Flickor 1-5 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera BLÅ FK5 VIBF (08-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 211019001 Kungsörs IBK FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-10-12 11:15 211019005 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Sala FK5 Önsta Skolan
2019-10-12 12:15 211019002 IFK Arboga FK5 - Per-Ols IBF FK5 Vasahallen
2019-10-13 14:30 211019003 Romfartuna GOIF FK5 - IBK Hallsta FK5 Wenströmska Skolan
2019-12-18 18:00 211019004 Västerås IBS Ung FK5 - Surahammars IBF FK5 Klövernhallen Plan 1
211019008 Surahammars IBF FK5 - IFK Arboga FK5
2019-10-19 11:00 211019009 IBK Sala FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Sala Idrottshall
2019-10-19 11:15 211019010 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Önsta Skolan
2019-10-19 15:45 211019006 IBK Köping Ung Vit FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Tuva Jansson, Elsa Westerlund Ullvihallen
2019-10-19 15:45 211019007 Per-Ols IBF FK5 - Kungsörs IBK FK5 Fagerstahallen
211019013 Kungsörs IBK FK5 - Surahammars IBF FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-10-26 11:15 211019011 Per-Ols IBF FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Fagerstahallen
2019-10-27 10:00 211019015 Västerås IBS Ung FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Klövernhallen Plan 1
2019-10-27 13:45 211019014 IFK Arboga FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Vasahallen
2019-10-27 14:15 211019012 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - IBK Hallsta FK5 Önsta Skolan
211019017 Surahammars IBF FK5 - Per-Ols IBF FK5
2019-11-09 11:15 211019019 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Kungsörs IBK FK5 Önsta Skolan
2019-11-09 12:45 211019016 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Hallsta FK5 David Myrelid, Emanuel Causevic Ullvihallen
2019-11-10 09:00 211019018 IBK Sala FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Sporthallen Lärkan
2019-11-10 14:30 211019020 Romfartuna GOIF FK5 - IFK Arboga FK5 Wenströmska Skolan
211019021 Surahammars IBF FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5
2019-11-16 11:15 211019023 Per-Ols IBF FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Fagerstahallen
2019-11-16 12:45 211019024 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Önsta Skolan
2019-11-16 13:00 211019025 Kungsörs IBK FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-11-17 12:00 211019022 IBK Hallsta FK5 - IBK Sala FK5 Sporthallen Hallstahammar
211019027 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Surahammars IBF FK5 Önsta Skolan
2019-11-23 11:15 211019029 Per-Ols IBF FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Fagerstahallen
2019-11-24 11:00 211019028 Västerås IBS Ung FK5 - IBK Hallsta FK5 Klövernhallen Plan 1
2019-11-24 12:30 211019030 IFK Arboga FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Vasahallen
2019-11-24 15:45 211019026 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Sala FK5 Maja Wadstein, Sigrid Granberg Karlbergshallen Köping Trägolv
211019033 Surahammars IBF FK5 - Romfartuna GOIF FK5
2019-11-23 11:15 211019031 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Önsta Skolan
2019-11-26 19:00 211019032 IBK Sala FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Sporthallen Lärkan
2019-11-26 19:00 211019034 IBK Hallsta FK5 - IFK Arboga FK5 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-27 18:15 211019035 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Kungsörs IBK FK5 Önsta Skolan
2019-12-01 11:15 211019036 IBK Köping Ung Vit FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Elsa Westerlund, Maja Wadstein Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-01 13:00 211019039 Kungsörs IBK FK5 - IBK Hallsta FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-12-01 13:45 211019038 IFK Arboga FK5 - IBK Sala FK5 Vasahallen
2019-12-01 14:15 211019040 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Per-Ols IBF FK5 Önsta Skolan
2019-12-01 14:30 211019037 Romfartuna GOIF FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Wenströmska Skolan
2019-12-07 10:30 211019044 Surahammars IBF FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-07 15:30 211019042 Västerås IBS Ung FK5 - IFK Arboga FK5 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 13:00 211019043 IBK Sala FK5 - Kungsörs IBK FK5 Sporthallen Lärkan
2019-12-08 15:15 211019041 Romfartuna GOIF FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Wenströmska Skolan
2019-12-08 15:30 211019045 IBK Hallsta FK5 - Per-Ols IBF FK5 Sporthallen Hallstahammar
2019-12-14 13:00 211019049 Per-Ols IBF FK5 - IBK Sala FK5 Fagerstahallen
2019-12-14 15:45 211019046 IBK Köping Ung Vit FK5 - IFK Arboga FK5 , Maja Wadstein Ullvihallen
2019-12-15 10:00 211019047 Kungsörs IBK FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-12-15 10:00 211019050 IBK Hallsta FK5 - Surahammars IBF FK5 Sporthallen Hallstahammar
2019-12-15 14:15 211019048 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Önsta Skolan
2020-01-11 11:30 211019053 Västerås IBS Ung FK5 - Per-Ols IBF FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-01-12 11:15 211019051 IFK Arboga FK5 - Kungsörs IBK FK5 Vasahallen
2020-01-12 14:00 211019054 IBK Hallsta FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-12 14:30 211019052 Romfartuna GOIF FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Wenströmska Skolan
2020-01-12 15:30 211019055 IBK Sala FK5 - Surahammars IBF FK5 Sporthallen Lärkan
Pantamera BLÅ FK5 Vidarespel-Lätt (08-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-25 15:00 211029002 IBK Sala FK5 - Surahammars IBF FK5 Sporthallen Lärkan
2020-01-26 11:00 211029003 Kungsörs IBK FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Sporthallen Kungsör A
2020-01-26 12:45 211029001 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Hallsta RÖD Ullvihallen
2020-02-02 12:00 211029006 IBK Hallsta RÖD - Kungsörs IBK FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-02 13:30 211029004 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - IBK Sala FK5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-02 14:00 211029005 Surahammars IBF FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-02-08 16:45 211029007 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Sala FK5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-02-09 11:00 211029008 Kungsörs IBK FK5 - Surahammars IBF FK5 Sporthallen Kungsör A
2020-02-09 12:15 211029009 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - IBK Hallsta RÖD Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-15 09:30 211029012 Surahammars IBF FK5 - IBK Hallsta RÖD Mälarenergi Arena Surahammar
2020-02-15 11:45 211029011 IBK Sala FK5 - Kungsörs IBK FK5 Sporthallen Lärkan
2020-03-29 13:20 211029010 IBK Köping Ung Vit FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Ullvihallen
2020-02-20 18:30 211029015 IBK Hallsta RÖD - IBK Sala FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-22 12:45 211029014 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Surahammars IBF FK5 Önsta Skolan
2020-02-23 10:00 211029013 Kungsörs IBK FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Sporthallen Kungsör A
211029017 Surahammars IBF FK5 - IBK Sala FK5
2020-03-01 13:30 211029018 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Kungsörs IBK FK5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-01 17:00 211029016 IBK Hallsta RÖD - IBK Köping Ung Vit FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-03-07 14:00 211029019 IBK Sala FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Sporthallen Lärkan
2020-03-08 09:30 211029020 IBK Köping Ung Vit FK5 - Surahammars IBF FK5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-08 11:00 211029021 Kungsörs IBK FK5 - IBK Hallsta RÖD Sporthallen Kungsör A
2020-03-14 11:00 211029023 Surahammars IBF FK5 - Kungsörs IBK FK5 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-15 10:00 211029024 IBK Hallsta RÖD - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-03-15 13:45 211029022 IBK Sala FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Sporthallen Lärkan
2020-03-21 11:00 211029026 Kungsörs IBK FK5 - IBK Sala FK5 Sporthallen Kungsör A
2020-03-22 10:00 211029027 IBK Hallsta RÖD - Surahammars IBF FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-03-22 11:45 211029025 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Kristiansborgshallen
2020-03-28 10:00 211029029 Surahammars IBF FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-28 15:45 211029028 IBK Köping Ung Vit FK5 - Kungsörs IBK FK5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-29 15:00 211029030 IBK Sala FK5 - IBK Hallsta RÖD Sporthallen Lärkan
Pantamera BLÅ FK5 Vidarespel-Svår (08-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-25 12:30 211030002 IFK Arboga FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Sturehallen
2020-01-26 10:00 211030003 Per-Ols IBF FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Fagerstahallen
2020-01-26 14:00 211030001 IBK Hallsta FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-01 13:00 211030006 Västerås IBS Ung FK5 - Per-Ols IBF FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-02-02 12:30 211030004 Romfartuna GOIF FK5 - IFK Arboga FK5 Klövernhallen Plan 3
2020-02-02 15:15 211030005 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Hallsta FK5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-08 11:00 211030008 Per-Ols IBF FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Fagerstahallen
2020-02-09 10:30 211030009 Romfartuna GOIF FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Wenströmska Skolan
2020-02-09 14:00 211030007 IBK Hallsta FK5 - IFK Arboga FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-15 12:45 211030012 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Önsta Skolan
2020-02-15 16:15 211030011 IFK Arboga FK5 - Per-Ols IBF FK5 Vasahallen
2020-02-16 12:00 211030010 IBK Hallsta FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-08 15:30 211030015 Västerås IBS Ung FK5 - IFK Arboga FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-02-22 13:30 211030014 Romfartuna GOIF FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Wenströmska Skolan
2020-02-22 14:00 211030013 Per-Ols IBF FK5 - IBK Hallsta FK5 Fagerstahallen
2020-03-01 10:30 211030018 Romfartuna GOIF FK5 - Per-Ols IBF FK5 Wenströmska Skolan
2020-03-01 13:00 211030016 Västerås IBS Ung FK5 - IBK Hallsta FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-03-01 15:15 211030017 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IFK Arboga FK5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-07 13:45 211030019 IFK Arboga FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Vasahallen
2020-03-07 14:00 211030021 Per-Ols IBF FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Fagerstahallen
2020-03-08 17:00 211030020 IBK Hallsta FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-03-14 11:30 211030023 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Per-Ols IBF FK5 Önsta Skolan
2020-03-14 11:30 211030024 Västerås IBS Ung FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-03-15 13:45 211030022 IFK Arboga FK5 - IBK Hallsta FK5 Vasahallen
2020-03-21 11:30 211030027 Västerås IBS Ung FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-03-22 10:30 211030025 Romfartuna GOIF FK5 - IBK Hallsta FK5 Wenströmska Skolan
2020-03-22 12:00 211030026 Per-Ols IBF FK5 - IFK Arboga FK5 Fagerstahallen
2020-03-28 11:15 211030029 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Önsta Skolan
2020-03-28 13:45 211030030 IFK Arboga FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Vasahallen
2020-03-29 14:00 211030028 IBK Hallsta FK5 - Per-Ols IBF FK5 Sporthallen Hallstahammar
Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 12:15 211015005 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 5 - 2 Jonas Langgren, Michael Rosén Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-06 10:30 211015002 Surahammars IBF FK1 - Lillån IBK FK1 3 - 3 Linn Rollert, Matilda Pichler Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-06 14:30 211015004 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Sala FK1 7 - 7 Linn Rollert, Mohamed Abdirisak Önsta Skolan
2019-10-06 17:30 211015003 IFK Arboga FK1 - IBF Örebro Utv FK1 2 - 10 Max Rambow, Linus Persson Vasahallen
2019-10-12 09:00 211015006 IBK Hallsta FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 3 - 4 Jenny Olofsson, Matilda Pichler Nibblehallen
2019-10-12 13:00 211015009 Lillån IBK FK1 - IBK Köping Ung FK1 2 - 5 Fredrik Alm, Christher Johansson Lillåns skola
2019-10-12 15:15 211015008 IBF Örebro Utv FK1 - Surahammars IBF FK1 3 - 1 Tomas Persson, Kim Palmroth Tybblelundsskolan
2019-10-12 16:00 211015007 IBK Sala FK1 - IFK Arboga FK1 3 - 4 Burak Unsal, Camilla Eriksson Sporthallen Lärkan
2019-10-15 18:30 211015012 Surahammars IBF FK1 - IBK Sala FK1 5 - 2 Jenny Olofsson, Matilda Pichler Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-16 19:30 211015011 IBK Köping Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 2 - 5 Henrik Brehmer, Simon Morberg Ullvihallen
2019-10-16 19:30 211015013 IFK Arboga FK1 - IBK Hallsta FK1 3 - 8 Yotsaphong Chaiphring, Max Rambow Vasahallen
2019-10-16 20:00 211015014 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 7 - 5 Lars-Göran Eklund, Edvin Vare Önsta Skolan
2019-10-19 09:30 211015017 IBK Hallsta FK1 - Surahammars IBF FK1 2 - 5 Lars-Göran Eklund, Edvin Vare Nibblehallen
2019-10-19 13:45 211015016 Rönnby IBK Ung FK1 - IFK Arboga FK1 5 - 2 Tova Nordquist, Frida Norlén Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-20 09:00 211015019 IBF Örebro Utv FK1 - Lillån IBK FK1 7 - 3 Fredrik Alm, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-10-20 12:00 211015018 IBK Sala FK1 - IBK Köping Ung FK1 1 - 2 Burak Unsal, Jimmie Nilsson Sporthallen Lärkan
2019-10-26 12:15 211015023 IFK Arboga FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 2 - 1 Albin Bergqvist, Fernando Rocabado Vasahallen
2019-10-27 09:30 211015021 IBK Köping Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 3 - 1 Joel Andersson, Jesper Hellquist Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-27 10:30 211015025 Lillån IBK FK1 - IBK Sala FK1 7 - 0 Fredrik Alm, Tomas Helgesson Mellringehallen - Örebro
2019-10-27 16:00 211015022 Surahammars IBF FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 1 - 3 Jenny Olofsson, Matilda Pichler Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-09 11:15 211015027 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Köping Ung FK1 4 - 1 Michael Rosén, Jonas Langgren Kristiansborgshallen
2019-11-09 16:00 211015029 IBK Sala FK1 - IBF Örebro Utv FK1 3 - 4 Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Sala Idrottshall
2019-11-10 13:30 211015028 IBK Hallsta FK1 - Lillån IBK FK1 5 - 5 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Sporthallen Hallstahammar
2019-11-10 14:30 211015026 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 1 - 2 Edvin Vare, Simon Morberg Önsta Skolan
2019-11-11 19:30 211015031 IBK Köping Ung FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 5 - 2 Henrik Syversen, Jonathan Mc Iver Ullvihallen
2019-11-12 18:30 211015032 Surahammars IBF FK1 - IFK Arboga FK1 2 - 0 Jerry Nilsson, Jimmie Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-12 18:45 211015034 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Hallsta FK1 6 - 1 Christher Johansson, Gustav Salmela Tybblelundsskolan
2019-11-12 19:10 211015035 Lillån IBK FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 3 - 6 Felicia Setthammar, Gustav Westman Lillåns skola
2019-11-16 10:00 211015039 IBK Hallsta FK1 - IBK Sala FK1 3 - 3 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Nibblehallen
2019-11-16 12:15 211015038 Rönnby IBK Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 2 - 5 Yotsaphong Chaiphring, Lars-Göran Eklund Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-17 14:30 211015036 IFK Arboga FK1 - IBK Köping Ung FK1 3 - 4 Jimmie Nilsson, Jerry Nilsson Vasahallen
2019-11-17 14:30 211015037 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Lillån IBK FK1 3 - 6 Mohamed Abdirisak, Alexander Milovanovic Önsta Skolan
2019-11-22 19:30 211015045 Lillån IBK FK1 - IFK Arboga FK1 4 - 4 Jonathan Eriksson, Anna Palmqvist Lillåns skola
2019-11-23 15:00 211015044 IBF Örebro Utv FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 10 - 0 Jonathan Eriksson, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-11-24 09:30 211015041 IBK Köping Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 2 - 1 Michael Rosén, Jonas Langgren Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-11-24 14:00 211015043 IBK Sala FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 3 - 5 Henrik Syversen, Jonathan Mc Iver Sporthallen Lärkan
2019-11-25 19:00 211015046 IBK Hallsta FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 2 - 2 Mohamed Abdirisak, Philip Groop Nibblehallen
2019-11-26 19:15 211015049 Lillån IBK FK1 - Surahammars IBF FK1 3 - 3 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Lillåns skola
2019-11-27 18:30 211015048 IBF Örebro Utv FK1 - IFK Arboga FK1 5 - 2 Mats Eriksson, Fredrik Knutsson Tybblelundsskolan
2019-11-28 19:00 211015047 IBK Sala FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 4 - 4 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Sporthallen Lärkan
2019-11-19 18:30 211015052 Surahammars IBF FK1 - IBF Örebro Utv FK1 3 - 4 Linn Rollert, David Hildingstam Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-07 09:30 211015051 IBK Köping Ung FK1 - Lillån IBK FK1 6 - 0 Michael Rosén, Jonas Langgren Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-08 12:30 211015053 IFK Arboga FK1 - IBK Sala FK1 4 - 5 Petter Windås, August Ericsson Vasahallen
2019-12-08 13:30 211015054 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 2 - 2 Edvin Vare, Emil Nilsson Wenströmska Skolan
2019-12-10 19:00 211015058 IBK Sala FK1 - Surahammars IBF FK1 5 - 4 Linn Rollert, David Hildingstam Sporthallen Lärkan
2019-12-11 18:00 211015056 Rönnby IBK Ung FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 4 - 2 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Kristiansborgshallen
2019-12-11 18:45 211015059 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Köping Ung FK1 2 - 2 Gustav Salmela, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2019-12-11 19:00 211015057 IBK Hallsta FK1 - IFK Arboga FK1 2 - 1 Philip Groop, Yotsaphong Chaiphring Nibblehallen
2019-12-14 16:30 211015062 Surahammars IBF FK1 - IBK Hallsta FK1 5 - 3 Camilla Eriksson, Kai Kinnari Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-15 10:30 211015065 Lillån IBK FK1 - IBF Örebro Utv FK1 2 - 6 Francisco Contreras, Tilde Pettersson Mellringehallen - Örebro
2019-12-15 16:45 211015063 IFK Arboga FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 3 - 1 Petter Windås, Matilda Pichler Vasahallen
2019-12-17 19:15 211015061 IBK Köping Ung FK1 - IBK Sala FK1 4 - 2 Henrik Syversen, Jonathan Mc Iver Ullvihallen
2019-12-21 10:00 211015068 IBK Hallsta FK1 - IBK Köping Ung FK1 2 - 3 Lars Flink, Tobias Söderberg Nibblehallen
2019-12-21 11:15 211015067 Rönnby IBK Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 6 - 4 Henrik Syversen, Jonathan Mc Iver Önsta Skolan
2019-12-21 12:30 211015069 IBK Sala FK1 - Lillån IBK FK1 3 - 9 Linn Rollert, David Hildingstam Sporthallen Lärkan
2019-12-21 14:30 211015066 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IFK Arboga FK1 4 - 4 Yotsaphong Chaiphring, David Hildingstam Wenströmska Skolan
2020-01-11 09:30 211015072 Surahammars IBF FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 0 - 1 William Salomaa, Lars-Göran Eklund Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-11 12:30 211015075 Lillån IBK FK1 - IBK Hallsta FK1 3 - 5 Fredrik Knutsson, Tilde Pettersson Lillåns skola
2020-01-11 16:00 211015074 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Sala FK1 8 - 3 Fredrik Alm, Anna Palmqvist Tybblelundsskolan
2020-01-12 09:30 211015071 IBK Köping Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 9 - 2 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-18 10:00 211015077 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Köping Ung FK1 1 - 5 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Wenströmska Skolan
2020-01-18 11:00 211015079 IBK Hallsta FK1 - IBF Örebro Utv FK1 3 - 1 Edvin Vare, Simon Morberg Nibblehallen
2020-01-18 13:15 211015078 Rönnby IBK Ung FK1 - Lillån IBK FK1 5 - 3 William Salomaa, Lars-Göran Eklund Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-18 16:30 211015076 IFK Arboga FK1 - Surahammars IBF FK1 1 - 2 , Jonathan Mc Iver Vasahallen
2020-01-20 18:30 211015081 IBK Köping Ung FK1 - IFK Arboga FK1 3 - 1 Jonathan Mc Iver, Simon Morberg Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-20 19:00 211015084 IBF Örebro Utv FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 4 - 4 Gustav Salmela, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2020-01-21 19:00 211015083 IBK Sala FK1 - IBK Hallsta FK1 5 - 2 August Ericsson, Burak Unsal Sporthallen Lärkan
2020-01-25 12:30 211015085 Lillån IBK FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 9 - 1 Johan Palmér, Gustav Salmela Lillåns skola
2020-01-24 19:45 211015087 IFK Arboga FK1 - Lillån IBK FK1 1 - 1 Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2020-01-25 10:30 211015086 Surahammars IBF FK1 - IBK Köping Ung FK1 6 - 4 Yotsaphong Chaiphring, Burak Unsal Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-26 13:15 211015089 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Sala FK1 5 - 3 Michael Rosén, Jonas Langgren Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-26 14:30 211015088 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 2 - 11 Lars-Göran Eklund, William Salomaa Önsta Skolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Örebro Utv FK1 16 13 2 1 91-35 56 41
2. IBK Köping Ung FK1 16 12 1 3 60-35 25 37
3. Rönnby IBK Ung FK1 16 10 2 4 64-54 10 32
4. Surahammars IBF FK1 16 7 2 7 47-43 4 23
5. Lillån IBK FK1 16 4 5 7 63-63 0 17
6. IBK Hallsta FK1 16 4 4 8 46-56 -10 16
7. Romfartuna GOIF/ VIBS Ung FK1 16 3 4 9 42-79 -37 13
8. IFK Arboga FK1 16 3 3 10 37-60 -23 12
9. IBK Sala FK1 16 3 3 10 52-77 -25 12
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK1 Vidarespel-Lätt (04-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-02-07 19:45 211031002 IFK Arboga FK1 - Lillån IBK FK1 2 - 3 Yotsaphong Chaiphring, Philip Groop Vasahallen
2020-02-08 12:15 211031001 IBK Sala FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 6 - 1 Francisco Contreras, Edvin Vare Sporthallen Lärkan
2020-02-16 14:30 211031003 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 4 - 4 Edvin Vare, Frida Norlén Önsta Skolan
2020-02-18 19:30 211031004 IFK Arboga FK1 - IBK Sala FK1 4 - 2 Philip Groop, Yotsaphong Chaiphring Vasahallen
211031005 IBK Hallsta FK1 - Lillån IBK FK1 WO (5 - 0)
2020-02-19 20:00 211031006 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IFK Arboga FK1 3 - 2 Edvin Vare, Francisco Contreras Önsta Skolan
2020-03-01 15:00 211031008 IBK Sala FK1 - Lillån IBK FK1 Emil Nilsson, Linn Rollert Sporthallen Lärkan
2020-03-03 19:30 211031007 IFK Arboga FK1 - IBK Hallsta FK1 Albin Bergqvist, Petter Windås Vasahallen
2020-03-03 19:20 211031010 Lillån IBK FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Felicia Setthammar, Gustav Salmela Lillåns skola
2020-03-09 19:00 211031009 IBK Hallsta FK1 - IBK Sala FK1 Jonathan Mc Iver, Max Rambow Nibblehallen
2020-03-14 14:30 211031011 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Sala FK1 Emil Nilsson, Oscar Nordlander Wenströmska Skolan
2020-03-14 15:30 211031012 Lillån IBK FK1 - IFK Arboga FK1 , Fredrik Alm Mellringehallen - Örebro
2020-03-21 12:00 211031014 IBK Sala FK1 - IFK Arboga FK1 Burak Unsal, Ludvig Holm Sporthallen Lärkan
2020-03-21 16:00 211031013 IBK Hallsta FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Yotsaphong Chaiphring, William Salomaa Nibblehallen
2020-03-28 15:15 211031016 IFK Arboga FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Andre Hagelin, Philip Rimsten Vasahallen
2020-03-29 11:00 211031015 Lillån IBK FK1 - IBK Hallsta FK1 , Felicia Setthammar Mellringehallen - Örebro
2020-03-20 19:30 211031018 Lillån IBK FK1 - IBK Sala FK1 Mellringehallen - Örebro
2020-03-25 19:00 211031017 IBK Hallsta FK1 - IFK Arboga FK1 Lars-Göran Eklund, Linn Rollert Nibblehallen
2020-03-31 19:00 211031019 IBK Sala FK1 - IBK Hallsta FK1 Burak Unsal, Ludvig Holm Sporthallen Lärkan
2020-04-12 211031020 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Önsta Skolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Hallsta FK1 2 1 1 0 9-4 5 4
2. Romfartuna GOIF/ VIBS Ung FK1 3 1 1 1 8-12 -4 4
3. IBK Sala FK1 2 1 0 1 8-5 3 3
4. IFK Arboga FK1 3 1 0 2 8-8 0 3
5. Lillån IBK FK1 2 1 0 1 3-7 -4 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK1 Vidarespel-Svår (04-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-02-09 16:00 211032001 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Köping Ung FK1 5 - 5 Tilde Pettersson, Gustav Westman Tybblelundsskolan
2020-02-09 16:30 211032002 Rönnby IBK Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 4 - 2 Fernando Rocabado, William Salomaa Bombardier Arena A
2020-02-12 19:30 211032004 IBK Köping Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 7 - 5 Max Rambow, William Salomaa Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-02-14 19:30 211032003 Surahammars IBF FK1 - IBF Örebro Utv FK1 3 - 4 Linn Rollert, Emil Nilsson Kättinghallen
2020-03-07 11:30 211032005 Surahammars IBF FK1 - IBK Köping Ung FK1 Lars-Göran Eklund, Philip Groop Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-07 17:45 211032006 IBF Örebro Utv FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Fredrik Alm, Tilde Pettersson Birgittaskolan
2020-03-10 19:30 211032008 IBK Köping Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 Edvin Vare, Simon Morberg Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-15 15:00 211032007 Rönnby IBK Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Kristiansborgshallen
2020-03-22 211032010 IBF Örebro Utv FK1 - Surahammars IBF FK1 Fredrik Alm, Mats Eriksson Birgittaskolan
2020-03-22 16:30 211032009 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Köping Ung FK1 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Kristiansborgshallen
2020-03-28 12:00 211032011 Surahammars IBF FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 , Emil Nilsson Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-29 16:00 211032012 IBK Köping Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Karlbergshallen Köping Trägolv
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Köping Ung FK1 2 1 1 0 12-10 2 4
2. IBF Örebro Utv FK1 2 1 1 0 9-8 1 4
3. Rönnby IBK Ung FK1 2 1 0 1 9-9 0 3
4. Surahammars IBF FK1 2 0 0 2 5-8 -3 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK2 VIBF/ÖLIBF (05-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 11:30 211016001 Per-Ols IBF FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro 9 - 3 Linn Rollert, Jenny Olofsson Fagerstahallen
2019-10-06 09:00 211016003 IBF Örebro Utv FK2 - Nora IBK FK2 4 - 2 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-10-12 11:30 211016005 Nora IBK FK2 - Per-Ols IBF FK2 0 - 5 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Idrottshuset, Nora
2019-10-13 13:15 211016004 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Rönnby IBK Ung FK2 3 - 7 Fredrik Alm, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2019-10-19 11:45 211016007 Rönnby IBK Ung FK2 - Ekeby IF FK2 8 - 1 Tova Nordquist, Burak Unsal Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-20 17:15 211016008 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Nora IBK FK2 2 - 0 Tomas Helgesson, Gustav Salmela Tybblelundsskolan
2019-10-26 11:30 211016010 Nora IBK FK2 - Rönnby IBK Ung FK2 7 - 2 Emil Wass, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2019-10-26 15:30 211016011 Ekeby IF FK2 - IBF Örebro Utv FK2 0 - 10 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-09 13:15 211016013 Rönnby IBK Ung FK2 - IBF Örebro Utv FK2 5 - 8 Linus Persson, Max Rambow Kristiansborgshallen
2019-11-10 12:45 211016015 Ekeby IF FK2 - Per-Ols IBF FK2 3 - 3 Tomas Helgesson, Leo Rehnvall Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-16 09:00 211016018 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Ekeby IF FK2 3 - 5 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2019-11-16 16:00 211016017 Per-Ols IBF FK2 - IBF Örebro Utv FK2 2 - 7 David Hildingstam, Kai Kinnari Fagerstahallen
2019-11-20 19:15 211016021 Ekeby IF FK2 - Nora IBK FK2 2 - 2 Tomas Helgesson, Fredrik Knutsson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-21 19:00 211016020 IBF Örebro Utv FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro 16 - 5 Gustav Salmela, Oscar Sundström Tybblelundsskolan
2019-11-24 15:30 211016019 Rönnby IBK Ung FK2 - Per-Ols IBF FK2 8 - 2 Edvin Vare, Lars-Göran Eklund Önsta Skolan
2019-12-07 11:00 211016024 Nora IBK FK2 - IBF Örebro Utv FK2 3 - 5 Tomas Persson, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2019-12-07 14:15 211016022 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Per-Ols IBF FK2 0 - 4 Anna Palmqvist, Emil Wass Tybblelundsskolan
2019-12-14 12:45 211016025 Rönnby IBK Ung FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro 15 - 3 Edvin Vare, Lars-Göran Eklund Önsta Skolan
2019-12-15 13:00 211016026 Per-Ols IBF FK2 - Nora IBK FK2 2 - 6 Kai Kinnari, Camilla Eriksson Fagerstahallen
2019-12-08 17:15 211016028 Ekeby IF FK2 - Rönnby IBK Ung FK2 3 - 5 Jonathan Eriksson, Emil Wass Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-12-21 11:00 211016029 Nora IBK FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro 8 - 2 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Idrottshuset, Nora
2020-01-11 12:45 211016031 Rönnby IBK Ung FK2 - Nora IBK FK2 4 - 3 Jonas Langgren, Michael Rosén Önsta Skolan
2020-01-12 13:30 211016032 Ekeby IF FK2 - IBF Örebro Utv FK2 1 - 8 Henrik Zegelsson, Oscar Sundström Skogstorpskolan
2020-01-19 15:00 211016034 IBF Örebro Utv FK2 - Rönnby IBK Ung FK2 6 - 8 Emil Wass, Gustav Salmela Birgittaskolan
2020-01-19 16:00 211016036 Per-Ols IBF FK2 - Ekeby IF FK2 4 - 2 Ludvig Holm, Burak Unsal Fagerstahallen
211016038 IBF Örebro Utv FK2 - Per-Ols IBF FK2 Birgittaskolan
2020-01-25 16:00 211016039 Ekeby IF FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro 3 - 1 Henrik Zegelsson, Daniel Kallin Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-02 12:30 211016042 Ekeby IF FK2 - Nora IBK FK2 4 - 1 Lucas Claesson, Tomas Helgesson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-02 13:00 211016040 Per-Ols IBF FK2 - Rönnby IBK Ung FK2 4 - 4 Camilla Eriksson, Jenny Olofsson Fagerstahallen
2020-02-04 20:00 211016041 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - IBF Örebro Utv FK2 1 - 9 Jonathan Eriksson, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2020-02-09 09:00 211016045 IBF Örebro Utv FK2 - Nora IBK FK2 4 - 3 Gustav Westman, Jonathan Ahlqvist Tybblelundsskolan
2020-03-01 12:45 211016043 Per-Ols IBF FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro Kai Kinnari, Andre Hagelin Fagerstahallen
2020-01-31 19:30 211016047 Nora IBK FK2 - Per-Ols IBF FK2 4 - 3 Jonathan Eriksson, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2020-02-15 15:00 211016046 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Rönnby IBK Ung FK2 3 - 2 Gustav Salmela, Jonathan Eriksson Tybblelundsskolan
2020-03-07 09:00 211016050 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Nora IBK FK2 Fredrik Alm, Tomas Helgesson Birgittaskolan
2020-03-07 15:15 211016049 Rönnby IBK Ung FK2 - Ekeby IF FK2 Edvin Vare, Linus Persson Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-10 19:00 211016052 Nora IBK FK2 - Rönnby IBK Ung FK2 Fredrik Alm, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2020-03-10 19:00 211016053 IBF Örebro Utv FK2 - Ekeby IF FK2 Tony Wennberg, Oscar Söljén Tybblelundsskolan
2020-03-14 11:15 211016055 Rönnby IBK Ung FK2 - IBF Örebro Utv FK2 Tova Nordquist Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-15 12:30 211016057 Ekeby IF FK2 - Per-Ols IBF FK2 Oscar Söljén, Tony Wennberg Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-21 15:00 211016059 Per-Ols IBF FK2 - IBF Örebro Utv FK2 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Fagerstahallen
2020-03-22 10:45 211016060 ÖSK Ungdom/KFUM Örebro - Ekeby IF FK2 Daniel Kallin, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2020-03-27 19:30 211016063 Nora IBK FK2 - Ekeby IF FK2 Fredrik Alm, Gustav Salmela Idrottshuset, Nora
2020-03-28 14:15 211016061 Rönnby IBK Ung FK2 - Per-Ols IBF FK2 Oscar Nordlander, Lars-Göran Eklund Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-29 14:45 211016062 IBF Örebro Utv FK2 - ÖSK Ungdom/KFUM Örebro Tony Wennberg, Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Örebro Utv FK2 10 9 0 1 77-30 47 27
2. Rönnby IBK Ung FK2 11 7 1 3 68-43 25 22
3. Per-Ols IBF FK2 10 4 2 4 38-37 1 14
4. Nora IBK FK2 12 4 1 7 39-39 0 13
5. Ekeby IF FK2 10 3 2 5 24-45 -21 11
6. ÖSK Ungdom/ KFUM Örebro 11 2 0 9 26-78 -52 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK3 VIBF/ÖLIBF (06-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-04 18:30 211017002 Lillån IBK - Ekeby IF FK3 0 - 6 Tomas Helgesson, Oscar Sundström Lillåns skola
2019-10-05 10:30 211017004 IBK Sala FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 1 - 6 Burak Unsal, Ludvig Holm Sporthallen Lärkan
2019-10-05 14:00 211017003 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Knäppmora AIK FK3 3 - 4 Fredrik Alm, Oscar Sundström Tegelbruket
2019-10-06 13:15 211017001 IFK Arboga FK3 - Per-Ols IBF FK3 6 - 4 Joel Andersson, Anton Hellqvist Sturehallen
2019-10-18 18:00 211017005 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IBK Hallsta FK3 2 - 2 Yotsaphong Chaiphring, David Hildingstam Frida Hansdotter Arena
2019-10-11 19:00 211017008 IBK Hallsta FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 7 - 1 Yotsaphong Chaiphring, Lars-Göran Eklund Nibblehallen
2019-10-12 11:00 211017006 Per-Ols IBF FK3 - Lillån IBK 2 - 6 Tobias Söderberg, Lars Flink Fagerstahallen
2019-10-12 11:00 211017007 Knäppmora AIK FK3 - IFK Arboga FK3 3 - 2 Felicia Setthammar, David Hildingstam Skinnskattebergs Sporthall
2019-10-13 09:30 211017009 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 3 - 3 Lars-Göran Eklund, Edvin Vare Klövernhallen Plan 1
2019-10-13 15:45 211017010 Ekeby IF FK3 - IBK Sala FK3 5 - 2 Shanaz Nabipour, Tilde Pettersson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-19 13:00 211017013 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Ekeby IF FK3 1 - 5 Andre Hagelin, Philip Rimsten Frida Hansdotter Arena
2019-10-19 14:45 211017014 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 8 - 4 Isac Åhman, Anna Palmqvist Tegelbruket
2019-10-19 17:00 211017011 Knäppmora AIK FK3 - Per-Ols IBF FK3 3 - 3 Camilla Eriksson, Kai Kinnari Skinnskattebergs Sporthall
2019-10-20 12:30 211017015 IFK Arboga FK3 - IBK Hallsta FK3 3 - 8 Joel Andersson, Jesper Hellquist Vasahallen
2019-10-20 14:00 211017012 IBK Sala FK3 - Lillån IBK 5 - 4 Lars-Göran Eklund, Edvin Vare Sporthallen Lärkan
2019-10-25 19:30 211017020 Lillån IBK - Skogsgymnastikens IBS FK3 7 - 1 Felicia Setthammar, Tomas Helgesson Lillåns skola
2019-10-26 14:00 211017017 IBK Hallsta FK3 - Knäppmora AIK FK3 0 - 0 Felicia Setthammar, William Salomaa Nibblehallen
2019-10-27 11:00 211017018 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - IFK Arboga FK3 6 - 0 Jerry Nilsson, Emil Nilsson Klövernhallen Plan 1
2019-10-27 11:30 211017019 Ekeby IF FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 4 - 0 Tony Wennberg, Shanaz Nabipour Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-27 13:45 211017016 Per-Ols IBF FK3 - IBK Sala FK3 3 - 5 Kai Kinnari, Yotsaphong Chaiphring Fagerstahallen
2019-11-09 10:30 211017025 Knäppmora AIK FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 4 - 2 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Skinnskattebergs Sporthall
2019-11-09 16:30 211017024 IFK Arboga FK3 - Ekeby IF FK3 4 - 3 Gustav Salmela, Joel Andersson Vasahallen
2019-11-10 13:00 211017022 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IBK Sala FK3 5 - 4 David Hildingstam, Emil Nilsson Frida Hansdotter Arena
2019-11-10 16:00 211017021 IBK Hallsta FK3 - Per-Ols IBF FK3 4 - 1 Fred Söderholm, Hugo Söderholm Sporthallen Hallstahammar
2019-11-10 16:00 211017023 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Lillån IBK 4 - 3 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tegelbruket
2019-11-15 19:30 211017029 Lillån IBK - IFK Arboga FK3 4 - 2 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Lillåns skola
2019-11-17 09:30 211017028 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - IBK Hallsta FK3 0 - 3 Ludvig Hjalmar, Conrad Hjelm Klövernhallen Plan 1
2019-11-17 13:45 211017026 Per-Ols IBF FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 4 - 8 Emil Nilsson, Kai Kinnari Fagerstahallen
2019-11-17 16:45 211017027 IBK Sala FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 9 - 0 Ludvig Hjalmar, Conrad Hjelm Sporthallen Lärkan
2019-11-17 16:45 211017030 Ekeby IF FK3 - Knäppmora AIK FK3 5 - 1 Leo Rehnvall, Tomas Helgesson Skogstorpskolan
2019-11-22 19:00 211017032 IBK Hallsta FK3 - Ekeby IF FK3 3 - 3 Andre Hagelin, Philip Rimsten Sporthallen Hallstahammar
2019-11-23 12:00 211017031 Knäppmora AIK FK3 - Lillån IBK 2 - 1 Jimmie Nilsson, Jerry Nilsson Skinnskattebergs Sporthall
2019-11-23 17:00 211017034 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Skogsgymnastikens IBS FK3 5 - 5 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tegelbruket
2019-11-23 17:30 211017033 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Per-Ols IBF FK3 4 - 6 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Klövernhallen Plan 1
2019-11-24 13:00 211017035 IFK Arboga FK3 - IBK Sala FK3 6 - 3 Jojje Alriksson, Joel Andersson Sturehallen
2019-12-06 19:30 211017038 Lillån IBK - IBK Hallsta FK3 3 - 5 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Lillåns skola
2019-12-07 13:15 211017037 Ekeby IF FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 8 - 0 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Skogstorpskolan
2019-12-08 11:00 211017040 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IFK Arboga FK3 2 - 3 Fred Söderholm, Hugo Söderholm Frida Hansdotter Arena
2019-12-08 13:00 211017036 Per-Ols IBF FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 2 - 11 Fernando Rocabado, Vilhelm Nordström Fagerstahallen
2019-12-08 14:30 211017039 IBK Sala FK3 - Knäppmora AIK FK3 3 - 3 Francisco Contreras, Frida Norlén Sporthallen Lärkan
2019-12-14 10:30 211017041 Knäppmora AIK FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 11 - 2 Tova Nordquist, Frida Norlén Skinnskattebergs Sporthall
2019-12-14 13:00 211017042 IBK Hallsta FK3 - IBK Sala FK3 1 - 1 Tova Nordquist, Frida Norlén Nibblehallen
2019-12-14 13:00 211017043 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Lillån IBK 3 - 10 David Hildingstam, William Salomaa Klövernhallen Plan 1
2019-12-15 12:35 211017045 IFK Arboga FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 5 - 6 Petter Windås, Fredrik Alm Vasahallen
2019-12-15 15:45 211017044 Ekeby IF FK3 - Per-Ols IBF FK3 17 - 0 Jonathan Ahlqvist, Gustav Salmela Skogstorpskolan
2020-01-10 19:00 211017048 IBK Hallsta FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 5 - 2 Emil Nilsson, Francisco Contreras Nibblehallen
2020-01-11 10:00 211017049 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - IBK Sala FK3 3 - 3 Frida Norlén, Edvin Vare Klövernhallen Plan 1
2020-01-11 13:00 211017047 Per-Ols IBF FK3 - IFK Arboga FK3 4 - 5 Kai Kinnari, Camilla Eriksson Fagerstahallen
2020-01-11 13:30 211017050 Ekeby IF FK3 - Lillån IBK 6 - 2 Jonathan Eriksson, Oscar Sundström Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-11 14:30 211017046 Knäppmora AIK FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 2 - 3 Emil Nilsson, Jerry Nilsson Skinnskattebergs Sporthall
2020-01-18 12:00 211017054 IBK Sala FK3 - Ekeby IF FK3 1 - 7 Mårten Hanold, Andreas Larsson Sporthallen Lärkan
2020-01-18 13:30 211017052 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IBK Hallsta FK3 6 - 1 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Tegelbruket
2020-01-18 14:00 211017055 Lillån IBK - Per-Ols IBF FK3 12 - 1 Gustav Salmela, Oscar Sundström Lillåns skola
2020-01-19 13:00 211017053 Skogsgymnastikens IBS FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 4 - 4 Jimmie Nilsson, Emil Nilsson Frida Hansdotter Arena
2020-01-19 13:45 211017051 IFK Arboga FK3 - Knäppmora AIK FK3 2 - 3 Jojje Alriksson, Joel Andersson Sturehallen
2020-01-25 09:00 211017059 IBK Hallsta FK3 - IFK Arboga FK3 2 - 5 Emil Nilsson, Lars-Göran Eklund Nibblehallen
2020-01-25 13:00 211017058 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 3 - 2 Lars-Göran Eklund, Emil Nilsson Klövernhallen Plan 1
2020-01-25 15:30 211017056 Lillån IBK - IBK Sala FK3 8 - 2 Gustav Westman, Oscar Sundström Lillåns skola
2020-01-26 15:30 211017057 Ekeby IF FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 7 - 0 Tomas Helgesson, Oscar Sundström Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-26 16:00 211017060 Per-Ols IBF FK3 - Knäppmora AIK FK3 1 - 7 Matilda Pichler, Jenny Olofsson Fagerstahallen
2020-02-08 12:00 211017065 Knäppmora AIK FK3 - IBK Hallsta FK3 2 - 3 Tova Nordquist, Frida Norlén Skinnskattebergs Sporthall
2020-02-09 13:40 211017061 IFK Arboga FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 4 - 1 Henrik Brehmer, Daniel Östling Vasahallen
2020-02-09 16:15 211017062 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Ekeby IF FK3 1 - 2 Leo Rehnvall, Oscar Sundström Tegelbruket
2020-02-22 11:00 211017064 IBK Sala FK3 - Per-Ols IBF FK3 2 - 6 Burak Unsal, Moltas Gunnarsson Sporthallen Lärkan
2020-02-23 13:00 211017063 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Lillån IBK 2 - 6 Camilla Eriksson, Kai Kinnari Frida Hansdotter Arena
2020-02-08 16:00 211017068 Ekeby IF FK3 - IFK Arboga FK3 5 - 1 Oscar Sundström, Leo Rehnvall Skogstorpskolan
2020-02-14 18:00 211017067 Lillån IBK - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 4 - 2 Tomas Helgesson, Jonathan Eriksson Lillåns skola
2020-02-15 10:00 211017069 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Knäppmora AIK FK3 3 - 2 Tova Nordquist, Frida Norlén Klövernhallen Plan 1
2020-02-16 12:00 211017070 Per-Ols IBF FK3 - IBK Hallsta FK3 4 - 4 Daniel Östling, Francisco Contreras Fagerstahallen
2020-02-16 12:30 211017066 IBK Sala FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 8 - 4 Fred Söderholm, Hugo Söderholm Sporthallen Lärkan
2020-03-07 10:00 211017074 IBK Hallsta FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Tova Nordquist, Frida Norlén Nibblehallen
2020-03-07 12:15 211017071 IFK Arboga FK3 - Lillån IBK Viktor Köhler, Emil Nilsson Vasahallen
2020-03-08 14:30 211017075 Knäppmora AIK FK3 - Ekeby IF FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2020-03-08 15:00 211017073 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Per-Ols IBF FK3 Jojje Alriksson, Joel Andersson Frida Hansdotter Arena
2020-03-08 16:00 211017072 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IBK Sala FK3 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Tegelbruket
2020-03-14 12:30 211017078 Lillån IBK - Knäppmora AIK FK3 Isac Åhman, Viggo Mogren Lillåns skola
2020-03-14 14:30 211017079 Ekeby IF FK3 - IBK Hallsta FK3 Leo Rehnvall, Tomas Helgesson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-14 16:30 211017077 IBK Sala FK3 - IFK Arboga FK3 Fred Söderholm, Hugo Söderholm Sporthallen Lärkan
2020-03-15 15:00 211017076 Skogsgymnastikens IBS FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Jojje Alriksson, Joel Andersson Frida Hansdotter Arena
2020-03-15 15:00 211017080 Per-Ols IBF FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Kai Kinnari, Camilla Eriksson Fagerstahallen
2020-03-21 12:00 211017085 Knäppmora AIK FK3 - IBK Sala FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2020-03-21 14:00 211017084 IBK Hallsta FK3 - Lillån IBK William Salomaa, Simon Morberg Nibblehallen
2020-03-21 14:45 211017081 IFK Arboga FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Henrik Brehmer Vasahallen
2020-03-21 15:00 211017083 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Ekeby IF FK3 Tova Nordquist Klövernhallen Plan 1
2020-03-22 15:30 211017082 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Per-Ols IBF FK3 Lucas Claesson, Elmer Log Tegelbruket
2020-03-28 12:30 211017089 Lillån IBK - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Leo Rehnvall Lillåns skola
2020-03-28 15:00 211017090 Per-Ols IBF FK3 - Ekeby IF FK3 Tova Nordquist, Frida Norlén Fagerstahallen
2020-03-28 16:00 211017086 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IFK Arboga FK3 Isac Åhman, Viggo Mogren Tegelbruket
2020-03-29 11:00 211017088 IBK Sala FK3 - IBK Hallsta FK3 August Ericsson, Oscar Hammar Sporthallen Lärkan
2020-03-29 15:00 211017087 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Knäppmora AIK FK3 Fred Söderholm, Hugo Söderholm Frida Hansdotter Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ekeby IF FK3 14 12 1 1 83-16 67 37
2. IBK Hallsta FK3 14 7 5 2 48-33 15 26
3. Lillån IBK 14 8 0 6 70-43 27 24
4. Knäppmora AIK FK3 14 7 3 4 47-33 14 24
5. IFK Arboga FK3 14 7 0 7 48-54 -6 21
6. KFUM Örebro/ ÖSK ungdom 14 6 1 7 52-55 -3 19
7. IBK Sala FK3 14 4 3 7 49-61 -12 15
8. VIBS Ung/ Romfartuna GIF FK3 14 4 3 7 42-58 -16 15
9. Skogsgymnastikens IBS FK3 14 2 4 8 41-74 -33 10
10. Per-Ols IBF FK3 14 2 2 10 41-94 -53 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK4 VIBF/ÖLIBF (07-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 11:15 211018003 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - IBK Hallsta FK4 1 - 1 Önsta Skolan
2019-10-05 12:30 211018005 Nora IBK FK4 - Ekeby IF FK4 2 - 1 Idrottshuset, Nora
2019-10-05 15:15 211018002 Rönnby IBK Ung FK4 - IBK Köping Ung FK4 10 - 1 Önsta Skolan
2019-10-12 11:00 211018009 Ekeby IF FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 2 - 4 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-12 15:00 211018010 Nora IBK FK4 - Örebro SK Ung FK4 1 - 5 Idrottshuset, Nora
2019-10-13 12:45 211018007 IBK Köping Ung FK4 - Västerås IBS Ung FK4 1 - 3 Philip Rimsten, Andre Hagelin Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-19 12:45 211018014 Rönnby IBK Ung FK4 - Nora IBK FK4 1 - 1 Önsta Skolan
2019-10-20 15:30 211018015 Örebro SK Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 4 - 0 Tybblelundsskolan
2019-10-26 11:15 211018020 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 2 - 11 Önsta Skolan
2019-10-26 15:00 211018019 Nora IBK FK4 - Västerås IBS Ung FK4 9 - 1 Idrottshuset, Nora
2019-11-09 11:30 211018025 Västerås IBS Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 1 - 8 Klövernhallen Plan 1
2019-11-09 17:15 211018023 IBK Köping Ung FK4 - Nora IBK FK4 0 - 9 Andre Hagelin, Philip Rimsten Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-11-10 11:30 211018022 IBK Hallsta FK4 - Ekeby IF FK4 3 - 2 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-16 14:15 211018029 IBK Köping Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 1 - 5 Tuva Jansson, Elsa Westerlund Ullvihallen
2019-11-23 16:00 211018028 Örebro SK Ung FK4 - IBK Hallsta FK4 3 - 1 Birgittaskolan
2019-11-21 19:00 211018034 IBK Hallsta FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 1 - 3 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-21 19:15 211018032 Ekeby IF FK4 - Örebro SK Ung FK4 0 - 8 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-23 12:45 211018037 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Nora IBK FK4 2 - 5 Önsta Skolan
2019-11-24 09:30 211018039 Västerås IBS Ung FK4 - IBK Hallsta FK4 1 - 7 Klövernhallen Plan 1
2019-12-07 17:15 211018038 Rönnby IBK Ung FK4 - Ekeby IF FK4 7 - 2 Önsta Skolan
2019-11-30 15:00 211018042 Örebro SK Ung FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 5 - 0 Tybblelundsskolan
2019-12-01 09:30 211018045 IBK Hallsta FK4 - IBK Köping Ung FK4 3 - 1 Sporthallen Hallstahammar
2019-12-01 14:30 211018043 Ekeby IF FK4 - Västerås IBS Ung FK4 5 - 0 Skogstorpskolan
2019-12-07 17:00 211018047 Västerås IBS Ung FK4 - Örebro SK Ung FK4 1 - 16 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 11:15 211018049 IBK Köping Ung FK4 - Ekeby IF FK4 0 - 0 Elsa Westerlund, Maja Wadstein Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-14 14:45 211018051 Rönnby IBK Ung FK4 - Västerås IBS Ung FK4 12 - 1 Önsta Skolan
2019-12-15 09:30 211018053 Örebro SK Ung FK4 - IBK Köping Ung FK4 5 - 1 Birgittaskolan
2019-12-15 12:30 211018054 IBK Hallsta FK4 - Nora IBK FK4 1 - 2 Sporthallen Hallstahammar
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Örebro SK Ung FK4 7 7 0 0 46-4 42 21
2. Rönnby IBK Ung FK4 7 5 1 1 44-13 31 16
3. Nora IBK FK4 7 5 1 1 29-11 18 16
4. IBK Hallsta FK4 7 3 1 3 17-13 4 10
5. Rönnby IBK Ung Orange FK4 7 3 1 3 22-25 -3 10
6. Ekeby IF FK4 7 1 1 5 12-24 -12 4
7. Västerås IBS Ung FK4 7 1 0 6 8-58 -50 3
8. IBK Köping Ung FK4 7 0 1 6 5-35 -30 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK4 Vidarespel-Lätt (07-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-18 14:30 211028001 Ekeby IF FK4 - Västerås IBS Ung FK4 1 - 1 Skogstorpskolan
2020-01-18 14:30 211028002 IBK Köping Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 3 - 3 Ullvihallen
2020-01-25 12:30 211028003 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Ekeby IF FK4 3 - 2 Önsta Skolan
2020-01-26 14:15 211028004 IBK Köping Ung FK4 - Västerås IBS Ung FK4 4 - 0 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-02-01 13:00 211028005 Ekeby IF FK4 - IBK Köping Ung FK4 2 - 2 Skogstorpskolan
2020-02-02 16:45 211028006 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Västerås IBS Ung FK4 2 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-08 11:30 211028007 Västerås IBS Ung FK4 - Ekeby IF FK4 0 - 7 Klövernhallen Plan 1
2020-02-09 10:45 211028008 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - IBK Köping Ung FK4 2 - 1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-15 15:30 211028010 Västerås IBS Ung FK4 - IBK Köping Ung FK4 4 - 1 Klövernhallen Plan 1
2020-02-15 17:30 211028009 Ekeby IF FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 4 - 2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-07 12:45 211028011 IBK Köping Ung FK4 - Ekeby IF FK4 Ullvihallen
2020-03-08 11:00 211028012 Västerås IBS Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 Klövernhallen Plan 1
2020-03-15 16:15 211028014 IBK Köping Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-15 16:30 211028013 Ekeby IF FK4 - Västerås IBS Ung FK4 , Oscar Söljén Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-22 10:15 211028015 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Ekeby IF FK4 Kristiansborgshallen
2020-03-22 14:00 211028016 Västerås IBS Ung FK4 - IBK Köping Ung FK4 Klövernhallen Plan 1
2020-03-28 12:45 211028018 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Västerås IBS Ung FK4 Önsta Skolan
2020-03-29 14:30 211028017 Ekeby IF FK4 - IBK Köping Ung FK4 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ekeby IF FK4 5 2 2 1 16-8 8 8
2. Rönnby IBK Ung Orange FK4 5 2 2 1 12-12 0 8
3. IBK Köping Ung FK4 5 1 2 2 11-11 0 5
4. Västerås IBS Ung FK4 5 1 2 2 7-15 -8 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera RÖD FK4 Vidarespel-Svår (07-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-19 10:00 211027001 IBK Hallsta FK4 - Örebro SK Ung FK4 0 - 1 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-19 12:30 211027002 Nora IBK FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 1 - 5 Idrottshuset, Nora
2020-01-25 09:15 211027003 Rönnby IBK Ung FK4 - IBK Hallsta FK4 3 - 1 Kristiansborgshallen
2020-01-26 12:30 211027004 Nora IBK FK4 - Örebro SK Ung FK4 4 - 5 Idrottshuset, Nora
2020-02-01 10:00 211027005 IBK Hallsta FK4 - Nora IBK FK4 3 - 1 Nibblehallen
2020-02-01 14:00 211027006 Rönnby IBK Ung FK4 - Örebro SK Ung FK4 2 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-08 12:30 211027007 Örebro SK Ung FK4 - IBK Hallsta FK4 2 - 0 Tybblelundsskolan
2020-02-09 14:00 211027008 Rönnby IBK Ung FK4 - Nora IBK FK4 6 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-15 10:00 211027009 IBK Hallsta FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 2 - 5 Nibblehallen
2020-02-15 17:30 211027010 Örebro SK Ung FK4 - Nora IBK FK4 5 - 0 Tybblelundsskolan
2020-03-07 12:00 211027012 Örebro SK Ung FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 Mellringehallen - Örebro
2020-03-08 15:00 211027011 Nora IBK FK4 - IBK Hallsta FK4 Idrottshuset, Nora
2020-03-15 12:30 211027014 Nora IBK FK4 - Rönnby IBK Ung FK4 Idrottshuset, Nora
2020-03-15 16:00 211027013 Örebro SK Ung FK4 - IBK Hallsta FK4 Tybblelundsskolan
2020-03-21 12:30 211027016 Nora IBK FK4 - Örebro SK Ung FK4 Idrottshuset, Nora
2020-03-22 14:00 211027015 Rönnby IBK Ung FK4 - IBK Hallsta FK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-28 16:45 211027018 Rönnby IBK Ung FK4 - Örebro SK Ung FK4 Önsta Skolan
2020-03-29 12:30 211027017 IBK Hallsta FK4 - Nora IBK FK4 Nibblehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Örebro SK Ung FK4 5 5 0 0 17-6 11 15
2. Rönnby IBK Ung FK4 5 4 0 1 21-11 10 12
3. IBK Hallsta FK4 5 1 0 4 6-12 -6 3
4. Nora IBK FK4 5 0 0 5 9-24 -15 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis