 - Landvetter IBK D2 6 - 8 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Torpahallen
2019-11-24 19:00 621301027 IBK Älvstranden D2 - Hindås IBK D2 5 - 5 Adem Can, Jesper Björklund Greter Lundbystrand 4
2019-11-30 10:15 621301031 Hindås IBK D2 - Mölndals IBF D2 1 - 3 Håkan Krafft, Thomas Johansson Hindås Idrottshall
2019-11-30 14:00 621301033 Dingle AIK D2 - IBK Göteborg D2 1 - 18 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Munkedals Idrottshall
2019-11-30 15:15 621301032 Kärra IBK D2 - Landvetter IBK D2 3 - 3 Per Sundvall, Mathias Johansson Kärra Sporthall
2019-12-01 16:00 621301034 FBC Vinga D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 5 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Hall Of Flame
2019-12-01 16:45 621301035 IBK Kungälv D2 - IBK Älvstranden D2 6 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Munkegärdehallen
2019-12-07 13:30 621301036 Landvetter IBK D2 - Hindås IBK D2 7 - 2 Petter Enlund, Eric Hemmingsson Pinntorps Idrottshall
2019-12-07 13:45 621301039 Herrestads AIF Rockerts D2 - Dingle AIK D2 9 - 1 Torbjörn Zahner, Joakim Amri Nilsson Agnebergshallen
2019-12-07 14:00 621301040 IBK Göteborg D2 - Kärra IBK D2 4 - 2 Ella Wallsten, Sandra Lindskog Torpahallen
2019-12-08 19:00 621301038 IBK Älvstranden D2 - FBC Vinga D2 4 - 6 Wessam Abdellrazek, Jesper Björklund Greter Lundbystrand 4
2020-02-08 12:00 621301037 Mölndals IBF D2 - IBK Kungälv D2 Aktiviteten A-Hall
2019-12-13 19:30 621301042 Herrestads AIF Rockerts D2 - IBK Göteborg D2 2 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rimnershallen B-hallen
2019-12-13 19:30 621301043 Dingle AIK D2 - IBK Älvstranden D2 7 - 5 Thomas Johansson, Adam Jällfält Munkedals Idrottshall
2019-12-14 11:30 621301041 Hindås IBK D2 - Kärra IBK D2 1 - 12 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Hindås Idrottshall
2019-12-15 16:15 621301044 FBC Vinga D2 - Mölndals IBF D2 7 - 5 Jesper Björklund Greter, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2019-12-15 16:30 621301045 IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D2 5 - 3 Wessam Abdellrazek, Unsal Yucel Munkegärdehallen
2020-01-11 14:00 621301047 Dingle AIK D2 - Mölndals IBF D2 1 - 6 Mathias Johansson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2020-01-11 15:00 621301046 Herrestads AIF Rockerts D2 - IBK Älvstranden D2 3 - 4 Filip Forsberg, Jim Olausson Rimnershallen B-hallen
2020-01-11 16:30 621301050 IBK Göteborg D2 - Hindås IBK D2 8 - 1 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Torpahallen
2020-01-12 16:00 621301048 FBC Vinga D2 - Landvetter IBK D2 7 - 7 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Hall Of Flame
2020-01-12 18:30 621301049 IBK Kungälv D2 - Kärra IBK D2 1 - 7 Per Sundvall, Senad Olevic Munkegärdehallen
2020-01-18 10:15 621301051 Hindås IBK D2 - IBK Kungälv D2 3 - 9 Adam Jällfält, Joakim Amri Nilsson Hindås Idrottshall
2020-01-18 14:00 621301055 IBK Älvstranden D2 - IBK Göteborg D2 2 - 12 Roger Zahnér, Felix Bark Peterson Lundbystrand 5
2020-01-18 15:00 621301053 Landvetter IBK D2 - Dingle AIK D2 9 - 4 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 15:00 621301054 Mölndals IBF D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 2 - 0 William Hilmersson, Felix Bark Peterson Aktiviteten A-Hall
2020-01-19 16:00 621301052 Kärra IBK D2 - FBC Vinga D2 2 - 6 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Kärra Sporthall
2020-01-24 19:30 621301057 Herrestads AIF Rockerts D2 - Landvetter IBK D2 Martin Larsson, Wessam Abdellrazek Rimnershallen B-hallen
2020-01-25 14:00 621301058 Dingle AIK D2 - Kärra IBK D2 Matilda Svenblad, Martin Larsson Munkedals Idrottshall
2020-01-25 14:00 621301060 IBK Göteborg D2 - IBK Kungälv D2 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Torpahallen
2020-01-26 16:00 621301059 FBC Vinga D2 - Hindås IBK D2 Adem Can, Wessam Abdellrazek Hall Of Flame
2020-01-26 19:00 621301056 IBK Älvstranden D2 - Mölndals IBF D2 Lazo Cesto, Senad Olevic Lundbystrand 5
2020-02-01 10:15 621301061 Hindås IBK D2 - Dingle AIK D2 Hindås Idrottshall
2020-02-01 11:20 621301064 Mölndals IBF D2 - IBK Göteborg D2 Aktiviteten A-Hall
2020-02-01 13:00 621301063 Landvetter IBK D2 - IBK Älvstranden D2 Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 16:00 621301062 Kärra IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 Kärra Sporthall
2020-02-02 18:30 621301065 IBK Kungälv D2 - FBC Vinga D2 Munkegärdehallen
2020-02-21 19:30 621301068 Herrestads AIF Rockerts D2 - Hindås IBK D2 Rimnershallen B-hallen
2020-02-22 12:30 621301066 Mölndals IBF D2 - Landvetter IBK D2 Aktiviteten A-Hall
2020-02-22 14:00 621301069 Dingle AIK D2 - IBK Kungälv D2 Munkedals Idrottshall
2020-02-22 14:00 621301070 IBK Göteborg D2 - FBC Vinga D2 Torpahallen
2020-02-23 19:00 621301067 IBK Älvstranden D2 - Kärra IBK D2 Lundbystrand 4
2020-02-29 10:15 621301071 Hindås IBK D2 - IBK Älvstranden D2 Hindås Idrottshall
2020-02-29 14:00 621301073 Landvetter IBK D2 - IBK Göteborg D2 Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 13:50 621301074 FBC Vinga D2 - Dingle AIK D2 Hall Of Flame
2020-03-01 16:00 621301072 Kärra IBK D2 - Mölndals IBF D2 Kärra Sporthall
2020-03-01 18:30 621301075 IBK Kungälv D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 Munkegärdehallen
2020-03-06 19:30 621301079 Herrestads AIF Rockerts D2 - FBC Vinga D2 Rimnershallen B-hallen
2020-03-07 12:00 621301077 Mölndals IBF D2 - Hindås IBK D2 Aktiviteten A-Hall
2020-03-07 14:00 621301080 IBK Göteborg D2 - Dingle AIK D2 Torpahallen
2020-03-07 17:30 621301076 Landvetter IBK D2 - Kärra IBK D2 Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 19:00 621301078 IBK Älvstranden D2 - IBK Kungälv D2 Lundbystrand 1
2020-03-14 10:15 621301081 Hindås IBK D2 - Landvetter IBK D2 Hindås Idrottshall
2020-03-14 14:00 621301083 Dingle AIK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 Munkedals Idrottshall
2020-03-15 12:00 621301084 FBC Vinga D2 - IBK Älvstranden D2 Hall Of Flame
2020-03-15 16:00 621301082 Kärra IBK D2 - IBK Göteborg D2 Kärra Sporthall
2020-03-15 18:00 621301085 IBK Kungälv D2 - Mölndals IBF D2 Munkegärdehallen
2020-03-21 14:00 621301087 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2 Pinntorps Idrottshall
2020-03-21 14:00 621301090 IBK Göteborg D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 Torpahallen
2020-03-21 16:50 621301088 Mölndals IBF D2 - FBC Vinga D2 Ekenskolan
2020-03-22 16:00 621301086 Kärra IBK D2 - Hindås IBK D2 Kärra Sporthall
2020-03-22 18:00 621301089 IBK Älvstranden D2 - Dingle AIK D2 Lundbystrand 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg D2 11 10 0 1 90-29 61 30
2. Kärra IBK D2 11 7 1 3 57-28 29 22
3. Mölndals IBF D2 10 6 1 3 46-26 20 19
4. FBC Vinga D2 11 6 1 4 54-46 8 19
5. Landvetter IBK D2 11 5 3 3 61-47 14 18
6. IBK Kungälv D2 10 5 0 5 56-48 8 15
7. Herrestads AIF Rockerts D2 11 5 0 6 49-44 5 15
8. Dingle AIK D2 11 4 0 7 34-78 -44 12
9. IBK Älvstranden D2 11 2 1 8 40-67 -27 7
10. Hindås IBK D2 11 0 1 10 22-96 -74 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-06 14:30 621401001 IBF Backadalen D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3 0 - 14 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2019-10-06 15:00 621401004 Myggenäs IBK D3 - Öckerö IBK D3 5 - 3 Matilda Svenblad, Martin Andersson Häggvallsskolan
2019-10-06 16:00 621401005 Partille IBS D3 - FBC Lerum D3 2 - 10 Ella Wallsten, Emmy Vikström Vallhamra Sportcenter
2019-10-12 15:45 621401006 FBC Lerum D3 - Myggenäs IBK D3 11 - 1 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Lerum Arena C
2019-10-13 15:00 621401009 IBK Bergum D3 - IBF Backadalen D3 6 - 9 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2019-12-07 20:30 621401010 Pixbo Wallenstam IBF D3 - Partille IBS D3 14 - 2 Javed Khan, Senad Olevic Wallenstamhallen
2019-10-20 13:30 621401015 IBK Bergum D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3 1 - 25 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Bergumsskolan
2019-10-20 15:00 621401014 Myggenäs IBK D3 - Partille IBS D3 2 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Häggvallsskolan
2019-10-26 16:30 621401018 Öckerö IBK D3 - IBF Backadalen D3 6 - 8 Oscar Kjellgren Elgestål, Petter Enlund Hedenskolans Idrottshall
2019-12-21 10:00 621401020 Pixbo Wallenstam IBF D3 - Myggenäs IBK D3 5 - 2 Håkan Krafft, Peter Axelsson Wallenstamhallen
2019-11-10 14:30 621401025 IBK Bergum D3 - Öckerö IBK D3 3 - 12 Jesper Stolt-Hermansson, Javed Khan Bergumsskolan
2019-11-10 18:00 621401021 IBF Backadalen D3 - FBC Lerum D3 2 - 16 Adam Jällfält, Robin Cederdahl Lundbystrand 4
2019-11-23 18:10 621401027 Partille IBS D3 - IBF Backadalen D3 6 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Qvisthallen
2019-11-24 13:30 621401028 FBC Lerum D3 - IBK Bergum D3 29 - 0 Gustaf Broström, Erik Rådhall Rydsbergshallen
2019-11-30 15:30 621401031 IBF Backadalen D3 - Myggenäs IBK D3 5 - 5 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Tuve Sporthall
2019-11-30 16:30 621401033 Öckerö IBK D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3 1 - 9 Albert Enlund, Petter Enlund Hedenskolans Idrottshall
2019-12-01 14:45 621401035 IBK Bergum D3 - Partille IBS D3 8 - 17 Rasty Al-barzngi, Oscar Skogsberg Bergumsskolan
2019-12-08 15:15 621401039 FBC Lerum D3 - Öckerö IBK D3 8 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2020-02-18 20:00 621401037 Myggenäs IBK D3 - IBK Bergum D3 Häggvallsskolan
2019-12-14 15:45 621401042 FBC Lerum D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3 2 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Lerum Arena C
2019-12-14 16:30 621401043 Öckerö IBK D3 - Partille IBS D3 2 - 3 Felix Bark Peterson, Javed Khan Hedenskolans Idrottshall
2020-01-11 14:00 621401046 FBC Lerum D3 - Partille IBS D3 7 - 2 Peter Axelsson, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2020-01-11 16:30 621401047 Öckerö IBK D3 - Myggenäs IBK D3 1 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Hedenskolans Idrottshall
2020-01-12 13:00 621401050 Pixbo Wallenstam IBF D3 - IBF Backadalen D3 12 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2020-01-16 20:00 621401054 Myggenäs IBK D3 - FBC Lerum D3 3 - 7 Per Sundvall, Martin Andersson Häggvallsskolan
2020-01-17 19:00 621401051 IBF Backadalen D3 - IBK Bergum D3 9 - 5 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Tuve Sporthall
2020-01-18 19:20 621401055 Partille IBS D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3 1 - 10 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Qvisthallen
2020-01-24 19:10 621401056 Partille IBS D3 - Myggenäs IBK D3 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Qvisthallen
2020-01-24 20:00 621401060 Pixbo Wallenstam IBF D3 - IBK Bergum D3 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Wallenstamhallen
2020-01-30 20:00 621401064 Myggenäs IBK D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3 Häggvallsskolan
2020-02-02 19:30 621401061 IBF Backadalen D3 - Öckerö IBK D3 Tuve Sporthall
2020-02-21 20:00 621401068 FBC Lerum D3 - IBF Backadalen D3 Rydsbergshallen
2020-02-23 19:00 621401069 Öckerö IBK D3 - IBK Bergum D3 Hedenskolans Idrottshall
2020-02-28 19:00 621401071 IBF Backadalen D3 - Partille IBS D3 Tuve Sporthall
2020-03-01 16:00 621401075 IBK Bergum D3 - FBC Lerum D3 Bergumsskolan
2020-03-06 19:10 621401078 Partille IBS D3 - IBK Bergum D3 Qvisthallen
2020-03-06 20:10 621401080 Pixbo Wallenstam IBF D3 - Öckerö IBK D3 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-08 15:00 621401077 Myggenäs IBK D3 - IBF Backadalen D3 Häggvallsskolan
2020-03-14 16:30 621401083 Öckerö IBK D3 - FBC Lerum D3 Hedenskolans Idrottshall
2020-03-15 12:40 621401085 IBK Bergum D3 - Myggenäs IBK D3 Bergumsskolan
2020-03-20 18:45 621401090 Pixbo Wallenstam IBF D3 - FBC Lerum D3 Wallenstamhallen
2020-03-21 17:30 621401089 Partille IBS D3 - Öckerö IBK D3 Partillebohallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF D3 8 7 1 0 91-13 78 22
2. FBC Lerum D3 8 7 1 0 90-16 74 22
3. Partille IBS D3 8 4 0 4 37-58 -21 12
4. IBF Backadalen D3 8 3 1 4 42-70 -28 10
5. Myggenäs IBK D3 7 1 2 4 19-36 -17 5
6. Öckerö IBK D3 7 1 1 5 29-37 -8 4
7. IBK Bergum D3 6 0 0 6 23-101 -78 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-06 10:10 621701003 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV 6 - 1 Adem Can, Tomas Levin Almåshallen A
2019-11-10 16:30 621701002 IBK Bergum DV - Kärra IBK DV 6 - 1 Jesper Stolt-Hermansson, Senad Olevic Bergumsskolan
2019-10-12 15:30 621701008 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV 5 - 0 Adem Can, Senad Olevic Tuve Sporthall
2019-10-12 17:30 621701005 Kärra IBK DV - FBC Lerum DV 4 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Kärra Sporthall
2019-10-19 16:00 621701009 FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV 1 - 2 Mattias Strid, Adem Can Hjällsnäshallen
2019-10-20 17:30 621701012 IBK Bergum DV - Lindome IBK DV 2 - 5 Oscar Skogsberg, Roger Zahnér Bergumsskolan
2019-10-27 09:00 621701015 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV 5 - 0 Christer Carlberg, Alf Björkner Almåshallen A
2019-10-27 19:30 621701014 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK DV 4 - 0 Javed Khan, Senad Olevic Tuve Sporthall
2019-11-02 18:45 621701017 FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV 1 - 2 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Rydsbergshallen
2019-11-03 15:00 621701019 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV 3 - 6 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2019-11-09 15:00 621701024 Kärra IBK DV - Landvetter IBK DV 0 - 3 Goran Kuduzovic, Abdinasir Abdirahman Kärra Sporthall
2019-11-10 09:00 621701021 Lindome IBK DV - FBC Lerum DV 5 - 1 Javed Khan, Mustafa Er Almåshallen B
2019-11-13 20:30 621701022 IBK Bergum DV - IBF Backadalen DV 1 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Bergumsskolan
2019-11-24 18:00 621701025 FBC Lerum DV - IBK Bergum DV 3 - 1 Mats Sällberg, Javed Khan Rydsbergshallen
2019-11-24 19:30 621701027 IBF Backadalen DV - Kärra IBK DV 7 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Tuve Sporthall
2019-11-30 18:40 621701031 Landvetter IBK DV - Lindome IBK DV 0 - 13 Erik Hultén, Joel Olausson Landvetter Idrottshall
2019-12-01 12:40 621701030 Kärra IBK DV - IBK Bergum DV 1 - 3 Senad Olevic, Unsal Yucel Kärra Sporthall
2019-12-08 09:00 621701036 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV 6 - 0 Amir Huseinovic, Mustafa Er Almåshallen B
2020-01-12 10:30 621701033 FBC Lerum DV - Kärra IBK DV 6 - 0 Unsal Yucel, Adem Can Rydsbergshallen
2019-11-17 15:30 621701040 Lindome IBK DV - IBK Bergum DV 6 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2019-12-14 17:10 621701037 Landvetter IBK DV - FBC Lerum DV 4 - 4 Wessam Abdellrazek, Unsal Yucel Landvetter Idrottshall
2020-01-11 14:00 621701042 Landvetter IBK DV - IBF Backadalen DV 1 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2020-01-11 15:00 621701043 Kärra IBK DV - Lindome IBK DV 0 - 11 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Kärra Sporthall
2020-01-19 13:40 621701047 IBK Bergum DV - Landvetter IBK DV 4 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Bergumsskolan
2020-01-19 19:30 621701045 IBF Backadalen DV - FBC Lerum DV Javed Khan, Adem Can Tuve Sporthall
2020-01-25 13:00 621701052 Landvetter IBK DV - Kärra IBK DV Javed Khan, Alf Björkner Pinntorps Idrottshall
2020-01-25 17:00 621701049 FBC Lerum DV - Lindome IBK DV Javed Khan, Mustafa Er Hjällsnäshallen
2020-01-26 19:30 621701050 IBF Backadalen DV - IBK Bergum DV Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Tuve Sporthall
2020-02-01 15:00 621701055 Kärra IBK DV - IBF Backadalen DV Kärra Sporthall
2020-02-02 13:30 621701053 IBK Bergum DV - FBC Lerum DV Bergumsskolan
2020-02-18 19:30 621701059 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV Streteredsskolan
2020-03-21 13:20 621701058 IBK Bergum DV - Kärra IBK DV Bergumsskolan
2020-02-15 15:00 621701061 Kärra IBK DV - FBC Lerum DV Kärra Sporthall
2020-02-16 19:30 621701064 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV Tuve Sporthall
2020-02-22 19:30 621701065 FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV Rydsbergshallen
2020-02-23 18:40 621701068 IBK Bergum DV - Lindome IBK DV Bergumsskolan
2020-03-01 09:00 621701071 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV Almåshallen A
2020-03-01 19:30 621701070 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK DV Tuve Sporthall
2020-03-08 621701073 FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV Rydsbergshallen
2020-03-08 14:40 621701075 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV Pinntorps Idrottshall
2020-03-14 15:00 621701080 Kärra IBK DV - Landvetter IBK DV Kärra Sporthall
2020-03-15 10:10 621701077 Lindome IBK DV - FBC Lerum DV Almåshallen A
2020-03-15 11:10 621701078 IBK Bergum DV - IBF Backadalen DV Bergumsskolan
2020-03-20 19:00 621701083 IBF Backadalen DV - Kärra IBK DV Tuve Sporthall
2020-03-22 18:15 621701081 FBC Lerum DV - IBK Bergum DV Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK DV 9 8 0 1 57-9 48 24
2. IBF Backadalen DV 7 6 0 1 24-9 15 18
3. IBK Bergum DV 8 4 0 4 23-24 -1 12
4. FBC Lerum DV 7 2 1 4 19-18 1 7
5. Landvetter IBK DV 9 2 1 6 16-41 -25 7
6. Kärra IBK DV 8 1 0 7 6-44 -38 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis