Blå Klass P10-12 år (06-08) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P N Blå Gr 1 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 09:15 142800005 KFUM Jönköping P06/1 - Månsarps IBK P05-06/1 3 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-13 10:00 142800001 Aneby SK P05 - Ölmstads IS P04-07 11 - 4 FB-hallen
2018-10-13 14:30 142800002 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Värnamo IK P06 6 - 5 Torpshallen
2018-10-13 15:45 142800004 Jönköpings IK P06/1 - Nässjö IBF P06 5 - 16 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-14 08:30 142800003 Hovslätts IK P05-07 - Tenhults IF P06 6 - 2 Stadsgården, Råslätt
2018-10-20 10:30 142800009 Tenhults IF P06 - Bankeryds Skid o MK P06/1 1 - 14 Tenhults Sporthall
2018-10-20 11:00 142800010 Värnamo IK P06 - Aneby SK P05 5 - 3 Östboskolan
2018-10-21 10:00 142800006 Ölmstads IS P04-07 - KFUM Jönköping P06/1 9 - 8 Ribbahallen A-hall
2018-10-21 13:00 142800007 Månsarps IBK P05-06/1 - Jönköpings IK P06/1 6 - 5 Norrahammars Sporthall
2018-10-21 15:30 142800008 Nässjö IBF P06 - Hovslätts IK P05-07 8 - 5 Jonas Säleby, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
2018-10-27 09:15 142800015 KFUM Jönköping P06/1 - Jönköpings IK P06/1 8 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 16:00 142800012 Aneby SK P05 - Tenhults IF P06 15 - 2 FB-hallen
2018-10-27 18:00 142800013 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Nässjö IBF P06 5 - 7 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-10-28 10:15 142800014 Hovslätts IK P05-07 - Månsarps IBK P05-06/1 3 - 9 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-10-28 11:00 142800011 Ölmstads IS P04-07 - Värnamo IK P06 5 - 11 Ribbahallen A-hall
2018-11-10 14:00 142800018 Jönköpings IK P06/1 - Värnamo IK P06 6 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-10 14:00 142800019 KFUM Jönköping P06/1 - Tenhults IF P06 5 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-10 18:30 142800016 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Ölmstads IS P04-07 9 - 1 , Ricky Karlquist Torpshallen
2018-11-11 12:00 142800017 Hovslätts IK P05-07 - Aneby SK P05 9 - 1 Hampus Abrahamsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2018-11-11 15:00 142800020 Månsarps IBK P05-06/1 - Nässjö IBF P06 23 - 6 Norrahammars Sporthall
2018-11-17 10:00 142800021 Aneby SK P05 - Bankeryds Skid o MK P06/1 8 - 6 FB-hallen
2018-11-17 11:00 142800024 Värnamo IK P06 - Hovslätts IK P05-07 5 - 5 Östboskolan
2018-11-17 13:15 142800023 Tenhults IF P06 - Jönköpings IK P06/1 2 - 11 , Thage Claesson Tenhults Sporthall
2018-11-18 09:45 142800022 Nässjö IBF P06 - KFUM Jönköping P06/1 10 - 8 Oscar Tjärnström, Lars Östh Nässjö Sporthall
2018-11-18 11:00 142800025 Ölmstads IS P04-07 - Månsarps IBK P05-06/1 4 - 8 Ribbahallen A-hall
2018-11-24 08:30 142800027 Jönköpings IK P06/1 - Bankeryds Skid o MK P06/1 13 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-24 09:00 142800030 Nässjö IBF P06 - Tenhults IF P06 15 - 4 Filip Eriksson, Hugo Karvik Handskerydshallen
2018-11-24 11:00 142800028 KFUM Jönköping P06/1 - Aneby SK P05 10 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-25 10:15 142800026 Hovslätts IK P05-07 - Ölmstads IS P04-07 14 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 13:00 142800029 Månsarps IBK P05-06/1 - Värnamo IK P06 3 - 1 Norrahammars Sporthall
2018-12-01 11:00 142800034 Värnamo IK P06 - KFUM Jönköping P06/1 1 - 5 Östboskolan
2018-12-01 12:00 142800032 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Hovslätts IK P05-07 17 - 5 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-01 15:00 142800033 Tenhults IF P06 - Månsarps IBK P05-06/1 2 - 11 Tenhults Sporthall
2018-12-02 11:00 142800035 Ölmstads IS P04-07 - Nässjö IBF P06 2 - 15 Ribbahallen A-hall
2018-12-02 13:00 142800031 Aneby SK P05 - Jönköpings IK P06/1 6 - 9 FB-hallen
2018-12-08 09:15 142800037 KFUM Jönköping P06/1 - Hovslätts IK P05-07 8 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 09:30 142800039 Nässjö IBF P06 - Aneby SK P05 6 - 3 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Handskerydshallen
2018-12-08 15:00 142800040 Tenhults IF P06 - Värnamo IK P06 4 - 9 Tenhults Sporthall
2018-12-08 15:45 142800036 Jönköpings IK P06/1 - Ölmstads IS P04-07 11 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-09 13:00 142800038 Månsarps IBK P05-06/1 - Bankeryds Skid o MK P06/1 12 - 6 Norrahammars Sporthall
2018-12-15 08:30 142800043 Hovslätts IK P05-07 - Jönköpings IK P06/1 4 - 7 Filip Vristel, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2018-12-15 10:00 142800041 Aneby SK P05 - Månsarps IBK P05-06/1 8 - 10 FB-hallen
2018-12-15 10:00 142800042 Bankeryds Skid o MK P06/1 - KFUM Jönköping P06/1 6 - 5 Ricky Karlquist, Björn Bergström Torpshallen
2018-12-16 10:00 142800045 Ölmstads IS P04-07 - Tenhults IF P06 6 - 6 Ribbahallen A-hall
2018-12-16 15:30 142800044 Värnamo IK P06 - Nässjö IBF P06 8 - 4 Östboskolan
2019-01-12 11:00 142800049 Värnamo IK P06 - Bankeryds Skid o MK P06/1 6 - 2 Östboskolan
2019-01-12 15:00 142800047 Nässjö IBF P06 - Jönköpings IK P06/1 10 - 8 Hugo Axelsson, Filip Eriksson Nässjö Sporthall
2019-01-13 10:00 142800050 Ölmstads IS P04-07 - Aneby SK P05 4 - 14 Ribbahallen A-hall
2019-01-13 13:00 142800046 Månsarps IBK P05-06/1 - KFUM Jönköping P06/1 7 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-01-13 15:30 142800048 Tenhults IF P06 - Hovslätts IK P05-07 0 - 4 , William Lundberg Tenhults Sporthall
2019-01-19 09:15 142800055 KFUM Jönköping P06/1 - Ölmstads IS P04-07 14 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 12:00 142800052 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Tenhults IF P06 3 - 4 Torpshallen
2019-01-19 14:00 142800051 Aneby SK P05 - Värnamo IK P06 2 - 8 FB-hallen
2019-01-19 14:00 142800054 Jönköpings IK P06/1 - Månsarps IBK P05-06/1 3 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-20 12:00 142800053 Hovslätts IK P05-07 - Nässjö IBF P06 3 - 6 Hampus Abrahamsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2019-01-26 15:30 142800059 Tenhults IF P06 - Aneby SK P05 3 - 7 Tenhults Sporthall
2019-01-27 08:30 142800056 Jönköpings IK P06/1 - KFUM Jönköping P06/1 3 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-27 11:00 142800060 Värnamo IK P06 - Ölmstads IS P04-07 20 - 6 Östboskolan
2019-01-27 13:00 142800057 Månsarps IBK P05-06/1 - Hovslätts IK P05-07 7 - 2 Norrahammars Sporthall
2019-01-27 13:30 142800058 Nässjö IBF P06 - Bankeryds Skid o MK P06/1 9 - 5 William Säleby, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
2019-02-02 10:00 142800062 Nässjö IBF P06 - Månsarps IBK P05-06/1 2 - 2 Patrick Eberhardsson, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2019-02-02 10:00 142800065 Ölmstads IS P04-07 - Bankeryds Skid o MK P06/1 10 - 21 Ribbahallen A-hall
2019-02-02 11:00 142800064 Värnamo IK P06 - Jönköpings IK P06/1 2 - 9 Tinas Ö
2019-02-02 16:00 142800061 Aneby SK P05 - Hovslätts IK P05-07 5 - 6 FB-hallen
2019-02-03 10:30 142800063 Tenhults IF P06 - KFUM Jönköping P06/1 0 - 5 Tenhults Sporthall
2019-02-07 18:10 142800066 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Aneby SK P05 4 - 5 Torpshallen
2019-02-09 08:30 142800068 Jönköpings IK P06/1 - Tenhults IF P06 6 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-10 12:00 142800067 Hovslätts IK P05-07 - Värnamo IK P06 6 - 6 Filip Vristel, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-17 17:00 142800070 Månsarps IBK P05-06/1 - Ölmstads IS P04-07 WO (5 - 0) Norrahammars Sporthall
2019-03-08 18:15 142800069 KFUM Jönköping P06/1 - Nässjö IBF P06 9 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-23 10:00 142800072 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Jönköpings IK P06/1 3 - 6 Torpshallen
2019-02-23 12:15 142800073 Tenhults IF P06 - Nässjö IBF P06 4 - 12 Tenhults Sporthall
2019-02-23 13:00 142800074 Värnamo IK P06 - Månsarps IBK P05-06/1 4 - 7 Östboskolan
2019-02-24 10:00 142800075 Ölmstads IS P04-07 - Hovslätts IK P05-07 6 - 14 Ribbahallen A-hall
2019-02-24 13:00 142800071 Aneby SK P05 - KFUM Jönköping P06/1 5 - 12 FB-hallen
2019-03-02 08:30 142800076 Hovslätts IK P05-07 - Bankeryds Skid o MK P06/1 3 - 4 Lucas Lindberg, Hampus Abrahamsson Stadsgården, Råslätt
2019-03-02 10:30 142800077 Jönköpings IK P06/1 - Aneby SK P05 4 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-02 12:00 142800078 KFUM Jönköping P06/1 - Värnamo IK P06 9 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-02 12:00 142800080 Nässjö IBF P06 - Ölmstads IS P04-07 18 - 6 Hugo Axelsson, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2019-03-03 13:00 142800079 Månsarps IBK P05-06/1 - Tenhults IF P06 6 - 2 Norrahammars Sporthall
2019-03-09 10:00 142800085 Ölmstads IS P04-07 - Jönköpings IK P06/1 0 - 12 Ribbahallen A-hall
2019-03-09 12:00 142800082 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Månsarps IBK P05-06/1 0 - 8 Torpshallen
2019-03-09 16:00 142800081 Aneby SK P05 - Nässjö IBF P06 6 - 7 FB-hallen
2019-03-10 10:15 142800083 Hovslätts IK P05-07 - KFUM Jönköping P06/1 1 - 11 Gustaf Gustafsson, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2019-03-10 11:00 142800084 Värnamo IK P06 - Tenhults IF P06 5 - 3 Östboskolan
2019-03-16 11:45 142800089 Nässjö IBF P06 - Värnamo IK P06 5 - 5 Lars Östh, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2019-03-16 13:15 142800090 Tenhults IF P06 - Ölmstads IS P04-07 9 - 5 Tenhults Sporthall
2019-03-16 14:00 142800087 KFUM Jönköping P06/1 - Bankeryds Skid o MK P06/1 15 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-17 08:30 142800086 Jönköpings IK P06/1 - Hovslätts IK P05-07 11 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-17 13:00 142800088 Månsarps IBK P05-06/1 - Aneby SK P05 10 - 0 Norrahammars Sporthall
Pantamera P N Blå Gr 2 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 142801004 Forserums IF P05-07 - Månsarps IBK P05-06/2 2 - 11 Forserums Sporthall
2018-10-13 14:00 142801001 Aneby SK P06 - Vimmerby IBK P06 5 - 15 FB-hallen
2018-10-14 10:15 142801005 Hovslätts IK P07 - IBF Tranås P06 3 - 12 Stadsgården, Råslätt
2018-10-14 11:20 142801003 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Sävsjö IBK P06-07 6 - 6 Habo Sporthall C-hall
2018-10-14 14:30 142801002 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Vetlanda IBF P06 12 - 7 Torpshallen
2018-10-20 11:00 142801009 Sävsjö IBK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06/2 3 - 4 Hofgårdshallen
2018-10-21 09:30 142801007 IBF Tranås P06 - Forserums IF P05-07 14 - 2 Tranås Idrottshall
2018-10-21 15:00 142801006 Vimmerby IBK P06 - Hovslätts IK P07 14 - 5 Vimmerby Sporthall
2018-10-21 15:00 142801008 Månsarps IBK P05-06/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 6 - 5 Norrahammars Sporthall
2018-10-21 15:00 142801010 Vetlanda IBF P06 - Aneby SK P06 12 - 8 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-10-27 12:00 142801013 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Månsarps IBK P05-06/2 4 - 8 Björn Bergström, Jona Mörtsell Torpshallen
2018-10-27 14:00 142801012 Aneby SK P06 - Sävsjö IBK P06-07 8 - 8 FB-hallen
2018-10-28 11:15 142801014 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - IBF Tranås P06 2 - 8 Habo Sporthall A-hall
2018-10-28 12:00 142801015 Hovslätts IK P07 - Forserums IF P05-07 10 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-10-28 13:30 142801011 Vimmerby IBK P06 - Vetlanda IBF P06 16 - 4 Vimmerby Sporthall
2018-11-10 10:00 142801018 Forserums IF P05-07 - Vetlanda IBF P06 5 - 9 Forserums Sporthall
2018-11-10 14:45 142801020 IBF Tranås P06 - Månsarps IBK P05-06/2 4 - 4 Tranås Idrottshall
2018-11-10 16:30 142801016 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Vimmerby IBK P06 13 - 3 Ricky Karlquist Torpshallen
2018-11-11 10:45 142801017 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Aneby SK P06 25 - 1 Habo Sporthall C-hall
2018-11-11 13:45 142801019 Hovslätts IK P07 - Sävsjö IBK P06-07 12 - 4 Gustaf Gustafsson, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2018-11-16 18:30 142801021 Aneby SK P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 6 - 18 FB-hallen
2018-11-17 10:00 142801025 Vimmerby IBK P06 - IBF Tranås P06 2 - 8 Vimmerby Sporthall
2018-11-17 10:30 142801023 Sävsjö IBK P06-07 - Forserums IF P05-07 11 - 6 Hofgårdshallen
2018-11-17 10:30 142801024 Vetlanda IBF P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 4 - 9 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-18 13:00 142801022 Månsarps IBK P05-06/2 - Hovslätts IK P07 8 - 4 Marcus Lundin, Magnus Engqvist Norrahammars Sporthall
2018-11-20 18:45 142801029 IBF Tranås P06 - Vetlanda IBF P06 4 - 3 Tranås Idrottshall
2018-11-24 10:00 142801027 Forserums IF P05-07 - Bankeryds Skid o MK P06/2 4 - 11 Forserums Sporthall
2018-11-24 11:30 142801026 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Vimmerby IBK P06 14 - 7 Habo Sporthall C-hall
2018-11-25 12:00 142801028 Hovslätts IK P07 - Aneby SK P06 9 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 15:00 142801030 Månsarps IBK P05-06/2 - Sävsjö IBK P06-07 13 - 2 Norrahammars Sporthall
2018-12-01 11:15 142801033 IBF Tranås P06 - Sävsjö IBK P06-07 10 - 3 Tranås Idrottshall
2018-12-01 14:00 142801031 Aneby SK P06 - Forserums IF P05-07 8 - 9 FB-hallen
2018-12-02 11:30 142801034 Vetlanda IBF P06 - Hovslätts IK P07 5 - 8 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2018-12-02 12:30 142801035 Månsarps IBK P05-06/2 - Vimmerby IBK P06 12 - 6 Norrahammars Sporthall
2018-12-02 14:15 142801032 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 6 - 8 Björn Bergström, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-08 10:00 142801040 Sävsjö IBK P06-07 - Vetlanda IBF P06 8 - 6 Hofgårdshallen
2018-12-08 12:00 142801036 Forserums IF P05-07 - Vimmerby IBK P06 2 - 10 Forserums Sporthall
2018-12-08 12:00 142801037 Hovslätts IK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 4 - 10 Olle Edlund, Melwin Knuthas Stadsgården, Råslätt
2018-12-09 11:00 142801038 IBF Tranås P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 16 - 6 Tranås Idrottshall
2018-12-09 15:00 142801039 Månsarps IBK P05-06/2 - Aneby SK P06 9 - 5 Norrahammars Sporthall
2018-12-15 10:45 142801043 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Forserums IF P05-07 10 - 1 Habo Sporthall C-hall
2018-12-15 12:00 142801041 Aneby SK P06 - IBF Tranås P06 3 - 11 FB-hallen
2018-12-15 12:30 142801044 Vetlanda IBF P06 - Månsarps IBK P05-06/2 2 - 13 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-15 14:00 142801045 Vimmerby IBK P06 - Sävsjö IBK P06-07 13 - 8 Vimmerby Sporthall
2018-12-16 14:15 142801042 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Hovslätts IK P07 17 - 5 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2019-01-13 10:00 142801046 IBF Tranås P06 - Hovslätts IK P07 14 - 3 Tranås Idrottshall
2019-01-13 11:00 142801047 Månsarps IBK P05-06/2 - Forserums IF P05-07 13 - 6 Norrahammars Sporthall
2019-01-13 11:00 142801050 Vimmerby IBK P06 - Aneby SK P06 25 - 4 Vimmerby Sporthall
2019-01-13 12:15 142801048 Sävsjö IBK P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 8 - 19 Hofgårdshallen
2019-01-13 17:30 142801049 Vetlanda IBF P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 7 - 1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-19 09:30 142801053 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Månsarps IBK P05-06/2 3 - 5 Habo Sporthall C-hall
2019-01-19 10:00 142801051 Aneby SK P06 - Vetlanda IBF P06 9 - 11 FB-hallen
2019-01-19 10:00 142801054 Forserums IF P05-07 - IBF Tranås P06 3 - 8 Forserums Sporthall
2019-01-20 13:45 142801055 Hovslätts IK P07 - Vimmerby IBK P06 4 - 4 Hampus Abrahamsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2019-01-20 14:15 142801052 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Sävsjö IBK P06-07 14 - 2 Torpshallen
2019-01-26 09:30 142801060 Vetlanda IBF P06 - Vimmerby IBK P06 2 - 13 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-26 10:00 142801056 Forserums IF P05-07 - Hovslätts IK P07 5 - 12 Forserums Sporthall
2019-01-26 10:30 142801059 Sävsjö IBK P06-07 - Aneby SK P06 10 - 5 Hofgårdshallen
2019-01-27 13:00 142801057 IBF Tranås P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 3 - 7 Tranås Idrottshall
2019-01-27 15:00 142801058 Månsarps IBK P05-06/2 - Bankeryds Skid o MK P06/2 7 - 1 Norrahammars Sporthall
2019-02-01 18:30 142801061 Aneby SK P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 1 - 24 FB-hallen
2019-02-02 12:00 142801064 Vetlanda IBF P06 - Forserums IF P05-07 14 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-02 12:15 142801063 Sävsjö IBK P06-07 - Hovslätts IK P07 9 - 5 Hofgårdshallen
2019-02-03 13:00 142801062 Månsarps IBK P05-06/2 - IBF Tranås P06 6 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-02-22 17:15 142801065 Vimmerby IBK P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 5 - 8 Vimmerby Sporthall
2019-02-08 18:10 142801066 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Aneby SK P06 10 - 5 Torpshallen
2019-02-09 10:00 142801068 Forserums IF P05-07 - Sävsjö IBK P06-07 4 - 6 Forserums Sporthall
2019-02-09 11:00 142801067 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Vetlanda IBF P06 18 - 2 Habo Sporthall A-hall
2019-02-09 13:00 142801070 IBF Tranås P06 - Vimmerby IBK P06 13 - 2 Tranås Idrottshall
2019-02-10 08:30 142801069 Hovslätts IK P07 - Månsarps IBK P05-06/2 4 - 7 Filip Vristel, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-16 10:30 142801073 Sävsjö IBK P06-07 - Månsarps IBK P05-06/2 2 - 13 Hofgårdshallen
2019-02-23 10:00 142801071 Aneby SK P06 - Hovslätts IK P07 7 - 10 FB-hallen
2019-02-23 13:00 142801075 Vimmerby IBK P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 7 - 4 Vimmerby Sporthall
2019-02-24 12:00 142801074 Vetlanda IBF P06 - IBF Tranås P06 4 - 14 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-24 14:15 142801072 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Forserums IF P05-07 5 - 6 Torpshallen
2019-03-02 12:15 142801079 Sävsjö IBK P06-07 - IBF Tranås P06 0 - 13 Hofgårdshallen
2019-03-03 10:00 142801076 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Bankeryds Skid o MK P06/2 4 - 4 Habo Sporthall C-hall
2019-03-03 10:00 142801077 Forserums IF P05-07 - Aneby SK P06 8 - 12 Forserums Sporthall
2019-03-03 14:00 142801080 Vimmerby IBK P06 - Månsarps IBK P05-06/2 2 - 5 Vimmerby Sporthall
2019-03-03 15:30 142801078 Hovslätts IK P07 - Vetlanda IBF P06 5 - 6 Adam Bustos, Izac Kempe Stadsgården, Råslätt
2019-03-09 12:30 142801084 Vetlanda IBF P06 - Sävsjö IBK P06-07 3 - 8 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-03-09 14:00 142801081 Aneby SK P06 - Månsarps IBK P05-06/2 4 - 10 FB-hallen
2019-03-10 11:15 142801083 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Hovslätts IK P07 8 - 2 Habo Sporthall A-hall
2019-03-10 12:00 142801082 Bankeryds Skid o MK P06/2 - IBF Tranås P06 2 - 4 Torpshallen
2019-03-10 14:00 142801085 Vimmerby IBK P06 - Forserums IF P05-07 5 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-03-16 08:30 142801087 Hovslätts IK P07 - Bankeryds Skid o MK P06/2 3 - 3 Filip Vristel, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2019-03-16 10:00 142801086 Forserums IF P05-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 6 - 8 Forserums Sporthall
2019-03-16 14:00 142801090 Sävsjö IBK P06-07 - Vimmerby IBK P06 4 - 14 Hofgårdshallen
2019-03-17 11:30 142801088 IBF Tranås P06 - Aneby SK P06 12 - 0 Tranås Idrottshall
2019-03-17 15:00 142801089 Månsarps IBK P05-06/2 - Vetlanda IBF P06 6 - 5 Norrahammars Sporthall
Pantamera P N Blå Gr 3 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 08:30 142802005 Jönköpings IK P06/2 - KFUM Jönköping P06/2 3 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-13 11:30 142802004 Husqvarna IK P06-07 - Skillingaryds IK P05-07 3 - 4 Huskvarna Sporthall A
2018-10-14 09:35 142802003 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - Vimmerby IBK P06-07 2 - 15 Habo Sporthall C-hall
2018-10-20 12:00 142802007 KFUM Jönköping P06/2 - Husqvarna IK P06-07 6 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-21 10:00 142802008 Skillingaryds IK P05-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 6 - 4 Skillingaryds Arena
2018-10-21 13:00 142802009 Vimmerby IBK P06-07 - Bodafors IBS P06-07 13 - 4 Vimmerby Sporthall
2018-10-27 13:00 142802013 Bodafors IBS P06-07 - Skillingaryds IK P05-07 6 - 4 Bodafors Sporthall
2018-10-28 08:30 142802015 Jönköpings IK P06/2 - Husqvarna IK P06-07 11 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-28 09:30 142802014 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - KFUM Jönköping P06/2 5 - 7 Habo Sporthall A-hall
2018-10-28 12:00 142802012 Bankeryds Skid o MK P07 - Vimmerby IBK P06-07 7 - 24 , Hugo Sandstedt Torpshallen
2018-11-10 12:00 142802020 KFUM Jönköping P06/2 - Skillingaryds IK P05-07 11 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-10 15:45 142802019 Jönköpings IK P06/2 - Vimmerby IBK P06-07 7 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-11 09:00 142802017 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - Bankeryds Skid o MK P07 9 - 8 Habo Sporthall C-hall
2018-11-17 12:00 142802021 Bankeryds Skid o MK P07 - Bodafors IBS P06-07 9 - 6 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-11-17 12:00 142802023 Vimmerby IBK P06-07 - Husqvarna IK P06-07 22 - 3 Vimmerby Sporthall
2018-11-18 10:00 142802022 Skillingaryds IK P05-07 - Jönköpings IK P06/2 1 - 5 Skillingaryds Arena
2018-11-24 14:00 142802028 Jönköpings IK P06/2 - Bankeryds Skid o MK P07 4 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-25 10:00 142802030 Skillingaryds IK P05-07 - Vimmerby IBK P06-07 6 - 11 Skillingaryds Arena
2018-11-25 13:30 142802027 Husqvarna IK P06-07 - Bodafors IBS P06-07 3 - 11 Huskvarna Sporthall A
2018-12-01 14:00 142802031 Bankeryds Skid o MK P07 - Husqvarna IK P06-07 12 - 9 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-01 14:00 142802033 KFUM Jönköping P06/2 - Vimmerby IBK P06-07 13 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-02 10:30 142802032 Bodafors IBS P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 8 - 6 Bodafors Sporthall
2018-12-08 10:00 142802039 Skillingaryds IK P05-07 - Bankeryds Skid o MK P07 9 - 3 Skillingaryds Arena
2018-12-08 11:00 142802038 KFUM Jönköping P06/2 - Bodafors IBS P06-07 5 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 17:30 142802037 Jönköpings IK P06/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 4 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-10 19:00 142802042 Bodafors IBS P06-07 - Jönköpings IK P06/2 4 - 9 Bodafors Sporthall
2018-12-15 12:00 142802041 Bankeryds Skid o MK P07 - KFUM Jönköping P06/2 5 - 9 Jona Mörtsell, Björn Bergström Torpshallen
2018-12-15 14:15 142802043 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - Husqvarna IK P06-07 11 - 3 Habo Sporthall C-hall
2019-01-12 10:00 142802048 Vimmerby IBK P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 12 - 3 Vimmerby Sporthall
2019-01-12 12:00 142802046 KFUM Jönköping P06/2 - Jönköpings IK P06/2 12 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-13 12:00 142802047 Skillingaryds IK P05-07 - Husqvarna IK P06-07 11 - 1 Skillingaryds Arena
2019-01-19 12:30 142802052 Bodafors IBS P06-07 - Vimmerby IBK P06-07 6 - 16 Bodafors Sporthall
2019-01-19 13:00 142802053 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - Skillingaryds IK P05-07 3 - 2 Habo Sporthall C-hall
2019-01-20 08:45 142802054 Husqvarna IK P06-07 - KFUM Jönköping P06/2 6 - 15 Huskvarna Sporthall A
2019-01-26 10:00 142802058 Skillingaryds IK P05-07 - Bodafors IBS P06-07 8 - 1 Skillingaryds Arena
2019-01-26 12:00 142802057 KFUM Jönköping P06/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 9 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-26 13:15 142802056 Husqvarna IK P06-07 - Jönköpings IK P06/2 3 - 13 Huskvarna Sporthall A
2019-01-26 15:00 142802059 Vimmerby IBK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P07 19 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-02-03 10:00 142802062 Skillingaryds IK P05-07 - KFUM Jönköping P06/2 1 - 14 Skillingaryds Arena
2019-02-03 11:00 142802063 Vimmerby IBK P06-07 - Jönköpings IK P06/2 10 - 8 Vimmerby Sporthall
2019-02-03 16:00 142802061 Bankeryds Skid o MK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 6 - 3 Torpshallen
2019-02-09 10:30 142802069 Jönköpings IK P06/2 - Skillingaryds IK P05-07 2 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-09 13:00 142802066 Bodafors IBS P06-07 - Bankeryds Skid o MK P07 9 - 12 Bodafors Sporthall
2019-02-10 13:45 142802068 Husqvarna IK P06-07 - Vimmerby IBK P06-07 5 - 8 Huskvarna Sporthall A
2019-02-23 11:00 142802073 Vimmerby IBK P06-07 - Skillingaryds IK P05-07 6 - 5 Vimmerby Sporthall
2019-02-23 12:00 142802071 Bankeryds Skid o MK P07 - Jönköpings IK P06/2 9 - 8 Torpshallen
2019-02-24 14:30 142802072 Bodafors IBS P06-07 - Husqvarna IK P06-07 9 - 10 Bodafors Sporthall
2019-03-03 09:00 142802077 Husqvarna IK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P07 4 - 4 Huskvarna Sporthall A
2019-03-03 10:00 142802079 Vimmerby IBK P06-07 - KFUM Jönköping P06/2 5 - 12 Vimmerby Sporthall
2019-03-03 11:45 142802076 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - Bodafors IBS P06-07 7 - 8 Habo Sporthall C-hall
2019-03-09 13:00 142802082 Bodafors IBS P06-07 - KFUM Jönköping P06/2 5 - 13 Bodafors Sporthall
2019-03-09 16:00 142802081 Bankeryds Skid o MK P07 - Skillingaryds IK P05-07 7 - 12 Torpshallen
2019-03-10 12:45 142802083 Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 - Jönköpings IK P06/2 13 - 6 Habo Sporthall C-hall
2019-03-16 12:00 142802088 KFUM Jönköping P06/2 - Bankeryds Skid o MK P07 24 - 2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-16 13:00 142802087 Jönköpings IK P06/2 - Bodafors IBS P06-07 16 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-16 13:15 142802086 Husqvarna IK P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07 2 - 15 Huskvarna Sporthall A
Pantamera P N Blå Gr 4 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 142803004 IBK Husar P06-07 - Nässjö IBF P07 4 - 4 Hampus Johnsson-Lyborg, Kim Melvinsson Prästängshallen
2018-10-13 13:15 142803003 Husqvarna IK P07 - Sävsjö IBK P07 9 - 3 Huskvarna Sporthall A
2018-10-14 08:30 142803005 Jönköpings IK P07/1 - KFUM Jönköping P06-07 5 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-14 14:00 142803002 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Vetlanda IBF P07 8 - 6 Furulundshallen
2018-10-20 09:45 142803008 Nässjö IBF P07 - Husqvarna IK P07 7 - 13 Handskerydshallen
2018-10-20 10:00 142803007 KFUM Jönköping P06-07 - IBK Husar P06-07 3 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-20 11:00 142803010 Vetlanda IBF P07 - Gränna AIS P07 1 - 27 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-10-20 12:45 142803009 Sävsjö IBK P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 24 - 0 Hofgårdshallen
2018-10-27 08:45 142803014 Husqvarna IK P07 - KFUM Jönköping P06-07 7 - 8 Huskvarna Sporthall A
2018-10-27 11:30 142803012 Gränna AIS P07 - Sävsjö IBK P07 11 - 8 Andreas Strand, Joakim Fritzell Ribbahallen A-hall
2018-10-27 15:45 142803015 Jönköpings IK P07/1 - IBK Husar P06-07 5 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-28 11:30 142803013 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Nässjö IBF P07 3 - 14 Furulundshallen
2018-11-10 10:00 142803018 IBK Husar P06-07 - Vetlanda IBF P07 20 - 1 Jesper Bengtsson, Hampus Johnsson-Lyborg Prästängshallen
2018-11-10 10:00 142803020 KFUM Jönköping P06-07 - Nässjö IBF P07 6 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-10 10:15 142803017 Husqvarna IK P07 - Gränna AIS P07 3 - 6 Huskvarna Sporthall A
2018-11-10 17:30 142803019 Jönköpings IK P07/1 - Sävsjö IBK P07 6 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-17 09:45 142803022 Nässjö IBF P07 - Jönköpings IK P07/1 5 - 11 Hugo Axelsson, Filip Eriksson Handskerydshallen
2018-11-17 12:15 142803023 Sävsjö IBK P07 - IBK Husar P06-07 5 - 4 Hofgårdshallen
2018-11-17 12:30 142803024 Vetlanda IBF P07 - Husqvarna IK P07 1 - 19 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-18 15:30 142803021 Gränna AIS P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 27 - 0 Simon Vadsten, Alberth Andersson Ribbahallen A-hall
2018-11-24 10:00 142803027 IBK Husar P06-07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 12 - 2 Kim Melvinsson, Hampus Johnsson-Lyborg Prästängshallen
2018-11-24 11:00 142803030 Nässjö IBF P07 - Sävsjö IBK P07 3 - 7 Filip Eriksson, Hugo Karvik Handskerydshallen
2018-11-24 13:00 142803029 KFUM Jönköping P06-07 - Vetlanda IBF P07 15 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-24 15:45 142803028 Jönköpings IK P07/1 - Gränna AIS P07 5 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-01 11:00 142803031 Gränna AIS P07 - IBK Husar P06-07 8 - 2 Kristoffer Strand, Joakim Fritzell Ribbahallen A-hall
2018-12-01 12:15 142803033 Sävsjö IBK P07 - KFUM Jönköping P06-07 13 - 1 Hofgårdshallen
2018-12-02 14:00 142803032 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Husqvarna IK P07 4 - 12 Furulundshallen
2018-12-02 15:30 142803034 Vetlanda IBF P07 - Jönköpings IK P07/1 3 - 15 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2018-12-08 11:30 142803039 Nässjö IBF P07 - Gränna AIS P07 8 - 5 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Handskerydshallen
2018-12-08 11:45 142803040 Sävsjö IBK P07 - Vetlanda IBF P07 24 - 1 Hofgårdshallen
2018-12-08 13:00 142803038 KFUM Jönköping P06-07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 9 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-14 17:45 142803037 Jönköpings IK P07/1 - Husqvarna IK P07 2 - 11 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-15 10:30 142803044 Vetlanda IBF P07 - Nässjö IBF P07 5 - 11 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-15 11:30 142803041 Gränna AIS P07 - KFUM Jönköping P06-07 9 - 1 Adam Sturesson, Kristoffer Strand Ribbahallen A-hall
2018-12-16 14:00 142803042 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Jönköpings IK P07/1 1 - 30 Furulundshallen
2019-02-17 14:00 142803043 Husqvarna IK P07 - IBK Husar P06-07 12 - 1 Huskvarna Sporthall A
2019-01-12 09:00 142803047 Nässjö IBF P07 - IBK Husar P06-07 6 - 4 Tim Greek, Filip Eriksson Nässjö Sporthall
2019-01-12 10:00 142803046 KFUM Jönköping P06-07 - Jönköpings IK P07/1 5 - 9 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-12 16:00 142803049 Vetlanda IBF P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 4 - 0 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-01-13 14:00 142803048 Sävsjö IBK P07 - Husqvarna IK P07 11 - 5 Hofgårdshallen
2019-01-20 10:15 142803053 Husqvarna IK P07 - Nässjö IBF P07 1 - 9 Huskvarna Sporthall A
2019-01-20 11:30 142803052 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Sävsjö IBK P07 2 - 11 Furulundshallen
2019-01-20 12:00 142803054 IBK Husar P06-07 - KFUM Jönköping P06-07 4 - 7 Hampus Johnsson-Lyborg, Gustav Jansson Prästängshallen
2019-01-20 14:00 142803051 Gränna AIS P07 - Vetlanda IBF P07 6 - 6 Andreas Strand, Simon Vadsten Ribbahallen A-hall
2019-01-26 10:00 142803056 IBK Husar P06-07 - Jönköpings IK P07/1 7 - 15 Ivan Vovk, Kim Melvinsson Olsbergs Arena
2019-01-26 10:00 142803057 KFUM Jönköping P06-07 - Husqvarna IK P07 4 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-26 12:15 142803059 Sävsjö IBK P07 - Gränna AIS P07 2 - 9 Hofgårdshallen
2019-01-27 09:30 142803058 Nässjö IBF P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 17 - 5 Oscar Tjärnström, Lars Östh Nässjö Sporthall
2019-02-02 11:30 142803062 Nässjö IBF P07 - KFUM Jönköping P06-07 13 - 0 Lars Östh, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2019-02-02 14:00 142803063 Sävsjö IBK P07 - Jönköpings IK P07/1 9 - 7 Hofgårdshallen
2019-02-02 16:00 142803064 Vetlanda IBF P07 - IBK Husar P06-07 3 - 10 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-03 15:30 142803061 Gränna AIS P07 - Husqvarna IK P07 10 - 5 Alberth Andersson, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2019-02-09 12:15 142803069 Jönköpings IK P07/1 - Nässjö IBF P07 6 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-09 17:00 142803068 IBK Husar P06-07 - Sävsjö IBK P07 4 - 13 Henrik Ljunggren, Marcus Gunnarsson Olsbergs Arena
2019-02-10 11:30 142803066 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Gränna AIS P07 2 - 16 Furulundshallen
2019-02-10 12:00 142803067 Husqvarna IK P07 - Vetlanda IBF P07 20 - 4 Huskvarna Sporthall A
2019-02-23 11:30 142803074 Vetlanda IBF P07 - KFUM Jönköping P06-07 4 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-24 14:00 142803072 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - IBK Husar P06-07 3 - 11 Furulundshallen
2019-02-24 15:30 142803071 Gränna AIS P07 - Jönköpings IK P07/1 10 - 5 Hugo Carlsson, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2019-03-03 14:30 142803073 Sävsjö IBK P07 - Nässjö IBF P07 2 - 9 Hofgårdshallen
2019-03-02 10:00 142803079 KFUM Jönköping P06-07 - Sävsjö IBK P07 2 - 13 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-02 12:15 142803078 Jönköpings IK P07/1 - Vetlanda IBF P07 23 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-02 14:00 142803077 IBK Husar P06-07 - Gränna AIS P07 2 - 14 Hampus Johnsson-Lyborg, Nickolai Larm Prästängshallen
2019-03-03 10:45 142803076 Husqvarna IK P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 WO (5 - 0) Huskvarna Sporthall A
2019-03-09 14:30 142803084 Vetlanda IBF P07 - Sävsjö IBK P07 2 - 16 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-03-10 10:45 142803083 Husqvarna IK P07 - Jönköpings IK P07/1 2 - 22 Theo Claesson, Anton Tegvall Huskvarna Sporthall A
2019-03-10 12:00 142803081 Gränna AIS P07 - Nässjö IBF P07 9 - 1 Kristoffer Strand, Joakim Fritzell Ribbahallen A-hall
2019-03-10 14:00 142803082 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - KFUM Jönköping P06-07 2 - 11 Furulundshallen
2019-03-16 09:45 142803089 Nässjö IBF P07 - Vetlanda IBF P07 25 - 9 Filip Eriksson, Hugo Karvik Nässjö Sporthall
2019-03-16 10:00 142803086 IBK Husar P06-07 - Husqvarna IK P07 5 - 11 Hampus Johnsson-Lyborg, Gustav Jansson Prästängshallen
2019-03-16 10:00 142803088 KFUM Jönköping P06-07 - Gränna AIS P07 1 - 11 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-16 15:00 142803087 Jönköpings IK P07/1 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 18 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
Pantamera P N Blå Gr 5 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:00 142804005 Malmbäcks IF P06-07 - Månsarps IBK P07 15 - 12 Malmbäcks Sporthall
2018-10-13 17:30 142804004 Jönköpings IK P08/1 - Tenhults IF P07 4 - 9 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-14 09:30 142804002 IBF Tranås P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 10 Tranås Idrottshall
2018-10-20 10:00 142804010 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Gnosjö IBK P07 13 - 4 Habo Sporthall C-hall
2018-10-20 12:30 142804008 Tenhults IF P07 - Jönköpings IK P07/2 3 - 9 Tenhults Sporthall
2018-10-21 11:00 142804007 Månsarps IBK P07 - Jönköpings IK P08/1 20 - 3 Norrahammars Sporthall
2018-10-27 11:00 142804015 Malmbäcks IF P06-07 - Jönköpings IK P08/1 9 - 2 Malmbäcks Sporthall
2018-10-27 13:00 142804013 IBF Tranås P07 - Tenhults IF P07 8 - 3 Tranås Idrottshall
2018-10-27 17:30 142804014 Jönköpings IK P07/2 - Månsarps IBK P07 9 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-10 09:30 142804017 Jönköpings IK P07/2 - Gnosjö IBK P07 11 - 3 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-11-11 09:30 142804018 Jönköpings IK P08/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 7 - 18 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-11-11 13:00 142804020 Månsarps IBK P07 - Tenhults IF P07 11 - 7 Norrahammars Sporthall
2018-11-18 10:00 142804024 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Jönköpings IK P07/2 15 - 4 Habo Sporthall A-hall
2018-11-18 10:30 142804022 Tenhults IF P07 - Malmbäcks IF P06-07 4 - 7 Tenhults Sporthall
2018-11-18 11:00 142804021 Gnosjö IBK P07 - IBF Tranås P07 1 - 16 Töllstorpshallen
2018-11-24 11:00 142804028 Malmbäcks IF P06-07 - Gnosjö IBK P07 3 - 6 Malmbäcks Sporthall
2018-11-24 17:30 142804027 Jönköpings IK P08/1 - IBF Tranås P07 4 - 13 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-25 11:00 142804029 Månsarps IBK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 9 - 17 Norrahammars Sporthall
2018-12-01 09:00 142804034 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Malmbäcks IF P06-07 8 - 4 Habo Sporthall A-hall
2018-12-01 09:30 142804032 IBF Tranås P07 - Jönköpings IK P07/2 3 - 6 Tranås Idrottshall
2018-12-02 12:30 142804031 Gnosjö IBK P07 - Jönköpings IK P08/1 6 - 8 Töllstorpshallen
2018-12-09 17:00 142804038 Månsarps IBK P07 - IBF Tranås P07 6 - 7 Norrahammars Sporthall
2018-12-09 17:30 142804039 Tenhults IF P07 - Gnosjö IBK P07 8 - 3 Tenhults Sporthall
2018-12-15 10:30 142804037 Malmbäcks IF P06-07 - Jönköpings IK P07/2 6 - 8 Malmbäcks Sporthall
2018-12-15 11:15 142804044 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Tenhults IF P07 9 - 6 Habo Sporthall A-hall
2018-12-16 08:30 142804043 Jönköpings IK P07/2 - Jönköpings IK P08/1 8 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-16 10:30 142804041 Gnosjö IBK P07 - Månsarps IBK P07 4 - 5 Töllstorpshallen
2018-12-16 13:00 142804042 IBF Tranås P07 - Malmbäcks IF P06-07 11 - 7 Tranås Idrottshall
2019-01-12 14:30 142804046 Månsarps IBK P07 - Malmbäcks IF P06-07 3 - 8 Norrahammars Sporthall
2019-01-13 10:15 142804049 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - IBF Tranås P07 7 - 8 Habo Sporthall A-hall
2019-01-13 17:30 142804047 Tenhults IF P07 - Jönköpings IK P08/1 6 - 1 Tenhults Sporthall
2019-01-19 15:45 142804053 Jönköpings IK P07/2 - Tenhults IF P07 15 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-19 17:30 142804054 Jönköpings IK P08/1 - Månsarps IBK P07 5 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-20 10:00 142804051 Gnosjö IBK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 2 - 14 Töllstorpshallen
2019-01-26 10:30 142804056 Jönköpings IK P08/1 - Malmbäcks IF P06-07 2 - 12 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-26 17:30 142804058 Tenhults IF P07 - IBF Tranås P07 6 - 3 Tenhults Sporthall
2019-01-27 11:00 142804057 Månsarps IBK P07 - Jönköpings IK P07/2 7 - 13 Norrahammars Sporthall
2019-02-02 09:30 142804064 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Jönköpings IK P08/1 8 - 7 Habo Sporthall C-hall
2019-02-03 08:30 142804062 Tenhults IF P07 - Månsarps IBK P07 8 - 12 Tenhults Sporthall
2019-02-03 14:30 142804061 Gnosjö IBK P07 - Jönköpings IK P07/2 4 - 8 Töllstorpshallen
2019-02-09 11:00 142804069 Malmbäcks IF P06-07 - Tenhults IF P07 4 - 11 Malmbäcks Sporthall
2019-02-09 14:00 142804067 Jönköpings IK P07/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 9 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-31 15:30 142804066 IBF Tranås P07 - Gnosjö IBK P07 5 - 1 Tranås Idrottshall
2019-02-23 11:30 142804074 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Månsarps IBK P07 20 - 4 Habo Sporthall A-hall
2019-02-24 10:00 142804071 Gnosjö IBK P07 - Malmbäcks IF P06-07 7 - 8 Töllstorpshallen
2019-02-24 13:00 142804072 IBF Tranås P07 - Jönköpings IK P08/1 22 - 2 Tranås Idrottshall
2019-03-02 14:00 142804076 Jönköpings IK P07/2 - IBF Tranås P07 6 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-02 15:45 142804077 Jönköpings IK P08/1 - Gnosjö IBK P07 3 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-03 11:00 142804078 Malmbäcks IF P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 6 - 10 Malmbäcks Sporthall
2019-03-09 12:00 142804082 IBF Tranås P07 - Månsarps IBK P07 16 - 10 Tranås Idrottshall
2019-03-09 13:30 142804083 Jönköpings IK P07/2 - Malmbäcks IF P06-07 17 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-10 10:00 142804081 Gnosjö IBK P07 - Tenhults IF P07 4 - 5 Töllstorpshallen
2019-03-16 08:30 142804086 Jönköpings IK P08/1 - Jönköpings IK P07/2 3 - 14 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-16 11:00 142804087 Malmbäcks IF P06-07 - IBF Tranås P07 7 - 10 Malmbäcks Sporthall
2019-03-16 15:00 142804089 Tenhults IF P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 5 - 5 Tenhults Sporthall
2019-03-17 11:00 142804088 Månsarps IBK P07 - Gnosjö IBK P07 14 - 5 Norrahammars Sporthall
Pantamera P N Blå Gr 6 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 08:30 142805005 Hovslätts IK P08/2 - Jönköpings IK P08/2 8 - 3 Stadsgården, Råslätt
2018-10-14 11:30 142805003 Gränna AIS P07-08 - Vimmerby IBK P08 4 - 11 Adam Sturesson, Hugo Carlsson Ribbahallen A-hall
2018-10-14 12:00 142805004 Hovslätts IK P08/1 - Sävsjö IBK P08 5 - 5 Stadsgården, Råslätt
2018-10-14 12:30 142805002 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Bankeryds Skid o MK P08/1 10 - 7 Torpshallen
2018-10-20 12:00 142805010 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Aneby SK P07-08 7 - 7 Björn Bergström, Jona Mörtsell Torpshallen
2018-10-21 08:30 142805007 Jönköpings IK P08/2 - Hovslätts IK P08/1 6 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-21 11:00 142805009 Vimmerby IBK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 11 - 2 Vimmerby Sporthall
2018-10-21 12:00 142805008 Sävsjö IBK P08 - Gränna AIS P07-08 8 - 9 Hofgårdshallen
2018-10-26 18:00 142805013 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Sävsjö IBK P08 8 - 11 Gabriel Ingvarsson, Jona Mörtsell Torpshallen
2018-10-26 18:30 142805012 Aneby SK P07-08 - Vimmerby IBK P08 1 - 10 FB-hallen
2018-10-27 09:30 142805014 Gränna AIS P07-08 - Jönköpings IK P08/2 10 - 5 Andreas Strand, Joakim Fritzell Ribbahallen A-hall
2018-10-28 13:45 142805015 Hovslätts IK P08/2 - Hovslätts IK P08/1 7 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-11 11:30 142805020 Jönköpings IK P08/2 - Sävsjö IBK P08 6 - 7 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-11-11 13:30 142805017 Gränna AIS P07-08 - Aneby SK P07-08 18 - 1 Andreas Strand, Kristoffer Strand Ribbahallen A-hall
2018-11-11 14:00 142805019 Hovslätts IK P08/2 - Vimmerby IBK P08 5 - 8 David Andersson, Marko Pajkic Barnarps Sporthall
2018-11-11 15:30 142805018 Hovslätts IK P08/1 - Bankeryds Skid o MK P08/1 9 - 6 Gustaf Gustafsson, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-17 12:00 142805021 Aneby SK P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 3 - 8 FB-hallen
2018-11-17 14:00 142805024 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Gränna AIS P07-08 3 - 11 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-11-18 11:00 142805023 Vimmerby IBK P08 - Hovslätts IK P08/1 10 - 4 Vimmerby Sporthall
2018-11-18 14:15 142805022 Sävsjö IBK P08 - Hovslätts IK P08/2 7 - 6 Hofgårdshallen
2018-11-24 09:30 142805029 Jönköpings IK P08/2 - Bankeryds Skid o MK P08/1 10 - 6 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-11-25 13:45 142805027 Hovslätts IK P08/1 - Bankeryds Skid o MK P08/2 7 - 9 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 14:00 142805030 Sävsjö IBK P08 - Vimmerby IBK P08 6 - 4 Hofgårdshallen
2018-11-25 15:30 142805028 Hovslätts IK P08/2 - Aneby SK P07-08 10 - 6 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-10-28 11:30 142805033 Vimmerby IBK P08 - Jönköpings IK P08/2 8 - 10 Vimmerby Sporthall
2018-12-01 16:00 142805031 Aneby SK P07-08 - Hovslätts IK P08/1 2 - 18 FB-hallen
2018-12-01 16:00 142805034 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Hovslätts IK P08/2 4 - 11 , Gabriel Ingvarsson Torpshallen
2018-12-02 16:15 142805032 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Gränna AIS P07-08 4 - 11 Björn Bergström, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-08 09:30 142805038 Jönköpings IK P08/2 - Bankeryds Skid o MK P08/2 4 - 6 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-12-08 15:15 142805039 Sävsjö IBK P08 - Aneby SK P07-08 16 - 6 Hofgårdshallen
2018-12-09 10:15 142805037 Hovslätts IK P08/2 - Gränna AIS P07-08 8 - 6 Thea Lindén, Tuva Stenecker Stadsgården, Råslätt
2018-12-09 12:00 142805040 Vimmerby IBK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 7 - 1 Vimmerby Sporthall
2018-12-15 09:30 142805043 Gränna AIS P07-08 - Hovslätts IK P08/1 10 - 6 Kristoffer Strand, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2018-12-15 14:00 142805044 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Sävsjö IBK P08 6 - 7 Jona Mörtsell, Björn Bergström Torpshallen
2018-12-16 13:00 142805041 Aneby SK P07-08 - Jönköpings IK P08/2 5 - 6 FB-hallen
2018-12-16 16:15 142805042 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Hovslätts IK P08/2 10 - 5 Ricky Karlquist, Hugo Sandstedt Torpshallen
2019-01-12 10:30 142805047 Sävsjö IBK P08 - Hovslätts IK P08/1 5 - 7 Hofgårdshallen
2019-01-12 14:30 142805049 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Bankeryds Skid o MK P08/2 7 - 7 Torpshallen
2019-01-13 08:30 142805046 Jönköpings IK P08/2 - Hovslätts IK P08/2 5 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-13 13:00 142805048 Vimmerby IBK P08 - Gränna AIS P07-08 3 - 6 Vimmerby Sporthall
2019-01-19 08:30 142805054 Hovslätts IK P08/1 - Jönköpings IK P08/2 8 - 1 Gustaf Gustafsson, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2019-01-19 14:00 142805052 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Vimmerby IBK P08 7 - 7 Torpshallen
2019-01-19 16:00 142805051 Aneby SK P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 3 - 3 FB-hallen
2019-01-20 12:00 142805053 Gränna AIS P07-08 - Sävsjö IBK P08 9 - 2 Andreas Strand, Simon Vadsten Ribbahallen A-hall
2019-01-26 09:30 142805056 Hovslätts IK P08/1 - Hovslätts IK P08/2 8 - 3 Gustaf Gustafsson, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2019-01-26 12:30 142805057 Jönköpings IK P08/2 - Gränna AIS P07-08 2 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-27 11:00 142805059 Vimmerby IBK P08 - Aneby SK P07-08 20 - 4 Vimmerby Sporthall
2019-01-27 14:00 142805058 Sävsjö IBK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 6 - 7 Hofgårdshallen
2019-02-02 10:30 142805062 Sävsjö IBK P08 - Jönköpings IK P08/2 7 - 7 Hofgårdshallen
2019-02-02 14:00 142805061 Aneby SK P07-08 - Gränna AIS P07-08 1 - 8 FB-hallen
2019-02-02 16:00 142805064 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Hovslätts IK P08/1 7 - 6 Torpshallen
2019-02-03 13:00 142805063 Vimmerby IBK P08 - Hovslätts IK P08/2 12 - 7 Vimmerby Sporthall
2019-02-09 10:30 142805067 Gränna AIS P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 8 - 8 Adam Sturesson, Hugo Carlsson Ribbahallen A-hall
2019-02-09 16:30 142805066 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Aneby SK P07-08 11 - 6 Torpshallen
2019-02-10 13:45 142805068 Hovslätts IK P08/1 - Vimmerby IBK P08 7 - 8 Olle Edlund, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-10 15:30 142805069 Hovslätts IK P08/2 - Sävsjö IBK P08 4 - 6 Melwin Knuthas, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-22 19:00 142805074 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Jönköpings IK P08/2 4 - 5 Torpshallen
2019-02-23 12:00 142805071 Aneby SK P07-08 - Hovslätts IK P08/2 2 - 15 FB-hallen
2019-02-24 10:00 142805073 Vimmerby IBK P08 - Sävsjö IBK P08 11 - 7 Vimmerby Sporthall
2019-02-24 16:15 142805072 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Hovslätts IK P08/1 14 - 10 Torpshallen
2019-03-03 08:30 142805078 Hovslätts IK P08/2 - Bankeryds Skid o MK P08/1 16 - 3 Kalle Rygert, Marko Pajkic Stadsgården, Råslätt
2019-03-03 11:30 142805076 Gränna AIS P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 6 - 10 Adam Sturesson, Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2019-03-03 12:30 142805077 Hovslätts IK P08/1 - Aneby SK P07-08 9 - 7 Kalle Rygert, Marko Pajkic Stadsgården, Råslätt
2019-03-03 13:30 142805079 Jönköpings IK P08/2 - Vimmerby IBK P08 6 - 2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-03-09 18:00 142805084 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Vimmerby IBK P08 3 - 17 Torpshallen
2019-03-10 10:00 142805083 Gränna AIS P07-08 - Hovslätts IK P08/2 5 - 7 Kristoffer Strand, Joakim Fritzell Ribbahallen A-hall
2019-03-10 13:00 142805081 Aneby SK P07-08 - Sävsjö IBK P08 4 - 11 FB-hallen
2019-03-10 14:00 142805082 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Jönköpings IK P08/2 15 - 2 Torpshallen
2019-03-16 09:15 142805088 Jönköpings IK P08/2 - Aneby SK P07-08 4 - 8 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-03-16 12:15 142805089 Sävsjö IBK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 7 - 7 Hofgårdshallen
2019-03-16 13:45 142805086 Hovslätts IK P08/1 - Gränna AIS P07-08 8 - 8 Lucas Lindberg, Melwin Knuthas Stadsgården, Råslätt
2019-03-17 08:30 142805087 Hovslätts IK P08/2 - Bankeryds Skid o MK P08/2 7 - 5 Ej offentliggjord, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
Pantamera P V Blå Gr 1 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:00 142806002 Braås GoIF P06 - Växjö IBK U P06/2 7 - 4 Braås Sporthall
2018-10-13 11:00 142806004 FBC Karlskrona P06/1 - Rottne IF P05-06 5 - 7 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Vedeby Sporthall B
2018-10-13 14:00 142806001 Alvesta IBK P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 2 - 11 Alvesta Sporthall
2018-10-13 17:30 142806003 Carlshamns IBK P06 - Väckelsångs IK P05-06 7 - 2 AAK-Hallen
2018-10-20 11:00 142806008 Rottne IF P05-06 - Carlshamns IBK P06 2 - 6 Rottne Sporthall
2018-10-20 12:00 142806007 KaRo IBF P05-06 - FBC Karlskrona P06/1 9 - 5 Kallinge Sporthall
2018-10-20 12:00 142806010 Växjö IBK U P06/2 - Alvesta IBK P06 16 - 3 Fortnox Arena B-hall
2018-10-21 11:00 142806009 Väckelsångs IK P05-06 - Braås GoIF P06 3 - 7 Väckelsångs Idrottshall
2018-10-27 13:00 142806011 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Växjö IBK U P06/2 3 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2018-10-28 09:30 142806012 Alvesta IBK P06 - Väckelsångs IK P05-06 13 - 2 Alvesta Sporthall
2018-10-28 11:00 142806013 Braås GoIF P06 - Rottne IF P05-06 8 - 5 Braås Sporthall
2018-10-28 18:15 142806014 Carlshamns IBK P06 - KaRo IBF P05-06 0 - 10 AAK-Hallen
2018-11-10 11:00 142806020 KaRo IBF P05-06 - Rottne IF P05-06 11 - 8 Kallinge Sporthall
2018-11-10 14:00 142806017 Carlshamns IBK P06 - Alvesta IBK P06 2 - 3 AAK-Hallen
2018-11-11 11:00 142806016 Braås GoIF P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 1 - 15 Braås Sporthall
2018-11-11 11:00 142806018 FBC Karlskrona P06/1 - Växjö IBK U P06/2 5 - 8 Nellie Skarpsvärd, Annie Sköldin Vedeby Sporthall A
2018-11-17 10:00 142806021 Alvesta IBK P06 - Braås GoIF P06 5 - 5 Alvesta Sporthall
2018-11-17 12:00 142806023 Väckelsångs IK P05-06 - FBC Karlskrona P06/1 1 - 6 Väckelsångs Idrottshall
2018-11-17 12:30 142806024 Växjö IBK U P06/2 - Carlshamns IBK P06 6 - 5 Fagrabäcksskolan
2018-11-18 14:00 142806025 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - KaRo IBF P05-06 9 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2018-11-24 11:00 142806030 Rottne IF P05-06 - Väckelsångs IK P05-06 11 - 1 Rottne Sporthall
2018-11-24 16:00 142806026 Carlshamns IBK P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 7 - 3 AAK-Hallen
2018-11-25 14:00 142806029 KaRo IBF P05-06 - Växjö IBK U P06/2 10 - 5 Kallinge Sporthall
2018-11-25 15:00 142806027 FBC Karlskrona P06/1 - Braås GoIF P06 11 - 7 Andreas Lönn, Melvin Stenström Vedeby Sporthall B
2018-12-01 11:00 142806033 Väckelsångs IK P05-06 - KaRo IBF P05-06 2 - 13 Väckelsångs Idrottshall
2018-12-01 12:00 142806031 Alvesta IBK P06 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 2 Alvesta Sporthall
2018-12-01 13:00 142806035 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Rottne IF P05-06 12 - 3 Öjabyskolan
2018-12-02 11:00 142806032 Braås GoIF P06 - Carlshamns IBK P06 5 - 7 Braås Sporthall
2018-12-08 11:00 142806036 FBC Karlskrona P06/1 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 7 - 9 Axel Carlsson, Linus Gustafsson Vedeby Sporthall B
2018-12-08 11:00 142806039 Rottne IF P05-06 - Alvesta IBK P06 9 - 6 Rottne Sporthall
2018-12-08 11:00 142806040 Väckelsångs IK P05-06 - Växjö IBK U P06/2 0 - 19 Väckelsångs Idrottshall
2019-03-12 07:00 142806038 KaRo IBF P05-06 - Braås GoIF P06 8 - 7 Kallinge Sporthall
2018-12-15 13:00 142806045 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Väckelsångs IK P05-06 6 - 7 Pär Lagerkvistskolan
2018-12-15 14:00 142806041 Alvesta IBK P06 - KaRo IBF P05-06 3 - 3 Alvesta Sporthall
2018-12-15 17:30 142806044 Växjö IBK U P06/2 - Rottne IF P05-06 11 - 3 Fortnox Arena B-hall
2018-12-17 18:15 142806043 Carlshamns IBK P06 - FBC Karlskrona P06/1 6 - 4 Väggahallen
2019-01-12 11:00 142806047 Rottne IF P05-06 - FBC Karlskrona P06/1 3 - 9 Rottne Sporthall
2019-01-13 11:00 142806048 Väckelsångs IK P05-06 - Carlshamns IBK P06 5 - 8 Väckelsångs Idrottshall
2019-01-13 13:30 142806049 Växjö IBK U P06/2 - Braås GoIF P06 1 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-01-13 14:00 142806050 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Alvesta IBK P06 10 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-19 10:00 142806051 Alvesta IBK P06 - Växjö IBK U P06/2 2 - 16 Alvesta Sporthall
2019-01-19 11:00 142806054 FBC Karlskrona P06/1 - KaRo IBF P05-06 4 - 3 Loke Berg, Oliver Petersson Vedeby Sporthall B
2019-01-19 13:30 142806053 Carlshamns IBK P06 - Rottne IF P05-06 4 - 5 AAK-Hallen
2019-01-20 11:00 142806052 Braås GoIF P06 - Väckelsångs IK P05-06 10 - 2 Braås Sporthall
2019-01-26 11:00 142806058 Rottne IF P05-06 - Braås GoIF P06 4 - 4 Rottne Sporthall
2019-01-26 11:00 142806059 Väckelsångs IK P05-06 - Alvesta IBK P06 2 - 6 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Väckelsångs Idrottshall
2019-01-26 14:00 142806057 KaRo IBF P05-06 - Carlshamns IBK P06 12 - 4 Kallinge Sporthall
2019-01-27 17:30 142806060 Växjö IBK U P06/2 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-02 11:00 142806062 Rottne IF P05-06 - KaRo IBF P05-06 4 - 7 Rottne Sporthall
2019-02-02 12:00 142806061 Alvesta IBK P06 - Carlshamns IBK P06 3 - 5 Alvesta Sporthall
2019-02-02 13:15 142806065 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Braås GoIF P06 10 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-03 12:00 142806064 Växjö IBK U P06/2 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 2 Arabypark Arena
2019-02-09 15:30 142806067 Carlshamns IBK P06 - Växjö IBK U P06/2 2 - 6 AAK-Hallen
2019-02-10 12:30 142806066 Braås GoIF P06 - Alvesta IBK P06 12 - 4 Braås Sporthall
2019-02-10 13:00 142806068 FBC Karlskrona P06/1 - Väckelsångs IK P05-06 15 - 5 Linus Gustafsson, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2019-02-10 14:00 142806070 KaRo IBF P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 3 - 14 Kallinge Sporthall
2019-02-23 12:30 142806074 Växjö IBK U P06/2 - KaRo IBF P05-06 9 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-23 13:00 142806075 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Carlshamns IBK P06 8 - 4 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-24 11:00 142806072 Braås GoIF P06 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 4 Braås Sporthall
2019-02-27 18:45 142806073 Väckelsångs IK P05-06 - Rottne IF P05-06 4 - 6 Väckelsångs Idrottshall
2019-03-02 11:00 142806080 Rottne IF P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 1 - 11 Rottne Sporthall
2019-03-03 11:00 142806077 FBC Karlskrona P06/1 - Alvesta IBK P06 2 - 10 Linus Gustafsson, Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
2019-03-03 16:00 142806079 KaRo IBF P05-06 - Väckelsångs IK P05-06 14 - 2 Kallinge Sporthall
2019-03-03 18:15 142806076 Carlshamns IBK P06 - Braås GoIF P06 3 - 4 AAK-Hallen
2019-03-09 13:15 142806085 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - FBC Karlskrona P06/1 6 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-03-10 09:00 142806084 Växjö IBK U P06/2 - Väckelsångs IK P05-06 13 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-03-10 10:00 142806081 Alvesta IBK P06 - Rottne IF P05-06 9 - 4 Alvesta Sporthall
2019-03-10 11:00 142806082 Braås GoIF P06 - KaRo IBF P05-06 5 - 5 Braås Sporthall
2019-03-16 11:00 142806089 Rottne IF P05-06 - Växjö IBK U P06/2 2 - 8 Rottne Sporthall
2019-03-16 11:00 142806090 Väckelsångs IK P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 2 - 7 Väckelsångs Idrottshall
2019-03-17 13:00 142806088 KaRo IBF P05-06 - Alvesta IBK P06 9 - 0 Kallinge Sporthall
2019-03-17 13:15 142806086 FBC Karlskrona P06/1 - Carlshamns IBK P06 4 - 6 Axel Branje, Linus Gustafsson Vedeby Sporthall A
Pantamera P V Blå Gr 2 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 142807002 Gnosjö IBK P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 1 - 13 Töllstorpshallen
2018-10-13 10:30 142807003 IFK Lammhult P06-08 - Älmhults IBK P05-06 3 - 16 Lammhults Sporthall
2018-10-14 13:30 142807004 Ljungby IB P06-07 - Växjö IBK U P07/1 5 - 20 Innebandyhallen
2018-10-20 13:00 142807009 Älmhults IBK P05-06 - Gnosjö IBK P06 10 - 5 Haganäshallen
2018-10-20 15:30 142807008 Växjö IBK U P07/1 - IFK Lammhult P06-08 24 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-10-20 17:30 142807007 Växjö IBK U P06/3 - Ljungby IB P06-07 19 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-10-21 14:15 142807010 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Forsheda IF P06-07 10 - 2 Öjabyskolan
2018-10-27 09:30 142807014 IFK Lammhult P06-08 - Växjö IBK U P06/3 1 - 29 Lammhults Sporthall
2018-10-27 11:00 142807012 Forsheda IF P06-07 - Älmhults IBK P05-06 7 - 7 Bjarne Olsen, Eric Le Forsheda Sporthall
2018-10-28 14:00 142807013 Gnosjö IBK P06 - Växjö IBK U P07/1 3 - 14 Töllstorpshallen
2018-11-10 10:30 142807017 IFK Lammhult P06-08 - Forsheda IF P06-07 2 - 11 Lammhults Sporthall
2018-11-10 10:30 142807020 Växjö IBK U P06/3 - Växjö IBK U P07/1 8 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-11-10 11:00 142807018 Ljungby IB P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 3 - 7 Sebastian Eriksson Rydén, Robert Pal Innebandyhallen
2018-11-17 11:00 142807021 Forsheda IF P06-07 - Gnosjö IBK P06 10 - 4 Bjarne Olsen, Eric Le Forsheda Sporthall
2018-11-17 13:00 142807024 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - IFK Lammhult P06-08 5 - 2 Öjabyskolan
2018-11-18 10:00 142807023 Älmhults IBK P05-06 - Ljungby IB P06-07 18 - 6 Haganäshallen
2018-11-24 10:00 142807027 Ljungby IB P06-07 - Gnosjö IBK P06 6 - 2 Oskar Winqvist, Sebastian Eriksson Rydén Innebandyhallen
2018-11-24 17:30 142807029 Växjö IBK U P06/3 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 13 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-11-25 10:30 142807030 Växjö IBK U P07/1 - Älmhults IBK P05-06 12 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-01 11:00 142807031 Forsheda IF P06-07 - Ljungby IB P06-07 10 - 5 Bjarne Olsen, Eric Le Forsheda Sporthall
2018-12-01 12:00 142807033 Älmhults IBK P05-06 - Växjö IBK U P06/3 5 - 16 Haganäshallen
2018-12-02 14:30 142807032 Gnosjö IBK P06 - IFK Lammhult P06-08 14 - 2 Töllstorpshallen
2018-12-08 10:30 142807038 Växjö IBK U P06/3 - Gnosjö IBK P06 13 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-09 09:30 142807039 Växjö IBK U P07/1 - Forsheda IF P06-07 9 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-09 09:30 142807040 Älmhults IBK P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 3 - 10 Haganäshallen
2018-12-15 10:30 142807043 IFK Lammhult P06-08 - Ljungby IB P06-07 5 - 8 Lammhults Sporthall
2018-12-15 11:00 142807041 Forsheda IF P06-07 - Växjö IBK U P06/3 1 - 13 Eric Le, Christoffer Johansson Forsheda Sporthall
2018-12-16 15:00 142807044 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Växjö IBK U P07/1 6 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-12 12:00 142807048 Älmhults IBK P05-06 - IFK Lammhult P06-08 12 - 0 Haganäshallen
2019-01-12 13:00 142807049 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Gnosjö IBK P06 8 - 4 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-13 14:00 142807047 Växjö IBK U P07/1 - Ljungby IB P06-07 14 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-01-19 11:00 142807051 Forsheda IF P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 5 - 17 Bjarne Olsen, Eric Le Forsheda Sporthall
2019-01-20 12:00 142807052 Gnosjö IBK P06 - Älmhults IBK P05-06 6 - 5 Töllstorpshallen
2019-01-20 15:00 142807054 Ljungby IB P06-07 - Växjö IBK U P06/3 4 - 10 August Ahl, Robert Pal Innebandyhallen
2019-01-20 16:00 142807053 IFK Lammhult P06-08 - Växjö IBK U P07/1 5 - 21 Lammhults Sporthall
2019-01-26 10:30 142807059 Älmhults IBK P05-06 - Forsheda IF P06-07 6 - 3 Haganäshallen
2019-01-26 18:00 142807058 Växjö IBK U P07/1 - Gnosjö IBK P06 6 - 2 Fortnox Arena B-hall
2019-01-27 09:00 142807057 Växjö IBK U P06/3 - IFK Lammhult P06-08 9 - 0 Fortnox Arena B-hall
2019-02-02 10:00 142807062 Växjö IBK U P07/1 - Växjö IBK U P06/3 3 - 7 Arabypark Arena
2019-02-02 11:00 142807061 Forsheda IF P06-07 - IFK Lammhult P06-08 7 - 3 Forsheda Sporthall
2019-02-03 13:00 142807064 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Ljungby IB P06-07 6 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-09 09:30 142807067 IFK Lammhult P06-08 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 2 - 17 Lammhults Sporthall
2019-02-09 10:00 142807068 Ljungby IB P06-07 - Älmhults IBK P05-06 3 - 11 Meja Holgersson, August Ahl Innebandyhallen
2019-02-10 12:00 142807066 Gnosjö IBK P06 - Forsheda IF P06-07 5 - 5 Töllstorpshallen
2019-02-16 12:00 142807073 Älmhults IBK P05-06 - Växjö IBK U P07/1 5 - 5 Haganäshallen
2019-02-24 16:00 142807074 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Växjö IBK U P06/3 7 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2019-03-05 18:30 142807072 Gnosjö IBK P06 - Ljungby IB P06-07 9 - 7 Töllstorpshallen
2019-03-02 09:00 142807077 Ljungby IB P06-07 - Forsheda IF P06-07 4 - 5 August Ahl, Meja Holgersson Innebandyhallen
2019-03-02 10:30 142807076 IFK Lammhult P06-08 - Gnosjö IBK P06 2 - 7 Lammhults Sporthall
2019-03-02 15:30 142807079 Växjö IBK U P06/3 - Älmhults IBK P05-06 8 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 11:00 142807081 Forsheda IF P06-07 - Växjö IBK U P07/1 1 - 15 Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2019-03-10 11:00 142807084 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Älmhults IBK P05-06 6 - 6 Pär Lagerkvistskolan
2019-03-10 12:00 142807082 Gnosjö IBK P06 - Växjö IBK U P06/3 3 - 16 Töllstorpshallen
2019-03-03 10:30 142807089 Växjö IBK U P07/1 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 2 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-03-16 13:00 142807086 Ljungby IB P06-07 - IFK Lammhult P06-08 16 - 6 August Ahl, Oskar Winqvist Innebandyhallen
2019-03-17 11:30 142807088 Växjö IBK U P06/3 - Forsheda IF P06-07 14 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
Pantamera P V Blå Gr 3 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 12:00 142808003 Hovshaga AIF P07 - Växjö IBK U P07/2 4 - 12 Hovshaga Sporthallen
2018-10-13 11:00 142808005 KaRo IBF P07 - Moheda IBK P07 12 - 1 Kallinge Sporthall
2018-10-13 15:30 142808002 Carlshamns IBK P07 - Växjö IBK U P07/3 4 - 8 AAK-Hallen
2018-10-14 10:30 142808004 Ingelstad IBK P07 - Olofströms IBK P07-08 30 - 3 Ingelstads Sporthall
2018-10-20 11:00 142808006 Älmhults IBK P07 - KaRo IBF P07 6 - 6 Haganäshallen
2018-10-20 11:30 142808007 Moheda IBK P07 - Ingelstad IBK P07 3 - 18 Vegby Sporthall
2018-10-21 10:00 142808008 Olofströms IBK P07-08 - Hovshaga AIF P07 8 - 11 Olofströms Sporthall
2018-10-21 11:30 142808009 Växjö IBK U P07/2 - Carlshamns IBK P07 12 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-10-27 09:30 142808013 Carlshamns IBK P07 - Olofströms IBK P07-08 16 - 3 AAK-Hallen
2018-10-27 13:30 142808011 Älmhults IBK P07 - Växjö IBK U P07/3 7 - 4 Haganäshallen
2018-10-28 08:30 142808014 Hovshaga AIF P07 - Moheda IBK P07 17 - 3 Hovshaga Sporthallen
2018-10-28 14:00 142808015 KaRo IBF P07 - Ingelstad IBK P07 3 - 15 Kallinge Sporthall
2018-11-10 11:30 142808020 Moheda IBK P07 - Olofströms IBK P07-08 4 - 9 Vegby Sporthall
2018-11-10 16:00 142808016 Carlshamns IBK P07 - Älmhults IBK P07 9 - 5 AAK-Hallen
2018-11-11 11:00 142808018 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK U P07/3 2 - 7 Ingelstads Sporthall
2018-11-11 11:00 142808019 KaRo IBF P07 - Växjö IBK U P07/2 0 - 16 Kallinge Sporthall
2018-11-17 09:45 142808023 Växjö IBK U P07/2 - Ingelstad IBK P07 7 - 5 Norregårdskolan
2018-11-17 10:00 142808022 Olofströms IBK P07-08 - KaRo IBF P07 9 - 11 Olofströms Sporthall
2018-11-17 11:45 142808024 Växjö IBK U P07/3 - Hovshaga AIF P07 14 - 1 Norregårdskolan
2018-11-18 12:00 142808025 Älmhults IBK P07 - Moheda IBK P07 25 - 3 Haganäshallen
2018-11-24 11:30 142808029 Moheda IBK P07 - Växjö IBK U P07/3 3 - 18 Vegby Sporthall
2018-11-25 10:00 142808026 Hovshaga AIF P07 - Älmhults IBK P07 5 - 6 Hovshaga Sporthallen
2018-11-25 10:30 142808030 Olofströms IBK P07-08 - Växjö IBK U P07/2 3 - 17 Olofströms Sporthall
2018-11-25 11:00 142808027 Ingelstad IBK P07 - Carlshamns IBK P07 5 - 5 Ingelstads Sporthall
2018-12-01 10:00 142808035 Älmhults IBK P07 - Olofströms IBK P07-08 8 - 2 Haganäshallen
2018-12-01 13:15 142808032 Carlshamns IBK P07 - Hovshaga AIF P07 11 - 3 AAK-Hallen
2018-12-02 14:00 142808034 Växjö IBK U P07/3 - KaRo IBF P07 21 - 5 Fortnox Arena B-hall
2018-12-02 16:00 142808033 Växjö IBK U P07/2 - Moheda IBK P07 25 - 1 Fortnox Arena B-hall
2018-12-08 11:30 142808038 Moheda IBK P07 - Carlshamns IBK P07 7 - 11 Vegby Sporthall
2018-12-08 17:30 142808040 Växjö IBK U P07/2 - Växjö IBK U P07/3 3 - 10 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-09 13:00 142808036 Ingelstad IBK P07 - Älmhults IBK P07 6 - 9 Ingelstads Sporthall
2018-12-09 14:00 142808037 KaRo IBF P07 - Hovshaga AIF P07 4 - 8 Kallinge Sporthall
2018-12-15 08:30 142808043 Hovshaga AIF P07 - Ingelstad IBK P07 4 - 12 Hovshaga Sporthallen
2018-12-15 09:30 142808042 Carlshamns IBK P07 - KaRo IBF P07 9 - 1 AAK-Hallen
2018-12-15 10:00 142808045 Älmhults IBK P07 - Växjö IBK U P07/2 4 - 5 Haganäshallen
2018-12-15 13:30 142808044 Växjö IBK U P07/3 - Olofströms IBK P07-08 25 - 0 Fortnox Arena B-hall
2019-01-05 09:30 142808049 Växjö IBK U P07/3 - Carlshamns IBK P07 6 - 2 Fortnox Arena B-hall
2019-01-05 10:30 142808048 Växjö IBK U P07/2 - Hovshaga AIF P07 17 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-01-12 10:00 142808047 Olofströms IBK P07-08 - Ingelstad IBK P07 5 - 7 Olofströms Sporthall
2019-01-12 11:30 142808046 Moheda IBK P07 - KaRo IBF P07 3 - 14 Vegby Sporthall
2019-01-19 09:30 142808052 Carlshamns IBK P07 - Växjö IBK U P07/2 3 - 7 AAK-Hallen
2019-01-19 13:00 142808055 KaRo IBF P07 - Älmhults IBK P07 4 - 10 Kallinge Sporthall
2019-01-20 10:00 142808053 Hovshaga AIF P07 - Olofströms IBK P07-08 5 - 4 Hovshaga Sporthallen
2019-01-20 11:00 142808054 Ingelstad IBK P07 - Moheda IBK P07 23 - 3 Ingelstads Sporthall
2019-01-26 11:30 142808057 Moheda IBK P07 - Hovshaga AIF P07 4 - 16 Vegby Sporthall
2019-01-27 10:00 142808058 Olofströms IBK P07-08 - Carlshamns IBK P07 4 - 8 Olofströms Sporthall
2019-01-27 11:00 142808056 Ingelstad IBK P07 - KaRo IBF P07 12 - 2 Ingelstads Sporthall
2019-01-27 16:00 142808060 Växjö IBK U P07/3 - Älmhults IBK P07 9 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-02-02 14:00 142808063 Växjö IBK U P07/2 - KaRo IBF P07 9 - 2 Arabypark Arena
2019-02-03 13:00 142808065 Älmhults IBK P07 - Carlshamns IBK P07 5 - 7 Haganäshallen
2019-02-03 14:00 142808062 Olofströms IBK P07-08 - Moheda IBK P07 10 - 1 Olofströms Sporthall
2019-02-03 17:00 142808064 Växjö IBK U P07/3 - Ingelstad IBK P07 8 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-02-09 11:30 142808070 Moheda IBK P07 - Älmhults IBK P07 3 - 23 Vegby Sporthall
2019-02-10 10:30 142808067 Hovshaga AIF P07 - Växjö IBK U P07/3 0 - 12 Hovshaga Sporthallen
2019-02-10 11:00 142808068 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK U P07/2 5 - 12 Ingelstads Sporthall
2019-02-10 12:00 142808069 KaRo IBF P07 - Olofströms IBK P07-08 6 - 6 Kallinge Sporthall
2019-02-14 18:30 142808075 Älmhults IBK P07 - Hovshaga AIF P07 10 - 6 Linnéhallen
2019-02-23 10:00 142808072 Carlshamns IBK P07 - Ingelstad IBK P07 9 - 12 AAK-Hallen
2019-03-10 10:30 142808074 Växjö IBK U P07/3 - Moheda IBK P07 18 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-03-23 10:30 142808073 Växjö IBK U P07/2 - Olofströms IBK P07-08 10 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-03-02 11:30 142808079 Moheda IBK P07 - Växjö IBK U P07/2 2 - 20 Vegby Sporthall
2019-03-02 12:00 142808078 KaRo IBF P07 - Växjö IBK U P07/3 5 - 7 Kallinge Sporthall
2019-03-03 10:00 142808076 Hovshaga AIF P07 - Carlshamns IBK P07 12 - 4 Hovshaga Sporthallen
2019-03-03 10:00 142808080 Olofströms IBK P07-08 - Älmhults IBK P07 4 - 14 Olofströms Sporthall
2019-03-09 09:30 142808082 Carlshamns IBK P07 - Moheda IBK P07 21 - 1 AAK-Hallen
2019-03-09 12:00 142808085 Älmhults IBK P07 - Ingelstad IBK P07 3 - 5 Haganäshallen
2019-03-10 14:00 142808083 Hovshaga AIF P07 - KaRo IBF P07 8 - 6 Hovshaga Sporthallen
2019-03-10 14:00 142808084 Växjö IBK U P07/3 - Växjö IBK U P07/2 7 - 2 Fortnox Arena B-hall
2019-03-15 18:30 142808090 Växjö IBK U P07/2 - Älmhults IBK P07 7 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-03-16 10:00 142808089 Olofströms IBK P07-08 - Växjö IBK U P07/3 8 - 12 Olofströms Sporthall
2019-03-16 12:00 142808086 Ingelstad IBK P07 - Hovshaga AIF P07 17 - 4 Ingelstads Sporthall
2019-03-17 10:00 142808087 KaRo IBF P07 - Carlshamns IBK P07 4 - 7 Kallinge Sporthall
Pantamera P V Blå Gr 4 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 10:00 142809004 Hovshaga AIF P08 - Ryds SK P07-08 11 - 3 Hovshaga Sporthallen
2018-10-13 10:00 142809002 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 5 - 8 Agnes Inemo, Elsa Andersson Gemla Sporthall
2018-10-14 13:00 142809003 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 10 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2018-10-14 15:30 142809005 Lagan IBK P07-08 - Rottne IF P07-08 3 - 7 Åbyhallen
2018-10-20 10:30 142809008 Ryds SK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 1 - 18 Ryds Sporthall
2018-10-20 13:00 142809007 Rottne IF P07-08 - Hovshaga AIF P08 15 - 5 Rottne Sporthall
2018-10-20 16:00 142809010 Växjö IBK U P08/2 - Braås GoIF P07-08 5 - 13 Fortnox Arena B-hall
2018-10-21 13:30 142809009 Växjö IBK U P08/1 - Gransholms IF P07-08 18 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-10-27 10:00 142809014 Hovmantorps GOIF P07-08 - Rottne IF P07-08 14 - 1 Allhallen, Hovmantorp
2018-10-28 12:00 142809013 Gransholms IF P07-08 - Ryds SK P07-08 12 - 3 Isak Oskarsson, Leo Widstrand Gemla Sporthall
2018-10-28 12:45 142809012 Braås GoIF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 20 - 5 Braås Sporthall
2018-10-28 13:30 142809015 Lagan IBK P07-08 - Hovshaga AIF P08 10 - 4 Åbyhallen
2018-11-10 08:30 142809018 Hovshaga AIF P08 - Växjö IBK U P08/2 6 - 13 Hovshaga Sporthallen
2018-11-10 10:00 142809017 Hovmantorps GOIF P07-08 - Braås GoIF P07-08 14 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2018-11-10 12:00 142809019 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK U P08/1 7 - 13 Åbyhallen
2018-11-10 13:00 142809020 Rottne IF P07-08 - Ryds SK P07-08 4 - 4 Rottne Sporthall
2018-11-17 13:45 142809023 Växjö IBK U P08/1 - Hovshaga AIF P08 15 - 12 Norregårdskolan
2018-11-18 09:00 142809024 Växjö IBK U P08/2 - Hovmantorps GOIF P07-08 7 - 15 Norregårdskolan
2018-11-18 11:00 142809022 Ryds SK P07-08 - Lagan IBK P07-08 3 - 7 Ryds Sporthall
2018-11-18 12:45 142809021 Braås GoIF P07-08 - Gransholms IF P07-08 16 - 7 Braås Sporthall
2018-11-24 10:00 142809027 Hovshaga AIF P08 - Gransholms IF P07-08 1 - 12 Hovshaga Sporthallen
2018-11-24 11:00 142809030 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK U P08/1 3 - 5 Ryds Sporthall
2018-11-24 12:00 142809028 Lagan IBK P07-08 - Braås GoIF P07-08 15 - 10 Åbyhallen
2018-11-24 13:00 142809029 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 8 - 7 Rottne Sporthall
2018-12-01 12:00 142809032 Gransholms IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 7 - 20 Philip Franzén, Therese Spjut Gemla Sporthall
2018-12-01 15:30 142809033 Växjö IBK U P08/1 - Rottne IF P07-08 9 - 7 Fortnox Arena B-hall
2018-12-02 14:30 142809031 Braås GoIF P07-08 - Hovshaga AIF P08 27 - 2 Braås Sporthall
2018-12-02 18:00 142809034 Växjö IBK U P08/2 - Lagan IBK P07-08 11 - 8 Fortnox Arena B-hall
2018-12-08 13:00 142809038 Rottne IF P07-08 - Gransholms IF P07-08 6 - 2 Rottne Sporthall
2018-12-08 13:00 142809039 Ryds SK P07-08 - Braås GoIF P07-08 8 - 11 Ryds Sporthall
2018-12-08 17:30 142809040 Växjö IBK U P08/1 - Växjö IBK U P08/2 5 - 13 Fortnox Arena B-hall
2018-12-09 13:30 142809037 Lagan IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 2 - 7 Åbyhallen
2018-12-15 12:00 142809042 Gransholms IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 5 - 7 Therese Spjut, Olle Söderberg Gemla Sporthall
2018-12-16 12:45 142809041 Braås GoIF P07-08 - Rottne IF P07-08 12 - 2 Braås Sporthall
2018-12-16 13:00 142809043 Hovmantorps GOIF P07-08 - Hovshaga AIF P08 22 - 2 Allhallen, Hovmantorp
2018-12-16 18:00 142809044 Växjö IBK U P08/2 - Ryds SK P07-08 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-01-06 09:30 142809048 Växjö IBK U P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08 9 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-01-06 11:30 142809049 Växjö IBK U P08/2 - Gransholms IF P07-08 4 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-01-12 11:00 142809047 Ryds SK P07-08 - Hovshaga AIF P08 10 - 7 Ryds Sporthall
2019-01-12 13:00 142809046 Rottne IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 7 - 7 Rottne Sporthall
2019-01-19 08:30 142809054 Hovshaga AIF P08 - Rottne IF P07-08 4 - 15 Hovshaga Sporthallen
2019-01-19 12:00 142809052 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 3 - 5 Maja Roos, Maya Bergh Gemla Sporthall
2019-01-19 13:00 142809053 Hovmantorps GOIF P07-08 - Ryds SK P07-08 17 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2019-01-20 12:45 142809051 Braås GoIF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 14 - 4 Braås Sporthall
2019-01-26 10:00 142809056 Hovshaga AIF P08 - Lagan IBK P07-08 6 - 13 Hovshaga Sporthallen
2019-01-26 11:00 142809058 Ryds SK P07-08 - Gransholms IF P07-08 3 - 7 Ryds Sporthall
2019-01-26 13:00 142809057 Rottne IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 6 - 17 Rottne Sporthall
2019-01-26 16:00 142809059 Växjö IBK U P08/1 - Braås GoIF P07-08 6 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-02-02 10:30 142809062 Ryds SK P07-08 - Rottne IF P07-08 2 - 5 Ryds Sporthall
2019-02-02 12:45 142809063 Växjö IBK U P08/1 - Lagan IBK P07-08 12 - 9 Fagrabäcksskolan
2019-02-02 16:00 142809064 Växjö IBK U P08/2 - Hovshaga AIF P08 10 - 3 Arabypark Arena
2019-02-03 12:45 142809061 Braås GoIF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 10 - 6 Braås Sporthall
2019-02-09 10:00 142809066 Gransholms IF P07-08 - Braås GoIF P07-08 6 - 16 Olle Söderberg, Gustav Åberg Gemla Sporthall
2019-02-09 12:00 142809069 Lagan IBK P07-08 - Ryds SK P07-08 18 - 2 Åbyhallen
2019-02-10 13:00 142809067 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 20 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-10 12:00 142809068 Hovshaga AIF P08 - Växjö IBK U P08/1 4 - 27 Hovshaga Sporthallen
2019-02-16 17:30 142809074 Växjö IBK U P08/2 - Rottne IF P07-08 6 - 7 Fortnox Arena B-hall
2019-02-23 17:30 142809073 Växjö IBK U P08/1 - Ryds SK P07-08 10 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-02-24 12:00 142809072 Gransholms IF P07-08 - Hovshaga AIF P08 9 - 3 Therese Spjut, Therese Spjut Gemla Sporthall
2019-02-24 12:45 142809071 Braås GoIF P07-08 - Lagan IBK P07-08 12 - 10 Braås Sporthall
2019-03-02 10:00 142809076 Hovmantorps GOIF P07-08 - Gransholms IF P07-08 18 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-02 10:00 142809077 Hovshaga AIF P08 - Braås GoIF P07-08 3 - 10 Hovshaga Sporthallen
2019-03-02 13:00 142809079 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 5 - 8 Rottne Sporthall
2019-03-03 15:30 142809078 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK U P08/2 8 - 5 Åbyhallen
2019-03-09 08:30 142809084 Växjö IBK U P08/2 - Växjö IBK U P08/1 4 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 13:00 142809083 Hovmantorps GOIF P07-08 - Lagan IBK P07-08 10 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-10 10:00 142809082 Gransholms IF P07-08 - Rottne IF P07-08 4 - 9 Emmie Völcsey, Moa Eklund Gemla Sporthall
2019-03-10 12:45 142809081 Braås GoIF P07-08 - Ryds SK P07-08 5 - 1 Braås Sporthall
2019-03-16 11:00 142809089 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK U P08/2 1 - 16 Ryds Sporthall
2019-03-16 13:00 142809088 Rottne IF P07-08 - Braås GoIF P07-08 9 - 5 Rottne Sporthall
2019-03-17 12:00 142809086 Hovshaga AIF P08 - Hovmantorps GOIF P07-08 5 - 20 Hovshaga Sporthallen
2019-03-17 15:30 142809087 Lagan IBK P07-08 - Gransholms IF P07-08 11 - 6 Åbyhallen
Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 142810005 Gantesbo IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P05-06 6 - 3 Emmaboda Sporthall
2018-10-14 15:00 142810004 FBC Karlskrona P06/2 - Nybro IBK P06 4 - 15 Linus Gustafsson, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2018-10-14 15:30 142810003 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Slätafly/SK IBK P06 6 - 5 Färjehallen
2018-10-20 13:00 142810008 Nybro IBK P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 3 - 6 OG-Hallen
2018-10-21 13:00 142810007 Hovmantorps GOIF P05-06 - FBC Karlskrona P06/2 3 - 13 Allhallen, Hovmantorp
2018-10-21 14:00 142810009 Slätafly/SK IBK P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 7 - 5 Torsås Sporthall
2018-10-27 09:30 142810012 CL98IC P06 - Slätafly/SK IBK P06 9 - 2 Kalmar Sporthall D-hall
2018-10-27 10:00 142810015 Gantesbo IBK P05-06 - FBC Karlskrona P06/2 7 - 1 Emmaboda Sporthall
2018-10-28 10:00 142810013 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Nybro IBK P06 6 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-10-28 14:45 142810014 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 14 - 2 Skansenhallen
2018-11-10 12:00 142810019 Gantesbo IBK P05-06 - Slätafly/SK IBK P06 6 - 8 Oliver Eriksson, Isac Ojaniemi Alsbohallen Johansfors
2018-11-10 12:30 142810017 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - CL98IC P06 5 - 5 Torslundahallen
2018-11-11 13:00 142810020 Hovmantorps GOIF P05-06 - Nybro IBK P06 8 - 9 Allhallen, Hovmantorp
2018-11-18 11:00 142810022 Nybro IBK P06 - Gantesbo IBK P05-06 7 - 8 OG-Hallen
2018-11-18 11:30 142810021 CL98IC P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 14 - 2 Falkenbergshallen
2018-11-19 18:15 142810023 Slätafly/SK IBK P06 - FBC Karlskrona P06/2 9 - 7 Torsås Sporthall
2018-11-24 12:00 142810028 Gantesbo IBK P05-06 - CL98IC P06 6 - 12 Henrik Karlsson, Elias Gottfridsson Alsbohallen Johansfors
2018-11-24 15:00 142810027 FBC Karlskrona P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 3 - 10 Axel Åberg, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2018-11-25 13:00 142810030 Nybro IBK P06 - Slätafly/SK IBK P06 10 - 10 OG-Hallen
2018-12-01 11:30 142810032 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 5 - 8 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-12-01 13:00 142810033 Slätafly/SK IBK P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 10 - 5 Torsås Sporthall
2018-12-02 09:30 142810031 CL98IC P06 - FBC Karlskrona P06/2 13 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
2018-12-08 11:00 142810039 Nybro IBK P06 - CL98IC P06 6 - 13 OG-Hallen
2018-12-08 12:00 142810037 Gantesbo IBK P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 6 - 6 Oliver Eriksson, Isac Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2018-12-08 13:00 142810038 Hovmantorps GOIF P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 3 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2018-12-15 10:30 142810041 CL98IC P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 12 - 2 Kalmar Sporthall A-hall
2018-12-15 15:30 142810043 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - FBC Karlskrona P06/2 3 - 3 Färjehallen
2018-12-16 11:00 142810042 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Gantesbo IBK P05-06 5 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-01-12 13:00 142810046 Hovmantorps GOIF P05-06 - Gantesbo IBK P05-06 3 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2019-01-13 13:00 142810047 Nybro IBK P06 - FBC Karlskrona P06/2 8 - 4 OG-Hallen
2019-01-13 15:00 142810048 Slätafly/SK IBK P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 2 - 2 Torsås Sporthall
2019-01-19 16:00 142810053 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Nybro IBK P06 6 - 5 Torslundahallen
2019-01-20 12:00 142810052 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Slätafly/SK IBK P06 10 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-01-20 13:00 142810054 FBC Karlskrona P06/2 - Hovmantorps GOIF P05-06 3 - 4 Axel Carlsson, Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2019-01-26 13:00 142810058 Nybro IBK P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 6 - 6 OG-Hallen
2019-01-27 11:00 142810056 FBC Karlskrona P06/2 - Gantesbo IBK P05-06 WO (5 - 0) Vedeby Sporthall A
2019-01-27 13:00 142810057 Hovmantorps GOIF P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 0 - 17 Allhallen, Hovmantorp
2019-01-27 14:00 142810059 Slätafly/SK IBK P06 - CL98IC P06 8 - 13 Torsås Sporthall
2019-02-02 12:00 142810061 CL98IC P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 7 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-02 13:00 142810062 Nybro IBK P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 11 - 1 OG-Hallen
2019-02-03 17:00 142810063 Slätafly/SK IBK P06 - Gantesbo IBK P05-06 4 - 6 Torsås Sporthall
2019-02-09 10:00 142810069 Gantesbo IBK P05-06 - Nybro IBK P06 6 - 3 Niklas Karlsson, Oliver Eriksson Emmaboda Sporthall
2019-02-09 11:00 142810068 FBC Karlskrona P06/2 - Slätafly/SK IBK P06 14 - 10 Malte Lennartsson, Oliver Petersson Vedeby Sporthall B
2019-02-10 10:00 142810066 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - CL98IC P06 3 - 12 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-02-17 11:30 142810071 CL98IC P06 - Gantesbo IBK P05-06 4 - 6 Falkenbergshallen
2019-02-17 16:00 142810073 Slätafly/SK IBK P06 - Nybro IBK P06 6 - 5 Torsås Sporthall
2019-02-23 14:30 142810072 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - FBC Karlskrona P06/2 11 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-03-02 12:30 142810076 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 3 - 4 Färjehallen
2019-03-02 13:00 142810077 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P06 3 - 13 Melvin Stenström, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2019-03-03 13:00 142810079 Hovmantorps GOIF P05-06 - Slätafly/SK IBK P06 9 - 8 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-09 10:30 142810081 CL98IC P06 - Nybro IBK P06 7 - 3 Kalmar Sporthall A-hall
2019-03-09 12:30 142810083 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Gantesbo IBK P05-06 6 - 2 Torslundahallen
2019-03-10 11:30 142810082 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Hovmantorps GOIF P05-06 14 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-16 12:00 142810087 Gantesbo IBK P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 4 - 12 , Isac Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2019-03-16 13:00 142810088 Hovmantorps GOIF P05-06 - CL98IC P06 2 - 15 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-16 15:00 142810086 FBC Karlskrona P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 7 - 4 Axel Åberg, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:00 142811003 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Ljungbyholms GOIF P05-07 29 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-14 13:00 142811004 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - IF Ariel P06-08 6 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-14 13:30 142811002 CL 98 IC P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 13 - 4 Kalmar Sporthall A-hall
2018-10-14 15:30 142811001 CL 98 IC P06-07 - Westerviks IBK P07 4 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
2018-10-14 17:30 142811005 FBC Kalmarsund P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 5 - 6 Falkenbergshallen
2018-10-20 11:00 142811008 IF Ariel P06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 3 - 9 Kristdala Sporthall
2018-10-20 15:00 142811006 Westerviks IBK P07 - FBC Kalmarsund P07 6 - 5 Jimmy Wijk, Oscar Wijk Skogshaga Sporthall
2018-10-20 15:00 142811009 Ljungbyholms GOIF P05-07 - CL 98 IC P07 4 - 10 Bengt Bolander, Mathias Linde Ljungbyholms Sporthall
2018-10-21 12:30 142811010 Sandbäckshults IBK P06-07 - CL 98 IC P06-07 5 - 11 Krungårdshallen
2018-10-21 16:00 142811007 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 9 - 4 Färjehallen
2018-10-27 10:00 142811011 Westerviks IBK P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 12 - 2 Peter Johansson, Ej offentliggjord Skogshaga Sporthall
2018-10-27 10:00 142811015 FBC Kalmarsund P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 3 - 4 Falkenbergshallen
2018-10-28 09:30 142811012 CL 98 IC P06-07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 8 - 5 Lindsdals Sporthall
2018-10-28 10:00 142811014 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 2 - 8 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-28 16:30 142811013 CL 98 IC P07 - IF Ariel P06-08 5 - 3 Falkenbergshallen
2018-11-10 10:00 142811018 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 2 - 14 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-10 12:00 142811017 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - CL 98 IC P06-07 14 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-11-10 18:00 142811019 FBC Kalmarsund P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 8 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-11 12:30 142811020 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - IF Ariel P06-08 4 - 5 Färjehallen
2018-11-11 16:30 142811016 CL 98 IC P07 - Westerviks IBK P07 1 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-17 10:00 142811023 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 5 - 5 Ljungbyholms Sporthall
2018-11-17 13:00 142811024 Sandbäckshults IBK P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 0 - 22 Krungårdshallen
2018-11-17 14:00 142811021 CL 98 IC P06-07 - CL 98 IC P07 3 - 5 Falkenbergshallen
2018-11-18 11:00 142811022 IF Ariel P06-08 - FBC Kalmarsund P07 9 - 6 Kristdala Sporthall
2018-11-18 16:00 142811025 Westerviks IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 2 - 10 Peter Johansson, Olivia Vessby Skogshaga Sporthall
2018-11-24 11:00 142811030 IF Ariel P06-08 - Ljungbyholms GOIF P05-07 10 - 0 Kristdala Sporthall
2018-11-24 14:15 142811029 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Sandbäckshults IBK P06-07 14 - 3 Torslundahallen
2018-11-25 10:00 142811026 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Westerviks IBK P07 15 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-25 14:30 142811027 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - CL 98 IC P07 11 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-25 14:30 142811028 FBC Kalmarsund P07 - CL 98 IC P06-07 1 - 9 Falkenbergshallen
2018-12-01 11:30 142811035 Westerviks IBK P07 - IF Ariel P06-08 7 - 6 Peter Johansson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall
2018-12-01 12:00 142811031 CL 98 IC P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 4 - 5 Falkenbergshallen
2018-12-01 14:30 142811034 Sandbäckshults IBK P06-07 - FBC Kalmarsund P07 3 - 7 Jonas Axelsson Krungårdshallen
2018-12-02 11:00 142811033 Ljungbyholms GOIF P05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 10 - 4 Ljungbyholms Sporthall
2018-12-02 16:30 142811032 CL 98 IC P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 3 - 10 Falkenbergshallen
2018-12-08 10:30 142811036 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Westerviks IBK P07 6 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-08 15:00 142811040 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Sandbäckshults IBK P06-07 15 - 4 Ljungbyholms Sporthall
2018-12-08 17:45 142811038 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - CL 98 IC P07 0 - 4 Färjehallen
2018-12-09 11:00 142811039 IF Ariel P06-08 - CL 98 IC P06-07 9 - 7 Kristdala Sporthall
2018-12-09 14:30 142811037 FBC Kalmarsund P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 3 - 15 Falkenbergshallen
2018-12-15 11:00 142811045 Westerviks IBK P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 8 - 4 Peter Johansson, Lars-Ove Ohlsson Skogshaga Sporthall
2018-12-16 12:30 142811043 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 7 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-16 14:30 142811041 CL 98 IC P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 7 - 1 Falkenbergshallen
2018-12-16 14:30 142811044 Sandbäckshults IBK P06-07 - IF Ariel P06-08 4 - 11 Krungårdshallen
2018-12-16 16:30 142811042 CL 98 IC P07 - FBC Kalmarsund P07 2 - 4 Falkenbergshallen
2019-01-12 12:00 142811048 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 1 - 39 Ljungbyholms Sporthall
2019-01-12 14:15 142811046 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - FBC Kalmarsund P07 6 - 7 Färjehallen
2019-01-12 14:30 142811049 Sandbäckshults IBK P06-07 - CL 98 IC P07 2 - 9 Krungårdshallen
2019-01-13 11:00 142811047 IF Ariel P06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 13 - 3 Kristdala Sporthall
2019-01-13 11:00 142811050 Westerviks IBK P07 - CL 98 IC P06-07 7 - 7 Peter Johansson, Ellinor Johansson Totebo Sporthall
2019-01-19 11:30 142811053 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - IF Ariel P06-08 11 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-01-19 13:30 142811051 CL 98 IC P06-07 - Sandbäckshults IBK P06-07 15 - 0 Lindsdals Sporthall
2019-01-20 10:00 142811054 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 6 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-20 10:30 142811052 CL 98 IC P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 6 - 3 Falkenbergshallen
2019-01-20 12:30 142811055 FBC Kalmarsund P07 - Westerviks IBK P07 2 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
2019-01-26 10:30 142811056 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Kalmarsund P07 4 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-26 11:00 142811058 IF Ariel P06-08 - CL 98 IC P07 3 - 3 Kristdala Sporthall
2019-01-26 11:00 142811060 Sandbäckshults IBK P06-07 - Westerviks IBK P07 7 - 17 Krungårdshallen
2019-01-26 12:00 142811059 Ljungbyholms GOIF P05-07 - CL 98 IC P06-07 1 - 6 Ljungbyholms Sporthall
2019-01-26 14:15 142811057 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 7 - 6 Färjehallen
2019-02-02 12:00 142811063 Ljungbyholms GOIF P05-07 - FBC Kalmarsund P07 6 - 5 Ljungbyholms Sporthall
2019-02-02 12:30 142811064 Sandbäckshults IBK P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 5 - 18 Krungårdshallen
2019-02-02 14:30 142811065 Westerviks IBK P07 - CL 98 IC P07 3 - 5 Lars-Ove Ohlsson, Jimmy Wijk Skogshaga Sporthall
2019-02-03 11:00 142811062 IF Ariel P06-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 9 - 2 Kristdala Sporthall
2019-02-03 11:30 142811061 CL 98 IC P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 1 - 13 Falkenbergshallen
2019-02-09 09:30 142811066 CL 98 IC P07 - CL 98 IC P06-07 4 - 4 Falkenbergshallen
2019-02-09 12:30 142811070 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Westerviks IBK P07 2 - 12 Torslundahallen
2019-02-09 14:00 142811068 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 6 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-02-09 18:30 142811069 FBC Kalmarsund P07 - IF Ariel P06-08 5 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-10 11:00 142811067 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Sandbäckshults IBK P06-07 30 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-02-17 15:30 142811072 CL 98 IC P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 11 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-23 12:00 142811073 Ljungbyholms GOIF P05-07 - IF Ariel P06-08 5 - 7 Ljungbyholms Sporthall
2019-02-24 09:30 142811071 CL 98 IC P06-07 - FBC Kalmarsund P07 7 - 1 Falkenbergshallen
2019-02-24 11:00 142811075 Westerviks IBK P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 8 - 4 Lars-Ove Ohlsson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall
2019-02-24 14:00 142811074 Sandbäckshults IBK P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 2 - 15 Krungårdshallen
2019-03-02 17:00 142811079 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Ljungbyholms GOIF P05-07 3 - 6 Torslundahallen
2019-03-03 10:30 142811077 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - CL 98 IC P06-07 3 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-03 10:30 142811078 FBC Kalmarsund P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 14 - 4 Falkenbergshallen
2019-03-03 11:00 142811080 IF Ariel P06-08 - Westerviks IBK P07 12 - 6 Kristdala Sporthall
2019-03-03 12:30 142811076 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - CL 98 IC P07 13 - 8 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-09 11:30 142811082 CL 98 IC P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 7 - 1 Lindsdals Sporthall
2019-03-09 11:30 142811085 Westerviks IBK P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 11 - 2 Lars-Ove Ohlsson, Jimmy Wijk Skogshaga Sporthall
2019-03-09 12:30 142811084 Sandbäckshults IBK P06-07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 5 - 10 Krungårdshallen
2019-03-09 13:30 142811081 CL 98 IC P06-07 - IF Ariel P06-08 5 - 4 Lindsdals Sporthall
2019-03-09 14:00 142811083 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - FBC Kalmarsund P07 22 - 0 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-03-16 11:00 142811089 IF Ariel P06-08 - Sandbäckshults IBK P06-07 14 - 5 Kristdala Sporthall
2019-03-16 12:00 142811090 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Westerviks IBK P07 4 - 8 Ljungbyholms Sporthall
2019-03-16 12:30 142811088 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - CL 98 IC P06-07 2 - 5 Torslundahallen
2019-03-16 16:00 142811087 FBC Kalmarsund P07 - CL 98 IC P07 2 - 8 Falkenbergshallen
2019-03-17 10:00 142811086 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 8 - 8 Oskarshamns Sporthall A-hall
Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:30 142812003 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 7 Torslundahallen
2018-10-14 12:30 142812002 CL 98 IC P08/2 - Växjö IBK U P07/4 1 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2018-10-14 12:30 142812004 FBC Karlskrona P07/1 - Nybro IBK P07-08 13 - 13 Peter Stridmark Jändelskolan
2018-10-14 13:00 142812005 FBC Karlskrona P07/2 - Lessebo GoIF P06-08 31 - 3 Linus Gustafsson, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2018-10-20 14:00 142812010 Växjö IBK U P07/4 - CL 98 IC P08/1 18 - 1 Fortnox Arena B-hall
2018-10-20 15:00 142812008 Nybro IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 6 - 2 OG-Hallen
2018-10-21 12:00 142812009 Slätafly/SK IBK P07 - CL 98 IC P08/2 5 - 5 Torsås Sporthall
2018-10-21 14:00 142812007 Lessebo GoIF P06-08 - FBC Karlskrona P07/1 9 - 16 Lessebo Sporthall
2018-10-25 17:00 142812015 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Karlskrona P07/1 4 - 8 Axel Carlsson, Dante Wendel Vedeby Sporthall B
2018-10-27 10:30 142812013 CL 98 IC P08/2 - Nybro IBK P07-08 5 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2018-10-27 12:30 142812012 CL 98 IC P08/1 - Slätafly/SK IBK P07 7 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2018-10-28 13:00 142812014 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - Lessebo GoIF P06-08 6 - 17 Skansenhallen
2018-11-09 18:10 142812017 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - CL 98 IC P08/1 4 - 6 Torslundahallen
2018-11-10 11:00 142812019 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07 9 - 5 Peter Stridmark, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2018-11-11 14:00 142812020 Lessebo GoIF P06-08 - Nybro IBK P07-08 6 - 18 Lessebo Sporthall
2018-11-11 15:00 142812018 FBC Karlskrona P07/1 - Växjö IBK U P07/4 4 - 14 Nellie Skarpsvärd, Annie Sköldin Vedeby Sporthall B
2018-11-15 18:30 142812021 CL 98 IC P08/1 - CL 98 IC P08/2 2 - 2 Lindsdals Sporthall
2018-11-17 10:30 142812023 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07/1 5 - 4 Torsås Sporthall
2018-11-17 15:00 142812022 Nybro IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2 13 - 4 OG-Hallen
2018-11-18 11:00 142812024 Växjö IBK U P07/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 15 - 3 Norregårdskolan
2018-11-24 11:00 142812029 Lessebo GoIF P06-08 - Växjö IBK U P07/4 2 - 12 Lessebo Sporthall
2018-11-24 13:00 142812028 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/1 4 - 9 Axel Åberg, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2018-11-25 11:00 142812027 FBC Karlskrona P07/1 - CL 98 IC P08/2 8 - 11 Agaton Månsson, Eddy Emilsson Vedeby Sporthall B
2018-11-25 11:00 142812030 Nybro IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07 6 - 3 OG-Hallen
2018-12-02 12:30 142812032 CL 98 IC P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 6 - 4 Allaktivitetshuset, Rockneby
2018-12-02 14:30 142812031 CL 98 IC P08/1 - FBC Karlskrona P07/1 4 - 6 Allaktivitetshuset, Rockneby
2018-12-09 14:00 142812034 Växjö IBK U P07/4 - FBC Karlskrona P07/2 20 - 9 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 13:00 142812033 Slätafly/SK IBK P07 - Lessebo GoIF P06-08 4 - 10 Torsås Sporthall
2018-12-08 12:00 142812040 Slätafly/SK IBK P07 - Växjö IBK U P07/4 4 - 18 Torsås Sporthall
2018-12-08 13:00 142812037 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 7 - 12 Axel Carlsson, Linus Gustafsson Vedeby Sporthall B
2018-12-08 15:00 142812039 Nybro IBK P07-08 - CL 98 IC P08/1 6 - 0 OG-Hallen
2018-12-09 14:00 142812038 Lessebo GoIF P06-08 - CL 98 IC P08/2 5 - 12 Lessebo Sporthall
2018-12-15 14:30 142812043 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - FBC Karlskrona P07/1 3 - 10 Torslundahallen
2018-12-16 12:30 142812042 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 7 - 7 Allaktivitetshuset, Rockneby
2018-12-16 14:00 142812044 Växjö IBK U P07/4 - Nybro IBK P07-08 5 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-12-16 14:30 142812041 CL 98 IC P08/1 - Lessebo GoIF P06-08 13 - 5 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-01-12 11:00 142812047 Nybro IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/1 10 - 4 OG-Hallen
2019-01-12 12:30 142812049 Växjö IBK U P07/4 - CL 98 IC P08/2 8 - 2 Fagrabäcksskolan
2019-01-13 13:00 142812048 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 4 - 3 Torsås Sporthall
2019-01-13 14:00 142812046 Lessebo GoIF P06-08 - FBC Karlskrona P07/2 7 - 14 Lessebo Sporthall
2019-01-19 12:30 142812053 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - Nybro IBK P07-08 3 - 8 Torslundahallen
2019-01-20 12:30 142812052 CL 98 IC P08/2 - Slätafly/SK IBK P07 7 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-01-20 14:30 142812051 CL 98 IC P08/1 - Växjö IBK U P07/4 5 - 5 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-02-09 15:30 142812054 FBC Karlskrona P07/1 - Lessebo GoIF P06-08 WO (5 - 0) Jändelskolan
2019-01-26 11:00 142812058 Nybro IBK P07-08 - CL 98 IC P08/2 21 - 4 OG-Hallen
2019-01-26 13:00 142812056 FBC Karlskrona P07/1 - FBC Karlskrona P07/2 11 - 6 Axel Carlsson, Linus Gustafsson Vedeby Sporthall A
2019-01-27 12:00 142812059 Slätafly/SK IBK P07 - CL 98 IC P08/1 4 - 5 Torsås Sporthall
2019-01-27 14:00 142812057 Lessebo GoIF P06-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 3 - 13 Lessebo Sporthall
2019-02-02 11:00 142812062 Nybro IBK P07-08 - Lessebo GoIF P06-08 18 - 10 OG-Hallen
2019-02-03 12:30 142812061 CL 98 IC P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 7 - 4 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-02-03 13:00 142812063 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07/2 2 - 6 Torsås Sporthall
2019-02-03 16:00 142812064 Växjö IBK U P07/4 - FBC Karlskrona P07/1 5 - 3 Arabypark Arena
2019-02-09 13:00 142812069 FBC Karlskrona P07/2 - Nybro IBK P07-08 1 - 8 Malte Lennartsson, Oliver Petersson Vedeby Sporthall B
2019-02-09 14:15 142812067 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - Växjö IBK U P07/4 0 - 10 Torslundahallen
2019-02-10 12:30 142812068 FBC Karlskrona P07/1 - Slätafly/SK IBK P07 10 - 3 Axel Carlsson, Loke Berg Jändelskolan
2019-02-12 18:30 142812066 CL 98 IC P08/2 - CL 98 IC P08/1 3 - 3 Lindsdals Sporthall
2019-02-17 12:30 142812071 CL 98 IC P08/1 - FBC Karlskrona P07/2 6 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-02-24 09:00 142812074 Växjö IBK U P07/4 - Lessebo GoIF P06-08 24 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-02-24 12:30 142812072 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/1 0 - 8 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-03-02 15:30 142812073 Slätafly/SK IBK P07 - Nybro IBK P07-08 3 - 5 Torsås Sporthall
2019-03-03 11:00 142812077 FBC Karlskrona P07/1 - CL 98 IC P08/1 7 - 5 Malte Lennartsson, Oliver Petersson Vedeby Sporthall B
2019-03-03 12:30 142812076 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - CL 98 IC P08/2 6 - 5 Färjehallen
2019-03-03 13:00 142812078 FBC Karlskrona P07/2 - Växjö IBK U P07/4 7 - 12 Linus Gustafsson, Axel Carlsson Vedeby Sporthall B
2019-03-24 13:00 142812079 Lessebo GoIF P06-08 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 8 Lessebo Sporthall
2019-03-09 08:30 142812084 Växjö IBK U P07/4 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-03-09 14:15 142812083 FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 - FBC Karlskrona P07/2 6 - 8 Färjehallen
2019-03-10 12:30 142812082 CL 98 IC P08/2 - Lessebo GoIF P06-08 9 - 8 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-03-10 14:30 142812081 CL 98 IC P08/1 - Nybro IBK P07-08 6 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-03-16 11:00 142812087 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/2 5 - 4 Axel Åberg, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2019-03-16 13:00 142812089 Nybro IBK P07-08 - Växjö IBK U P07/4 8 - 5 OG-Hallen
2019-03-16 15:00 142812086 FBC Karlskrona P07/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/2 12 - 4 Peter Stridmark, Alvin Kangestad Jändelskolan
2019-03-17 14:00 142812088 Lessebo GoIF P06-08 - CL 98 IC P08/1 7 - 12 Lessebo Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis