Spelprogram - Träningsmatcher 21-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Adelsö IF (A) Anders Rosenquist af Åkershult a@damnit.nu 070-5805796 Röd, Röd, Röd
AIK IBF Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF D1 Robert Esperi robert.esperi@gmail.com 070-8712212 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF Norra Allsvenskan Marita Lieback marita.lieback@aikinnebandy.se 070-749 94 43 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P06 Louise Tibell lollo_tibell@hotmail.com 0704836519 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P07 Jimmy Jutwreten jju@jutis.net 0705-68 34 00 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P10/11 Blå Medel Lätt B Patrick Fjällborg patrick@fjallborg.se 0707791128 Svart, Svart, Svartgul
Balrog Botkyrka IK Rasmus Hebrant rasmus.hebrant@gmail.com 070-149 99 50
Bele Barkarby IF IBF F-Röd S Thorbjörn Frisk himself@thorbear.com 0730233230 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Philip Gander philip.gander@bbifinnebandy.se Svart, Svart, Svart
Danderyds SK IBF Herr Div 3 Oliver Borgqvist vboliver@outlook.com 0737138474 Blå, Vit, Vita
Danderyds SK IBF Ljusröd Medellätt P07/08 Blå, Vit, Vita
Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 Staffan Salén staffan.salen@salenia.se 0705-310111 Blå, Vit, Vita
Djurgårdens IF IBS HJ Jonathan Welander jonathan.welander@difibs.se 0702469679 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS P09 Carl-Johan Corneliusson carl-johan.corneliusson@seb.se 0702535714 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Ekerö IK Herrlag A div 2 Nicklas Jonsson nicke.jon@hotmail.com 079 - 079 62 18 Blå, Blå, Blå
Farsta IBK Herr A Div 1 Fredrik Skur fredrik.skur@farstaibk.se 0708-330476 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK Herr B Div 5 Ted Linnes ted.linnes@farstaibk.se 070-320 00 57 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK HJ B Tommy Eklund tommy.eklund@farstaibk.se 0706825050 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK P06 MR Medel Emma Hjelm p06farstaibk@gmail.com Svart/svart/svart
Farsta IBK P07 LJ M Anna-Carin Törngren Wälitalo anna-carin.walitalo@farstaibk.se 070-467 02 74 Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm Allsvenskan Dam Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Dam A Martin Tonnert martin.ostman@gmail.com 070-5734637 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge DJ1/JAS Martin Tonnert martin.ostman@gmail.com 070-5734637 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge Herr A Urban Sandgren lagledareherr@fbitullinge.nu 073-5582662 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge Herr B Olof Ekström olofekstrom1993@hotmail.com 073-074 16 60 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge HJ Kalle Ekman kalleekman@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Allsvenskan Anders Blomgren anders-blomgren@hotmail.se Grön, Vit, Vit
Hammarbyhöjden IBK Richard Forsberg richard.forsberg@gmail.com 070-9161889 Ljusblå, mörkblå, blå
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS Dj19 1 (A) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS H3 Södra Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS MR-Medel (05-06) Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK Herr Div 2 Björn Andersson bjornoandersson@hotmail.com 070-7600901 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK HJ Div 2 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK HJ Div 3 Jörgen Aronsson jorgen.aronsson@implema.se 0706448418 Röd, Svart, Svart
Högdalens AIS Herrar Ola Möller ola.moller1@gmail.com 0705534794 Svart, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö P05/06 Daniel Stigberg daniel_stigberg@hotmail.com 0705452423 blå, blå, blå
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IK Sirius IBK Damallsvenskan Eva Klermyr evaklermyr@hotmail.com 073-9104404 Blå/Svart, Svart, Svart
Ingarö IF dam div 2 Svart, Svart, Svart
Ingarö IF Herr B Jonas Öhman jonas.ohman@arvidnordquist.se 0708761873 Svart, Svart, Svart
IS Bar Central Nytorget Sebastian Johansson sebbe.hammer@gmail.com 0706077694 Vit, Vit, Vit
Järfälla IBK Dam A Jenny Angleby jennyangleby@hotmail.com 070-6564714 Röd, Röd, Svart
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit , Vit
Mariebergs SK P06/07 röd, blå, röda
Mellansjö MK Martin Claësson martin@mellansjomk.com 0705988333 Ljusblå, Blå, Blå
Nacka IBK F08/09 Ann-Sofie Lindroth Annsofie.lindroth@gmail.com +46705745925 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK P06 SVART Ylva Gomér Forss ylva.gomer@gmail.com 070-210 96 98 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK P08 BLÅ Vit, Svart, Vit
Nacka IBK SSL dam Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK DJ Per Hammarlund per.hammarlund@seb.se 0760389605 Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK HERR Nina Stark stark.nina@gmail.com 0761-85 20 96 Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK P09 Katarina Ahlner ahlner.katarina@gmail.com 0707248081 Gul, Svart, Gul
Nynäshamns IBK F-09/10 Simon Terrell simonpterrell@gmail.com 0703500097 Blå, Blå, Vit
Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK Dam D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Salems IF JAS HJ18 Erika Svedberg erika.svedberg@salemsif.se 0730-582809 Lila, Vit, Vit
Segeltorps IF Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Vit, Vit, Vit
Segeltorps IF 06 Per Johansson Per.johansson@segeltorpsif.se +46 70 209 93 19 Vit, Vit, Vit
Segeltorps IF 07 Vit, Vit, Vit
SK Vide HJ Pernilla Svedin pernillasvedin@hotmail.com 0702651469 Blå, Blå, Blå
Skogås/Trångsunds IBK P0708 Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Dam Mathias Björkman matbjo73@gmail.com 0709966476 Blå, Svart, Svart
Sköndals IK Herr (A) Niclas Fredsberg niclas.fredsberg@gmail.com 076-7234337 Blå, Svart, Svart
Sköndals IK HJ19 Fatima Andic fatima_andic@hotmail.com 0707453441 Blå, Svart, Svart
Stockholm P16
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Torshälla IBK HJ Mattias Blank mattias.blank@a-hus.se Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK D1 Jenny Jagersten jenny@jagersten.com 070-7534287 SVART, SVART, SVART
Tungelsta IF Dam Div 3 Annika Andersson 72a.andersson@gmail.com 0730219690 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Herr A Div 2 Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Herr B Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF P06 Mörkröd Medel Lätt södra Maja Lundin maja.lundin@gmail.com 0707759835 Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Dam Lena Riddervold lena.riddervold@live.se 0723044488 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) Stefan Midenstrand stefan@rackethallen.se 0708-880832 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK HJ2 Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P05/06 (A) Max Streng max_streng@hotmail.com 0761308945 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) Max Streng max_streng@hotmail.com 0761308945 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) Björn Lindberg bjorn.r.lindberg@telia.com 0703707100 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P08(A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 svart/svart, svart, svart
Täby FC (E) 07 Gribby Mats Erlandsson mats.erlandsson@gmail.com 0722200822 Vit, Vit, Vit
Täby FC F06 Gribby Röd MS Vit, Vit, Vit
Täby FC F06 Skarpäng P Vit, Vit, Vit
Täby FC P05 Attunda(MR svår) Mikael Blomgren mikael.blomgren@gmail.com 070-6129663 Vit, Vit, Vit
Täby FC P06 MR ML Johnny Hedlund johnny.hedlund@gmail.com 0734382329 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK DJ Magnus Sundkvist majsan.sundkvist@gmail.com 0761381885 Gul, Svart, Svart
Vaksala SK F06 Svart Jonas Cervin jonas@ubcfast.se 070-4258927 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaxholms IBF Div 4 Norra Patrik Inge patrik.inge@consortum.se 070-8700606 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF F03/04/05 DJ Div 2 Norra Cecilia Hedqvist cecilia.hedqvist@gasnatetstockholm.se 0703-445223 Svart, Svart, Svart
Vendelsö IK DamA Eva Bodin eva.h.bodin@gmail.com 0709943404 Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK P06 Grön Blå, Blå, Blå
Värmdö IF DJ/JAS Niklas Mattsson niklas@varmdoif.se 0703-777 466 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF F08/09 Ulrika Hedström viff08@gmail.com Blå, Blå, Blå
Värmdö IF HJ Daniel Scholder daniel.scholder@gmail.com 070-8720 835 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF U16 Jonathan Cohen jonathan@cohen.se 070-698 26 26 Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Röd Svår Maria Forsberg maria.forsberg.75@gmail.com 0704931718 Blå, Svart, Svart
Åkersberga IBF Allsvenskan Dam Andreas Berglind ante71@hotmail.com 0768093085 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Röd M F06 Mellan Fredrik Hellström fredrik.karl.hellstrom@gmail.com 0709824136 Orange, Svart, Orange
Älta IF P09 Svart Jonas Djäken 070-4134981 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF Allsvenskan Dam Peter Lundin ludde@pllel.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Div 3 Johan Noté note.johan@gmail.com 0768151805 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF DJ JAS Mattias Gustafsson matte.gust78@gmail.com 0730612696 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Herr div 1 Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HJ Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Christer Forsberg cfg@fyrac.se 070-329 02 88 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P07 LR ML Lotta Gyllsdorff lotta@digitalekonomi.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P09 Medellätt Mats Wirdbo 0733109026 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-21 16:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) - Strängnäs IBK AS Fornuddshallen
2021-08-22 16:45 1 Vendelsö IK DamA - Sköndals IK Dam Niclas Woxmark, Håkan Taxén Lyckeby Sporthall
2021-08-25 19:30 1 Ingarö IF Herr B - Högdalens AIS Herrar , William Albrecht Ingarö Sporthall
2021-08-27 19:00 1 FBI Tullinge Herr A - Tyresö Trollbäcken IBK Elit (A) Botkyrkahallen
2021-08-27 19:45 1 Farsta IBK Herr A Div 1 - Ekerö IK Herrlag A div 2 Elis Erbing, Daniel Mårtensson Farstahallen 3
2021-08-28 11:00 1 Nacka Wallenstam IBK DJ - Vaksala SK F06 Svart Kevin Helly, Alexander Löfgren Ormingehallen
2021-08-28 15:00 1 Danderyds SK IBF Ljusröd Medellätt P07/08 - Täby FC (E) 07 Gribby Alexander Löfgren, Mattias Patrik Robert Thorsén Mörbyhallen
2021-08-28 15:15 1 FBI Tullinge DJ1/JAS - Huddinge IBS Dj19 1 (A) Svedje Ohlson, Petra Dynesius Tullingehallen
2021-08-28 17:00 1 FBI Tullinge HJ - Värmdö IF HJ Mikael Ferneback, Tobias Jansson Tullingehallen
2021-08-29 10:00 1 Nacka Wallenstam IBK DJ - Åkersberga IBF Röd M F06 Mellan Can Asal, Lucas Werelius Ormingehallen
2021-08-29 12:30 1 Stockholm P16 - Hässelby SK IBK Herr Div 2 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Stora Mossen 1
2021-08-29 14:00 1 FBI Tullinge Herr A - Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Botkyrkahallen
2021-08-29 16:00 1 Ingarö IF dam div 2 - Älvsjö AIK IBF DJ JAS Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2021-08-29 16:30 1 FBI Tullinge DJ1/JAS - Huddinge IBS Dj19 1 (A) Sabina Åström, Ida Sandberg Tullingehallen
2021-08-30 20:20 1 Tungelsta IF Herr B - Farsta IBK Herr B Div 5 Alexander Hellström, Magnus Berg Åbyhallen - Haninge
2021-09-02 19:00 1 Djurgårdens IF IBS HJ - Hammarbyhöjden IBK Liljeholmshallen 1
2021-09-02 20:15 1 Rotebro IS IBK Dam D1 - IK Sirius IBK Damallsvenskan Fabian Fahimi, Jan Erik Kristofersson Rotebrohallen (Nya)
2021-09-04 13:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) - Älta IF P09 Svart Zana Guzel, Thomas Gjutarenäfve Strandhallen - Tyresö
2021-09-04 14:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) - Älvsjö AIK IBF P09 Medellätt Thomas Gjutarenäfve, Zana Guzel Strandhallen - Tyresö
2021-09-04 15:00 1 Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan - Farsta IBK Herr A Div 1 Jakobsbergs Sporthall
2021-09-05 10:15 1 Segeltorps IF 06 - Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Hampus Bergholm, Thomas Gjutarenäfve Fleminghallen
2021-09-05 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - AIK IBF P07 , Alexander Hellström Strandhallen - Tyresö
2021-09-05 14:00 1 Åkersberga IBF Allsvenskan Dam - FBC Katrineholm Allsvenskan Dam Aarre Hietanen, Ricky Bagge Åkersberga Sporthall A
2021-09-05 15:00 1 Älvsjö AIK IBF Allsvenskan Dam - AIK IBF D1 Anders Asp, Jan Erik Kristofersson Västertorpshallen
2021-09-06 19:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Dam - Nacka IBK SSL dam Andreas Bengtsson, Johannes Ekenberg Tyresöhallen
2021-09-07 19:25 1 Tyresö Trollbäcken IBK HJ2 - Farsta IBK HJ B Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Strandhallen - Tyresö
2021-09-08 20:30 1 Sköndals IK HJ19 - Älvsjö AIK IBF HJ Niklas Lundberg, William Albrecht Skarpnäckshallen
2021-09-08 20:30 1 Danderyds SK IBF Herr Div 3 - Tungelsta IF Herr A Div 2 Erik Palmertz, Jonatan Svahn Mörbyhallen
2021-09-08 21:00 1 Segeltorps IF - Mellansjö MK Shabbir Ahmed, Max Hellström Glömstahallen
2021-09-09 19:30 1 Balrog Botkyrka IK - Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan Botkyrkahallen
2021-09-09 20:00 1 Rotebro IS IBK Dam D1 - Järfälla IBK Dam A Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Rotebrohallen (Nya)
2021-09-09 20:00 1 Älvsjö AIK IBF Div 3 - IS Bar Central Nytorget Niklas Lundberg, Max Hellström Kämpetorpshallen 1
2021-09-09 20:20 1 FBI Tullinge Dam A - Trosa Edanö IBK D1 Aarre Hietanen, Fredrik Hallenberg Tullingehallen 27
2021-09-10 20:00 1 AIK IBF Norra Allsvenskan - IBF Örebro Allsv Råstaparkhallen
2021-09-10 20:15 1 Hässelby SK IBK HJ Div 2 - Salems IF JAS HJ18 Alexander Hellström, Ricky Bagge Hässelbyhallen
2021-09-11 13:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - Vendelsö IK P06 Grön Niklas Lundberg, Max Sjöberg Strandhallen - Tyresö
2021-09-11 14:30 1 Djurgårdens IF IBS HJ - SK Vide HJ Hjorthagshallen
2021-09-12 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Farsta IBK P07 LJ M Strandhallen - Tyresö
2021-09-12 11:30 1 Segeltorps IF 07 - Skogås/Trångsunds IBK P0708 Sam Robertsson, Viggo Modigh Glömstahallen
2021-09-12 12:00 1 Djurgårdens IF IBS HJ - Torshälla IBK HJ Hjorthagshallen
2021-09-12 13:00 1 AIK IBF Norra Allsvenskan - Lillån IBK Allsvenskan Solnahallen
2021-09-12 13:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Jakob Jansson, Sixten Thorén Strandhallen - Tyresö
2021-09-12 14:30 1 Älvsjö AIK IBF Allsvenskan Dam - FBC Katrineholm Allsvenskan Dam Anders Westerberg, Anders Asp Västertorpshallen
2021-09-12 17:00 1 Nacka Wallenstam IBK DJ - Värmdö IF U16 Kevin Helly, Alexander Mattsson Ormingehallen
2021-09-13 19:00 1 IBF Offensiv Lidingö P05/06 - Täby FC P05 Attunda(MR svår) Alexander Hellström, Kerin Maclean Mitchell Bosön
2021-09-15 18:15 1 Farsta IBK P06 MR Medel - Älvsjö AIK IBF P06 MR Medel Hampus Viking, Alexander Hellström Farstahallen 1
2021-09-15 20:30 1 Älvsjö AIK IBF Herr div 1 - Nacka Wallenstam IBK HERR Niklas Forsman, Anders Westerberg Västertorpshallen 50
2021-09-16 19:30 1 Rotebro IS IBK Dam D1 - Hammarby IF IBF Allsvenskan Daniel Kölborn, Madelene Westerberg Rotebrohallen (Nya)
2021-09-16 19:30 1 Balrog Botkyrka IK - Huddinge IBS H3 Södra Botkyrkahallen
2021-09-18 10:45 1 Tyresö Trollbäcken IBK P07(A) - Farsta IBK P07 LJ M Karima Sharipova, Svedje Ohlson Fornuddshallen
2021-09-18 14:00 1 Nacka IBK F08/09 - Nynäshamns IBK F-09/10 Andreas Skånberg, Mattias Thomasson Myrsjöskolan
2021-09-18 15:00 1 Vaxholms IBF Div 4 Norra - Sköndals IK Herr (A) Alexander Hellström, Zana Guzel Vaxholm innebandyhallen
2021-09-18 15:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 Karima Sharipova, Hampus Bergholm Strandhallen - Tyresö
2021-09-19 10:45 1 Segeltorps IF 06 - Mariebergs SK P06/07 Filip Lövenklint, Magnus Berg Fleminghallen
2021-09-19 11:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Täby FC F06 Gribby Röd MS Ricky Bagge, Elliot Karlsson Björkebyhallen
2021-09-19 13:00 1 Vaxholms IBF F03/04/05 DJ Div 2 Norra - Västerhaninge IBK Röd Svår Osama Abaied, Zana Guzel Vaxholm innebandyhallen
2021-09-19 14:30 1 Vendelsö IK DamA - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Magnus Berg, William Albrecht Lyckeby Sporthall
2021-09-19 15:30 1 Bele Barkarby IF IBF F-Röd S - Täby FC F06 Skarpäng P Ricky Bagge, Niklas Forsman Björkebyhallen
2021-09-19 15:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06 (A) - Nacka IBK P06 SVART Manne Jahnsson, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2021-09-21 21:15 1 Älvsjö AIK IBF Div 3 - FBI Tullinge Herr B Erik Palmertz, Imtiaz Karim Kämpetorpshallen 1
2021-09-22 18:00 1 Farsta IBK P06 MR Medel - Huddinge IBS MR-Medel (05-06) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Farstahallen 1
2021-09-25 12:30 1 Segeltorps IF 07 - Älvsjö AIK IBF P07 LR ML Anna Mandelstam, Elliot Helin Boucher Glömstahallen
2021-09-25 14:00 1 Vendelsö IK P06 Grön - Tungelsta IF P06 Mörkröd Medel Lätt södra Ella Lassen Eriksson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2021-09-26 11:15 1 Tyresö Trollbäcken IBK P05/06(A) - AIK IBF P06 Ella Lassen Eriksson, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2021-09-26 14:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) - Älta IF P09 Svart Ella Lassen Eriksson, Sam Robertsson Strandhallen - Tyresö
2021-09-26 16:15 1 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Täby FC P06 MR ML Arne Brovig, Sadjad Nima Mörbyhallen
2021-10-01 18:00 1 Nacka IBK F08/09 - Värmdö IF F08/09 Oscar Olsson Berglund, Anna Mandelstam Myrsjöskolan
2021-10-03 15:00 1 Tungelsta IF Dam Div 3 - Töjnan IBK DJ Tungelsta Sporthall
2021-10-09 10:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P08(A) - Nacka IBK P08 BLÅ Sam Robertsson, Kari Malmros Fornuddshallen
2021-10-20 20:30 1 Älvsjö AIK IBF Div 3 - Älvsjö AIK IBF Herr div 1 William Albrecht, Erik Palmertz Västertorpshallen
2021-10-23 15:00 1 Djurgårdens IF IBS P09 - AIK IBF P10/11 Blå Medel Lätt B
2021-10-24 12:00 1 Djurgårdens IF IBS P09 - Norrtulls SK P09 Hjorthagshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis