Pantamera F Blå Medel-Svår (07-08) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150364006 Bro IK - Vaxholms IBF
2019-09-28 10:00 150364001 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Adam Sundbom, Simon Fröberg Hammarbackens Sporthall
2019-09-28 12:00 150364004 Väsby AIK (A) - Enebybergs IF Jonatan Svahn, Richard Jonsson Väsby skolan
2019-09-28 14:00 150364002 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Mimma Spasic, Magnus Johnsson Smedsgärdshallen
2019-09-29 14:00 150364003 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Ludwig Idevall, Jakob Iskander Skärgårdsstadshallen
2019-10-06 10:00 150364012 Rotebro IS IBK - Bro IK Carl Theorén, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 12:00 150364010 Täby FC (A) - Väsby AIK (B) Oscar Silverbratt Grindtorpshallen
2019-10-06 12:00 150364011 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK Martin Hjelmberg, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-10-06 13:00 150364008 Ängby IF (B) - Väsby AIK (A) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Grimstahallen
2019-10-06 17:15 150364009 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Anton Fritshammar, Alice Fritshammar Danderyds Gymnasium
2019-10-12 11:15 150364013 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Lucas Edberg, Jan Lingemark Hammarbackens Sporthall
2019-10-12 14:00 150364016 Väsby AIK (A) - Vaxholms IBF Carl Theorén, Andreas Theorén Väsby skolan
2019-10-13 11:30 150364018 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-10-13 15:15 150364015 Åkersberga IBF - Ängby IF (B) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-11-09 14:30 150364014 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF Niclas Andersson, Rikard Söderlund Väsby skolan
2019-10-19 13:30 150364020 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Mats Järnmark, Imtiaz Karim Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-19 14:00 150364023 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 150364021 Ängby IF (B) - Väsby AIK (B) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Grimstahallen
2019-10-20 13:00 150364019 Bro IK - Väsby AIK (A) Sam Robertsson, Sebastian Johansson Bro Sporthall
2019-10-20 17:15 150364022 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Max Hasselrot, Johan Nima Danderyds Gymnasium
2019-10-26 10:00 150364026 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Lars Reuterhagen, Magnus Johnsson Smedsgärdshallen
2019-10-26 12:00 150364025 Vallentuna IBK - Ängby IF (B) Ida Nedin, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2019-10-27 10:15 150364027 Åkersberga IBF - Bro IK Magnus Johnsson, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 12:00 150364030 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF Elliot Karlsson, Martin Hjelmberg Björkebyhallen
2019-10-27 13:00 150364029 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Mats Järnmark, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-11-09 08:45 150364036 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (A) Jonas Vedin, Carl Theorén Rotebrohallen (Nya)
2019-11-10 13:00 150364032 Bro IK - Väsby AIK (B) Mimma Spasic, Sezgin Youmer Bro Sporthall
2019-11-10 13:45 150364033 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Simon Fröberg, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-10 14:15 150364034 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Marcus Höök, Elliot Karlsson Grimstahallen
2019-11-10 18:15 150364035 Enebybergs IF - Täby FC (A) Mario Mallengren, Mimma Spasic Danderyds Gymnasium
2019-11-16 10:00 150364037 Vallentuna IBK - Bro IK Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall
2019-11-16 14:00 150364041 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Mats Järnmark, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-11-17 09:30 150364042 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF Isac Krona, Robin Lidmyr Björkebyhallen
2019-11-17 15:15 150364039 Åkersberga IBF - Väsby AIK (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 17:15 150364040 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Saga Emtell, Tindra Henriksson Danderyds Gymnasium
2019-11-30 09:15 150364050 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF Lars Reuterhagen, Ken Johansson Smedsgärdshallen
2019-11-30 12:00 150364049 Vallentuna IBK - Väsby AIK (A) Andreas Theorén, Carl Theorén Hammarbackens Sporthall
2019-12-01 12:00 150364053 Täby FC (A) - Bro IK Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-01 13:00 150364051 Ängby IF (B) - Rotebro IS IBK Elliot Karlsson, Marcus Höök Grimstahallen
2019-12-01 14:15 150364052 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Stephanie Mobedjina, Mattias Thomasson Mörbyhallen
2019-12-07 10:15 150364056 Väsby AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Hugo Nilsson, Filip Saverstam Väsby skolan
2019-12-07 15:30 150364059 Vaxholms IBF - Ängby IF (B) Sezgin Youmer, Mats Järnmark Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-08 09:00 150364060 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (B) Jonas Vedin, Magnus Johnsson Rotebrohallen (Nya)
2019-12-08 12:00 150364058 Bro IK - Enebybergs IF Ricky Bagge, Alexander Löfgren Bro Sporthall
2019-12-08 12:15 150364055 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Aarre Hietanen, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-12-08 14:00 150364065 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Max Hasselrot, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2019-12-14 16:30 150364062 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Johan Engvall, Mats Järnmark Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-15 08:45 150364066 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-12-15 11:00 150364063 Ängby IF (B) - Bro IK Alice Fritshammar, Ricky Bagge Grimstahallen
2019-12-15 16:00 150364061 Vallentuna IBK - Väsby AIK (B) Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2020-01-11 09:45 150364072 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Andreas Theorén, Carl Theorén Rotebrohallen (Nya)
2020-01-11 15:30 150364067 Vaxholms IBF - Bro IK Lars Samuelsson, Roger Nyström Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-12 13:00 150364071 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (B) Mimma Spasic, Mario Mallengren Björkebyhallen
2020-01-12 18:00 150364070 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-01-12 18:15 150364069 Enebybergs IF - Väsby AIK (A) , Mats Järnmark Danderyds Gymnasium
2020-01-18 11:15 150364073 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Moa Holm, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 13:00 150364076 Väsby AIK (A) - Ängby IF (B) Lea Gergi, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2020-01-18 15:00 150364074 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Hugo Nilsson, Carl Theorén Väsby skolan
2020-01-19 09:15 150364075 Åkersberga IBF - Enebybergs IF Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-01-19 13:15 150364078 Bro IK - Rotebro IS IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Bro Sporthall
2020-01-25 10:00 150364086 Väsby AIK (B) - Ängby IF (B) Lea Gergi, Magnus Johnsson Smedsgärdshallen
2020-01-25 13:30 150364087 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Anna Mandelstam, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:30 150364090 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Håkan Taxén, Martin Mårtensson Björkebyhallen
2020-01-26 13:00 150364085 Vallentuna IBK - Enebybergs IF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 14:00 150364088 Väsby AIK (A) - Bro IK Carl Theorén, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-02-01 14:30 150364093 Vaxholms IBF - Väsby AIK (B) Mimma Spasic, Jelena Spasic Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-02 11:00 150364096 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Noel Huss, Joel Holm Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 13:15 150364092 Bro IK - Åkersberga IBF Mimma Spasic, Mario Mallengren Bro Sporthall
2020-02-02 17:15 150364095 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF Linn Skotte, Ej offentliggjord Danderyds Gymnasium
2020-02-02 19:15 150364094 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Imtiaz Karim Grimstahallen
2020-02-08 10:00 150364097 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 11:00 150364098 Väsby AIK (B) - Bro IK Väsby skolan
2020-02-08 14:00 150364100 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2020-02-08 14:00 150364101 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-02-09 12:30 150364102 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (B) Björkebyhallen
2020-02-15 13:00 150364103 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF Väsby skolan
2020-02-16 13:00 150364105 Bro IK - Vallentuna IBK Bro Sporthall
2020-02-16 14:00 150364107 Ängby IF (B) - Täby FC (A) Grimstahallen
2020-02-16 14:00 150364108 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Silverdalshallen
2020-02-16 14:30 150364106 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Innebandyhallen Vaxholm
150364110 Väsby AIK (B) - Väsby AIK (A) Väsby skolan
2020-03-07 17:00 150364113 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-03-08 09:45 150364114 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Björkebyhallen
2020-03-08 11:15 150364111 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 19:15 150364112 Enebybergs IF - Ängby IF (B) Danderyds Gymnasium
2020-03-14 11:00 150364116 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2020-03-14 17:00 150364119 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-15 09:00 150364120 Rotebro IS IBK - Ängby IF (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-03-15 09:15 150364115 Åkersberga IBF - Väsby AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-15 13:15 150364118 Bro IK - Täby FC (A) Bro Sporthall
2020-03-21 13:00 150364121 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2020-03-21 16:15 150364122 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2020-03-22 12:00 150364126 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (A) Björkebyhallen
2020-03-22 18:15 150364124 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2020-03-22 19:00 150364123 Ängby IF (B) - Vaxholms IBF Grimstahallen
2020-03-28 09:00 150364132 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-03-28 14:15 150364128 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2020-03-29 14:30 150364129 Väsby AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2020-03-29 15:00 150364131 Bro IK - Ängby IF (B) Bro Sporthall
2020-03-29 15:30 150364127 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK Väsby skolan
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150365003 Ängby IF (A) - Ingarö IF Grimstahallen
2019-09-28 12:00 150365002 Huddinge IBS - Vendelsö IK (B) Annabel Jonsson, Thea Kaplan Tomtbergahallen
2019-09-28 12:30 150365004 FBI Tullinge - Täby FC (B) Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Tullingehallen
2019-09-29 09:00 150365001 Huddinge IK - Vendelsö IK (A) Adam Lönnborg, Gustav Frank Kvarnbergshallen
2019-11-17 12:15 150365006 Töjnan IBK - Älvsjö AIK IBF Leif Karlsson, Hugo Nilsson Silverdalshallen
150365010 Ingarö IF - Huddinge IBS
2019-10-05 09:30 150365011 Vendelsö IK (B) - Huddinge IK Mauricio Castillo, Petra Dynesius Lyckeby Sporthall
2019-10-05 11:00 150365008 Värmdö IF - FBI Tullinge Anton Zaitsev, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2019-10-05 14:00 150365009 Täby FC (B) - Ängby IF (A) Johanna Kjebon, Aida Jönsson Grindtorpshallen
2019-10-19 14:30 150365012 Vendelsö IK (A) - Töjnan IBK Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
150365013 Huddinge IK - Ingarö IF Kvarnbergshallen
2019-10-12 10:15 150365016 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Elise Lundin, Malva Sölvemark Tullingehallen
2019-10-12 12:00 150365018 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Jessika Forsberg, Anna Mandelstam Lyckeby Sporthall
2019-10-12 14:00 150365014 Huddinge IBS - Täby FC (B) Thomas Gjutarenäfve, Martin Claësson Tomtbergahallen
2019-10-12 14:00 150365015 Ängby IF (A) - Värmdö IF Arvid Stegrud, Robert Milerud Stora Mossen 1
150365023 Ingarö IF - Vendelsö IK (B)
2019-10-19 10:00 150365020 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (A) Anna Mandelstam, Anders Asp Sätrahallen
2019-10-19 12:00 150365021 Värmdö IF - Huddinge IBS Anton Zaitsev, Malva Sölvemark Värmdö sporthall
2019-10-19 13:00 150365022 Täby FC (B) - Huddinge IK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 150365019 Töjnan IBK - FBI Tullinge Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Silverdalshallen
150365029 Ingarö IF - Vendelsö IK (A)
2019-10-26 12:00 150365026 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Sezgin Youmer, Thomas Gjutarenäfve Tomtbergahallen
2019-10-26 13:00 150365030 Vendelsö IK (B) - Täby FC (B) Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-10-27 13:00 150365025 Huddinge IK - Värmdö IF Tuva Egman, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2019-10-27 15:15 150365027 Ängby IF (A) - Töjnan IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Grimstahallen
150365035 Täby FC (B) - Ingarö IF Grindtorpshallen
2019-11-09 11:00 150365036 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge Leif Karlsson, Karima Sharipova Lyckeby Sporthall
2019-11-09 12:15 150365034 Värmdö IF - Vendelsö IK (B) Oscar Forstadius, Christian Berger Värmdö sporthall
2019-11-09 14:00 150365033 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Sätrahallen
2019-11-10 09:45 150365032 Töjnan IBK - Huddinge IBS Noel Huss, Hugo Nilsson Silverdalshallen
150365041 Ingarö IF - Värmdö IF
2019-11-16 09:45 150365037 Huddinge IK - Töjnan IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Kvarnbergshallen
2019-11-16 15:00 150365040 Täby FC (B) - Vendelsö IK (A) Miranda Ahlberg, Tindra Ahlberg Grindtorpshallen
2019-11-17 10:00 150365039 Ängby IF (A) - FBI Tullinge Linnea Gribe, Stella Hammer Grimstahallen
2020-03-28 15:15 150365042 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
150365043 FBI Tullinge - Huddinge IBS
150365045 Töjnan IBK - Vendelsö IK (B)
150365046 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF
150365047 Värmdö IF - Täby FC (B)
150365048 Vendelsö IK (A) - Ängby IF (A)
2019-11-30 09:30 150365052 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Tobias Jansson, Johan Nima Skarpängskolan B
2019-11-30 10:00 150365050 Huddinge IBS - Ängby IF (A) Anders Hillebrink, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-11-30 10:00 150365051 Värmdö IF - Vendelsö IK (A) Tyra Müller-Nord, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-11-30 11:00 150365053 Ingarö IF - Töjnan IBK Linnea Gribe, Stella Hammer Ingarö Sporthall
2019-12-01 08:00 150365049 Huddinge IK - FBI Tullinge Annabel Jonsson, Tindra Henriksson Kvarnbergshallen
2019-12-07 10:45 150365056 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Erik Gustafsson, Adam Lönnborg Tullingehallen
2019-12-07 11:00 150365060 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-12-07 15:00 150365059 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Christoffer Castwall, Elias Englund Sätrahallen
2019-12-08 10:45 150365055 Ängby IF (A) - Huddinge IK Isac Krona, Robin Lidmyr Grimstahallen
2019-12-08 14:30 150365058 Töjnan IBK - Täby FC (B) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
2019-12-14 10:30 150365065 Ingarö IF - FBI Tullinge Daniel Mårtensson, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-12-14 11:00 150365066 Vendelsö IK (B) - Ängby IF (A) Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-12-14 12:30 150365063 Värmdö IF - Töjnan IBK Carl Brorsson, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-12-15 09:00 150365061 Huddinge IK - Huddinge IBS Viggo Modigh, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2019-12-15 10:30 150365062 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (A) Jouni Kekkonen, Zana Guzel Västertorpshallen
2020-01-11 10:15 150365067 Älvsjö AIK IBF - Töjnan IBK Sam Robertsson, Anders Hillebrink Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 13:00 150365071 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS Edvin Strömgren, Jonas Holm Lyckeby Sporthall
2020-01-11 14:00 150365070 Ingarö IF - Ängby IF (A) Anton Fritshammar, Kari Malmros Ingarö Sporthall
2020-01-11 14:00 150365072 Vendelsö IK (A) - Huddinge IK Edvin Strömgren, Jonas Holm Lyckeby Sporthall
2020-01-12 15:00 150365069 Täby FC (B) - FBI Tullinge Mattias Lönnborg, Hannes Hovmöller Grindtorpshallen
2020-01-18 12:00 150365074 Huddinge IBS - Ingarö IF Anna Mandelstam, Anders Hillebrink Tomtbergahallen
2020-01-18 14:00 150365076 FBI Tullinge - Värmdö IF Adam Lönnborg, Erik Gustafsson Tullingehallen
2020-01-19 10:00 150365073 Huddinge IK - Vendelsö IK (B) Tuva Egman, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2020-01-19 10:30 150365078 Töjnan IBK - Vendelsö IK (A) Thea Kaplan, Annabel Jonsson Silverdalshallen
2020-01-19 11:00 150365075 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Grimstahallen
150365080 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 2
150365081 Värmdö IF - Ängby IF (A) Värmdö sporthall
150365082 Täby FC (B) - Huddinge IBS Skarpängskolan B
150365083 Ingarö IF - Huddinge IK
2020-01-18 12:15 150365084 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-01-25 09:15 150365088 FBI Tullinge - Töjnan IBK Rebecka Edin, Mario Mallengren Tullingehallen
2020-01-25 10:00 150365086 Huddinge IBS - Värmdö IF Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2020-01-25 10:00 150365090 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF Johan Nima, Karima Sharipova Lyckeby Sporthall
2020-01-25 10:45 150365085 Huddinge IK - Täby FC (B) Siri Bjuremalm, Michelle Caspar Kvarnbergshallen
2020-01-26 11:00 150365087 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF Elliot Karlsson, Emil Pernkrans Grimstahallen
2020-02-01 10:30 150365093 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS ****** ******, Martin Claësson Kämpetorpshallen 2
2020-02-01 14:00 150365095 Täby FC (B) - Vendelsö IK (B) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
2020-02-01 14:30 150365094 Värmdö IF - Huddinge IK Sezgin Youmer, Niclas Andersson Värmdö sporthall
2020-02-02 09:15 150365092 Töjnan IBK - Ängby IF (A) Hugo Nilsson, Filip Saverstam Silverdalshallen
2020-02-02 12:30 150365096 Vendelsö IK (A) - Ingarö IF Edvin Strömgren, Jonas Jatko Lyckeby Sporthall
2020-02-08 11:45 150365101 Ingarö IF - Täby FC (B) Ingarö Sporthall
2020-02-08 12:00 150365098 Huddinge IBS - Töjnan IBK Tomtbergahallen
2020-02-08 13:00 150365100 FBI Tullinge - Vendelsö IK (A) Botkyrkahallen
2020-02-08 13:00 150365102 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF Lyckeby Sporthall
2020-02-09 11:00 150365097 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
2020-02-15 11:00 150365107 Värmdö IF - Ingarö IF Värmdö sporthall
2020-02-15 12:00 150365108 Vendelsö IK (A) - Täby FC (B) Lyckeby Sporthall
2020-02-15 13:00 150365103 FBI Tullinge - Ängby IF (A) Tullingehallen
2020-02-15 13:00 150365106 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (B) Kämpetorpshallen 1
2020-02-16 10:45 150365105 Töjnan IBK - Huddinge IK Silverdalshallen
2020-03-07 10:30 150365113 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF Ingarö Sporthall
2020-03-07 13:00 150365114 Vendelsö IK (B) - Töjnan IBK Lyckeby Sporthall
2020-03-07 16:00 150365112 Täby FC (B) - Värmdö IF Grindtorpshallen
2020-03-08 11:00 150365111 Ängby IF (A) - Vendelsö IK (A) Grimstahallen
2020-03-08 12:00 150365110 Huddinge IBS - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2020-03-14 10:45 150365116 FBI Tullinge - Huddinge IK Storvretens Sporthall
2020-03-14 11:00 150365120 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF Lyckeby Sporthall
2020-03-14 13:00 150365119 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 2
2020-03-15 09:00 150365118 Töjnan IBK - Ingarö IF Silverdalshallen
2020-03-15 11:00 150365115 Ängby IF (A) - Huddinge IBS Grimstahallen
2020-02-01 13:00 150365124 Täby FC (B) - Töjnan IBK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
2020-03-21 09:30 150365121 Huddinge IK - Ängby IF (A) Kvarnbergshallen
2020-03-21 12:00 150365122 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2020-03-21 12:00 150365126 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge Lyckeby Sporthall
2020-03-22 10:15 150365123 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2020-03-28 13:00 150365129 FBI Tullinge - Ingarö IF Tullingehallen
2020-03-28 13:00 150365132 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
2020-03-29 09:15 150365131 Töjnan IBK - Värmdö IF Silverdalshallen
2020-03-29 10:15 150365127 Huddinge IBS - Huddinge IK Tomtbergahallen
2020-03-29 14:00 150365128 Ängby IF (A) - Vendelsö IK (B) Grimstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis