Blå Klass F11-12 år (2019/20)

Gruppspel
Pantamera F N Blå Gr 1 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 141500001 Skillingaryds IK F07-08 - Aneby SK F06-08 10 - 5 Skillingaryds Arena
2019-10-20 08:30 141500003 Tenhults IF F06-07 - Jönköpings IK Ungdom F07 2 - 3 Tenhults Sporthall
2019-10-20 10:00 141500004 Gnosjö IBK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 1 - 9 Töllstorpshallen
2019-10-20 11:30 141500002 Husqvarna IK F06-08 - Värnamo IK F07 6 - 4 Huskvarna Sporthall A
2019-10-26 11:30 141500006 Jönköpings IK Ungdom F07 - Gnosjö IBK F07-08 20 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-26 12:00 141500005 Aneby SK F06-08 - Månsarps IBK F06-07/2 3 - 17 FB-hallen
2019-10-26 14:00 141500007 Värnamo IK F07 - Tenhults IF F06-07 2 - 9 Tinas Ö
2019-10-27 12:00 141500008 Skillingaryds IK F07-08 - Husqvarna IK F06-08 1 - 2 Skillingaryds Arena
2019-11-10 09:00 141500012 Månsarps IBK F06-07/2 - Jönköpings IK Ungdom F07 3 - 4 Norrahammars Sporthall
2019-11-10 10:00 141500009 Husqvarna IK F06-08 - Aneby SK F06-08 4 - 3 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 10:00 141500011 Gnosjö IBK F07-08 - Värnamo IK F07 1 - 7 Töllstorpshallen
2019-11-10 12:30 141500010 Tenhults IF F06-07 - Skillingaryds IK F07-08 5 - 1 Tenhults Sporthall
2019-11-16 10:00 141500015 Skillingaryds IK F07-08 - Gnosjö IBK F07-08 11 - 3 Skillingaryds Arena
2019-11-16 12:00 141500013 Aneby SK F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 4 - 11 FB-hallen
2019-11-16 15:00 141500014 Värnamo IK F07 - Månsarps IBK F06-07/2 2 - 6 Tinas Ö
2019-11-17 11:00 141500016 Husqvarna IK F06-08 - Tenhults IF F06-07 1 - 7 Huskvarna Sporthall A
2019-11-23 15:30 141500020 Jönköpings IK Ungdom F07 - Värnamo IK F07 8 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-23 17:30 141500017 Tenhults IF F06-07 - Aneby SK F06-08 8 - 2 Tenhults Sporthall
2019-11-24 09:00 141500019 Månsarps IBK F06-07/2 - Skillingaryds IK F07-08 7 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-11-24 12:00 141500018 Gnosjö IBK F07-08 - Husqvarna IK F06-08 3 - 7 Töllstorpshallen
2019-12-07 14:00 141500021 Aneby SK F06-08 - Värnamo IK F07 6 - 4 FB-hallen
2019-12-07 15:30 141500024 Tenhults IF F06-07 - Gnosjö IBK F07-08 7 - 1 Tenhults Sporthall
2019-12-08 09:45 141500023 Husqvarna IK F06-08 - Månsarps IBK F06-07/2 2 - 7 Huskvarna Sporthall A
2019-12-08 12:00 141500022 Skillingaryds IK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 3 - 6 Skillingaryds Arena
2019-12-15 11:00 141500026 Månsarps IBK F06-07/2 - Tenhults IF F06-07 8 - 1 Norrahammars Sporthall
2019-12-15 12:00 141500025 Gnosjö IBK F07-08 - Aneby SK F06-08 2 - 4 Töllstorpshallen
2019-12-15 15:00 141500028 Värnamo IK F07 - Skillingaryds IK F07-08 3 - 6 Östboskolan
2020-01-18 14:30 141500027 Jönköpings IK Ungdom F07 - Husqvarna IK F06-08 9 - 1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-01-11 13:00 141500030 Värnamo IK F07 - Husqvarna IK F06-08 18 - 0 Tinas Ö
2020-01-11 16:30 141500029 Aneby SK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08 4 - 6 FB-hallen
2020-01-12 10:30 141500031 Jönköpings IK Ungdom F07 - Tenhults IF F06-07 2 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-01-12 11:00 141500032 Månsarps IBK F06-07/2 - Gnosjö IBK F07-08 14 - 2 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 09:00 141500033 Månsarps IBK F06-07/2 - Aneby SK F06-08 7 - 1 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 09:30 141500034 Gnosjö IBK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 1 - 17 Töllstorpshallen
2020-01-19 14:15 141500036 Husqvarna IK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08 1 - 1 Huskvarna Sporthall A
2020-01-19 14:30 141500035 Tenhults IF F06-07 - Värnamo IK F07 5 - 3 Tenhults Sporthall
2020-01-25 10:00 141500037 Aneby SK F06-08 - Husqvarna IK F06-08 8 - 4 FB-hallen
2020-01-25 13:00 141500039 Värnamo IK F07 - Gnosjö IBK F07-08 10 - 3 Östboskolan
2020-01-25 13:30 141500038 Skillingaryds IK F07-08 - Tenhults IF F06-07 4 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Skillingaryds Arena
2020-01-26 08:30 141500040 Jönköpings IK Ungdom F07 - Månsarps IBK F06-07/2 6 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-01 10:30 141500041 Jönköpings IK Ungdom F07 - Aneby SK F06-08 10 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 09:00 141500042 Månsarps IBK F06-07/2 - Värnamo IK F07 1 - 1 Norrahammars Sporthall
2020-02-02 10:00 141500043 Gnosjö IBK F07-08 - Skillingaryds IK F07-08 7 - 10 Töllstorpshallen
2020-02-02 14:30 141500044 Tenhults IF F06-07 - Husqvarna IK F06-08 7 - 2 Tenhults Sporthall
2020-02-22 11:30 141500046 Husqvarna IK F06-08 - Gnosjö IBK F07-08 8 - 3 Huskvarna Sporthall A
2020-02-22 12:00 141500047 Skillingaryds IK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 1 - 4 Skillingaryds Arena
2020-02-23 12:00 141500045 Aneby SK F06-08 - Tenhults IF F06-07 0 - 5 FB-hallen
2020-02-23 12:30 141500048 Värnamo IK F07 - Jönköpings IK Ungdom F07 0 - 9 Östboskolan
2020-02-29 11:00 141500049 Värnamo IK F07 - Aneby SK F06-08 1 - 5 Tinas Ö
2020-02-29 14:30 141500050 Jönköpings IK Ungdom F07 - Skillingaryds IK F07-08 8 - 7 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-01 11:00 141500051 Månsarps IBK F06-07/2 - Husqvarna IK F06-08 13 - 0 Norrahammars Sporthall
2020-03-01 12:00 141500052 Gnosjö IBK F07-08 - Tenhults IF F06-07 2 - 8 Töllstorpshallen
2020-03-07 10:00 141500056 Skillingaryds IK F07-08 - Värnamo IK F07 5 - 3 Skillingaryds Arena
2020-03-07 15:00 141500053 Aneby SK F06-08 - Gnosjö IBK F07-08 6 - 4 FB-hallen
2020-03-08 12:30 141500054 Tenhults IF F06-07 - Månsarps IBK F06-07/2 2 - 3 Tenhults Sporthall
2020-03-15 09:30 141500055 Husqvarna IK F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 Huskvarna Sporthall A
Pantamera F N Blå Gr 2 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 141501002 IBF Tranås F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 7 - 5 Tranås Idrottshall
2019-10-20 09:00 141501001 Månsarps IBK F08 - Hovslätts IK F08-09 5 - 10 Norrahammars Sporthall
2019-10-20 11:00 141501004 Värnamo IK F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 13 - 1 Östboskolan
2019-10-26 13:30 141501007 Jönköpings IK Ungdom F08 - Nässjö IBF F07-08 0 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-27 08:30 141501005 Hovslätts IK F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 14 - 3 Elin Knutsson, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2019-10-27 11:00 141501008 Månsarps IBK F08 - IBF Tranås F08-09 10 - 5 Norrahammars Sporthall
2019-11-09 09:45 141501010 Nässjö IBF F07-08 - Månsarps IBK F08 11 - 2 , Tim Greek Handskerydshallen
2019-11-09 11:00 141501011 Värnamo IK F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 14 - 0 Östboskolan
2019-11-10 16:30 141501009 IBF Tranås F08-09 - Hovslätts IK F08-09 1 - 8 Tranås Idrottshall
2019-11-17 08:30 141501014 Jönköpings IK Ungdom F08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 9 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-17 10:00 141501016 IBF Tranås F08-09 - Nässjö IBF F07-08 1 - 13 Tranås Idrottshall
2019-11-17 11:00 141501015 Månsarps IBK F08 - Värnamo IK F08-09 5 - 5 Norrahammars Sporthall
2019-11-23 11:00 141501018 Värnamo IK F08-09 - IBF Tranås F08-09 6 - 2 Östboskolan
2019-11-23 11:30 141501017 Nässjö IBF F07-08 - Hovslätts IK F08-09 7 - 5 Isak Bengtsson, Tim Greek Handskerydshallen
2019-11-23 13:00 141501019 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Månsarps IBK F08 6 - 12 Fagerhus, Fagerhult
2019-12-07 09:30 141501021 Hovslätts IK F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 7 - 2 Theodor Onselius, Olle Engqvist Stadsgården, Råslätt
2019-12-08 11:00 141501024 Värnamo IK F08-09 - Nässjö IBF F07-08 2 - 5 Östboskolan
2019-12-08 12:30 141501023 IBF Tranås F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 11 - 5 Tranås Idrottshall
2019-12-14 11:00 141501025 Värnamo IK F08-09 - Hovslätts IK F08-09 3 - 4 Östboskolan
2019-12-14 16:30 141501026 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Nässjö IBF F07-08 0 - 13 Fagerhus, Fagerhult
2019-12-15 08:30 141501028 Jönköpings IK Ungdom F08 - Månsarps IBK F08 4 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-01-11 08:30 141501029 Hovslätts IK F08-09 - Månsarps IBK F08 13 - 1 Edith Simonsson, Elin Knutsson Stadsgården, Råslätt
2020-01-12 10:00 141501030 Jönköpings IK Ungdom F08 - IBF Tranås F08-09 2 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-12 13:00 141501032 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Värnamo IK F08-09 2 - 12 Fagerhus, Fagerhult
2020-01-18 11:00 141501035 Nässjö IBF F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F08 12 - 0 Robin Rehn, Isak Bengtsson Handskerydshallen
2020-01-18 13:00 141501033 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Hovslätts IK F08-09 2 - 4 Fagerhus, Fagerhult
2020-01-19 13:00 141501036 IBF Tranås F08-09 - Månsarps IBK F08 1 - 3 Tranås Idrottshall
2020-01-25 13:45 141501037 Hovslätts IK F08-09 - IBF Tranås F08-09 9 - 0 Kalle Rygert, Theodor Onselius Stadsgården, Råslätt
2020-01-26 10:30 141501039 Jönköpings IK Ungdom F08 - Värnamo IK F08-09 1 - 4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-26 11:00 141501038 Månsarps IBK F08 - Nässjö IBF F07-08 2 - 11 Norrahammars Sporthall
2020-02-01 11:00 141501043 Värnamo IK F08-09 - Månsarps IBK F08 15 - 0 Östboskolan
2020-02-02 12:00 141501044 Nässjö IBF F07-08 - IBF Tranås F08-09 11 - 0 Isak Lundström, Lukas Bergström Nässjö Sporthall
2020-02-02 13:00 141501042 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 6 - 6 Fagerhus, Fagerhult
2020-02-16 16:00 141501047 Månsarps IBK F08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 2 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2020-02-22 10:15 141501045 Hovslätts IK F08-09 - Nässjö IBF F07-08 3 - 3 Elin Knutsson, Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2020-02-22 13:30 141501046 IBF Tranås F08-09 - Värnamo IK F08-09 3 - 1 Tranås Idrottshall
2020-02-29 08:30 141501049 Jönköpings IK Ungdom F08 - Hovslätts IK F08-09 5 - 11 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-01 13:00 141501051 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - IBF Tranås F08-09 3 - 6 Fagerhus, Fagerhult
2020-03-01 13:30 141501052 Nässjö IBF F07-08 - Värnamo IK F08-09 8 - 3 Ebba Lövdahl, Lukas Bergström Nässjö Sporthall
2020-03-07 11:30 141501053 Hovslätts IK F08-09 - Värnamo IK F08-09 4 - 2 Gustaf Gustafsson, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2020-03-08 09:00 141501056 Månsarps IBK F08 - Jönköpings IK Ungdom F08 8 - 4 Norrahammars Sporthall
2020-03-08 10:45 141501054 Nässjö IBF F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 11 - 1 Tim Greek, Robin Rehn Nässjö Sporthall
Pantamera F V Blå Gr 1 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 141502004 Hovshaga AIF F07-08/1 - Carlshamns IBK F06-08 0 - 6 Hovshaga Sporthall
2019-10-19 14:00 141502002 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Ryds SK F06-07 2 - 14 Fortnox Arena B-hall
2019-10-20 10:00 141502003 Alvesta IBK F07 - Vetlanda IBF F06-07 1 - 8 Alvesta Sporthall
2019-10-20 12:30 141502001 Ljungby IB F07-08 - Gransholms IF F07-08 5 - 10 , Linus Modig Innebandyhallen
2019-10-25 19:00 141502005 Gransholms IF F07-08 - Carlshamns IBK F06-08 6 - 5 Elsa Andersson, Emmie Völcsey Gemla Sporthall
2019-10-26 11:00 141502007 Ryds SK F06-07 - Alvesta IBK F07 6 - 2 Ryds Sporthall
2019-10-26 13:00 141502008 Ljungby IB F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 5 - 1 Oskar Winqvist, Linus Modig Innebandyhallen
2019-10-26 14:00 141502006 Vetlanda IBF F06-07 - Hovshaga AIF F07-08/1 8 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-09 14:00 141502011 Hovshaga AIF F07-08/1 - Ryds SK F06-07 2 - 7 Hovshaga Sporthall
2019-11-09 18:00 141502009 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Gransholms IF F07-08 1 - 10 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-10 10:00 141502010 Alvesta IBK F07 - Ljungby IB F07-08 13 - 3 Alvesta Sporthall
2019-11-10 13:45 141502012 Carlshamns IBK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07 1 - 6 Sparbanken Arena
2019-11-16 11:00 141502015 Ljungby IB F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 1 - 3 Ej offentliggjord, Lova Haglund Innebandyhallen
2019-11-17 11:00 141502013 Gransholms IF F07-08 - Vetlanda IBF F06-07 3 - 3 Gemla Sporthall
2019-11-17 12:00 141502016 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Alvesta IBK F07 1 - 10 Fortnox Arena B-hall
2019-11-28 18:30 141502014 Ryds SK F06-07 - Carlshamns IBK F06-08 3 - 3 Ryds Sporthall
2019-11-23 10:00 141502017 Alvesta IBK F07 - Gransholms IF F07-08 11 - 1 Alvesta Sporthall
2019-11-23 12:00 141502018 Hovshaga AIF F07-08/1 - Växjö IBK Utveckling F08/1 15 - 0 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-11-23 16:30 141502020 Vetlanda IBF F06-07 - Ryds SK F06-07 3 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-24 13:45 141502019 Carlshamns IBK F06-08 - Ljungby IB F07-08 19 - 2 Sparbanken Arena
2019-12-07 10:00 141502024 Alvesta IBK F07 - Hovshaga AIF F07-08/1 6 - 1 Alvesta Sporthall
2019-12-07 11:30 141502022 Ljungby IB F07-08 - Vetlanda IBF F06-07 2 - 8 Oskar Winqvist, Moa Petersson Innebandyhallen
2019-12-07 14:00 141502023 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Carlshamns IBK F06-08 0 - 19 Fortnox Arena B-hall
2019-12-08 11:30 141502021 Gransholms IF F07-08 - Ryds SK F06-07 0 - 10 Gemla Sporthall
2019-12-14 10:00 141502026 Carlshamns IBK F06-08 - Alvesta IBK F07 6 - 3 Sparbanken Arena
2019-12-14 11:30 141502027 Vetlanda IBF F06-07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 12 - 4 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-12-14 14:00 141502025 Hovshaga AIF F07-08/1 - Gransholms IF F07-08 5 - 3 Hovshaga Sporthall
2019-12-15 11:00 141502028 Ryds SK F06-07 - Ljungby IB F07-08 4 - 1 Ryds Sporthall
2020-01-10 19:00 141502029 Gransholms IF F07-08 - Ljungby IB F07-08 5 - 6 Gemla Sporthall
2020-01-12 11:00 141502030 Ryds SK F06-07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 8 - 1 Ryds Sporthall
2020-01-12 11:00 141502031 Vetlanda IBF F06-07 - Alvesta IBK F07 4 - 2 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-01-12 13:45 141502032 Carlshamns IBK F06-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 2 - 4 Sparbanken Arena
2020-01-18 10:00 141502035 Alvesta IBK F07 - Ryds SK F06-07 2 - 3 Alvesta Sporthall
2020-01-18 17:30 141502036 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Ljungby IB F07-08 3 - 6 Fortnox Arena B-hall
2020-01-19 13:45 141502033 Carlshamns IBK F06-08 - Gransholms IF F07-08 2 - 5 Sparbanken Arena
2020-03-14 10:00 141502034 Hovshaga AIF F07-08/1 - Vetlanda IBF F06-07 Hovshaga Sporthall
2020-01-25 11:00 141502038 Ljungby IB F07-08 - Alvesta IBK F07 2 - 8 Oskar Winqvist, Nora Söderstedt Innebandyhallen
2020-01-25 13:30 141502040 Vetlanda IBF F06-07 - Carlshamns IBK F06-08 5 - 3 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2020-01-26 09:30 141502037 Gransholms IF F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 5 - 4 Gemla Sporthall
2020-01-26 11:00 141502039 Ryds SK F06-07 - Hovshaga AIF F07-08/1 5 - 3 Ryds Sporthall
2020-02-01 10:00 141502041 Vetlanda IBF F06-07 - Gransholms IF F07-08 17 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-02 10:00 141502043 Hovshaga AIF F07-08/1 - Ljungby IB F07-08 13 - 0 Hovshaga Sporthall
2020-02-02 10:00 141502044 Alvesta IBK F07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 16 - 2 Alvesta Sporthall
2020-02-02 13:45 141502042 Carlshamns IBK F06-08 - Ryds SK F06-07 1 - 3 Sparbanken Arena
2020-02-09 11:00 141502047 Ljungby IB F07-08 - Carlshamns IBK F06-08 4 - 8 Hanna Järlid, Julia Kali Innebandyhallen
2020-02-14 18:30 141502046 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Hovshaga AIF F07-08/1 0 - 6 Fortnox Arena B-hall
2020-02-14 19:00 141502045 Gransholms IF F07-08 - Alvesta IBK F07 Gemla Sporthall
2020-02-22 12:00 141502048 Ryds SK F06-07 - Vetlanda IBF F06-07 2 - 1 Ryds Sporthall
2020-02-29 11:00 141502049 Ryds SK F06-07 - Gransholms IF F07-08 5 - 2 Ryds Sporthall
2020-02-29 11:30 141502050 Vetlanda IBF F06-07 - Ljungby IB F07-08 15 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-29 14:00 141502051 Carlshamns IBK F06-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 13 - 3 Sparbanken Arena
2020-03-01 12:00 141502052 Hovshaga AIF F07-08/1 - Alvesta IBK F07 6 - 1 Hovshaga Sporthall
2020-03-07 09:30 141502053 Gransholms IF F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 2 - 14 Gemla Sporthall
2020-03-07 12:00 141502054 Alvesta IBK F07 - Carlshamns IBK F06-08 2 - 6 Alvesta Sporthall
2020-03-08 11:00 141502056 Ljungby IB F07-08 - Ryds SK F06-07 3 - 13 Wilda Nyman, Lova Haglund Innebandyhallen
2020-03-08 13:30 141502055 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Vetlanda IBF F06-07 1 - 14 Fortnox Arena B-hall
Pantamera F V Blå Gr 2 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 15:30 141503002 Westerviks IBK F08 - Sandbäckshults IBK F08-09 22 - 4 Ellinor Johansson, Annie Magnusson Skogshaga Sporthall
2019-10-20 13:00 141503003 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Sävsjö IBK F08-09 3 - 6 Fortnox Arena B-hall
2019-10-20 15:00 141503001 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Vetlanda IBF F08 5 - 5 Furulundshallen
2019-10-29 17:00 141503004 Vimmerby IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 1 - 3 Vimmerby Idrottshall
2019-10-26 11:00 141503006 Sävsjö IBK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 16 - 5 Hofgårdshallen
2019-10-26 12:00 141503005 Vetlanda IBF F08 - IBK Svala F07-08 3 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-10-27 12:00 141503007 Sandbäckshults IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08/2 2 - 10 Krungårdshallen
2019-10-27 14:00 141503008 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Westerviks IBK F08 4 - 12 Furulundshallen
2019-11-09 10:30 141503009 Westerviks IBK F08 - Vetlanda IBF F08 8 - 2 Jimmy Wijk, Oscar Wijk Skogshaga Sporthall
2019-11-09 12:00 141503011 Vimmerby IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 6 - 2 Vimmerby Idrottshall
2019-11-10 12:00 141503012 IBK Svala F07-08 - Sävsjö IBK F08-09 7 - 3 Mörlunda Sporthall
2019-11-10 16:00 141503010 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Hjältevad Mariannelund IS F07 11 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-11-16 09:30 141503013 Vetlanda IBF F08 - Sävsjö IBK F08-09 1 - 4 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-17 12:00 141503014 Sandbäckshults IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 2 - 13 Torbjörn Klasson, Muhidin Bahtanovic Krungårdshallen
2019-11-17 14:00 141503016 Westerviks IBK F08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 5 - 2 Simon Johansson, Wille Hansson Skogshaga Sporthall
2019-11-17 15:00 141503015 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Vimmerby IBK F08-09 4 - 7 Furulundshallen
2019-11-23 11:00 141503019 IBK Svala F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 8 - 1 Mörlunda Sporthall
2019-11-23 12:00 141503018 Vimmerby IBK F08-09 - Westerviks IBK F08 4 - 8 Vimmerby Idrottshall
2019-11-23 13:30 141503020 Sävsjö IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 8 - 5 Hofgårdshallen
2019-11-24 12:00 141503017 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Vetlanda IBF F08 8 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-12-07 11:30 141503021 Vetlanda IBF F08 - Sandbäckshults IBK F08-09 7 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-12-08 14:00 141503024 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Vimmerby IBK F08-09 5 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-12-08 14:15 141503023 Westerviks IBK F08 - IBK Svala F07-08 1 - 6 Adrian Eklöv, Eric Johansson Skogshaga Sporthall
2019-12-08 15:00 141503022 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Sävsjö IBK F08-09 1 - 12 Furulundshallen
2019-12-14 13:30 141503028 Sandbäckshults IBK F08-09 - Hjältevad Mariannelund IS F07 9 - 2 Krungårdshallen
2019-12-14 16:00 141503025 Vimmerby IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08 8 - 3 Vimmerby Idrottshall
2019-12-15 12:00 141503026 IBK Svala F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 8 - 1 Mörlunda Sporthall
2019-12-15 12:15 141503027 Sävsjö IBK F08-09 - Westerviks IBK F08 3 - 5 Hofgårdshallen
2020-01-11 10:00 141503029 Vetlanda IBF F08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 10 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-01-11 12:00 141503030 Sandbäckshults IBK F08-09 - Westerviks IBK F08 1 - 11 Krungårdshallen
2020-01-11 14:00 141503031 Sävsjö IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08/2 9 - 1 Hofgårdshallen
2020-01-12 12:00 141503032 IBK Svala F07-08 - Vimmerby IBK F08-09 4 - 1 Mörlunda Sporthall
2020-01-18 10:00 141503034 Vimmerby IBK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 4 - 4 Vimmerby Idrottshall
2020-01-18 12:00 141503033 IBK Svala F07-08 - Vetlanda IBF F08 5 - 2 Mörlunda Sporthall
2020-01-18 13:00 141503035 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Sandbäckshults IBK F08-09 4 - 6 Fagrabäcksskolan
2020-01-19 10:45 141503036 Westerviks IBK F08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 7 - 8 Simon Johansson, Wille Hansson Skogshaga Sporthall
2020-01-25 12:15 141503040 Sävsjö IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 4 - 7 Hofgårdshallen
2020-01-25 14:30 141503039 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 5 - 2 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-26 13:00 141503037 Vetlanda IBF F08 - Westerviks IBK F08 1 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-01-26 14:00 141503038 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Växjö IBK Utveckling F08/2 3 - 12 Furulundshallen
2020-02-01 10:30 141503041 Sävsjö IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08 9 - 5 Hofgårdshallen
2020-02-02 10:00 141503043 Vimmerby IBK F08-09 - Hjältevad Mariannelund IS F07 12 - 4 Vimmerby Idrottshall
2020-02-02 12:00 141503042 IBK Svala F07-08 - Sandbäckshults IBK F08-09 11 - 0 Mörlunda Sporthall
2020-02-02 13:00 141503044 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Westerviks IBK F08 5 - 10 Fortnox Arena B-hall
2020-02-22 11:45 141503045 Vetlanda IBF F08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 5 - 4 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-23 13:00 141503048 Sandbäckshults IBK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 4 - 6 Krungårdshallen
2020-02-23 14:00 141503047 Hjältevad Mariannelund IS F07 - IBK Svala F07-08 2 - 7 Furulundshallen
2020-02-23 14:15 141503046 Westerviks IBK F08 - Vimmerby IBK F08-09 4 - 6 August Johansson, Adrian Eklöv Skogshaga Sporthall
2020-02-29 10:15 141503050 Sävsjö IBK F08-09 - Hjältevad Mariannelund IS F07 8 - 5 Hofgårdshallen
2020-03-01 11:00 141503052 Vimmerby IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08/2 5 - 3 Vimmerby Idrottshall
2020-03-01 12:00 141503051 IBK Svala F07-08 - Westerviks IBK F08 1 - 4 Mörlunda Sporthall
2020-03-01 13:30 141503049 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08 4 - 2 Krungårdshallen
2020-03-07 10:00 141503053 Vetlanda IBF F08 - Vimmerby IBK F08-09 5 - 11 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-03-07 14:30 141503054 Växjö IBK Utveckling F08/2 - IBK Svala F07-08 3 - 5 Fortnox Arena B-hall
2020-03-08 14:15 141503055 Westerviks IBK F08 - Sävsjö IBK F08-09 2 - 4 Elias Swärd, Simon Johansson Skogshaga Sporthall
2020-03-08 17:30 141503056 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Sandbäckshults IBK F08-09 4 - 8 Furulundshallen
Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 141504003 Gantesbo IBK F07 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 4 - 7 , Arvid Moberg Emmaboda Sporthall
2019-10-20 15:00 141504002 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-22 18:30 141504005 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - CL 98 IC F07-08 0 - 10 Färjehallen
2019-10-27 12:00 141504006 Gantesbo IBK F07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 2 - 4 Emmaboda Sporthall
2019-11-10 10:00 141504008 FBC Karlskrona F07-08 - Gantesbo IBK F07 7 - 2 Alva Olá, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2019-11-10 12:30 141504009 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 3 - 3 Falkenbergshallen
2019-11-17 10:30 141504011 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 6 - 1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-17 12:30 141504012 CL 98 IC F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 5 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-23 12:00 141504014 Gantesbo IBK F07 - CL 98 IC F07-08 0 - 9 Tommy Karlsson, Niklas Karlsson Alsbohallen Johansfors
2019-11-23 16:15 141504015 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 2 - 5 Torslundahallen
2019-12-08 11:00 141504017 FBC Karlskrona F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 0 - 3 , Eddy Emilsson Vedeby Sporthall A
2019-12-08 15:45 141504018 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Gantesbo IBK F07 5 - 2 Torslundahallen
2019-12-14 15:30 141504021 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - Gantesbo IBK F07 18 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-15 12:30 141504020 CL 98 IC F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 6 - 1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-21 10:00 141504023 Gantesbo IBK F07 - FBC Karlskrona F07-08 1 - 4 Emmaboda Sporthall
2019-12-22 15:30 141504024 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - CL 98 IC F07-08 0 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-11 16:00 141504026 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 5 - 6 Torslundahallen
2020-01-12 10:00 141504027 FBC Karlskrona F07-08 - CL 98 IC F07-08 1 - 3 Vedeby Sporthall A
2020-01-18 10:00 141504030 FBC Karlskrona F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 8 - 2 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall A
2020-01-19 10:30 141504029 CL 98 IC F07-08 - Gantesbo IBK F07 5 - 2 Falkenbergshallen
2020-01-25 10:00 141504033 Gantesbo IBK F07 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 1 - 1 Ella Karlsson, Tommy Karlsson Emmaboda Sporthall
2020-01-25 15:30 141504032 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-02-08 12:00 141504036 Gantesbo IBK F07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 0 - 10 Emmaboda Sporthall
2020-02-08 15:00 141504035 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - CL 98 IC F07-08 2 - 6 Torslundahallen
2020-02-22 10:00 141504038 FBC Karlskrona F07-08 - Gantesbo IBK F07 8 - 0 Vedeby Sporthall A
2020-03-15 15:00 141504039 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord KIFAB Arena
2020-03-01 11:00 141504041 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 3 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-03-01 13:30 141504042 CL 98 IC F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 0 Falkenbergshallen
2020-03-07 10:00 141504044 Gantesbo IBK F07 - CL 98 IC F07-08 1 - 11 Arvid Moberg, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2020-03-07 12:30 141504045 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 4 - 5 Torslundahallen
Pantamera F Ö Blå Gr 2 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 141505004 Olofströms IBK F08-09 - CL 98 IC F08 1 - 6 Olofströms Sporthall
2019-10-19 11:00 141505003 Rottne IF F07-08 - Alvesta IBK F08 7 - 4 Rottne Sporthall
2019-10-20 12:00 141505002 Hovshaga AIF F07-08/2 - Ingelstad IBK F08-09 9 - 1 Hovshaga Sporthall
2019-10-26 11:30 141505007 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 1 - 1 Ingelstads Sporthall
2019-10-27 10:00 141505006 Alvesta IBK F08 - Olofströms IBK F08-09 1 - 7 Alvesta Sporthall
2019-10-27 12:00 141505008 Slätafly/SK IBK F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 6 - 14 Torsås Sporthall
2019-11-09 10:00 141505011 Olofströms IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 17 - 3 Olofströms Sporthall
2019-11-09 11:00 141505010 Rottne IF F07-08 - Slätafly/SK IBK F08 3 - 7 Rottne Sporthall
2019-11-09 14:30 141505012 CL 98 IC F08 - Alvesta IBK F08 13 - 0 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 08:30 141505016 Hovshaga AIF F07-08/2 - Rottne IF F07-08 7 - 3 Hovshaga Sporthall
2019-11-16 13:00 141505015 Slätafly/SK IBK F08 - Olofströms IBK F08-09 2 - 3 Torsås Sporthall
2019-11-16 13:30 141505014 Ingelstad IBK F08-09 - CL 98 IC F08 3 - 15 Ingelstads Sporthall
2019-11-23 12:00 141505020 Alvesta IBK F08 - Ingelstad IBK F08-09 3 - 9 Alvesta Sporthall
2019-11-24 14:30 141505019 CL 98 IC F08 - Slätafly/SK IBK F08 9 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 10:00 141505018 Olofströms IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 1 - 6 Olofströms Sporthall
2019-12-07 11:00 141505024 Rottne IF F07-08 - Olofströms IBK F08-09 0 - 2 Rottne Sporthall
2019-12-07 12:00 141505022 Slätafly/SK IBK F08 - Alvesta IBK F08 3 - 3 Torsås Sporthall
2019-12-08 10:00 141505023 Hovshaga AIF F07-08/2 - CL 98 IC F08 2 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-12-14 10:00 141505027 Alvesta IBK F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 0 - 8 Alvesta Sporthall
2019-12-14 11:30 141505028 Ingelstad IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 3 - 5 Ingelstads Sporthall
2019-12-14 14:30 141505026 CL 98 IC F08 - Rottne IF F07-08 5 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-12 11:00 141505031 Alvesta IBK F08 - Rottne IF F07-08 1 - 4 Alvesta Sporthall
2020-01-12 11:30 141505030 Ingelstad IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 1 - 10 Ingelstads Sporthall
2020-01-12 12:30 141505032 CL 98 IC F08 - Olofströms IBK F08-09 3 - 1 Falkenbergshallen
2020-01-18 11:00 141505035 Rottne IF F07-08 - Ingelstad IBK F08-09 5 - 2 Rottne Sporthall
2020-01-19 10:00 141505036 Hovshaga AIF F07-08/2 - Slätafly/SK IBK F08 6 - 1 Hovshaga Sporthall
2020-01-19 14:00 141505034 Olofströms IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 7 - 1 Olofströms Sporthall
2020-01-25 14:00 141505040 Alvesta IBK F08 - CL 98 IC F08 0 - 8 Alvesta Sporthall
2020-01-26 11:00 141505038 Slätafly/SK IBK F08 - Rottne IF F07-08 3 - 9 Torsås Sporthall
2020-01-26 11:30 141505039 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 1 - 9 Ingelstads Sporthall
2020-02-01 11:00 141505044 Rottne IF F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/2 1 - 5 Rottne Sporthall
2020-02-01 12:00 141505043 Olofströms IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 8 - 6 Olofströms Sporthall
2020-02-01 14:00 141505042 CL 98 IC F08 - Ingelstad IBK F08-09 6 - 0 Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2020-02-15 11:30 141505048 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 9 - 0 Ingelstads Sporthall
2020-02-15 12:00 141505047 Slätafly/SK IBK F08 - CL 98 IC F08 1 - 5 Torsås Sporthall
2020-02-23 10:00 141505046 Hovshaga AIF F07-08/2 - Olofströms IBK F08-09 2 - 6 Hovshaga Sporthall
2020-02-29 14:00 141505050 Alvesta IBK F08 - Slätafly/SK IBK F08 1 - 3 Alvesta Sporthall
2020-03-01 11:30 141505051 CL 98 IC F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 12 - 5 Falkenbergshallen
2020-03-01 13:00 141505052 Olofströms IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 4 - 2 Olofströms Sporthall
2020-03-07 11:00 141505054 Rottne IF F07-08 - CL 98 IC F08 5 - 0 Rottne Sporthall
2020-03-08 13:00 141505056 Slätafly/SK IBK F08 - Ingelstad IBK F08-09 9 - 1 Torsås Sporthall
2020-03-08 14:00 141505055 Hovshaga AIF F07-08/2 - Alvesta IBK F08 4 - 3 Hovshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis