Blånivå Pojk Vår 24 (2021/22)

Gruppspel
Newbody Pojk Lätt A Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 10:00 066001003 Mölndals IBF U8 (P12) - IBK Kungälv P12 Vit Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-01-15 10:00 066001006 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Filippa Löfgren, Maja Blennermark Wallenstam Arena B
2022-01-15 13:30 066001005 FBC Lerum P12 - Landvetter IBK P12 Blå Alice Engström, Elin Brendelökken Rydsbergshallen
2022-01-16 09:00 066001004 Frölunda IBK P12 2 - IBK Bergum P12 Isak Larsson, Axel Wigh Flatåsskolan
2022-01-16 12:00 066001002 Överby IBK P11/12 (röd) - FBC Partille P12 Mathias Johansson, Edwin Knutsson Nordby Supermarkethallen
2022-01-23 08:00 066001010 Landvetter IBK P12 Blå - Mölndals IBF U8 (P12) Tuva Aebischer Skogbäck, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-01-23 12:20 066001009 IBK Bergum P12 - Överby IBK P11/12 (röd) Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff Bergumsskolan
2022-01-23 12:30 066001008 IBK Kungälv P12 Vit - Ale IBF P12 Grön Inst. Wilma Svahn, Ej offentliggjord Munkegärdehallen
2022-01-23 14:30 066001011 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Frölunda IBK P12 2 Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-06 08:50 066001012 Pixbo Wallenstam IBK P12 - FBC Lerum P12 Carla Erdegard, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-04-02 11:00 066001007 FBC Partille P12 - Myggenäs IBK P-11/12 Oskar Granat, Tindra Wadling Qvisthallen
2022-01-29 10:00 066001014 FBC Partille P12 - IBK Bergum P12 Oskar Granat, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-29 10:20 066001017 Mölndals IBF U8 (P12) - Pixbo Wallenstam IBK P12 Felix Östberg, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-01-29 11:00 066001013 Myggenäs IBK P-11/12 - IBK Kungälv P12 Vit Oscar Stendahl, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2022-01-30 11:00 066001015 Ale IBF P12 Grön - Landvetter IBK P12 Blå Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Kronan Älvängen
2022-01-30 12:00 066001016 Överby IBK P11/12 (röd) - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Nordby Supermarkethallen
2022-01-30 12:30 066001018 Frölunda IBK P12 2 - FBC Lerum P12 Leon Abelsson, Isak Larsson Skyttesskolan
2022-02-05 09:00 066001022 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Ale IBF P12 Grön Inst. Selma Hadziselimovic, Malvin Larsson Wallenstam Arena B
2022-02-05 09:45 066001020 Landvetter IBK P12 Blå - IBK Kungälv P12 Vit , Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 12:00 066001024 Frölunda IBK P12 2 - Mölndals IBF U8 (P12) Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
2022-02-06 12:20 066001019 IBK Bergum P12 - Myggenäs IBK P-11/12 Tyra Retzlaff, Felicia Lundgren Narváez Bergumsskolan
2022-02-06 14:00 066001023 FBC Lerum P12 - Överby IBK P11/12 (röd) Fahd Alkassar, Lasse Englund Rydsbergshallen
2022-02-06 16:30 066001021 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - FBC Partille P12 Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-02-26 09:00 066001028 FBC Partille P12 - FBC Lerum P12 Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-02-26 12:00 066001025 Myggenäs IBK P-11/12 - Landvetter IBK P12 Blå Oliver Hallsten, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2022-02-27 10:00 066001029 Ale IBF P12 Grön - Frölunda IBK P12 2 Amanda Gustavsson, Emilia Steffensen Kronan Älvängen
2022-02-27 12:00 066001030 Överby IBK P11/12 (röd) - Mölndals IBF U8 (P12) Nordby Supermarkethallen
2022-02-27 12:20 066001026 IBK Bergum P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Stephanie Mojanovska, Lisa Ramberg Themelis Bergumsskolan
2022-02-27 14:30 066001027 IBK Kungälv P12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P12 , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-03-05 10:00 066001035 Mölndals IBF U8 (P12) - FBC Partille P12 Carl Brooker, Felix Östberg Katrinebergshallen
2022-03-05 13:10 066001032 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Landvetter IBK P12 Blå Malvin Larsson, Linus Bolmstedt Wallenstam Arena B
2022-03-06 12:00 066001034 Frölunda IBK P12 2 - IBK Kungälv P12 Vit Bruno Johnsson Sogor, Leon Abelsson Skyttesskolan
2022-03-06 12:00 066001036 Överby IBK P11/12 (röd) - Ale IBF P12 Grön Alexander Rydqvist, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-03-06 13:30 066001031 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Myggenäs IBK P-11/12 Lotte Engblom, Anton Angervall Askims Sporthall
2022-03-06 16:20 066001033 FBC Lerum P12 - IBK Bergum P12 Lasse Englund, Joel Mellby Lerum Arena A 3
2022-03-12 09:00 066001042 FBC Partille P12 - Ale IBF P12 Grön Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-03-12 12:00 066001037 Myggenäs IBK P-11/12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Charles Martinsson, Oscar Stendahl Häggvallsskolan
2022-03-12 14:00 066001039 Landvetter IBK P12 Blå - Frölunda IBK P12 2 Inst. Landvetter Idrottshall
2022-03-13 12:20 066001040 IBK Bergum P12 - Mölndals IBF U8 (P12) Kajsa Berglund, Emilia Mathiason Bergumsskolan
2022-03-13 14:30 066001038 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - FBC Lerum P12 , Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-13 14:30 066001041 IBK Kungälv P12 Vit - Överby IBK P11/12 (röd) Matilda Janz, Nellie Jakobsson Munkegärdehallen
2022-03-19 09:00 066001048 FBC Partille P12 - IBK Kungälv P12 Vit , Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 11:50 066001045 Mölndals IBF U8 (P12) - Lindås Rasta IBK P12 Turkos Felix Östberg, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-20 11:00 066001047 Ale IBF P12 Grön - IBK Bergum P12 , Alice Sundelid Kronan Älvängen
2022-03-20 12:00 066001044 Frölunda IBK P12 2 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Inst. Skyttesskolan
2022-03-20 12:00 066001046 Överby IBK P11/12 (röd) - Landvetter IBK P12 Blå Nordby Supermarkethallen
2022-03-20 16:20 066001043 FBC Lerum P12 - Myggenäs IBK P-11/12 Lasse Englund, Joel Mellby Lerum Arena A 3
2022-03-26 11:40 066001051 Pixbo Wallenstam IBK P12 - Överby IBK P11/12 (röd) Emil Samuelsson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-26 12:00 066001049 Myggenäs IBK P-11/12 - Frölunda IBK P12 2 Inst. Häggvallsskolan
2022-03-26 14:00 066001053 Landvetter IBK P12 Blå - FBC Partille P12 Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-03-27 14:30 066001052 Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Ale IBF P12 Grön , Mats Sällberg Askims Sporthall
2022-03-27 17:30 066001050 FBC Lerum P12 - Mölndals IBF U8 (P12) Karl Dahlsjö, Fahd Alkassar Lerum Arena A 3
2022-04-01 18:15 066001054 IBK Bergum P12 - IBK Kungälv P12 Vit Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff Bergumsskolan
2022-04-08 19:30 066001055 Mölndals IBF U8 (P12) - Myggenäs IBK P-11/12 Isak Lundström, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2022-04-09 09:00 066001058 FBC Partille P12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Emrik Hammarstedt, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-04-10 10:00 066001057 Ale IBF P12 Grön - FBC Lerum P12 Alice Sundelid, Nellie Jakobsson Kronan Älvängen
2022-04-10 12:00 066001056 Överby IBK P11/12 (röd) - Frölunda IBK P12 2 Nordby Supermarkethallen
2022-04-10 12:20 066001060 IBK Bergum P12 - Landvetter IBK P12 Blå Cassandra Chidiac, Stephanie Mojanovska Bergumsskolan
2022-04-10 13:30 066001059 IBK Kungälv P12 Vit - Lindås Rasta IBK P12 Turkos , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
Newbody Pojk Lätt B Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 066004003 FBC Partille P12 Röd - Hindås IBK P12/13 Måns Bartilson, Oscar Fränberg Qvisthallen
2022-01-15 11:00 066004001 IBF Backadalen P12 - Landvetter IBK P12 Vit , Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2022-01-15 13:30 066004002 Floda IBK P12 Svart - Ale IBF P12 Blå Sebastian Cedgard, Oskar Nilsson Nova Floda Sportcenter
2022-01-16 09:00 066004004 Utbynäs SK P 12/13 - IBK Kungälv P12 Svart Albin Wallner, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-16 14:20 066004005 Kärra IBK P11/12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Inst. Kärra Sporthall
2022-01-22 15:30 066004007 Hindås IBK P12/13 - Landvetter IBK P12 Vit , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-01-22 17:35 066004010 Kärra IBK P11/12 - Utbynäs SK P 12/13 Inst. Kärra Sporthall
2022-01-23 10:00 066004006 Ale IBF P12 Blå - IBF Backadalen P12 Alice Sundelid, Matilda Janz Kronan Älvängen
2022-01-23 13:30 066004008 IBK Kungälv P12 Svart - Floda IBK P12 Svart Isak Högstedt, Oscar Enbom Munkegärdehallen
2022-01-23 13:30 066004009 Lindås Rasta IBK P12 Svart - FBC Partille P12 Röd , Tova Rosenqvist Askims Sporthall
2022-01-29 09:00 066004015 FBC Partille P12 Röd - Utbynäs SK P 12/13 Måns Bartilson, Oskar Granat Qvisthallen
2022-01-29 12:30 066004014 Floda IBK P12 Svart - Kärra IBK P11/12 Phoenix Wigilius, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-01-29 14:00 066004013 Landvetter IBK P12 Vit - Lindås Rasta IBK P12 Svart , Oskar Kanerva Landvetter Idrottshall
2022-01-30 10:00 066004012 Ale IBF P12 Blå - IBK Kungälv P12 Svart Wilma Johansson, Nellie Jakobsson Kronan Älvängen
2022-01-30 15:30 066004011 IBF Backadalen P12 - Hindås IBK P12/13 Emil Lejon, Herman Rydin Tuve Sporthall
2022-02-05 09:00 066004020 FBC Partille P12 Röd - Floda IBK P12 Svart Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-02-06 10:00 066004019 Utbynäs SK P 12/13 - Landvetter IBK P12 Vit Adam Ottosson, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-02-06 11:30 066004018 Kärra IBK P11/12 - Ale IBF P12 Blå Viktor Fryk, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-02-06 12:30 066004016 IBK Kungälv P12 Svart - IBF Backadalen P12 , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-02-06 15:30 066004017 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Hindås IBK P12/13 Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-02-26 15:00 066004025 Landvetter IBK P12 Vit - Floda IBK P12 Svart Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-02-26 17:30 066004023 Hindås IBK P12/13 - Utbynäs SK P 12/13 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-02-27 11:00 066004024 Ale IBF P12 Blå - FBC Partille P12 Röd Amanda Gustavsson, Emilia Steffensen Kronan Älvängen
2022-02-27 13:00 066004021 IBF Backadalen P12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Anton Wulfsberg, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-02-27 13:30 066004022 IBK Kungälv P12 Svart - Kärra IBK P11/12 Alexander Frej Nolberg, Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-03-05 09:00 066004028 FBC Partille P12 Röd - IBK Kungälv P12 Svart Daniel Saether, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-06 08:30 066004030 Landvetter IBK P12 Vit - Ale IBF P12 Blå Noel Berggren, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-03-06 09:00 066004027 Utbynäs SK P 12/13 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Rasmus Ahlgren, Amer Mehanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-06 10:15 066004026 Kärra IBK P11/12 - IBF Backadalen P12 Elias Pettersson, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-03-06 13:40 066004029 Floda IBK P12 Svart - Hindås IBK P12/13 Nova Floda Sportcenter
2022-03-12 15:15 066004032 Kärra IBK P11/12 - FBC Partille P12 Röd , Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
2022-03-12 16:30 066004035 Hindås IBK P12/13 - Ale IBF P12 Blå Inst. Hindås Idrottshall
2022-03-13 12:00 066004031 IBF Backadalen P12 - Utbynäs SK P 12/13 Noel Dittmer, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-03-13 13:30 066004033 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Floda IBK P12 Svart , Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-13 13:30 066004034 IBK Kungälv P12 Svart - Landvetter IBK P12 Vit Stina Gustavsson, Matilda Janz Munkegärdehallen
2022-03-19 10:00 066004036 FBC Partille P12 Röd - IBF Backadalen P12 , Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 13:30 066004037 Floda IBK P12 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Alma Lundblad, Märta Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-03-19 16:30 066004040 Hindås IBK P12/13 - IBK Kungälv P12 Svart , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-20 08:30 066004038 Landvetter IBK P12 Vit - Kärra IBK P11/12 Tuva Aebischer Skogbäck, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-03-20 10:00 066004039 Ale IBF P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart , Alice Sundelid Kronan Älvängen
2022-03-26 16:30 066004044 Hindås IBK P12/13 - Kärra IBK P11/12 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-26 17:00 066004042 Landvetter IBK P12 Vit - FBC Partille P12 Röd Tindra Bäckvall, Tuva Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2022-03-27 09:00 066004043 Utbynäs SK P 12/13 - Ale IBF P12 Blå Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-27 13:30 066004045 Lindås Rasta IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2022-03-27 14:00 066004041 IBF Backadalen P12 - Floda IBK P12 Svart Emil Lejon, Noel Dittmer Tuve Sporthall
Newbody Pojk Lätt C Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:45 066005002 Öckerö IBK P12 - IBK Kungälv P12 Blå Maja Hansson, Agnes Spengler Hedenskolans Idrottshall
2022-01-15 15:40 066005006 Eken IBK P12 - Mölndals IBF P12/13 1 Isabelle Bäckman, Alice Hallström Ekenhallen 1
2022-01-16 09:00 066005005 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Landvetter IBK P12 Grön nytt Jordan Skoog, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-01-16 10:00 066005001 Frölunda IBK P12 - Floda IBK P12 Vit Isak Larsson, Axel Wigh Flatåsskolan
2022-01-22 08:45 066005008 Lindome IBK P12 - Floda IBK P12 Vit Inst. Ian Blomqvist, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-01-23 09:00 066005009 IK Zenith P12 Grön - Öckerö IBK P12 Axel Szerszenski, Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-01-23 14:30 066005007 IBK Kungälv P12 Blå - Frölunda IBK P12 Inst. Ej offentliggjord, Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-02-26 14:00 066005012 Eken IBK P12 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-01-29 12:00 066005018 Myggenäs IBK P-11 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Charles Martinsson, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2022-01-29 13:00 066005016 Öckerö IBK P12 - Mölndals IBF P12/13 1 , Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-01-29 13:30 066005015 Floda IBK P12 Vit - Landvetter IBK P12 Grön nytt Sebastian Cedgard, Phoenix Wigilius Nova Floda Sportcenter
2022-01-30 11:30 066005013 Frölunda IBK P12 - Lindome IBK P12 Isak Larsson, Leon Abelsson Skyttesskolan
2022-01-30 12:30 066005014 IBK Kungälv P12 Blå - IK Zenith P12 Grön , Oscar Enbom Munkegärdehallen
2022-02-05 08:45 066005020 Landvetter IBK P12 Grön nytt - Lindome IBK P12 , Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-02-05 10:00 066005022 Eken IBK P12 - Floda IBK P12 Vit Melker Kjellberg, Ludwig Ahlström Ekenhallen 1
2022-02-05 11:40 066005021 Mölndals IBF P12/13 1 - IBK Kungälv P12 Blå Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-02-06 09:00 066005019 IK Zenith P12 Grön - Frölunda IBK P12 Erik Hulthén, Viktor Fryk Björlanda Idrottshall
2022-02-06 10:00 066005023 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Öckerö IBK P12 Yasminne Henningsson, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-02-26 09:00 066005027 Lindome IBK P12 - Eken IBK P12 Jacob Ebeling, Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-02-27 09:00 066005026 IK Zenith P12 Grön - Mölndals IBF P12/13 1 Albin Durvik, Wilmer Eurén Björlanda Idrottshall
2022-02-27 11:30 066005029 Floda IBK P12 Vit - Myggenäs IBK P-11 Pontus Rydén Båth, Felix Janarp Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 12:00 066005025 Frölunda IBK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt Ej offentliggjord, Axel Wigh Skyttesskolan
2022-02-27 12:30 066005028 IBK Kungälv P12 Blå - IBF Älvstranden 11/12 Svart Alexander Frej Nolberg, Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-03-05 09:00 066005032 Eken IBK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt Alice Hallström, Liah Flodell Ekenhallen 1
2022-03-05 12:00 066005034 Myggenäs IBK P-11 - Lindome IBK P12 Martinus Martinsson, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2022-03-05 13:45 066005036 Öckerö IBK P12 - Floda IBK P12 Vit , Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2022-03-06 10:00 066005033 IBF Älvstranden 11/12 Svart - IK Zenith P12 Grön Fillippa Cabaj, Wilma Björk Santoshallen
2022-04-30 10:00 066005031 Mölndals IBF P12/13 1 - Frölunda IBK P12 Felix Östberg, Carl Brooker Katrinebergshallen
2022-03-12 09:00 066005038 Mölndals IBF P12/13 1 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-03-12 09:00 066005041 Lindome IBK P12 - Öckerö IBK P12 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-03-12 18:10 066005039 Landvetter IBK P12 Grön nytt - Myggenäs IBK P-11 Elof Lundqvist, Melvin Niklasson Landvetter Idrottshall
2022-03-13 12:00 066005037 Frölunda IBK P12 - Eken IBK P12 Ej offentliggjord Skyttesskolan
2022-03-13 12:30 066005042 IBK Kungälv P12 Blå - Floda IBK P12 Vit Inst. Munkegärdehallen
2022-03-19 12:00 066005044 Myggenäs IBK P-11 - Eken IBK P12 Oliver Hallsten, Hampus Räffling Häggvallsskolan
2022-03-19 12:30 066005047 Floda IBK P12 Vit - IK Zenith P12 Grön Anton Ryberg, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-03-19 12:45 066005046 Öckerö IBK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt Agnes Spengler, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-03-20 09:00 066005043 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Frölunda IBK P12 Wilma Björk, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-03-20 12:30 066005048 IBK Kungälv P12 Blå - Lindome IBK P12 , Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-03-26 10:00 066005051 Eken IBK P12 - Öckerö IBK P12 Liah Flodell, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-03-26 10:20 066005052 Mölndals IBF P12/13 1 - Floda IBK P12 Vit Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-26 16:00 066005053 Landvetter IBK P12 Grön nytt - IBK Kungälv P12 Blå Tindra Bäckvall, Tuva Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2022-03-27 09:00 066005054 IK Zenith P12 Grön - Lindome IBK P12 , Erik Hulthén Björlanda Idrottshall
2022-03-27 12:00 066005049 Frölunda IBK P12 - Myggenäs IBK P-11 Inst. Skyttesskolan
2022-04-09 10:00 066005059 Lindome IBK P12 - Mölndals IBF P12/13 1 Emrik Appelgren, Vinzent Vikström Almåshallen A
2022-04-09 12:30 066005057 Floda IBK P12 Vit - IBF Älvstranden 11/12 Svart Maja Pozsgai, Linnea Silvén Nova Floda Sportcenter
2022-04-09 13:00 066005056 Öckerö IBK P12 - Myggenäs IBK P-11 , Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-04-10 09:00 066005060 IK Zenith P12 Grön - Landvetter IBK P12 Grön nytt Helin Beyza Altuntas, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2022-04-10 12:30 066005058 IBK Kungälv P12 Blå - Eken IBK P12 , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
Newbody Pojk Medel A Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:20 066013003 Ale IBF P11 Grön - IBF Backadalen P11 Alice Sundelid, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-01-15 11:10 066013005 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Carla Erdegard, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-01-15 14:20 066013002 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IK Zenith P11 Svart Alexander Wallberg, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-16 17:25 066013006 FBC Lerum P11 Röd - IBK Kungälv P11 Svart Tage Sandquist, Gustav Biveby Lerum Arena A 3
2022-01-16 18:10 066013001 Guldhedens IK P10/11 - FBC Partille P11 Blå Svingelns Sporthall
2022-01-22 12:30 066013009 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Lindås Rasta IBK P11 Vit Inst. Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-23 15:15 066013012 FBC Lerum P11 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Ella Wingfors, Alice Engström Lerum Arena A 3
2022-01-23 15:40 066013011 IBK Kungälv P11 Svart - Floda IBK P11 Vit Inst. Munkegärdehallen
2022-02-26 10:30 066013007 IK Zenith P11 Svart - Guldhedens IK P10/11 Axel Szerszenski, Joel Rudanko Torshallen
2022-03-20 15:00 066013010 IBF Älvstranden P11/12 - Ale IBF P11 Grön Helin Beyza Altuntas, Wilma Björk Santoshallen
2022-04-10 09:00 066013008 IBF Backadalen P11 - FBC Partille P11 Blå Ted Larsson, Anton Wulfsberg Tuve Sporthall
2022-01-29 10:20 066013017 Ale IBF P11 Grön - FBC Lerum P11 Röd Alice Sundelid, Matilda Janz Ale Kulturrum
2022-01-29 11:20 066013015 FBC Partille P11 Blå - IBF Älvstranden P11/12 Klara Öhrn, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-30 09:30 066013016 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 Svart Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-30 11:00 066013014 IK Zenith P11 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Inst. Björlanda Idrottshall
2022-01-30 15:40 066013018 Floda IBK P11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Tage Sandquist, Ludwig Zachrisson Nova Floda Sportcenter
2022-01-30 17:10 066013013 Guldhedens IK P10/11 - IBF Backadalen P11 Svingelns Sporthall
2022-02-05 11:10 066013023 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit Malvin Larsson, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-02-05 12:30 066013019 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Guldhedens IK P10/11 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-06 11:10 066013020 IBF Älvstranden P11/12 - IBF Backadalen P11 Bailasan Mohammed, Fillippa Cabaj Santoshallen
2022-02-06 13:40 066013021 IBK Kungälv P11 Svart - IK Zenith P11 Svart , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-02-06 15:15 066013022 FBC Lerum P11 Röd - FBC Partille P11 Blå Fahd Alkassar, Lasse Englund Rydsbergshallen
2022-02-13 12:20 066013024 Floda IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Maja Haablahe, Linnea Silvén Nova Floda Sportcenter
2022-02-26 10:20 066013029 FBC Partille P11 Blå - Floda IBK P11 Vit Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-02-26 12:30 066013026 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBK Kungälv P11 Svart Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-26 15:40 066013030 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Nelly Cerina, Lotte Engblom Lindås Waves Arena
2022-02-27 10:10 066013028 IK Zenith P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Wilmer Eurén, Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-02-27 11:30 066013027 IBF Backadalen P11 - FBC Lerum P11 Röd Emil Lejon, Ted Larsson Tuve Sporthall
2022-02-27 17:10 066013025 Guldhedens IK P10/11 - IBF Älvstranden P11/12 Svingelns Sporthall
2022-03-05 09:20 066013035 Ale IBF P11 Grön - IK Zenith P11 Svart Alice Sundelid, Emilia Steffensen Ale Kulturrum
2022-03-05 12:00 066013033 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Linus Bolmstedt, Malvin Larsson Wallenstam Arena B
2022-03-05 17:10 066013036 Lindås Rasta IBK P11 Vit - FBC Partille P11 Blå , Anton Angervall Askims Sporthall
2022-03-06 13:30 066013031 IBK Kungälv P11 Svart - Guldhedens IK P10/11 Helin Beyza Altuntas, Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-03-06 14:00 066013032 FBC Lerum P11 Röd - IBF Älvstranden P11/12 Joel Mellby, Lasse Englund Lerum Arena A 3
2022-03-06 15:50 066013034 Floda IBK P11 Vit - IBF Backadalen P11 Nova Floda Sportcenter
2022-03-12 12:30 066013040 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Ale IBF P11 Grön Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-12 18:00 066013042 IK Zenith P11 Svart - FBC Partille P11 Blå , Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2022-03-13 13:20 066013039 IBF Älvstranden P11/12 - Floda IBK P11 Vit Helin Beyza Altuntas, Jordan Skoog Santoshallen
2022-03-13 15:15 066013041 IBF Backadalen P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit Fredrik Ohlsson, Ted Larsson Tuve Sporthall
2022-03-13 15:40 066013038 IBK Kungälv P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Nellie Jakobsson, Matilda Janz Munkegärdehallen
2022-03-13 17:10 066013037 Guldhedens IK P10/11 - FBC Lerum P11 Röd Svingelns Sporthall
2022-03-19 10:00 066013043 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Guldhedens IK P10/11 Maja Blennermark, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-03-19 10:00 066013045 Ale IBF P11 Grön - IBK Kungälv P11 Svart Stina Gustavsson, Matilda Janz Ale Kulturrum
2022-03-19 12:30 066013046 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Nelly Cerina, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-19 13:20 066013047 FBC Partille P11 Blå - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Måns Bartilson, Daniel Saether Qvisthallen
2022-03-20 11:00 066013048 IK Zenith P11 Svart - IBF Backadalen P11 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-03-20 11:50 066013044 Floda IBK P11 Vit - FBC Lerum P11 Röd Alva Olsson, Maja Pozsgai Nova Floda Sportcenter
2022-03-26 09:30 066013050 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Emil Samuelsson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-26 12:30 066013054 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBF Backadalen P11 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-27 11:20 066013053 IBF Älvstranden P11/12 - IK Zenith P11 Svart Fillippa Cabaj, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-03-27 12:30 066013052 IBK Kungälv P11 Svart - FBC Partille P11 Blå , Molly Larsson Munkegärdehallen
2022-03-27 15:30 066013051 FBC Lerum P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit Tage Sandquist, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-03-27 17:10 066013049 Guldhedens IK P10/11 - Floda IBK P11 Vit Svingelns Sporthall
2022-04-09 10:00 066013055 Ale IBF P11 Grön - Guldhedens IK P10/11 Matilda Janz, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-04-09 10:20 066013057 FBC Partille P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Emrik Hammarstedt, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-04-09 12:30 066013060 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBF Älvstranden P11/12 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-04-10 11:10 066013058 IK Zenith P11 Svart - FBC Lerum P11 Röd Helin Beyza Altuntas, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2022-04-10 12:30 066013059 IBF Backadalen P11 - IBK Kungälv P11 Svart Noel Dittmer, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-04-10 13:00 066013056 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Vit Lindås Waves Arena
Newbody Pojk Medel B Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 10:30 066014004 Stenungsunds IBK P11 - Skår IBK P10/11 Casper Larsson, Hampus Räffling Stenungsund Arena
2022-01-15 13:20 066014003 Lindås Rasta IBK P11 Svart - FBC Partille P11 Vit Nelly Cerina, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-16 12:30 066014005 IBK Kungälv P11 Blå - Landvetter IBK P11 Blå , Henrik Nordström Kastellegårdshallen
2022-01-16 14:00 066014001 Frölunda IBK P11 - Eken IBK P11 Flatåsskolan
2022-01-22 10:00 066014009 Landvetter IBK P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Svart Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2022-01-22 15:20 066014007 FBC Partille P11 Vit - Eken IBK P11 , Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2022-01-23 10:10 066014006 IK Zenith P11 Vit - Frölunda IBK P11 Axel Szerszenski, Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-01-23 12:30 066014010 IBK Kungälv P11 Blå - Stenungsunds IBK P11 Oscar Enbom, Isak Högstedt Kastellegårdshallen
2022-01-29 09:00 066014013 Eken IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå William Gunnarsson, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2022-01-30 09:00 066014012 IK Zenith P11 Vit - Skår IBK P10/11 Inst. Björlanda Idrottshall
2022-01-30 10:30 066014015 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Stenungsunds IBK P11 Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-01-30 15:00 066014011 Frölunda IBK P11 - FBC Partille P11 Vit Axel Wigh, Leon Abelsson Skyttesskolan
2022-02-05 10:30 066014019 Stenungsunds IBK P11 - Eken IBK P11 Hampus Räffling, William Skeppsdal Stenungsund Arena
2022-02-05 10:45 066014017 Landvetter IBK P11 Blå - FBC Partille P11 Vit , Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 14:40 066014018 IBK Kungälv P11 Blå - IK Zenith P11 Vit Oscar Enbom, Isak Högstedt Munkegärdehallen
2022-02-06 17:00 066014016 Skår IBK P10/11 - Frölunda IBK P11 , Jesper Krantz Skepplanda Idrottshall
2022-02-26 11:20 066014023 FBC Partille P11 Vit - Stenungsunds IBK P11 Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-02-27 11:10 066014024 IK Zenith P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Svart Albin Durvik, Wilmer Eurén Björlanda Idrottshall
2022-02-27 13:30 066014021 Frölunda IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå Isak Larsson, Axel Wigh Skyttesskolan
2022-02-27 17:00 066014022 Skår IBK P10/11 - IBK Kungälv P11 Blå , Jesper Krantz Skepplanda Idrottshall
2022-03-05 10:00 066014030 Eken IBK P11 - IK Zenith P11 Vit Alice Hallström, Liah Flodell Ekenhallen 1
2022-03-05 14:30 066014027 Stenungsunds IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå Casper Larsson, Hampus Räffling Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-03-05 16:10 066014028 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Skår IBK P10/11 , Anton Angervall Askims Sporthall
2022-03-06 12:30 066014026 IBK Kungälv P11 Blå - Frölunda IBK P11 , Selma Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-03-12 10:20 066014035 FBC Partille P11 Vit - IK Zenith P11 Vit Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-03-13 13:30 066014031 Frölunda IBK P11 - Stenungsunds IBK P11 Ej offentliggjord Skyttesskolan
2022-03-13 16:40 066014032 IBK Kungälv P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Svart , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-03-13 17:00 066014034 Skår IBK P10/11 - Eken IBK P11 , Jesper Krantz Skepplanda Idrottshall
2022-03-19 10:20 066014038 Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 Blå Rebecca Blume, Alicia Ilin Persson Ekenhallen 1
2022-03-19 11:20 066014040 FBC Partille P11 Vit - Skår IBK P10/11 Inst. , Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 13:30 066014036 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Frölunda IBK P11 Nelly Cerina, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-20 10:00 066014039 IK Zenith P11 Vit - Landvetter IBK P11 Blå Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-03-26 09:00 066014042 Eken IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-03-26 09:00 066014044 FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 Blå Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-03-26 14:30 066014043 Stenungsunds IBK P11 - IK Zenith P11 Vit Hampus Räffling, William Skeppsdal Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-03-26 15:00 066014045 Landvetter IBK P11 Blå - Skår IBK P10/11 , Malvin Larsson Önnerödshallen
Newbody Pojk Medel C Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:10 066015001 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön Carla Erdegard, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-01-15 13:00 066015004 Surte IS IBK P11 - IBK Bergum P 10/11 Bohushallen
2022-01-15 17:00 066015005 FBC Lerum P11 2 - Lindås Rasta IBK P10 svart Ella Wingfors, Ebba Syrén Rydsbergshallen
2022-01-16 10:30 066015002 IK Zenith P11 Grön - Frölunda IBK PF10 Inst. Björlanda Idrottshall
2022-01-16 13:00 066015006 Överby IBK P11/12 (svart) - Landvetter IBK P11 Vit Zara Carlsson, Malte Hansson Nordby Supermarkethallen
2022-02-06 12:40 066015003 Floda IBK P11 Svart - Hindås IBK P11 Blå Stina Wermelin, Felicia Fogelberg Nova Floda Sportcenter
2022-01-22 11:00 066015011 Landvetter IBK P11 Vit - Surte IS IBK P11 Tindra Bäckvall, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-01-23 13:00 066015010 Lindås Rasta IBK P10 svart - Floda IBK P11 Svart Lindås Waves Arena
2022-01-23 13:30 066015009 IBK Bergum P 10/11 - IK Zenith P11 Grön , Henry Tames Bergumsskolan
2022-02-22 18:30 066015008 Hindås IBK P11 Blå - Lindome IBK P11 Grön , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-02-26 10:30 066015007 Frölunda IBK PF10 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Axel Wigh, Leon Abelsson Flatåsskolan
2022-04-02 12:00 066015012 Överby IBK P11/12 (svart) - FBC Lerum P11 2 Nordby Supermarkethallen
2022-01-29 09:00 066015018 Surte IS IBK P11 - FBC Lerum P11 2 Bohushallen
2022-01-29 10:00 066015015 Lindome IBK P11 Grön - Lindås Rasta IBK P10 svart Jacob Ebeling, René Schweikart Almåshallen A
2022-01-29 11:00 066015013 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Hindås IBK P11 Blå Ida Finn, Nathalie Larsson Wallenstam Arena B
2022-01-30 10:00 066015016 IK Zenith P11 Grön - Landvetter IBK P11 Vit Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-01-30 14:40 066015017 Floda IBK P11 Svart - Överby IBK P11/12 (svart) Tage Sandquist, Ludwig Zachrisson Nova Floda Sportcenter
2022-04-23 11:00 066015014 Frölunda IBK PF10 - IBK Bergum P 10/11 Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor, Ej offentliggjord Flatåsskolan
2022-02-05 10:00 066015024 Surte IS IBK P11 - Floda IBK P11 Svart Bohushallen
2022-02-05 14:20 066015020 Lindås Rasta IBK P10 svart - Hindås IBK P11 Blå Alexander Wallberg, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-02-06 12:00 066015022 Överby IBK P11/12 (svart) - Lindome IBK P11 Grön Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-02-06 13:30 066015019 IBK Bergum P 10/11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Cassandra Chidiac, Stephanie Mojanovska Bergumsskolan
2022-02-06 16:45 066015023 FBC Lerum P11 2 - IK Zenith P11 Grön Joel Mellby, Alice Engström Lerum Arena A 3
2022-04-02 13:00 066015021 Landvetter IBK P11 Vit - Frölunda IBK PF10 Adam Skavö, Filip Gatziouras Önnerödshallen
2022-02-25 18:45 066015027 Hindås IBK P11 Blå - Överby IBK P11/12 (svart) Hindås Idrottshall
2022-02-26 09:00 066015025 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Lindås Rasta IBK P10 svart Maja Blennermark, Nathalie Larsson Wallenstam Arena B
2022-02-26 11:15 066015029 Lindome IBK P11 Grön - Surte IS IBK P11 Ian Blomqvist, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-02-27 12:10 066015030 IK Zenith P11 Grön - Floda IBK P11 Svart Albin Durvik, Wilmer Eurén Björlanda Idrottshall
2022-02-27 13:30 066015026 IBK Bergum P 10/11 - Landvetter IBK P11 Vit Nora Larsen, Nora Larsen Bergumsskolan
2022-02-27 14:30 066015028 Frölunda IBK PF10 - FBC Lerum P11 2 Axel Wigh, Isak Larsson Skyttesskolan
2022-03-05 09:15 066015036 IK Zenith P11 Grön - Lindome IBK P11 Grön Joel Rudanko, Axel Szerszenski Torshallen
2022-03-05 11:00 066015034 Surte IS IBK P11 - Hindås IBK P11 Blå Bohushallen
2022-03-05 15:10 066015035 Floda IBK P11 Svart - Frölunda IBK PF10 Sebastian Cedgard, Anton Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-03-06 09:40 066015031 Landvetter IBK P11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Tuva Aebischer Skogbäck, Elin Claesson Pinntorps Idrottshall
2022-03-06 13:00 066015032 Överby IBK P11/12 (svart) - Lindås Rasta IBK P10 svart Alexander Rydqvist, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-03-06 17:30 066015033 FBC Lerum P11 2 - IBK Bergum P 10/11 Lasse Englund, Joel Mellby Lerum Arena A 3
2022-03-11 18:45 066015041 Hindås IBK P11 Blå - IK Zenith P11 Grön Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hindås Idrottshall
2022-03-12 11:00 066015037 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Överby IBK P11/12 (svart) Filippa Löfgren, Maja Blennermark Wallenstam Arena B
2022-03-12 11:00 066015042 Frölunda IBK PF10 - Lindome IBK P11 Grön Ali Alizada, Mohsen Gholami Flatåsskolan
2022-03-12 13:30 066015039 Lindås Rasta IBK P10 svart - Surte IS IBK P11 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-03-13 09:00 066015038 Landvetter IBK P11 Vit - FBC Lerum P11 2 Annie Sigvardson, Lina Lind Pinntorps Idrottshall
2022-03-13 13:30 066015040 IBK Bergum P 10/11 - Floda IBK P11 Svart Mathilda Pettersson, Nora Larsen Bergumsskolan
2022-03-19 09:45 066015047 Lindome IBK P11 Grön - IBK Bergum P 10/11 René Schweikart, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-03-19 10:30 066015044 Surte IS IBK P11 - Överby IBK P11/12 (svart) Bohushallen
2022-03-19 14:40 066015045 Floda IBK P11 Svart - Landvetter IBK P11 Vit Felicia Fogelberg, Stina Wermelin Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 09:00 066015046 IK Zenith P11 Grön - Lindås Rasta IBK P10 svart Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-03-20 13:30 066015048 Frölunda IBK PF10 - Hindås IBK P11 Blå Axel Wigh, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
2022-03-20 15:10 066015043 FBC Lerum P11 2 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Karl Dahlsjö, Joel Mellby Lerum Arena A 3
2022-03-26 10:30 066015049 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Surte IS IBK P11 Emil Samuelsson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-27 11:30 066015052 Landvetter IBK P11 Vit - Lindome IBK P11 Grön Halina Karnili, Annie Sigvardson Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 12:00 066015051 Överby IBK P11/12 (svart) - IK Zenith P11 Grön Edwin Knutsson, Malte Hansson Nordby Supermarkethallen
2022-03-27 13:00 066015050 FBC Lerum P11 2 - Floda IBK P11 Svart Tage Sandquist, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-03-27 15:30 066015053 Lindås Rasta IBK P10 svart - Frölunda IBK PF10 Benjamin Karlsson, Markus Magnusson Lindås Waves Arena
2022-03-30 18:00 066015054 IBK Bergum P 10/11 - Hindås IBK P11 Blå Mathilda Pettersson, Nora Larsen Bergumsskolan
2022-04-02 12:00 066015060 IBK Bergum P 10/11 - Lindås Rasta IBK P10 svart Lisa Ramberg Themelis, Stephanie Mojanovska Bergumsskolan
2022-04-03 14:00 066015057 Lindome IBK P11 Grön - FBC Lerum P11 2 Rydsbergshallen
2022-04-09 12:45 066015059 Hindås IBK P11 Blå - Landvetter IBK P11 Vit , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-04-09 13:40 066015055 Floda IBK P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Alma Lundblad, Märta Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-04-10 10:10 066015056 IK Zenith P11 Grön - Surte IS IBK P11 Roger Zahnér, Helin Beyza Altuntas Björlanda Idrottshall
2022-04-10 13:10 066015058 Frölunda IBK PF10 - Överby IBK P11/12 (svart) Isak Larsson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
Newbody Pojk Svår A Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 066016004 Mölndals IBF P10 Vit - IK Zenith P-10 Vit Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-01-15 14:10 066016005 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Malvin Larsson, Axel Eriksson Wallenstam Arena B
2022-01-15 16:40 066016001 Eken IBK P-10 - FBC Partille P09 Vit Alice Hallström, Isabelle Bäckman Ekenhallen 1
2022-01-16 13:10 066016003 Kärra IBK P10 Röd - Myggenäs IBK P-10 Isak Andersson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2022-01-16 15:30 066016002 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Dingle AIK P10/11 , Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-22 12:00 066016006 Dingle AIK P10/11 - Eken IBK P-10 Alexander Forsberg, Melvin Funevall Munkedals Idrottshall
2022-01-22 12:30 066016007 Myggenäs IBK P-10 - FBC Partille P09 Vit Oliver Hallsten, Linus Larsson Häggvallsskolan
2022-01-23 12:10 066016008 IK Zenith P-10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Albin Durvik, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-01-23 16:50 066016009 IBK Kungälv P 10 Vit - Kärra IBK P10 Röd , Henrik Nordström Munkegärdehallen
2022-02-20 10:00 066016010 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Vit Emil Samuelsson, Wilma Neldemo Magnusson Wallenstam Arena B
2022-01-29 10:00 066016011 Eken IBK P-10 - Myggenäs IBK P-10 Alfons Wikander, William Gunnarsson Ekenhallen 1
2022-01-29 10:30 066016012 Dingle AIK P10/11 - IK Zenith P-10 Vit Alfred Jonsson, Melvin Funevall Munkedals Idrottshall
2022-01-29 12:20 066016013 FBC Partille P09 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Måns Bartilson, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-01-29 15:15 066016014 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-29 16:10 066016015 Kärra IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit Viktor Berggren, Viktor Fryk Lundbystrand 3
2022-02-05 10:20 066016019 Mölndals IBF P10 Vit - FBC Partille P09 Vit Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-02-05 13:10 066016018 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Dingle AIK P10/11 Malvin Larsson, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-02-06 10:10 066016016 IK Zenith P-10 Vit - Eken IBK P-10 Erik Hulthén, Viktor Fryk Björlanda Idrottshall
2022-02-06 12:40 066016020 Kärra IBK P10 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Axel Ericsson, Viktor Fryk Kärra Sporthall
2022-02-06 15:40 066016017 IBK Kungälv P 10 Vit - Myggenäs IBK P-10 Isak Högstedt, Oscar Enbom Munkegärdehallen
2022-02-26 09:00 066016021 Eken IBK P-10 - IBK Kungälv P 10 Vit William Gunnarsson, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2022-02-26 10:45 066016024 Dingle AIK P10/11 - Kärra IBK P10 Röd , Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-26 12:20 066016025 FBC Partille P09 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Inst. Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-02-26 13:15 066016023 Myggenäs IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit Martinus Martinsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2022-02-27 13:10 066016022 IK Zenith P-10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-03-05 10:20 066016030 FBC Partille P09 Vit - Dingle AIK P10/11 Daniel Saether, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-05 11:00 066016026 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Axel Eriksson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-05 11:00 066016027 Mölndals IBF P10 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Carl Brooker, Felix Östberg Katrinebergshallen
2022-03-05 15:10 066016028 Kärra IBK P10 Röd - IK Zenith P-10 Vit Kian Keinia, Mustafa Kalajdzisalihovic Lundbystrand 3
2022-03-05 15:15 066016029 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Myggenäs IBK P-10 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-12 10:00 066016032 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Kärra IBK P10 Röd Ida Hildeborn, Wilma Neldemo Magnusson Wallenstam Arena B
2022-03-12 10:20 066016031 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit Edvin Gremyr, Melker Kjellberg Ekenhallen 1
2022-03-12 13:30 066016035 Myggenäs IBK P-10 - Dingle AIK P10/11 Oscar Stendahl, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2022-03-13 15:00 066016034 IK Zenith P-10 Vit - FBC Partille P09 Vit Joel Rudanko, Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-03-13 17:40 066016033 IBK Kungälv P 10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Alexander Frej Nolberg, Isak Högstedt Munkegärdehallen
2022-03-19 11:00 066016039 Dingle AIK P10/11 - IBK Kungälv P 10 Vit Munkedals Idrottshall
2022-03-19 12:20 066016038 FBC Partille P09 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Daniel Saether, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 13:15 066016040 Myggenäs IBK P-10 - IK Zenith P-10 Vit Oliver Hallsten, Hampus Räffling Häggvallsskolan
2022-03-19 15:15 066016037 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Mölndals IBF P10 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-20 15:10 066016036 Kärra IBK P10 Röd - Eken IBK P-10 Viktor Fryk, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-03-26 11:00 066016041 Eken IBK P-10 - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Ludwig Ahlström, Melker Kjellberg Ekenhallen 1
2022-03-26 12:00 066016042 FBC Partille P09 Vit - Kärra IBK P10 Röd Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-03-26 12:40 066016043 Mölndals IBF P10 Vit - Dingle AIK P10/11 Simon Hulten, Isak Lundström Aktiviteten A-Hall
2022-03-26 13:15 066016044 Myggenäs IBK P-10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Häggvallsskolan
2022-03-27 13:30 066016045 IBK Kungälv P 10 Vit - IK Zenith P-10 Vit , Molly Larsson Munkegärdehallen
Newbody Pojk Svår B Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:00 066017005 Mölndals IBF P10 Röd - FBC Partille P10 blå Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-01-15 13:30 066017004 IBF Backadalen P10 - Ale IBF P10 Grön Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-01-16 09:00 066017001 Landvetter IBK P10 Vit - Floda IBK P10 Annie Sigvardson, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-01-16 10:10 066017002 Utbynäs SK P 09/10 - FBC Lerum P10 Panthers Röd Rasmus Ahlgren, Amer Mehanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-16 10:15 066017006 Lindome IBK P10 Grön - Kärra IBK P10 Svart Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-01-22 14:30 066017008 Stenungsunds IBK P10 svart - Floda IBK P10 , Casper Larsson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-01-22 16:25 066017011 Kärra IBK P10 Svart - IBF Backadalen P10 Axel Ericsson, Viktor Fryk Kärra Sporthall
2022-01-23 09:00 066017012 Lindome IBK P10 Grön - Mölndals IBF P10 Röd Joakim Jögi, Linus Berthou Almåshallen A
2022-01-23 14:00 066017007 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Landvetter IBK P10 Vit Ella Wingfors, Alice Engström Lerum Arena A 3
2022-04-02 10:20 066017009 Ale IBF P10 Grön - Utbynäs SK P 09/10 Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-01-29 15:15 066017013 Landvetter IBK P10 Vit - Stenungsunds IBK P10 svart Oskar Kanerva, Marcus Orrhult Landvetter Idrottshall
2022-01-30 09:00 066017016 Utbynäs SK P 09/10 - Kärra IBK P10 Svart Adam Ottosson, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-30 16:20 066017014 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Ale IBF P10 Grön Måns Eliason, Gustav Biveby Hjällsnäshallen B-hallen
2022-01-30 16:40 066017015 Floda IBK P10 - FBC Partille P10 blå Tage Sandquist, Ludwig Zachrisson Nova Floda Sportcenter
2022-02-02 18:30 066017018 IBF Backadalen P10 - Mölndals IBF P10 Röd Fredrik Ohlsson, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-02-05 10:00 066017022 Lindome IBK P10 Grön - Floda IBK P10 Isak Bokesten, Felix Juréen Almåshallen A
2022-02-05 10:20 066017020 FBC Partille P10 blå - Stenungsunds IBK P10 svart Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-02-05 11:00 066017019 Ale IBF P10 Grön - Landvetter IBK P10 Vit Alice Sundelid, Nellie Jakobsson Ale Kulturrum
2022-02-05 13:50 066017023 Mölndals IBF P10 Röd - Utbynäs SK P 09/10 Simon Hulten, Isak Lundström Aktiviteten A-Hall
2022-02-06 13:40 066017021 Kärra IBK P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers Röd Rasmus Kristiansson, Viktor Berggren Kärra Sporthall
2022-02-26 12:00 066017026 Ale IBF P10 Grön - Kärra IBK P10 Svart Wilma Johansson, Stina Gustavsson Ale Kulturrum
2022-02-26 14:30 066017027 Stenungsunds IBK P10 svart - Lindome IBK P10 Grön Casper Larsson, Rasmus Lindmark Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-02-27 11:00 066017025 Landvetter IBK P10 Vit - FBC Partille P10 blå , Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2022-02-27 12:40 066017029 Floda IBK P10 - IBF Backadalen P10 Pontus Rydén Båth, Felix Janarp Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 15:15 066017028 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Mölndals IBF P10 Röd Ludwig Zachrisson, Måns Eliason Lerum Arena A 3
2022-03-05 14:10 066017033 Mölndals IBF P10 Röd - Ale IBF P10 Grön Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-05 19:00 066017031 Kärra IBK P10 Svart - Landvetter IBK P10 Vit Max Gabrielii, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-03-06 10:10 066017036 Utbynäs SK P 09/10 - Floda IBK P10 Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-06 10:30 066017032 Lindome IBK P10 Grön - FBC Partille P10 blå Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-03-06 14:00 066017034 IBF Backadalen P10 - Stenungsunds IBK P10 svart Noel Dittmer, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2022-03-12 11:20 066017039 FBC Partille P10 blå - IBF Backadalen P10 Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-03-12 16:25 066017038 Kärra IBK P10 Svart - Mölndals IBF P10 Röd , Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
2022-03-12 16:30 066017041 Stenungsunds IBK P10 svart - Utbynäs SK P 09/10 , Casper Larsson Spekerödskolans Idrottshall
2022-03-13 10:00 066017037 Landvetter IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Grön Felicia Edwardh, Annie Sigvardson Pinntorps Idrottshall
2022-03-13 18:40 066017042 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Floda IBK P10 Karl Dahlsjö, Erik Brendelökken Lerum Arena A 3
2022-03-19 13:00 066017043 Mölndals IBF P10 Röd - Landvetter IBK P10 Vit Felix Östberg, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-19 13:00 066017044 IBF Backadalen P10 - Lindome IBK P10 Grön Sebastian Henriksen, Albin Sundberg Tuve Sporthall
2022-03-20 09:00 066017046 Utbynäs SK P 09/10 - FBC Partille P10 blå Rasmus Ahlgren, Amer Mehanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-20 12:50 066017047 Floda IBK P10 - Ale IBF P10 Grön Oskar Nilsson, Phoenix Wigilius Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 14:00 066017048 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Stenungsunds IBK P10 svart Karl Dahlsjö, Joel Mellby Lerum Arena A 3
2022-03-26 10:00 066017053 FBC Partille P10 blå - FBC Lerum P10 Panthers Röd Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-03-26 10:00 066017054 Ale IBF P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 svart Matilda Janz, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-03-26 10:15 066017051 Lindome IBK P10 Grön - Utbynäs SK P 09/10 Noel Sager, Isak Bokesten Almåshallen A
2022-03-27 10:30 066017049 Landvetter IBK P10 Vit - IBF Backadalen P10 Annie Sigvardson, Felicia Edwardh Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 12:55 066017052 Kärra IBK P10 Svart - Floda IBK P10 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-03-30 19:30 066017057 Floda IBK P10 - Mölndals IBF P10 Röd Maja Haablahe, Alma Lundblad Nova Floda Sportcenter 16
2022-04-09 09:30 066017059 Stenungsunds IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Svart Inst. Stenungsund Arena
2022-04-09 11:00 066017060 Ale IBF P10 Grön - FBC Partille P10 blå Nellie Jakobsson, Stina Gustavsson Ale Kulturrum
2022-04-09 13:45 066017058 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Lindome IBK P10 Grön Karl Dahlsjö Rydsbergshallen
2022-04-10 09:00 066017056 Utbynäs SK P 09/10 - IBF Backadalen P10 Rasmus Ahlgren, William Axell Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Newbody Pojk Svår C Vår-22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 066018005 Lindome IBK P10 Lila - Hindås IBK P09/10 svart Tim Berger, Noel Sager Almåshallen A
2022-01-15 10:20 066018003 Ale IBF P10 Blå - Öckerö IBK P10 - Blå Wilma Johansson, Alice Sundelid Ale Kulturrum
2022-01-15 13:30 066018001 FBC Lerum P10T - Landvetter IBK P10 blå Fahd Alkassar, Saga Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2022-01-16 10:00 066018004 IBK Göteborg P09/10 - FBC Vinga P10 Blå Inst. Cassandra Chidiac, Lisa Ramberg Themelis Torpahallen
2022-01-16 11:10 066018002 IBF Älvstranden P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Wilma Björk, Fillippa Cabaj Santoshallen
2022-01-21 18:30 066018010 Lindome IBK P10 Lila - IBK Göteborg P09/10 Inst. Ian Blomqvist, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-01-22 14:00 066018009 Hindås IBK P09/10 svart - Ale IBF P10 Blå , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-01-22 15:15 066018007 Öckerö IBK P10 - Blå - Landvetter IBK P10 blå Maja Hansson, Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2022-01-23 12:00 066018008 FBC Vinga P10 Blå - IBF Älvstranden P10 Nelson Lau, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2022-03-13 09:30 066018006 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - FBC Lerum P10T Ida Finn, Liza Berglund Wallenstam Arena B
2022-01-29 09:20 066018015 Ale IBF P10 Blå - IBK Göteborg P09/10 Alice Sundelid, Matilda Janz Ale Kulturrum
2022-01-29 16:15 066018013 Landvetter IBK P10 blå - Hindås IBK P09/10 svart Oskar Kanerva, Marcus Orrhult Landvetter Idrottshall
2022-01-30 09:00 066018012 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - FBC Vinga P10 Blå Wilma Neldemo Magnusson, Ida Hildeborn Wallenstam Arena A
2022-01-30 10:00 066018014 IBF Älvstranden P10 - Lindome IBK P10 Lila Wilma Björk, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-02-27 12:00 066018011 FBC Lerum P10T - Öckerö IBK P10 - Blå Ebba Syrén, Elin Brendelökken Hjällsnäshallen A-hallen
2022-02-05 10:00 066018020 Ale IBF P10 Blå - IBF Älvstranden P10 Alice Sundelid, Stina Gustavsson Ale Kulturrum
2022-02-05 12:00 066018017 Hindås IBK P09/10 svart - Öckerö IBK P10 - Blå , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-02-06 09:00 066018018 Lindome IBK P10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Tim Berger, Noel Sager Almåshallen A
2022-02-06 10:00 066018019 IBK Göteborg P09/10 - Landvetter IBK P10 blå Cassandra Chidiac, Lisa Ramberg Themelis Torpahallen
2022-02-06 12:00 066018016 FBC Vinga P10 Blå - FBC Lerum P10T Markus Magnusson, Sigge Blomqvist Hall Of Flame
2022-02-26 08:50 066018025 Landvetter IBK P10 blå - IBF Älvstranden P10 Tuva Aebischer Skogbäck, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-02-26 10:00 066018024 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Ale IBF P10 Blå Nathalie Larsson, Maja Blennermark Wallenstam Arena B
2022-02-26 13:00 066018023 Öckerö IBK P10 - Blå - IBK Göteborg P09/10 Patrich Hellfärdsson, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-02-26 14:00 066018021 FBC Lerum P10T - Hindås IBK P09/10 svart Erik Brendelökken, Fahd Alkassar Hjällsnäshallen A-hallen
2022-02-27 12:00 066018022 FBC Vinga P10 Blå - Lindome IBK P10 Lila Nelson Lau, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2022-03-05 10:15 066018026 Lindome IBK P10 Lila - FBC Lerum P10T Emanuel Sangrud, Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-03-06 10:00 066018027 IBK Göteborg P09/10 - Hindås IBK P09/10 svart Lisa Ramberg Themelis, Cassandra Chidiac Torpahallen
2022-03-06 10:40 066018030 Landvetter IBK P10 blå - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Adam Skavö, Filip Gatziouras Pinntorps Idrottshall
2022-03-06 11:00 066018028 Ale IBF P10 Blå - FBC Vinga P10 Blå Matilda Janz, Nellie Jakobsson Ale Kulturrum
2022-03-06 11:10 066018029 IBF Älvstranden P10 - Öckerö IBK P10 - Blå Fillippa Cabaj, Yasminne Henningsson Santoshallen
2022-03-12 13:00 066018035 Öckerö IBK P10 - Blå - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Agnes Spengler, Maja Hansson Hedenskolans Idrottshall
2022-03-12 13:30 066018031 FBC Lerum P10T - IBK Göteborg P09/10 Ebba Syrén, Elin Brendelökken Hjällsnäshallen B-hallen
2022-03-12 15:00 066018033 Hindås IBK P09/10 svart - IBF Älvstranden P10 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-13 11:30 066018032 Lindome IBK P10 Lila - Ale IBF P10 Blå , Tim Berger Almåshallen A
2022-03-13 12:00 066018034 FBC Vinga P10 Blå - Landvetter IBK P10 blå Sigge Blomqvist, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2022-03-19 09:00 066018039 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Hindås IBK P09/10 svart Maja Blennermark, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-03-19 11:00 066018036 Ale IBF P10 Blå - FBC Lerum P10T Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-03-19 17:15 066018040 Öckerö IBK P10 - Blå - FBC Vinga P10 Blå Maja Hansson, Agnes Spengler Hedenskolans Idrottshall
2022-03-20 09:40 066018038 Landvetter IBK P10 blå - Lindome IBK P10 Lila Maja Pehrsson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-03-20 10:00 066018037 IBF Älvstranden P10 - IBK Göteborg P09/10 Mariah Marcelo, Wilma Björk Santoshallen
2022-03-25 18:00 066018045 Hindås IBK P09/10 svart - FBC Vinga P10 Blå , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-26 14:00 066018041 FBC Lerum P10T - IBF Älvstranden P10 , Karl Dahlsjö Hjällsnäshallen A-hallen
2022-03-26 14:00 066018044 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindome IBK P10 Lila , Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2022-03-26 16:00 066018042 Landvetter IBK P10 blå - Ale IBF P10 Blå , Malvin Larsson Önnerödshallen
2022-03-27 10:00 066018043 IBK Göteborg P09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Cassandra Chidiac, Lisa Ramberg Themelis Torpahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis