Klubbhuset - Herrar (2023/24)

Gruppspel
Klubbhuset Herrar Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 13:00 602001006 FBC Vinga H2 - Dingle AIK H2 10 - 4 Christian Svärdström, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2023-09-30 14:15 602001004 IBF Älvstranden H2 - Herrestads AIF Rockets H2 2 - 11 Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Santoshallen
2023-09-30 14:45 602001005 IBK Göteborg H2 - Lindome IBK H2 6 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Lundenhallen
2023-09-30 15:00 602001002 FBC Lerum Utveckling H2 - Landvetter IBK H2 3 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Rydsbergshallen
2023-09-30 15:30 602001001 Kärra IBK H2 - Frölunda IBK H2 4 - 5 Christian Svärdström, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2023-10-01 14:30 602001003 Burås IK H2 - Surte IS IBK H2 5 - 8 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2023-10-06 19:30 602001007 Dingle AIK H2 - Kärra IBK H2 7 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Munkedals Idrottshall
2023-10-06 19:30 602001008 Lindome IBK H2 - FBC Vinga H2 4 - 3 Mats Sällberg, Gabriel Adolfsson Almåshallen A
2023-10-06 19:30 602001009 Herrestads AIF Rockets H2 - IBK Göteborg H2 7 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-10-06 20:15 602001011 Landvetter IBK H2 - Burås IK H2 8 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2023-10-07 13:00 602001010 Surte IS IBK H2 - IBF Älvstranden H2 9 - 8 e.förl. Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Bohushallen
2023-10-07 13:15 602001012 Frölunda IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 5 - 6 e.förl. Adnan Tongur, Gabriel Adolfsson Frölunda Kulturhus
2023-10-12 20:00 602001016 IBK Göteborg H2 - Surte IS IBK H2 6 - 2 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2023-10-13 19:30 602001018 Dingle AIK H2 - Lindome IBK H2 2 - 10 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Munkedals Idrottshall
2023-10-14 13:00 602001017 FBC Vinga H2 - Herrestads AIF Rockets H2 5 - 7 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Frölunda Kulturhus
2023-10-14 14:15 602001015 IBF Älvstranden H2 - Landvetter IBK H2 3 - 10 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Santoshallen
2023-10-15 13:00 602001014 Burås IK H2 - Frölunda IBK H2 4 - 13 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2023-10-15 15:30 602001013 FBC Lerum Utveckling H2 - Kärra IBK H2 9 - 8 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Rydsbergshallen
2023-10-20 19:30 602001020 Herrestads AIF Rockets H2 - Dingle AIK H2 6 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Agnebergshallen
2023-10-20 20:15 602001022 Landvetter IBK H2 - IBK Göteborg H2 4 - 6 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Pinntorps Idrottshall
2023-10-21 13:00 602001021 Surte IS IBK H2 - FBC Vinga H2 3 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Bohushallen
2023-10-21 13:15 602001023 Frölunda IBK H2 - IBF Älvstranden H2 8 - 3 Adnan Tongur, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2023-10-21 15:30 602001019 Kärra IBK H2 - Lindome IBK H2 5 - 11 Albert Enlund, Petter Enlund Kärra Sporthall
2023-10-22 15:30 602001024 FBC Lerum Utveckling H2 - Burås IK H2 7 - 3 Petter Enlund, Albert Enlund Rydsbergshallen
2023-10-27 19:30 602001029 Dingle AIK H2 - Surte IS IBK H2 3 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Munkedals Idrottshall
2023-10-27 19:30 602001030 Lindome IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 6 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2023-10-28 13:30 602001028 FBC Vinga H2 - Landvetter IBK H2 6 - 7 e.förl. Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2023-10-28 14:15 602001026 IBF Älvstranden H2 - FBC Lerum Utveckling H2 6 - 7 e.förl. Thomas Johansson, Adam Jällfält Santoshallen
2023-10-28 14:45 602001027 IBK Göteborg H2 - Frölunda IBK H2 4 - 3 Christian Jensen, Oscar Skogsberg Torpahallen
2023-10-29 14:30 602001025 Burås IK H2 - Kärra IBK H2 3 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2023-11-03 20:00 602001035 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Göteborg H2 6 - 7 e.förl. Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Rydsbergshallen
2023-11-03 20:15 602001033 Landvetter IBK H2 - Dingle AIK H2 6 - 4 Aldin Hadziselmovic, Peter Novakovic Pinntorps Idrottshall
2023-11-04 13:00 602001032 Surte IS IBK H2 - Lindome IBK H2 8 - 8 e.förl. Hajrudin Begic, Adnan Tongur Bohushallen
2023-11-05 12:00 602001036 Burås IK H2 - IBF Älvstranden H2 3 - 6 Adnan Tongur, Gabriel Adolfsson Torpahallen
2023-11-05 15:30 602001031 Kärra IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 4 - 12 Petter Enlund, Albert Enlund Lillekärrshallen
2023-11-21 19:30 602001034 Frölunda IBK H2 - FBC Vinga H2 6 - 5 Alexander Pavlovic, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2023-11-09 20:00 602001038 IBK Göteborg H2 - Burås IK H2 17 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2023-11-09 20:00 602001041 Lindome IBK H2 - Landvetter IBK H2 3 - 7 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Almåshallen A
2023-11-10 19:30 602001040 Dingle AIK H2 - Frölunda IBK H2 1 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Munkedals Idrottshall
2023-11-11 13:00 602001039 FBC Vinga H2 - FBC Lerum Utveckling H2 9 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2023-11-11 13:00 602001042 Herrestads AIF Rockets H2 - Surte IS IBK H2 7 - 7 e.förl. Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-11 14:15 602001037 IBF Älvstranden H2 - Kärra IBK H2 5 - 8 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Santoshallen
2023-11-14 19:00 602001047 Burås IK H2 - FBC Vinga H2 2 - 6 Marcus Larsson, Gabriel Adolfsson Svingelns Sporthall
2023-11-17 20:00 602001046 FBC Lerum Utveckling H2 - Dingle AIK H2 9 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2023-11-17 20:15 602001044 Landvetter IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 5 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2023-11-18 13:15 602001045 Frölunda IBK H2 - Lindome IBK H2 4 - 5 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Frölunda Kulturhus
2023-11-18 14:15 602001048 IBF Älvstranden H2 - IBK Göteborg H2 4 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Santoshallen
2023-11-18 15:30 602001043 Kärra IBK H2 - Surte IS IBK H2 6 - 6 e.förl. Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2023-11-24 19:30 602001051 Dingle AIK H2 - Burås IK H2 9 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Munkedals Idrottshall
2023-11-24 19:30 602001053 Herrestads AIF Rockets H2 - Frölunda IBK H2 10 - 7 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-25 13:00 602001050 FBC Vinga H2 - IBF Älvstranden H2 8 - 4 Alexander Pavlovic, Robin Boqvist Frölunda Kulturhus
2023-11-25 13:00 602001054 Surte IS IBK H2 - Landvetter IBK H2 5 - 4 e.förl. Adnan Tongur, Hajrudin Begic Bohushallen
2023-11-25 14:00 602001052 Lindome IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 11 - 0 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Almåshallen A
2023-11-26 11:00 602001049 IBK Göteborg H2 - Kärra IBK H2 11 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Lundenhallen
2023-12-01 20:00 602001057 FBC Lerum Utveckling H2 - Herrestads AIF Rockets H2 3 - 12 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2023-12-02 13:00 602001056 Frölunda IBK H2 - Surte IS IBK H2 5 - 4 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Frölunda Kulturhus
2023-12-02 14:15 602001059 IBF Älvstranden H2 - Dingle AIK H2 4 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Santoshallen
2023-12-02 14:45 602001060 IBK Göteborg H2 - FBC Vinga H2 5 - 5 e.förl. Gabriel Adolfsson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lundenhallen
2023-12-02 15:30 602001055 Kärra IBK H2 - Landvetter IBK H2 5 - 12 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2023-12-03 12:00 602001058 Burås IK H2 - Lindome IBK H2 4 - 8 Gabriel Adolfsson, Oscar Skogsberg Lundenhallen
2023-12-07 20:00 602001063 Lindome IBK H2 - IBF Älvstranden H2 13 - 7 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Almåshallen A
2023-12-08 19:30 602001062 Dingle AIK H2 - IBK Göteborg H2 6 - 8 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Munkedals Idrottshall
2023-12-08 20:15 602001066 Landvetter IBK H2 - Frölunda IBK H2 10 - 4 Robin Boqvist, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2023-12-09 13:00 602001064 Herrestads AIF Rockets H2 - Burås IK H2 9 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-12-09 13:00 602001065 Surte IS IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 9 - 3 Oscar Skogsberg, Jesper Björklund Greter Bohushallen
2023-12-09 13:30 602001061 FBC Vinga H2 - Kärra IBK H2 5 - 4 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2023-12-15 19:30 602001071 Lindome IBK H2 - IBK Göteborg H2 8 - 1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Almåshallen A
2023-12-15 19:30 602001072 Dingle AIK H2 - FBC Vinga H2 4 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Munkedals Idrottshall
2023-12-16 13:00 602001067 Frölunda IBK H2 - Kärra IBK H2 13 - 9 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2023-12-16 13:00 602001069 Surte IS IBK H2 - Burås IK H2 9 - 6 Christian Jensen, Oscar Skogsberg Bohushallen
2023-12-20 19:30 602001068 Landvetter IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 9 - 0 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2024-01-06 15:00 602001070 Herrestads AIF Rockets H2 - IBF Älvstranden H2 7 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-01-12 20:15 602001078 FBC Lerum Utveckling H2 - Frölunda IBK H2 7 - 9 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lerum Arena C
2024-01-13 13:30 602001074 FBC Vinga H2 - Lindome IBK H2 6 - 11 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Frölunda Kulturhus
2024-01-13 14:15 602001076 IBF Älvstranden H2 - Surte IS IBK H2 5 - 11 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Santoshallen
2024-01-13 15:30 602001073 Kärra IBK H2 - Dingle AIK H2 6 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kärra Sporthall
2024-01-13 17:00 602001075 IBK Göteborg H2 - Herrestads AIF Rockets H2 6 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2024-01-14 14:30 602001077 Burås IK H2 - Landvetter IBK H2 5 - 6 e.förl. Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2024-01-19 19:30 602001083 Herrestads AIF Rockets H2 - FBC Vinga H2 13 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-01-19 19:30 602001084 Lindome IBK H2 - Dingle AIK H2 13 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2024-01-20 13:00 602001082 Surte IS IBK H2 - IBK Göteborg H2 5 - 6 e.förl. Adnan Tongur, Hajrudin Begic Bohushallen
2024-01-20 13:30 602001080 Frölunda IBK H2 - Burås IK H2 8 - 8 e.förl. Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Frölunda Kulturhus
2024-01-20 15:30 602001079 Kärra IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 5 - 4 e.förl. Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kärra Sporthall
2024-01-20 18:00 602001081 Landvetter IBK H2 - IBF Älvstranden H2 9 - 7 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Pinntorps Idrottshall
2024-01-27 11:00 602001085 Lindome IBK H2 - Kärra IBK H2 12 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2024-01-27 13:00 602001089 IBF Älvstranden H2 - Frölunda IBK H2 7 - 6 e.förl. Jesper Björklund Greter, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-01-27 17:00 602001088 IBK Göteborg H2 - Landvetter IBK H2 3 - 2 e.förl. Christian Svärdström, Marcus Orrhult Lundenhallen
2024-01-28 14:30 602001090 Burås IK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 3 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Lundenhallen
2024-01-28 15:00 602001086 Dingle AIK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 1 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Munkedals Idrottshall
2024-02-27 20:15 602001087 FBC Vinga H2 - Surte IS IBK H2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2024-02-02 20:00 602001092 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Älvstranden H2 12 - 5 Gabriel Adolfsson, Jesper Björklund Greter Rydsbergshallen
2024-02-03 13:00 602001095 Surte IS IBK H2 - Dingle AIK H2 6 - 7 e.förl. Pierre Eberhard Berg, Alexander Pavlovic Bohushallen
2024-02-03 13:00 602001096 Herrestads AIF Rockets H2 - Lindome IBK H2 4 - 6 Jesper Björklund Greter, Oscar Skogsberg Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-02-03 15:30 602001091 Kärra IBK H2 - Burås IK H2 8 - 9 e.förl. Adnan Tongur, Hajrudin Begic Kärra Sporthall
2024-02-03 16:30 602001094 Landvetter IBK H2 - FBC Vinga H2 8 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2024-02-06 20:15 602001093 Frölunda IBK H2 - IBK Göteborg H2 4 - 5 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2024-02-09 19:30 602001097 Herrestads AIF Rockets H2 - Kärra IBK H2 12 - 2 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-02-10 13:00 602001102 IBF Älvstranden H2 - Burås IK H2 4 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-02-10 13:30 602001100 FBC Vinga H2 - Frölunda IBK H2 5 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Frölunda Kulturhus
2024-02-10 14:00 602001098 Lindome IBK H2 - Surte IS IBK H2 15 - 0 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2024-02-10 17:00 602001099 Dingle AIK H2 - Landvetter IBK H2 8 - 13 Robin Boqvist, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2024-02-10 17:00 602001101 IBK Göteborg H2 - FBC Lerum Utveckling H2 10 - 4 Alexander Pavlovic, Hajrudin Begic Lundenhallen
2024-02-16 20:00 602001105 FBC Lerum Utveckling H2 - FBC Vinga H2 5 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2024-02-16 20:15 602001107 Landvetter IBK H2 - Lindome IBK H2 7 - 8 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Pinntorps Idrottshall
2024-02-17 13:00 602001108 Surte IS IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 7 - 7 e.förl. Alexander Pavlovic, Oscar Skogsberg Bohushallen
2024-02-17 13:30 602001106 Frölunda IBK H2 - Dingle AIK H2 10 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2024-02-17 15:30 602001103 Kärra IBK H2 - IBF Älvstranden H2 7 - 11 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2024-02-18 12:00 602001104 Burås IK H2 - IBK Göteborg H2 8 - 9 Magnus Fredriksson, Joakim Jögi Lundenhallen
2024-02-23 19:30 602001110 Herrestads AIF Rockets H2 - Landvetter IBK H2 6 - 7 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-02-23 19:30 602001111 Lindome IBK H2 - Frölunda IBK H2 7 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2024-02-23 19:30 602001112 Dingle AIK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 5 - 9 Gabriel Adolfsson, Oscar Skogsberg Munkedals Idrottshall
2024-02-24 13:00 602001109 Surte IS IBK H2 - Kärra IBK H2 7 - 3 Oscar Skogsberg, Gabriel Adolfsson Bohushallen
2024-02-24 13:30 602001113 FBC Vinga H2 - Burås IK H2 3 - 5 Adnan Tongur, Robin Boqvist Frölunda Kulturhus
2024-02-24 14:45 602001114 IBK Göteborg H2 - IBF Älvstranden H2 10 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Lundenhallen
2024-03-01 20:00 602001118 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindome IBK H2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Rydsbergshallen
2024-03-01 20:15 602001120 Landvetter IBK H2 - Surte IS IBK H2 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Pinntorps Idrottshall
2024-03-02 13:00 602001116 IBF Älvstranden H2 - FBC Vinga H2 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-03-02 13:30 602001119 Frölunda IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Frölunda Kulturhus
2024-03-02 15:30 602001115 Kärra IBK H2 - IBK Göteborg H2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2024-03-03 14:30 602001117 Burås IK H2 - Dingle AIK H2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2024-03-08 19:30 602001123 Herrestads AIF Rockets H2 - FBC Lerum Utveckling H2 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-03-08 19:30 602001125 Dingle AIK H2 - IBF Älvstranden H2 Munkedals Idrottshall
2024-03-09 13:00 602001122 Surte IS IBK H2 - Frölunda IBK H2 Bohushallen
2024-03-09 13:30 602001126 FBC Vinga H2 - IBK Göteborg H2 Frölunda Kulturhus
2024-03-09 18:30 602001121 Landvetter IBK H2 - Kärra IBK H2 Pinntorps Idrottshall
2024-03-10 13:00 602001124 Lindome IBK H2 - Burås IK H2 Almåshallen A
2024-03-17 14:30 602001127 Kärra IBK H2 - FBC Vinga H2 Kärra Sporthall
2024-03-17 14:30 602001128 IBK Göteborg H2 - Dingle AIK H2 Torpahallen
2024-03-17 14:30 602001129 IBF Älvstranden H2 - Lindome IBK H2 Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-03-17 14:30 602001130 Burås IK H2 - Herrestads AIF Rockets H2 Lundenhallen
2024-03-17 14:30 602001131 FBC Lerum Utveckling H2 - Surte IS IBK H2 Rydsbergshallen
2024-03-17 14:30 602001132 Frölunda IBK H2 - Landvetter IBK H2 Lindås Waves Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK H2 19 15 1 (0) 3 164-85 79 46
2. Landvetter IBK H2 19 12 5 (3) 2 139-89 50 44
3. Herrestads AIF Rockets H2 19 13 3 (0) 3 153-88 65 42
4. IBK Göteborg H2 19 11 5 (4) 3 128-95 33 42
5. Frölunda IBK H2 19 9 4 (0) 6 124-108 16 31
6. FBC Vinga H2 18 9 2 (0) 7 102-101 1 29
7. Surte IS IBK H2 18 6 8 (2) 4 111-108 3 28
8. FBC Lerum Utveckling H2 19 5 4 (2) 10 100-131 -31 21
9. Kärra IBK H2 19 3 3 (1) 13 108-156 -48 13
10. IBF Älvstranden H2 19 3 3 (1) 13 99-155 -56 13
11. Burås IK H2 19 3 3 (1) 13 91-147 -56 13
12. Dingle AIK H2 19 3 1 (1) 15 86-142 -56 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Herrar Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-29 19:30 603001004 Eken IBK H3 - Pixbo IBF H3 7 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Ekenhallen 1
2023-09-30 15:00 603001003 Stenungsunds IBK H3 - Göteborg City IBK H3 3 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Stenungsund Arena
2023-09-30 19:30 603001005 Lindås IBF H3 - Lindome IBK H3 5 - 5 Torbjörn Zahner, Adnan Tongur Lindås Waves Arena
2023-10-01 17:00 603001001 IK Zenith H3 - Floda IBK H3 4 - 13 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Björlanda Idrottshall
2023-10-01 18:00 603001002 Korsvägen BBK H3 - IBK Kungälv H3 2 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Önnerödshallen
2023-10-31 20:00 603001006 Hovås IBK H3 - Myggenäs IBK H3 7 - 7 Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Lundenhallen
2023-10-04 19:30 603001007 Myggenäs IBK H3 - IK Zenith H3 8 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Häggvallsskolan
2023-10-07 12:00 603001008 Lindome IBK H3 - Hovås IBK H3 7 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2023-10-07 13:00 603001012 Floda IBK H3 - Korsvägen BBK H3 8 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Nova Floda Sportcenter
2023-10-08 12:15 603001009 Pixbo IBF H3 - Lindås IBF H3 7 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Wallenstam Arena A
2023-10-08 14:15 603001010 Göteborg City IBK H3 - Eken IBK H3 4 - 8 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Kviberg Arena B
2023-10-08 16:15 603001011 IBK Kungälv H3 - Stenungsunds IBK H3 4 - 2 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
2023-10-11 19:00 603001014 Stenungsunds IBK H3 - Floda IBK H3 7 - 10 Roger Zahnér, Wessam Abdellrazek Stenungsund Arena
2023-10-13 19:30 603001015 Eken IBK H3 - IBK Kungälv H3 6 - 4 Felix Bark Peterson, Torbjörn Zahner Ekenhallen 1
2023-10-14 15:00 603001018 Myggenäs IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 6 Amir Huseinovic, Felix Bark Peterson Häggvallsskolan
2023-10-14 19:30 603001016 Lindås IBF H3 - Göteborg City IBK H3 11 - 8 Jesper Björklund Greter, Wessam Abdellrazek Lindås Waves Arena
2023-10-17 20:00 603001017 Hovås IBK H3 - Pixbo IBF H3 5 - 4 Wessam Abdellrazek, Adnan Tongur Lundenhallen
2023-11-05 18:00 603001013 Korsvägen BBK H3 - IK Zenith H3 8 - 2 Thomas Johansson, Adam Jällfält Pinntorps Idrottshall
2023-10-17 20:45 603001019 IK Zenith H3 - Lindome IBK H3 4 - 11 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Torshallen
2023-10-21 14:15 603001020 Pixbo IBF H3 - Myggenäs IBK H3 5 - 5 Roger Zahnér, Wessam Abdellrazek Wallenstam Arena A
2023-10-22 14:30 603001023 Floda IBK H3 - Eken IBK H3 12 - 7 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Nova Floda Sportcenter
2023-10-22 16:20 603001024 Korsvägen BBK H3 - Stenungsunds IBK H3 5 - 5 Roger Zahnér, Mustafa Er Mölnlycke Idrottshall A
2023-10-22 17:30 603001021 Göteborg City IBK H3 - Hovås IBK H3 9 - 6 Christer Carlberg, Jesper Björklund Greter Kviberg Arena B
2023-10-22 17:45 603001022 IBK Kungälv H3 - Lindås IBF H3 1 - 6 Alexander Pavlovic, Christian Jensen Kastellegårdshallen
2023-10-24 20:00 603001028 Hovås IBK H3 - IBK Kungälv H3 4 - 8 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Lundenhallen
2023-10-25 19:00 603001025 Stenungsunds IBK H3 - IK Zenith H3 3 - 2 Alexander Pavlovic, Marcus Orrhult Stenungsund Arena
2023-10-27 19:30 603001026 Eken IBK H3 - Korsvägen BBK H3 3 - 8 Christian Jensen, Håkan Krafft Ekenhallen 1
2023-10-28 15:00 603001029 Myggenäs IBK H3 - Göteborg City IBK H3 8 - 5 Jesper Wångblad, Adnan Mehmedagic Häggvallsskolan
2023-10-28 17:00 603001030 Lindome IBK H3 - Pixbo IBF H3 4 - 3 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Almåshallen A
2023-10-28 18:10 603001027 Lindås IBF H3 - Floda IBK H3 6 - 13 Torbjörn Zahner, Jesper Björklund Greter Lindås Waves Arena
2023-11-11 17:15 603001032 Göteborg City IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 3 Goran Kuduzovic, Torbjörn Zahner Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2023-11-12 15:00 603001034 Floda IBK H3 - Hovås IBK H3 15 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Nova Floda Sportcenter
2023-11-12 15:30 603001033 IBK Kungälv H3 - Myggenäs IBK H3 5 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kastellegårdshallen
2023-11-12 17:00 603001036 Stenungsunds IBK H3 - Eken IBK H3 5 - 4 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Stenungsund Arena
2023-11-12 18:30 603001035 Korsvägen BBK H3 - Lindås IBF H3 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Pinntorps Idrottshall
2023-12-15 19:00 603001031 IK Zenith H3 - Pixbo IBF H3 5 - 6 Jesper Björklund Greter, Thomas Johansson Björlanda Idrottshall
2023-11-09 20:00 603001037 Eken IBK H3 - IK Zenith H3 6 - 2 Jesper Björklund Greter, Robin Cederdahl Ekenhallen 1
2023-11-14 20:00 603001039 Hovås IBK H3 - Korsvägen BBK H3 6 - 10 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Lundenhallen
2023-11-18 15:00 603001040 Myggenäs IBK H3 - Floda IBK H3 1 - 6 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2023-11-18 16:30 603001041 Lindome IBK H3 - IBK Kungälv H3 6 - 2 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Almåshallen A
2023-11-19 10:45 603001038 Lindås IBF H3 - Stenungsunds IBK H3 3 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lindås Waves Arena
2023-11-19 19:00 603001042 Pixbo IBF H3 - Göteborg City IBK H3 3 - 4 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2023-11-24 19:30 603001048 Eken IBK H3 - Lindås IBF H3 9 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2023-11-25 12:30 603001047 Stenungsunds IBK H3 - Hovås IBK H3 5 - 7 Adnan Mehmedagic, Marcus Orrhult Stenungsund Arena
2023-11-26 12:00 603001044 IBK Kungälv H3 - Pixbo IBF H3 2 - 0 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Mimershus A-hallen
2023-11-26 17:00 603001043 IK Zenith H3 - Göteborg City IBK H3 4 - 7 Mats Sällberg, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2023-11-26 18:00 603001045 Floda IBK H3 - Lindome IBK H3 6 - 7 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Nova Floda Sportcenter
2023-11-26 18:20 603001046 Korsvägen BBK H3 - Myggenäs IBK H3 3 - 8 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Pinntorps Idrottshall
2023-11-28 20:00 603001050 Hovås IBK H3 - Eken IBK H3 7 - 10 Christian Jensen, Adam Jällfält Lundenhallen
2023-12-02 16:45 603001049 Lindås IBF H3 - IK Zenith H3 6 - 3 Goran Kuduzovic, Oscar Skogsberg Lindås Waves Arena
2023-12-02 17:00 603001054 Göteborg City IBK H3 - IBK Kungälv H3 11 - 4 Robin Boqvist, Felix Bark Peterson Kviberg Arena B
2023-12-03 12:15 603001053 Pixbo IBF H3 - Floda IBK H3 3 - 6 Mats Sällberg, Joakim Jögi Wallenstam Arena A
2023-12-03 13:45 603001051 Myggenäs IBK H3 - Stenungsunds IBK H3 3 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2023-12-03 15:00 603001052 Lindome IBK H3 - Korsvägen BBK H3 9 - 11 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen A
2023-12-06 20:15 603001057 Korsvägen BBK H3 - Pixbo IBF H3 7 - 8 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-12-08 19:00 603001055 IK Zenith H3 - IBK Kungälv H3 6 - 7 Adam Jällfält, Thomas Johansson Björlanda Idrottshall
2023-12-09 13:00 603001056 Floda IBK H3 - Göteborg City IBK H3 8 - 5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Nova Floda Sportcenter
2023-12-09 15:00 603001058 Stenungsunds IBK H3 - Lindome IBK H3 3 - 5 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Stenungsund Arena
2023-12-09 18:00 603001060 Lindås IBF H3 - Hovås IBK H3 7 - 7 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Lindås Waves Arena
2024-01-06 12:00 603001059 Eken IBK H3 - Myggenäs IBK H3 8 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2023-12-12 20:00 603001061 Hovås IBK H3 - IK Zenith H3 9 - 7 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Lundenhallen
2023-12-16 15:00 603001062 Myggenäs IBK H3 - Lindås IBF H3 4 - 5 Wessam Abdellrazek, Håkan Krafft Häggvallsskolan
2023-12-16 17:15 603001065 Göteborg City IBK H3 - Korsvägen BBK H3 9 - 3 Linus Söderblom, Alexander Pavlovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2023-12-17 15:00 603001063 Lindome IBK H3 - Eken IBK H3 6 - 6 Tommy Runhammar, Adam Jällfält Almåshallen A
2023-12-17 16:00 603001064 Pixbo IBF H3 - Stenungsunds IBK H3 8 - 3 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Wallenstam Arena A
2023-12-17 17:30 603001066 IBK Kungälv H3 - Floda IBK H3 4 - 4 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Kastellegårdshallen
2024-01-13 15:00 603001072 Myggenäs IBK H3 - Hovås IBK H3 3 - 4 Magnus Fredriksson, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2024-01-13 17:00 603001071 Lindome IBK H3 - Lindås IBF H3 5 - 7 Marcus Orrhult, Tommy Runhammar Almåshallen A
2024-01-14 14:10 603001070 Pixbo IBF H3 - Eken IBK H3 5 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Wallenstam Arena A
2024-01-14 15:30 603001069 Göteborg City IBK H3 - Stenungsunds IBK H3 5 - 5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Kviberg Arena B
2024-01-14 16:00 603001067 Floda IBK H3 - IK Zenith H3 9 - 3 Jesper Björklund Greter, Almir Mehmedagic Nova Floda Sportcenter
2024-01-14 19:00 603001068 IBK Kungälv H3 - Korsvägen BBK H3 9 - 6 Roger Zahnér, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2024-01-16 20:00 603001074 Hovås IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 10 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Lundenhallen
2024-01-19 19:30 603001076 Eken IBK H3 - Göteborg City IBK H3 6 - 6 Joakim Jögi, Christian Jensen Ekenhallen 1
2024-01-20 15:00 603001077 Stenungsunds IBK H3 - IBK Kungälv H3 3 - 3 Tommy Runhammar, Felix Bark Peterson Stenungsund Arena
2024-01-20 18:00 603001075 Lindås IBF H3 - Pixbo IBF H3 4 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Lindås Waves Arena
2024-01-21 17:00 603001073 IK Zenith H3 - Myggenäs IBK H3 4 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2024-01-21 18:30 603001078 Korsvägen BBK H3 - Floda IBK H3 3 - 9 Adam Jällfält, Thomas Johansson Mölnlycke Idrottshall A
2024-01-27 16:30 603001084 Lindome IBK H3 - Myggenäs IBK H3 8 - 6 Magnus Fredriksson, Mathias Johansson Almåshallen A
2024-01-28 13:20 603001080 Floda IBK H3 - Stenungsunds IBK H3 10 - 0 Henrik Nordström, Jesper Wångblad Nova Floda Sportcenter
2024-01-28 14:15 603001081 IBK Kungälv H3 - Eken IBK H3 3 - 4 Goran Kuduzovic, Magnus Fredriksson Kastellegårdshallen
2024-01-28 16:00 603001082 Göteborg City IBK H3 - Lindås IBF H3 13 - 3 Felix Bark Peterson, Torbjörn Zahner Kviberg Arena B
2024-01-28 19:00 603001083 Pixbo IBF H3 - Hovås IBK H3 6 - 8 Adnan Mehmedagic, Felix Bark Peterson Wallenstam Arena A
2024-01-30 20:15 603001079 IK Zenith H3 - Korsvägen BBK H3 2 - 6 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2024-01-30 20:00 603001087 Hovås IBK H3 - Göteborg City IBK H3 6 - 10 Robin Cederdahl, Jesper Björklund Greter Lundenhallen
2024-01-31 19:00 603001090 Stenungsunds IBK H3 - Korsvägen BBK H3 6 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Stenungsund Arena
2024-01-31 19:30 603001086 Myggenäs IBK H3 - Pixbo IBF H3 4 - 3 Mats Sällberg, Christer Carlberg Häggvallsskolan
2024-02-02 19:30 603001089 Eken IBK H3 - Floda IBK H3 7 - 4 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Ekenhallen 1
2024-02-03 18:00 603001088 Lindås IBF H3 - IBK Kungälv H3 7 - 4 Robin Cederdahl, Adam Jällfält Lindås Waves Arena
2024-02-21 20:00 603001085 Lindome IBK H3 - IK Zenith H3 9 - 1 Robin Cederdahl, Goran Kuduzovic Almåshallen A
2024-02-04 18:00 603001093 Floda IBK H3 - Lindås IBF H3 2 - 4 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Nova Floda Sportcenter
2024-02-11 15:30 603001094 IBK Kungälv H3 - Hovås IBK H3 5 - 5 Aldin Hadziselmovic, Christian Jensen Kastellegårdshallen
2024-02-11 17:00 603001091 IK Zenith H3 - Stenungsunds IBK H3 2 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2024-02-11 18:30 603001095 Göteborg City IBK H3 - Myggenäs IBK H3 3 - 5 Joakim Jögi, Jesper Björklund Greter Kviberg Arena B
2024-02-11 20:00 603001092 Korsvägen BBK H3 - Eken IBK H3 9 - 8 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Mölnlycke Idrottshall A
2024-03-04 19:00 603001096 Pixbo IBF H3 - Lindome IBK H3 Wallenstam Arena A
2024-02-13 20:00 603001100 Hovås IBK H3 - Floda IBK H3 4 - 19 Torbjörn Zahner, Jesper Björklund Greter Lundenhallen
2024-02-16 19:30 603001102 Eken IBK H3 - Stenungsunds IBK H3 3 - 3 Thomas Johansson, Adam Jällfält Ekenhallen 1
2024-02-17 16:30 603001098 Lindome IBK H3 - Göteborg City IBK H3 8 - 8 Wessam Abdellrazek, Adnan Mehmedagic Almåshallen A
2024-02-20 20:30 603001101 Lindås IBF H3 - Korsvägen BBK H3 7 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Lindås Waves Arena
2024-02-28 19:30 603001099 Myggenäs IBK H3 - IBK Kungälv H3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Häggvallsskolan
2024-03-16 19:00 603001097 Pixbo IBF H3 - IK Zenith H3 Wallenstam Arena A
2024-02-24 12:30 603001104 Stenungsunds IBK H3 - Lindås IBF H3 7 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Stenungsund Arena
2024-02-24 16:30 603001103 IK Zenith H3 - Eken IBK H3 4 - 10 Joakim Jögi, Jesper Björklund Greter Björlanda Idrottshall
2024-02-25 16:00 603001106 Floda IBK H3 - Myggenäs IBK H3 7 - 5 Felix Bark Peterson, Mattias Strid Nova Floda Sportcenter
2024-02-25 16:00 603001108 Göteborg City IBK H3 - Pixbo IBF H3 10 - 4 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Kviberg Arena B
2024-02-25 16:30 603001107 IBK Kungälv H3 - Lindome IBK H3 2 - 5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Kastellegårdshallen
2024-02-25 20:00 603001105 Korsvägen BBK H3 - Hovås IBK H3 8 - 8 Mats Sällberg, Christer Carlberg Mölnlycke Idrottshall A
2024-02-27 20:00 603001113 Hovås IBK H3 - Stenungsunds IBK H3 Mattias Strid, Amir Huseinovic Lundenhallen
2024-03-01 19:30 603001111 Lindome IBK H3 - Floda IBK H3 Goran Kuduzovic, Felix Bark Peterson Almåshallen A
2024-03-02 15:00 603001112 Myggenäs IBK H3 - Korsvägen BBK H3 Almir Mehmedagic, Jesper Björklund Greter Häggvallsskolan
2024-03-02 18:00 603001114 Lindås IBF H3 - Eken IBK H3 Felix Bark Peterson, Adnan Mehmedagic Lindås Waves Arena
2024-03-03 14:20 603001110 Pixbo IBF H3 - IBK Kungälv H3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2024-03-05 20:10 603001109 Göteborg City IBK H3 - IK Zenith H3 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2024-03-08 19:30 603001116 Eken IBK H3 - Hovås IBK H3 Ekenhallen 1
2024-03-09 14:00 603001115 IK Zenith H3 - Lindås IBF H3 Björlanda Idrottshall
2024-03-09 15:00 603001117 Stenungsunds IBK H3 - Myggenäs IBK H3 Stenungsund Arena
2024-03-10 18:00 603001119 Floda IBK H3 - Pixbo IBF H3 Nova Floda Sportcenter
2024-03-10 18:45 603001120 IBK Kungälv H3 - Göteborg City IBK H3 Kastellegårdshallen
2024-03-10 20:00 603001118 Korsvägen BBK H3 - Lindome IBK H3 Mölnlycke Idrottshall A
2024-03-05 20:00 603001126 Hovås IBK H3 - Lindås IBF H3 Robin Cederdahl, Joakim Jögi Lundenhallen
2024-03-15 19:30 603001124 Lindome IBK H3 - Stenungsunds IBK H3 Almåshallen A
2024-03-16 15:00 603001125 Myggenäs IBK H3 - Eken IBK H3 Häggvallsskolan
2024-03-17 13:20 603001123 Pixbo IBF H3 - Korsvägen BBK H3 Wallenstam Arena A
2024-03-17 15:15 603001121 IBK Kungälv H3 - IK Zenith H3 Kastellegårdshallen
2024-03-19 20:15 603001122 Göteborg City IBK H3 - Floda IBK H3 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2024-03-20 19:00 603001130 Stenungsunds IBK H3 - Pixbo IBF H3 Stenungsund Arena
2024-03-22 19:30 603001129 Eken IBK H3 - Lindome IBK H3 Ekenhallen 1
2024-03-23 13:30 603001128 Lindås IBF H3 - Myggenäs IBK H3 Lindås Waves Arena
2024-03-23 17:00 603001127 IK Zenith H3 - Hovås IBK H3 Björlanda Idrottshall
2024-03-24 18:00 603001132 Floda IBK H3 - IBK Kungälv H3 Nova Floda Sportcenter
2024-03-24 20:00 603001131 Korsvägen BBK H3 - Göteborg City IBK H3 Mölnlycke Idrottshall A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK H3 18 14 1 3 161-80 81 43
2. Lindome IBK H3 17 11 3 3 114-85 29 36
3. Eken IBK H3 18 10 4 4 118-101 17 34
4. Göteborg City IBK H3 18 9 4 5 125-98 27 31
5. Myggenäs IBK H3 17 8 3 6 93-84 9 27
6. Lindås IBF H3 18 8 3 7 99-110 -11 27
7. Korsvägen BBK H3 18 7 2 9 108-116 -8 23
8. Stenungsunds IBK H3 18 6 5 7 74-84 -10 23
9. IBK Kungälv H3 17 6 3 8 71-83 -12 21
10. Hovås IBK H3 18 5 4 9 110-150 -40 19
11. Pixbo IBF H3 16 4 2 10 73-83 -10 14
12. IK Zenith H3 17 0 0 17 58-130 -72 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Herrar Div. 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-29 19:30 604001003 Öckerö IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 3 - 2 Wessam Abdellrazek, Per Sundvall Hedenskolans Idrottshall
2023-09-30 10:00 604001006 KFKD H4 - Pixbo IBF H4 3 - 12 Per Sundvall, Johan Ronge Lundbystrand 1
2023-09-30 12:00 604001005 Ale IBF H4 - Landvetter IBK H4 3 - 5 Magnus Fredriksson, Adnan Tongur Ale Kulturrum
2023-09-30 13:00 604001002 FBC Partille H4 - IBK Göteborg H4 4 - 3 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Qvisthallen
2023-10-01 14:00 604001001 Guldhedens IK H4 - Herrestads AIF Rockets H4 8 - 8 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Valhalla A-hall
2023-10-01 16:00 604001004 Utbynäs SK H4 - IBK Bergum H4 5 - 5 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Torpahallen
2023-10-07 13:00 604001012 Herrestads AIF Rockets H4 - FBC Partille H4 2 - 16 Felix Bark Peterson, Tommy Runhammar Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-10-07 17:00 604001011 IBK Göteborg H4 - Öckerö IBK H4 13 - 10 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Torpahallen
2023-10-08 12:00 604001007 KFKD H4 - Guldhedens IK H4 6 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundbystrand 1
2023-10-08 14:30 604001010 Sörgårdens IBF H4 - Utbynäs SK H4 12 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2023-10-08 15:00 604001009 IBK Bergum H4 - Ale IBF H4 2 - 5 Mats Sällberg, Adam Jällfält Bergumsskolan
2023-10-08 17:30 604001008 Landvetter IBK H4 - Pixbo IBF H4 8 - 11 Pierre Eberhard Berg, Magnus Fredriksson Pinntorps Idrottshall
2023-10-12 19:30 604001016 Ale IBF H4 - Sörgårdens IBF H4 5 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Ale Kulturrum
2023-10-14 11:30 604001017 Pixbo IBF H4 - IBK Bergum H4 6 - 5 Thomas Johansson, Adam Jällfält Wallenstam Arena A
2023-10-15 13:00 604001018 KFKD H4 - Landvetter IBK H4 5 - 7 Amir Huseinovic, Goran Kuduzovic Lundbystrand 1
2023-10-15 14:45 604001015 Utbynäs SK H4 - IBK Göteborg H4 3 - 8 Wessam Abdellrazek, Magnus Fredriksson Kviberg Arena B
2023-10-15 19:00 604001014 Öckerö IBK H4 - Herrestads AIF Rockets H4 9 - 2 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Hedenskolans Idrottshall
2023-10-15 19:20 604001013 FBC Partille H4 - Guldhedens IK H4 5 - 8 Magnus Fredriksson, Adnan Mehmedagic Qvisthallen
2023-10-21 13:00 604001023 Herrestads AIF Rockets H4 - Utbynäs SK H4 1 - 5 Adem Can, Linus Backlund Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-10-21 16:00 604001022 IBK Göteborg H4 - Ale IBF H4 5 - 5 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Torpahallen
2023-10-21 17:15 604001024 FBC Partille H4 - Öckerö IBK H4 17 - 3 Tobias Almroth, Magnus Fredriksson Qvisthallen
2023-10-22 14:30 604001021 Sörgårdens IBF H4 - Pixbo IBF H4 4 - 5 Felix Bark Peterson, Thomas Johansson Lundenhallen
2023-10-22 16:30 604001019 Guldhedens IK H4 - Landvetter IBK H4 4 - 11 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Valhalla A-hall
2023-10-22 18:45 604001020 IBK Bergum H4 - KFKD H4 11 - 3 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Bergumsskolan
2023-10-27 19:30 604001025 Öckerö IBK H4 - Guldhedens IK H4 7 - 4 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Hedenskolans Idrottshall
2023-10-28 12:00 604001027 Ale IBF H4 - Herrestads AIF Rockets H4 15 - 0 Felix Bark Peterson, Robin Cederdahl Ale Kulturrum
2023-10-28 13:25 604001028 Pixbo IBF H4 - IBK Göteborg H4 4 - 4 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Wallenstam Arena A
2023-10-29 15:30 604001029 KFKD H4 - Sörgårdens IBF H4 8 - 13 Tommy Runhammar, Stefan Olsson Lundbystrand 1
2023-10-29 16:00 604001030 Landvetter IBK H4 - IBK Bergum H4 12 - 4 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Pinntorps Idrottshall
2023-10-29 18:30 604001026 Utbynäs SK H4 - FBC Partille H4 3 - 7 Jesper Wångblad, Adnan Mehmedagic Kviberg Arena B
2023-11-10 19:30 604001034 Herrestads AIF Rockets H4 - Pixbo IBF H4 3 - 14 Adam Jällfält, Thomas Johansson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-10 19:30 604001036 Öckerö IBK H4 - Utbynäs SK H4 7 - 7 Jesper Björklund Greter, Torbjörn Zahner Hedenskolans Idrottshall
2023-11-11 14:00 604001033 IBK Göteborg H4 - KFKD H4 7 - 5 Mats Sällberg, Felix Bark Peterson Torpahallen
2023-11-11 17:00 604001032 Sörgårdens IBF H4 - Landvetter IBK H4 3 - 5 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Lundenhallen
2023-11-11 18:20 604001035 FBC Partille H4 - Ale IBF H4 6 - 3 Adnan Tongur, Felix Bark Peterson Qvisthallen
2023-11-12 14:00 604001031 Guldhedens IK H4 - IBK Bergum H4 5 - 5 Johan Ronge, Per Sundvall Valhalla A-hall
2023-11-18 10:30 604001039 Pixbo IBF H4 - FBC Partille H4 8 - 10 Jesper Björklund Greter, Amir Huseinovic Wallenstam Arena A
2023-11-18 12:00 604001038 Ale IBF H4 - Öckerö IBK H4 8 - 8 Felix Bark Peterson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Ale Kulturrum
2023-11-19 10:30 604001040 KFKD H4 - Herrestads AIF Rockets H4 17 - 4 Tommy Runhammar, Mats Sällberg Lundbystrand 1
2023-11-19 18:55 604001037 Utbynäs SK H4 - Guldhedens IK H4 4 - 2 Felix Bark Peterson, Adnan Tongur Kviberg Arena B
2023-11-19 19:00 604001042 IBK Bergum H4 - Sörgårdens IBF H4 4 - 9 Tommy Runhammar, Håkan Krafft Bergumsskolan
2024-01-07 14:00 604001041 Landvetter IBK H4 - IBK Göteborg H4 12 - 9 Mats Sällberg, Joakim Jögi Pinntorps Idrottshall
2023-11-24 19:30 604001047 Öckerö IBK H4 - Pixbo IBF H4 11 - 9 Henrik Nordström, Lazo Cesto Hedenskolans Idrottshall
2023-11-25 13:00 604001045 Herrestads AIF Rockets H4 - Landvetter IBK H4 2 - 8 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-25 14:00 604001044 IBK Göteborg H4 - IBK Bergum H4 5 - 4 Henrik Nordström, Mustafa Er Torpahallen
2023-11-26 16:30 604001043 Guldhedens IK H4 - Sörgårdens IBF H4 7 - 6 Robin Cederdahl, Sandra Lindskog Valhalla A-hall
2023-11-26 18:15 604001048 Utbynäs SK H4 - Ale IBF H4 1 - 4 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Kviberg Arena B
2024-01-07 17:15 604001046 FBC Partille H4 - KFKD H4 16 - 8 Jesper Wångblad, Almir Mehmedagic Partillebohallen
2023-12-02 10:30 604001051 KFKD H4 - Öckerö IBK H4 9 - 12 Martin Andersson, Mathias Johansson Lundbystrand 1
2023-12-02 12:00 604001049 Ale IBF H4 - Guldhedens IK H4 6 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2023-12-03 13:10 604001050 Pixbo IBF H4 - Utbynäs SK H4 8 - 5 Felix Bark Peterson, Håkan Krafft Wallenstam Arena B
2023-12-03 15:00 604001054 Sörgårdens IBF H4 - IBK Göteborg H4 4 - 5 Almir Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Torpahallen
2023-12-03 15:20 604001052 Landvetter IBK H4 - FBC Partille H4 5 - 5 Goran Kuduzovic, Adem Can Pinntorps Idrottshall
2023-12-03 19:00 604001053 IBK Bergum H4 - Herrestads AIF Rockets H4 3 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Bergumsskolan
2023-12-08 19:30 604001056 Herrestads AIF Rockets H4 - Sörgårdens IBF H4 4 - 2 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-12-08 19:30 604001058 Öckerö IBK H4 - Landvetter IBK H4 7 - 7 Håkan Krafft, Wessam Abdellrazek Hedenskolans Idrottshall
2023-12-09 12:00 604001060 Ale IBF H4 - Pixbo IBF H4 3 - 7 Robin Cederdahl, Wessam Abdellrazek Ale Kulturrum
2023-12-09 18:00 604001057 FBC Partille H4 - IBK Bergum H4 4 - 5 Oscar Skogsberg, Alexander Pavlovic Qvisthallen
2023-12-10 10:00 604001055 Guldhedens IK H4 - IBK Göteborg H4 8 - 10 Mats Sällberg, Magnus Fredriksson Lundenhallen
2023-12-10 17:00 604001059 Utbynäs SK H4 - KFKD H4 4 - 4 Tommy Runhammar, Sandra Lindskog Kviberg Arena B
2023-12-16 10:00 604001062 KFKD H4 - Ale IBF H4 7 - 11 Joakim Jögi, Felix Broström Lundbystrand 1
2023-12-16 16:00 604001066 IBK Göteborg H4 - Herrestads AIF Rockets H4 12 - 1 Magnus Fredriksson, Felix Bark Peterson Torpahallen
2023-12-16 19:30 604001063 Landvetter IBK H4 - Utbynäs SK H4 11 - 7 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2023-12-17 09:00 604001065 Sörgårdens IBF H4 - FBC Partille H4 5 - 6 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Lundenhallen
2023-12-17 11:15 604001061 Pixbo IBF H4 - Guldhedens IK H4 14 - 5 Mats Sällberg, Joakim Jögi Wallenstam Arena A
2023-12-17 19:10 604001064 IBK Bergum H4 - Öckerö IBK H4 7 - 7 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Bergumsskolan
2024-01-12 19:30 604001067 Herrestads AIF Rockets H4 - Guldhedens IK H4 5 - 9 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-01-13 14:30 604001069 Sörgårdens IBF H4 - Öckerö IBK H4 9 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2024-01-13 17:00 604001068 IBK Göteborg H4 - FBC Partille H4 7 - 9 Adnan Mehmedagic, Felix Bark Peterson Torpahallen
2024-01-14 11:45 604001072 Pixbo IBF H4 - KFKD H4 4 - 4 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2024-01-14 18:15 604001070 IBK Bergum H4 - Utbynäs SK H4 6 - 5 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Bergumsskolan
2024-01-14 18:30 604001071 Landvetter IBK H4 - Ale IBF H4 8 - 6 Goran Kuduzovic, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2024-01-19 19:30 604001077 Öckerö IBK H4 - IBK Göteborg H4 4 - 6 Felix Bark Peterson, Thomas Johansson Hedenskolans Idrottshall
2024-01-20 12:00 604001075 Ale IBF H4 - IBK Bergum H4 4 - 6 Felix Broström, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Ale Kulturrum
2024-01-20 16:45 604001078 FBC Partille H4 - Herrestads AIF Rockets H4 9 - 4 Per Sundvall, Adem Can Qvisthallen
2024-01-21 10:00 604001074 Pixbo IBF H4 - Landvetter IBK H4 12 - 8 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena A
2024-01-21 14:00 604001073 Guldhedens IK H4 - KFKD H4 8 - 13 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Valhalla C-hall
2024-01-21 14:00 604001076 Utbynäs SK H4 - Sörgårdens IBF H4 6 - 8 Magnus Fredriksson, Goran Kuduzovic Kviberg Arena B
2024-01-27 14:30 604001082 Sörgårdens IBF H4 - Ale IBF H4 10 - 3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Lundenhallen
2024-01-27 17:00 604001081 IBK Göteborg H4 - Utbynäs SK H4 8 - 2 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Torpahallen
2024-01-28 14:00 604001079 Guldhedens IK H4 - FBC Partille H4 3 - 6 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Valhalla A-hall
2024-01-28 14:00 604001083 IBK Bergum H4 - Pixbo IBF H4 9 - 7 Linus Svensson, Lazo Cesto Bergumsskolan
2024-01-28 17:00 604001084 Landvetter IBK H4 - KFKD H4 7 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Wessam Abdellrazek Pinntorps Idrottshall
2024-03-01 19:30 604001080 Herrestads AIF Rockets H4 - Öckerö IBK H4 Amir Huseinovic, Magnus Fredriksson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-02-01 20:00 604001090 Öckerö IBK H4 - FBC Partille H4 6 - 6 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Hedenskolans Idrottshall
2024-02-03 12:00 604001088 Ale IBF H4 - IBK Göteborg H4 3 - 5 Per Sundvall, Mustafa Er Ale Kulturrum
2024-02-03 15:15 604001086 KFKD H4 - IBK Bergum H4 6 - 12 Magnus Fredriksson, Wessam Abdellrazek Lundbystrand 3
2024-02-04 14:30 604001087 Pixbo IBF H4 - Sörgårdens IBF H4 7 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Wallenstam Arena A
2024-02-04 18:45 604001085 Landvetter IBK H4 - Guldhedens IK H4 15 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2024-03-31 17:00 604001089 Utbynäs SK H4 - Herrestads AIF Rockets H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2024-02-10 13:00 604001093 Herrestads AIF Rockets H4 - Ale IBF H4 2 - 5 Mathias Johansson, Per Sundvall Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-02-10 14:05 604001092 FBC Partille H4 - Utbynäs SK H4 6 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Qvisthallen
2024-02-10 14:30 604001095 Sörgårdens IBF H4 - KFKD H4 WO (5 - 0) Lundenhallen
2024-02-10 16:30 604001094 IBK Göteborg H4 - Pixbo IBF H4 8 - 4 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Torpahallen
2024-02-11 15:30 604001096 IBK Bergum H4 - Landvetter IBK H4 5 - 5 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Bergumsskolan
2024-02-11 16:30 604001091 Guldhedens IK H4 - Öckerö IBK H4 4 - 16 Thomas Johansson, Christer Carlberg Valhalla A-hall
2024-02-17 13:00 604001100 Pixbo IBF H4 - Herrestads AIF Rockets H4 7 - 1 Tommy Runhammar, Tobias Almroth Wallenstam Arena A
2024-02-18 12:00 604001098 Landvetter IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 10 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2024-02-18 13:00 604001099 KFKD H4 - IBK Göteborg H4 2 - 12 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Lundbystrand 1
2024-02-18 14:00 604001097 IBK Bergum H4 - Guldhedens IK H4 5 - 5 Robin Cederdahl, Jesper Björklund Greter Bergumsskolan
2024-02-18 17:15 604001102 Utbynäs SK H4 - Öckerö IBK H4 5 - 9 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Kviberg Arena B
2024-02-20 19:30 604001101 Ale IBF H4 - FBC Partille H4 2 - 5 Adnan Mehmedagic, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2024-02-23 19:30 604001104 Öckerö IBK H4 - Ale IBF H4 10 - 7 Felix Bark Peterson, Håkan Krafft Hedenskolans Idrottshall
2024-02-24 13:00 604001106 Herrestads AIF Rockets H4 - KFKD H4 6 - 9 Linus Backlund, Felix Broström Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-02-24 14:00 604001107 IBK Göteborg H4 - Landvetter IBK H4 4 - 5 Mats Sällberg, Christer Carlberg Torpahallen
2024-02-24 16:00 604001105 FBC Partille H4 - Pixbo IBF H4 3 - 3 Magnus Fredriksson, Tommy Runhammar Partillebohallen
2024-02-25 12:30 604001103 Guldhedens IK H4 - Utbynäs SK H4 8 - 8 Tobias Almroth, Linus Svensson Lundenhallen
2024-02-25 15:00 604001108 Sörgårdens IBF H4 - IBK Bergum H4 7 - 4 Linus Svensson, Tobias Almroth Lundenhallen
2024-03-02 12:00 604001114 Ale IBF H4 - Utbynäs SK H4 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Ale Kulturrum
2024-03-02 13:00 604001112 KFKD H4 - FBC Partille H4 Per Sundvall, Johan Ronge Lundbystrand 1
2024-03-02 17:00 604001109 Sörgårdens IBF H4 - Guldhedens IK H4 Magnus Fredriksson, Tommy Runhammar Lundenhallen
2024-03-03 12:00 604001113 Pixbo IBF H4 - Öckerö IBK H4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Wallenstam Arena A
2024-03-03 18:00 604001111 Landvetter IBK H4 - Herrestads AIF Rockets H4 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Pinntorps Idrottshall
2024-03-03 19:00 604001110 IBK Bergum H4 - IBK Göteborg H4 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Bergumsskolan
2024-03-08 19:30 604001117 Öckerö IBK H4 - KFKD H4 Hedenskolans Idrottshall
2024-03-09 13:00 604001119 Herrestads AIF Rockets H4 - IBK Bergum H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-03-09 14:10 604001120 IBK Göteborg H4 - Sörgårdens IBF H4 Torpahallen
2024-03-09 16:15 604001115 Guldhedens IK H4 - Ale IBF H4 Lundenhallen
2024-03-09 17:40 604001118 FBC Partille H4 - Landvetter IBK H4 Partillebohallen
2024-03-10 15:30 604001116 Utbynäs SK H4 - Pixbo IBF H4 Kviberg Arena B
2024-03-16 13:00 604001125 KFKD H4 - Utbynäs SK H4 Lundbystrand 1
2024-03-16 16:30 604001121 IBK Göteborg H4 - Guldhedens IK H4 Torpahallen
2024-03-17 11:00 604001126 Pixbo IBF H4 - Ale IBF H4 Wallenstam Arena A
2024-03-17 16:40 604001122 Sörgårdens IBF H4 - Herrestads AIF Rockets H4 Lundenhallen
2024-03-17 17:45 604001123 IBK Bergum H4 - FBC Partille H4 Bergumsskolan
2024-03-17 19:30 604001124 Landvetter IBK H4 - Öckerö IBK H4 Pinntorps Idrottshall
2024-03-22 19:30 604001130 Öckerö IBK H4 - IBK Bergum H4 Hedenskolans Idrottshall
2024-03-23 12:00 604001128 Ale IBF H4 - KFKD H4 Ale Kulturrum
2024-03-23 13:00 604001132 Herrestads AIF Rockets H4 - IBK Göteborg H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2024-03-23 15:10 604001131 FBC Partille H4 - Sörgårdens IBF H4 Qvisthallen
2024-03-24 12:00 604001127 Guldhedens IK H4 - Pixbo IBF H4 Lundenhallen
2024-03-24 14:15 604001129 Utbynäs SK H4 - Landvetter IBK H4 Kviberg Arena B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK H4 18 13 3 2 149-102 47 42
2. FBC Partille H4 18 12 3 3 140-86 54 39
3. IBK Göteborg H4 18 12 2 4 131-89 42 38
4. Pixbo IBF H4 18 11 3 4 142-99 43 36
5. Öckerö IBK H4 17 8 5 4 133-122 11 29
6. Sörgårdens IBF H4 18 8 0 10 113-89 24 24
7. Ale IBF H4 18 7 2 9 98-95 3 23
8. IBK Bergum H4 18 6 5 7 102-105 -3 23
9. Guldhedens IK H4 18 4 4 10 103-150 -47 16
10. Utbynäs SK H4 17 3 4 10 81-114 -33 13
11. KFKD H4 18 3 2 13 115-158 -43 11
12. Herrestads AIF Rockets H4 16 2 1 13 50-148 -98 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Herrar Div. 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-28 19:30 605001006 Orust IBK H5 - Nödinge IBK H5 12 - 3 Senad Olevic, Susanne Andersson Svanesunds Sporthall
2023-09-30 12:00 605001001 Mölndals IBF H5 - Stenungsunds IBK H5 5 - 4 Adam Jällfält, Lazo Cesto Aktiviteten A-Hall
2023-09-30 13:15 605001002 Surte IS IBK H5 - Lindome IBK H5 6 - 7 Per Sundvall, Johan Ronge Bohushallen
2023-09-30 18:00 605001004 FBC Lerum Utveckling H5 - Utbynäs SK H5 4 - 10 Senad Olevic, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Rydsbergshallen
2023-10-04 20:00 605001003 Frölunda IBK H5 - IBK Kungälv H5 6 - 7 Tommy Runhammar, Sandra Lindskog Flatåsskolan
2023-10-07 12:30 605001012 Stenungsunds IBK H5 - Surte IS IBK H5 10 - 4 Johan Ronge, Per Sundvall Stenungsund Arena
2023-10-08 12:00 605001011 Lindome IBK H5 - Frölunda IBK H5 10 - 4 Felix Bark Peterson, Roger Zahnér Almåshallen A
2023-10-08 14:00 605001010 IBK Kungälv H5 - FBC Lerum Utveckling H5 6 - 5 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Kastellegårdshallen
2023-10-08 18:00 605001008 Kärra IBK H5 - Orust IBK H5 8 - 6 Felix Bark Peterson, Tommy Runhammar Kärra Sporthall
2023-10-08 19:15 605001007 Nödinge IBK H5 - Mölndals IBF H5 1 - 14 Johan Ronge, Per Sundvall Bohushallen
2023-10-12 19:30 605001017 Orust IBK H5 - Utbynäs SK H5 10 - 3 Robin Cederdahl, Jesper Björklund Greter Svanesunds Sporthall
2023-10-14 13:00 605001013 Surte IS IBK H5 - Mölndals IBF H5 6 - 5 Adem Can, Tomas Levin Bohushallen
2023-10-14 18:00 605001015 FBC Lerum Utveckling H5 - Lindome IBK H5 8 - 3 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Rydsbergshallen
2023-10-15 19:15 605001018 Nödinge IBK H5 - Kärra IBK H5 6 - 9 Adem Can, Tomas Levin Bohushallen
2023-10-18 19:45 605001014 Frölunda IBK H5 - Stenungsunds IBK H5 2 - 11 Tommy Runhammar, Felix Broström Flatåsskolan
2023-10-21 12:10 605001019 Mölndals IBF H5 - Kärra IBK H5 7 - 5 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Ekenhallen 1
2023-10-21 12:30 605001023 Stenungsunds IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 10 - 6 Thomas Johansson, Adam Jällfält Stenungsund Arena
2023-10-21 17:30 605001021 IBK Kungälv H5 - Orust IBK H5 6 - 4 Mustafa Er, Henry Tames Kastellegårdshallen
2023-10-21 17:30 605001024 Surte IS IBK H5 - Frölunda IBK H5 8 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Bohushallen
2023-10-22 15:15 605001020 Utbynäs SK H5 - Nödinge IBK H5 14 - 7 Christer Carlberg, Jesper Björklund Greter Kviberg Arena B
2023-10-27 19:30 605001028 Orust IBK H5 - Lindome IBK H5 8 - 5 Martin Andersson, Susanne Andersson Svanesunds Sporthall
2023-10-29 15:40 605001025 Frölunda IBK H5 - Mölndals IBF H5 8 - 13 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Skyttesskolan
2023-10-29 18:00 605001030 Kärra IBK H5 - Utbynäs SK H5 10 - 4 Magnus Fredriksson, Henry Tames Kärra Sporthall
2023-10-29 19:15 605001029 Nödinge IBK H5 - IBK Kungälv H5 6 - 16 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Bohushallen
2023-11-01 20:30 605001026 FBC Lerum Utveckling H5 - Surte IS IBK H5 7 - 9 Felix Broström, Tommy Runhammar Lerum Arena B
2023-11-07 20:00 605001033 Lindome IBK H5 - Nödinge IBK H5 5 - 3 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Almåshallen A
2023-11-08 20:00 605001036 Frölunda IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 11 - 7 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Flatåsskolan
2023-11-11 13:30 605001031 Mölndals IBF H5 - Utbynäs SK H5 11 - 4 Martin Andersson, Lazo Cesto Aktiviteten A-Hall
2023-11-11 17:15 605001032 IBK Kungälv H5 - Kärra IBK H5 7 - 14 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2023-11-11 18:00 605001034 Stenungsunds IBK H5 - Orust IBK H5 5 - 7 Per Sundvall, Mathias Johansson Stenungsund Arena
2023-11-17 19:30 605001039 Orust IBK H5 - Surte IS IBK H5 7 - 3 Linus Backlund, Henrik Nordström Svanesunds Sporthall
2023-11-17 20:15 605001040 Nödinge IBK H5 - Stenungsunds IBK H5 3 - 24 Per Sundvall, Roger Zahnér Ale Kulturrum
2023-11-19 15:30 605001037 FBC Lerum Utveckling H5 - Mölndals IBF H5 2 - 9 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2023-11-19 16:45 605001042 Utbynäs SK H5 - IBK Kungälv H5 9 - 10 Felix Bark Peterson, Amir Huseinovic Kviberg Arena B
2023-11-19 18:00 605001041 Kärra IBK H5 - Lindome IBK H5 11 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2023-11-25 09:20 605001043 Mölndals IBF H5 - IBK Kungälv H5 11 - 1 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Aktiviteten A-Hall
2023-11-25 16:30 605001044 Lindome IBK H5 - Utbynäs SK H5 5 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Almåshallen A
2023-11-25 17:15 605001045 Stenungsunds IBK H5 - Kärra IBK H5 11 - 6 Marcus Orrhult, Mustafa Er Stenungsund Arena
2023-11-25 17:30 605001046 Surte IS IBK H5 - Nödinge IBK H5 10 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Bohushallen
2023-11-26 14:30 605001047 Frölunda IBK H5 - Orust IBK H5 3 - 15 Tommy Runhammar, Linus Svensson Skyttesskolan
2023-12-02 15:00 605001053 Utbynäs SK H5 - Stenungsunds IBK H5 3 - 6 Robin Boqvist, Felix Bark Peterson Kviberg Arena B
2023-12-03 17:30 605001054 IBK Kungälv H5 - Lindome IBK H5 7 - 12 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2023-12-03 18:00 605001052 Kärra IBK H5 - Surte IS IBK H5 6 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2023-12-03 19:15 605001051 Nödinge IBK H5 - Frölunda IBK H5 6 - 7 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Bohushallen
2024-01-07 16:00 605001050 Orust IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 9 - 2 Per Sundvall, Wessam Abdellrazek Svanesunds Sporthall
2023-12-06 19:30 605001058 Frölunda IBK H5 - Kärra IBK H5 8 - 11 Felix Bark Peterson, Johan Ronge Flatåsskolan
2023-12-09 14:10 605001055 Mölndals IBF H5 - Lindome IBK H5 20 - 3 Mathias Johansson, Susanne Andersson Ekenhallen 1
2023-12-09 17:30 605001057 Surte IS IBK H5 - Utbynäs SK H5 7 - 7 Robin Boqvist, Felix Broström Bohushallen
2023-12-09 18:00 605001059 FBC Lerum Utveckling H5 - Nödinge IBK H5 13 - 2 Måns Bartilson, Linus Svensson Rydsbergshallen
2023-12-10 18:15 605001056 Stenungsunds IBK H5 - IBK Kungälv H5 15 - 3 Wessam Abdellrazek, Susanne Andersson Stenungsund Arena
2023-12-12 20:30 605001065 IBK Kungälv H5 - Surte IS IBK H5 6 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2023-12-16 16:30 605001066 Lindome IBK H5 - Stenungsunds IBK H5 4 - 5 Adnan Tongur, Roger Zahnér Almåshallen A
2023-12-17 18:00 605001063 Kärra IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 10 - 9 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Adam Jällfält Kärra Sporthall
2024-01-17 20:30 605001064 Utbynäs SK H5 - Frölunda IBK H5 8 - 5 Mustafa Er, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2024-02-06 20:00 605001061 Orust IBK H5 - Mölndals IBF H5 4 - 4 Linus Backlund, Henrik Nordström Svanesunds Sporthall
2024-01-13 17:00 605001067 Stenungsunds IBK H5 - Mölndals IBF H5 11 - 6 Senad Olevic, Mustafa Er Stenungsund Arena
2024-01-13 17:30 605001069 IBK Kungälv H5 - Frölunda IBK H5 3 - 4 Martin Andersson, Susanne Andersson Kastellegårdshallen
2024-01-14 13:15 605001070 Utbynäs SK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 4 - 4 Senad Olevic, Felix Broström Kviberg Arena B
2024-01-14 15:00 605001068 Lindome IBK H5 - Surte IS IBK H5 4 - 6 Felix Bark Peterson, Mustafa Er Almåshallen A
2024-01-14 19:15 605001072 Nödinge IBK H5 - Orust IBK H5 5 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2024-01-19 19:30 605001074 Orust IBK H5 - Kärra IBK H5 7 - 6 Senad Olevic, Wessam Abdellrazek Svanesunds Sporthall
2024-01-19 20:00 605001073 Mölndals IBF H5 - Nödinge IBK H5 21 - 2 Per Sundvall, Felix Broström Aktiviteten A-Hall
2024-01-19 20:00 605001076 FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungälv H5 6 - 15 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Rydsbergshallen
2024-01-20 17:00 605001078 Surte IS IBK H5 - Stenungsunds IBK H5 3 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Bohushallen
2024-01-22 20:10 605001077 Frölunda IBK H5 - Lindome IBK H5 8 - 17 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Skyttesskolan
2024-01-27 14:00 605001079 Mölndals IBF H5 - Surte IS IBK H5 4 - 6 Per Sundvall, Martin Andersson Ekenhallen 1
2024-01-28 11:00 605001081 Lindome IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 12 - 7 Lazo Cesto, Felix Broström Almåshallen A
2024-01-28 13:45 605001083 Utbynäs SK H5 - Orust IBK H5 4 - 7 , Torbjörn Zahner Kviberg Arena B
2024-01-28 16:00 605001080 Stenungsunds IBK H5 - Frölunda IBK H5 15 - 3 Tomas Levin, Adem Can Stenungsund Arena
2024-02-06 20:45 605001084 Kärra IBK H5 - Nödinge IBK H5 19 - 8 Oscar Skogsberg, Tommy Runhammar Kärra Sporthall
2024-02-02 19:30 605001087 Orust IBK H5 - IBK Kungälv H5 8 - 5 Mustafa Er, Per Sundvall Svanesunds Sporthall
2024-02-03 15:30 605001090 Frölunda IBK H5 - Surte IS IBK H5 4 - 9 Felix Broström, Mustafa Kalajdzisalihovic Frölunda Kulturhus
2024-02-04 15:30 605001089 FBC Lerum Utveckling H5 - Stenungsunds IBK H5 8 - 13 Linus Svensson, Henrik Nordström Lerum Arena B
2024-02-04 18:00 605001085 Kärra IBK H5 - Mölndals IBF H5 8 - 8 Emma Lindell, Susanne Andersson Kärra Sporthall
2024-02-04 19:15 605001086 Nödinge IBK H5 - Utbynäs SK H5 5 - 12 Lazo Cesto, Mustafa Er Bohushallen
2024-02-10 15:00 605001091 Mölndals IBF H5 - Frölunda IBK H5 10 - 5 Selma Hadziselimovic, Felix Broström Aktiviteten A-Hall
2024-02-11 10:00 605001096 Utbynäs SK H5 - Kärra IBK H5 8 - 9 Per Sundvall, Johan Ronge Kviberg Arena B
2024-02-11 12:30 605001094 Lindome IBK H5 - Orust IBK H5 2 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Almåshallen A
2024-02-11 17:30 605001095 IBK Kungälv H5 - Nödinge IBK H5 21 - 5 Aldin Hadziselmovic, Christian Jensen Kastellegårdshallen
2024-02-19 20:00 605001092 Surte IS IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 9 - 7 Magnus Fredriksson, Felix Bark Peterson Bohushallen
2024-02-16 19:30 605001100 Orust IBK H5 - Stenungsunds IBK H5 3 - 7 Linus Backlund, Henrik Nordström Svanesunds Sporthall
2024-02-18 10:00 605001097 Utbynäs SK H5 - Mölndals IBF H5 7 - 9 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Kviberg Arena B
2024-02-18 18:00 605001098 Kärra IBK H5 - IBK Kungälv H5 8 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2024-02-18 19:15 605001099 Nödinge IBK H5 - Lindome IBK H5 10 - 6 Magnus Fredriksson, Mustafa Er Bohushallen
2024-03-03 20:00 605001102 FBC Lerum Utveckling H5 - Frölunda IBK H5 Jesper Björklund Greter, Torbjörn Zahner Rydsbergshallen
2024-02-24 12:30 605001103 Mölndals IBF H5 - FBC Lerum Utveckling H5 10 - 6 Mathias Johansson, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2024-02-24 17:00 605001105 Surte IS IBK H5 - Orust IBK H5 7 - 7 Selma Hadziselimovic, Roger Zahnér Bohushallen
2024-02-24 17:15 605001106 Stenungsunds IBK H5 - Nödinge IBK H5 12 - 4 Hajrudin Begic, Goran Kuduzovic Stenungsund Arena
2024-02-25 12:30 605001107 Lindome IBK H5 - Kärra IBK H5 3 - 9 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Almåshallen A
2024-02-25 18:45 605001108 IBK Kungälv H5 - Utbynäs SK H5 10 - 13 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Kastellegårdshallen
2024-03-01 19:30 605001113 Orust IBK H5 - Frölunda IBK H5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Svanesunds Sporthall
2024-03-02 17:45 605001109 IBK Kungälv H5 - Mölndals IBF H5 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2024-03-03 17:15 605001110 Utbynäs SK H5 - Lindome IBK H5 Emma Lindell, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2024-03-03 18:00 605001111 Kärra IBK H5 - Stenungsunds IBK H5 Tomas Levin, Adem Can Kärra Sporthall
2024-03-03 19:15 605001112 Nödinge IBK H5 - Surte IS IBK H5 Henrik Nordström, Felix Broström Bohushallen
2024-03-08 20:00 605001116 FBC Lerum Utveckling H5 - Orust IBK H5 Rydsbergshallen
2024-03-09 17:00 605001118 Surte IS IBK H5 - Kärra IBK H5 Bohushallen
2024-03-09 17:15 605001119 Stenungsunds IBK H5 - Utbynäs SK H5 Stenungsund Arena
2024-03-10 18:30 605001120 Lindome IBK H5 - IBK Kungälv H5 Almåshallen A
2024-03-13 19:40 605001117 Frölunda IBK H5 - Nödinge IBK H5 Flatåsskolan
2024-03-15 19:00 605001125 Nödinge IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 Bohushallen
2024-03-16 16:30 605001121 Lindome IBK H5 - Mölndals IBF H5 Almåshallen A
2024-03-17 15:30 605001123 Utbynäs SK H5 - Surte IS IBK H5 Kviberg Arena B
2024-03-17 17:15 605001122 IBK Kungälv H5 - Stenungsunds IBK H5 Kastellegårdshallen
2024-03-17 18:00 605001124 Kärra IBK H5 - Frölunda IBK H5 Kärra Sporthall
2024-03-20 19:45 605001130 Frölunda IBK H5 - Utbynäs SK H5 Flatåsskolan
2024-03-22 20:00 605001129 FBC Lerum Utveckling H5 - Kärra IBK H5 Rydsbergshallen
2024-03-23 13:00 605001131 Surte IS IBK H5 - IBK Kungälv H5 Bohushallen
2024-03-23 13:40 605001127 Mölndals IBF H5 - Orust IBK H5 Aktiviteten A-Hall
2024-03-23 15:00 605001132 Stenungsunds IBK H5 - Lindome IBK H5 Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Stenungsunds IBK H5 16 14 0 2 164-70 94 42
2. Mölndals IBF H5 17 12 2 3 167-83 84 38
3. Orust IBK H5 17 12 2 3 127-78 49 38
4. Kärra IBK H5 16 12 1 3 149-110 39 37
5. Surte IS IBK H5 16 9 2 5 107-99 8 29
6. IBK Kungälv H5 16 7 0 9 129-135 -6 21
7. Lindome IBK H5 16 7 0 9 105-120 -15 21
8. Utbynäs SK H5 16 5 2 9 113-119 -6 17
9. Frölunda IBK H5 15 3 0 12 85-150 -65 9
10. FBC Lerum Utveckling H5 16 2 1 13 101-142 -41 7
11. Nödinge IBK H5 17 1 0 16 82-223 -141 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Herrar Div. 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 09:30 606001004 Mölndals IBF H6 - FBC Vinga H6 4 - 14 Adam Jällfält, Lazo Cesto Aktiviteten A-Hall
2023-09-30 11:30 606001005 Eken IBK H6 - Floda IBK H6 14 - 6 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Ekenhallen 1
2023-10-01 12:00 606001001 IBF Backadalen H6 - Orust IBK H6 7 - 6 Tommy Runhammar, Lazo Cesto Tuve Sporthall
2023-10-01 19:00 606001003 Överby IBK H6 - Lindome IBK H6 9 - 2 Zara Carlsson, Senad Olevic Nordby Supermarkethallen
2023-11-25 15:30 606001002 Myggenäs IBK H6 - Dingle AIK H6 1 - 4 Semir Aganspahic, Tommy Runhammar Häggvallsskolan
2023-10-06 19:30 606001010 Orust IBK H6 - Eken IBK H6 4 - 11 Lazo Cesto, Henry Tames Svanesunds Sporthall
2023-10-07 15:10 606001006 Floda IBK H6 - Mölndals IBF H6 14 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Nova Floda Sportcenter
2023-10-07 16:00 606001009 Dingle AIK H6 - IBF Backadalen H6 10 - 4 Zara Carlsson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2023-10-07 17:00 606001008 Lindome IBK H6 - Myggenäs IBK H6 5 - 12 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2023-10-08 13:10 606001007 FBC Vinga H6 - Överby IBK H6 3 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2023-10-13 19:00 606001013 Överby IBK H6 - Floda IBK H6 8 - 5 Zara Carlsson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2023-10-14 12:30 606001014 Mölndals IBF H6 - Eken IBK H6 4 - 6 Selma Hadziselimovic, Lucas Aebischer Skogbäck Aktiviteten A-Hall
2023-10-14 16:15 606001015 Dingle AIK H6 - Orust IBK H6 7 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mustafa Er Munkedals Idrottshall
2023-10-15 12:00 606001011 IBF Backadalen H6 - Lindome IBK H6 7 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2023-11-04 10:30 606001012 Myggenäs IBK H6 - FBC Vinga H6 4 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Häggvallsskolan
2023-10-20 19:30 606001016 Eken IBK H6 - Överby IBK H6 5 - 3 Magnus Fredriksson, Henrik Nordström Ekenhallen 1
2023-10-22 13:30 606001018 FBC Vinga H6 - IBF Backadalen H6 4 - 6 Tommy Runhammar, Felix Broström Hall Of Flame
2023-10-22 15:00 606001019 Lindome IBK H6 - Dingle AIK H6 7 - 6 Magnus Fredriksson, Tobias Almroth Almåshallen A
2023-10-22 16:30 606001017 Floda IBK H6 - Myggenäs IBK H6 5 - 5 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Nova Floda Sportcenter
2023-10-22 17:00 606001020 Orust IBK H6 - Mölndals IBF H6 19 - 6 Adem Can, Alexander Rydqvist Svanesunds Sporthall
2023-10-29 12:00 606001021 IBF Backadalen H6 - Floda IBK H6 6 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2023-10-29 15:00 606001022 Myggenäs IBK H6 - Eken IBK H6 5 - 6 Linus Backlund, Tomas Levin Häggvallsskolan
2023-10-29 15:00 606001023 Överby IBK H6 - Mölndals IBF H6 12 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2023-10-29 15:00 606001024 Lindome IBK H6 - Orust IBK H6 7 - 9 Aldin Hadziselmovic, Adem Can Almåshallen A
2023-10-29 16:15 606001025 Dingle AIK H6 - FBC Vinga H6 6 - 7 Felix Bark Peterson, Björn Svensson Munkedals Idrottshall
2023-11-10 19:30 606001027 Eken IBK H6 - IBF Backadalen H6 3 - 10 Adem Can, Mustafa Er Ekenhallen 1
2023-11-11 11:30 606001026 Mölndals IBF H6 - Myggenäs IBK H6 10 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2023-11-12 11:00 606001029 FBC Vinga H6 - Lindome IBK H6 14 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2023-11-12 17:00 606001028 Floda IBK H6 - Dingle AIK H6 10 - 2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Nova Floda Sportcenter
2023-11-12 17:00 606001030 Orust IBK H6 - Överby IBK H6 6 - 9 Tomas Levin, Adem Can Svanesunds Sporthall
2023-11-17 19:30 606001035 Dingle AIK H6 - Eken IBK H6 12 - 5 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2023-11-18 12:30 606001032 Myggenäs IBK H6 - Överby IBK H6 4 - 5 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Häggvallsskolan
2023-11-18 15:15 606001033 FBC Vinga H6 - Orust IBK H6 11 - 5 Wessam Abdellrazek, Magnus Fredriksson Hall Of Flame
2023-11-19 12:00 606001031 IBF Backadalen H6 - Mölndals IBF H6 7 - 8 Christian Jensen, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-11-19 13:30 606001034 Lindome IBK H6 - Floda IBK H6 6 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Almåshallen A
2023-12-02 11:40 606001037 Mölndals IBF H6 - Dingle AIK H6 7 - 9 Joakim Jögi, Emma Lindell Aktiviteten A-Hall
2023-12-02 17:15 606001039 Floda IBK H6 - FBC Vinga H6 6 - 7 Mathias Johansson, Martin Andersson Nova Floda Sportcenter
2023-12-03 12:00 606001038 Eken IBK H6 - Lindome IBK H6 8 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2023-12-03 14:40 606001036 Överby IBK H6 - IBF Backadalen H6 4 - 6 Zara Carlsson, Alexander Rydqvist Nordby Supermarkethallen
2023-12-03 17:00 606001040 Orust IBK H6 - Myggenäs IBK H6 10 - 10 Emma Lindell, Susanne Andersson Svanesunds Sporthall
2023-12-09 17:00 606001041 IBF Backadalen H6 - Myggenäs IBK H6 6 - 3 Magnus Fredriksson, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-12-10 10:30 606001044 Lindome IBK H6 - Mölndals IBF H6 9 - 11 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Almåshallen A
2023-12-10 12:00 606001043 FBC Vinga H6 - Eken IBK H6 7 - 5 Johan Ronge, Tommy Runhammar Hall Of Flame
2023-12-10 19:00 606001045 Dingle AIK H6 - Överby IBK H6 7 - 5 Jesper Wångblad, Almir Mehmedagic Munkedals Idrottshall
2024-02-18 16:50 606001042 Floda IBK H6 - Orust IBK H6 8 - 3 Felix Broström, Henrik Nordström Nova Floda Sportcenter
2023-12-17 13:15 606001047 FBC Vinga H6 - Mölndals IBF H6 11 - 8 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Hall Of Flame
2023-12-17 14:00 606001050 Orust IBK H6 - IBF Backadalen H6 7 - 11 Felix Bark Peterson, Per Sundvall Svanesunds Sporthall
2023-12-17 18:00 606001046 Floda IBK H6 - Eken IBK H6 6 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Nova Floda Sportcenter
2024-01-07 18:30 606001049 Dingle AIK H6 - Myggenäs IBK H6 10 - 6 Björn Svensson, Sören Johansson Munkedals Bollhall
2024-02-09 19:30 606001048 Lindome IBK H6 - Överby IBK H6 7 - 8 Tomas Levin, Adem Can Almåshallen A
2024-01-12 19:30 606001055 Eken IBK H6 - Orust IBK H6 8 - 5 Mustafa Er, Felix Broström Ekenhallen 1
2024-01-13 12:00 606001051 IBF Backadalen H6 - Dingle AIK H6 1 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Tuve Sporthall
2024-01-13 12:30 606001052 Myggenäs IBK H6 - Lindome IBK H6 5 - 2 Pierre Eberhard Berg, Magnus Fredriksson Häggvallsskolan
2024-01-13 14:30 606001054 Mölndals IBF H6 - Floda IBK H6 0 - 14 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Aktiviteten A-Hall
2024-01-14 15:00 606001053 Överby IBK H6 - FBC Vinga H6 9 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2024-01-20 14:30 606001056 Eken IBK H6 - Mölndals IBF H6 11 - 11 Mustafa Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Ekenhallen 1
2024-01-20 17:00 606001059 Lindome IBK H6 - IBF Backadalen H6 5 - 9 Jesper Björklund Greter, Robin Cederdahl Almåshallen A
2024-01-21 12:50 606001058 FBC Vinga H6 - Myggenäs IBK H6 1 - 5 Lazo Cesto, Adam Jällfält Hall Of Flame
2024-01-21 15:40 606001057 Floda IBK H6 - Överby IBK H6 5 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2024-01-21 17:00 606001060 Orust IBK H6 - Dingle AIK H6 3 - 9 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Svanesunds Sporthall
2024-01-26 19:30 606001065 Dingle AIK H6 - Lindome IBK H6 WO (5 - 0) Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Bollhall
2024-01-27 12:00 606001061 IBF Backadalen H6 - FBC Vinga H6 2 - 2 Torbjörn Zahner, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2024-01-27 16:00 606001064 Mölndals IBF H6 - Orust IBK H6 11 - 6 Martin Andersson, Per Sundvall Ekenhallen 1
2024-01-28 15:00 606001063 Överby IBK H6 - Eken IBK H6 11 - 4 Martin Andersson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2024-02-17 17:30 606001062 Myggenäs IBK H6 - Floda IBK H6 6 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Häggvallsskolan
2024-02-03 13:00 606001067 Eken IBK H6 - Myggenäs IBK H6 4 - 1 Emir Rajabi, Isak Skarrie Ekenhallen 1
2024-02-03 13:45 606001069 FBC Vinga H6 - Dingle AIK H6 4 - 4 Adem Can, Alexander Warberg Hall Of Flame
2024-02-03 17:00 606001066 Mölndals IBF H6 - Överby IBK H6 5 - 15 Adem Can, Senad Olevic Aktiviteten A-Hall
2024-02-04 15:45 606001068 Floda IBK H6 - IBF Backadalen H6 3 - 5 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Nova Floda Sportcenter
2024-02-04 17:00 606001070 Orust IBK H6 - Lindome IBK H6 4 - 10 Felix Broström, Linus Backlund Svanesunds Sporthall
2024-02-24 13:00 606001071 IBF Backadalen H6 - Eken IBK H6 8 - 4 Isak Skarrie, Sebastian Ågren Tuve Sporthall
2024-02-24 15:00 606001072 Myggenäs IBK H6 - Mölndals IBF H6 11 - 4 Mustafa Er, Adem Can Häggvallsskolan
2024-02-24 16:00 606001075 Dingle AIK H6 - Floda IBK H6 12 - 4 Susanne Andersson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2024-02-24 16:30 606001074 Lindome IBK H6 - FBC Vinga H6 12 - 0 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A
2024-02-25 15:00 606001073 Överby IBK H6 - Orust IBK H6 9 - 9 Susanne Andersson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2024-03-01 20:00 606001077 Mölndals IBF H6 - IBF Backadalen H6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2024-03-02 15:00 606001078 Eken IBK H6 - Dingle AIK H6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mustafa Er Ekenhallen 1
2024-03-03 15:00 606001076 Överby IBK H6 - Myggenäs IBK H6 Almir Mehmedagic, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2024-03-03 17:00 606001080 Orust IBK H6 - FBC Vinga H6 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Amir Huseinovic Svanesunds Sporthall
2024-03-03 18:00 606001079 Floda IBK H6 - Lindome IBK H6 Sebastian Ågren, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2024-03-09 16:00 606001081 IBF Backadalen H6 - Överby IBK H6 Tuve Sporthall
2024-03-09 16:00 606001085 Dingle AIK H6 - Mölndals IBF H6 Munkedals Idrottshall
2024-03-09 18:00 606001082 Myggenäs IBK H6 - Orust IBK H6 Häggvallsskolan
2024-03-10 10:30 606001084 Lindome IBK H6 - Eken IBK H6 Almåshallen A
2024-03-10 12:50 606001083 FBC Vinga H6 - Floda IBK H6 Hall Of Flame
2024-03-16 12:00 606001086 Myggenäs IBK H6 - IBF Backadalen H6 Häggvallsskolan
2024-03-16 14:40 606001089 Eken IBK H6 - FBC Vinga H6 Ekenhallen 1
2024-03-16 17:00 606001088 Mölndals IBF H6 - Lindome IBK H6 Aktiviteten A-Hall
2024-03-17 15:00 606001087 Överby IBK H6 - Dingle AIK H6 Nordby Supermarkethallen
2024-03-17 17:00 606001090 Orust IBK H6 - Floda IBK H6 Svanesunds Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Överby IBK H6 15 11 1 3 121-79 42 34
2. Dingle AIK H6 15 11 1 3 110-68 42 34
3. IBF Backadalen H6 15 10 1 4 95-79 16 31
4. FBC Vinga H6 15 8 2 5 99-84 15 26
5. Eken IBK H6 15 8 2 5 100-100 0 26
6. Floda IBK H6 15 5 2 8 101-95 6 17
7. Myggenäs IBK H6 15 5 2 8 87-85 2 17
8. Mölndals IBF H6 15 4 1 10 103-167 -64 13
9. Lindome IBK H6 15 4 0 11 86-111 -25 12
10. Orust IBK H6 15 2 2 11 100-134 -34 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Herrar Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-08 19:30 609001002 Landvetter IBK HV - Pixbo IBF HV 8 - 4 Pierre Eberhard Berg, Magnus Fredriksson Pinntorps Idrottshall
2024-01-13 13:50 609001019 Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV 4 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2023-11-05 11:35 609001003 Pixbo IBF HV - IBK Kungälv HV 2 - 3 Isak Skarrie, Tommy Runhammar Wallenstam Arena B
2024-01-28 16:15 609001022 IBK Kungälv HV - Pixbo IBF HV 2 - 9 Goran Kuduzovic, Hampus Räffling Kastellegårdshallen
2023-10-22 10:00 609001005 IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV 5 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Mimershus A-hallen
2024-02-04 13:20 609001025 Pixbo IBF HV - Landvetter IBK HV 6 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Wallenstam Arena A
2023-10-29 11:45 609001008 Pixbo IBF HV - Landvetter IBK HV 6 - 5 Mustafa Er, Selma Hadziselimovic Wallenstam Arena B
2024-02-29 21:30 609001020 Landvetter IBK HV - Pixbo IBF HV Felix Broström, Selma Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2023-11-12 17:30 609001009 IBK Kungälv HV - Pixbo IBF HV 1 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kastellegårdshallen
2024-02-25 11:00 609001023 IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV 5 - 4 Ali Alizada, Mohsen Gholami Mimershus A-hallen
2023-11-19 19:30 609001011 Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV 2 - 4 Emir Rajabi, Per Sundvall Pinntorps Idrottshall
2024-03-03 12:00 609001026 Pixbo IBF HV - IBK Kungälv HV Mustafa Kalajdzisalihovic, Mustafa Er Wallenstam Arena B
2023-12-03 17:30 609001014 Landvetter IBK HV - Pixbo IBF HV 4 - 5 Adem Can, Goran Kuduzovic Pinntorps Idrottshall
2024-03-10 19:15 609001021 Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV Önnerödshallen
2024-01-21 14:15 609001015 Pixbo IBF HV - IBK Kungälv HV 10 - 4 Felix Bark Peterson, Adnan Tongur Wallenstam Arena B
2024-03-17 13:45 609001024 IBK Kungälv HV - Pixbo IBF HV Mimershus A-hallen
2023-12-17 12:30 609001017 IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV 2 - 1 Adnan Tongur, Senad Olevic Mimershus A-hallen
2024-03-24 12:00 609001027 Pixbo IBF HV - Landvetter IBK HV Wallenstam Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo IBF HV 8 6 0 2 46-32 14 18
2. IBK Kungälv HV 9 4 1 4 28-41 -13 13
3. Landvetter IBK HV 9 2 1 6 38-39 -1 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis