Damer (2018/19)

Gruppspel
Damer Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 14:00 621201005 IK Zenith - Floda IBK D1 4 - 6 Apilou Dragin, Catrin Kleist Björlanda Idrottshall
2018-09-29 16:00 621201003 Partille IBS - Guldhedens IK D1 6 - 1 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Qvisthallen
2018-09-29 17:00 621201002 IBK Göteborg D1 - IBK Kungälv D1 6 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Torpahallen
2018-09-29 17:15 621201001 Burås IK D1 - Lindome IBK Utv D1 2 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Svingelns Sporthall
2018-09-30 13:00 621201006 FBC Lerum - IBF Backadalen 2 - 3 Apilou Dragin, Catrin Kleist Estrad Alingsås
2019-01-13 10:30 621201004 Pixbo Wallenstam IBF - Ale IBF 12 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2018-10-02 20:00 621201009 Ale IBF - IK Zenith 4 - 3 Apilou Dragin, Catrin Kleist Ale Kulturrum
2018-10-05 20:00 621201008 Floda IBK D1 - FBC Lerum 12 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Alléhallen
2018-10-06 14:30 621201010 Guldhedens IK D1 - Pixbo Wallenstam IBF 6 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Svingelns Sporthall
2018-10-07 13:00 621201012 Lindome IBK Utv D1 - IBK Göteborg D1 7 - 6 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen B
2018-10-07 14:45 621201011 IBK Kungälv D1 - Partille IBS 4 - 3 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2018-10-07 16:00 621201007 IBF Backadalen - Burås IK D1 3 - 3 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Lundbystrand 1
2018-10-13 14:00 621201016 IK Zenith - Guldhedens IK D1 7 - 1 Johannes Svensson, Kevin Nilsson Björlanda Idrottshall
2018-10-13 15:30 621201018 IBF Backadalen - Floda IBK D1 3 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Tuve Sporthall
2018-10-13 16:00 621201014 Partille IBS - Lindome IBK Utv D1 5 - 6 e.förl. Håkan Krafft, Peter Axelsson Qvisthallen
2018-10-13 16:15 621201015 Pixbo Wallenstam IBF - IBK Kungälv D1 4 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Wallenstamhallen
2018-10-13 16:30 621201013 IBK Göteborg D1 - Burås IK D1 3 - 9 Apilou Dragin, Catrin Kleist Torpahallen
2018-10-14 16:00 621201017 FBC Lerum - Ale IBF 5 - 4 Apilou Dragin, Catrin Kleist Rydsbergshallen
2018-10-19 19:00 621201023 Lindome IBK Utv D1 - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 3 e.förl. Carl Flyning, Jesper Dammert Almåshallen A
2018-10-20 14:15 621201024 IBK Göteborg D1 - Partille IBS 3 - 2 e.förl. Torbjörn Zahner, Adam Kruse Torpahallen
2018-10-20 14:30 621201020 Ale IBF - IBF Backadalen 3 - 1 Apilou Dragin, Catrin Kleist Ale Kulturrum
2018-10-20 14:45 621201019 Burås IK D1 - Floda IBK D1 5 - 9 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2018-10-21 17:15 621201022 IBK Kungälv D1 - IK Zenith 5 - 2 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2018-10-21 18:30 621201021 Guldhedens IK D1 - FBC Lerum 6 - 4 Apilou Dragin, Catrin Kleist Valhalla A-hall
2018-10-26 19:30 621201027 IK Zenith - Lindome IBK Utv D1 4 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2018-10-26 19:30 621201029 IBF Backadalen - Guldhedens IK D1 7 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2018-10-26 20:00 621201030 Floda IBK D1 - Ale IBF 4 - 2 Apilou Dragin, Catrin Kleist Alléhallen
2018-10-27 14:00 621201026 Pixbo Wallenstam IBF - IBK Göteborg D1 8 - 2 Mats Sällberg, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2018-10-27 16:00 621201028 FBC Lerum - IBK Kungälv D1 7 - 2 Håkan Krafft, Walter Wästhage Rydsbergshallen
2018-10-27 16:30 621201025 Partille IBS - Burås IK D1 5 - 2 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Qvisthallen
2018-11-10 14:00 621201033 IBK Kungälv D1 - IBF Backadalen 1 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2018-11-10 14:15 621201035 IBK Göteborg D1 - IK Zenith 4 - 3 e.förl. Adam Kruse, Hajrudin Begic Torpahallen
2018-11-10 16:00 621201036 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBF 0 - 3 Christian Jensen, Joakim Amri Nilsson Qvisthallen
2018-11-10 17:15 621201031 Burås IK D1 - Ale IBF 5 - 4 e.förl. Walter Wästhage, Rikard Mott Svingelns Sporthall
2018-11-10 17:30 621201034 Lindome IBK Utv D1 - FBC Lerum 6 - 5 e.förl. Roger Zahnér, Adnan Tongur Almåshallen B
2018-11-11 12:30 621201032 Guldhedens IK D1 - Floda IBK D1 5 - 8 Apilou Dragin, Catrin Kleist Valhalla A-hall
2018-11-16 19:00 621201037 Pixbo Wallenstam IBF - Burås IK D1 1 - 2 Gustav Glansén, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2018-11-16 20:00 621201041 Floda IBK D1 - IBK Kungälv D1 1 - 4 Robin Cederdahl, Adnan Tongur Alléhallen
2018-11-17 14:00 621201038 IK Zenith - Partille IBS 2 - 5 Apilou Dragin, Catrin Kleist Björlanda Idrottshall
2018-11-17 14:30 621201042 Ale IBF - Guldhedens IK D1 5 - 4 Mats Sällberg, Pelle Hellberg Ale Kulturrum
2018-11-17 16:00 621201039 FBC Lerum - IBK Göteborg D1 3 - 6 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2018-11-19 19:30 621201040 IBF Backadalen - Lindome IBK Utv D1 6 - 1 Christian Jensen, Gustav Glansén Lundbystrand 1
2018-11-24 14:30 621201046 IBK Göteborg D1 - IBF Backadalen 3 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Torpahallen
2018-11-24 16:00 621201047 Partille IBS - FBC Lerum 3 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Qvisthallen
2018-11-24 17:15 621201043 Burås IK D1 - Guldhedens IK D1 13 - 0 Apilou Dragin, Catrin Kleist Svingelns Sporthall
2018-11-25 12:00 621201048 Pixbo Wallenstam IBF - IK Zenith 6 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2018-11-25 15:30 621201045 Lindome IBK Utv D1 - Floda IBK D1 3 - 4 e.förl. Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen A
2018-11-25 17:15 621201044 IBK Kungälv D1 - Ale IBF 5 - 1 Apilou Dragin, Catrin Kleist Mimershus A-hallen
2018-11-30 19:30 621201054 Guldhedens IK D1 - IBK Kungälv D1 7 - 9 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Valhalla C-hall
2018-11-30 20:00 621201051 IBF Backadalen - Partille IBS 5 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Tuve Sporthall
2018-11-30 20:00 621201052 Floda IBK D1 - IBK Göteborg D1 9 - 2 Pelle Hellberg, Catrin Kleist Rydsbergshallen
2018-12-01 14:00 621201049 IK Zenith - Burås IK D1 3 - 3 e.förl. Henrik Lord Johansson, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2018-12-01 16:00 621201050 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 5 e.förl. Håkan Krafft, Peter Axelsson Rydsbergshallen
2019-01-17 18:30 621201053 Ale IBF - Lindome IBK Utv D1 5 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Ale Kulturrum
2018-12-06 19:00 621201058 Partille IBS - Floda IBK D1 7 - 5 Jesper Dammert, Joakim Jögi Qvisthallen
2018-12-06 20:30 621201059 Pixbo Wallenstam IBF - IBF Backadalen 5 - 6 Gustav Glansén, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2018-12-08 14:00 621201060 IK Zenith - FBC Lerum 4 - 7 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2018-12-08 14:30 621201057 IBK Göteborg D1 - Ale IBF 2 - 9 Mats Sällberg, Roger Zahnér Torpahallen
2018-12-08 14:45 621201055 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1 9 - 4 Alexander Pavlovic, Walter Wästhage Svingelns Sporthall
2018-12-08 16:30 621201056 Lindome IBK Utv D1 - Guldhedens IK D1 5 - 1 Adnan Tongur, Gustav Glansén Almåshallen A
2018-12-14 20:00 621201063 Floda IBK D1 - Pixbo Wallenstam IBF 7 - 7 e.förl. Pontus Ekengränd, Adam Kruse Alléhallen
2018-12-15 14:30 621201064 Ale IBF - Partille IBS 4 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ale Kulturrum
2018-12-16 13:00 621201061 FBC Lerum - Burås IK D1 8 - 7 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2018-12-16 16:30 621201065 Guldhedens IK D1 - IBK Göteborg D1 9 - 2 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Valhalla A-hall
2018-12-16 18:00 621201062 IBF Backadalen - IK Zenith 6 - 4 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lundbystrand 1
2019-02-19 19:30 621201066 IBK Kungälv D1 - Lindome IBK Utv D1 6 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Dammert Mimershus A-hallen
2018-09-29 14:30 621201070 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 4 Walter Wästhage, Rikard Mott Ale Kulturrum
2019-01-11 20:00 621201071 Floda IBK D1 - IK Zenith 5 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Rydsbergshallen
2019-01-12 14:45 621201069 Guldhedens IK D1 - Partille IBS 4 - 4 e.förl. Joakim Jögi, Pelle Hellberg Svingelns Sporthall
2019-01-12 15:00 621201067 Lindome IBK Utv D1 - Burås IK D1 2 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Streteredsskolan
2019-01-13 16:00 621201072 IBF Backadalen - FBC Lerum 6 - 5 Apilou Dragin, Catrin Kleist Lundbystrand 1
2019-01-13 19:15 621201068 IBK Kungälv D1 - IBK Göteborg D1 7 - 4 Hajrudin Begic, Joakim Amri Nilsson Mimershus A-hallen
2019-01-19 14:00 621201075 IK Zenith - Ale IBF 11 - 10 Jesper Dammert, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2019-01-19 14:30 621201078 IBK Göteborg D1 - Lindome IBK Utv D1 2 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Torpahallen
2019-01-19 16:00 621201076 Pixbo Wallenstam IBF - Guldhedens IK D1 6 - 7 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Wallenstamhallen
2019-01-19 16:30 621201077 Partille IBS - IBK Kungälv D1 2 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Qvisthallen
2019-01-19 17:15 621201073 Burås IK D1 - IBF Backadalen 7 - 6 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Svingelns Sporthall
2019-01-20 13:00 621201074 FBC Lerum - Floda IBK D1 3 - 7 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2019-01-25 20:00 621201084 Floda IBK D1 - IBF Backadalen 6 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2019-01-26 11:00 621201080 Lindome IBK Utv D1 - Partille IBS 3 - 4 Besim Mehmedagic, Jesper Dammert Almåshallen A
2019-01-26 14:30 621201083 Ale IBF - FBC Lerum 4 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ale Kulturrum
2019-01-27 12:30 621201082 Guldhedens IK D1 - IK Zenith 4 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Valhalla A-hall
2019-01-29 18:40 621201079 Burås IK D1 - IBK Göteborg D1 4 - 4 e.förl. Mats Sällberg, Aldin Hadziselmovic Svingelns Sporthall
2019-01-29 19:30 621201081 IBK Kungälv D1 - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 6 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Mimershus A-hallen
2019-01-30 20:00 621201087 FBC Lerum - Guldhedens IK D1 5 - 4 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2019-01-30 20:30 621201089 Pixbo Wallenstam IBF - Lindome IBK Utv D1 3 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2019-02-01 20:00 621201085 Floda IBK D1 - Burås IK D1 6 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2019-02-02 14:00 621201088 IK Zenith - IBK Kungälv D1 2 - 5 Apilou Dragin, Catrin Kleist Björlanda Idrottshall
2019-02-02 16:30 621201090 Partille IBS - IBK Göteborg D1 4 - 1 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Qvisthallen
2019-02-03 16:00 621201086 IBF Backadalen - Ale IBF 4 - 2 Apilou Dragin, Catrin Kleist Lundbystrand 1
2019-02-09 14:30 621201092 IBK Göteborg D1 - Pixbo Wallenstam IBF 2 - 6 Roger Zahnér, Alexander Pavlovic Torpahallen
2019-02-09 14:30 621201096 Ale IBF - Floda IBK D1 7 - 9 Oscar Kjellgren Elgestål, Gustav Glansén Ale Kulturrum
2019-02-09 17:15 621201091 Burås IK D1 - Partille IBS 4 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Svingelns Sporthall
2019-02-10 16:00 621201095 Guldhedens IK D1 - IBF Backadalen 2 - 7 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2019-02-10 16:45 621201094 IBK Kungälv D1 - FBC Lerum 6 - 3 Hajrudin Begic, Pontus Ekengränd Mimershus A-hallen
2019-02-26 19:20 621201093 Lindome IBK Utv D1 - IK Zenith 7 - 3 Hajrudin Begic, Jesper Dammert Almåshallen A
2018-12-19 20:00 621201100 FBC Lerum - Lindome IBK Utv D1 6 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2019-01-25 20:00 621201101 IK Zenith - IBK Göteborg D1 6 - 5 Joakim Jögi, Håkan Krafft Björlanda Idrottshall
2019-02-15 20:00 621201098 Floda IBK D1 - Guldhedens IK D1 8 - 4 Joakim Amri Nilsson, Jesper Dammert Rydsbergshallen
2019-02-16 14:30 621201097 Ale IBF - Burås IK D1 5 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Gustav Glansén Ale Kulturrum
2019-02-17 20:15 621201102 Pixbo Wallenstam IBF - Partille IBS 4 - 2 Joakim Amri Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Wallenstamhallen
2019-03-06 19:30 621201099 IBF Backadalen - IBK Kungälv D1 7 - 1 Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Lundbystrand 1
2019-02-23 14:00 621201108 Guldhedens IK D1 - Ale IBF 6 - 6 e.förl. Pelle Hellberg, Joakim Jögi Valhalla A-hall
2019-02-23 14:30 621201105 IBK Göteborg D1 - FBC Lerum 3 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Torpahallen
2019-02-23 14:45 621201103 Burås IK D1 - Pixbo Wallenstam IBF 8 - 2 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Svingelns Sporthall
2019-02-23 17:00 621201104 Partille IBS - IK Zenith 6 - 5 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Qvisthallen
2019-02-24 15:00 621201106 Lindome IBK Utv D1 - IBF Backadalen 2 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2019-02-24 19:15 621201107 IBK Kungälv D1 - Floda IBK D1 4 - 11 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2019-03-01 19:30 621201114 IK Zenith - Pixbo Wallenstam IBF 5 - 4 e.förl. Pelle Hellberg, Joakim Jögi Björlanda Idrottshall
2019-03-01 20:00 621201111 Floda IBK D1 - Lindome IBK Utv D1 7 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Alléhallen
2019-03-02 14:30 621201110 Ale IBF - IBK Kungälv D1 4 - 10 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Ale Kulturrum
2019-03-03 13:00 621201113 FBC Lerum - Partille IBS 2 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Rydsbergshallen
2019-03-03 13:30 621201109 Guldhedens IK D1 - Burås IK D1 1 - 6 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Valhalla A-hall
2019-03-03 16:00 621201112 IBF Backadalen - IBK Göteborg D1 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundbystrand 1
2019-03-09 14:30 621201118 IBK Göteborg D1 - Floda IBK D1 5 - 5 e.förl. Jesper Dammert, Goran Kuduzovic Torpahallen
2019-03-09 14:45 621201115 Burås IK D1 - IK Zenith 3 - 5 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Svingelns Sporthall
2019-03-09 16:00 621201117 Partille IBS - IBF Backadalen 1 - 4 Oscar Kjellgren Elgestål, Adam Jällfält Qvisthallen
2019-03-10 12:00 621201116 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Lerum 6 - 5 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2019-03-10 15:00 621201119 Lindome IBK Utv D1 - Ale IBF 4 - 12 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Almåshallen B
2019-03-10 19:15 621201120 IBK Kungälv D1 - Guldhedens IK D1 6 - 0 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Mimershus A-hallen
2019-03-12 20:30 621201121 IBK Kungälv D1 - Burås IK D1 3 - 5 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Mimershus A-hallen
2019-03-13 20:30 621201126 FBC Lerum - IK Zenith 4 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Rydsbergshallen
2019-03-14 19:00 621201125 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBF 7 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Lundbystrand 1
2019-03-14 19:30 621201122 Guldhedens IK D1 - Lindome IBK Utv D1 8 - 1 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Svingelns Sporthall
2019-03-14 20:00 621201123 Ale IBF - IBK Göteborg D1 8 - 4 Hajrudin Begic, Gustav Glansén Ale Kulturrum
2019-03-14 20:00 621201124 Floda IBK D1 - Partille IBS 5 - 6 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Alléhallen
2019-03-16 13:00 621201127 Burås IK D1 - FBC Lerum 5 - 4 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Svingelns Sporthall
2019-03-16 13:00 621201128 IK Zenith - IBF Backadalen 3 - 4 e.förl. Pelle Hellberg, Joakim Jögi Björlanda Idrottshall
2019-03-16 13:00 621201129 Pixbo Wallenstam IBF - Floda IBK D1 5 - 3 Gustav Glansén, Maximilian Ziegler Wallenstamhallen
2019-03-16 13:00 621201130 Partille IBS - Ale IBF 6 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Qvisthallen
2019-03-16 13:00 621201131 IBK Göteborg D1 - Guldhedens IK D1 6 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Torpahallen
2019-03-16 13:00 621201132 Lindome IBK Utv D1 - IBK Kungälv D1 3 - 7 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen 22 16 2 (1) 4 106-66 40 51
2. Floda IBK D1 22 15 4 (1) 3 141-91 50 50
3. Pixbo Wallenstam IBF 22 12 5 (1) 5 105-89 16 42
4. Burås IK D1 22 10 7 (2) 5 115-86 29 39
5. Partille IBS 22 10 6 (2) 6 92-80 12 38
6. IBK Kungälv D1 22 11 1 (1) 10 101-96 5 35
7. FBC Lerum 22 8 4 (1) 10 100-112 -12 29
8. Lindome IBK Utv D1 22 5 6 (3) 11 88-108 -20 24
9. Ale IBF 22 7 2 (0) 13 112-123 -11 23
10. Guldhedens IK D1 22 6 3 (1) 13 90-127 -37 22
11. IK Zenith 22 5 5 (1) 12 92-112 -20 21
12. IBK Göteborg D1 22 2 5 (2) 15 78-130 -52 13
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 14:30 621301001 Landvetter IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 2 - 7 Lazo Cesto, Mustafa Er Pinntorps Idrottshall
2018-10-06 15:00 621301003 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK D2 1 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Aktiviteten A-Hall
2018-10-07 14:00 621301004 Kärra IBK D2 - Lindås Rasta IBK D2 4 - 4 Peter Axelsson, Håkan Krafft Kärra Sporthall
2018-10-07 17:50 621301002 IBK Kungälv D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 3 - 4 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-10-12 19:30 621301005 Herrestads AIF Rockerts D2 - Landvetter IBK D2 6 - 2 Walter Wästhage, Tomas Levin Rimnershallen B-hallen
2018-10-12 19:40 621301007 Lindås Rasta IBK D2 - IBK Kungälv D2 10 - 2 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Askims Sporthall
2018-10-13 16:00 621301006 Stenungsunds IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 14 - 1 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-10-14 14:00 621301008 Kärra IBK D2 - Mölndals IBF 3 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2018-10-20 14:40 621301009 Landvetter IBK D2 - Stenungsunds IBK D2 0 - 7 Narcis Hadziselimovic, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 16:30 621301010 Herrestads AIF Rockerts D2 - Lindås Rasta IBK D2 2 - 2 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Agnebergshallen
2018-10-20 17:30 621301011 Fristads GoIF D2 Gbg - Kärra IBK D2 2 - 6 Arto Keckman, Pavle Velcov Fristadhallen, Fristad
2018-10-20 19:00 621301012 IBK Kungälv D2 - Mölndals IBF 7 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2018-10-27 15:30 621301015 Mölndals IBF - Herrestads AIF Rockerts D2 3 - 2 Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2018-10-27 17:30 621301013 Lindås Rasta IBK D2 - Landvetter IBK D2 8 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Salming Arena
2018-10-28 14:00 621301014 Kärra IBK D2 - Stenungsunds IBK D2 6 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2018-11-02 19:45 621301016 IBK Kungälv D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 5 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2018-11-04 13:00 621301017 Landvetter IBK D2 - Kärra IBK D2 5 - 6 Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2018-11-10 16:00 621301019 Stenungsunds IBK D2 - IBK Kungälv D2 4 - 1 Melker Westerberg, Felix Bark Peterson Kyrkenorumsskolan
2018-11-21 19:45 621301018 Lindås Rasta IBK D2 - Mölndals IBF 9 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Askims Sporthall
2019-03-22 19:30 621301020 Herrestads AIF Rockerts D2 - Fristads GoIF D2 Gbg WO (5 - 0) Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2018-11-16 19:30 621301024 Herrestads AIF Rockerts D2 - Stenungsunds IBK D2 3 - 6 Susanne Andersson, Martin Almsberg Rimnershallen B-hallen
2018-11-17 15:30 621301021 Mölndals IBF - Landvetter IBK D2 5 - 4 Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2018-11-17 19:00 621301022 IBK Kungälv D2 - Kärra IBK D2 4 - 6 Besim Mehmedagic, Alexander Pavlovic Kastellegårdshallen
2018-11-18 17:00 621301023 Fristads GoIF D2 Gbg - Lindås Rasta IBK D2 5 - 14 Dan Pettersson, Henrik Sjöberg Fristadhallen, Fristad
2018-11-23 19:30 621301028 Lindås Rasta IBK D2 - Stenungsunds IBK D2 5 - 2 Per Sundvall, Mikael Wiklund Salming Arena
2018-11-24 13:00 621301026 Mölndals IBF - Fristads GoIF D2 Gbg 6 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall
2018-11-24 14:30 621301025 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2 4 - 6 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2019-01-06 14:00 621301027 Kärra IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 7 - 4 Maximilian Ziegler, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2018-11-30 19:30 621301030 Herrestads AIF Rockerts D2 - IBK Kungälv D2 5 - 4 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2018-11-30 19:30 621301032 Lindås Rasta IBK D2 - Kärra IBK D2 7 - 3 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Salming Arena
2018-12-01 16:00 621301031 Stenungsunds IBK D2 - Mölndals IBF 9 - 0 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-12-02 14:30 621301029 Fristads GoIF D2 Gbg - Landvetter IBK D2 6 - 3 Richard Claesson, Erling Josefsson Fristadhallen, Fristad
2018-12-07 18:15 621301036 Mölndals IBF - Kärra IBK D2 1 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan
2018-12-08 15:00 621301033 Landvetter IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 9 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 16:00 621301034 Fristads GoIF D2 Gbg - Stenungsunds IBK D2 3 - 8 Harri Tjäder, David Persson Fristadhallen, Fristad
2019-01-22 18:00 621301035 IBK Kungälv D2 - Lindås Rasta IBK D2 5 - 9 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Munkegärdehallen
2018-12-14 19:30 621301038 Lindås Rasta IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 8 - 3 Senad Olevic, Goran Kuduzovic Salming Arena
2018-12-15 13:30 621301040 Mölndals IBF - IBK Kungälv D2 6 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2018-12-15 16:00 621301037 Stenungsunds IBK D2 - Landvetter IBK D2 18 - 4 Walter Wästhage, Adem Can Stenungsund Arena
2019-02-19 19:00 621301039 Kärra IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 4 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundbystrand 4
2019-01-11 19:30 621301043 Herrestads AIF Rockerts D2 - Mölndals IBF 6 - 6 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2019-01-12 16:00 621301042 Stenungsunds IBK D2 - Kärra IBK D2 3 - 1 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2019-01-12 16:40 621301041 Landvetter IBK D2 - Lindås Rasta IBK D2 4 - 15 Adem Can, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2019-01-13 15:30 621301044 Fristads GoIF D2 Gbg - IBK Kungälv D2 2 - 4 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Fristadhallen, Fristad
2019-01-18 18:15 621301046 Mölndals IBF - Lindås Rasta IBK D2 3 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan
2019-01-19 18:30 621301047 IBK Kungälv D2 - Stenungsunds IBK D2 3 - 7 Senad Olevic, Jaana Gander Munkegärdehallen
2019-01-20 14:00 621301045 Kärra IBK D2 - Landvetter IBK D2 1 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2019-01-20 15:30 621301048 Fristads GoIF D2 Gbg - Herrestads AIF Rockerts D2 5 - 5 Richard Claesson, Dan Pettersson Fristadhallen, Fristad
2019-01-25 19:30 621301051 Lindås Rasta IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 6 - 2 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Salming Arena
2019-01-26 15:30 621301049 Landvetter IBK D2 - Mölndals IBF 7 - 6 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Pinntorps Idrottshall
2019-01-26 16:00 621301052 Stenungsunds IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 6 - 1 Per Sundvall, Susanne Andersson Kyrkenorumsskolan
2019-01-27 14:00 621301050 Kärra IBK D2 - IBK Kungälv D2 6 - 5 Joakim Jögi, Joakim Amri Nilsson Kärra Sporthall
2019-02-02 16:00 621301056 Stenungsunds IBK D2 - Lindås Rasta IBK D2 3 - 10 Rikard Mott, Walter Wästhage Stenungsund Arena
2019-02-02 17:45 621301053 IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D2 8 - 6 Amir Huseinovic, Marcus Orrhult Kastellegårdshallen
2019-02-03 15:30 621301054 Fristads GoIF D2 Gbg - Mölndals IBF 6 - 9 Henrik Sjöberg, Richard Claesson Fristadhallen, Fristad
2019-02-04 20:00 621301055 Herrestads AIF Rockerts D2 - Kärra IBK D2 2 - 8 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2019-02-09 11:30 621301059 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK D2 2 - 7 Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2019-02-10 18:40 621301058 IBK Kungälv D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 2 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2019-03-10 14:00 621301060 Kärra IBK D2 - Lindås Rasta IBK D2 8 - 5 Melker Westerberg, Alf Björkner Kärra Sporthall
2019-03-21 19:30 621301057 Landvetter IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 6 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Önnerödshallen
2019-02-16 14:00 621301061 Herrestads AIF Rockerts D2 - Landvetter IBK D2 8 - 7 Kim Nielsen, Wessam Abdellrazek Rimnershallen B-hallen
2019-02-16 16:00 621301062 Stenungsunds IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg WO (5 - 0) Walter Wästhage, Kim Nielsen Stenungsund Arena
2019-02-17 14:00 621301064 Kärra IBK D2 - Mölndals IBF 3 - 8 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Kärra Sporthall
2019-03-15 19:30 621301063 Lindås Rasta IBK D2 - IBK Kungälv D2 5 - 1 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Salming Arena
2019-02-23 14:00 621301066 Herrestads AIF Rockerts D2 - Lindås Rasta IBK D2 4 - 4 Susanne Andersson, Mathias Johansson Rimnershallen B-hallen
2019-02-23 19:00 621301068 IBK Kungälv D2 - Mölndals IBF 4 - 4 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Kastellegårdshallen
2019-02-24 15:30 621301067 Fristads GoIF D2 Gbg - Kärra IBK D2 3 - 7 Arto Keckman, Pavle Velcov Fristadhallen, Fristad
2019-03-07 19:30 621301065 Landvetter IBK D2 - Stenungsunds IBK D2 2 - 9 Per Sundvall, Jesper Dammert Önnerödshallen
2019-03-02 15:00 621301071 Mölndals IBF - Herrestads AIF Rockerts D2 6 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2019-03-02 17:30 621301069 Lindås Rasta IBK D2 - Landvetter IBK D2 7 - 2 Roger Zahnér, Rikard Mott Salming Arena
2019-03-03 14:00 621301070 Kärra IBK D2 - Stenungsunds IBK D2 3 - 7 Adnan Tongur, Goran Kuduzovic Kärra Sporthall
2019-03-03 17:10 621301072 IBK Kungälv D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 8 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2019-03-08 19:30 621301074 Lindås Rasta IBK D2 - Mölndals IBF WO (5 - 0) Adam Jällfält, Thomas Johansson Askims Sporthall
2019-03-09 16:00 621301075 Stenungsunds IBK D2 - IBK Kungälv D2 11 - 2 Walter Wästhage, Per Sundvall Stenungsund Arena
2019-03-10 12:30 621301076 Herrestads AIF Rockerts D2 - Fristads GoIF D2 Gbg 5 - 3 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Rimnershallen B-hallen
2019-03-12 19:15 621301073 Landvetter IBK D2 - Kärra IBK D2 4 - 6 Joakim Jögi, Adam Jällfält Lundbystrand 3
2019-03-15 18:30 621301077 Mölndals IBF - Landvetter IBK D2 7 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2019-03-15 18:30 621301080 Herrestads AIF Rockerts D2 - Stenungsunds IBK D2 4 - 4 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Agnebergshallen
2019-03-17 13:00 621301079 Fristads GoIF D2 Gbg - Lindås Rasta IBK D2 2 - 5 Richard Claesson, Dan Pettersson Fristadhallen, Fristad
2019-03-17 13:30 621301078 IBK Kungälv D2 - Kärra IBK D2 3 - 5 Walter Wästhage, Jesper Dammert Munkegärdehallen
2019-02-20 19:25 621301082 Mölndals IBF - Fristads GoIF D2 Gbg 5 - 5 Joakim Jögi, Jesper Dammert Aktiviteten A-Hall
2019-03-22 19:30 621301084 Lindås Rasta IBK D2 - Stenungsunds IBK D2 3 - 2 Håkan Krafft, Peter Axelsson Salming Arena
2019-03-23 15:30 621301081 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2 8 - 4 Adnan Tongur, Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 14:00 621301083 Kärra IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2 4 - 2 Walter Wästhage, Rikard Mott Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK D2 21 17 3 1 147-64 83 54
2. Stenungsunds IBK D2 21 16 1 4 141-55 86 49
3. Kärra IBK D2 21 13 3 5 101-85 16 42
4. Mölndals IBF 21 7 5 9 87-109 -22 26
5. Herrestads AIF Rockerts D2 21 6 6 9 78-99 -21 24
6. IBK Kungälv D2 21 6 3 12 87-111 -24 21
7. Landvetter IBK D2 21 5 0 16 93-144 -51 15
8. Fristads GoIF D2 Gbg 21 2 3 16 65-132 -67 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:00 621401004 Hindås IBK D3 - Dingle AIK D3 5 - 6 Adam Jällfält, Joakim Amri Nilsson Hindås Idrottshall
2018-10-06 16:45 621401005 Partille IBS D3 - IBK Älvstranden D3 2 - 8 Maximilian Ziegler, Thomas Johansson Qvisthallen
2018-11-25 13:40 621401003 Myggenäs IBK D3 - Öckerö IBK D3 11 - 0 Kim Nielsen, Susanne Andersson Häggvallsskolan
2018-10-13 14:15 621401007 Dingle AIK D3 - Myggenäs IBK D3 3 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Munkedals Idrottshall
2018-10-14 15:00 621401006 IBK Älvstranden D3 - Hindås IBK D3 17 - 4 Adem Can, Tomas Levin Lundbystrand 3
2018-10-20 10:00 621401014 Hindås IBK D3 - Partille IBS D3 2 - 0 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Hindås Idrottshall
2018-10-21 14:00 621401011 FBC Vinga Div3 - Öckerö IBK D3 6 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2018-10-21 15:00 621401013 Myggenäs IBK D3 - IBK Älvstranden D3 1 - 10 Adem Can, Mattias Strid Häggvallsskolan
2018-10-27 14:00 621401018 Dingle AIK D3 - FBC Vinga Div3 8 - 2 Martin Larsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2019-01-20 14:30 621401016 Partille IBS D3 - Myggenäs IBK D3 4 - 3 Senad Olevic, Mustafa Er Vallhamra Sportcenter
2018-11-11 15:00 621401021 FBC Vinga Div3 - IBK Älvstranden D3 1 - 6 Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Hall Of Flame
2018-11-22 20:00 621401023 Myggenäs IBK D3 - Hindås IBK D3 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Häggvallsskolan
2018-11-17 16:30 621401027 Partille IBS D3 - FBC Vinga Div3 3 - 5 Tomas Levin, Adem Can Qvisthallen
2018-11-18 14:00 621401029 Dingle AIK D3 - Öckerö IBK D3 9 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Munkedals Idrottshall
2018-12-02 15:00 621401031 FBC Vinga Div3 - Hindås IBK D3 4 - 2 Jesper Dammert, Joakim Jögi Hall Of Flame
2018-12-02 17:00 621401034 Öckerö IBK D3 - IBK Älvstranden D3 1 - 6 Adem Can, Tomas Levin Hedenskolans Idrottshall
2018-12-08 15:00 621401036 Myggenäs IBK D3 - FBC Vinga Div3 4 - 7 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Häggvallsskolan
2018-12-09 17:00 621401038 Partille IBS D3 - Öckerö IBK D3 2 - 4 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Vallhamra Sportcenter
2018-12-09 17:45 621401039 IBK Älvstranden D3 - Dingle AIK D3 1 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Santoshallen
2018-12-16 14:00 621401043 Dingle AIK D3 - Partille IBS D3 11 - 0 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Munkedals Idrottshall
2018-12-16 17:00 621401044 Öckerö IBK D3 - Hindås IBK D3 0 - 2 Kim Nielsen, Adem Can Hedenskolans Idrottshall
2019-01-11 19:30 621401047 Dingle AIK D3 - Hindås IBK D3 4 - 5 Tomas Levin, Adem Can Munkedals Idrottshall
2019-01-13 14:00 621401046 IBK Älvstranden D3 - Partille IBS D3 12 - 5 Aldin Hadziselmovic, Christian Jensen Lundbystrand 3
2019-01-13 17:00 621401048 Öckerö IBK D3 - Myggenäs IBK D3 4 - 5 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Hedenskolans Idrottshall
2019-01-18 20:00 621401053 Myggenäs IBK D3 - Dingle AIK D3 4 - 5 Walter Wästhage, Rikard Mott Häggvallsskolan
2019-01-29 20:15 621401054 Hindås IBK D3 - IBK Älvstranden D3 2 - 6 Mustafa Er, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-01-27 17:00 621401059 Öckerö IBK D3 - FBC Vinga Div3 2 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Hedenskolans Idrottshall
2019-01-27 18:30 621401057 IBK Älvstranden D3 - Myggenäs IBK D3 10 - 7 Kim Nielsen, Oscar Kjellgren Elgestål Lundbystrand 4
2019-01-27 19:00 621401056 Partille IBS D3 - Hindås IBK D3 3 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Vallhamra Sportcenter
2019-01-31 20:00 621401063 Myggenäs IBK D3 - Partille IBS D3 2 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2019-02-03 13:30 621401061 FBC Vinga Div3 - Dingle AIK D3 2 - 6 Håkan Krafft, Mustafa Er Hall Of Flame
2019-02-23 11:30 621401066 Hindås IBK D3 - Myggenäs IBK D3 7 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-02-24 18:30 621401068 IBK Älvstranden D3 - FBC Vinga Div3 7 - 3 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Lundbystrand 3
2019-03-03 15:00 621401071 FBC Vinga Div3 - Partille IBS D3 8 - 1 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2019-03-03 17:00 621401074 Öckerö IBK D3 - Dingle AIK D3 3 - 5 Adem Can, Emma Lindell Hedenskolans Idrottshall
2019-03-09 11:30 621401077 Hindås IBK D3 - FBC Vinga Div3 3 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2019-03-10 14:00 621401079 IBK Älvstranden D3 - Öckerö IBK D3 16 - 4 Oscar Skogsberg, Adam Lundqvist Blom Lundbystrand 3
2019-03-15 19:30 621401083 Dingle AIK D3 - IBK Älvstranden D3 4 - 6 Susanne Andersson, Martin Larsson Munkedals Idrottshall
2019-03-17 17:00 621401084 Öckerö IBK D3 - Partille IBS D3 6 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Hedenskolans Idrottshall
2019-03-17 18:30 621401081 FBC Vinga Div3 - Myggenäs IBK D3 6 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
2019-03-23 10:00 621401088 Hindås IBK D3 - Öckerö IBK D3 4 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Hindås Idrottshall
2019-03-23 15:40 621401089 Partille IBS D3 - Dingle AIK D3 4 - 7 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Qvisthallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Älvstranden D3 12 11 0 1 105-36 69 33
2. Dingle AIK D3 12 10 0 2 70-37 33 30
3. FBC Vinga Div3 12 7 0 5 52-45 7 21
4. Hindås IBK D3 12 5 1 6 40-52 -12 16
5. Myggenäs IBK D3 12 3 0 9 46-64 -18 9
6. Partille IBS D3 12 3 0 9 35-70 -35 9
7. Öckerö IBK D3 12 2 1 9 33-77 -44 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 16:30 621701003 Landvetter IBK D Vet - Kärra IBK DV 1 - 0 Alf Björkner, Andreas Julin Pinntorps Idrottshall
2018-10-07 18:55 621701004 Floda IBK Veteraner damer - Lindome IBK DV 1 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Alléhallen
2018-10-07 19:00 621701001 FBC Lerum DV - IBK Bergum Damvet 3 - 1 Andreas Julin, Thomas Johansson Rydsbergshallen
2018-10-13 16:20 621701006 Kärra IBK DV - IBK Bergum Damvet 3 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kärra Sporthall
2018-10-14 18:50 621701008 Floda IBK Veteraner damer - Landvetter IBK D Vet 4 - 3 Joakim Jögi, Adam Jällfält Alléhallen
2018-10-14 19:30 621701005 IBF Backadalen DV - FBC Lerum DV 4 - 0 Adem Can, Tomas Levin Skälltorpsskolan
2018-10-20 19:00 621701009 FBC Lerum DV - Kärra IBK DV 2 - 1 Senad Olevic, Mustafa Er Rydsbergshallen
2018-10-21 14:30 621701011 IBK Bergum Damvet - Floda IBK Veteraner damer 2 - 2 Javed Khan, Mustafa Er Bergumsskolan
2018-10-21 19:30 621701010 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV 2 - 1 Robin Cederdahl, Senad Olevic Skälltorpsskolan
2018-10-28 10:10 621701013 Lindome IBK DV - FBC Lerum DV 2 - 1 Besim Mehmedagic, Hajrudin Begic Streteredsskolan
2018-10-28 18:00 621701015 Landvetter IBK D Vet - IBF Backadalen DV 0 - 7 Adem Can, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2018-10-28 19:00 621701014 Floda IBK Veteraner damer - Kärra IBK DV 0 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Alléhallen
2018-11-11 09:00 621701018 Lindome IBK DV - Landvetter IBK D Vet 8 - 0 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Streteredsskolan
2018-11-11 14:00 621701017 FBC Lerum DV - Floda IBK Veteraner damer 2 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Hjällsnäshallen
2018-11-13 20:30 621701020 IBF Backadalen DV - IBK Bergum Damvet 6 - 0 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Skälltorpsskolan
2018-11-18 12:10 621701023 IBK Bergum Damvet - Lindome IBK DV 2 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Bergumsskolan
2018-11-18 17:00 621701021 Landvetter IBK D Vet - FBC Lerum DV 1 - 2 Martin Almsberg, Mattias Strid Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 19:30 621701024 IBF Backadalen DV - Kärra IBK DV 5 - 0 Tomas Levin, Adem Can Skälltorpsskolan
2018-11-24 11:10 621701028 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV 4 - 2 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Almåshallen A
2018-11-24 18:40 621701026 Landvetter IBK D Vet - IBK Bergum Damvet 2 - 2 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2018-11-25 18:50 621701027 Floda IBK Veteraner damer - IBF Backadalen DV 0 - 5 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Alléhallen
2018-12-01 16:25 621701031 Kärra IBK DV - Landvetter IBK D Vet 2 - 1 Christer Carlberg, Alf Björkner Kärra Sporthall
2018-12-02 09:00 621701032 Lindome IBK DV - Floda IBK Veteraner damer 11 - 2 Senad Olevic, Mustafa Er Streteredsskolan
2018-12-02 13:00 621701029 IBK Bergum Damvet - FBC Lerum DV 1 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2018-12-09 12:20 621701034 IBK Bergum Damvet - Kärra IBK DV 1 - 1 Adem Can, Tomas Levin Bergumsskolan
2018-12-09 14:00 621701033 FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV 4 - 4 Senad Olevic, Mustafa Er Hjällsnäshallen
2018-12-09 21:00 621701036 Landvetter IBK D Vet - Floda IBK Veteraner damer 1 - 5 Walter Wästhage, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2018-12-11 19:45 621701038 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV 1 - 1 Senad Olevic, Javed Khan Streteredsskolan
2018-12-15 14:15 621701037 Kärra IBK DV - FBC Lerum DV 1 - 4 Ali Noori, Mats Sällberg Kärra Sporthall
2018-12-16 19:00 621701039 Floda IBK Veteraner damer - IBK Bergum Damvet 0 - 5 Christer Carlberg, Alf Björkner Alléhallen
2019-01-13 18:30 621701041 FBC Lerum DV - Lindome IBK DV 1 - 2 Eric Hemmingsson, Oscar Kjellgren Elgestål Rydsbergshallen
2019-01-13 19:30 621701043 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK D Vet 6 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2019-02-20 19:00 621701042 Kärra IBK DV - Floda IBK Veteraner damer 1 - 3 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Lundbystrand 3
2019-01-20 17:10 621701048 IBK Bergum Damvet - IBF Backadalen DV 1 - 1 Håkan Krafft, Mattias Strid Bergumsskolan
2019-01-20 19:00 621701045 Floda IBK Veteraner damer - FBC Lerum DV 3 - 2 Senad Olevic, Mustafa Er Alléhallen
2019-01-29 19:30 621701046 Landvetter IBK D Vet - Lindome IBK DV 0 - 11 Walter Wästhage, Javed Khan Pinntorps Idrottshall
2019-01-26 17:20 621701052 Kärra IBK DV - IBF Backadalen DV 1 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2019-01-27 09:00 621701051 Lindome IBK DV - IBK Bergum Damvet 5 - 1 Adem Can, Tomas Levin Skånhällaskolan
2019-01-27 19:20 621701049 FBC Lerum DV - Landvetter IBK D Vet 6 - 2 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Rydsbergshallen
2019-02-02 15:00 621701056 Kärra IBK DV - Lindome IBK DV 1 - 8 Amir Huseinovic, Marcus Orrhult Kärra Sporthall
2019-02-03 16:30 621701054 IBK Bergum Damvet - Landvetter IBK D Vet 5 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2019-02-03 19:30 621701055 IBF Backadalen DV - Floda IBK Veteraner damer 6 - 1 Javed Khan, Mustafa Er Tuve Sporthall
2019-02-09 19:00 621701059 Landvetter IBK D Vet - Kärra IBK DV 1 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2019-02-10 20:00 621701057 FBC Lerum DV - IBK Bergum Damvet 4 - 1 Felix Bark Peterson, Goran Kuduzovic Rydsbergshallen
2019-03-09 15:00 621701060 Floda IBK Veteraner damer - Lindome IBK DV 2 - 8 Eric Hemmingsson, Emil Rydberg Alléhallen
2019-02-16 16:10 621701062 Kärra IBK DV - IBK Bergum Damvet 1 - 2 Tomas Levin, Meisam Hosseini Kärra Sporthall
2019-02-17 19:00 621701064 Floda IBK Veteraner damer - Landvetter IBK D Vet 1 - 4 , Tomas Levin Alléhallen
2019-02-17 19:30 621701061 IBF Backadalen DV - FBC Lerum DV 5 - 1 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Tuve Sporthall
2019-02-24 16:40 621701067 IBK Bergum Damvet - Floda IBK Veteraner damer 3 - 0 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Bergumsskolan
2019-02-24 18:40 621701065 FBC Lerum DV - Kärra IBK DV 3 - 4 Joakim Jögi, Jesper Dammert Rydsbergshallen
2019-02-24 19:30 621701066 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV 2 - 1 Senad Olevic, Mustafa Er Tuve Sporthall
2019-03-02 16:00 621701070 Floda IBK Veteraner damer - Kärra IBK DV 0 - 2 Adnan Mehmedagic, Tomas Levin Alléhallen
2019-03-03 09:00 621701069 Lindome IBK DV - FBC Lerum DV 5 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2019-03-03 20:30 621701071 Landvetter IBK D Vet - IBF Backadalen DV 2 - 7 Mattias Strid, Marcus Orrhult Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 09:00 621701074 Lindome IBK DV - Landvetter IBK D Vet 7 - 0 Linnea Adielsson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen B
2019-03-10 19:30 621701076 IBF Backadalen DV - IBK Bergum Damvet 1 - 1 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Tuve Sporthall
2019-03-16 20:00 621701073 FBC Lerum DV - Floda IBK Veteraner damer 3 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2019-03-17 19:30 621701080 IBF Backadalen DV - Kärra IBK DV 5 - 1 Thomas Johansson, Javed Khan Tuve Sporthall
2019-03-20 20:40 621701079 IBK Bergum Damvet - Lindome IBK DV 2 - 1 Torbjörn Zahner, Jesper Axelsson Bergumsskolan
2019-03-30 13:00 621701077 Landvetter IBK D Vet - FBC Lerum DV 2 - 8 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 09:00 621701084 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV 2 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Almåshallen A
2019-03-24 17:10 621701082 Landvetter IBK D Vet - IBK Bergum Damvet 1 - 2 Senad Olevic, Mustafa Er Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 18:50 621701083 Floda IBK Veteraner damer - IBF Backadalen DV 0 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen DV 18 14 4 0 75-16 59 46
2. Lindome IBK DV 18 11 2 5 83-30 53 35
3. FBC Lerum DV 18 9 3 6 54-43 11 30
4. IBK Bergum Damvet 18 6 8 4 35-36 -1 26
5. Kärra IBK DV 18 6 2 10 28-51 -23 20
6. Floda IBK Veteraner damer 18 4 2 12 28-66 -38 14
7. Landvetter IBK D Vet 18 2 1 15 24-85 -61 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis