Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Lila/Vit, Svart, Svart
Ekerö IK (B) Daniel Ihlis daniel.ihlis@midroc.se 076-109 87 00 Blå, Blå, Blå
FBI Tullinge (B) Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS (A) Röd, Röd, Vita
Högdalens AIS Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö Patrik Bengtsson bengtssonpatrik@hotmail.com 0706872935 blå, blå, blå
Ingarö IF Per Wallin per.wallin@seasea.se 0702005652 Svart, Svart, Svart
Mariebergs SK (A) röd, blå, röda
Nacka Wallenstam IBK (B) Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (D) Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK Gul, Svart, Gul
Salems IF Lila/blå, Vit, Vit
Segeltorps IF Vit, Vit, Vit
Sköndals IK Blå, Herr-P06 och Dam-F05 Svart. P07-P09 och F06-F09 Blå, Herr-P06 och Dam-F05 Svart. P07-P09 och F06-F09 Blå
Värmdö IF (A) Christer Alsiö christer.alsio@gmail.com 0706266122 Blå, Blå, Blå
Älta IF Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (B) Blå, Blå, Blå
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Salems IF - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2018-09-29 09:00 1 Ängby IF - Huddinge IBS (A) Stora Mossen 1
2018-09-29 12:00 1 Mariebergs SK (A) - Segeltorps IF Stora Mossen 1
2018-09-29 12:15 1 Djurö-Vindö IF - Norrtulls SK Djurö Sporthall
2018-09-30 09:15 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Ormingehallen
2018-09-30 10:15 1 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ingarö IF Ormingehallen
2018-11-04 15:00 1 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
Omgång 2
2018-10-06 09:00 2 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tullingehallen
2018-10-06 09:00 2 Segeltorps IF - Ekerö IK (B) Kvarnbergshallen
2018-10-06 11:00 2 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2018-10-06 12:15 2 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2018-10-07 09:00 2 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Sköndalshallen
2018-10-07 09:00 2 Norrtulls SK - Ängby IF Engelbrektshallen
2018-10-07 09:15 2 Värmdö IF (A) - Salems IF Värmdö sporthall
Omgång 3
2018-10-13 09:00 3 Salems IF - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2018-10-13 13:00 3 Älta IF - Ingarö IF Järla Sporthall
2018-10-13 14:00 3 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2018-10-13 15:00 3 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF Bodals Bollhall
2018-10-14 09:00 3 Mariebergs SK (A) - Sköndals IK Engelbrektshallen
2018-10-14 09:00 3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Norrtulls SK Ormingehallen
2018-10-14 09:00 3 Ängby IF - Högdalens AIS Grimstahallen
2018-10-14 10:00 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Vintervikshallen
Omgång 4
4 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B) Högdalshallen
2018-10-20 09:00 4 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stora Mossen 1
2018-10-20 11:00 4 Norrtulls SK - Salems IF Stora Mossen 1
2018-10-21 09:00 4 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tomtbergahallen
2018-10-21 10:00 4 Sköndals IK - Ekerö IK (B) Sköndalshallen
2018-10-21 16:00 4 Ingarö IF - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2018-11-10 14:30 4 Djurö-Vindö IF - Mariebergs SK (A) Djurö Sporthall
Omgång 5
5 Ekerö IK (B) - Djurö-Vindö IF Tappströms Bollhall
2018-10-27 09:00 5 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2018-10-27 09:00 5 Salems IF - Högdalens AIS Skogsängshallen
2018-10-27 09:00 5 Mariebergs SK (A) - Ängby IF Stora Mossen 1
2018-10-27 11:30 5 IBF Offensiv Lidingö - Sköndals IK Bodals Bollhall
2018-10-27 13:15 5 FBI Tullinge (B) - Älta IF Rikstenshallen
2018-10-28 09:00 5 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Ormingehallen
2018-11-18 09:00 5 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK Ormingehallen
Omgång 6
2018-11-10 10:15 6 Huddinge IBS (A) - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-11-10 10:15 6 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Liljeholmshallen 1
2018-11-10 11:15 6 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Farstahallen 1
2018-11-10 12:15 6 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2018-11-10 12:15 6 Djurö-Vindö IF - IBF Offensiv Lidingö Djurö Sporthall
2018-11-10 13:00 6 Segeltorps IF - Älta IF Kvarnbergshallen
2018-11-11 09:00 6 Ängby IF - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2018-12-02 14:45 6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK (A) Ormingehallen
Omgång 7
2018-11-17 08:00 7 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2018-11-17 11:30 7 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF Bodals Bollhall
2018-11-17 12:00 7 Ingarö IF - Norrtulls SK Ingarö Sporthall
2018-11-17 14:00 7 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (B) Myrsjöskolan
2018-11-18 12:00 7 Älta IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2018-11-18 13:00 7 Salems IF - Mariebergs SK (A) Skogsängshallen
2018-11-18 14:15 7 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
Omgång 8
2018-11-24 10:00 8 Salems IF - Ekerö IK (B) Skogsängshallen
2018-11-24 11:00 8 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Stora Mossen 1
2018-11-24 12:00 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Myrsjöskolan
2018-11-24 14:00 8 Högdalens AIS - Ingarö IF Bandhagshallen
2018-11-25 09:00 8 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2018-11-25 09:00 8 Norrtulls SK - FBI Tullinge (B) Engelbrektshallen
2018-11-25 10:00 8 Sköndals IK - Segeltorps IF Sköndalshallen
Omgång 9
2018-12-01 11:00 9 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Ingarö Sporthall
2018-12-01 12:00 9 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ekerö IK (B) Myrsjöskolan
2018-12-01 13:00 9 Segeltorps IF - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2018-12-01 15:15 9 Värmdö IF (A) - Norrtulls SK Värmdö sporthall
2018-12-01 15:15 9 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Rikstenshallen
2018-12-02 12:00 9 Älta IF - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
2018-12-02 17:00 9 IBF Offensiv Lidingö - Salems IF Bodals Bollhall
Omgång 10
2018-12-08 09:15 10 Norrtulls SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2018-12-08 11:30 10 Ängby IF - Segeltorps IF Ärvingehallen
2018-12-08 11:30 10 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tullingehallen
2018-12-08 13:15 10 Mariebergs SK (A) - Ingarö IF Gärdeshallen
2018-12-08 14:00 10 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Bandhagshallen
2018-12-09 09:00 10 Sköndals IK - Älta IF Sköndalshallen
2018-12-09 10:00 10 Nacka Wallenstam IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Ormingehallen
Omgång 11
2018-12-15 10:00 11 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2018-12-15 12:15 11 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2018-12-15 12:15 11 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (B) Gärdeshallen
2018-12-15 12:30 11 Ingarö IF - Ekerö IK (B) Ingarö Sporthall
2018-12-16 10:00 11 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-12-16 10:30 11 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2018-12-16 12:00 11 Älta IF - Norrtulls SK Stavsborgshallen
Omgång 12
2019-01-12 10:00 12 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2019-01-12 11:15 12 Högdalens AIS - Norrtulls SK Farstahallen 3
2019-01-12 12:00 12 Ängby IF - Sköndals IK Grimstahallen
2019-01-12 12:15 12 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2019-01-13 11:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Vintervikshallen
2019-01-13 11:00 12 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen
2019-01-13 15:15 12 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge (B) Tappströms Bollhall
2019-01-13 17:00 12 IBF Offensiv Lidingö - Ingarö IF Bodals Bollhall
Omgång 13
2019-01-19 11:15 13 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (B) Stora Mossen 1
2019-01-19 12:00 13 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 12:15 13 Djurö-Vindö IF - Ängby IF Djurö Sporthall
2019-01-19 17:15 13 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge (B) Bodals Bollhall
2019-01-20 09:00 13 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2019-01-20 09:00 13 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Kvarnbergshallen
2019-01-20 09:15 13 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (B) Värmdö sporthall
2019-01-20 12:00 13 Älta IF - Högdalens AIS Stavsborgshallen
Omgång 14
2019-01-26 09:00 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS Sätrahallen
2019-01-26 10:00 14 Ängby IF - Älta IF Stora Mossen 1
2019-01-26 10:00 14 Salems IF - Sköndals IK Skogsängshallen
2019-01-26 11:30 14 IBF Offensiv Lidingö - Värmdö IF (A) Bodals Bollhall
2019-01-26 13:15 14 Mariebergs SK (A) - Norrtulls SK Gärdeshallen
2019-01-27 11:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2019-01-27 13:15 14 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS (A) Tappströms Bollhall
Omgång 15
2019-02-02 10:00 15 Högdalens AIS - Mariebergs SK (A) Farstahallen 4
2019-02-02 10:00 15 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Stora Mossen 1
2019-02-02 11:00 15 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2019-02-02 12:00 15 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö Tomtbergahallen
2019-02-02 12:15 15 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
2019-02-03 09:00 15 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Sköndalshallen
2019-02-03 13:00 15 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
2019-02-03 13:00 15 Segeltorps IF - Ingarö IF Kvarnbergshallen
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Ekerö IK (B) - Högdalens AIS Mälaröhallen
2019-02-09 11:30 16 IBF Offensiv Lidingö - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2019-02-09 12:15 16 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Gärdeshallen
2019-02-09 13:15 16 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Rikstenshallen
2019-02-09 14:00 16 Nacka Wallenstam IBK (D) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2019-02-09 15:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF Myrsjöskolan
2019-02-10 13:00 16 Salems IF - Ängby IF Skogsängshallen
Omgång 17
2019-02-16 11:00 17 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK (B) Sätrahallen
2019-02-16 12:15 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF Myrsjöskolan
2019-02-16 12:15 17 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2019-02-16 14:00 17 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö Bandhagshallen
2019-02-17 10:00 17 Sköndals IK - Ingarö IF Sköndalshallen
2019-02-17 12:00 17 Älta IF - Mariebergs SK (A) Stavsborgshallen
2019-02-17 13:00 17 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Grimstahallen
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK (A) Mälaröhallen
2019-03-09 10:30 18 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Ingarö Sporthall
2019-03-09 13:15 18 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Rikstenshallen
2019-03-09 14:00 18 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-09 14:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Bodals Bollhall
2019-03-10 09:00 18 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 18 Salems IF - Älta IF Skogsängshallen
Omgång 19
2019-03-16 10:00 19 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogsängshallen
2019-03-16 10:15 19 Norrtulls SK - Segeltorps IF Gärdeshallen
2019-03-16 12:15 19 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (B) Djurö Sporthall
2019-03-16 13:15 19 Mariebergs SK (A) - IBF Offensiv Lidingö Gärdeshallen
2019-03-16 13:45 19 Ängby IF - Ingarö IF Ärvingehallen
2019-03-17 12:45 19 Älta IF - Ekerö IK (B) Stavsborgshallen
2019-03-17 16:45 19 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
Omgång 20
2019-03-23 09:00 20 FBI Tullinge (B) - Ängby IF Tullingehallen
2019-03-23 10:00 20 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2019-03-23 10:00 20 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-03-23 14:00 20 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älta IF Myrsjöskolan
2019-03-24 10:00 20 Segeltorps IF - Högdalens AIS Kvarnbergshallen
2019-03-24 16:15 20 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2019-03-24 17:00 20 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
Omgång 21
2019-03-30 10:00 21 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2019-03-30 10:00 21 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF Sätrahallen
2019-03-30 12:15 21 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (A) Djurö Sporthall
2019-03-31 09:00 21 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2019-03-31 09:00 21 Ängby IF - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2019-03-31 09:00 21 Norrtulls SK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2019-03-31 13:00 21 Älta IF - IBF Offensiv Lidingö Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis