Pojkar E Höst (2014/15)

Gruppspel
Pojkar E (P02) Nordvästra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 12:30 133401002 FC Helsingborg Blå - FC Helsingborg 02-City 5 - 1 Helsingborg Arena C
2014-10-04 12:30 133401003 Förslövs IF - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 2 Förslövs Idrottshall
2014-10-05 10:00 133401004 Höganäs IBF - SST NET Landskrona IBK 2 6 - 4 Höganäs Sportcenter B
2014-10-05 12:15 133401005 FBC Engelholm Svarta - Hjärnarps IBK 17 - 3 Ängelholms Idrottshall
2014-10-11 13:00 133401008 SST NET Landskrona IBK 2 - Förslövs IF 4 - 11 Semmehallen
2014-10-12 13:00 133401007 Hjärnarps IBK - Höganäs IBF WO (5 - 0) Rantzowhallen
2014-10-12 18:30 133401009 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg Blå 11 - 5 Munkahallen
2014-10-18 09:30 133401013 FC Helsingborg Blå - SST NET Landskrona IBK 2 8 - 5 Helsingborg Arena C
2014-10-19 11:00 133401014 Förslövs IF - Hjärnarps IBK 9 - 1 Förslövs Idrottshall
2014-10-19 11:30 133401015 FBC Engelholm Svarta - Höganäs IBF 11 - 2 Ängelholms Idrottshall
2014-10-26 10:30 133401020 Hjärnarps IBK - SST NET Landskrona IBK 2 4 - 4 Rantzowhallen
2014-10-26 11:30 133401019 FBC Engelholm Svarta - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 6 Ängelholms Idrottshall
2015-03-04 19:00 133401018 Höganäs IBF - FC Helsingborg 02-City 1 - 10 Höganäs Sportcenter B
2014-11-09 11:30 133401022 SST NET Landskrona IBK 2 - FBC Engelholm Svarta 1 - 23 Semmehallen
2014-11-09 12:30 133401024 FC Helsingborg 02-City - Förslövs IF 1 - 12 Helsingborg Arena C
2014-11-09 13:00 133401023 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF 12 - 3 Munkahallen
2014-11-15 15:00 133401030 SST NET Landskrona IBK 2 - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 18 Landskrona Idrottshall
2014-11-16 10:00 133401027 Höganäs IBF - FC Helsingborg Blå 0 - 8 Höganäs Sportcenter B
2014-11-16 13:30 133401029 Hjärnarps IBK - FC Helsingborg 02-City 2 - 4 Rantzowhallen
2014-11-21 18:15 133401032 Munka Ljungby IBK Akademi - Hjärnarps IBK 6 - 4 Munkahallen
2014-11-22 09:30 133401033 FC Helsingborg 02-City - FBC Engelholm Svarta 2 - 8 Helsingborg Arena B
2014-11-22 11:00 133401035 FC Helsingborg Blå - Förslövs IF 3 - 2 Helsingborg Arena B
2014-11-30 12:15 133401037 FBC Engelholm Svarta - Förslövs IF 8 - 3 Ängelholms Idrottshall
2014-11-30 15:00 133401038 Hjärnarps IBK - FC Helsingborg Blå 2 - 6 Rantzowhallen
2015-03-07 16:30 133401040 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg 02-City 10 - 4 Munkahallen
2014-12-06 09:00 133401044 FC Helsingborg Blå - FBC Engelholm Svarta 6 - 3 Högastenshallen
2014-12-06 10:30 133401042 FC Helsingborg 02-City - SST NET Landskrona IBK 2 5 - 6 Högastenshallen
2014-12-07 10:00 133401045 Förslövs IF - Höganäs IBF 18 - 2 Förslövs Idrottshall
2014-12-20 09:30 133401050 Hjärnarps IBK - FBC Engelholm Svarta 5 - 7 Rantzowhallen
2014-12-22 20:00 133401049 SST NET Landskrona IBK 2 - Höganäs IBF WO (5 - 0) Semmehallen
2015-01-25 18:30 133401048 Munka Ljungby IBK Akademi - Förslövs IF 5 - 4 Munkahallen
2015-03-11 19:00 133401047 FC Helsingborg 02-City - FC Helsingborg Blå 1 - 5 Högastenshallen
2015-01-11 10:00 133401053 Förslövs IF - SST NET Landskrona IBK 2 12 - 1 Förslövs Idrottshall
2015-01-11 11:30 133401052 Höganäs IBF - Hjärnarps IBK 4 - 7 Höganäs Sportcenter B
2015-01-11 12:00 133401054 FC Helsingborg Blå - Munka Ljungby IBK Akademi 7 - 7 Norrehedshallen
2015-01-17 10:00 133401058 SST NET Landskrona IBK 2 - FC Helsingborg Blå 4 - 16 Semmehallen
2015-01-18 10:00 133401060 Höganäs IBF - FBC Engelholm Svarta 4 - 9 Höganäs Sportcenter B
2015-01-18 15:00 133401059 Hjärnarps IBK - Förslövs IF 2 - 2 Rantzowhallen
2015-01-24 12:30 133401064 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm Svarta 12 - 4 Munkahallen
2015-01-24 12:30 133401065 SST NET Landskrona IBK 2 - Hjärnarps IBK 7 - 3 Puls Arena
2015-01-24 14:00 133401063 FC Helsingborg 02-City - Höganäs IBF 19 - 2 Högastenshallen
2015-01-28 18:20 133401068 Höganäs IBF - Munka Ljungby IBK Akademi 1 - 17 Höganäs Sportcenter B
2015-02-01 10:00 133401069 Förslövs IF - FC Helsingborg 02-City 6 - 7 Förslövs Idrottshall
2015-02-01 12:15 133401067 FBC Engelholm Svarta - SST NET Landskrona IBK 2 30 - 1 Ängelholms Idrottshall
2015-02-08 09:30 133401072 FC Helsingborg Blå - Höganäs IBF 12 - 1 Helsingborg Arena C
2015-02-08 11:00 133401074 FC Helsingborg 02-City - Hjärnarps IBK 3 - 6 Helsingborg Arena C
2015-02-08 14:30 133401075 Munka Ljungby IBK Akademi - SST NET Landskrona IBK 2 WO (5 - 0) Munkahallen
2015-03-01 10:00 133401080 Förslövs IF - FC Helsingborg Blå 4 - 2 Förslövs Idrottshall
2015-03-01 12:15 133401078 FBC Engelholm Svarta - FC Helsingborg 02-City 6 - 4 Ängelholms Idrottshall
2015-03-01 13:30 133401077 Hjärnarps IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 12 Rantzowhallen
2015-03-08 10:00 133401082 Förslövs IF - FBC Engelholm Svarta 3 - 4 Förslövs Idrottshall
2015-03-08 15:30 133401085 FC Helsingborg 02-City - Munka Ljungby IBK Akademi 7 - 6 Norrehedshallen
2015-03-08 17:00 133401083 FC Helsingborg Blå - Hjärnarps IBK 10 - 3 Norrehedshallen
2015-03-15 10:00 133401087 SST NET Landskrona IBK 2 - FC Helsingborg 02-City WO (5 - 0) Landskrona Idrottshall
2015-03-15 11:30 133401090 Höganäs IBF - Förslövs IF 3 - 5 Höganäs Sportcenter B
2015-03-15 12:15 133401089 FBC Engelholm Svarta - FC Helsingborg Blå 4 - 4 Ängelholms Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Engelholm Svarta 14 11 1 2 142-56 86 34
2. Munka Ljungby IBK Akademi 14 10 2 2 129-55 74 32
3. FC Helsingborg Blå 14 10 2 2 97-48 49 32
4. Förslövs IF 14 7 2 5 93-45 48 23
5. FC Helsingborg 02-City 14 5 0 9 68-80 -12 15
6. SST NET Landskrona IBK 2 14 4 1 9 51-141 -90 13
7. Hjärnarps IBK 14 3 2 9 49-91 -42 11
8. Höganäs IBF 14 1 0 13 29-142 -113 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar E (P02) Nordöstra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-02 18:30 133402004 Åby IBK Klippan P01 - Bromölla IBK 6 - 4 Klippans Idrottshall
2014-10-03 18:30 133402002 FBC Viljan - FC Helsingborg Svart 6 - 5 Ljungbyheds Idrottshall
2014-10-04 12:30 133402001 Frosta IBF - Willands IBK 12 - 3 Höörs Idrottshall
2014-10-04 15:00 133402003 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Engelholm Vita 8 - 2 Åstorps Sporthall
2014-10-05 15:00 133402005 Örkelljunga IF - Röke IBK 18 - 3 Örkelljunga Idrottshall
2014-10-11 12:00 133402007 Röke IBK - Åby IBK Klippan P01 7 - 12 T4 Sporthall
2014-10-11 12:00 133402008 Bromölla IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 4 - 14 Tianshallen
2014-10-12 14:45 133402006 Willands IBK - Örkelljunga IF 0 - 11 Fjälkinge Sporthall
2014-10-12 15:00 133402010 FC Helsingborg Svart - Frosta IBF 6 - 2 Helsingborg Arena B
2014-11-06 19:00 133402009 FBC Engelholm Vita - FBC Viljan 4 - 11 Strövelstorpshallen
2014-10-18 10:45 133402014 Åstorp/Kvidinge IBS - Röke IBK 11 - 2 Åstorps Sporthall
2014-10-18 11:00 133402015 Örkelljunga IF - Åby IBK Klippan P01 7 - 3 Örkelljunga Idrottshall
2014-10-19 14:00 133402013 FBC Viljan - Bromölla IBK 9 - 6 Ljungbyheds Idrottshall
2014-10-20 17:50 133402012 Frosta IBF - FBC Engelholm Vita 0 - 4 Höörs Idrottshall
2014-11-01 11:45 133402011 Willands IBK - FC Helsingborg Svart 2 - 18 Fjälkinge Sporthall
2014-10-25 09:00 133402019 Örkelljunga IF - FBC Engelholm Vita 10 - 2 Örkelljunga Idrottshall
2014-10-25 11:00 133402018 Åby IBK Klippan P01 - FC Helsingborg Svart 4 - 8 Klippans Idrottshall
2014-10-25 12:00 133402020 Röke IBK - Bromölla IBK 3 - 1 Tyrs Hovs Sportcentra
2014-10-25 13:30 133402017 Åstorp/Kvidinge IBS - Frosta IBF 7 - 2 Åstorps Sporthall
2014-10-26 14:00 133402016 FBC Viljan - Willands IBK 11 - 0 Ljungbyheds Idrottshall
2014-11-08 09:30 133402024 FC Helsingborg Svart - Åstorp/Kvidinge IBS 6 - 11 Helsingborg Arena A
2014-11-08 10:30 133402025 Frosta IBF - FBC Viljan 2 - 9 Höörs Idrottshall
2014-11-08 11:45 133402021 Willands IBK - Röke IBK 2 - 5 Fjälkinge Sporthall
2014-11-08 14:00 133402023 FBC Engelholm Vita - Åby IBK Klippan P01 5 - 3 Strövelstorpshallen
2014-11-08 16:00 133402022 Bromölla IBK - Örkelljunga IF 0 - 7 Tianshallen
2014-11-15 10:00 133402027 Åby IBK Klippan P01 - FBC Viljan 3 - 9 Klippans Idrottshall
2014-11-15 11:00 133402026 Åstorp/Kvidinge IBS - Willands IBK 12 - 2 Åstorps Sporthall
2014-11-15 14:30 133402030 Bromölla IBK - FBC Engelholm Vita 5 - 3 Tianshallen
2014-11-15 15:00 133402028 Örkelljunga IF - Frosta IBF 10 - 5 Örkelljunga Idrottshall
2014-11-15 15:00 133402029 Röke IBK - FC Helsingborg Svart 4 - 9 T4 Sporthall
2014-11-22 11:45 133402031 Willands IBK - Bromölla IBK 1 - 3 Fjälkinge Sporthall
2014-11-22 12:30 133402033 FC Helsingborg Svart - Örkelljunga IF 3 - 5 Helsingborg Arena B
2014-11-22 13:00 133402032 FBC Engelholm Vita - Röke IBK 4 - 5 Strövelstorpshallen
2014-11-23 10:30 133402034 Frosta IBF - Åby IBK Klippan P01 6 - 4 Höörs Idrottshall
2014-11-23 14:00 133402035 FBC Viljan - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 5 Ljungbyheds Idrottshall
2014-11-29 10:00 133402036 Åby IBK Klippan P01 - Willands IBK 11 - 2 Klippans Idrottshall
2014-11-29 10:00 133402040 FBC Engelholm Vita - FC Helsingborg Svart 4 - 5 Strövelstorpshallen
2014-11-29 12:00 133402038 Röke IBK - FBC Viljan 1 - 5 T4 Sporthall
2014-11-29 14:30 133402039 Bromölla IBK - Frosta IBF 3 - 7 Tianshallen
2014-11-30 18:00 133402037 Örkelljunga IF - Åstorp/Kvidinge IBS 6 - 4 Örkelljunga Idrottshall
2014-12-06 10:30 133402043 Frosta IBF - Röke IBK 4 - 3 Höörs Idrottshall
2014-12-06 11:45 133402041 Willands IBK - FBC Engelholm Vita 3 - 16 Fjälkinge Sporthall
2014-12-06 12:00 133402042 FC Helsingborg Svart - Bromölla IBK 7 - 3 Högastenshallen
2014-12-06 15:15 133402045 Åstorp/Kvidinge IBS - Åby IBK Klippan P01 9 - 4 Åstorps Sporthall
2014-12-07 14:00 133402044 FBC Viljan - Örkelljunga IF 2 - 2 Ljungbyheds Idrottshall
2014-12-20 11:45 133402046 Willands IBK - Frosta IBF 3 - 12 Fjälkinge Sporthall
2014-12-20 12:00 133402050 Röke IBK - Örkelljunga IF 3 - 6 T4 Sporthall
2014-12-20 12:30 133402049 Bromölla IBK - Åby IBK Klippan P01 5 - 2 Tianshallen
2014-12-20 13:00 133402048 FBC Engelholm Vita - Åstorp/Kvidinge IBS 1 - 9 Strövelstorpshallen
2014-12-20 17:00 133402047 FC Helsingborg Svart - FBC Viljan 5 - 3 Helsingborg Arena C
2015-01-10 10:30 133402055 Frosta IBF - FC Helsingborg Svart 3 - 12 Höörs Idrottshall
2015-01-10 11:45 133402053 Åstorp/Kvidinge IBS - Bromölla IBK 6 - 1 Åstorps Sporthall
2015-01-10 13:30 133402052 Åby IBK Klippan P01 - Röke IBK 7 - 1 Klippans Idrottshall
2015-01-11 14:00 133402054 FBC Viljan - FBC Engelholm Vita 15 - 1 Ljungbyheds Idrottshall
2015-02-14 11:00 133402051 Örkelljunga IF - Willands IBK 22 - 2 Örkelljunga Idrottshall
2015-01-17 11:00 133402060 Åby IBK Klippan P01 - Örkelljunga IF 1 - 6 Klippans Idrottshall
2015-01-17 12:00 133402059 Röke IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 6 - 5 T4 Sporthall
2015-01-17 13:00 133402057 FBC Engelholm Vita - Frosta IBF 3 - 3 Strövelstorpshallen
2015-01-17 13:30 133402056 FC Helsingborg Svart - Willands IBK 12 - 1 Idrottens Hus B
2015-01-17 14:00 133402058 Bromölla IBK - FBC Viljan 1 - 7 Tianshallen
2015-01-24 10:30 133402062 Frosta IBF - Åstorp/Kvidinge IBS 1 - 10 Höörs Idrottshall
2015-01-24 11:45 133402061 Willands IBK - FBC Viljan 3 - 13 Fjälkinge Sporthall
2015-01-24 12:30 133402063 FC Helsingborg Svart - Åby IBK Klippan P01 5 - 2 Högastenshallen
2015-01-24 13:00 133402064 FBC Engelholm Vita - Örkelljunga IF 2 - 10 Strövelstorpshallen
2015-01-25 16:30 133402065 Bromölla IBK - Röke IBK 2 - 4 Tianshallen
2015-01-31 11:00 133402068 Åby IBK Klippan P01 - FBC Engelholm Vita 5 - 2 Klippans Idrottshall
2015-01-31 11:30 133402067 Örkelljunga IF - Bromölla IBK 6 - 1 Örkelljunga Idrottshall
2015-01-31 12:00 133402066 Röke IBK - Willands IBK 7 - 7 T4 Sporthall
2015-02-01 14:00 133402070 FBC Viljan - Frosta IBF 7 - 2 Ljungbyheds Idrottshall
2015-02-03 19:00 133402069 Åstorp/Kvidinge IBS - FC Helsingborg Svart 7 - 3 Kvidinge Sporthall
2015-02-07 11:45 133402071 Willands IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 4 - 13 Fjälkinge Sporthall
2015-02-07 12:30 133402073 Frosta IBF - Örkelljunga IF 4 - 10 Höörs Idrottshall
2015-02-07 13:00 133402075 FBC Engelholm Vita - Bromölla IBK 6 - 5 Strövelstorpshallen
2015-02-08 12:30 133402074 FC Helsingborg Svart - Röke IBK 11 - 2 Helsingborg Arena C
2015-02-12 18:40 133402072 FBC Viljan - Åby IBK Klippan P01 5 - 3 Ljungbyheds Idrottshall
2015-02-28 09:30 133402079 Åby IBK Klippan P01 - Frosta IBF 1 - 10 Klippans Idrottshall
2015-02-28 11:00 133402078 Örkelljunga IF - FC Helsingborg Svart 2 - 2 Örkelljunga Idrottshall
2015-02-28 12:00 133402077 Röke IBK - FBC Engelholm Vita 5 - 2 T4 Sporthall
2015-02-28 14:30 133402076 Bromölla IBK - Willands IBK 7 - 2 Tianshallen
2015-03-03 19:00 133402080 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Viljan 2 - 5 Kvidinge Sporthall
2015-03-07 12:30 133402084 Frosta IBF - Bromölla IBK 3 - 2 Höörs Idrottshall
2015-03-08 10:00 133402082 Åstorp/Kvidinge IBS - Örkelljunga IF 5 - 2 Åstorps Sporthall
2015-03-08 12:30 133402085 FC Helsingborg Svart - FBC Engelholm Vita 7 - 1 Norrehedshallen
2015-03-08 14:00 133402083 FBC Viljan - Röke IBK 10 - 2 Ljungbyheds Idrottshall
2015-03-10 19:00 133402081 Willands IBK - Åby IBK Klippan P01 3 - 7 Fjälkinge Sporthall
2015-03-12 18:30 133402090 Åby IBK Klippan P01 - Åstorp/Kvidinge IBS 1 - 3 Klippans Idrottshall
2015-03-14 10:00 133402089 Örkelljunga IF - FBC Viljan 2 - 2 Örkelljunga Idrottshall
2015-03-14 12:00 133402087 Bromölla IBK - FC Helsingborg Svart 3 - 6 Tianshallen
2015-03-14 12:00 133402088 Röke IBK - Frosta IBF 6 - 7 T4 Sporthall
2015-03-14 13:00 133402086 FBC Engelholm Vita - Willands IBK 10 - 0 Strövelstorpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Örkelljunga IF 18 14 3 1 142-44 98 45
2. Åstorp/ Kvidinge IBS 18 15 0 3 141-55 86 45
3. FBC Viljan 18 14 2 2 132-49 83 44
4. FC Helsingborg Svart 18 13 1 4 130-65 65 40
5. Frosta IBF 18 8 1 9 85-103 -18 25
6. Röke IBK 18 6 1 11 69-123 -54 19
7. Åby IBK Klippan P01 18 6 0 12 79-97 -18 18
8. FBC Engelholm Vita 18 5 1 12 72-109 -37 16
9. Bromölla IBK 18 4 0 14 56-99 -43 12
10. Willands IBK 18 0 1 17 40-202 -162 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar E (P02) Sydvästra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 11:00 133404001 Hofterups IBF - Malmö FBC 2 6 - 10 Tolvåkershallen
2014-10-05 13:30 133404003 Bjärreds IBK - IK SödraDal 3 - 2 Bjärehovshallen
2014-10-06 17:45 133404005 Lugi IBK - SST NET Landskrona IBK 1 17 - 3 Vipeholmshallen
2014-10-11 09:00 133404006 Malmö FBC 2 - Lugi IBK 8 - 12 Kirsebergs Sporthall
2014-10-11 10:00 133404007 SST NET Landskrona IBK 1 - IBK Höllviken 2 1 - 16 Semmehallen
2014-10-11 12:40 133404009 IK SödraDal - Lomma FBC 11 - 7 Nyvångsskolan
2014-10-18 11:00 133404012 Hofterups IBF - IK SödraDal 8 - 1 Tolvåkershallen
2014-10-19 09:15 133404014 Bjärreds IBK - SST NET Landskrona IBK 1 16 - 2 Bjärehovshallen
2014-10-19 11:00 133404015 Lugi IBK - IBK Höllviken 2 3 - 3 Vipeholmshallen
2014-10-20 17:30 133404019 Lugi IBK - IK SödraDal 9 - 2 Vipeholmshallen
2014-10-21 17:30 133404017 Bjärreds IBK - Hofterups IBF 2 - 5 Bjärehovshallen
2014-10-25 10:00 133404016 Lomma FBC - Malmö FBC 2 2 - 5 Pilängshallen
2014-11-08 12:15 133404023 IK SödraDal - IBK Höllviken 2 4 - 9 Genarps Idrottshall
2014-11-08 13:30 133404021 Malmö FBC 2 - SST NET Landskrona IBK 1 7 - 5 Kirsebergs Sporthall
2014-11-08 13:30 133404025 Hofterups IBF - Lomma FBC 6 - 4 Tolvåkershallen
2014-11-15 15:00 133404027 IBK Höllviken 2 - Lomma FBC 26 - 0 Halörhallen
2014-11-16 09:30 133404028 Lugi IBK - Hofterups IBF 4 - 3 Vipeholmshallen
2014-11-16 15:15 133404026 Bjärreds IBK - Malmö FBC 2 6 - 3 Bjärehovshallen
2014-11-22 11:00 133404034 Hofterups IBF - IBK Höllviken 2 0 - 2 Tolvåkershallen
2014-11-22 12:40 133404032 IK SödraDal - SST NET Landskrona IBK 1 11 - 3 Nyvångsskolan
2014-11-22 18:00 133404035 Lomma FBC - Bjärreds IBK 3 - 7 Pilängshallen
2014-11-21 17:30 133404037 Lugi IBK - Bjärreds IBK 10 - 1 Victoriastadion, Lund
2014-11-29 09:00 133404038 SST NET Landskrona IBK 1 - Lomma FBC 3 - 5 Semmehallen
2014-11-30 13:00 133404036 IBK Höllviken 2 - Malmö FBC 2 8 - 0 Gyahallen
2014-12-06 09:30 133404041 Malmö FBC 2 - IK SödraDal 3 - 10 Kirsebergs Sporthall
2014-12-06 11:00 133404043 Hofterups IBF - SST NET Landskrona IBK 1 17 - 2 Tolvåkershallen
2014-12-07 11:45 133404045 Bjärreds IBK - IBK Höllviken 2 10 - 4 Bjärehovshallen
2014-12-07 14:00 133404044 Lomma FBC - Lugi IBK 2 - 6 Pilängshallen
2014-12-09 18:30 133404050 SST NET Landskrona IBK 1 - Lugi IBK 1 - 6 Semmehallen
2014-12-20 12:30 133404046 Malmö FBC 2 - Hofterups IBF 6 - 3 Kirsebergs Sporthall
2014-12-20 12:40 133404048 IK SödraDal - Bjärreds IBK 9 - 3 Nyvångsskolan
2015-01-10 15:00 133404054 Lomma FBC - IK SödraDal 6 - 7 Pilängshallen
2015-01-11 14:30 133404052 IBK Höllviken 2 - SST NET Landskrona IBK 1 12 - 1 Gyahallen
2015-01-19 17:15 133404051 Lugi IBK - Malmö FBC 2 15 - 0 Vipeholmshallen
2015-01-17 13:00 133404059 SST NET Landskrona IBK 1 - Bjärreds IBK 3 - 9 Semmehallen
2015-01-17 13:00 133404060 IBK Höllviken 2 - Lugi IBK 1 - 5 Gyahallen
2015-01-18 12:15 133404057 IK SödraDal - Hofterups IBF 1 - 9 Killebäckshallen
2015-01-24 09:30 133404061 Malmö FBC 2 - Lomma FBC 13 - 5 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-01-24 11:00 133404062 Hofterups IBF - Bjärreds IBK 3 - 6 Tolvåkershallen
2015-01-24 12:40 133404064 IK SödraDal - Lugi IBK 3 - 3 Nyvångsskolan
2015-01-31 08:30 133404068 IBK Höllviken 2 - IK SödraDal 6 - 2 Halörhallen
2015-01-31 12:00 133404066 SST NET Landskrona IBK 1 - Malmö FBC 2 3 - 4 Semmehallen
2015-01-31 12:00 133404070 Lomma FBC - Hofterups IBF 0 - 5 Pilängshallen
2015-02-07 09:30 133404071 Malmö FBC 2 - Bjärreds IBK 3 - 7 Kirsebergs Sporthall
2015-02-07 11:30 133404073 Hofterups IBF - Lugi IBK 3 - 8 Tolvåkershallen
2015-02-08 15:00 133404072 Lomma FBC - IBK Höllviken 2 3 - 17 Pilängshallen
2015-02-28 11:30 133404077 SST NET Landskrona IBK 1 - IK SödraDal 3 - 9 Semmehallen
2015-03-01 14:30 133404079 IBK Höllviken 2 - Hofterups IBF 10 - 1 Gyahallen
2015-03-01 14:30 133404080 Bjärreds IBK - Lomma FBC 19 - 2 Bjärehovshallen
2015-03-07 09:30 133404081 Malmö FBC 2 - IBK Höllviken 2 3 - 1 Kirsebergs Sporthall
2015-03-07 13:30 133404083 Lomma FBC - SST NET Landskrona IBK 1 1 - 5 Pilängshallen
2015-03-10 17:20 133404082 Bjärreds IBK - Lugi IBK 4 - 6 Bjärehovshallen
2015-03-14 12:00 133404090 IBK Höllviken 2 - Bjärreds IBK 9 - 4 Halörhallen
2015-03-14 13:30 133404088 SST NET Landskrona IBK 1 - Hofterups IBF 0 - 7 Semmehallen
2015-03-15 10:40 133404086 IK SödraDal - Malmö FBC 2 1 - 2 Killebäckshallen
2015-03-15 14:30 133404089 Lugi IBK - Lomma FBC 19 - 1 Vipeholmshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lugi IBK 14 12 2 0 123-35 88 38
2. IBK Höllviken 2 14 10 1 3 124-37 87 31
3. Bjärreds IBK 14 9 0 5 97-64 33 27
4. Malmö FBC 2 14 8 0 6 67-84 -17 24
5. Hofterups IBF 14 7 0 7 76-56 20 21
6. IK SödraDal 14 6 1 7 73-74 -1 19
7. SST NET Landskrona IBK 1 14 1 0 13 35-137 -102 3
8. Lomma FBC 14 1 0 13 41-149 -108 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar E (P02) Södra Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 12:30 133403001 Lugi IBK P01 - IBK Höllviken 1 6 - 4 Östratornhallen
2014-10-04 12:30 133403005 FC Cimrishamn - Malmhaug KFUM IBF 2 - 12 Jonebergshallen
2014-10-05 10:00 133403002 Palmstaden IK - IBS Svedala 3 - 5 Liljeborgsskolan
2014-10-05 13:00 133403004 Gårdarike IBK - Genarps IBK 2 - 4 Vellinge Sporthall
2014-10-05 16:00 133403003 Skurups IBK - Malmö FBC 1 5 - 4 Skurups Sparbank Arena
2014-10-10 18:30 133403008 Genarps IBK - Skurups IBK 8 - 1 Genarps Idrottshall
2014-10-11 09:00 133403006 IBK Höllviken 1 - FC Cimrishamn 31 - 0 Halörhallen
2014-10-11 11:30 133403009 Malmö FBC 1 - Palmstaden IK 6 - 1 Bäckagårdskolan Sporthall
2014-10-12 09:30 133403007 Malmhaug KFUM IBF - Gårdarike IBK 4 - 4 Kulladals Sporthall
2014-11-03 19:00 133403010 IBS Svedala - Lugi IBK P01 4 - 8 Svedala Sporthall
2014-10-18 13:30 133403015 FC Cimrishamn - Gårdarike IBK 3 - 12 Jonebergshallen
2014-10-19 09:30 133403012 Lugi IBK P01 - Malmö FBC 1 7 - 3 Vipeholmshallen
2014-10-19 10:00 133403013 Palmstaden IK - Genarps IBK 1 - 9 Liljeborgsskolan
2014-10-19 14:00 133403011 IBK Höllviken 1 - IBS Svedala 9 - 2 Gyahallen
2014-10-19 14:00 133403014 Skurups IBK - Malmhaug KFUM IBF 3 - 5 Skurups Sparbank Arena
2014-10-26 10:00 133403016 Palmstaden IK - IBK Höllviken 1 3 - 13 Serresjöskolan
2014-10-26 11:00 133403019 FC Cimrishamn - Malmö FBC 1 4 - 1 Jonebergshallen
2014-10-26 14:00 133403017 Skurups IBK - Lugi IBK P01 4 - 8 Skurups Sparbank Arena
2014-10-26 15:00 133403018 Gårdarike IBK - IBS Svedala 7 - 5 Vellinge Sporthall
2014-11-14 19:00 133403020 Malmhaug KFUM IBF - Genarps IBK 1 - 5 Kulladals Sporthall
2014-11-08 09:30 133403021 IBK Höllviken 1 - Malmhaug KFUM IBF 8 - 2 Halörhallen
2014-11-08 11:00 133403024 IBS Svedala - Skurups IBK 5 - 2 Svedala Sporthall
2014-11-08 12:45 133403023 Malmö FBC 1 - Gårdarike IBK 3 - 4 Bäckagårdskolan Sporthall
2014-11-09 10:30 133403025 Lugi IBK P01 - Palmstaden IK 10 - 2 Vipeholmshallen
2014-11-09 14:00 133403022 Genarps IBK - FC Cimrishamn 19 - 0 Genarps Idrottshall
2014-11-15 12:00 133403026 Skurups IBK - IBK Höllviken 1 0 - 11 Skurups Sparbank Arena
2014-11-16 09:30 133403029 Malmhaug KFUM IBF - IBS Svedala 3 - 3 Kulladals Sporthall
2014-11-16 11:00 133403028 FC Cimrishamn - Lugi IBK P01 5 - 6 Jonebergshallen
2014-11-16 13:30 133403030 Genarps IBK - Malmö FBC 1 12 - 0 Genarps Idrottshall
2014-11-16 15:00 133403027 Gårdarike IBK - Palmstaden IK 11 - 3 Vellinge Sporthall
2014-11-23 11:00 133403033 IBS Svedala - FC Cimrishamn 6 - 7 Svedala Sporthall
2014-11-23 11:00 133403034 Lugi IBK P01 - Gårdarike IBK 10 - 3 Vipeholmshallen
2014-11-23 11:45 133403035 Palmstaden IK - Skurups IBK 6 - 8 Liljeborgsskolan
2014-11-23 12:30 133403031 IBK Höllviken 1 - Genarps IBK 10 - 1 Gyahallen
2014-11-23 17:30 133403032 Malmö FBC 1 - Malmhaug KFUM IBF 2 - 3 Kirsebergs Sporthall
2014-11-30 13:00 133403040 Malmö FBC 1 - IBS Svedala 10 - 0 Bäckagårdskolan Sporthall
2014-11-30 14:00 133403037 FC Cimrishamn - Skurups IBK 8 - 2 Jonebergshallen
2014-11-30 15:00 133403036 Gårdarike IBK - IBK Höllviken 1 5 - 5 Vellinge Sporthall
2014-11-30 18:00 133403039 Genarps IBK - Lugi IBK P01 7 - 1 Genarps Idrottshall
2015-03-22 13:00 133403038 Malmhaug KFUM IBF - Palmstaden IK 14 - 1 Sundsbrohallen
2014-12-06 10:30 133403041 IBK Höllviken 1 - Malmö FBC 1 10 - 2 Halörhallen
2014-12-06 11:00 133403042 IBS Svedala - Genarps IBK 1 - 10 Svedala Sporthall
2014-12-06 14:30 133403045 Skurups IBK - Gårdarike IBK 1 - 5 Skurups Sparbank Arena
2014-12-07 13:30 133403044 Palmstaden IK - FC Cimrishamn 8 - 4 Liljeborgsskolan
2014-12-14 13:00 133403043 Lugi IBK P01 - Malmhaug KFUM IBF 7 - 2 Vipeholmshallen
2014-12-20 09:15 133403050 Malmhaug KFUM IBF - FC Cimrishamn 17 - 2 Sundsbrohallen
2014-12-20 11:30 133403048 Malmö FBC 1 - Skurups IBK 5 - 4 Bäckagårdskolan Sporthall
2014-12-20 12:00 133403046 IBK Höllviken 1 - Lugi IBK P01 10 - 3 Halörhallen
2014-12-21 11:00 133403047 IBS Svedala - Palmstaden IK 12 - 3 Svedala Sporthall
2014-12-21 14:00 133403049 Genarps IBK - Gårdarike IBK 8 - 3 Genarps Idrottshall
2015-01-10 10:00 133403054 Palmstaden IK - Malmö FBC 1 4 - 7 Söderslättshallen B
2015-01-10 15:30 133403051 FC Cimrishamn - IBK Höllviken 1 3 - 15 Jonebergshallen
2015-01-11 11:00 133403055 Lugi IBK P01 - IBS Svedala 7 - 2 Vipeholmshallen
2015-01-11 14:00 133403053 Skurups IBK - Genarps IBK 1 - 6 Skurups Sparbank Arena
2015-02-09 18:00 133403052 Gårdarike IBK - Malmhaug KFUM IBF 0 - 3 Vellinge Sporthall
2015-01-18 09:30 133403059 Malmhaug KFUM IBF - Skurups IBK 4 - 0 Kulladals Sporthall
2015-01-18 11:00 133403056 IBS Svedala - IBK Höllviken 1 0 - 10 Kuben
2015-01-18 12:30 133403057 Malmö FBC 1 - Lugi IBK P01 3 - 4 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-01-18 14:00 133403058 Genarps IBK - Palmstaden IK 12 - 1 Genarps Idrottshall
2015-01-18 15:00 133403060 Gårdarike IBK - FC Cimrishamn 5 - 5 Vellinge Sporthall
2015-01-24 11:00 133403064 Malmö FBC 1 - FC Cimrishamn 4 - 3 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-01-24 12:00 133403061 IBK Höllviken 1 - Palmstaden IK 8 - 3 Halörhallen
2015-01-25 11:00 133403063 IBS Svedala - Gårdarike IBK 0 - 6 Svedala Sporthall
2015-01-25 12:00 133403062 Lugi IBK P01 - Skurups IBK 9 - 3 Vipeholmshallen
2015-01-25 14:30 133403065 Genarps IBK - Malmhaug KFUM IBF 7 - 2 Genarps Idrottshall
2015-01-31 15:00 133403067 FC Cimrishamn - Genarps IBK 3 - 7 Jonebergshallen
2015-02-01 10:00 133403070 Palmstaden IK - Lugi IBK P01 1 - 12 Liljeborgsskolan
2015-02-01 13:00 133403068 Gårdarike IBK - Malmö FBC 1 4 - 1 Vellinge Sporthall
2015-02-01 14:00 133403069 Skurups IBK - IBS Svedala 8 - 3 Skurups Sparbank Arena
2015-02-08 14:30 133403066 Malmhaug KFUM IBF - IBK Höllviken 1 4 - 6 Sundsbrohallen
2015-02-07 09:00 133403071 IBK Höllviken 1 - Skurups IBK 15 - 1 Halörhallen
2015-02-07 12:00 133403074 IBS Svedala - Malmhaug KFUM IBF 1 - 12 Svedala Sporthall
2015-02-07 12:45 133403075 Malmö FBC 1 - Genarps IBK 0 - 15 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-02-08 10:00 133403072 Palmstaden IK - Gårdarike IBK 7 - 10 Liljeborgsskolan
2015-02-08 12:15 133403073 Lugi IBK P01 - FC Cimrishamn 9 - 2 Vipeholmshallen
2015-03-01 09:30 133403077 Malmhaug KFUM IBF - Malmö FBC 1 8 - 1 Kulladals Sporthall
2015-03-01 10:00 133403078 FC Cimrishamn - IBS Svedala 5 - 2 Jonebergshallen
2015-03-01 13:00 133403079 Gårdarike IBK - Lugi IBK P01 6 - 4 Vellinge Sporthall
2015-03-01 14:00 133403076 Genarps IBK - IBK Höllviken 1 4 - 7 Genarps Idrottshall
2015-03-01 14:00 133403080 Skurups IBK - Palmstaden IK 0 - 1 Skurups Sparbank Arena
2015-03-05 19:00 133403084 Lugi IBK P01 - Genarps IBK 7 - 7 Vipeholmshallen
2015-03-08 11:00 133403085 IBS Svedala - Malmö FBC 1 2 - 5 Svedala Sporthall
2015-03-08 11:45 133403083 Palmstaden IK - Malmhaug KFUM IBF 1 - 7 Liljeborgsskolan
2015-03-08 13:00 133403082 Skurups IBK - FC Cimrishamn 3 - 0 Skurups Sparbank Arena
2015-03-08 17:00 133403081 IBK Höllviken 1 - Gårdarike IBK 6 - 2 Gyahallen
2015-03-14 13:15 133403088 Malmhaug KFUM IBF - Lugi IBK P01 5 - 5 Kulladals Sporthall
2015-03-15 13:00 133403090 Gårdarike IBK - Skurups IBK 6 - 4 Vellinge Sporthall
2015-03-15 14:00 133403089 FC Cimrishamn - Palmstaden IK 5 - 5 Jonebergshallen
2015-03-15 17:00 133403087 Genarps IBK - IBS Svedala 14 - 0 Genarps Idrottshall
2015-03-20 18:30 133403086 Malmö FBC 1 - IBK Höllviken 1 0 - 13 Bäckagårdskolan Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Höllviken 1 18 16 1 1 191-41 150 49
2. Genarps IBK 18 15 1 2 155-41 114 46
3. Lugi IBK P01 18 13 2 3 123-73 50 41
4. Malmhaug KFUM IBF 18 10 3 5 108-58 50 33
5. Gårdarike IBK 18 10 3 5 95-76 19 33
6. Malmö FBC 1 18 6 0 12 57-103 -46 18
7. FC Cimrishamn 18 4 2 12 61-164 -103 14
8. Skurups IBK 18 4 0 14 50-109 -59 12
9. IBS Svedala 18 3 1 14 53-129 -76 10
10. Palmstaden IK 18 2 1 15 54-153 -99 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis