Spelprogram - Träningsmatcher 21-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Adelsö IF (A) Anders Rosenquist af Åkershult a@damnit.nu 070-5805796 Röd, Röd, Röd
AIK IBF Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF D1 Robert Esperi robert.esperi@gmail.com Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF Norra Allsvenskan Marita Lieback marita.lieback@aikinnebandy.se 070-749 94 43 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P06 Louise Tibell lollo_tibell@hotmail.com 0704836519 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P07 Robert Ek ek_robert@yahoo.se 073-0592586 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P08 Ljusröd Medelsvår Norra Jimmy Åkerlund aikinnebandyp08@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P10/11 Blå Medel Lätt B Svart, Svart, Svartgul
Balrog Botkyrka IK
Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan Johan Gunnarsson galne_g@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF DJ Johnn Wahlgren johnn@spelinfo.se 0730244233 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF F-Röd MS Thorbjörn Frisk himself@thorbear.com 0730233230 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF F-Röd S Thorbjörn Frisk himself@thorbear.com 0730233230 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Glenn Wiman wimanglenn@gmail.com 0765690427 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF P07/08 (B) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Danderyds SK IBF Herr Div 3 Blå, Vit, Vita
Danderyds SK IBF Ljusröd Medellätt P07/08 Blå, Vit, Vita
Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 Blå, Vit, Vita
Djurgårdens IF IBS HJ Roland Pettersson roland.pettersson@difibs.se 0730322622 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS P09 Carl-Johan Corneliusson carl-johan.corneliusson@seb.se 0702535714 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Ekerö IK 2006/07/08F röd MS Christian Almeby calmeby@gmail.com 0701-849595 Blå, Blå, Blå
Ekerö IK 2008P ljusröd MS Blå, Blå, Blå
Ekerö IK Herrlag A div 2 Blå, Blå, Blå
Farsta IBK Herr A Div 1 Fredrik Skur fredrik.skur@farstaibk.se 0708-330476 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK Herr B Div 5 Ted Linnes ted.linnes@farstaibk.se 070-320 00 57 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK HJ B Tommy Eklund tommy.eklund@farstaibk.se 0706825050 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK P06 MR Medel Svart, Svart, Svart
Farsta IBK P07 LJ M Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm Allsvenskan Dam Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBC Kungsholmen Dam
FBI Tullinge Dam A Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge DJ1/JAS Martin Tonnert martin.ostman@gmail.com 070-5734637 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge F07 Röd MS Norra Anders Sveno anders.sveno@hotmail.com Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge Herr A Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge Herr B Olof Ekström olofekstrom1993@hotmail.com 073-074 16 60 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge HJ Orange, Svart, Svart
Hagunda IF F05/06 Blå, Svart, Blå
Hammarby IF IBF Allsvenskan Grön, Vit, Vit
Hammarby IF IBF F0607 Röd Medel Grön, Vit, Vit
Hammarbyhöjden IBK Ljusblå, mörkblå, blå
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS Dj19 1 (A) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS H3 Södra Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS LR-Medel (A) (07) Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS MR-Medel (05-06) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK Dam Div 1 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Herr Div 2 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK HJ Div 2 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK HJ Div 3 Jörgen Aronsson jorgen.aronsson@implema.se 0706448418 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK P05 Mörkröd Medel Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK P08 Vit Medel Olof Sandström olof.sa@gmail.com 076-1003033 Röd, Svart, Svart
Högalids IF Damer Div 2 Caroline Silverudd Lundbom damer@hogalid.com 076-8095615 vit, blå, vit
Högalids IF HJ vit, blå, vit
Högdalens AIS Damer Tord Karlsson tord.karlsson@live.com 070-2728252 Svart, Svart, Svart
Högdalens AIS Herrar Ola Möller ola.moller1@gmail.com 0705534794 Svart, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö P05/06 blå, blå, blå
IBF Offensiv Lidingö P08 blå, blå, blå
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IK Sirius IBK Damallsvenskan Mikael Persson mikael.persson2477@gmail.com Blå/Svart, Svart, Svart
Ingarö IF dam div 2 Svart, Svart, Svart
Ingarö IF Herr B Svart, Svart, Svart
IS Bar Central Nytorget Sebastian Johansson sebbe.hammer@gmail.com 0706077694 Marinblå, Marinblå, Vit
Järfälla IBK Dam A Röd, Röd, Svart
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit , Vit
Mariebergs SK P06/07 röd, blå, röda
Mellansjö MK Martin Claësson martin@mellansjomk.com 0705988333 Ljusblå, Blå, Blå
Nacka IBK F08/09 Ann-Sofie Lindroth Annsofie.lindroth@gmail.com +46705745925 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK P06 SVART Vit, Svart, Vit
Nacka IBK P07 SVART Johan Appelquist johan@integrationsbolaget.se 0739640216 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK P08 BLÅ Vit, Svart, Vit
Nacka IBK P10 BLÅ Björn Pasternak bjorn.pasternak@gmail.com 0704262966 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK SSL dam Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK DJ Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK HERR Kim Leindahl leindahl.kim@telia.com 0701673311 Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK P09 Gul, Svart, Gul
Nykvarns IF F07-08 Dan Bergvall nydabe@gmail.com Svart, Svart, Svart
Nynäshamns IBK D2 Tomas Olsson tomas-s-olsson@telia.com 0765357766 Blå, Blå, Vit
Nynäshamns IBK F-09/10 Simon Terrell simonpterrell@gmail.com 0703500097 Blå, Blå, Vit
Nynäshamns IBK HJ Anna Josephsson anna@josephsson.com 070-7823922 Blå, Blå, Vit
Nynäshamns IBK P-06 Salvatore Buda giardini72@gmail.com 070-2361793 Blå, Blå, Vit
Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK Dam D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Rotebro IS IBK P08 Ljusröd Medel MörkBlå, MörkBlå, Vit
Salems IF JAS HJ18 Erika Svedberg erika.svedberg@salemsif.se 0730-582809 Lila, Vit, Vit
Salems IF Pljusröd Lila, Vit, Vit
Segeltorps IF Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Mörkblå, Vit, Vit
Segeltorps IF 06 Mörkblå, Vit, Vit
Segeltorps IF 07 Mörkblå, Vit, Vit
Sickla IF HJ Röd, Blå, röda
SK Vide HJ Fredrik Åström sport@skvide.se 0709824649 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Skogås/Trångsunds IBK P0708 Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Dam Blå, Svart, Svart
Sköndals IK Herr (A) Blå, Svart, Svart
Sköndals IK HJ19 Blå, Svart, Svart
Stockholm P16
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Torshälla IBK HJ Johan Jonsson johan@ceti.se 0709-199046 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK D1 Jenny Jagersten jenny@jagersten.com 070-7534287 SVART, SVART, SVART
Tungelsta IF Dam Div 3 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Herr A Div 2 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Herr B Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF P06 Mörkröd Medel Lätt södra Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Dam Christopher Roos stoffe@bergfalk.se svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) Stefan Midenstrand stefan@rackethallen.se 0708-880832 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK F Röd Medelsvår(05-07) Malin Nääs malinnaas@hotmail.com 0709479525 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK HJ2 Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P05/06 (A) Max Streng max_streng@hotmail.com 0761308945 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) Björn Lindberg bjorn.r.lindberg@telia.com 0703707100 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P08(A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 svart/svart, svart, svart
Täby FC (E) 07 Gribby Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC DJ1 DM JAS Victor Johansson victorajohansson11@gmail.com Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC F06 Gribby Röd MS Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC F06 Skarpäng P Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC F06 Skarpäng Röd Svår Sara Helmersson sarahelmersson05@gmail.com Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC P05 Attunda(MR svår) Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC P06 MR ML Johnny Hedlund johnny.hedlund@gmail.com 0734382329 Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC P08 Tibble Ljusröd M Camilla Westerholm Camilla.westerholm@outlook.com 0707420689 Vit, Vit, Mörkblå
Täby FC P10 Vit Blå ML Sofia Gedeon sofia.gedeon@gmail.com 0733272122 Vit, Vit, Mörkblå
Töjnan IBK DJ Magnus Sundkvist majsan.sundkvist@gmail.com 0761381885 Gul, Svart, Svart
Vaksala SK F06 Svart Jonas Cervin jonas@ubcfast.se 070-4258927 Svart/Gul, Svart, Gul
Vallentuna IBK D2 Philip Lundberg dif_philip@hotmail.com 0762945566 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P06 MR M S Andreas Hägerström 0707158363 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P07 LR M Magnus Olsen magnus.olsen@neodynamics.com 0739737968 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P09A SL Hannah Brygt hbrygt@gmail.com 0736122768 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P10 SL Karin Dungmar karin.dungmar@gmail.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Div 4 Norra Patrik Inge patrik.inge@consortum.se 070-8700606 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF F03/04/05 DJ Div 2 Norra Cecilia Hedqvist cecilia.hedqvist@gasnatetstockholm.se 0703-445223 Svart, Svart, Svart
Vendelsö IK DamA Eva Bodin eva.h.bodin@gmail.com 0709943404 Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK HJ Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK P06 Grön Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK PMörkrödB Blå, Blå, Blå
Värmdö IF DJ/JAS Blå, Blå, Blå
Värmdö IF F08/09 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF HJ Blå, Blå, Blå
Värmdö IF U16 Blå, Blå, Blå
Väsby AIK F-Röd Medelsvår Björn Olmats bjorn@telia.com 0704284842 Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby AIK P07 Röd LJ Medel A Kevin Lavoie kevinrlavoie@gmail.com 0704920664 Röd, Röd, Vit+Röd
Västerhaninge IBK Röd Svår Blå, Svart, Svart
Åkersberga IBF Allsvenskan Dam Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P06 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P08 M Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Röd M F06 Mellan Fredrik Hellström fredrik.karl.hellstrom@gmail.com 0709824136 Orange, Svart, Orange
Älta IF A-lag dam Monika Bengtsson 070-7373657 Svart, svart, svart
Älta IF P09 Svart Jonas Djäken 070-4134981 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF Allsvenskan Dam Peter Lundin ludde@pllel.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Div 3 Johan Noté note.johan@gmail.com 0768151805 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF DJ JAS Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Herr div 1 Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HJ Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Christer Forsberg cfg@fyrac.se 070-329 02 88 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P07 LR ML Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P09 Medellätt Mats Wirdbo mats.wirdbo@gmail.com 0733109026 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Nynäshamns IBK HJ - Vendelsö IK HJ
2021-08-21 16:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) - Strängnäs IBK AS Fornuddshallen
2021-08-22 16:45 1 Vendelsö IK DamA - Sköndals IK Dam Niclas Woxmark, Håkan Taxén Lyckeby Sporthall
2021-08-25 19:30 1 Ingarö IF Herr B - Högdalens AIS Herrar , William Albrecht Ingarö Sporthall
2021-08-27 19:00 1 FBI Tullinge Herr A - Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) Botkyrkahallen
2021-08-27 19:45 1 Farsta IBK Herr A Div 1 - Ekerö IK Herrlag A div 2 Elis Erbing, Daniel Mårtensson Farstahallen 3
2021-08-28 11:00 1 Nacka Wallenstam IBK DJ - Vaksala SK F06 Svart Kevin Helly, Alexander Löfgren Ormingehallen
2021-08-28 15:00 1 Danderyds SK IBF Ljusröd Medellätt P07/08 - Täby FC (E) 07 Gribby Alexander Löfgren, Mattias Patrik Robert Thorsén Mörbyhallen
2021-08-28 15:15 1 FBI Tullinge DJ1/JAS - Huddinge IBS Dj19 1 (A) Svedje Ohlson, Petra Dynesius Tullingehallen
2021-08-28 17:00 1 FBI Tullinge HJ - Värmdö IF HJ Mikael Ferneback, Tobias Jansson Tullingehallen
2021-08-29 10:00 1 Nacka Wallenstam IBK DJ - Åkersberga IBF Röd M F06 Mellan Can Asal, Lucas Werelius Ormingehallen
2021-08-29 12:30 1 Stockholm P16 - Hässelby SK IBK Herr Div 2 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Stora Mossen 1
2021-08-29 14:00 1 FBI Tullinge Herr A - Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Botkyrkahallen
2021-08-29 16:00 1 Ingarö IF dam div 2 - Älvsjö AIK IBF DJ JAS Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2021-08-29 16:30 1 FBI Tullinge DJ1/JAS - Huddinge IBS Dj19 1 (A) Sabina Åström, Ida Sandberg Tullingehallen
2021-08-30 20:20 1 Tungelsta IF Herr B - Farsta IBK Herr B Div 5 Alexander Hellström, Magnus Berg Åbyhallen - Haninge
2021-09-02 19:00 1 Djurgårdens IF IBS HJ - Hammarbyhöjden IBK Liljeholmshallen 1
2021-09-02 20:15 1 Rotebro IS IBK Dam D1 - IK Sirius IBK Damallsvenskan Fabian Fahimi, Jan Erik Kristofersson Rotebrohallen (Nya)
2021-09-04 13:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) - Älta IF P09 Svart Zana Guzel, Thomas Gjutarenäfve Strandhallen - Tyresö
2021-09-04 14:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) - Älvsjö AIK IBF P09 Medellätt Thomas Gjutarenäfve, Zana Guzel Strandhallen - Tyresö
2021-09-04 15:00 1 Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan - Farsta IBK Herr A Div 1 Jakobsbergs Sporthall
2021-09-05 10:15 1 Segeltorps IF 06 - Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Hampus Bergholm, Thomas Gjutarenäfve Fleminghallen A
2021-09-05 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - AIK IBF P07 , Alexander Hellström Strandhallen - Tyresö
2021-09-05 14:00 1 Åkersberga IBF Allsvenskan Dam - FBC Katrineholm Allsvenskan Dam Aarre Hietanen, Ricky Bagge Åkersberga Sporthall A
2021-09-05 15:00 1 Älvsjö AIK IBF Allsvenskan Dam - AIK IBF D1 Anders Asp, Jan Erik Kristofersson Västertorpshallen
2021-09-06 19:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Dam - Nacka IBK SSL dam Andreas Bengtsson, Johannes Ekenberg Tyresöhallen
2021-09-07 19:25 1 Tyresö Trollbäcken IBK HJ2 - Farsta IBK HJ B Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Strandhallen - Tyresö
2021-09-08 20:30 1 Sköndals IK HJ19 - Älvsjö AIK IBF HJ Niklas Lundberg, William Albrecht Skarpnäckshallen
2021-09-08 20:30 1 Danderyds SK IBF Herr Div 3 - Tungelsta IF Herr A Div 2 Erik Palmertz, Jonatan Svahn Mörbyhallen
2021-09-08 21:00 1 Segeltorps IF - Mellansjö MK Shabbir Ahmed, Max Hellström Glömstahallen
2021-09-09 19:30 1 Balrog Botkyrka IK - Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Botkyrkahallen
2021-09-09 20:00 1 Rotebro IS IBK Dam D1 - Järfälla IBK Dam A Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Rotebrohallen (Nya)
2021-09-09 20:00 1 Älvsjö AIK IBF Div 3 - IS Bar Central Nytorget Niklas Lundberg, Max Hellström Kämpetorpshallen 1
2021-09-09 20:20 1 FBI Tullinge Dam A - Trosa Edanö IBK D1 Aarre Hietanen, Fredrik Hallenberg Tullingehallen 27
2021-09-10 20:00 1 AIK IBF Norra Allsvenskan - IBF Örebro Allsv Råstaparkhallen
2021-09-10 20:15 1 Hässelby SK IBK HJ Div 2 - Salems IF JAS HJ18 Alexander Hellström, Ricky Bagge Hässelbyhallen
2021-09-11 13:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - Vendelsö IK P06 Grön Niklas Lundberg, Max Sjöberg Strandhallen - Tyresö
2021-09-11 14:30 1 Djurgårdens IF IBS HJ - SK Vide HJ Hjorthagshallen
2021-09-12 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Farsta IBK P07 LJ M Strandhallen - Tyresö
2021-09-12 11:30 1 Segeltorps IF 07 - Skogås/Trångsunds IBK P0708 Sam Robertsson, Viggo Modigh Glömstahallen
2021-09-12 12:00 1 Djurgårdens IF IBS HJ - Torshälla IBK HJ Hjorthagshallen
2021-09-12 13:00 1 AIK IBF Norra Allsvenskan - Lillån IBK Allsvenskan Solnahallen
2021-09-12 13:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Jakob Jansson, Sixten Thorén Strandhallen - Tyresö
2021-09-12 14:30 1 Älvsjö AIK IBF Allsvenskan Dam - FBC Katrineholm Allsvenskan Dam Anders Westerberg, Anders Asp Västertorpshallen
2021-09-12 17:00 1 Nacka Wallenstam IBK DJ - Värmdö IF U16 Kevin Helly, Alexander Mattsson Ormingehallen
2021-09-13 19:00 1 IBF Offensiv Lidingö P05/06 - Täby FC P05 Attunda(MR svår) Alexander Hellström, Kerin Maclean Mitchell Bosön
2021-09-15 18:15 1 Farsta IBK P06 MR Medel - Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Hampus Viking, Alexander Hellström Farstahallen 1
2021-09-15 20:30 1 Älvsjö AIK IBF Herr div 1 - Nacka Wallenstam IBK HERR Niklas Forsman, Anders Westerberg Västertorpshallen 50
2021-09-16 19:30 1 Rotebro IS IBK Dam D1 - Hammarby IF IBF Allsvenskan Daniel Kölborn, Madelene Westerberg Rotebrohallen (Nya)
2021-09-16 19:30 1 Balrog Botkyrka IK - Huddinge IBS H3 Södra Botkyrkahallen
2021-09-18 10:45 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Farsta IBK P07 LJ M Karima Sharipova, Svedje Ohlson Fornuddshallen
2021-09-18 14:00 1 Nacka IBK F08/09 - Nynäshamns IBK F-09/10 Andreas Skånberg, Mattias Thomasson Myrsjöskolan
2021-09-18 15:00 1 Vaxholms IBF Div 4 Norra - Sköndals IK Herr (A) Alexander Hellström, Zana Guzel Vaxholm innebandyhallen
2021-09-18 15:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 Karima Sharipova, Hampus Bergholm Strandhallen - Tyresö
2021-09-19 10:45 1 Segeltorps IF 06 - Mariebergs SK P06/07 Filip Lövenklint, Magnus Berg Fleminghallen A
2021-09-19 11:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Täby FC F06 Gribby Röd MS Ricky Bagge, Elliot Karlsson Björkebyhallen
2021-09-19 13:00 1 Vaxholms IBF F03/04/05 DJ Div 2 Norra - Västerhaninge IBK Röd Svår Osama Abaied, Zana Guzel Vaxholm innebandyhallen
2021-09-19 14:30 1 Vendelsö IK DamA - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Magnus Berg, William Albrecht Lyckeby Sporthall
2021-09-19 15:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Täby FC F06 Skarpäng P Ricky Bagge, Niklas Forsman Björkebyhallen
2021-09-19 15:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06 (A) - Nacka IBK P06 SVART Manne Jahnsson, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2021-09-21 21:15 1 Älvsjö AIK IBF Div 3 - FBI Tullinge Herr B Erik Palmertz, Imtiaz Karim Kämpetorpshallen 1
2021-09-22 18:00 1 Farsta IBK P06 MR Medel - Huddinge IBS MR-Medel (05-06) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Farstahallen 1
2021-09-25 12:30 1 Segeltorps IF 07 - Älvsjö AIK IBF P07 LR ML Anna Mandelstam, Elliot Helin Boucher Glömstahallen
2021-09-25 14:00 1 Vendelsö IK P06 Grön - Tungelsta IF P06 Mörkröd Medel Lätt södra Ella Lassen Eriksson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2021-09-26 11:15 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - AIK IBF P06 Ella Lassen Eriksson, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2021-09-26 14:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) - Älta IF P09 Svart Ella Lassen Eriksson, Sam Robertsson Strandhallen - Tyresö
2021-09-26 16:15 1 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Täby FC P06 MR ML Arne Brovig, Sadjad Nima Mörbyhallen
2021-10-01 18:00 1 Nacka IBK F08/09 - Värmdö IF F08/09 Oscar Olsson Berglund, Anna Mandelstam Myrsjöskolan
2021-10-03 15:00 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - Töjnan IBK DJ Tungelsta Sporthall
2021-10-09 10:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P08(A) - Nacka IBK P08 BLÅ Sam Robertsson, Kari Malmros Fornuddshallen
2021-10-20 20:30 1 Älvsjö AIK IBF Div 3 - Älvsjö AIK IBF Herr div 1 William Albrecht, Erik Palmertz Västertorpshallen
2021-10-23 15:00 1 Djurgårdens IF IBS P09 - AIK IBF P10/11 Blå Medel Lätt B
2021-10-24 12:00 1 Djurgårdens IF IBS P09 - Norrtulls SK P09 Håkan Taxén Hjorthagshallen
2021-10-30 15:15 1 Vallentuna IBK D2 - Högalids IF Damer Div 2 Svedje Ohlson, Erik Palmertz Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-09 19:30 1 Ingarö IF dam div 2 - Älta IF A-lag dam Svedje Ohlson, Kenneth Johansson Ingarö Sporthall
2021-11-13 15:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - IBF Offensiv Lidingö P08 Sam Robertsson Viksjö Sporthall
2021-11-14 12:15 1 Vallentuna IBK D2 - Högdalens AIS Damer Roger Nyström, Patrik Andersén Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-18 20:15 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - Högdalens AIS Damer Imtiaz Karim, Jonas Jatko Tungelsta Sporthall
2021-12-11 10:45 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Hässelby SK IBK P08 Vit Medel Lars Reuterhagen Kallhälls sporthall
2021-12-15 19:50 1 FBI Tullinge Herr A - Farsta IBK Herr A Div 1 Fleminghallen A
2022-01-03 18:00 1 FBI Tullinge F07 Röd MS Norra - Ekerö IK 2006/07/08F röd MS Viggo Modigh, Roland Nester Tullingehallen
2022-01-04 15:00 1 FBI Tullinge F07 Röd MS Norra - Nykvarns IF F07-08 Tobias Jansson, Viggo Modigh Tullingehallen
2022-01-04 16:00 1 FBI Tullinge F07 Röd MS Norra - Hammarby IF IBF F0607 Röd Medel Tobias Jansson, Viggo Modigh Tullingehallen
2022-01-05 19:40 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd MS - Väsby AIK F-Röd Medelsvår Jakobsbergs Sporthall
2022-01-06 14:00 1 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Vallentuna IBK P06 MR M S Theodore Idevall, Filip Lövenklint Mörbyhallen 10
2022-01-06 16:00 1 IBF Offensiv Lidingö P05/06 - Hässelby SK IBK P05 Mörkröd Medel Theodore Idevall, Filip Lövenklint Mörbyhallen
2022-01-06 16:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd MS - Tyresö Trollbäcken IBK F Röd Medelsvår(05-07) Björkebyhallen
2022-01-06 18:00 1 Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår - Åkersberga IBF P06 Theodore Idevall, Filip Lövenklint Mörbyhallen
2022-01-07 14:00 1 Hässelby SK IBK P05 Mörkröd Medel - Åkersberga IBF P06 Aarre Hietanen, Roland Nester Mörbyhallen
2022-01-07 16:00 1 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - IBF Offensiv Lidingö P05/06 Aarre Hietanen, Roland Nester Mörbyhallen 10
2022-01-07 18:00 1 Vallentuna IBK P06 MR M S - Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår Aarre Hietanen, Roland Nester Mörbyhallen
2022-01-08 14:00 1 Åkersberga IBF P06 - Vallentuna IBK P06 MR M S Isabelle Lassfolk, Imtiaz Karim Mörbyhallen
2022-01-08 15:00 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - AIK IBF P08 Ljusröd Medelsvår Norra Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Viksjö Sporthall
2022-01-08 16:00 1 Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår - IBF Offensiv Lidingö P05/06 Theodore Idevall, Filip Lövenklint Mörbyhallen
2022-01-08 18:00 1 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Hässelby SK IBK P05 Mörkröd Medel Filip Lövenklint, Theodore Idevall Mörbyhallen
2022-01-09 12:30 1 IBF Offensiv Lidingö P05/06 - Vallentuna IBK P06 MR M S Johan Nima, Lars Reuterhagen Mörbyhallen
2022-01-09 15:00 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Hässelby SK IBK P08 Vit Medel Mattias Thomasson, Hugo Jenelius Björkebyhallen
2022-01-09 16:00 1 Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår - Hässelby SK IBK P05 Mörkröd Medel Sadjad Nima, Johan Hessing Mörbyhallen
2022-01-09 18:00 1 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Åkersberga IBF P06 Sadjad Nima, Johan Hessing Mörbyhallen
2022-01-16 15:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Väsby AIK P07 Röd LJ Medel A Thomas Josbrink, Ricky Bagge Björkebyhallen
2022-01-16 17:15 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Huddinge IBS LR-Medel (A) (07) Thomas Josbrink, Ricky Bagge Björkebyhallen
2022-01-22 13:15 1 Vallentuna IBK P10 SL - Täby FC P10 Vit Blå ML Robert Lindén Säfström, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-23 12:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Ekerö IK 2008P ljusröd MS Mattias Thomasson, Roger Nyström Kallhälls sporthall
2022-01-29 15:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Salems IF Pljusröd Alexander Friberg, Oliver Hallgren Jakobsbergs Sporthall
2022-01-29 17:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Nacka IBK P07 SVART Ella Lassen Eriksson, Hampus Bergholm Strandhallen - Tyresö
2022-02-01 18:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Hagunda IF F05/06 Jakobsbergs Sporthall
2022-02-02 19:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Täby FC F06 Skarpäng Röd Svår Björkebyhallen
2022-02-02 19:30 1 Bele Barkarby IF IBF DJ - Täby FC DJ1 DM JAS Christian Högberg, Jan Erik Kristofersson Björkebyhallen
2022-02-11 19:20 1 Sickla IF HJ - Högalids IF HJ Osama Abaied, Mats Nordrup Järla Sporthall
2022-02-19 16:30 1 Djurgårdens IF IBS P09 - Vallentuna IBK P09A SL Thomas Gjutarenäfve Hjorthagshallen
2022-02-19 17:45 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Vallentuna IBK P07 LR M Isak Ålenius, Martin Mårtensson Björkebyhallen
2022-03-24 19:00 1 Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan - Hässelby SK IBK Dam Div 1 Arash Sohrevardi, Malva Sölvemark Jakobsbergs Sporthall
2022-03-26 14:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Segeltorps IF 07 Martin Mårtensson Viksjö Sporthall
2022-04-10 15:15 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - Nynäshamns IBK D2 Sezgin Youmer, Ella Lassen Eriksson Tungelsta Sporthall
2022-04-24 10:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (A) - Åkersberga IBF P08 M Ricky Bagge, Fredrik Åhlund Kallhälls sporthall
2022-04-24 12:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (B) - Rotebro IS IBK P08 Ljusröd Medel Fredrik Åhlund, Ricky Bagge Kallhälls sporthall
2022-05-01 10:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (B) - Vallentuna IBK P07 LR M Ricky Bagge, Magnus Berg Kallhälls sporthall
2022-05-01 12:30 1 Bele Barkarby IF IBF P07/08 (B) - Täby FC P08 Tibble Ljusröd M Ricky Bagge, Magnus Berg Kallhälls sporthall
2022-05-05 20:15 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - FBC Kungsholmen Dam Kevin Helly, Daniel Kölborn Tungelsta Sporthall
2022-05-14 10:00 1 Nynäshamns IBK HJ - Vendelsö IK HJ Tobias Jansson, Magnus Berg Kvarnängshallen
2022-05-14 11:30 1 Nynäshamns IBK P-06 - Vendelsö IK PMörkrödB Tobias Jansson, Magnus Berg Kvarnängshallen
2022-05-14 14:00 1 Vendelsö IK HJ - Nynäshamns IBK HJ Tobias Jansson, Magnus Berg Kvarnängshallen
2022-05-14 15:30 1 Vendelsö IK PMörkrödB - Nynäshamns IBK P-06 Tobias Jansson, Magnus Berg Kvarnängshallen
2022-05-15 14:30 1 Norrtulls SK P09 - Nacka IBK P10 BLÅ Isak Ålenius, Tobias Jansson S:t Erikshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis