Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurgårdens IF IBS Blårandig, Mörkblå, Ljusblåa
Duvbo IK (B) Mats Andersson matsrune@gmail.com 0705284959 Röd, Svart, Svart
Ekerö IK (B) Blå, Blå, Blå
Ekerö IK (C) Blå, Blå, Blå
Hammarby IF IBF (A) Jan Frisell jan.frisell@aupx.com 0704953803 grön vit, vit, vit
Hässelby SK IBK (B) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (C) Röd, Svart, Svart
Karlbergs BK Röd, Vit, Röd
Kärrtorps IBK Orange, Svart, Orange
Mariebergs SK Joakim Grunander brommabandy@hotmail.com 0761743558 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Nacka Wallenstam IBK (B) Jill Ryberg jill.ryberg@gmail.com Vit/Svart/Vit
Sköndals IK Oskar Thorin thorin.stockholm@gmail.com Blå/Svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) svart/svart, svart, svart
Täby FC (C) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Väsby AIK (C) Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit
Väsby AIK (D) Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit+Röd
Älta IF (B) Magnus Almström magnus@almstroem.se 0725679494 Svart svart svart
Älvsjö AIK IBF (A) Camilla Jönsson vildrosstigen10@gmail.com 0725110624 Blå/blå/blå
Ängby IF (B) Grön, Vit, Grön
Örby IS Björn Fröberg bjorn.froberg76@gmail.com Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 10:00 1 Väsby AIK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Väsby skolan
2019-09-28 10:15 1 Ekerö IK (C) - Hammarby IF IBF (A) Mälaröhallen
2019-09-28 11:15 1 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Mälaröhallen
2019-09-28 13:00 1 Djurgårdens IF IBS - Örby IS Hjorthagshallen
2019-09-28 15:15 1 Kärrtorps IBK - Väsby AIK (C) Bandhagshallen
2019-09-28 16:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (B) Riddersvik
2019-09-28 17:00 1 Hässelby SK IBK (C) - Älta IF (B) Riddersvik
2019-09-28 19:15 1 Karlbergs BK - Ängby IF (B) Engelbrektshallen
2019-09-29 11:00 1 Sköndals IK - Täby FC (C) Sköndalshallen
Omgång 2
2019-10-05 11:00 2 Väsby AIK (C) - Ekerö IK (C) Väsby skolan
2019-10-05 12:00 2 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS Sätrahallen
2019-10-05 12:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 12:15 2 Hammarby IF IBF (A) - Ekerö IK (B) Liljeholmshallen 1
2019-10-05 16:00 2 Täby FC (C) - Kärrtorps IBK Grindtorpshallen
2019-10-06 10:00 2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Väsby AIK (D) Ormingehallen
2019-10-06 10:00 2 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (C) Sköndalshallen
2019-10-06 12:00 2 Duvbo IK (B) - Karlbergs BK Löthallen
2019-10-06 16:00 2 Älta IF (B) - Mariebergs SK Stavsborgshallen
Omgång 3
2019-10-12 09:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Älta IF (B) Hässelbyhallen
2019-10-12 09:15 3 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (B) Högdalshallen
2019-10-12 09:30 3 Ekerö IK (B) - Väsby AIK (C) Mälaröhallen
2019-10-12 10:30 3 Ekerö IK (C) - Täby FC (C) Mälaröhallen
2019-10-12 12:00 3 Väsby AIK (D) - Hammarby IF IBF (A) Väsby skolan
2019-10-12 14:00 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Ängby IF (B) Sätrahallen
2019-10-12 15:00 3 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hjorthagshallen
2019-10-12 15:00 3 Mariebergs SK - Sköndals IK Stora Mossen 1
2019-10-13 10:00 3 Kärrtorps IBK - Hässelby SK IBK (C) Sköndalshallen
Omgång 4
2019-10-20 12:00 4 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ormingehallen
2019-10-26 11:00 4 Väsby AIK (C) - Väsby AIK (D) Väsby skolan
2019-10-27 09:00 4 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Grindtorpshallen
2019-10-27 10:00 4 Hammarby IF IBF (A) - Örby IS Sjöstadshallen
2019-10-27 10:00 4 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (B) Sköndalshallen
2019-10-27 11:00 4 Kärrtorps IBK - Mariebergs SK Sköndalshallen
2019-10-27 12:15 4 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Löthallen
2019-10-27 14:00 4 Älta IF (B) - Karlbergs BK Stavsborgshallen
2019-10-27 14:00 4 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (C) Hässelbyhallen
2019-10-27 16:15 4 Ängby IF (B) - Djurgårdens IF IBS Grimstahallen
Omgång 5
2019-11-09 09:30 5 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2019-11-09 10:00 5 Väsby AIK (D) - Täby FC (C) Väsby skolan
2019-11-09 10:00 5 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Mälaröhallen
2019-11-09 12:00 5 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Hjorthagshallen
2019-11-09 12:00 5 Ekerö IK (C) - Mariebergs SK Mälaröhallen
2019-11-09 14:30 5 Karlbergs BK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2019-11-09 15:15 5 Örby IS - Väsby AIK (C) Bandhagshallen
2019-11-10 15:15 5 Ängby IF (B) - Duvbo IK (B) Grimstahallen
2019-11-10 19:30 5 Hässelby SK IBK (B) - Kärrtorps IBK Hässelbyhallen
Omgång 6
2019-11-23 09:00 6 Väsby AIK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Smedsgärdshallen
2019-11-23 10:00 6 Hammarby IF IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Sjöstadshallen
2019-11-23 11:15 6 Ekerö IK (C) - Hässelby SK IBK (B) Mälaröhallen
2019-11-23 13:00 6 Mariebergs SK - Ekerö IK (B) Stora Mossen 1
2019-11-23 17:00 6 Täby FC (C) - Örby IS Grindtorpshallen
2019-11-24 10:00 6 Duvbo IK (B) - Djurgårdens IF IBS Hallonbergshallen
2019-11-24 10:00 6 Kärrtorps IBK - Karlbergs BK Sköndalshallen
2019-11-24 13:00 6 Hässelby SK IBK (C) - Väsby AIK (D) Hässelbyhallen
2019-11-24 14:00 6 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Stavsborgshallen
Omgång 7
2019-11-30 10:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Täby FC (C) Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 10:15 7 Örby IS - Hässelby SK IBK (C) Högdalshallen
2019-11-30 12:00 7 Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF (A) Hjorthagshallen
2019-11-30 12:00 7 Väsby AIK (D) - Mariebergs SK Väsby skolan
2019-11-30 12:15 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Sätrahallen
2019-11-30 15:15 7 Karlbergs BK - Ekerö IK (C) Engelbrektshallen
2019-11-30 15:15 7 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Tappströms Bollhall
2019-12-01 10:00 7 Nacka Wallenstam IBK (B) - Väsby AIK (C) Ormingehallen
2019-12-01 15:00 7 Ängby IF (B) - Älta IF (B) Grimstahallen
Omgång 8
2019-12-07 11:15 8 Väsby AIK (C) - Hammarby IF IBF (A) Väsby skolan
2019-12-07 13:00 8 Ekerö IK (B) - Karlbergs BK Mälaröhallen
2019-12-07 13:15 8 Mariebergs SK - Örby IS Gärdeshallen
2019-12-07 16:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK (D) Riddersvik
2019-12-07 17:00 8 Hässelby SK IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Riddersvik
2019-12-08 10:00 8 Sköndals IK - Ängby IF (B) Sköndalshallen
2019-12-08 11:00 8 Kärrtorps IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Sköndalshallen
2019-12-08 13:00 8 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Grindtorpshallen
2019-12-08 14:00 8 Älta IF (B) - Duvbo IK (B) Stavsborgshallen
Omgång 9
2019-11-16 10:30 9 Örby IS - Hässelby SK IBK (B) Högdalshallen
2019-12-14 10:15 9 Ekerö IK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Mälaröhallen
2019-12-14 11:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK Strandhallen - Tyresö
2019-12-14 13:00 9 Djurgårdens IF IBS - Väsby AIK (C) Hjorthagshallen
2019-12-14 13:00 9 Väsby AIK (D) - Karlbergs BK Väsby skolan
2019-12-14 14:00 9 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2019-12-14 17:30 9 Hammarby IF IBF (A) - Täby FC (C) Skanstullshallen
2019-12-15 11:00 9 Duvbo IK (B) - Sköndals IK Löthallen
2019-12-15 12:00 9 Ängby IF (B) - Kärrtorps IBK Grimstahallen
Omgång 10
2020-01-11 09:00 10 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF (A) Hässelbyhallen
2020-01-11 13:00 10 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2020-01-11 19:15 10 Karlbergs BK - Örby IS Engelbrektshallen
2020-01-12 10:00 10 Kärrtorps IBK - Duvbo IK (B) Sköndalshallen
2020-01-12 12:00 10 Täby FC (C) - Väsby AIK (C) Grindtorpshallen
2020-01-12 12:00 10 Ekerö IK (C) - Ängby IF (B) Mälaröhallen
2020-01-12 12:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hässelbyhallen
2020-01-12 13:00 10 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Mälaröhallen
2020-01-12 15:00 10 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS Stavsborgshallen
Omgång 11
2020-01-18 10:00 11 Hammarby IF IBF (A) - Mariebergs SK Sjöstadshallen
2020-01-18 11:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Karlbergs BK Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 11:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Väsby AIK (D) Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 12:15 11 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Hjorthagshallen
2020-01-18 13:00 11 Väsby AIK (C) - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2020-01-18 15:00 11 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Myrsjöskolan
2020-01-19 10:15 11 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (C) Löthallen
2020-01-19 12:00 11 Ängby IF (B) - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2020-01-19 14:00 11 Älta IF (B) - Sköndals IK Stavsborgshallen
Omgång 12
2020-01-25 09:15 12 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Högdalshallen
2020-01-25 14:15 12 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK (B) Engelbrektshallen
2020-01-25 16:00 12 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (B) Tappströms Bollhall
2020-01-26 09:00 12 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS Sköndalshallen
2020-01-26 10:00 12 Kärrtorps IBK - Älta IF (B) Sköndalshallen
2020-01-26 14:00 12 Väsby AIK (D) - Ängby IF (B) Väsby skolan
2020-01-26 14:15 12 Mariebergs SK - Väsby AIK (C) Stora Mossen 1
2020-01-26 15:00 12 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2020-01-26 16:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF (A) Hässelbyhallen
Omgång 13
2020-02-01 09:00 13 Väsby AIK (C) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2020-02-01 12:00 13 Ängby IF (B) - Örby IS Stora Mossen 1
2020-02-01 13:15 13 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (C) Hjorthagshallen
2020-02-01 15:15 13 Hammarby IF IBF (A) - Karlbergs BK Skanstullshallen
2020-02-02 11:00 13 Sköndals IK - Kärrtorps IBK Sköndalshallen
2020-02-02 11:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 12:15 13 Täby FC (C) - Mariebergs SK Grindtorpshallen
2020-02-02 13:00 13 Duvbo IK (B) - Väsby AIK (D) Löthallen
2020-02-02 16:00 13 Älta IF (B) - Ekerö IK (C) Stavsborgshallen
Omgång 14
2020-02-08 09:00 14 Ekerö IK (C) - Sköndals IK Mälaröhallen
2020-02-08 11:00 14 Ekerö IK (B) - Älta IF (B) Tappströms Bollhall
2020-02-08 11:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ängby IF (B) Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 14:00 14 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 15:15 14 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK (C) Engelbrektshallen
2020-02-08 16:00 14 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Riddersvik
2020-02-08 16:15 14 Karlbergs BK - Väsby AIK (C) Engelbrektshallen
2020-02-09 10:30 14 Duvbo IK (B) - Örby IS Löthallen
2020-02-09 11:00 14 Kärrtorps IBK - Djurgårdens IF IBS Sköndalshallen
Omgång 15
2020-02-15 09:00 15 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hässelbyhallen
2020-02-15 13:00 15 Duvbo IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Brotorpshallen
2020-02-15 14:00 15 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK Hjorthagshallen
2020-02-15 14:15 15 Kärrtorps IBK - Ekerö IK (C) Farstahallen 3
2020-02-16 09:00 15 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (B) Ormingehallen
2020-02-16 10:00 15 Sköndals IK - Ekerö IK (B) Sköndalshallen
2020-02-16 10:15 15 Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Eriksdalshallen
2020-02-16 13:15 15 Älta IF (B) - Väsby AIK (D) Stavsborgshallen
2020-02-16 14:00 15 Täby FC (C) - Karlbergs BK Grindtorpshallen
Omgång 16
2020-03-07 09:30 16 Ekerö IK (C) - Djurgårdens IF IBS Mälaröhallen
2020-03-07 10:30 16 Ekerö IK (B) - Kärrtorps IBK Mälaröhallen
2020-03-07 10:30 16 Örby IS - Älta IF (B) Högdalshallen
2020-03-07 12:00 16 Väsby AIK (D) - Sköndals IK Väsby skolan
2020-03-07 12:00 16 Älvsjö AIK IBF (A) - Väsby AIK (C) Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 17:00 16 Karlbergs BK - Hässelby SK IBK (C) Engelbrektshallen
2020-03-08 09:00 16 Ängby IF (B) - Hammarby IF IBF (A) Grimstahallen
2020-03-08 18:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Mariebergs SK Hässelbyhallen
2020-03-14 13:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (B) Myrsjöskolan
Omgång 17
2020-03-21 09:00 17 Ekerö IK (C) - Ekerö IK (B) Mälaröhallen
2020-03-21 10:15 17 Hammarby IF IBF (A) - Duvbo IK (B) Sjöstadshallen
2020-03-21 11:00 17 Väsby AIK (C) - Ängby IF (B) Väsby skolan
2020-03-21 12:15 17 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (B) Hjorthagshallen
2020-03-21 13:00 17 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Grindtorpshallen
2020-03-21 14:00 17 Mariebergs SK - Karlbergs BK Stora Mossen 1
2020-03-22 10:00 17 Sköndals IK - Örby IS Sköndalshallen
2020-03-22 11:00 17 Kärrtorps IBK - Väsby AIK (D) Sköndalshallen
2020-03-22 13:00 17 Älta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stavsborgshallen
Omgång 18
2020-03-28 09:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2020-03-28 09:15 18 Örby IS - Kärrtorps IBK Högdalshallen
2020-03-28 10:15 18 Älvsjö AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Kämpetorpshallen 1
2020-03-28 14:30 18 Karlbergs BK - Hässelby SK IBK (B) Engelbrektshallen
2020-03-29 09:00 18 Duvbo IK (B) - Väsby AIK (C) Löthallen
2020-03-29 11:00 18 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (B) Ormingehallen
2020-03-29 12:00 18 Ekerö IK (B) - Djurgårdens IF IBS Mälaröhallen
2020-03-29 12:00 18 Ängby IF (B) - Täby FC (C) Grimstahallen
2020-03-29 13:30 18 Väsby AIK (D) - Ekerö IK (C) Väsby skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis