Pantamera Röd Medelsvår (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150331003 Högdalens AIS - Ingarö IF
2020-09-20 10:30 150331004 Sköndals IK - Huddinge IBS (A) 2 - 3 Shabbir Ahmed, Alexander Löfgren Sköndalshallen
2020-09-26 12:45 150331001 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF 4 - 5 Rebecka Edin, Linnea Westerlund Kämpetorpshallen 2
2020-09-27 11:30 150331005 Täby FC (B) - Värmdö IF 2 - 3 Simon Åbom, Daniel Mårtensson K-Rauta Arena
2020-09-27 12:45 150331002 Hässelby SK IBK - FBI Tullinge (B) 2 - 2 Mats Andersson, Malva Sölvemark Hässelbyhallen
150331007 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS
2020-10-03 14:00 150331008 Ingarö IF - Hässelby SK IBK 2 - 3 Didrik Axen, Anton Zaitsev Ingarö Sporthall
2020-10-03 14:45 150331009 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF 6 - 3 Alexander Rosén, Anthon Rosén Tullingehallen
2020-10-04 16:45 150331006 Värmdö IF - Sköndals IK 3 - 3 Didrik Axen, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-10-18 09:30 150331010 Ängby IF - Täby FC (B) 3 - 3 Lars Reuterhagen, Filip Lövenklint Stora Mossen 1
2020-10-16 19:00 150331014 Sköndals IK - Täby FC (B) 4 - 1 Can Asal, Lucas Werelius Sköndalshallen
2020-10-17 11:30 150331015 FBI Tullinge (B) - Ängby IF 4 - 2 Magnus Eriksson, Daniel Mårtensson Tullingehallen
2020-10-17 15:45 150331011 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF 6 - 2 Rebecka Edin, Linnea Westerlund Kämpetorpshallen 1
2020-10-18 16:30 150331012 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS (A) 9 - 4 Johan Nima, Sam Varahram Hässelbyhallen
2020-11-21 11:30 150331013 Högdalens AIS - Värmdö IF , Lars Sundlöf Högdalshallen
150331016 Täby FC (B) - Högdalens AIS K-Rauta Arena
150331020 Ängby IF - Sköndals IK Stora Mossen 1
2020-10-23 19:15 150331018 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF 2 - 1 Jonas Jatko, Viggo Modigh Kvarnbergshallen
2020-10-24 12:00 150331019 Ingarö IF - FBI Tullinge (B) 3 - 3 Johan Ståhl, Anton Zaitsev Ingarö Sporthall
2020-10-24 15:45 150331017 Värmdö IF - Hässelby SK IBK 2 - 2 Anton Zaitsev, Mats Andersson Värmdö sporthall
150331021 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Kämpetorpshallen 2
150331022 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Hässelbyhallen
150331023 Högdalens AIS - Sköndals IK Högdalshallen
150331024 Ingarö IF - Ängby IF Ingarö Sporthall
150331025 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
150331027 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF K-Rauta Arena
150331029 Huddinge IBS (A) - Ingarö IF
150331030 Ängby IF - Högdalens AIS Grimstahallen
2020-11-22 11:30 150331028 Värmdö IF - FBI Tullinge (B) Carl Brorsson, Filip Öhman Värmdö sporthall
2020-11-29 17:45 150331026 Sköndals IK - Hässelby SK IBK Magnus Eriksson, Håkan Taxén Sköndalshallen
2020-11-21 11:15 150331035 FBI Tullinge (B) - Täby FC (B) Adam Lönnborg, Erik Gustafsson Tullingehallen
2020-11-21 12:15 150331031 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Kämpetorpshallen 2
2020-11-22 12:30 150331033 Huddinge IBS (A) - Ängby IF Oskar Ekman, Viggo Modigh Kvarnbergshallen
2020-11-22 16:45 150331032 Hässelby SK IBK - Högdalens AIS Robert Milerud, Per Sundvall Hässelbyhallen
2020-11-28 16:45 150331034 Ingarö IF - Värmdö IF , Johnny Mikael Claesson Ingarö Sporthall
2020-12-06 11:30 150331039 Värmdö IF - Huddinge IBS (A) Johan Ståhl, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-12-06 13:00 150331040 Ängby IF - Hässelby SK IBK Ludwig Idevall, Annie Mattsson Grimstahallen
2020-12-06 15:15 150331038 Täby FC (B) - Ingarö IF Håkan Taxén, Ej offentliggjord K-Rauta Arena
2020-12-13 10:00 150331036 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Farstahallen 3
2021-01-10 18:30 150331037 Sköndals IK - FBI Tullinge (B) Sköndalshallen
2020-12-11 18:30 150331044 Ingarö IF - Sköndals IK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Ingarö Sporthall
2020-12-12 10:30 150331043 Huddinge IBS (A) - Täby FC (B) Erik Gustafsson, Robert Vangeus Kvarnbergshallen
2020-12-12 15:15 150331041 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK Kämpetorpshallen 2
2020-12-13 13:30 150331042 Värmdö IF - Ängby IF Noah Hulin, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2021-01-31 18:15 150331045 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Tullingehallen
2020-11-29 09:30 150331050 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF Lars Reuterhagen, Thomas Josbrink Stora Mossen 1
2020-12-18 19:15 150331047 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK , Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2020-12-19 14:00 150331046 Värmdö IF - Täby FC (B) Andreas Skånberg, Filip Öhman Värmdö sporthall
2020-12-19 16:45 150331048 Ingarö IF - Högdalens AIS Sampo Friberg Ingarö Sporthall
2020-12-20 16:15 150331049 FBI Tullinge (B) - Hässelby SK IBK , Jonathan Wallén Brobäck Tullingehallen
2020-12-05 19:15 150331054 Sköndals IK - Värmdö IF Sadjad Nima, Johan Hessing Kämpetorpshallen 1
2021-01-16 09:15 150331053 Högdalens AIS - Huddinge IBS (A) Högdalshallen
2021-01-16 16:15 150331051 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B) Kämpetorpshallen 2
2021-01-17 10:15 150331055 Täby FC (B) - Ängby IF K-Rauta Arena
2021-01-17 14:30 150331052 Hässelby SK IBK - Ingarö IF Hässelbyhallen
2021-01-23 11:30 150331056 Täby FC (B) - Sköndals IK K-Rauta Arena
2021-01-23 14:15 150331059 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF Ingarö Sporthall
2021-01-24 13:45 150331058 Huddinge IBS (A) - Hässelby SK IBK Kvarnbergshallen
2021-01-24 14:30 150331057 Värmdö IF - Högdalens AIS Värmdö sporthall
2021-01-24 18:15 150331060 Ängby IF - FBI Tullinge (B) Grimstahallen
2021-01-31 11:45 150331062 Hässelby SK IBK - Värmdö IF Hässelbyhallen
2021-01-31 14:15 150331064 Sköndals IK - Ängby IF Sköndalshallen
2021-01-31 17:00 150331065 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF Tullingehallen
2021-01-31 17:15 150331061 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (A) Kämpetorpshallen 2
2021-02-12 18:45 150331063 Högdalens AIS - Täby FC (B) Högdalshallen
2021-02-07 12:30 150331069 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2021-02-07 14:30 150331066 Sköndals IK - Högdalens AIS Sköndalshallen
2021-02-07 14:45 150331068 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2021-02-07 15:15 150331067 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2021-02-07 20:15 150331070 Ängby IF - Ingarö IF Grimstahallen
2021-02-15 20:00 150331072 Hässelby SK IBK - Sköndals IK Hässelbyhallen
2021-02-20 09:30 150331073 Högdalens AIS - Ängby IF Farstahallen 1
2021-02-20 11:15 150331074 Ingarö IF - Huddinge IBS (A) Ingarö Sporthall
2021-02-20 15:15 150331071 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 19:15 150331075 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF Tullingehallen
2021-03-13 10:15 150331078 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B) K-Rauta Arena
2021-03-13 11:30 150331077 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Skarpnäckshallen
2021-03-13 14:15 150331079 Värmdö IF - Ingarö IF Värmdö sporthall
2021-03-14 11:00 150331076 Högdalens AIS - Hässelby SK IBK Farstahallen 3
2021-03-14 13:00 150331080 Ängby IF - Huddinge IBS (A) Grimstahallen
2021-03-20 12:15 150331084 Ingarö IF - Täby FC (B) Ingarö Sporthall
2021-03-20 14:15 150331085 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Tullingehallen
2021-03-21 12:15 150331082 Hässelby SK IBK - Ängby IF Hässelbyhallen
2021-03-21 13:45 150331083 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2021-03-21 16:30 150331081 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Farstahallen 3
2021-03-27 10:15 150331089 Täby FC (B) - Huddinge IBS (A) K-Rauta Arena
2021-03-28 09:45 150331087 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B) Farstahallen 3
2021-03-28 10:00 150331090 Ängby IF - Värmdö IF Grimstahallen
2021-03-28 13:30 150331088 Sköndals IK - Ingarö IF Sköndalshallen
2021-03-28 17:15 150331086 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF Hässelbyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Hässelby SK IBK 4 2 2 0 16-10 6 8
2. FBI Tullinge (B) 4 2 2 0 15-10 5 8
3. Huddinge IBS (A) 3 2 0 1 9-12 -3 6
4. Värmdö IF 3 1 2 0 8-7 1 5
5. Sköndals IK 3 1 1 1 9-7 2 4
6. Ängby IF 3 1 1 1 10-11 -1 4
7. Älvsjö AIK IBF 4 1 0 3 14-15 -1 3
8. Täby FC (B) 3 0 1 2 6-10 -4 1
9. Ingarö IF 3 0 1 2 7-12 -5 1
10. Högdalens AIS 0 0 0 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-25 20:15 150311004 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF 5 - 2 Imtiaz Karim, Magnus Johnsson Vikingavallen
2020-09-26 11:20 150311005 Vaksala SK - Vallentuna IBK 1 - 1 Fabian Fahimi, Maximilian Halvarsson IFU Arena B - Turbo Sport
2020-09-27 13:45 150311003 Bele Barkarby IF IBF - Jakobsbergs IBF 6 - 3 Ricky Bagge, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2020-11-29 16:30 150311001 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2020-10-03 14:15 150311006 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK 3 - 5 Jan Lingemark, Simon Fröberg Hammarbackens Sporthall
2020-10-04 11:30 150311010 Täby FC (A) - Vaksala SK 3 - 3 Jonas Edström, William Albrecht K-Rauta Arena
2020-10-04 13:45 150311007 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF 0 - 1 Peter Lassfolk, Alexander Hellström Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 16:15 150311009 Vaxholms IBF - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK 5 - 2 Magnus Johnsson, Fredrik Nensén Vaxholm innebandyhallen
2020-10-17 10:45 150311011 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Jakobsbergs IBF 4 - 2 Sadjad Nima, Johan Hessing Rosershallen
2020-10-17 13:45 150311015 Vaxholms IBF - Täby FC (A) 3 - 6 Lars Samuelsson, Simon Fröberg Vaxholm innebandyhallen
2020-10-17 17:15 150311014 IK Frej Täby IBK - Vaksala SK 3 - 4 William De Besche, Andreas Beijer Vikingavallen
2020-10-17 18:30 150311013 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK 1 - 3 Ricky Bagge, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2020-10-10 12:01 150311018 Åkersberga IBF - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK 3 - 4 Magnus Johnsson, Aarre Hietanen Skärgårdsstadshallen
2020-10-11 13:15 150311019 Jakobsbergs IBF - Vaxholms IBF 4 - 5 Alice Fritshammar, Martin Mårtensson Jakobsbergs Sporthall
2020-10-24 11:30 150311020 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK 7 - 4 Kari Malmros, Aarre Hietanen K-Rauta Arena
2021-02-14 13:10 150311016 Vaksala SK - Bele Barkarby IF IBF IFU Arena E – Lundqvist EL
150311021 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
150311023 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby IBK Björkebyhallen
150311024 Jakobsbergs IBF - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
150311025 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Vaxholm innebandyhallen
150311027 Vaksala SK - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK
150311029 Åkersberga IBF - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
150311030 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2020-11-29 14:15 150311028 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Simon Fröberg, Max Hasselrot Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 11:45 150311031 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK Fabian Fahimi, Jan Erik Kristofersson Rosershallen
2020-11-21 12:30 150311033 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Jakob Iskander, Dilshad Abdulla Åkersberga Sporthall A
2020-11-21 13:30 150311035 Vaxholms IBF - Vaksala SK Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Vaxholm innebandyhallen
2020-11-22 14:30 150311034 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK Jonas Laurell, Fredrik Dahl Viksjö Sporthall
2020-12-04 18:20 150311038 Vaksala SK - Jakobsbergs IBF Maximilian Halvarsson, Ej offentliggjord IFU Arena A
2020-12-05 12:30 150311037 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Fabian Fahimi, Jan Erik Kristofersson Vikingavallen
2020-12-05 15:00 150311036 Bele Barkarby IF IBF - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Jakobsbergs Sporthall
2020-12-06 13:30 150311039 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2020-12-12 14:00 150311042 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Andreas Beijer, William De Besche Hammarbackens Sporthall
2020-12-12 17:00 150311045 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Lars Reuterhagen, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2020-12-13 13:15 150311044 Jakobsbergs IBF - IK Frej Täby IBK Martin Mårtensson, Anders Haag Viksjö Sporthall
2020-12-13 18:15 150311043 Åkersberga IBF - Vaksala SK Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 14:45 150311048 Jakobsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2020-12-19 15:15 150311046 Vallentuna IBK - Vaksala SK Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2020-12-20 11:30 150311050 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK William Albrecht K-Rauta Arena
2020-12-20 16:45 150311047 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Per Sundvall, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2021-01-10 13:10 150311055 Vaksala SK - Täby FC (A) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord IFU Arena B - Turbo Sport
2021-01-16 11:30 150311051 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Rosershallen
2021-01-16 16:30 150311054 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Vikingavallen
2021-01-17 14:00 150311053 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
2021-01-16 14:20 150311056 Vaksala SK - IK Frej Täby IBK IFU Arena B - Turbo Sport
2021-01-23 14:00 150311060 Täby FC (A) - Vaxholms IBF K-Rauta Arena
2021-01-24 12:15 150311057 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2021-01-24 12:30 150311059 Jakobsbergs IBF - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2021-01-29 20:15 150311064 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen
2021-01-30 13:45 150311065 Vaxholms IBF - Jakobsbergs IBF Vaxholm innebandyhallen
2021-01-30 16:00 150311063 Bele Barkarby IF IBF - Vaksala SK Björkebyhallen
2021-01-31 13:30 150311061 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF Prästängshallen
2021-02-06 11:45 150311066 IK Frej Täby IBK - Bele Barkarby IF IBF Vikingavallen
2021-02-06 18:45 150311069 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2021-02-07 15:30 150311068 Vallentuna IBK - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2021-02-07 17:45 150311070 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF Grindtorpshallen
2021-02-20 17:00 150311075 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-02-21 13:30 150311073 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2021-02-21 14:15 150311071 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Vaksala SK Prästängshallen
2021-02-21 15:45 150311074 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF Viksjö Sporthall
2021-03-13 09:00 150311080 Täby FC (A) - Åkersberga IBF K-Rauta Arena
2021-03-13 13:15 150311077 IK Frej Täby IBK - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK Vikingavallen
2021-03-13 15:15 150311079 Vallentuna IBK - Jakobsbergs IBF Hammarbackens Sporthall
2021-03-14 12:00 150311078 Vaksala SK - Vaxholms IBF IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-20 11:45 150311081 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF Rosershallen
2021-03-20 15:00 150311085 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-03-21 12:15 150311083 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2021-03-21 14:15 150311084 Jakobsbergs IBF - Vaksala SK Viksjö Sporthall
2021-02-12 19:10 150311089 Vaksala SK - Åkersberga IBF IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-27 11:30 150311090 Täby FC (A) - Vallentuna IBK K-Rauta Arena
2021-03-27 13:45 150311088 IK Frej Täby IBK - Jakobsbergs IBF Vikingavallen
2021-03-28 11:15 150311087 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF Björkebyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Täby FC (A) 3 2 1 0 16-10 6 7
2. Bele Barkarby IF IBF 3 2 0 1 8-6 2 6
3. IK Frej Täby IBK 4 2 0 2 17-16 1 6
4. Vaxholms IBF 3 2 0 1 13-12 1 6
5. Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK 3 2 0 1 10-10 0 6
6. Vaksala SK 3 1 2 0 8-7 1 5
7. Vallentuna IBK 3 1 1 1 7-7 0 4
8. Åkersberga IBF 3 0 0 3 5-10 -5 0
9. Jakobsbergs IBF 3 0 0 3 9-15 -6 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-25 19:15 150312004 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 2 - 2 Tobias Jansson, Viggo Modigh Kvarnbergshallen
2020-09-26 12:15 150312003 Västerhaninge IBK - Salems IF 5 - 2 Kenneth Johansson, Christian Berger Åbyhallen - Haninge
2020-10-03 10:15 150312007 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK 2 - 2 Christian Ljunggren, Tuva Egman Tyresöhallen
2020-10-04 15:30 150312008 Salems IF - FBI Tullinge (A) 3 - 8 Shabbir Ahmed, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2020-10-17 10:15 150312012 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK 8 - 4 Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2020-10-17 15:45 150312014 Huddinge IBS (B) - Täby FC (C) 2 - 3 Magnus Berg, Shabbir Ahmed Kvarnbergshallen
2020-10-24 10:15 150312016 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK 4 - 3 Simon Fröberg, Max Hasselrot K-Rauta Arena
150312022 FBI Tullinge (A) - Täby FC (C) Tullingehallen
150312023 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (B) Åbyhallen - Haninge
150312026 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
150312029 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF
2020-11-28 11:00 150312032 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Viggo Modigh, Sezgin Youmer Tullingehallen
2020-12-06 16:30 150312038 Täby FC (C) - Salems IF Håkan Taxén, Ej offentliggjord K-Rauta Arena
2020-12-12 12:45 150312043 Tyresö Trollbäcken IBK - Täby FC (C) Heimo Lyly, My Källström Lyly Strandhallen - Tyresö
2020-12-13 13:30 150312044 Salems IF - Huddinge IBS (B) Sezgin Youmer Skogsängshallen
2020-12-19 12:15 150312048 Salems IF - Västerhaninge IBK Erik Gustafsson, Tobias Jansson Skogsängshallen
2020-12-20 10:15 150312047 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (B) Asta Hansson, Tyra Müller-Nord Tyresöhallen
2021-01-16 13:30 150312053 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Åbyhallen - Haninge
2021-01-17 16:15 150312052 FBI Tullinge (A) - Salems IF Tullingehallen
2021-01-23 12:45 150312056 Täby FC (C) - Huddinge IBS (B) K-Rauta Arena
2021-01-24 14:30 150312058 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A) Tyresöhallen
2021-01-30 14:15 150312063 Västerhaninge IBK - Täby FC (C) Åbyhallen - Haninge
2021-01-09 16:45 150312067 Täby FC (C) - FBI Tullinge (A) K-Rauta Arena
2021-02-07 13:45 150312066 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen
2021-02-20 15:45 150312074 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Skogsängshallen
2021-02-21 16:15 150312072 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
2021-03-14 18:45 150312076 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) Åbyhallen - Haninge
2021-03-21 13:30 150312084 Salems IF - Täby FC (C) Skogsängshallen
2021-03-26 19:15 150312088 Huddinge IBS (B) - Salems IF Kvarnbergshallen
2021-03-27 12:45 150312089 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK K-Rauta Arena
2020-10-24 14:45 150312091 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (B) 5 - 0 Erik Gustafsson, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2021-02-20 12:00 150312093 Västerhaninge IBK - Täby FC (C) Åbyhallen - Haninge
2021-03-13 12:00 150312092 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Skogsängshallen
2020-11-22 11:45 150312095 Täby FC (C) - Salems IF Lars Reuterhagen, Andreas Beijer K-Rauta Arena
2020-12-05 14:15 150312096 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kvarnbergshallen
2020-12-06 15:45 150312094 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A) Kenneth Johansson, Fredrik Bousset Tyresöhallen
2020-12-13 19:00 150312097 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Tony Verho, Sampo Friberg Tullingehallen
2020-12-20 14:15 150312098 Tyresö Trollbäcken IBK - Täby FC (C) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 17:45 150312099 Huddinge IBS (B) - Salems IF Kvarnbergshallen
2020-10-10 16:45 150312100 FBI Tullinge (A) - Täby FC (C) 1 - 5 Viggo Modigh, Casper Dahlberg Tullingehallen
2020-11-22 10:15 150312102 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (B) Jonathan Wallén Brobäck, Alexander Hellström Tyresöhallen
2021-01-24 15:30 150312101 Salems IF - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
2020-10-04 10:15 150312103 Täby FC (C) - Huddinge IBS (B) 0 - 4 Lars Reuterhagen, Simon Åbom K-Rauta Arena
2021-02-14 15:30 150312105 Salems IF - FBI Tullinge (A) Skogsängshallen
2021-03-21 17:30 150312104 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Åbyhallen - Haninge
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBI Tullinge (A) 4 3 0 1 22-12 10 9
2. Täby FC (C) 4 3 0 1 12-10 2 9
3. Västerhaninge IBK 3 1 1 1 10-8 2 4
4. Huddinge IBS (B) 4 1 1 2 8-10 -2 4
5. Tyresö Trollbäcken IBK 3 0 2 1 8-12 -4 2
6. Salems IF 2 0 0 2 5-13 -8 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis