Pojkar 1-7 (2019/20)

Gruppspel
Blå PK6 ÖLIBF (08-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:45 123202001 Örebro SK Ung Vit PK6 - Nora IBK PK6 Navets skola
2019-10-19 14:00 123202004 Gropens IF PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Fjugesta Bollhall
2019-10-19 16:30 123202002 KFUM Örebro PK6 - Pålsboda IBF PK6 Tegelbruket
2019-10-20 12:30 123202003 Askersunds IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Närlundahallen
2019-10-27 09:00 123202008 Örebro SK Ung Vit PK6 - KFUM Örebro PK6 Tybblelundsskolan
2019-10-27 10:30 123202005 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Idrottshuset, Nora
2019-10-27 15:00 123202006 Fellingsbro IBS PK6 - Gropens IF PK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-10-27 16:15 123202007 Pålsboda IBF PK6 - Askersunds IBK PK6 Folkasboskolan
2019-11-09 10:45 123202012 Örebro SK Ung Röd PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Tybblelundsskolan
2019-11-10 10:00 123202011 Gropens IF PK6 - Pålsboda IBF PK6 Fjugesta Bollhall
2019-11-10 11:00 123202010 Askersunds IBK PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Närlundahallen
2019-11-10 12:30 123202009 KFUM Örebro PK6 - Nora IBK PK6 Tybblelundsskolan
2019-11-16 09:00 123202015 Örebro SK Ung Vit PK6 - Gropens IF PK6 Navets skola
2019-11-16 10:45 123202016 KFUM Örebro PK6 - Askersunds IBK PK6 Tegelbruket
2019-11-17 10:30 123202013 Nora IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Idrottshuset, Nora
2019-12-01 14:30 123202014 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Alléhallen, Hallsberg
2019-11-23 17:30 123202019 Örebro SK Ung Röd PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Tybblelundsskolan
2019-11-24 10:00 123202018 Gropens IF PK6 - KFUM Örebro PK6 Fjugesta Bollhall
2019-11-24 12:30 123202017 Askersunds IBK PK6 - Nora IBK PK6 Närlundahallen
2019-11-24 16:00 123202020 Fellingsbro IBS PK6 - Pålsboda IBF PK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-12-07 10:45 123202022 Örebro SK Ung Vit PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-08 10:30 123202021 Nora IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6 Idrottshuset, Nora
2019-12-08 11:00 123202024 Askersunds IBK PK6 - Gropens IF PK6 Närlundahallen
2019-12-08 14:30 123202023 KFUM Örebro PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Tegelbruket
2019-12-14 10:45 123202026 Örebro SK Ung Röd PK6 - Askersunds IBK PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-15 10:00 123202025 Gropens IF PK6 - Nora IBK PK6 Fjugesta Bollhall
2019-12-15 16:00 123202027 Fellingsbro IBS PK6 - KFUM Örebro PK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-12-15 16:15 123202028 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Folkasboskolan
2020-01-11 10:45 123202032 Örebro SK Ung Röd PK6 - Gropens IF PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-11 11:00 123202030 Pålsboda IBF PK6 - KFUM Örebro PK6 Alléhallen, Hallsberg
2020-01-12 10:30 123202029 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Idrottshuset, Nora
2020-01-12 16:00 123202031 Fellingsbro IBS PK6 - Askersunds IBK PK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-01-19 10:00 123202034 Gropens IF PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Fjugesta Bollhall
2020-01-19 10:45 123202033 Örebro SK Ung Röd PK6 - Nora IBK PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-19 15:00 123202035 Askersunds IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6 Närlundahallen
2020-01-19 15:00 123202036 KFUM Örebro PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Tegelbruket
2020-01-25 09:00 123202039 Pålsboda IBF PK6 - Gropens IF PK6 Alléhallen, Hallsberg
2020-01-25 12:30 123202038 Örebro SK Ung Vit PK6 - Askersunds IBK PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-26 10:30 123202037 Nora IBK PK6 - KFUM Örebro PK6 Idrottshuset, Nora
2020-01-26 16:15 123202040 Fellingsbro IBS PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-02-02 09:00 123202042 Örebro SK Ung Röd PK6 - Pålsboda IBF PK6 Tybblelundsskolan
2020-02-02 10:00 123202043 Gropens IF PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Fjugesta Bollhall
2020-02-02 15:00 123202044 Askersunds IBK PK6 - KFUM Örebro PK6 Närlundahallen
2020-02-02 16:00 123202041 Fellingsbro IBS PK6 - Nora IBK PK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-02-01 09:00 123202047 Örebro SK Ung Vit PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Tybblelundsskolan
2020-02-09 10:30 123202045 Nora IBK PK6 - Askersunds IBK PK6 Idrottshuset, Nora
2020-02-09 14:45 123202046 KFUM Örebro PK6 - Gropens IF PK6 Tegelbruket
2020-02-09 16:15 123202048 Pålsboda IBF PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Alléhallen, Hallsberg
2020-02-12 18:30 123202051 Örebro SK Ung Röd PK6 - KFUM Örebro PK6 Navets skola
2020-02-16 10:00 123202052 Gropens IF PK6 - Askersunds IBK PK6 Fjugesta Bollhall
2020-02-16 16:00 123202050 Fellingsbro IBS PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-02-16 16:15 123202049 Pålsboda IBF PK6 - Nora IBK PK6 Alléhallen, Hallsberg
2020-03-07 13:00 123202053 Nora IBK PK6 - Gropens IF PK6 Idrottshuset, Nora
2020-03-08 09:00 123202056 Örebro SK Ung Vit PK6 - Pålsboda IBF PK6 Birgittaskolan
2020-03-08 14:15 123202055 KFUM Örebro PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Birgittaskolan
2020-03-08 17:00 123202054 Askersunds IBK PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Närlundahallen
Blå PK7 ÖLIBF (09-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 09:00 123201005 Örebro SK Ung PK7 - WSK Lindesberg PK7 Navets skola
2019-10-19 10:30 123201001 Nora IBK PK7 - Hovsta IF PK7 Idrottshuset, Nora
2019-10-19 12:30 123201003 Lillån IBK PK7 - KFUM Örebro PK7 Lillåns skola
2019-10-20 11:50 123201002 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Åsbro GOIF PK7 Skogstorpskolan
2019-10-25 19:20 123201006 Hovsta IF PK7 - Örebro SK Ung PK7 Hovstaskolan
2019-10-26 11:00 123201010 Åsbro GOIF PK7 - Nora IBK PK7 Åsbrohallen
2019-10-26 13:00 123201008 Vintrosa IS PK7 - Lillån IBK PK7 Vintrosa Skola
2019-10-27 16:30 123201009 KFUM Örebro PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Tegelbruket
2019-11-09 10:30 123201012 Nora IBK PK7 - KFUM Örebro PK7 Idrottshuset, Nora
2019-11-09 12:50 123201013 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Vintrosa IS PK7 Skogstorpskolan
2019-11-09 13:30 123201011 Hovsta IF PK7 - Åsbro GOIF PK7 Hovstaskolan
2019-11-09 15:30 123201014 Lillån IBK PK7 - WSK Lindesberg PK7 Lillåns skola
2019-11-16 11:15 123201017 Lillån IBK PK7 - Nora IBK PK7 Lillåns skola
2019-11-16 12:30 123201020 WSK Lindesberg PK7 - Vintrosa IS PK7 Stadsskogsskolan
2019-11-16 14:15 123201019 Örebro SK Ung PK7 - KFUM Örebro PK7 Navets skola
2019-11-17 13:20 123201016 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Hovsta IF PK7 Skogstorpskolan
2019-11-19 19:30 123201025 Hovsta IF PK7 - WSK Lindesberg PK7 Hovstaskolan
2019-11-23 11:00 123201024 Åsbro GOIF PK7 - Lillån IBK PK7 Åsbrohallen
2019-11-23 14:30 123201021 Nora IBK PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Idrottshuset, Nora
2019-11-24 12:10 123201022 Vintrosa IS PK7 - Örebro SK Ung PK7 Vintrosa Skola
2019-11-29 19:30 123201026 Lillån IBK PK7 - Hovsta IF PK7 Lillåns skola
2019-11-30 11:00 123201029 WSK Lindesberg PK7 - Åsbro GOIF PK7 Stadsskogsskolan
2019-11-30 16:30 123201028 Örebro SK Ung PK7 - Nora IBK PK7 Tybblelundsskolan
2019-12-01 13:40 123201030 Vintrosa IS PK7 - KFUM Örebro PK7 Vintrosa Skola
2019-12-07 11:00 123201034 Åsbro GOIF PK7 - Örebro SK Ung PK7 Åsbrohallen
2019-12-07 14:40 123201032 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Lillån IBK PK7 Skogstorpskolan
2019-12-07 15:30 123201035 Hovsta IF PK7 - Vintrosa IS PK7 Hovstaskolan
2019-12-08 12:00 123201033 KFUM Örebro PK7 - WSK Lindesberg PK7 Birgittaskolan
2019-12-14 11:00 123201038 WSK Lindesberg PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Stadsskogsskolan
2019-12-14 12:30 123201037 Örebro SK Ung PK7 - Lillån IBK PK7 Tybblelundsskolan
2019-12-14 14:00 123201040 KFUM Örebro PK7 - Åsbro GOIF PK7 Birgittaskolan
2019-12-15 12:10 123201039 Vintrosa IS PK7 - Nora IBK PK7 Vintrosa Skola
2020-01-10 19:20 123201045 Hovsta IF PK7 - KFUM Örebro PK7 Hovstaskolan
2020-01-11 10:00 123201041 Nora IBK PK7 - WSK Lindesberg PK7 Idrottshuset, Nora
2020-01-11 11:00 123201044 Åsbro GOIF PK7 - Vintrosa IS PK7 Åsbrohallen
2020-01-11 12:50 123201042 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Örebro SK Ung PK7 Skogstorpskolan
2020-01-17 19:20 123201050 Hovsta IF PK7 - Nora IBK PK7 Hovstaskolan
2020-01-18 11:00 123201048 KFUM Örebro PK7 - Lillån IBK PK7 Tegelbruket
2020-01-18 11:00 123201049 Åsbro GOIF PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Åsbrohallen
2020-01-18 12:30 123201046 WSK Lindesberg PK7 - Örebro SK Ung PK7 Stadsskogsskolan
2020-01-25 10:30 123201051 Nora IBK PK7 - Åsbro GOIF PK7 Idrottshuset, Nora
2020-01-25 14:00 123201053 Lillån IBK PK7 - Vintrosa IS PK7 Lillåns skola
2020-01-25 16:00 123201055 Örebro SK Ung PK7 - Hovsta IF PK7 Tybblelundsskolan
2020-01-26 13:20 123201052 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - KFUM Örebro PK7 Skogstorpskolan
2020-02-01 11:00 123201057 WSK Lindesberg PK7 - Lillån IBK PK7 Stadsskogsskolan
2020-02-01 11:00 123201060 Åsbro GOIF PK7 - Hovsta IF PK7 Åsbrohallen
2020-02-02 13:40 123201058 Vintrosa IS PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Vintrosa Skola
2020-02-02 14:45 123201059 KFUM Örebro PK7 - Nora IBK PK7 Tegelbruket
2020-02-08 12:30 123201061 Nora IBK PK7 - Lillån IBK PK7 Idrottshuset, Nora
2020-02-08 15:30 123201065 Hovsta IF PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Hovstaskolan
2020-02-09 13:00 123201063 KFUM Örebro PK7 - Örebro SK Ung PK7 Tegelbruket
2020-02-09 13:40 123201062 Vintrosa IS PK7 - WSK Lindesberg PK7 Vintrosa Skola
2020-02-15 11:00 123201070 WSK Lindesberg PK7 - Hovsta IF PK7 Stadsskogsskolan
2020-02-15 14:00 123201067 Lillån IBK PK7 - Åsbro GOIF PK7 Lillåns skola
2020-02-15 14:30 123201066 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Nora IBK PK7 Skogstorpskolan
2020-02-16 16:00 123201069 Örebro SK Ung PK7 - Vintrosa IS PK7 Tybblelundsskolan
2020-03-07 10:30 123201071 Nora IBK PK7 - Örebro SK Ung PK7 Idrottshuset, Nora
2020-03-07 11:00 123201074 Åsbro GOIF PK7 - WSK Lindesberg PK7 Åsbrohallen
2020-03-07 13:30 123201075 Hovsta IF PK7 - Lillån IBK PK7 Hovstaskolan
2020-03-08 13:00 123201073 KFUM Örebro PK7 - Vintrosa IS PK7 Tegelbruket
2020-03-14 11:00 123201079 WSK Lindesberg PK7 - KFUM Örebro PK7 Stadsskogsskolan
2020-03-14 15:30 123201076 Lillån IBK PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Lillåns skola
2020-03-15 12:20 123201080 Vintrosa IS PK7 - Hovsta IF PK7 Vintrosa Skola
2020-03-15 14:15 123201078 Örebro SK Ung PK7 - Åsbro GOIF PK7 Tybblelundsskolan
2020-03-21 10:30 123201081 Nora IBK PK7 - Vintrosa IS PK7 Idrottshuset, Nora
2020-03-21 11:00 123201084 Åsbro GOIF PK7 - KFUM Örebro PK7 Åsbrohallen
2020-03-21 15:30 123201083 Lillån IBK PK7 - Örebro SK Ung PK7 Lillåns skola
2020-03-22 11:50 123201082 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - WSK Lindesberg PK7 Skogstorpskolan
2020-03-28 10:45 123201087 Örebro SK Ung PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7 Tybblelundsskolan
2020-03-28 11:00 123201088 WSK Lindesberg PK7 - Nora IBK PK7 Stadsskogsskolan
2020-03-29 12:20 123201089 Vintrosa IS PK7 - Åsbro GOIF PK7 Vintrosa Skola
2020-03-29 15:00 123201090 KFUM Örebro PK7 - Hovsta IF PK7 Tegelbruket
Pantamera PK3 ÖLIBF (05-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:30 123206001 IBF Örebro Utv PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 10 - 3 Tomas Helgesson, Kim Palmroth Tybblelundsskolan
2019-10-12 13:30 123206005 Nora IBK PK3 - Örebro SK Ung PK3 6 - 8 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Idrottshuset, Nora
2019-10-12 16:30 123206004 IBK Köping PK3 - IFK Arboga PK3 4 - 4 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Ullvihallen
2019-10-13 12:30 123206002 Kumla IBK PK3 - Silvergruvans IBF PK3 14 - 2 Oscar Sundström, Jonathan Eriksson Skogstorpskolan
2019-10-19 12:15 123206008 IFK Arboga PK3 - Lillån IBK PK3 2 - 8 Henrik Brehmer, Linus Persson Vasahallen
2019-10-19 14:45 123206010 Silvergruvans IBF PK3 - IBF Örebro Utv PK3 3 - 5 Fredrik Alm, Tomas Helgesson Sporthallen, Hällefors
2019-10-19 17:00 123206006 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - Nora IBK PK3 8 - 4 Philip Groop, Yotsaphong Chaiphring Sporthallen Hallstahammar
2019-10-20 11:30 123206007 Örebro SK Ung PK3 - IBK Köping PK3 11 - 1 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2019-10-21 17:45 123206014 Lillån IBK PK3 - Örebro SK Ung PK3 3 - 3 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Lillåns skola
2019-10-26 13:30 123206015 Nora IBK PK3 - IBK Köping PK3 4 - 4 Tomas Helgesson, Emil Wass Idrottshuset, Nora
2019-10-27 12:30 123206013 Kumla IBK PK3 - IFK Arboga PK3 4 - 7 Gustav Salmela, Mikael Åman Skogstorpskolan
2019-10-31 19:00 123206011 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - Silvergruvans IBF PK3 9 - 11 Michael Rosén, Jonas Langgren Sporthallen Hallstahammar
2019-11-08 19:30 123206017 Lillån IBK PK3 - IBF Örebro Utv PK3 6 - 4 Gustav Westman, Christher Johansson Lillåns skola
2019-11-09 14:15 123206020 Örebro SK Ung PK3 - IFK Arboga PK3 3 - 1 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-11-10 09:30 123206018 IBK Köping PK3 - Silvergruvans IBF PK3 10 - 2 Max Rambow, Yotsaphong Chaiphring Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-11-10 14:30 123206016 Kumla IBK PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 7 - 5 Oscar Sundström, Tomas Helgesson Skogstorpskolan
2019-11-15 19:00 123206025 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - Örebro SK Ung PK3 5 - 4 Yotsaphong Chaiphring, Francisco Contreras Sporthallen Hallstahammar
2019-11-16 12:15 123206022 IFK Arboga PK3 - Nora IBK PK3 1 - 5 Jonathan Morén, Henrik Brehmer Vasahallen
2019-11-16 14:45 123206024 Silvergruvans IBF PK3 - Lillån IBK PK3 2 - 8 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Sporthallen, Hällefors
2019-11-16 16:30 123206021 IBF Örebro Utv PK3 - Kumla IBK PK3 2 - 2 Gustav Westman, Gustav Salmela Tybblelundsskolan
2019-11-23 12:30 123206026 Lillån IBK PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 9 - 4 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Lillåns skola
2019-11-23 12:30 123206028 Nora IBK PK3 - IBF Örebro Utv PK3 2 - 0 Gustav Salmela, Francisco Contreras Idrottshuset, Nora
2019-12-01 16:30 123206027 IBK Köping PK3 - Kumla IBK PK3 5 - 3 Andre Hagelin, Philip Rimsten Ullvihallen
2020-03-01 17:30 123206029 Örebro SK Ung PK3 - Silvergruvans IBF PK3 6 - 0 Gustav Salmela, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-12-07 14:45 123206034 Silvergruvans IBF PK3 - Nora IBK PK3 2 - 11 Gustav Salmela, Tomas Helgesson Sporthallen, Hällefors
2019-12-07 17:00 123206032 Kumla IBK PK3 - Lillån IBK PK3 4 - 5 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Skogstorpskolan
2019-12-07 17:00 123206035 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - IFK Arboga PK3 3 - 5 Philip Groop, Yotsaphong Chaiphring Sporthallen Hallstahammar
2019-12-08 14:45 123206031 IBF Örebro Utv PK3 - IBK Köping PK3 2 - 6 Jonathan Ahlqvist, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2019-12-14 11:00 123206037 Nora IBK PK3 - Lillån IBK PK3 3 - 3 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Idrottshuset, Nora
2019-12-14 14:15 123206036 IBK Köping PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 5 - 5 Jonathan Morén, Henrik Brehmer Ullvihallen
2019-12-14 17:00 123206038 Örebro SK Ung PK3 - Kumla IBK PK3 4 - 5 Emil Wass, Tilde Pettersson Tybblelundsskolan
2019-12-15 15:20 123206039 IFK Arboga PK3 - IBF Örebro Utv PK3 3 - 2 Matilda Pichler, Petter Windås Vasahallen
2019-12-19 19:00 123206044 Silvergruvans IBF PK3 - IFK Arboga PK3 2 - 5 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Sporthallen, Hällefors
2019-12-21 13:00 123206041 IBF Örebro Utv PK3 - Örebro SK Ung PK3 4 - 4 Tony Wennberg, Jonathan Ahlqvist Tybblelundsskolan
2019-12-21 14:00 123206043 Lillån IBK PK3 - IBK Köping PK3 7 - 1 Gustav Westman, Tomas Persson Lillåns skola
2019-12-21 14:30 123206042 Kumla IBK PK3 - Nora IBK PK3 6 - 5 Tilde Pettersson, Shanaz Nabipour Skogstorpskolan
2020-01-10 19:00 123206050 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - IBF Örebro Utv PK3 2 - 8 William Salomaa, Yotsaphong Chaiphring Sporthallen Hallstahammar
2020-01-11 14:15 123206046 Örebro SK Ung PK3 - Nora IBK PK3 3 - 0 Anna Palmqvist, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2020-01-11 14:45 123206049 Silvergruvans IBF PK3 - Kumla IBK PK3 3 - 8 Gustav Salmela, Mats Eriksson Sporthallen, Hällefors
2020-01-12 18:15 123206047 IFK Arboga PK3 - IBK Köping PK3 4 - 3 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Vasahallen
2020-01-17 19:30 123206053 Lillån IBK PK3 - IFK Arboga PK3 3 - 3 Tomas Helgesson, Gustav Salmela Lillåns skola
2020-01-18 09:30 123206054 IBK Köping PK3 - Örebro SK Ung PK3 2 - 3 Oscar Nordlander, Francisco Contreras Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-18 10:30 123206051 IBF Örebro Utv PK3 - Silvergruvans IBF PK3 5 - 7 Gustav Salmela, Emil Wass Tybblelundsskolan
2020-01-18 13:00 123206055 Nora IBK PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 8 - 4 Emil Wass, Daniel Kallin Idrottshuset, Nora
2020-01-25 12:45 123206056 IBK Köping PK3 - Nora IBK PK3 7 - 5 Philip Groop, Yotsaphong Chaiphring Ullvihallen
2020-01-25 14:45 123206060 Silvergruvans IBF PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 3 - 8 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Sporthallen, Hällefors
2020-01-25 17:45 123206058 IFK Arboga PK3 - Kumla IBK PK3 5 - 9 Daniel Östling, Dan Barthlen Vasahallen
2020-01-26 15:15 123206057 Örebro SK Ung PK3 - Lillån IBK PK3 2 - 3 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Tybblelundsskolan
2020-02-08 14:00 123206061 IBF Örebro Utv PK3 - Lillån IBK PK3 2 - 4 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2020-02-08 14:45 123206064 Silvergruvans IBF PK3 - IBK Köping PK3 5 - 4 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Sporthallen, Hällefors
2020-02-08 17:00 123206065 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - Kumla IBK PK3 5 - 6 Philip Groop, Yotsaphong Chaiphring Sporthallen Hallstahammar
2020-02-09 12:15 123206062 IFK Arboga PK3 - Örebro SK Ung PK3 3 - 5 Daniel Östling, Henrik Brehmer Vasahallen
2020-02-15 12:30 123206067 Lillån IBK PK3 - Silvergruvans IBF PK3 8 - 5 Alexander Milovanovic, Mohamed Abdirisak Lillåns skola
2020-02-15 12:30 123206069 Nora IBK PK3 - IFK Arboga PK3 5 - 5 Tomas Helgesson, Jonathan Eriksson Idrottshuset, Nora
2020-02-16 09:00 123206070 Örebro SK Ung PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 15 - 4 Isac Åhman, Tony Wennberg Tybblelundsskolan
2020-03-01 18:00 123206066 Kumla IBK PK3 - IBF Örebro Utv PK3 7 - 7 Shanaz Nabipour, Fredrik Alm Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-07 10:30 123206071 IBF Örebro Utv PK3 - Nora IBK PK3 2 - 3 Jonathan Ahlqvist, Tomas Helgesson Birgittaskolan
2020-03-07 14:45 123206074 Silvergruvans IBF PK3 - Örebro SK Ung PK3 0 - 5 Tomas Helgesson, Jonathan Eriksson Sporthallen, Hällefors
2020-03-07 16:00 123206072 Kumla IBK PK3 - IBK Köping PK3 5 - 4 Oscar Sundström, Gustav Westman Skogstorpskolan
2020-03-07 17:00 123206075 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - Lillån IBK PK3 4 - 8 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Sporthallen Hallstahammar
2020-03-13 19:30 123206076 Lillån IBK PK3 - Kumla IBK PK3 Inst. Lillåns skola
2020-03-14 09:30 123206077 IBK Köping PK3 - IBF Örebro Utv PK3 Inst. Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-14 12:30 123206078 Nora IBK PK3 - Silvergruvans IBF PK3 Inst. Idrottshuset, Nora
2020-03-28 17:00 123206080 IFK Arboga PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF Inst. Vasahallen
2020-03-15 13:45 123206082 Kumla IBK PK3 - Örebro SK Ung PK3 Inst. Skogstorpskolan
2020-03-21 12:30 123206083 Lillån IBK PK3 - Nora IBK PK3 Inst. Lillåns skola
2020-03-21 17:00 123206085 IBK Hallsta PK3 ÖLIBF - IBK Köping PK3 Inst. Sporthallen Hallstahammar
2020-03-22 08:30 123206081 IBF Örebro Utv PK3 - IFK Arboga PK3 Inst. Tybblelundsskolan
2020-03-28 09:30 123206086 IBK Köping PK3 - Lillån IBK PK3 Inst. Ullvihallen
2020-03-28 13:00 123206087 Nora IBK PK3 - Kumla IBK PK3 Inst. Idrottshuset, Nora
2020-03-29 12:30 123206088 Örebro SK Ung PK3 - IBF Örebro Utv PK3 Inst. Tybblelundsskolan
2020-03-29 14:00 123206089 IFK Arboga PK3 - Silvergruvans IBF PK3 Inst. Vasahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lillån IBK PK3 13 10 3 0 75-39 36 33
2. Örebro SK Ung PK3 14 9 2 3 76-37 39 29
3. Kumla IBK PK3 13 8 2 3 80-59 21 26
4. Nora IBK PK3 13 5 3 5 61-53 8 18
5. IFK Arboga PK3 13 5 3 5 48-56 -8 18
6. IBK Köping PK3 13 4 3 6 56-60 -4 15
7. IBF Örebro Utv PK3 13 3 3 7 53-52 1 12
8. IBK Hallsta PK3 ÖLIBF 14 3 1 10 69-103 -34 10
9. Silvergruvans IBF PK3 14 3 0 11 47-106 -59 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera PK4 ÖLIBF (06-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-03 18:00 123204002 Gropens IF PK4 - Kumla IBK PK4 9 - 2 Tomas Helgesson, Oscar Sundström Fjugesta Bollhall
2019-10-05 13:30 123204004 Hovsta IF PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 7 - 8 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Hovstaskolan
2019-10-06 13:00 123204001 IBF Örebro Utv PK4 - Åsbro GOIF PK4 10 - 4 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Tybblelundsskolan
2019-10-06 17:00 123204003 Askersunds IBK PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 8 - 6 Felicia Setthammar, Fredrik Alm Närlundahallen
2019-10-12 08:30 123204008 IBF Örebro Utv PK4 - Gropens IF PK4 0 - 5 Oscar Sundström, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2019-10-12 12:45 123204005 Åsbro GOIF PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 3 - 9 Oscar Sundström, Tomas Helgesson Åsbrohallen
2019-10-13 09:00 123204006 Örebro SK Ung Röd PK4 - Hovsta IF PK4 4 - 7 Tomas Helgesson, Felicia Setthammar Tybblelundsskolan
2019-10-13 14:30 123204007 Kumla IBK PK4 - Askersunds IBK PK4 0 - 4 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Skogstorpskolan
2019-10-19 13:30 123204011 Hovsta IF PK4 - Kumla IBK PK4 2 - 4 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Hovstaskolan
2019-10-19 16:00 123204009 Gropens IF PK4 - Åsbro GOIF PK4 12 - 5 Gustav Salmela, Leo Rehnvall Fjugesta Bollhall
2019-10-19 17:00 123204012 Örebro SK Ung Svart PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 5 - 1 Gustav Westman, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-10-20 14:30 123204010 Askersunds IBK PK4 - IBF Örebro Utv PK4 7 - 4 Emil Wass, Isac Åhman Närlundahallen
2019-10-24 17:45 123204016 Gropens IF PK4 - Askersunds IBK PK4 10 - 2 Fredrik Knutsson, Fredrik Alm Fjugesta Bollhall
2019-10-26 12:45 123204013 Åsbro GOIF PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 1 - 16 Leo Rehnvall, Oscar Sundström Åsbrohallen
2019-10-26 14:00 123204015 IBF Örebro Utv PK4 - Hovsta IF PK4 2 - 5 Mikael Åman, Jonathan Ahlqvist Tybblelundsskolan
2019-10-27 14:30 123204014 Kumla IBK PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 0 - 5 Gustav Salmela, Mikael Åman Skogstorpskolan
2019-11-02 09:30 123204019 Örebro SK Ung Svart PK4 - IBF Örebro Utv PK4 0 - 6 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Idrottshuset, Örebro Plan 2
2019-11-05 19:30 123204018 Hovsta IF PK4 - Gropens IF PK4 4 - 5 Fredrik Alm, Tomas Helgesson Hovstaskolan
2019-11-06 17:30 123204017 Askersunds IBK PK4 - Åsbro GOIF PK4 9 - 0 Tomas Helgesson, Isac Åhman Närlundahallen
2020-01-19 12:45 123204020 Örebro SK Ung Röd PK4 - Kumla IBK PK4 11 - 3 Jonathan Eriksson, Emil Wass Tybblelundsskolan
2019-11-09 12:15 123204022 IBF Örebro Utv PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 3 - 6 Jonathan Ahlqvist, Mikael Åman Tybblelundsskolan
2019-11-09 14:00 123204023 Gropens IF PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 7 - 4 Fredrik Knutsson, Tomas Helgesson Fjugesta Bollhall
2019-11-10 12:30 123204024 Askersunds IBK PK4 - Hovsta IF PK4 3 - 2 Isac Åhman, Fredrik Alm Närlundahallen
2019-11-10 16:40 123204021 Åsbro GOIF PK4 - Kumla IBK PK4 2 - 4 Tomas Helgesson, Isac Åhman Åsbrohallen
2019-11-16 15:30 123204025 Hovsta IF PK4 - Åsbro GOIF PK4 11 - 3 , Jonathan Ahlqvist Hovstaskolan
2019-11-16 18:00 123204028 Kumla IBK PK4 - IBF Örebro Utv PK4 0 - 7 Jonathan Eriksson, Fredrik Knutsson Skogstorpskolan
2019-11-17 16:00 123204027 Örebro SK Ung Röd PK4 - Gropens IF PK4 0 - 4 Jonathan Ahlqvist, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-11-17 17:45 123204026 Örebro SK Ung Svart PK4 - Askersunds IBK PK4 4 - 4 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-11-16 12:00 123204032 Örebro SK Ung Svart PK4 - Hovsta IF PK4 3 - 5 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-11-21 18:30 123204030 Kumla IBK PK4 - Gropens IF PK4 2 - 12 Gustav Westman, Fredrik Knutsson Skogstorpskolan
2019-11-21 19:00 123204029 Åsbro GOIF PK4 - IBF Örebro Utv PK4 4 - 3 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Åsbrohallen
2019-12-22 16:45 123204031 Örebro SK Ung Röd PK4 - Askersunds IBK PK4 8 - 3 Oscar Söljén, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-11-26 18:00 123204036 Gropens IF PK4 - IBF Örebro Utv PK4 4 - 5 Mats Eriksson, Fredrik Knutsson Fjugesta Bollhall
2019-11-26 18:30 123204033 Örebro SK Ung Svart PK4 - Åsbro GOIF PK4 12 - 1 Mellringehallen - Örebro
2019-11-26 19:30 123204034 Hovsta IF PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 3 - 3 Oscar Sundström, Gustav Westman Hovstaskolan
2019-12-10 18:45 123204035 Askersunds IBK PK4 - Kumla IBK PK4 2 - 1 Viggo Mogren, Isac Åhman Närlundahallen
2019-12-07 12:45 123204037 Åsbro GOIF PK4 - Gropens IF PK4 4 - 14 Isac Åhman, Oscar Sundström Åsbrohallen
2019-12-07 18:00 123204040 Örebro SK Ung Röd PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 7 - 7 Tomas Helgesson, Gustav Westman Adolfsbergsskolan
2019-12-07 18:30 123204039 Kumla IBK PK4 - Hovsta IF PK4 1 - 8 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Skogstorpskolan
2019-12-08 18:15 123204038 IBF Örebro Utv PK4 - Askersunds IBK PK4 2 - 5 Jonathan Ahlqvist, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2019-12-14 15:30 123204043 Hovsta IF PK4 - IBF Örebro Utv PK4 6 - 4 Jonathan Ahlqvist, Yotsaphong Chaiphring Hovstaskolan
2019-12-15 12:30 123204041 Örebro SK Ung Röd PK4 - Åsbro GOIF PK4 7 - 6 Tomas Helgesson, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-12-15 14:15 123204042 Örebro SK Ung Svart PK4 - Kumla IBK PK4 6 - 0 Leo Rehnvall, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-12-15 14:30 123204044 Askersunds IBK PK4 - Gropens IF PK4 4 - 4 Isac Åhman, Viggo Mogren Närlundahallen
2019-12-18 18:30 123204045 Åsbro GOIF PK4 - Askersunds IBK PK4 4 - 10 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Åsbrohallen
2019-12-21 14:00 123204046 Gropens IF PK4 - Hovsta IF PK4 6 - 2 Gustav Salmela, Leo Rehnvall Fjugesta Bollhall
2019-12-21 16:30 123204047 IBF Örebro Utv PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 5 - 2 Gustav Westman, Jonathan Ahlqvist Tybblelundsskolan
2019-12-21 16:30 123204048 Kumla IBK PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 7 - 1 Shanaz Nabipour, Tilde Pettersson Skogstorpskolan
2020-01-11 15:30 123204052 Hovsta IF PK4 - Askersunds IBK PK4 4 - 3 Tomas Helgesson, Gustav Westman Hovstaskolan
2020-01-11 16:00 123204049 Kumla IBK PK4 - Åsbro GOIF PK4 9 - 7 Leo Rehnvall, Fredrik Knutsson Skogstorpskolan
2020-01-12 09:00 123204051 Örebro SK Ung Svart PK4 - Gropens IF PK4 7 - 9 Mats Eriksson, Fredrik Knutsson Tybblelundsskolan
2020-01-12 12:30 123204050 Örebro SK Ung Röd PK4 - IBF Örebro Utv PK4 1 - 6 Jonathan Ahlqvist, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2020-01-25 12:45 123204053 Åsbro GOIF PK4 - Hovsta IF PK4 5 - 8 Isac Åhman, Viggo Mogren Åsbrohallen
2020-01-25 14:00 123204055 Gropens IF PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4 6 - 1 Lucas Claesson, Elmer Log Fjugesta Bollhall
2020-01-25 17:30 123204056 IBF Örebro Utv PK4 - Kumla IBK PK4 5 - 2 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2020-01-26 14:30 123204054 Askersunds IBK PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4 2 - 2 Viggo Mogren, Isac Åhman Närlundahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Gropens IF PK4 14 12 1 1 107-42 65 37
2. Askersunds IBK PK4 14 8 3 3 66-51 15 27
3. Hovsta IF PK4 14 8 1 5 74-54 20 25
4. Örebro SK Ung Svart PK4 14 6 3 5 74-57 17 21
5. IBF Örebro Utv PK4 14 7 0 7 62-51 11 21
6. Örebro SK Ung Röd PK4 14 5 2 7 72-69 3 17
7. Kumla IBK PK4 14 4 0 10 35-81 -46 12
8. Åsbro GOIF PK4 14 1 0 13 49-134 -85 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera PK5 ÖLIBF (07-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 13:30 123203003 Hovsta IF PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 15 - 0 Hovstaskolan
2019-10-12 15:30 123203004 Örebro SK Ung Svart PK5 - SMÅ IF PK5 6 - 0 Navets skola
2019-10-15 19:30 123203005 Örebro SK Ung Vit PK5 - Vintrosa IS PK5 3 - 1 Birgittaskolan
2019-10-20 12:30 123203008 SMÅ IF PK5 - Hovsta IF PK5 1 - 3 Odenskolans Sporthall
2019-10-20 13:20 123203009 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Lillån IBK Grön PK5 3 - 10 Skogstorpskolan
2019-10-23 18:15 123203007 Vintrosa IS PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 4 - 3 Vintrosa Skola
2019-10-26 09:00 123203015 Örebro SK Ung Vit PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 4 - 4 Tybblelundsskolan
2019-10-26 10:45 123203012 IBF Örebro Utv PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 4 - 3 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-10-26 13:30 123203014 Hovsta IF PK5 - Vintrosa IS PK5 1 - 3 Hovstaskolan
2019-10-26 14:00 123203013 Lillån IBK Grön PK5 - SMÅ IF PK5 2 - 7 Lillåns skola
2019-11-09 09:00 123203019 Örebro SK Ung Vit PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 10 - 4 Tybblelundsskolan
2019-11-09 17:30 123203017 Hovsta IF PK5 - IBF Örebro Utv PK5 1 - 3 Hovstaskolan
2019-11-10 13:40 123203020 Vintrosa IS PK5 - SMÅ IF PK5 3 - 1 Vintrosa Skola
2019-11-17 09:00 123203021 IBF Örebro Utv PK5 - Lillån IBK Grön PK5 3 - 8 Tybblelundsskolan
2019-11-17 11:50 123203023 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 3 - 7 Skogstorpskolan
2019-11-17 12:30 123203022 SMÅ IF PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 2 - 5 Odenskolans Sporthall
2019-11-18 19:00 123203030 SMÅ IF PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 11 - 3 Odenskolans Sporthall
2019-11-23 09:00 123203027 Örebro SK Ung Svart PK5 - Lillån IBK Grön PK5 9 - 2 Tybblelundsskolan
2019-11-23 10:45 123203028 Örebro SK Ung Vit PK5 - IBF Örebro Utv PK5 12 - 3 Tybblelundsskolan
2019-12-06 18:20 123203033 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Vintrosa IS PK5 1 - 7 Skogstorpskolan
2019-12-07 13:30 123203032 Lillån IBK Grön PK5 - Hovsta IF PK5 1 - 4 Norrbyhallen
2019-12-08 09:00 123203031 IBF Örebro Utv PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 4 - 5 Tybblelundsskolan
2019-12-14 09:00 123203037 Örebro SK Ung Vit PK5 - Hovsta IF PK5 3 - 8 Tybblelundsskolan
2019-12-15 12:00 123203039 SMÅ IF PK5 - IBF Örebro Utv PK5 9 - 2 Odenskolans Sporthall
2019-12-15 13:40 123203038 Vintrosa IS PK5 - Lillån IBK Grön PK5 14 - 7 Vintrosa Skola
123203041 IBF Örebro Utv PK5 - Vintrosa IS PK5 Tybblelundsskolan
2019-12-21 13:30 123203043 Hovsta IF PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 2 - 9 Hovstaskolan
2019-12-21 15:30 123203042 Lillån IBK Grön PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 4 - 10 Lillåns skola
2020-01-11 14:20 123203048 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Hovsta IF PK5 5 - 9 Skogstorpskolan
2020-01-12 12:30 123203047 SMÅ IF PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 10 - 2 Odenskolans Sporthall
2020-01-12 13:40 123203046 Vintrosa IS PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 2 - 6 Mats Eriksson, Fredrik Knutsson Vintrosa Skola
2020-01-18 13:30 123203053 Hovsta IF PK5 - SMÅ IF PK5 3 - 2 Hovstaskolan
2020-01-18 17:00 123203052 Lillån IBK Grön PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 4 - 6 Lillåns skola
2020-01-19 09:00 123203054 Örebro SK Ung Svart PK5 - Vintrosa IS PK5 2 - 2 Tybblelundsskolan
2020-01-25 09:00 123203056 Örebro SK Ung Svart PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 4 - 4 Tybblelundsskolan
2020-01-26 12:30 123203058 SMÅ IF PK5 - Lillån IBK Grön PK5 6 - 5 Odenskolans Sporthall
2020-01-26 13:40 123203057 Vintrosa IS PK5 - Hovsta IF PK5 6 - 3 Vintrosa Skola
2020-01-26 14:50 123203059 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - IBF Örebro Utv PK5 8 - 7 Skogstorpskolan
2020-02-08 10:45 123203061 IBF Örebro Utv PK5 - Hovsta IF PK5 2 - 8 Tybblelundsskolan
2020-02-09 13:20 123203063 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 3 - 4 Skogstorpskolan
2020-02-29 14:00 123203062 SMÅ IF PK5 - Vintrosa IS PK5 4 - 6 Odenskolans Sporthall
2020-02-16 10:45 123203068 Örebro SK Ung Svart PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 12 - 4 Robin Winsryd, Isac Åhman Tybblelundsskolan
2020-02-16 12:30 123203069 Örebro SK Ung Vit PK5 - SMÅ IF PK5 1 - 1 Tybblelundsskolan
2020-02-29 12:30 123203066 Lillån IBK Grön PK5 - IBF Örebro Utv PK5 8 - 7 Lillåns skola
2020-03-06 19:30 123203072 Lillån IBK Grön PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 4 - 3 Lillåns skola
2020-03-07 13:45 123203071 IBF Örebro Utv PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 7 - 0 Birgittaskolan
2020-03-07 14:20 123203073 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - SMÅ IF PK5 1 - 10 Skogstorpskolan
2020-03-14 12:30 123203077 Örebro SK Ung Svart PK5 - IBF Örebro Utv PK5 Tybblelundsskolan
2020-03-14 15:30 123203076 Hovsta IF PK5 - Lillån IBK Grön PK5 Hovstaskolan
2020-03-15 13:40 123203079 Vintrosa IS PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 Vintrosa Skola
2020-03-21 14:00 123203082 Lillån IBK Grön PK5 - Vintrosa IS PK5 Lillåns skola
2020-03-21 16:30 123203083 Hovsta IF PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 Hovstaskolan
2020-03-22 16:00 123203081 IBF Örebro Utv PK5 - SMÅ IF PK5 Tybblelundsskolan
2020-03-15 18:00 123203087 Örebro SK Ung Vit PK5 - Lillån IBK Grön PK5 Mellringehallen - Örebro
2020-03-29 09:00 123203086 Örebro SK Ung Svart PK5 - Hovsta IF PK5 Tybblelundsskolan
2020-03-29 13:40 123203088 Vintrosa IS PK5 - IBF Örebro Utv PK5 Vintrosa Skola

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis