Blå Klass P10-12 år (2022/23)

Gruppspel
Pantamera P Norra Blå Gr 1 (-11)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-09 11:00 142800004 KFUM Jönköping P11/1 - Aneby SK P10-11 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-10-09 14:00 142800002 Gränna AIS P10-11 - Sävsjö IBK P11/1 Ribbahallen A-hall
2022-10-09 14:00 142800003 IBF Tranås P11 - Månsarps IBK P10 Isak Mörnstål, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-10-15 14:30 142800008 Aneby SK P10-11 - IBF Tranås P11 FB-hallen
2022-10-16 10:45 142800009 Månsarps IBK P10 - Gränna AIS P10-11 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2022-10-16 18:00 142800007 Vetlanda IBF P11 - KFUM Jönköping P11/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-11-03 17:45 142800010 Sävsjö IBK P11/1 - Nässjö IBF P11 Hofgårdshallen
2022-10-22 10:00 142800014 IBF Tranås P11 - Vetlanda IBF P11 Emma Andersson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2022-10-22 16:30 142800012 Nässjö IBF P11 - Månsarps IBK P10 Jonas Säleby, Alma Tyrgren Handskerydshallen
2022-10-23 16:00 142800013 Gränna AIS P10-11 - Aneby SK P10-11 Ribbahallen A-hall
2022-10-29 10:00 142800017 IBF Tranås P11 - Nässjö IBF P11 Stefan Hultgren, Erik Hultgren Tranås Idrottshall
2022-10-29 11:00 142800020 Vetlanda IBF P11 - Aneby SK P10-11 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-10-30 09:00 142800018 KFUM Jönköping P11/1 - Sävsjö IBK P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-12 11:00 142800021 Nässjö IBF P11 - Gränna AIS P10-11 Melvin Lundman Lindh, Isak Lundström Handskerydshallen
2022-11-13 09:00 142800023 Månsarps IBK P10 - KFUM Jönköping P11/1 Vilgot Gustafsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-11-13 12:30 142800024 Sävsjö IBK P11/1 - IBF Tranås P11 Hofgårdshallen
2022-11-19 09:00 142800029 Vetlanda IBF P11 - Sävsjö IBK P11/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-11-19 10:30 142800027 KFUM Jönköping P11/1 - Gränna AIS P10-11 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-19 12:00 142800030 Aneby SK P10-11 - Månsarps IBK P10 FB-hallen
2022-11-26 12:30 142800031 Nässjö IBF P11 - KFUM Jönköping P11/1 Isak Lundström, Simone Johansson Pliansumrong Handskerydshallen
2022-11-27 12:00 142800032 Gränna AIS P10-11 - IBF Tranås P11 Andreas Strand, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2022-11-27 16:45 142800033 Månsarps IBK P10 - Vetlanda IBF P11 Villiam Eriksson, Olle Andersson Norrahammars Sporthall
2022-12-03 10:00 142800039 Aneby SK P10-11 - Nässjö IBF P11 FB-hallen
2022-12-04 12:45 142800040 Månsarps IBK P10 - Sävsjö IBK P11/1 Norrahammars Sporthall
2022-12-04 14:00 142800038 Vetlanda IBF P11 - Gränna AIS P10-11 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-12-10 09:30 142800043 IBF Tranås P11 - KFUM Jönköping P11/1 Elsa Henningsson, Emla Pettersson Tranås Idrottshall
2022-12-10 13:45 142800044 Sävsjö IBK P11/1 - Aneby SK P10-11 Hofgårdshallen
2022-12-11 09:45 142800041 Nässjö IBF P11 - Vetlanda IBF P11 Nässjö Sporthall
2022-12-17 14:30 142800047 Aneby SK P10-11 - KFUM Jönköping P11/1 FB-hallen
2022-12-17 16:15 142800049 Sävsjö IBK P11/1 - Gränna AIS P10-11 Hofgårdshallen
2022-12-18 12:45 142800048 Månsarps IBK P10 - IBF Tranås P11 Amelia Hall, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-01-14 12:00 142800051 Nässjö IBF P11 - Sävsjö IBK P11/1 Isak Lundström, Felix Kratz Handskerydshallen
2023-01-15 09:30 142800054 KFUM Jönköping P11/1 - Vetlanda IBF P11 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-01-15 13:30 142800053 IBF Tranås P11 - Aneby SK P10-11 Hampus Bergholm, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2023-01-15 16:00 142800052 Gränna AIS P10-11 - Månsarps IBK P10 Gabriel Kaindl, Kristoffer Strand Ribbahallen A-hall
2023-01-21 13:00 142800059 Månsarps IBK P10 - Nässjö IBF P11 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2023-01-21 14:30 142800058 Aneby SK P10-11 - Gränna AIS P10-11 FB-hallen
2023-01-21 16:00 142800057 Vetlanda IBF P11 - IBF Tranås P11 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-01-28 10:00 142800061 Nässjö IBF P11 - IBF Tranås P11 Linus Sjövall, Isak Lundström Handskerydshallen
2023-01-28 13:00 142800062 Aneby SK P10-11 - Vetlanda IBF P11 FB-hallen
2023-01-29 12:15 142800064 Sävsjö IBK P11/1 - KFUM Jönköping P11/1 Hofgårdshallen
2023-02-04 10:00 142800067 IBF Tranås P11 - Sävsjö IBK P11/1 Liam Wibring, Viktor Wikner Tranås Idrottshall
2023-02-04 14:00 142800066 Gränna AIS P10-11 - Nässjö IBF P11 Isak Karlsson, Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2023-02-04 18:30 142800068 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P10 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-02-11 16:15 142800074 Sävsjö IBK P11/1 - Vetlanda IBF P11 Hofgårdshallen
2023-02-19 14:00 142800072 Gränna AIS P10-11 - KFUM Jönköping P11/1 Isak Karlsson, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2023-02-19 16:45 142800073 Månsarps IBK P10 - Aneby SK P10-11 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-02-26 09:00 142800077 KFUM Jönköping P11/1 - Nässjö IBF P11 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-03-05 15:00 142800079 Vetlanda IBF P11 - Månsarps IBK P10 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-03-05 15:30 142800076 IBF Tranås P11 - Gränna AIS P10-11 Hampus Igefors, Hampus Bergholm Tranås Idrottshall
2023-03-12 12:00 142800084 Sävsjö IBK P11/1 - Månsarps IBK P10 Hofgårdshallen
2023-03-12 14:00 142800082 Gränna AIS P10-11 - Vetlanda IBF P11 Gabriel Kaindl, Isak Karlsson Ribbahallen A-hall
2023-03-12 14:30 142800081 Nässjö IBF P11 - Aneby SK P10-11 Isak Lundström, Felix Kratz Handskerydshallen
2023-03-18 10:30 142800086 KFUM Jönköping P11/1 - IBF Tranås P11 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-03-18 11:00 142800089 Aneby SK P10-11 - Sävsjö IBK P11/1 FB-hallen
2023-03-18 16:00 142800088 Vetlanda IBF P11 - Nässjö IBF P11 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 11:00 142801003 KFUM Jönköping P11/2 - Forserums IF P11 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-10-08 11:15 142801002 Husqvarna IK P11/2 - Nässjö IBF P11/2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-09 10:00 142801001 Jönköpings IK P11/3 - Skillingaryds IK P10-11 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-10-09 10:00 142801005 Forsheda IF P10-12 - Hovslätts IK P11 Wiggo Strandhamn, Theo Strandhamn Forsheda Sporthall
2022-10-09 12:45 142801004 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11 Rasmus Nordberg, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2022-10-15 10:00 142801009 Forserums IF P11 - Husqvarna IK P11/2 Forserums Sporthall
2022-10-15 11:00 142801006 Skillingaryds IK P10-11 - Forsheda IF P10-12 Ebba Bladh, Elsa Andersson Skillingaryds Arena
2022-10-15 13:00 142801010 Nässjö IBF P11/2 - Jönköpings IK P11/3 Calle Sjövall, Linus Sjövall Handskerydshallen
2022-10-15 13:30 142801007 Hovslätts IK P11 - Månsarps IBK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2022-10-15 13:30 142801008 Värnamo IK P11 - KFUM Jönköping P11/2 Östboskolan
2022-10-22 11:00 142801014 KFUM Jönköping P11/2 - Hovslätts IK P11 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-10-22 12:00 142801011 Skillingaryds IK P10-11 - Nässjö IBF P11/2 Beatrice Samuelsson, Ebba Philip Skillingaryds Arena
2022-10-22 12:30 142801015 Forsheda IF P10-12 - Månsarps IBK P11/1 Axel Roholt, Henry Cong Forsheda Sporthall
2022-10-22 14:45 142801013 Husqvarna IK P11/2 - Värnamo IK P11 Isaac Wadsby, Jakob Malm Fagerslätt Idrottshall
2022-10-23 09:30 142801012 Jönköpings IK P11/3 - Forserums IF P11 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-10-29 16:30 142801016 Husqvarna IK P11/2 - Skillingaryds IK P10-11 Kalle Alenius, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2022-10-30 10:30 142801020 Hovslätts IK P11 - Värnamo IK P11 Pontus Vristel, Wille Haeggman Stadsgården, Råslätt 3-manna
2022-10-30 11:00 142801019 Forsheda IF P10-12 - Forserums IF P11 , Axel Roholt Forsheda Sporthall
2022-10-30 12:45 142801018 Månsarps IBK P11/1 - Nässjö IBF P11/2 Olle Andersson, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2022-11-27 09:00 142801017 KFUM Jönköping P11/2 - Jönköpings IK P11/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-12 10:00 142801025 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P11 Ebba Bladh, Elsa Andersson Skillingaryds Arena
2022-11-12 13:00 142801024 Nässjö IBF P11/2 - KFUM Jönköping P11/2 Linus Sjövall, Melvin Lundman Lindh Handskerydshallen
2022-11-12 15:30 142801022 Värnamo IK P11 - Forsheda IF P10-12 Östboskolan
2022-11-13 09:30 142801021 Jönköpings IK P11/3 - Husqvarna IK P11/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-11-13 17:00 142801023 Forserums IF P11 - Månsarps IBK P11/1 Forserums Sporthall
2022-11-19 08:45 142801026 KFUM Jönköping P11/2 - Skillingaryds IK P10-11 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-19 13:30 142801029 Hovslätts IK P11 - Nässjö IBF P11/2 Viktor Andersson, Tobias Huuhka Stadsgården, Råslätt 3-manna
2022-11-19 15:30 142801030 Värnamo IK P11 - Forserums IF P11 Östboskolan
2022-11-20 09:00 142801027 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P11/2 Olle Andersson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2022-11-20 11:00 142801028 Forsheda IF P10-12 - Jönköpings IK P11/3 Henry Cong, Theo Strandhamn Forsheda Sporthall
2022-11-26 10:00 142801033 Forserums IF P11 - Hovslätts IK P11 Forserums Sporthall
2022-11-26 11:15 142801032 Husqvarna IK P11/2 - KFUM Jönköping P11/2 , Gustav Bernandersson Fagerslätt Idrottshall
2022-11-26 12:00 142801035 Skillingaryds IK P10-11 - Värnamo IK P11 Elsa Andersson, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2022-11-26 14:30 142801034 Nässjö IBF P11/2 - Forsheda IF P10-12 Linus Sjövall, Isak Lundström Handskerydshallen
2022-11-27 13:30 142801031 Jönköpings IK P11/3 - Månsarps IBK P11/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-12-03 08:30 142801037 Forsheda IF P10-12 - KFUM Jönköping P11/2 Theo Strandhamn, Axel Roholt Forsheda Sporthall
2022-12-03 13:30 142801038 Hovslätts IK P11 - Husqvarna IK P11/2 Molly Kindbom, Elina Kylberg Stadsgården, Råslätt 3-manna
2022-12-03 15:00 142801036 Månsarps IBK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2022-12-03 15:30 142801040 Forserums IF P11 - Nässjö IBF P11/2 Forserums Sporthall
2022-12-03 17:30 142801039 Värnamo IK P11 - Jönköpings IK P11/3 Östboskolan
2022-12-10 09:00 142801043 KFUM Jönköping P11/2 - Månsarps IBK P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-12-10 09:30 142801041 Jönköpings IK P11/3 - Hovslätts IK P11 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-12-10 12:00 142801045 Skillingaryds IK P10-11 - Forserums IF P11 Elsa Andersson, Ebba Bladh Skillingaryds Arena
2022-12-10 13:00 142801042 Husqvarna IK P11/2 - Forsheda IF P10-12 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-11 11:45 142801044 Nässjö IBF P11/2 - Värnamo IK P11 Nässjö Sporthall 3-manna
2022-12-17 09:30 142801046 Hovslätts IK P11 - Forsheda IF P10-12 Aron Hesse, Milian Tellbom Stadsgården, Råslätt 3-manna
2022-12-17 10:00 142801048 Forserums IF P11 - KFUM Jönköping P11/2 Forserums Sporthall
2022-12-17 10:00 142801049 Nässjö IBF P11/2 - Husqvarna IK P11/2 Linus Sjövall, Melvin Lundman Lindh Handskerydshallen
2022-12-17 13:00 142801050 Skillingaryds IK P10-11 - Jönköpings IK P11/3 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2022-12-17 13:30 142801047 Värnamo IK P11 - Månsarps IBK P11/1 Östboskolan
2023-01-14 08:30 142801055 Forsheda IF P10-12 - Skillingaryds IK P10-11 Theo Strandhamn, Axel Roholt Forsheda Sporthall
2023-01-14 11:00 142801053 KFUM Jönköping P11/2 - Värnamo IK P11 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-01-14 11:15 142801052 Husqvarna IK P11/2 - Forserums IF P11 Gustav Bernandersson, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-01-15 11:30 142801051 Jönköpings IK P11/3 - Nässjö IBF P11/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-15 12:45 142801054 Månsarps IBK P11/1 - Hovslätts IK P11 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2023-01-21 09:30 142801057 Hovslätts IK P11 - KFUM Jönköping P11/2 Viktor Andersson, Tobias Huuhka Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-01-21 10:00 142801059 Forserums IF P11 - Jönköpings IK P11/3 Forserums Sporthall
2023-01-21 15:00 142801056 Månsarps IBK P11/1 - Forsheda IF P10-12 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2023-01-22 17:00 142801060 Nässjö IBF P11/2 - Skillingaryds IK P10-11 Melvin Lundman Lindh, Alma Tjärnström Nässjö Sporthall 3-manna
2023-03-26 10:00 142801058 Värnamo IK P11 - Husqvarna IK P11/2 Östboskolan
2023-01-28 10:00 142801063 Forserums IF P11 - Forsheda IF P10-12 Forserums Sporthall
2023-01-28 11:00 142801065 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P11/2 Elsa Andersson, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2023-01-28 12:00 142801064 Nässjö IBF P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Linus Sjövall, Isak Lundström Handskerydshallen
2023-01-28 15:30 142801062 Värnamo IK P11 - Hovslätts IK P11 Östboskolan
2023-01-29 09:30 142801061 Jönköpings IK P11/3 - KFUM Jönköping P11/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-02-03 18:20 142801067 KFUM Jönköping P11/2 - Nässjö IBF P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-02-04 11:15 142801066 Husqvarna IK P11/2 - Jönköpings IK P11/3 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-02-05 09:00 142801069 Forsheda IF P10-12 - Värnamo IK P11 Henry Cong, Axel Roholt Forsheda Sporthall
2023-02-05 13:30 142801070 Hovslätts IK P11 - Skillingaryds IK P10-11 Kalle Rygert, David Andersson Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-02-05 14:45 142801068 Månsarps IBK P11/1 - Forserums IF P11 Villiam Eriksson, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2023-02-18 10:00 142801073 Forserums IF P11 - Värnamo IK P11 Forserums Sporthall
2023-02-18 12:00 142801075 Skillingaryds IK P10-11 - KFUM Jönköping P11/2 Ebba Bladh, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2023-02-18 15:00 142801074 Nässjö IBF P11/2 - Hovslätts IK P11 Felix Kratz, Linus Sjövall Handskerydshallen
2023-02-18 15:30 142801071 Jönköpings IK P11/3 - Forsheda IF P10-12 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-02-19 09:30 142801072 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-02-25 13:30 142801080 Värnamo IK P11 - Skillingaryds IK P10-11 Östboskolan
2023-02-26 15:00 142801078 Forsheda IF P10-12 - Nässjö IBF P11/2 Axel Roholt, Henry Cong Forsheda Sporthall
2023-03-03 19:15 142801077 Månsarps IBK P11/1 - Jönköpings IK P11/3 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-03-04 15:00 142801076 KFUM Jönköping P11/2 - Husqvarna IK P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-03-04 15:30 142801079 Hovslätts IK P11 - Forserums IF P11 Nicolas Wagner, Leo Fransson Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-03-11 11:00 142801083 KFUM Jönköping P11/2 - Forsheda IF P10-12 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-03-11 12:00 142801085 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P11/1 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2023-03-11 16:00 142801084 Nässjö IBF P11/2 - Forserums IF P11 Ella Febéll, Alma Tyrgren Handskerydshallen
2023-03-11 17:30 142801081 Jönköpings IK P11/3 - Värnamo IK P11 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-03-12 11:15 142801082 Husqvarna IK P11/2 - Hovslätts IK P11 Oliwer Wadsby, Gustav Bernandersson Fagerslätt Idrottshall
2023-03-18 14:00 142801090 Forserums IF P11 - Skillingaryds IK P10-11 Forserums Sporthall
2023-03-18 15:30 142801088 Hovslätts IK P11 - Jönköpings IK P11/3 Nicolas Wagner, Olle Almén Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-03-18 17:30 142801086 Månsarps IBK P11/1 - KFUM Jönköping P11/2 Vilgot Gustafsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-03-19 10:30 142801087 Forsheda IF P10-12 - Husqvarna IK P11/2 Theo Strandhamn, Alexander Gonzalez Forsheda Sporthall
2023-03-19 11:00 142801089 Värnamo IK P11 - Nässjö IBF P11/2 Östboskolan
Pantamera P Norra Blå Gr 3 (-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 12:00 142808001 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Östra SK Jönköping P12 Torpshallen
2022-10-09 13:00 142808004 Husqvarna IK P12/1 - Jönköpings IK P12/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-09 15:00 142808002 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Värnamo IK P12/1 Fagerhus, Fagerhult
2022-10-15 13:30 142808005 Östra SK Jönköping P12 - Jönköpings IK P12/1 Kålgårdshallen
2022-10-15 15:45 142808006 Månsarps IBK P11/2 - Husqvarna IK P12/1 Rasmus Nordberg, Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
2022-10-16 14:15 142808008 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Torpshallen
2022-10-22 09:00 142808012 Jönköpings IK P12/1 - Månsarps IBK P11/2 Jönköpings Idrottshus C-hall
2022-10-22 16:30 142808011 Husqvarna IK P12/1 - Värnamo IK P12/1 Fagerslätt Idrottshall
2022-11-26 14:00 142808009 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Östra SK Jönköping P12 Alléhallen
2022-10-29 15:30 142808013 Östra SK Jönköping P12 - Månsarps IBK P11/2 Kålgårdshallen
2022-10-29 17:30 142808014 Värnamo IK P12/1 - Jönköpings IK P12/1 Östboskolan
2022-10-30 12:00 142808015 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Husqvarna IK P12/1 Torpshallen
2022-11-12 13:00 142808020 Månsarps IBK P11/2 - Värnamo IK P12/1 Emma Malmborg, Wilma Albrektsson Norrahammars Sporthall
2022-11-12 13:30 142808019 Jönköpings IK P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-11-13 11:15 142808018 Husqvarna IK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2022-12-03 13:00 142808023 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Jönköpings IK P12/1 Fagerhus, Fagerhult
2022-12-03 15:30 142808021 Östra SK Jönköping P12 - Värnamo IK P12/1 Kålgårdshallen
2022-12-04 14:15 142808022 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Månsarps IBK P11/2 Torpshallen
2022-12-10 15:30 142808028 Värnamo IK P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Östboskolan 3-manna
2022-12-11 14:45 142808025 Husqvarna IK P12/1 - Östra SK Jönköping P12 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-11 14:45 142808027 Månsarps IBK P11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Olle Andersson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-12-17 13:30 142808029 Östra SK Jönköping P12 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Kålgårdshallen
2022-12-17 15:30 142808030 Värnamo IK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Östboskolan
2022-12-18 08:30 142808032 Jönköpings IK P12/1 - Husqvarna IK P12/1 Olle Ahnström, Rasmus Karlsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-01-14 09:30 142808034 Husqvarna IK P12/1 - Månsarps IBK P11/2 Gustav Bernandersson, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-01-14 11:30 142808033 Jönköpings IK P12/1 - Östra SK Jönköping P12 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-14 13:00 142808036 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Fagerhus, Fagerhult
2023-01-21 13:30 142808037 Östra SK Jönköping P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Kålgårdshallen
2023-01-21 17:00 142808040 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK P12/1 Emma Malmborg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-01-22 13:00 142808039 Värnamo IK P12/1 - Husqvarna IK P12/1 Östboskolan
2023-02-18 09:30 142808043 Husqvarna IK P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-02-19 14:45 142808041 Månsarps IBK P11/2 - Östra SK Jönköping P12 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-02-19 15:30 142808042 Jönköpings IK P12/1 - Värnamo IK P12/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-02-25 15:30 142808048 Värnamo IK P12/1 - Månsarps IBK P11/2 Östboskolan
2023-03-04 12:00 142808046 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Husqvarna IK P12/1 Alléhallen
2023-03-05 14:15 142808047 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Jönköpings IK P12/1 Torpshallen
2023-03-11 15:30 142808049 Värnamo IK P12/1 - Östra SK Jönköping P12 Östboskolan
2023-03-12 08:30 142808051 Jönköpings IK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-03-12 14:30 142808050 Månsarps IBK P11/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Olle Andersson, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2023-03-18 13:00 142808055 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Månsarps IBK P11/2 Fagerhus, Fagerhult
2023-03-18 15:30 142808053 Östra SK Jönköping P12 - Husqvarna IK P12/1 Kålgårdshallen
2023-03-19 12:00 142808056 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Värnamo IK P12/1 Torpshallen
Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-07 18:15 142809004 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Jönköpings IK P12/3 Torpshallen
2022-10-08 13:00 142809005 Husqvarna IK P12/2 - Hovslätts IK P13/vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-09 10:45 142809002 Månsarps IBK P12 - IBF Tranås P12/1 Rasmus Nordberg, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2022-10-09 16:00 142809003 Gränna AIS P12/1 - KFUM Jönköping P12-13/2 Ribbahallen A-hall
2022-10-15 13:00 142809006 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Husqvarna IK P12/2 Fagerhus, Fagerhult
2022-10-15 13:00 142809009 KFUM Jönköping P12-13/2 - Månsarps IBK P12 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-10-16 13:30 142809008 Jönköpings IK P12/3 - Gränna AIS P12/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-10-16 15:30 142809007 Hovslätts IK P13/vit - Bankeryds Skid o MK P12/2 Kalle Rygert, David Andersson Stadsgården, Råslätt
2022-10-23 11:00 142809011 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - IBF Tranås P12/1 Fagerhus, Fagerhult
2022-10-23 12:00 142809014 Gränna AIS P12/1 - Hovslätts IK P13/vit Ribbahallen A-hall
2022-10-23 12:45 142809013 Månsarps IBK P12 - Jönköpings IK P12/3 Ebba Philip, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-10-23 13:00 142809015 Husqvarna IK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Gustav Bernandersson, Joel Johansson Fagerslätt Idrottshall
2022-10-29 11:30 142809020 Hovslätts IK P13/vit - Jönköpings IK P12/3 Melker Lindén, Melwin Berner Stadsgården, Råslätt
2022-10-29 14:45 142809019 Husqvarna IK P12/2 - KFUM Jönköping P12-13/2 Kalle Alenius, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2022-10-30 10:45 142809016 Månsarps IBK P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Olle Andersson, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2022-10-30 14:15 142809018 Bankeryds Skid o MK P12/2 - IBF Tranås P12/1 Torpshallen
2022-11-12 09:00 142809024 IBF Tranås P12/1 - Gränna AIS P12/1 Liam Wibring, Viktor Wikner Tranås Idrottshall
2022-11-12 13:00 142809025 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Hovslätts IK P13/vit Fagerhus, Fagerhult
2022-11-12 15:30 142809022 Jönköpings IK P12/3 - Husqvarna IK P12/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-11-13 09:00 142809023 KFUM Jönköping P12-13/2 - Bankeryds Skid o MK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-19 14:00 142809026 Gränna AIS P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Ribbahallen A-hall
2022-11-20 11:30 142809029 Hovslätts IK P13/vit - IBF Tranås P12/1 Olle Almén, Pontus Vristel Stadsgården, Råslätt
2022-11-20 11:30 142809030 Jönköpings IK P12/3 - KFUM Jönköping P12-13/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-11-20 12:00 142809027 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Månsarps IBK P12 Torpshallen
2022-11-26 10:00 142809034 IBF Tranås P12/1 - Husqvarna IK P12/2 , Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-11-26 11:00 142809033 KFUM Jönköping P12-13/2 - Hovslätts IK P13/vit KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-27 12:45 142809032 Månsarps IBK P12 - Gränna AIS P12/1 Villiam Eriksson, Amelia Hall Norrahammars Sporthall
2022-11-27 13:00 142809035 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Jönköpings IK P12/3 Fagerhus, Fagerhult
2022-12-03 10:00 142809040 KFUM Jönköping P12-13/2 - IBF Tranås P12/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-12-03 13:00 142809037 Husqvarna IK P12/2 - Gränna AIS P12/1 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-04 11:30 142809038 Hovslätts IK P13/vit - Månsarps IBK P12 Albin Sjöberg, Melwin Berner Barnarps Sporthall
2022-12-04 16:15 142809036 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Torpshallen
2022-12-10 11:30 142809044 IBF Tranås P12/1 - Jönköpings IK P12/3 Elsa Henningsson, Emla Pettersson Tranås Idrottshall
2022-12-11 12:45 142809042 Månsarps IBK P12 - Husqvarna IK P12/2 Olle Andersson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-12-11 14:00 142809043 Gränna AIS P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Ribbahallen A-hall
2022-12-11 15:00 142809045 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - KFUM Jönköping P12-13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2022-12-17 11:00 142809048 KFUM Jönköping P12-13/2 - Gränna AIS P12/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-12-17 12:00 142809049 IBF Tranås P12/1 - Månsarps IBK P12 Hampus Igefors, Hampus Bergholm Tranås Idrottshall
2022-12-18 09:30 142809046 Hovslätts IK P13/vit - Husqvarna IK P12/2 Erik Sandell, Melwin Berner Stadsgården, Råslätt
2022-12-18 13:30 142809047 Jönköpings IK P12/3 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Clara Böwing, Ebba Böwing Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-01-14 13:00 142809055 Husqvarna IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Isaac Wadsby, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-01-15 09:00 142809052 Månsarps IBK P12 - KFUM Jönköping P12-13/2 Ebba Philip, Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
2023-01-15 14:00 142809053 Gränna AIS P12/1 - Jönköpings IK P12/3 Gabriel Kaindl, Kristoffer Strand Ribbahallen A-hall
2023-01-15 14:15 142809054 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Hovslätts IK P13/vit Torpshallen
2023-01-22 09:30 142809058 Jönköpings IK P12/3 - Månsarps IBK P12 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-22 11:00 142809060 IBF Tranås P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Tranås Idrottshall
2023-01-22 11:30 142809057 Hovslätts IK P13/vit - Gränna AIS P12/1 Albin Sjöberg, Wille Haeggman Stadsgården, Råslätt
2023-01-22 16:15 142809056 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Husqvarna IK P12/2 Torpshallen
2023-01-28 09:00 142809063 KFUM Jönköping P12-13/2 - Husqvarna IK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-01-28 14:00 142809065 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Månsarps IBK P12 Fagerhus, Fagerhult
2023-01-29 12:00 142809064 IBF Tranås P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Märta Ahlm, Olivia Nimarker Tranås Idrottshall
2023-01-29 13:30 142809062 Jönköpings IK P12/3 - Hovslätts IK P13/vit Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-02-04 09:30 142809069 Husqvarna IK P12/2 - Jönköpings IK P12/3 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-02-04 09:30 142809070 Hovslätts IK P13/vit - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Noah Gustafsson, Filip Syd Stadsgården, Råslätt
2023-02-04 12:00 142809067 Gränna AIS P12/1 - IBF Tranås P12/1 Ribbahallen A-hall
2023-02-05 14:15 142809068 Bankeryds Skid o MK P12/2 - KFUM Jönköping P12-13/2 Torpshallen
2023-02-18 12:00 142809075 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Gränna AIS P12/1 Alléhallen
2023-02-19 09:30 142809073 KFUM Jönköping P12-13/2 - Jönköpings IK P12/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-02-19 10:00 142809074 IBF Tranås P12/1 - Hovslätts IK P13/vit Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2023-02-19 12:45 142809072 Månsarps IBK P12 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-02-25 13:00 142809076 Gränna AIS P12/1 - Månsarps IBK P12 Ribbahallen A-hall
2023-03-04 13:30 142809080 Jönköpings IK P12/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-03-05 11:30 142809079 Hovslätts IK P13/vit - KFUM Jönköping P12-13/2 Filip Syd, Tobias Huuhka Stadsgården, Råslätt
2023-03-05 13:00 142809078 Husqvarna IK P12/2 - IBF Tranås P12/1 Fredrik Tell, Anton Larsson Fagerslätt Idrottshall
2023-03-10 19:30 142809082 Månsarps IBK P12 - Hovslätts IK P13/vit Rasmus Nordberg, Amelia Hall Norrahammars Sporthall
2023-03-11 11:00 142809083 Gränna AIS P12/1 - Husqvarna IK P12/2 Ribbahallen A-hall
2023-03-11 13:00 142809085 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Fagerhus, Fagerhult
2023-03-12 14:00 142809084 IBF Tranås P12/1 - KFUM Jönköping P12-13/2 Liam Wibring, Viktor Wikner Tranås Idrottshall
2023-03-18 08:30 142809090 KFUM Jönköping P12-13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-03-18 09:30 142809087 Husqvarna IK P12/2 - Månsarps IBK P12 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-03-19 13:30 142809089 Jönköpings IK P12/3 - IBF Tranås P12/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-03-19 14:15 142809086 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Gränna AIS P12/1 Torpshallen
Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 13:30 142810001 Tenhults IF P12-13 - Gränna AIS P12/2 Tenhults Sporthall
2022-10-08 15:30 142810003 Värnamo IK P12/2 - Husqvarna IK P12/3 Östboskolan
2022-10-09 11:00 142810005 Westbo IBK P10-11 - S/W 2010 IBK P12-13 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2022-10-09 13:00 142810002 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - KFUM Jönköping P12-13/1 Fagerhus, Fagerhult
2022-10-16 09:00 142810010 KFUM Jönköping P12-13/1 - Tenhults IF P12-13 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-10-16 10:00 142810008 Skillingaryds IK P12-13/1 - Värnamo IK P12/2 Lina Bladh, Villiam Eriksson Skillingaryds Arena
2022-10-16 13:30 142810006 Gränna AIS P12/2 - Westbo IBK P10-11 Ribbahallen A-hall
2022-10-16 14:45 142810009 Husqvarna IK P12/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fagerslätt Idrottshall
2022-10-20 18:00 142810013 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - Skillingaryds IK P12-13/1 Fagerhus, Fagerhult
2022-10-22 13:45 142810012 Tenhults IF P12-13 - Husqvarna IK P12/3 Tenhults Sporthall
2022-10-23 13:00 142810014 Värnamo IK P12/2 - S/W 2010 IBK P12-13 Östboskolan
2022-10-23 14:00 142810011 Gränna AIS P12/2 - KFUM Jönköping P12-13/1 Ribbahallen A-hall
2022-10-29 09:00 142810020 S/W 2010 IBK P12-13 - Skillingaryds IK P12-13/1 Vrigstad Sporthall
2022-10-29 16:00 142810016 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - Gränna AIS P12/2 Alléhallen
2022-10-30 11:00 142810019 Westbo IBK P10-11 - Husqvarna IK P12/3 Smålandsstenars Sporthall
2022-10-30 12:00 142810017 Värnamo IK P12/2 - Tenhults IF P12-13 Tinas Ö
2022-11-12 09:00 142810024 KFUM Jönköping P12-13/1 - Värnamo IK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-12 15:30 142810021 Tenhults IF P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Tenhults Sporthall
2022-11-13 12:00 142810022 Skillingaryds IK P12-13/1 - Westbo IBK P10-11 Ebba Philip, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2022-11-13 12:00 142810025 Gränna AIS P12/2 - S/W 2010 IBK P12-13 Andreas Strand, Kristoffer Strand Ribbahallen A-hall
2022-11-19 10:00 142810029 S/W 2010 IBK P12-13 - KFUM Jönköping P12-13/1 Vrigstad Sporthall
2022-11-19 10:00 142810030 Skillingaryds IK P12-13/1 - Husqvarna IK P12/3 Beatrice Samuelsson, Lina Bladh Skillingaryds Arena
2022-11-19 17:30 142810026 Värnamo IK P12/2 - Gränna AIS P12/2 Östboskolan
2022-11-20 14:00 142810028 Westbo IBK P10-11 - Tenhults IF P12-13 Gislaveds Sporthall E-hall
2022-11-26 15:00 142810034 KFUM Jönköping P12-13/1 - Westbo IBK P10-11 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-11-26 16:00 142810035 Gränna AIS P12/2 - Skillingaryds IK P12-13/1 Wiggo Björkman, Sixten Hovbäck Ribbahallen A-hall
2022-11-27 14:45 142810033 Husqvarna IK P12/3 - S/W 2010 IBK P12-13 Gustav Bernandersson, Ebbe Almgren Fagerslätt Idrottshall
2022-11-27 15:00 142810032 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - Värnamo IK P12/2 Fagerhus, Fagerhult
2022-12-03 10:00 142810039 Skillingaryds IK P12-13/1 - Tenhults IF P12-13 Ebba Philip, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2022-12-03 11:00 142810037 Westbo IBK P10-11 - Värnamo IK P12/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2022-12-03 11:00 142810038 S/W 2010 IBK P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Vrigstad Sporthall
2022-12-03 14:45 142810040 Husqvarna IK P12/3 - KFUM Jönköping P12-13/1 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-10 11:00 142810044 KFUM Jönköping P12-13/1 - Skillingaryds IK P12-13/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-12-11 09:30 142810041 Tenhults IF P12-13 - S/W 2010 IBK P12-13 Tenhults Sporthall
2022-12-11 12:00 142810045 Gränna AIS P12/2 - Husqvarna IK P12/3 Ribbahallen A-hall
2023-02-11 12:00 142810042 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - Westbo IBK P10-11 Alléhallen
2022-12-17 09:00 142810049 KFUM Jönköping P12-13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-12-17 10:00 142810046 S/W 2010 IBK P12-13 - Westbo IBK P10-11 Vrigstad Sporthall
2022-12-17 13:00 142810048 Husqvarna IK P12/3 - Värnamo IK P12/2 , Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2022-12-17 13:00 142810050 Gränna AIS P12/2 - Tenhults IF P12-13 Ribbahallen A-hall
2023-01-14 13:30 142810051 Tenhults IF P12-13 - KFUM Jönköping P12-13/1 Tenhults Sporthall
2023-01-14 15:00 142810052 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - Husqvarna IK P12/3 Fagerhus, Fagerhult
2023-01-14 15:30 142810053 Värnamo IK P12/2 - Skillingaryds IK P12-13/1 Östboskolan
2023-01-15 11:00 142810055 Westbo IBK P10-11 - Gränna AIS P12/2 Smålandsstenars Sporthall
2023-01-21 09:00 142810057 S/W 2010 IBK P12-13 - Värnamo IK P12/2 Stockaryds Sporthall
2023-01-21 09:30 142810059 Husqvarna IK P12/3 - Tenhults IF P12-13 Isaac Wadsby, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-01-22 10:00 142810058 Skillingaryds IK P12-13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Arvid Albertsson, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2023-01-22 10:00 142810060 KFUM Jönköping P12-13/1 - Gränna AIS P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-01-28 13:00 142810063 Husqvarna IK P12/3 - Westbo IBK P10-11 Kalle Alenius, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-01-28 18:15 142810061 Tenhults IF P12-13 - Värnamo IK P12/2 Tenhults Sporthall
2023-01-29 10:00 142810062 Skillingaryds IK P12-13/1 - S/W 2010 IBK P12-13 Beatrice Samuelsson, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2023-01-29 12:00 142810065 Gränna AIS P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Gabriel Kaindl, Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2023-02-04 09:00 142810070 S/W 2010 IBK P12-13 - Gränna AIS P12/2 Vrigstad Sporthall
2023-02-04 10:00 142810069 Westbo IBK P10-11 - Skillingaryds IK P12-13/1 Smålandsstenars Sporthall
2023-02-04 14:00 142810066 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - Tenhults IF P12-13 Habo Sporthall A-hall
2023-02-05 11:00 142810067 Värnamo IK P12/2 - KFUM Jönköping P12-13/1 Östboskolan
2023-02-18 11:15 142810073 Husqvarna IK P12/3 - Skillingaryds IK P12-13/1 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-02-19 10:00 142810071 Tenhults IF P12-13 - Westbo IBK P10-11 Tenhults Sporthall 3-manna
2023-02-19 10:00 142810075 Gränna AIS P12/2 - Värnamo IK P12/2 Ribbahallen A-hall
2023-02-19 11:30 142810074 KFUM Jönköping P12-13/1 - S/W 2010 IBK P12-13 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-02-26 12:00 142810076 Värnamo IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Tinas Ö
2023-02-26 13:00 142810078 Westbo IBK P10-11 - KFUM Jönköping P12-13/1 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-03-04 11:00 142810079 S/W 2010 IBK P12-13 - Husqvarna IK P12/3 Vrigstad Sporthall
2023-03-05 10:00 142810080 Skillingaryds IK P12-13/1 - Gränna AIS P12/2 Ebba Philip, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2023-03-11 09:00 142810084 KFUM Jönköping P12-13/1 - Husqvarna IK P12/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-03-11 13:30 142810081 Tenhults IF P12-13 - Skillingaryds IK P12-13/1 Tenhults Sporthall
2023-03-11 15:00 142810082 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 - S/W 2010 IBK P12-13 Fagerhus, Fagerhult
2023-03-12 12:00 142810083 Värnamo IK P12/2 - Westbo IBK P10-11 Östboskolan 3-manna
2023-03-18 11:00 142810088 S/W 2010 IBK P12-13 - Tenhults IF P12-13 Vrigstad Sporthall
2023-03-18 11:15 142810090 Husqvarna IK P12/3 - Gränna AIS P12/2 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-03-18 14:00 142810087 Westbo IBK P10-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-03-19 10:00 142810089 Skillingaryds IK P12-13/1 - KFUM Jönköping P12-13/1 Arvid Albertsson, Alva Karlsson Skillingaryds Arena
Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 15:00 142811004 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Husqvarna IK P12/4 Fagerhus, Fagerhult
2022-10-09 13:00 142811002 Vimmerby IBK P12 - Jönköpings IK P12/2 Vimmerby Idrottshall
2022-10-15 09:30 142811009 Vetlanda IBF P12 - Vimmerby IBK P12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-10-16 10:15 142811006 Sävsjö IBK P12 - Forserums IF P12 Hofgårdshallen
2022-10-23 13:00 142811013 Vimmerby IBK P12 - Husqvarna IK P12/4 Vimmerby Idrottshall
2022-10-23 13:30 142811015 Forserums IF P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Forserums Sporthall
2022-10-23 13:45 142811011 Sävsjö IBK P12 - Jönköpings IK P12/2 Hofgårdshallen
2022-10-29 10:00 142811019 Forserums IF P12 - Vetlanda IBF P12 Forserums Sporthall
2022-10-29 14:00 142811018 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Jönköpings IK P12/2 Alléhallen
2022-10-30 12:00 142811016 Vimmerby IBK P12 - Sävsjö IBK P12 Vimmerby Idrottshall
2022-11-12 09:30 142811022 Husqvarna IK P12/4 - Forserums IF P12 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2022-11-12 15:30 142811023 Vetlanda IBF P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-11-19 09:30 142811030 Husqvarna IK P12/4 - Vetlanda IBF P12 Fagerslätt Idrottshall
2022-11-19 14:00 142811027 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Vimmerby IBK P12 Habo Sporthall C
2022-11-27 08:30 142811034 Jönköpings IK P12/2 - Forserums IF P12 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-11-27 10:45 142811035 Sävsjö IBK P12 - Husqvarna IK P12/4 Hofgårdshallen
2022-12-03 15:00 142811036 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Sävsjö IBK P12 Fagerhus, Fagerhult
2022-12-04 16:00 142811040 Vetlanda IBF P12 - Jönköpings IK P12/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2022-12-10 10:15 142811045 Sävsjö IBK P12 - Vetlanda IBF P12 Hofgårdshallen
2022-12-11 09:30 142811044 Jönköpings IK P12/2 - Husqvarna IK P12/4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-02-26 10:30 142811042 Vimmerby IBK P12 - Forserums IF P12 Vimmerby Idrottshall
2022-12-17 11:15 142811047 Husqvarna IK P12/4 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Kalle Alenius, Ebbe Almgren Fagerslätt Idrottshall
2023-02-04 10:00 142811049 Jönköpings IK P12/2 - Vimmerby IBK P12 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-01-14 12:30 142811055 Forserums IF P12 - Sävsjö IBK P12 Forserums Sporthall
2023-01-15 14:00 142811052 Vimmerby IBK P12 - Vetlanda IBF P12 Vimmerby Idrottshall
2023-01-21 12:00 142811056 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Forserums IF P12 Alléhallen
2023-01-22 11:30 142811060 Jönköpings IK P12/2 - Sävsjö IBK P12 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-22 15:15 142811058 Husqvarna IK P12/4 - Vimmerby IBK P12 , Gustav Bernandersson Fagerslätt Idrottshall
2023-01-28 09:30 142811064 Jönköpings IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-29 10:30 142811065 Sävsjö IBK P12 - Vimmerby IBK P12 Hofgårdshallen
2023-01-29 11:00 142811063 Vetlanda IBF P12 - Forserums IF P12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-02-04 10:00 142811069 Forserums IF P12 - Husqvarna IK P12/4 Forserums Sporthall
2023-02-04 12:00 142811068 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Vetlanda IBF P12 Alléhallen
2023-02-12 14:00 142811073 Vetlanda IBF P12 - Husqvarna IK P12/4 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-02-18 13:00 142811072 Vimmerby IBK P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Vimmerby Idrottshall
2023-02-25 10:00 142811078 Forserums IF P12 - Jönköpings IK P12/2 Forserums Sporthall
2023-03-05 14:45 142811080 Husqvarna IK P12/4 - Sävsjö IBK P12 Fredrik Tell, Anton Larsson Fagerslätt Idrottshall
2023-03-11 14:30 142811085 Sävsjö IBK P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Hofgårdshallen
2023-03-12 09:30 142811084 Jönköpings IK P12/2 - Vetlanda IBF P12 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-03-18 10:00 142811090 Vetlanda IBF P12 - Sävsjö IBK P12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-03-18 13:00 142811089 Husqvarna IK P12/4 - Jönköpings IK P12/2 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-03-19 16:00 142811087 Forserums IF P12 - Vimmerby IBK P12 Forserums Sporthall
Pantamera P Västra Blå Gr 1 (-11)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 11:00 142802001 Rottne IF P11 - IFK Lammhult P09-10 Rottne Sporthall
2022-10-08 11:30 142802003 Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 Hanna Isaksson, Edit Olofsson Fortnox Arena B-hall
2022-10-15 14:00 142802009 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 - Öjaby Sport IBK P11 Huneskolans Sporthall
2022-10-22 10:00 142802012 Rottne IF P11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 Rottne Sporthall
2022-10-29 09:30 142802017 Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 - Rottne IF P11 Leo Granquist-Alm, David Peterson-Albén Fortnox Arena B-hall
2022-10-30 12:00 142802016 Öjaby Sport IBK P11 - IFK Lammhult P09-10 Viggo Johansson, Malte Rosén Pär Lagerkvistskolan
2022-11-12 10:00 142802021 Rottne IF P11 - Öjaby Sport IBK P11 Rottne Sporthall
2022-11-12 14:00 142802023 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 - Ryds SK P10-11 Huneskolans Sporthall
2022-11-19 11:00 142802027 Ryds SK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 Ryds Sporthall
2022-11-19 13:00 142802026 Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 - IFK Lammhult P09-10 Pontus Nyh, Gustaf Hedberg Fortnox Arena B-hall
2022-11-26 11:00 142802031 Rottne IF P11 - Ryds SK P10-11 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rottne Sporthall
2022-11-27 15:30 142802032 Öjaby Sport IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 Viggo Johansson, Malte Rosén Pär Lagerkvistskolan
2022-12-03 11:00 142802036 Ryds SK P10-11 - IFK Lammhult P09-10 Ryds Sporthall
2022-12-10 15:00 142802043 Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 - Ryds SK P10-11 Fortnox Arena B-hall
2023-03-18 14:00 142802045 IFK Lammhult P09-10 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 Lammhults Sporthall
2023-02-05 14:00 142802048 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 Huneskolans Sporthall
2023-02-14 18:30 142802050 IFK Lammhult P09-10 - Rottne IF P11 Lammhults Sporthall
2023-01-14 13:30 142802052 Öjaby Sport IBK P11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 Filip Håkansson, Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-01-21 14:00 142802059 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 - Rottne IF P11 Huneskolans Sporthall
2023-01-28 11:00 142802061 Rottne IF P11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 Rottne Sporthall
2023-03-25 10:00 142802065 IFK Lammhult P09-10 - Öjaby Sport IBK P11 Lammhults Sporthall
2023-01-28 15:00 142802068 Ryds SK P10-11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 Ryds Sporthall
2023-02-04 13:30 142802066 Öjaby Sport IBK P11 - Rottne IF P11 Albin Häggblad, Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2023-02-11 13:30 142802072 Öjaby Sport IBK P11 - Ryds SK P10-11 , David Hoff Pär Lagerkvistskolan
2023-02-12 16:00 142802075 IFK Lammhult P09-10 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 Lammhults Sporthall
2023-02-26 15:00 142802076 Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 - Öjaby Sport IBK P11 Fortnox Arena B-hall
2023-03-04 11:00 142802077 Ryds SK P10-11 - Rottne IF P11 Ryds Sporthall
2023-03-11 11:00 142802085 IFK Lammhult P09-10 - Ryds SK P10-11 Lammhults Sporthall
2022-12-11 14:00 142802090 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P09-11 - IFK Lammhult P09-10 Huneskolans Sporthall
2023-03-19 12:00 142802086 Ryds SK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Blå 2 Ryds Sporthall
Pantamera P Västra Blå Gr 2 (-11)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 10:00 142803004 Carlshamns IBK P10-11 - Olofströms IBK P11-12 Sparbanken Arena
2022-10-08 12:30 142803001 Öjaby Sport IBK P12/1 - FBC Karlskrona P11 Filip Håkansson, Albin Häggblad Öjabyskolan
2022-10-09 13:45 142803002 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - Väckelsångs IK P11 Lilja Fyhrman, Alice Jordevik Futurum Sporthall
2022-10-15 10:00 142803008 Olofströms IBK P11-12 - Carlshamns IBK P12 Olofströms Sporthall
2022-10-15 13:00 142803006 FBC Karlskrona P11 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå Anna Blomberg, Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2022-10-16 13:00 142803010 Väckelsångs IK P11 - Öjaby Sport IBK P12/1 , Oliwer Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2022-10-22 11:30 142803013 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - Olofströms IBK P11-12 David Peterson-Albén, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2022-10-22 13:00 142803011 FBC Karlskrona P11 - Väckelsångs IK P11 Herman Johansson, Jonas Arvidsson Sparre Gymnastiksal
2022-10-22 15:30 142803015 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - Carlshamns IBK P10-11 Isak Armanius, David Peterson-Albén Fortnox Arena B-hall
2022-10-29 12:00 142803017 Carlshamns IBK P12 - Öjaby Sport IBK P12/1 Sparbanken Arena
2022-10-29 16:00 142803018 Carlshamns IBK P10-11 - Väckelsångs IK P11 Sparbanken Arena
2022-10-30 15:00 142803016 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - FBC Karlskrona P11 Anton Bucquoy, Gustaf Hedberg Fortnox Arena B-hall
2022-11-12 10:00 142803022 Olofströms IBK P11-12 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå Olofströms Sporthall
2022-11-12 12:30 142803021 Öjaby Sport IBK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Filip Håkansson, Albin Häggblad Öjabyskolan
2022-11-13 13:00 142803024 Väckelsångs IK P11 - Carlshamns IBK P12 Emanuel Thörn, Måns Johansson Väckelsångs Idrottshall
2022-11-19 10:00 142803027 Carlshamns IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Sparbanken Arena
2022-11-19 12:00 142803026 Carlshamns IBK P12 - FBC Karlskrona P11 Sparbanken Arena
2022-11-19 17:00 142803028 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - Öjaby Sport IBK P12/1 Emil Palmgren, Leo Granquist-Alm Fortnox Arena B-hall
2022-11-26 11:30 142803032 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - Carlshamns IBK P12 Fortnox Arena B-hall
2022-11-26 13:00 142803035 FBC Karlskrona P11 - Olofströms IBK P11-12 Anton Norrby, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2022-11-26 13:30 142803031 Öjaby Sport IBK P12/1 - Carlshamns IBK P10-11 , Viggo Johansson Pär Lagerkvistskolan
2022-11-27 11:00 142803034 Väckelsångs IK P11 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå Emanuel Thörn, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2022-12-03 10:00 142803036 Carlshamns IBK P10-11 - FBC Karlskrona P11 Sparbanken Arena
2022-12-03 15:00 142803037 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - Carlshamns IBK P12 Fortnox Arena B-hall
2022-12-04 12:00 142803039 Olofströms IBK P11-12 - Öjaby Sport IBK P12/1 Olofströms Sporthall
2022-12-10 08:30 142803042 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå Fortnox Arena A-hall
2022-12-10 09:30 142803043 Carlshamns IBK P12 - Carlshamns IBK P10-11 Sparbanken Arena
2022-12-11 11:00 142803044 Väckelsångs IK P11 - Olofströms IBK P11-12 Emanuel Thörn, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2022-12-17 13:00 142803050 FBC Karlskrona P11 - Öjaby Sport IBK P12/1 Vedeby Sporthall B
2022-12-18 10:00 142803047 Olofströms IBK P11-12 - Carlshamns IBK P10-11 Olofströms Sporthall
2022-12-18 13:00 142803049 Väckelsångs IK P11 - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Hampus Jonsson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2023-01-08 11:00 142803051 Öjaby Sport IBK P12/1 - Väckelsångs IK P11 Filip Håkansson, David Hoff Pär Lagerkvistskolan
2023-01-14 09:30 142803053 Carlshamns IBK P12 - Olofströms IBK P11-12 Sparbanken Arena
2023-01-15 15:00 142803055 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - FBC Karlskrona P11 Fortnox Arena B-hall
2023-01-21 09:30 142803056 Carlshamns IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå Sparbanken Arena
2023-01-22 10:00 142803058 Olofströms IBK P11-12 - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Olofströms Sporthall
2023-01-22 14:00 142803060 Väckelsångs IK P11 - FBC Karlskrona P11 Emanuel Thörn, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2023-01-28 15:00 142803065 FBC Karlskrona P11 - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Mikael Lundin, Isak Sköld Vedeby Sporthall B
2023-01-29 12:00 142803061 Öjaby Sport IBK P12/1 - Carlshamns IBK P12 , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-01-29 15:00 142803064 Väckelsångs IK P11 - Carlshamns IBK P10-11 , Oliwer Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2023-02-04 13:30 142803069 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - Olofströms IBK P11-12 Fortnox Arena A-hall
2023-02-05 09:30 142803066 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - Öjaby Sport IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall
2023-02-05 15:00 142803067 Carlshamns IBK P12 - Väckelsångs IK P11 Sparbanken Arena
2023-02-11 11:00 142803072 Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit - Carlshamns IBK P10-11 Fortnox Arena B-hall
2023-02-11 15:30 142803071 Öjaby Sport IBK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-02-18 14:00 142803075 FBC Karlskrona P11 - Carlshamns IBK P12 Nellie Skarpsvärd, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall B
2023-03-04 09:30 142803076 Carlshamns IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Sparbanken Arena
2023-03-04 13:00 142803078 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - Väckelsångs IK P11 Fortnox Arena B-hall
2023-03-04 16:30 142803077 Carlshamns IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P12/1 Sparbanken Arena
2023-03-05 10:15 142803080 Olofströms IBK P11-12 - FBC Karlskrona P11 Olofströms Sporthall
2023-03-11 12:15 142803083 Carlshamns IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå Sparbanken Arena
2023-03-11 13:30 142803081 Öjaby Sport IBK P12/1 - Olofströms IBK P11-12 Pär Lagerkvistskolan
2023-03-11 13:30 142803085 FBC Karlskrona P11 - Carlshamns IBK P10-11 Isak Sköld, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2023-03-18 12:15 142803086 Carlshamns IBK P10-11 - Carlshamns IBK P12 Sparbanken Arena
2023-03-19 10:00 142803089 Olofströms IBK P11-12 - Väckelsångs IK P11 Olofströms Sporthall
2023-03-25 10:30 142803087 Växjö IBK Utveckling P11/3 Blå - Växjö IBK Utveckling P12/1 Vit Fortnox Arena B-hall
Pantamera P Västra Blå Gr 3 (-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 08:30 142807005 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Gransholms IF P12-13 Angelina Domazetovska, Ebba Dellheden Fortnox Arena A-hall
2022-10-08 10:30 142807003 Hovshaga AIF P12 - Ingelstad IBK P12 Hovshaga Sporthall
2022-10-08 13:00 142807004 FBC Karlskrona P12/3 - Alvesta IBK P12 Herman Johansson, Isak Sköld Vedeby Sporthall B
2022-10-09 12:00 142807002 Hovmantorps GOIF P12-13 - Väckelsångs IK P12 Allhallen, Hovmantorp
2022-10-15 11:00 142807010 Väckelsångs IK P12 - Öjaby Sport IBK P12/2 Måns Johansson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2022-10-15 12:00 142807007 Gransholms IF P12-13 - FBC Karlskrona P12/3 Engla Spjut, Tella Gille Gemla Sporthall
2022-10-15 13:00 142807008 Alvesta IBK P12 - Hovshaga AIF P12 Alvesta Sporthall
2022-10-16 11:30 142807009 Ingelstad IBK P12 - Hovmantorps GOIF P12-13 Ingelstads Sporthall
2022-10-23 08:30 142807014 Hovshaga AIF P12 - Gransholms IF P12-13 Hovshaga Sporthall
2022-10-23 10:00 142807012 Öjaby Sport IBK P12/2 - Ingelstad IBK P12 Folke Waldén, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2022-10-23 12:00 142807013 Hovmantorps GOIF P12-13 - Alvesta IBK P12 Allhallen, Hovmantorp
2022-10-23 13:00 142807015 Växjö IBK Utveckling P12/2 - FBC Karlskrona P12/3 , Anton Bucquoy Fortnox Arena B-hall
2022-10-29 10:00 142807020 Gransholms IF P12-13 - Alvesta IBK P12 Gemla Sporthall
2022-10-29 10:30 142807017 Hovshaga AIF P12 - Öjaby Sport IBK P12/2 Hovshaga Sporthall
2022-10-29 15:30 142807019 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Ingelstad IBK P12 Melvin Harlin, Isak Armanius Fortnox Arena B-hall
2022-10-29 16:30 142807018 FBC Karlskrona P12/3 - Väckelsångs IK P12 Nellie Skarpsvärd, Isak Sköld Vedeby Sporthall B
2022-11-12 09:30 142807022 Alvesta IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Alvesta Sporthall
2022-11-12 11:00 142807024 Väckelsångs IK P12 - Hovshaga AIF P12 Hampus Jonsson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2022-11-12 14:45 142807023 Ingelstad IBK P12 - FBC Karlskrona P12/3 Ingelstads Sporthall
2022-11-13 11:30 142807021 Öjaby Sport IBK P12/2 - Hovmantorps GOIF P12-13 Filip Håkansson, Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2022-11-19 13:00 142807027 FBC Karlskrona P12/3 - Hovmantorps GOIF P12-13 Nellie Skarpsvärd, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2022-11-19 15:00 142807028 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 Nike Ericsson, David Peterson-Albén Fortnox Arena B-hall
2022-11-20 10:00 142807029 Gransholms IF P12-13 - Väckelsångs IK P12 Gemla Sporthall
2022-11-20 11:30 142807030 Alvesta IBK P12 - Ingelstad IBK P12 Alvesta Sporthall
2022-11-26 12:00 142807032 Hovmantorps GOIF P12-13 - Hovshaga AIF P12 Allhallen, Hovmantorp
2022-11-26 15:00 142807034 Väckelsångs IK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Emanuel Thörn, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2022-11-27 11:30 142807033 Ingelstad IBK P12 - Gransholms IF P12-13 Ingelstads Sporthall
2022-11-27 12:00 142807031 Öjaby Sport IBK P12/2 - FBC Karlskrona P12/3 Albin Häggblad, Malte Rosén Pär Lagerkvistskolan
2022-12-03 13:00 142807037 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Hovshaga AIF P12 Fortnox Arena B-hall
2022-12-04 09:30 142807039 Alvesta IBK P12 - Öjaby Sport IBK P12/2 Alvesta Sporthall
2022-12-04 11:00 142807038 Gransholms IF P12-13 - Hovmantorps GOIF P12-13 Gemla Sporthall
2023-01-07 12:00 142807040 Ingelstad IBK P12 - Väckelsångs IK P12 Ingelstads Sporthall
2022-12-10 15:00 142807044 Väckelsångs IK P12 - Alvesta IBK P12 Måns Johansson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall
2022-12-11 10:00 142807041 Öjaby Sport IBK P12/2 - Gransholms IF P12-13 Viggo Johansson, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2022-12-11 12:00 142807042 Hovmantorps GOIF P12-13 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Allhallen, Hovmantorp
2023-01-07 14:00 142807043 Hovshaga AIF P12 - FBC Karlskrona P12/3 Hovshaga Sporthall
2022-12-17 11:00 142807049 Väckelsångs IK P12 - Hovmantorps GOIF P12-13 , Oliwer Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2022-12-18 11:15 142807047 Alvesta IBK P12 - FBC Karlskrona P12/3 Alvesta Sporthall
2022-12-18 15:00 142807048 Ingelstad IBK P12 - Hovshaga AIF P12 Ingelstads Sporthall
2023-03-12 10:00 142807046 Gransholms IF P12-13 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Gemla Sporthall
2023-01-14 10:30 142807053 Hovshaga AIF P12 - Alvesta IBK P12 Hovshaga Sporthall
2023-01-14 12:00 142807052 Hovmantorps GOIF P12-13 - Ingelstad IBK P12 Allhallen, Hovmantorp
2023-01-14 14:00 142807054 FBC Karlskrona P12/3 - Gransholms IF P12-13 Jonas Arvidsson, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall B
2023-01-15 16:30 142807051 Öjaby Sport IBK P12/2 - Väckelsångs IK P12 , Albin Häggblad Öjabyskolan
2023-01-21 11:15 142807058 Alvesta IBK P12 - Hovmantorps GOIF P12-13 Alvesta Sporthall
2023-01-21 12:45 142807059 Ingelstad IBK P12 - Öjaby Sport IBK P12/2 Ingelstads Sporthall
2023-01-21 14:00 142807056 FBC Karlskrona P12/3 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Truls Aronsson, Mikael Lundin Vedeby Sporthall B
2023-01-22 09:00 142807057 Gransholms IF P12-13 - Hovshaga AIF P12 Gemla Sporthall
2023-01-27 18:30 142807061 Öjaby Sport IBK P12/2 - Hovshaga AIF P12 Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-01-28 11:00 142807064 Väckelsångs IK P12 - FBC Karlskrona P12/3 Oliwer Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2023-01-28 14:30 142807062 Alvesta IBK P12 - Gransholms IF P12-13 Alvesta Sporthall
2023-01-29 11:30 142807063 Ingelstad IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Ingelstads Sporthall
2023-02-04 11:30 142807069 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Alvesta IBK P12 Fortnox Arena B-hall
2023-02-04 12:30 142807067 Hovshaga AIF P12 - Väckelsångs IK P12 Hovshaga Sporthall
2023-02-04 13:00 142807068 FBC Karlskrona P12/3 - Ingelstad IBK P12 Anton Norrby, Vidar Olsson Vedeby Sporthall B
2023-02-05 12:00 142807066 Hovmantorps GOIF P12-13 - Öjaby Sport IBK P12/2 Allhallen, Hovmantorp
2023-02-11 11:00 142807074 Väckelsångs IK P12 - Gransholms IF P12-13 Emanuel Thörn, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2023-02-12 10:00 142807071 Öjaby Sport IBK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-02-12 11:30 142807073 Ingelstad IBK P12 - Alvesta IBK P12 Ingelstads Sporthall
2023-02-18 14:00 142807072 Hovmantorps GOIF P12-13 - FBC Karlskrona P12/3 Allhallen, Hovmantorp
2023-03-04 12:00 142807079 Gransholms IF P12-13 - Ingelstad IBK P12 Gemla Sporthall
2023-03-04 15:00 142807077 FBC Karlskrona P12/3 - Öjaby Sport IBK P12/2 Nellie Skarpsvärd, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2023-03-05 09:30 142807076 Hovshaga AIF P12 - Hovmantorps GOIF P12-13 Hovshaga Sporthall
2023-03-05 11:30 142807078 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Väckelsångs IK P12 Fortnox Arena A-hall
2023-03-11 10:30 142807083 Hovshaga AIF P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Hovshaga Sporthall
2023-03-11 14:00 142807082 Hovmantorps GOIF P12-13 - Gransholms IF P12-13 Allhallen, Hovmantorp
2023-03-11 15:00 142807084 Väckelsångs IK P12 - Ingelstad IBK P12 Måns Johansson, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2023-03-12 10:00 142807081 Öjaby Sport IBK P12/2 - Alvesta IBK P12 Pär Lagerkvistskolan
2023-03-18 13:30 142807087 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Hovmantorps GOIF P12-13 Fortnox Arena A-hall
2023-03-18 15:00 142807086 FBC Karlskrona P12/3 - Hovshaga AIF P12 Nellie Skarpsvärd, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2023-03-19 12:00 142807088 Gransholms IF P12-13 - Öjaby Sport IBK P12/2 Gemla Sporthall
2023-03-19 12:00 142807089 Alvesta IBK P12 - Väckelsångs IK P12 Alvesta Sporthall
Pantamera P Östra Blå Gr 1 (-11)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-09 10:00 142804004 CL98IC P11 - IBK Svala P10 Jimmy Davidsson, Alexander Hultèn Gröndalshallen
2022-10-09 11:00 142804003 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - Sandbäckshults IBK P11 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-10-09 11:45 142804005 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Max Smedfors, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2022-10-09 14:30 142804002 FBC Kalmarsund P11/1 - Vimmerby IBK P11 Daniel Helge, Albin Stolpe SBB Arena
2022-10-15 12:00 142804009 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Krungårdshallen
2022-10-15 13:00 142804007 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - CL98IC P11 Gårdby Sporthall
2022-10-16 16:00 142804008 IBK Svala P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Mörlunda Sporthall
2022-10-22 11:30 142804015 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - CL98IC P11 , Daniel Helge Ölands Bank Center B
2022-10-23 10:00 142804013 FBC Kalmarsund P11/1 - IBK Svala P10 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena 3-manna
2022-10-23 14:00 142804014 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-10-29 12:00 142804020 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - IBK Svala P10 Gårdby Sporthall
2022-10-29 15:00 142804018 CL98IC P11 - Vimmerby IBK P11 Gröndalshallen
2022-11-05 12:30 142804019 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Sandbäckshults IBK P11 , Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2022-11-12 10:30 142804024 Vimmerby IBK P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Vimmerby Idrottshall
2022-11-13 11:00 142804023 Sandbäckshults IBK P11 - CL98IC P11 Krungårdshallen
2022-11-13 16:00 142804022 IBK Svala P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Mörlunda Sporthall
2022-11-19 12:00 142804029 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Vimmerby IBK P11 Gårdby Sporthall
2022-11-20 10:30 142804027 CL98IC P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Gröndalshallen
2022-11-20 16:00 142804030 IBK Svala P10 - Sandbäckshults IBK P11 Mörlunda Sporthall
2022-11-26 11:00 142804033 Sandbäckshults IBK P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Krungårdshallen
2022-11-26 12:00 142804034 Vimmerby IBK P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Vimmerby Idrottshall
2022-11-27 12:30 142804032 FBC Kalmarsund P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 , Daniel Helge Gröndalshallen
2022-12-02 19:00 142804038 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Gårdby Sporthall
2022-12-03 11:00 142804040 Sandbäckshults IBK P11 - Vimmerby IBK P11 Krungårdshallen
2022-12-03 17:15 142804037 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Max Smedfors, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2022-12-10 11:00 142804043 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - CL98IC P11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-12-10 11:00 142804044 Vimmerby IBK P11 - IBK Svala P10 Vimmerby Idrottshall
2022-12-11 14:00 142804042 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena 3-manna
2022-12-17 11:00 142804046 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Gårdby Sporthall
2022-12-18 11:00 142804048 Sandbäckshults IBK P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-12-18 14:00 142804047 IBK Svala P10 - CL98IC P11 Mörlunda Sporthall
2023-01-15 16:00 142804049 Vimmerby IBK P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Vimmerby Idrottshall
2023-01-11 19:30 142804052 FBC Kalmarsund P11/1 - Sandbäckshults IBK P11 , Albin Stolpe SBB Arena 3-manna
2023-01-14 09:30 142804053 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - IBK Svala P10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-01-15 10:30 142804054 CL98IC P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Gröndalshallen
2023-01-21 12:00 142804057 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Gårdby Sporthall
2023-01-21 13:00 142804056 CL98IC P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Gröndalshallen
2023-01-22 16:00 142804058 IBK Svala P10 - FBC Kalmarsund P11/1 Mörlunda Sporthall
2023-01-28 13:00 142804064 Vimmerby IBK P11 - CL98IC P11 Vimmerby Idrottshall
2023-01-29 11:00 142804063 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Krungårdshallen
2023-01-29 16:00 142804062 IBK Svala P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Mörlunda Sporthall
2023-02-05 11:30 142804068 CL98IC P11 - Sandbäckshults IBK P11 Rinkabyholms Sporthall
2023-02-05 12:00 142804067 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - Vimmerby IBK P11 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-02-05 15:15 142804069 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - IBK Svala P10 , Hannes Alvarmo Ölands Bank Center A
2023-02-12 14:00 142804072 FBC Kalmarsund P11/1 - CL98IC P11 Fabian Idensjö, Viggo Hjelm SBB Arena 3-manna
2023-02-18 11:00 142804073 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P10 Krungårdshallen
2023-02-19 14:00 142804074 Vimmerby IBK P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Vimmerby Idrottshall
2023-03-04 11:00 142804079 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Sandbäckshults IBK P11 Gårdby Sporthall
2023-03-05 11:00 142804078 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Vimmerby IBK P11 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2023-03-05 14:30 142804076 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-03-12 11:30 142804083 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-03-12 14:00 142804082 FBC Kalmarsund P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 SBB Arena 3-manna
2023-03-12 14:00 142804084 Vimmerby IBK P11 - Sandbäckshults IBK P11 Vimmerby Idrottshall
2023-03-17 18:30 142804087 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - FBC Kalmarsund P11/1 Daniel Helge, Hannes Alvarmo Ölands Bank Center A
2023-03-19 14:30 142804086 CL98IC P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Rinkabyholms Sporthall
2023-03-19 16:00 142804089 IBK Svala P10 - Vimmerby IBK P11 Mörlunda Sporthall
Pantamera P Östra Blå Gr 2 (-11)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 15:30 142805002 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - FBC Kalmarsund P12/1 Daniel Helge, Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2022-10-09 11:00 142805004 Nybro IBK P11-12 - FBC Kalmarsund P11/2 Linus Sjöö, Oliver Andersson OG-Hallen
2022-10-15 15:00 142805008 FBC Karlskrona P12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 Anton Norrby, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2022-10-16 12:30 142805007 FBC Kalmarsund P12/1 - Jämjö IBK P12 , Philip Tigerstrand SBB Arena
2022-10-23 11:00 142805010 Jämjö IBK P12 - FBC Karlskrona P12/1 , Jonas Arvidsson Jämjö Sporthall
2022-10-23 11:00 142805011 Nybro IBK P11-12 - FBC Kalmarsund P12/1 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2022-10-29 12:00 142805015 FBC Karlskrona P12/1 - Nybro IBK P11-12 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2022-10-30 08:30 142805014 FBC Kalmarsund P12/1 - FBC Kalmarsund P11/2 , Camilla Carlsson SBB Arena
2022-10-30 12:00 142805016 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - Jämjö IBK P12 SBB Arena B
2022-11-13 11:00 142805018 Nybro IBK P11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 Niklas Harrisen, Oliver Andersson OG-Hallen
2022-11-13 12:30 142805019 FBC Kalmarsund P11/2 - FBC Karlskrona P12/1 Fabian Idensjö, Matti Idensjö SBB Arena 3-manna
2022-12-02 18:30 142805023 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - FBC Kalmarsund P11/2 Daniel Helge, Hannes Alvarmo Ölands Bank Center B
2022-12-04 10:30 142805024 Jämjö IBK P12 - Nybro IBK P11-12 Isak Sköld, Anton Norrby Jämjö Sporthall
2022-12-11 12:30 142805028 FBC Kalmarsund P12/1 - FBC Karlskrona P12/1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2022-12-11 15:30 142805026 FBC Kalmarsund P11/2 - Jämjö IBK P12 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson SBB Arena 3-manna
2022-12-16 18:00 142805030 FBC Kalmarsund P12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2022-12-16 19:30 142805032 FBC Kalmarsund P11/2 - Nybro IBK P11-12 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena 3-manna
2023-01-14 15:30 142805036 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - FBC Karlskrona P12/1 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2023-01-15 11:00 142805035 Jämjö IBK P12 - FBC Kalmarsund P12/1 Ida Hansson, Nellie Skarpsvärd Jämjö Sporthall
2023-01-20 18:30 142805039 FBC Kalmarsund P12/1 - Nybro IBK P11-12 , Fabian Idensjö SBB Arena
2023-01-21 10:00 142805038 FBC Karlskrona P12/1 - Jämjö IBK P12 Anna Blomberg, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2023-02-10 19:00 142805043 Nybro IBK P11-12 - FBC Karlskrona P12/1 OG-Hallen
2023-02-12 16:00 142805042 FBC Kalmarsund P11/2 - FBC Kalmarsund P12/1 Fabian Idensjö, Viggo Hjelm SBB Arena 3-manna
2023-02-19 10:30 142805044 Jämjö IBK P12 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 Jämjö Sporthall
2023-03-04 11:30 142805046 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - Nybro IBK P11-12 , Camilla Carlsson Ölands Bank Center B
2023-03-04 13:00 142805047 FBC Karlskrona P12/1 - FBC Kalmarsund P11/2 Nellie Skarpsvärd, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2023-03-12 11:00 142805052 Nybro IBK P11-12 - Jämjö IBK P12 OG-Hallen
2023-03-12 16:00 142805051 FBC Kalmarsund P11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 SBB Arena 3-manna
2023-03-18 13:00 142805056 FBC Karlskrona P12/1 - FBC Kalmarsund P12/1 Vedeby Sporthall B
2023-03-19 10:30 142805054 Jämjö IBK P12 - FBC Kalmarsund P11/2 Jämjö Sporthall
Pantamera P Östra Blå Gr 3 (-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 09:00 142806003 FBC Kalmarsund P12/2 - Gantesbo IBK P12/1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2022-10-08 14:00 142806002 KaRo IBF P12 - FBC Karlskrona P12/2 Kallinge Sporthall
2022-10-09 10:00 142806001 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - CL98IC P12 Philip Tigerstrand, Max Smedfors Ölands Bank Center A
2022-10-15 12:00 142806004 CL98IC P12 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Falkenbergshallen
2022-10-15 12:00 142806005 Gantesbo IBK P12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Oliver Johansson, Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
2022-10-16 14:30 142806006 FBC Kalmarsund P12/2 - KaRo IBF P12 , Philip Tigerstrand SBB Arena
2022-10-22 10:00 142806008 CL98IC P12 - Gantesbo IBK P12/1 Max Lindberg, Vide Jonnergård Falkenbergshallen
2022-10-22 12:30 142806009 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - KaRo IBF P12 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Torslundahallen
2022-10-23 12:00 142806007 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - FBC Karlskrona P12/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-10-29 10:00 142806012 KaRo IBF P12 - CL98IC P12 Kallinge Sporthall
2022-10-29 11:00 142806010 Gantesbo IBK P12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Ella Karlsson, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2022-10-30 10:00 142806011 FBC Kalmarsund P12/2 - FBC Karlskrona P12/2 , Camilla Carlsson SBB Arena
2022-11-12 11:00 142806013 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - FBC Kalmarsund P12/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-11-12 13:00 142806015 FBC Karlskrona P12/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 , Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2022-11-13 13:00 142806014 Gantesbo IBK P12/1 - KaRo IBF P12 Emil Moberg, Wille Frögren Alsbohallen Johansfors
2022-11-18 18:30 142806017 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - FBC Kalmarsund P12/2 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Ölands Bank Center B
2022-11-19 12:00 142806018 CL98IC P12 - FBC Karlskrona P12/2 Falkenbergshallen
2022-11-19 14:30 142806016 KaRo IBF P12 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Kallinge Sporthall
2022-11-26 10:00 142806021 Gantesbo IBK P12/1 - FBC Karlskrona P12/2 Emil Moberg, Wille Frögren Alsbohallen Johansfors
2022-11-26 12:00 142806019 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-11-27 11:00 142806020 FBC Kalmarsund P12/2 - CL98IC P12 , Daniel Helge Gröndalshallen
2022-12-03 12:00 142806024 Gantesbo IBK P12/1 - FBC Kalmarsund P12/2 Emil Moberg, Simone Johansson Emmaboda Sporthall
2022-12-03 13:00 142806023 FBC Karlskrona P12/2 - KaRo IBF P12 Anna Blomberg, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2022-12-04 10:00 142806022 CL98IC P12 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Falkenbergshallen
2022-12-11 11:00 142806025 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - CL98IC P12 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-12-11 14:30 142806027 KaRo IBF P12 - FBC Kalmarsund P12/2 Kallinge Sporthall
2022-12-11 17:30 142806026 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - Gantesbo IBK P12/1 Fabian Idensjö, Viggo Hjelm Ölands Bank Center B
2022-12-17 15:00 142806028 FBC Karlskrona P12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 , Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B
2022-12-18 14:00 142806030 KaRo IBF P12 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Kallinge Sporthall
2022-12-18 15:00 142806029 Gantesbo IBK P12/1 - CL98IC P12 Emil Moberg, Oliver Johansson Emmaboda Sporthall
2023-01-07 10:00 142806031 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - Gantesbo IBK P12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-01-08 13:00 142806032 FBC Karlskrona P12/2 - FBC Kalmarsund P12/2 Otto Hellberg, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2023-01-29 13:00 142806033 CL98IC P12 - KaRo IBF P12 Falkenbergshallen
2023-01-14 08:30 142806034 FBC Kalmarsund P12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö SBB Arena
2023-01-14 17:15 142806036 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - FBC Karlskrona P12/2 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2023-01-15 12:30 142806035 KaRo IBF P12 - Gantesbo IBK P12/1 Kallinge Sporthall
2023-01-17 19:30 142806038 FBC Kalmarsund P12/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 SBB Arena
2023-01-21 11:30 142806037 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - KaRo IBF P12 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-01-21 12:00 142806039 FBC Karlskrona P12/2 - CL98IC P12 Ida Hansson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2023-01-28 11:30 142806040 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 , Matti Idensjö Ölands Bank Center B
2023-01-28 12:00 142806041 CL98IC P12 - FBC Kalmarsund P12/2 Falkenbergshallen
2023-01-28 13:00 142806042 FBC Karlskrona P12/2 - Gantesbo IBK P12/1 Anton Norrby, Holger Domeij Vedeby Sporthall B
2023-02-04 12:00 142806044 KaRo IBF P12 - FBC Karlskrona P12/2 Kallinge Sporthall
2023-02-04 15:30 142806045 FBC Kalmarsund P12/2 - Gantesbo IBK P12/1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2023-02-05 11:45 142806043 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - CL98IC P12 , Hannes Alvarmo Ölands Bank Center A
2023-02-10 19:00 142806046 CL98IC P12 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Rinkabyholms Sporthall
2023-02-11 10:00 142806047 Gantesbo IBK P12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Wille Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2023-02-12 12:30 142806048 FBC Kalmarsund P12/2 - KaRo IBF P12 Fabian Idensjö, Viggo Hjelm SBB Arena
2023-02-18 13:00 142806051 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - KaRo IBF P12 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A 3-manna
2023-02-18 14:00 142806049 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - FBC Karlskrona P12/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-02-19 10:00 142806050 CL98IC P12 - Gantesbo IBK P12/1 Falkenbergshallen
2023-02-25 11:00 142806052 Gantesbo IBK P12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Simone Johansson, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2023-02-25 12:00 142806054 KaRo IBF P12 - CL98IC P12 Kallinge Sporthall
2023-02-25 14:00 142806053 FBC Kalmarsund P12/2 - FBC Karlskrona P12/2 SBB Arena
2023-03-04 10:00 142806056 Gantesbo IBK P12/1 - KaRo IBF P12 Lukas Frögren, Simone Johansson Emmaboda Sporthall
2023-03-04 11:00 142806057 FBC Karlskrona P12/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2023-03-04 16:00 142806055 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - FBC Kalmarsund P12/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-11-19 16:30 142806058 KaRo IBF P12 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12 Kallinge Sporthall
2023-03-11 10:00 142806060 CL98IC P12 - FBC Karlskrona P12/2 Falkenbergshallen
2023-03-12 13:30 142806059 FBC Kalmarsund Ungdom P12 - FBC Kalmarsund P12/2 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2023-03-14 19:30 142806062 FBC Kalmarsund P12/2 - CL98IC P12 Fabian Idensjö, Matti Idensjö SBB Arena
2023-03-18 10:00 142806063 Gantesbo IBK P12/1 - FBC Karlskrona P12/2 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2023-03-26 14:40 142806061 Craftstadens IBK Oskarshamn P12 - FBC Kalmarsund Ungdom P12 Oskarshamns Sporthall A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis