Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkareby IF IBF (B) Svart, Svart, Svart
Bromma KFUK-KFUM Kurt Sillén kurt.sillen@telia.com Blå/blå/vit
Djurgårdens IF IBS Roland Pettersson roland.pettersson@difibs.se 0730322622 Marinblått/ljusblått, marinblått, ljusblått
Duvbo IK (A) Mats Andersson matsrune@gmail.com 0705284959 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK (B) Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Mattias Olofsson mattias.jonolfsson@gmail.com 0724673940 Blå, Blå, Blå
Grimsta AIK Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit
Hässelby SK IBK (A) Therese Sjöberg therese_sjoberg@hotmail.com 0709261160 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (C) Daniel Hobro Mrhobro@gmail.com 070 305 30 77 Röd, Svart, Svart
Högalids IF Oskar Ekström oskarelli@gmail.com vit, blå, vit
IBF Offensiv Lidingö (X) Henrik Örnhammar henrik.ornhammar@gmail.com 070-5263068 blå, blå, blå
Mariebergs SK Mandar Dabhilkar mandar.dabhilkar@sbs.su.se 0703177371 röd, blå, röda
Nacka Wallenstam IBK (A) Susanne Forss susanneforss1@gmail.com 0702182245 Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (B) Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK (A) Kevin Neemé kevinneeme@gmail.com 0730563988 Gul, Svart, Gul
Norrtulls SK (B) Kevin Neemé kevinneeme@gmail.com 0730563988 Gul, Svart, Gul
Täby FC (C) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Malin Stridh Gul tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Västerhaninge IBK B Jenny Palm jenny.palm77@hotmail.com 0723031108 Blå/Svart/Svart
Åkersberga IBF C Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Grimsta AIK - Västerhaninge IBK B
1 Duvbo IK (A) - Täby FC (C) Brotorpshallen
1 Norrtulls SK (A) - Djurgårdens IF IBS Engelbrektshallen
2018-09-29 13:15 1 Norrtulls SK (B) - Högalids IF Engelbrektshallen
2018-09-29 14:00 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Järla Sporthall
2018-09-30 11:15 1 Nacka Wallenstam IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Ormingehallen
2018-09-30 12:00 1 Bele Barkareby IF IBF (B) - Åkersberga IBF C Herresta Sporthall
2018-09-30 12:00 1 Mariebergs SK - Duvbo IK (B) Engelbrektshallen
2018-12-09 17:00 1 IBF Offensiv Lidingö (X) - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
Omgång 2
2 Västerhaninge IBK B - Nacka Wallenstam IBK (A)
2 Täby FC (C) - Norrtulls SK (B)
2 Djurgårdens IF IBS - Töjnan IBK Engelbrektshallen
2018-10-06 09:15 2 Åkersberga IBF C - Bromma KFUK-KFUM Åkersberga Sporthall A
2018-10-06 10:00 2 Högalids IF - Grimsta AIK Liljeholmshallen 1
2018-10-06 14:00 2 Hässelby SK IBK (A) - Mariebergs SK Hässelbyhallen
2018-10-07 10:00 2 Norrtulls SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Engelbrektshallen
2018-10-07 11:00 2 Duvbo IK (B) - Duvbo IK (A) Löthallen
2018-10-07 13:15 2 Ekerö IK - Bele Barkareby IF IBF (B) Tappströms Bollhall
Omgång 3
3 Västerhaninge IBK B - Högalids IF
3 Grimsta AIK - Täby FC (C) Väsby skolan
3 Töjnan IBK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-10-13 11:00 3 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK Stora Mossen 1
2018-10-13 12:00 3 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hallonbergshallen
2018-10-13 13:15 3 Åkersberga IBF C - Nacka Wallenstam IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-10-13 16:00 3 IBF Offensiv Lidingö (X) - Djurgårdens IF IBS Bodals Bollhall
2018-10-14 10:00 3 Mariebergs SK - Norrtulls SK (A) Engelbrektshallen
2018-10-14 12:00 3 Norrtulls SK (B) - Duvbo IK (B) Engelbrektshallen
2018-10-14 13:15 3 Bele Barkareby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
Omgång 4
4 Ekerö IK - Åkersberga IBF C Tappströms Bollhall
4 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK B Skarpängskolan A
4 Töjnan IBK - Mariebergs SK
2018-10-20 10:00 4 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2018-10-20 10:00 4 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (B) Hässelbyhallen
2018-10-20 12:00 4 Duvbo IK (B) - Grimsta AIK Hallonbergshallen
2018-10-20 13:00 4 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (X) Järla Sporthall
2018-10-20 13:15 4 Norrtulls SK (A) - Duvbo IK (A) Gärdeshallen
2018-10-20 16:15 4 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Riddersvik
Omgång 5
5 Västerhaninge IBK B - Duvbo IK (B)
2018-10-27 09:15 5 Högalids IF - Täby FC (C) Liljeholmshallen 1
2018-10-27 09:15 5 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2018-10-27 10:00 5 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK Brotorpshallen
2018-10-27 14:45 5 IBF Offensiv Lidingö (X) - Mariebergs SK Bodals Bollhall
2018-10-28 10:00 5 Norrtulls SK (B) - Norrtulls SK (A) Engelbrektshallen
2018-10-28 11:00 5 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK Ormingehallen
2018-10-28 13:00 5 Åkersberga IBF C - Hässelby SK IBK (C) Skärgårdsstadshallen
2018-10-28 16:00 5 Bele Barkareby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS Herresta Sporthall
Omgång 6
2018-11-10 09:00 6 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK Hässelbyhallen
2018-11-10 10:00 6 Duvbo IK (B) - Högalids IF Brotorpshallen
2018-11-10 11:00 6 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Skarpängskolan B
2018-11-10 15:00 6 IBF Offensiv Lidingö (X) - Duvbo IK (A) Hallonbergshallen
2018-11-10 17:00 6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Bele Barkareby IF IBF (B) Myrsjöskolan
2018-11-11 09:00 6 Hässelby SK IBK (A) - Västerhaninge IBK B Hässelbyhallen
2018-11-11 09:00 6 Djurgårdens IF IBS - Bromma KFUK-KFUM Engelbrektshallen
2018-11-11 09:00 6 Töjnan IBK - Norrtulls SK (B) Silverdalshallen
2018-11-11 11:00 6 Norrtulls SK (A) - Grimsta AIK Engelbrektshallen
Omgång 7
2018-11-17 09:00 7 Grimsta AIK - Töjnan IBK Väsby skolan
2018-11-17 10:00 7 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2018-11-17 12:00 7 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan A
2018-11-17 15:30 7 Västerhaninge IBK B - Norrtulls SK (A) Ribby Sporthall
2018-11-17 16:15 7 Åkersberga IBF C - Djurgårdens IF IBS Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 09:30 7 Norrtulls SK (B) - IBF Offensiv Lidingö (X) Engelbrektshallen
2018-11-18 10:00 7 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Ormingehallen
2018-11-18 15:00 7 Högalids IF - Hässelby SK IBK (A) Eriksdalshallen
2018-11-18 18:00 7 Bele Barkareby IF IBF (B) - Mariebergs SK Björkebyhallen
Omgång 8
2018-11-10 17:45 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF C Järla Sporthall
2018-11-24 10:15 8 Duvbo IK (A) - Bele Barkareby IF IBF (B) Brotorpshallen
2018-11-24 11:15 8 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Brotorpshallen
2018-11-24 11:30 8 IBF Offensiv Lidingö (X) - Grimsta AIK Bodals Bollhall
2018-11-24 12:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-11-24 12:00 8 Töjnan IBK - Västerhaninge IBK B Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-25 10:00 8 Norrtulls SK (A) - Högalids IF Engelbrektshallen
2018-11-25 11:00 8 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK Engelbrektshallen
2018-11-25 12:00 8 Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM Engelbrektshallen
Omgång 9
9 Västerhaninge IBK B - IBF Offensiv Lidingö (X) Ribby Sporthall
2018-12-01 10:00 9 Högalids IF - Töjnan IBK Liljeholmshallen 1
2018-12-01 11:00 9 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Brotorpshallen
2018-12-01 12:00 9 Bromma KFUK-KFUM - Duvbo IK (A) Stora Mossen 1
2018-12-01 13:00 9 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Hässelbyhallen
2018-12-01 13:00 9 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A) Skarpängskolan B
2018-12-02 09:15 9 Åkersberga IBF C - Mariebergs SK Åkersberga Sporthall A
2018-12-02 12:00 9 Bele Barkareby IF IBF (B) - Norrtulls SK (B) Herresta Sporthall
2018-12-02 15:15 9 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
Omgång 10
2018-12-08 08:30 10 Töjnan IBK - Täby FC (C) Sollentuna sim och sporthall
2018-12-08 09:00 10 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF C Hallonbergshallen
2018-12-08 11:15 10 Norrtulls SK (A) - Duvbo IK (B) Gärdeshallen
2018-12-08 11:45 10 IBF Offensiv Lidingö (X) - Högalids IF Bodals Bollhall
2018-12-08 12:15 10 Norrtulls SK (B) - Bromma KFUK-KFUM Gärdeshallen
2018-12-08 14:15 10 Mariebergs SK - Ekerö IK Gärdeshallen
2018-12-08 15:00 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2018-12-08 16:15 10 Hässelby SK IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Riddersvik
2018-12-09 12:30 10 Bele Barkareby IF IBF (B) - Grimsta AIK Herresta Sporthall
Omgång 11
2018-12-15 09:00 11 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK Hallonbergshallen
2018-12-15 11:00 11 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (X) Skarpängskolan B
2018-12-15 14:15 11 Hässelby SK IBK (C) - Mariebergs SK Riddersvik
2018-12-15 15:15 11 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (A) Riddersvik
2018-12-15 15:15 11 Norrtulls SK (B) - Åkersberga IBF C Gärdeshallen
2018-12-15 16:30 11 Västerhaninge IBK B - Bele Barkareby IF IBF (B) Ribby Sporthall
2018-12-16 09:00 11 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Ormingehallen
2018-12-16 10:15 11 Bromma KFUK-KFUM - Grimsta AIK Grimstahallen
2018-12-16 13:15 11 Ekerö IK - Duvbo IK (A) Tappströms Bollhall
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Grimsta AIK - Åkersberga IBF C Väsby skolan
2019-01-12 10:00 12 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Brotorpshallen
2019-01-12 11:00 12 Bromma KFUK-KFUM - Västerhaninge IBK B Stora Mossen 1
2019-01-12 13:15 12 Norrtulls SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Engelbrektshallen
2019-01-12 14:00 12 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Myrsjöskolan
2019-01-12 15:15 12 Norrtulls SK (B) - Ekerö IK Engelbrektshallen
2019-01-13 12:30 12 Bele Barkareby IF IBF (B) - Högalids IF Herresta Sporthall
2019-01-13 14:45 12 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2019-01-13 18:00 12 IBF Offensiv Lidingö (X) - Duvbo IK (B) Bodals Bollhall
Omgång 13
13 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (X)
13 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK (B)
2019-01-19 09:00 13 Ekerö IK - Grimsta AIK Mälaröhallen
2019-01-19 09:45 13 Högalids IF - Bromma KFUK-KFUM Liljeholmshallen 1
2019-01-19 12:15 13 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK Gärdeshallen
2019-01-19 13:00 13 Täby FC (C) - Bele Barkareby IF IBF (B) Skarpängskolan B
2019-01-19 14:30 13 Norrtulls SK (A) - Töjnan IBK Gärdeshallen
2019-01-20 09:00 13 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ormingehallen
2019-01-20 12:15 13 Åkersberga IBF C - Västerhaninge IBK B Skärgårdsstadshallen
Omgång 14
2019-01-26 10:00 14 Duvbo IK (A) - Djurgårdens IF IBS Brotorpshallen
2019-01-26 11:00 14 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2019-01-26 11:00 14 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2019-01-26 12:15 14 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (B) Gärdeshallen
2019-01-26 12:30 14 IBF Offensiv Lidingö (X) - Norrtulls SK (A) Bodals Bollhall
2019-01-26 14:30 14 Västerhaninge IBK B - Ekerö IK Ribby Sporthall
2019-01-27 10:30 14 Töjnan IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Silverdalshallen
2019-01-27 12:30 14 Bele Barkareby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Herresta Sporthall
2019-01-27 15:00 14 Åkersberga IBF C - Högalids IF Skärgårdsstadshallen
Omgång 15
15 Täby FC (C) - Åkersberga IBF C
2019-02-02 11:00 15 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Brotorpshallen
2019-02-02 13:15 15 Djurgårdens IF IBS - Norrtulls SK (B) Gärdeshallen
2019-02-02 13:30 15 Västerhaninge IBK B - Hässelby SK IBK (C) Ribby Sporthall
2019-02-02 14:00 15 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (A) Myrsjöskolan
2019-02-03 09:00 15 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Ormingehallen
2019-02-03 09:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkareby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2019-02-03 11:45 15 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö (X) Silverdalshallen
2019-02-03 13:15 15 Ekerö IK - Högalids IF Tappströms Bollhall
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Duvbo IK (A) - Mariebergs SK Brotorpshallen
2019-02-09 09:00 16 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2019-02-09 10:00 16 Grimsta AIK - Djurgårdens IF IBS Väsby skolan
2019-02-09 10:15 16 Åkersberga IBF C - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-02-09 11:30 16 Högalids IF - Hässelby SK IBK (C) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 12:30 16 IBF Offensiv Lidingö (X) - Nacka Wallenstam IBK (A) Bodals Bollhall
2019-02-09 17:00 16 Norrtulls SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Eriksdalshallen
2019-02-10 16:15 16 Bele Barkareby IF IBF (B) - Norrtulls SK (A) Herresta Sporthall
2019-02-10 17:30 16 Ekerö IK - Täby FC (C) Tappströms Bollhall
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF C Hässelbyhallen
2019-02-16 10:00 17 Duvbo IK (B) - Ekerö IK Brotorpshallen
2019-02-16 13:00 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Grimsta AIK Järla Sporthall
2019-02-16 16:15 17 Nacka Wallenstam IBK (A) - Duvbo IK (A) Myrsjöskolan
2019-02-17 08:30 17 Töjnan IBK - Bele Barkareby IF IBF (B) Silverdalshallen
2019-02-17 09:00 17 Norrtulls SK (A) - Bromma KFUK-KFUM Engelbrektshallen
2019-02-17 12:00 17 Mariebergs SK - Norrtulls SK (B) Engelbrektshallen
2019-02-17 13:00 17 Djurgårdens IF IBS - Västerhaninge IBK B Engelbrektshallen
2019-02-17 15:15 17 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C) Grimstahallen
Omgång 18
18 Åkersberga IBF C - Norrtulls SK (A)
2019-02-23 10:00 18 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK Stora Mossen 1
2019-03-09 09:00 18 Högalids IF - Djurgårdens IF IBS Liljeholmshallen 1
2019-03-09 12:00 18 Grimsta AIK - Mariebergs SK Väsby skolan
2019-03-09 12:15 18 Norrtulls SK (B) - Duvbo IK (A) Gärdeshallen
2019-03-09 13:00 18 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2019-03-10 13:15 18 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A) Tappströms Bollhall
2019-03-10 16:45 18 Bele Barkareby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (X) Herresta Sporthall
2019-03-24 13:00 18 Västerhaninge IBK B - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
Omgång 19
2019-03-16 11:15 19 Mariebergs SK - Västerhaninge IBK B Gärdeshallen
2019-03-16 11:30 19 IBF Offensiv Lidingö (X) - Bromma KFUK-KFUM Bodals Bollhall
2019-03-16 11:45 19 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Ärvingehallen
2019-03-16 12:00 19 Duvbo IK (A) - Grimsta AIK Brotorpshallen
2019-03-16 12:15 19 Norrtulls SK (A) - Ekerö IK Gärdeshallen
2019-03-16 13:00 19 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF Järla Sporthall
2019-03-16 17:00 19 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B) Myrsjöskolan
2019-03-17 09:00 19 Töjnan IBK - Åkersberga IBF C Silverdalshallen
2019-03-17 12:00 19 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Engelbrektshallen
Omgång 20
2019-03-23 09:45 20 Åkersberga IBF C - IBF Offensiv Lidingö (X) Åkersberga Sporthall A
2019-03-23 10:15 20 Grimsta AIK - Norrtulls SK (B) Väsby skolan
2019-03-23 10:15 20 Ekerö IK - Töjnan IBK Mälaröhallen
2019-03-23 11:15 20 Duvbo IK (B) - Djurgårdens IF IBS Brotorpshallen
2019-03-23 13:00 20 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK (A) Hässelbyhallen
2019-03-23 15:00 20 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skarpängskolan B
2019-03-23 16:30 20 Västerhaninge IBK B - Duvbo IK (A) Ribby Sporthall
2019-03-24 12:30 20 Bele Barkareby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Herresta Sporthall
2019-03-25 18:00 20 Högalids IF - Mariebergs SK Liljeholmshallen 1
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (C) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-30 09:30 21 Duvbo IK (A) - Högalids IF Brotorpshallen
2019-03-30 11:30 21 IBF Offensiv Lidingö (X) - Ekerö IK Bodals Bollhall
2019-03-30 12:15 21 Mariebergs SK - Täby FC (C) Gärdeshallen
2019-03-30 13:15 21 Norrtulls SK (B) - Västerhaninge IBK B Gärdeshallen
2019-03-30 16:00 21 Nacka Wallenstam IBK (A) - Grimsta AIK Myrsjöskolan
2019-03-31 11:00 21 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (A) Engelbrektshallen
2019-03-31 17:45 21 Bele Barkareby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Björkebyhallen
2019-03-31 17:45 21 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (B) Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis