Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK (HJ) röd, svart, svart
Aneby SK (H4) Karl-Johan Hvass kalle_aibk@hotmail.com 070-9496737 Vit, Vit, Vit
Carlshamns IBK (H3) Johan Olsson jo_johan_han@hotmail.com 0708-808368 Röd-svart, Svart, Svart
Craftstadens IBK Oskarshamn (HA) röd, röd, Vit
Fagerhult Habo IBK (HA) Andreas Linderum andreas.linderum@gmail.com 0735-441947 Röd, Svart, Röd
Fagerhult Habo IBK (JAS) Röd, Svart, Röd
Falköpings IBK (H2) Emil Martinsson emil.martinsson@hotmail.se 0722093950 Svart, Svart, Svart
FBC Kalmarsund (SSLH) Alexander Brinkmann alexander.brinkmann@fbckalmarsund.se 0707989212 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom (H1) Jimmie Nilsson jimmienilsson1@hotmail.com 073-8425316 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona (H2) Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona (JAS) Per Karlsson limpan68@me.com 0768-843443 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona B (H4) Per Karlsson limpan68@me.com 0768-843443 Orange, Svart, Svart
FC Helsingborg (SSLH) Blå/Svart, Svart, Svart
Forserums IF (H3) Grön, Vit, Grön/Vit
Gransholms IF (H3) Anders Karlsson 0706216282 Grön, Vit, Grön
Gransholms IF (HJ) Daniel Karlsson 0767919471 Grön, Vit, Grön
Gransholms IF B (H4) Daniel Karlsson 0767919471 Grön, Vit, Grön
Gränna AIS (H2) Lucas Kaindl kaindllucas@gmail.com 0730-754797 Vit, Röd, Röd
Hjulsbro IK (H3) Vit, Vit, Vit
Hovmantorps GOIF (H3) Anders Kaltenback anders.kaltenback@gmail.com 0733027585 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (H1) Christoffer Tiderman stoffe_tiderman@hotmail.com 0730-506778 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK (H1) Emanuel Ambré emanuel.ambre@outlook.com 0761-862545 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK (JAS) Adam Pellnor adampellnor@hotmail.com Röd, Vit, Vit
IBF Tranås (H3) Johan Hanell hanell18@gmail.com 0702535083 RÖD, SVART, RÖD
IBF Tranås B (H4) RÖD, SVART, RÖD
IBK Husar (H4) Peter Bengtsson peter.bengtsson@kvarnstrands.com 070-670 11 32 Blå, Svart, Blå
IBK Lidköping (HA) Röd, Röd, Vita
IF Ariel (H3) Tobias Roth roth.x@hotmail.com 0730557895 Vit, Vit, Vit
Ingelstad IBK (H2) Ola Karlsson olakarlsson82@hotmail.com 070 - 873 38 50 Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK (HJ) Torbjörn Vestman torbjorn.vestman@icloud.com 0733-514874 Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK (HU) Röd, Svart, Röd
Jämjö IBK (H3) Mikael Nilsson mikaelnilsson1699@yahoo.se 0733-182077 Svart/inslag rött/vitt, Röd, Svarta
Jönköping IBK Ung. (H1) Fredrik Ekvall fredrik.ekvall@jonkoping.se 072-2530475 Röd/Röd/Röd
Jönköpings IK (SSLH) Mickael Fredriksson mickefredriksson@me.com 073-7627608
KaRo IBF (H3) Daniel Sandberg danielsandberg76@hotmail.com 070-8175300 svart , svart, svart
KFUM Jönköping (H2) Peter Lannes 0702387424 röd, Mörkblå, Mörkblå
Lagan IBK (HA) Viktor Gustavsson viktor-gustavsson@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Ledberg IBF (H1)
Lönsboda IBK (H2)
Lönsboda IBK (HJ) Anders Sjöberg anders67sjoberg@gmail.com 0768-868106
Malmbäcks IF (H4) svart, Svart, Svart
Moheda IBK (H3) Andreas Nyström Högemark andreas.sb.nystrom@gmail.com Orange, Orange, Orange
Moheda IBK (HU) Orange, Orange, Orange
Mullsjö AIS (SSLH) Joakim Davidsson joakim.davidsson@mullsjoais.se 073-381 47 83 Blå, Blå, Svart
Nybro IBK (H2) Fredrik Rosen Fredrik.rosenn@gmail.com 0762750381 Vit, Vit, Vit
Nybro IBK B (H4) Fredrik Rosen Fredrik.rosenn@gmail.com 0762750381 Vit, Vit, Vit
Olofströms IBK (H1) Andrej Jovic andrej.coach@hotmail.se 0722-539970 vit, svart, vit
Pixbo Wallenstam IBF (H1) Lennart Lundgren lennart.lundgren@live.se Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBK (SSLH) Rödvit, Röd, Röd
Rottne IF (H3) Thomas Hultqvist thommaz@hotmail.com 070-7466156 Blå, Blå, Blå
Ryds SK (HJ) Michael Johansson info@pemitryck.com 070-2803885 gul/svart-randig, svart, svart
Röke IBK (H1) Henrik Ehnberg ehnberg_nr15@hotmail.com 0768-526565 Vinrött, Svart, Svart
Sandareds IBS (H2) Kent Andersson kent.andersson@sbdinc.com 0703-240550 Svart, Svart, Svart
Skillingaryds IK (H4) Jonas Ragnarsson jragnarsson@hotmail.com 0739817235 Röd/svart, Svart, Svart
Skövde IBF (H1) Röd, Svart, Svart
Slätafly/SK IBK (H2) Andreas Swedestam andreas.swedestam@electra.se 0706-019798 Blå, Blå, Vit
Solfjäderstaden IBK (H1) Mattias Eriksson mattias.eriksson@motala.se 070-6451972 Röd, Röd, Svart
Sävsjö IBK (H1) Per Swärdh Pelle.swardh@gmail.com 0763089333 Röd,svart,vit
Sävsjö IBK B (H4) Anders Eklöf brentel.eklof@gmail.com 0733661115 Röd, Svart, Vit
Södra Wätterns IF (H4) Rasmus Boberg Rasmusboberg5@hotmail.com 0730405668 Orange/svart/orange
Tranemo IBK (H2) Grönsvart, Svart, Svart
Warberg IBF (H1) Anders Bengtsson anders.bengtsson@nederman.se 0706-284503 Blå, Blå, Blå
Westbo IBK (H4) Fredrik Wahlstedt fredrikw83@hotmail.com 0736-240559 Gul/Svart, Svart, Svart
Westerviks IBK (H3) Christopher Malmberg christopher.malmberg@hotmail.se 073-328 68 18 Svart, Svart, Svart
Vetlanda IBF (H1) Patrik Lööf patrik.loof@icloud.com 0705-783540 Kornblå/, Kornblå/, Blå
Vetlanda IBF B (H3) Johnny Nilsson jompa-72@telia.com 070-650 77 74 Kornblå/, Kornblå/, Blå
Willands IBK (H2) Neongrön, Svart, Svart
Vimmerby IBK (H2) Michael Elmér fladervagen7@outlook.com 072-7340519 Vit, Svart, Vit
Visby IBK (SSLH) Joakim Bandholtz joakim.bandholtz@visbyibk.com 0733569017 Blå/Blå/Blå
Värnamo IK (H3) Deniz Nilsson nilsson-dennis@hotmail.com 073-0855127 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK B (H4) Klas Malm klas.malm@hotmail.com 0735-309326 VIT, SVART, VIT
Växjö IBK (SSLH) Anders Tränk anders.trank@gmail.com 070-9197056 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utv. (H1) Klas Skoglund-Wikeling klas.skoglund@vaxjovipers.se 0736-73 09 29 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utv. (JAS) David Lindahl david.lindahl@telia.com 076-792 2805 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utv.B (H3) David Lindahl david.lindahl@telia.com 076-792 2805 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK (H4) Dennis Olsson dennis-olsson91@live.se 0723229606 Svart, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK (H4) Ola Lundh segla2064@hotmail.com 0705444141 Vit/svart/svart
Öjaby Sport IBK (HU) Ola Lundh segla2064@hotmail.com 0705444141 Vit, Svart, Svart
Östra SK Jkpg (H3) Fredrik Blomster blomster187@gmail.com 070-5710777 Röd, Röd, Röd
Östra SK Jkpg (JAS) Fredrik Blomster blomster187@gmail.com 070-5710777 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-07-02 19:00 1 FBC Karlskrona B (H4) - KaRo IBF (H3) 10 - 2 Dragan Zaharijev, Jonas Nilsson Vedeby Sporthall A
2019-08-04 14:00 1 FBC Kalmarsund (SSLH) - Fagerhult Habo IBK (HA) Anders Stenberg, Joacim Olofsson Kalmar Sporthall A-hall
2019-08-08 19:30 1 Växjö IBK (SSLH) - Fagerhult Habo IBK (HA) 9 - 1 Håkan Söderman, Jonas Einarsson Fortnox Arena Nivika hallen 476
2019-08-09 19:00 1 Vimmerby IBK (H2) - Westerviks IBK (H3) 10 - 5 Dawan Mofak, Muhidin Bahtanovic Vimmerby Sporthall
2019-08-10 14:00 1 Nybro IBK B (H4) - FBC Karlskrona B (H4) 4 - 5 Alexia Rasmussen, Stefan Karlsson OG-Hallen
2019-08-11 14:00 1 Gränna AIS (H2) - Solfjäderstaden IBK (H1) 7 - 3 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Ribbahallen A-hall
2019-08-14 19:30 1 Vetlanda IBF (H1) - Sandareds IBS (H2) Inst. ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-08-15 19:00 1 Jönköpings IK (SSLH) - Fagerhult Habo IBK (HA) Håkan Söderman, Andreas Holm Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-08-16 19:30 1 Mullsjö AIS (SSLH) - FBC Kalmarsund (SSLH) 8 - 3 Håkan Söderman, Henrik Nilsson Nyhemshallen - Mullsjö
2019-08-16 19:30 1 Carlshamns IBK (H3) - FBC Karlskrona B (H4) 3 - 9 Per Bratt, Henrik Gilliusson Väggahallen
2019-08-17 11:00 1 Växjö IBK Utv.B (H3) - Nybro IBK (H2) Suvad Kaltak, Filip Karlsson Fortnox Arena B-hall
2019-08-17 14:00 1 Vimmerby IBK (H2) - FBC Kalmarsund Ungdom (H1) WO (5 - 0) Vimmerby Sporthall
2019-08-17 15:00 1 Jönköpings IK (SSLH) - Pixbo Wallenstam IBK (SSLH) Jonas Einarsson, Edo Sabanovic Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-08-18 13:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Röke IBK (H1) Marcus Karlström, Edo Sabanovic Hovshaga Sporthall
2019-08-18 16:00 1 Vetlanda IBF (H1) - Slätafly/SK IBK (H2) 8 - 6 Adam Nikolausson, Simon Fennsjö ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-08-18 16:00 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Moheda IBK (H3) 7 - 8 Leif Johansson, Hani Mousaviyan-Utter Pär Lagerkvistskolan
2019-08-18 17:00 1 Växjö IBK Utv. (H1) - Ingelstad IBK (H2) 4 - 2 Dragan Zaharijev, Jonas Nilsson Fortnox Arena Nivika hallen 130
2019-08-21 19:30 1 Mullsjö AIS (SSLH) - IBK Lidköping (HA) 8 - 6 Håkan Söderman, Andreas Holm Nyhemshallen - Mullsjö
2019-08-23 18:00 1 Alvesta IBK (HJ) - Gransholms IF (HJ) Kjell Persson, Kevin Andersson Alvesta Sporthall
2019-08-23 19:00 1 KFUM Jönköping (H2) - Jönköping IBK Ung. (H1) Magnus Widlund, Johan Ferm KFUM Sporthall, Jönköping
2019-08-23 19:00 1 Ryds SK (HJ) - Lönsboda IBK (HJ) Michéll Borgström, Jonas Nilsson Ryds Sporthall
2019-08-23 19:00 1 Växjö IBK Utv.B (H3) - Ingelstad IBK (H2) Per Bratt, Henrik Gilliusson Fortnox Arena Nivika hallen
2019-08-24 13:00 1 FBC Karlskrona (H2) - Olofströms IBK (H1) Dragan Zaharijev, Jonas Nilsson Vedeby Sporthall A
2019-08-24 13:00 1 Fagerhult Habo IBK (HA) - Solfjäderstaden IBK (H1) Adam Nikolausson, Magnus Widlund Nyhemshallen - Mullsjö
2019-08-24 14:00 1 Jönköpings IK (SSLH) - FC Helsingborg (SSLH) Edo Sabanovic, Marcus Karlström ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-08-25 12:00 1 Växjö IBK Utv.B (H3) - Hovmantorps GOIF (H3) Michael Johansson, Hani Mousaviyan-Utter Fortnox Arena Nivika hallen
2019-08-25 13:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (HA) - Lagan IBK (HA) Senad Hamula, Linus Sandberg Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-08-25 14:00 1 Nybro IBK B (H4) - Gransholms IF B (H4) Leffe Henryson, Rolf Vatvedt OG-Hallen
2019-08-25 14:00 1 Slätafly/SK IBK (H2) - Jämjö IBK (H3) Dragan Zaharijev, Jesper Grönblad Torsås Sporthall
2019-08-25 15:00 1 Westbo IBK (H4) - Östra SK Jkpg (H3) Jan Blohm, Andreas Karlsson Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-08-25 17:00 1 Gränna AIS (H2) - Jönköping IBK Ung. (H1) Adam Nikolausson, Simon Fennsjö Ribbahallen A-hall
2019-08-26 19:30 1 Jönköping IBK Ung. (H1) - Sandareds IBS (H2) Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-08-27 20:00 1 Ingelstad IBK (H2) - Moheda IBK (H3) Senad Hamula, Linus Sandberg Ingelstads Sporthall
2019-08-28 19:00 1 Slätafly/SK IBK (H2) - FBC Karlskrona (JAS) Anders Stenberg, Jonas Hellberg Torsås Sporthall
2019-08-28 19:30 1 Vetlanda IBF (H1) - Hovshaga AIF (H1) Henrik Carlsson, Joacim Olofsson ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-08-29 19:00 1 Malmbäcks IF (H4) - Södra Wätterns IF (H4) Malmbäcks Sporthall
2019-08-29 19:30 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Växjö IBK Utv.B (H3) Pär Lagerkvistskolan
2019-08-30 19:00 1 Jönköpings IK (SSLH) - Craftstadens IBK Oskarshamn (HA) Allhallen, Hovmantorp
2019-08-30 19:00 1 Mullsjö AIS (SSLH) - Pixbo Wallenstam IBK (SSLH) David Geiser, Henrik Nilsson Nyhemshallen - Mullsjö
2019-08-30 19:00 1 KFUM Jönköping (H2) - Sandareds IBS (H2) KFUM Sporthall, Jönköping
2019-08-30 19:30 1 Öjaby Sport IBK (HU) - Ingelstad IBK (HU) Pär Lagerkvistskolan
2019-08-31 09:00 1 Jönköping IBK Ung. (H1) - Växjö IBK Utv. (H1) Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-08-31 11:00 1 Warberg IBF (H1) - Pixbo Wallenstam IBF (H1) Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-08-31 13:00 1 Ingelstad IBK (HJ) - Gransholms IF (HJ) Ingelstads Sporthall
2019-08-31 13:30 1 Hovslätts IK (H1) - Skövde IBF (H1) Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-08-31 14:00 1 FBC Karlskrona (H2) - Willands IBK (H2) Vedeby Sporthall A
2019-08-31 14:00 1 Gransholms IF B (H4) - Nybro IBK B (H4) Gemla Sporthall
2019-08-31 14:45 1 Pixbo Wallenstam IBF (H1) - Jönköping IBK Ung. (H1) Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-08-31 16:45 1 Växjö IBK Utv. (H1) - Warberg IBF (H1) Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-08-31 17:00 1 Jönköpings IK (SSLH) - Visby IBK (SSLH) Fortnox Arena Nivika hallen
2019-09-01 08:30 1 Jönköping IBK Ung. (H1) - Warberg IBF (H1) Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-09-01 13:00 1 Pixbo Wallenstam IBF (H1) - Växjö IBK Utv. (H1) Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-09-01 14:00 1 Nybro IBK (H2) - Jämjö IBK (H3) OG-Hallen
2019-09-01 14:00 1 Rottne IF (H3) - Älmhults IBK (H4) Rottne Sporthall
2019-09-01 14:45 1 Vinnare i match 143100099 - Vinnare i match 143100100 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-09-01 15:00 1 Växjö IBK (SSLH) - Visby IBK (SSLH) Fortnox Arena Nivika hallen
2019-09-01 16:15 1 Förlorare i match 143100099 - Förlorare i match 143100100 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-09-03 20:00 1 Gransholms IF (H3) - Växjö IBK Utv. (JAS) Gemla Sporthall
2019-09-04 19:30 1 Nybro IBK (H2) - FBC Kalmarsund Ungdom (H1) OG-Hallen
2019-09-06 19:30 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Älmhults IBK (H4) Pär Lagerkvistskolan
2019-09-06 19:30 1 IF Ariel (H3) - Rottne IF (H3) Kristdala Sporthall
2019-09-06 20:00 1 FBC Karlskrona (H2) - Jämjö IBK (H3) Vedeby Sporthall A
2019-09-07 12:00 1 Sävsjö IBK B (H4) - Södra Wätterns IF (H4) Sävsjö Sporthall
2019-09-07 14:00 1 Jämjö IBK (H3) - Växjö IBK Utv.B (H3) Vedeby Sporthall A
2019-09-07 14:00 1 Gränna AIS (H2) - Falköpings IBK (H2) KFUM Sporthall, Jönköping
2019-09-07 17:00 1 FBC Kalmarsund (SSLH) - Visby IBK (SSLH) Kalmar Sporthall A-hall
2019-09-08 14:00 1 FBC Karlskrona (H2) - Växjö IBK Utv.B (H3) Vedeby Sporthall A
2019-09-08 14:00 1 Slätafly/SK IBK (H2) - Lönsboda IBK (H2) Torsås Sporthall
2019-09-08 14:00 1 IBK Husar (H4) - Aneby SK (H4) Olsbergs Arena
2019-09-08 15:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (HA) - Visby IBK (SSLH) Kalmar Sporthall A-hall
2019-09-08 18:00 1 Östra SK Jkpg (JAS) - Hovslätts IK (JAS) Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-09-12 19:30 1 Carlshamns IBK (H3) - KaRo IBF (H3) AAK-Hallen
2019-09-13 19:00 1 Westerviks IBK (H3) - Vimmerby IBK (H2) Bökensved Sporthall
2019-09-13 20:00 1 Gränna AIS (H2) - IBF Tranås (H3) Ribbahallen A-hall
2019-09-14 12:00 1 Östra SK Jkpg (JAS) - Fagerhult Habo IBK (JAS) Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-09-14 12:00 1 Westbo IBK (H4) - Tranemo IBK (H2) Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-09-14 14:00 1 Ingelstad IBK (H2) - Hovshaga AIF (H1) Ingelstads Sporthall
2019-09-14 14:00 1 Nybro IBK (H2) - Hovmantorps GOIF (H3) OG-Hallen
2019-09-14 14:00 1 Gransholms IF B (H4) - Älmhults IBK (H4) Gemla Sporthall
2019-09-14 15:30 1 Värnamo IK (H3) - Skillingaryds IK (H4) Värnamo Sporthall
2019-09-14 16:00 1 Mullsjö AIS (SSLH) - Fagerhult Habo IBK (HA) Nyhemshallen - Mullsjö
2019-09-15 14:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (HA) - Sävsjö IBK (H1) Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-09-15 16:00 1 Vetlanda IBF (H1) - KFUM Jönköping (H2) ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-09-17 19:00 1 Växjö IBK Utv. (H1) - Lagan IBK (HA) Fortnox Arena Nivika hallen
2019-09-18 19:30 1 Växjö IBK (SSLH) - FBC Kalmarsund (SSLH) Fortnox Arena Nivika hallen
2019-09-18 19:45 1 Carlshamns IBK (H3) - FBC Karlskrona B (H4) Väggahallen
2019-09-18 20:00 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Hovmantorps GOIF (H3) Pär Lagerkvistskolan
2019-09-20 19:30 1 KFUM Jönköping (H2) - Forserums IF (H3) KFUM Sporthall, Jönköping
2019-09-21 13:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Vimmerby IBK (H2) Hovshaga Sporthall
2019-09-21 13:00 1 Södra Wätterns IF (H4) - IBK Husar (H4) Barnarps Sporthall
2019-09-21 14:00 1 Vetlanda IBF B (H3) - IF Ariel (H3) ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-09-21 15:00 1 Carlshamns IBK (H3) - Slätafly/SK IBK (H2) Väggahallen
2019-09-22 11:00 1 Värnamo IK B (H4) - Gransholms IF B (H4) Värnamo Sporthall
2019-09-22 13:00 1 Ingelstad IBK (HJ) - Växjö IBK Utv. (JAS) Ingelstads Sporthall
2019-09-22 14:00 1 Värnamo IK (H3) - Gransholms IF (H3) Värnamo Sporthall
2019-09-25 19:00 1 Hovmantorps GOIF (H3) - Ingelstad IBK (H2) Allhallen, Hovmantorp
2019-09-27 19:30 1 Rottne IF (H3) - Öjaby Sport IBK (H4) Rottne Sporthall
2019-09-27 19:30 1 Carlshamns IBK (H3) - Jämjö IBK (H3) Väggahallen
2019-09-27 20:00 1 Vimmerby IBK (H2) - Ledberg IBF (H1) Vimmerby Sporthall
2019-09-28 13:00 1 Ingelstad IBK (HU) - Moheda IBK (HU) Ingelstads Sporthall
2019-09-28 14:00 1 Nybro IBK (H2) - KaRo IBF (H3) OG-Hallen
2019-09-28 15:00 1 Westerviks IBK (H3) - Hjulsbro IK (H3) Bökensved Sporthall
2019-09-29 14:00 1 FBC Karlskrona (H2) - Moheda IBK (H3) Vedeby Sporthall A
2019-09-29 14:00 1 IBK Husar (H4) - Sävsjö IBK B (H4) Prästängshallen
2019-09-29 15:00 1 Aneby SK (H4) - IBF Tranås B (H4) FB-hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis