Pantamera F Blå Lätt-Svår (09-10) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150367005 Ekerö IK (B) - Rosersbergs IK
2016-10-01 12:00 150367002 Vallentuna IBK - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2016-10-01 15:00 150367004 Täby FC (B) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2016-10-01 16:00 150367003 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2016-10-08 09:30 150367008 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2016-10-08 11:00 150367009 Ängby IF (B) - Täby FC (F) Stora Mossen 1
2016-10-08 12:30 150367010 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-08 13:00 150367011 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2016-10-15 11:00 150367014 Vallentuna IBK - Ängby IF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-10-15 15:00 150367015 Täby FC (F) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2016-10-16 09:15 150367013 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2016-10-22 10:30 150367021 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Rosershallen
2016-10-22 13:30 150367023 Vaxholms IBF - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-23 13:00 150367022 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (A) Vällingbyhallen Lilla
150367028 Täby FC (B) - Ekerö IK (B)
150367030 Täby FC (D) - Ängby IF (B)
2016-10-30 17:00 150367025 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Hackstahallen
150367031 Ekerö IK (B) - Täby FC (F)
2016-11-12 09:00 150367035 Ängby IF (B) - Vaxholms IBF Stora Mossen 1
2016-11-13 10:00 150367034 Rosersbergs IK - Täby FC (D) Råbergshallen
150367038 Vallentuna IBK - Ekerö IK (B)
2016-11-19 13:00 150367041 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2016-11-20 10:00 150367039 Täby FC (F) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
150367044 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (A)
2016-11-26 10:30 150367047 Rosersbergs IK - Ängby IF (B) Rosershallen
2016-11-26 13:00 150367043 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
150367054 Täby FC (D) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan B
2016-12-03 09:15 150367049 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 09:45 150367050 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
150367057 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF
2016-12-10 14:00 150367055 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2016-12-10 17:00 150367056 Täby FC (B) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
150367064 Ängby IF (B) - Ekerö IK (B) Hässelbyhallen
2016-12-17 13:30 150367065 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-17 14:00 150367066 Täby FC (D) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2016-12-18 17:00 150367061 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Hackstahallen
2017-01-14 13:00 150367069 Ängby IF (B) - Täby FC (B) Stora Mossen 1
2017-01-14 13:00 150367071 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2017-01-14 14:30 150367070 Vaxholms IBF - Täby FC (F) Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-01 14:15 150367068 Rosersbergs IK - Ekerö IK (B) Rosershallen
2017-01-21 09:15 150367073 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2017-01-21 10:45 150367074 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2017-01-21 17:00 150367075 Täby FC (F) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2017-01-22 09:00 150367076 Täby FC (B) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2017-01-28 11:30 150367081 Rosersbergs IK - Täby FC (F) Rosershallen
2017-01-28 13:30 150367083 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-01-28 16:00 150367082 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Stora Mossen 1
2017-02-04 12:00 150367086 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Hammarbackens Sporthall
2017-02-05 11:00 150367085 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-02-05 14:00 150367090 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2017-02-11 09:00 150367091 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2017-02-11 09:30 150367094 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Rosershallen
2017-02-11 10:00 150367095 Ängby IF (B) - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2017-02-18 12:30 150367101 Vaxholms IBF - Ängby IF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-02-18 16:00 150367099 Täby FC (F) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan A
2017-02-19 11:00 150367102 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2017-03-11 10:30 150367107 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF Rosershallen
2017-03-11 15:00 150367103 Täby FC (B) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2017-03-11 18:00 150367104 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK Mälaröhallen
2017-01-14 14:00 150367109 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Tappströms Bollhall
2017-03-18 10:45 150367110 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2017-03-18 14:00 150367112 Ängby IF (B) - Rosersbergs IK Stora Mossen 1
2017-01-29 13:00 150367117 Ekerö IK (B) - Täby FC (D) Mälaröhallen
2017-03-25 11:00 150367115 Täby FC (F) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2017-03-25 12:00 150367116 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2017-03-25 12:30 150367125 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-01 12:00 150367126 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2017-04-02 13:15 150367121 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
150367127 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2017-04-05 18:15 150367128 Täby FC (F) - Täby FC (D) Drakskeppshallen
2017-04-08 12:00 150367129 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2017-04-09 13:30 150367130 Ekerö IK (B) - Ängby IF (B) Tappströms Bollhall
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 11:00 150366003 Sundbybergs IK - Ängby IF (A) Hallonbergshallen
2016-10-01 13:00 150366006 Täby FC (E) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2016-10-01 14:00 150366005 Täby FC (C) - Solna IK Skarpängskolan B
2016-10-08 12:00 150366010 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2016-10-09 11:00 150366008 Solna IK - Täby FC (A) Ulriksdalshallen
2016-11-20 11:00 150366007 Töjnan IBK - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2016-10-15 10:00 150366015 Sundbybergs IK - Solna IK Brotorpshallen
2016-10-15 12:00 150366016 Täby FC (A) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2016-10-15 14:00 150366017 Täby FC (C) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
2016-11-09 17:30 150366013 Jakobsbergs IBF - Ängby IF (A) Viksjö Sporthall
2016-10-22 11:00 150366020 Töjnan IBK - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-23 10:00 150366021 Solna IK - Åkersberga IBF (B) Ulriksdalshallen
2016-10-23 11:00 150366019 Täby FC (E) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2016-10-29 14:00 150366028 Täby FC (A) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2016-10-30 10:00 150366025 Jakobsbergs IBF - Solna IK Viksjö Sporthall
2016-10-30 16:00 150366026 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK Hackstahallen
2017-01-21 09:00 150366027 Sundbybergs IK - Täby FC (E) Brotorpshallen
2016-11-12 14:00 150366032 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2016-11-12 15:00 150366031 Täby FC (C) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2016-11-13 13:00 150366033 Töjnan IBK - Jakobsbergs IBF Silverdalshallen
2016-11-19 10:00 150366039 Sundbybergs IK - Täby FC (A) Brotorpshallen
2016-11-20 09:00 150366041 Ängby IF (A) - Solna IK Hässelbyhallen
2016-11-20 11:00 150366037 Jakobsbergs IBF - Täby FC (E) Kallhälls sporthall
2016-11-20 18:00 150366038 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Hackstahallen
2016-11-26 11:00 150366043 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2016-11-26 12:00 150366044 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2016-11-27 10:45 150366046 Töjnan IBK - Ängby IF (A) Silverdalshallen
2016-12-03 11:00 150366053 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2016-12-04 11:00 150366049 Jakobsbergs IBF - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2016-12-04 17:00 150366050 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK Hackstahallen
2016-12-10 11:00 150366055 Sundbybergs IK - Jakobsbergs IBF Brotorpshallen
2016-12-10 13:00 150366059 Töjnan IBK - Solna IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-12-10 16:00 150366057 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2016-12-17 12:00 150366065 Ängby IF (A) - Täby FC (A) Stora Mossen 1
2016-12-18 09:00 150366061 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2016-12-18 10:00 150366063 Solna IK - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2017-01-14 12:00 150366070 Ängby IF (A) - Sundbybergs IK Stora Mossen 1
2017-01-15 09:00 150366067 Töjnan IBK - Täby FC (E) Silverdalshallen
2017-01-15 10:15 150366068 Solna IK - Täby FC (C) Ulriksdalshallen
2017-01-21 14:00 150366076 Täby FC (A) - Solna IK Skarpängskolan B
2017-01-21 15:00 150366077 Täby FC (C) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2017-01-22 17:00 150366074 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Hackstahallen
2017-01-28 14:00 150366079 Täby FC (E) - Täby FC (C) Erikslundshallen
2017-01-28 16:00 150366080 Töjnan IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-28 17:00 150366083 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF Stora Mossen 1
2017-01-29 10:00 150366081 Solna IK - Sundbybergs IK Ulriksdalshallen
2017-02-04 10:00 150366087 Sundbybergs IK - Töjnan IBK Brotorpshallen
2017-02-05 09:00 150366088 Täby FC (A) - Täby FC (E) Erikslundshallen
2017-02-05 10:00 150366086 Åkersberga IBF (B) - Solna IK Åkersberga Sporthall A
2017-02-11 15:00 150366091 Täby FC (C) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2017-02-11 16:00 150366092 Täby FC (E) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2017-02-12 11:00 150366094 Solna IK - Jakobsbergs IBF Ulriksdalshallen
2017-03-18 10:00 150366093 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-18 09:00 150366099 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Brotorpshallen
2017-02-18 09:15 150366098 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2017-02-19 10:00 150366097 Jakobsbergs IBF - Töjnan IBK Viksjö Sporthall
2017-03-11 16:00 150366104 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2017-03-12 10:00 150366103 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2017-03-12 10:00 150366107 Solna IK - Ängby IF (A) Ulriksdalshallen
2017-03-12 11:00 150366105 Täby FC (E) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2017-03-18 13:00 150366113 Ängby IF (A) - Töjnan IBK Stora Mossen 1
2017-03-19 11:00 150366109 Jakobsbergs IBF - Täby FC (C) Kallhälls sporthall
2017-03-19 13:45 150366110 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2017-03-25 10:00 150366118 Täby FC (E) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2017-03-25 10:15 150366115 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Brotorpshallen
2017-03-25 13:00 150366116 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2017-04-01 09:00 150366125 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2017-04-02 11:00 150366121 Jakobsbergs IBF - Sundbybergs IK Viksjö Sporthall
2017-04-02 12:00 150366123 Solna IK - Töjnan IBK Ulriksdalshallen
150366129 Täby FC (A) - Ängby IF (A)
2017-04-08 12:45 150366127 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
2017-04-08 14:00 150366131 Täby FC (E) - Solna IK Skarpängskolan B
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 150376006 Nynäshamns IBK - Ekerö IK
2016-10-01 13:15 150376003 Högdalens AIS - Ingarö IF (B) Bandhagshallen
2016-10-01 16:15 150376005 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Tullingehallen
2016-10-01 16:30 150376002 Tumba GOIF - Huddinge IK (B) Malmsjö Sporthall
2016-10-02 13:15 150376004 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
150376011 Huddinge IK (B) - Västerhaninge IBK Flemingsbergshallen
2016-10-08 09:45 150376007 Ekerö IK - FBI Tullinge (B) Mälaröhallen
2016-10-08 10:00 150376009 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS Sätrahallen
2016-10-08 11:00 150376010 Ingarö IF (B) - Tumba GOIF Ingarö Sporthall
2016-10-09 11:00 150376008 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
150376017 FBI Tullinge (B) - Nynäshamns IBK Rikstenshallen
2016-10-15 10:00 150376014 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) Storvretens Sporthall
2016-10-15 12:15 150376015 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2016-10-16 11:15 150376016 Värmdö IF (A) - Ekerö IK Värmdö sporthall
2016-11-19 13:00 150376013 Västerhaninge IBK - Ingarö IF (B) Ribby Sporthall
150376019 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A)
2016-10-22 10:00 150376023 Ingarö IF (B) - Huddinge IK (B) Ingarö Sporthall
2016-10-22 17:00 150376022 Älvsjö AIK IBF (B) - Västerhaninge IBK Västertorpshallen Lilla
2016-10-23 11:00 150376021 Sköndals IK - Tumba GOIF Sköndalshallen
2016-10-23 12:45 150376020 Ekerö IK - Högdalens AIS Tappströms Bollhall
150376027 Högdalens AIS - Nynäshamns IBK Bandhagshallen
2016-10-29 09:45 150376026 Tumba GOIF - Ekerö IK Storvretens Sporthall
2016-10-29 14:00 150376025 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Ribby Sporthall
2016-10-29 16:15 150376028 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2016-10-30 09:15 150376030 Huddinge IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Flemingsbergshallen
150376032 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF
2016-11-12 10:00 150376031 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Tullingehallen
2016-11-12 10:00 150376033 Ekerö IK - Västerhaninge IBK Mälaröhallen
2016-11-12 11:15 150376035 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF (B) Sätrahallen
2016-11-13 10:00 150376034 Sköndals IK - Huddinge IK (B) Sköndalshallen
150376037 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK
2016-11-19 09:00 150376038 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Storvretens Sporthall
2016-11-19 09:00 150376041 Ingarö IF (B) - Sköndals IK Ingarö Sporthall
2016-11-19 12:15 150376039 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Bandhagshallen
2016-11-20 11:15 150376042 Huddinge IK (B) - Ekerö IK Flemingsbergshallen
150376045 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (B)
2016-11-26 12:30 150376044 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Tullingehallen
2016-11-26 12:45 150376043 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF Värmdö sporthall
2016-11-27 10:00 150376047 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Sköndalshallen
2016-11-27 16:00 150376046 Ekerö IK - Ingarö IF (B) Stenhamra Bollhall
2016-12-03 09:00 150376052 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK Sätrahallen
2016-12-03 10:00 150376053 Ingarö IF (B) - Nynäshamns IBK Ingarö Sporthall
2016-12-03 11:00 150376050 Tumba GOIF - Högdalens AIS Storvretens Sporthall
2016-12-03 13:15 150376049 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) Ribby Sporthall
2016-12-03 15:45 150376054 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge (B) Flemingsbergshallen
2016-12-10 10:00 150376059 Ekerö IK - Sköndals IK Mälaröhallen
2016-12-10 14:15 150376055 Högdalens AIS - Västerhaninge IBK Högdalshallen
2016-12-10 15:15 150376058 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnängshallen
2016-12-10 16:15 150376057 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (B) Rikstenshallen
2016-12-11 11:15 150376056 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (B) Värmdö sporthall
2016-12-17 11:00 150376063 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Kvarnängshallen
2016-12-17 12:00 150376065 Ingarö IF (B) - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2016-12-17 13:00 150376061 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Ribby Sporthall
2016-12-17 14:45 150376066 Huddinge IK (B) - Högdalens AIS Flemingsbergshallen
2016-12-17 17:00 150376064 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B) Västertorpshallen Lilla
2017-01-14 09:15 150376068 Sköndals IK - FBI Tullinge (B) Farstahallen 3
2017-01-14 10:00 150376070 Ingarö IF (B) - Högdalens AIS Ingarö Sporthall
2017-01-14 12:00 150376069 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (A) Sätrahallen
2017-01-15 11:00 150376071 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2017-01-15 13:00 150376067 Ekerö IK - Nynäshamns IBK Tappströms Bollhall
2017-01-21 10:00 150376074 Tumba GOIF - Ingarö IF (B) Storvretens Sporthall
2017-01-21 13:00 150376073 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (B) Ribby Sporthall
2017-01-21 13:15 150376075 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (B) Bandhagshallen
2017-01-21 14:15 150376077 FBI Tullinge (B) - Ekerö IK Rikstenshallen
2017-01-22 10:15 150376076 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2017-01-28 09:00 150376083 Ingarö IF (B) - Västerhaninge IBK Ingarö Sporthall
2017-01-28 15:15 150376080 Ekerö IK - Värmdö IF (A) Tappströms Bollhall
2017-01-28 15:30 150376079 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2017-01-28 17:00 150376082 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Västertorpshallen Lilla
2017-01-29 12:00 150376081 Sköndals IK - Högdalens AIS Sköndalshallen
2017-02-04 11:00 150376086 Tumba GOIF - Sköndals IK Malmsjö Sporthall
2017-02-04 12:15 150376087 Högdalens AIS - Ekerö IK Bandhagshallen
2017-02-04 13:15 150376085 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Ribby Sporthall
2017-02-04 16:00 150376090 Huddinge IK (B) - Ingarö IF (B) Flemingsbergshallen
2017-02-05 11:00 150376088 Värmdö IF (A) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2017-02-11 10:15 150376092 Nynäshamns IBK - Högdalens AIS Kvarnängshallen
2017-02-11 13:15 150376091 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2017-02-11 16:00 150376095 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IK (B) Västertorpshallen Lilla
2017-02-12 12:00 150376094 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Sköndalshallen
2017-02-12 12:30 150376093 Ekerö IK - Tumba GOIF Tappströms Bollhall
2017-02-18 10:00 150376101 Ingarö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Ingarö Sporthall
2017-02-18 12:15 150376099 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B) Bandhagshallen
2017-02-18 13:15 150376097 Västerhaninge IBK - Ekerö IK Ribby Sporthall
2017-02-18 15:05 150376098 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Storvretens Sporthall
2017-02-19 10:00 150376102 Huddinge IK (B) - Sköndals IK Flemingsbergshallen
2017-03-11 11:00 150376105 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kvarnängshallen
2017-03-11 16:00 150376104 FBI Tullinge (B) - Tumba GOIF Rikstenshallen
2017-03-11 17:00 150376103 Värmdö IF (A) - Högdalens AIS Värmdö sporthall
2017-03-12 12:00 150376107 Sköndals IK - Ingarö IF (B) Sköndalshallen
2017-03-12 12:30 150376106 Ekerö IK - Huddinge IK (B) Tappströms Bollhall
2017-03-18 10:00 150376112 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK Sätrahallen
2017-03-18 12:00 150376113 Ingarö IF (B) - Ekerö IK Ingarö Sporthall
2017-03-18 12:30 150376110 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Storvretens Sporthall
2017-03-18 14:00 150376109 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) Ribby Sporthall
2017-03-19 10:00 150376114 Huddinge IK (B) - Nynäshamns IBK Flemingsbergshallen
2017-03-25 09:45 150376118 Nynäshamns IBK - Ingarö IF (B) Kvarnängshallen
2017-03-25 13:15 150376115 Högdalens AIS - Tumba GOIF Bandhagshallen
2017-03-25 14:15 150376116 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2017-03-25 15:15 150376117 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (B) Rikstenshallen
2017-03-26 14:00 150376119 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (B) Tappströms Bollhall
2017-04-01 11:00 150376124 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK Sätrahallen
2017-04-01 11:00 150376125 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2017-04-01 14:00 150376126 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2017-04-01 15:00 150376121 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS Ribby Sporthall
2017-04-02 10:00 150376123 Sköndals IK - Ekerö IK Sköndalshallen
2017-04-08 09:00 150376130 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tullingehallen
2017-04-08 10:00 150376127 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
2017-04-08 13:15 150376128 Högdalens AIS - Huddinge IK (B) Bandhagshallen
2017-04-08 14:00 150376131 Nynäshamns IBK - Sköndals IK Kvarnängshallen
2017-04-09 10:15 150376129 Värmdö IF (A) - Ingarö IF (B) Värmdö sporthall
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-09-30 17:15 150363006 Vendelsö IK - Tungelsta IF Torvalla Träningshall
2016-10-01 12:15 150363003 Örby IS - Huddinge IBS Bandhagshallen
2016-10-01 16:00 150363002 Huddinge IK (A) - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-10-01 16:00 150363004 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF (A) Västertorpshallen Lilla
2016-10-02 12:15 150363005 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
2016-10-08 11:15 150363007 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Tungelsta Sporthall
2016-10-08 12:00 150363009 Ingarö IF (A) - Örby IS Ingarö Sporthall
2016-10-08 13:15 150363008 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Järla Sporthall
2016-10-09 09:00 150363010 Huddinge IBS - Huddinge IK (A) Flemingsbergshallen
2016-10-09 11:00 150363011 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Skogsängshallen
2016-10-15 10:00 150363013 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2016-10-15 12:15 150363014 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) Flemingsbergshallen
2016-10-15 13:15 150363015 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK Bandhagshallen
2016-10-16 10:15 150363016 Älvsjö AIK IBF (A) - Tungelsta IF Västertorpshallen
2016-10-16 10:15 150363017 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2016-10-22 10:00 150363019 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Vendelsömalmshallen
2016-10-22 11:00 150363022 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ingarö Sporthall
2016-10-22 12:00 150363023 Huddinge IBS - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-10-22 14:00 150363020 Tungelsta IF - Örby IS Ribby Sporthall
2016-10-23 13:15 150363021 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK (A) Myrsjöskolan
2016-10-29 11:00 150363028 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2016-10-29 12:00 150363025 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Strandhallen - Tyresö
2016-10-29 12:15 150363027 Örby IS - Vendelsö IK Bandhagshallen
2016-10-29 17:15 150363030 Salems IF - Ingarö IF (A) Skogsängshallen
2016-10-30 10:15 150363026 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF Flemingsbergshallen
2016-11-12 10:00 150363035 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS Ingarö Sporthall
2016-11-12 10:15 150363033 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Tungelsta Sporthall
2016-11-12 12:00 150363032 Vendelsö IK - Huddinge IK (A) Vendelsömalmshallen
2016-11-12 12:15 150363034 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Järla Sporthall
2016-11-13 11:15 150363031 Värmdö IF (B) - Örby IS Värmdö sporthall
2016-11-19 11:00 150363037 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2016-11-19 11:15 150363039 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Bandhagshallen
2016-11-20 10:15 150363038 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2016-11-20 12:15 150363041 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Flemingsbergshallen
2016-11-20 12:45 150363042 Salems IF - Tungelsta IF Skogsängshallen
2016-11-26 09:00 150363045 Vendelsö IK - Salems IF Vendelsömalmshallen
2016-11-26 11:30 150363046 Tungelsta IF - Huddinge IBS Tungelsta Sporthall
2016-11-26 16:00 150363043 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IK (A) Västertorpshallen Lilla
2016-11-26 17:15 150363047 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF (A) Järla Sporthall
2016-11-27 09:15 150363044 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
2016-12-03 10:00 150363049 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-12-03 11:00 150363052 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2016-12-03 11:15 150363054 Salems IF - Värmdö IF (B) Skogsängshallen
2016-12-03 13:45 150363053 Huddinge IBS - Vendelsö IK Flemingsbergshallen
2016-12-03 14:45 150363050 Huddinge IK (A) - Örby IS Flemingsbergshallen
2016-12-10 10:00 150363058 Vendelsö IK - Ingarö IF (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-10 10:15 150363059 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Tungelsta Sporthall
2016-12-10 11:15 150363055 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK Bandhagshallen
2016-12-11 11:00 150363056 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF Västertorpshallen
2016-12-11 12:15 150363057 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2016-12-17 11:00 150363064 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Ingarö Sporthall
2016-12-17 15:30 150363063 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Järla Sporthall
2016-12-17 15:45 150363065 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Flemingsbergshallen
2016-12-18 12:00 150363066 Salems IF - Örby IS Skogsängshallen
2016-12-18 14:00 150363061 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IK (A) Strandhallen - Tyresö
2017-01-14 09:00 150363069 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Ingarö Sporthall
2017-01-14 09:15 150363067 Tungelsta IF - Vendelsö IK Tungelsta Sporthall
2017-01-14 12:15 150363068 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (B) Järla Sporthall
2017-01-15 09:00 150363071 Salems IF - Huddinge IK (A) Skogsängshallen
2017-01-15 10:00 150363070 Huddinge IBS - Örby IS Flemingsbergshallen
2017-01-21 09:00 150363076 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK Sätrahallen
2017-01-21 14:15 150363075 Örby IS - Ingarö IF (A) Bandhagshallen
2017-01-21 16:00 150363073 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2017-01-21 16:00 150363074 Huddinge IK (A) - Huddinge IBS Flemingsbergshallen
2017-01-22 09:15 150363077 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2017-01-28 10:00 150363082 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A) Ingarö Sporthall
2017-01-28 10:15 150363080 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Tungelsta Sporthall
2017-01-28 11:00 150363079 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Vendelsömalmshallen
2017-01-28 12:30 150363081 Nacka Wallenstam IBK - Örby IS Järla Sporthall
2017-01-28 15:45 150363083 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Flemingsbergshallen
2017-02-04 09:00 150363088 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Sätrahallen
2017-02-04 13:00 150363085 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 13:15 150363087 Örby IS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2017-02-04 15:00 150363086 Huddinge IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Flemingsbergshallen
2017-02-05 11:00 150363090 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2017-02-11 10:00 150363092 Vendelsö IK - Örby IS Vendelsömalmshallen
2017-02-11 10:00 150363095 Ingarö IF (A) - Salems IF Ingarö Sporthall
2017-02-11 12:15 150363094 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Järla Sporthall
2017-02-11 12:30 150363093 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) Tungelsta Sporthall
2017-02-12 10:15 150363091 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
2017-02-18 12:00 150363097 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 13:15 150363099 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2017-02-18 16:45 150363098 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK Flemingsbergshallen
2017-02-19 09:00 150363101 Huddinge IBS - Ingarö IF (A) Flemingsbergshallen
2017-02-19 11:15 150363102 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
2017-03-11 09:15 150363106 Tungelsta IF - Salems IF Tungelsta Sporthall
2017-03-11 10:00 150363105 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Vendelsömalmshallen
2017-03-11 11:00 150363107 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2017-03-11 16:00 150363103 Älvsjö AIK IBF (A) - Örby IS Västertorpshallen Lilla
2017-03-11 16:00 150363104 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) Värmdö sporthall
2017-03-18 11:00 150363112 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Ingarö Sporthall
2017-03-18 13:00 150363109 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-03-18 15:45 150363113 Huddinge IBS - Tungelsta IF Flemingsbergshallen
2017-03-18 16:45 150363110 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Flemingsbergshallen
2017-03-19 11:15 150363114 Salems IF - Vendelsö IK Skogsängshallen
2017-03-25 10:00 150363118 Vendelsö IK - Huddinge IBS Vendelsömalmshallen
2017-03-25 12:15 150363115 Örby IS - Huddinge IK (A) Bandhagshallen
2017-03-25 17:00 150363116 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Västertorpshallen Lilla
2017-03-26 09:15 150363117 Värmdö IF (B) - Salems IF Värmdö sporthall
2017-03-26 14:00 150363119 Tungelsta IF - Ingarö IF (A) Tungelsta Sporthall
2017-04-01 10:00 150363124 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK Ingarö Sporthall
2017-04-01 12:15 150363123 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Järla Sporthall
2017-04-01 15:00 150363125 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2017-04-01 15:45 150363126 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Skogsängshallen
2017-04-02 10:30 150363121 Tyresö Trollbäcken IBK - Örby IS Tyresöhallen
2017-04-01 18:00 150363127 Huddinge IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Strandhallen - Tyresö
2017-04-02 09:00 150363129 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS Sätrahallen
2017-04-08 11:00 150363131 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Vendelsömalmshallen
2017-04-08 14:15 150363128 Örby IS - Salems IF Bandhagshallen
2017-04-09 11:15 150363130 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis