Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK (A) Pehr Åhlberg pehr1@icloud.com Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge (A) Jeremia Köhlin jeremia.kohlin@gmail.com 070-819 89 51 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge (C) Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Hässelby SK IBK (D) Daniel Hobro Mrhobro@gmail.com 070 305 30 77 Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö (B) Daniel Karlsson karlssondaniel319@gmail.com 0700892869 blå/blå/blå
Ingarö IF (B) Anette Kilander anetteekholm73@hotmail.com 0708243343 Svart/Svart/Svart
Karlbergs BK Peter Sveden petersveden@hotmail.com Röd, Vit, Röd
Mariebergs SK (A) Tobias Clewemar tobiasclewemar@hotmail.com 0705888859 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Nacka Wallenstam IBK Kristian Stjernqvist kristian@stjernqvist.nu Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK Katarina Ahlner ahlner.katarina@gmail.com 0707248081 Gul, Svart, Gul
Saltsjöbadens IF Karin Örnsten karin.ornsten@gmail.com 0722253828 Mellanblå/vitrandig, Mellanblå, Blå
Segeltorps IF Fredrik Gradin gradin74@gmail.com 0702874810 Vit/Vit/Vit
Sköndals IK Maria Gidlund maria.gidlund@sisuidrottsutbildarna.se 070-5784363 Blå/Svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart/svart/svart
Vendelsö IK (A) Jan-Erik Piiparinen jan_erik@hotmail.com 07042088556 Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK (B) Lars Lyxell lars@lyxell.com 0733168228 Blå/Blå/Blå
Älta IF Jonas Djäken 070-4134981 Svart, svart, svart
Örby IS Ulf Stenqvist ulf.stenqvist@dnb.se 070-2361241 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 09:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2019-09-28 10:00 1 Ingarö IF (B) - Älta IF Ingarö Sporthall
2019-09-28 10:30 1 FBI Tullinge (C) - Farsta IBK (A) Tullingehallen
2019-09-28 14:15 1 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bandhagshallen
2019-09-28 15:15 1 Mariebergs SK (A) - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2019-09-29 08:00 1 Segeltorps IF - Vendelsö IK (A) Glömstahallen
2019-09-29 10:00 1 Sköndals IK - Karlbergs BK Sköndalshallen
2019-09-29 12:00 1 Vendelsö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Lyckeby Sporthall
Omgång 2
2019-10-05 08:30 2 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lyckeby Sporthall
2019-10-05 09:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 09:00 2 Ingarö IF (B) - Sköndals IK Ingarö Sporthall
2019-10-05 11:00 2 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2019-10-05 13:15 2 IBF Offensiv Lidingö (B) - FBI Tullinge (C) Bodals Bollhall
2019-10-05 14:15 2 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK Engelbrektshallen
2019-10-06 09:00 2 Farsta IBK (A) - Segeltorps IF Farstahallen 3
2019-10-06 15:00 2 Älta IF - Vendelsö IK (B) Stavsborgshallen
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-10-12 10:00 3 Vendelsö IK (B) - Sköndals IK Lyckeby Sporthall
2019-10-12 11:00 3 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2019-10-12 14:30 3 Örby IS - Karlbergs BK Bandhagshallen
2019-10-12 15:00 3 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF (B) Myrsjöskolan
2019-10-12 15:30 3 FBI Tullinge (C) - Älta IF Rikstenshallen
2019-10-12 16:30 3 FBI Tullinge (A) - Norrtulls SK Rikstenshallen
2019-10-13 09:00 3 Segeltorps IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Glömstahallen
Omgång 4
2019-10-19 09:00 4 Ingarö IF (B) - Örby IS Ingarö Sporthall
2019-10-19 09:30 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Norrtulls SK Strandhallen - Tyresö
2019-10-19 10:00 4 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
2019-10-19 10:15 4 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS Farstahallen 3
2019-10-19 11:00 4 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2019-10-19 13:15 4 Karlbergs BK - Mariebergs SK (A) Engelbrektshallen
2019-10-19 15:00 4 IBF Offensiv Lidingö (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bodals Bollhall
2019-10-20 10:00 4 Sköndals IK - FBI Tullinge (C) Sköndalshallen
2019-10-20 12:00 4 Älta IF - Segeltorps IF Stavsborgshallen
Omgång 5
2019-10-26 08:00 5 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tullingehallen
2019-10-26 09:30 5 Mariebergs SK (A) - Ingarö IF (B) Stora Mossen 1
2019-10-26 10:00 5 Vendelsö IK (A) - Farsta IBK (A) Lyckeby Sporthall
2019-10-26 10:00 5 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö (B) Tomtbergahallen
2019-10-26 10:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 13:15 5 FBI Tullinge (C) - Nacka Wallenstam IBK Rikstenshallen
2019-10-26 14:15 5 Örby IS - Vendelsö IK (B) Bandhagshallen
2019-10-26 16:30 5 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (D) Hjorthagshallen
2019-10-27 08:30 5 Segeltorps IF - Sköndals IK Glömstahallen
Omgång 6
2019-11-09 08:45 6 FBI Tullinge (C) - Örby IS Tullingehallen
2019-11-09 09:15 6 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge (A) Farstahallen 3
2019-11-16 10:00 6 Vendelsö IK (B) - Mariebergs SK (A) Lyckeby Sporthall
2019-11-16 11:00 6 Ingarö IF (B) - Saltsjöbadens IF Ingarö Sporthall
2019-11-16 13:15 6 Nacka Wallenstam IBK - Segeltorps IF Järla Sporthall
2019-11-16 14:15 6 Karlbergs BK - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2019-11-16 14:15 6 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bandhagshallen
2019-11-16 15:15 6 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vendelsö IK (A) Bodals Bollhall
2019-11-17 14:00 6 Älta IF - Huddinge IBS Stavsborgshallen
2019-11-17 16:45 6 Hässelby SK IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-23 09:00 7 FBI Tullinge (A) - Hässelby SK IBK (D) Storvretens Sporthall
2019-11-23 09:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 09:00 7 Vendelsö IK (B) - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2019-11-23 10:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Karlbergs BK Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 10:00 7 Vendelsö IK (A) - Älta IF Lyckeby Sporthall
2019-11-23 11:00 7 Huddinge IBS - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-11-23 12:00 7 Norrtulls SK - Ingarö IF (B) Hjorthagshallen
2019-11-23 12:00 7 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (C) Stora Mossen 1
2019-11-23 12:15 7 Farsta IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Farstahallen 3
2019-11-24 10:00 7 Segeltorps IF - Örby IS Glömstahallen
Omgång 8
2019-11-30 09:15 8 Segeltorps IF - Mariebergs SK (A) Kvarnbergshallen
2019-11-30 10:00 8 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ingarö Sporthall
2019-11-30 10:00 8 Vendelsö IK (B) - Norrtulls SK Lyckeby Sporthall
2019-11-30 12:15 8 IBF Offensiv Lidingö (B) - FBI Tullinge (A) Bodals Bollhall
2019-11-30 13:00 8 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-11-30 13:15 8 Karlbergs BK - Hässelby SK IBK (D) Engelbrektshallen
2019-11-30 13:15 8 FBI Tullinge (C) - Saltsjöbadens IF Rikstenshallen
2019-11-30 14:15 8 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bandhagshallen
2019-12-01 11:00 8 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Sköndalshallen
2019-12-01 13:00 8 Älta IF - Farsta IBK (A) Stavsborgshallen
Omgång 9
2019-12-07 09:45 9 FBI Tullinge (A) - Karlbergs BK Tullingehallen
2019-12-07 10:00 9 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2019-12-07 10:15 9 Farsta IBK (A) - Sköndals IK Farstahallen 3
2019-12-07 10:15 9 Huddinge IBS - Örby IS Tomtbergahallen
2019-12-07 18:00 9 Norrtulls SK - FBI Tullinge (C) Engelbrektshallen
2019-12-08 09:00 9 Hässelby SK IBK (D) - Ingarö IF (B) Hässelbyhallen
2019-12-08 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 10:15 9 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF Fisksätra sporthall
2019-12-08 11:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 18:15 9 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älta IF Bodals Bollhall
Omgång 10
2019-12-14 08:45 10 FBI Tullinge (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tullingehallen
2019-12-14 09:15 10 Mariebergs SK (A) - Huddinge IBS Stora Mossen 1
2019-12-14 12:00 10 Vendelsö IK (B) - Hässelby SK IBK (D) Lyckeby Sporthall
2019-12-14 14:15 10 Örby IS - Vendelsö IK (A) Bandhagshallen
2019-12-14 17:45 10 Ingarö IF (B) - Karlbergs BK Ingarö Sporthall
2019-12-15 09:00 10 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö (B) Sköndalshallen
2019-12-15 09:00 10 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A) Ormingehallen
2019-12-15 09:45 10 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Tyresöhallen
2019-12-15 10:30 10 Segeltorps IF - Norrtulls SK Glömstahallen
2019-12-15 13:15 10 Älta IF - FBI Tullinge (A) Stavsborgshallen
Omgång 11
2020-01-11 09:00 11 Hässelby SK IBK (D) - FBI Tullinge (C) Hässelbyhallen
2020-01-11 09:00 11 Vendelsö IK (A) - Mariebergs SK (A) Lyckeby Sporthall
2020-01-11 09:15 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2020-01-11 10:15 11 Farsta IBK (A) - Örby IS Farstahallen 3
2020-01-11 15:15 11 FBI Tullinge (A) - Ingarö IF (B) Rikstenshallen
2020-01-11 15:15 11 Norrtulls SK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Engelbrektshallen
2020-01-11 15:45 11 IBF Offensiv Lidingö (B) - Nacka Wallenstam IBK Bodals Bollhall
2020-01-11 16:15 11 Karlbergs BK - Vendelsö IK (B) Engelbrektshallen
2020-01-12 09:00 11 Huddinge IBS - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2020-01-12 13:00 11 Älta IF - Sköndals IK Stavsborgshallen
Omgång 12
2020-01-18 08:45 12 FBI Tullinge (C) - Karlbergs BK Tullingehallen
2020-01-18 09:00 12 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF (B) Lyckeby Sporthall
2020-01-18 10:00 12 Mariebergs SK (A) - Farsta IBK (A) Stora Mossen 1
2020-01-18 11:00 12 Huddinge IBS - Norrtulls SK Tomtbergahallen
2020-01-18 14:00 12 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Myrsjöskolan
2020-01-18 14:30 12 Örby IS - IBF Offensiv Lidingö (B) Bandhagshallen
2020-01-19 09:30 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tyresöhallen
2020-01-19 10:00 12 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Sköndalshallen
2020-01-19 10:30 12 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Fisksätra sporthall
2020-01-19 14:45 12 Segeltorps IF - Hässelby SK IBK (D) Glömstahallen
Omgång 13
2020-02-01 09:00 13 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (C) Ingarö Sporthall
2020-02-01 09:00 13 Hässelby SK IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Riddersvik
2020-02-01 09:00 13 Vendelsö IK (A) - Norrtulls SK Lyckeby Sporthall
2020-02-01 09:15 13 Farsta IBK (A) - Saltsjöbadens IF Farstahallen 3
2020-02-01 11:15 13 IBF Offensiv Lidingö (B) - Mariebergs SK (A) Bodals Bollhall
2020-02-01 13:30 13 Karlbergs BK - Segeltorps IF Engelbrektshallen
2020-02-01 16:30 13 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2020-02-02 09:00 13 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK Sköndalshallen
2020-02-02 10:15 13 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS Tyresöhallen
2020-02-02 12:00 13 Älta IF - Örby IS Stavsborgshallen
Omgång 14
2020-02-08 09:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Karlbergs BK Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 12:00 14 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2020-02-08 12:00 14 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lyckeby Sporthall
2020-02-08 13:15 14 Norrtulls SK - Farsta IBK (A) Engelbrektshallen
2020-02-08 14:00 14 FBI Tullinge (C) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2020-02-08 14:15 14 Örby IS - Sköndals IK Bandhagshallen
2020-02-08 14:15 14 Mariebergs SK (A) - Älta IF Engelbrektshallen
2020-02-09 08:00 14 Segeltorps IF - Ingarö IF (B) Glömstahallen
2020-02-09 13:15 14 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK (D) Tomtbergahallen
Omgång 15
2020-02-15 10:00 15 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2020-02-15 11:00 15 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (C) Tullingehallen
2020-02-15 12:15 15 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Farstahallen 3
2020-02-15 13:30 15 Nacka Wallenstam IBK - Örby IS Järla Sporthall
2020-02-15 13:30 15 IBF Offensiv Lidingö (B) - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2020-02-15 14:15 15 Karlbergs BK - Huddinge IBS Engelbrektshallen
2020-02-16 09:00 15 Sköndals IK - Mariebergs SK (A) Sköndalshallen
2020-02-16 11:00 15 Hässelby SK IBK (D) - Vendelsö IK (A) Hässelbyhallen
2020-02-16 11:00 15 Saltsjöbadens IF - Älta IF Fisksätra sporthall
2020-02-16 14:00 15 Vendelsö IK (B) - Segeltorps IF Lyckeby Sporthall
Omgång 16
2020-03-07 08:30 16 Segeltorps IF - FBI Tullinge (C) Kvarnbergshallen
2020-03-07 09:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 10:00 16 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK Stora Mossen 1
2020-03-07 10:00 16 Huddinge IBS - Ingarö IF (B) Tomtbergahallen
2020-03-07 10:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 11:00 16 Vendelsö IK (A) - Karlbergs BK Lyckeby Sporthall
2020-03-07 12:15 16 Norrtulls SK - Älta IF Gärdeshallen
2020-03-07 13:00 16 Farsta IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Farstahallen 3
2020-03-07 14:30 16 Örby IS - FBI Tullinge (A) Bandhagshallen
2020-03-08 10:15 16 Saltsjöbadens IF - Sköndals IK Fisksätra sporthall
Omgång 17
2020-03-14 09:00 17 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2020-03-14 10:00 17 Ingarö IF (B) - Vendelsö IK (A) Värmdö sporthall
2020-03-14 13:15 17 Karlbergs BK - Farsta IBK (A) Engelbrektshallen
2020-03-14 14:15 17 Örby IS - Mariebergs SK (A) Bandhagshallen
2020-03-14 17:00 17 IBF Offensiv Lidingö (B) - Hässelby SK IBK (D) Bodals Bollhall
2020-03-15 09:00 17 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2020-03-15 09:00 17 Sköndals IK - Norrtulls SK Sköndalshallen
2020-03-15 09:30 17 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK Fisksätra sporthall
2020-03-15 10:00 17 FBI Tullinge (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Storvretens Sporthall
2020-03-15 14:00 17 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stavsborgshallen
Omgång 18
2020-03-21 09:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2020-03-21 10:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2020-03-21 10:00 18 Huddinge IBS - FBI Tullinge (C) Tomtbergahallen
2020-03-21 10:00 18 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Lyckeby Sporthall
2020-03-21 11:00 18 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (A) Stora Mossen 1
2020-03-21 11:00 18 Farsta IBK (A) - Ingarö IF (B) Farstahallen 4
2020-03-21 14:00 18 IBF Offensiv Lidingö (B) - Karlbergs BK Bodals Bollhall
2020-03-21 16:15 18 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK Engelbrektshallen
2020-03-22 11:00 18 Saltsjöbadens IF - Örby IS Fisksätra sporthall
2020-03-22 12:00 18 Hässelby SK IBK (D) - Älta IF Hässelbyhallen
Omgång 19
2020-03-28 09:30 19 Mariebergs SK (A) - Saltsjöbadens IF Stora Mossen 1
2020-03-28 10:00 19 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2020-03-28 11:45 19 Ingarö IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Värmdö sporthall
2020-03-28 12:00 19 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2020-03-28 14:30 19 Örby IS - Norrtulls SK Bandhagshallen
2020-03-28 15:15 19 FBI Tullinge (C) - Vendelsö IK (A) Rikstenshallen
2020-03-29 08:30 19 Segeltorps IF - Huddinge IBS Glömstahallen
2020-03-29 10:00 19 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (D) Sköndalshallen
2020-03-29 13:00 19 Älta IF - Karlbergs BK Stavsborgshallen
2020-03-29 16:15 19 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (A) Lyckeby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis