Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF (B) Henrik Hedman henrik.hedman@hmpartners.se Svart/Vit/Svartgula
Bromma KFUK-KFUM (B) Jennie Stengård jennie.stengard@innebandy.se 072-2254059 Blå/Blå/Vit
Ekerö IK (A) David Samuelsson David.samuelsson@gmail.com 070-222 08 53 Mörkblå m gula ränder
FBI Tullinge (A) Henrik Gran henrikgran01@gmail.com Orange/Svart/Svart
Hammarby IF IBF Robert Lundström afcdons@hotmail.com +46702508731 grön vit/vit/vit
Högalids IF Elisabet Wahl elisabet.wahl@milsbo.se 070-4478351 vit/blå/vit
Högdalens AIS Mina Bredberg mina.mahishi@hotmail.com 0704103407 Röd/Svart/Svart
Karlbergs BK Peter Sveden petersveden@hotmail.com Röd
Mariebergs SK Fredrik Jansson jansson.fredrik@gmail.com 0761355050 röd/blå/röda
Nacka Wallenstam IBK (D) Maria Blom mariacharlotta.mb@gmail.com 0704504976 VIT/SVART/VIT
Norrtulls SK Anders Fagerlund anders.fagerlund@gmail.com 070-768 51 52 Gul/Svart/Gul
Skogås/Trångsund IBK (A) Krister Junghahn kristerjunghahn@hotmail.com 0738465613 Blå/Blå/Blå
Sköndals IK Björn Oldeen bjorn.oldeen@cmore.se 0707704535 Blå/Svart/Svart
Sörskogens IF Daniel Malmgren Daniel.malmgren@live.se Röd/Röd/Svart
Vendelsö IK (A) Lars Lyxell lars@lyxell.com 0733168228 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (B) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Älta IF Stefan Möller stefan.moller@amesto.se 0709619012 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (A) Joakim Lindgren joakim_lindgren69@hotmail.com Blå/blå/blå
Älvsjö AIK IBF (C) Tomas Eriksson tomerik67@gmail.com 0761669446 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK IBF (D) Johan Andersen mail@johanandersen.se Blå/Blå/Blå
Ängby IF (B) Henrik Jevrell henrik@jevrell.se 0706562233 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK
2019-09-28 11:00 1 FBI Tullinge (A) - Älta IF Storvretens Sporthall 67
2019-09-28 11:00 1 Högalids IF - Vendelsö IK (A) Liljeholmshallen 1
2019-09-28 13:15 1 Karlbergs BK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2019-09-28 14:15 1 Mariebergs SK - Skogås/Trångsund IBK (A) Engelbrektshallen
2019-09-28 16:15 1 Högdalens AIS - Sörskogens IF Bandhagshallen
2019-09-29 09:30 1 Älvsjö AIK IBF (C) - Ekerö IK (A) Västertorpshallen
2019-09-29 11:30 1 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (B) Eriksdalshallen
2019-12-07 12:00 1 Älvsjö AIK IBF (D) - Bromma KFUK-KFUM (B) Sätrahallen
Omgång 2
2 Nacka Wallenstam IBK (D) - Mariebergs SK
2019-10-05 08:30 2 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Mälaröhallen
2019-10-05 13:15 2 Norrtulls SK - Karlbergs BK Engelbrektshallen
2019-10-05 16:45 2 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ängby IF (B) Riddersvik
2019-10-06 09:00 2 Sköndals IK - Högalids IF Sköndalshallen
2019-10-06 09:00 2 Skogås/Trångsund IBK (A) - Högdalens AIS Skogåshallen
2019-10-06 09:30 2 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF Glömstahallen
2019-10-06 10:00 2 AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Ulriksdalshallen
2019-10-06 13:00 2 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (D) Stavsborgshallen
2019-10-26 09:00 2 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
Omgång 3
3 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Bandhagshallen
2019-10-12 09:00 3 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2019-10-12 09:00 3 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Storvretens Sporthall 51
2019-10-12 09:15 3 Högalids IF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2019-10-12 10:00 3 Ekerö IK (A) - AIK IBF (B) Tappströms Bollhall 20
2019-10-12 11:00 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Sätrahallen
2019-10-12 11:00 3 Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsund IBK (A) Sjöstadshallen
2019-10-12 12:15 3 Karlbergs BK - Mariebergs SK Gärdeshallen
2019-10-12 15:00 3 Ängby IF (B) - Älta IF Ärvingehallen
2019-10-13 10:00 3 Älvsjö AIK IBF (D) - Vendelsö IK (A) Västertorpshallen
Omgång 4
4 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hammarby IF IBF
2019-10-19 09:00 4 Vendelsö IK (A) - Ängby IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-10-19 09:30 4 Mariebergs SK - Högalids IF Stora Mossen 1
2019-10-19 10:00 4 Värmdö IF (B) - Ekerö IK (A) Värmdö sporthall
2019-10-19 12:00 4 Karlbergs BK - Högdalens AIS Gärdeshallen
2019-10-19 13:00 4 Norrtulls SK - FBI Tullinge (A) Gärdeshallen
2019-10-19 13:30 4 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (C) Kvarnbergshallen
2019-10-20 09:00 4 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (D) Sköndalshallen
2019-10-20 10:00 4 AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Ulriksdalshallen
2019-10-20 13:00 4 Älta IF - Bromma KFUK-KFUM (B) Stavsborgshallen
Omgång 5
2019-11-09 09:00 5 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Sätrahallen
2019-11-09 09:00 5 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vendelsö IK (A) Stora Mossen 1
2019-11-09 09:00 5 Ekerö IK (A) - Sörskogens IF Mälaröhallen
2019-11-09 09:45 5 Högalids IF - Högdalens AIS Liljeholmshallen 1
2019-11-09 10:00 5 Hammarby IF IBF - Karlbergs BK Sjöstadshallen
2019-11-09 13:30 5 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK Rikstenshallen 41
2019-11-10 10:15 5 Ängby IF (B) - Sköndals IK Grimstahallen
2019-11-10 11:30 5 Älvsjö AIK IBF (C) - Skogås/Trångsund IBK (A) Västertorpshallen
2019-11-10 12:30 5 Älvsjö AIK IBF (D) - Norrtulls SK Västertorpshallen
2019-11-10 14:15 5 AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Tallbackaskolan
Omgång 6
6 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (C)
2019-10-26 11:15 6 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2019-11-16 09:00 6 Vendelsö IK (A) - Älta IF Lyckeby Sporthall
2019-11-16 09:30 6 Högdalens AIS - FBI Tullinge (A) Högdalshallen
2019-11-16 17:15 6 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (D) Gärdeshallen
2019-11-17 08:15 6 Sörskogens IF - AIK IBF (B) Glömstahallen
2019-11-17 09:15 6 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
2019-11-17 10:00 6 Sköndals IK - Bromma KFUK-KFUM (B) Sköndalshallen
2019-11-17 10:00 6 Skogås/Trångsund IBK (A) - Ekerö IK (A) Skogåshallen
2019-12-14 13:00 6 Norrtulls SK - Ängby IF (B) Hjorthagshallen
Omgång 7
7 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Mälaröhallen
2019-11-23 09:00 7 Bromma KFUK-KFUM (B) - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2019-11-23 09:00 7 Älvsjö AIK IBF (D) - Högdalens AIS Sätrahallen
2019-11-23 11:00 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (A) Sätrahallen
2019-11-23 11:00 7 Ängby IF (B) - Mariebergs SK Stora Mossen 1
2019-11-23 12:30 7 Värmdö IF (B) - Sörskogens IF Värmdö sporthall
2019-11-23 13:00 7 Älvsjö AIK IBF (C) - Karlbergs BK Sätrahallen
2019-11-23 14:30 7 FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF Rikstenshallen 36
2019-11-24 10:00 7 AIK IBF (B) - Skogås/Trångsund IBK (A) Ulriksdalshallen
2019-11-24 13:00 7 Älta IF - Sköndals IK Stavsborgshallen
Omgång 8
8 Nacka Wallenstam IBK (D) - AIK IBF (B)
2019-11-30 09:00 8 Skogås/Trångsund IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2019-11-30 09:15 8 Högdalens AIS - Ängby IF (B) Högdalshallen
2019-11-30 10:00 8 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (D) Sjöstadshallen
2019-11-30 10:30 8 Karlbergs BK - Ekerö IK (A) Gärdeshallen
2019-11-30 11:00 8 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (C) Sjöstadshallen
2019-11-30 11:30 8 Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM (B) Gärdeshallen
2019-11-30 12:30 8 Norrtulls SK - Älta IF Gärdeshallen
2019-11-30 14:15 8 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnbergshallen
2019-12-01 10:00 8 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Sköndalshallen
Omgång 9
9 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2019-12-07 09:00 9 Vendelsö IK (A) - Norrtulls SK Lyckeby Sporthall
2019-12-07 10:00 9 Ekerö IK (A) - Högalids IF Mälaröhallen
2019-12-07 11:00 9 Älvsjö AIK IBF (C) - FBI Tullinge (A) Sätrahallen
2019-12-07 13:00 9 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Sätrahallen
2019-12-08 09:00 9 Sörskogens IF - Skogås/Trångsund IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-12-08 09:45 9 Ängby IF (B) - Hammarby IF IBF Grimstahallen
2019-12-08 13:00 9 Älta IF - Mariebergs SK Stavsborgshallen
2019-12-08 14:00 9 AIK IBF (B) - Karlbergs BK Tallbackaskolan
2019-12-14 10:30 9 Bromma KFUK-KFUM (B) - Högdalens AIS Stora Mossen 1
Omgång 10
2020-01-11 09:15 10 Karlbergs BK - Värmdö IF (B) Gärdeshallen
2020-01-11 10:00 10 Skogås/Trångsund IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Skogåshallen
2020-01-11 10:00 10 Mariebergs SK - Vendelsö IK (A) Stora Mossen 1
2020-01-11 10:00 10 Älvsjö AIK IBF (D) - Älvsjö AIK IBF (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 10:15 10 Högalids IF - AIK IBF (B) Liljeholmshallen 1
2020-01-11 12:00 10 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2020-01-11 13:15 10 Norrtulls SK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2020-01-11 13:15 10 FBI Tullinge (A) - Ekerö IK (A) Rikstenshallen 67
2020-01-11 17:30 10 Högdalens AIS - Älta IF Bandhagshallen
2020-01-12 09:00 10 Hammarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM (B) Sjöstadshallen
Omgång 11
2020-01-12 15:30 11 Vendelsö IK (A) - Högdalens AIS Lyckeby Sporthall
2020-01-18 10:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Norrtulls SK Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 10:00 11 Värmdö IF (B) - Högalids IF Värmdö sporthall
2020-01-19 09:00 11 Sköndals IK - Mariebergs SK Sköndalshallen
2020-01-19 09:30 11 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (D) Mälaröhallen
2020-01-19 10:00 11 AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) Ulriksdalshallen
2020-01-19 10:00 11 Ängby IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Grimstahallen
2020-01-19 11:00 11 Sörskogens IF - Karlbergs BK Glömstahallen
2020-01-19 11:30 11 Skogås/Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogåshallen
2020-01-19 13:00 11 Älta IF - Hammarby IF IBF Stavsborgshallen
Omgång 12
2020-01-25 09:45 12 Högalids IF - Sörskogens IF Liljeholmshallen 1
2020-01-25 10:00 12 Älvsjö AIK IBF (C) - Bromma KFUK-KFUM (B) Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 11:00 12 Älvsjö AIK IBF (D) - AIK IBF (B) Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 12:00 12 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2020-01-25 13:15 12 Karlbergs BK - Skogås/Trångsund IBK (A) Engelbrektshallen
2020-01-25 13:30 12 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (A) Sjöstadshallen
2020-01-25 13:30 12 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (B) Rikstenshallen 63
2020-01-25 14:30 12 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2020-01-25 15:00 12 Ängby IF (B) - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
2020-01-26 13:15 12 Mariebergs SK - Norrtulls SK Stora Mossen 1
Omgång 13
2020-02-08 09:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 10:45 13 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2020-02-08 12:15 13 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK (D) Gärdeshallen
2020-02-08 13:15 13 Norrtulls SK - Högdalens AIS Gärdeshallen
2020-02-09 09:00 13 Skogås/Trångsund IBK (A) - Högalids IF Skogåshallen
2020-02-09 09:00 13 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2020-02-09 09:00 13 AIK IBF (B) - Ängby IF (B) Ulriksdalshallen
2020-02-09 09:15 13 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Värmdö sporthall
2020-02-09 13:00 13 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C) Stavsborgshallen
2020-02-09 16:00 13 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ekerö IK (A) Grimstahallen
Omgång 14
2020-02-15 09:00 14 Älvsjö AIK IBF (C) - Vendelsö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 10:00 14 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Liljeholmshallen 1
2020-02-15 10:00 14 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsund IBK (A) Tullingehallen 55
2020-02-15 10:00 14 Ekerö IK (A) - Älta IF Tappströms Bollhall
2020-02-15 10:30 14 Bromma KFUK-KFUM (B) - AIK IBF (B) Riddersvik
2020-02-15 11:00 14 Älvsjö AIK IBF (D) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 12:15 14 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) Gärdeshallen
2020-02-15 14:15 14 Högdalens AIS - Mariebergs SK Bandhagshallen
2020-02-16 09:00 14 Ängby IF (B) - Värmdö IF (B) Grimstahallen
2020-02-16 16:00 14 Hammarby IF IBF - Norrtulls SK Eriksdalshallen
Omgång 15
15 Karlbergs BK - Högalids IF Gärdeshallen
2020-03-01 09:00 15 Sörskogens IF - Ängby IF (B) Glömstahallen
2020-03-01 10:30 15 Värmdö IF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Värmdö sporthall
2020-03-07 09:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Högdalens AIS Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 09:00 15 Mariebergs SK - Hammarby IF IBF Stora Mossen 1
2020-03-07 12:00 15 Vendelsö IK (A) - Ekerö IK (A) Lyckeby Sporthall
2020-03-07 13:15 15 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A) Järla Sporthall
2020-03-08 08:45 15 Skogås/Trångsund IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (D) Skogåshallen
2020-03-08 09:00 15 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (C) Sköndalshallen
2020-03-08 13:00 15 Älta IF - AIK IBF (B) Stavsborgshallen
Omgång 16
16 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (A)
16 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS
16 FBI Tullinge (A) - Karlbergs BK Storvretens Sporthall
16 Älvsjö AIK IBF (C) - Norrtulls SK Kämpetorpshallen 2
16 Ängby IF (B) - Skogås/Trångsund IBK (A) Riddersvik
16 Ekerö IK (A) - Sköndals IK
16 AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A) Ulriksdalshallen
16 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2020-02-01 13:45 16 Älvsjö AIK IBF (D) - Nacka Wallenstam IBK (D) Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 14:30 16 Bromma KFUK-KFUM (B) - Sörskogens IF Stora Mossen 1
Omgång 17
17 Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF Västertorpshallen
17 Högalids IF - FBI Tullinge (A) Liljeholmshallen 1
17 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (D) Engelbrektshallen
17 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (C) Stora Mossen 1
17 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
17 Skogås/Trångsund IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Skogåshallen
17 Sköndals IK - AIK IBF (B) Sköndalshallen
17 Sörskogens IF - Älta IF Glömstahallen
17 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (B) Lyckeby Sporthall
2020-02-02 14:00 17 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ängby IF (B) Myrsjöskolan
Omgång 18
18 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Rikstenshallen
18 Älvsjö AIK IBF (D) - Högalids IF Kämpetorpshallen 2
18 Älvsjö AIK IBF (C) - Högdalens AIS Kämpetorpshallen 2
18 Ängby IF (B) - Karlbergs BK Grimstahallen
18 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK Mälaröhallen
18 Bromma KFUK-KFUM (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Stora Mossen 1
18 AIK IBF (B) - Norrtulls SK Ulriksdalshallen
18 Älta IF - Skogås/Trångsund IBK (A) Stavsborgshallen
18 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
18 Vendelsö IK (A) - Sörskogens IF Lyckeby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis