Spelprogram - Träningsmatcher Uppland 2020/2021

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF JAS Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF Östra Allsvenskan Jocke Öhrn jockeohrn@live.se 076-209 41 74 Svart, Svart, Svartgul
Almunge IK Röd, Svart, Svart
Almunge IK F06/07 Röd, Svart, Svart
Almunge IK H3 Erik Lindström Erik.lindstrom@telia.com 0703860472 Röd, Svart, Svart
Almunge IK P05 Röd 2 Lätt Robert Sjöberg robert.sjoberg83@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Almunge IK P08/09 Blå 1 Mikael Säfvestad mikael.safvestad@elcykelpunkten.se 0737213540 Röd, Svart, Svart
Alunda IBF Henrik Söderlund henrik44@hotmail.com 0706-873904 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF Damallsvenskan Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 blå/svart/svart
Alunda IBF F04-05 Henrik Söderlund henrik44@hotmail.com 0706-873904 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF F06-07 Niklas Jedstedt niklas.jedstedt@uppsala.se 073-809 18 94 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF H1 Henrik Bernelind henrikbernelind@hotmail.com 070-5278491 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF HJ17 Dan Collin alundainnebandy@yahoo.se 0739-321314 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P05 Henrik Bernelind henrikbernelind@hotmail.com 070-5278491 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P08 Magnus Olsson foghammar.mo@gmail.com 0727049849 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF/Rasbo IK U (D2) Niklas Jedstedt niklas.jedstedt@uppsala.se 073-809 18 94 Blå, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF F05/06 Thorbjörn Frisk himself@thorbear.com 0730233230 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF HJ1 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF P03/04 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK (D1) Jens Andersson jens.andersson@afconsult.com 0705-462160 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F04/05 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F06 Jonas Timan timan.jonas@gmail.com 0722-403384 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK H1 LO Wadberg lo.wadberg@gmail.com 0708-651025 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P04 Andreas Larsson andreas.l@live.se 072-228 31 00 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P06/07 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK U Svart, Svart, Svart
Bålsta FBC Svart/grå, Svart, Svart
Bålsta FBC H4 Patrik Modin patrik.modin@balstafbc.se 0760527111 Svart/grå, Svart, Svart
Bälinge IF F06/07 Svart Gul, Svart, Svart
Bälinge IF Herr Gul, Svart, Svart
Dalarna F16 Emelie Magnusson emelie.magnusson@mora.se 073 - 670 07 00
Djurgårdens IF IBS Herr Urban Sandgren urban.sandgren@difibs.se 073-5582662 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Enköpings IBK D2 Pernilla Andersson orsundsbrofarg2@gmail.com 0702485078 Vit, Svart, Vit
Enköpings IBK F04/05 Vit, Svart, Vit
Enköpings IBK F06-07 Pernilla Johansson Pernilla69johansson@gmail.com 070-7226082 Vit, Svart, Vit
Enköpings IBK H3 Vit, Svart, Vit
Enköpings IBK U Helen Näsmark hnasmark@outlook.com Vit, Svart, Vit
Erikslunds KF Herr Grön, Svart, Grön
Farsta IBK Christian Bondestad christian.bondestad@hotmail.com 0767667720 Svart, Svart, Svart
FBC Kalmarsund (Dam-ALL) Lars Lind lars.lind@fbckalmarsund.se 073-1415309 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund (SSL) Christian Guntsch christianguntsch@gmail.com 0702824345 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Uppsala F04 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala F05 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Herrar (H5) Daniel Karlsson karlsson.pa.taket@hotmail.com 0723146666 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala P08 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala P08 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom Jenny Larsson jennyeva.larsson@hotmail.com 0706693866 Svart/Svart/Svart
FBC Uppsala Ungdom D3 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge (D1) Joakim Hauer joakimhauer@gmail.com 0725991012 Orange/Svart/Svart
Frötuna IBF D2 Katarina Grönvall Katarinalantz@yahoo.se 0705-624585 Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF F08/09 Tomas Berglund tomasberglund@outlook.com 070-8995504 röd-blå-röd
Frötuna IBF P06 Röd, Marinblå, Röd
Funbo IF P06/07
Fyrislund Nabla IBK H4 Nikolaus Mattheos nikolaus.t.mattheos@gmail.com Svart, Svart, Svart
Fyrislund Nabla IBK U H6 Martin Johansson martinjohansson456@gmail.com 073-7422991 Svart, Svart, Svart
Gävle GIK Blå, Blå, Blå
Gävle GIK Akademi Blå, Blå, Blå
Gävle GIK D1 Mattias Lundberg mattias.lundberg78@outlook.com 070-6198930 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK JAS Therese Gustafsson tessan1234@hotmail.com 0706-75 75 15 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P05 Blå Blå, Blå, Blå
Hagunda IBF U H6 Tor Röjerås Torrojeras@gmail.com 073 616 42 97 Blå, Svart, Svart
Hagunda IF Kent Löfberg kent@klbygg.se 0708-84 96 01 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF (05) Mattias Landgren Landgren_mattias@hotmail.com 070-20 99 993 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF Allsvenskan Herrar Therese Bergman tessanbman@gmail.com 0702640364 Blå/Svart/Svart
Hagunda IF D1 Elin Nordling damlaget@hagundaif.se Blå, Svart, Blå
Hagunda IF D1 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F03/04 Peter Westerlund p.westerlund@bredband.net 0705664446 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F05/06 Anders Öman andersoman@hotmail.com 0706-17 09 69 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F07/08 Nina Bergström Ninabergstrom73@gmail.com 0768-730766 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF JAS DJ17 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P04 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P08 Fredrik Nordin hifp09fredrik@hotmail.com 0725-819500 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P10 Mikael Hellman upsalaki@hotmail.com 0708261907 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF U Amanda Hanning amanda_hanning@hotmail.com Blå, Svart, Blå
Hagunda IF/SKK P06 Blå, Svart, Blå
Hässelby SK IBK Dam Div 1 Pontus Lindblom pontus.lindblom@live.se 0739781465 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Herr Div 2 Björn Andersson bjornoandersson@hotmail.com 070-7600901 Röd, Svart, Svart
IBF Borlänge P07 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Emilia Bodell emilia@ibffalun.com Svart, Svart, Svart
IBF Falun Svart, Svart, Svart
IBF Grillby H6 Joacim Svensson ibfgrillby@outlook.com Vit, Vit, Vit
IBF Roslagsalliansen Ante Andersson Ante527@hotmail.com 0708880764 Röd, Svart, Svart
IBF Roslagsalliansen U Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@jekabtakservice.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBK Hallsta D2 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta FK1/F05 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta H2 A-lag Vit, Svart, Vit
IBK Runsten Allsvenskan Mathias Bondeson ibk@runsten.nu 070-99 444 86 Röd, Svart, Svart
IBK Rött Kort
IBK Sala (DJ) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer (H1) David Eriksson david.eriksson@vaksalask.se 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer D1 Tilde Karlsson karlssons.tilde@gmail.com 0707-289400 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer Legends (H4) David Eriksson david.eriksson@vaksalask.se 0736965215 svart, svart, svart
IBK Uppsala Teknologer U (H3) David Eriksson david.eriksson@vaksalask.se 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Östhammar F04/08 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar H2 Ludwig Englund 070-855 00 77 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar P09/10 Elis Hedrén elis.laptop@telia.com 0704393910 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar U-laget Örjan Östman orjost873@gmail.com Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBS Fålhagen Olle Marklund ibsfalhagen@hotmail.com 0704717288 Limegrön, Svart, Svart
IFK Dannemora/Ö F06-08 Robert Nordström robnord@live.se 072-7021170 Vit/Blå/Vit
IFK Dannemora/Österby Vit, Blå, Vit
IK Sirius FBC H2 Stefan Eriksson stefaneriksson916@gmail.com 076-1386021 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC HJ18 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P06 Christer Olsson christerolsson78@gmail.com 0763402981 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P09 Svart Oliver Milivojevic oliver.milivojevic@hotmail.com 073-6150686 Blå-Svart/Svart/Svart
IK Sirius FBC SSL dam Niclas Sandberg niclassandberg72@gmail.com BlåSvart/Svart/Svart
IK Sirius FBC U (TEST) Erika Cassman erika@cassman.se 0708158008 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius IBK Linda Lindquist linda@rehabresurs.se 0702261102 Blå/svart
IK Sirius IBK Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK D1/JAS Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK DJ Mikael Persson Mikael.Persson2477@gmail.com Blå/svart, svart, svart
IK Sirius IBK F06 Linda Lindquist linda@rehabresurs.se 0702261102 Blå-Svart/Svart/Svart
IK Sirius IBK SSL Herr Henrik Simonsson henrik.simonssons@gmail.com 0736676029 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sätra (H1) Martin Stenberg martin.stenberg19@gmail.com 070-602 95 30 Vit, Grön, Vit
Ingarö IF JAS Svart, Svart, Svart
IS Saga Vit, Svart, Svart
IS Saga Henrik Wallenborg henrik_wallenborg@hotmail.com 0768720206 Svart/Svart/Svart
IS Saga P07 Lottica Fredlund lottica@gmail.com 0709-409986 Vit, Svart, Svart
IS Saga U Henrik Wallenborg henrik_wallenborg@hotmail.com 0768720206 Svart/Svart/Svart
Kanonyri Kladno (Tjeckien)
Karlstad IBF Allsvenskan herr Peter Nordström norda19@hotmail.com 0736823219 Blå/Svart/Svart
Kungsängens IF Dam Vit, Mörkblå, blå i vissa lag, Vit, blå i vissa lag
Lag ej klart
Lillån IBK (ALL) Emil Sundström snozaren@gmail.com 076-0103002 Grön, Vit , Vit
Linköping IBK Herr A Johan Fredriksson johan.fredriksson@linkopinginnebandy.se 070-6989321 Svart, Svart, Svart
Lokomotiv Grillby H2 Rosa, Mörk blå, Rosa
Löjte IBK Joakim Norlén jockenorlen@hotmail.com 0706229872 Rosa,svart,svart
Midas IBK H2 Anders Nilsson anders68.an@gmail.com 0707682284 Röd/svart/svart
Midas IBK P08 Jesper Forsman jesper.forsman@handelsbanken.se Röd, Svart, Svart
Midas IBK P10 Mikael Oskarsson Mickeoskarsson@thelandersson.com Röd, Svart, Svart
Midas IBK U H4 Micaela Wallgren micaela@lillynails.com 0709298850 Röd, Svart, Svart
M-Team
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Thomas Nilsson Thomas.Nilsson@tocbygg.se 070-557 07 28 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Magnus Högqvist Magnus.hogqvist@gmail.com 0707306582 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart, Svart, Svart
Rasbo IK H2 Felix Esevik felix@erlinghundra.se 070-7921340 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Helena Smeds helena@rosersbergsbygg.se Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK F08/09 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK H2 Christel Nordström christelnordstrom63@gmail.com 0703757111 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK JAS Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK U (dam) Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK U (H5) Joakim Berg Joakim.berg21@gmail.com 0700705087 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK U H4 Joakim Berg Joakim.berg21@gmail.com 0700705087 Blå, Blå, Blå
Rosersberg IK H1 Blå, Blå, Blå
Rosersberg IK H4 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 LjusBlå, MörkBlå, Mörkblå
Runby IBK Arto Juhanni Stamboe runbyibk@live.se 0704-32 21 08 Svart, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom (Allsvenskan) Emma Rauch emma.rauch@outlook.com 0736585323 Orange, Svart, Vit
Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 Orange, Svart, Vit
Sala Silverstaden IBK (DJ) Svart, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK H2 Hannes Cederfeldt Hannes@rodjevent.se Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK H1 Christer Norin norinchrister@hotmail.com 070-9934371 Svart, Svart, Svart
Sigtuna IF IBK F06/07 Blå, Blå, Blå
Sigtuna IF IBK F06/07 Blå, Blå, Blå
Sigtuna IF IBK FRöd Blå, Blå, Blå
SK Vide Robert Andersson erwinia@telia.com 070-6806342 Blå/blå/blå
SK Vide 05/06 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide F0607 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide H4 Mikael Gustafsson uppsalaiac@gmail.com 0768800011 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide H6 Mikael Gustafsson uppsalaiac@gmail.com 0768800011 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide HJ 2020/21 Mårten Engdahl marten@netram.se +46701443092 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide P08 Erik Björnemo erikbjornemo@gmail.com 0735153939 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide Pojkar div 2V P03/04 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide Pojkar div 3 Marinblå , Marinblå , Marinblå
Skutskärs IBK P16 GUD Blå, Blå, Svart
Skälby IBK H1 Christian Mattsson christian@cmattsson.se 073-6559191 Svart, Svart, Svart
Skälby IBK Ung Svart, Svart, Svart
Sollentuna IBF D1 Röd, Svart, Röd
Stenhagens KK D2 Matilda Kardell matilda.kardell@gmail.com 076-336 06 70 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK Dam Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK H3 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK HJ18 JAS Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK P07/08 Tobias Backström backiloo@telia.com 0707537119 Röd, Svart, Svart
Storbrittanien U19
Storvreta IBK Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK (Dam-ALL) Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd/Svart/Röd
Storvreta IBK F03/04 Markus Ylitalo markusylitalo@telia.com 070-7270360 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F04/05 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F06/07 Sabina Danielsson sabina_e@hotmail.com 0708161693 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F07 Sabina Danielsson sabina_e@hotmail.com 0708161693 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F09 Joakim Riml joakim_riml@yahoo.se 0702780775 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Flick Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS herr Peter Furubrand 076-0291351 Röd/svart/röd
Storvreta IBK Legends Robert Ekeljung robert.ekeljung@gmail.com 070-625 0429 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P05 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P06 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P07 Mats Karlenius matskarlenius@gmail.com 070-872 80 94 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P08 Fredrik Engström fredrik.engstrom@maxi.ica.se 0704-322152 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P15 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK SSL Herr Kent Bäckström kenta.backstrom@gmail.com 0708-385394 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK U D2 Röd, Svart, Röd
Storvreta Ungdom IBK Röd, Svart, Röd
Strängnäs IBK Allsvenskan Herrar Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Södra Trögds IK H6 Jimmy Lindell jimmy.lindell1991@gmail.com 0727210821 Grön tröja, Gröna shorts, Gröna strumpor
Telge IBS Röd, Röd, Vit
Tierp IBK H6V Svart, Svart, Svart
Timrå IBC HERR Michael Hultberg michaelhultberg@hotmail.com 070-3534944 Röd/svart randig, Svart, Svart
Tobo/Örbyhus FF Dam Ann-Sofi Strand annsofi.strand76@gmail.com 0702184995 Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF H4 Jesper Edling brynasjeppe@gmail.com Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF Herr U Ludvig Engblom ludvigengblom@hotmail.com 073-3167628 Gul, Svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK D1 Mathias Björkman matbjo73@gmail.com 0709966476 svart/svart, svart, svart
Täby FC Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC (B) Gribby 06 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC (D) Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC Dam D1 Sara Helmersson sarahelmersson05@gmail.com Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC F06 Sara Helmersson sarahelmersson05@gmail.com Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC F06 Gribby Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC IBK Sanny Åström sanny.astrom@gmail.com Vit, Mörkblå, Vit
Uppland F03
Uppland F16 Johan Carlström johan@tonireklam.se 070 - 8471432
Uppsala Life IF Dam Gabriel Purbe gabriel.purbe@maxi.ica.se 0735-146001 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Uppsala Life IF H2 Tomas Baeckman tomasbaeckman11@gmail.com 0704-670461 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Uppsala Life IF U H5 Sebastian Andersson sebbe.andersson@gmail.com 0735064339 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Uppsala Teknologer U Tilde Karlsson karlssons.tilde@gmail.com 0707-289400 Svart, Svart, Svart
Vaksala SK 2 F09 gul Jakob Liderfelt j_liderfelt@hotmail.com 0702-915599 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK DJ-JAS Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F06 Gul Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F06 Svart Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK P08 svart Svart/Gul, Svart, Gul
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK HJ Svart, Svart, Svart
V-tab
Wåhla IBK (D2) Amanda Segelsbo amanda.segelsbo@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Väddö IF H4 Kimmo Heiskanen solna87@hotmail.com 073-615 65 29 Grön, Svart, Grön
Väddö IF U H6 Jerker Wretman jerker.wretman@gmail.com 0725000850 Grön, Svart, Grön
Väsby AIK F06/07/08 Röd Lätt Johan Sunnvius johan@sunnvius.se 0731708090 Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby AIK F06/07/08 Röd Medel Björn Olmats bjorn@telia.com 0704284842 Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby IBK D3 Svart, Svart, Svart
Väsby IBK F03/04 Rickard Kempendahl rickard_kempendahl@hotmail.se Svart, Svart, Svart
Västerlöfsta IBF P 06-07 Björn Skoglöv bjorn.skoglov@fresenius-kabi.com 070 204 76 62 Svart, Svart, Svart
Västerås IBS Dam Mikael Eriksson mickereriksson@yahoo.se 070-6210075 Vit, Vit, Vit
Västerås IBS DJ Vit, Vit, Vit
Västerås IBS H3 Vit, Vit, Vit
Västerås Rönnby IBK SSL dam Hans Ericsson hasse.suz@gmail.com 0760-23 83 55 Orange, Svart, Svart
Västmanland F 16 Anders Ljung anders.ljung@hotmail.com 070-162 90 33
Västmanland F16 Anders Ljung anders.ljung@hotmail.com 070-162 90 33
Åkersberga IBF (H1) Daniel Lundin danielsarbete@gmail.com 0704 80 00 26 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Dam-All Jan Engvall janne@akersbergaibf.se Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF F03/04 Desirée Widman familjenwidman@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF F05 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF F06 Fredrik Hellström fredrik.karl.hellstrom@gmail.com 0709824136 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Ljusröd M 06 CD Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P06 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P08 Orange, Svart, Orange
Älvsjö AIK IBF Peter Lundin ludde@pllel.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Nathalie Ahlsén nathalie.ahlsen@gmail.com Blå, Blå, Blå
Öregrunds IK Vit, Vit, Röd
Örsundsbro IF Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF F04/05 Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF F06/07 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-07 19:00 1 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Rosersberg IK H4 IFU Arena A
2020-08-08 13:00 1 IK Sirius FBC SSL dam - Älvsjö AIK IBF 11 - 1 IFU Arena A
2020-08-09 16:00 1 IK Sirius FBC H2 - Hässelby SK IBK Herr Div 2 6 - 3 IFU Arena Gibon
2020-08-15 13:00 1 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Älvsjö AIK IBF IFU Arena A
2020-08-15 13:00 1 Rasbo IK H2 - IBK Uppsala Teknologer (H1) 0 - 15 Hall 2000
Omgång 2
2020-08-20 19:30 2 IK Sirius IBK SSL Herr - Strängnäs IBK Allsvenskan Herrar 9 - 8 IFU Arena DHinox
2020-08-21 19:00 2 Vaksala SK F06 Svart - Täby FC (D) IFU Arena A
2020-08-21 20:00 2 Alunda IBF H1 - IBK Runsten Allsvenskan 3 - 4 Olandshallen
2020-08-22 11:00 2 Vaksala SK F06 Svart - Alunda IBF F06-07 IFU Arena A
2020-08-22 13:00 2 IK Sirius FBC SSL dam - IBF Falun 11 - 4 IFU Arena A
2020-08-22 13:00 2 Vaksala SK DJ-JAS - Västerås IBS DJ 0 - 3 IFU Arena Gibon
2020-08-22 15:00 2 Alunda IBF Damallsvenskan - Täby FC Dam D1 Olandshallen
2020-08-22 15:00 2 IK Sirius IBK DJ - IBK Sala (DJ) 7 - 4 IFU Arena DHinox
2020-08-22 17:30 2 IBK Uppsala Teknologer U (H3) - IBK Östhammar H2 2 - 5 IFU Arena A
2020-08-23 15:00 2 IK Sirius IBK DJ - Gävle GIK 3 - 3 IFU Arena DHinox
2020-08-23 15:00 2 IK Sirius FBC HJ18 - Täby FC IFU Arena A
2020-08-23 16:30 2 IK Sirius FBC HJ18 - Täby FC IFU Arena A
2020-08-23 18:00 2 IK Sirius FBC H2 - Täby FC IFU Arena A
2020-08-24 2 Bålsta FBC - Västerås Rönnby IBK SSL dam Fridegårdsskolan
Omgång 3
2020-08-28 17:30 3 Storvreta Ungdom IBK - Hagunda IF JAS DJ17 3 - 2 Storvreta IBK Sporthall
2020-08-28 18:30 3 FBC Uppsala P08 - Stenhagens KK P07/08 IFU Arena DHinox
2020-08-28 19:00 3 IK Sirius IBK SSL Herr - IBF Falun 4 - 8 IFU Arena A
2020-08-28 20:00 3 Alunda IBF H1 - Björklinge BK H1 1 - 9 Olandshallen
2020-08-28 20:00 3 IK Sirius IBK DJ - Björklinge BK F04/05 1 - 3 Storvreta IBK Sporthall
2020-08-28 20:00 3 Storvreta IBK JAS herr - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 8 - 4 IFU Arena DHinox
2020-08-29 10:30 3 Storvreta IBK (Dam-ALL) - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 9 - 4 Storvreta IBK Sporthall
2020-08-29 12:00 3 FBC Uppsala F04 - Alunda IBF F04-05 0 - 0 IFU Arena A
2020-08-29 13:00 3 Hagunda IF JAS DJ17 - IK Sirius IBK DJ 3 - 3 Storvreta IBK Sporthall
2020-08-29 15:30 3 IK Sirius FBC H2 - Björklinge BK H1 1 - 2 IFU Arena A 1
2020-08-29 16:00 3 Storvreta Ungdom IBK - Björklinge BK F04/05 7 - 1 Storvreta IBK Sporthall
2020-08-29 16:30 3 Stenhagens KK D2 - Tobo/Örbyhus FF Dam Örbyhus Sporthall
2020-08-29 17:45 3 IK Sirius FBC P06 - IS Saga P07 0 - 0 IFU Arena A
2020-08-30 00:00 3 Frötuna IBF D2 - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag IFU Arena A
2020-08-30 11:15 3 Farsta IBK - Sandvikens AIK H1 9 - 5 IFU Arena Tell Media Group (B)
2020-08-30 12:00 3 Björklinge BK F04/05 - Hagunda IF JAS DJ17 1 - 9 Björklinge Sporthall
2020-08-30 12:45 3 Stenhagens KK Dam - IK Sirius IBK Stenhagen BoKC
2020-08-30 14:00 3 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - IBF Örebro Allsv IFU Arena A
2020-08-30 14:30 3 Björklinge BK H1 - Skälby IBK H1 Björklinge Sporthall
2020-08-30 15:00 3 IK Sirius IBK DJ - Storvreta Ungdom IBK 1 - 5 Storvreta IBK Sporthall
2020-08-30 16:30 3 Storvreta IBK JAS herr - Nykvarns IF 5 - 5 IFU Arena Gibon
2020-09-04 19:30 3 IK Sirius IBK SSL Herr - Djurgårdens IF IBS Herr Hall 2000
2020-09-05 17:00 3 Björklinge BK H1 - Timrå IBC HERR IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 4
4 Alunda IBF HJ17 - IBK Östhammar U-laget Olandshallen
4 Alunda IBF H1 - IBK Uppsala Teknologer U (H3) Olandshallen
2020-08-30 10:00 4 FBC Uppsala Ungdom D3 - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag 0 - 8 IFU Arena A
2020-09-04 18:30 4 FBC Uppsala P08 - Storvreta IBK P08 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-05 13:30 4 Alunda IBF HJ17 - Storvreta IBK JAS herr 0 - 12 Olandshallen
2020-09-05 14:40 4 Täby FC F06 Gribby - IK Sirius IBK IFU Arena Gibon
2020-09-05 15:50 4 Täby FC F06 Gribby - Vaksala SK F06 Gul IFU Arena Gibon
2020-09-05 16:00 4 Alunda IBF H1 - IBK Uppsala Teknologer U (H3) 11 - 3 Olandshallen
2020-09-06 10:40 4 Täby FC F06 Gribby - SK Vide F0607 6 - 1 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-06 14:00 4 IK Sirius IBK - Bele Barkarby IF IBF F05/06 IFU Arena Gibon
2020-09-06 16:00 4 Sigtuna IF IBK F06/07 - Väsby AIK F06/07/08 Röd Medel 1 - 1 Prästängshallen
2020-09-06 16:00 4 Enköpings IBK H3 - Storvreta IBK JAS herr 5 - 8 S:t Ilianshallen
2020-09-09 19:00 4 IBK Uppsala Teknologer D1 - FBC Uppsala Ungdom D3 7 - 1 IFU Arena Gibon
2020-09-11 19:00 4 Stenhagens KK HJ18 JAS - IK Sirius FBC H2 Stenhagen BoKC
2020-09-11 19:30 4 Rosersberg Arlanda IBK H2 - Runby IBK 6 - 6 Ekilla Sporthall
2020-09-12 00:00 4 SK Vide F0607 - Sigtuna IF IBK FRöd -1 - -1 CIK A
2020-09-12 11:30 4 IBK Östhammar U-laget - Alunda IBF HJ17 3 - 4 Frösåkersskolan
2020-09-12 13:00 4 IK Sirius FBC H2 - Skälby IBK Ung 6 - 3 IFU Arena A 1
2020-09-12 13:00 4 Rasbo IK H2 - IBK Hallsta H2 A-lag Hall 2000
2020-09-12 13:30 4 IBK Östhammar H2 - Uppsala Life IF H2 8 - 10 Frösåkersskolan
2020-09-12 14:30 4 Hagunda IF D1 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 1 - 4 IFU Arena Tell Media Group (B)
2020-09-12 15:00 4 Alunda IBF Damallsvenskan - Västerås IBS Dam 1 - 2 Uppsala Life Arena 9
2020-09-13 11:00 4 Hagunda IF U - Enköpings IBK U 2 - 5 IFU Arena A
2020-09-13 13:00 4 Hagunda IF F05/06 - IBK Hallsta FK1/F05 IFU Arena Tell Media Group (B)
2020-09-13 14:00 4 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Nykvarns IBF Ungdom A-lag IFU Arena A
2020-09-13 14:00 4 IBF Roslagsalliansen - SK Vide H4 8 - 2 Sparbankshallen
2020-09-13 15:00 4 IK Sirius FBC HJ18 - Alunda IBF HJ17 IFU Arena Gibon
2020-09-13 16:00 4 IBF Roslagsalliansen U - Väddö IF U H6 4 - 6 Sparbankshallen
2020-09-13 16:30 4 IK Sirius IBK D1/JAS - Hagunda IF D1 6 - 6 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-13 19:00 4 Björklinge BK (D1) - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Björklinge Sporthall
2020-09-18 19:30 4 IBK Östhammar U-laget - Björklinge BK U 6 - 3 Frösåkersskolan
Omgång 5
5 IK Sirius FBC H2 - Gävle GIK Akademi IFU Arena Gibon
5 SK Vide HJ 2020/21 - Skutskärs IBK P16 GUD CIK A
2020-09-17 18:00 5 IK Sirius IBK D1/JAS - IK Sirius FBC SSL dam IFU Arena Tell Media Group (B)
2020-09-18 18:30 5 Alunda IBF P08 - Storvreta IBK P08 2 - 5 Olandshallen
2020-09-19 10:00 5 Alunda IBF P08 - Almunge IK P08/09 Blå 1 11 - 1 Olandshallen
2020-09-19 10:15 5 Rosersberg Arlanda IBK JAS - Storvreta IBK JAS herr 4 - 9 Rosershallen
2020-09-19 11:00 5 SK Vide F0607 - Väsby AIK F06/07/08 Röd Lätt 3 - 3 CIK A
2020-09-19 11:15 5 Alunda IBF P05 - Hagunda IF (05) 3 - 7 Olandshallen
2020-09-19 12:00 5 Lokomotiv Grillby H2 - Sala Silverstaden IBK H2 2 - 9 Enahallen
2020-09-19 13:00 5 IK Sirius IBK SSL Herr - Lillån IBK (ALL) 8 - 5 IFU Arena A
2020-09-19 13:00 5 Almunge IK P05 Röd 2 Lätt - SK Vide 05/06 5 - 4 Almunge Sporthall
2020-09-19 15:30 5 IBF Roslagsalliansen - IBK Östhammar H2 2 - 12 Sportcentrum
2020-09-19 16:00 5 Björklinge BK F04/05 - Storvreta IBK F04/05 13 - 1 Björklinge Sporthall
2020-09-20 13:00 5 IK Sirius IBK D1/JAS - Gävle GIK D1 4 - 4 IFU Arena Gibon
2020-09-20 13:30 5 Storvreta IBK (Dam-ALL) - Åkersberga IBF Dam-All 4 - 2 Storvreta IBK Sporthall
2020-09-20 15:30 5 IK Sirius FBC HJ18 - Bele Barkarby IF IBF HJ1 IFU Arena Gibon
2020-09-20 16:30 5 Storvreta IBK JAS herr - Gävle GIK JAS 5 - 5 Storvreta IBK Sporthall
2020-09-20 17:45 5 IBK Uppsala Teknologer D1 - Stenhagens KK D2 2 - 4 IFU Arena Gibon
2020-09-21 19:30 5 Alunda IBF Damallsvenskan - AIK IBF Östra Allsvenskan 4 - 3 Lindbackens Sporthall
Omgång 6
2020-09-24 18:10 6 Funbo IF P06/07 - Hagunda IF 3 - 5 Stenhagen BoKC
2020-09-24 19:00 6 Sigtuna IF IBK F06/07 - Vaksala SK F06 Gul 0 - 4 Prästängshallen
2020-09-25 18:00 6 Almunge IK P05 Röd 2 Lätt - Storvreta IBK P05 5 - 3 Almunge Sporthall
2020-09-25 18:20 6 Midas IBK P08 - Alunda IBF P08 7 - 7 Hallstaviks Sporthall
2020-09-26 10:00 6 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Alunda IBF F06-07 Österby Sim o Sporthall
2020-09-26 10:30 6 Bälinge IF F06/07 Svart - IK Sirius IBK 0 - 2 Vattholma Sporthall
2020-09-26 11:30 6 FBC Uppsala F05 - Björklinge BK F06 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-26 11:40 6 Bälinge IF F06/07 Svart - IBK Östhammar F04/08 7 - 1 Vattholma Sporthall
2020-09-26 12:50 6 IK Sirius IBK - IBK Östhammar F04/08 3 - 6 Vattholma Sporthall
2020-09-26 13:15 6 IS Saga U - IBF Grillby H6 2 - 5 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-26 13:15 6 IS Saga U - IBF Grillby H6 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-26 14:00 6 Bälinge IF F06/07 Svart - Storvreta IBK F07 4 - 4 Vattholma Sporthall
2020-09-26 14:00 6 Midas IBK U H4 - IBF Roslagsalliansen U 2 - 11 Hallstaviks Sporthall
2020-09-26 15:10 6 Hagunda IF F07/08 - Storvreta IBK F07 2 - 5 Vattholma Sporthall
2020-09-26 16:20 6 Hagunda IF F07/08 - Bälinge IF F06/07 Svart 1 - 7 Vattholma Sporthall
2020-09-26 17:00 6 FBC Uppsala F04 - Björklinge BK F04/05 2 - 4 Ärentunaskolan
2020-09-27 10:00 6 Vaksala SK F06 Svart - Sigtuna IF IBK F06/07 IFU Arena DHinox
2020-09-27 10:00 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 11:00 6 Vaksala SK DJ-JAS - IBK Sala (DJ) 7 - 2 IFU Arena Upplands Energi
2020-09-27 11:15 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 11:30 6 Örsundsbro IF F06/07 - Enköpings IBK F06-07 Örsundsbro Sporthall
2020-09-27 12:00 6 Midas IBK P10 - Hagunda IF P10 Hallstaviks Sporthall
2020-09-27 12:30 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 13:45 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 14:00 6 IBF Roslagsalliansen - Rosersberg Arlanda IBK U (H5) 16 - 2 Sparbankshallen
2020-09-27 17:00 6 FBC Uppsala Ungdom D3 - Kungsängens IF Dam IFU Arena Upplands Energi
2020-09-27 20:15 6 Storvreta IBK Legends - IBS Fålhagen Ärentunaskolan
2020-09-28 17:30 6 Funbo IF P06/07 - Bälinge IF F06/07 Svart 6 - 3 Uppsala Life Arena
2020-09-28 19:15 6 SK Vide F0607 - Vaksala SK F06 Gul 4 - 5 Alsike sporthall
Omgång 7
2020-09-29 20:45 7 FBC Uppsala Herrar (H5) - IBK Uppsala Teknologer Legends (H4) 2 - 4 IFU Arena Tell Media Group (B)
2020-10-02 18:30 7 FBC Uppsala P08 - SK Vide P08 IFU Arena DHinox
2020-10-03 10:45 7 Midas IBK P10 - IBK Östhammar P09/10 Hallstaviks Sporthall
2020-10-03 11:30 7 Vaksala SK F06 Svart - IK Sirius IBK F06 IFU Arena Upplands Energi
2020-10-03 11:40 7 SK Vide F0607 - Alunda IBF F06-07 2 - 3 CIK A 5
2020-10-03 11:45 7 Midas IBK P10 - IBK Östhammar P09/10 Hallstaviks Sporthall
2020-10-03 12:30 7 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Alunda IBF P08 Almunge Sporthall
2020-10-04 10:00 7 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IK Sirius FBC P09 Svart Almunge Sporthall
Omgång 8
2020-10-12 18:30 8 Vaksala SK 2 F09 gul - Frötuna IBF F08/09 Lindbackens Sporthall
Omgång 9
9 Björklinge BK P06/07 - Hagunda IF/SKK P06 Björklinge Sporthall
Omgång 12
2020-12-20 14:15 12 Uppland F16 - Västmanland F 16 Inst. IFU Arena Gibon
2020-12-21 19:20 12 Uppland F16 - Stenhagens KK Dam Inst. IFU Arena Gibon
Omgång 13
2021-02-13 10:55 13 Frötuna IBF P06 - Hagunda IF Uppsala Life Arena
2021-02-13 14:45 13 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06 Lindbackens Sporthall
2021-02-14 10:55 13 Funbo IF P06/07 - SK Vide 05/06 3 - 1 Uppsala Life Arena
Omgång 14
2021-02-19 19:30 14 Funbo IF P06/07 - Storvreta IBK P07 Inst. Fyrishov D
Omgång 30
30 IK Sirius FBC U (TEST) - IK Sirius FBC P06 1 - 1 IFU Arena A 49
2020-09-12 13:00 30 Storvreta IBK SSL Herr - Linköping IBK Herr A 10 - 6 IFU Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis