Pantamera F Blå Lätt-Svår (10-11) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 13:00 150367003 Väsby AIK - Täby FC (B) Smedsgärdshallen
2019-09-29 10:00 150367002 Silverdals IF - Töjnan IBK Silverdalshallen
2019-09-29 13:00 150367006 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
2019-09-29 17:15 150367005 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2019-11-24 08:30 150367004 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK Viksjö Sporthall
2019-10-06 10:00 150367010 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2019-10-06 11:00 150367007 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2019-10-06 11:00 150367011 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK Arena Satelliten
2019-10-06 12:00 150367008 Bro IK - Järfälla IBK Bro Sporthall
2019-11-16 18:30 150367009 IK Frej Täby IBK - Väsby AIK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-12 10:00 150367015 Väsby AIK - Bro IK Smedsgärdshallen
2019-10-12 10:30 150367014 Silverdals IF - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-12 13:00 150367013 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Ärvingehallen
2019-10-13 09:30 150367016 Järfälla IBK - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2019-11-24 16:15 150367017 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Danderyds Gymnasium
2019-10-19 10:00 150367022 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-19 11:00 150367020 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2019-10-19 12:00 150367023 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2019-10-19 18:30 150367019 Åkersberga IBF - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 11:00 150367021 Bro IK - Silverdals IF Bro Sporthall
2019-10-26 09:00 150367027 Väsby AIK - Åkersberga IBF Smedsgärdshallen
2019-10-26 10:30 150367025 Hässelby SK IBK - Bro IK Riddersvik
2019-10-27 09:00 150367028 Järfälla IBK - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2019-10-27 13:00 150367030 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten
2019-11-23 14:15 150367026 Silverdals IF - Täby FC (A) Helenelundshallen
2019-11-09 09:00 150367035 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-09 10:00 150367033 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2019-11-09 12:15 150367032 Åkersberga IBF - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2019-11-10 12:00 150367034 Bro IK - Töjnan IBK Bro Sporthall
2019-11-10 13:00 150367031 Enebybergs IF - Väsby AIK Mörbyhallen
2019-11-16 09:00 150367037 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Hässelbyhallen
2019-11-16 10:00 150367039 Väsby AIK - Järfälla IBK Smedsgärdshallen
2019-11-17 09:00 150367038 Silverdals IF - Enebybergs IF Silverdalshallen
2019-11-17 10:00 150367041 Täby FC (B) - Bro IK Grindtorpshallen
2019-11-24 11:00 150367042 Töjnan IBK - Täby FC (A) Silverdalshallen
150367044 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK Mörbyhallen
2019-11-30 10:00 150367046 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2019-12-01 09:30 150367043 Järfälla IBK - Silverdals IF Viksjö Sporthall
2019-12-01 10:15 150367045 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 12:00 150367047 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2019-12-07 10:00 150367052 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-12-07 13:00 150367049 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK Riddersvik
2019-12-07 16:00 150367053 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2019-12-08 08:30 150367050 Silverdals IF - Väsby AIK Silverdalshallen
2019-12-08 10:30 150367054 Töjnan IBK - Enebybergs IF Silverdalshallen
2019-12-14 12:15 150367056 Järfälla IBK - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2019-12-14 13:00 150367055 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Väsby skolan
2019-12-15 10:30 150367058 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 16:15 150367057 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
2020-02-17 18:10 150367059 Täby FC (A) - Bro IK Drakskeppshallen
2020-01-11 09:00 150367061 Hässelby SK IBK - Silverdals IF Riddersvik
2020-01-11 11:00 150367064 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 14:00 150367065 Täby FC (B) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
2020-01-12 09:00 150367066 Töjnan IBK - Väsby AIK Silverdalshallen
2020-01-12 12:00 150367063 Bro IK - Åkersberga IBF Bro Sporthall
2020-01-18 10:00 150367069 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-18 10:00 150367070 Täby FC (B) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-01-19 11:00 150367068 Bro IK - Enebybergs IF Bro Sporthall
2020-01-19 15:00 150367071 Töjnan IBK - Silverdals IF Arena Satelliten
2020-01-20 18:10 150367067 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Drakskeppshallen
2020-01-25 11:15 150367092 Åkersberga IBF - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:00 150367093 Täby FC (A) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2020-01-26 12:00 150367094 Bro IK - Hässelby SK IBK Bro Sporthall
2020-01-26 17:15 150367091 Enebybergs IF - Järfälla IBK Danderyds Gymnasium
2020-02-08 16:15 150367095 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 09:30 150367099 Väsby AIK - Enebybergs IF Smedsgärdshallen
2020-02-01 12:00 150367101 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-02-02 11:00 150367097 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Riddersvik
2020-02-02 11:00 150367102 Töjnan IBK - Bro IK Arena Satelliten
2020-02-02 15:15 150367098 Silverdals IF - Åkersberga IBF Silverdalshallen
150367106 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-02-09 09:15 150367104 Silverdals IF - Enebybergs IF Silverdalshallen
2020-02-09 11:00 150367107 Bro IK - Täby FC (B) Bro Sporthall
2020-02-09 11:30 150367103 Järfälla IBK - Väsby AIK Viksjö Sporthall
2020-02-09 12:00 150367105 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Skärgårdsstadshallen
2020-02-15 09:00 150367112 IK Frej Täby IBK - Bro IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-16 10:30 150367110 Silverdals IF - Järfälla IBK Arena Satelliten
2020-02-16 11:00 150367113 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2020-02-16 11:30 150367114 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Arena Satelliten
2020-02-16 14:00 150367109 Hässelby SK IBK - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2020-03-07 09:00 150367119 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2020-03-07 10:30 150367118 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-07 16:00 150367115 Väsby AIK - Silverdals IF Smedsgärdshallen
2020-03-08 11:45 150367116 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK Viksjö Sporthall
2020-03-08 17:15 150367117 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
150367121 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Hässelbyhallen
150367123 Bro IK - Täby FC (A) Bro Sporthall
150367124 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
150367125 Täby FC (B) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
150367126 Töjnan IBK - Järfälla IBK Arena Satelliten
150367127 Silverdals IF - Hässelby SK IBK Arena Satelliten
150367128 Väsby AIK - Töjnan IBK Smedsgärdshallen
150367129 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
150367130 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium
150367131 Åkersberga IBF - Bro IK Åkersberga Sporthall A
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150366005 Hässelby SK IBK (B) - Nynäshamns IBK
150366006 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF
2019-09-28 09:30 150366004 FBI Tullinge - Farsta IBK Tullingehallen
2019-09-28 09:45 150366002 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
2019-09-28 16:15 150366001 Norrtulls SK - Huddinge IK (B) Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 150366003 Täby FC (C) - Ekerö IK Grindtorpshallen
150366007 Tumba GOIF - Hässelby SK IBK (B)
150366012 Huddinge IK (B) - Djurö-Vindö IF
2019-10-05 09:15 150366008 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2019-10-05 09:15 150366009 Farsta IBK - Täby FC (C) Farstahallen 1
2019-10-05 11:15 150366011 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2019-10-06 09:00 150366010 Ekerö IK - Huddinge IK (A) Mälaröhallen
150366017 Hässelby SK IBK (B) - Djurö-Vindö IF
2019-10-12 10:00 150366015 Nynäshamns IBK - Täby FC (C) Kvarnängshallen
2019-10-12 12:00 150366013 Norrtulls SK - Ekerö IK Hjorthagshallen
2019-10-12 12:00 150366018 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (B) Sätrahallen
2019-10-12 14:30 150366016 FBI Tullinge - Tumba GOIF Rikstenshallen
2019-10-13 09:00 150366014 Huddinge IK (A) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
150366019 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge
150366024 Huddinge IK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-10-19 09:15 150366022 Farsta IBK - Norrtulls SK Farstahallen 3
2019-10-19 10:30 150366021 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (A) Kvarnängshallen
2019-10-19 11:00 150366023 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2019-10-19 16:30 150366020 Tumba GOIF - Täby FC (C) Malmsjö Sporthall
150366027 Täby FC (C) - Djurö-Vindö IF Grindtorpshallen
150366028 FBI Tullinge - Hässelby SK IBK (B) Rikstenshallen
2019-10-26 11:00 150366030 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK Sätrahallen
2019-10-26 14:15 150366025 Norrtulls SK - Nynäshamns IBK Engelbrektshallen
2019-10-26 14:30 150366026 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
2019-10-27 09:15 150366029 Ekerö IK - Huddinge IK (B) Mälaröhallen
2019-11-09 09:15 150366034 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF Kvarnängshallen
2019-11-09 11:15 150366035 Farsta IBK - Ekerö IK Farstahallen 3
2019-11-09 13:30 150366033 Tumba GOIF - Norrtulls SK Malmsjö Sporthall
2019-11-10 10:00 150366031 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2019-11-10 10:00 150366036 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2019-11-23 14:45 150366032 Djurö-Vindö IF - Huddinge IK (A) Djurö Sporthall
150366037 Norrtulls SK - Djurö-Vindö IF Engelbrektshallen
2019-11-16 09:00 150366042 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-11-16 16:45 150366041 Ekerö IK - Nynäshamns IBK Tappströms Bollhall
2019-11-17 10:30 150366038 Huddinge IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Kvarnbergshallen
2019-11-17 11:00 150366039 Täby FC (C) - FBI Tullinge Grindtorpshallen
2019-11-23 11:15 150366040 Farsta IBK - Huddinge IK (B) Farstahallen 3
2019-11-30 10:00 150366044 Hässelby SK IBK (B) - Norrtulls SK Riddersvik
2019-11-30 10:15 150366046 Tumba GOIF - Ekerö IK Storvretens Sporthall
2019-11-30 10:15 150366047 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Kvarnängshallen
2019-11-30 13:15 150366045 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF Djurö Sporthall
2019-11-30 14:15 150366043 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Rikstenshallen
2019-12-01 09:00 150366048 Huddinge IK (B) - Täby FC (C) Tomtbergahallen
150366053 Ekerö IK - Djurö-Vindö IF Mälaröhallen
2019-12-07 09:00 150366054 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Sätrahallen
2019-12-07 09:15 150366051 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (B) Kvarnängshallen
2019-12-07 09:15 150366052 Farsta IBK - Tumba GOIF Farstahallen 3
2019-12-07 17:00 150366049 Norrtulls SK - FBI Tullinge Engelbrektshallen
2019-12-08 10:00 150366050 Huddinge IK (A) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
2019-11-23 15:30 150366056 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Rikstenshallen
2019-12-14 08:45 150366060 Huddinge IK (B) - Huddinge IK (A) Kvarnbergshallen
2019-12-14 13:15 150366058 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK Djurö Sporthall
2019-12-14 13:30 150366059 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Malmsjö Sporthall
2019-12-15 09:00 150366057 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Hässelbyhallen
2019-12-15 10:00 150366055 Täby FC (C) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
150366063 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2020-01-11 10:00 150366062 Tumba GOIF - Huddinge IK (B) Storvretens Sporthall
2020-01-11 11:00 150366066 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 11:15 150366064 Farsta IBK - Hässelby SK IBK (B) Farstahallen 3
2020-01-11 14:15 150366061 Norrtulls SK - Huddinge IK (A) Engelbrektshallen
2020-01-12 10:00 150366065 Ekerö IK - FBI Tullinge Mälaröhallen
150366068 Nynäshamns IBK - Hässelby SK IBK (B) Kvarnängshallen
2020-01-18 09:45 150366070 Ekerö IK - Täby FC (C) Mälaröhallen
2020-01-18 11:15 150366071 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-01-18 15:30 150366069 Farsta IBK - FBI Tullinge Bandhagshallen
2020-01-19 09:00 150366072 Huddinge IK (B) - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
2020-01-19 11:30 150366067 Tumba GOIF - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
150366094 Nynäshamns IBK - Norrtulls SK Kvarnängshallen
2020-01-25 08:45 150366096 Huddinge IK (B) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2020-01-25 11:15 150366095 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF Farstahallen 3
2020-01-26 10:00 150366092 Täby FC (C) - Djurö-Vindö IF Grindtorpshallen
2020-01-26 10:15 150366093 Tumba GOIF - Huddinge IK (A) Storvretens Sporthall
2020-01-26 11:00 150366091 Hässelby SK IBK (B) - FBI Tullinge Hässelbyhallen
2020-02-01 09:30 150366102 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 2
2020-02-01 10:00 150366098 Huddinge IK (A) - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2020-02-01 10:00 150366099 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2020-02-01 10:00 150366101 Ekerö IK - Farsta IBK Tappströms Bollhall
2020-02-01 14:30 150366097 Norrtulls SK - Tumba GOIF Engelbrektshallen
2020-02-01 15:30 150366100 FBI Tullinge - Huddinge IK (B) Rikstenshallen
2020-02-08 09:30 150366107 Nynäshamns IBK - Ekerö IK Kvarnängshallen
2020-02-08 10:30 150366103 FBI Tullinge - Täby FC (C) Tullingehallen
2020-02-08 10:45 150366106 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF Storvretens Sporthall
2020-02-08 12:45 150366105 Djurö-Vindö IF - Norrtulls SK Djurö Sporthall
2020-02-09 08:00 150366108 Huddinge IK (B) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2020-02-09 11:30 150366104 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IK (A) Hässelbyhallen
2020-02-15 08:45 150366110 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2020-02-15 10:00 150366114 Älvsjö AIK IBF - Djurö-Vindö IF Kämpetorpshallen 2
2020-02-15 11:15 150366112 Farsta IBK - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2020-02-15 12:00 150366113 Ekerö IK - Tumba GOIF Tappströms Bollhall
2020-02-15 15:15 150366109 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (B) Engelbrektshallen
2020-02-16 12:00 150366111 Täby FC (C) - Huddinge IK (B) Grindtorpshallen
150366118 Djurö-Vindö IF - Ekerö IK
2020-03-07 09:15 150366117 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Hässelbyhallen
2020-03-07 11:00 150366119 Tumba GOIF - Farsta IBK Storvretens Sporthall
2020-03-07 13:30 150366116 FBI Tullinge - Norrtulls SK Rikstenshallen
2020-03-07 16:00 150366120 Huddinge IK (B) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2020-03-08 11:00 150366115 Täby FC (C) - Huddinge IK (A) Grindtorpshallen
150366121 Norrtulls SK - Täby FC (C) Engelbrektshallen
150366122 Huddinge IK (A) - Huddinge IK (B) Kvarnbergshallen
150366123 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Kvarnängshallen
150366124 Farsta IBK - Djurö-Vindö IF Farstahallen 3
150366125 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (B) Mälaröhallen
150366126 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 1
150366127 Huddinge IK (A) - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
150366128 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF Grindtorpshallen
150366129 FBI Tullinge - Ekerö IK Rikstenshallen
150366130 Hässelby SK IBK (B) - Farsta IBK Hässelbyhallen
150366131 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Djurö Sporthall
150366132 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis