Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Elin Ljung Elin_ljung@live.se 070-8661040 Lila/svart/svart
Ekerö IK (B) Daniel Ihlis daniel.ihlis@midroc.se 076-109 87 00 Blå, Blå, Blå
FBI Tullinge (B) Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS (A) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Högdalens AIS Mina Bredberg mina.mahishi@hotmail.com 0704103407 Svart, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö Patrik Bengtsson bengtssonpatrik@hotmail.com 0706872935 blå, blå, blå
Ingarö IF Per Wallin per.wallin@seasea.se 0702005652 Svart, Svart, Svart
Mariebergs SK (A) Tobias Clewemar tobiasclewemar@hotmail.com 0705888859 röd, blå, röda
Nacka Wallenstam IBK (B) Lennart Aronsson lennart.aronsson@icloud.com Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (D) Richard Wennman richard.wennman@telenor.se 0708331525 Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK Katarina Ahlner ahlner.katarina@gmail.com 0707248081 Gul, Svart, Gul
Salems IF Jonas Broström jonas.brostrom27@hotmail.com lila/vit/vit
Segeltorps IF Fredrik Gradin gradin74@gmail.com 0702874810 Vit, Vit, Vit
Sköndals IK Blå, Svart, Svart
Värmdö IF (A) Christer Alsiö christer.alsio@gmail.com 0706145030 Blå, Blå, Blå
Älta IF Jonas Djäken 070-4134981 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (B) Camilla Jönsson vildrosstigen10@gmail.com 0725110624 Blå/blå/blå
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Salems IF - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2018-09-29 09:00 1 Ängby IF - Huddinge IBS (A) Stora Mossen 1
2018-09-29 12:00 1 Mariebergs SK (A) - Segeltorps IF Stora Mossen 1
2018-09-29 12:15 1 Djurö-Vindö IF - Norrtulls SK Djurö Sporthall
2018-09-30 09:15 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Ormingehallen
2018-09-30 10:15 1 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ingarö IF Ormingehallen
2018-11-04 15:00 1 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
Omgång 2
2018-10-06 09:00 2 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tullingehallen
2018-10-06 09:00 2 Segeltorps IF - Ekerö IK (B) Kvarnbergshallen
2018-10-06 11:00 2 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2018-10-06 12:15 2 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2018-10-07 09:00 2 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Sköndalshallen
2018-10-07 09:00 2 Norrtulls SK - Ängby IF Engelbrektshallen
2018-10-07 09:15 2 Värmdö IF (A) - Salems IF Värmdö sporthall
Omgång 3
2018-10-13 09:00 3 Salems IF - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2018-10-13 13:00 3 Älta IF - Ingarö IF Järla Sporthall
2018-10-13 14:00 3 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2018-10-13 15:00 3 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF Bodals Bollhall
2018-10-14 09:00 3 Mariebergs SK (A) - Sköndals IK Engelbrektshallen
2018-10-14 09:00 3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Norrtulls SK Ormingehallen
2018-10-14 09:00 3 Ängby IF - Högdalens AIS Grimstahallen
2018-10-14 10:00 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Vintervikshallen
Omgång 4
4 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B) Högdalshallen
2018-10-20 09:00 4 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stora Mossen 1
2018-10-20 11:00 4 Norrtulls SK - Salems IF Stora Mossen 1
2018-10-21 09:00 4 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tomtbergahallen
2018-10-21 10:00 4 Sköndals IK - Ekerö IK (B) Sköndalshallen
2018-10-21 16:00 4 Ingarö IF - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2018-11-10 14:30 4 Djurö-Vindö IF - Mariebergs SK (A) Djurö Sporthall
Omgång 5
5 Ekerö IK (B) - Djurö-Vindö IF Tappströms Bollhall
2018-10-27 09:00 5 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2018-10-27 09:00 5 Salems IF - Högdalens AIS Skogsängshallen
2018-10-27 09:00 5 Mariebergs SK (A) - Ängby IF Stora Mossen 1
2018-10-27 11:30 5 IBF Offensiv Lidingö - Sköndals IK Bodals Bollhall
2018-10-27 13:15 5 FBI Tullinge (B) - Älta IF Rikstenshallen
2018-10-28 09:00 5 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Ormingehallen
2018-11-18 09:00 5 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK Ormingehallen
Omgång 6
2018-11-10 10:15 6 Huddinge IBS (A) - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-11-10 10:15 6 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Liljeholmshallen 1
2018-11-10 11:15 6 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Farstahallen 1
2018-11-10 12:15 6 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2018-11-10 12:15 6 Djurö-Vindö IF - IBF Offensiv Lidingö Djurö Sporthall
2018-11-10 13:00 6 Segeltorps IF - Älta IF Kvarnbergshallen
2018-11-11 09:00 6 Ängby IF - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2018-12-02 14:45 6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK (A) Ormingehallen
Omgång 7
2018-11-17 08:00 7 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2018-11-17 11:30 7 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF Bodals Bollhall
2018-11-17 12:00 7 Ingarö IF - Norrtulls SK Ingarö Sporthall
2018-11-17 14:00 7 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (B) Myrsjöskolan
2018-11-18 12:00 7 Älta IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2018-11-18 13:00 7 Salems IF - Mariebergs SK (A) Skogsängshallen
2018-11-18 14:15 7 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
Omgång 8
2018-11-24 10:00 8 Salems IF - Ekerö IK (B) Skogsängshallen
2018-11-24 11:00 8 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Stora Mossen 1
2018-11-24 12:00 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Myrsjöskolan
2018-11-24 14:00 8 Högdalens AIS - Ingarö IF Bandhagshallen
2018-11-25 09:00 8 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2018-11-25 09:00 8 Norrtulls SK - FBI Tullinge (B) Engelbrektshallen
2018-11-25 10:00 8 Sköndals IK - Segeltorps IF Sköndalshallen
Omgång 9
2018-12-01 11:00 9 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Ingarö Sporthall
2018-12-01 12:00 9 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ekerö IK (B) Myrsjöskolan
2018-12-01 13:00 9 Segeltorps IF - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2018-12-01 15:15 9 Värmdö IF (A) - Norrtulls SK Värmdö sporthall
2018-12-01 15:15 9 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Rikstenshallen
2018-12-02 12:00 9 Älta IF - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
2018-12-02 17:00 9 IBF Offensiv Lidingö - Salems IF Bodals Bollhall
Omgång 10
2018-12-08 09:15 10 Norrtulls SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2018-12-08 11:30 10 Ängby IF - Segeltorps IF Ärvingehallen
2018-12-08 11:30 10 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tullingehallen
2018-12-08 13:15 10 Mariebergs SK (A) - Ingarö IF Gärdeshallen
2018-12-08 14:00 10 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Bandhagshallen
2018-12-09 09:00 10 Sköndals IK - Älta IF Sköndalshallen
2018-12-09 10:00 10 Nacka Wallenstam IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Ormingehallen
Omgång 11
2018-12-15 10:00 11 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2018-12-15 12:15 11 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2018-12-15 12:15 11 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (B) Gärdeshallen
2018-12-15 12:30 11 Ingarö IF - Ekerö IK (B) Ingarö Sporthall
2018-12-16 10:00 11 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-12-16 10:30 11 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2018-12-16 12:00 11 Älta IF - Norrtulls SK Stavsborgshallen
Omgång 12
2019-01-12 10:00 12 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2019-01-12 11:15 12 Högdalens AIS - Norrtulls SK Farstahallen 3
2019-01-12 12:00 12 Ängby IF - Sköndals IK Grimstahallen
2019-01-12 12:15 12 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2019-01-13 11:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Vintervikshallen
2019-01-13 11:00 12 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen
2019-01-13 15:15 12 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge (B) Tappströms Bollhall
2019-01-13 17:00 12 IBF Offensiv Lidingö - Ingarö IF Bodals Bollhall
Omgång 13
2019-01-19 11:15 13 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (B) Stora Mossen 1
2019-01-19 12:00 13 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 12:15 13 Djurö-Vindö IF - Ängby IF Djurö Sporthall
2019-01-19 17:15 13 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge (B) Bodals Bollhall
2019-01-20 09:00 13 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2019-01-20 09:00 13 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Kvarnbergshallen
2019-01-20 09:15 13 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (B) Värmdö sporthall
2019-01-20 12:00 13 Älta IF - Högdalens AIS Stavsborgshallen
Omgång 14
2019-01-26 09:00 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS Sätrahallen
2019-01-26 10:00 14 Ängby IF - Älta IF Stora Mossen 1
2019-01-26 10:00 14 Salems IF - Sköndals IK Skogsängshallen
2019-01-26 11:30 14 IBF Offensiv Lidingö - Värmdö IF (A) Bodals Bollhall
2019-01-26 13:15 14 Mariebergs SK (A) - Norrtulls SK Gärdeshallen
2019-01-27 11:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2019-01-27 13:15 14 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS (A) Tappströms Bollhall
Omgång 15
2019-02-02 10:00 15 Högdalens AIS - Mariebergs SK (A) Farstahallen 4
2019-02-02 10:00 15 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Stora Mossen 1
2019-02-02 11:00 15 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2019-02-02 12:00 15 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö Tomtbergahallen
2019-02-02 12:15 15 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
2019-02-03 09:00 15 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Sköndalshallen
2019-02-03 13:00 15 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
2019-02-03 13:00 15 Segeltorps IF - Ingarö IF Kvarnbergshallen
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Ekerö IK (B) - Högdalens AIS Mälaröhallen
2019-02-09 11:30 16 IBF Offensiv Lidingö - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2019-02-09 12:15 16 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Gärdeshallen
2019-02-09 13:15 16 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Rikstenshallen
2019-02-09 14:00 16 Nacka Wallenstam IBK (D) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2019-02-09 15:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF Myrsjöskolan
2019-02-10 13:00 16 Salems IF - Ängby IF Skogsängshallen
Omgång 17
2019-02-16 11:00 17 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK (B) Sätrahallen
2019-02-16 12:15 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF Myrsjöskolan
2019-02-16 12:15 17 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2019-02-16 14:00 17 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö Bandhagshallen
2019-02-17 10:00 17 Sköndals IK - Ingarö IF Sköndalshallen
2019-02-17 12:00 17 Älta IF - Mariebergs SK (A) Stavsborgshallen
2019-02-17 13:00 17 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Grimstahallen
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK (A) Mälaröhallen
2019-03-09 10:30 18 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Ingarö Sporthall
2019-03-09 13:15 18 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Rikstenshallen
2019-03-09 14:00 18 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-09 14:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Bodals Bollhall
2019-03-10 09:00 18 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 18 Salems IF - Älta IF Skogsängshallen
Omgång 19
2019-03-16 10:00 19 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogsängshallen
2019-03-16 10:15 19 Norrtulls SK - Segeltorps IF Gärdeshallen
2019-03-16 12:15 19 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (B) Djurö Sporthall
2019-03-16 13:15 19 Mariebergs SK (A) - IBF Offensiv Lidingö Gärdeshallen
2019-03-16 13:45 19 Ängby IF - Ingarö IF Ärvingehallen
2019-03-17 12:45 19 Älta IF - Ekerö IK (B) Stavsborgshallen
2019-03-17 16:45 19 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
Omgång 20
2019-03-23 09:00 20 FBI Tullinge (B) - Ängby IF Tullingehallen
2019-03-23 10:00 20 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2019-03-23 10:00 20 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-03-23 14:00 20 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älta IF Myrsjöskolan
2019-03-24 10:00 20 Segeltorps IF - Högdalens AIS Kvarnbergshallen
2019-03-24 16:15 20 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2019-03-24 17:00 20 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
Omgång 21
2019-03-30 10:00 21 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2019-03-30 10:00 21 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF Sätrahallen
2019-03-30 12:15 21 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (A) Djurö Sporthall
2019-03-31 09:00 21 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2019-03-31 09:00 21 Ängby IF - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2019-03-31 09:00 21 Norrtulls SK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2019-03-31 13:00 21 Älta IF - IBF Offensiv Lidingö Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis