Pantamera P Blå Svår-Svår (08) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 12:00 150360005 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Torbjörn Lundin, Fredrik Nensén Mälaröhallen
2017-09-30 15:00 150360004 Hammarby IF IBF - Täby FC (B) Manne Jahnsson, Daniel Kölborn Liljeholmshallen 1
2017-09-30 15:30 150360001 Älvsjö AIK IBF (B) - Grimsta AIK (B) Shabbir Ahmed, Tuva Egman Sätrahallen
2017-10-01 11:00 150360002 Stäkets IF - Bro IK Fredrik Nensén, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2017-10-07 10:00 150360010 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK Ken Johansson, Lucas Edberg Väsby skolan
2017-10-07 15:00 150360007 Täby FC (B) - Järfälla IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 13:30 150360009 Bro IK - Älvsjö AIK IBF (B) Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Bro Sporthall
2017-10-08 18:00 150360006 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Axel Göthberg, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-10-14 10:45 150360014 Hammarby IF IBF - Ekerö IK William Albrecht, Sadjad Nima Sjöstadshallen
2017-10-15 09:00 150360012 Stäkets IF - Täby FC (B) Sezgin Youmer, Marcus Ljungberg Kallhälls sporthall
2017-10-15 10:00 150360013 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Per Sundvall, Lucas Edberg Viksjö Sporthall
2017-10-15 12:00 150360015 Bro IK - Grimsta AIK (B) Karl Hurtig, Fredrik Nensén Bro Sporthall
2017-10-27 20:00 150360016 Ekerö IK - Järfälla IBK Johan Ståhl, Marcus Ljungberg Tappströms Bollhall
2017-10-28 11:00 150360017 IBF Offensiv Lidingö - Stäkets IF Daniel Bäckner, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2017-10-28 13:00 150360020 Grimsta AIK (B) - Hammarby IF IBF Patrik Arvinder, Sebastian Johansson Väsby skolan
2017-10-28 15:00 150360018 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Hannes Andersson, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-11 09:30 150360021 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Leo Odell/Johansson, William Rennerfelt Sätrahallen
2017-11-12 10:00 150360022 Stäkets IF - Ekerö IK David Norman, Oscar Olsson Berglund Kallhälls sporthall
2017-11-12 13:00 150360023 Järfälla IBK - Hammarby IF IBF Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Viksjö Sporthall
2017-11-12 13:30 150360025 Bro IK - Täby FC (B) Michael Leimer, Hussein Tourabi Bro Sporthall
2017-11-18 10:15 150360026 Hammarby IF IBF - Stäkets IF Alexander Potapeiko, Leo Odell/Johansson Sjöstadshallen
2017-11-18 14:30 150360028 IBF Offensiv Lidingö - Bro IK Axel Göthberg, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-11-19 12:00 150360030 Grimsta AIK (B) - Järfälla IBK Fredrik Sandgren, Stefano Bianque Väsby skolan
2017-11-19 15:15 150360027 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (B) Mats Järnmark, Roland Nester Tappströms Bollhall
2017-12-02 16:00 150360033 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B) Richard Jonsson, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-12-03 10:00 150360032 Stäkets IF - Järfälla IBK Stefano Bianque, Lucas Edberg Kallhälls sporthall
2017-12-03 11:00 150360031 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF William Rennerfelt, Leo Odell/Johansson Vintervikshallen
2017-12-03 12:30 150360035 Bro IK - Ekerö IK Juha Tammerström, Mats Järnmark Bro Sporthall
2017-12-09 09:30 150360037 Hammarby IF IBF - Bro IK Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Sjöstadshallen
2017-12-09 13:30 150360039 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Mats Järnmark, Torbjörn Lundin Bodals Bollhall
2017-12-09 14:00 150360040 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF Jonatan Svahn, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2017-12-10 15:00 150360036 Järfälla IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Viksjö Sporthall
2017-12-16 11:00 150360041 Älvsjö AIK IBF (B) - Stäkets IF Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sätrahallen
2017-12-17 11:00 150360043 Täby FC (B) - Ekerö IK Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-12-17 12:30 150360045 Bro IK - Järfälla IBK Leif Karlsson, Mats Järnmark Bro Sporthall
2017-12-17 16:00 150360042 IBF Offensiv Lidingö - Grimsta AIK (B) Daniel Karlsson, Per Sundvall Bodals Bollhall
2018-01-13 11:30 150360046 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK Samuel Oreland, Petra Dynesius Bodals Bollhall
2018-01-13 13:00 150360050 Grimsta AIK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Lucas Edberg, Fredrik Nensén Väsby skolan
2018-01-13 14:00 150360047 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF Andreas Sandgren, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-01-14 12:30 150360049 Bro IK - Stäkets IF Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Bro Sporthall
2018-01-20 10:00 150360054 Hammarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Viktor Bollvik Karlsson, Sebastian Zetterberg Sjöstadshallen
2018-01-20 17:30 150360055 Ekerö IK - Grimsta AIK (B) Juha Tammerström, Johan Ståhl Mälaröhallen
2018-01-21 11:00 150360051 Älvsjö AIK IBF (B) - Bro IK Leif Karlsson, Sezgin Youmer Vintervikshallen
2018-01-21 11:00 150360053 Järfälla IBK - Täby FC (B) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Viksjö Sporthall
2018-01-27 14:30 150360057 IBF Offensiv Lidingö - Järfälla IBK Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2018-01-27 14:30 150360058 Täby FC (B) - Stäkets IF Philip Edlund, Oskar Mattsson Erikslundshallen
2018-01-28 15:00 150360060 Grimsta AIK (B) - Bro IK Johnn Wahlgren, Jan Lingemark Väsby skolan
2018-01-28 16:15 150360056 Ekerö IK - Hammarby IF IBF Leif Karlsson, Per Sundvall Tappströms Bollhall
2018-02-03 09:00 150360061 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2018-02-03 15:00 150360064 Hammarby IF IBF - Grimsta AIK (B) Viktor Bollvik Karlsson, Sebastian Zetterberg Sjöstadshallen
2018-02-04 11:00 150360062 Stäkets IF - IBF Offensiv Lidingö Emil Aronsson, Noah Krona Kallhälls sporthall
2018-02-04 14:00 150360063 Järfälla IBK - Ekerö IK Jesper Roth, Mattias Thomasson Viksjö Sporthall
2018-02-17 10:15 150360066 Hammarby IF IBF - Järfälla IBK Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sjöstadshallen
2018-02-17 11:45 150360067 Ekerö IK - Stäkets IF Adam Gustafsson, Martin Hjelmberg Mälaröhallen
2018-02-17 14:30 150360068 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Gustav Helge, Johan Engvall Bodals Bollhall
2018-02-17 15:00 150360069 Täby FC (B) - Bro IK Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-10 14:00 150360071 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK Leo Odell/Johansson, Gustaf Reimer Sätrahallen
2018-03-10 15:00 150360073 Järfälla IBK - Grimsta AIK (B) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Kallhälls sporthall
2018-03-11 10:00 150360072 Stäkets IF - Hammarby IF IBF Imtiaz Karim, Per Sundvall Kallhälls sporthall
2018-03-11 12:30 150360075 Bro IK - IBF Offensiv Lidingö Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Bro Sporthall
2018-03-16 19:00 150360078 Ekerö IK - Bro IK Mats Järnmark, Sezgin Youmer Tappströms Bollhall
2018-03-17 11:00 150360077 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (B) Ida Sandberg, Martin Johansson Sjöstadshallen
2018-03-18 12:00 150360080 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B) Richard Jonsson, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-03-18 14:00 150360076 Järfälla IBK - Stäkets IF Jonatan Svahn, Ricky Bagge Viksjö Sporthall
2018-03-24 14:00 150360083 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Armin Shafiei, Philip Edlund Skarpängskolan A
2018-03-25 11:00 150360081 Älvsjö AIK IBF (B) - Järfälla IBK Tommy Egman, Tuva Egman Vintervikshallen
2018-03-25 12:15 150360082 Stäkets IF - Grimsta AIK (B) Alexander Dahlberg Leijon, Sebastian Johansson Kallhälls sporthall
2018-03-25 17:00 150360085 Bro IK - Hammarby IF IBF Tim Sandström, Magnus Johansson Bro Sporthall
2018-04-07 13:00 150360089 Ekerö IK - Täby FC (B) Patrik Larsson, Stefano Bianque Mälaröhallen
2018-04-07 14:15 150360090 Grimsta AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö Richard Jonsson, Jonatan Svahn Väsby skolan
2018-04-08 11:00 150360086 Stäkets IF - Älvsjö AIK IBF (B) Per Sundvall, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2018-04-08 12:45 150360087 Järfälla IBK - Bro IK Daniel Bäckner, Kevin Neemé Viksjö Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 16:00 150338002 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Vikingavallen
2017-10-01 09:00 150338003 Sigtuna IF IBK (A) - Rotebro IS IBK Tommy Hallgren, Carl Kjellstrand Prästängshallen
2017-11-25 11:30 150338004 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-07 10:00 150338007 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK (A) Sebastian Johansson, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2017-10-07 11:00 150338008 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Patrik Arvinder, Mats Andersson Rotebrohallen (Nya)
2017-10-08 12:00 150338006 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Väsby skolan
2017-10-08 12:15 150338009 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Lucas Edberg, Mats Järnmark Mörbyhallen
2017-10-14 13:00 150338011 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2017-10-14 14:00 150338012 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK Jakob Iskander, Oscar Silverbratt Vikingavallen
2017-10-15 09:00 150338013 Sigtuna IF IBK (A) - Grimsta AIK (A) Jonatan Svahn, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-10-28 11:00 150338018 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) William Albrecht, Marina Saxon Hässelbyhallen
2017-10-29 13:00 150338017 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Jan Lingemark Väsby skolan
2017-12-09 16:15 150338019 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Sebastian Johansson, Daniel Bäckner Rotebrohallen (Nya)
2017-11-12 10:00 150338023 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF Patrik Arvinder, Mimma Spasic Prästängshallen
2017-11-12 14:00 150338021 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Emil Kirchner, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2017-11-12 15:15 150338025 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK Jonas Edström, Roland Nester Mörbyhallen
2017-11-18 11:00 150338028 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF Mats Järnmark, Sebastian Johansson Väsby skolan
2017-11-18 11:15 150338026 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Åkersberga Sporthall A
2017-11-18 17:15 150338029 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Mats Järnmark, Ricky Bagge Riddersvik
2017-12-02 10:00 150338034 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK (A) Hussein Tourabi, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Nya)
2017-12-02 15:00 150338031 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Armin Shafiei, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-12-02 17:45 150338032 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK (A) Richard Jonsson, Andreas Sandgren Vikingavallen
2017-12-09 13:00 150338039 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK Jonatan Svahn, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2017-12-10 09:00 150338036 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (A) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-12-10 11:30 150338037 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-12-16 10:15 150338044 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Sollentuna sim och sporthall
2017-12-16 17:00 150338041 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2017-12-17 14:15 150338045 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK (A) Sam Robertsson, Lars Samuelsson Mörbyhallen
2018-01-13 10:00 150338048 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (A) Max Ekstedt, Dilshad Abdulla Rotebrohallen (Nya)
2018-01-13 11:00 150338047 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Emil Aronsson, Noah Krona Hässelbyhallen
2018-01-14 16:15 150338049 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Stefano Bianque, Johannes Ekenberg Mörbyhallen
2018-01-20 14:00 150338052 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Oscar Silverbratt, Richard Jonsson Vikingavallen
2018-01-20 19:00 150338054 Åkersberga IBF - Grimsta AIK (A) Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-01-21 12:00 150338051 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Lovisa Lindblom, Kevin Neemé Skarpängskolan A
2018-01-21 12:00 150338053 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK Richard Jonsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2018-01-27 09:45 150338059 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Lucas Edberg, Peter Kirch Rotebrohallen (Nya)
2018-01-27 12:00 150338058 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Hässelbyhallen
2018-01-28 14:00 150338057 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Johnn Wahlgren, Jan Lingemark Väsby skolan
2018-02-03 11:15 150338061 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Erikslundshallen
2018-02-03 12:15 150338062 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK (A) Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Erikslundshallen
2018-02-04 16:15 150338065 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Mats Järnmark, Leif Karlsson Mörbyhallen
2018-02-17 11:00 150338068 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Lucas Edberg, Andreas Sandgren Väsby skolan
2018-02-17 16:00 150338069 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Hässelbyhallen
2018-02-17 18:15 150338066 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK (A) Mario Mallengren, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2018-03-10 11:15 150338074 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rotebrohallen (Nya)
2018-03-10 14:00 150338072 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Ken Johansson, Stefano Bianque Vikingavallen
2018-03-11 13:15 150338075 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (A) Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Mörbyhallen
2018-02-10 13:15 150338077 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Emil Kirchner, Patrik Arvinder Åkersberga Sporthall B
2018-03-18 09:00 150338076 Sigtuna IF IBK (A) - IK Frej Täby IBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2018-03-18 13:00 150338079 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK Richard Jonsson, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-03-24 09:00 150338081 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (A) Lovisa Lindblom, Lars Reuterhagen Skarpängskolan A
2018-03-25 11:00 150338083 Hässelby SK IBK - Grimsta AIK (A) Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2018-03-25 14:15 150338085 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF Leif Karlsson, Håkan Taxén Mörbyhallen
2018-04-07 14:00 150338086 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Roger Nyström, Viktor Lindell Vikingavallen
2018-04-07 17:45 150338088 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Ida Lagerblad, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 09:00 150338087 Sigtuna IF IBK (A) - Danderyds SK IBF Tommy Hallgren, Carl Kjellstrand Prästängshallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 12:00 150339002 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2017-09-30 13:00 150339001 Vendelsö IK - Salems IF Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Vendelsömalmshallen
2017-10-22 14:00 150339004 Älta IF - Ingarö IF Christian Berger, Didrik Axen Stavsborgshallen
2017-12-03 16:00 150339005 Tyresö Trollbäcken IBK - Grimsta AIK (C) Sezgin Youmer, Leif Karlsson Strandhallen - Tyresö
2017-10-07 13:30 150339008 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Gustav Levin, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-10-07 14:30 150339010 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Kim Svedberg, Alexander Rajala Skogsängshallen
2017-10-07 16:15 150339006 Grimsta AIK (C) - Älta IF Sebastian Johansson, Bjarne Hekkelstrand Väsby skolan
2017-10-08 11:00 150339009 Sköndals IK - Vendelsö IK Jonas Robertson, Petra Dynesius Sköndalshallen
2017-10-14 11:00 150339011 Vendelsö IK - Huddinge IBS My Källström Lyly, Heimo Lyly Vendelsömalmshallen
2017-10-14 12:15 150339015 Sköndals IK - Salems IF Viking Claësson, Martin Claësson Farstahallen 3
2017-10-14 14:30 150339012 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF Rebecka Edin, Svedje Ohlson Sätrahallen
2017-10-29 18:00 150339014 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Christian Berger, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
2017-10-28 10:00 150339018 Ingarö IF - Vendelsö IK William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-10-28 16:15 150339020 Salems IF - Älta IF Fredrik Berglund Sonesson, Mikael Wiklund Skogsängshallen
2017-10-29 13:00 150339019 Huddinge IBS - Sköndals IK Patrik Arvinder, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2017-10-29 17:45 150339017 Grimsta AIK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) William Grafström, Sezgin Youmer Väsby skolan
2017-11-11 10:30 150339022 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Leo Odell/Johansson, William Rennerfelt Sätrahallen
2017-11-11 13:00 150339021 Vendelsö IK - Grimsta AIK (C) Erik Adolfsson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2017-11-12 11:00 150339025 Sköndals IK - Ingarö IF Jonathan Wallén Brobäck, Daniel Kölborn Sköndalshallen
2017-11-12 12:00 150339024 Huddinge IBS - Salems IF Linnea Westerlund, Ida Sandberg Tomtbergahallen
2017-11-18 12:00 150339029 Ingarö IF - Huddinge IBS William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-11-18 15:00 150339027 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 14:00 150339026 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Marcus Ljungberg Stavsborgshallen
2017-11-19 16:15 150339028 Grimsta AIK (C) - Sköndals IK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Väsby skolan
2017-11-26 11:00 150339035 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK Theodore Hurtig, Kevin Helly Sköndalshallen
2017-12-02 11:00 150339033 Ingarö IF - Salems IF Didrik Axen, Wilmer Axén Ingarö Sporthall
2017-12-02 12:00 150339031 Vendelsö IK - Älta IF Tomas Jansson, Robin Jansson Vendelsömalmshallen
2017-12-02 16:15 150339034 Huddinge IBS - Grimsta AIK (C) Samuel Oreland, Svedje Ohlson Tomtbergahallen
2017-12-09 17:00 150339040 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2017-12-10 11:00 150339038 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Theodore Hurtig, Mats Andersson Strandhallen - Tyresö
2017-12-10 12:00 150339037 Älta IF - Sköndals IK Patrik Andersén, Wilmer Axén Stavsborgshallen
2017-12-10 12:00 150339039 Grimsta AIK (C) - Ingarö IF Jan Lingemark, Richard Jonsson Väsby skolan
2017-12-16 11:15 150339044 Huddinge IBS - Älta IF Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Tomtbergahallen
2017-12-16 11:45 150339043 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Ingarö Sporthall
2017-12-16 12:00 150339041 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Nicholas Lindgren Vendelsömalmshallen
2017-12-17 12:30 150339042 Grimsta AIK (C) - Salems IF Fredrik Nensén, Richard Jonsson Väsby skolan
2018-01-12 18:45 150339047 Ingarö IF - Älta IF Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Ingarö Sporthall
2018-01-13 17:00 150339050 Salems IF - Vendelsö IK Shabbir Ahmed, Johan Hessing Skogsängshallen
2018-01-13 17:45 150339046 Grimsta AIK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Jan Lingemark, Daniel Hultberg Väsby skolan
2018-01-14 12:00 150339049 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A) Leo Odell/Johansson, Magnus Berg Sköndalshallen
2018-01-20 10:00 150339051 Vendelsö IK - Sköndals IK Leif Karlsson, Rebecka Edin Vendelsömalmshallen
2018-01-20 10:00 150339052 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS Leo Odell/Johansson, Ida Sandberg Sätrahallen
2018-01-21 15:00 150339054 Älta IF - Grimsta AIK (C) Wilmer Axén, Mats Andersson Stavsborgshallen
2018-02-10 17:45 150339055 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Fredrik Pålsson, Kari Malmros Strandhallen - Tyresö
2018-01-27 13:00 150339056 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Kevin Neemé, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2018-01-27 13:00 150339058 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Filippa Agnekil, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2018-01-27 13:15 150339059 Huddinge IBS - Vendelsö IK Gustav Frank, Johannes Sandberg Tomtbergahallen
2018-01-27 17:00 150339060 Salems IF - Sköndals IK Sezgin Youmer, Osama Abaied Skogsängshallen
2018-02-03 15:00 150339061 Vendelsö IK - Ingarö IF Johannes Sandberg, Osama Abaied Vendelsömalmshallen
2018-02-04 11:00 150339062 Älvsjö AIK IBF (A) - Grimsta AIK (C) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-02-04 11:00 150339065 Sköndals IK - Huddinge IBS Andreas Mattsson, Sam Robertsson Sköndalshallen
2018-02-04 15:00 150339064 Älta IF - Salems IF Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
2018-02-17 12:00 150339067 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Fabian Magnell Trollbäckshallen
2018-02-17 12:00 150339069 Ingarö IF - Sköndals IK Patrik Arvinder, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-02-17 14:00 150339070 Salems IF - Huddinge IBS My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2018-02-17 18:30 150339068 Grimsta AIK (C) - Vendelsö IK Ken Johansson, Imtiaz Karim Väsby skolan
2018-02-18 16:00 150339071 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Leif Karlsson, Johan Ståhl Söderbymalmskolan
2018-03-10 13:00 150339072 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Leo Odell/Johansson, Gustaf Reimer Sätrahallen
2018-03-11 12:00 150339074 Huddinge IBS - Ingarö IF Filippa Agnekil, Jonathan Wallén Brobäck Tomtbergahallen
2018-03-11 14:00 150339075 Sköndals IK - Grimsta AIK (C) Nicholas Lindgren, Johannes Sandberg Sköndalshallen
2018-03-17 10:00 150339078 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Oscar Olsson Berglund, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 14:30 150339080 Salems IF - Ingarö IF Marko Maikkunen, Tommy Egman Skogsängshallen
2018-03-18 14:00 150339079 Grimsta AIK (C) - Huddinge IBS Richard Jonsson, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-03-18 15:00 150339077 Älta IF - Vendelsö IK Christian Berger, Jessika Forsberg Stavsborgshallen
2018-03-24 10:00 150339082 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF Ida Sandberg, Rebecka Edin Sätrahallen
2018-03-24 10:15 150339083 Ingarö IF - Grimsta AIK (C) Lucas Werelius, Hampus Viking Ingarö Sporthall
2018-03-24 10:15 150339085 Sköndals IK - Älta IF Daniel Mårtensson, Ellinor Hellberg Farstahallen 1
2018-03-25 14:00 150339084 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
2018-03-24 14:30 150339089 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Isak Sjöblom, Erik Adolfsson Strandhallen - Tyresö
2018-04-07 10:00 150339090 Salems IF - Grimsta AIK (C) Robert Jäderlund, Sadjad Nima Skogsängshallen
2018-04-07 11:00 150339086 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Tommy Egman, Tuva Egman Sätrahallen
2018-04-08 14:00 150339088 Älta IF - Huddinge IBS Ida Sandberg, Linnea Westerlund Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis