Röd F12-13år (2022/23)

Gruppspel
Pantamera F Mellersta Röd Gr 2 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 13:30 141403002 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Ljungby IB F07-08 1 - 11 Fortnox Arena B-hall
2022-10-08 17:45 141403003 Ingelstad IBK F08-09 - CL98IC F08-09 2 - 5 Ingelstads Sporthall
2022-10-09 10:00 141403005 Olofströms IBK F08-09 - Carlshamns IBK F07-08 2 - 7 Olofströms Sporthall
2022-10-09 11:45 141403001 Alvesta IBK F07-08 - Rottne IF F08-09 2 - 4 Alvesta Sporthall
2022-10-09 11:45 141403004 Sävsjö IBK F08-09 - Värnamo IK F08-09 2 - 5 Hofgårdshallen
2022-10-15 10:00 141403010 Ljungby IB F07-08 - Alvesta IBK F07-08 3 - 6 Emma Karlsman, Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2022-10-15 12:00 141403007 Carlshamns IBK F07-08 - Sävsjö IBK F08-09 2 - 1 Sparbanken Arena
2022-10-15 14:00 141403006 Rottne IF F08-09 - Olofströms IBK F08-09 3 - 1 Rottne Sporthall
2022-10-16 12:00 141403009 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 5 - 2 Falkenbergshallen
2022-10-16 13:00 141403008 Värnamo IK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 7 - 4 Tinas Ö
2022-10-22 11:30 141403013 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Värnamo IK F08-09 1 - 5 Hampus Malmin, Oscar Olsson Fortnox Arena A-hall
2022-10-22 17:45 141403014 Ingelstad IBK F08-09 - Carlshamns IBK F07-08 3 - 1 Ingelstads Sporthall
2022-10-23 11:00 141403015 Olofströms IBK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 5 - 2 Olofströms Sporthall
2022-10-23 12:00 141403011 Rottne IF F08-09 - Ljungby IB F07-08 3 - 2 Rottne Sporthall
2022-10-23 15:15 141403012 Alvesta IBK F07-08 - CL98IC F08-09 0 - 4 Alvesta Sporthall
2022-10-29 14:00 141403020 Carlshamns IBK F07-08 - Värnamo IK F08-09 4 - 6 Sparbanken Arena
2022-10-29 17:00 141403017 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F07-08 0 - 4 Ingelstads Sporthall
2022-10-30 11:00 141403019 Olofströms IBK F08-09 - CL98IC F08-09 0 - 12 Olofströms Sporthall
2022-10-30 11:30 141403016 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Rottne IF F08-09 3 - 3 Oscar Olsson, Hampus Malmin Fortnox Arena A-hall
2022-10-30 12:00 141403018 Sävsjö IBK F08-09 - Ljungby IB F07-08 8 - 7 Hofgårdshallen
2022-11-06 12:00 141403023 CL98IC F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 11 - 3 Falkenbergshallen
2022-11-12 16:00 141403025 Rottne IF F08-09 - Carlshamns IBK F07-08 4 - 3 Rottne Sporthall
2022-11-13 13:00 141403021 Alvesta IBK F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 4 - 4 Alvesta Sporthall
2022-11-13 15:30 141403022 Värnamo IK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 5 - 4 Tinas Ö
2022-11-13 16:00 141403024 Ljungby IB F07-08 - Ingelstad IBK F08-09 8 - 3 Isak Lötberg-Åhlander, Emma Johansson Innebandyhallen
2022-11-19 12:00 141403028 Olofströms IBK F08-09 - Alvesta IBK F07-08 2 - 6 Olofströms Sporthall
2022-11-19 15:00 141403026 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 0 - 6 Ingelstads Sporthall
2022-11-19 15:00 141403030 Värnamo IK F08-09 - CL98IC F08-09 2 - 10 Tinas Ö
2022-11-19 16:00 141403029 Carlshamns IBK F07-08 - Ljungby IB F07-08 5 - 3 Sparbanken Arena
2022-11-20 14:00 141403027 Sävsjö IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 5 - 5 Hofgårdshallen
2022-11-26 10:00 141403034 Ljungby IB F07-08 - Olofströms IBK F08-09 8 - 1 Isak Lötberg-Åhlander, Lovisa Elgán Innebandyhallen
2022-11-26 13:30 141403031 Alvesta IBK F07-08 - Sävsjö IBK F08-09 5 - 7 ATA-hallen - Moheda
2022-11-26 14:00 141403035 Rottne IF F08-09 - Värnamo IK F08-09 7 - 0 , Ej offentliggjord Rottne Sporthall
2022-11-27 08:30 141403032 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Ingelstad IBK F08-09 5 - 4 , Melvin Harlin Fortnox Arena A-hall
2022-11-27 10:00 141403033 CL98IC F08-09 - Carlshamns IBK F07-08 9 - 2 Falkenbergshallen
2022-12-03 12:00 141403038 Carlshamns IBK F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 7 - 2 Sparbanken Arena
2022-12-03 12:15 141403036 Sävsjö IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 0 - 5 Hofgårdshallen
2022-12-03 15:00 141403039 Värnamo IK F08-09 - Alvesta IBK F07-08 6 - 4 Tinas Ö
2022-12-04 15:00 141403037 Olofströms IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 5 - 5 Olofströms Sporthall
2023-03-17 20:00 141403040 CL98IC F08-09 - Ljungby IB F07-08 8 - 4 Falkenbergshallen
2022-12-10 10:00 141403044 Ljungby IB F07-08 - Värnamo IK F08-09 4 - 4 Emma Karlsman, Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2022-12-10 10:30 141403042 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Olofströms IBK F08-09 1 - 1 Fortnox Arena A-hall
2022-12-10 14:45 141403043 Ingelstad IBK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 3 - 2 Ingelstads Sporthall
2022-12-11 14:00 141403045 Rottne IF F08-09 - CL98IC F08-09 1 - 2 Rottne Sporthall
2023-03-25 11:00 141403041 Alvesta IBK F07-08 - Carlshamns IBK F07-08 4 - 5 Alvesta Sporthall
2022-12-17 10:00 141403049 Ljungby IB F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 5 - 0 Isak Lötberg-Åhlander, Emma Karlsman Innebandyhallen
2022-12-17 14:00 141403046 Carlshamns IBK F07-08 - Olofströms IBK F08-09 2 - 7 Sparbanken Arena
2022-12-17 15:00 141403047 Värnamo IK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 4 - 2 Tinas Ö
2023-01-03 19:00 141403050 Rottne IF F08-09 - Alvesta IBK F07-08 4 - 0 Rottne Sporthall
2023-01-15 16:30 141403048 CL98IC F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 9 - 2 Falkenbergshallen
2023-01-14 12:00 141403054 Sävsjö IBK F08-09 - Carlshamns IBK F07-08 2 - 6 Hofgårdshallen
2023-01-14 13:30 141403052 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - CL98IC F08-09 0 - 10 Oscar Olsson, Hampus Malmin Fortnox Arena A-hall
2023-01-15 10:00 141403055 Olofströms IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 1 - 1 Olofströms Sporthall
2023-01-21 14:45 141403053 Ingelstad IBK F08-09 - Värnamo IK F08-09 1 - 3 Ingelstads Sporthall
2023-01-24 18:30 141403051 Alvesta IBK F07-08 - Ljungby IB F07-08 2 - 4 Alvesta Sporthall
2023-01-21 11:00 141403056 Sävsjö IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 3 - 3 Hofgårdshallen
2023-01-22 11:00 141403060 Ljungby IB F07-08 - Rottne IF F08-09 0 - 5 , Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2023-01-22 13:00 141403059 CL98IC F08-09 - Alvesta IBK F07-08 4 - 2 Falkenbergshallen
2023-01-22 15:30 141403058 Värnamo IK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 5 - 0 Värnamo Sporthall
2023-01-22 17:00 141403057 Carlshamns IBK F07-08 - Ingelstad IBK F08-09 4 - 1 Sparbanken Arena
2023-01-28 10:00 141403064 Ljungby IB F07-08 - Sävsjö IBK F08-09 8 - 5 Isak Lötberg-Åhlander, Emma Karlsman Innebandyhallen
2023-01-28 13:00 141403062 Värnamo IK F08-09 - Carlshamns IBK F07-08 3 - 1 Tinas Ö
2023-01-28 14:00 141403063 CL98IC F08-09 - Olofströms IBK F08-09 4 - 1 Falkenbergshallen
2023-01-28 14:00 141403065 Rottne IF F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 3 - 2 Hani Mousaviyan-Utter, Leif Johansson Rottne Sporthall
2023-01-31 18:45 141403061 Alvesta IBK F07-08 - Ingelstad IBK F08-09 7 - 1 Alvesta Sporthall
2023-02-04 09:30 141403066 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Alvesta IBK F07-08 4 - 6 David Hoff Fortnox Arena A-hall
2023-02-04 16:30 141403070 Carlshamns IBK F07-08 - Rottne IF F08-09 3 - 3 Sparbanken Arena
2023-02-05 12:00 141403068 Sävsjö IBK F08-09 - CL98IC F08-09 3 - 10 Hofgårdshallen
2023-02-05 14:00 141403069 Olofströms IBK F08-09 - Värnamo IK F08-09 2 - 3 Olofströms Sporthall
2023-02-15 19:30 141403067 Ingelstad IBK F08-09 - Ljungby IB F07-08 3 - 6 Ingelstads Sporthall
2023-02-11 10:00 141403074 Ljungby IB F07-08 - Carlshamns IBK F07-08 6 - 3 , Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2023-02-11 13:00 141403072 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Sävsjö IBK F08-09 6 - 2 , Oscar Olsson Fortnox Arena B-hall
2023-02-11 16:00 141403075 Rottne IF F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 5 - 1 Nils Johannisson, Elias Ekstrand Rottne Sporthall
2023-02-12 10:00 141403071 Alvesta IBK F07-08 - Olofströms IBK F08-09 3 - 0 Alvesta Sporthall
2023-02-12 15:00 141403073 CL98IC F08-09 - Värnamo IK F08-09 6 - 1 Falkenbergshallen
2023-03-04 14:00 141403079 Carlshamns IBK F07-08 - CL98IC F08-09 3 - 3 Sparbanken Arena
2023-03-04 17:45 141403076 Ingelstad IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 6 - 5 Ingelstads Sporthall
2023-03-05 11:00 141403080 Värnamo IK F08-09 - Rottne IF F08-09 1 - 1 Värnamo Sporthall
2023-03-05 12:00 141403077 Sävsjö IBK F08-09 - Alvesta IBK F07-08 3 - 7 Hofgårdshallen
2023-03-24 19:00 141403078 Olofströms IBK F08-09 - Ljungby IB F07-08 5 - 8 Olofströms Sporthall
2023-03-11 11:00 141403084 Ljungby IB F07-08 - CL98IC F08-09 0 - 9 Stina Petersson, Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2023-03-11 12:45 141403083 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 3 - 3 Ingelstads Sporthall
2023-03-11 16:00 141403085 Rottne IF F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 3 - 1 Elias Ekstrand, Nils Johannisson Rottne Sporthall
2023-03-12 13:45 141403082 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Carlshamns IBK F07-08 2 - 9 Futurum Sporthall
2023-03-14 18:15 141403081 Alvesta IBK F07-08 - Värnamo IK F08-09 2 - 2 Alvesta Sporthall
2023-03-18 14:00 141403088 Carlshamns IBK F07-08 - Alvesta IBK F07-08 7 - 2 Sparbanken Arena
2023-03-18 14:00 141403090 CL98IC F08-09 - Rottne IF F08-09 4 - 2 Falkenbergshallen
2023-03-18 14:30 141403086 Sävsjö IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 7 - 4 Hofgårdshallen
2023-03-18 15:00 141403089 Värnamo IK F08-09 - Ljungby IB F07-08 5 - 6 Värnamo Sporthall
2023-03-19 14:00 141403087 Olofströms IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 4 - 1 Olofströms Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC F08-09 18 17 1 0 125-30 95 52
2. Rottne IF F08-09 18 12 4 2 63-26 37 40
3. Värnamo IK F08-09 18 11 3 4 67-61 6 36
4. Ljungby IB F07-08 18 10 1 7 93-76 17 31
5. Carlshamns IBK F07-08 18 9 2 7 74-63 11 29
6. Alvesta IBK F07-08 18 7 2 9 66-64 2 23
7. Olofströms IBK F08-09 18 3 5 10 47-77 -30 14
8. Sävsjö IBK F08-09 18 3 2 13 58-99 -41 11
9. Ingelstad IBK F08-09 18 3 2 13 46-92 -46 11
10. Växjö IBK Utveckling F08-09/ 1 18 2 4 12 44-95 -51 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Mellersta Röd Gr 3 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 14:30 141407003 Hovshaga AIF F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 6 - 3 Hovshaga Sporthall
2022-10-09 14:00 141407002 CL98IC F10/2 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 3 - 6 Albin Bergström Sabelsjö, Jimmy Davidsson Gröndalshallen
2022-10-16 12:30 141407006 Hovshaga AIF F09-10 - CL98IC F10/2 4 - 1 Hovshaga Sporthall
2022-11-19 11:30 141407005 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Växjö IBK Utveckling F10/1 7 - 4 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center B
2022-10-29 11:00 141407009 Växjö IBK Utveckling F10/1 - CL98IC F10/2 4 - 3 Melvin Harlin, Filip Srpcanski Fortnox Arena A-hall
2022-10-29 14:30 141407011 Hovshaga AIF F09-10 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 1 - 4 Hovshaga Sporthall
2022-11-11 18:30 141407015 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Växjö IBK Utveckling F10/1 8 - 1 Philip Fagerberg, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2022-11-13 11:45 141407014 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - CL98IC F10/2 3 - 6 , Daniel Helge Ölands Bank Center A
2022-11-20 10:00 141407017 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Hovshaga AIF F09-10 9 - 0 David Peterson-Albén, Philip Fagerberg Fortnox Arena A-hall
2022-11-26 11:30 141407021 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 0 - 5 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center B
2022-12-04 13:00 141407023 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - CL98IC F10/2 10 - 5 Filip Srpcanski, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2022-12-04 18:00 141407024 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Hovshaga AIF F09-10 9 - 3 , Max Smedfors Ölands Bank Center A
2022-12-10 13:00 141407026 Växjö IBK Utveckling F10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 4 - 4 Fortnox Arena B-hall
2022-12-11 12:30 141407027 CL98IC F10/2 - Hovshaga AIF F09-10 3 - 4 Gröndalshallen
2022-12-18 10:30 141407030 CL98IC F10/2 - Växjö IBK Utveckling F10/1 7 - 3 Gröndalshallen
2023-01-15 11:30 141407032 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Hovshaga AIF F09-10 7 - 1 , Anton Bucquoy Fortnox Arena A-hall
2023-01-13 17:30 141407036 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 2 - 5 Fortnox Arena B-hall
2023-01-15 12:30 141407035 CL98IC F10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 4 - 5 Gröndalshallen
2023-01-29 13:00 141407038 Hovshaga AIF F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10/1 5 - 2 Hovshaga Sporthall
2023-01-28 13:00 141407042 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 3 - 3 Nike Ericsson, Alice Jordevik Fortnox Arena B-hall
2023-02-04 16:30 141407045 Hovshaga AIF F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 3 - 3 Hovshaga Sporthall
2023-02-05 13:30 141407044 CL98IC F10/2 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 1 - 5 Rinkabyholms Sporthall
2023-02-11 14:30 141407048 Hovshaga AIF F09-10 - CL98IC F10/2 0 - 6 Hovshaga Sporthall
2023-02-11 15:45 141407047 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Växjö IBK Utveckling F10/1 6 - 4 Hannes Alvarmo, Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2023-02-18 13:00 141407051 Växjö IBK Utveckling F10/1 - CL98IC F10/2 8 - 2 Fortnox Arena B-hall
2023-03-05 13:00 141407053 Hovshaga AIF F09-10 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 0 - 7 Fortnox Arena B-hall
2023-03-03 18:30 141407057 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Växjö IBK Utveckling F10/1 9 - 3 Fortnox Arena B-hall
2023-03-05 14:30 141407056 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - CL98IC F10/2 6 - 7 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2023-03-11 09:30 141407059 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Hovshaga AIF F09-10 3 - 6 Fortnox Arena B-hall
2023-03-18 17:15 141407063 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 7 - 1 , Camilla Carlsson Ölands Bank Center B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Växjö IBK Utveckling F08-09/ 2 12 10 1 1 70-27 43 31
2. FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/ 1 12 5 3 4 56-50 6 18
3. Hovshaga AIF F09-10 12 5 1 6 33-57 -24 16
4. CL98IC F10/ 2 12 4 0 8 48-58 -10 12
5. Växjö IBK Utveckling F10/ 1 12 3 1 8 47-62 -15 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Mellersta Röd Gr 4 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 11:00 141408003 Gransholms IF F10-11 - Älmhults IBK F10-11 1 - 12 Agnes Gockert, Therese Spjut Gemla Sporthall
2022-10-09 11:30 141408002 Ingelstad IBK F10-11/1 - Carlshamns IBK F10 2 - 6 Ingelstads Sporthall
2022-11-27 16:30 141408001 Hovshaga AIF F10 - Lagan IBK F09-10 1 - 7 Hovshaga Sporthall
2022-10-15 08:30 141408008 Hovshaga AIF F10 - Ingelstad IBK F10-11/1 0 - 1 Hovshaga Sporthall
2022-10-15 10:00 141408007 Carlshamns IBK F10 - Gransholms IF F10-11 12 - 3 Sparbanken Arena
2022-10-15 11:00 141408006 Älmhults IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F10-11 4 - 3 Haganäshallen
2022-10-22 09:30 141408011 Växjö IBK Utveckling F10-11 - Carlshamns IBK F10 3 - 7 , Isak Armanius Fortnox Arena A-hall
2022-10-22 10:00 141408010 Gransholms IF F10-11 - Hovshaga AIF F10 0 - 11 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall
2022-10-22 12:45 141408009 Ingelstad IBK F10-11/1 - Lagan IBK F09-10 3 - 12 Ingelstads Sporthall
2022-10-29 15:00 141408016 Ingelstad IBK F10-11/1 - Gransholms IF F10-11 6 - 3 Ingelstads Sporthall
2022-10-30 09:00 141408015 Hovshaga AIF F10 - Växjö IBK Utveckling F10-11 6 - 3 Hovshaga Sporthall
2022-10-30 12:00 141408013 Lagan IBK F09-10 - Älmhults IBK F10-11 11 - 0 Albin Nyström, Emma Johansson Åbyhallen
2022-11-12 11:00 141408020 Älmhults IBK F10-11 - Carlshamns IBK F10 2 - 11 Linnéhallen
2022-11-12 11:30 141408018 Växjö IBK Utveckling F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/1 2 - 3 Fortnox Arena B-hall
2022-11-13 11:00 141408017 Gransholms IF F10-11 - Lagan IBK F09-10 0 - 13 Gemla Sporthall
2022-12-04 09:00 141408024 Gransholms IF F10-11 - Växjö IBK Utveckling F10-11 5 - 7 Gemla Sporthall
2022-12-04 12:00 141408021 Lagan IBK F09-10 - Carlshamns IBK F10 6 - 2 Wiggo Ljungberg Carlsson, Albin Nyström Åbyhallen
2022-12-04 13:30 141408022 Hovshaga AIF F10 - Älmhults IBK F10-11 17 - 0 Hovshaga Sporthall
2022-12-10 13:00 141408027 Älmhults IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/1 2 - 8 Haganäshallen
2022-12-10 18:00 141408028 Carlshamns IBK F10 - Hovshaga AIF F10 5 - 4 Sparbanken Arena
2022-12-11 16:00 141408025 Växjö IBK Utveckling F10-11 - Lagan IBK F09-10 3 - 9 Fortnox Arena B-hall
2022-12-17 09:30 141408030 Carlshamns IBK F10 - Ingelstad IBK F10-11/1 4 - 5 Sparbanken Arena
2022-12-17 11:00 141408031 Älmhults IBK F10-11 - Gransholms IF F10-11 10 - 0 Haganäshallen
2022-12-18 12:00 141408029 Lagan IBK F09-10 - Hovshaga AIF F10 6 - 2 Wiggo Ljungberg Carlsson, Albin Nyström Åbyhallen
2023-01-15 09:30 141408034 Växjö IBK Utveckling F10-11 - Älmhults IBK F10-11 1 - 7 Fortnox Arena A-hall
2023-01-15 13:00 141408035 Gransholms IF F10-11 - Carlshamns IBK F10 1 - 23 Gemla Sporthall
2023-01-15 14:00 141408036 Ingelstad IBK F10-11/1 - Hovshaga AIF F10 0 - 3 Ingelstads Sporthall
2023-01-21 18:00 141408039 Carlshamns IBK F10 - Växjö IBK Utveckling F10-11 6 - 3 Sparbanken Arena
2023-01-22 10:30 141408038 Hovshaga AIF F10 - Gransholms IF F10-11 8 - 0 Hovshaga Sporthall
2023-01-22 12:00 141408037 Lagan IBK F09-10 - Ingelstad IBK F10-11/1 7 - 2 , Emma Johansson Åbyhallen
2023-02-10 18:30 141408043 Växjö IBK Utveckling F10-11 - Hovshaga AIF F10 1 - 6 Fortnox Arena A-hall
2023-02-11 15:00 141408041 Älmhults IBK F10-11 - Lagan IBK F09-10 1 - 5 Haganäshallen
2023-02-19 11:00 141408044 Gransholms IF F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/1 3 - 5 Gemla Sporthall
2023-03-05 12:00 141408045 Lagan IBK F09-10 - Gransholms IF F10-11 13 - 3 Wiggo Ljungberg Carlsson, Albin Nyström Åbyhallen
2023-03-05 17:00 141408048 Carlshamns IBK F10 - Älmhults IBK F10-11 6 - 2 Dragan Zaharijev, Christian Adolfsson Sparbanken Arena
2023-03-24 18:30 141408046 Ingelstad IBK F10-11/1 - Växjö IBK Utveckling F10-11 1 - 4 Ingelstads Sporthall
2023-03-11 14:00 141408049 Carlshamns IBK F10 - Lagan IBK F09-10 1 - 6 Sparbanken Arena
2023-03-12 09:30 141408052 Växjö IBK Utveckling F10-11 - Gransholms IF F10-11 8 - 1 Fortnox Arena A-hall
2023-03-12 13:00 141408050 Älmhults IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10 1 - 6 Haganäshallen
2023-03-19 12:00 141408053 Lagan IBK F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10-11 4 - 1 , Emma Johansson Åbyhallen
2023-03-19 14:00 141408056 Hovshaga AIF F10 - Carlshamns IBK F10 5 - 5 Hovshaga Sporthall
2023-03-26 11:30 141408055 Ingelstad IBK F10-11/1 - Älmhults IBK F10-11 6 - 1 Ingelstads Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lagan IBK F09-10 12 12 0 0 99-19 80 36
2. Carlshamns IBK F10 12 8 1 3 88-42 46 25
3. Hovshaga AIF F10 12 7 1 4 69-29 40 22
4. Ingelstad IBK F10-11/ 1 12 7 0 5 42-47 -5 21
5. Älmhults IBK F10-11 12 4 0 8 42-75 -33 12
6. Växjö IBK Utveckling F10-11 12 3 0 9 39-59 -20 9
7. Gransholms IF F10-11 12 0 0 12 20-128 -108 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-05 18:45 141402005 Skillingaryds IK F07-08 - Gnosjö IBK F07-08 9 - 1 Beatrice Samuelsson, Alva Perman Skillingaryds Arena
2022-10-08 12:30 141402002 Aneby SK F06-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 8 - 1 FB-hallen
2022-10-09 08:30 141402003 Hovslätts IK F08-09 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 4 - 2 Arvid Lindén, Oliwer Jacobsson Stadsgården, Råslätt
2022-10-09 11:00 141402001 Nässjö IBF F07-08 - IBF Tranås F08-09 5 - 3 Alma Tjärnström, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2022-10-12 20:30 141402004 Månsarps IBK F06-07 - Månsarps IBK F08-09/1 5 - 1 Gustav Perman, Adam Nikolausson Barnarps Sporthall
2022-10-15 10:00 141402007 Gnosjö IBK F07-08 - Månsarps IBK F06-07 2 - 13 Töllstorpshallen
2022-10-15 11:30 141402009 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Aneby SK F06-08 2 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-10-15 15:00 141402006 IBF Tranås F08-09 - Skillingaryds IK F07-08 3 - 3 Hampus Bergholm, Liam Wibring Tranås Idrottshall
2022-10-16 14:45 141402008 Månsarps IBK F08-09/1 - Hovslätts IK F08-09 5 - 5 Beatrice Samuelsson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2022-11-05 12:00 141402010 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Nässjö IBF F07-08 1 - 5 Alléhallen
2022-10-21 19:00 141402013 Aneby SK F06-08 - Månsarps IBK F08-09/1 1 - 2 FB-hallen
2022-10-22 10:00 141402012 Nässjö IBF F07-08 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 8 - 4 Linus Sjövall, Isak Lundström Handskerydshallen
2022-10-22 11:30 141402014 Hovslätts IK F08-09 - Gnosjö IBK F07-08 6 - 4 David Andersson, Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt
2022-10-22 12:00 141402011 IBF Tranås F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 0 Hampus Bergholm, Liam Wibring Tranås Idrottshall
2022-10-23 12:00 141402015 Skillingaryds IK F07-08 - Månsarps IBK F06-07 0 - 2 Skillingaryds Arena
2022-10-28 19:00 141402016 Aneby SK F06-08 - IBF Tranås F08-09 7 - 1 FB-hallen
2022-10-29 14:00 141402019 Skillingaryds IK F07-08 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 4 - 3 Beatrice Samuelsson, Elliot Widell Skillingaryds Arena
2022-10-29 15:30 141402017 Hovslätts IK F08-09 - Nässjö IBF F07-08 3 - 5 Kalle Rygert, David Andersson Stadsgården, Råslätt
2022-10-30 12:00 141402020 Gnosjö IBK F07-08 - Månsarps IBK F08-09/1 5 - 2 Töllstorpshallen
2022-10-30 14:45 141402018 Månsarps IBK F06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 20 - 2 Karl Georgsson, Albin Georgsson Norrahammars Sporthall
2022-11-12 11:00 141402025 IBF Tranås F08-09 - Gnosjö IBK F07-08 1 - 4 Viktor Wikner, Liam Wibring Tranås Idrottshall
2022-11-12 11:30 141402023 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Månsarps IBK F06-07 1 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-11-13 14:45 141402022 Månsarps IBK F08-09/1 - Skillingaryds IK F07-08 0 - 1 Amelia Hall, Mikaela Bossius Norrahammars Sporthall
2022-11-13 15:30 141402024 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Hovslätts IK F08-09 0 - 12 Habo Sporthall C
2022-11-13 17:00 141402021 Nässjö IBF F07-08 - Aneby SK F06-08 9 - 4 Ella Febéll, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
2022-11-16 19:30 141402027 Månsarps IBK F06-07 - Aneby SK F06-08 7 - 1 Vilgot Gustafsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-11-19 09:30 141402026 Hovslätts IK F08-09 - IBF Tranås F08-09 7 - 0 Alma Abadzija, Arvid Lindén Stadsgården, Råslätt
2022-11-19 10:00 141402029 Gnosjö IBK F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 11 - 2 Töllstorpshallen
2022-11-20 12:00 141402028 Skillingaryds IK F07-08 - Nässjö IBF F07-08 1 - 2 , Alva Perman Skillingaryds Arena
2022-11-20 14:45 141402030 Månsarps IBK F08-09/1 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 2 - 7 Emma Malmborg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-11-26 12:00 141402034 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Skillingaryds IK F07-08 1 - 7 Alléhallen
2022-11-27 10:00 141402035 IBF Tranås F08-09 - Månsarps IBK F08-09/1 3 - 5 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-11-27 12:30 141402033 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Gnosjö IBK F07-08 8 - 4 Jönköpings Idrottshus D-hall
2022-11-27 17:15 141402031 Nässjö IBF F07-08 - Månsarps IBK F06-07 6 - 4 Melvin Lundman Lindh, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2023-02-25 12:00 141402032 Aneby SK F06-08 - Hovslätts IK F08-09 3 - 6 FB-hallen
2022-12-04 14:00 141402037 Skillingaryds IK F07-08 - Hovslätts IK F08-09 1 - 4 Ebba Bladh, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2022-12-04 14:00 141402038 Gnosjö IBK F07-08 - Aneby SK F06-08 4 - 3 Töllstorpshallen
2022-12-04 14:45 141402039 Månsarps IBK F08-09/1 - Nässjö IBF F07-08 1 - 8 Emma Malmborg, Mikaela Bossius Norrahammars Sporthall
2023-03-09 19:15 141402036 Månsarps IBK F06-07 - IBF Tranås F08-09 4 - 2 Vilgot Gustafsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-03-11 17:30 141402040 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 0 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-12-07 19:30 141402044 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Månsarps IBK F08-09/1 2 - 7 Alléhallen
2022-12-09 18:30 141402041 Nässjö IBF F07-08 - Gnosjö IBK F07-08 11 - 4 Handskerydshallen
2022-12-10 13:00 141402042 Aneby SK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08 3 - 5 FB-hallen
2022-12-11 10:00 141402045 IBF Tranås F08-09 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 4 - 1 Hampus Igefors, Hampus Bergholm Tranås Idrottshall
2022-12-11 17:30 141402043 Hovslätts IK F08-09 - Månsarps IBK F06-07 0 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-12-17 10:00 141402050 IBF Tranås F08-09 - Nässjö IBF F07-08 1 - 6 Hampus Igefors, Hampus Bergholm Tranås Idrottshall
2022-12-17 12:00 141402049 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Aneby SK F06-08 2 - 3 Habo Sporthall A-hall
2022-12-17 14:00 141402046 Gnosjö IBK F07-08 - Skillingaryds IK F07-08 4 - 6 Töllstorpshallen
2022-12-17 17:30 141402048 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Hovslätts IK F08-09 0 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-12-19 19:00 141402047 Månsarps IBK F08-09/1 - Månsarps IBK F06-07 1 - 10 Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-01-13 19:00 141402052 Aneby SK F06-08 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 1 - 3 FB-hallen
2023-01-14 12:00 141402055 Skillingaryds IK F07-08 - IBF Tranås F08-09 3 - 1 Elsa Andersson, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2023-01-14 15:00 141402053 Hovslätts IK F08-09 - Månsarps IBK F08-09/1 11 - 1 Alma Abadzija, Emelie Johansson Barnarps Sporthall
2023-01-14 16:30 141402051 Nässjö IBF F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 0 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Handskerydshallen
2023-02-18 13:00 141402054 Månsarps IBK F06-07 - Gnosjö IBK F07-08 12 - 0 Olle Andersson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-01-20 18:30 141402057 Gnosjö IBK F07-08 - Hovslätts IK F08-09 3 - 8 Töllstorpshallen
2023-01-21 14:00 141402060 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - IBF Tranås F08-09 2 - 5 Habo Sporthall C
2023-01-22 13:30 141402059 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Nässjö IBF F07-08 1 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-22 14:45 141402058 Månsarps IBK F08-09/1 - Aneby SK F06-08 4 - 3 Peter Nykvist, Elias Ekelund Norrahammars Sporthall
2023-03-25 15:00 141402056 Månsarps IBK F06-07 - Skillingaryds IK F07-08 5 - 2 Karl Georgsson, Albin Georgsson Norrahammars Sporthall
2023-01-25 19:00 141402064 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Månsarps IBK F06-07 1 - 7 Alléhallen
2023-01-27 17:30 141402065 IBF Tranås F08-09 - Aneby SK F06-08 3 - 2 Hampus Igefors, Hampus Bergholm Tranås Idrottshall
2023-01-27 19:15 141402062 Månsarps IBK F08-09/1 - Gnosjö IBK F07-08 5 - 5 Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
2023-01-28 11:30 141402063 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Skillingaryds IK F07-08 4 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-29 10:45 141402061 Nässjö IBF F07-08 - Hovslätts IK F08-09 6 - 2 Isak Lundström, Felix Kratz Nässjö Sporthall
2023-02-03 19:00 141402066 Aneby SK F06-08 - Nässjö IBF F07-08 1 - 5 FB-hallen
2023-02-04 15:00 141402068 Månsarps IBK F06-07 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 7 - 2 Albin Georgsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-02-05 11:30 141402067 Hovslätts IK F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 0 David Andersson, Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt
2023-02-25 12:30 141402070 Gnosjö IBK F07-08 - IBF Tranås F08-09 4 - 4 Töllstorpshallen
2023-03-01 18:30 141402069 Skillingaryds IK F07-08 - Månsarps IBK F08-09/1 5 - 3 Ebba Bladh, Elsa Andersson Skillingaryds Arena
2023-02-18 10:00 141402071 Nässjö IBF F07-08 - Skillingaryds IK F07-08 4 - 3 Isak Lundström, Calle Sjövall Handskerydshallen
2023-02-19 12:00 141402075 IBF Tranås F08-09 - Hovslätts IK F08-09 5 - 5 Hampus Igefors, Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2023-02-19 13:30 141402072 Aneby SK F06-08 - Månsarps IBK F06-07 0 - 13 FB-hallen
2023-02-25 11:30 141402073 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - Månsarps IBK F08-09/1 7 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-03-01 19:00 141402074 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Gnosjö IBK F07-08 6 - 1 Alléhallen
2023-03-04 11:30 141402076 Hovslätts IK F08-09 - Aneby SK F06-08 11 - 3 Stadsgården, Råslätt
2023-03-04 12:00 141402078 Skillingaryds IK F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 0 Skillingaryds Arena
2023-03-05 14:00 141402079 Gnosjö IBK F07-08 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 1 - 2 Töllstorpshallen
2023-03-05 14:45 141402080 Månsarps IBK F08-09/1 - IBF Tranås F08-09 3 - 3 Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-03-26 12:00 141402077 Månsarps IBK F06-07 - Nässjö IBF F07-08 4 - 1 Kalle Rygert, Andreas Rundqvist Norrahammars Sporthall
2023-03-08 19:30 141402084 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Jönköpings IK Utveckling F08-09 6 - 6 Alléhallen
2023-03-10 18:00 141402083 Hovslätts IK F08-09 - Skillingaryds IK F07-08 1 - 4 Oliwer Jacobsson, Arvid Lindén Barnarps Sporthall
2023-03-11 11:00 141402081 Nässjö IBF F07-08 - Månsarps IBK F08-09/1 2 - 1 Calle Sjövall, Melvin Lundman Lindh Handskerydshallen
2023-03-15 19:00 141402085 IBF Tranås F08-09 - Månsarps IBK F06-07 1 - 8 Liam Wibring, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2023-03-24 19:00 141402082 Aneby SK F06-08 - Gnosjö IBK F07-08 3 - 6 FB-hallen
2023-03-17 19:00 141402086 Månsarps IBK F06-07 - Hovslätts IK F08-09 8 - 2 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2023-03-18 12:00 141402087 Skillingaryds IK F07-08 - Aneby SK F06-08 7 - 2 Ebba Bladh, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2023-03-18 17:00 141402090 Jönköpings IK Utveckling F08-09 - IBF Tranås F08-09 5 - 0 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-03-19 10:45 141402089 Månsarps IBK F08-09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 8 - 4 Olle Andersson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-03-19 14:00 141402088 Gnosjö IBK F07-08 - Nässjö IBF F07-08 3 - 2 Töllstorpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Månsarps IBK F06-07 18 17 0 1 137-25 112 51
2. Nässjö IBF F07-08 18 16 0 2 93-41 52 48
3. Skillingaryds IK F07-08 18 12 1 5 71-43 28 37
4. Hovslätts IK F08-09 18 11 2 5 99-56 43 35
5. Jönköpings IK Utveckling F08-09 18 7 1 10 63-63 0 22
6. Gnosjö IBK F07-08 18 6 2 10 66-103 -37 20
7. Månsarps IBK F08-09/ 1 18 5 3 10 52-87 -35 18
8. IBF Tranås F08-09 18 4 4 10 45-74 -29 16
9. Aneby SK F06-08 18 4 0 14 52-91 -39 12
10. Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 18 1 1 16 30-125 -95 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Norra Röd Gr 3 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 13:30 141405003 Hovslätts IK F10 - Malmbäcks IF F09-10 7 - 2 Emelie Johansson, Alma Abadzija Stadsgården, Råslätt
2022-10-09 11:15 141405001 Husqvarna IK F10-11/2 - Ölmstads IS F09-10 3 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-09 13:30 141405004 Jönköpings IK F10 - Barnarps IF F09-10 1 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-10-09 14:45 141405002 Månsarps IBK F08-09/2 - Aneby SK F08-09 12 - 3 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2022-10-14 19:00 141405007 Aneby SK F08-09 - Hovslätts IK F10 7 - 3 FB-hallen
2022-10-15 13:00 141405006 Malmbäcks IF F09-10 - Jönköpings IK F10 8 - 4 Malmbäcks Sporthall
2022-10-16 09:30 141405008 Husqvarna IK F10-11/2 - Månsarps IBK F08-09/2 3 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-16 11:00 141405005 Ölmstads IS F09-10 - Barnarps IF F09-10 2 - 5 Eric Hultberg, Anders Björklund Ribbahallen A-hall
2022-10-22 09:30 141405011 Jönköpings IK F10 - Aneby SK F08-09 1 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-10-23 10:30 141405010 Hovslätts IK F10 - Husqvarna IK F10-11/2 2 - 0 Emelie Johansson, Alma Abadzija Stadsgården, Råslätt
2022-10-23 14:30 141405009 Månsarps IBK F08-09/2 - Ölmstads IS F09-10 5 - 2 Ebba Philip, Albin Georgsson Norrahammars Sporthall
2022-10-23 15:30 141405012 Barnarps IF F09-10 - Malmbäcks IF F09-10 7 - 1 Barnarps Sporthall
2022-10-28 19:15 141405016 Månsarps IBK F08-09/2 - Hovslätts IK F10 2 - 0 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2022-10-29 09:30 141405015 Husqvarna IK F10-11/2 - Jönköpings IK F10 9 - 0 Olle Klingståhl, Anton Larsson Fagerslätt Idrottshall
2022-11-19 15:00 141405014 Aneby SK F08-09 - Barnarps IF F09-10 4 - 1 FB-hallen
2022-11-20 10:00 141405013 Ölmstads IS F09-10 - Malmbäcks IF F09-10 6 - 5 Anders Björklund, Eric Hultberg Ribbahallen A-hall
2022-11-12 10:00 141405019 Barnarps IF F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 1 - 1 Barnarps Sporthall
2022-11-12 11:00 141405020 Malmbäcks IF F09-10 - Aneby SK F08-09 0 - 17 Malmbäcks Sporthall
2022-11-12 11:30 141405017 Hovslätts IK F10 - Ölmstads IS F09-10 6 - 1 Pontus Vristel, Leo Fransson Stadsgården, Råslätt
2022-11-13 17:30 141405018 Jönköpings IK F10 - Månsarps IBK F08-09/2 1 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-12-03 11:15 141405022 Husqvarna IK F10-11/2 - Malmbäcks IF F09-10 2 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-04 09:00 141405023 Månsarps IBK F08-09/2 - Barnarps IF F09-10 6 - 1 Mikaela Bossius, Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
2022-12-04 11:00 141405021 Ölmstads IS F09-10 - Aneby SK F08-09 1 - 5 Anders Björklund, Eric Hultberg Ribbahallen A-hall
2022-12-04 11:30 141405024 Hovslätts IK F10 - Jönköpings IK F10 1 - 1 Filip Syd, Milian Tellbom Stadsgården, Råslätt
2022-12-10 10:00 141405026 Barnarps IF F09-10 - Hovslätts IK F10 1 - 5 Barnarps Sporthall
2022-12-11 11:30 141405025 Jönköpings IK F10 - Ölmstads IS F09-10 4 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-27 18:30 141405028 Aneby SK F08-09 - Husqvarna IK F10-11/2 3 - 11 FB-hallen
2023-02-05 15:00 141405027 Malmbäcks IF F09-10 - Månsarps IBK F08-09/2 0 - 11 Malmbäcks Sporthall
2022-12-17 11:00 141405029 Ölmstads IS F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 2 - 3 Anders Björklund, Eric Hultberg Ribbahallen A-hall
2022-12-18 13:30 141405030 Aneby SK F08-09 - Månsarps IBK F08-09/2 5 - 5 FB-hallen
2022-12-18 15:30 141405032 Barnarps IF F09-10 - Jönköpings IK F10 8 - 4 Barnarps Sporthall
2023-01-08 15:00 141405031 Malmbäcks IF F09-10 - Hovslätts IK F10 2 - 9 Malmbäcks Sporthall
2023-01-15 12:30 141405035 Hovslätts IK F10 - Aneby SK F08-09 4 - 2 Ella Berner, Alice Grandt Stadsgården, Råslätt
2023-01-15 14:45 141405036 Månsarps IBK F08-09/2 - Husqvarna IK F10-11/2 5 - 3 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2023-01-15 15:30 141405033 Barnarps IF F09-10 - Ölmstads IS F09-10 10 - 1 Barnarps Sporthall
2023-01-15 15:30 141405034 Jönköpings IK F10 - Malmbäcks IF F09-10 3 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-01-20 19:00 141405039 Aneby SK F08-09 - Jönköpings IK F10 4 - 1 FB-hallen
2023-01-20 19:30 141405037 Ölmstads IS F09-10 - Månsarps IBK F08-09/2 1 - 4 Eric Hultberg, Anders Björklund Ribbahallen A-hall
2023-01-21 14:45 141405038 Husqvarna IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10 3 - 3 Edvin Thoursie, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-01-22 11:00 141405040 Malmbäcks IF F09-10 - Barnarps IF F09-10 1 - 1 Malmbäcks Sporthall
2023-01-29 11:00 141405041 Malmbäcks IF F09-10 - Ölmstads IS F09-10 4 - 4 Malmbäcks Sporthall
2023-02-19 08:30 141405043 Jönköpings IK F10 - Husqvarna IK F10-11/2 2 - 9 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-02-19 15:30 141405042 Barnarps IF F09-10 - Aneby SK F08-09 5 - 9 Barnarps Sporthall
2023-03-14 19:15 141405044 Hovslätts IK F10 - Månsarps IBK F08-09/2 2 - 4 David Andersson, Kalle Rygert Kålgårdshallen
2023-02-24 19:00 141405048 Aneby SK F08-09 - Malmbäcks IF F09-10 17 - 1 FB-hallen
2023-02-25 11:00 141405045 Ölmstads IS F09-10 - Hovslätts IK F10 3 - 3 Eric Hultberg, Anders Björklund Ribbahallen A-hall
2023-02-25 14:45 141405047 Husqvarna IK F10-11/2 - Barnarps IF F09-10 5 - 4 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-03-05 12:45 141405046 Månsarps IBK F08-09/2 - Jönköpings IK F10 4 - 4 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-03-03 19:45 141405051 Barnarps IF F09-10 - Månsarps IBK F08-09/2 1 - 10 Barnarps Sporthall
2023-03-11 10:00 141405052 Jönköpings IK F10 - Hovslätts IK F10 1 - 8 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-03-11 11:00 141405050 Malmbäcks IF F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 5 - 9 Malmbäcks Sporthall
2023-03-14 19:00 141405049 Aneby SK F08-09 - Ölmstads IS F09-10 7 - 3 FB-hallen
2023-03-18 11:00 141405053 Ölmstads IS F09-10 - Jönköpings IK F10 1 - 4 Anders Björklund, Eric Hultberg Ribbahallen A-hall
2023-03-18 14:45 141405056 Husqvarna IK F10-11/2 - Aneby SK F08-09 2 - 8 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-03-19 13:30 141405054 Hovslätts IK F10 - Barnarps IF F09-10 5 - 1 Ella Berner, Alice Grandt Stadsgården, Råslätt
2023-03-19 15:45 141405055 Månsarps IBK F08-09/2 - Malmbäcks IF F09-10 14 - 1 Mikaela Bossius, Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Månsarps IBK F08-09/ 2 14 12 2 0 97-27 70 38
2. Aneby SK F08-09 14 10 1 3 96-50 46 31
3. Hovslätts IK F10 14 8 3 3 58-30 28 27
4. Husqvarna IK F10-11/ 2 14 7 2 5 63-44 19 23
5. Barnarps IF F09-10 14 5 2 7 56-55 1 17
6. Ölmstads IS F09-10 14 2 2 10 33-68 -35 8
7. Jönköpings IK F10 14 2 2 10 31-83 -52 8
8. Malmbäcks IF F09-10 14 2 2 10 34-111 -77 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 09:30 141406001 Husqvarna IK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 2 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-08 10:00 141406005 Skillingaryds IK F09-11 - Värnamo IK F10-11 3 - 7 Ebba Bladh, Elsa Andersson Skillingaryds Arena
2022-10-08 13:30 141406004 Jönköpings IK F11/2 - Hestra Skid O SK F08-10 2 - 9 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-10-09 10:00 141406003 IBF Tranås F10-11 - Nässjö IBF F10-11 10 - 0 Emma Andersson, Olivia Nimarker Tranås Idrottshall
2022-10-15 09:30 141406009 Nässjö IBF F10-11 - S/W 2010 IBK F10 4 - 8 Ella Febéll, Alma Tjärnström Nässjö Sporthall
2022-10-15 11:00 141406008 Hestra Skid O SK F08-10 - IBF Tranås F10-11 5 - 2 Filip Karlsson, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2022-10-15 16:45 141406006 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Skillingaryds IK F09-11 7 - 2 Torpshallen
2022-10-16 13:00 141406007 Värnamo IK F10-11 - Jönköpings IK F11/2 10 - 1 Östboskolan
2022-10-22 10:00 141406013 S/W 2010 IBK F10 - Hestra Skid O SK F08-10 5 - 3 Vrigstad Sporthall
2022-10-22 10:00 141406015 Skillingaryds IK F09-11 - Jönköpings IK F11/2 3 - 6 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2022-10-22 11:15 141406012 Husqvarna IK F10-11/1 - Nässjö IBF F10-11 3 - 3 Jakob Malm, Isaac Wadsby Fagerslätt Idrottshall
2023-02-05 14:30 141406014 IBF Tranås F10-11 - Värnamo IK F10-11 1 - 1 Emla Pettersson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2022-10-29 11:00 141406016 S/W 2010 IBK F10 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 4 - 2 Vrigstad Sporthall
2022-10-29 12:00 141406019 Skillingaryds IK F09-11 - Nässjö IBF F10-11 2 - 3 Elliot Widell, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2022-10-29 15:30 141406020 Värnamo IK F10-11 - Hestra Skid O SK F08-10 0 - 8 Östboskolan
2022-10-30 10:00 141406017 IBF Tranås F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 1 - 2 Elsa Henningsson, Emma Andersson Tranås Idrottshall
2022-11-12 16:30 141406021 Husqvarna IK F10-11/1 - S/W 2010 IBK F10 3 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2022-11-13 12:00 141406025 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Värnamo IK F10-11 8 - 2 Torpshallen
2022-11-13 15:00 141406022 Hestra Skid O SK F08-10 - Skillingaryds IK F09-11 11 - 4 Filip Karlsson, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2022-11-13 15:00 141406023 Nässjö IBF F10-11 - Jönköpings IK F11/2 4 - 3 Alma Tjärnström, Alma Tyrgren Nässjö Sporthall
2022-11-19 10:00 141406026 IBF Tranås F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 4 - 4 Hampus Bergholm, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-11-19 13:00 141406030 Hestra Skid O SK F08-10 - Nässjö IBF F10-11 7 - 2 Filip Karlsson, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2022-11-19 15:30 141406027 Jönköpings IK F11/2 - S/W 2010 IBK F10 1 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-11-20 10:00 141406028 Skillingaryds IK F09-11 - Husqvarna IK F10-11/1 2 - 7 , Alva Perman Skillingaryds Arena
2022-11-26 10:00 141406033 Nässjö IBF F10-11 - Värnamo IK F10-11 3 - 1 Isak Lundström, Simone Johansson Pliansumrong Handskerydshallen
2022-11-26 11:00 141406032 S/W 2010 IBK F10 - IBF Tranås F10-11 5 - 3 Vrigstad Sporthall
2022-11-26 12:00 141406035 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Hestra Skid O SK F08-10 2 - 2 Torpshallen
2022-11-27 09:30 141406031 Husqvarna IK F10-11/1 - Jönköpings IK F11/2 10 - 0 Oliwer Wadsby, Gustav Bernandersson Fagerslätt Idrottshall
2022-12-03 15:30 141406036 Jönköpings IK F11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 4 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-12-03 15:30 141406038 Värnamo IK F10-11 - S/W 2010 IBK F10 2 - 2 Östboskolan
2022-12-04 10:00 141406037 Skillingaryds IK F09-11 - IBF Tranås F10-11 3 - 1 Beatrice Samuelsson, Ebba Bladh Skillingaryds Arena
2022-12-04 15:00 141406039 Hestra Skid O SK F08-10 - Husqvarna IK F10-11/1 4 - 5 Filip Karlsson, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2022-12-10 11:00 141406042 S/W 2010 IBK F10 - Skillingaryds IK F09-11 7 - 1 Vrigstad Sporthall
2022-12-10 12:00 141406045 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Nässjö IBF F10-11 5 - 1 Torpshallen
2022-12-11 11:15 141406041 Husqvarna IK F10-11/1 - Värnamo IK F10-11 5 - 0 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-11 12:00 141406043 IBF Tranås F10-11 - Jönköpings IK F11/2 9 - 3 Hampus Igefors, Hampus Bergholm Tranås Idrottshall
2022-12-17 11:00 141406047 Hestra Skid O SK F08-10 - Jönköpings IK F11/2 8 - 2 Kim Westlund, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2022-12-18 12:00 141406050 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Husqvarna IK F10-11/1 4 - 2 Torpshallen
2022-12-18 13:45 141406048 Nässjö IBF F10-11 - IBF Tranås F10-11 2 - 6 Ella Febéll, Alma Tyrgren Nässjö Sporthall
2023-03-17 18:00 141406046 Värnamo IK F10-11 - Skillingaryds IK F09-11 4 - 1 Östboskolan
2023-01-14 10:00 141406055 Skillingaryds IK F09-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 0 - 7 Elsa Andersson, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2023-01-14 11:00 141406052 S/W 2010 IBK F10 - Nässjö IBF F10-11 1 - 2 Vrigstad Sporthall
2023-01-15 11:30 141406053 IBF Tranås F10-11 - Hestra Skid O SK F08-10 2 - 5 Hampus Bergholm, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2023-01-15 13:30 141406054 Jönköpings IK F11/2 - Värnamo IK F10-11 4 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-01-21 11:00 141406058 Hestra Skid O SK F08-10 - S/W 2010 IBK F10 6 - 6 Filip Karlsson, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2023-01-21 15:30 141406056 Jönköpings IK F11/2 - Skillingaryds IK F09-11 2 - 0 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-01-21 15:30 141406057 Värnamo IK F10-11 - IBF Tranås F10-11 1 - 2 Östboskolan
2023-01-22 15:00 141406059 Nässjö IBF F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 1 - 5 Alma Tjärnström, Melvin Lundman Lindh Nässjö Sporthall
2023-01-28 11:00 141406062 Hestra Skid O SK F08-10 - Värnamo IK F10-11 10 - 0 Filip Karlsson, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2023-01-28 11:15 141406061 Husqvarna IK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11 11 - 3 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-01-28 16:30 141406065 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - S/W 2010 IBK F10 6 - 1 Torpshallen
2023-01-29 12:45 141406063 Nässjö IBF F10-11 - Skillingaryds IK F09-11 9 - 0 Alma Tyrgren, Ella Febéll Nässjö Sporthall
2023-02-04 10:00 141406069 Skillingaryds IK F09-11 - Hestra Skid O SK F08-10 1 - 4 Ebba Bladh, Ebba Philip Skillingaryds Arena
2023-02-04 11:00 141406066 S/W 2010 IBK F10 - Husqvarna IK F10-11/1 7 - 1 Vrigstad Sporthall
2023-02-04 15:30 141406070 Värnamo IK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 1 - 1 Östboskolan
2023-02-05 13:30 141406068 Jönköpings IK F11/2 - Nässjö IBF F10-11 5 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-02-18 11:00 141406072 S/W 2010 IBK F10 - Jönköpings IK F11/2 3 - 1 Vrigstad Sporthall
2023-02-18 12:00 141406073 Nässjö IBF F10-11 - Hestra Skid O SK F08-10 6 - 2 Ella Febéll, Melvin Lundman Lindh Handskerydshallen
2023-02-19 13:00 141406071 Husqvarna IK F10-11/1 - Skillingaryds IK F09-11 6 - 1 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-03-26 12:00 141406075 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11 2 - 6 Torpshallen
2023-02-25 12:00 141406076 IBF Tranås F10-11 - S/W 2010 IBK F10 3 - 3 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2023-03-04 13:00 141406080 Hestra Skid O SK F08-10 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 3 - 4 Alva Perman, Tina Sandberg Hestra Sporthall
2023-03-04 15:30 141406077 Jönköpings IK F11/2 - Husqvarna IK F10-11/1 2 - 8 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-03-04 15:30 141406079 Värnamo IK F10-11 - Nässjö IBF F10-11 6 - 2 Östboskolan
2023-03-11 11:00 141406082 S/W 2010 IBK F10 - Värnamo IK F10-11 3 - 1 Vrigstad Sporthall
2023-03-12 12:00 141406083 IBF Tranås F10-11 - Skillingaryds IK F09-11 6 - 5 Viktor Wikner, Liam Wibring Tranås Idrottshall
2023-03-12 12:00 141406085 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Jönköpings IK F11/2 3 - 2 Torpshallen
2023-03-19 17:00 141406081 Husqvarna IK F10-11/1 - Hestra Skid O SK F08-10 5 - 7 Kalle Alenius, Gustav Bernandersson Huskvarna Sporthall A
2023-03-17 19:15 141406090 Nässjö IBF F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 3 - 8 Simone Johansson Pliansumrong, Alma Tjärnström Nässjö Sporthall
2023-03-18 10:00 141406087 Skillingaryds IK F09-11 - S/W 2010 IBK F10 0 - 1 Beatrice Samuelsson, Ebba Bladh Skillingaryds Arena
2023-03-19 15:30 141406086 Jönköpings IK F11/2 - IBF Tranås F10-11 2 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-03-25 13:00 141406088 Värnamo IK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 3 - 3 Östboskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bankeryds Skid o MK F10-11/ 1 16 10 4 2 71-39 32 34
2. S/ W 2010 IBK F10 16 10 3 3 65-39 26 33
3. Hestra Skid O SK F08-10 16 10 2 4 94-48 46 32
4. Husqvarna IK F10-11/ 1 16 10 2 4 78-44 34 32
5. IBF Tranås F10-11 16 6 4 6 61-54 7 22
6. Nässjö IBF F10-11 16 6 1 9 49-72 -23 19
7. Värnamo IK F10-11 16 4 4 8 40-57 -17 16
8. Jönköpings IK F11/ 2 16 4 2 10 40-85 -45 14
9. Skillingaryds IK F09-11 16 1 0 15 28-88 -60 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Östra Röd Gr 2 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 12:00 141404001 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 3 - 3 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-10-08 12:00 141404002 CL98IC F07-09 - IBK Svala F07-08 11 - 3 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Falkenbergshallen
2022-10-16 12:00 141404005 Vetlanda IBF F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 3 - 1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-10-16 14:00 141404004 IBK Svala F07-08 - Sandbäckshults IBK F08-09 4 - 1 Mörlunda Sporthall
2022-10-22 12:00 141404009 Vimmerby IBK F08-09 - CL98IC F07-09 1 - 10 Vimmerby Idrottshall
2022-10-23 13:00 141404007 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08-09 0 - 3 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-10-29 10:00 141404012 Vimmerby IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 10 - 7 Vimmerby Idrottshall
2022-10-29 14:00 141404011 CL98IC F07-09 - Vetlanda IBF F08-09 15 - 1 Falkenbergshallen
2022-11-12 11:00 141404013 Sandbäckshults IBK F08-09 - CL98IC F07-09 0 - 11 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-11-27 16:30 141404015 Vetlanda IBF F08-09 - IBK Svala F07-08 2 - 2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-11-20 14:00 141404017 IBK Svala F07-08 - CL98IC F07-09 2 - 12 Mörlunda Sporthall
2023-02-18 11:00 141404016 Vimmerby IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 6 - 1 Vimmerby Idrottshall
2022-11-20 12:00 141404020 Vimmerby IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08-09 4 - 2 Vimmerby Idrottshall
2022-12-04 13:00 141404019 Sandbäckshults IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 2 - 1 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-12-10 12:00 141404024 CL98IC F07-09 - Vimmerby IBK F08-09 6 - 3 Falkenbergshallen
2023-01-29 16:00 141404022 Vetlanda IBF F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 3 - 4 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-12-17 15:45 141404026 Vetlanda IBF F08-09 - CL98IC F07-09 1 - 9 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-01-31 19:00 141404027 IBK Svala F07-08 - Vimmerby IBK F08-09 0 - 6 Mörlunda Sporthall
2023-01-14 10:00 141404028 CL98IC F07-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 11 - 0 Falkenbergshallen
2023-02-28 19:00 141404030 IBK Svala F07-08 - Vetlanda IBF F08-09 5 - 5 Mörlunda Sporthall
2023-01-21 12:00 141404032 CL98IC F07-09 - IBK Svala F07-08 WO (5 - 0) Falkenbergshallen
2023-01-21 14:00 141404031 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 3 - 4 Mönsterås Sporthall A-hall
2023-02-11 11:30 141404035 Vetlanda IBF F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 3 - 1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-02-12 14:00 141404034 IBK Svala F07-08 - Sandbäckshults IBK F08-09 8 - 4 Mörlunda Sporthall
2023-03-05 13:00 141404037 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08-09 1 - 1 Mönsterås Sporthall A-hall
2023-03-24 19:00 141404039 Vimmerby IBK F08-09 - CL98IC F07-09 1 - 6 Vimmerby Idrottshall
2023-03-12 13:00 141404041 CL98IC F07-09 - Vetlanda IBF F08-09 9 - 0 Falkenbergshallen
2023-03-14 18:30 141404042 Vimmerby IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 4 - 1 Vimmerby Idrottshall
2023-03-19 13:00 141404043 Sandbäckshults IBK F08-09 - CL98IC F07-09 -1 - -1 Mönsterås Sporthall A-hall
2023-03-19 14:00 141404045 Vetlanda IBF F08-09 - IBK Svala F07-08 WO (5 - 0) Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC F07-09 12 11 1 0 104-11 93 34
2. Vimmerby IBK F08-09 12 6 1 5 44-45 -1 19
3. Vetlanda IBF F08-09 12 4 3 5 29-51 -22 15
4. Sandbäckshults IBK F08-09 12 2 3 7 18-54 -36 9
5. IBK Svala F07-08 12 2 2 8 33-67 -34 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 11:00 141409004 Nybro IBK F09-10 - FBC Karlskrona F09-10 1 - 7 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2022-10-08 11:30 141409003 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Böda IK /Högby IF F10-11 10 - 1 Max Smedfors, Daniel Helge Ölands Bank Center B
2022-10-08 12:00 141409002 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - CL98IC F10/1 3 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-10-15 13:00 141409006 Böda IK /Högby IF F10-11 - Nybro IBK F09-10 2 - 3 , Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2022-10-16 12:00 141409007 CL98IC F10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 0 - 11 Gröndalshallen
2022-10-16 12:30 141409005 Jämjö IBK F10 - FBC Karlskrona F09-10 3 - 6 , Jonas Arvidsson Jämjö Sporthall
2022-10-22 11:00 141409011 Nybro IBK F09-10 - CL98IC F10/1 6 - 4 Theodor Hult, Oliver Andersson OG-Hallen
2022-10-23 12:00 141409009 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Jämjö IBK F10 1 - 11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-10-23 13:00 141409012 FBC Karlskrona F09-10 - Böda IK /Högby IF F10-11 10 - 0 Anton Norrby, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2022-10-29 10:00 141409016 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 3 - 14 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-10-30 12:30 141409014 CL98IC F10/1 - FBC Karlskrona F09-10 6 - 0 Gröndalshallen
2022-11-12 13:00 141409013 Jämjö IBK F10 - Böda IK /Högby IF F10-11 5 - 2 Jämjö Sporthall
2022-11-13 10:00 141409017 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Jämjö IBK F10 8 - 2 , Daniel Helge Ölands Bank Center A
2022-11-13 13:00 141409018 Nybro IBK F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 7 - 4 Theodor Hult, Niklas Harrisen OG-Hallen
2022-11-13 13:00 141409020 Böda IK /Högby IF F10-11 - CL98IC F10/1 4 - 0 Åkerbohallen
2022-12-03 11:00 141409023 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F09-10 4 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-12-03 11:30 141409024 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Nybro IBK F09-10 13 - 1 Matti Idensjö, Max Smedfors Ölands Bank Center B
2022-12-04 12:30 141409021 Jämjö IBK F10 - CL98IC F10/1 5 - 5 Isak Sköld, Anton Norrby Jämjö Sporthall
2022-12-10 11:00 141409025 Nybro IBK F09-10 - Jämjö IBK F10 0 - 5 Theodor Hult, Erik Hultgren OG-Hallen
2022-12-10 13:00 141409027 Böda IK /Högby IF F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 2 - 3 , Ej offentliggjord Åkerbohallen
2022-12-11 12:00 141409026 FBC Karlskrona F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 2 - 2 Elis Öman, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2022-12-17 15:00 141409032 FBC Karlskrona F09-10 - Nybro IBK F09-10 6 - 1 Anton Norrby, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2022-12-18 12:30 141409030 CL98IC F10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 8 - 6 Gröndalshallen
2022-12-18 13:00 141409031 Böda IK /Högby IF F10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 1 - 5 Hedda Strömbeck, Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2023-01-14 11:00 141409034 Nybro IBK F09-10 - Böda IK /Högby IF F10-11 5 - 1 OG-Hallen
2023-01-15 10:00 141409033 FBC Karlskrona F09-10 - Jämjö IBK F10 6 - 2 Anton Norrby, Isak Sköld Vedeby Sporthall A
2023-01-15 15:00 141409035 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - CL98IC F10/1 3 - 2 Hannes Alvarmo, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2023-01-21 13:00 141409040 Böda IK /Högby IF F10-11 - FBC Karlskrona F09-10 0 - 6 , Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2023-01-22 12:30 141409037 Jämjö IBK F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 3 - 3 Nellie Skarpsvärd, Anton Norrby Jämjö Sporthall
2023-01-22 12:30 141409039 CL98IC F10/1 - Nybro IBK F09-10 6 - 1 Gröndalshallen
2023-02-12 13:00 141409041 Böda IK /Högby IF F10-11 - Jämjö IBK F10 2 - 2 Jörgen Romkerehall, Hedda Strömbeck Åkerbohallen
2023-02-18 11:30 141409044 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 9 - 1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center B
2023-02-19 16:00 141409042 FBC Karlskrona F09-10 - CL98IC F10/1 0 - 7 Nellie Skarpsvärd, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
2023-03-04 12:00 141409046 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Nybro IBK F09-10 0 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-03-05 12:30 141409048 CL98IC F10/1 - Böda IK /Högby IF F10-11 5 - 2 Gröndalshallen
2023-03-25 10:30 141409045 Jämjö IBK F10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 1 - 6 Jämjö Sporthall
2023-03-11 11:00 141409052 Nybro IBK F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 4 - 5 OG-Hallen
2023-03-11 12:00 141409051 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 4 - 2 Ida Hansson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2023-03-12 12:30 141409049 CL98IC F10/1 - Jämjö IBK F10 5 - 3 Gröndalshallen
2023-01-29 15:30 141409053 Jämjö IBK F10 - Nybro IBK F09-10 7 - 4 Ida Hansson, Nellie Skarpsvärd Jämjö Sporthall
2023-03-19 10:00 141409054 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - FBC Karlskrona F09-10 6 - 3 Hannes Alvarmo, Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2023-03-19 12:00 141409055 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Böda IK /Högby IF F10-11 8 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/ 2 12 11 1 0 92-21 71 34
2. FBC Karlskrona F09-10 12 8 1 3 57-34 23 25
3. CL98IC F10/ 1 12 7 1 4 55-44 11 22
4. Jämjö IBK F10 12 4 3 5 49-48 1 15
5. Nybro IBK F09-10 12 5 0 7 38-60 -22 15
6. Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 12 2 1 9 38-80 -42 7
7. Böda IK / Högby IF F10-11 12 1 1 10 20-62 -42 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis