Pantamera P Blå Lätt-Svår (10-11) (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150352002 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF
150352003 Rotebro IS IBK ( B ) - Täby FC (C)
150352008 Täby FC (D) - Täby FC (E)
2015-10-03 09:00 150352006 Abrahamsbergs IBF - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2015-10-03 09:00 150352007 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF Hässelbyhallen
2015-10-04 14:15 150352004 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
150352012 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK ( B )
150352015 Täby FC (E) - Abrahamsbergs IBF
2015-10-17 09:45 150352016 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2015-10-18 09:00 150352013 Töjnan IBK (B) - Bro IK Silverdalshallen
2015-10-18 09:15 150352011 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2016-01-16 12:15 150352009 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Vaxholm innebandyhallen
150352021 Rotebro IS IBK ( B ) - Ängby IF
150352022 Bro IK - Täby FC (E)
2015-10-24 09:00 150352017 Grimsta AIK (A) - Täby FC (C) Väsby skolan
2015-10-24 09:00 150352024 Abrahamsbergs IBF - Hässelby SK IBK (B) Stora Mossen 1
2015-10-25 09:45 150352020 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK (B) Björkebyhallen
2015-12-05 14:45 150352018 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
150352029 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF
2015-11-07 09:00 150352030 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK ( B ) Skarpängskolan A
2015-11-07 09:00 150352031 Hässelby SK IBK (B) - Bro IK Hässelbyhallen
2015-11-07 09:15 150352025 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-11-07 09:45 150352026 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2016-02-07 15:00 150352027 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2015-11-21 09:30 150352039 Rotebro IS IBK ( B ) - Abrahamsbergs IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-21 09:45 150352035 Täby FC (C) - Ängby IF Skarpängskolan A
2015-11-21 10:00 150352033 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2015-11-21 11:30 150352036 Vaxholms IBF - Täby FC (E) Vaxholm innebandyhallen
2015-11-22 08:45 150352038 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2015-11-22 12:00 150352034 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Hackstahallen
2015-11-28 09:00 150352045 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2015-11-28 09:45 150352041 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 09:45 150352042 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2015-11-28 09:45 150352044 Täby FC (D) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
2015-11-29 12:45 150352043 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2015-11-29 14:15 150352048 Bro IK - Rotebro IS IBK ( B ) Bro Sporthall
2015-12-12 09:00 150352049 Grimsta AIK (A) - Ängby IF Väsby skolan
2015-12-12 09:00 150352051 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2015-12-12 09:00 150352053 Täby FC (C) - Abrahamsbergs IBF Skarpängskolan A
2015-12-12 09:15 150352052 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-12-13 09:00 150352056 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK ( B ) Björkebyhallen
2015-12-13 10:30 150352050 Töjnan IBK (B) - Täby FC (E) Silverdalshallen
150352063 Rotebro IS IBK ( B ) - Vaxholms IBF
2016-01-09 09:00 150352058 Täby FC (D) - Ängby IF Skarpängskolan A
2016-01-09 09:00 150352059 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
2016-01-09 09:00 150352060 Abrahamsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2016-01-09 09:45 150352057 Täby FC (E) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2016-01-10 14:15 150352062 Bro IK - Täby FC (C) Bro Sporthall
2016-01-16 12:45 150352066 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2016-01-23 09:00 150352067 Ängby IF - Abrahamsbergs IBF Stora Mossen 1
2016-01-23 09:00 150352069 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Hässelbyhallen
2016-01-23 09:00 150352071 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2016-01-23 09:45 150352070 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK ( B ) Åkersberga Sporthall A
2016-01-23 10:30 150352065 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D) Väsby skolan
2016-01-30 09:00 150352073 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2016-01-30 09:00 150352074 Abrahamsbergs IBF - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2016-01-30 09:30 150352077 Rotebro IS IBK ( B ) - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-01-30 11:00 150352080 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Vaxholm innebandyhallen
2016-01-31 09:15 150352078 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2016-01-31 14:15 150352076 Bro IK - Ängby IF Bro Sporthall
2016-02-13 09:00 150352081 Grimsta AIK (A) - Abrahamsbergs IBF Väsby skolan
2016-02-13 09:00 150352083 Täby FC (D) - Bro IK Skarpängskolan A
2016-02-13 09:00 150352087 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2016-02-13 09:15 150352088 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2016-02-13 09:45 150352085 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
2016-02-13 14:15 150352084 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK ( B ) Skarpängskolan A
2016-02-20 09:00 150352095 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2016-02-20 09:15 150352096 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2016-02-20 10:00 150352091 Rotebro IS IBK ( B ) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-20 10:15 150352094 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
2016-02-21 09:00 150352092 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Björkebyhallen
2016-02-21 14:15 150352090 Bro IK - Abrahamsbergs IBF Bro Sporthall
2016-03-12 14:15 150352102 Täby FC (E) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
2016-03-19 09:00 150352097 Grimsta AIK (A) - Bro IK Väsby skolan
2016-03-19 09:00 150352101 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Skarpängskolan A
2016-03-20 09:15 150352104 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Helenelundshallen
2016-03-20 13:00 150352103 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2016-03-20 13:45 150352099 Abrahamsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
2016-04-02 09:00 150352105 Rotebro IS IBK ( B ) - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Nya)
2016-04-02 09:00 150352109 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2016-04-02 09:00 150352111 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2016-04-02 09:15 150352110 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2016-04-02 11:30 150352112 Töjnan IBK (B) - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-02 16:45 150352108 Vaxholms IBF - Abrahamsbergs IBF Vaxholm innebandyhallen
2016-04-03 09:00 150352106 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Björkebyhallen
2016-04-09 09:00 150352113 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2016-04-09 09:00 150352118 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Hässelbyhallen
2016-04-09 09:00 150352119 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2016-04-09 16:30 150352120 Täby FC (E) - Ängby IF Skarpängskolan A
2016-04-10 15:15 150352115 Bro IK - Vaxholms IBF Bro Sporthall
2016-04-17 18:45 150352117 Abrahamsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150353004 Sundbybergs IK - Täby FC (F)
2015-10-03 09:45 150353008 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B) Väsby skolan
2015-10-03 11:30 150353006 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF Bodals Bollhall
2015-10-04 12:00 150353005 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Hackstahallen
2016-01-16 13:15 150353002 Hammarby IF IBF (A) - Grimsta AIK (C) Sjöstadshallen
150353011 Täby FC (F) - Hammarby IF IBF (A)
2015-10-17 09:00 150353016 Grimsta AIK (B) - Danderyds SK Väsby skolan
2015-10-17 10:30 150353015 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Skarpängskolan A
2015-10-17 11:15 150353012 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Skarpängskolan A
2015-10-18 09:00 150353013 AIK IBF - Sundbybergs IK Ulriksdalshallen
150353018 Grimsta AIK (C) - Täby FC (F)
2015-10-24 09:00 150353019 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2015-10-24 09:15 150353023 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-10-24 09:45 150353020 Hammarby IF IBF (A) - AIK IBF Sjöstadshallen
2015-10-24 10:00 150353022 Sundbybergs IK - Täby FC (B) Hallonbergshallen
2015-10-24 11:30 150353024 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK Bodals Bollhall
2015-11-07 09:45 150353029 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF (A) Skarpängskolan A
2015-11-07 09:45 150353030 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2015-11-07 11:30 150353032 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (A) Bodals Bollhall
2015-11-08 12:15 150353031 Danderyds SK - Sundbybergs IK Mörbyhallen
2015-12-06 16:30 150353027 AIK IBF - Grimsta AIK (C) Ulriksdalshallen
2015-11-21 09:00 150353037 Hässelby SK IBK (C) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
2015-11-21 09:00 150353040 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (A) Hallonbergshallen
2015-11-21 10:00 150353039 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
2015-11-21 10:45 150353036 Grimsta AIK (C) - Täby FC (B) Väsby skolan
2015-11-21 13:45 150353034 Täby FC (F) - AIK IBF Skarpängskolan B
2015-11-21 16:15 150353038 Hammarby IF IBF (A) - Danderyds SK Sjöstadshallen
2015-11-28 09:00 150353043 Täby FC (B) - Täby FC (F) Skarpängskolan A
2015-11-28 09:00 150353048 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK Hallonbergshallen
2015-11-28 09:15 150353047 Åkersberga IBF (A) - Hammarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2015-11-29 14:30 150353045 Danderyds SK - Grimsta AIK (C) Mörbyhallen
2015-12-13 14:30 150353046 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
2015-12-12 09:00 150353056 Hammarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK Sjöstadshallen
2015-12-12 09:45 150353051 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2015-12-12 09:45 150353054 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2015-12-12 09:45 150353055 Hässelby SK IBK (C) - Sundbybergs IK Hässelbyhallen
2015-12-12 14:15 150353052 Täby FC (F) - Danderyds SK Skarpängskolan A
2015-12-13 09:00 150353050 AIK IBF - Täby FC (B) Ulriksdalshallen
2016-01-09 09:00 150353063 Vallentuna IBK - Grimsta AIK (C) Hammarbackens Sporthall
2016-01-09 10:00 150353061 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2016-01-09 11:30 150353060 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Bodals Bollhall
2016-01-10 12:15 150353059 Danderyds SK - AIK IBF Mörbyhallen
2016-01-23 08:15 150353064 Hammarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Sjöstadshallen
2016-01-23 09:45 150353069 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Skarpängskolan A
2016-01-23 09:45 150353072 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2016-01-23 10:30 150353066 Täby FC (B) - Danderyds SK Skarpängskolan A
2016-01-23 17:00 150353070 Täby FC (F) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2016-01-24 09:00 150353068 AIK IBF - Åkersberga IBF (A) Ulriksdalshallen
2016-01-30 09:00 150353077 Vallentuna IBK - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2016-01-30 09:00 150353078 Hammarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Sjöstadshallen
2016-01-30 09:45 150353079 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2016-01-30 11:30 150353074 IBF Offensiv Lidingö - Grimsta AIK (B) Bodals Bollhall
2016-01-31 12:00 150353075 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Hackstahallen
2016-02-13 09:45 150353083 Grimsta AIK (B) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2016-02-13 09:45 150353084 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Skarpängskolan A
2016-02-13 10:30 150353087 Täby FC (A) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
2016-02-14 09:45 150353086 AIK IBF - Hässelby SK IBK (C) Ulriksdalshallen
2016-02-14 12:15 150353082 Danderyds SK - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2016-02-20 09:00 150353090 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö Hallonbergshallen
2016-02-20 09:00 150353091 Vallentuna IBK - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2016-02-20 09:00 150353092 Hammarby IF IBF (A) - Grimsta AIK (B) Sjöstadshallen
2016-02-20 09:00 150353093 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2016-02-20 09:45 150353096 Täby FC (F) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2016-03-19 09:15 150353098 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2016-03-19 09:45 150353101 Grimsta AIK (B) - Grimsta AIK (C) Väsby skolan
2016-03-19 10:15 150353099 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF (A) Bodals Bollhall
2016-03-20 09:00 150353104 AIK IBF - Täby FC (A) Ulriksdalshallen
2016-03-20 12:15 150353100 Danderyds SK - Hässelby SK IBK (C) Mörbyhallen
2016-04-02 09:45 150353107 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2016-04-02 09:45 150353111 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2016-04-02 10:45 150353108 Grimsta AIK (C) - IBF Offensiv Lidingö Väsby skolan
2016-04-02 11:15 150353110 Täby FC (F) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2016-04-03 11:15 150353106 Hammarby IF IBF (A) - Sundbybergs IK Sjöstadshallen
2016-04-09 09:45 150353115 Sundbybergs IK - Grimsta AIK (C) Hallonbergshallen
2016-04-09 09:45 150353119 Grimsta AIK (B) - AIK IBF Väsby skolan
2016-04-09 10:00 150353114 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2016-04-09 13:00 150353117 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (F) Bodals Bollhall
2016-04-10 12:15 150353118 Danderyds SK - Täby FC (A) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:00 150354006 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Flemingsbergshallen
2015-10-03 09:00 150354008 Hammarby IF IBF (B) - Mariebergs SK Sjöstadshallen
2015-10-03 12:15 150354004 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Järla Sporthall
2015-10-03 15:45 150354003 Älvsjö AIK (A) - Värmdö IF (A) Västertorpshallen Lilla
2015-10-04 18:30 150354005 Sköndals IK - Salems IF Sköndalshallen
2015-11-15 12:15 150354002 Värmdö IF (C) - Tumba GOIF Värmdö sporthall
2015-12-05 13:00 150354001 FBI Tullinge (A) - Norrtulls SK (B) Rikstenshallen
2015-10-17 09:00 150354009 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Storvretens Sporthall
2015-10-17 09:00 150354013 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Flemingsbergshallen
2015-10-17 10:15 150354014 Ingarö IF (B) - Sköndals IK Ingarö Sporthall
2015-10-17 11:15 150354012 Salems IF - Älvsjö AIK (A) Skogsängshallen
2015-10-17 12:15 150354015 Mariebergs SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2016-01-16 15:00 150354011 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF (C) Gärdeshallen
2016-03-13 13:30 150354010 Värmdö IF (A) - Norrtulls SK (B) Gärdeshallen
2015-10-24 13:00 150354017 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2015-10-24 13:30 150354022 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK Järla Sporthall
2015-10-24 15:00 150354021 Älvsjö AIK (A) - Ingarö IF (B) Västertorpshallen Lilla
2015-11-14 13:45 150354019 Norrtulls SK (B) - Salems IF Engelbrektshallen
2015-11-27 18:00 150354018 Tumba GOIF - Djurgårdens IF IBS (A) Storvretens Sporthall
2015-12-05 13:45 150354020 Värmdö IF (C) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2016-02-07 09:30 150354023 Sköndals IK - Hammarby IF IBF (B) Sköndalshallen
2015-11-07 09:00 150354027 Segeltorps IF - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2015-11-07 09:00 150354030 Hammarby IF IBF (B) - Älvsjö AIK (A) Sjöstadshallen
2015-11-07 09:45 150354032 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK Flemingsbergshallen
2015-11-07 11:00 150354026 Salems IF - Värmdö IF (A) Skogsängshallen
2015-11-07 12:30 150354028 Ingarö IF (B) - Norrtulls SK (B) Ingarö Sporthall
2015-11-07 13:00 150354025 Djurgårdens IF IBS (A) - FBI Tullinge (A) Engelbrektshallen
2015-11-07 13:45 150354029 Mariebergs SK - Värmdö IF (C) Gärdeshallen
2015-11-21 12:00 150354040 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK Järla Sporthall
2015-11-21 12:15 150354035 Värmdö IF (A) - Ingarö IF (B) Värmdö sporthall
2015-11-21 12:15 150354036 Tumba GOIF - Mariebergs SK Malmsjö Sporthall
2015-11-21 13:00 150354033 FBI Tullinge (A) - Salems IF Rikstenshallen
2015-11-21 13:45 150354037 Norrtulls SK (B) - Hammarby IF IBF (B) Engelbrektshallen
2015-11-21 14:30 150354034 Djurgårdens IF IBS (A) - Segeltorps IF Engelbrektshallen
2015-11-21 15:45 150354039 Älvsjö AIK (A) - Huddinge IBS (A) Västertorpshallen Lilla
2015-11-28 09:00 150354041 Segeltorps IF - FBI Tullinge (A) Flemingsbergshallen
2015-11-28 09:45 150354044 Hammarby IF IBF (B) - Värmdö IF (A) Sjöstadshallen
2015-11-28 10:45 150354042 Ingarö IF (B) - Salems IF Ingarö Sporthall
2015-11-28 12:45 150354048 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK (A) Järla Sporthall
2015-11-28 13:30 150354046 Huddinge IBS (A) - Norrtulls SK (B) Flemingsbergshallen
2015-11-28 18:30 150354043 Mariebergs SK - Djurgårdens IF IBS (A) Stora Mossen 1
2015-11-29 12:15 150354047 Sköndals IK - Värmdö IF (C) Sköndalshallen
2015-12-12 09:00 150354054 Tumba GOIF - Sköndals IK Storvretens Sporthall
2015-12-12 10:00 150354051 Salems IF - Hammarby IF IBF (B) Skogsängshallen
2015-12-12 10:15 150354050 Segeltorps IF - Mariebergs SK Flemingsbergshallen
2015-12-12 13:00 150354049 FBI Tullinge (A) - Ingarö IF (B) Rikstenshallen
2015-12-12 14:30 150354055 Norrtulls SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Engelbrektshallen
2015-12-13 10:15 150354056 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK (A) Värmdö sporthall
2015-12-13 11:00 150354053 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2016-01-09 09:00 150354058 Hammarby IF IBF (B) - Ingarö IF (B) Sjöstadshallen
2016-01-09 09:00 150354060 Huddinge IBS (A) - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-01-09 13:30 150354062 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Järla Sporthall
2016-01-09 15:00 150354063 Älvsjö AIK (A) - Tumba GOIF Västertorpshallen Lilla
2016-01-10 09:00 150354061 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS (A) Sköndalshallen
2016-01-10 12:00 150354057 Mariebergs SK - FBI Tullinge (A) Stora Mossen 1
2016-01-17 16:00 150354064 Värmdö IF (C) - Norrtulls SK (B) Värmdö sporthall
2016-01-23 09:00 150354068 Segeltorps IF - Sköndals IK Flemingsbergshallen
2016-01-23 10:00 150354067 Ingarö IF (B) - Huddinge IBS (A) Ingarö Sporthall
2016-01-23 12:15 150354070 Djurgårdens IF IBS (A) - Älvsjö AIK (A) Engelbrektshallen
2016-01-23 13:00 150354065 FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF (B) Rikstenshallen
2016-01-24 09:15 150354071 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (C) Värmdö sporthall
2016-01-24 12:00 150354069 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2016-01-24 12:30 150354072 Tumba GOIF - Norrtulls SK (B) Storvretens Sporthall
2016-01-30 09:00 150354074 Huddinge IBS (A) - Hammarby IF IBF (B) Flemingsbergshallen
2016-01-30 09:30 150354080 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Storvretens Sporthall
2016-01-30 12:15 150354078 Värmdö IF (C) - Salems IF Värmdö sporthall
2016-01-30 12:45 150354076 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ingarö IF (B) Järla Sporthall
2016-01-30 13:15 150354079 Norrtulls SK (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Gärdeshallen
2016-01-30 15:00 150354077 Älvsjö AIK (A) - Segeltorps IF Västertorpshallen Lilla
2016-01-31 09:00 150354075 Sköndals IK - Mariebergs SK Sköndalshallen
2016-02-13 09:00 150354083 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Sjöstadshallen
2016-02-13 09:00 150354087 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
2016-02-13 12:00 150354086 Segeltorps IF - Norrtulls SK (B) Flemingsbergshallen
2016-02-13 12:15 150354085 Ingarö IF (B) - Värmdö IF (C) Ingarö Sporthall
2016-02-13 12:15 150354088 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF (A) Engelbrektshallen
2016-02-13 13:00 150354081 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Rikstenshallen
2016-02-14 17:00 150354084 Mariebergs SK - Älvsjö AIK (A) Stora Mossen 1
2016-02-20 12:15 150354094 Tumba GOIF - Ingarö IF (B) Malmsjö Sporthall
2016-02-20 12:15 150354095 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2016-02-20 12:45 150354090 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A) Järla Sporthall
2016-02-20 13:00 150354096 Djurgårdens IF IBS (A) - Salems IF Engelbrektshallen
2016-02-20 13:45 150354093 Norrtulls SK (B) - Mariebergs SK Engelbrektshallen
2016-02-21 09:00 150354089 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Sköndalshallen
2016-02-21 11:45 150354092 Värmdö IF (C) - Hammarby IF IBF (B) Värmdö sporthall
2016-03-19 08:45 150354103 Ingarö IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Ingarö Sporthall
2016-03-19 09:00 150354101 Hammarby IF IBF (B) - Tumba GOIF Sjöstadshallen
2016-03-19 09:15 150354099 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (C) Flemingsbergshallen
2016-03-19 13:00 150354097 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2016-03-20 09:00 150354098 Sköndals IK - Älvsjö AIK (A) Sköndalshallen
2016-03-20 09:15 150354104 Segeltorps IF - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-03-20 16:00 150354102 Mariebergs SK - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2016-04-02 10:00 150354111 Salems IF - Mariebergs SK Skogsängshallen
2016-04-02 10:15 150354112 Segeltorps IF - Ingarö IF (B) Flemingsbergshallen
2016-04-02 13:45 150354107 Norrtulls SK (B) - Sköndals IK Engelbrektshallen
2016-04-02 14:45 150354106 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2016-04-02 15:00 150354105 Älvsjö AIK (A) - FBI Tullinge (A) Västertorpshallen Lilla
2016-04-03 09:00 150354108 Tumba GOIF - Huddinge IBS (A) Storvretens Sporthall
2016-04-13 19:00 150354110 Djurgårdens IF IBS (A) - Hammarby IF IBF (B) Engelbrektshallen
2016-04-09 09:00 150354117 Huddinge IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (A) Flemingsbergshallen
2016-04-09 09:00 150354119 Hammarby IF IBF (B) - Segeltorps IF Sjöstadshallen
2016-04-09 13:30 150354115 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF Järla Sporthall
2016-04-09 14:30 150354113 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (C) Rikstenshallen
2016-04-09 15:00 150354114 Älvsjö AIK (A) - Norrtulls SK (B) Västertorpshallen Lilla
2016-04-09 15:15 150354120 Mariebergs SK - Ingarö IF (B) Stora Mossen 1
2016-04-10 09:00 150354116 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:00 150355008 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (B) Vendelsömalmshallen
2015-10-03 09:45 150355001 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS (B) Ingarö Sporthall
2015-10-03 13:45 150355003 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2015-10-03 15:00 150355004 Älvsjö AIK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Västertorpshallen Lilla
2015-10-04 09:30 150355005 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK Fisksätra sporthall
2015-10-04 10:45 150355002 Skogås/Trångsunds IBK - Djurö-Vindö IF Skogåshallen
2015-12-05 18:45 150355006 Sickla IF - Farsta IBK (B) Järla Sporthall
2015-10-17 09:00 150355012 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2015-10-17 09:15 150355013 Farsta IBK (B) - Älvsjö AIK (B) Farstahallen 3
2015-10-17 11:15 150355014 Tungelsta IF - Saltsjöbadens IF Tungelsta Sporthall
2015-10-17 12:00 150355009 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF (A) Djurö Sporthall
2015-10-17 12:45 150355010 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2015-10-18 09:00 150355011 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Ormingehallen
2015-11-15 14:30 150355015 Värmdö IF (B) - Sickla IF Värmdö sporthall
2015-10-24 09:00 150355017 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (B) Ingarö Sporthall
2015-10-24 09:00 150355019 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Flemingsbergshallen
2015-10-24 10:00 150355020 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK (B) Skogåshallen
2015-10-24 12:00 150355018 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Djurö Sporthall
2015-10-24 13:45 150355021 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF Rikstenshallen
2015-10-24 15:45 150355022 Älvsjö AIK (B) - Värmdö IF (B) Västertorpshallen Lilla
2015-10-25 11:00 150355023 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Fisksätra sporthall
2015-11-07 09:00 150355026 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2015-11-07 09:00 150355030 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (B) Vendelsömalmshallen
2015-11-07 09:15 150355027 Farsta IBK (B) - Djurö-Vindö IF Farstahallen 3
2015-11-07 11:15 150355028 Tungelsta IF - Huddinge IBS (B) Tungelsta Sporthall
2015-11-07 12:15 150355029 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Värmdö sporthall
2015-11-07 14:15 150355032 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Järla Sporthall
2015-11-08 09:45 150355025 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF (A) Ormingehallen
2015-11-21 09:30 150355033 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ingarö Sporthall
2015-11-21 09:30 150355037 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (A) Flemingsbergshallen
2015-11-21 10:30 150355034 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK (B) Myrsjöskolan
2015-11-21 10:30 150355035 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2015-11-21 12:00 150355036 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2015-11-21 13:45 150355039 FBI Tullinge (B) - Sickla IF Rikstenshallen
2015-11-21 15:00 150355040 Älvsjö AIK (B) - Saltsjöbadens IF Västertorpshallen Lilla
2015-11-28 09:15 150355041 Farsta IBK (B) - Ingarö IF (A) Farstahallen 3
2015-11-28 10:30 150355044 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Vendelsömalmshallen
2015-11-28 11:15 150355042 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Tungelsta Sporthall
2015-11-28 13:30 150355046 Sickla IF - Huddinge IBS (B) Järla Sporthall
2015-11-28 15:00 150355048 Älvsjö AIK (B) - FBI Tullinge (B) Västertorpshallen Lilla
2015-11-29 10:00 150355047 Saltsjöbadens IF - Skogås/Trångsunds IBK Fisksätra sporthall
2015-11-29 14:45 150355043 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2015-12-12 09:00 150355049 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2015-12-12 09:00 150355051 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (A) Strandhallen - Tyresö
2015-12-12 09:30 150355055 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK (B) Flemingsbergshallen
2015-12-12 09:30 150355056 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (B) Skogåshallen
2015-12-12 10:00 150355050 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (B) Farstahallen 3
2015-12-12 12:00 150355054 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Djurö Sporthall
2015-12-12 15:45 150355053 Vendelsö IK (B) - Sickla IF Vendelsömalmshallen
2016-01-09 09:00 150355058 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2016-01-09 09:30 150355064 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2016-01-09 12:15 150355057 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Värmdö sporthall
2016-01-09 13:00 150355063 FBI Tullinge (B) - Djurö-Vindö IF Rikstenshallen
2016-01-09 14:15 150355060 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK Järla Sporthall
2016-01-09 15:45 150355062 Älvsjö AIK (B) - Vendelsö IK (B) Västertorpshallen Lilla
2016-01-10 10:00 150355061 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fisksätra sporthall
2016-01-23 09:00 150355071 Vendelsö IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK Vendelsömalmshallen
2016-01-23 10:00 150355068 Farsta IBK (B) - Saltsjöbadens IF Farstahallen 3
2016-01-23 10:45 150355065 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (A) Ingarö Sporthall
2016-01-23 12:00 150355072 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (B) Djurö Sporthall
2016-01-23 15:15 150355067 Tungelsta IF - Sickla IF Tungelsta Sporthall
2016-01-24 09:00 150355069 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK (B) Strandhallen - Tyresö
2016-01-24 09:00 150355070 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2016-01-30 09:00 150355077 FBI Tullinge (B) - Farsta IBK (B) Tullingehallen
2016-01-30 09:00 150355078 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Skogåshallen
2016-01-30 09:45 150355079 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Flemingsbergshallen
2016-01-30 12:00 150355080 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK (B) Djurö Sporthall
2016-01-30 13:30 150355074 Sickla IF - Vendelsö IK (A) Järla Sporthall
2016-01-30 15:45 150355076 Älvsjö AIK (B) - Tungelsta IF Västertorpshallen Lilla
2016-01-31 10:00 150355075 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (B) Fisksätra sporthall
2016-02-13 09:00 150355083 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK (B) Vendelsömalmshallen
2016-02-13 09:00 150355087 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF Strandhallen - Tyresö
2016-02-13 09:15 150355086 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (B) Farstahallen 3
2016-02-13 10:00 150355081 Ingarö IF (A) - Sickla IF Ingarö Sporthall
2016-02-13 11:15 150355085 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK Tungelsta Sporthall
2016-02-13 12:15 150355084 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2016-02-14 11:30 150355088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) Fisksätra sporthall
2016-02-20 09:00 150355096 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Myrsjöskolan
2016-02-20 09:45 150355093 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2016-02-20 09:45 150355095 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (B) Vendelsömalmshallen
2016-02-20 12:00 150355094 Djurö-Vindö IF - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2016-02-20 17:15 150355090 Älvsjö AIK (B) - Sickla IF Västertorpshallen Lilla
2016-02-21 09:45 150355092 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK (A) Skogåshallen
2016-02-21 10:00 150355089 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF (A) Fisksätra sporthall
2016-03-19 09:00 150355101 Vendelsö IK (A) - Djurö-Vindö IF Vendelsömalmshallen
2016-03-19 09:15 150355104 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Farstahallen 3
2016-03-19 09:30 150355097 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK (B) Ingarö Sporthall
2016-03-19 11:15 150355103 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Tungelsta Sporthall
2016-03-19 12:15 150355102 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
2016-03-19 14:30 150355099 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK Järla Sporthall
2016-03-20 10:00 150355098 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (B) Fisksätra sporthall
2016-04-02 09:00 150355111 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2016-04-02 09:15 150355112 Farsta IBK (B) - Tungelsta IF Farstahallen 3
2016-04-02 09:30 150355107 Huddinge IBS (B) - Saltsjöbadens IF Flemingsbergshallen
2016-04-02 10:00 150355106 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK (B) Skogåshallen
2016-04-02 13:00 150355105 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (A) Rikstenshallen
2016-04-02 13:30 150355108 Djurö-Vindö IF - Sickla IF Djurö Sporthall
2016-04-03 09:00 150355110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (A) Ormingehallen
2016-04-09 09:00 150355119 Vendelsö IK (A) - Farsta IBK (B) Vendelsömalmshallen
2016-04-09 10:45 150355113 Ingarö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Ingarö Sporthall
2016-04-09 12:15 150355120 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2016-04-09 13:45 150355114 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Rikstenshallen
2016-04-09 15:45 150355115 Älvsjö AIK (B) - Djurö-Vindö IF Västertorpshallen Lilla
2016-04-09 15:45 150355117 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Järla Sporthall
2016-04-10 10:00 150355116 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (B) Fisksätra sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis