Spelprogram - Träningsmatcher SmIBF Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK (H4) Anders Stenkilsson anders.stenkilsson@alt.se 0708-74 65 83 Röd/Svart/Svart
Alvesta IBK (HU) Anders Stenkilsson anders.stenkilsson@alt.se 0708-74 65 83 röd, svart, svart
Aneby SK (H4) Henning Lööv henning.loov@gmail.com 070-2813864 Blå, Blå, Blå
Bele Barkarby IF IBF (HA) Glenn Wiman wimanglenn@gmail.com 0765690427 Svart, Svart, Svart
Bergs IK (H1) Anton Nydén anton@bergsik.se Gul, Svart, Svart
Bergs IK (JAS) Navid Khan navid73@hotmail.se 070 937 52 53 Gul, Svart, Svart
Bodafors IBS (H4) Svart, Svart, Svart
Borensberg IBC (H3) Kennert Johansson kennert.johansson@maleriproduktion.se 0708-391238 orange, vit, orange
Carlshamns IBK (H3) Mattias Kheller kheller@live.se 0706555414 Vit, Svart, Vit
Carlshamns IBK B (H4) Fredrik Lager f_lager@yahoo.com 070-4152185 Vit, Svart, Vit
Carlshamns IBK P06-07 Christian Hillermark Gard christian.gard@projektbyggaren.se 0708669092 Vit, Svart, Vit
CL98IC (H1) Mattias Borén mattias.boren@yahoo.com 0708-499445 Blå/Blå/Blå
CL98IC (HJ17) Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
CL98IC B (H4) Patrik Nordén patrik.norden@yahoo.se 070-2514320 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn (H2) Johan Magnusson magnusson_innebandy@hotmail.com 0705-452519 Röd/Röd/Vit
Fagerhult Habo IBK (HA) Jan-Erik Cederquist jec@interal.se 0708-124894 Röd/svart/röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom (H3) Röd, Svarta, Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom (HJ17) Magnus Berggren magnus.berggren@kinnarps.se 0761496459 Röd, Svarta, Röd
FBC Kalmarsund (SSL) Viktor Gustavsson viktor.gustavsson@fbckalmarsund.se Cyanblå, Cyanblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom (H1) Viktor Johansson viktor.johansson@fbckalmarsund.se Cyan Blå, Marinblå, Vitt
FBC Karlskrona (H2) Per Karlsson limpan68@me.com 0768-843443 Svart/Svart/Svart
FBC Karlskrona (HJ17) Lars Öhman larohm13@gmail.com 070-8370780 Svart, Svart, Svart
FBC Karlskrona B (H4) Peter Karlsson peter@tryckcentrum.se 070-9358612 Svart, Svart, Svart
FBC Lerum (HA) Anton Olofsson anton.olofsson@fbclerum.se 0739284075 Röd, Röd, Vit
FBC Partille (HA) Kai Lingheimer kai.lingheimer@telia.com 0707-781818 Svart, Svart, Svart
FC Helsingborg (SSL) Carl Hörvallius carl.nilsson@cliffton.se 0768902721 Blå/svart, Svart, Svart
Finspång IBK (H1) Håkan Rydin hakan.rydin@risingegarden.se 070-2700210 Röd, Svart, Svart
Fliseryds IF (H3) Fredrik Lindh Fr.Lindh213@hotmail.com 0735411491 Svart, Svart, Svart
Forserums IF (H4) Grön, Vit, Vit
Forsheda IF (H4) Jörgen Andersson jorgenandersson3@hotmail.com 070-799 74 16 Blåvita/blå/blå
Gantesbo IBK (H4) Henrik Karlsson henrik.karlsson.70@gmail.com 070-5137724 Vit, Svart, Svart
Gnosjö IBK (H3) Gustav Söderlund gustavsoederlund@gmail.com 0726445532 Svart, Svart, Svart
Gransholms IF (H3) Daniel Karlsson 0767919471 Grön, Vit, Grön
Gränna AIS (H1) Lucas Kaindl kaindllucas@gmail.com 0730-754797 Röd/Röd/Röd
Halmstads IBK B (H4) Röd, Svart, Svart
Hestra Skid O SK (H4) Blå, Vit, Blå
Hovmantorps GOIF (H2) Anders Kaltenback anders.kaltenback@gmail.com 0733027585 Blå, Blå, Blå
Hovmantorps GOIF (HU) Anders Kaltenback anders.kaltenback@gmail.com 0733027585 Blå/Blå/Blå
Hovshaga AIF (H1) Mikael Friberg mikael.friberg75@gmail.com 076-7688646 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (HJ17) Joakim Håkansson hovshagaibherr@gmail.com 070-9302503 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK (HA) Emanuel Ambré emanuel.ambre@outlook.com 0761-862545 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK (JAS) Anders Gezelius anders.gezelius@telia.com 0702340444 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK (H3) Robin Ek robin-ek@hotmail.com 0708228558 Svart, Svart, Svart
IBF Norrköping (H2) Olliver Franzen Olliver3@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IBF Tranås (H3) Tonie Andersson toniedif@gmail.com 070-8506509 Svart/Svart/Svart
IBK Husar (H4) Anders Söderberg 070-5646024 Blå, Svart, Blå
IBK Lidköping (H1) Jonas Antonsson jantonsson1980@gmail.com 0702-941 577 Röd, Röd, Vita
IBK Lund Elit (HA) Christer Sölve christer@solve.se 070-6783196 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IF Ariel (H4) Simon Zetterling Simon.zetterling@icloud.com 0768195324 Vit, Vit, Vit
Ingelstad IBK (H2) Arvid Henningsson arvid.henningsson@outlook.com 0768013463 Röd, Svart, Röd
Jämjö IBK (H3) Johan Lundgren johan78lundgren@outlook.com 0708739151
Jönköping IK Utveckling (H2) Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK (SSL) Ulf Ekwall ulf.ekwall@jik.se 070-6570475 Röd/Röd/Röd
Jönköpings IK Utveckling (JAS) Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd, Röd, Röd
KaRo IBF (H4) Sofie Millestedt 79sofie@live.se 070-9473041 svart, svart, svart
KF Ljungby (H4) Roland Holmgren rolandb_holmgren@hotmail.com 0705-580612 Vit, vita, vita
KFUM Jönköping (H2) Henrik Lindberg henrik@kfum.org 0760-292090 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping (JAS) Henrik Lindberg henrik@kfum.org 0760-292090 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Lagan IBK (H4) Patrik Salomonsson lillis.salomonsson@gmail.com 072-536 33 30 Svart/svart/svart
Lessebo GoIF (H4) Gul, Blå, Gul
Lindås Rasta IBK (HA) Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Linköping FBC (H1) Svart, Svart, Svart
Linköping IBK (SSL) Johan Fredriksson johan.fredriksson@linkopinginnebandy.se 070-6989321 Svart, Svart, Svart
Ljungbyholms GOIF (H3) Johan Karlsson jkjk_87@hotmail.com Gul, Röd, Röd
Ljungbyholms GOIF B Johan Karlsson jkjk_87@hotmail.com gult, rött, rött
Mjölby IBK (H3) Calle Hillar callehillar@hotmail.com Gul, Svart, Svart
Moheda IBK (H3) Hampus Larsson hampus@hampuslarsson.se 0767885656 orange/orange/orange
Mullsjö AIS (SSL) Joakim Davidsson joakim.davidsson@mullsjoais.se 073-381 47 83 Mörkblå, Mörklå, Mörkblå
Månsarps IBK (H4) Daniel Eriksson tipsoraklet@hotmail.com 0766-432701 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK/Jönköping IK (JAS) Henrik Jonsson henkejohn@gmail.com 073-982 00 28 Lila, Vit, Vit
Nybro IBK (H3) Fredrik Rosen Fredrik.rosenn@gmail.com 0762750381 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nykvarns IBF Ungdom (HA) Thomas Nilsson Thomas.Nilsson@tocbygg.se 070-557 07 28 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF (H1) Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart, Svart, Svart
Nässjö IBF (H3) Anders Sjölander anderssjolander01@gmail.com 070-728 40 17 svart/svart/svart
Nässjö IBF (JAS) Patrik Lagerqvist putte.lagerqvist@gmail.com 0730478674 Svart/Svart/Svart
Nässjö IBF B (H4) Henrik Larsson brogatan47@gmail.com 0705478674 Svart, Svart, Svart
Olofströms IBK B (H4) vit, svart, vit
Pixbo Wallenstam IBK (SSL) Mats Andersson mats.andersson@pixbo.se 0708-843825 Rödvit, Röd, Röd
Påvelsgård IF (H4) Kevin Andersson kevin.andersson.1996@gmail.com 0730-221 013 Blå, Blå, Blå
Rottne IF (H4) Carl Jaktlund carljaktlund98@gmail.com +46733269125 Blå, Blå, Blå
Ryds SK (H4) Per Karlsson per.karlsson1@utb.karlshamn.se 0709-687865 gulsvartrandigt/svart/svart
Röke IBK (H2) Henrik Ehnberg ehnberg_nr15@hotmail.com 0768-526565 Vinröd, Svarta, Svarta
S/W 2010 IBK (H4) Henrik Nykvist henriknyqvist@hotmail.com 070-8751608 svart/svart/svart
Skillingaryds IK (H4) Elias Heijel heijel10@gmail.com 0730394747 Rött/svart/svart
Slätafly/SK IBK (H2) Daniel Joelsson daniel.joelsson@selga.se 0727209050 Blå, Blå, svarta
Slätafly/SK IBK P06 Andreas Landtreter a_landtreter@hotmail.com 0708-408308 Blå, Blå, svarta
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (H3) Patrik Jönsson Patrik.jonsson@vianor.com 0708195987 Röd/blåa/röd
Storvreta IBK (SSL) Kent Bäckström kenta.backstrom@gmail.com 0708-385394 Röd, Svart, Röd
Sävsjö IBK (H2) Johan Rehn rehn658@gmail.com 0702-96 79 90 Röd, Svart, Vit
Sävsjö IBK B (H3) Anders Eklöf brentel.eklof@gmail.com 0733661115 Röd/Svart/Vitt.
Södra Vings IF U (H4) Per-Olof Magnusson peomagnusson66@gmail.com 070-5316223 Röd, Svart, Svart
Tenhults IF (H3) Niclas Blychert blychert6@hotmail.com 070-729 95 23 Svart, Svart, Svart
Tenhults IF (HJ17) Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0724422256 Svart, Svart, Svart
Tranemo IBK (H2) Mikael Stål 072-9836700 Grönsvart, Svart, Svart
Warberg IC (HA) Johan Astbrant johan.astbrant@warbergic.se Blå, Blå, Blå
Westbo IBK (H4) Tony Stenkvist tony.stenkvist@telia.com 0705-235931 Gul, Svart, Svart / Gul
Westerviks IBK (H3) Magnus Larsson magnusvlarsson1@gmail.com 079-341 72 65 Röd/röd/röd
Vetlanda IBF (H1) Patrik Lööf patrik.loof@icloud.com 0705-783540 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF (JAS) August Bexell augustbexell@live.se Blå/Blå/Blå
Vetlanda IBF B (H3) Magnus Albinsson 076-185 61 88 Blå, Blå, Blå
Vimmerby IBK (H2) Alexander Pettersson alexander.vibk@gmail.com 0702 86 40 39 Svart-Svart-Svart
Väckelsångs IK (H3) Robin Ljungkvist r.ljungkvist88@gmail.com 0761-880595 Grönsvart/Svart/Grön
Värnamo IK (H2) Henrik Rommeskog rommeskog@gmail.com 070-6828185 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK (HJ17) Mikael Holmberg mikael@holmberg.tv 0706370870 Vit/Svart/Vit
Värnamo IK /Skillingaryd (JAS) Kim Andersson kimharry@live.se 073 2018105 VIT, SVART, VIT
Växjö IBK (SSL) Anders Tränk anders.trank@gmail.com 070-9197056 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utveckling (H2) Markus Löppönen M.lopponen@hotmail.com 0702241787 Blå/blå/blå
Växjö IBK Utveckling (JAS) Micael Nyh micael.nyh@nordea.se 070-2354176 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK (H4) Dennis Olsson dennis-olsson91@live.se 0723229606 Svarta tröjor med mycket vit reklam. Svarta shorts Svarta strumpor
Öjaby Sport IBK (H3) Ola Lundh segla2064@hotmail.com 0705444141 svart/svart/svart
Öjaby Sport IBK B (H4) Robin Bergström loblin_87hotmail.com 070-2736294 Svart, Svart, Svart
Östra SK Jönköping (H3) Oscar Hansson oscarhansson19@outlook.com 0735374953 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-11 19:00 1 FBC Kalmarsund (SSL) - Linköping IBK (SSL) KIFAB Arena
2022-08-11 19:00 1 Öjaby Sport IBK (H3) - Påvelsgård IF (H4) 18 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2022-08-12 18:00 1 Linköping IBK (SSL) - Warberg IC (HA) KIFAB Arena
2022-08-12 18:00 1 FBC Kalmarsund (SSL) - Warberg IC (HA) KIFAB Arena 3-manna
2022-08-12 19:00 1 Jönköpings IK (SSL) - FBC Lerum (HA) Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-08-12 19:00 1 Fagerhult Habo IBK (HA) - IBK Lidköping (H1) 9 - 3 Habo Sporthall A-hall
2022-08-12 19:30 1 CL98IC (H1) - Linköping FBC (H1) Falkenbergshallen
2022-08-13 12:15 1 CL98IC (H1) - Linköping FBC (H1) Falkenbergshallen
2022-08-13 12:30 1 Vimmerby IBK (H2) - Westerviks IBK (H3) 10 - 9 Vimmerby Idrottshall 69
2022-08-13 13:00 1 Jönköpings IK (SSL) - FC Helsingborg (SSL) Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-08-13 13:00 1 Hovshaga AIF (H1) - FBC Karlskrona (H2) 3 - 3 Hovshaga Sporthall 56
2022-08-13 14:00 1 FBC Kalmarsund (SSL) - Warberg IC (HA) KIFAB Arena
2022-08-13 15:00 1 Växjö IBK (SSL) - Mullsjö AIS (SSL) 5 - 2 Fortnox Arena A-hall
2022-08-14 14:00 1 Vetlanda IBF (H1) - Växjö IBK Utveckling (H2) 11 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda 176
2022-08-14 16:30 1 Vetlanda IBF (JAS) - Växjö IBK Utveckling (JAS) 3 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-08-16 19:30 1 Vimmerby IBK (H2) - Nässjö IBF (H3) 8 - 5 Vimmerby Idrottshall
2022-08-17 19:00 1 Hovmantorps GOIF (H2) - Moheda IBK (H3) 0 - 0 Allhallen, Hovmantorp
2022-08-19 18:30 1 Mullsjö AIS (SSL) - Fagerhult Habo IBK (HA) 7 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2022-08-19 18:30 1 Alvesta IBK (H4) - Öjaby Sport IBK (H3) 4 - 6 Alvesta Sporthall
2022-08-19 19:00 1 KFUM Jönköping (H2) - Fagerhult Habo IBK Ungdom (H3) 10 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-08-21 11:00 1 Nässjö IBF (JAS) - Hovslätts IK (JAS) 7 - 6 Nässjö Sporthall
2022-08-21 14:00 1 IBF Tranås (H3) - Borensberg IBC (H3) Tranås Idrottshall
2022-08-21 15:00 1 KFUM Jönköping (H2) - Jönköping IK Utveckling (H2) 5 - 2 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-08-25 19:30 1 Hovshaga AIF (H1) - Vetlanda IBF (H1) 7 - 10 Hovshaga Sporthall 120
2022-08-27 12:00 1 Månsarps IBK/Jönköping IK (JAS) - Nässjö IBF (JAS) 4 - 4 Norrahammars Sporthall 53
2022-08-27 14:00 1 FBC Kalmarsund (SSL) - Nykvarns IBF Ungdom (HA) KIFAB Arena
2022-08-27 14:00 1 Mullsjö AIS (SSL) - Pixbo Wallenstam IBK (SSL) 6 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2022-08-27 16:30 1 FBC Kalmarsund Ungdom (H1) - Nykvarns IF (H1) KIFAB Arena
2022-08-28 13:00 1 Jönköpings IK (SSL) - Pixbo Wallenstam IBK (SSL) 6 - 9 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-08-28 14:00 1 Mullsjö AIS (SSL) - Nykvarns IBF Ungdom (HA) 1 - 8 Nyhemshallen - Mullsjö
2022-08-28 15:00 1 Vetlanda IBF (H1) - Bergs IK (H1) 4 - 5 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda 169
2022-08-28 16:15 1 Nykvarns IF (H1) - IBK Lidköping (H1) Nyhemshallen - Mullsjö
2022-08-30 19:00 1 Växjö IBK (SSL) - Jönköpings IK (SSL) 6 - 4 Fortnox Arena A-hall
2022-09-01 19:30 1 Skillingaryds IK (H4) - Forsheda IF (H4) 11 - 1 Skillingaryds Arena 36
2022-09-02 19:00 1 Värnamo IK (HJ17) - Fagerhult Habo IBK Ungdom (HJ17) 3 - 9 Tinas Ö
2022-09-03 10:30 1 Hovshaga AIF (HJ17) - FBC Karlskrona (HJ17) 8 - 2 Hovshaga Sporthall 52
2022-09-03 16:00 1 Fagerhult Habo IBK (HA) - FBC Partille (HA) 2 - 3 Habo Sporthall A-hall
2022-09-04 11:30 1 Vetlanda IBF (JAS) - Månsarps IBK/Jönköping IK (JAS) 11 - 4 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-09-04 12:30 1 Gränna AIS (H1) - Sävsjö IBK (H2) 4 - 4 Ribbahallen A-hall
2022-09-04 14:00 1 Hovslätts IK (HA) - Lindås Rasta IBK (HA) 7 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 100
2022-09-05 19:30 1 Ljungbyholms GOIF B - CL98IC B (H4) Ljungbyholms Sporthall
2022-09-07 19:00 1 Öjaby Sport IBK (H3) - Hovmantorps GOIF (H2) 6 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2022-09-09 18:30 1 Sävsjö IBK (H2) - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (H3) 14 - 4 Färjehallen
2022-09-09 19:00 1 CL98IC (HJ17) - FBC Karlskrona (HJ17) Falkenbergshallen
2022-09-09 19:30 1 Forsheda IF (H4) - KF Ljungby (H4) 12 - 5 Forsheda Sporthall
2022-09-10 11:00 1 Ljungbyholms GOIF (H3) - Gantesbo IBK (H4) 8 - 3 Ljungbyholms Sporthall
2022-09-10 13:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Hovslätts IK (HA) 7 - 7 Hovshaga Sporthall
2022-09-10 14:00 1 Sävsjö IBK (H2) - Craftstadens IBK Oskarshamn (H2) 13 - 2 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2022-09-10 15:00 1 Westerviks IBK (H3) - IBF Norrköping (H2) 6 - 3 Bökensved Sporthall 85
2022-09-11 11:30 1 Vetlanda IBF B (H3) - IBF Tranås (H3) 5 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-09-14 19:30 1 Älmhults IBK (H4) - Påvelsgård IF (H4) 21 - 2 Haganäshallen 20
2022-09-14 20:00 1 Nybro IBK (H3) - Gantesbo IBK (H4) 4 - 5 OG-Hallen 59
2022-09-15 19:15 1 Sävsjö IBK (H2) - Tenhults IF (H3) 6 - 4 Sävsjö Sporthall
2022-09-16 19:00 1 Hestra Skid O SK (H4) - Forsheda IF (H4) 4 - 5 Hestra Sporthall
2022-09-16 19:30 1 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (H3) - Craftstadens IBK Oskarshamn (H2) 8 - 12 Torslundahallen 50
2022-09-16 19:30 1 Ryds SK (H4) - Carlshamns IBK B (H4) 7 - 4 Ryds Sporthall 49
2022-09-16 19:30 1 Moheda IBK (H3) - Hovmantorps GOIF (H2) 6 - 8 ATA-hallen - Moheda
2022-09-17 11:30 1 Carlshamns IBK P06-07 - FBC Karlskrona (HJ17) 2 - 5 Sparbanken Arena
2022-09-17 13:30 1 Hovslätts IK (JAS) - Nässjö IBF (JAS) Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-09-17 15:00 1 Växjö IBK Utveckling (H2) - Röke IBK (H2) 7 - 5 Fortnox Arena A-hall
2022-09-18 13:00 1 Månsarps IBK/Jönköping IK (JAS) - Bergs IK (JAS) Norrahammars Sporthall
2022-09-18 13:00 1 Sävsjö IBK B (H3) - Öjaby Sport IBK (H3) 5 - 3 Sävsjö Sporthall 32
2022-09-18 15:00 1 IBF Tranås (H3) - Aneby SK (H4) 12 - 3 Tranås Idrottshall 72
2022-09-18 16:00 1 Vetlanda IBF (JAS) - Fagerhult Habo IBK Ungdom (HJ17) 5 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda 56
2022-09-19 19:30 1 Väckelsångs IK (H3) - Ingelstad IBK (H2) 5 - 2 Väckelsångs Idrottshall 54
2022-09-20 19:00 1 Lessebo GoIF (H4) - Hovmantorps GOIF (HU) 5 - 11 Lessebo Sporthall
2022-09-20 20:00 1 Månsarps IBK/Jönköping IK (JAS) - KFUM Jönköping (JAS) 1 - 6 Norrahammars Sporthall
2022-09-21 19:00 1 Älmhults IBK (H4) - Lagan IBK (H4) 6 - 5 Haganäshallen 33
2022-09-21 19:00 1 Ljungbyholms GOIF (H3) - Fliseryds IF (H3) 5 - 6 Ljungbyholms Sporthall
2022-09-21 19:30 1 Nässjö IBF (H3) - Vimmerby IBK (H2) 5 - 7 Nässjö Sporthall 98
2022-09-21 19:30 1 Slätafly/SK IBK (H2) - Nybro IBK (H3) Torsås Sporthall
2022-09-22 19:30 1 Jämjö IBK (H3) - KaRo IBF (H4) 6 - 3 Jämjö Sporthall
2022-09-22 19:30 1 Sävsjö IBK (H2) - Husqvarna IK (H3) 10 - 4 Sävsjö Sporthall
2022-09-23 19:00 1 Alvesta IBK (H4) - Forsheda IF (H4) 18 - 0 Alvesta Sporthall
2022-09-24 11:00 1 Ingelstad IBK (H2) - FBC Karlskrona (H2) Rinkabyholms Sporthall
2022-09-24 11:00 1 S/W 2010 IBK (H4) - Bodafors IBS (H4) 6 - 3 Vrigstad Sporthall 40
2022-09-24 13:00 1 Westbo IBK (H4) - Halmstads IBK B (H4) Gislaveds Sporthall A/B-hall
2022-09-25 12:15 1 Sävsjö IBK B (H3) - Skillingaryds IK (H4) 11 - 6 Sävsjö Sporthall 45
2022-09-25 13:00 1 FBC Karlskrona (HJ17) - Slätafly/SK IBK P06 13 - 4 Vedeby Sporthall A
2022-09-25 14:00 1 IBF Tranås (H3) - Mjölby IBK (H3) 14 - 3 Tranås Idrottshall 65
2022-09-25 14:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (H2) - IF Ariel (H4) 1 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall 210
2022-09-25 16:00 1 Hovmantorps GOIF (HU) - Öjaby Sport IBK B (H4) 4 - 4 Allhallen, Hovmantorp
2022-09-25 16:30 1 Månsarps IBK (H4) - Östra SK Jönköping (H3) 5 - 7 Norrahammars Sporthall 59
2022-09-27 20:00 1 FBC Karlskrona (H2) - Carlshamns IBK (H3) Vedeby Sporthall A
2022-09-29 18:00 1 Ryds SK (H4) - Olofströms IBK B (H4) Ryds Sporthall
2022-09-30 19:30 1 Lagan IBK (H4) - Forsheda IF (H4) Sunnerbohallen
2022-09-30 19:30 1 Hestra Skid O SK (H4) - Södra Vings IF U (H4) Hestra Sporthall
2022-10-01 12:00 1 Forserums IF (H4) - Nässjö IBF B (H4) Forserums Sporthall
2022-10-01 15:30 1 Rottne IF (H4) - Påvelsgård IF (H4) Rottne Sporthall
2022-10-02 11:00 1 Värnamo IK (HJ17) - KFUM Jönköping (JAS) Värnamo Sporthall
2022-10-02 17:00 1 Alvesta IBK (HU) - Öjaby Sport IBK B (H4) Alvesta Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis