Röd Klass P13-14 år (2019/20)

Gruppspel
Pantamera P N Röd Gr 4 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-18 18:00 142700002 Forsheda IF P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 6 - 9 Bjarne Olsen, Morgan Strandhamn Forsheda Sporthall
2019-10-20 08:30 142700003 Jönköpings IK Ungdom P05 - KFUM Jönköping P06/1 11 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-20 16:00 142700004 Gnosjö IBK P04-05 - Månsarps IBK P06/1 OW (0 - 5) Töllstorpshallen
2019-10-26 11:00 142700006 KFUM Jönköping P06/1 - Gnosjö IBK P04-05 10 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-26 17:45 142700005 Husqvarna IK P05 - Månsarps IBK P06/1 5 - 5 Huskvarna Sporthall B
2019-10-27 12:15 142700007 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Jönköpings IK Ungdom P05 0 - 5 Torpshallen
2019-11-08 19:00 142700009 Forsheda IF P04-05 - Husqvarna IK P05 4 - 15 Morgan Strandhamn, Christoffer Johansson Forsheda Sporthall
2019-11-09 17:15 142700012 Månsarps IBK P06/1 - KFUM Jönköping P06/1 6 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-11-10 16:00 142700011 Gnosjö IBK P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 8 - 2 Töllstorpshallen
2019-11-15 18:00 142700016 Forsheda IF P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P05 4 - 10 Bjarne Olsen, Morgan Strandhamn Forsheda Sporthall
2019-11-17 12:45 142700013 Husqvarna IK P05 - KFUM Jönköping P06/1 7 - 3 Huskvarna Sporthall A
2019-11-17 16:30 142700014 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Månsarps IBK P06/1 2 - 4 Torpshallen
2019-11-23 08:15 142700017 Jönköpings IK Ungdom P05 - Husqvarna IK P05 4 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-23 09:15 142700020 KFUM Jönköping P06/1 - Bankeryds Skid o MK P05-06 7 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-24 16:00 142700018 Gnosjö IBK P04-05 - Forsheda IF P04-05 6 - 6 Töllstorpshallen
2019-12-06 18:00 142700023 Forsheda IF P04-05 - Månsarps IBK P06/1 3 - 5 Forsheda Sporthall
2019-12-07 10:00 142700021 Husqvarna IK P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 3 - 4 Huskvarna Sporthall A
2019-12-08 13:30 142700024 Jönköpings IK Ungdom P05 - Gnosjö IBK P04-05 16 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-14 13:00 142700027 KFUM Jönköping P06/1 - Forsheda IF P04-05 10 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-12-15 13:00 142700026 Månsarps IBK P06/1 - Jönköpings IK Ungdom P05 3 - 2 Norrahammars Sporthall
2019-12-15 14:00 142700025 Gnosjö IBK P04-05 - Husqvarna IK P05 2 - 6 Töllstorpshallen
2020-01-11 11:00 142700031 KFUM Jönköping P06/1 - Jönköpings IK Ungdom P05 4 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-11 14:30 142700030 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Forsheda IF P04-05 WO (5 - 0) Torpshallen
2020-01-12 13:00 142700032 Månsarps IBK P06/1 - Gnosjö IBK P04-05 5 - 2 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 10:30 142700035 Jönköpings IK Ungdom P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 7 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-19 11:00 142700033 Månsarps IBK P06/1 - Husqvarna IK P05 1 - 10 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 15:00 142700034 Gnosjö IBK P04-05 - KFUM Jönköping P06/1 2 - 6 Töllstorpshallen
2020-01-25 09:15 142700040 KFUM Jönköping P06/1 - Månsarps IBK P06/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-26 14:00 142700037 Husqvarna IK P05 - Forsheda IF P04-05 Huskvarna Sporthall A
2020-01-26 14:30 142700039 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Gnosjö IBK P04-05 Torpshallen
2020-02-01 14:30 142700044 Jönköpings IK Ungdom P05 - Forsheda IF P04-05 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 11:00 142700042 Månsarps IBK P06/1 - Bankeryds Skid o MK P05-06 Norrahammars Sporthall
2020-02-02 14:45 142700041 KFUM Jönköping P06/1 - Husqvarna IK P05 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-21 18:00 142700046 Forsheda IF P04-05 - Gnosjö IBK P04-05 Forsheda Sporthall
2020-02-22 10:15 142700048 Bankeryds Skid o MK P05-06 - KFUM Jönköping P06/1 Torpshallen
2020-02-22 13:15 142700045 Husqvarna IK P05 - Jönköpings IK Ungdom P05 Huskvarna Sporthall A
2020-03-01 13:00 142700051 Månsarps IBK P06/1 - Forsheda IF P04-05 Norrahammars Sporthall
2020-03-01 14:00 142700052 Gnosjö IBK P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P05 Töllstorpshallen
2020-03-01 15:30 142700049 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Husqvarna IK P05 Torpshallen
2020-03-06 18:00 142700055 Forsheda IF P04-05 - KFUM Jönköping P06/1 Forsheda Sporthall
2020-03-07 15:15 142700053 Husqvarna IK P05 - Gnosjö IBK P04-05 Huskvarna Sporthall A
2020-03-08 08:30 142700054 Jönköpings IK Ungdom P05 - Månsarps IBK P06/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Månsarps IBK P06/ 1 8 6 1 1 34-27 7 19
2. Jönköpings IK Ungdom P05 8 6 0 2 63-29 34 18
3. Husqvarna IK P05 7 5 1 1 52-23 29 16
4. KFUM Jönköping P06/ 1 8 4 0 4 48-46 2 12
5. Bankeryds Skid o MK P05-06 8 3 0 5 28-40 -12 9
6. Gnosjö IBK P04-05 8 1 1 6 27-56 -29 4
7. Forsheda IF P04-05 7 0 1 6 29-60 -31 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P N Röd Gr 5 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 142701004 IBF Tranås P06 - Aneby SK P05 6 - 3 Tranås Idrottshall
2019-10-12 17:30 142701003 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - Värnamo IK P06 1 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-13 12:30 142701001 KFUM Jönköping P06/2 - Hovslätts IK P06 5 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-19 12:00 142701008 Aneby SK P05 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 7 - 9 FB-hallen
2019-10-20 11:00 142701010 Månsarps IBK P06/2 - KFUM Jönköping P06/2 3 - 4 Norrahammars Sporthall
2019-10-20 14:00 142701007 Gnosjö IBK P06 - IBF Tranås P06 0 - 4 Töllstorpshallen
2019-10-26 08:30 142701011 Hovslätts IK P06 - Månsarps IBK P06/2 5 - 5 Kalle Rygert, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2019-10-26 13:00 142701012 KFUM Jönköping P06/2 - Värnamo IK P06 1 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-27 13:30 142701014 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - Gnosjö IBK P06 10 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-10 08:30 142701017 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - KFUM Jönköping P06/2 5 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-10 10:00 142701018 IBF Tranås P06 - Månsarps IBK P06/2 8 - 6 Tranås Idrottshall
2019-11-10 14:00 142701020 Gnosjö IBK P06 - Aneby SK P05 5 - 17 Töllstorpshallen
2019-11-17 11:00 142701023 Värnamo IK P06 - IBF Tranås P06 1 - 5 Östboskolan
2019-11-17 13:00 142701024 Månsarps IBK P06/2 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 6 - 6 Norrahammars Sporthall
2019-11-17 13:45 142701025 Hovslätts IK P06 - Gnosjö IBK P06 3 - 6 Gustaf Gustafsson, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2019-11-23 11:45 142701026 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - Hovslätts IK P06 8 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-23 12:00 142701030 Aneby SK P05 - Värnamo IK P06 4 - 3 FB-hallen
2019-11-24 14:00 142701029 Gnosjö IBK P06 - Månsarps IBK P06/2 0 - 9 Töllstorpshallen
2019-11-30 11:00 142701031 KFUM Jönköping P06/2 - IBF Tranås P06 3 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-30 11:00 142701033 Värnamo IK P06 - Gnosjö IBK P06 10 - 4 Östboskolan
2019-12-01 13:30 142701035 Hovslätts IK P06 - Aneby SK P05 2 - 5 Gustaf Gustafsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2019-12-07 11:00 142701040 Värnamo IK P06 - Månsarps IBK P06/2 5 - 2 Östboskolan
2019-12-07 11:30 142701039 Aneby SK P05 - KFUM Jönköping P06/2 3 - 7 FB-hallen
2019-12-08 14:15 142701036 IBF Tranås P06 - Hovslätts IK P06 6 - 6 Tranås Idrottshall
2019-12-14 11:00 142701041 KFUM Jönköping P06/2 - Gnosjö IBK P06 7 - 2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-12-14 12:00 142701045 Hovslätts IK P06 - Värnamo IK P06 3 - 4 Elin Knutsson, Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2019-12-15 13:30 142701043 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - IBF Tranås P06 3 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-15 15:00 142701044 Månsarps IBK P06/2 - Aneby SK P05 4 - 4 Norrahammars Sporthall
2019-12-21 10:00 142701047 Aneby SK P05 - IBF Tranås P06 4 - 8 FB-hallen
2019-12-21 11:00 142701048 Värnamo IK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 10 - 5 Östboskolan
2019-12-21 15:30 142701050 Hovslätts IK P06 - KFUM Jönköping P06/2 1 - 8 David Andersson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2020-01-11 09:15 142701051 KFUM Jönköping P06/2 - Månsarps IBK P06/2 2 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-11 12:30 142701053 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - Aneby SK P05 2 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-12 10:00 142701054 IBF Tranås P06 - Gnosjö IBK P06 6 - 3 Tranås Idrottshall
2020-01-18 15:00 142701059 Värnamo IK P06 - KFUM Jönköping P06/2 2 - 5 Östboskolan
2020-01-19 13:00 142701060 Månsarps IBK P06/2 - Hovslätts IK P06 8 - 1 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 13:10 142701057 Gnosjö IBK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 2 - 8 Töllstorpshallen
2020-01-25 11:00 142701061 KFUM Jönköping P06/2 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-25 15:00 142701062 Aneby SK P05 - Gnosjö IBK P06 FB-hallen
2020-01-26 13:00 142701064 Månsarps IBK P06/2 - IBF Tranås P06 Norrahammars Sporthall
2020-02-01 08:30 142701067 Jönköpings IK Ungdom P06/1 - Månsarps IBK P06/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 11:45 142701068 IBF Tranås P06 - Värnamo IK P06 Tranås Idrottshall
2020-02-02 12:00 142701070 Gnosjö IBK P06 - Hovslätts IK P06 Töllstorpshallen
2020-01-26 13:30 142701073 Värnamo IK P06 - Aneby SK P05 Östboskolan
2020-02-08 09:00 142701075 Hovslätts IK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 Stadsgården, Råslätt
2020-02-09 11:00 142701074 Månsarps IBK P06/2 - Gnosjö IBK P06 Norrahammars Sporthall
2020-02-22 12:00 142701080 Aneby SK P05 - Hovslätts IK P06 FB-hallen
2020-02-23 10:00 142701077 IBF Tranås P06 - KFUM Jönköping P06/2 Tranås Idrottshall
2020-02-23 14:00 142701079 Gnosjö IBK P06 - Värnamo IK P06 Töllstorpshallen
2020-02-29 13:00 142701085 Hovslätts IK P06 - IBF Tranås P06 Stadsgården, Råslätt
2020-03-01 12:15 142701081 KFUM Jönköping P06/2 - Aneby SK P05 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-03-01 15:00 142701084 Månsarps IBK P06/2 - Värnamo IK P06 Norrahammars Sporthall
2020-03-07 10:00 142701089 Aneby SK P05 - Månsarps IBK P06/2 FB-hallen
2020-03-07 11:00 142701090 Värnamo IK P06 - Hovslätts IK P06 Östboskolan
2020-03-08 11:45 142701086 IBF Tranås P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 Tranås Idrottshall
2020-03-08 16:00 142701088 Gnosjö IBK P06 - KFUM Jönköping P06/2 Töllstorpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Tranås P06 9 8 1 0 53-29 24 25
2. KFUM Jönköping P06/ 2 10 6 1 3 49-38 11 19
3. Värnamo IK P06 9 6 0 3 45-30 15 18
4. Jönköpings IK Ungdom P06/ 1 10 4 1 5 57-50 7 13
5. Aneby SK P05 9 4 1 4 52-46 6 13
6. Månsarps IBK P06/ 2 9 3 3 3 48-35 13 12
7. Hovslätts IK P06 9 0 3 6 30-55 -25 3
8. Gnosjö IBK P06 9 1 0 8 23-74 -51 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P N Röd Gr 6 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:00 142702003 Vimmerby IBK P06 - Tenhults IF P06 8 - 3 Vimmerby Sporthall
2019-10-12 11:30 142702004 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Skillingaryds IK P05-07 1 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-12 12:30 142702001 Bankeryds Skid o MK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 5 - 5 Torpshallen
2019-10-13 16:00 142702002 Nässjö IBF P06 - Ölmstads IS P05-06 13 - 7 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2019-10-19 12:00 142702008 Skillingaryds IK P05-07 - Vimmerby IBK P06 2 - 3 Skillingaryds Arena
2019-10-20 10:00 142702010 Ölmstads IS P05-06 - Bankeryds Skid o MK P06 5 - 2 Ribbahallen A-hall
2019-10-20 10:30 142702009 Tenhults IF P06 - Nässjö IBF P06 2 - 5 Tenhults Sporthall
2019-10-20 15:30 142702006 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Forserums IF P06 3 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-26 12:00 142702015 Forserums IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit 9 - 2 Forserums Sporthall
2019-10-27 15:30 142702011 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Ölmstads IS P05-06 8 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-27 16:15 142702012 Bankeryds Skid o MK P06 - Tenhults IF P06 7 - 2 Torpshallen
2019-10-27 17:30 142702013 Nässjö IBF P06 - Skillingaryds IK P05-07 11 - 4 Calle Sjövall, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
2019-11-09 10:00 142702019 Forserums IF P06 - Tenhults IF P06 5 - 8 Forserums Sporthall
2019-11-09 15:00 142702016 Nässjö IBF P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 11 - 3 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Handskerydshallen
2019-11-09 16:30 142702017 Vimmerby IBK P06 - Bankeryds Skid o MK P06 6 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-11-10 13:30 142702018 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Ölmstads IS P05-06 5 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-15 19:15 142702021 Bankeryds Skid o MK P06 - Nässjö IBF P06 4 - 9 Torpshallen
2019-11-16 11:00 142702023 Tenhults IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit 2 - 4 Tenhults Sporthall
2019-11-16 12:00 142702022 Skillingaryds IK P05-07 - Forserums IF P06 6 - 3 Skillingaryds Arena
2019-11-17 14:00 142702024 Ölmstads IS P05-06 - Vimmerby IBK P06 4 - 4 Ribbahallen A-hall
2019-11-23 10:00 142702030 Skillingaryds IK P05-07 - Tenhults IF P06 8 - 4 Skillingaryds Arena
2019-11-24 10:00 142702028 Forserums IF P06 - Bankeryds Skid o MK P06 3 - 7 Forserums Sporthall
2019-11-24 14:00 142702026 Vimmerby IBK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 3 - 3 Vimmerby Sporthall
2019-11-24 15:30 142702027 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Nässjö IBF P06 3 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-30 10:00 142702034 Ölmstads IS P05-06 - Forserums IF P06 3 - 4 Ribbahallen A-hall
2019-11-30 17:45 142702031 Bankeryds Skid o MK P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit 10 - 6 Torpshallen
2019-12-01 14:00 142702032 Nässjö IBF P06 - Vimmerby IBK P06 8 - 2 Calle Sjövall, Lars Östh Nässjö Sporthall
2019-12-01 15:30 142702035 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Skillingaryds IK P05-07 3 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-07 10:00 142702037 Forserums IF P06 - Vimmerby IBK P06 5 - 7 Forserums Sporthall
2019-12-07 17:30 142702040 Tenhults IF P06 - Ölmstads IS P05-06 2 - 5 Tenhults Sporthall
2019-12-08 08:30 142702036 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Jönköpings IK Ungdom P06/2 3 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-08 14:00 142702039 Skillingaryds IK P05-07 - Bankeryds Skid o MK P06 5 - 3 Skillingaryds Arena
2019-12-14 10:00 142702044 Ölmstads IS P05-06 - Skillingaryds IK P05-07 1 - 11 Ribbahallen A-hall
2019-12-15 11:00 142702043 Vimmerby IBK P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit 3 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-12-15 15:30 142702045 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Tenhults IF P06 3 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-15 15:45 142702042 Nässjö IBF P06 - Forserums IF P06 12 - 4 Oscar Tjärnström, Lars Östh Nässjö Sporthall
2019-12-21 13:30 142702048 Tenhults IF P06 - Vimmerby IBK P06 2 - 9 Tenhults Sporthall
2019-12-21 15:30 142702050 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Bankeryds Skid o MK P06 7 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-22 10:00 142702049 Ölmstads IS P05-06 - Nässjö IBF P06 4 - 8 Ribbahallen A-hall
2019-12-22 11:00 142702047 Skillingaryds IK P05-07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit 11 - 4 Skillingaryds Arena
2020-01-11 09:45 142702052 Nässjö IBF P06 - Tenhults IF P06 15 - 4 Calle Sjövall, Lukas Bergström Handskerydshallen
2020-01-11 12:00 142702055 Forserums IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 6 - 8 Forserums Sporthall
2020-01-11 13:00 142702053 Vimmerby IBK P06 - Skillingaryds IK P05-07 3 - 7 Vimmerby Sporthall
2020-01-12 16:30 142702051 Bankeryds Skid o MK P06 - Ölmstads IS P05-06 7 - 7 Torpshallen
2020-01-18 11:00 142702059 Tenhults IF P06 - Bankeryds Skid o MK P06 4 - 5 Tenhults Sporthall
2020-01-18 12:00 142702058 Skillingaryds IK P05-07 - Nässjö IBF P06 5 - 3 Skillingaryds Arena
2020-01-19 09:00 142702060 Ölmstads IS P05-06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 4 - 6 Ribbahallen A-hall
2020-01-19 12:30 142702056 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Forserums IF P06 5 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-25 13:30 142702063 Tenhults IF P06 - Forserums IF P06 Tenhults Sporthall
2020-01-26 12:00 142702061 Bankeryds Skid o MK P06 - Vimmerby IBK P06 Torpshallen
2020-01-26 12:00 142702064 Ölmstads IS P05-06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Ribbahallen A-hall
2020-01-26 14:30 142702065 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Nässjö IBF P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-01 10:30 142702069 Forserums IF P06 - Skillingaryds IK P05-07 Forserums Sporthall
2020-02-01 11:00 142702067 Vimmerby IBK P06 - Ölmstads IS P05-06 Vimmerby Sporthall
2020-02-02 08:30 142702068 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Tenhults IF P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 14:00 142702066 Nässjö IBF P06 - Bankeryds Skid o MK P06 Nässjö Sporthall
2020-02-08 12:30 142702071 Bankeryds Skid o MK P06 - Forserums IF P06 Torpshallen
2020-02-08 15:00 142702073 Tenhults IF P06 - Skillingaryds IK P05-07 Tenhults Sporthall
2020-02-09 12:30 142702075 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Vimmerby IBK P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-09 16:00 142702072 Nässjö IBF P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Nässjö Sporthall
2020-02-22 10:00 142702078 Forserums IF P06 - Ölmstads IS P05-06 Forserums Sporthall
2020-02-22 14:00 142702080 Skillingaryds IK P05-07 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Skillingaryds Arena
2020-02-23 10:00 142702076 Vimmerby IBK P06 - Nässjö IBF P06 Vimmerby Sporthall
2020-02-23 12:30 142702077 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Bankeryds Skid o MK P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-29 16:30 142702081 Bankeryds Skid o MK P06 - Skillingaryds IK P05-07 Torpshallen
2020-03-01 10:00 142702084 Ölmstads IS P05-06 - Tenhults IF P06 Ribbahallen A-hall
2020-03-01 10:30 142702085 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-01 13:00 142702083 Vimmerby IBK P06 - Forserums IF P06 Vimmerby Sporthall
2020-03-07 12:00 142702089 Skillingaryds IK P05-07 - Ölmstads IS P05-06 Skillingaryds Arena
2020-03-07 17:30 142702086 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Vimmerby IBK P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-03-08 08:30 142702090 Tenhults IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Tenhults Sporthall
2020-03-08 10:00 142702087 Forserums IF P06 - Nässjö IBF P06 Forserums Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nässjö IBF P06 11 10 0 1 103-42 61 30
2. Skillingaryds IK P05-07 11 8 1 2 68-39 29 25
3. Jönköpings IK Ungdom P06/ 2 11 6 3 2 56-48 8 21
4. Bankeryds Skid o MK P06 11 5 3 3 64-59 5 18
5. Vimmerby IBK P06 10 4 3 3 48-46 2 15
6. Ölmstads IS P05-06 11 3 2 6 47-70 -23 11
7. Jönköpings IK Ungdom P07 Vit 10 3 0 7 39-65 -26 9
8. Forserums IF P06 10 2 0 8 44-61 -17 6
9. Tenhults IF P06 11 1 0 10 35-74 -39 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P V Röd Gr 4 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-04 18:30 142703002 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Carlshamns IBK P06-07/1 3 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-10-04 19:45 142703001 Ingelstad IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P06 9 - 3 Ingelstads Sporthall
2019-10-06 13:30 142703003 Älmhults IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 5 - 4 Michéll Borgström, Dragan Zaharijev Haganäshallen
2019-10-10 19:30 142703004 Hovmantorps GOIF P06 - Hovshaga AIF P06 5 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2019-10-12 10:30 142703005 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Ingelstad IBK P05-06 13 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-12 11:00 142703006 Älmhults IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 6 - 5 Linnéhallen
2019-10-19 12:00 142703007 Hovshaga AIF P06 - Carlshamns IBK P06-07/1 3 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-10-19 13:30 142703009 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 3 - 6 Ingelstads Sporthall
2019-10-20 13:00 142703008 Hovmantorps GOIF P06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 3 - 16 Allhallen, Hovmantorp
2019-10-27 09:30 142703012 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Hovmantorps GOIF P06 10 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-27 16:00 142703010 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Hovshaga AIF P06 8 - 0 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 18:15 142703011 Carlshamns IBK P06-07/1 - Älmhults IBK P05-06 6 - 4 Sparbanken Arena
2019-11-01 18:30 142703014 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Växjö IBK Utveckling P07/1 17 - 0 Fortnox Arena B-hall
2019-11-03 16:00 142703013 Hovshaga AIF P06 - Älmhults IBK P05-06 4 - 5 Hovshaga Sporthall
2019-11-03 18:30 142703015 Carlshamns IBK P06-07/1 - Ingelstad IBK P05-06 2 - 4 Sparbanken Arena
2019-11-16 13:00 142703018 Hovmantorps GOIF P06 - Carlshamns IBK P06-07/1 2 - 8 Allhallen, Hovmantorp
2019-11-16 18:00 142703016 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Hovshaga AIF P06 7 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-11-16 18:00 142703017 Ingelstad IBK P05-06 - Älmhults IBK P05-06 7 - 6 Ingelstads Sporthall
2019-11-23 14:00 142703019 Hovshaga AIF P06 - Ingelstad IBK P05-06 2 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-11-24 10:00 142703021 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Carlshamns IBK P06-07/1 0 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-24 12:00 142703020 Älmhults IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P06 10 - 4 Haganäshallen
2019-11-30 10:00 142703023 Carlshamns IBK P06-07/1 - Växjö IBK Utveckling P07/1 6 - 4 Sparbanken Arena
2019-11-30 13:00 142703022 Hovmantorps GOIF P06 - Ingelstad IBK P05-06 3 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2019-12-01 12:30 142703024 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Älmhults IBK P05-06 10 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-12-07 13:30 142703026 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 6 - 2 Ingelstads Sporthall
2019-12-07 16:00 142703025 Hovshaga AIF P06 - Hovmantorps GOIF P06 7 - 2 Hovshaga Sporthall
2019-12-08 11:00 142703027 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Älmhults IBK P05-06 12 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-12-14 16:00 142703029 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Hovmantorps GOIF P06 13 - 2 Fortnox Arena B-hall
2019-12-15 08:30 142703030 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Ingelstad IBK P05-06 2 - 2 Fortnox Arena B-hall
2019-12-15 18:15 142703028 Carlshamns IBK P06-07/1 - Hovshaga AIF P06 8 - 7 Sparbanken Arena
2019-12-21 10:00 142703031 Hovshaga AIF P06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 6 - 8 Hovshaga Sporthall
2019-12-22 13:00 142703033 Hovmantorps GOIF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 4 - 15 Allhallen, Hovmantorp
2019-12-22 18:15 142703032 Carlshamns IBK P06-07/1 - Älmhults IBK P05-06 3 - 5 Sparbanken Arena
2020-01-11 11:00 142703034 Älmhults IBK P05-06 - Hovshaga AIF P06 11 - 7 Haganäshallen
2020-01-11 15:00 142703035 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Växjö IBK Utveckling P06/3 2 - 9 Fagrabäcksskolan
2020-01-12 13:30 142703036 Ingelstad IBK P05-06 - Carlshamns IBK P06-07/1 0 - 6 Ingelstads Sporthall
2020-01-18 10:00 142703039 Carlshamns IBK P06-07/1 - Hovmantorps GOIF P06 8 - 2 Sparbanken Arena
2020-01-18 10:30 142703037 Hovshaga AIF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 4 - 10 Hovshaga Sporthall
2020-01-19 13:30 142703038 Älmhults IBK P05-06 - Ingelstad IBK P05-06 5 - 3 Per Elofsson, Ulf Åberg Haganäshallen
2020-01-12 13:00 142703041 Hovmantorps GOIF P06 - Älmhults IBK P05-06 7 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2020-01-25 18:00 142703040 Ingelstad IBK P05-06 - Hovshaga AIF P06 Ingelstads Sporthall
2020-01-26 18:15 142703042 Carlshamns IBK P06-07/1 - Växjö IBK Utveckling P06/3 Sparbanken Arena
2020-02-01 12:00 142703045 Älmhults IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 Haganäshallen
2020-02-02 11:30 142703043 Ingelstad IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P06 Ingelstads Sporthall
2020-02-02 11:30 142703044 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Carlshamns IBK P06-07/1 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-07 18:30 142703047 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Ingelstad IBK P05-06 Fortnox Arena B-hall
2020-02-09 13:30 142703048 Älmhults IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 Haganäshallen
2020-02-09 14:00 142703046 Hovmantorps GOIF P06 - Hovshaga AIF P06 Allhallen, Hovmantorp
2020-02-15 10:00 142703050 Hovmantorps GOIF P06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 Allhallen, Hovmantorp
2020-02-15 13:30 142703051 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 Ingelstads Sporthall
2020-02-15 16:00 142703049 Hovshaga AIF P06 - Carlshamns IBK P06-07/1 Hovshaga Sporthall
2020-02-21 18:30 142703052 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Hovshaga AIF P06 Fortnox Arena B-hall
2020-02-22 12:30 142703054 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Hovmantorps GOIF P06 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-23 15:00 142703053 Älmhults IBK P05-06 - Carlshamns IBK P06-07/1 Haganäshallen
2020-02-29 10:30 142703055 Hovshaga AIF P06 - Älmhults IBK P05-06 Hovshaga Sporthall
2020-02-29 10:30 142703056 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Växjö IBK Utveckling P07/1 Fortnox Arena B-hall
2020-03-01 18:15 142703057 Carlshamns IBK P06-07/1 - Ingelstad IBK P05-06 Sparbanken Arena
2020-03-07 14:00 142703059 Ingelstad IBK P05-06 - Älmhults IBK P05-06 Ingelstads Sporthall
2020-03-08 08:30 142703058 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Hovshaga AIF P06 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-03-08 13:00 142703060 Hovmantorps GOIF P06 - Carlshamns IBK P06-07/1 Allhallen, Hovmantorp
2020-03-14 11:00 142703062 Älmhults IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P06 Haganäshallen
2020-03-14 12:00 142703061 Hovshaga AIF P06 - Ingelstad IBK P05-06 Hovshaga Sporthall
2020-03-14 12:00 142703063 Carlshamns IBK P06-07/1 - Växjö IBK Utveckling P06/3 Sparbanken Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Carlshamns IBK P06-07/ 1 11 9 0 2 56-34 22 27
2. Växjö IBK Utveckling P06/ 3 11 8 0 3 100-32 68 24
3. Älmhults IBK P05-06 12 7 0 5 72-72 0 21
4. Växjö IBK Utveckling P07/ 1 12 6 1 5 76-65 11 19
5. Ingelstad IBK P05-06 11 6 1 4 45-50 -5 19
6. Hovshaga AIF P06 11 1 1 9 49-72 -23 4
7. Hovmantorps GOIF P06 12 1 1 10 38-111 -73 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr 3(-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-13 15:00 142704002 Nybro IBK P05 - CL98IC P05-06 4 - 5 OG-Hallen
2019-11-02 12:30 142704006 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Nybro IBK P05 7 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-18 19:30 142704009 KaRo IBF P05-06 - Nybro IBK P05 5 - 9 Kallinge Sporthall
2019-10-21 19:15 142704007 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - CL98IC P05-06 2 - 7 Färjehallen
2019-10-26 15:30 142704011 CL98IC P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 9 - 5 Falkenbergshallen
2019-11-03 17:15 142704013 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - Växjö IBK Utveckling P06/1 3 - 8 Färjehallen
2019-12-07 13:30 142704015 CL98IC P05-06 - KaRo IBF P05-06 10 - 1 Kalmar Sporthall D-hall
2019-11-16 10:30 142704017 KaRo IBF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 2 - 5 Kallinge Sporthall
2019-11-17 11:00 142704016 Nybro IBK P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 7 - 2 OG-Hallen
2019-11-24 18:30 142704019 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - KaRo IBF P05-06 6 - 7 Färjehallen
2019-11-30 10:00 142704023 CL98IC P05-06 - Nybro IBK P05 5 - 4 Kalmar Sporthall A-hall
2019-12-08 15:00 142704027 Nybro IBK P05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 3 - 3 OG-Hallen
2019-12-14 13:00 142704030 Nybro IBK P05 - KaRo IBF P05-06 6 - 3 OG-Hallen
2019-12-14 14:00 142704028 CL98IC P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 7 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2019-12-21 10:30 142704032 CL98IC P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 6 - 2 Kalmar Sporthall D-hall
2020-01-12 11:00 142704034 Växjö IBK Utveckling P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 4 - 2 Arabypark Arena
2020-01-12 11:30 142704036 KaRo IBF P05-06 - CL98IC P05-06 1 - 10 Kallinge Sporthall
2020-01-18 11:30 142704038 Växjö IBK Utveckling P06/1 - KaRo IBF P05-06 8 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-18 12:30 142704037 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - Nybro IBK P05 2 - 7 Torslundahallen
2020-01-26 10:30 142704040 KaRo IBF P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 Kallinge Sporthall
2020-02-01 15:00 142704044 Nybro IBK P05 - CL98IC P05-06 OG-Hallen
2020-02-09 17:30 142704048 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Nybro IBK P05 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-10 19:15 142704049 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - CL98IC P05-06 Färjehallen
2020-02-15 10:30 142704051 KaRo IBF P05-06 - Nybro IBK P05 Kallinge Sporthall
2020-02-23 12:30 142704053 Växjö IBK Utveckling P06/1 - CL98IC P05-06 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-29 17:00 142704055 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Färjehallen
2020-03-01 15:30 142704057 CL98IC P05-06 - KaRo IBF P05-06 Falkenbergshallen
2020-03-07 15:30 142704059 KaRo IBF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Kallinge Sporthall
2020-03-07 17:00 142704058 Nybro IBK P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 OG-Hallen
2020-03-14 12:30 142704061 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - KaRo IBF P05-06 Färjehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC P05-06 8 8 0 0 59-22 37 24
2. Växjö IBK Utveckling P06/ 1 8 5 1 2 42-31 11 16
3. Nybro IBK P05 8 4 1 3 45-32 13 13
4. KaRo IBF P05-06 7 1 0 6 20-54 -34 3
5. FBC Kalmarsund Ungdom P06/ 1 7 0 0 7 20-47 -27 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 12:30 142705004 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - FBC Karlskrona P06/2 4 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-10-19 15:30 142705002 Ljungbyholms GOIF P05-06 - Sandbäckshults IBK P05 6 - 10 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-20 13:30 142705001 CL98IC P06 - Gantesbo IBK P05-06 12 - 3 Falkenbergshallen
2019-10-20 17:00 142705003 Slätafly/SK IBK P05-P06 - CL98IC P05/2 3 - 4 Torsås Sporthall
2019-10-26 16:30 142705006 CL98IC P05/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 6 - 4 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-27 10:00 142705005 Gantesbo IBK P05-06 - FBC Karlskrona P06/2 10 - 7 Niklas Karlsson, Arvid Moberg Emmaboda Sporthall
2019-10-27 13:30 142705007 Sandbäckshults IBK P05 - Slätafly/SK IBK P05-P06 1 - 12 Krungårdshallen
2019-10-27 16:30 142705008 CL98IC P06 - Ljungbyholms GOIF P05-06 19 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-08 19:00 142705009 Ljungbyholms GOIF P05-06 - Gantesbo IBK P05-06 1 - 13 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-09 15:00 142705012 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P05/2 3 - 5 Elias Petersson, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B
2019-11-10 13:00 142705010 Slätafly/SK IBK P05-P06 - CL98IC P06 2 - 7 Bengt Bolander, Stefan Karlsson Torsås Sporthall
2019-11-10 14:30 142705011 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Sandbäckshults IBK P05 9 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2019-11-16 10:00 142705013 Gantesbo IBK P05-06 - CL98IC P05/2 2 - 12 Linuz Ojaniemi, Isac Ojaniemi Alsbohallen Johansfors
2019-11-16 12:00 142705016 Ljungbyholms GOIF P05-06 - Slätafly/SK IBK P05-P06 2 - 12 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-17 14:30 142705015 CL98IC P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 12 - 4 Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-17 15:00 142705014 Sandbäckshults IBK P05 - FBC Karlskrona P06/2 5 - 9 Torbjörn Klasson, Muhidin Bahtanovic Krungårdshallen
2019-11-23 11:30 142705018 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Ljungbyholms GOIF P05-06 9 - 1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-24 10:30 142705020 CL98IC P05/2 - Sandbäckshults IBK P05 7 - 5 Falkenbergshallen
2019-11-24 14:30 142705019 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P06 0 - 5 Nellie Skarpsvärd, Elias Petersson Vedeby Sporthall A
2019-11-24 15:00 142705017 Slätafly/SK IBK P05-P06 - Gantesbo IBK P05-06 18 - 2 Dragan Zaharijev Torsås Sporthall
2019-12-07 11:00 142705023 Ljungbyholms GOIF P05-06 - FBC Karlskrona P06/2 5 - 8 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-07 12:00 142705021 Gantesbo IBK P05-06 - Sandbäckshults IBK P05 8 - 6 Arvid Moberg, Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-12-07 14:00 142705024 Slätafly/SK IBK P05-P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 8 - 3 Ulrika Harrysson, Alexia Rasmussen Torsås Sporthall
2019-12-08 14:30 142705022 CL98IC P06 - CL98IC P05/2 8 - 6 Falkenbergshallen
2019-12-14 14:30 142705025 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Gantesbo IBK P05-06 7 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-12-15 09:30 142705027 CL98IC P05/2 - Ljungbyholms GOIF P05-06 11 - 0 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2019-12-15 10:00 142705026 FBC Karlskrona P06/2 - Slätafly/SK IBK P05-P06 7 - 7 Mikael Lundin, Anna Schlyter Vedeby Sporthall A
2019-12-15 13:00 142705028 Sandbäckshults IBK P05 - CL98IC P06 4 - 12 Krungårdshallen
2020-01-11 10:00 142705029 Gantesbo IBK P05-06 - CL98IC P06 2 - 8 Isac Ojaniemi, Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2020-01-11 13:30 142705030 Sandbäckshults IBK P05 - Ljungbyholms GOIF P05-06 9 - 5 Krungårdshallen
2020-01-12 12:00 142705031 CL98IC P05/2 - Slätafly/SK IBK P05-P06 6 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
2020-01-12 12:00 142705032 FBC Karlskrona P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 8 - 4 Axel Carlsson Vedeby Sporthall B
2020-01-18 10:00 142705036 Ljungbyholms GOIF P05-06 - CL98IC P06 1 - 13 Ljungbyholms Sporthall
2020-01-19 10:00 142705033 FBC Karlskrona P06/2 - Gantesbo IBK P05-06 1 - 5 Mikael Olá Vedeby Sporthall A
2020-01-19 11:00 142705034 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - CL98IC P05/2 2 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-19 13:00 142705035 Slätafly/SK IBK P05-P06 - Sandbäckshults IBK P05 13 - 8 Torsås Sporthall
2020-01-25 12:00 142705037 Gantesbo IBK P05-06 - Ljungbyholms GOIF P05-06 Emmaboda Sporthall
2020-01-25 16:00 142705038 CL98IC P06 - Slätafly/SK IBK P05-P06 Falkenbergshallen
2020-01-25 16:00 142705039 Sandbäckshults IBK P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-26 13:30 142705040 CL98IC P05/2 - FBC Karlskrona P06/2 Falkenbergshallen
2020-02-02 10:30 142705043 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - CL98IC P06 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-02 12:00 142705042 FBC Karlskrona P06/2 - Sandbäckshults IBK P05 Vedeby Sporthall B
2020-02-02 12:30 142705041 CL98IC P05/2 - Gantesbo IBK P05-06 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-02 13:00 142705044 Slätafly/SK IBK P05-P06 - Ljungbyholms GOIF P05-06 Torsås Sporthall
2020-02-15 12:00 142705047 CL98IC P06 - FBC Karlskrona P06/2 Falkenbergshallen
2020-02-22 12:00 142705045 Gantesbo IBK P05-06 - Slätafly/SK IBK P05-P06 Emmaboda Sporthall
2020-02-22 12:00 142705046 Ljungbyholms GOIF P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-23 11:00 142705048 Sandbäckshults IBK P05 - CL98IC P05/2 Krungårdshallen
2020-02-29 15:30 142705052 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Slätafly/SK IBK P05-P06 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-02-29 16:00 142705050 CL98IC P05/2 - CL98IC P06 Falkenbergshallen
2020-03-01 10:00 142705051 FBC Karlskrona P06/2 - Ljungbyholms GOIF P05-06 Vedeby Sporthall A
2020-03-01 15:00 142705049 Sandbäckshults IBK P05 - Gantesbo IBK P05-06 Krungårdshallen
2020-03-07 12:00 142705053 Gantesbo IBK P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06 Emmaboda Sporthall
2020-03-07 15:00 142705055 Ljungbyholms GOIF P05-06 - CL98IC P05/2 Ljungbyholms Sporthall
2020-03-08 10:30 142705056 CL98IC P06 - Sandbäckshults IBK P05 Falkenbergshallen
2020-03-08 11:00 142705054 Slätafly/SK IBK P05-P06 - FBC Karlskrona P06/2 Torsås Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC P06 9 9 0 0 96-24 72 27
2. CL98IC P05/ 2 9 8 0 1 62-32 30 24
3. Slätafly/ SK IBK P05-P06 9 5 1 3 80-40 40 16
4. Gantesbo IBK P05-06 9 5 0 4 54-72 -18 15
5. FBC Karlskrona P06/ 2 9 3 1 5 44-50 -6 10
6. Craftstadens IBK Oskarshamn P06 9 3 0 6 46-55 -9 9
7. Sandbäckshults IBK P05 9 2 0 7 53-81 -28 6
8. Ljungbyholms GOIF P05-06 9 0 0 9 23-104 -81 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:00 142706003 Fliseryds IBK P06-07 - Nybro IBK P06 1 - 31 Fliseryds Sporthall
2019-10-12 14:00 142706001 FBC Karlskrona P06/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 22 - 5 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 11:30 142706004 CL 98 IC P07/2 - FBC Karlskrona P06-07/1 7 - 2 Falkenbergshallen
2019-12-01 11:00 142706002 Slätafly/SK IBK P06-07 - Vimmerby IBK P07 4 - 5 Torsås Sporthall
2019-10-20 10:30 142706006 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 4 - 9 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-20 12:00 142706010 Vimmerby IBK P07 - FBC Karlskrona P06/1 10 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-11-30 11:00 142706009 Nybro IBK P06 - Slätafly/SK IBK P06-07 6 - 2 OG-Hallen
2020-01-25 10:45 142706008 FBC Karlskrona P06-07/1 - Fliseryds IBK P06-07 Vedeby Sporthall A
2019-10-24 18:30 142706015 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - CL 98 IC P07/2 8 - 4 Färjehallen
2019-10-26 14:00 142706012 FBC Karlskrona P06/1 - Nybro IBK P06 4 - 4 Vedeby Sporthall B
2019-10-27 10:00 142706013 Slätafly/SK IBK P06-07 - FBC Karlskrona P06-07/1 4 - 0 Torsås Sporthall
2019-10-27 11:00 142706011 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Vimmerby IBK P07 2 - 16 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-11-09 16:00 142706019 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - Nybro IBK P06 1 - 12 Färjehallen
2019-11-10 11:00 142706016 Slätafly/SK IBK P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 8 - 4 Bengt Bolander, Stefan Karlsson Torsås Sporthall
2019-11-10 14:00 142706017 Fliseryds IBK P06-07 - FBC Karlskrona P06/1 4 - 12 Fliseryds Sporthall
2019-11-10 14:30 142706018 CL 98 IC P07/2 - Vimmerby IBK P07 1 - 10 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 10:00 142706021 FBC Karlskrona P06/1 - Slätafly/SK IBK P06-07 7 - 2 Axel Carlsson, Agaton Månsson Vedeby Sporthall A
2019-11-16 12:00 142706022 FBC Karlskrona P06-07/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 3 - 9 Anton Norrby, Agaton Månsson Vedeby Sporthall A
2019-11-16 12:00 142706024 Vimmerby IBK P07 - Fliseryds IBK P06-07 19 - 1 Vimmerby Sporthall
2019-11-17 13:00 142706023 Nybro IBK P06 - CL 98 IC P07/2 18 - 0 OG-Hallen
2019-11-23 11:00 142706026 Fliseryds IBK P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 4 - 10 Fliseryds Sporthall
2019-11-23 12:30 142706028 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - FBC Karlskrona P06/1 Torslundahallen
2019-11-23 16:30 142706027 CL 98 IC P07/2 - Slätafly/SK IBK P06-07 2 - 8 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lindsdals Sporthall
2019-11-24 13:00 142706030 FBC Karlskrona P06-07/1 - Nybro IBK P06 2 - 13 Linus Sjöberg, Mikael Lundin Jändelskolan
2019-11-30 10:00 142706031 FBC Karlskrona P06/1 - CL 98 IC P07/2 11 - 3 Agaton Månsson Vedeby Sporthall B
2019-11-30 12:00 142706035 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Karlskrona P06-07/1 6 - 6 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-01 13:00 142706032 Slätafly/SK IBK P06-07 - Fliseryds IBK P06-07 9 - 2 Torsås Sporthall
2019-12-08 12:00 142706034 Vimmerby IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 8 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-12-07 13:00 142706040 Nybro IBK P06 - Vimmerby IBK P07 10 - 2 OG-Hallen
2019-12-07 16:30 142706036 CL 98 IC P07/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 6 - 0 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-08 14:00 142706037 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - Fliseryds IBK P06-07 6 - 1 Torslundahallen
2019-12-18 18:30 142706039 FBC Karlskrona P06-07/1 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 13 Mikael Olá Vedeby Sporthall B
2019-12-07 10:00 142706042 Slätafly/SK IBK P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 6 - 2 Torsås Sporthall
2019-12-14 10:30 142706045 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Nybro IBK P06 2 - 35 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-12-14 11:00 142706043 Fliseryds IBK P06-07 - CL 98 IC P07/2 2 - 13 Fliseryds Sporthall
2020-01-12 11:00 142706044 Vimmerby IBK P07 - FBC Karlskrona P06-07/1 23 - 3 Vimmerby Sporthall
2019-12-21 11:00 142706048 Nybro IBK P06 - Fliseryds IBK P06-07 30 - 4 OG-Hallen
2019-12-21 14:00 142706047 FBC Karlskrona P06-07/1 - CL 98 IC P07/2 11 - 8 Elias Petersson, Mikael Lundin Vedeby Sporthall A
2019-12-22 11:30 142706050 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Karlskrona P06/1 4 - 10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-22 13:00 142706049 Vimmerby IBK P07 - Slätafly/SK IBK P06-07 9 - 5 Vimmerby Sporthall
2020-01-11 11:00 142706053 Fliseryds IBK P06-07 - FBC Karlskrona P06-07/1 0 - 8 Fliseryds Sporthall
2020-01-11 14:15 142706055 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 18 - 2 Torslundahallen
2020-01-11 16:00 142706051 FBC Karlskrona P06/1 - Vimmerby IBK P07 4 - 4 Anton Norrby, Gabriel Andersson Vedeby Sporthall B
2020-01-12 16:30 142706052 Slätafly/SK IBK P06-07 - Nybro IBK P06 4 - 8 Torsås Sporthall
2020-01-18 14:00 142706058 FBC Karlskrona P06-07/1 - Slätafly/SK IBK P06-07 2 - 6 Mikael Lundin Jändelskolan
2020-01-18 16:30 142706056 CL 98 IC P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 1 - 4 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-19 10:00 142706060 Vimmerby IBK P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 15 - 0 Vimmerby Sporthall
2020-03-14 11:00 142706059 Nybro IBK P06 - FBC Karlskrona P06/1 OG-Hallen
2020-01-25 11:00 142706063 Nybro IBK P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 OG-Hallen
2020-01-25 11:30 142706065 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Slätafly/SK IBK P06-07 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-25 12:00 142706064 Vimmerby IBK P07 - CL 98 IC P07/2 Vimmerby Sporthall
2020-01-25 14:00 142706061 FBC Karlskrona P06/1 - Fliseryds IBK P06-07 Vedeby Sporthall A
2020-01-31 19:00 142706067 Fliseryds IBK P06-07 - Vimmerby IBK P07 Fliseryds Sporthall
2020-02-01 10:00 142706066 Slätafly/SK IBK P06-07 - FBC Karlskrona P06/1 Torsås Sporthall
2020-02-01 16:00 142706069 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - FBC Karlskrona P06-07/1 Färjehallen
2020-02-02 14:30 142706068 CL 98 IC P07/2 - Nybro IBK P06 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-08 12:00 142706071 FBC Karlskrona P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 Vedeby Sporthall A
2020-02-08 13:00 142706073 Nybro IBK P06 - FBC Karlskrona P06-07/1 OG-Hallen
2020-02-09 10:30 142706075 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Fliseryds IBK P06-07 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-02-09 15:00 142706072 Slätafly/SK IBK P06-07 - CL 98 IC P07/2 Torsås Sporthall
2020-02-16 15:30 142706077 CL 98 IC P07/2 - FBC Karlskrona P06/1 Falkenbergshallen
2020-02-21 19:00 142706076 Fliseryds IBK P06-07 - Slätafly/SK IBK P06-07 Fliseryds Sporthall
2020-02-22 14:15 142706078 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - Vimmerby IBK P07 Färjehallen
2020-02-23 14:00 142706080 FBC Karlskrona P06-07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 Jändelskolan
2020-02-29 11:00 142706083 Fliseryds IBK P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 Fliseryds Sporthall
2020-02-29 11:30 142706085 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - CL 98 IC P07/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-02-29 12:00 142706081 FBC Karlskrona P06/1 - FBC Karlskrona P06-07/1 Vedeby Sporthall A
2020-02-29 12:00 142706084 Vimmerby IBK P07 - Nybro IBK P06 Vimmerby Sporthall
2020-03-07 12:00 142706086 CL 98 IC P07/2 - Fliseryds IBK P06-07 Falkenbergshallen
2020-03-07 12:30 142706087 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - Slätafly/SK IBK P06-07 Färjehallen
2020-03-07 13:00 142706090 Nybro IBK P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 OG-Hallen
2020-03-07 14:00 142706089 FBC Karlskrona P06-07/1 - Vimmerby IBK P07 Vedeby Sporthall B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nybro IBK P06 10 9 1 0 167-22 145 28
2. Vimmerby IBK P07 11 9 1 1 121-42 79 28
3. FBC Karlskrona P06/ 1 9 6 2 1 89-41 48 20
4. FBC Kalmarsund Ungdom P06/ 2 9 6 0 3 63-41 22 18
5. Slätafly/ SK IBK P06-07 11 6 0 5 58-47 11 18
6. CL 98 IC P07/ 2 10 3 0 7 45-74 -29 9
7. FBC Karlskrona P06-07/ 1 10 2 1 7 42-89 -47 7
8. Craftstadens IBK Oskarshamn P07 11 1 1 9 39-149 -110 4
9. Fliseryds IBK P06-07 9 0 0 9 19-138 -119 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis