Pojkar Röd (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd Klass A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 11:00 232000002 Ledberg IBF P 03 - IBF Norrköping P 02/03 6 - 3 Roger Balogh, Peter Persson Kärnahallen
2019-10-05 12:30 232000003 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 7 - 0 Minh Hong Pham, Ellen Brunnström Kärnahallen
2019-10-05 12:30 232000004 Borensberg IBC P02/05 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 7 - 7 Peter Ström, Thomas Nystrand Hällaskolan
2019-10-08 18:30 232000005 IBF Norrköping P 02/03 - Westerviks IBK P 01-03 6 - 4 Rågher Godin, Martin Dahl Borgsmohallen
2019-10-09 19:00 232000008 Borensberg IBC P02/05 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 3 - 3 Jan Wentzell, Markus Hilmerson Hällaskolan
2019-10-09 19:30 232000007 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Ledberg IBF P 03 1 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Skäggetorpshallen
2019-10-13 10:00 232000010 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 4 - 2 Daniel Johansson, Anton Nilsson Borgsmohallen
2019-10-13 12:00 232000012 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 3 - 5 Roger Balogh, Peter Persson Kärnahallen
2019-10-21 19:20 232000009 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Westerviks IBK P 01-03 4 - 4 Osame Hammadi, Roger Balogh Motala Sporthall
2019-10-18 18:30 232000013 Westerviks IBK P 01-03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 0 - 3 Christian Hagström, Minh Hong Pham Skogshaga Sporthall
2019-10-19 18:30 232000015 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - IBF Norrköping P 02/03 1 - 3 Rikard Karlsson, Adam Magnusson Kärnahallen
2019-10-20 12:30 232000014 Borensberg IBC P02/05 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 5 - 4 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Hällaskolan
2019-10-26 18:00 232000018 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:44 2 - 1 Daniel Lindbom-Rydell, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-10-27 14:15 232000017 Westerviks IBK P 01-03 - Borensberg IBC P02/05 5 - 4 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2019-12-02 19:20 232000019 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Ledberg IBF P 03 4 - 5 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-11-09 11:00 232000022 Ledberg IBF P 03 - Borensberg IBC P02/05 4 - 3 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2019-11-10 11:30 232000024 IBF Norrköping P 02/03 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 9 - 4 Patricio Boiardt, Emil Magnusson Borgsmohallen
2019-12-01 16:00 232000021 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Westerviks IBK P 01-03 3 - 11 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Rydshallen
2019-11-12 19:00 232000025 Westerviks IBK P 01-03 - Ledberg IBF P 03 3 - 4 Christian Hagström, Johan Nordlander Bökensved Sporthall
2019-11-13 19:00 232000027 Borensberg IBC P02/05 - IBF Norrköping P 02/03 4 - 2 Oscar Bard, Patricio Boiardt Hällaskolan
2019-11-24 16:30 232000028 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Solfjäderstaden IBK P 02/04 4 - 2 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2019-11-17 15:00 232000032 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Borensberg IBC P02/05 3 - 1 Rågher Godin, Martin Dahl Folkungahallen
2019-11-17 17:30 232000031 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 5 - 3 William Wengelin, Håkan Karlsson Motala Sporthall
2019-11-21 20:00 232000030 IBF Norrköping P 02/03 - Ledberg IBF P 03 5 - 4 Tom Nilsson, Thomas Nystrand Borgsmohallen
2019-11-23 09:30 232000036 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Borensberg IBC P02/05 6 - 5 Johan Wiggur, Johan Nordlander Kärnahallen
2019-11-23 14:45 232000033 Westerviks IBK P 01-03 - IBF Norrköping P 02/03 3 - 3 Christian Jarl, Pontus Lönn Skogshaga Sporthall
2019-11-23 18:00 232000035 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 6 - 2 Sonny Weideborg, Magnus Jakobsson Kärnahallen
2019-11-30 09:30 232000040 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Ledberg IBF P 03 3 - 7 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Folkungahallen
2019-11-30 11:00 232000038 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - IBF Norrköping P 02/03 0 - 5 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Folkungahallen
2020-03-23 19:20 232000037 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Westerviks IBK P 01-03 Motala Sporthall
2020-01-11 13:30 232000041 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Westerviks IBK P 01-03 3 - 4 Johan Wiggur, Tim Andersson Kärnahallen
2020-01-11 13:30 232000043 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 5 - 4 Alen Turcinhodzic, Emil Magnusson Borgsmohallen
2020-01-12 19:15 232000042 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Borensberg IBC P02/05 2 - 4 Oscar Bard, Hampus Larsson Motala Sporthall
2020-01-18 09:30 232000046 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 1 - 4 Christian Jarl, Patricio Boiardt Folkungahallen
2020-01-18 11:00 232000047 Ledberg IBF P 03 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 7 - 5 Peter Ström, Ellen Brunnström Kärnahallen
2020-01-18 12:30 232000045 Borensberg IBC P02/05 - Westerviks IBK P 01-03 6 - 6 Alexander Johansson, Sonny Weideborg Hällaskolan
2020-01-24 19:00 232000052 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - IBF Norrköping P 02/03 1 - 10 Jan Wentzell, Adam Magnusson Motala Sporthall
2020-01-25 19:00 232000050 Borensberg IBC P02/05 - Ledberg IBF P 03 3 - 7 Jan Wentzell, Håkan Karlsson Hällaskolan
2020-03-26 19:30 232000049 Westerviks IBK P 01-03 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 Skogshaga Sporthall
2020-01-28 19:15 232000055 IBF Norrköping P 02/03 - Borensberg IBC P02/05 8 - 4 Emil Magnusson, Patricio Boiardt Borgsmohallen
2020-01-28 19:40 232000056 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 2 - 4 Robin Andersson, Felix Ekholm Motala Sporthall
2020-02-11 18:30 232000053 Ledberg IBF P 03 - Westerviks IBK P 01-03 8 - 6 Magnus Jakobsson, Roger Balogh Kärnahallen
2020-01-26 19:20 232000058 Ledberg IBF P 03 - IBF Norrköping P 02/03 1 - 4 David Hägglund, William Bergdahl Kärnahallen
2020-02-01 16:00 232000060 Borensberg IBC P02/05 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 5 - 3 Martin Dahl, William Wengelin Hällaskolan
2020-03-13 19:00 232000059 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 Inst. Kärnahallen
2020-02-09 10:45 232000061 IBF Norrköping P 02/03 - Westerviks IBK P 01-03 9 - 3 Toivo Andersson, Anton Nilsson Borgsmohallen
2020-02-09 14:00 232000064 Borensberg IBC P02/05 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 2 - 4 Markus Hilmerson, Oscar Bard Hällaskolan
2020-02-09 15:00 232000063 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Ledberg IBF P 03 3 - 4 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2020-02-28 19:15 232000068 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 04:44 4 - 3 Martin Dahl, Rågher Godin Kärnahallen
2020-02-29 14:15 232000066 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 4 - 3 Alexander Johansson, Anton Nilsson Borgsmohallen
2020-03-01 12:30 232000065 Westerviks IBK P 01-03 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 WO (5 - 0) Skogshaga Sporthall
2020-03-07 18:45 232000071 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - IBF Norrköping P 02/03 2 - 2 Alen Turcinhodzic, Anton Nilsson Folkungahallen
2020-03-08 12:00 232000069 Westerviks IBK P 01-03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 12 - 0 Daniel Hermansson, Daniel Johansson Skogshaga Sporthall
2020-03-08 15:00 232000070 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Borensberg IBC P02/05 4 - 4 Anton Nilsson, Alen Turcinhodzic Motala Sporthall
2020-03-14 17:45 232000074 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:44 Folkungahallen
2020-03-15 14:15 232000073 Westerviks IBK P 01-03 - Borensberg IBC P02/05 Skogshaga Sporthall
2020-03-18 20:45 232000075 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Ledberg IBF P 03 Motala Sporthall
2020-03-21 14:00 232000080 IBF Norrköping P 02/03 - Solfjäderstaden IBK P 02/04 Borgsmohallen
2020-03-21 15:30 232000078 Ledberg IBF P 03 - Borensberg IBC P02/05 Kärnahallen
2020-03-22 16:30 232000077 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - Westerviks IBK P 01-03 Kärnahallen
2020-03-28 14:00 232000084 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Solfjäderstaden IBK P 02/04 Folkungahallen
2020-03-28 17:00 232000083 Borensberg IBC P02/05 - IBF Norrköping P 02/03 Hällaskolan
2020-03-29 12:30 232000081 Westerviks IBK P 01-03 - Ledberg IBF P 03 Skogshaga Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Norrköping P 02/ 03 16 12 2 2 82-46 36 38
2. Ledberg IBF P 03 15 12 0 3 74-53 21 36
3. Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 16 6 1 9 44-62 -18 19
4. Westerviks IBK P 01-03 13 5 3 5 66-53 13 18
5. Borensberg IBC P02/ 05 15 4 4 7 60-68 -8 16
6. Linköping IBK Ungdom P 04:44 14 4 2 8 46-56 -10 14
7. Solfjäderstaden IBK P 02/ 04 13 1 2 10 37-71 -34 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 14:00 232001002 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Westerviks IBK P 04 5 - 5 Minh Hong Pham, Ellen Brunnström Kärnahallen
2019-10-05 16:15 232001001 Bergs IK P 05 - Ledberg IBF P 05 Grön 5 - 1 Peter Ström, Thomas Nystrand Rydshallen
2019-10-13 12:00 232001005 IBF Norrköping P 03/04 - Ledberg IBF P 05 Grön 2 - 4 Anton Nilsson, Daniel Johansson Borgsmohallen
2019-10-13 16:00 232001004 Westerviks IBK P 04 - Bergs IK P 05 2 - 1 Claes Waernholm, Malin Gelin Bökensved Sporthall
2019-10-18 19:15 232001009 Ledberg IBF P 05 Grön - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 3 - 0 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Kärnahallen
2019-10-20 12:00 232001007 Bergs IK P 05 - IBF Norrköping P 03/04 2 - 5 Christian Hagström, Roger Balogh Ljungsbro Sporthall
2019-10-26 14:15 232001012 Ledberg IBF P 05 Grön - Westerviks IBK P 04 3 - 4 Alen Turcinhodzic, Daniel Lindbom-Rydell Kärnahallen
2019-10-27 13:30 232001011 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - IBF Norrköping P 03/04 4 - 7 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Kärnahallen
2019-11-05 18:45 232001015 Westerviks IBK P 04 - IBF Norrköping P 03/04 6 - 2 Anton Nilsson, Sonny Weideborg Bökensved Sporthall
2019-11-06 18:30 232001013 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 3 - 3 Viktor Forsberg, Thomas Nystrand Rydshallen
2019-11-09 12:30 232001016 Ledberg IBF P 05 Grön - Bergs IK P 05 2 - 4 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2019-11-10 11:15 232001017 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 5 - 2 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2019-11-16 11:00 232001019 Bergs IK P 05 - Westerviks IBK P 04 2 - 5 Markus Hilmerson, Patricio Boiardt Ljungsbro Sporthall
2019-11-16 12:30 232001020 Ledberg IBF P 05 Grön - IBF Norrköping P 03/04 6 - 3 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Kärnahallen
2019-11-23 13:30 232001022 IBF Norrköping P 03/04 - Bergs IK P 05 5 - 8 Toivo Andersson, Patricio Boiardt Borgsmohallen
2019-11-24 19:15 232001024 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Ledberg IBF P 05 Grön 1 - 1 Roger Balogh, Emil Glenngård Folkungahallen
2019-12-01 10:30 232001026 IBF Norrköping P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 5 - 6 Patricio Boiardt, Henric Lundeborg Borgsmohallen
2019-12-01 14:45 232001027 Westerviks IBK P 04 - Ledberg IBF P 05 Grön 4 - 0 Magnus Jakobsson, Roger Balogh Skogshaga Sporthall
2020-01-11 18:00 232001028 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Bergs IK P 05 1 - 1 Tim Andersson, Alen Turcinhodzic Kärnahallen
2020-01-12 11:30 232001030 IBF Norrköping P 03/04 - Westerviks IBK P 04 2 - 3 Anton Nilsson, Alen Turcinhodzic Borgsmohallen
2020-01-18 15:00 232001032 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Westerviks IBK P 04 2 - 2 Vincent Svenmar, Ellen Brunnström Kärnahallen
2020-01-22 19:45 232001031 Bergs IK P 05 - Ledberg IBF P 05 Grön 4 - 3 Christian Jarl, Christian Hagström Rydshallen
2020-01-25 13:30 232001035 IBF Norrköping P 03/04 - Ledberg IBF P 05 Grön 6 - 3 Sonny Weideborg, Alexander Johansson Borgsmohallen
2020-01-25 14:30 232001034 Westerviks IBK P 04 - Bergs IK P 05 5 - 5 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2020-02-01 13:30 232001039 Ledberg IBF P 05 Grön - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 3 - 4 Rågher Godin, Jesper Liedberg Kärnahallen
2020-02-01 19:15 232001037 Bergs IK P 05 - IBF Norrköping P 03/04 3 - 6 Robin Andersson, Felix Ekholm Ljungsbro Sporthall
2020-02-08 11:00 232001042 Ledberg IBF P 05 Grön - Westerviks IBK P 04 6 - 4 Rågher Godin, Rikard Karlsson Kärnahallen
2020-02-08 16:00 232001041 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - IBF Norrköping P 03/04 1 - 4 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Ekholmskolan
2020-02-29 10:00 232001043 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 3 - 2 Rikard Karlsson, Johan Wiggur Ljungsbro Sporthall
2020-02-29 12:30 232001045 IBF Norrköping P 03/04 - Westerviks IBK P 04 4 - 1 Anton Nilsson, Alexander Johansson Borgsmohallen
2020-03-07 12:15 232001046 Ledberg IBF P 05 Grön - Bergs IK P 05 3 - 5 Roger Balogh, Emil Magnusson Kärnahallen
2020-03-07 14:30 232001047 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 5 - 2 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2020-03-08 19:30 232001050 Ledberg IBF P 05 Grön - IBF Norrköping P 03/04 0 - 5 Emil Glenngård, Emil Magnusson Kärnahallen
2020-03-14 14:15 232001049 Bergs IK P 05 - Westerviks IBK P 04 Rydshallen
2020-03-13 19:15 232001054 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Ledberg IBF P 05 Grön Inst. Folkungahallen
2020-03-15 17:30 232001052 IBF Norrköping P 03/04 - Bergs IK P 05 Borgsmohallen
2020-03-21 11:15 232001057 Westerviks IBK P 04 - Ledberg IBF P 05 Grön Skogshaga Sporthall
2020-03-21 12:30 232001056 IBF Norrköping P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart Borgsmohallen
2020-03-23 19:30 232001058 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Bergs IK P 05 Ekholmskolan
2020-03-29 14:45 232001060 Westerviks IBK P 04 - IBF Norrköping P 03/04 Skogshaga Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Westerviks IBK P 04 13 8 3 2 51-36 15 27
2. IBF Norrköping P 03/ 04 13 7 0 6 56-47 9 21
3. Bergs IK P 05 13 6 3 4 46-43 3 21
4. Ledberg IBF P 05 Grön 14 4 1 9 38-51 -13 13
5. Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 13 2 5 6 33-47 -14 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 09:30 232003003 Ledberg IBF P 05 Gul - Bergs IK P 04 0 - 7 Roger Balogh, Peter Persson Kärnahallen
2019-10-06 15:00 232003004 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50 11 - 4 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2019-10-13 12:00 232003005 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Rimforsa IF P-03/04 3 - 4 Christian Jarl, Pontus Lönn Motala Sporthall
2019-10-13 15:00 232003008 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Ledberg IBF P 05 Gul 0 - 3 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2019-10-20 10:30 232003009 Bergs IK P 04 - Rimforsa IF P-03/04 5 - 2 Christian Hagström, Roger Balogh Ljungsbro Sporthall
2019-10-20 15:00 232003010 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 8 - 2 William Wengelin, Viktor Forsberg Motala Sporthall
2019-10-21 19:15 232003013 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Rimforsa IF P-03/04 3 - 3 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Ekholmskolan
2019-10-21 20:15 232003015 Ledberg IBF P 05 Gul - Solfjäderstaden IBK P 04/05 8 - 1 Thomas Nystrand, Peter Ström Friidrottshallen
2019-10-22 20:15 232003014 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Bergs IK P 04 3 - 6 Jan Wentzell, Hampus Larsson Collegium
2019-10-27 10:30 232003018 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Ledberg IBF P 05 Gul 4 - 9 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2019-11-14 19:15 232003017 Rimforsa IF P-03/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 3 - 6 Adam Magnusson, Johan Nordlander Hackelhallen
2019-11-08 19:15 232003021 Ledberg IBF P 05 Gul - Rimforsa IF P-03/04 1 - 4 Ellen Brunnström, Christian Hagström Hackelhallen
2019-11-10 12:30 232003024 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Bergs IK P 04 1 - 8 Jan Wentzell, William Wengelin Motala Sporthall
2019-11-17 09:00 232003028 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Bergs IK P 04 1 - 6 Rasmus Fager, Ellen Brunnström Kärnahallen
2019-11-17 16:00 232003027 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04/05 2 - 3 Max Claeson, Christian Jarl Skäggetorpshallen
2019-11-23 16:45 232003031 Bergs IK P 04 - Ledberg IBF P 05 Gul 2 - 2 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Ljungsbro Sporthall
2019-11-24 16:45 232003032 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 4 - 7 William Wengelin, Johan Nordlander Kärnahallen
2019-12-01 14:45 232003033 Rimforsa IF P-03/04 - Solfjäderstaden IBK P 04/05 5 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Hackelhallen
2019-12-02 20:15 232003036 Ledberg IBF P 05 Gul - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 3 - 2 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Friidrottshallen
2020-01-11 16:30 232003038 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Solfjäderstaden IBK P 04/05 2 - 4 Tim Andersson, Alen Turcinhodzic Kärnahallen
2020-01-12 11:15 232003037 Bergs IK P 04 - Rimforsa IF P-03/04 5 - 2 Pontus Lönn, Christian Jarl Ljungsbro Sporthall
2020-01-14 19:00 232003041 Rimforsa IF P-03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 7 - 0 Elin Andersson, Christian Hagström Hackelhallen
2020-01-14 19:40 232003043 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Ledberg IBF P 05 Gul 1 - 1 Håkan Karlsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2020-02-27 19:45 232003042 Bergs IK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 3 - 3 Hanna Exius, Fanny Persson Rydshallen
2020-01-18 12:30 232003046 Ledberg IBF P 05 Gul - Linköping IBK Ungdom P 05:50 4 - 2 Ellen Brunnström, Peter Ström Kärnahallen
2020-01-18 16:30 232003045 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Rimforsa IF P-03/04 0 - 2 Jesper Karlsson, Filip Wettre Kärnahallen
2020-01-25 18:15 232003052 Bergs IK P 04 - Solfjäderstaden IBK P 04/05 4 - 1 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2020-01-31 19:15 232003049 Rimforsa IF P-03/04 - Ledberg IBF P 05 Gul 7 - 4 Ellen Brunnström, David Björketun Hackelhallen
2020-01-31 19:40 232003056 Bergs IK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 2 - 1 Fanny Persson, Hanna Exius Ljungsbro Sporthall
2020-02-02 17:15 232003055 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 10 - 1 Adam Magnusson, Peter Ström Motala Sporthall
2020-02-08 12:30 232003059 Ledberg IBF P 05 Gul - Bergs IK P 04 3 - 4 Rikard Karlsson, Rågher Godin Kärnahallen
2020-02-09 16:30 232003060 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50 6 - 4 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2020-03-01 10:00 232003064 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Ledberg IBF P 05 Gul 3 - 7 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Folkungahallen
2020-03-01 18:05 232003061 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Rimforsa IF P-03/04 3 - 4 Oscar Bard, Hampus Larsson Motala Sporthall
2020-03-03 19:00 232003065 Rimforsa IF P-03/04 - Bergs IK P 04 0 - 3 Fanny Persson, Hanna Exius Hackelhallen
2020-03-03 19:40 232003066 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 8 - 1 Jan Wentzell, Christian Hagström Motala Sporthall
2020-03-07 13:00 232003070 Bergs IK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 1 - 8 Rikard Karlsson, Jan Wentzell Ljungsbro Sporthall
2020-03-07 13:45 232003071 Ledberg IBF P 05 Gul - Solfjäderstaden IBK P 04/05 5 - 7 Emil Magnusson, Roger Balogh Kärnahallen
2020-03-07 14:45 232003069 Rimforsa IF P-03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 15 - 1 Magnus Jakobsson, Emil Glenngård Hackelhallen
2020-03-14 09:30 232003074 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Ledberg IBF P 05 Gul Kärnahallen
2020-03-14 13:00 232003073 Rimforsa IF P-03/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart Hackelhallen
2020-03-20 19:00 232003080 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Bergs IK P 04 Motala Sporthall
2020-03-21 14:00 232003077 Ledberg IBF P 05 Gul - Rimforsa IF P-03/04 Kärnahallen
2020-03-28 12:30 232003083 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04/05 Folkungahallen
2020-03-28 15:30 232003084 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Bergs IK P 04 Folkungahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bergs IK P 04 13 10 2 1 56-27 29 32
2. Rimforsa IF P-03/ 04 13 8 1 4 58-38 20 25
3. Ledberg IBF P 05 Gul 13 6 2 5 50-44 6 20
4. Solfjäderstaden IBK P 04/ 05 13 6 1 6 54-47 7 19
5. Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart 13 5 1 7 52-53 -1 16
6. Linköping IBK Ungdom P 05:50 13 0 1 12 29-90 -61 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 15:30 232002002 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Åby IBK Ungdom P02-04 3 - 1 Ellen Brunnström, Minh Hong Pham Kärnahallen
2019-10-06 13:00 232002003 Westerviks IBK P 05-06 - Hjulsbro IK Röd C 6 - 3 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2019-10-06 13:30 232002004 Linghems SK Röd - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 3 - 9 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2019-10-12 11:30 232002005 Åby IBK Ungdom P02-04 - IBF Kolmården P 03/05 7 - 3 Toivo Andersson, Alen Turcinhodzic Åby Arena
2019-10-12 16:45 232002008 Linghems SK Röd - Westerviks IBK P 05-06 6 - 5 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2019-10-13 13:30 232002007 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 2 - 2 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2019-10-19 16:45 232002010 Åby IBK Ungdom P02-04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 1 - 4 Emil Magnusson, Toivo Andersson Åby Arena
2019-10-20 13:00 232002012 Westerviks IBK P 05-06 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 4 - 8 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Skogshaga Sporthall
2019-10-20 13:30 232002009 Hjulsbro IK Röd C - IBF Kolmården P 03/05 2 - 4 David Hägglund, William Bergdahl Rydshallen
2019-10-21 20:00 232002015 Westerviks IBK P 05-06 - Åby IBK Ungdom P02-04 9 - 6 Daniel Johansson, Alen Turcinhodzic Skogshaga Sporthall
2019-10-22 19:10 232002014 Linghems SK Röd - Hjulsbro IK Röd C 0 - 6 Emil Magnusson, Toivo Andersson Ekholmskolan
2019-10-22 19:15 232002013 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - IBF Kolmården P 03/05 3 - 1 Christian Hagström, Magnus Jakobsson Rydshallen
2019-10-27 12:00 232002018 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Westerviks IBK P 05-06 4 - 4 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2019-10-27 13:00 232002017 IBF Kolmården P 03/05 - Linghems SK Röd 6 - 6 Toivo Andersson, Daniel Johansson Råsslahallen
2019-11-04 20:40 232002019 Hjulsbro IK Röd C - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 4 - 4 Christian Hagström, Emil Magnusson Ekholmskolan
2019-11-09 14:50 232002022 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Linghems SK Röd 5 - 5 Tobias Bobeck, Gustav Berge Ekholmskolan
2019-11-10 13:00 232002021 Westerviks IBK P 05-06 - IBF Kolmården P 03/05 4 - 6 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2019-11-10 14:30 232002024 Åby IBK Ungdom P02-04 - Hjulsbro IK Röd C 5 - 3 Rikard Karlsson, Toivo Andersson Åby Arena
2019-11-16 11:00 232002027 Linghems SK Röd - Åby IBK Ungdom P02-04 6 - 9 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Kärnahallen
2019-11-17 10:30 232002028 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Hjulsbro IK Röd C 1 - 7 Rasmus Fager, Ellen Brunnström Kärnahallen
2019-11-17 17:00 232002025 IBF Kolmården P 03/05 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 7 - 6 Patricio Boiardt, Toivo Andersson Råsslahallen
2019-11-23 15:30 232002032 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linghems SK Röd 3 - 5 Elin Alkenius, Elin Andersson Ekholmskolan
2019-11-24 10:30 232002030 Åby IBK Ungdom P02-04 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 4 - 8 Patricio Boiardt, Daniel Johansson Åby Arena
2019-11-24 15:00 232002031 Hjulsbro IK Röd C - Westerviks IBK P 05-06 5 - 1 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2019-11-30 12:30 232002035 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 1 - 2 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Folkungahallen
2019-12-01 13:00 232002033 IBF Kolmården P 03/05 - Åby IBK Ungdom P02-04 6 - 2 Patricio Boiardt, Henric Lundeborg Råsslahallen
2019-12-01 13:00 232002036 Westerviks IBK P 05-06 - Linghems SK Röd 8 - 6 Magnus Jakobsson, Roger Balogh Skogshaga Sporthall
2020-01-11 15:00 232002040 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Westerviks IBK P 05-06 4 - 6 Tim Andersson, Johan Wiggur Kärnahallen
2020-01-11 17:30 232002037 Hjulsbro IK Röd C - IBF Kolmården P 03/05 3 - 1 William Wengelin, Viktor Forsberg Ekholmskolan
2020-01-12 15:30 232002038 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Åby IBK Ungdom P02-04 5 - 4 Markus Hilmerson, Jan Wentzell Kärnahallen
2020-01-16 18:30 232002041 IBF Kolmården P 03/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 2 - 7 Alen Turcinhodzic, Daniel Johansson Råsslahallen
2020-01-17 19:15 232002042 Hjulsbro IK Röd C - Linghems SK Röd 9 - 6 Hanna Exius, Fanny Persson Ånestadhallen
2020-01-23 19:30 232002043 Åby IBK Ungdom P02-04 - Westerviks IBK P 05-06 4 - 3 Patricio Boiardt, Daniel Johansson Hultdalskolan
2020-01-18 18:00 232002047 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Hjulsbro IK Röd C 5 - 4 Filip Wettre, Jesper Karlsson Kärnahallen
2020-01-19 13:00 232002046 Westerviks IBK P 05-06 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 3 - 1 Elin Andersson, Rikard Karlsson Skogshaga Sporthall
2020-01-19 15:00 232002045 Linghems SK Röd - IBF Kolmården P 03/05 5 - 5 William Bergdahl, David Hägglund Kärnahallen
2020-01-25 10:30 232002050 Linghems SK Röd - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 5 - 8 Peter Persson, Roger Balogh Folkungahallen
2020-01-26 12:00 232002052 Hjulsbro IK Röd C - Åby IBK Ungdom P02-04 4 - 6 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2020-01-26 16:00 232002049 IBF Kolmården P 03/05 - Westerviks IBK P 05-06 2 - 5 Claes Waernholm, Malin Gelin Råsslahallen
2020-02-01 09:00 232002055 Åby IBK Ungdom P02-04 - Linghems SK Röd 5 - 4 Patricio Boiardt, Tomas Edstrand Åby Arena
2020-02-01 15:00 232002053 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - IBF Kolmården P 03/05 1 - 1 Max Claeson, Adam Magnusson Kärnahallen
2020-02-02 18:30 232002056 Hjulsbro IK Röd C - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 7 - 5 Emil Glenngård, Minh Hong Pham Folkungahallen
2020-02-08 11:15 232002059 Westerviks IBK P 05-06 - Hjulsbro IK Röd C 4 - 4 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2020-02-08 14:35 232002058 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Åby IBK Ungdom P02-04 4 - 7 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Ekholmskolan
2020-02-09 12:00 232002060 Linghems SK Röd - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 12 - 2 Roger Balogh, Magnus Jakobsson Rydshallen
2020-02-29 11:30 232002061 Åby IBK Ungdom P02-04 - IBF Kolmården P 03/05 6 - 1 Patricio Boiardt, Elin Andersson Åby Arena
2020-02-29 12:25 232002064 Linghems SK Röd - Westerviks IBK P 05-06 7 - 4 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2020-02-29 17:00 232002063 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 8 - 6 Danylo Abeliashev, Igor Ivanchenko Kärnahallen
2020-03-05 18:30 232002065 IBF Kolmården P 03/05 - Hjulsbro IK Röd C 7 - 2 Tom Nilsson, Sonny Weideborg Råsslahallen
2020-03-05 18:30 232002068 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Westerviks IBK P 05-06 3 - 11 Fanny Persson, Hanna Exius Kärnahallen
2020-03-13 18:00 232002066 Åby IBK Ungdom P02-04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit Inst. Åby Arena
2020-03-07 12:30 232002070 Hjulsbro IK Röd C - Linghems SK Röd 3 - 3 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Folkungahallen
2020-03-07 12:45 232002071 Westerviks IBK P 05-06 - Åby IBK Ungdom P02-04 7 - 2 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2020-03-08 16:00 232002069 IBF Kolmården P 03/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 6 - 4 Johan Wiggur, William Bergdahl Råsslahallen
2020-03-14 11:15 232002074 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Westerviks IBK P 05-06 Kärnahallen
2020-03-14 17:30 232002075 Hjulsbro IK Röd C - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit Ekholmskolan
2020-03-15 14:00 232002073 IBF Kolmården P 03/05 - Linghems SK Röd Råsslahallen
2020-03-21 14:45 232002077 Westerviks IBK P 05-06 - IBF Kolmården P 03/05 Skogshaga Sporthall
2020-03-22 15:00 232002078 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit - Linghems SK Röd Kärnahallen
2020-03-22 15:30 232002080 Åby IBK Ungdom P02-04 - Hjulsbro IK Röd C Åby Arena
2020-03-28 11:00 232002083 Linghems SK Röd - Åby IBK Ungdom P02-04 Kärnahallen
2020-03-28 17:00 232002084 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Hjulsbro IK Röd C Folkungahallen
2020-03-29 16:00 232002081 IBF Kolmården P 03/05 - Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit Råsslahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Westerviks IBK P 05-06 16 8 2 6 84-71 13 26
2. Åby IBK Ungdom P02-04 15 8 0 7 69-70 -1 24
3. Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 15 7 2 6 60-64 -4 23
4. Hjulsbro IK Röd C 15 6 3 6 66-58 8 21
5. IBF Kolmården P 03/ 05 15 6 3 6 58-63 -5 21
6. Linköping IBK Ungdom P 04:42 Vit 15 5 4 6 68-71 -3 19
7. Linghems SK Röd 15 4 4 7 79-87 -8 16
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 10:00 232004004 Solfjäderstaden IBK P 06 - IBF Antvarden P 05-06 3 - 4 Elin Andersson, Elin Alkenius Motala Sporthall
2019-10-11 19:15 232004003 Hjulsbro IK Röd D Vit - Linköping IBK Ungdom P 06:66 2 - 6 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Ånestadhallen
2019-12-06 18:30 232004005 IBK Mantorp P 02/05 - Söderköpings IBK P 04/05 6 - 4 Fanny Persson, Hanna Exius Klämmetorpshallen
2019-12-07 15:00 232004002 Rimforsa IF P-05 - Mjölby IBK P Röd 1 7 - 9 Emil Glenngård, Rågher Godin Hackelhallen
2019-10-12 11:00 232004008 IBF Antvarden P 05-06 - Rimforsa IF P-05 4 - 1 Peter Ström, William Wengelin Överums Sporthall
2019-10-12 13:30 232004009 Söderköpings IBK P 04/05 - Hjulsbro IK Röd D Vit 3 - 4 Robin Fahlén, Roger Balogh Sporthallen Vikingen
2019-10-12 14:00 232004006 Mjölby IBK P Röd 1 - Hjulsbro IK Röd D Blå 1 - 4 Robin Andersson, Felix Ekholm Lagmanshallen
2019-10-12 14:00 232004010 IBK Mantorp P 02/05 - Solfjäderstaden IBK P 06 6 - 10 Elin Alkenius, Elin Andersson Klämmetorpshallen
2019-10-19 11:00 232004014 Rimforsa IF P-05 - IBK Mantorp P 02/05 5 - 6 Christian Jarl, Jan Wentzell Hackelhallen
2019-10-20 14:30 232004012 Mjölby IBK P Röd 1 - IBF Antvarden P 05-06 9 - 2 Jan Wentzell, Emil Magnusson Lagmanshallen
2019-10-20 15:00 232004011 Hjulsbro IK Röd D Blå - Linköping IBK Ungdom P 06:66 3 - 7 William Bergdahl, David Hägglund Rydshallen
2019-10-25 19:15 232004015 Hjulsbro IK Röd D Vit - Solfjäderstaden IBK P 06 2 - 7 Fanny Persson, Hanna Exius Ånestadhallen
2019-10-26 13:30 232004017 Söderköpings IBK P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 1 - 8 Anton Nilsson, Toivo Andersson Sporthallen Vikingen
2019-10-26 15:30 232004018 IBK Mantorp P 02/05 - Mjölby IBK P Röd 1 4 - 5 Oscar Bard, Hampus Larsson Klämmetorpshallen
2019-10-27 13:00 232004016 IBF Antvarden P 05-06 - Hjulsbro IK Röd D Blå 2 - 7 Alen Turcinhodzic, Sonny Weideborg Överums Sporthall
2019-10-27 16:30 232004020 Hjulsbro IK Röd D Vit - Rimforsa IF P-05 9 - 4 Max Claeson, Tobias Bobeck Skäggetorpshallen
2019-11-08 19:30 232004022 IBF Antvarden P 05-06 - IBK Mantorp P 02/05 4 - 5 Jonathan Forsemalm, Johan Wiggur Överums Sporthall
2019-11-09 13:25 232004023 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Solfjäderstaden IBK P 06 7 - 2 Tobias Bobeck, Gustav Berge Ekholmskolan
2019-11-09 17:40 232004021 Hjulsbro IK Röd D Blå - Söderköpings IBK P 04/05 10 - 3 Gustav Berge, Tobias Bobeck Ekholmskolan
2019-11-10 11:00 232004024 Mjölby IBK P Röd 1 - Hjulsbro IK Röd D Vit 6 - 5 Martin Dahl, Rågher Godin Lagmanshallen
2019-11-15 19:00 232004027 Solfjäderstaden IBK P 06 - Söderköpings IBK P 04/05 6 - 2 Christian Hagström, Elin Andersson Motala Sporthall
2019-11-16 10:30 232004028 Hjulsbro IK Röd D Vit - IBF Antvarden P 05-06 6 - 3 Emil Glenngård, Johan Wiggur Folkungahallen
2019-11-16 11:30 232004029 Rimforsa IF P-05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 3 - 6 Magnus Jakobsson, Peter Ström Hackelhallen
2019-11-16 15:30 232004026 IBK Mantorp P 02/05 - Hjulsbro IK Röd D Blå 2 - 4 Tim Andersson, Robin Fahlén Klämmetorpshallen
2019-11-23 13:30 232004033 Söderköpings IBK P 04/05 - Rimforsa IF P-05 5 - 6 Christian Hagström, Emil Glenngård Sporthallen Vikingen
2019-11-23 14:00 232004035 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Mjölby IBK P Röd 1 7 - 5 Elin Alkenius, Elin Andersson Ekholmskolan
2019-11-23 17:45 232004032 IBK Mantorp P 02/05 - Hjulsbro IK Röd D Vit 0 - 9 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Klämmetorpshallen
2019-11-24 13:30 232004031 Hjulsbro IK Röd D Blå - Solfjäderstaden IBK P 06 5 - 1 Elin Alkenius, Johan Wiggur Rydshallen
2019-11-30 14:00 232004040 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - IBF Antvarden P 05-06 5 - 1 Elin Andersson, Daniel Hermansson Folkungahallen
2019-11-30 18:30 232004036 Hjulsbro IK Röd D Vit - Hjulsbro IK Röd D Blå 4 - 2 Vincent Svenmar, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-12-01 12:00 232004039 Mjölby IBK P Röd 1 - Söderköpings IBK P 04/05 11 - 6 Johan Wiggur, Minh Hong Pham Lagmanshallen
2019-12-01 13:00 232004037 Rimforsa IF P-05 - Solfjäderstaden IBK P 06 3 - 5 Oscar Bard, Hampus Larsson Hackelhallen
2020-01-11 12:15 232004043 Solfjäderstaden IBK P 06 - Mjölby IBK P Röd 1 11 - 6 Christian Hagström, Markus Hilmerson Mariebergshallen
2020-01-11 13:30 232004045 Söderköpings IBK P 04/05 - IBF Antvarden P 05-06 10 - 2 Ellen Brunnström, Gustav Berge Sporthallen Vikingen
2020-01-11 16:00 232004041 Hjulsbro IK Röd D Blå - Rimforsa IF P-05 4 - 1 Viktor Forsberg, William Wengelin Ekholmskolan
2020-01-11 17:00 232004044 IBK Mantorp P 02/05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 3 - 9 Pontus Lönn, Christian Jarl Klämmetorpshallen
2020-01-18 13:30 232004050 Söderköpings IBK P 04/05 - IBK Mantorp P 02/05 2 - 3 Viktor Forsberg, Tim Andersson Sporthallen Vikingen
2020-01-19 09:00 232004048 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Hjulsbro IK Röd D Vit 2 - 2 Filip Wettre, Jesper Karlsson Kärnahallen
2020-01-19 11:00 232004047 Mjölby IBK P Röd 1 - Rimforsa IF P-05 9 - 0 Roger Balogh, Peter Persson Lagmanshallen
2020-01-19 11:00 232004049 IBF Antvarden P 05-06 - Solfjäderstaden IBK P 06 4 - 4 Patricio Boiardt, Daniel Johansson Överums Sporthall
2020-01-25 14:00 232004053 Rimforsa IF P-05 - IBF Antvarden P 05-06 4 - 2 Viktor Forsberg, Elin Alkenius Hackelhallen
2020-01-26 13:30 232004051 Hjulsbro IK Röd D Blå - Mjölby IBK P Röd 1 6 - 3 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2020-01-26 13:30 232004055 Solfjäderstaden IBK P 06 - IBK Mantorp P 02/05 1 - 3 William Wengelin, Jan Wentzell Motala Sporthall
2020-01-26 15:00 232004054 Hjulsbro IK Röd D Vit - Söderköpings IBK P 04/05 4 - 3 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2020-02-01 12:00 232004057 IBF Antvarden P 05-06 - Mjölby IBK P Röd 1 3 - 10 Thomas Nystrand, Peter Ström Överums Sporthall
2020-02-01 18:00 232004056 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Hjulsbro IK Röd D Blå 3 - 1 Max Claeson, Adam Magnusson Kärnahallen
2020-02-02 14:00 232004059 IBK Mantorp P 02/05 - Rimforsa IF P-05 3 - 1 Anton Nilsson, Christian Jarl Klämmetorpshallen
2020-02-02 14:30 232004060 Solfjäderstaden IBK P 06 - Hjulsbro IK Röd D Vit 3 - 5 Adam Magnusson, Peter Ström Motala Sporthall
2020-02-07 19:15 232004065 Rimforsa IF P-05 - Hjulsbro IK Röd D Vit 4 - 6 Fanny Persson, Hanna Exius Hackelhallen
2020-02-08 11:45 232004062 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Söderköpings IBK P 04/05 10 - 0 Ellen Brunnström, Oscar Bard Ekholmskolan
2020-02-08 15:00 232004063 Mjölby IBK P Röd 1 - IBK Mantorp P 02/05 3 - 3 Osame Hammadi, Jimmy Eliasson Lagmanshallen
2020-02-08 17:30 232004061 Hjulsbro IK Röd D Blå - IBF Antvarden P 05-06 9 - 3 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Ekholmskolan
2020-02-28 19:00 232004068 Solfjäderstaden IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 3 - 5 Viktor Forsberg, Elin Andersson Motala Sporthall
2020-02-29 12:30 232004069 Hjulsbro IK Röd D Vit - Mjölby IBK P Röd 1 5 - 2 Danylo Abeliashev, Igor Ivanchenko Kärnahallen
2020-02-29 13:30 232004066 Söderköpings IBK P 04/05 - Hjulsbro IK Röd D Blå 7 - 3 Jan Wentzell, Gustav Berge Sporthallen Vikingen
2020-03-01 15:30 232004067 IBK Mantorp P 02/05 - IBF Antvarden P 05-06 1 - 2 Adam Magnusson, Daniel Lindbom-Rydell Klämmetorpshallen A
2020-03-06 19:30 232004073 IBF Antvarden P 05-06 - Hjulsbro IK Röd D Vit 2 - 3 Fanny Persson, Hanna Exius Överums Sporthall
2020-03-07 11:00 232004071 Hjulsbro IK Röd D Blå - IBK Mantorp P 02/05 7 - 1 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Folkungahallen
2020-03-07 12:45 232004074 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Rimforsa IF P-05 17 - 2 Elin Andersson, Peter Ström Rydshallen
2020-03-07 13:30 232004072 Söderköpings IBK P 04/05 - Solfjäderstaden IBK P 06 5 - 4 Anton Nilsson, Toivo Andersson Sporthallen Vikingen
2020-03-12 19:00 232004076 Solfjäderstaden IBK P 06 - Hjulsbro IK Röd D Blå 5 - 3 Jan Wentzell, Oscar Bard Mariebergshallen
2020-03-14 11:15 232004078 Rimforsa IF P-05 - Söderköpings IBK P 04/05 Hackelhallen
2020-03-14 14:30 232004077 Hjulsbro IK Röd D Vit - IBK Mantorp P 02/05 Ekholmskolan
2020-03-15 12:00 232004080 Mjölby IBK P Röd 1 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 Lagmanshallen
2020-03-21 12:30 232004081 Hjulsbro IK Röd D Blå - Hjulsbro IK Röd D Vit Kärnahallen
2020-03-21 13:30 232004084 Söderköpings IBK P 04/05 - Mjölby IBK P Röd 1 Sporthallen Vikingen
2020-03-22 11:00 232004085 IBF Antvarden P 05-06 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 Överums Sporthall
2020-03-22 12:30 232004082 Solfjäderstaden IBK P 06 - Rimforsa IF P-05 Motala Sporthall
2019-12-08 11:00 232004090 IBF Antvarden P 05-06 - Söderköpings IBK P 04/05 2 - 1 Claes Waernholm, Malin Gelin Överums Sporthall
2020-03-28 11:00 232004089 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - IBK Mantorp P 02/05 Folkungahallen
2020-03-28 15:00 232004086 Rimforsa IF P-05 - Hjulsbro IK Röd D Blå Hackelhallen
2020-03-28 15:30 232004088 Mjölby IBK P Röd 1 - Solfjäderstaden IBK P 06 Lagmanshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping IBK Ungdom P 06:66 13 12 1 0 92-28 64 37
2. Hjulsbro IK Röd D Vit 14 10 1 3 66-47 19 31
3. Hjulsbro IK Röd D Blå 14 9 0 5 68-43 25 27
4. Mjölby IBK P Röd 1 13 7 1 5 79-63 16 22
5. Solfjäderstaden IBK P 06 14 6 1 7 65-60 5 19
6. IBK Mantorp P 02/ 05 14 6 1 7 46-66 -20 19
7. IBF Antvarden P 05-06 15 4 1 10 40-78 -38 13
8. Söderköpings IBK P 04/ 05 14 3 0 11 52-79 -27 9
9. Rimforsa IF P-05 13 2 0 11 41-85 -44 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-04 19:00 232005005 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Hjulsbro IK Röd E 8 - 2 Christian Jarl, Pontus Lönn Motala Sporthall
2019-10-05 14:30 232005004 Bergs IK P 06 Svart - Åby IBK Ungdom P05 5 - 2 Thomas Nystrand, Peter Ström Rydshallen
2019-10-05 15:30 232005002 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 9 - 2 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Lagmanshallen
2019-10-06 13:45 232005003 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Bergs IK P 07 Gul 2 - 4 Johan Nordlander, Christian Hagström Kärnahallen
2019-10-12 11:00 232005009 Hjulsbro IK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 06:69 8 - 2 Elin Andersson, Robin Fahlén Kärnahallen
2019-10-13 10:45 232005010 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Bergs IK P 06 Svart 0 - 2 Markus Hilmerson, Jan Wentzell Motala Sporthall
2019-10-13 12:00 232005006 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 3 - 8 Hannes Grafström, Melker Vesterlund Rydshallen
2019-10-13 15:45 232005008 Åby IBK Ungdom P05 - Mjölby IBK P Röd 2 8 - 5 Alexander Johansson, Toivo Andersson Åby Arena
2019-10-19 12:30 232005011 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Bergs IK P 07 Gul 10 - 3 Gustav Berge, Hannes Grafström Kärnahallen
2019-10-19 14:00 232005015 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Bergs IK P 06 Svart 2 - 4 Gustav Berge, Hannes Grafström Kärnahallen
2019-10-19 17:00 232005012 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Åby IBK Ungdom P05 6 - 6 Adam Magnusson, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-10-20 13:00 232005014 Mjölby IBK P Röd 2 - Solfjäderstaden IBK P 06/07 11 - 4 Daniel Lindbom-Rydell, Jan Wentzell Lagmanshallen
2019-10-26 12:15 232005018 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 6 - 2 Ellen Brunnström, Elin Alkenius Motala Sporthall
2019-10-27 15:00 232005017 Hjulsbro IK Röd E - Bergs IK P 07 Gul 7 - 6 Max Claeson, Tobias Bobeck Skäggetorpshallen
2019-10-27 15:00 232005020 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Mjölby IBK P Röd 2 5 - 4 Melker Vesterlund, Elin Alkenius Kärnahallen
2019-12-14 12:00 232005016 Åby IBK Ungdom P05 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 3 - 9 Patricio Boiardt, Alen Turcinhodzic Åby Arena
2019-11-09 09:10 232005021 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Hjulsbro IK Röd E 4 - 2 Hanna Exius, Fanny Persson Ekholmskolan
2019-11-09 10:30 232005023 Bergs IK P 07 Gul - Bergs IK P 06 Svart 1 - 13 David Hägglund, William Bergdahl Ljungsbro Sporthall
2019-11-09 10:35 232005024 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:69 8 - 4 Fanny Persson, Hanna Exius Ekholmskolan
2019-11-10 11:30 232005022 Åby IBK Ungdom P05 - Solfjäderstaden IBK P 06/07 11 - 4 Toivo Andersson, Rikard Karlsson Åby Arena
2019-11-15 19:15 232005027 Bergs IK P 06 Svart - Hjulsbro IK Röd E 3 - 1 Viktor Forsberg, Minh Hong Pham Ånestadhallen
2019-11-16 15:30 232005029 Mjölby IBK P Röd 2 - Bergs IK P 07 Gul 1 - 5 Ellen Brunnström, William Wengelin Lagmanshallen
2019-11-17 12:00 232005028 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Åby IBK Ungdom P05 4 - 2 Ellen Brunnström, Rasmus Fager Kärnahallen
2019-11-17 14:30 232005026 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 3 - 7 Håkan Karlsson, William Wengelin Motala Sporthall
2019-11-23 09:30 232005032 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 3 - 1 Pierre Hultsten, William Wengelin Motala Sporthall
2019-11-23 12:30 232005031 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Bergs IK P 06 Svart 5 - 2 Elin Alkenius, Elin Andersson Ekholmskolan
2019-11-23 15:15 232005035 Bergs IK P 07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 5 - 1 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Ljungsbro Sporthall
2019-11-24 12:00 232005033 Hjulsbro IK Röd E - Mjölby IBK P Röd 2 4 - 3 Elin Alkenius, Johan Wiggur Rydshallen
2019-11-30 09:30 232005039 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Hjulsbro IK Röd E 2 - 1 Adam Magnusson, Peter Persson Kärnahallen
2019-11-30 11:00 232005036 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 1 - 2 Peter Persson, Adam Magnusson Kärnahallen
2019-11-30 18:45 232005040 Bergs IK P 07 Gul - Åby IBK Ungdom P05 4 - 3 Toivo Andersson, Johan Nordlander Ljungsbro Sporthall
2019-12-01 13:30 232005037 Mjölby IBK P Röd 2 - Bergs IK P 06 Svart 8 - 4 Robin Andersson, Johan Wiggur Lagmanshallen
2020-01-11 14:30 232005045 Hjulsbro IK Röd E - Åby IBK Ungdom P05 7 - 3 William Wengelin, Patricio Boiardt Ekholmskolan
2020-01-12 09:30 232005043 Bergs IK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 1 - 3 Pontus Lönn, Christian Jarl Ljungsbro Sporthall
2020-01-12 09:30 232005044 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Bergs IK P 07 Gul 4 - 10 Hampus Larsson, Oscar Bard Mariebergshallen
2020-01-12 11:00 232005041 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Mjölby IBK P Röd 2 4 - 2 Elin Andersson, Johan Wiggur Kärnahallen
2020-01-18 12:00 232005048 Bergs IK P 07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 06:69 4 - 4 Hannes Grafström, Melker Vesterlund Ljungsbro Sporthall
2020-01-19 10:30 232005047 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Mjölby IBK P Röd 2 2 - 5 Jesper Karlsson, Filip Wettre Kärnahallen
2020-01-19 13:00 232005049 Åby IBK Ungdom P05 - Bergs IK P 06 Svart 3 - 2 Alexander Johansson, Toivo Andersson Åby Arena
2020-01-19 15:00 232005050 Hjulsbro IK Röd E - Solfjäderstaden IBK P 06/07 5 - 7 Adam Magnusson, Hannes Grafström Rydshallen
2020-01-23 18:50 232005055 Bergs IK P 06 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06/07 8 - 5 Fanny Persson, Hanna Exius Skäggetorpshallen
2020-01-25 14:00 232005053 Mjölby IBK P Röd 2 - Åby IBK Ungdom P05 3 - 7 Adam Magnusson, Max Claeson Lagmanshallen
2020-01-26 10:45 232005054 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Hjulsbro IK Röd E 2 - 1 Peter Ström, Johan Wiggur Kärnahallen
2020-01-26 15:15 232005051 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 6 - 7 Max Claeson, Gustav Berge Kärnahallen
2020-02-01 16:15 232005060 Bergs IK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:69 8 - 0 Felix Ekholm, Robin Andersson Ljungsbro Sporthall
2020-02-01 17:45 232005056 Bergs IK P 07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 9 - 2 Felix Ekholm, Robin Andersson Ljungsbro Sporthall
2020-02-02 13:40 232005057 Åby IBK Ungdom P05 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 2 - 3 Daniel Johansson, Patricio Boiardt Åby Arena
2020-02-02 16:00 232005059 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Mjölby IBK P Röd 2 5 - 3 Adam Magnusson, Peter Ström Motala Sporthall
2020-02-08 10:30 232005063 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06/07 0 - 10 Ellen Brunnström, Oscar Bard Ekholmskolan
2020-02-08 13:10 232005061 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Åby IBK Ungdom P05 5 - 6 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Ekholmskolan
2020-02-08 13:30 232005065 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 8 - 6 Osame Hammadi, Jimmy Eliasson Lagmanshallen
2020-02-08 17:15 232005062 Bergs IK P 07 Gul - Hjulsbro IK Röd E 4 - 4 Christian Hagström, Johan Wiggur Ljungsbro Sporthall
2020-02-29 08:30 232005068 Bergs IK P 06 Svart - Bergs IK P 07 Gul 4 - 6 Johan Wiggur, Rikard Karlsson Ljungsbro Sporthall
2020-02-29 15:30 232005066 Hjulsbro IK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 2 - 9 Leo Ströberg, Peter Ström Kärnahallen
2020-02-29 18:30 232005069 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 1 - 3 Danylo Abeliashev, Igor Ivanchenko Kärnahallen
2020-03-01 13:00 232005067 Solfjäderstaden IBK P 06/07 - Åby IBK Ungdom P05 2 - 1 Oscar Bard, Patricio Boiardt Mariebergshallen
2020-03-07 09:30 232005072 Hjulsbro IK Röd E - Bergs IK P 06 Svart 2 - 3 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Folkungahallen
2020-03-07 11:30 232005073 Åby IBK Ungdom P05 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 4 - 5 Toivo Andersson, Patricio Boiardt Åby Arena
2020-03-07 11:30 232005074 Bergs IK P 07 Gul - Mjölby IBK P Röd 2 7 - 8 Christian Jarl, Rikard Karlsson Ljungsbro Sporthall
2020-03-07 16:15 232005071 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06/07 6 - 5 Vincent Svenmar, Elin Andersson Rydshallen
2020-03-14 12:45 232005080 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Bergs IK P 07 Gul Kärnahallen
2020-03-15 10:30 232005078 Mjölby IBK P Röd 2 - Hjulsbro IK Röd E Lagmanshallen
2020-03-15 12:00 232005077 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Solfjäderstaden IBK P 06/07 Kärnahallen
2020-03-15 15:00 232005076 Bergs IK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart Kärnahallen
2020-03-21 11:00 232005084 Hjulsbro IK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart Kärnahallen
2020-03-21 12:15 232005085 Åby IBK Ungdom P05 - Bergs IK P 07 Gul Åby Arena
2020-03-21 14:30 232005082 Bergs IK P 06 Svart - Mjölby IBK P Röd 2 Ljungsbro Sporthall
2020-03-22 13:30 232005081 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:69 Kärnahallen
2020-03-28 14:00 232005086 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart Lagmanshallen
2020-03-28 16:30 232005089 Bergs IK P 07 Gul - Solfjäderstaden IBK P 06/07 Ljungsbro Sporthall
2020-03-28 17:00 232005088 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart - Bergs IK P 06 Svart Kärnahallen
2020-03-29 12:30 232005090 Åby IBK Ungdom P05 - Hjulsbro IK Röd E Åby Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart 13 10 0 3 77-48 29 30
2. Bergs IK P 06 Svart 13 8 0 5 59-38 21 24
3. Bergs IK P 07 Gul 13 7 2 4 68-63 5 23
4. Solfjäderstaden IBK P 06/ 07 14 7 0 7 66-69 -3 21
5. Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart 13 6 1 6 42-64 -22 19
6. Mjölby IBK P Röd 2 13 6 0 7 70-63 7 18
7. Åby IBK Ungdom P05 14 5 1 8 61-64 -3 16
8. Hjulsbro IK Röd E 13 4 1 8 46-56 -10 13
9. Linköping IBK Ungdom P 06:69 14 4 1 9 39-63 -24 13
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-06 09:15 232006004 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Bergs IK P 06 Gul 3 - 13 Max Claeson, Tobias Bobeck Kärnahallen
2019-10-06 10:45 232006003 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - IBK Mantorp P 06/07 8 - 4 Tobias Bobeck, Max Claeson Kärnahallen
2019-10-06 11:00 232006002 IBF Norrköping P 05/06 - Bergs IK P 07 Svart 4 - 5 Ellen Brunnström, Rasmus Fager Borgsmohallen
2019-10-06 13:00 232006005 Solfjäderstaden IBK P 07 - Åby IBK Ungdom P06/05 0 - 18 Rikard Karlsson, Pierre Hultsten Motala Sporthall
2019-10-06 14:45 232006001 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 4 - 3 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2019-10-12 10:00 232006009 Åby IBK Ungdom P06/05 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 1 - 8 Alen Turcinhodzic, Toivo Andersson Åby Arena
2019-10-12 12:00 232006008 Bergs IK P 06 Gul - IBF Norrköping P 05/06 2 - 3 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Ljungsbro Sporthall
2019-10-12 13:30 232006006 Bergs IK P 07 Svart - Westerviks IBK P 07 4 - 5 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Ljungsbro Sporthall
2019-10-12 13:30 232006010 Solfjäderstaden IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 3 - 3 Jan Wentzell, Osame Hammadi Motala Sporthall
2019-10-13 14:00 232006007 IBK Mantorp P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 11 - 3 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Klämmetorpshallen
2019-10-19 11:00 232006015 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 9 - 4 Elin Andersson, Johan Wiggur Kärnahallen
2019-10-19 15:30 232006013 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Åby IBK Ungdom P06/05 1 - 11 Rikard Karlsson, Adam Magnusson Kärnahallen
2019-10-20 11:00 232006014 IBF Norrköping P 05/06 - Solfjäderstaden IBK P 07 17 - 1 Alen Turcinhodzic, Toivo Andersson Borgsmohallen
2019-10-20 13:30 232006012 Bergs IK P 07 Svart - Bergs IK P 06 Gul 4 - 11 Roger Balogh, Christian Hagström Ljungsbro Sporthall
2019-10-20 14:45 232006011 Westerviks IBK P 07 - IBK Mantorp P 06/07 5 - 6 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Skogshaga Sporthall
2019-10-25 18:00 232006017 Åby IBK Ungdom P06/05 - IBK Mantorp P 06/07 9 - 4 Anton Nilsson, Sonny Weideborg Åby Arena
2019-10-26 10:30 232006016 Bergs IK P 06 Gul - Westerviks IBK P 07 6 - 1 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Ljungsbro Sporthall
2019-10-27 13:30 232006019 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 9 - 4 Jesper Karlsson, Filip Wettre Skäggetorpshallen
2019-10-27 15:15 232006018 Solfjäderstaden IBK P 07 - Bergs IK P 07 Svart 4 - 2 Johan Nordlander, Daniel Lindbom-Rydell Motala Sporthall
2019-10-27 16:30 232006020 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - IBF Norrköping P 05/06 7 - 0 Elin Alkenius, Melker Vesterlund Kärnahallen
2019-11-09 12:00 232006022 Bergs IK P 06 Gul - Solfjäderstaden IBK P 07 9 - 3 William Bergdahl, David Hägglund Ljungsbro Sporthall
2019-11-09 12:00 232006025 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - IBF Norrköping P 05/06 2 - 4 Hanna Exius, Fanny Persson Ekholmskolan
2019-11-09 13:30 232006024 Bergs IK P 07 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 3 - 8 David Hägglund, William Bergdahl Ljungsbro Sporthall
2019-11-10 14:45 232006021 Westerviks IBK P 07 - Åby IBK Ungdom P06/05 2 - 4 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2019-11-10 15:15 232006023 IBK Mantorp P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 5 - 2 Christian Jarl, Pontus Lönn Klämmetorpshallen
2019-11-16 12:30 232006026 Solfjäderstaden IBK P 07 - Westerviks IBK P 07 2 - 10 Max Claeson, William Wengelin Motala Sporthall
2019-11-17 09:00 232006028 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Bergs IK P 06 Gul 5 - 1 Jan Wentzell, Viktor Forsberg Skäggetorpshallen
2019-11-17 09:00 232006029 IBF Norrköping P 05/06 - IBK Mantorp P 06/07 4 - 0 Patricio Boiardt, Toivo Andersson Borgsmohallen
2019-11-17 10:20 232006027 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Åby IBK Ungdom P06/05 2 - 11 Viktor Forsberg, Jan Wentzell Skäggetorpshallen
2019-11-17 14:35 232006030 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Bergs IK P 07 Svart 7 - 10 Max Claeson, Christian Jarl Skäggetorpshallen
2019-11-23 11:15 232006031 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 3 - 1 Pontus Lönn, Christian Jarl Skogshaga Sporthall
2019-11-23 18:15 232006034 Bergs IK P 06 Gul - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 7 - 1 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Ljungsbro Sporthall
2019-11-24 12:00 232006032 Solfjäderstaden IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 3 - 5 Pierre Hultsten, Rikard Karlsson Motala Sporthall
2019-11-24 12:00 232006033 Åby IBK Ungdom P06/05 - IBF Norrköping P 05/06 4 - 3 Daniel Johansson, Patricio Boiardt Åby Arena
2019-11-24 15:30 232006035 IBK Mantorp P 06/07 - Bergs IK P 07 Svart 6 - 8 Christian Jarl, Adam Magnusson Klämmetorpshallen
2019-11-30 12:30 232006038 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Solfjäderstaden IBK P 07 3 - 7 Vincent Svenmar, Peter Persson Kärnahallen
2019-11-30 14:00 232006036 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Westerviks IBK P 07 10 - 2 Rikard Karlsson, Vincent Svenmar Kärnahallen
2019-11-30 15:30 232006040 IBK Mantorp P 06/07 - Bergs IK P 06 Gul 3 - 2 Christian Hagström, Christian Jarl Klämmetorpshallen
2019-11-30 17:15 232006039 Bergs IK P 07 Svart - Åby IBK Ungdom P06/05 6 - 10 Johan Nordlander, Toivo Andersson Ljungsbro Sporthall
2019-12-01 09:00 232006037 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 5 - 2 Patricio Boiardt, Henric Lundeborg Borgsmohallen
2020-01-12 09:30 232006042 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 7 - 4 Elin Andersson, Johan Wiggur Kärnahallen
2020-01-12 10:00 232006041 IBF Norrköping P 05/06 - Westerviks IBK P 07 10 - 2 Anton Nilsson, Alen Turcinhodzic Borgsmohallen
2020-01-12 10:45 232006044 Solfjäderstaden IBK P 07 - IBK Mantorp P 06/07 3 - 6 Oscar Bard, Hampus Larsson Mariebergshallen
2020-01-12 12:30 232006043 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Bergs IK P 07 Svart 3 - 1 Johan Wiggur, Elin Andersson Kärnahallen
2020-01-12 14:00 232006045 Åby IBK Ungdom P06/05 - Bergs IK P 06 Gul 3 - 1 Ellen Brunnström, Johan Nordlander Åby Arena
2020-01-18 09:00 232006049 Bergs IK P 06 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 5 - 3 Hannes Grafström, Melker Vesterlund Ljungsbro Sporthall
2020-01-18 10:30 232006047 Bergs IK P 07 Svart - IBF Norrköping P 05/06 3 - 10 Melker Vesterlund, Hannes Grafström Ljungsbro Sporthall
2020-01-19 12:00 232006046 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Westerviks IBK P 07 1 - 8 Jesper Karlsson, Filip Wettre Kärnahallen
2020-01-19 14:00 232006048 IBK Mantorp P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 4 - 5 Max Claeson, Christian Jarl Klämmetorpshallen
2020-01-19 14:30 232006050 Åby IBK Ungdom P06/05 - Solfjäderstaden IBK P 07 WO (5 - 0) Åby Arena
2020-01-25 11:00 232006051 Westerviks IBK P 07 - Bergs IK P 07 Svart 5 - 3 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2020-01-25 15:15 232006053 IBF Norrköping P 05/06 - Bergs IK P 06 Gul 2 - 4 Sonny Weideborg, Alexander Johansson Borgsmohallen
2020-01-26 12:15 232006054 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Åby IBK Ungdom P06/05 1 - 3 Peter Ström, Johan Wiggur Kärnahallen
2020-01-26 13:45 232006055 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Solfjäderstaden IBK P 07 6 - 1 Max Claeson, Gustav Berge Kärnahallen
2020-01-26 16:45 232006052 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - IBK Mantorp P 06/07 8 - 4 Max Claeson, Gustav Berge Kärnahallen
2020-02-01 14:45 232006057 Bergs IK P 06 Gul - Bergs IK P 07 Svart 3 - 4 Fanny Persson, Hanna Exius Ljungsbro Sporthall
2020-02-01 15:30 232006056 IBK Mantorp P 06/07 - Westerviks IBK P 07 5 - 7 Hampus Larsson, Oscar Bard Klämmetorpshallen
2020-02-02 10:45 232006060 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 3 - 12 Rågher Godin, Jesper Liedberg Kärnahallen
2020-02-02 11:00 232006059 Solfjäderstaden IBK P 07 - IBF Norrköping P 05/06 3 - 12 Emil Glenngård, Rikard Karlsson Mariebergshallen
2020-02-02 16:40 232006058 Åby IBK Ungdom P06/05 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 15 - 1 Daniel Johansson, Patricio Boiardt Åby Arena
2020-02-08 09:00 232006064 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 5 - 4 Oscar Bard, Ellen Brunnström Ekholmskolan
2020-02-08 14:45 232006061 Westerviks IBK P 07 - Bergs IK P 06 Gul 2 - 3 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2020-02-08 15:45 232006063 Bergs IK P 07 Svart - Solfjäderstaden IBK P 07 12 - 2 Anton Nilsson, Peter Ström Ljungsbro Sporthall
2020-02-09 09:00 232006065 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 4 - 10 Toivo Andersson, Anton Nilsson Borgsmohallen
2020-02-09 15:30 232006062 IBK Mantorp P 06/07 - Åby IBK Ungdom P06/05 2 - 4 Viktor Forsberg, Tomas Edstrand Klämmetorpshallen A
2020-02-29 10:00 232006066 Åby IBK Ungdom P06/05 - Westerviks IBK P 07 7 - 2 Patricio Boiardt, Elin Andersson Åby Arena
2020-02-29 15:15 232006069 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Bergs IK P 07 Svart 8 - 2 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2020-02-29 16:30 232006067 Solfjäderstaden IBK P 07 - Bergs IK P 06 Gul 1 - 14 William Wengelin, Christian Hagström Motala Sporthall
2020-02-29 16:30 232006070 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 9 - 1 Anton Nilsson, Alexander Johansson Borgsmohallen
2020-02-29 16:45 232006068 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - IBK Mantorp P 06/07 1 - 8 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2020-03-06 19:00 232006072 Åby IBK Ungdom P06/05 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 3 - 4 Emil Magnusson, Christian Hagström Åby Arena
2020-03-07 08:30 232006075 Bergs IK P 07 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 5 - 5 Peter Ström, Thomas Nystrand Ljungsbro Sporthall
2020-03-07 10:00 232006073 Bergs IK P 06 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 4 - 5 Peter Ström, Thomas Nystrand Ljungsbro Sporthall
2020-03-07 11:00 232006071 Westerviks IBK P 07 - Solfjäderstaden IBK P 07 14 - 1 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2020-03-08 14:00 232006074 IBK Mantorp P 06/07 - IBF Norrköping P 05/06 2 - 3 Adam Magnusson, Max Claeson Klämmetorpshallen
2020-03-14 12:30 232006078 IBF Norrköping P 05/06 - Åby IBK Ungdom P06/05 Borgsmohallen
2020-03-14 13:00 232006076 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Westerviks IBK P 07 Ekholmskolan
2020-03-15 09:00 232006079 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Bergs IK P 06 Gul Kärnahallen
2020-03-15 13:30 232006077 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Solfjäderstaden IBK P 07 Kärnahallen
2020-03-15 16:30 232006080 Bergs IK P 07 Svart - IBK Mantorp P 06/07 Kärnahallen
2020-03-20 19:00 232006084 Åby IBK Ungdom P06/05 - Bergs IK P 07 Svart Åby Arena
2020-03-21 13:00 232006081 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit Skogshaga Sporthall
2020-03-21 16:00 232006085 Bergs IK P 06 Gul - IBK Mantorp P 06/07 Ljungsbro Sporthall
2020-03-22 12:00 232006082 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - IBF Norrköping P 05/06 Kärnahallen
2020-03-22 16:00 232006083 Solfjäderstaden IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit Motala Sporthall
2020-03-28 09:30 232006087 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit Folkungahallen
2020-03-28 13:30 232006090 Bergs IK P 06 Gul - Åby IBK Ungdom P06/05 Ljungsbro Sporthall
2020-03-28 15:00 232006088 Bergs IK P 07 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit Ljungsbro Sporthall
2020-03-29 10:45 232006086 Westerviks IBK P 07 - IBF Norrköping P 05/06 Skogshaga Sporthall
2020-03-29 14:00 232006089 IBK Mantorp P 06/07 - Solfjäderstaden IBK P 07 Klämmetorpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit 15 14 0 1 108-42 66 42
2. Åby IBK Ungdom P06/ 05 15 13 0 2 108-37 71 39
3. IBF Norrköping P 05/ 06 15 10 0 5 90-48 42 30
4. Bergs IK P 06 Gul 15 9 0 6 85-43 42 27
5. Westerviks IBK P 07 15 8 0 7 72-66 6 24
6. IBK Mantorp P 06/ 07 15 6 0 9 70-72 -2 18
7. Bergs IK P 07 Svart 15 5 1 9 72-91 -19 16
8. Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit 15 4 1 10 50-88 -38 13
9. Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit 15 2 1 12 49-115 -66 7
10. Solfjäderstaden IBK P 07 15 2 1 12 34-136 -102 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-06 12:00 232007003 Linghems SK P 07 - Borensberg IBC P06/07 6 - 9 Christian Jarl, Jesper Karlsson Rydshallen
2019-10-06 12:15 232007001 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Söderköpings IBK P 06/07 6 - 1 Max Claeson, Tobias Bobeck Kärnahallen
2019-10-06 15:00 232007002 Finspång IBK P 06/07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 11 - 3 Peter Ström, Thomas Nystrand Arena Grosvad
2019-10-06 16:30 232007004 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBF Kolmården P 07 13 - 2 Vincent Svenmar, Adam Wramell Huitema Rydshallen
2019-10-12 17:30 232007006 Borensberg IBC P06/07 - Söderköpings IBK P 06/07 5 - 5 William Wengelin, Jan Wentzell Hällaskolan
2019-10-13 10:30 232007008 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linghems SK P 07 0 - 8 Hannes Grafström, Melker Vesterlund Rydshallen
2019-10-13 15:00 232007005 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 8 - 7 Christian Hagström, Gustav Berge Åtvidaberg Sporthall
2019-10-13 16:30 232007007 IBF Kolmården P 07 - Finspång IBK P 06/07 9 - 5 Rikard Karlsson, Osame Hammadi Råsslahallen
2019-10-16 18:30 232007012 Finspång IBK P 06/07 - Linghems SK P 07 8 - 6 Osame Hammadi, Peter Ström Arena Grosvad
2019-10-16 19:00 232007011 Söderköpings IBK P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 11 - 5 Toivo Andersson, Sonny Weideborg Sporthallen Vikingen
2019-10-17 19:00 232007009 Borensberg IBC P06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 2 - 10 Christian Jarl, Pontus Lönn Hällaskolan
2019-12-15 12:00 232007010 IBK Åtvidaberg P 06/07 - IBF Kolmården P 07 7 - 6 Tim Andersson, Robin Fahlén Åtvidaberg Sporthall
2019-10-19 09:30 232007014 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Borensberg IBC P06/07 0 - 12 Elin Andersson, Johan Wiggur Kärnahallen
2019-10-20 12:00 232007015 Linghems SK P 07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 8 - 1 Oscar Bard, Tobias Bobeck Rydshallen
2019-10-20 15:00 232007016 Finspång IBK P 06/07 - Söderköpings IBK P 06/07 7 - 4 Oscar Bard, Hampus Larsson Arena Grosvad
2019-10-20 16:00 232007013 IBF Kolmården P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 4 - 7 Alen Turcinhodzic, Toivo Andersson Råsslahallen
2019-10-26 17:00 232007019 Borensberg IBC P06/07 - Finspång IBK P 06/07 2 - 4 Christian Hagström, Jesper Karlsson Hällaskolan
2019-10-27 12:00 232007017 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Svinstadsjöns IF P 06/08 3 - 3 Filip Wettre, Jesper Karlsson Skäggetorpshallen
2019-10-27 13:30 232007020 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Söderköpings IBK P 06/07 5 - 7 Henric Lundeborg, Roger Balogh Åtvidaberg Sporthall
2019-10-27 16:00 232007018 IBF Kolmården P 07 - Linghems SK P 07 3 - 10 Rågher Godin, Martin Dahl Råsslahallen
2019-11-10 10:30 232007021 Linghems SK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 12 - 5 Christian Jarl, Pontus Lönn Rydshallen
2019-11-10 12:30 232007023 Söderköpings IBK P 06/07 - IBF Kolmården P 07 8 - 3 Emil Glenngård, Roger Balogh Sporthallen Vikingen
2019-11-10 13:30 232007024 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Borensberg IBC P06/07 2 - 8 Henric Lundeborg, Ellen Brunnström Åtvidaberg Sporthall
2019-11-10 15:00 232007022 Finspång IBK P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 11 - 1 Emil Magnusson, Patricio Boiardt Arena Grosvad
2019-11-16 13:30 232007026 Söderköpings IBK P 06/07 - Linghems SK P 07 5 - 3 Anton Nilsson, Viktor Forsberg Sporthallen Vikingen
2019-11-17 11:45 232007025 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Finspång IBK P 06/07 3 - 5 Jan Wentzell, Viktor Forsberg Skäggetorpshallen
2019-11-17 13:10 232007027 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBK Åtvidaberg P 06/07 6 - 3 Max Claeson, Christian Jarl Skäggetorpshallen
2019-11-17 15:30 232007028 IBF Kolmården P 07 - Borensberg IBC P06/07 2 - 10 Toivo Andersson, Patricio Boiardt Råsslahallen
2019-11-19 18:45 232007030 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Finspång IBK P 06/07 2 - 6 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Åtvidaberg Sporthall
2019-11-20 18:30 232007032 IBF Kolmården P 07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 5 - 1 Oscar Bard, Patricio Boiardt Råsslahallen
2019-11-20 19:00 232007029 Söderköpings IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 4 - 7 Jan Wentzell, William Wengelin Sporthallen Vikingen
2019-11-21 19:00 232007031 Borensberg IBC P06/07 - Linghems SK P 07 2 - 4 Johan Wiggur, Jonathan Forsemalm Hällaskolan
2019-11-23 09:30 232007036 Linghems SK P 07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 4 - 2 Hannes Grafström, Melker Vesterlund Ekholmskolan
2019-11-23 11:00 232007033 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - IBK Åtvidaberg P 06/07 5 - 2 Melker Vesterlund, Hannes Grafström Ekholmskolan
2019-11-23 15:00 232007034 Söderköpings IBK P 06/07 - Borensberg IBC P06/07 2 - 6 Emil Glenngård, Christian Hagström Sporthallen Vikingen
2019-11-24 15:00 232007035 Finspång IBK P 06/07 - IBF Kolmården P 07 6 - 6 Alexander Johansson, Toivo Andersson Arena Grosvad
2019-11-30 15:30 232007039 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Söderköpings IBK P 06/07 5 - 4 Rikard Karlsson, Vincent Svenmar Kärnahallen
2019-11-30 17:00 232007040 Linghems SK P 07 - Finspång IBK P 06/07 7 - 9 Vincent Svenmar, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-12-01 12:30 232007037 Borensberg IBC P06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 6 - 2 Ellen Brunnström, Rikard Karlsson Hällaskolan
2019-12-01 14:30 232007038 IBF Kolmården P 07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 7 - 7 Henric Lundeborg, Patricio Boiardt Råsslahallen
2020-01-11 12:30 232007042 Borensberg IBC P06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 6 - 4 Patricio Boiardt, Viktor Forsberg Hällaskolan
2020-01-11 15:00 232007044 Söderköpings IBK P 06/07 - Finspång IBK P 06/07 3 - 6 Gustav Berge, Ellen Brunnström Sporthallen Vikingen
2020-01-12 12:00 232007043 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Linghems SK P 07 5 - 10 Viktor Forsberg, Rikard Karlsson Åtvidaberg Sporthall
2020-01-12 14:00 232007041 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - IBF Kolmården P 07 3 - 3 Markus Hilmerson, Jan Wentzell Kärnahallen
2020-01-18 15:00 232007048 Söderköpings IBK P 06/07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 6 - 4 Viktor Forsberg, Tim Andersson Sporthallen Vikingen
2020-01-19 13:30 232007045 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 4 - 4 William Bergdahl, David Hägglund Kärnahallen
2020-01-19 15:00 232007047 Finspång IBK P 06/07 - Borensberg IBC P06/07 5 - 4 Oscar Bard, Hampus Larsson Arena Grosvad
2020-01-19 16:30 232007046 Linghems SK P 07 - IBF Kolmården P 07 15 - 2 David Hägglund, William Bergdahl Kärnahallen
2020-01-21 17:00 232007049 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Linghems SK P 07 1 - 7 Fanny Persson, Hanna Exius Skäggetorpshallen
2020-01-22 18:15 232007050 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Finspång IBK P 06/07 3 - 2 Emil Glenngård, Thomas Nystrand Himnahallen
2020-01-22 18:30 232007051 IBF Kolmården P 07 - Söderköpings IBK P 06/07 6 - 1 Alen Turcinhodzic, Daniel Johansson Råsslahallen
2020-01-23 19:00 232007052 Borensberg IBC P06/07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 9 - 1 Christian Hagström, Jan Wentzell Hällaskolan
2020-01-25 17:30 232007056 Borensberg IBC P06/07 - IBF Kolmården P 07 6 - 5 Håkan Karlsson, Jan Wentzell Hällaskolan
2020-01-26 12:00 232007055 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 2 - 3 Pontus Lönn, Christian Jarl Åtvidaberg Sporthall
2020-01-26 15:00 232007053 Finspång IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 7 - 3 Alexander Johansson, Viktor Forsberg Arena Grosvad
2020-01-29 19:00 232007054 Söderköpings IBK P 06/07 - Linghems SK P 07 1 - 4 Anton Nilsson, Alen Turcinhodzic Sporthallen Vikingen
2020-02-01 16:30 232007057 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Söderköpings IBK P 06/07 7 - 1 Adam Magnusson, Max Claeson Kärnahallen
2020-02-02 13:45 232007059 Linghems SK P 07 - Borensberg IBC P06/07 7 - 1 Gustav Berge, Magnus Jakobsson Kärnahallen
2020-02-02 15:00 232007058 Finspång IBK P 06/07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 10 - 2 Johan Nordlander, William Wengelin Arena Grosvad
2020-02-02 15:15 232007060 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBF Kolmården P 07 4 - 3 Gustav Berge, Magnus Jakobsson Kärnahallen
2020-02-09 10:30 232007064 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linghems SK P 07 1 - 5 Roger Balogh, Magnus Jakobsson Rydshallen
2020-02-09 12:30 232007062 Borensberg IBC P06/07 - Söderköpings IBK P 06/07 6 - 1 Markus Hilmerson, Oscar Bard Hällaskolan
2020-02-09 13:30 232007061 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 3 - 5 Fanny Persson, Hanna Exius Åtvidaberg Sporthall
2020-02-09 14:30 232007063 IBF Kolmården P 07 - Finspång IBK P 06/07 5 - 4 Jimmy Eliasson, Toivo Andersson Råsslahallen
2020-02-29 13:45 232007065 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Borensberg IBC P06/07 5 - 3 Adam Wramell Huitema, Vincent Svenmar Rydshallen
2020-02-29 15:00 232007067 Söderköpings IBK P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 3 - 4 Gustav Berge, Jan Wentzell Sporthallen Vikingen
2020-03-01 12:30 232007066 IBK Åtvidaberg P 06/07 - IBF Kolmården P 07 2 - 5 Pontus Karlsson, Rikard Karlsson Åtvidaberg Sporthall
2020-03-01 15:00 232007068 Finspång IBK P 06/07 - Linghems SK P 07 10 - 3 Peter Ström, Thomas Nystrand Arena Grosvad
2020-03-07 12:30 232007070 Borensberg IBC P06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 7 - 3 Håkan Karlsson, Oscar Bard Hällaskolan
2020-03-07 14:30 232007069 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - IBF Kolmården P 07 4 - 4 Vincent Svenmar, Elin Andersson Rydshallen
2020-03-08 15:00 232007072 Finspång IBK P 06/07 - Söderköpings IBK P 06/07 9 - 1 Pontus Karlsson, Rikard Karlsson Arena Grosvad
2020-03-08 16:15 232007071 Linghems SK P 07 - IBK Åtvidaberg P 06/07 4 - 2 Hannes Grafström, Leo Ströberg Folkungahallen
2020-03-14 12:30 232007075 Borensberg IBC P06/07 - Finspång IBK P 06/07 Hällaskolan
2020-03-15 10:30 232007073 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Svinstadsjöns IF P 06/08 Kärnahallen
2020-03-15 15:30 232007074 IBF Kolmården P 07 - Linghems SK P 07 Råsslahallen
2020-03-15 16:00 232007076 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Söderköpings IBK P 06/07 WW (-5 - -5) Åtvidaberg Sporthall
2020-03-21 14:30 232007080 IBK Åtvidaberg P 06/07 - Borensberg IBC P06/07 Åtvidaberg Sporthall
2020-03-21 15:00 232007079 Söderköpings IBK P 06/07 - IBF Kolmården P 07 WW (-5 - -5) Sporthallen Vikingen
2020-03-22 09:00 232007077 Linghems SK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart Kärnahallen
2020-03-22 11:00 232007078 Finspång IBK P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08 Arena Grosvad
2020-03-28 12:30 232007082 Linghems SK P 07 - Söderköpings IBK P 06/07 WW (-5 - -5) Kärnahallen
2020-03-28 14:00 232007083 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBK Åtvidaberg P 06/07 Kärnahallen
2020-03-28 15:30 232007081 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Finspång IBK P 06/07 Kärnahallen
2020-03-29 14:30 232007084 IBF Kolmården P 07 - Borensberg IBC P06/07 Råsslahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Finspång IBK P 06/ 07 18 14 1 3 125-67 58 43
2. Linghems SK P 07 19 13 0 6 123-72 51 39
3. Borensberg IBC P06/ 07 18 11 1 6 104-68 36 34
4. Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart 18 8 4 6 87-79 8 28
5. Svinstadsjöns IF P 06/ 08 18 7 2 9 62-95 -33 23
6. IBF Kolmården P 07 19 5 4 10 80-118 -38 19
7. Söderköpings IBK P 06/ 07 21 5 1 15 68-113 -45 16
8. IBK Åtvidaberg P 06/ 07 19 2 1 16 61-128 -67 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis