Flickor 1-5 (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Klass 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-21 12:30 211015003 Rönnby IBK Ung 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Jerry Nilsson, Jimmie Nilsson Kristiansborgshallen
2017-10-28 12:00 211015005 Enköpings IBK 1 (FK1) - IBK Sala 1 (FK1) Eric Cederholm, Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2017-11-11 14:00 211015009 IBK Sala 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Lies Youcefi, Burak Unsal Sala Idrottshall
2017-11-12 11:15 211015010 Enköpings IBK 1 (FK1) - Västerås IBS Ung 1 (FK1) Johan Lanzaro, Rasmus Larsson S:t Ilianshallen
2017-11-11 17:30 211015015 Rönnby IBK Ung 1 (FK1) - Enköpings IBK 1 (FK1) Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Kristiansborgshallen
2017-11-15 19:15 211015013 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - IBK Sala 1 (FK1) Lars-Göran Eklund, Albin Groen Klövernhallen Plan 1
2017-11-18 14:00 211015018 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - Rönnby IBK Ung 1 (FK1) Lars-Göran Eklund, Albin Groen Klövernhallen Plan 1
2017-11-25 17:30 211015021 Rönnby IBK Ung 1 (FK1) - IBK Sala 1 (FK1) Albin Groen, Burak Unsal Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-11-26 11:15 211015024 Enköpings IBK 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Jan-Olov Cederholm, Eric Cederholm S:t Ilianshallen
2017-12-02 13:00 211015028 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Jimmie Nilsson, Tim Solig Klövernhallen Plan 1
2017-12-05 19:00 211015031 Surahammars IBF 1 (FK1) - Rönnby IBK Ung 1 (FK1) Jerry Nilsson, Per Ryman Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-16 10:00 211015033 IBK Sala 1 (FK1) - Enköpings IBK 1 (FK1) Jonas Ahlin, Lars-Göran Eklund Sala Idrottshall
2018-01-13 11:00 211015037 Surahammars IBF 1 (FK1) - IBK Sala 1 (FK1) Oscar Hammar, August Ericsson Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-13 16:00 211015038 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - Enköpings IBK 1 (FK1) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Klövernhallen Plan 1
2018-01-19 19:30 211015043 Enköpings IBK 1 (FK1) - Rönnby IBK Ung 1 (FK1) Calle Boren, Frida Lanzaro S:t Ilianshallen
2018-01-21 14:00 211015041 IBK Sala 1 (FK1) - Västerås IBS Ung 1 (FK1) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Sala Idrottshall
2018-01-27 12:00 211015046 Rönnby IBK Ung 1 (FK1) - Västerås IBS Ung 1 (FK1) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Kristiansborgshallen
2018-02-05 18:00 211015052 Surahammars IBF 1 (FK1) - Enköpings IBK 1 (FK1) Matilda Pichler, Jimmie Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-11 09:00 211015049 IBK Sala 1 (FK1) - Rönnby IBK Ung 1 (FK1) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Sala Idrottshall
2018-02-11 15:00 211015056 Surahammars IBF 1 (FK1) - Västerås IBS Ung 1 (FK1) Matilda Pichler, Jimmie Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-17 11:30 211015059 Rönnby IBK Ung 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Mattias Bortmyr, Sebastian Langgren Kristiansborgshallen
2018-02-09 19:15 Enköping tillsätter domare till denna match. 211015061 Enköpings IBK 1 (FK1) - IBK Sala 1 (FK1) Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras S:t Ilianshallen
2018-03-03 15:00 211015065 IBK Sala 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Sala Idrottshall
2018-03-16 19:30 211015066 Enköpings IBK 1 (FK1) - Västerås IBS Ung 1 (FK1) Emil Gustavsson, Georgios Papadakis S:t Ilianshallen
2018-03-11 15:30 211015069 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - IBK Sala 1 (FK1) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Klövernhallen Plan 1
2018-03-28 18:15 211015071 Rönnby IBK Ung 1 (FK1) - Enköpings IBK 1 (FK1) Lars-Göran Eklund, Mohamed Abdirisak Kristiansborgshallen
2018-03-23 19:00 211015074 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - Rönnby IBK Ung 1 (FK1) Mohamed Abdirisak, Oscar Hammar Klövernhallen Plan 1
2018-03-15 19:30 211015077 IBK Sala 1 (FK1) - Rönnby IBK Ung 1 (FK1) Jonas Ahlin, Burak Unsal Lärkans Sportcenter
2018-03-25 13:45 211015080 Enköpings IBK 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Emil Gustavsson, Johan Lanzaro S:t Ilianshallen
2018-03-21 19:45 211015084 Västerås IBS Ung 1 (FK1) - Surahammars IBF 1 (FK1) Daniel Östling, Lars-Göran Eklund Klövernhallen Plan 1
Pantamera Flickor Klass 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 13:30 211016004 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Wenströmska Skolan
2017-10-22 15:00 211016005 Askersunds IBK 1 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Shanaz Nabipour, Jörgen Grändefors Närlundahallen
2017-10-22 16:00 211016002 IBK Köping Ung 1 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Trym Arnelind, Hugo Edlund Ullvihallen
2017-10-22 16:30 211016003 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Mattias Bortmyr, Sebastian Langgren Kristiansborgshallen
2017-10-28 12:00 211016008 Surahammars IBF 2 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Jerry Nilsson, Emil Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2017-10-28 13:00 211016007 IBK Hallsta 1 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Peter Hofer, Jimmie Nilsson Nibblehallen
2017-10-29 12:30 211016006 Askersunds IBK 1 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Markus Åhman, Shanaz Nabipour Närlundahallen
2017-10-29 16:30 211016009 SMÅ IF 1 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Tomas Helgesson, Fredrik Alm Odenskolans Sporthall
2017-11-10 19:15 211016012 IBK Köping Ung 1 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Hugo Edlund, Jens Rambow Ullvihallen
2017-11-11 12:00 211016011 IBK Sala 2 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Lies Youcefi, Burak Unsal Sala Idrottshall
2017-11-12 11:00 211016013 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Sebastian Langgren, Mattias Bortmyr Kristiansborgshallen
2017-11-12 15:30 211016014 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Filip Larsson, Lars-Göran Eklund Wenströmska Skolan
2017-11-18 11:30 211016016 Lillån IBK 2 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Anna Palmqvist, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-11-18 14:30 211016018 IBK Hallsta 1 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Emil Nilsson, Jimmie Nilsson Nibblehallen
2017-11-18 17:00 211016019 Surahammars IBF 2 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Emil Nilsson, Jimmie Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-19 12:30 211016017 Askersunds IBK 1 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Micael Svensson, Henrik Zegelsson Närlundahallen
2017-11-25 10:45 211016022 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Hugo Edlund, Jens Rambow Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-11-26 12:00 211016021 IBK Sala 2 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Lies Youcefi, Burak Unsal Sala Idrottshall
2017-11-26 12:30 211016023 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Jimmie Nilsson, Albin Groen Kristiansborgshallen
2017-11-26 13:00 211016025 SMÅ IF 1 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Tommy Nordin, Tony Wennberg Odenskolans Sporthall
2017-12-02 12:00 211016029 IBK Hallsta 1 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Henrik Brehmer, Jonathan Morén Nibblehallen
2017-12-03 11:10 211016027 Lillån IBK 2 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Moa Molin, Anna Palmqvist Lillåns skola
2017-12-03 12:30 211016028 Askersunds IBK 1 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Krister Eklund, Fredrik Alm Närlundahallen
2017-12-03 13:30 211016026 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) August Ericsson, Marcus Karppinen Wenströmska Skolan
2017-12-08 19:15 211016031 IBK Sala 2 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Lies Youcefi, Burak Unsal Sala Idrottshall
2017-12-09 11:00 211016032 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Trym Arnelind, Jens Rambow Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-12-09 17:00 211016034 Surahammars IBF 2 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Lars-Göran Eklund, Emil Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-10 13:00 211016035 SMÅ IF 1 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Tomas Helgesson, Mats Eriksson Odenskolans Sporthall
2017-11-18 11:30 211016037 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Filip Larsson, Alfons Berglund Carlforska gymnasiet
2017-12-16 15:00 211016039 Askersunds IBK 1 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Shanaz Nabipour Närlundahallen
2017-12-16 16:00 211016038 Lillån IBK 2 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Fredrik Alm, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-12-17 14:00 211016036 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Oscar Nordlander, Albin Groen Kristiansborgshallen
2018-01-13 10:00 211016043 IBK Hallsta 1 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Jens Rambow, Hugo Edlund Nibblehallen
2018-01-13 17:00 211016041 IBK Sala 2 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Burak Unsal, Lies Youcefi Sala Idrottshall
2018-01-13 17:00 211016044 Surahammars IBF 2 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Jimmie Nilsson, Lars-Göran Eklund Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-14 16:15 211016045 SMÅ IF 1 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Moa Molin, Henrik Brehmer Odenskolans Sporthall
2018-01-20 12:00 211016047 IBK Hallsta 1 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Emil Nilsson, Linn Rollert Nibblehallen
2018-01-20 16:30 211016046 Lillån IBK 2 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Fredrik Alm, Elin Fernhagen Lillåns skola
2018-01-21 13:00 211016048 Surahammars IBF 2 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Jerry Nilsson, Henrik Syversen Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-21 13:00 211016049 SMÅ IF 1 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Joel Olausson, Gustav Salmela Odenskolans Sporthall
2018-01-27 12:30 211016052 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Fernando Rocabado, Jens Rambow Ullvihallen
2018-01-27 15:00 211016051 IBK Sala 2 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Sala Idrottshall
2018-01-28 13:30 211016054 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Oscar Hammar, August Ericsson Wenströmska Skolan
2018-01-28 17:00 211016053 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Kristiansborgshallen
2018-02-10 11:00 211016058 IBK Hallsta 1 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Nibblehallen
2018-02-10 12:30 211016056 Lillån IBK 2 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Tomas Helgesson, Hugo Nilsson Lillåns skola
2018-02-11 13:00 211016059 Surahammars IBF 2 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Emil Nilsson, Jimmie Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-25 18:30 211016057 Askersunds IBK 1 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Tomas Helgesson, Shanaz Nabipour Närlundahallen
2018-02-09 19:15 211016062 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Jens Rambow, Trym Arnelind Ullvihallen
2018-02-17 10:30 211016061 IBK Sala 2 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Mohamed Abdirisak, Lies Youcefi Sala Idrottshall
2018-02-18 13:00 211016065 SMÅ IF 1 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2018-02-18 14:30 211016063 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Mattias Bortmyr, Sebastian Langgren Kristiansborgshallen
2018-02-17 17:30 211016067 Lillån IBK 2 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Tomas Helgesson, Shanaz Nabipour Lillåns skola
2018-03-03 13:30 211016069 IBK Hallsta 1 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Jerry Nilsson, Lars-Göran Eklund Nibblehallen
2018-03-04 12:30 211016068 Askersunds IBK 1 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Närlundahallen
2018-03-04 16:30 211016066 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Wenströmska Skolan
2018-03-10 14:00 211016074 Surahammars IBF 2 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Jerry Nilsson, Per Ryman Mälarenergi Arena Surahammar
2018-03-10 14:30 211016071 IBK Sala 2 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Sala Idrottshall
2018-03-11 13:00 211016075 SMÅ IF 1 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Tommy Nordin, Fredrik Knutsson Odenskolans Sporthall
2018-03-21 19:00 211016072 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Trym Arnelind, Jens Rambow Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-03-16 19:15 211016078 Lillån IBK 2 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Lillåns skola
2018-03-18 13:30 211016077 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Filip Larsson, Henrik Brehmer Wenströmska Skolan
2018-03-18 15:00 211016076 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - IBK Köping Ung 1 (FK2) Hugo Edlund, Jonathan Morén Kristiansborgshallen
2018-03-18 17:00 211016079 Askersunds IBK 1 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Närlundahallen
2018-03-24 11:00 211016084 Surahammars IBF 2 (FK2) - Lillån IBK 2 (FK2) Jerry Nilsson, Per Ryman Mälarenergi Arena Surahammar
2018-03-24 12:00 211016083 IBK Hallsta 1 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2) Oscar Hammar, August Ericsson Nibblehallen
2018-03-25 11:30 211016081 IBK Sala 2 (FK2) - Rönnby IBK Ung 2 (FK2) Lars-Göran Eklund, Mohamed Abdirisak Sala Idrottshall
2018-03-25 13:00 211016085 SMÅ IF 1 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2) Joel Olausson, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2018-03-17 14:45 211016089 Lillån IBK 2 (FK2) - IBK Hallsta 1 (FK2) Hugo Nilsson, Shanaz Nabipour Lillåns skola
2018-03-17 16:00 211016088 Romfartuna GOIF 1 (FK2) - Surahammars IBF 2 (FK2) Filip Larsson, Albin Groen Wenströmska Skolan
2018-03-23 19:15 211016086 IBK Köping Ung 1 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2) Martin Dalsgard, Hugo Edlund Ullvihallen
2018-04-01 12:30 211016087 Rönnby IBK Ung 2 (FK2) - SMÅ IF 1 (FK2) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Kristiansborgshallen
Pantamera Flickor Klass 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-16 211017001 SMÅ IF 2 (FK3) - IBK Sala (FK3) Odenskolans Sporthall
2017-10-21 14:30 211017003 WSK Lindesberg 2 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Stadsskogsskolan
2017-10-22 11:45 211017006 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Mattias Bortmyr, Felicia Setthammar Kristiansborgshallen
2017-10-22 13:00 211017004 Surahammars IBF 3 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Jerry Nilsson, Emil Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2017-10-22 14:15 211017005 IBK Köping Ung 3 (2) - IFK Arboga 2 (FK3) Jens Rambow, Hugo Edlund Ullvihallen
2017-10-28 11:45 211017011 IBK Sala (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Lars Flink, Gerry Törnqvist Sala Idrottshall
2017-10-28 15:00 211017007 IBK Hallsta 2 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Peter Hofer, Jimmie Nilsson Nibblehallen
2017-10-28 16:30 211017008 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Gustav Salmela, Hugo Nilsson Birgittaskolan
2017-10-29 14:30 211017010 Per-Ols IBF 1 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Jimmie Nilsson, Björn Höijer Fagerstahallen
2017-10-29 14:45 211017009 IFK Arboga 2 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Henrik Brehmer, Albin Bergqvist Vasahallen
2017-11-04 13:00 211017014 Nora IBK 1 (FK3) - IBK Sala (FK3) Idrottshuset, Nora
2017-11-04 14:15 211017017 IBK Köping Ung 3 (2) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Jonathan Morén, Jens Rambow Ullvihallen
2017-11-05 10:15 211017018 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Mohamed Abdirisak, Oscar Hammar Kristiansborgshallen
2017-11-05 13:00 211017016 Surahammars IBF 3 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Emil Nilsson, Linn Rollert Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-05 16:30 211017015 WSK Lindesberg 2 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Olle Stillnert Stadsskogsskolan
2017-11-11 10:30 211017020 Per-Ols IBF 1 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Jerry Nilsson, Emil Nilsson Fagerstahallen
2017-11-11 10:30 211017021 IBK Sala (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Lies Youcefi, Burak Unsal Sala Idrottshall
2017-11-11 12:00 211017023 IBK Hallsta 2 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Henrik Brehmer, Jonathan Morén Nibblehallen
2017-11-11 15:15 211017024 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Moa Molin, Tomas Helgesson Birgittaskolan
2017-11-12 14:45 211017019 IFK Arboga 2 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Jonna Windås, Petter Windås Vasahallen
2017-11-14 18:15 211017028 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - IBK Sala (FK3) Lars-Göran Eklund, August Ericsson Bäckbyskolan
2017-11-18 12:00 211017026 Surahammars IBF 3 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Emil Nilsson, Jerry Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-19 13:00 211017025 SMÅ IF 2 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Molly Säfström, Moa Molin Odenskolans Sporthall
2017-11-19 13:15 211017029 Per-Ols IBF 1 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Jerry Nilsson, Emil Nilsson Fagerstahallen
2017-11-19 17:45 211017030 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Hampus Nilsson, Hugo Nilsson Birgittaskolan
2017-11-25 10:00 211017031 IBK Hallsta 2 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Lars-Göran Eklund, Sebastian Langgren Nibblehallen
2017-11-25 11:00 211017034 Surahammars IBF 3 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Jimmie Nilsson, Linn Rollert Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-25 13:00 211017033 Nora IBK 1 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Idrottshuset, Nora
2017-11-25 13:30 211017036 IBK Sala (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Oscar Hammar, August Ericsson Lärkans Sportcenter
2017-11-25 16:00 211017032 IFK Arboga 2 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Albin Bergqvist, Henrik Syversen Vasahallen
2017-11-30 18:20 211017038 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Oscar Nordlander, Lars-Göran Eklund Bäckbyskolan
2017-12-02 15:15 211017041 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Moa Molin, Tomas Helgesson Birgittaskolan
2017-12-03 11:30 211017040 Per-Ols IBF 1 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Filip Lilja, Carl Wikgren Fagerstahallen
2017-12-03 12:15 211017042 IFK Arboga 2 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2017-12-03 14:15 211017037 WSK Lindesberg 2 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Olle Stillnert, Tomas Helgesson Stadsskogsskolan
2017-12-08 19:00 211017047 Surahammars IBF 3 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Emil Nilsson, Francisco Contreras Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-09 14:00 211017043 Nora IBK 1 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Idrottshuset, Nora
2017-12-09 17:00 211017044 IBK Hallsta 2 (FK3) - IBK Sala (FK3) Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Nibblehallen
2017-12-10 15:00 211017045 SMÅ IF 2 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Tomas Helgesson, Mats Eriksson Odenskolans Sporthall
2017-12-10 15:30 211017046 IBK Köping Ung 3 (2) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Ullvihallen
2017-12-10 13:00 211017051 IBK Sala (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Lies Youcefi, Burak Unsal Sala Idrottshall
2017-12-12 18:15 211017052 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Oscar Hammar, August Ericsson Bäckbyskolan
2017-12-13 19:00 211017054 Per-Ols IBF 1 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Felicia Setthammar, Linn Rollert Fagerstahallen
2017-12-13 19:30 211017050 IFK Arboga 2 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2018-01-14 11:30 211017049 WSK Lindesberg 2 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Fredrik Alm, Olle Stillnert Stadsskogsskolan
2017-12-16 13:30 211017059 IBK Sala (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Lies Youcefi, Burak Unsal Lärkans Sportcenter
2017-12-16 14:15 211017055 IBK Köping Ung 3 (2) - SMÅ IF 2 (FK3) Hugo Edlund, Trym Arnelind Ullvihallen
2017-12-16 16:30 211017057 Nora IBK 1 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Tomas Helgesson, Mats Eriksson Idrottshuset, Nora
2017-12-17 14:00 211017060 Per-Ols IBF 1 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Björn Höijer, Kai Kinnari Fagerstahallen
2018-01-20 18:00 211017056 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Mohamed Abdirisak, Lars-Göran Eklund Kristiansborgshallen
2018-01-06 14:30 211017065 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - IBK Sala (FK3) Hampus Nilsson, Hugo Nilsson Birgittaskolan
2018-01-07 16:00 211017066 WSK Lindesberg 2 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Stadsskogsskolan
2018-01-07 18:00 211017063 IBK Hallsta 2 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Linn Rollert, Thomas Kallin Nibblehallen
2018-01-10 19:00 211017062 Surahammars IBF 3 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Emil Nilsson, Linn Rollert Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-04 13:30 211017061 SMÅ IF 2 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Tomas Helgesson, Elin Fernhagen Odenskolans Sporthall
2018-01-13 12:00 211017069 IBK Hallsta 2 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Thomas Kallin, Linn Rollert Nibblehallen
2018-01-13 13:15 211017072 Per-Ols IBF 1 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Felicia Setthammar, Marcus Karppinen Fagerstahallen
2018-01-13 13:30 211017071 IFK Arboga 2 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Vasahallen
2018-01-13 15:30 211017070 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Krister Eklund, Elin Fernhagen Birgittaskolan
2018-01-27 17:00 211017067 IBK Sala (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Sala Idrottshall
2018-01-20 14:00 211017077 IBK Köping Ung 3 (2) - IBK Sala (FK3) Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Ullvihallen
2018-01-20 16:30 211017074 Nora IBK 1 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Mats Eriksson Idrottshuset, Nora
2018-01-21 12:30 211017075 WSK Lindesberg 2 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Stadsskogsskolan
2018-01-21 15:00 211017073 SMÅ IF 2 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Joel Olausson, Gustav Salmela Odenskolans Sporthall
2018-01-21 17:00 211017076 Surahammars IBF 3 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Jerry Nilsson, Henrik Syversen Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-27 14:00 211017082 IBK Hallsta 2 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Oscar Hammar, August Ericsson Nibblehallen
2018-01-27 15:00 211017081 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Fredrik Alm, Elin Fernhagen Birgittaskolan
2018-01-28 13:00 211017083 Per-Ols IBF 1 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Edvin Lindelöf, Joakim Johansson Fagerstahallen
2018-01-28 17:45 211017084 IFK Arboga 2 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Albin Bergqvist, Francisco Contreras Vasahallen
2018-02-03 12:00 211017080 IBK Sala (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Lars-Göran Eklund, Francisco Contreras Sala Idrottshall
211017086 Nora IBK 1 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3)
2018-02-10 10:30 211017087 WSK Lindesberg 2 (FK3) - IBK Sala (FK3) Mats Eriksson, Fredrik Alm Stadsskogsskolan
2018-02-10 13:00 211017089 IBK Köping Ung 3 (2) - IBK Hallsta 2 (FK3) Jens Rambow, Trym Arnelind Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-02-11 12:15 211017090 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Oscar Hammar, August Ericsson Kristiansborgshallen
2018-02-11 13:00 211017085 SMÅ IF 2 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Tomas Helgesson, Micael Svensson Odenskolans Sporthall
2018-02-17 12:30 211017091 Nora IBK 1 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Tomas Helgesson, Fredrik Alm Idrottshuset, Nora
2018-02-17 14:00 211017096 IBK Hallsta 2 (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Lars-Göran Eklund, Henrik Brehmer Nibblehallen
2018-02-17 15:00 211017095 IFK Arboga 2 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2018-02-18 10:00 211017094 IBK Sala (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Mohamed Abdirisak, Lies Youcefi Sala Idrottshall
2018-02-18 14:30 211017092 WSK Lindesberg 2 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Fredrik Knutsson, Kim Palmroth Stadsskogsskolan
2018-02-24 10:45 211017097 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Lars-Göran Eklund, Mohamed Abdirisak Kristiansborgshallen
2018-02-24 12:45 211017099 IBK Köping Ung 3 (2) - Nora IBK 1 (FK3) Jens Rambow, Trym Arnelind Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-02-25 12:00 211017102 Per-Ols IBF 1 (FK3) - IBK Sala (FK3) Francisco Contreras, Mohamed Abdirisak Fagerstahallen
2018-02-25 13:00 211017100 SMÅ IF 2 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2018-04-04 18:45 211017098 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Fredrik Knutsson, Gustav Salmela Birgittaskolan
2018-03-03 13:00 211017103 Nora IBK 1 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Mats Eriksson, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2018-03-04 13:00 211017104 Surahammars IBF 3 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Jerry Nilsson, Per Ryman Mälarenergi Arena Surahammar
2018-03-04 13:00 211017106 SMÅ IF 2 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Tony Wennberg, Shanaz Nabipour Odenskolans Sporthall
2018-03-04 14:00 211017107 IBK Köping Ung 3 (2) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Mohamed Abdirisak, Jens Rambow Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-03-14 18:00 211017108 IBK Hallsta 2 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Lars-Göran Eklund, Linn Rollert Nibblehallen
2018-03-10 10:15 211017109 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Oscar Nordlander, Lars-Göran Eklund Kristiansborgshallen
2018-03-10 12:00 211017112 WSK Lindesberg 2 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Tony Wennberg, Tomas Helgesson Stadsskogsskolan
2018-03-11 11:30 211017110 IBK Sala (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Lars-Göran Eklund, Albin Groen Sala Idrottshall
2018-03-11 11:30 211017111 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Hugo Nilsson, Tomas Helgesson Mellringehallen - Örebro
2018-03-11 12:15 211017113 IFK Arboga 2 (FK3) - Surahammars IBF 3 (FK3) Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2018-03-17 10:00 211017120 IBK Hallsta 2 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Hugo Edlund, Gerry Törnqvist Nibblehallen
2018-03-17 12:45 211017118 IBK Köping Ung 3 (2) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Hugo Edlund, Jens Rambow Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-03-17 14:00 211017117 Surahammars IBF 3 (FK3) - IBK Sala (FK3) Carl Wikgren, Jimmie Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2018-03-17 15:00 211017116 Nora IBK 1 (FK3) - IFK Arboga 2 (FK3) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2018-03-18 13:00 211017115 SMÅ IF 2 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2018-03-24 12:00 211017122 WSK Lindesberg 2 (FK3) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Stadsskogsskolan
2018-03-24 14:15 211017125 IFK Arboga 2 (FK3) - IBK Sala (FK3) Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2018-03-24 16:30 211017126 IBF Örebro Ung 2 (FK3) - Per-Ols IBF 1 (FK3) Gustav Salmela, Henrik Zegelsson Birgittaskolan
2018-03-25 12:00 211017123 Surahammars IBF 3 (FK3) - Nora IBK 1 (FK3) Emil Nilsson, Jerry Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2018-03-25 15:00 211017121 SMÅ IF 2 (FK3) - IBK Köping Ung 3 (2) Joel Olausson, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2018-03-25 16:00 211017131 IBK Sala (FK3) - IBF Örebro Ung 2 (FK3) Mohamed Abdirisak, Lies Youcefi Lärkans Sportcenter
2018-03-27 19:00 211017132 Per-Ols IBF 1 (FK3) - WSK Lindesberg 2 (FK3) Linn Rollert, Camilla Eriksson Fagerstahallen
2018-03-30 10:00 211017128 IBK Köping Ung 3 (2) - Surahammars IBF 3 (FK3) Albin Bergqvist, Hugo Edlund Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-03-30 14:00 211017129 Nora IBK 1 (FK3) - IBK Hallsta 2 (FK3) Fredrik Alm, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2018-04-01 10:45 211017127 Rönnby IBK Ung 3 (FK3) - SMÅ IF 2 (FK3) Lars-Göran Eklund, Oscar Nordlander Kristiansborgshallen
Pantamera Flickor Klass 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-21 09:30 211018001 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Skinnskattebergs Sporthall
2017-10-21 11:30 211018003 Ekeby IF 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Henrik Zegelsson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-10-21 12:00 211018002 IBK Sala 3 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Sala Idrottshall
2017-10-21 13:00 211018006 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-01-07 11:30 211018004 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Birgittaskolan
2017-10-28 10:15 211018009 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Hovsta IF 1 (FK4) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-10-28 13:00 211018008 KFUM Örebro 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Tegelbruket
2017-10-29 10:00 211018011 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Klackbergsgården
2017-10-29 11:30 211018010 IBK Hallsta 3 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-03-11 12:50 211018012 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - IBK Sala 3 (FK4) Birgittaskolan
2017-10-30 19:00 211018018 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Klackbergsgården
2017-11-01 19:00 211018015 IBK Hallsta 3 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Nibblehallen
2017-11-01 19:15 211018013 KFUM Örebro 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Tegelbruket
2017-11-16 18:15 211018016 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Bäckbyskolan
2018-02-11 15:30 211018017 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Knäppmora AIK 1 (FK4) Birgittaskolan
2017-11-05 11:00 211018022 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Birgittaskolan
2017-11-05 11:00 211018024 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Klövernhallen Plan 1
2017-11-05 14:00 211018020 IBK Sala 3 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Sala Idrottshall
2017-12-17 10:30 211018021 Ekeby IF 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-02-17 211018023 Hovsta IF 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Hovstaskolan
2017-11-11 10:30 211018026 Knäppmora AIK 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2017-11-11 11:30 211018028 Ekeby IF 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-11-12 13:00 211018027 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Birgittaskolan
2017-11-12 17:00 211018029 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2017-12-15 19:20 211018030 Hovsta IF 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Hovstaskolan
2017-11-19 09:45 211018032 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - IBK Sala 3 (FK4) Kristiansborgshallen
2017-11-19 10:00 211018034 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Klackbergsgården
2017-11-19 13:00 211018031 IBK Hallsta 3 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2017-11-19 14:00 211018035 KFUM Örebro 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Tegelbrukat 2 (Poolspel)
2018-01-14 09:30 211018033 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Ekeby IF 1 (FK4) Birgittaskolan
2017-11-24 19:20 211018038 Hovsta IF 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Hovstaskolan
2017-11-25 12:45 211018039 IBK Sala 3 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Sala Idrottshall
2017-11-26 10:45 211018041 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2017-11-26 15:00 211018037 Ekeby IF 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Skogstorpskolan
2017-12-02 17:00 211018042 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - IBK Hallsta 3 (FK4) Birgittaskolan
2017-12-02 12:00 211018045 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2017-12-02 14:30 211018044 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2017-12-03 11:00 211018043 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Birgittaskolan
2017-12-03 11:00 211018048 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Klackbergsgården
2017-12-06 19:30 211018046 KFUM Örebro 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Tegelbruket
2017-12-08 19:20 211018049 Hovsta IF 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Hovstaskolan
2017-12-09 13:00 211018054 KFUM Örebro 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Tegelbruket
2017-12-09 14:30 211018050 IBK Sala 3 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Sala Idrottshall
2017-12-10 13:30 211018053 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-02-18 14:00 211018051 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Birgittaskolan
2017-12-09 11:00 211018056 Hovsta IF 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Hovstaskolan
2017-12-10 14:00 211018055 Ekeby IF 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Skogstorpskolan
2017-12-11 19:00 211018060 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Klackbergsgården
2017-12-14 19:00 211018057 Knäppmora AIK 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-27 11:15 211018059 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Fryxelska Skolan
2017-12-16 14:00 211018062 IBK Sala 3 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Sala Idrottshall
2017-12-16 17:00 211018065 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Adolfsbergsskolan
2017-12-16 17:30 211018061 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Birgittaskolan
2017-12-17 11:00 211018063 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2017-12-17 13:00 211018066 IBK Hallsta 3 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-01-07 11:30 211018068 IBK Hallsta 3 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-01-07 13:15 211018072 KFUM Örebro 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Tegelbruket
2018-01-14 12:15 211018067 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-01-27 15:00 211018069 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Klackbergsgården
2018-03-18 19:00 211018070 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Birgittaskolan
2018-01-13 12:00 211018077 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-13 13:30 211018075 Hovsta IF 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Hovstaskolan
2018-01-13 15:30 211018078 IBK Sala 3 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Sala Idrottshall
2018-01-13 17:15 211018074 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-01-14 11:00 211018076 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-01-20 10:00 211018082 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Klövernhallen Plan 1
2018-01-20 11:30 211018079 Ekeby IF 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-01-20 13:00 211018083 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-20 13:30 211018081 Hovsta IF 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Hovstaskolan
2018-01-21 11:00 211018084 IBK Sala 3 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Sala Idrottshall
2018-01-28 09:30 211018090 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Birgittaskolan
2018-01-28 10:00 211018089 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Klackbergsgården
2018-01-28 10:30 211018087 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Ekeby IF 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-01-28 11:30 211018088 IBK Hallsta 3 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-01-28 13:15 211018086 KFUM Örebro 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Tegelbruket
2018-02-10 11:30 211018092 KFUM Örebro 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Adolfsbergsskolan
2018-02-11 10:00 211018095 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Klackbergsgården
2018-02-11 10:45 211018093 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-02-11 14:30 211018094 IBK Hallsta 3 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-03-05 19:10 211018096 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - Hovsta IF 1 (FK4) Adolfsbergsskolan
2018-02-16 19:20 211018101 Hovsta IF 1 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Hovstaskolan
2018-02-17 12:00 211018097 Knäppmora AIK 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-02-18 10:00 211018100 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-02-18 13:00 211018098 IBK Sala 3 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Sala Idrottshall
2018-04-03 18:00 211018099 Ekeby IF 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Skogstorpskolan
2018-02-09 19:00 211018108 IBK Hallsta 3 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Nibblehallen
2018-03-03 12:00 211018103 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-03-04 10:00 211018104 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-03-04 14:30 211018107 KFUM Örebro 1 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Tegelbruket
2018-03-06 18:20 211018105 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-03-10 10:30 211018109 IBK Sala 3 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Sala Idrottshall
2018-03-10 13:30 211018110 Ekeby IF 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-03-10 13:30 211018111 Hovsta IF 1 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Hovstaskolan
2018-03-10 18:00 211018112 Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd - KFUM Örebro 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-03-11 12:15 211018114 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Kristiansborgshallen
2018-03-17 11:30 211018115 Ekeby IF 1 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-03-17 13:00 211018116 Knäppmora AIK 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-03-17 15:30 211018117 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-03-18 11:00 211018119 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Klackbergsgården
2018-03-18 11:30 211018120 IBK Hallsta 3 (FK4) - KFUM Örebro 1 (FK4) Sporthallen Hallstahammar
2018-03-24 10:30 211018122 Västerås IBS Ung 2 (FK4) - Hovsta IF 1 (FK4) Klövernhallen Plan 1
2018-03-24 14:30 211018125 IBK Hallsta 3 (FK4) - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) Nibblehallen
2018-03-25 13:00 211018123 IBF Örebro Ung 3 (FK4) - Knäppmora AIK 1 (FK4) Birgittaskolan
2018-03-25 13:15 211018126 KFUM Örebro 1 (FK4) - Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) Tegelbruket
2018-03-25 13:30 211018121 IBK Sala 3 (FK4) - Ekeby IF 1 (FK4) Sala Idrottshall
2018-03-08 19:20 211018127 Ekeby IF 1 (FK4) - IBF Örebro Ung 3 (FK4) Skogstorpskolan
2018-03-25 15:15 211018131 Rönnby Västerås IBK Ungdom F06 (4) - Örebro SK Ungdomsklubb F04/06 Röd Kristiansborgshallen
2018-03-28 18:00 211018129 Knäppmora AIK 1 (FK4) - Västerås IBS Ung 2 (FK4) Skinnskattebergs Sporthall
2018-04-01 10:00 211018132 Skogsgymnastikens IBS 1 (FK4) - IBK Hallsta 3 (FK4) Klackbergsgården
2018-04-21 12:00 211018128 Hovsta IF 1 (FK4) - IBK Sala 3 (FK4) Hovstaskolan
Pantamera Flickor Klass 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 10:15 211020003 Rönnby IBK Ung 6 (FK5) - Per-Ols IBF 2 (FK5) Kristiansborgshallen
2017-10-22 11:30 211020002 IBK Hallsta F 08 (4) - Surahammars IBF 4 (FK5) Sporthallen Hallstahammar
2017-10-28 10:00 211020007 Surahammars IBF 4 (FK5) - Rönnby IBK Ung 6 (FK5) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-10-28 10:30 211020006 Per-Ols IBF 2 (FK5) - IFK Arboga 3 (FK5) Fagerstahallen
2017-11-12 11:30 211020009 IBK Hallsta F 08 (4) - Rönnby IBK Ung 7 (FK5) Sporthallen Hallstahammar
2017-11-12 16:00 211020011 IFK Arboga 3 (FK5) - Surahammars IBF 4 (FK5) Vasahallen
2017-11-19 11:15 211020013 Rönnby IBK Ung 7 (FK5) - Per-Ols IBF 2 (FK5) Kristiansborgshallen
2017-11-19 11:30 211020016 IBK Hallsta F 08 (4) - Rönnby IBK Ung 6 (FK5) Sporthallen Hallstahammar
2017-11-25 11:00 211020020 Per-Ols IBF 2 (FK5) - Surahammars IBF 4 (FK5) Fagerstahallen
2017-11-26 09:15 211020017 Rönnby IBK Ung 6 (FK5) - Rönnby IBK Ung 7 (FK5) Kristiansborgshallen
2017-11-26 12:00 211020018 IFK Arboga 3 (FK5) - IBK Hallsta F 08 (4) Vasahallen
2017-12-02 09:15 211020021 Rönnby IBK Ung 7 (FK5) - Surahammars IBF 4 (FK5) Kristiansborgshallen
2017-12-02 10:45 211020024 Rönnby IBK Ung 6 (FK5) - IFK Arboga 3 (FK5) Kristiansborgshallen
2017-12-10 11:00 211020027 Per-Ols IBF 2 (FK5) - IBK Hallsta F 08 (4) Fagerstahallen
2017-12-10 12:15 211020025 IFK Arboga 3 (FK5) - Rönnby IBK Ung 7 (FK5) Vasahallen
2017-12-16 13:00 211020030 Surahammars IBF 4 (FK5) - IBK Hallsta F 08 (4) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-17 11:30 211020031 Per-Ols IBF 2 (FK5) - Rönnby IBK Ung 6 (FK5) Fagerstahallen
2018-01-13 12:15 211020034 IFK Arboga 3 (FK5) - Per-Ols IBF 2 (FK5) Vasahallen
2018-01-14 10:45 211020035 Rönnby IBK Ung 6 (FK5) - Surahammars IBF 4 (FK5) Kristiansborgshallen
2018-01-20 09:15 211020037 Rönnby IBK Ung 7 (FK5) - IBK Hallsta F 08 (4) Kristiansborgshallen
2018-01-20 11:00 211020039 Surahammars IBF 4 (FK5) - IFK Arboga 3 (FK5) Mälarenergi Arena Surahammar
2018-01-27 10:15 211020044 Rönnby IBK Ung 6 (FK5) - IBK Hallsta F 08 (4) Kristiansborgshallen
2018-01-28 10:30 211020041 Per-Ols IBF 2 (FK5) - Rönnby IBK Ung 7 (FK5) Fagerstahallen
2018-02-10 09:00 211020048 Surahammars IBF 4 (FK5) - Per-Ols IBF 2 (FK5) Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-10 09:15 211020045 Rönnby IBK Ung 7 (FK5) - Rönnby IBK Ung 6 (FK5) Kristiansborgshallen
2018-02-11 11:30 211020046 IBK Hallsta F 08 (4) - IFK Arboga 3 (FK5) Sporthallen Hallstahammar
2018-02-17 12:15 211020052 IFK Arboga 3 (FK5) - Rönnby IBK Ung 6 (FK5) Vasahallen
2018-02-17 17:00 211020049 Surahammars IBF 4 (FK5) - Rönnby IBK Ung 7 (FK5) Mälarenergi Arena Surahammar
2018-03-11 10:45 211020053 Rönnby IBK Ung 7 (FK5) - IFK Arboga 3 (FK5) Kristiansborgshallen
2018-03-11 13:00 211020055 IBK Hallsta F 08 (4) - Per-Ols IBF 2 (FK5) Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis