Spelprogram - Träningsmatcher Uppland 2020/2021

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF JAS Birgitta Pernkrans birgitta@pernkrans.com Svart, Vit, Svartgul
AIK IBF Östra Allsvenskan Robert Esperi robert.esperi@gmail.com 070-8712212 Svart, Vit, Svartgul
Almunge IK Peter Bjervner peterbjervner@hotmail.com 0708738933 rödgul/svart/svart
Almunge IK F06/07 Åsa Björklin asa.bjorklin78@gmail.com 0707304120 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK H3 Johan Eriksson joh@neriksson.se 070-6440100 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P05 Röd 2 Lätt Robert Sjöberg robert.sjoberg83@hotmail.com Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P08/09 Blå 1 Karin Graham karingraham@hotmail.com 0768323115 Röd/Gul, Svart, Svart
Alunda IBF Henrik Söderlund henrik44@hotmail.com 0706-873904 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF Damallsvenskan Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 blå/svart/svart
Alunda IBF F04-05 Henrik Söderlund henrik44@hotmail.com 0706-873904 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF F06-07 Jens Eklund info@vaxverkstan.se 073-417 50 51 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF H1 Dan Collin alundainnebandy@yahoo.se 0739-321314 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF HJ17 Stefan Jansson stewe_73@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P05 Veronica Liljeberg Veronica.liljeberg@gmail.com 0703-113388 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P08 Veronica Liljeberg Veronica.liljeberg@gmail.com 0703-113388 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF/Rasbo IK U (D2) Stina Blomkvist stina_blomkvist@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF F05/06 Tomas Jörneblad tomas.jorneblad@bredband.net 070-5091890 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF HJ1 Stefan Andersson stejaandersson@hotmail.com 0707131822 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF P03/04 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK (D1) Jens Andersson jens.andersson@afconsult.com 0705-462160 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F04/05 Mathias Lundqvist lundqvistmathias@hotmail.com 0732-634879 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F06 Jonas Timan timan.jonas@gmail.com 0722-403384 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK H1 Martin Dahlberg dahl90@gmail.com 0705-666352 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P04 Mattias Östling ms.ostling@outlook.com 070-9822031 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P06/07 Fredrik Uhrbom fruh405@gmail.com 0793399735 Svart/Svart/Svart
Björklinge BK U Tomas Grandin tomasgrandin@hotmail.com 0736-987316 Svart, Svart, Svart
Bålsta FBC Susanne Winterberg susanne.winterberg@gmail.com Svart/grå, Svart, Svart
Bålsta FBC H4 Susanne Winterberg susanne.winterberg@gmail.com Svart/grå, Svart, Svart
Bälinge IF F06/07 Svart David Söderström 0709384584 Gul/Svart/Svart
Bälinge IF Herr Johan Jansson johan.jansson89@hotmail.se 0707399319 Gul, Svart, Svart
Dalarna F16
Djurgårdens IF IBS Herr Roland Pettersson roland.pettersson@difibs.se 0730322622 Blårandig, Vit, Vit
Enköpings IBK D2 Pernilla Andersson orsundsbrofarg2@gmail.com 0702485078 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK F04/05 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK F06-07 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK H3 Jennie Carlsson carlsson.jennie@telia.com 070-5101809 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK U Henrik Norell benkebusen@msn.com +46704469650 Vit, Svart, Svart
Erikslunds KF Herr Viktor Olbrant olbrant@live.se Grön, Svart, Grön
Farsta IBK Fredrik Skur fredrik.skur@farstaibk.se 0708-330476 Svart, Svart, Svart
FBC Kalmarsund (Dam-ALL) Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund (SSL) Alexander Brinkmann alexander.brinkmann@fbckalmarsund.se 0707989212 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Uppsala F04 Krister Gunnarsson kilengoo4@gmail.com 070-3282561 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala F05 Anna Lampén lillvreta@hotmail.com 0705-112 155 Svart Svart Svart
FBC Uppsala Herrar (H5) Niclas Wass niclas.fbc@gmail.com 0733501057 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala P08 Mattias Landgren landgren_mattias@hotmail.com 070-20 99 993 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala P08 Mattias Landgren landgren_mattias@hotmail.com 070-20 99 993 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom D3 Björn Lindholm bjorn@barkvagen.se 073-2640620 Svart/Svart/Svart
FBI Tullinge (D1) Martin Tonnert martin.ostman@gmail.com 070-5734637 Orange/Svart/Svart
Frötuna IBF D2 Marika Jansson marika.jansson@mdlz.com 073-0350386 Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF F08/09 Karin Modéen karin.modeen@gmail.com 070-3191310 röd-blå-röd
Frötuna IBF P06 Erik Trolin etrolin@gmail.com 070-8796263 Röd, Marinblå, Röd
Funbo IF P06/07 Pernilla Johansson pillan.johansson@hotmail.se 070-7230330
Fyrislund Nabla IBK H4 Nikolaus Mattheos nikolaus.t.mattheos@gmail.com Vit, Svart, Svart
Fyrislund Nabla IBK U H6 Che-Yuan Liang che-yuan.liang@nek.uu.se 073-7780051 Vit, Svart, Svart
Gävle GIK Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK Akademi Rickard Nordgren rickard.nordgren@outlook.com 070-6161839 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK D1 Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK JAS Rickard Nordgren rickard.nordgren@outlook.com 070-6161839 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P05 Blå Henrik Söderholm henrik.soderholm@se.atlascopco.com 070-237 61 26 Blå, Blå, Blå
Hagunda IBF U H6 Tor Röjerås Torrojeras@gmail.com Blå, Svart, Svart
Hagunda IF Kent Löfberg kent@klbygg.se 0708-84 96 01 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF (05) Anders Jansson anders.jansson@prevas.se 072-5476513 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF Allsvenskan Herrar Erik Jällrud erik@hagundaif.se Blå/Svart/Svart
Hagunda IF D1 Anders Jansson anders.jansson@prevas.se 072-5476513 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF D1 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F03/04 Peter Westerlund p.westerlund@bredband.net 0705664446 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F05/06 Anders Öman andersoman@hotmail.com 0706-17 09 69 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F07/08 Nina Bergström Ninabergstrom73@gmail.com 0768-730766 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF JAS DJ17 Peter Westerlund p.westerlund@bredband.net 0705664446 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P04 Ulf Tobiasson ekonomi@overbacka.se 070-4976807 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P08 Eric Sand ejg.sand@gmail.com 0703058072 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P10 Mats Jansson ekonomi@hagundaif.se Blå, Svart, Blå
Hagunda IF U Johannes Anderman johannes.anderman@gmail.com 070-2080764 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF/SKK P06 Mikael Hellman upsalaki@hotmail.com 0708261907 Blå, Svart, Blå
Hässelby SK IBK Dam Div 1 Lars Hellman lasse@plandokfiber.se 0707653335 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Herr Div 2 Jonni Persson jonni.persson@hskinnebandy.se 0730289558 Röd, Svart, Svart
IBF Borlänge P07 Daniel Dufvenberg dufvenberg@hotmail.com 0705232483 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Rosa, Rosa
IBF Falun Erik Björklund erik@ibffalun.com 0702697916 Rosa, Rosa, Rosa
IBF Grillby H6 Joacim Svensson ibfgrillby@outlook.com Svart, Svart, Svart
IBF Roslagsalliansen Jörgen Åkerlund jakerlund@telia.com 070-4564822 Röd, Svart, Svart
IBF Roslagsalliansen U Jörgen Åkerlund jakerlund@telia.com 070-4564822 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne.ekengren@orebroinnebandy.se 070-6030703 röd/svart, svarta, svarta
IBK Hallsta D2 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta FK1/F05 Tobias Pettersson totto.pettersson@gmail.com 070-5716922 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta H2 A-lag Stina Sundqvist stina_sundqvist@msn.com 070-22 56 347 Vit, Svart, Vit
IBK Runsten Allsvenskan Mathias Bondeson ibk@runsten.nu 070-99 444 86 Röd, Svart, Svart
IBK Rött Kort
IBK Sala (DJ) Jeanette Ekström chanissjo@hotmail.com 0706628472 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer (H1) David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer D1 Fanny Hansson fannyhansson93@gmail.com 0762094100 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer Legends (H4) David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 svart, svart, svart
IBK Uppsala Teknologer U (H3) David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Östhammar F04/08 Jörgen Östman jorgenostman@gmail.com 0703136945 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar H2 Marcus Tofters marcust75@hotmail.com 070-413 52 54 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar P09/10 Camilla Weiler camilla_mia@hotmail.com 0738178120 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar U-laget Lars Matiasson lars.matiasson@gmail.com 0706718357 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBS Fålhagen Olle Marklund ibsfalhagen@hotmail.com 0704717288 Limegrön, Svart, Svart
IFK Dannemora/Ö F06-08 Robert Nordström robnord@live.se 072-7021170 Vit/Blå/Vit
IFK Dannemora/Österby Martin Nyberg nypan@bahnhof.se 070-5207948 Vit/Blå/Vit
IK Sirius FBC H2 Sara Eriksson seriksson90@outlook.com 0707604773 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC HJ18 Stefan Eriksson ster01@handelsbanken.se 070-6306327 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P06 Christer Olsson christerolsson78@gmail.com 0763402981 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P09 Svart Joachim Lundin pappajocke@gmail.com 0767684344 Blå-Svart/Svart/Svart
IK Sirius FBC SSL dam Mikael Ekeberg mikael.ekeberg@buhlergroup.com 070-3955377 BlåSvart/Svart/Svart
IK Sirius FBC U (TEST) Erika Cassman erika@cassman.se 0708158008 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius IBK Linda Lindquist linda@rehabresurs.se 0702261102 Blå/svart
IK Sirius IBK Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK D1/JAS Lena Melltorn lena.melltorn@gmail.com 0732069809 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK DJ Johan Gelin johan.gelin@uppsalaevenemang.se 070-5774404 Blå/svart, svart, svart
IK Sirius IBK F06 Linda Lindquist linda@rehabresurs.se 0702261102 Blå-Svart/Svart/Svart
IK Sirius IBK SSL Herr Henrik Wallenborg henrik.wallenborg@siriusinnebandy.se 0762405572 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sätra (H1) Bosse Westerlund bosse.westerlund@emrik.se 070-5854699 Grön, Svart, Grön
Ingarö IF JAS Svart, Svart, Svart
IS Saga Vit, Svart, Vit
IS Saga Henrik Wallenborg henrik.wallenborg@siriusinnebandy.se 0762405572 Svart/Svart/Svart
IS Saga P07 Lottica Fredlund lottica@gmail.com 0709-409986 Vit, Svart, Vit
IS Saga U Henrik Wallenborg henrik.wallenborg@siriusinnebandy.se 0762405572 Svart/Svart/Svart
Kanonyri Kladno (Tjeckien)
Karlstad IBF Allsvenskan herr Henrik Flognman he_jaa@yahoo.se 0735153103 Blå/Svart/Svart
Kungsängens IF Dam Tom Rörström Tomtina1@hotmail.com 0705115290 Blå, Blå, Blå
Lag ej klart
Lillån IBK (ALL) Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit (dam=svart), Vit
Linköping IBK Herr A Johan Fredriksson johan.fredriksson@linkopinginnebandy.se 070-6989321 Svart, Svart, Svart
Lokomotiv Grillby H2 Richard Ytter richard@enkopingsakeri.se 0709112294 Rosa, Mörk blå, Rosa
Löjte IBK Joakim Norlén jockenorlen@hotmail.com 0709407376 Rosa,svart,svart
Midas IBK H2 Anders Nilsson anders68.an@gmail.com 0707682284 Röd/svart/svart
Midas IBK P08 Ola Åkerlund olakerlund740@gmail.com 0702379599 Röd, Svart, Svart
Midas IBK P10 Jessica Eriksson Jessica.eriksson92@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Midas IBK U H4 Risto Hautamäki rille1978@hotmail.com 070-8764641 Röd, Svart, Svart
M-Team
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Jonny Gustafsson jonny.gustafsson@berendsen.se 070-8658878 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Susanne Siimes lillbacka@live.se 070-6018770 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart, Svart, Svart
Rasbo IK H2 Felix Esevik firman.rasbo@hotmail.com 070-7921340 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK F08/09 Madelene Lundgren madelenelundgren8@gmail.com 070-218 84 47 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK H2 Marianne Isoz Henriksson isozhenriksson@gmail.com 070-621 06 12 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK JAS Christel Nordström christelnordstrom63@gmail.com 0703757111 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK U (dam) Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK U (H5) Patrik Wiklund wiklundputte@gmail.com 0707361665 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK U H4 Patrik Wiklund wiklundputte@gmail.com 0707361665 Blå, Blå, Blå
Rosersberg IK H1 Fredrik Raschke fredrik.raschke@hultaforsgroup.se 0722006107 Blå, Blå, Blå
Rosersberg IK H4 Fredrik Raschke fredrik.raschke@hultaforsgroup.se 0722006107 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Runby IBK Arto Juhanni Stamboe runbyibk@live.se 0704-32 21 08 Svart, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom (Allsvenskan) Ulrika Pettersson Nogelius ulrika.nogelius@gmail.com Orange, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 Orange, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK (DJ) Jonas Karlsson bajenjonas@hotmail.com 073-9992558 Svart, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK H2 Joakim Wallén jocke_wa@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK H1 Christer Norin norinchrister@hotmail.com 070-9934371 Svart, Svart, Svart
Sigtuna IF IBK F06/07 Lars Andrén lrsandren@gmail.com 0709256135 Blå, Blå, Blå
Sigtuna IF IBK F06/07 Lars Andrén lrsandren@gmail.com 0709256135 Blå/Blå/Blå
Sigtuna IF IBK FRöd Helene Chandler Rosencrantz hrosencrantz@agility.com 070-200 96 37 Blå, Blå, Blå
SK Vide Robert Andersson erwinia@telia.com 070-6806342 Blå/blå/blå
SK Vide 05/06 Mikael Hellberg mickehellberg@telia.com 0705915167 Blå, Blå, Blå
SK Vide F0607 Robert Andersson erwinia@telia.com 070-6806342 Blå, Blå, Blå
SK Vide H4 Fredrik Åström freast01@gmail.com 0709824649 Blå, Blå, Blå
SK Vide H6 Fredrik Åström freast01@gmail.com 0709824649 Blå, Blå, Blå
SK Vide HJ 2020/21 Pernilla Svedin pernillasvedin@hotmail.com 0702651469 Blå, Blå, Blå
SK Vide P08 Erik Björnemo erikbjornemo@gmail.com 0735153939 Blå, Blå, Blå
SK Vide Pojkar div 2V P03/04 Pernilla Svedin pernillasvedin@hotmail.com 0702651469 Blå, Blå, Blå
SK Vide Pojkar div 3 Blå, Blå, Blå
Skutskärs IBK P16 GUD Jonas Asplund jonas.asplund@gastrikeraddningstjanst.se Blå, Blå, Vit
Skälby IBK H1 Mika Kaipainen mika.kaipainen@se.abb.com 0730301773 Svart, Svart, Svart
Skälby IBK Ung Christian Dahlqvist christian.dahlqvist.90@hotmail.com 076-0967490 Svart, Svart, Svart
Sollentuna IBF D1 Tom Forsberg Karlsson tom.forsberg@sollentunaibf.se Röd, Svart, Röd
Stenhagens KK D2 Matilda Kardell matilda.kardell@gmail.com 076 - 33 60 670 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK Dam Mattias Lundblad mattias.lundblad@malarsprinkler.se 0707616148 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK H3 Mikael Tufvander mtufvander@gmail.com 0709947701 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK HJ18 JAS Stefan Eriksson stefanljeriksson@gmail.com 070-6372527 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK P07/08 Tobias Backström backiloo@telia.com 0707537119 Röd, Svart, Svart
Storbrittanien U19
Storvreta IBK Örjan Lindhe orjan@lindhe.info 070-2116614 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK (Dam-ALL) Ebba Olaisson ebba.olaisson@gmail.com Röd/Svart/Röd
Storvreta IBK F03/04 Markus Ylitalo markusylitalo@telia.com 070-7270360 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F04/05 David Molin david.molin@infinigate.se 0708-651061 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F06/07 Jannica Grundström jannica.grundstrom@yahoo.se Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F07 Jannica Grundström jannica.grundstrom@yahoo.se Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F09 Joakim Riml joakim_riml@yahoo.se 0702780775 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Flick Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS herr Theodor Jonsson Theodor@storvretaibk.se 0761919042 Röd/svart/röd
Storvreta IBK Legends Andreas Zetterlund andreas.alfazulu@gmail.com 0704552100 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P05 Gunnar Götegård gunnar.gotegard@gmail.com Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P06 Lars-Johan Backman ljohan@worldcourier.se Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P07 Mats Karlenius matskarlenius@gmail.com 070-872 80 94 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P08 Fredrik Engström fredrik.engstrom@maxi.ica.se 0704-322152 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P15 Gunnar Götegård gunnar.gotegard@gmail.com Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK SSL Herr Kent Bäckström kenta.backstrom@gmail.com 0708-385394 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK U D2 Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 Röd/Svart/Röd
Storvreta Ungdom IBK Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 röd, svart, röd
Strängnäs IBK Allsvenskan Herrar Jan Lindholm fam-lindholm@telia.com 0706758817 Röd, Röd, Röd
Södra Trögds IK H6 Matts Lindqvist matts.lindqvist@me.com Grön tröja, Gröna shorts, Gröna strumpor
Telge IBS Röd, Röd, Vit
Tierp IBK H6V Freddan Norrström freddan@tierpibk.se 0730410294 Rosa, Svart, Svart
Timrå IBC HERR Anders Hjälm anders.hjalm@sundsvall.se Röd, Röd, Svart
Tobo/Örbyhus FF Dam Ann-Sofi Strand annsofi.strand76@gmail.com Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF H4 Jimmy Norberg jimmynorberg84@hotmail.com 0763366679 Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF Herr U Gul, Svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK D1 Magnus Svanholm magnus.svanholm@telia.com svart/svart, svart, svart
Täby FC Gunnel Johansson arbetargatan24@hotmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC Gunnel Johansson arbetargatan24@hotmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC Gunnel Johansson arbetargatan24@hotmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Gribby 06 Moira Sheridan moirajsheridan@gmail.com 0767772276 Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Täby FC Dam D1 Peder Hägg Aftershaw@gmail.com 0735-426606 Vit, Vit, Vit
Täby FC F06 Clas Elvsén clas.elvsen@gmail.com 0767236059 Vit, Vit, Vit
Täby FC F06 Gribby Kalle Anrell Kalle.anrell@me.com 0721511583 Vit, Vit, Vit
Täby FC IBK Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit, Vit, Vit
Uppland F03
Uppland F16 David Söderström 0709384584
Uppsala Life IF Dam Gabriel Purbe gabriel.purbe@maxi.ica.se 0735-146001 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Uppsala Life IF H2 Tomas Baeckman tomas.baeckman@loks.se 0704-670461 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Uppsala Life IF U H5 Daniel Holmgren daniel_holmgren@live.se 0703241155 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Uppsala Teknologer U Mathilda Sjövall mathildasjovall@hotmail.com 0739867679 Svart, Svart, Svart
Vaksala SK 2 F09 gul Jakob Liderfelt j_liderfelt@hotmail.com 0702-915599 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK DJ-JAS Lars Andrén lrsandren@gmail.com 0709256135 Gul-Svart/Svart/Svart
Vaksala SK F06 Gul Lena Broman Tanndal lena.broman@gmail.com 070-9302925 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F06 Svart Matilda Eriksson Matilda.ragnarsson@hotmail.com 073-7072410 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK P07 Anthon Wallin anthon.wallin@icloud.com 072-142 22 35 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK P08 svart Camilla Karlsson familjen_karlsson@telia.com 073-6226189 Svart/Gul, Svart, Gul
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK HJ Magnus Guilotte guilotte@msn.com 073 932 77 38 Svart, Svart, Svart
V-tab
Wåhla IBK (D2) Emma Lövgren emmalovgren@live.se Röd, Röd, Röd
Väddö IF H4 Kimmo Heiskanen solna87@hotmail.com 073-615 65 29 Grön, Svart, Grön
Väddö IF U H6 Kimmo Heiskanen solna87@hotmail.com 073-615 65 29 Grön, Svart, Grön
Väsby AIK F06/07/08 Röd Lätt Andreas Sjöblom sjoblom78@gmail.com 073-040 89 05 Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby AIK F06/07/08 Röd Medel Andreas Sjöblom sjoblom78@gmail.com 073-040 89 05 Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby IBK D3 Svart, Svart, Svart
Väsby IBK F03/04 Rickard Kempendahl rickard_kempendahl@hotmail.se Svart, Svart, Svart
Västerlöfsta IBF P 06-07 Björn Skoglöv bjorn.skoglov@fresenius-kabi.com 070 204 76 62 Svart, Svart, Svart
Västerås IBS Dam Per-Inge Hellman per-inge.hellman@vasteras.se 0765690735 Svart, Svart, Svart
Västerås IBS DJ Mikael Eriksson mickereriksson@yahoo.se 070-6210075 Svart, Svart, Svart
Västerås IBS H3 Jimmy Haaga Jimpson80@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Västerås Rönnby IBK SSL dam Magnus Eriksson magnus.eriksson@ework.se 0733-82 84 80
Västmanland F 16
Västmanland F16
Åkersberga IBF (H1) Anders Westman anderswestman1969@gmail.com Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Dam-All Andreas Berglind ante71@hotmail.com 0768093085 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF F03/04 Desirée Widman familjenwidman@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF F05 Magnus Eckemark magnus.eckemark@live.se 070-3664828 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF F06 Fredrik Hellström fredrik.karl.hellstrom@gmail.com 0709824136 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Ljusröd M 06 CD Kari Munukka kari.munukka@gmail.com 0707-966160 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P06 Kari Munukka kari.munukka@gmail.com 0707-966160 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P08 Ullis Niklasson ullisniklasson@gmail.com Orange, Svart, Orange
Älvsjö AIK IBF Annica Möller annica_moller@telia.com 0707168914 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Öregrunds IK Peter Holm oregrundibk@gmail.com 0764082765 Vit, Vit, Röd
Örsundsbro IF Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF Mattias Vannergård mattias.vannergard@afconsult.com 0708214493 Blå/Blå/Blå
Örsundsbro IF F04/05 Daniel Nordberg nordberg79@hotmail.com 0704670827 Blå/Blå/Blå
Örsundsbro IF F06/07 Ulf Ojala ulf.ojala@privat.regionuppsala.se 0708869881 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-07 19:00 1 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Rosersberg IK H4 Pontus Orebrand, Peter Alenbring IFU Arena A
2020-08-08 13:00 1 IK Sirius FBC SSL dam - Älvsjö AIK IBF 11 - 1 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund IFU Arena A
2020-08-09 16:00 1 IK Sirius FBC H2 - Hässelby SK IBK Herr Div 2 6 - 3 Isak Norén, Tony Nyberg IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-08-15 13:00 1 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Älvsjö AIK IBF Richard Öhneskog, Marcus Svedinger IFU Arena A
2020-08-15 13:00 1 Rasbo IK H2 - IBK Uppsala Teknologer (H1) Jonas Nordqvist, Handrin Thunqvist Hall 2000
Omgång 2
2020-08-20 19:30 2 IK Sirius IBK SSL Herr - Strängnäs IBK Allsvenskan Herrar 9 - 8 Andreas Svensson, Frans Dahlstedt IFU Arena – DHinox
2020-08-21 19:00 2 Vaksala SK F06 Svart - Täby FC (D) Timur Shtutman, Villiam Lööf IFU Arena A
2020-08-21 20:00 2 Alunda IBF H1 - IBK Runsten Allsvenskan 3 - 4 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist Olandshallen
2020-08-22 11:00 2 Vaksala SK F06 Svart - Alunda IBF F06-07 Bo Pettersson Loklint, Timur Shtutman IFU Arena A
2020-08-22 13:00 2 IK Sirius FBC SSL dam - IBF Falun 11 - 4 Andreas Svensson, Arvid Englund IFU Arena A
2020-08-22 13:00 2 Vaksala SK DJ-JAS - Västerås IBS DJ 0 - 3 Bo Pettersson Loklint, Villiam Lööf IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-08-22 15:00 2 Alunda IBF Damallsvenskan - Täby FC Dam D1 Pontus Orebrand, Handrin Thunqvist Olandshallen
2020-08-22 15:00 2 IK Sirius IBK DJ - IBK Sala (DJ) 7 - 4 IFU Arena – DHinox
2020-08-22 17:30 2 IBK Uppsala Teknologer U (H3) - IBK Östhammar H2 2 - 5 Christoffer Wallenborg, Lars Halvarsson IFU Arena A
2020-08-23 15:00 2 IK Sirius IBK DJ - Gävle GIK 3 - 3 Isak Norén, Tim Solig IFU Arena – DHinox
2020-08-23 15:00 2 IK Sirius FBC HJ18 - Täby FC Bo Pettersson Loklint, Christoffer Wallenborg IFU Arena A
2020-08-23 16:30 2 IK Sirius FBC HJ18 - Täby FC Robin Rosendal, Tony Nyberg IFU Arena A
2020-08-23 18:00 2 IK Sirius FBC H2 - Täby FC Robin Rosendal, Tony Nyberg IFU Arena A
2020-08-24 2 Bålsta FBC - Västerås Rönnby IBK SSL dam Fridegårdsskolan
Omgång 3
2020-08-28 17:30 3 Storvreta Ungdom IBK - Hagunda IF JAS DJ17 3 - 2 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson Storvreta IBK Sporthall
2020-08-28 18:30 3 FBC Uppsala P08 - Stenhagens KK P07/08 Bo Pettersson Loklint, Christoffer Wallenborg IFU Arena – DHinox
2020-08-28 19:00 3 IK Sirius IBK SSL Herr - IBF Falun 4 - 8 Andreas Svensson, Frans Dahlstedt IFU Arena A
2020-08-28 20:00 3 Alunda IBF H1 - Björklinge BK H1 1 - 9 Arvid Englund, Handrin Thunqvist Olandshallen
2020-08-28 20:00 3 IK Sirius IBK DJ - Björklinge BK F04/05 1 - 3 Anton Ceder, Niklas Arvidsson Storvreta IBK Sporthall
2020-08-28 20:00 3 Storvreta IBK JAS herr - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 8 - 4 Bo Pettersson Loklint, Christoffer Wallenborg IFU Arena – DHinox
2020-08-29 10:30 3 Storvreta IBK (Dam-ALL) - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 9 - 4 Bo Pettersson Loklint, Fabian Fahimi Storvreta IBK Sporthall
2020-08-29 12:00 3 FBC Uppsala F04 - Alunda IBF F04-05 0 - 0 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena A
2020-08-29 13:00 3 Hagunda IF JAS DJ17 - IK Sirius IBK DJ 3 - 3 Bo Pettersson Loklint, Isak Norén Storvreta IBK Sporthall
2020-08-29 15:30 3 IK Sirius FBC H2 - Björklinge BK H1 1 - 2 Arvid Englund, Handrin Thunqvist IFU Arena A 1
2020-08-29 16:00 3 Storvreta Ungdom IBK - Björklinge BK F04/05 7 - 1 Christoffer Wallenborg, Isak Norén Storvreta IBK Sporthall
2020-08-29 16:30 3 Stenhagens KK D2 - Tobo/Örbyhus FF Dam Leif Ericsson, Henrik Ramborg Örbyhus Sporthall
2020-08-29 17:45 3 IK Sirius FBC P06 - IS Saga P07 0 - 0 Georgios Papadakis, Villiam Lööf IFU Arena A
2020-08-30 00:00 3 Frötuna IBF D2 - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag IFU Arena A
2020-08-30 11:15 3 Farsta IBK - Sandvikens AIK H1 9 - 5 Arvid Englund, Handrin Thunqvist IFU Arena B - Turbo Sport
2020-08-30 12:00 3 Björklinge BK F04/05 - Hagunda IF JAS DJ17 1 - 9 Christoffer Wallenborg, David Söderström Björklinge Sporthall
2020-08-30 12:45 3 Stenhagens KK Dam - IK Sirius IBK Isak Norén, Tony Nyberg Stenhagen BoKC
2020-08-30 14:00 3 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - IBF Örebro Allsv Pontus Orebrand, Peter Alenbring IFU Arena A
2020-08-30 14:30 3 Björklinge BK H1 - Skälby IBK H1 Arvid Englund, Handrin Thunqvist Björklinge Sporthall
2020-08-30 15:00 3 IK Sirius IBK DJ - Storvreta Ungdom IBK 1 - 5 Bo Pettersson Loklint, Christoffer Wallenborg Storvreta IBK Sporthall
2020-08-30 16:30 3 Storvreta IBK JAS herr - Nykvarns IF 5 - 5 Pontus Orebrand, Peter Alenbring IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-04 19:30 3 IK Sirius IBK SSL Herr - Djurgårdens IF IBS Herr Andreas Svensson, Frans Dahlstedt Hall 2000
2020-09-05 17:00 3 Björklinge BK H1 - Timrå IBC HERR Jonas Nordqvist, Jonas Backman IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 4
4 Alunda IBF HJ17 - IBK Östhammar U-laget Olandshallen
4 Alunda IBF H1 - IBK Uppsala Teknologer U (H3) Olandshallen
2020-08-30 10:00 4 FBC Uppsala Ungdom D3 - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag 0 - 8 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena A
2020-09-04 18:30 4 FBC Uppsala P08 - Storvreta IBK P08 Christoffer Fredriksson, Villiam Lööf IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-05 13:30 4 Alunda IBF HJ17 - Storvreta IBK JAS herr 0 - 12 Henrik Ramborg, Christian Brundin Olandshallen
2020-09-05 14:40 4 Täby FC F06 Gribby - IK Sirius IBK Victor Flemström, Gabriel Wall IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-05 15:50 4 Täby FC F06 Gribby - Vaksala SK F06 Gul Victor Flemström, Gabriel Wall IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-05 16:00 4 Alunda IBF H1 - IBK Uppsala Teknologer U (H3) 11 - 3 Olandshallen
2020-09-06 10:40 4 Täby FC F06 Gribby - SK Vide F0607 6 - 1 Leo Aviander, Noah Gadd IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-06 14:00 4 IK Sirius IBK - Bele Barkarby IF IBF F05/06 Vesa Petterson, Carl Sjölen IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-06 16:00 4 Sigtuna IF IBK F06/07 - Väsby AIK F06/07/08 Röd Medel 1 - 1 Jan Lingemark, Mimma Spasic Prästängshallen
2020-09-06 16:00 4 Enköpings IBK H3 - Storvreta IBK JAS herr 5 - 8 Johan Lanzaro, Handrin Thunqvist S:t Ilianshallen
2020-09-09 19:00 4 IBK Uppsala Teknologer D1 - FBC Uppsala Ungdom D3 7 - 1 Christoffer Stenlund, Anton Ceder IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-11 19:00 4 Stenhagens KK HJ18 JAS - IK Sirius FBC H2 Per-Olof Svensson, Handrin Thunqvist Stenhagen BoKC
2020-09-11 19:30 4 Rosersberg Arlanda IBK H2 - Runby IBK 6 - 6 Anders Haag, Thomas Larsson Ekilla Sporthall
2020-09-12 00:00 4 SK Vide F0607 - Sigtuna IF IBK FRöd -1 - -1 CIK A
2020-09-12 11:30 4 IBK Östhammar U-laget - Alunda IBF HJ17 3 - 4 Henrik Ramborg, Thomas Tanskanen Frösåkersskolan
2020-09-12 13:00 4 IK Sirius FBC H2 - Skälby IBK Ung 6 - 3 Isak Norén, Handrin Thunqvist IFU Arena A 1
2020-09-12 13:00 4 Rasbo IK H2 - IBK Hallsta H2 A-lag Hall 2000
2020-09-12 13:30 4 IBK Östhammar H2 - Uppsala Life IF H2 8 - 10 Henrik Ramborg, Thomas Tanskanen Frösåkersskolan
2020-09-12 14:30 4 Hagunda IF D1 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 1 - 4 Christoffer Wallenborg, Gabriel Wall IFU Arena B - Turbo Sport
2020-09-12 15:00 4 Alunda IBF Damallsvenskan - Västerås IBS Dam 1 - 2 Jonas Nordqvist, Anders Ståhlberg Uppsala Life Arena 9
2020-09-13 11:00 4 Hagunda IF U - Enköpings IBK U 2 - 5 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena A
2020-09-13 13:00 4 Hagunda IF F05/06 - IBK Hallsta FK1/F05 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-09-13 14:00 4 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Nykvarns IBF Ungdom A-lag Arvid Englund, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2020-09-13 14:00 4 IBF Roslagsalliansen - SK Vide H4 8 - 2 Mikael Rosenius, Per-Olof Svensson Sparbankshallen
2020-09-13 15:00 4 IK Sirius FBC HJ18 - Alunda IBF HJ17 Christoffer Wallenborg, Tony Nyberg IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-13 16:00 4 IBF Roslagsalliansen U - Väddö IF U H6 4 - 6 Mikael Rosenius, Per-Olof Svensson Sparbankshallen
2020-09-13 16:30 4 IK Sirius IBK D1/JAS - Hagunda IF D1 6 - 6 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-13 19:00 4 Björklinge BK (D1) - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Fabian Fahimi, Casandra Reuterström Björklinge Sporthall
2020-09-18 19:30 4 IBK Östhammar U-laget - Björklinge BK U 6 - 3 Thomas Tanskanen, Ronnie Eriksson Frösåkersskolan
Omgång 5
5 IK Sirius FBC H2 - Gävle GIK Akademi IFU Arena E – Lundqvist EL
5 SK Vide HJ 2020/21 - Skutskärs IBK P16 GUD CIK A
2020-09-17 18:00 5 IK Sirius IBK D1/JAS - IK Sirius FBC SSL dam Christoffer Wallenborg, Tim Solig IFU Arena B - Turbo Sport
2020-09-18 18:30 5 Alunda IBF P08 - Storvreta IBK P08 2 - 5 Elliot Collin, Julia Wärm Olandshallen
2020-09-19 10:00 5 Alunda IBF P08 - Almunge IK P08/09 Blå 1 11 - 1 Elliot Collin, Julia Wärm Olandshallen
2020-09-19 10:15 5 Rosersberg Arlanda IBK JAS - Storvreta IBK JAS herr 4 - 9 Tony Nyberg, William Albrecht Rosershallen
2020-09-19 11:00 5 SK Vide F0607 - Väsby AIK F06/07/08 Röd Lätt 3 - 3 Victor Flemström, Pontus Rosendal CIK A
2020-09-19 11:15 5 Alunda IBF P05 - Hagunda IF (05) 3 - 7 Elliot Collin, Julia Wärm Olandshallen
2020-09-19 12:00 5 Lokomotiv Grillby H2 - Sala Silverstaden IBK H2 2 - 9 Johan Lanzaro, Handrin Thunqvist Enahallen
2020-09-19 13:00 5 IK Sirius IBK SSL Herr - Lillån IBK (ALL) 8 - 5 IFU Arena A
2020-09-19 13:00 5 Almunge IK P05 Röd 2 Lätt - SK Vide 05/06 5 - 4 Georgios Papadakis, David Söderström Almunge Sporthall
2020-09-19 15:30 5 IBF Roslagsalliansen - IBK Östhammar H2 2 - 12 Thomas Tanskanen, Anton Wärm Sportcentrum
2020-09-19 16:00 5 Björklinge BK F04/05 - Storvreta IBK F04/05 13 - 1 Jesper Thorsbrink, David Söderström Björklinge Sporthall
2020-09-20 13:00 5 IK Sirius IBK D1/JAS - Gävle GIK D1 4 - 4 Jimmy Lindell, Christoffer Wallenborg IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-20 13:30 5 Storvreta IBK (Dam-ALL) - Åkersberga IBF Dam-All 4 - 2 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson Storvreta IBK Sporthall
2020-09-20 15:30 5 IK Sirius FBC HJ18 - Bele Barkarby IF IBF HJ1 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-20 16:30 5 Storvreta IBK JAS herr - Gävle GIK JAS 5 - 5 , Bo Pettersson Loklint Storvreta IBK Sporthall
2020-09-20 17:45 5 IBK Uppsala Teknologer D1 - Stenhagens KK D2 2 - 4 Anton Ceder, Tony Nyberg IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-09-21 19:30 5 Alunda IBF Damallsvenskan - AIK IBF Östra Allsvenskan 4 - 3 Lindbackens Sporthall
Omgång 6
2020-09-24 18:10 6 Funbo IF P06/07 - Hagunda IF 3 - 5 Fabian Fahimi, Elin Bexell Stenhagen BoKC
2020-09-24 19:00 6 Sigtuna IF IBK F06/07 - Vaksala SK F06 Gul 0 - 4 Victor Flemström, Jonatan Svahn Prästängshallen
2020-09-25 18:00 6 Almunge IK P05 Röd 2 Lätt - Storvreta IBK P05 5 - 3 Per-Olof Svensson, Maximilian Halvarsson Almunge Sporthall
2020-09-25 18:20 6 Midas IBK P08 - Alunda IBF P08 7 - 7 , Georgios Papadakis Hallstaviks Sporthall
2020-09-26 10:00 6 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Alunda IBF F06-07 Leif Ericsson, Christian Brundin Österby Sim o Sporthall
2020-09-26 10:30 6 Bälinge IF F06/07 Svart - IK Sirius IBK 0 - 2 Jouni Myller, Fredrik Longgren Vattholma Sporthall
2020-09-26 11:30 6 FBC Uppsala F05 - Björklinge BK F06 David Wigfeldt, Vesa Petterson IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-26 11:40 6 Bälinge IF F06/07 Svart - IBK Östhammar F04/08 7 - 1 Jouni Myller, Fredrik Longgren Vattholma Sporthall
2020-09-26 12:50 6 IK Sirius IBK - IBK Östhammar F04/08 3 - 6 Fredrik Longgren, Christian Brundin Vattholma Sporthall
2020-09-26 13:15 6 IS Saga U - IBF Grillby H6 2 - 5 David Wigfeldt, Vesa Petterson IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-26 13:15 6 IS Saga U - IBF Grillby H6 IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-26 14:00 6 Bälinge IF F06/07 Svart - Storvreta IBK F07 4 - 4 Jouni Myller, Christian Brundin Vattholma Sporthall
2020-09-26 14:00 6 Midas IBK U H4 - IBF Roslagsalliansen U 2 - 11 Johnny Söderqvist, Thomas Tanskanen Hallstaviks Sporthall
2020-09-26 15:10 6 Hagunda IF F07/08 - Storvreta IBK F07 2 - 5 Jouni Myller, Fredrik Longgren Vattholma Sporthall
2020-09-26 16:20 6 Hagunda IF F07/08 - Bälinge IF F06/07 Svart 1 - 7 Fredrik Longgren, Christian Brundin Vattholma Sporthall
2020-09-26 17:00 6 FBC Uppsala F04 - Björklinge BK F04/05 2 - 4 Gabriel Wall, Carl Sjölen Ärentunaskolan
2020-09-27 10:00 6 Vaksala SK F06 Svart - Sigtuna IF IBK F06/07 Victor Flemström, Martin Hallén Almroth IFU Arena – DHinox
2020-09-27 10:00 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Georgios Papadakis, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 11:00 6 Vaksala SK DJ-JAS - IBK Sala (DJ) 7 - 2 David Söderström, Niklas Arvidsson IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-27 11:15 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Georgios Papadakis, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 11:30 6 Örsundsbro IF F06/07 - Enköpings IBK F06-07 Malin Hjelm, Vendela Eklund Örsundsbro Sporthall
2020-09-27 12:00 6 Midas IBK P10 - Hagunda IF P10 , Ej offentliggjord Hallstaviks Sporthall
2020-09-27 12:30 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Georgios Papadakis, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 13:45 6 Storvreta IBK P07 - IBF Borlänge P07 Georgios Papadakis, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
2020-09-27 14:00 6 IBF Roslagsalliansen - Rosersberg Arlanda IBK U (H5) 16 - 2 Mikael Rosenius, Thomas Larsson Sparbankshallen
2020-09-27 17:00 6 FBC Uppsala Ungdom D3 - Kungsängens IF Dam Jan-Olov Cederholm, David Söderström IFU Arena - Upplands Energi
2020-09-27 20:15 6 Storvreta IBK Legends - IBS Fålhagen Georgios Papadakis, Per Ericsson Ärentunaskolan
2020-09-28 17:30 6 Funbo IF P06/07 - Bälinge IF F06/07 Svart 6 - 3 Fredrik Longgren, Christian Brundin Uppsala Life Arena
2020-09-28 19:15 6 SK Vide F0607 - Vaksala SK F06 Gul 4 - 5 Victor Flemström, Pontus Rosendal Alsike sporthall
Omgång 7
2020-09-29 20:45 7 FBC Uppsala Herrar (H5) - IBK Uppsala Teknologer Legends (H4) 2 - 4 Fabian Fahimi, Lars Halvarsson IFU Arena B - Turbo Sport
2020-10-02 18:30 7 FBC Uppsala P08 - SK Vide P08 Simon Hillerius Öberg, Jesper Thorsbrink IFU Arena – DHinox
2020-10-03 10:45 7 Midas IBK P10 - IBK Östhammar P09/10 Hallstaviks Sporthall
2020-10-03 11:30 7 Vaksala SK F06 Svart - IK Sirius IBK F06 Gabriel Wall, Filip Djerfh IFU Arena - Upplands Energi
2020-10-03 11:40 7 SK Vide F0607 - Alunda IBF F06-07 2 - 3 Victor Flemström, Pontus Rosendal CIK A 5
2020-10-03 11:45 7 Midas IBK P10 - IBK Östhammar P09/10 Hallstaviks Sporthall
2020-10-03 12:30 7 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Alunda IBF P08 Tony Sundström, Markus Lundquist Almunge Sporthall
2020-10-04 10:00 7 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IK Sirius FBC P09 Svart Tony Sundström, Lars Halvarsson Almunge Sporthall
Omgång 8
2020-10-12 18:30 8 Vaksala SK 2 F09 gul - Frötuna IBF F08/09 Elin Bexell, Lina Westlund Lindbackens Sporthall
Omgång 9
9 Björklinge BK P06/07 - Hagunda IF/SKK P06 Björklinge Sporthall
Omgång 12
2020-12-20 14:15 12 Uppland F16 - Västmanland F 16 Inst. IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-12-21 19:20 12 Uppland F16 - Stenhagens KK Dam Inst. IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 13
2021-02-13 10:55 13 Frötuna IBF P06 - Hagunda IF Christoffer Wallenborg, Gabriel Wall Uppsala Life Arena
2021-02-13 14:45 13 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06 Anton Ceder, Niklas Arvidsson Lindbackens Sporthall
2021-02-14 10:55 13 Funbo IF P06/07 - SK Vide 05/06 3 - 1 Christoffer Stenlund, Timur Shtutman Uppsala Life Arena
Omgång 14
2021-02-19 19:30 14 Funbo IF P06/07 - Storvreta IBK P07 Inst. Tim Solig, Villiam Lööf Fyrishov D
Omgång 30
30 IK Sirius FBC U (TEST) - IK Sirius FBC P06 1 - 1 IFU Arena A 49
2020-09-12 13:00 30 Storvreta IBK SSL Herr - Linköping IBK Herr A 10 - 6 IFU Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis