Pantamera Mörkröd Medel (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 17:30 150371005 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF 3 - 3 Mimma Spasic, Mario Mallengren Vikingavallen
2020-09-27 13:30 150371003 Sköndals IK. - Farsta IBK (A) 2 - 8 Kari Malmros, Daniel Bjerdahl Sköndalshallen
2021-01-16 18:15 150371004 Älta IF (A) - Täby FC (D) Järla Sporthall
2020-10-04 11:15 150371012 AIK IBF (B) - Järfälla IBK 0 - 8 Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Ulriksdalshallen
2020-10-17 16:15 150371008 Hammarby IF IBF - Älta IF (A) 13 - 0 William Hilmersson, Filippa Ekman Sjöstadshallen
2020-11-29 18:15 150371009 Täby FC (D) - Sköndals IK. K-Rauta Arena
2020-10-10 15:00 150371017 Täby FC (B) - Järfälla IBK 7 - 5 Roger Nyström, Magnus Johnsson K-Rauta Arena
2020-10-10 19:30 150371018 Salems IF (B) - AIK IBF (B) 2 - 6 Erik Gustafsson, Johan Nima Skogsängshallen
2020-10-11 18:00 150371015 Sköndals IK. - Hammarby IF IBF 2 - 10 Tobias Jansson, Mikael Ferneback Sköndalshallen
2020-10-17 15:45 150371023 Farsta IBK (A) - Salems IF (B) 3 - 4 Hampus Viking, Mattias Patrik Robert Thorsén Farstahallen 3
2020-10-18 12:00 150371024 AIK IBF (B) - Täby FC (B) 3 - 3 Malva Sölvemark, Elliot Karlsson Ulriksdalshallen
2020-10-18 150371019 Järfälla IBK - Älta IF (A) Viksjö Sporthall
150371030 Salems IF (B) - Täby FC (D) Skogsängshallen
2020-10-24 09:30 150371029 Farsta IBK (A) - AIK IBF (B) 3 - 7 Osama Abaied, Johan Nima Farstahallen 1
2020-10-24 16:15 150371028 Älta IF (A) - Täby FC (B) 1 - 3 Gustav Levin, Daniel Bjerdahl Järla Sporthall
2020-10-25 16:00 150371027 Sköndals IK. - Järfälla IBK 1 - 10 Amanda Kaiser, Karima Sharipova Sköndalshallen
2020-11-07 11:30 150371035 Täby FC (D) - Farsta IBK (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson K-Rauta Arena
2020-11-07 15:30 150371034 Hammarby IF IBF - Salems IF (B) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Sjöstadshallen
2020-11-08 12:00 150371036 AIK IBF (B) - Älta IF (A) Emilia Tuomela, Sabina Åström Ulriksdalshallen
2020-11-08 14:00 150371031 Täby FC (B) - Sköndals IK. K-Rauta Arena
2020-11-14 14:45 150371041 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2020-11-15 10:15 150371040 Täby FC (D) - AIK IBF (B) K-Rauta Arena
2020-11-15 14:30 150371039 Sköndals IK. - Älta IF (A) Sköndalshallen
2020-11-21 18:15 150371047 Hammarby IF IBF - Täby FC (D) Sjöstadshallen
2020-11-22 12:00 150371045 Järfälla IBK - Salems IF (B) Viksjö Sporthall
2020-11-22 13:45 150371048 AIK IBF (B) - Sköndals IK. Ulriksdalshallen
2020-11-27 19:45 150371051 Hammarby IF IBF - AIK IBF (B) Sjöstadshallen
2020-11-28 11:15 150371053 Farsta IBK (A) - Järfälla IBK Farstahallen 1
2020-11-29 14:45 150371054 Salems IF (B) - Täby FC (B) Skogsängshallen
2020-12-05 16:00 150371056 Älta IF (A) - Salems IF (B) Järla Sporthall
2020-12-05 17:30 150371057 Täby FC (B) - Farsta IBK (A) K-Rauta Arena
2020-12-06 14:30 150371058 Järfälla IBK - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2020-12-12 11:45 150371065 Farsta IBK (A) - Älta IF (A) Farstahallen 1
2020-12-12 14:15 150371066 Salems IF (B) - Sköndals IK. Skogsängshallen
2020-12-12 15:30 150371063 Hammarby IF IBF - Järfälla IBK Sjöstadshallen
2020-12-13 18:45 150371064 Täby FC (D) - Täby FC (B) K-Rauta Arena
2020-12-19 09:30 150371070 Farsta IBK (A) - Sköndals IK. Farstahallen 1
2020-12-19 17:00 150371068 Hammarby IF IBF - Täby FC (B) Skanstullshallen
2020-12-20 10:45 150371069 Täby FC (D) - Älta IF (A) Grindtorpshallen
2021-01-09 18:30 150371076 Älta IF (A) - Hammarby IF IBF Järla Sporthall
2021-01-10 09:45 150371075 Sköndals IK. - Täby FC (D) Sköndalshallen
2021-01-10 15:30 150371078 Järfälla IBK - AIK IBF (B) Viksjö Sporthall
2021-01-17 12:00 150371081 Hammarby IF IBF - Sköndals IK. Eriksdalshallen
2021-01-17 12:15 150371079 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2021-01-17 14:00 150371084 AIK IBF (B) - Salems IF (B) Ulriksdalshallen
2021-01-23 14:15 150371088 Älta IF (A) - Järfälla IBK Järla Sporthall
2021-01-24 14:15 150371090 Salems IF (B) - Farsta IBK (A) Skogsängshallen
2021-01-24 17:45 150371089 Täby FC (B) - AIK IBF (B) K-Rauta Arena
2021-01-31 10:15 150371095 Täby FC (D) - Salems IF (B) K-Rauta Arena
2021-01-31 14:30 150371092 Järfälla IBK - Sköndals IK. Viksjö Sporthall
2021-01-31 15:30 150371096 AIK IBF (B) - Farsta IBK (A) Ulriksdalshallen
2021-01-31 19:15 150371091 Täby FC (B) - Älta IF (A) K-Rauta Arena
2021-02-06 11:30 150371101 Farsta IBK (A) - Täby FC (D) Farstahallen 3
2021-02-06 17:15 150371100 Älta IF (A) - AIK IBF (B) Järla Sporthall
2021-02-07 15:45 150371099 Sköndals IK. - Täby FC (B) Sköndalshallen
2021-02-07 18:00 150371102 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF Skogsängshallen
2021-02-13 15:30 150371103 Älta IF (A) - Sköndals IK. Järla Sporthall
2021-02-13 19:15 150371107 Hammarby IF IBF - Farsta IBK (A) Sjöstadshallen
2021-02-14 14:30 150371108 AIK IBF (B) - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2021-02-21 12:45 150371112 Täby FC (D) - Hammarby IF IBF K-Rauta Arena
2021-02-21 16:00 150371114 Salems IF (B) - Järfälla IBK Skogsängshallen
2021-02-21 18:15 150371111 Sköndals IK. - AIK IBF (B) Sköndalshallen
2021-03-14 11:00 150371118 Järfälla IBK - Farsta IBK (A) Viksjö Sporthall
2021-03-14 11:30 150371117 Täby FC (B) - Salems IF (B) K-Rauta Arena
2021-03-14 15:00 150371120 AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF Tallbackaskolan
2021-03-20 14:00 150371125 Farsta IBK (A) - Täby FC (B) Farstahallen 1
2021-03-21 09:15 150371124 Täby FC (D) - Järfälla IBK K-Rauta Arena
2021-03-21 16:00 150371126 Salems IF (B) - Älta IF (A) Skogsängshallen
2021-03-27 15:15 150371129 Älta IF (A) - Farsta IBK (A) Järla Sporthall
2021-03-28 09:00 150371130 Täby FC (B) - Täby FC (D) K-Rauta Arena
2021-03-28 12:15 150371128 Sköndals IK. - Salems IF (B) Sköndalshallen
2021-03-28 18:00 150371131 Järfälla IBK - Hammarby IF IBF Viksjö Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Täby FC (B) 4 2 2 0 16-12 4 8
2. Hammarby IF IBF 3 2 1 0 26-5 21 7
3. AIK IBF (B) 4 2 1 1 16-16 0 7
4. Järfälla IBK 3 2 0 1 23-8 15 6
5. Farsta IBK (A) 3 1 0 2 14-13 1 3
6. Salems IF (B) 2 1 0 1 6-9 -3 3
7. Täby FC (D) 0 0 0 0 0-0 0 0
8. Älta IF (A) 2 0 0 2 1-16 -15 0
9. Sköndals IK. 3 0 0 3 5-28 -23 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-25 18:15 150370003 Täby FC (A) - Väsby AIK 2 - 3 Jonas Edström, Fredrik Hallenberg K-Rauta Arena
2020-09-26   Uppskj. 150370001 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Uppskj. Hammarbackens Sporthall
2020-09-26 16:00 150370002 Rosersberg Arlanda IBK - IBF Offensiv Lidingö 8 - 0 Joel Sandberg, Thomas Larsson Ekilla Sporthall
2020-10-10 09:00 150370006 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK (A) 2 - 10 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Hässelbyhallen
2020-10-10 16:00 150370008 Väsby AIK - Rosersberg Arlanda IBK 4 - 4 Jan Erik Kristofersson, Ludwig Idevall Smedsgärdshallen
2020-10-10 18:30 150370009 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK 2 - 2 Fredrik Hallenberg, William Hilmersson Bodals Bollhall
2020-10-16 18:15 150370013 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK 4 - 7 Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk K-Rauta Arena
2020-10-17 13:15 150370015 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF (A) 6 - 3 Lars Sundlöf, Fredrik Hallenberg Bodals Bollhall
2020-10-17   Uppskj. 150370011 Vallentuna IBK - Väsby AIK Uppskj. Hammarbackens Sporthall
2020-10-21   Uppskj. 150370019 Väsby AIK - IBF Offensiv Lidingö Uppskj. Väsby skolan
2020-10-25 12:45 150370017 Hässelby SK IBK - Rosersberg Arlanda IBK 3 - 7 Johan Nima, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2020-10-25 16:00 150370020 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) 4 - 1 Lars Sundlöf, Ricky Bagge Björkebyhallen
2020-11-07 14:00 150370023 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson K-Rauta Arena
2020-11-08 13:15 150370024 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (A) Väsby skolan
2020-11-08 15:45 150370021 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-13 20:00 150370028 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö Riddersvik
2020-11-15 11:45 150370026 Rotebro IS IBK (A) - Rosersberg Arlanda IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-11-15 13:30 150370030 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2020-11-20 19:15 150370031 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 11:30 150370032 Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC (A) Ekilla Sporthall
2020-11-21 18:30 150370034 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Väsby skolan
2020-11-28 15:00 150370037 Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Rotebrohallen (Nya)
2020-11-29 09:00 150370036 Täby FC (A) - Vallentuna IBK K-Rauta Arena
2020-11-29 17:00 150370040 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rosersberg Arlanda IBK Björkebyhallen
2020-12-02 19:00 150370044 Väsby AIK - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2020-12-04 19:30 150370045 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Bodals Bollhall
2020-12-05 16:45 150370042 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Hässelbyhallen
2020-12-06 17:15 150370041 Vallentuna IBK - Rosersberg Arlanda IBK Hammarbackens Sporthall
2020-12-09 19:00 150370048 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2020-12-11 19:30 150370049 IBF Offensiv Lidingö - Rosersberg Arlanda IBK Bodals Bollhall
2020-12-12 19:45 150370050 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK Björkebyhallen
2020-12-19 16:30 150370052 Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK Ekilla Sporthall
2020-12-20 10:00 150370054 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-12-20 14:15 150370051 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
2021-01-17 13:15 150370059 Väsby AIK - Vallentuna IBK Väsby skolan
2021-01-17 15:15 150370060 Bele Barkarby IF IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Björkebyhallen
2021-01-17 15:45 150370057 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2021-01-23 10:30 150370062 Rosersberg Arlanda IBK - Hässelby SK IBK Ekilla Sporthall
2021-01-24 13:30 150370064 Rotebro IS IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-01-24 17:15 150370065 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK Bodals Bollhall
2021-01-30 12:45 150370068 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK Hässelbyhallen
2021-01-31 10:45 150370066 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Töjnahallen
2021-01-31 13:15 150370070 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK Björkebyhallen
2021-02-06 14:30 150370072 Rosersberg Arlanda IBK - Rotebro IS IBK (A) Ekilla Sporthall
2021-02-06 15:30 150370075 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK Bodals Bollhall
2021-02-14 19:00 150370073 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) K-Rauta Arena
2021-02-20 16:45 150370077 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-02-21 12:00 150370079 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Hässelbyhallen
2021-02-21 14:00 150370076 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK K-Rauta Arena
2021-03-20 11:00 150370082 Rosersberg Arlanda IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Ekilla Sporthall
2021-03-20 17:30 150370081 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-21 16:00 150370085 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK (A) Bodals Bollhall
2021-03-27 10:30 150370086 Rosersberg Arlanda IBK - Vallentuna IBK Ekilla Sporthall
2021-03-27 16:30 150370087 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö K-Rauta Arena
2021-03-28 13:00 150370088 Rotebro IS IBK (A) - Väsby AIK Rotebrohallen (Nya)
2021-03-28 17:30 150370090 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK Björkebyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Rosersberg Arlanda IBK 3 2 1 0 19-7 12 7
2. Väsby AIK 2 1 1 0 7-6 1 4
3. IBF Offensiv Lidingö 3 1 1 1 8-13 -5 4
4. Rotebro IS IBK (A) 2 1 0 1 11-6 5 3
5. Bele Barkarby IF IBF (A) 2 1 0 1 7-7 0 3
6. Hässelby SK IBK 3 1 0 2 12-21 -9 3
7. Vallentuna IBK 1 0 1 0 2-2 0 1
8. Täby FC (A) 2 0 0 2 6-10 -4 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150372002 Huddinge IBS - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2020-09-26 13:30 150372001 Vendelsö IK - Salems IF 9 - 5 Imtiaz Karim, Theodore Hurtig Lyckeby Sporthall
2020-09-26 14:45 150372004 Ingarö IF - Saltsjöbadens IF 11 - 3 Didrik Axen, Wilmer Axén Ingarö Sporthall
2020-09-26 19:15 150372003 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 4 Petra Dynesius, Sam Varahram Tullingehallen
2020-10-10 15:15 150372008 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS 4 - 6 Daniel Bjerdahl, Adam Lönnborg Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 18:15 150372010 Salems IF - Täby FC (C) 4 - 11 Erik Gustafsson, Johan Nima Skogsängshallen
2020-10-11 10:45 150372007 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge 6 - 4 Daniel Mårtensson, Johan Hessing Fisksätra sporthall
2021-01-09 11:45 150372009 Högdalens AIS - Vendelsö IK Högdalshallen
150372015 Högdalens AIS - Salems IF
2020-10-16 18:45 150372012 Huddinge IBS - Saltsjöbadens IF 10 - 2 Johnny Mikael Claesson, Sam Varahram Tomtbergahallen
2020-10-17 14:45 150372011 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (B) 10 - 1 Christian Berger, Daniel Bjerdahl Lyckeby Sporthall
2020-11-28 15:30 150372014 Ingarö IF - Täby FC (C) Ingarö Sporthall
150372019 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS Kämpetorpshallen 1
2020-10-04 12:45 150372016 Täby FC (C) - FBI Tullinge 3 - 3 Jonas Edström, William Albrecht K-Rauta Arena
2020-10-24 17:00 150372020 Salems IF - Ingarö IF 1 - 7 Shabbir Ahmed, Kent Budell Skogsängshallen
2020-10-25 16:00 150372018 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK 1 - 7 Sadjad Nima, Johan Hessing Fisksätra sporthall
2020-11-07 11:30 150372025 Högdalens AIS - Saltsjöbadens IF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Högdalshallen
2020-11-07 13:30 150372022 Huddinge IBS - Täby FC (C) , Ej offentliggjord Tomtbergahallen
2020-11-08 17:45 150372023 FBI Tullinge - Ingarö IF Tullingehallen
2020-12-04 18:30 150372024 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Västertorpshallen
2020-11-14 13:00 150372026 Ingarö IF - Huddinge IBS Ingarö Sporthall
2020-11-15 10:00 150372027 Täby FC (C) - Vendelsö IK Tibblehallen CC
2020-11-15 10:45 150372029 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Fisksätra sporthall
2020-11-15 14:45 150372030 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
2020-11-21 12:45 150372035 Högdalens AIS - Täby FC (C) Högdalshallen
2020-11-21 17:45 150372031 Vendelsö IK - Ingarö IF Lyckeby Sporthall
2020-11-22 09:30 150372033 Saltsjöbadens IF - Salems IF Fisksätra sporthall
2020-11-22 16:30 150372032 Huddinge IBS - FBI Tullinge Glömstahallen
2020-11-29 10:15 150372038 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (B) K-Rauta Arena
2020-11-29 16:00 150372040 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2020-11-29 18:30 150372036 FBI Tullinge - Vendelsö IK Tullingehallen
2021-02-06 13:15 150372037 Ingarö IF - Högdalens AIS Ingarö Sporthall
2020-12-05 11:45 150372045 Högdalens AIS - FBI Tullinge Högdalshallen
2020-12-06 10:15 150372043 Saltsjöbadens IF - Täby FC (C) Fisksätra sporthall
2020-12-06 18:15 150372044 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Kämpetorpshallen 1
2021-02-13 16:45 150372041 Vendelsö IK - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2020-12-12 13:00 150372048 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 1
2020-12-12 15:15 150372049 Högdalens AIS - Huddinge IBS Högdalshallen
2020-12-13 10:45 150372047 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
2020-12-13 14:45 150372050 Salems IF - Vendelsö IK Skogsängshallen
2020-11-14 16:00 150372053 FBI Tullinge - Saltsjöbadens IF Tullingehallen
2020-12-18 18:45 150372052 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2020-12-19 13:30 150372051 Vendelsö IK - Högdalens AIS Lyckeby Sporthall
2020-12-20 15:15 150372055 Täby FC (C) - Salems IF K-Rauta Arena
2021-01-16 12:30 150372056 Täby FC (C) - Ingarö IF K-Rauta Arena
2021-01-16 14:45 150372059 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK Kämpetorpshallen 1
2021-01-16 16:45 150372060 Salems IF - Högdalens AIS Skogsängshallen
2021-01-17 09:30 150372058 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS Fisksätra sporthall
2021-01-23 13:15 150372061 Vendelsö IK - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2021-01-23 13:30 150372065 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (B) Högdalshallen
2021-01-23 15:30 150372064 Ingarö IF - Salems IF Ingarö Sporthall
2021-01-24 16:15 150372063 FBI Tullinge - Täby FC (C) Tullingehallen
2021-01-30 13:00 150372066 Ingarö IF - FBI Tullinge Ingarö Sporthall
2021-01-30 16:30 150372070 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (B) Skogsängshallen
2021-01-31 18:00 150372067 Täby FC (C) - Huddinge IBS K-Rauta Arena
2021-01-31 19:30 150372069 Saltsjöbadens IF - Högdalens AIS Ormingehallen
2021-02-05 18:45 150372072 Huddinge IBS - Ingarö IF Tomtbergahallen
2021-02-06 16:15 150372074 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 18:00 150372073 FBI Tullinge - Salems IF Tullingehallen
2021-02-07 14:30 150372071 Vendelsö IK - Täby FC (C) Lyckeby Sporthall
2021-02-20 11:30 150372078 Täby FC (C) - Högdalens AIS K-Rauta Arena
2021-02-20 13:45 150372077 Ingarö IF - Vendelsö IK Ingarö Sporthall
2021-02-21 17:15 150372080 Salems IF - Saltsjöbadens IF Skogsängshallen
2021-02-21 18:45 150372076 FBI Tullinge - Huddinge IBS Tullingehallen
2021-03-19 18:45 150372082 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2021-03-20 10:00 150372085 Högdalens AIS - Ingarö IF Farstahallen 3
2021-03-20 13:00 150372084 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 1
2021-03-20 14:30 150372081 Vendelsö IK - FBI Tullinge Lyckeby Sporthall
2021-03-26 18:45 150372086 Huddinge IBS - Vendelsö IK Tomtbergahallen
2021-03-27 14:30 150372088 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Ingarö Sporthall
2021-03-27 15:15 150372087 FBI Tullinge - Högdalens AIS Tullingehallen
2021-03-27 17:45 150372089 Täby FC (C) - Saltsjöbadens IF K-Rauta Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vendelsö IK 3 3 0 0 26-7 19 9
2. Ingarö IF 2 2 0 0 18-4 14 6
3. Huddinge IBS 2 2 0 0 16-6 10 6
4. Täby FC (C) 2 1 1 0 14-7 7 4
5. Älvsjö AIK IBF (B) 3 1 0 2 9-18 -9 3
6. Saltsjöbadens IF 4 1 0 3 12-32 -20 3
7. FBI Tullinge 3 0 1 2 9-13 -4 1
8. Högdalens AIS 0 0 0 0 0-0 0 0
9. Salems IF 3 0 0 3 10-27 -17 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis