Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Lina Tranevall lina_hossar@hotmail.com 0739307071 Lila/Vit, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Linda Eriksson lindaeriksson23@hotmail.com 0730265360 Grön- och vitrandig tröja
Högalids IF (B) Patrik Carlsson Carlssonpat@gmail.com vit, blå, vit
Högdalens AIS Christoffer Ritter christoffer.ritter@gmail.com 0707366791 Svart/Svart/Svart
Ingarö IF (B) Thomas Pettersson Thomas@rtentreprenad.se 0706004750 Svart, Svart, Svart
Mariebergs SK Joakim Grunander brommabandy@hotmail.com 0761743558 röd, blå, röda
Nacka Wallenstam IBK (A) Anna-Karin Lilja ako@artificialcat.com 0703698994 Vit/Svart/Vit
Nacka Wallenstam IBK (B) Pernilla Tillberg Henkow 0707199397 Vit/Svart/Vit
Saltsjöbadens IF Ola Jutner olajutner@hotmail.com 0730513534 Mellanblå/vitrandig/Mellanblå/Blå
Sickla IF Anders Carlsson anders.carlsson@signalisten.se 072-5605460 Röd/Blå/röda
Skogås/Trångsunds IBK (B) Alexander Korling alexander.korling@gmail.com 070-773 67 16 Blå/Blå/Blå
Sköndals IK (A) Viktoria Johansson viknil@hotmail.com 0765256647 Blå/Svart/Svart
Sörskogens IF (A) Daniel Malmgren Daniel.malmgren@live.se 0705478823 Röd/Röd/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lena Gustafsson lena_lindgren18@hotmail.com 0706677978 svart/svart/svart/svart
Älta IF Malin Ekwall malinekwall82@gmail.com Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF (A) Denise Eriksson denise.eriksson@outlook.com 0737768570 Blå/Blå/Blå
Örby IS Jörgen Moström jorgen@mostrom.org 0769475690 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 10:15 1 Högdalens AIS - Saltsjöbadens IF Farstahallen 1
2020-09-26 1 Ingarö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Ingarö Sporthall
2020-09-26 11:30 1 Hammarby IF IBF - Örby IS Sjöstadshallen
2020-09-27 09:00 1 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sköndalshallen
2020-09-27 09:00 1 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF Ormingehallen
2020-09-27 09:30 1 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2020-09-27 16:00 1 Mariebergs SK - Högalids IF (B) Grimstahallen
2020-09-27 17:00 1 Sickla IF - Sörskogens IF (A) Myrsjöskolan
Omgång 2
2020-10-03 08:45 2 Sörskogens IF (A) - Mariebergs SK Kvarnbergshallen
2020-10-03 09:00 2 Högalids IF (B) - Sköndals IK (A) Liljeholmshallen 1
2020-10-03 14:45 2 Örby IS - Skogås/Trångsunds IBK (B) Bandhagshallen
2020-10-03 15:00 2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Myrsjöskolan
2020-10-03 16:00 2 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
2020-10-04 10:00 2 Saltsjöbadens IF - Djurö-Vindö IF Fisksätra sporthall
2020-10-04 12:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2020-10-04 16:15 2 Älta IF - Hammarby IF IBF Stavsborgshallen
Omgång 3
3 Ingarö IF (B) - Högalids IF (B) Ingarö Sporthall
2020-10-10 09:15 3 Högdalens AIS - Örby IS Högdalshallen
2020-10-10 12:00 3 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Stora Mossen 1
2020-10-10 12:15 3 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Djurö Sporthall
2020-10-11 10:00 3 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Älta IF Skogåshallen
2020-10-11 15:00 3 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Fisksätra sporthall
2020-10-14 18:00 3 Hammarby IF IBF - Sickla IF Järla Sporthall
2020-10-25 09:00 3 Sköndals IK (A) - Sörskogens IF (A) Sköndalshallen
Omgång 4
2020-10-17 09:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 09:00 4 Sörskogens IF (A) - Ingarö IF (B) Kvarnbergshallen
2020-10-17 12:00 4 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2020-10-17 13:00 4 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK (A) Myrsjöskolan
2020-10-17 14:15 4 Mariebergs SK - Hammarby IF IBF Engelbrektshallen
2020-10-17 14:45 4 Örby IS - Saltsjöbadens IF Bandhagshallen
2020-10-18 09:00 4 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
2020-10-18 12:00 4 Älta IF - Högdalens AIS Stavsborgshallen
Omgång 5
2021-03-13 09:00 5 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Mariebergs SK Skogåshallen
Omgång 6
2020-11-21 10:30 6 Högalids IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Liljeholmshallen 1
2020-11-21 10:45 6 Sörskogens IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnbergshallen
2020-11-21 14:45 6 Örby IS - Djurö-Vindö IF Bandhagshallen
2020-11-21 17:30 6 Mariebergs SK - Högdalens AIS Engelbrektshallen
2020-11-22 10:00 6 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Sköndalshallen
2020-11-22 10:15 6 Hammarby IF IBF - Ingarö IF (B) Sjöstadshallen
2020-11-22 13:00 6 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgshallen
2020-11-22 13:00 6 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Ormingehallen
Omgång 7
2020-10-24 7 Saltsjöbadens IF - Mariebergs SK Fisksätra sporthall
2020-11-28 08:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sörskogens IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 09:00 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-11-28 10:00 7 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ingarö Sporthall
2020-11-28 10:15 7 Högdalens AIS - Sköndals IK (A) Högdalshallen
2020-11-28 12:15 7 Djurö-Vindö IF - Högalids IF (B) Djurö Sporthall
2020-11-28 14:45 7 Örby IS - Älta IF Bandhagshallen
2020-11-29 10:15 7 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF Ormingehallen
Omgång 8
2020-12-05 10:00 8 Ingarö IF (B) - Högdalens AIS Ingarö Sporthall
2020-12-05 13:00 8 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2020-12-06 09:00 8 Sköndals IK (A) - Saltsjöbadens IF Sköndalshallen
2020-12-06 09:30 8 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Telefonplanshallen
2020-12-06 11:00 8 Sörskogens IF (A) - Högalids IF (B) Kvarnbergshallen
2020-12-06 11:00 8 Sickla IF - Örby IS Ormingehallen
2020-12-06 14:15 8 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (B) Grimstahallen
2020-12-06 15:00 8 Älta IF - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
Omgång 9
2020-12-12 08:30 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hammarby IF IBF Strandhallen - Tyresö
2020-12-12 10:00 9 Högalids IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2020-12-12 10:00 9 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kämpetorpshallen 2
2020-12-12 12:15 9 Djurö-Vindö IF - Sörskogens IF (A) Djurö Sporthall
2020-12-12 14:30 9 Örby IS - Mariebergs SK Bandhagshallen
2020-12-12 18:00 9 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK (A) Myrsjöskolan
2020-12-13 12:00 9 Älta IF - Sickla IF Stavsborgshallen
2021-01-10 10:15 9 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF (B) Fisksätra sporthall
Omgång 10
2020-12-19 10:00 10 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2020-12-19 10:00 10 Ingarö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2020-12-19 10:15 10 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (A) Högdalshallen
2020-12-19 12:00 10 Hammarby IF IBF - Högalids IF (B) Liljeholmshallen 1
2020-12-19 13:30 10 Mariebergs SK - Älta IF Stora Mossen 1
2020-12-20 09:00 10 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF (A) Ormingehallen
2020-12-20 10:00 10 Sickla IF - Djurö-Vindö IF Ormingehallen
2020-12-20 10:00 10 Sköndals IK (A) - Örby IS Sköndalshallen
Omgång 11
2021-01-09 13:00 11 Sickla IF - Mariebergs SK Myrsjöskolan
2021-01-16 08:30 11 Högalids IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Liljeholmshallen 1
2021-01-16 09:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Högdalens AIS Strandhallen - Tyresö
2021-01-16 11:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Saltsjöbadens IF Kämpetorpshallen 2
2021-01-16 12:15 11 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Djurö Sporthall
2021-01-16 14:45 11 Örby IS - Ingarö IF (B) Bandhagshallen
2021-01-17 08:15 11 Sörskogens IF (A) - Hammarby IF IBF Glömstahallen
2021-01-17 12:00 11 Älta IF - Sköndals IK (A) Stavsborgshallen
Omgång 12
2021-01-23 09:00 12 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2021-01-23 09:00 12 Högdalens AIS - Högalids IF (B) Högdalshallen
2021-01-23 10:00 12 Ingarö IF (B) - Älta IF Ingarö Sporthall
2021-01-23 10:00 12 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kämpetorpshallen 2
2021-01-23 11:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2021-01-24 09:00 12 Sköndals IK (A) - Sickla IF Sköndalshallen
2021-01-24 11:00 12 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF (A) Skogåshallen
2021-01-24 13:00 12 Mariebergs SK - Djurö-Vindö IF Grimstahallen
Omgång 13
2021-01-30 09:00 13 Högalids IF (B) - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 1
2021-01-30 10:30 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 13:00 13 Mariebergs SK - Sköndals IK (A) Stora Mossen 1
2021-01-30 14:15 13 Djurö-Vindö IF - Hammarby IF IBF Djurö Sporthall
2021-01-30 14:45 13 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Bandhagshallen
2021-01-31 09:00 13 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
2021-02-06 14:15 13 Sörskogens IF (A) - Högdalens AIS Kvarnbergshallen
2021-02-07 13:00 13 Sickla IF - Ingarö IF (B) Ormingehallen
Omgång 14
2021-02-13 09:00 14 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-13 09:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS Strandhallen - Tyresö
2021-02-13 09:15 14 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (A) Högdalshallen
2021-02-13 10:45 14 Ingarö IF (B) - Mariebergs SK Ingarö Sporthall
2021-02-13 15:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF (B) Myrsjöskolan
2021-02-14 08:30 14 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2021-02-14 09:00 14 Sköndals IK (A) - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2021-02-14 11:00 14 Saltsjöbadens IF - Sörskogens IF (A) Fisksätra sporthall
Omgång 15
2021-02-20 10:00 15 Högalids IF (B) - Örby IS Liljeholmshallen 1
2021-02-20 12:00 15 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Liljeholmshallen 1
2021-02-20 12:00 15 Nacka Wallenstam IBK (A) - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2021-02-20 12:15 15 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Djurö Sporthall
2021-02-20 15:15 15 Sörskogens IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2021-02-21 10:00 15 Sköndals IK (A) - Ingarö IF (B) Sköndalshallen
2021-02-21 11:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2021-02-21 14:00 15 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (A) Ormingehallen
Omgång 16
2021-03-20 09:00 16 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 09:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2021-03-20 09:00 16 Högalids IF (B) - Älta IF Liljeholmshallen 1
2021-03-20 10:15 16 Ingarö IF (B) - Djurö-Vindö IF Ingarö Sporthall
2021-03-20 10:15 16 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (B) Högdalshallen
2021-03-20 14:45 16 Örby IS - Sörskogens IF (A) Bandhagshallen
2021-03-20 17:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
2021-03-21 10:30 16 Saltsjöbadens IF - Hammarby IF IBF Fisksätra sporthall
Omgång 17
2021-03-14 11:00 17 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS Ormingehallen
2021-03-14 14:45 17 Sickla IF - Högalids IF (B) Ormingehallen
2021-03-27 09:00 17 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Saltsjöbadens IF Skogåshallen
2021-03-27 11:00 17 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Liljeholmshallen 1
2021-03-27 12:15 17 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2021-03-27 16:00 17 Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stora Mossen 1
2021-03-28 09:00 17 Sörskogens IF (A) - Älta IF Kvarnbergshallen
2021-03-28 09:15 17 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Sköndalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis