Blå Klass P10-12 år (2019/20)

Gruppspel
Pantamera P N Blå Gr 1 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 142800003 Aneby SK P06 - IBK Husar P06-07 9 - 5 FB-hallen
2019-10-13 10:30 142800001 Hovslätts IK P07 - Bodafors IBS P06-07 3 - 2 David Andersson, Olle Engqvist Stadsgården, Råslätt
2019-10-13 11:45 142800002 Husqvarna IK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 4 - 11 Huskvarna Sporthall A
2019-10-13 13:00 142800004 Sävsjö IBK P07 - Gränna AIS P07/1 7 - 7 Hofgårdshallen
2019-10-17 19:00 142800006 Bodafors IBS P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 4 - 4 Bodafors Sporthall
2019-10-19 12:30 142800010 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Hovslätts IK P07 6 - 8 Torpshallen
2019-10-20 12:00 142800008 Gränna AIS P07/1 - Aneby SK P06 13 - 10 Adam Sturesson, Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2019-10-20 16:00 142800009 IBK Husar P06-07 - Husqvarna IK P06-07 7 - 10 Ivan Vovk, Ej offentliggjord Olsbergs Arena
2019-10-22 19:00 142800011 Bodafors IBS P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 7 - 6 , Lars Östh Bodafors Sporthall
2019-10-26 10:15 142800012 Hovslätts IK P07 - IBK Husar P06-07 8 - 4 Kalle Rygert, Olle Engqvist Stadsgården, Råslätt
2019-10-26 10:15 142800013 Husqvarna IK P06-07 - Gränna AIS P07/1 6 - 5 Huskvarna Sporthall A
2019-10-27 17:30 142800015 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Sävsjö IBK P07 8 - 9 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-09 14:00 142800017 Aneby SK P06 - Hovslätts IK P07 3 - 13 FB-hallen
2019-11-10 11:45 142800016 Husqvarna IK P06-07 - Bodafors IBS P06-07 11 - 2 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 12:15 142800018 Sävsjö IBK P07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 7 - 10 Hofgårdshallen
2019-11-10 15:30 142800019 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - IBK Husar P06-07 11 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-16 13:30 142800023 IBK Husar P06-07 - Sävsjö IBK P07 1 - 9 Filip Råberg, Hampus Johnsson-Lyborg Olsbergs Arena
2019-11-17 10:00 142800022 Gränna AIS P07/1 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 9 - 5 Ribbahallen A-hall
2019-11-17 12:30 142800024 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Aneby SK P06 13 - 17 Torpshallen
2019-11-17 15:30 142800021 Hovslätts IK P07 - Husqvarna IK P06-07 4 - 4 Lucas Lindberg, Melwin Knuthas Stadsgården, Råslätt
2019-11-23 10:00 142800026 Aneby SK P06 - Bodafors IBS P06-07 6 - 5 FB-hallen
2019-11-23 10:00 142800030 Gränna AIS P07/1 - IBK Husar P06-07 11 - 3 Ribbahallen A-hall
2019-11-23 13:30 142800028 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Hovslätts IK P07 6 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-24 14:00 142800027 Sävsjö IBK P07 - Husqvarna IK P06-07 7 - 7 Hofgårdshallen
2019-11-30 10:30 142800035 Bodafors IBS P06-07 - Gränna AIS P07/1 6 - 9 Josef Albertsson, Ebba Lövdahl Bodafors Sporthall
2019-11-30 11:00 142800034 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 6 - 11 Torpshallen
2019-11-30 12:30 142800032 Husqvarna IK P06-07 - Aneby SK P06 6 - 7 Huskvarna Sporthall A
2019-12-01 15:30 142800031 Hovslätts IK P07 - Sävsjö IBK P07 6 - 6 Gustaf Gustafsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2019-12-07 10:30 142800039 Gränna AIS P07/1 - Hovslätts IK P07 6 - 5 Ribbahallen A-hall
2019-12-07 14:00 142800040 IBK Husar P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 1 - 6 Hampus Johnsson-Lyborg Prästängshallen
2019-12-08 12:15 142800036 Sävsjö IBK P07 - Bodafors IBS P06-07 4 - 5 Hofgårdshallen
2019-12-08 15:30 142800037 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Aneby SK P06 9 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-10 19:00 142800045 Bodafors IBS P06-07 - IBK Husar P06-07 5 - 4 Bodafors Sporthall
2019-12-14 11:30 142800042 Husqvarna IK P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 4 - 16 Huskvarna Sporthall A
2019-12-14 12:00 142800043 Aneby SK P06 - Sävsjö IBK P07 8 - 10 FB-hallen
2019-12-14 16:30 142800044 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Gränna AIS P07/1 5 - 10 Torpshallen
2019-12-17 19:00 142800050 Bodafors IBS P06-07 - Hovslätts IK P07 7 - 12 Bodafors Sporthall
2019-12-21 10:00 142800047 Gränna AIS P07/1 - Sävsjö IBK P07 15 - 6 Ribbahallen A-hall
2019-12-21 12:00 142800048 IBK Husar P06-07 - Aneby SK P06 4 - 7 Filip Råberg, Ivan Vovk Olsbergs Arena
2019-12-21 12:30 142800049 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Husqvarna IK P06-07 9 - 4 Torpshallen
2020-01-11 11:30 142800053 Aneby SK P06 - Gränna AIS P07/1 4 - 7 FB-hallen
2020-01-11 14:30 142800052 Husqvarna IK P06-07 - IBK Husar P06-07 9 - 11 Huskvarna Sporthall B
2020-01-11 14:30 142800055 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Bodafors IBS P06-07 9 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-12 10:15 142800051 Hovslätts IK P07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 5 - 6 David Andersson, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2020-01-18 12:30 142800060 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Bodafors IBS P06-07 7 - 4 Torpshallen
2020-01-18 14:00 142800059 IBK Husar P06-07 - Hovslätts IK P07 2 - 12 Ivan Vovk Olsbergs Arena
2020-01-19 12:00 142800058 Gränna AIS P07/1 - Husqvarna IK P06-07 11 - 3 Ribbahallen A-hall
2020-01-19 14:00 142800056 Sävsjö IBK P07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 5 - 5 Hofgårdshallen
2020-01-25 10:30 142800065 Bodafors IBS P06-07 - Husqvarna IK P06-07 5 - 8 Bodafors Sporthall
2020-01-25 12:30 142800064 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Sävsjö IBK P07 7 - 4 Torpshallen
2020-01-25 15:30 142800061 Hovslätts IK P07 - Aneby SK P06 9 - 2 Kalle Rygert, Theodor Onselius Stadsgården, Råslätt
2020-01-26 14:00 142800063 IBK Husar P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 0 - 5 , Hampus Johnsson-Lyborg Olsbergs Arena
2020-02-01 11:00 142800067 Aneby SK P06 - Bankeryds Skid o MK P06-07 6 - 7 FB-hallen
2020-02-01 11:30 142800066 Husqvarna IK P06-07 - Hovslätts IK P07 7 - 8 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 10:30 142800069 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Gränna AIS P07/1 6 - 9 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 12:15 142800068 Sävsjö IBK P07 - IBK Husar P06-07 8 - 1 Hofgårdshallen
2020-02-06 19:00 142800075 Bodafors IBS P06-07 - Aneby SK P06 8 - 7 Bodafors Sporthall
2020-02-08 10:15 142800071 Hovslätts IK P07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 9 - 2 Theodor Onselius, David Andersson Stadsgården, Råslätt
2020-02-08 12:00 142800072 Husqvarna IK P06-07 - Sävsjö IBK P07 6 - 11 Huskvarna Sporthall A
2020-03-13 18:45 142800073 IBK Husar P06-07 - Gränna AIS P07/1 Filip Råberg, Hampus Johnsson-Lyborg Olsbergs Arena
2020-02-22 14:00 142800076 Aneby SK P06 - Husqvarna IK P06-07 9 - 6 FB-hallen
2020-02-23 10:00 142800080 Gränna AIS P07/1 - Bodafors IBS P06-07 2 - 4 Ribbahallen A-hall
2020-02-23 12:45 142800077 Sävsjö IBK P07 - Hovslätts IK P07 4 - 7 Hofgårdshallen
2020-02-23 14:30 142800078 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Bankeryds Skid o MK P06-07 8 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-27 18:30 142800085 Bodafors IBS P06-07 - Sävsjö IBK P07 3 - 9 Bodafors Sporthall
2020-02-29 11:00 142800081 Hovslätts IK P07 - Gränna AIS P07/1 5 - 3 Stadsgården, Råslätt
2020-02-29 13:00 142800083 Aneby SK P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Röd 7 - 16 FB-hallen
2020-02-29 14:30 142800084 Bankeryds Skid o MK P06-07 - IBK Husar P06-07 12 - 5 Torpshallen
2020-03-07 10:00 142800089 Gränna AIS P07/1 - Bankeryds Skid o MK P06-07 6 - 9 Ribbahallen A-hall
2020-03-08 10:30 142800087 Jönköpings IK Ungdom P07 Röd - Husqvarna IK P06-07 12 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-08 14:00 142800086 Sävsjö IBK P07 - Aneby SK P06 3 - 10 Hofgårdshallen
2020-03-20 19:00 142800090 IBK Husar P06-07 - Bodafors IBS P06-07 Filip Råberg, Ivan Vovk Olsbergs Arena
Pantamera P N Blå Gr 2 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-18 18:45 142801001 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Månsarps IBK P07 1 - 10 Torpshallen
2019-10-19 09:15 142801003 KFUM Jönköping P07 - Husqvarna IK P07 4 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-20 12:00 142801002 Gnosjö IBK P07-08 - Hestra Skid O SK P06-08 7 - 7 Töllstorpshallen
2019-10-20 12:30 142801004 Tenhults IF P07 - Malmbäcks IF P06-07 11 - 12 Tenhults Sporthall
2019-10-26 08:30 142801006 Husqvarna IK P07 - Tenhults IF P07 6 - 8 Huskvarna Sporthall A
2019-10-26 15:00 142801007 Hestra Skid O SK P06-08 - KFUM Jönköping P07 1 - 9 Hestra Sporthall
2019-10-27 13:00 142801005 Månsarps IBK P07 - Malmbäcks IF P06-07 4 - 13 Norrahammars Sporthall
2019-10-27 14:15 142801008 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Gnosjö IBK P07-08 5 - 6 Torpshallen
2019-11-09 11:00 142801010 KFUM Jönköping P07 - Bankeryds Skid o MK P08/1 2 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-09 15:00 142801012 Malmbäcks IF P06-07 - Husqvarna IK P07 12 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-11-09 15:30 142801011 Tenhults IF P07 - Hestra Skid O SK P06-08 12 - 3 Tenhults Sporthall
2019-11-10 12:00 142801009 Gnosjö IBK P07-08 - Månsarps IBK P07 4 - 5 Töllstorpshallen
2019-11-16 14:00 142801016 Gnosjö IBK P07-08 - KFUM Jönköping P07 2 - 3 Töllstorpshallen
2019-11-16 15:00 142801014 Hestra Skid O SK P06-08 - Malmbäcks IF P06-07 3 - 9 Hestra Sporthall
2019-11-17 14:30 142801015 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Tenhults IF P07 5 - 12 Torpshallen
2019-11-17 15:00 142801013 Månsarps IBK P07 - Husqvarna IK P07 4 - 14 Norrahammars Sporthall
2019-11-23 11:00 142801019 Malmbäcks IF P06-07 - Bankeryds Skid o MK P08/1 11 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-11-23 13:00 142801017 KFUM Jönköping P07 - Månsarps IBK P07 5 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-23 13:30 142801018 Tenhults IF P07 - Gnosjö IBK P07-08 17 - 2 Tenhults Sporthall
2019-11-24 11:00 142801020 Husqvarna IK P07 - Hestra Skid O SK P06-08 19 - 0 Huskvarna Sporthall A
2019-12-06 18:30 142801024 KFUM Jönköping P07 - Tenhults IF P07 3 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-12-07 15:15 142801022 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Husqvarna IK P07 5 - 7 Torpshallen
2019-12-08 10:00 142801023 Gnosjö IBK P07-08 - Malmbäcks IF P06-07 3 - 10 Töllstorpshallen
2019-12-08 11:00 142801021 Månsarps IBK P07 - Hestra Skid O SK P06-08 6 - 2 Norrahammars Sporthall
2019-12-14 11:00 142801026 Malmbäcks IF P06-07 - KFUM Jönköping P07 0 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-12-14 13:15 142801027 Husqvarna IK P07 - Gnosjö IBK P07-08 8 - 2 Huskvarna Sporthall A
2019-12-14 15:00 142801028 Hestra Skid O SK P06-08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 5 - 9 Hestra Sporthall
2019-12-15 08:30 142801025 Tenhults IF P07 - Månsarps IBK P07 8 - 5 Tenhults Sporthall
2020-01-11 11:00 142801032 Malmbäcks IF P06-07 - Tenhults IF P07 6 - 9 Malmbäcks Sporthall
2020-01-11 15:00 142801030 Hestra Skid O SK P06-08 - Gnosjö IBK P07-08 1 - 3 Hestra Sporthall
2020-01-12 09:00 142801029 Månsarps IBK P07 - Bankeryds Skid o MK P08/1 13 - 5 Norrahammars Sporthall
2020-01-12 09:30 142801031 Husqvarna IK P07 - KFUM Jönköping P07 10 - 1 Huskvarna Sporthall A
2020-01-18 11:00 142801033 Malmbäcks IF P06-07 - Månsarps IBK P07 9 - 8 Malmbäcks Sporthall
2020-01-18 11:00 142801035 KFUM Jönköping P07 - Hestra Skid O SK P06-08 8 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-19 11:20 142801036 Gnosjö IBK P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 2 - 5 Töllstorpshallen
2020-01-19 12:30 142801034 Tenhults IF P07 - Husqvarna IK P07 10 - 6 Tenhults Sporthall
2020-01-25 10:45 142801040 Husqvarna IK P07 - Malmbäcks IF P06-07 9 - 12 Huskvarna Sporthall A
2020-01-25 15:00 142801039 Hestra Skid O SK P06-08 - Tenhults IF P07 2 - 10 Hestra Sporthall
2020-01-26 15:00 142801037 Månsarps IBK P07 - Gnosjö IBK P07-08 9 - 2 Norrahammars Sporthall
2020-01-26 16:15 142801038 Bankeryds Skid o MK P08/1 - KFUM Jönköping P07 7 - 4 Torpshallen
2020-02-01 09:45 142801041 Husqvarna IK P07 - Månsarps IBK P07 9 - 6 Huskvarna Sporthall A
2020-02-01 11:00 142801042 Malmbäcks IF P06-07 - Hestra Skid O SK P06-08 0 - 4 Malmbäcks Sporthall
2020-02-01 13:15 142801043 Tenhults IF P07 - Bankeryds Skid o MK P08/1 12 - 1 Tenhults Sporthall
2020-02-02 12:15 142801044 KFUM Jönköping P07 - Gnosjö IBK P07-08 7 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-22 15:00 142801048 Hestra Skid O SK P06-08 - Husqvarna IK P07 2 - 15 Hestra Sporthall
2020-02-23 11:00 142801045 Månsarps IBK P07 - KFUM Jönköping P07 7 - 7 Norrahammars Sporthall
2020-02-23 12:00 142801046 Gnosjö IBK P07-08 - Tenhults IF P07 3 - 7 Töllstorpshallen
2020-02-23 14:15 142801047 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Malmbäcks IF P06-07 8 - 10 Torpshallen
2020-02-29 11:00 142801051 Malmbäcks IF P06-07 - Gnosjö IBK P07-08 10 - 2 Malmbäcks Sporthall
2020-02-29 15:00 142801049 Hestra Skid O SK P06-08 - Månsarps IBK P07 7 - 8 Hestra Sporthall
2020-02-29 17:30 142801052 Tenhults IF P07 - KFUM Jönköping P07 15 - 3 Tenhults Sporthall
2020-03-01 12:15 142801050 Husqvarna IK P07 - Bankeryds Skid o MK P08/1 14 - 8 Huskvarna Sporthall A
2020-03-07 09:15 142801054 KFUM Jönköping P07 - Malmbäcks IF P06-07 4 - 2 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-03-08 11:00 142801053 Månsarps IBK P07 - Tenhults IF P07 11 - 10 Norrahammars Sporthall
2020-03-08 14:00 142801055 Gnosjö IBK P07-08 - Husqvarna IK P07 7 - 6 Töllstorpshallen
2020-03-08 14:15 142801056 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Hestra Skid O SK P06-08 Torpshallen
Pantamera P N Blå Gr 3 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 15:30 142806004 Hovslätts IK P08/1 - Vimmerby IBK P08 4 - 4 Olle Edlund, Melwin Knuthas Stadsgården, Råslätt
2019-10-13 09:30 142806002 Sävsjö IBK P07-08 - Vetlanda IBF P07-08 24 - 2 Hofgårdshallen
2019-10-13 14:00 142806001 Nässjö IBF P07 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 12 - 3 Johan Svensson, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2019-10-13 14:00 142806003 KFUM Jönköping P08 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 5 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-19 11:30 142806010 Vetlanda IBF P07-08 - Nässjö IBF P07 2 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-10-19 11:45 142806007 IBF Tranås P07 - Hovslätts IK P08/1 8 - 7 Tranås Idrottshall
2019-10-20 12:00 142806009 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Sävsjö IBK P07-08 2 - 10 Furulundshallen
2019-10-20 14:00 142806008 Vimmerby IBK P08 - KFUM Jönköping P08 5 - 6 Vimmerby Idrottshall
2019-10-26 09:15 142806014 KFUM Jönköping P08 - IBF Tranås P07 4 - 9 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-10-26 09:30 142806012 Nässjö IBF P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2019-10-26 12:45 142806013 Sävsjö IBK P07-08 - Vimmerby IBK P08 5 - 6 Hofgårdshallen
2019-10-26 17:30 142806011 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - Vetlanda IBF P07-08 7 - 11 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-09 09:15 142806017 KFUM Jönköping P08 - Nässjö IBF P07 2 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-09 13:30 142806020 IBF Tranås P07 - Vimmerby IBK P08 8 - 3 Tranås Idrottshall
2019-11-09 13:45 142806018 Hovslätts IK P08/1 - Vetlanda IBF P07-08 8 - 3 , Hampus Abrahamsson Stadsgården, Råslätt
2019-11-10 14:00 142806016 Sävsjö IBK P07-08 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 13 - 5 Hofgårdshallen
2019-11-16 11:30 142806024 Vetlanda IBF P07-08 - KFUM Jönköping P08 7 - 7 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-17 12:00 142806023 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Hovslätts IK P08/1 3 - 11 Furulundshallen
2019-11-17 13:45 142806021 Nässjö IBF P07 - Sävsjö IBK P07-08 7 - 7 Calle Sjövall, Johan Svensson Nässjö Sporthall
2019-11-17 15:30 142806025 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - IBF Tranås P07 4 - 9 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-23 11:00 142806026 KFUM Jönköping P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 11 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-23 11:45 142806029 IBF Tranås P07 - Vetlanda IBF P07-08 13 - 4 Tranås Idrottshall
2019-11-23 13:45 142806027 Hovslätts IK P08/1 - Sävsjö IBK P07-08 3 - 4 Theodor Onselius, Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt
2019-11-24 16:00 142806030 Vimmerby IBK P08 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 13 - 3 Vimmerby Idrottshall
2019-11-30 10:00 142806031 Nässjö IBF P07 - Hovslätts IK P08/1 10 - 2 Jonas Säleby, Tim Greek Handskerydshallen
2019-12-01 10:15 142806032 Sävsjö IBK P07-08 - KFUM Jönköping P08 10 - 6 Hofgårdshallen
2019-12-01 15:00 142806033 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - IBF Tranås P07 3 - 8 Furulundshallen
2019-12-01 17:30 142806035 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - Vimmerby IBK P08 5 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-07 15:30 142806036 Hovslätts IK P08/1 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 3 - 1 David Andersson, Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt
2019-12-08 10:00 142806039 Vimmerby IBK P08 - Nässjö IBF P07 9 - 4 Vimmerby Idrottshall
2019-12-08 10:45 142806038 IBF Tranås P07 - Sävsjö IBK P07-08 5 - 4 Tranås Idrottshall
2019-12-08 12:00 142806040 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Vetlanda IBF P07-08 4 - 6 Furulundshallen
2019-12-14 09:15 142806043 KFUM Jönköping P08 - Hovslätts IK P08/1 6 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-12-14 09:30 142806044 Vetlanda IBF P07-08 - Vimmerby IBK P08 6 - 5 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-12-14 10:30 142806041 Nässjö IBF P07 - IBF Tranås P07 4 - 7 Tim Greek, Isak Bengtsson Handskerydshallen
2019-12-15 17:30 142806045 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 10 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-21 09:00 142806049 Vetlanda IBF P07-08 - Sävsjö IBK P07-08 6 - 7 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-12-21 12:00 142806048 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - KFUM Jönköping P08 1 - 11 Furulundshallen
2019-12-21 17:30 142806050 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - Nässjö IBF P07 4 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-22 11:00 142806047 Vimmerby IBK P08 - Hovslätts IK P08/1 6 - 12 Vimmerby Idrottshall
2020-01-11 12:00 142806051 Nässjö IBF P07 - Vetlanda IBF P07-08 10 - 3 Adam Enell, Lukas Bergström Handskerydshallen
2020-01-11 13:00 142806053 KFUM Jönköping P08 - Vimmerby IBK P08 6 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-01-11 15:30 142806054 Hovslätts IK P08/1 - IBF Tranås P07 6 - 5 David Andersson, Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt
2020-01-12 14:00 142806052 Sävsjö IBK P07-08 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 12 - 2 Hofgårdshallen
2020-01-18 13:00 142806060 Vetlanda IBF P07-08 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 6 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-01-19 09:30 142806057 IBF Tranås P07 - KFUM Jönköping P08 9 - 5 Tranås Idrottshall
2020-01-19 12:00 142806058 Vimmerby IBK P08 - Sävsjö IBK P07-08 8 - 6 Vimmerby Idrottshall
2020-01-19 12:00 142806059 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Nässjö IBF P07 1 - 6 Furulundshallen
2020-01-25 10:00 142806062 Vimmerby IBK P08 - IBF Tranås P07 11 - 5 Vimmerby Idrottshall
2020-01-25 11:00 142806061 Nässjö IBF P07 - KFUM Jönköping P08 7 - 2 Jonas Säleby, Tim Greek Handskerydshallen
2020-01-25 14:30 142806065 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - Sävsjö IBK P07-08 2 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-26 11:00 142806064 Vetlanda IBF P07-08 - Hovslätts IK P08/1 4 - 5 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-01 13:45 142806068 Hovslätts IK P08/1 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 10 - 1 Stadsgården, Råslätt
2020-02-02 10:00 142806070 IBF Tranås P07 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 13 - 3 Tranås Idrottshall
2020-02-02 13:30 142806067 KFUM Jönköping P08 - Vetlanda IBF P07-08 7 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-02 14:00 142806066 Sävsjö IBK P07-08 - Nässjö IBF P07 3 - 3 Hofgårdshallen
2020-02-08 11:30 142806074 Vetlanda IBF P07-08 - IBF Tranås P07 2 - 19 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-09 08:30 142806075 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - KFUM Jönköping P08 6 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-09 10:15 142806072 Sävsjö IBK P07-08 - Hovslätts IK P08/1 10 - 3 Hofgårdshallen
2020-02-09 12:00 142806073 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Vimmerby IBK P08 1 - 19 Furulundshallen
2020-02-22 09:15 142806076 KFUM Jönköping P08 - Sävsjö IBK P07-08 1 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-22 10:00 142806079 IBF Tranås P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 23 - 3 Tranås Idrottshall
2020-02-22 12:00 142806077 Hovslätts IK P08/1 - Nässjö IBF P07 6 - 2 Gustaf Gustafsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2020-02-23 12:00 142806080 Vimmerby IBK P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 6 - 6 Vimmerby Idrottshall
2020-02-29 09:30 142806084 Vetlanda IBF P07-08 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 7 - 4 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-29 13:00 142806081 Nässjö IBF P07 - Vimmerby IBK P08 4 - 6 Adam Enell, Lukas Bergström Handskerydshallen
2020-03-01 12:15 142806082 Sävsjö IBK P07-08 - IBF Tranås P07 11 - 8 Hofgårdshallen
2020-03-01 12:30 142806085 Jönköpings IK Ungdom P08/1 - Hovslätts IK P08/1 7 - 4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-07 09:30 142806086 Hovslätts IK P08/1 - KFUM Jönköping P08 5 - 3 Filip Vristel, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2020-03-08 10:00 142806088 IBF Tranås P07 - Nässjö IBF P07 3 - 10 Tranås Idrottshall
2020-03-08 12:00 142806089 Vimmerby IBK P08 - Vetlanda IBF P07-08 13 - 5 Vimmerby Idrottshall
2020-03-08 15:00 142806090 Hjältevad Mariannelund IS P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 Furulundshallen
Pantamera P N Blå Gr 4 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:45 142807001 IBF Tranås P08 - Sävsjö IBK P08 5 - 6 Tranås Idrottshall
2019-10-12 13:30 142807005 Tenhults IF P08/1 - Aneby SK P07-08 4 - 4 Tenhults Sporthall
2019-10-13 08:30 142807003 Hovslätts IK P08/2 - Månsarps IBK P08 6 - 3 Stadsgården, Råslätt
2019-10-13 13:30 142807004 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Gränna AIS P07/2 4 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-19 14:00 142807007 Aneby SK P07-08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 1 - 4 FB-hallen
2019-10-20 13:00 142807009 Månsarps IBK P08 - Nässjö IBF P08 5 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-10-20 14:00 142807006 Sävsjö IBK P08 - Tenhults IF P08/1 17 - 2 Hofgårdshallen
2019-10-20 14:00 142807008 Gränna AIS P07/2 - Hovslätts IK P08/2 5 - 5 Andreas Strand, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2019-10-26 11:45 142807012 IBF Tranås P08 - Månsarps IBK P08 14 - 6 Tranås Idrottshall
2019-10-26 12:00 142807014 Hovslätts IK P08/2 - Aneby SK P07-08 12 - 5 David Andersson, Theodor Onselius Stadsgården, Råslätt
2019-10-26 13:30 142807015 Tenhults IF P08/1 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 6 - 7 Tenhults Sporthall
2019-10-26 14:00 142807013 Nässjö IBF P08 - Gränna AIS P07/2 3 - 10 Lukas Bergström, Adam Enell Handskerydshallen
2019-11-09 10:00 142807020 Aneby SK P07-08 - Gränna AIS P07/2 4 - 14 FB-hallen
2019-11-09 15:30 142807017 Hovslätts IK P08/2 - IBF Tranås P08 7 - 2 Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2019-11-09 17:00 142807016 Nässjö IBF P08 - Sävsjö IBK P08 4 - 8 Lukas Bergström, Adam Enell Handskerydshallen
2019-11-09 17:30 142807019 Tenhults IF P08/1 - Månsarps IBK P08 11 - 3 Tenhults Sporthall
2019-11-16 10:00 142807025 Sävsjö IBK P08 - Aneby SK P07-08 4 - 3 Hofgårdshallen
2019-11-17 11:45 142807021 IBF Tranås P08 - Nässjö IBF P08 5 - 3 Tranås Idrottshall
2019-11-17 12:00 142807022 Gränna AIS P07/2 - Tenhults IF P08/1 12 - 0 Ribbahallen A-hall
2019-11-17 17:00 142807023 Månsarps IBK P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 7 - 12 Norrahammars Sporthall
2019-11-23 12:00 142807030 Gränna AIS P07/2 - Månsarps IBK P08 13 - 4 Ribbahallen A-hall
2019-11-23 15:30 142807026 Hovslätts IK P08/2 - Sävsjö IBK P08 4 - 4 Olle Engqvist, David Andersson Stadsgården, Råslätt
2019-11-23 15:30 142807028 Tenhults IF P08/1 - IBF Tranås P08 1 - 6 Tenhults Sporthall
2019-11-24 17:30 142807027 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Nässjö IBF P08 18 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-30 12:00 142807032 Nässjö IBF P08 - Hovslätts IK P08/2 2 - 10 Jonas Säleby, Tim Greek Nässjö Sporthall
2019-12-01 10:30 142807031 IBF Tranås P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 2 - 3 Tranås Idrottshall
2019-12-01 12:00 142807035 Sävsjö IBK P08 - Gränna AIS P07/2 4 - 6 Hofgårdshallen
2019-12-01 13:00 142807033 Månsarps IBK P08 - Aneby SK P07-08 9 - 8 Norrahammars Sporthall
2019-12-07 09:30 142807038 Aneby SK P07-08 - Nässjö IBF P08 3 - 2 FB-hallen
2019-12-07 12:30 142807039 Gränna AIS P07/2 - IBF Tranås P08 7 - 4 Ribbahallen A-hall
2019-12-07 13:30 142807037 Tenhults IF P08/1 - Hovslätts IK P08/2 5 - 11 Tenhults Sporthall
2019-12-08 17:30 142807036 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Sävsjö IBK P08 6 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-14 08:30 142807043 Hovslätts IK P08/2 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 11 - 1 Kalle Rygert, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-12-14 12:30 142807042 Nässjö IBF P08 - Tenhults IF P08/1 2 - 2 Tim Greek, Robin Rehn Handskerydshallen
2019-12-15 09:30 142807041 IBF Tranås P08 - Aneby SK P07-08 5 - 3 Tranås Idrottshall
2019-12-15 14:00 142807045 Sävsjö IBK P08 - Månsarps IBK P08 14 - 7 Hofgårdshallen
2019-12-20 17:00 142807048 Månsarps IBK P08 - Hovslätts IK P08/2 10 - 12 Norrahammars Sporthall
2019-12-21 12:00 142807046 Aneby SK P07-08 - Tenhults IF P08/1 2 - 3 FB-hallen
2019-12-21 12:00 142807047 Gränna AIS P07/2 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 2 - 3 Ribbahallen A-hall
2019-12-22 12:15 142807050 Sävsjö IBK P08 - IBF Tranås P08 6 - 4 Hofgårdshallen
2020-01-11 09:15 142807052 Nässjö IBF P08 - Månsarps IBK P08 5 - 8 Isak Lundström, Tim Greek Nässjö Sporthall
2020-01-11 09:30 142807054 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Aneby SK P07-08 12 - 0 Jönköpings Idrottshus D-hall
2020-01-11 13:30 142807055 Tenhults IF P08/1 - Sävsjö IBK P08 2 - 3 Tenhults Sporthall
2020-01-12 12:00 142807053 Hovslätts IK P08/2 - Gränna AIS P07/2 1 - 6 David Andersson, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2020-01-18 14:00 142807057 Aneby SK P07-08 - Hovslätts IK P08/2 1 - 7 FB-hallen
2020-01-19 14:00 142807058 Gränna AIS P07/2 - Nässjö IBF P08 13 - 3 Ribbahallen A-hall
2020-01-19 14:30 142807056 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Tenhults IF P08/1 8 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-19 15:00 142807059 Månsarps IBK P08 - IBF Tranås P08 5 - 7 Norrahammars Sporthall
2020-01-25 10:00 142807061 IBF Tranås P08 - Hovslätts IK P08/2 2 - 9 Tranås Idrottshall
2020-01-26 10:00 142807062 Gränna AIS P07/2 - Aneby SK P07-08 13 - 2 Ribbahallen A-hall
2020-01-26 14:00 142807065 Sävsjö IBK P08 - Nässjö IBF P08 8 - 1 Hofgårdshallen
2020-01-26 17:00 142807063 Månsarps IBK P08 - Tenhults IF P08/1 11 - 6 Norrahammars Sporthall
2020-02-01 13:00 142807070 Aneby SK P07-08 - Sävsjö IBK P08 3 - 13 FB-hallen
2020-02-01 15:00 142807068 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Månsarps IBK P08 7 - 7 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Jönköpings Idrottshus D-hall
2020-02-01 15:00 142807069 Tenhults IF P08/1 - Gränna AIS P07/2 1 - 12 Tenhults Sporthall
2020-02-02 10:15 142807066 Nässjö IBF P08 - IBF Tranås P08 1 - 12 Isak Lundström, Lukas Bergström Nässjö Sporthall
2020-02-09 12:00 142807071 IBF Tranås P08 - Tenhults IF P08/1 7 - 4 Tranås Idrottshall
2020-02-09 12:00 142807075 Sävsjö IBK P08 - Hovslätts IK P08/2 11 - 8 Hofgårdshallen
2020-02-09 13:00 142807073 Månsarps IBK P08 - Gränna AIS P07/2 4 - 14 Norrahammars Sporthall
2020-02-09 13:45 142807072 Nässjö IBF P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 3 - 6 Tim Greek, Adam Enell Nässjö Sporthall
2020-02-22 10:00 142807079 Aneby SK P07-08 - Månsarps IBK P08 9 - 8 FB-hallen
2020-02-22 13:45 142807076 Hovslätts IK P08/2 - Nässjö IBF P08 2 - 4 Gustaf Gustafsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2020-02-22 15:30 142807077 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - IBF Tranås P08 14 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-02-23 12:00 142807080 Gränna AIS P07/2 - Sävsjö IBK P08 8 - 4 Ribbahallen A-hall
2020-02-16 11:00 142807082 Nässjö IBF P08 - Aneby SK P07-08 4 - 15 Adam Enell, Isak Lundström Nässjö Sporthall
2020-02-29 09:00 142807083 Hovslätts IK P08/2 - Tenhults IF P08/1 7 - 3 Stadsgården, Råslätt
2020-03-01 11:00 142807081 IBF Tranås P08 - Gränna AIS P07/2 5 - 4 Tranås Idrottshall
2020-03-01 14:00 142807085 Sävsjö IBK P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 8 - 6 Hofgårdshallen
2020-03-07 12:00 142807088 Aneby SK P07-08 - IBF Tranås P08 5 - 4 FB-hallen
2020-03-08 10:30 142807087 Tenhults IF P08/1 - Nässjö IBF P08 Tenhults Sporthall
2020-03-08 12:30 142807086 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Hovslätts IK P08/2 2 - 7 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-08 13:00 142807090 Månsarps IBK P08 - Sävsjö IBK P08 4 - 11 Norrahammars Sporthall
Pantamera P N Blå Gr 5 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 13:00 142812002 Värnamo IK P07-08 - Skillingaryds IK P08 0 - 8 Tinas Ö
2019-10-20 16:30 142812001 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Tenhults IF P08/2 10 - 3 Torpshallen
2019-10-26 16:00 142812006 Husqvarna IK P08 - Värnamo IK P07-08 1 - 24 Huskvarna Sporthall B
2019-10-27 10:00 142812004 Skillingaryds IK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 1 - 8 Skillingaryds Arena
2019-11-09 10:00 142812008 Skillingaryds IK P08 - Husqvarna IK P08 11 - 4 Skillingaryds Arena
2019-11-09 13:30 142812009 Tenhults IF P08/2 - Värnamo IK P07-08 5 - 9 Tenhults Sporthall
2019-11-17 09:15 142812010 Husqvarna IK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 1 - 22 Huskvarna Sporthall A
2019-11-17 10:30 142812012 Tenhults IF P08/2 - Skillingaryds IK P08 4 - 6 Tenhults Sporthall
2019-11-24 09:15 142812014 Husqvarna IK P08 - Tenhults IF P08/2 2 - 8 Huskvarna Sporthall A
2019-11-24 14:30 142812013 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Värnamo IK P07-08 10 - 2 Torpshallen
2019-12-08 10:00 142812017 Skillingaryds IK P08 - Värnamo IK P07-08 7 - 4 Skillingaryds Arena
2019-12-08 12:30 142812016 Tenhults IF P08/2 - Bankeryds Skid o MK P08/2 4 - 6 Tenhults Sporthall
2019-12-14 13:00 142812021 Värnamo IK P07-08 - Husqvarna IK P08 6 - 6 Östboskolan
2019-12-15 17:15 142812019 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Skillingaryds IK P08 14 - 4 Torpshallen
2019-12-21 10:00 142812023 Husqvarna IK P08 - Skillingaryds IK P08 6 - 6 Huskvarna Sporthall A
2019-12-21 13:00 142812024 Värnamo IK P07-08 - Tenhults IF P08/2 6 - 2 Tinas Ö
2020-01-11 11:00 142812027 Skillingaryds IK P08 - Tenhults IF P08/2 5 - 6 Skillingaryds Arena
2020-01-11 18:30 142812025 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Husqvarna IK P08 17 - 0 Torpshallen
2020-01-18 13:00 142812028 Värnamo IK P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 4 - 8 Östboskolan
2020-01-19 08:30 142812029 Tenhults IF P08/2 - Husqvarna IK P08 7 - 6 Tenhults Sporthall
2020-01-25 11:00 142812032 Värnamo IK P07-08 - Skillingaryds IK P08 5 - 5 Östboskolan
2020-01-25 14:30 142812031 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Tenhults IF P08/2 6 - 4 Torpshallen
2020-02-08 10:00 142812034 Skillingaryds IK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 12 - 8 Skillingaryds Arena
2020-02-08 10:15 142812036 Husqvarna IK P08 - Värnamo IK P07-08 6 - 7 Huskvarna Sporthall A
2020-02-22 10:00 142812038 Skillingaryds IK P08 - Husqvarna IK P08 3 - 3 Skillingaryds Arena
2020-02-22 11:00 142812039 Tenhults IF P08/2 - Värnamo IK P07-08 9 - 3 Tenhults Sporthall
2020-02-29 13:30 142812042 Tenhults IF P08/2 - Skillingaryds IK P08 Tenhults Sporthall
2020-03-01 10:30 142812040 Husqvarna IK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2 6 - 12 Huskvarna Sporthall A
2020-03-07 11:45 142812044 Husqvarna IK P08 - Tenhults IF P08/2 3 - 6 Huskvarna Sporthall A
2020-03-07 12:30 142812043 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Värnamo IK P07-08 4 - 5 Torpshallen
Pantamera P V Blå Gr 1 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-10 19:00 142802005 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Braås GoIF P06-08 9 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-10-12 13:00 142802002 Älmhults IBK P07 - Alvesta IBK P06-07 4 - 8 Linnéhallen
2019-10-13 12:00 142802003 Ljungby IB P06-07 - Forsheda IF P06 13 - 3 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-10-13 16:00 142802004 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Carlshamns IBK P06-07/2 10 - 5 Fortnox Arena B-hall
2019-10-19 10:00 142802008 Carlshamns IBK P06-07/2 - Ljungby IB P06-07 4 - 4 Sparbanken Arena
2019-10-19 11:00 142802009 Forsheda IF P06 - Älmhults IBK P07 6 - 4 Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2019-10-20 12:00 142802010 Alvesta IBK P06-07 - Väckelsångs IK P05-06 5 - 2 Alvesta Sporthall
2019-10-20 17:00 142802007 Braås GoIF P06-08 - Växjö IBK Utveckling P07/2 3 - 9 Braås Sporthall
2019-10-25 18:30 142802015 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/2 6 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-10-26 10:00 142802013 Älmhults IBK P07 - Carlshamns IBK P06-07/2 4 - 6 Haganäshallen
2019-10-26 11:00 142802012 Väckelsångs IK P05-06 - Forsheda IF P06 5 - 5 Väckelsångs Idrottshall
2019-10-27 12:00 142802014 Ljungby IB P06-07 - Braås GoIF P06-08 3 - 9 , Linus Modig Innebandyhallen
2019-11-09 14:00 142802017 Ljungby IB P06-07 - Väckelsångs IK P05-06 8 - 2 August Ahl Innebandyhallen
2019-11-10 11:00 142802018 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Alvesta IBK P06-07 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-10 11:00 142802019 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Forsheda IF P06 8 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-11-10 13:30 142802020 Braås GoIF P06-08 - Carlshamns IBK P06-07/2 1 - 10 Braås Sporthall
2019-11-16 11:00 142802023 Forsheda IF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/2 3 - 5 Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2019-11-16 11:45 142802022 Carlshamns IBK P06-07/2 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 3 - 9 Sparbanken Arena
2019-11-16 14:30 142802021 Väckelsångs IK P05-06 - Älmhults IBK P07 10 - 6 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Väckelsångs Idrottshall
2019-11-17 10:00 142802024 Alvesta IBK P06-07 - Ljungby IB P06-07 12 - 1 Alvesta Sporthall
2019-11-23 12:00 142802030 Carlshamns IBK P06-07/2 - Forsheda IF P06 11 - 1 Sparbanken Arena
2019-11-24 11:00 142802028 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Väckelsångs IK P05-06 5 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-11-24 13:30 142802029 Braås GoIF P06-08 - Alvesta IBK P06-07 6 - 7 Braås Sporthall
2019-11-24 15:00 142802027 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Älmhults IBK P07 11 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-11-30 11:00 142802031 Väckelsångs IK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/2 1 - 13 Lars Eriksson, Kevin Andersson Väckelsångs Idrottshall
2019-12-01 09:00 142802034 Alvesta IBK P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 6 - 4 Alvesta Sporthall
2019-12-01 11:00 142802032 Älmhults IBK P07 - Ljungby IB P06-07 7 - 4 Haganäshallen
2019-12-01 13:00 142802033 Forsheda IF P06 - Braås GoIF P06-08 5 - 7 Henrik Roholt, Alexander Gonzalez Forsheda Sporthall
2019-12-07 11:00 142802040 Forsheda IF P06 - Alvesta IBK P06-07 2 - 12 , Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2019-12-08 11:00 142802037 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Ljungby IB P06-07 9 - 7 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-08 13:30 142802038 Braås GoIF P06-08 - Älmhults IBK P07 7 - 9 Braås Sporthall
2019-12-08 18:15 142802039 Carlshamns IBK P06-07/2 - Väckelsångs IK P05-06 8 - 5 Sparbanken Arena
2019-12-14 12:00 142802041 Väckelsångs IK P05-06 - Braås GoIF P06-08 13 - 2 Lars Eriksson, Michéll Borgström Väckelsångs Idrottshall
2019-12-14 12:00 142802043 Ljungby IB P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/2 6 - 10 Linus Modig, August Ahl Innebandyhallen
2019-12-14 14:00 142802044 Alvesta IBK P06-07 - Carlshamns IBK P06-07/2 6 - 5 Alvesta Sporthall
2019-12-15 13:30 142802042 Älmhults IBK P07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 7 - 9 Haganäshallen
2019-12-19 18:00 142802048 Forsheda IF P06 - Ljungby IB P06-07 7 - 4 Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2019-12-21 10:00 142802047 Carlshamns IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/2 5 - 2 Sparbanken Arena
2019-12-21 10:00 142802049 Alvesta IBK P06-07 - Älmhults IBK P07 11 - 4 Alvesta Sporthall
2019-12-21 15:00 142802046 Braås GoIF P06-08 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 2 - 12 Braås Sporthall
2020-01-11 11:00 142802051 Väckelsångs IK P05-06 - Alvesta IBK P06-07 4 - 6 Väckelsångs Idrottshall
2020-01-11 13:00 142802052 Älmhults IBK P07 - Forsheda IF P06 6 - 2 Haganäshallen
2020-01-11 16:00 142802054 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Braås GoIF P06-08 12 - 3 Fortnox Arena B-hall
2020-01-12 10:30 142802053 Ljungby IB P06-07 - Carlshamns IBK P06-07/2 7 - 4 Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-01-18 11:00 142802059 Forsheda IF P06 - Väckelsångs IK P05-06 5 - 4 Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2020-01-18 17:00 142802057 Braås GoIF P06-08 - Ljungby IB P06-07 3 - 7 Braås Sporthall
2020-01-19 09:00 142802056 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 7 - 8 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-19 18:15 142802058 Carlshamns IBK P06-07/2 - Älmhults IBK P07 8 - 8 Sparbanken Arena
2020-01-25 10:00 142802064 Alvesta IBK P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/2 6 - 6 Alvesta Sporthall
2020-01-25 11:00 142802063 Forsheda IF P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 8 - 8 , Bjarne Olsen Forsheda Sporthall
2020-01-25 11:45 142802062 Carlshamns IBK P06-07/2 - Braås GoIF P06-08 3 - 4 Sparbanken Arena
2020-01-25 14:30 142802061 Väckelsångs IK P05-06 - Ljungby IB P06-07 3 - 6 Väckelsångs Idrottshall
2020-02-01 14:00 142802066 Älmhults IBK P07 - Väckelsångs IK P05-06 10 - 6 Haganäshallen
2020-02-01 14:00 142802067 Ljungby IB P06-07 - Alvesta IBK P06-07 1 - 11 Alice Petersson Innebandyhallen
2020-02-02 11:00 142802069 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Carlshamns IBK P06-07/2 5 - 6 Pär Lagerkvistskolan
2020-02-02 13:30 142802068 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Forsheda IF P06 5 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-08 11:00 142802071 Väckelsångs IK P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 5 - 3 Väckelsångs Idrottshall
2020-02-08 11:00 142802073 Forsheda IF P06 - Carlshamns IBK P06-07/2 6 - 7 Henrik Roholt, Alexander Gonzalez Forsheda Sporthall
2020-02-09 11:30 142802072 Älmhults IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/2 4 - 9 Haganäshallen
2020-02-09 16:00 142802074 Alvesta IBK P06-07 - Braås GoIF P06-08 6 - 7 Alvesta Sporthall
2020-02-15 09:30 142802077 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Väckelsångs IK P05-06 12 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-23 13:30 142802079 Braås GoIF P06-08 - Forsheda IF P06 5 - 4 Braås Sporthall
2020-02-23 15:30 142802076 Ljungby IB P06-07 - Älmhults IBK P07 8 - 1 August Ahl, Nora Söderstedt Innebandyhallen
2020-02-23 18:00 142802078 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Alvesta IBK P06-07 7 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2020-02-28 19:00 142802083 Ljungby IB P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 6 - 4 , Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-02-29 10:00 142802084 Alvesta IBK P06-07 - Forsheda IF P06 6 - 2 Alvesta Sporthall
2020-02-29 10:30 142802081 Väckelsångs IK P05-06 - Carlshamns IBK P06-07/2 2 - 8 Bengt Andersson, Mathias Linde Väckelsångs Idrottshall
2020-03-01 13:30 142802082 Älmhults IBK P07 - Braås GoIF P06-08 7 - 5 Haganäshallen
2020-03-07 12:30 142802086 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Ljungby IB P06-07 12 - 3 Fortnox Arena B-hall
2020-03-08 11:00 142802087 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Älmhults IBK P07 15 - 5 Pär Lagerkvistskolan
2020-03-08 13:30 142802088 Braås GoIF P06-08 - Väckelsångs IK P05-06 9 - 12 Braås Sporthall
2020-03-08 18:15 142802089 Carlshamns IBK P06-07/2 - Alvesta IBK P06-07 1 - 14 Sparbanken Arena
Pantamera P V Blå Gr 2 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 12:30 142803001 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Ingelstad IBK P07 5 - 12 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-10-13 11:00 142803005 Vetlanda IBF P06 - Hovshaga AIF P07/1 4 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-10-13 16:00 142803004 IFK Lammhult P06-07 - Lessebo GoIF P07 5 - 13 Lammhults Sporthall
2019-11-29 19:00 142803003 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Sandbäckshults IBK P06-08 7 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-18 18:30 142803010 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 9 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-10-19 11:30 142803006 Ingelstad IBK P07 - Vetlanda IBF P06 10 - 5 Ingelstads Sporthall
2019-10-20 16:00 142803007 Hovshaga AIF P07/1 - IFK Lammhult P06-07 8 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-10-20 16:00 142803008 Lessebo GoIF P07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 7 - 27 Lessebo Sporthall
2019-10-26 09:00 142803014 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Hovshaga AIF P07/1 12 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-26 11:00 142803012 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Sandbäckshults IBK P06-08 15 - 2 August Ahl, Linus Modig Innebandyhallen
2019-10-26 13:30 142803011 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 6 - 4 Ingelstads Sporthall
2019-10-26 16:30 142803015 Vetlanda IBF P06 - IFK Lammhult P06-07 16 - 9 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2019-11-09 10:30 142803018 IFK Lammhult P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 4 - 12 Lammhults Sporthall
2019-11-09 14:30 142803017 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 11 - 7 Fortnox Arena B-hall
2019-11-10 14:00 142803020 Hovshaga AIF P07/1 - Lessebo GoIF P07 11 - 5 Hovshaga Sporthall
2019-11-10 15:30 142803019 Vetlanda IBF P06 - Sandbäckshults IBK P06-08 19 - 4 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-17 10:00 142803024 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Växjö IBK Utveckling P07/3 3 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-11-17 11:00 142803025 Ingelstad IBK P07 - Hovshaga AIF P07/1 15 - 7 Ingelstads Sporthall
2019-11-17 13:30 142803023 Sandbäckshults IBK P06-08 - IFK Lammhult P06-07 3 - 1 Torbjörn Klasson, Muhidin Bahtanovic Krungårdshallen
2019-11-17 16:00 142803022 Lessebo GoIF P07 - Vetlanda IBF P06 5 - 18 Lessebo Sporthall
2019-11-23 11:00 142803028 Vetlanda IBF P06 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 13 - 5 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2019-11-23 12:30 142803026 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Ingelstad IBK P07 6 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-24 12:00 142803029 Hovshaga AIF P07/1 - Växjö IBK Utveckling P07/4 3 - 14 Hovshaga Sporthall
2019-11-24 16:00 142803030 Lessebo GoIF P07 - Sandbäckshults IBK P06-08 5 - 10 Lessebo Sporthall
2019-11-30 10:00 142803031 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - IFK Lammhult P06-07 13 - 1 Linus Modig, August Ahl Innebandyhallen
2019-11-30 12:00 142803033 Sandbäckshults IBK P06-08 - Hovshaga AIF P07/1 4 - 4 Krungårdshallen
2019-12-01 11:30 142803035 Ingelstad IBK P07 - Lessebo GoIF P07 29 - 4 Ingelstads Sporthall
2019-12-01 17:30 142803034 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Vetlanda IBF P06 10 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-12-07 10:30 142803036 IFK Lammhult P06-07 - Ingelstad IBK P07 1 - 17 Lammhults Sporthall
2019-12-07 16:30 142803037 Vetlanda IBF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/3 10 - 10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-12-08 14:30 142803040 Sandbäckshults IBK P06-08 - Växjö IBK Utveckling P07/4 3 - 5 Muhidin Bahtanovic, Mikael Fransson Krungårdshallen
2019-12-08 16:00 142803039 Lessebo GoIF P07 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 11 - 5 Lessebo Sporthall
2019-12-14 10:00 142803041 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Hovshaga AIF P07/1 2 - 5 Oskar Winqvist, Linus Modig Innebandyhallen
2019-12-14 12:00 142803043 Växjö IBK Utveckling P07/3 - IFK Lammhult P06-07 17 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-12-14 18:00 142803044 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Lessebo GoIF P07 20 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-12-15 13:00 142803045 Ingelstad IBK P07 - Sandbäckshults IBK P06-08 11 - 1 Ingelstads Sporthall
2019-11-03 15:00 142803048 Sandbäckshults IBK P06-08 - Växjö IBK Utveckling P07/3 2 - 3 Mönsterås Sporthall A-hall
2019-12-21 11:30 142803050 Ingelstad IBK P07 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 9 - 8 Ingelstads Sporthall
2019-12-22 14:00 142803046 Hovshaga AIF P07/1 - Vetlanda IBF P06 4 - 7 Hovshaga Sporthall
2019-12-22 16:00 142803047 Lessebo GoIF P07 - IFK Lammhult P06-07 8 - 11 Lessebo Sporthall
2020-01-10 18:00 142803051 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/4 0 - 13 Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-01-11 16:00 142803055 Vetlanda IBF P06 - Ingelstad IBK P07 2 - 10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-01-12 15:00 142803053 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Lessebo GoIF P07 16 - 12 Fagrabäcksskolan
2020-03-15 16:00 142803054 IFK Lammhult P06-07 - Hovshaga AIF P07/1 Lammhults Sporthall
2020-01-18 15:30 142803060 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Ingelstad IBK P07 5 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-19 12:00 142803057 Hovshaga AIF P07/1 - Växjö IBK Utveckling P07/3 3 - 8 Hovshaga Sporthall
2020-01-19 12:00 142803059 Sandbäckshults IBK P06-08 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 12 - 4 Mathias Linde, Johan Palm Krungårdshallen
2020-02-16 16:00 142803056 IFK Lammhult P06-07 - Vetlanda IBF P06 5 - 12 Lammhults Sporthall
2020-01-25 16:00 142803063 Sandbäckshults IBK P06-08 - Vetlanda IBF P06 2 - 8 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 16:00 142803064 Växjö IBK Utveckling P07/4 - IFK Lammhult P06-07 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 12:30 142803061 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/3 8 - 2 Tilda Ivarsson, Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-01-26 16:00 142803062 Lessebo GoIF P07 - Hovshaga AIF P07/1 3 - 12 Lessebo Sporthall
2020-02-01 11:30 142803068 IFK Lammhult P06-07 - Sandbäckshults IBK P06-08 5 - 5 Lammhults Sporthall
2020-02-01 12:00 142803069 Vetlanda IBF P06 - Lessebo GoIF P07 WO (5 - 0) Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-01 15:30 142803067 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Växjö IBK Utveckling P07/4 7 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-02 14:00 142803070 Hovshaga AIF P07/1 - Ingelstad IBK P07 3 - 7 Hovshaga Sporthall
2020-02-08 08:30 142803074 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Hovshaga AIF P07/1 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-08 15:30 142803073 Sandbäckshults IBK P06-08 - Lessebo GoIF P07 13 - 2 Krungårdshallen
2020-02-09 13:00 142803071 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Vetlanda IBF P06 6 - 4 Oskar Winqvist, Thea Karlsson Innebandyhallen
2020-03-14 11:30 142803075 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 WW (-5 - -5) Ingelstads Sporthall
2020-02-15 10:30 142803077 IFK Lammhult P06-07 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 9 - 14 Lammhults Sporthall
2020-02-22 11:00 142803080 Lessebo GoIF P07 - Ingelstad IBK P07 3 - 16 Lessebo Sporthall
2020-02-23 14:00 142803079 Hovshaga AIF P07/1 - Sandbäckshults IBK P06-08 3 - 1 Hovshaga Sporthall
2020-02-24 19:30 142803078 Vetlanda IBF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/4 6 - 5 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-29 11:00 142803081 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Lessebo GoIF P07 12 - 8 Tyra Lindström, Julia Kali Innebandyhallen
2020-02-29 12:00 142803085 Ingelstad IBK P07 - IFK Lammhult P06-07 18 - 2 Ingelstads Sporthall
2020-02-29 14:30 142803084 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Sandbäckshults IBK P06-08 4 - 2 Fortnox Arena B-hall
2020-03-01 11:30 142803083 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Vetlanda IBF P06 11 - 8 Fortnox Arena B-hall
2020-03-07 10:30 142803086 IFK Lammhult P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 5 - 18 Lammhults Sporthall
2020-03-07 14:00 142803088 Hovshaga AIF P07/1 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 5 - 8 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 12:00 142803090 Sandbäckshults IBK P06-08 - Ingelstad IBK P07 2 - 8 Krungårdshallen
2020-03-08 16:00 142803089 Lessebo GoIF P07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 2 - 20 Lessebo Sporthall
Pantamera P V Blå Gr 3 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-08 19:30 142808001 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 5 - 2 Allhallen, Hovmantorp
2019-10-12 11:00 142808002 Rottne IF P07-08 - Moheda IBK P07-08 15 - 1 Rottne Sporthall
2019-10-12 18:00 142808005 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Ryds SK P07-08 16 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-10-13 15:30 142808003 CL 98 IC P08/1 - Gransholms IF P07-08 7 - 10 Falkenbergshallen
2019-10-19 12:30 142808010 Moheda IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 1 - 18 Vegby Sporthall
2019-10-20 09:00 142808006 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Växjö IBK Utveckling P08/1 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-20 11:00 142808009 Gransholms IF P07-08 - Rottne IF P07-08 6 - 10 Max Widahl, Samuel Norlin Gemla Sporthall
2019-10-20 13:30 142808008 Lagan IBK P07-08 - CL 98 IC P08/1 3 - 5 Bjarne Olsen, Filip Karlsson Åbyhallen
2019-10-26 10:00 142808012 Hovmantorps GOIF P07-08 - Gransholms IF P07-08 12 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2019-10-26 11:00 142808013 Rottne IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 14 - 5 Rottne Sporthall
2019-10-26 16:00 142808011 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Moheda IBK P07-08 14 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 15:30 142808014 CL 98 IC P08/1 - Ryds SK P07-08 13 - 2 Falkenbergshallen
2019-11-09 11:00 142808019 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Gransholms IF P07-08 11 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-09 12:00 142808020 Ryds SK P07-08 - Lagan IBK P07-08 2 - 5 Ryds Sporthall
2019-11-09 13:00 142808016 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 3 - 3 Rottne Sporthall
2019-11-09 16:30 142808017 CL 98 IC P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08 8 - 6 Oskar Nilsson, William Johansson Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 12:30 142808024 Moheda IBK P07-08 - CL 98 IC P08/1 4 - 9 Vegby Sporthall
2019-11-16 18:00 142808025 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Ryds SK P07-08 10 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-17 13:00 142808021 Hovmantorps GOIF P07-08 - Rottne IF P07-08 3 - 9 Allhallen, Hovmantorp
2019-11-17 17:30 142808022 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 5 - 9 Åbyhallen
2019-11-23 11:00 142808029 Ryds SK P07-08 - Moheda IBK P07-08 9 - 12 Ryds Sporthall
2019-11-23 15:00 142808028 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08 11 - 9 Fagrabäcksskolan
2019-11-23 15:30 142808026 CL 98 IC P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/3 9 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Trekantens Sporthall
2019-11-24 15:30 142808030 Lagan IBK P07-08 - Gransholms IF P07-08 4 - 9 Åbyhallen
2019-11-29 18:30 142808035 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Lagan IBK P07-08 14 - 6 Fortnox Arena B-hall
2019-11-30 11:00 142808032 Rottne IF P07-08 - CL 98 IC P08/1 3 - 3 Rottne Sporthall
2019-11-30 11:00 142808033 Gransholms IF P07-08 - Ryds SK P07-08 5 - 2 Gemla Sporthall
2019-11-30 12:30 142808034 Moheda IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 7 - 10 Vegby Sporthall
2019-12-07 11:00 142808038 Ryds SK P07-08 - Rottne IF P07-08 6 - 8 Ryds Sporthall
2019-12-07 16:00 142808037 Växjö IBK Utveckling P08/1 - CL 98 IC P08/1 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-12-08 09:30 142808040 Gransholms IF P07-08 - Moheda IBK P07-08 7 - 1 Gemla Sporthall
2019-12-08 13:30 142808039 Lagan IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 7 - 4 Åbyhallen
2019-12-14 11:00 142808042 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 3 - 8 Rottne Sporthall
2019-12-14 12:30 142808044 Moheda IBK P07-08 - Lagan IBK P07-08 4 - 4 Vegby Sporthall
2019-12-15 13:00 142808041 Hovmantorps GOIF P07-08 - Ryds SK P07-08 12 - 0 Allhallen, Hovmantorp
2019-12-15 13:00 142808045 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Gransholms IF P07-08 6 - 4 Fagrabäcksskolan
2019-12-21 11:00 142808046 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 3 - 14 Ryds Sporthall
2019-12-21 11:00 142808048 Gransholms IF P07-08 - CL 98 IC P08/1 2 - 5 Gemla Sporthall
2019-12-21 12:30 142808049 Moheda IBK P07-08 - Rottne IF P07-08 5 - 6 Vegby Sporthall
2019-12-21 14:30 142808050 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Hovmantorps GOIF P07-08 9 - 10 Fortnox Arena B-hall
2020-01-11 11:00 142808052 Rottne IF P07-08 - Gransholms IF P07-08 9 - 5 Rottne Sporthall
2020-01-11 13:00 142808051 Hovmantorps GOIF P07-08 - Moheda IBK P07-08 11 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2020-01-11 16:30 142808053 CL 98 IC P08/1 - Lagan IBK P07-08 0 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-12 13:00 142808055 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/3 12 - 4 Fagrabäcksskolan
2020-01-18 12:00 142808057 Ryds SK P07-08 - CL 98 IC P08/1 2 - 11 Ryds Sporthall
2020-01-18 12:30 142808060 Moheda IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 5 - 9 Vegby Sporthall
2020-01-19 11:00 142808059 Gransholms IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 4 - 10 Gemla Sporthall
2020-01-19 13:30 142808058 Lagan IBK P07-08 - Rottne IF P07-08 13 - 4 Åbyhallen
2020-01-24 18:30 142808063 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 3 - 6 Gemla Sporthall
2020-01-24 18:30 142808065 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Rottne IF P07-08 4 - 11 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 15:00 142808061 Hovmantorps GOIF P07-08 - CL 98 IC P08/1 12 - 2 Allhallen, Hovmantorp
2020-01-26 17:30 142808062 Lagan IBK P07-08 - Ryds SK P07-08 7 - 3 Åbyhallen
2020-02-01 11:00 142808070 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 3 - 6 Ryds Sporthall
2020-02-01 13:00 142808066 Rottne IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 1 - 11 Rottne Sporthall
2020-02-01 14:00 142808069 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Lagan IBK P07-08 14 - 5 Fortnox Arena B-hall
2020-02-01 16:30 142808067 CL 98 IC P08/1 - Moheda IBK P07-08 6 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-07 19:00 142808073 Gransholms IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 2 - 9 Gemla Sporthall
2020-02-08 12:30 142808074 Moheda IBK P07-08 - Ryds SK P07-08 8 - 10 Vegby Sporthall
2020-02-08 13:00 142808071 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 9 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2020-02-09 13:00 142808075 Växjö IBK Utveckling P08/3 - CL 98 IC P08/1 4 - 12 Fortnox Arena B-hall
2020-02-15 11:00 142808079 Ryds SK P07-08 - Gransholms IF P07-08 6 - 7 Ryds Sporthall
2020-02-15 11:30 142808078 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Moheda IBK P07-08 9 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-23 15:30 142808080 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 14 - 5 William Nyström, Isak Lötberg Åhlander Åbyhallen
2020-02-23 16:00 142808076 CL 98 IC P08/1 - Rottne IF P07-08 3 - 1 Max Jakobsson, Camilla Carlsson KIFAB Arena
2020-02-29 11:00 142808082 Rottne IF P07-08 - Ryds SK P07-08 10 - 2 Rottne Sporthall
2020-02-29 12:30 142808084 Moheda IBK P07-08 - Gransholms IF P07-08 3 - 9 Vegby Sporthall
2020-02-29 14:00 142808083 CL 98 IC P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/1 4 - 7 Falkenbergshallen
2020-03-01 13:00 142808081 Hovmantorps GOIF P07-08 - Lagan IBK P07-08 6 - 2 Allhallen, Hovmantorp
2020-03-07 11:00 142808088 Ryds SK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 4 - 9 Ryds Sporthall
2020-03-07 11:30 142808090 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 14 - 3 Gemla Sporthall
2020-03-08 15:30 142808089 Lagan IBK P07-08 - Moheda IBK P07-08 7 - 4 William Nyström, Isak Lötberg Åhlander Åbyhallen
2020-03-15 17:30 142808087 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Rottne IF P07-08 Fortnox Arena Nivika hallen
Pantamera P V Blå Gr 4 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 142809001 Vislanda IF P08-09 - Växjö IBK Utveckling P09 2 - 6 Vislanda Sporthall
2019-10-12 11:00 142809005 Vetlanda IBF P09 - Älmhults IBK P08 9 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-10-12 12:00 142809003 Hovshaga AIF P08 - Alvesta IBK P09 17 - 3 Hovshaga Sporthall
2019-10-13 14:00 142809002 Ljungby IB P08-09 - Öjaby Sport IBK P08 5 - 10 Oskar Winqvist, Linus Modig Innebandyhallen
2019-10-19 10:00 142809009 Alvesta IBK P09 - Ljungby IB P08-09 10 - 11 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-10-19 13:00 142809010 Öjaby Sport IBK P08 - Vislanda IF P08-09 20 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-10-20 11:00 142809006 Växjö IBK Utveckling P09 - Vetlanda IBF P09 5 - 9 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-20 15:00 142809008 Väckelsångs IK P08 - Hovshaga AIF P08 8 - 8 Väckelsångs Idrottshall
2019-10-26 10:00 142809012 Vislanda IF P08-09 - Alvesta IBK P09 16 - 1 Vislanda Sporthall
2019-10-27 10:00 142809011 Växjö IBK Utveckling P09 - Öjaby Sport IBK P08 7 - 12 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 10:00 142809013 Ljungby IB P08-09 - Väckelsångs IK P08 4 - 13 August Ahl Innebandyhallen
2019-10-27 10:00 142809014 Hovshaga AIF P08 - Älmhults IBK P08 12 - 6 Hovshaga Sporthall
2019-11-09 12:00 142809016 Ljungby IB P08-09 - Växjö IBK Utveckling P09 9 - 4 August Ahl, Hanna Järlid Innebandyhallen
2019-11-10 12:00 142809017 Hovshaga AIF P08 - Vislanda IF P08-09 22 - 0 Hovshaga Sporthall
2019-11-10 13:30 142809019 Vetlanda IBF P09 - Alvesta IBK P09 13 - 2 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-10 13:30 142809020 Älmhults IBK P08 - Väckelsångs IK P08 3 - 17 Haganäshallen
2019-11-15 19:00 142809022 Väckelsångs IK P08 - Vetlanda IBF P09 25 - 4 Väckelsångs Idrottshall
2019-11-16 10:00 142809021 Vislanda IF P08-09 - Ljungby IB P08-09 12 - 7 Vislanda Sporthall
2019-11-16 13:00 142809025 Växjö IBK Utveckling P09 - Älmhults IBK P08 6 - 7 Fagrabäcksskolan
2019-11-16 14:00 142809024 Öjaby Sport IBK P08 - Hovshaga AIF P08 9 - 8 Öjabyskolan
2019-11-23 11:30 142809028 Vetlanda IBF P09 - Vislanda IF P08-09 5 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-11-23 12:00 142809030 Väckelsångs IK P08 - Alvesta IBK P09 16 - 3 Väckelsångs Idrottshall
2019-11-24 10:00 142809026 Hovshaga AIF P08 - Växjö IBK Utveckling P09 15 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-11-24 10:00 142809029 Älmhults IBK P08 - Öjaby Sport IBK P08 8 - 4 Haganäshallen
2019-11-30 12:00 142809032 Ljungby IB P08-09 - Hovshaga AIF P08 4 - 12 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-11-30 15:00 142809034 Öjaby Sport IBK P08 - Vetlanda IBF P09 14 - 7 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-01 10:30 142809035 Växjö IBK Utveckling P09 - Väckelsångs IK P08 8 - 12 Fortnox Arena B-hall
2019-12-01 11:00 142809033 Alvesta IBK P09 - Älmhults IBK P08 6 - 10 Alvesta Sporthall
2019-12-07 09:30 142809037 Vetlanda IBF P09 - Hovshaga AIF P08 3 - 16 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2019-12-07 10:00 142809038 Älmhults IBK P08 - Ljungby IB P08-09 11 - 1 Haganäshallen
2019-12-07 12:00 142809039 Väckelsångs IK P08 - Vislanda IF P08-09 12 - 4 Väckelsångs Idrottshall
2019-12-07 12:00 142809040 Alvesta IBK P09 - Öjaby Sport IBK P08 6 - 15 Alvesta Sporthall
2019-12-14 10:00 142809041 Vislanda IF P08-09 - Älmhults IBK P08 5 - 9 Vislanda Sporthall
2019-12-14 14:00 142809042 Ljungby IB P08-09 - Vetlanda IBF P09 9 - 5 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-12-14 14:00 142809044 Öjaby Sport IBK P08 - Väckelsångs IK P08 12 - 9 Öjabyskolan
2019-12-14 17:00 142809045 Växjö IBK Utveckling P09 - Alvesta IBK P09 21 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-12-21 10:00 142809046 Älmhults IBK P08 - Vetlanda IBF P09 12 - 3 Haganäshallen
2019-12-21 14:00 142809049 Öjaby Sport IBK P08 - Ljungby IB P08-09 12 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-22 09:30 142809050 Växjö IBK Utveckling P09 - Vislanda IF P08-09 12 - 7 Fortnox Arena B-hall
2019-12-22 10:00 142809048 Alvesta IBK P09 - Hovshaga AIF P08 2 - 23 Alvesta Sporthall
2020-01-11 10:00 142809051 Vislanda IF P08-09 - Öjaby Sport IBK P08 7 - 14 Vislanda Sporthall
2020-01-11 10:30 142809053 Hovshaga AIF P08 - Väckelsångs IK P08 8 - 3 Hovshaga Sporthall
2020-01-11 12:00 142809055 Vetlanda IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P09 2 - 14 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-01-12 12:30 142809052 Ljungby IB P08-09 - Alvesta IBK P09 14 - 3 August Ahl Innebandyhallen
2020-01-18 12:00 142809058 Väckelsångs IK P08 - Ljungby IB P08-09 11 - 7 Nicklas Hult, Stefan Karlsson Väckelsångs Idrottshall
2020-01-18 12:00 142809059 Alvesta IBK P09 - Vislanda IF P08-09 3 - 8 Alvesta Sporthall
2020-01-18 14:00 142809060 Öjaby Sport IBK P08 - Växjö IBK Utveckling P09 15 - 7 Öjabyskolan
2020-01-19 11:30 142809057 Älmhults IBK P08 - Hovshaga AIF P08 3 - 17 Haganäshallen
2020-01-25 10:00 142809061 Vislanda IF P08-09 - Hovshaga AIF P08 5 - 16 Vislanda Sporthall
2020-01-25 12:00 142809062 Väckelsångs IK P08 - Älmhults IBK P08 8 - 4 Väckelsångs Idrottshall
2020-01-25 12:00 142809063 Alvesta IBK P09 - Vetlanda IBF P09 4 - 11 Alvesta Sporthall
2020-01-26 08:30 142809065 Växjö IBK Utveckling P09 - Ljungby IB P08-09 20 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-04 12:00 142809066 Ljungby IB P08-09 - Vislanda IF P08-09 8 - 7 Moa Petersson, Stina Petersson Ljungby Arena
2020-02-01 10:00 142809070 Älmhults IBK P08 - Växjö IBK Utveckling P09 5 - 8 Haganäshallen
2020-02-01 14:00 142809069 Vetlanda IBF P09 - Väckelsångs IK P08 4 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-02-01 16:00 142809067 Hovshaga AIF P08 - Öjaby Sport IBK P08 8 - 5 Hovshaga Sporthall
2020-02-08 14:00 142809071 Vislanda IF P08-09 - Vetlanda IBF P09 8 - 2 Vislanda Sporthall
2020-02-08 14:00 142809074 Öjaby Sport IBK P08 - Älmhults IBK P08 13 - 4 Öjabyskolan
2020-02-08 16:00 142809075 Växjö IBK Utveckling P09 - Hovshaga AIF P08 4 - 7 Fortnox Arena B-hall
2020-02-09 12:00 142809073 Alvesta IBK P09 - Väckelsångs IK P08 4 - 12 Alvesta Sporthall
2020-02-15 12:00 142809080 Väckelsångs IK P08 - Växjö IBK Utveckling P09 10 - 7 Väckelsångs Idrottshall
2020-02-22 15:00 142809078 Vetlanda IBF P09 - Öjaby Sport IBK P08 4 - 21 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2020-02-22 16:00 142809076 Hovshaga AIF P08 - Ljungby IB P08-09 WO (5 - 0) Hovshaga Sporthall
2020-02-23 13:00 142809079 Älmhults IBK P08 - Alvesta IBK P09 18 - 6 Haganäshallen
2020-02-29 10:00 142809081 Vislanda IF P08-09 - Väckelsångs IK P08 5 - 15 Vislanda Sporthall
2020-02-29 13:00 142809082 Ljungby IB P08-09 - Älmhults IBK P08 6 - 2 Tyra Lindström Innebandyhallen
2020-03-01 10:00 142809083 Hovshaga AIF P08 - Vetlanda IBF P09 17 - 4 Hovshaga Sporthall
2020-03-02 17:30 142809084 Öjaby Sport IBK P08 - Alvesta IBK P09 9 - 8 Öjabyskolan
2020-03-07 12:00 142809087 Vetlanda IBF P09 - Ljungby IB P08-09 6 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-03-07 12:00 142809089 Väckelsångs IK P08 - Öjaby Sport IBK P08 6 - 2 Väckelsångs Idrottshall
2020-03-08 13:30 142809088 Älmhults IBK P08 - Vislanda IF P08-09 11 - 10 Haganäshallen
2020-03-14 10:00 142809090 Alvesta IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P09 WW (-5 - -5) Alvesta Sporthall
Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 17:30 142804003 FBC Kalmarsund P06-07/2 - Nybro IBK P07-08 8 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
2019-10-20 11:00 142804002 KaRo IBF P07-08 - IF Ariel P06-08 5 - 4 Kallinge Sporthall
2019-10-20 11:30 142804001 CL 98 IC P07/1 - FBC Karlskrona P06-07/2 5 - 4 Falkenbergshallen
2019-10-12 15:30 142804006 FBC Kalmarsund P06-07/2 - KaRo IBF P07-08 9 - 1 Falkenbergshallen
2019-10-26 11:00 142804004 IF Ariel P06-08 - CL 98 IC P07/1 5 - 4 Kristdala Sporthall
2019-10-26 11:00 142804005 Nybro IBK P07-08 - FBC Karlskrona P06-07/2 13 - 3 OG-Hallen
2019-11-09 11:00 142804008 IF Ariel P06-08 - FBC Kalmarsund P06-07/2 6 - 5 Kristdala Sporthall
2019-11-09 13:00 142804009 FBC Karlskrona P06-07/2 - KaRo IBF P07-08 10 - 5 Vedeby Sporthall B
2019-11-10 12:30 142804007 CL 98 IC P07/1 - Nybro IBK P07-08 4 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 18:00 142804010 FBC Kalmarsund P06-07/2 - CL 98 IC P07/1 5 - 2 Falkenbergshallen
2019-11-17 10:00 142804011 KaRo IBF P07-08 - Nybro IBK P07-08 7 - 11 Kallinge Sporthall
2019-11-17 13:00 142804012 FBC Karlskrona P06-07/2 - IF Ariel P06-08 4 - 5 Axel Carlsson, Andreas Lönn Jändelskolan
2019-11-23 12:14 142804014 FBC Kalmarsund P06-07/2 - FBC Karlskrona P06-07/2 5 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-23 14:30 142804013 CL 98 IC P07/1 - KaRo IBF P07-08 7 - 6 Ej offentliggjord Lindsdals Sporthall
2019-11-23 15:00 142804015 Nybro IBK P07-08 - IF Ariel P06-08 8 - 8 OG-Hallen
2019-12-07 12:00 142804017 IF Ariel P06-08 - KaRo IBF P07-08 7 - 6 Kristdala Sporthall
2019-12-08 13:00 142804016 FBC Karlskrona P06-07/2 - CL 98 IC P07/1 4 - 3 Agaton Månsson Jändelskolan
2019-12-08 13:00 142804018 Nybro IBK P07-08 - FBC Kalmarsund P06-07/2 10 - 6 OG-Hallen
2019-12-14 13:00 142804021 KaRo IBF P07-08 - FBC Kalmarsund P06-07/2 4 - 9 Kallinge Sporthall
2019-12-14 16:30 142804019 CL 98 IC P07/1 - IF Ariel P06-08 2 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-15 15:30 142804020 FBC Karlskrona P06-07/2 - Nybro IBK P07-08 7 - 7 Mikael Olá Vedeby Sporthall B
2019-12-20 19:30 142804024 KaRo IBF P07-08 - FBC Karlskrona P06-07/2 4 - 6 Kallinge Sporthall
2019-12-21 12:00 142804023 FBC Kalmarsund P06-07/2 - IF Ariel P06-08 10 - 1 Falkenbergshallen
2019-12-22 09:30 142804022 Nybro IBK P07-08 - CL 98 IC P07/1 6 - 12 OG-Hallen
2020-01-11 10:00 142804025 CL 98 IC P07/1 - FBC Kalmarsund P06-07/2 3 - 1 Kalmar Sporthall A-hall
2020-01-12 13:00 142804026 Nybro IBK P07-08 - KaRo IBF P07-08 7 - 10 OG-Hallen
2020-02-02 13:00 142804027 IF Ariel P06-08 - FBC Karlskrona P06-07/2 10 - 11 Kristdala Sporthall
2020-01-18 13:00 142804030 IF Ariel P06-08 - Nybro IBK P07-08 6 - 8 Kristdala Sporthall
2020-01-19 11:00 142804028 KaRo IBF P07-08 - CL 98 IC P07/1 4 - 7 Kallinge Sporthall
2020-01-19 13:00 142804029 FBC Karlskrona P06-07/2 - FBC Kalmarsund P06-07/2 8 - 7 Axel Carlsson, Eddy Emilsson Jändelskolan
2020-01-26 10:00 142804033 FBC Kalmarsund P06-07/2 - Nybro IBK P07-08 2 - 8 Kalmar Sporthall A-hall
2020-01-26 11:30 142804031 CL 98 IC P07/1 - FBC Karlskrona P06-07/2 5 - 2 Falkenbergshallen
2020-01-26 13:00 142804032 KaRo IBF P07-08 - IF Ariel P06-08 3 - 2 Kallinge Sporthall
2020-02-08 10:00 142804035 Nybro IBK P07-08 - FBC Karlskrona P06-07/2 11 - 4 OG-Hallen
2020-02-08 13:00 142804034 IF Ariel P06-08 - CL 98 IC P07/1 4 - 6 Kristdala Sporthall
2020-02-08 14:00 142804036 FBC Kalmarsund P06-07/2 - KaRo IBF P07-08 9 - 4 KIFAB Arena
2020-02-15 11:00 142804038 IF Ariel P06-08 - FBC Kalmarsund P06-07/2 3 - 2 Kristdala Sporthall
2020-02-16 13:30 142804037 CL 98 IC P07/1 - Nybro IBK P07-08 3 - 5 Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2020-02-22 12:00 142804039 FBC Karlskrona P06-07/2 - KaRo IBF P07-08 3 - 4 Gabriel Andersson Vedeby Sporthall B
2020-02-29 10:30 142804041 KaRo IBF P07-08 - Nybro IBK P07-08 5 - 8 Kallinge Sporthall
2020-03-01 10:00 142804040 FBC Kalmarsund P06-07/2 - CL 98 IC P07/1 1 - 6 Kalmar Sporthall A-hall
2020-03-01 12:00 142804042 FBC Karlskrona P06-07/2 - IF Ariel P06-08 4 - 4 Vedeby Sporthall A
2020-03-06 19:30 142804044 FBC Kalmarsund P06-07/2 - FBC Karlskrona P06-07/2 5 - 6 KIFAB Arena
2020-03-08 12:30 142804043 CL 98 IC P07/1 - KaRo IBF P07-08 12 - 1 Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2020-03-08 15:00 142804045 Nybro IBK P07-08 - IF Ariel P06-08 15 - 1 OG-Hallen
Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 11:00 142805002 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 3 - 10 Vedeby Sporthall A
2019-10-06 10:30 142805001 CL 98 IC P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 17 - 2 Falkenbergshallen
2019-10-06 13:00 142805003 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 4 - 11 Fagrabäcksskolan
2019-10-12 10:00 142805004 Gantesbo IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07 1 - 13 Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-10-12 10:00 142805005 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/2 7 - 7 Vedeby Sporthall B
2019-10-12 13:00 142805006 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 14 - 4 Fagrabäcksskolan
2019-10-19 12:00 142805008 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2 8 - 8 Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-10-20 13:00 142805007 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 2 - 5 Torsås Sporthall
2019-10-20 15:30 142805009 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 8 - 7 Falkenbergshallen
2019-10-26 10:00 142805010 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07 11 - 2 Vedeby Sporthall B
2019-10-27 12:00 142805011 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 11 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 12:00 142805012 FBC Karlskrona P07/3 - Gantesbo IBK P07-08 17 - 2 Vedeby Sporthall B
2019-11-02 10:00 142805014 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Karlskrona P07/3 11 - 9 Vedeby Sporthall A
2019-11-03 13:00 142805013 Slätafly/SK IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2 3 - 5 Torsås Sporthall
2019-11-03 15:30 142805015 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - CL 98 IC P08/2 6 - 4 Färjehallen
2019-11-16 12:00 142805018 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 7 - 12 Oliver Johansson, Albin Johansson Alsbohallen Johansfors
2019-11-17 13:00 142805016 FBC Karlskrona P07/3 - Slätafly/SK IBK P07 3 - 10 Gabriel Andersson Vedeby Sporthall A
2019-11-17 15:30 142805017 CL 98 IC P08/2 - Växjö IBK Utveckling P08/2 4 - 6 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Trekantens Sporthall
2019-11-23 10:00 142805021 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 5 - 6 Axel Åberg, Melvin Stenström Vedeby Sporthall A
2019-11-24 13:00 142805019 Slätafly/SK IBK P07 - CL 98 IC P08/2 2 - 3 Dragan Zaharijev Torsås Sporthall
2019-11-24 13:00 142805020 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 9 - 0 Fagrabäcksskolan
2019-11-30 10:00 142805022 Gantesbo IBK P07-08 - CL 98 IC P08/2 3 - 12 Niklas Karlsson, Oliver Johansson Emmaboda Sporthall
2019-11-30 16:00 142805023 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - FBC Karlskrona P07/3 8 - 2 Färjehallen
2019-12-01 10:00 142805024 FBC Karlskrona P07/2 - Växjö IBK Utveckling P08/2 10 - 6 Axel Carlsson Vedeby Sporthall B
2019-12-07 10:00 142805027 FBC Karlskrona P07/3 - Växjö IBK Utveckling P08/2 15 - 6 Gabriel Andersson Vedeby Sporthall A
2019-12-08 12:00 142805025 Slätafly/SK IBK P07 - Gantesbo IBK P07-08 10 - 1 Torsås Sporthall
2019-12-08 15:30 142805026 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 8 - 9 Kalmar Sporthall A-hall
2019-12-14 14:15 142805028 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Slätafly/SK IBK P07 6 - 6 Färjehallen
2019-12-15 16:30 142805030 FBC Karlskrona P07/3 - CL 98 IC P08/2 4 - 10 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall A
2020-03-21 11:00 142805029 FBC Karlskrona P07/2 - Gantesbo IBK P07-08 Vedeby Sporthall A
2019-12-22 14:00 142805031 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07/2 10 - 1 Torsås Sporthall
2020-03-01 10:00 142805033 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/3 5 - 20 Niklas Karlsson, Isac Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2020-03-14 15:00 142805032 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2 Färjehallen
2020-01-11 00:00 142805034 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Slätafly/SK IBK P07 4 - 4 Fortnox Arena B-hall
2020-01-11 14:30 142805036 CL 98 IC P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 5 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-12 10:00 142805035 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Karlskrona P07/2 10 - 11 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall B
2020-01-19 11:00 142805038 Växjö IBK Utveckling P08/2 - CL 98 IC P08/2 10 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-19 15:00 142805037 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07/3 9 - 0 Torsås Sporthall
2020-01-19 17:30 142805039 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Gantesbo IBK P07-08 15 - 2 Färjehallen
2020-01-25 14:00 142805041 Gantesbo IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/2 2 - 12 Oliver Johansson, Ludwig Eriksson Emmaboda Sporthall
2020-01-26 15:30 142805042 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - FBC Karlskrona P07/2 15 - 5 Färjehallen
2020-01-26 16:30 142805040 CL 98 IC P08/2 - Slätafly/SK IBK P07 4 - 4 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-01 10:00 142805044 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 0 - 10 Alva Olá, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2020-02-01 14:30 142805043 CL 98 IC P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 8 - 1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-03-22 10:30 142805045 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 Fortnox Arena B-hall
2020-02-08 10:00 142805046 Gantesbo IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 13 Emmaboda Sporthall
2020-02-08 10:00 142805047 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/2 7 - 8 Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2020-02-09 15:00 142805048 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 3 - 19 Fortnox Arena B-hall
2020-02-15 10:00 142805050 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2 6 - 7 Niklas Karlsson, Oliver Johansson Emmaboda Sporthall
2020-02-15 14:00 142805049 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 4 - 3 Torsås Sporthall
2020-02-16 15:30 142805051 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 6 - 4 Camilla Carlsson, Ej offentliggjord KIFAB Arena
2020-02-23 10:00 142805054 FBC Karlskrona P07/3 - Gantesbo IBK P07-08 10 - 4 , Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2020-02-23 11:30 142805053 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 7 - 7 Fortnox Arena B-hall
2020-02-23 13:00 142805052 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 19 Axel Carlsson, Agaton Månsson Vedeby Sporthall B
2020-02-29 12:00 142805056 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Karlskrona P07/3 7 - 6 Eddy Emilsson, Elias Petersson Vedeby Sporthall B
2020-03-01 12:30 142805057 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - CL 98 IC P08/2 9 - 4 Färjehallen
2020-03-01 13:00 142805055 Slätafly/SK IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2 9 - 3 Robert Risberg, Stefan Karlsson Torsås Sporthall
2020-03-07 10:00 142805058 FBC Karlskrona P07/3 - Slätafly/SK IBK P07 4 - 7 Andreas Lönn, Gabriel Andersson Vedeby Sporthall A
2020-03-07 14:00 142805060 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 1 - 17 Tommy Karlsson, Linuz Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2020-03-08 12:30 142805059 CL 98 IC P08/2 - Växjö IBK Utveckling P08/2 5 - 6 Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-03-14 11:00 142805061 Slätafly/SK IBK P07 - CL 98 IC P08/2 Torsås Sporthall
2020-03-14 11:30 142805062 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-03-15 12:00 142805063 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 Vedeby Sporthall A
Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 142810002 FBC Drag P08-09 - CL 98 IC P09/1 2 - 11 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-19 12:00 142810001 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 3 - 6 Vedeby Sporthall A
2019-12-22 10:00 142810003 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-26 09:30 142810006 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 9 - 6 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-26 10:00 142810004 CL 98 IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1 4 - 9 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-26 15:30 142810005 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 5 - 4 Skansenhallen
2019-11-09 10:00 142810008 CL 98 IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 8 - 7 Kalmar Sporthall A-hall
2019-11-09 11:00 142810007 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 9 Eddy Emilsson, Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2019-11-10 10:30 142810009 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Drag P08-09 14 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-11-16 09:30 142810010 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Karlskrona P08/1 6 - 16 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-16 12:15 142810011 FBC Drag P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 1 - 15 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-17 11:00 142810012 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - CL 98 IC P09/1 10 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-11-23 09:00 142810014 Ljungbyholms GOIF P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 8 - 10 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-23 14:15 142810015 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - CL 98 IC P09/1 8 - 7 Torslundahallen
2019-11-24 13:00 142810013 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 9 - 4 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall B
2019-12-07 11:30 142810018 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 10 - 9 Torslundahallen
2019-12-08 11:30 142810016 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Karlskrona P08/1 6 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-08 17:30 142810017 CL 98 IC P09/1 - FBC Drag P08-09 8 - 3 Kalmar Sporthall A-hall
2019-12-14 10:00 142810021 FBC Drag P08-09 - Ljungbyholms GOIF P07-08 3 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-14 13:30 142810020 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 4 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-15 17:30 142810019 FBC Karlskrona P08/1 - CL 98 IC P09/1 20 - 0 Gabriel Andersson, Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2019-12-18 18:00 142810024 FBC Drag P08-09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 1 - 14 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-21 09:00 142810023 Ljungbyholms GOIF P07-08 - CL 98 IC P09/1 9 - 9 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-21 12:30 142810022 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Karlskrona P08/1 5 - 4 Torslundahallen
2020-01-11 12:30 142810027 CL 98 IC P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 9 - 9 Kalmar Sporthall/Arena
2020-01-12 14:00 142810025 FBC Karlskrona P08/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 3 - 5 Andreas Lönn, Elias Petersson Vedeby Sporthall B
2020-01-12 15:30 142810026 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Drag P08-09 9 - 2 Färjehallen
2020-01-18 10:00 142810028 FBC Drag P08-09 - FBC Karlskrona P08/1 1 - 6 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-18 10:30 142810030 CL 98 IC P09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 11 Kalmar Sporthall A-hall
2020-02-02 12:30 142810029 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 11 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-01-25 09:00 142810033 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 7 Ljungbyholms Sporthall
2020-01-25 17:30 142810032 FBC Drag P08-09 - CL 98 IC P09/1 8 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-26 12:00 142810031 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 5 - 6 Elias Petersson Vedeby Sporthall A
2020-02-08 09:00 142810036 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 5 - 7 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-08 12:00 142810034 CL 98 IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1 4 - 6 Ej offentliggjord, Camilla Carlsson Falkenbergshallen
2020-02-08 12:30 142810035 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 4 - 7 Torslundahallen
2020-02-15 10:30 142810039 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Drag P08-09 12 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-15 11:00 142810037 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 12 - 5 , Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B
2020-03-15 17:30 142810038 CL 98 IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kalmar Sporthall D-hall
2020-02-29 13:30 142810042 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - CL 98 IC P09/1 9 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-02-29 14:30 142810041 FBC Drag P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 8 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-29 15:00 142810040 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Karlskrona P08/1 5 - 11 Vedeby Sporthall B
2020-03-07 09:00 142810044 Ljungbyholms GOIF P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 2 - 15 Ljungbyholms Sporthall
2020-03-07 16:00 142810045 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - CL 98 IC P09/1 2 - 13 Färjehallen
2020-03-22 10:00 142810043 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 Vedeby Sporthall A
Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 15:00 142811004 Väckelsångs IK P09 - FBC Karlskrona P08/3 7 - 12 Väckelsångs Idrottshall
2019-10-20 12:00 142811002 Ingelstad IBK P08-09 - CL 98 IC P09/2 8 - 3 Ingelstads Sporthall
2019-10-26 10:00 142811008 Carlshamns IBK P08 - Ingelstad IBK P08-09 9 - 9 Sparbanken Arena
2019-10-27 11:30 142811007 CL 98 IC P09/2 - Olofströms IBK P08 13 - 8 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-09 12:00 142811010 Olofströms IBK P08 - Carlshamns IBK P08 5 - 14 Olofströms Sporthall
2019-11-10 15:00 142811011 Väckelsångs IK P09 - CL 98 IC P09/2 10 - 14 Väckelsångs Idrottshall
2019-11-16 10:00 142811015 Carlshamns IBK P08 - Väckelsångs IK P09 6 - 3 Sparbanken Arena
2019-11-16 11:30 142811016 Ingelstad IBK P08-09 - Olofströms IBK P08 23 - 4 Ingelstads Sporthall
2019-11-16 12:00 142811014 CL 98 IC P09/2 - FBC Karlskrona P08/3 4 - 8 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2019-11-22 19:00 142811018 Väckelsångs IK P09 - Ingelstad IBK P08-09 8 - 6 Väckelsångs Idrottshall
2019-11-24 11:00 142811019 FBC Karlskrona P08/3 - Carlshamns IBK P08 4 - 4 , Andreas Lönn Vedeby Sporthall B
2019-12-07 11:30 142811023 Ingelstad IBK P08-09 - FBC Karlskrona P08/3 9 - 6 Ingelstads Sporthall
2019-12-08 10:00 142811024 Olofströms IBK P08 - Väckelsångs IK P09 2 - 13 Olofströms Sporthall
2019-12-14 10:00 142811028 CL 98 IC P09/2 - Carlshamns IBK P08 6 - 6 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kalmar Sporthall D-hall
2020-02-16 15:00 142811026 FBC Karlskrona P08/3 - Olofströms IBK P08 11 - 6 Vedeby Sporthall A
2020-01-11 14:00 142811032 FBC Karlskrona P08/3 - Väckelsångs IK P09 10 - 8 Gabriel Andersson, Anna Schlyter Vedeby Sporthall B
2020-01-12 14:30 142811030 CL 98 IC P09/2 - Ingelstad IBK P08-09 2 - 9 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-18 11:30 142811036 Ingelstad IBK P08-09 - Carlshamns IBK P08 6 - 7 Ingelstads Sporthall
2020-01-19 10:00 142811035 Olofströms IBK P08 - CL 98 IC P09/2 4 - 4 Olofströms Sporthall
2020-01-19 12:00 142811033 FBC Karlskrona P08/3 - Ingelstad IBK P08-09 5 - 3 , Hedda Landström Vedeby Sporthall B
2020-01-25 10:00 142811038 Carlshamns IBK P08 - Olofströms IBK P08 17 - 2 Sparbanken Arena
2020-02-09 11:30 142811039 CL 98 IC P09/2 - Väckelsångs IK P09 7 - 9 Camilla Carlsson, Ej offentliggjord KIFAB Arena
2020-02-02 10:00 142811042 FBC Karlskrona P08/3 - CL 98 IC P09/2 4 - 5 Agaton Månsson, Eddy Emilsson Vedeby Sporthall B
2020-02-02 12:00 142811044 Olofströms IBK P08 - Ingelstad IBK P08-09 7 - 7 Olofströms Sporthall
2020-02-02 15:00 142811043 Väckelsångs IK P09 - Carlshamns IBK P08 11 - 4 Väckelsångs Idrottshall
2020-02-16 11:30 142811046 Ingelstad IBK P08-09 - Väckelsångs IK P09 6 - 8 Ingelstads Sporthall
2020-02-22 11:45 142811047 Carlshamns IBK P08 - FBC Karlskrona P08/3 7 - 7 Sparbanken Arena
2020-02-29 10:00 142811051 FBC Karlskrona P08/3 - Ingelstad IBK P08-09 9 - 4 Anton Norrby, Tuva Andersson Vedeby Sporthall A
2020-03-01 15:00 142811052 Väckelsångs IK P09 - Olofströms IBK P08 15 - 1 Väckelsångs Idrottshall
2020-03-07 12:00 142811056 Carlshamns IBK P08 - CL 98 IC P09/2 13 - 6 Sparbanken Arena
2020-03-08 10:00 142811054 Olofströms IBK P08 - FBC Karlskrona P08/3 7 - 14 Olofströms Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis