Pantamera F Blå Medel-Svår (07-08) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medel A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 12:30 150364004 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Roger Nyström, Karl Hurtig Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-01 13:00 150364001 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2016-10-01 13:30 150364002 Töjnan IBK (A) - Bro IK Fabian Magnell, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-02 11:00 150364003 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2016-10-02 12:15 150364005 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby IBK Charlie Bohlin, Erik Åkerlund Björkebyhallen
2016-10-08 11:45 150364006 Väsby IBK - Vaxholms IBF Fredrik Nensén, Daniel Eklund Smedsgärdshallen
2016-10-09 10:30 150364008 Ängby IF (B) - Töjnan IBK (A) Stefano Bianque, Patrik Arvinder Stora Mossen 2
2016-10-09 11:00 150364007 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2016-10-09 15:30 150364010 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Dennis Svensson, Frida Berg Hammarbackens Sporthall
2016-10-23 13:00 150364009 Bro IK - Täby FC (B) Fredrik Nensén, Mimma Spasic Bro Sporthall
2016-10-15 09:00 150364012 Täby FC (B) - Ängby IF (B) Tim Svensson, Axel Göthberg Skarpängskolan A
2016-10-15 10:00 150364011 Åkersberga IBF (A) - Bro IK Jakob Iskander, Hannes Andersson Åkersberga Sporthall A
2016-10-16 10:00 150364013 Töjnan IBK (A) - Sigtuna IF IBK Daniel Bäckner, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2016-10-16 10:00 150364014 Täby FC (A) - Väsby IBK Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan B
2016-10-16 13:00 150364015 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF (A) Jacob Almefelt, Daniel Skantze Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-22 12:00 150364019 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (A) Marina Saxon, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-10-22 14:00 150364017 Väsby IBK - Töjnan IBK (A) Fredrik Nensén, David Berger Smedsgärdshallen
2016-10-22 17:15 150364018 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Edward Swartling, Jonas Sandberg Prästängshallen
2016-10-23 11:15 150364016 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Sara Thalén, Paulina Thunvall Björkebyhallen
2016-10-23 15:15 150364020 Bro IK - Vallentuna IBK Sebastian Johansson, Fredrik Nensén Bro Sporthall
2016-10-29 09:15 150364021 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Frida Berg, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-10-29 10:45 150364025 Vallentuna IBK - Ängby IF (B) Daniel Eklund, Per Calmén Hammarbackens Sporthall
2016-10-29 15:00 150364022 Täby FC (B) - Väsby IBK Carl-Ludvig Buske, Fabian Magnell Skarpängskolan A
2016-10-30 10:00 150364024 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Skarpängskolan B
2016-11-19 10:00 150364023 Töjnan IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mimma Spasic, Patrik Arvinder Arena Satelliten
2016-11-12 09:00 150364028 Väsby IBK - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Tiffany Saffo Smedsgärdshallen
2016-11-12 11:30 150364026 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (A) Lars Samuelsson, Carl Kjellstrand Innebandyhallen Vaxholm
2016-11-12 12:00 150364030 Ängby IF (B) - Bro IK Axel Göthberg, Gustav Helge Stora Mossen 1
2016-11-13 12:00 150364029 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2016-11-13 13:00 150364027 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (B) Mats Järnmark, Patrik Arvinder Björkebyhallen
2016-11-19 13:00 150364035 Vallentuna IBK - Väsby IBK Fredrik Sandgren, Ida Nedin Hammarbackens Sporthall
2016-11-19 15:00 150364032 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Mimma Spasic, Elias Grafström Skarpängskolan A
2016-11-19 15:00 150364033 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Charlie Bohlin, David Solbu Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-19 19:00 150364031 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Frida Berg, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2016-11-20 16:15 150364034 Bro IK - Sigtuna IF IBK Rohnny Åhman, Jan-Olov Cederholm Bro Sporthall
2016-11-26 15:00 150364039 Väsby IBK - Bro IK Jonas Laurell, Fredrik Dahl Väsby skolan
2016-11-26 16:00 150364036 Täby FC (A) - Täby FC (B) Jakob Iskander, Carl Kjellstrand Skarpängskolan B
2016-11-27 09:00 150364040 Sigtuna IF IBK - Ängby IF (B) Fredrik Nensén, Jan Lingemark Prästängshallen
2016-11-27 11:00 150364038 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK William Albrecht, Erik Hellgren Björkebyhallen
2016-11-27 13:00 150364037 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-03 10:45 150364045 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Hammarbackens Sporthall
2016-12-03 11:00 150364042 Täby FC (B) - Töjnan IBK (A) , Armin Shafiei Skarpängskolan A
2016-12-03 11:15 150364041 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Ida Lagerblad, Ida Nedin Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 14:00 150364043 Ängby IF (B) - Väsby IBK Johannes Ekenberg, Patrik Arvinder Stora Mossen 1
2016-12-04 15:15 150364044 Bro IK - Bele Barkarby IF IBF (A) Stefano Bianque, Mario Mallengren Bro Sporthall
2016-12-10 10:00 150364050 Väsby IBK - Sigtuna IF IBK Ken Johansson, Jan Lingemark Smedsgärdshallen
2016-12-10 14:00 150364046 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Paulina Thunvall, Jonatan Svahn Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-12-10 16:45 150364048 Vaxholms IBF - Bro IK Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-11 10:00 150364047 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Lucas Edberg, Elias Grafström Skarpängskolan B
2016-12-11 10:00 150364049 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ängby IF (B) Fredrik Leander, Jesper Roth Björkebyhallen
2016-12-17 11:45 150364055 Vallentuna IBK - Töjnan IBK (A) Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Hammarbackens Sporthall
2016-12-17 14:00 150364053 Ängby IF (B) - Vaxholms IBF Sebastian Johansson, Malin Holm Stora Mossen 1
2016-12-18 09:00 150364052 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Edward Swartling, Jonas Sandberg Prästängshallen
2016-12-18 10:15 150364051 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Frida Berg, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-12-18 16:15 150364054 Bro IK - Täby FC (A) Rohnny Åhman, Jan-Olov Cederholm Bro Sporthall
2017-01-14 09:00 150364056 Väsby IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Jonatan Svahn, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2017-01-14 09:00 150364058 Ängby IF (B) - Täby FC (A) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 2
2017-01-14 14:00 150364060 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2017-01-15 12:00 150364057 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-01-15 15:15 150364059 Bro IK - Töjnan IBK (A) Daniel Eklund, Sebastian Johansson Bro Sporthall
2017-01-21 10:15 150364061 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Ida Lagerblad, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2017-01-22 10:00 150364062 Täby FC (B) - Bro IK Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2017-01-22 11:00 150364064 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Hannes Andersson, Tim Svensson Skarpängskolan B
2017-01-22 14:00 150364065 Vaxholms IBF - Väsby IBK Tilde Levinson, Fredrik Sandgren Innebandyhallen Vaxholm
2017-01-22 14:30 150364063 Töjnan IBK (A) - Ängby IF (B) Sara Thalén, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2017-01-28 09:45 150364067 Väsby IBK - Täby FC (A) Jonatan Svahn, Jan Lingemark Smedsgärdshallen
2017-01-28 15:15 150364069 Ängby IF (B) - Täby FC (B) Elliot Saffo, Tiffany Saffo Riddersvik
2017-01-29 11:00 150364066 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF Zackarias Bolander, David Solbu Björkebyhallen
2017-01-29 11:00 150364068 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (A) Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-01-29 15:45 150364070 Bro IK - Åkersberga IBF (A) Per Calmén, Fabian Fahimi Bro Sporthall
2017-02-04 14:00 150364072 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Erikslundshallen
2017-02-04 15:00 150364074 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Erikslundshallen
2017-02-04 15:00 150364075 Vallentuna IBK - Bro IK Fredrik Sandgren, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2017-02-05 11:00 150364073 Töjnan IBK (A) - Väsby IBK Patrik Arvinder, Viktor Bollvik Karlsson Silverdalshallen
2017-02-05 12:00 150364071 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B) Roland Nester, Fredrik Sandgren Åkersberga Sporthall A
2017-02-11 09:00 150364078 Väsby IBK - Täby FC (B) Linda Forslund, Fredrik Nensén Smedsgärdshallen
2017-02-11 11:00 150364080 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Maja Olsson, Johanna Marty Eriksson Stora Mossen 1
2017-02-12 09:00 150364079 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-02-12 10:00 150364077 Bele Barkarby IF IBF (A) - Töjnan IBK (A) Lucas Edberg, Daniel Eklund Björkebyhallen
2017-02-12 15:45 150364076 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Per Sundvall, Ken Johansson Innebandyhallen Vaxholm
2017-02-18 10:15 150364081 Åkersberga IBF (A) - Väsby IBK Jakob Iskander, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-02-18 12:00 150364082 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-02-18 13:45 150364085 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Patrik Arvinder, Hannes Hovmöller Hammarbackens Sporthall
2017-02-19 10:45 150364083 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Patrik Arvinder, Fabian Magnell Silverdalshallen
2017-02-19 16:15 150364084 Bro IK - Ängby IF (B) Fredrik Dahl, Jonas Laurell Bro Sporthall
2017-03-11 09:00 150364089 Väsby IBK - Vallentuna IBK Fredrik Nensén, Jonatan Svahn Smedsgärdshallen
2017-03-11 11:30 150364087 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Ken Johansson, Stefano Bianque Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-12 11:00 150364088 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (A) Tiffany Saffo, Elliot Saffo Björkebyhallen
2017-03-12 13:00 150364086 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Per Sundvall, Mikael Wiklund Skarpängskolan B
2017-03-12 14:00 150364090 Sigtuna IF IBK - Bro IK Edward Swartling, Jonas Sandberg Prästängshallen
2017-03-18 09:15 150364091 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-03-18 11:45 150364095 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Hammarbackens Sporthall
2017-03-18 16:00 150364093 Ängby IF (B) - Sigtuna IF IBK Linnea Westerlund, Ida Sandberg Stora Mossen 1
2017-03-19 09:00 150364092 Täby FC (B) - Täby FC (A) Lucas Edberg, Per Sundvall Skarpängskolan A
2017-03-19 17:15 150364094 Bro IK - Väsby IBK Jimmy Rittervall, Fredrik Landin Bro Sporthall
2017-03-25 10:30 150364100 Väsby IBK - Ängby IF (B) Roger Nyström, Magnus Westerberg Smedsgärdshallen
2017-03-25 11:30 150364098 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Mimma Spasic, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-25 14:00 150364096 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Elias Grafström, William Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-26 09:00 150364099 Bele Barkarby IF IBF (A) - Bro IK Sara Thalén, Niklas Forsman Björkebyhallen
2017-03-26 11:00 150364097 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Per Sundvall, Niklas Wedin Skarpängskolan B
2017-04-01 12:00 150364103 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Roger Nyström, Stefano Bianque Stora Mossen 1
2017-04-01 12:00 150364105 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Tilde Levinson, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2017-04-02 11:00 150364102 Sigtuna IF IBK - Väsby IBK Viktor Strömberg, Jonatan Svahn Prästängshallen
2017-04-02 14:15 150364101 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Lars Reuterhagen, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 15:15 150364104 Bro IK - Vaxholms IBF Sebastian Johansson, Mats Järnmark Bro Sporthall
2017-03-18 15:00 150364108 Täby FC (A) - Bro IK Oskar Mattsson, Armin Shafiei Skarpängskolan B
2017-04-03 17:10 150364110 Bele Barkarby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK Imtiaz Karim, Stefano Bianque Björkebyhallen
2017-04-08 11:00 150364106 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Fredrik Sandgren, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-04-08 12:30 150364109 Vaxholms IBF - Ängby IF (B) Lars Samuelsson, Emil Kirchner Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-08 15:00 150364107 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK Zackarias Bolander, David Solbu Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Pantamera Flickor Blå Medel B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 10:30 150365003 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK Sara Thalén, Paulina Thunvall Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-01 11:00 150365002 IK Frej Täby - Ängby IF (A) Simon Åbom, Lucas Edberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-10-01 12:30 150365001 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Clara Hålling, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-02 13:00 150365004 Täby FC (D) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2016-10-02 18:00 150365005 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Mats Järnmark, Joakim Levin Stenhamra Bollhall
2016-10-08 14:00 150365008 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby Paulina Thunvall, Sara Thalén Hässelbyhallen
2016-10-08 14:00 150365009 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK Tiffany Saffo, Elliot Saffo Stora Mossen 1
2016-10-09 10:00 150365007 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan B
2016-10-09 11:30 150365006 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (D) Charlie Bohlin, Carl-Ludvig Buske Björkebyhallen
2016-10-09 12:00 150365010 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK Lars Samuelsson, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2016-10-15 10:00 150365012 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Zackarias Bolander, David Solbu Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-15 11:00 150365011 Sundbybergs IK - Ängby IF (A) David Norman, William Grafström Brotorpshallen
2016-10-15 11:00 150365013 IK Frej Täby - Täby FC (C) Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-11-12 14:10 150365014 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Björkebyhallen
2017-01-22 13:00 150365015 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Hannes Andersson, Tim Svensson Skarpängskolan B
2016-10-22 13:00 150365019 Hässelby SK IBK - Sundbybergs IK Erik Hellgren, Marcus Ackefelt Hässelbyhallen
2016-10-22 13:00 150365020 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (B) Marina Saxon, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-10-23 10:15 150365017 Bele Barkarby IF IBF (B) - IK Frej Täby Sara Thalén, Paulina Thunvall Björkebyhallen
2016-10-23 12:00 150365018 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK Lucas Edberg, Frida Berg Skarpängskolan B
2016-10-23 13:45 150365016 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (B) David Norman, David Solbu Tappströms Bollhall
2016-10-29 09:30 150365022 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) David Norman, William Grafström Rotebrohallen (Nya)
2016-10-29 10:15 150365025 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK Frida Berg, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-10-29 12:00 150365021 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Stefano Bianque, Tony Verho Brotorpshallen
2016-10-29 12:00 150365023 IK Frej Täby - Ekerö IK (A) Maja Olsson, Johanna Marty Eriksson Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-02-05 16:00 150365024 Töjnan IBK (B) - Täby FC (D) Per Sundvall, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2016-11-12 11:00 150365027 Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK Nihada Cenanovic, Aldin Imamovic Mälaröhallen
2016-11-12 17:00 150365030 Hässelby SK IBK - Ängby IF (A) Mattias Thomasson, Andreas Mattsson Hässelbyhallen
2016-11-13 10:00 150365026 Täby FC (D) - IK Frej Täby Armin Shafiei, Daniel Karlsson Skarpängskolan B
2016-11-13 11:00 150365029 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Sawes Ahmad, Sadjad Nima Skarpängskolan B
2016-11-13 12:00 150365028 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sundbybergs IK Mattias Thomasson, Andreas Mattsson Björkebyhallen
2016-11-19 08:15 150365032 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Andreas Briselius, Joakim Nothén Rotebrohallen (Nya)
2016-11-19 11:00 150365031 Sundbybergs IK - Ekerö IK (A) David Norman, William Grafström Brotorpshallen
2016-11-19 11:00 150365033 IK Frej Täby - Töjnan IBK (B) Tilde Levinson, Anna Skantz Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-11-19 13:00 150365034 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Mats Järnmark, Elliot Saffo Stora Mossen 1
2016-11-19 14:15 150365035 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hannes Andersson, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2016-11-26 14:00 150365040 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK Jakob Iskander, Elias Grafström Skarpängskolan B
2016-11-26 15:00 150365037 Täby FC (D) - Sundbybergs IK Jakob Iskander, Elias Grafström Skarpängskolan B
2016-11-27 08:30 150365036 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Sara Thalén, Madeleine Forslund Silverdalshallen
2016-11-27 12:00 150365039 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ängby IF (A) William Albrecht, Erik Hellgren Björkebyhallen
2016-11-27 13:30 150365038 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B) Ida Sandberg, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2016-12-03 09:00 150365041 Sundbybergs IK - Töjnan IBK (B) Marko Maikkunen, Aarre Hietanen Brotorpshallen
2016-12-03 10:00 150365042 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby Zackarias Bolander, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Nya)
2016-12-03 10:15 150365045 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Ida Lagerblad, Ida Nedin Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 13:00 150365043 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Marina Saxon, Sebastian Johansson Hässelbyhallen
2016-12-03 13:00 150365044 Ängby IF (A) - Ekerö IK (A) Johannes Ekenberg, Patrik Arvinder Stora Mossen 1
2016-12-10 11:00 150365049 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK William Albrecht, Kent Budell Mälaröhallen
2016-12-10 12:00 150365046 IK Frej Täby - Sundbybergs IK Philip Edlund, Oskar Mattsson Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-12-10 15:00 150365047 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Paulina Thunvall, Jonatan Svahn Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-12-11 11:00 150365048 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Lucas Edberg, Elias Grafström Skarpängskolan B
2016-12-11 11:00 150365050 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (C) Fredrik Leander, Jesper Roth Björkebyhallen
2016-12-17 09:00 150365051 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Brotorpshallen
2016-12-17 09:00 150365053 Hässelby SK IBK - Täby FC (D) Erik Åkerlund, Carl-Ludvig Buske Hässelbyhallen
2016-12-17 09:15 150365055 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby Hannes Andersson, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2016-12-17 13:00 150365054 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Sebastian Johansson, Malin Holm Stora Mossen 1
2016-12-18 09:00 150365052 Täby FC (C) - Ekerö IK (A) Tim Svensson, Carl Kjellstrand Skarpängskolan B
2017-01-14 09:00 150365058 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (B) Zackarias Bolander, David Solbu Hässelbyhallen
2017-01-14 10:00 150365059 Ängby IF (A) - IK Frej Täby Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 2
2017-01-14 14:00 150365057 Täby FC (C) - Täby FC (D) Frida Berg, Tim Svensson Skarpängskolan B
2017-01-15 09:30 150365060 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Jan Lingemark, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-01-15 12:00 150365056 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK (A) Kenny Ly, Sara Thalén Björkebyhallen
2017-01-21 10:00 150365062 Rotebro IS IBK - Ängby IF (A) Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Rotebrohallen (Nya)
2017-01-21 11:00 150365061 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Paulina Thunvall, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2017-01-21 12:00 150365063 IK Frej Täby - Hässelby SK IBK Ida Nedin, Lucas Edberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-01-22 10:00 150365065 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Armin Shafiei, Oskar Mattsson Skarpängskolan B
2017-01-22 13:30 150365064 Töjnan IBK (B) - Täby FC (C) Sara Thalén, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2017-01-28 09:00 150365069 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Stefano Bianque, Daniel Eklund Hässelbyhallen
2017-01-28 15:00 150365068 Täby FC (C) - IK Frej Täby Elias Grafström, Oskar Mattsson Erikslundshallen
2017-01-28 16:15 150365070 Ängby IF (A) - Sundbybergs IK Elliot Saffo, Tiffany Saffo Riddersvik
2017-01-29 12:00 150365067 Bele Barkarby IF IBF (B) - Töjnan IBK (B) Zackarias Bolander, David Solbu Björkebyhallen
2017-01-29 12:30 150365066 Ekerö IK (A) - Täby FC (D) Leif Karlsson, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2017-02-04 09:00 150365072 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Clara Hålling, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Nya)
2017-02-04 11:00 150365071 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK Fredrik Hallenberg, Stefano Bianque Brotorpshallen
2017-02-04 11:00 150365073 IK Frej Täby - Bele Barkarby IF IBF (B) Elias Grafström, Sadjad Nima Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-02-05 12:00 150365074 Töjnan IBK (B) - Ekerö IK (A) Patrik Arvinder, Viktor Bollvik Karlsson Silverdalshallen
2017-02-05 13:00 150365075 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Roland Nester, Fredrik Sandgren Åkersberga Sporthall A
2017-02-12 09:00 150365080 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B) Fredrik Hallenberg, Stefano Bianque Hässelbyhallen
2017-02-12 10:00 150365079 Täby FC (C) - Sundbybergs IK Frida Berg, Jan Lingemark Skarpängskolan B
2017-02-12 11:00 150365076 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Frida Berg, Jan Lingemark Skarpängskolan B
2017-02-12 11:00 150365078 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK Lucas Edberg, Daniel Eklund Björkebyhallen
2017-02-12 16:30 150365077 Ekerö IK (A) - IK Frej Täby Mimma Spasic, Paulina Thunvall Tappströms Bollhall
2017-02-18 08:30 150365082 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A) Fredrik Sandgren, Ken Johansson Rotebrohallen (Nya)
2017-02-18 10:00 150365081 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Maja Olsson, Johanna Marty Eriksson Brotorpshallen
2017-02-18 11:00 150365083 IK Frej Täby - Täby FC (D) Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-02-18 11:15 150365085 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Jakob Iskander, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-02-18 15:00 150365084 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK Robert Milerud, Magnus Westerberg Stora Mossen 1
2017-03-11 08:45 150365088 Ekerö IK (A) - Sundbybergs IK Ken Johansson, Daniel Eklund Mälaröhallen
2017-03-12 09:00 150365086 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby Zackarias Bolander, David Solbu Silverdalshallen
2017-03-12 12:00 150365087 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK Per Sundvall, Mikael Wiklund Skarpängskolan B
2017-03-12 12:00 150365089 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Tiffany Saffo, Elliot Saffo Björkebyhallen
2017-03-12 15:00 150365090 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Viktor Lindell, Mikael Wiklund Skarpängskolan B
2017-03-11 09:00 150365092 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (B) Madeleine Forslund, Clara Hålling Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-18 10:00 150365091 Sundbybergs IK - Täby FC (D) Tobias Ekmark, Björn Landin Brotorpshallen
2017-03-18 10:15 150365095 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-03-18 13:30 150365093 Hässelby SK IBK - Täby FC (C) Daniel Eklund, Erik Hellgren Hässelbyhallen
2017-03-18 15:00 150365094 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Stora Mossen 1
2017-03-25 11:00 150365096 IK Frej Täby - Rotebro IS IBK Philip Edlund, Patrik Arvinder Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-03-25 15:00 150365097 Töjnan IBK (B) - Sundbybergs IK Elias Grafström, William Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-26 10:00 150365098 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Per Sundvall, Niklas Wedin Skarpängskolan B
2017-03-26 10:00 150365100 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK Sara Thalén, Niklas Forsman Björkebyhallen
2017-03-26 15:00 150365099 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Robert Milerud, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2017-04-01 10:00 150365101 Sundbybergs IK - IK Frej Täby Jan Lingemark, Paulina Thunvall Brotorpshallen
2017-04-01 11:00 150365104 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Roger Nyström, Stefano Bianque Stora Mossen 1
2017-04-01 13:00 150365102 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Patrik Cullander, Simon Åbom Skarpängskolan B
2017-04-01 15:00 150365103 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (A) Carl-Ludvig Buske, Jesper Roth Hässelbyhallen
2017-04-02 15:15 150365105 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Lars Reuterhagen, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-04-08 12:00 150365107 IK Frej Täby - Åkersberga IBF (B) Armin Shafiei, Elias Grafström Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-04-08 16:00 150365106 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Zackarias Bolander, David Solbu Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-09 09:00 150365108 Töjnan IBK (B) - Ängby IF (A) Madeleine Forslund, Clara Hålling Silverdalshallen
2017-04-09 09:00 150365109 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK Hannes Andersson, Armin Shafiei Skarpängskolan B
2017-04-09 12:30 150365110 Ekerö IK (A) - Täby FC (C) Edvin Hedenström, Kevin Neemé Tappströms Bollhall
Pantamera Flickor Blå Medel C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150379004 Vendelsö IK (B) - Täby FC (E)
2016-10-01 14:15 150379002 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B) Jonas Robertson, Robin Olsson Bandhagshallen
2016-10-02 09:00 150379005 Huddinge IK (B) - Huddinge IBS Daniel Eriksson, Jonathan Håkansson Flemingsbergshallen
2016-10-02 14:15 150379003 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF Noah Hulin, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
150379007 Täby FC (E) - Värmdö IF (B)
2016-10-08 10:15 150379006 Huddinge IBS - Vendelsö IK (B) Jonas Broström, Anders Hillebrink Tomtbergahallen
2016-10-08 11:00 150379008 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Adam Hessing, Felix Wursé Sätrahallen
2016-10-09 12:00 150379010 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Theodore Hurtig, Jonas Håmark Sköndalshallen
150379013 Högdalens AIS - Täby FC (E)
2016-10-15 10:00 150379011 Hammarby IF IBF - FBI Tullinge (B) Kevin Helly, Björn Larsson Sjöstadshallen
2016-10-15 12:00 150379015 Vendelsö IK (B) - Huddinge IK (B) Leif Karlsson, Kenneth Johansson Vendelsömalmshallen
2016-10-16 13:15 150379014 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Johan Zahn, Marcus Grapne Värmdö sporthall
2016-10-22 08:00 150379020 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Tuva Egman, Tommy Egman Tullingehallen
2016-10-22 09:45 150379019 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Liljeholmshallen 1
2016-10-22 10:15 150379017 Huddinge IBS - Högdalens AIS Daniel Mårtensson, Aarre Hietanen Tomtbergahallen
2016-10-23 09:00 150379016 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (B) Daniel Eklund, Arne Brovig Flemingsbergshallen
150379021 Hammarby IF IBF - Täby FC (E)
2016-10-29 10:15 150379023 Högdalens AIS - Huddinge IK (B) Patrik Arvinder, Oscar Olsson Berglund Högdalshallen
2016-10-30 11:45 150379024 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (B) Leif Karlsson, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2016-10-30 16:30 150379025 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Wilmer Axén, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2016-11-12 10:15 150379028 Huddinge IBS - Hammarby IF IBF Daniel Kölborn, Mikael Wiklund Tomtbergahallen
2016-11-12 12:15 150379030 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B) Björn Larsson, Felix Wursé Sätrahallen
2016-11-12 13:00 150379026 Vendelsö IK (B) - Högdalens AIS Hampus Fändrik, Peter Larsson Vendelsömalmshallen
2016-11-13 13:00 150379029 Täby FC (E) - Sköndals IK Fredrik Sandgren, Niklas Wedin Skarpängskolan B
2016-11-19 09:15 150379033 Högdalens AIS - Värmdö IF (B) Abbe Lami, Sadjad Nima Högdalshallen
2016-11-19 09:45 150379031 Hammarby IF IBF - Huddinge IK (B) Jessika Forsberg, Anders Hillebrink Liljeholmshallen 1
2016-11-20 15:00 150379035 Sköndals IK - Huddinge IBS Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2016-11-20 17:30 150379034 FBI Tullinge (B) - Täby FC (E) Sadjad Nima, Abbe Lami Tullingehallen
2016-11-26 10:00 150379038 Huddinge IK (B) - Sköndals IK Victor Küller, Oscar Küller Flemingsbergshallen
2016-11-26 11:00 150379037 Vendelsö IK (B) - Hammarby IF IBF Johan Engvall, Kenneth Johansson Vendelsömalmshallen
2016-11-26 13:00 150379039 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) Jonathan Håkansson, Daniel Eriksson Flemingsbergshallen
2016-11-26 18:00 150379040 Täby FC (E) - Älvsjö AIK IBF Armin Shafiei, Hannes Hovmöller Skarpängskolan B
2016-12-03 09:45 150379044 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (B) Jonas Broström, Tuva Egman Tullingehallen
2016-12-03 10:00 150379043 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Anders Hillebrink, Viktor Bollvik Karlsson Sätrahallen
2016-12-03 11:00 150379041 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (B) Leif Karlsson, Wilmer Axén Sjöstadshallen
2016-12-03 13:15 150379045 Sköndals IK - Vendelsö IK (B) Svedje Ohlson, Tommy Egman Bandhagshallen
2016-12-10 10:15 150379050 Huddinge IBS - Täby FC (E) Heimo Lyly, My Källström Lyly Tomtbergahallen
2016-12-10 11:00 150379048 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (B) Kenny Ly, Sawes Ahmad Vendelsömalmshallen
2016-12-10 13:15 150379047 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Daniel Eklund, Kevin Helly Värmdö sporthall
2016-12-10 14:15 150379046 Högdalens AIS - Hammarby IF IBF Sadjad Nima, Abbe Lami Bandhagshallen
2016-12-11 09:45 150379049 Huddinge IK (B) - Älvsjö AIK IBF Tommy Egman, Tuva Egman Flemingsbergshallen
2016-12-17 09:00 150379053 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (B) Daniel Eklund, Daniel Kölborn Sätrahallen
2016-12-17 10:00 150379054 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) Jonathan Håkansson, Sadjad Nima Tullingehallen
2016-12-18 10:00 150379052 Täby FC (E) - Huddinge IK (B) Tim Svensson, Carl Kjellstrand Skarpängskolan B
2016-12-18 11:00 150379055 Sköndals IK - Högdalens AIS Ola Bigestans, Robin Vall Sköndalshallen
2017-01-14 11:15 150379056 Huddinge IBS - Huddinge IK (B) Jonas Broström, Viktor Bollvik Karlsson Tomtbergahallen
2017-01-14 13:00 150379058 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (B) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Sätrahallen
2017-01-14 15:00 150379057 Täby FC (E) - Vendelsö IK (B) Frida Berg, Tim Svensson Skarpängskolan B
2017-01-15 08:00 150379059 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Victor Küller, Oscar Küller Tullingehallen
2017-01-21 10:15 150379063 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Svedje Ohlson, Daniel Kölborn Högdalshallen
2017-01-21 11:00 150379061 Hammarby IF IBF - Sköndals IK Jessika Forsberg, Madelene Westerberg Sjöstadshallen
2017-01-21 13:00 150379065 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS Patrik Arvinder, Alexander Potapeiko Vendelsömalmshallen
2017-01-22 11:30 150379064 Värmdö IF (B) - Täby FC (E) Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-01-28 10:15 150379067 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2017-01-28 11:00 150379070 FBI Tullinge (B) - Hammarby IF IBF Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2017-01-28 16:30 150379068 Täby FC (E) - Högdalens AIS Lucas Edberg, Daniel Skantze Grindtorpshallen
2017-01-29 10:00 150379066 Huddinge IK (B) - Vendelsö IK (B) Leif Karlsson, Petra Dynesius Storängshallen
2017-02-04 11:45 150379073 Högdalens AIS - Huddinge IBS Anders Hillebrink, Leo Odell/Johansson Högdalshallen
2017-02-04 13:00 150379071 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sjöstadshallen
2017-02-05 10:00 150379075 Sköndals IK - FBI Tullinge (B) Simon Holm Schlemowitz, Elin Tystrand Sköndalshallen
2017-02-05 12:00 150379074 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (B) Leif Karlsson, Kevin Helly Värmdö sporthall
2017-02-11 09:00 150379080 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Madelene Westerberg, Tomas Jansson Liljeholmshallen 1
2017-02-11 11:00 150379076 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (B) Leif Karlsson, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-02-11 12:00 150379077 Huddinge IK (B) - Högdalens AIS Stefano Bianque, Thomas Gjutarenäfve Flemingsbergshallen
2017-02-12 12:00 150379079 Täby FC (E) - Hammarby IF IBF Frida Berg, Jan Lingemark Skarpängskolan B
2017-02-18 08:45 150379084 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF Fredrik Hallenberg, Daniel Eriksson Tullingehallen
2017-02-18 11:00 150379081 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS Daniel Kölborn, Hampus Viking Sjöstadshallen
2017-02-19 09:00 150379083 Högdalens AIS - Vendelsö IK (B) Leif Karlsson, Simon Holm Schlemowitz Gubbängshallen
2017-02-19 18:30 150379085 Sköndals IK - Täby FC (E) Mattias Lönnborg, Mikael Andersson Sköndalshallen
2017-03-11 10:30 150379089 Huddinge IBS - Sköndals IK Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2017-03-12 09:00 150379088 Huddinge IK (B) - Hammarby IF IBF Shabbir Ahmed, Daniel Eriksson Flemingsbergshallen
2017-03-12 10:00 150379086 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Leo Bergstrand, Kevin Helly Värmdö sporthall
2017-03-12 16:00 150379090 Täby FC (E) - FBI Tullinge (B) Viktor Lindell, Mikael Wiklund Skarpängskolan B
2017-03-18 09:00 150379094 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS Shabbir Ahmed, Petra Dynesius Tullingehallen
2017-03-18 11:30 150379091 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (B) Jessika Forsberg, Michael Selg Sjöstadshallen
2017-03-18 14:30 150379093 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (E) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2017-03-19 10:00 150379095 Sköndals IK - Huddinge IK (B) Leif Karlsson, Simon Holm Schlemowitz Sköndalshallen
2017-03-25 10:15 150379100 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Leo Odell/Johansson, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
2017-03-25 11:00 150379098 Vendelsö IK (B) - Sköndals IK Fredrik Hallenberg, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2017-03-25 15:15 150379097 Värmdö IF (B) - Hammarby IF IBF Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-03-26 09:00 150379099 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge (B) Leif Karlsson, Sadjad Nima Flemingsbergshallen
2017-04-01 10:00 150379101 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Kevin Neemé, Christian Berger Sjöstadshallen
2017-04-01 11:00 150379104 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (B) Lennart Asp, Daniel Eriksson Tullingehallen
2017-04-01 12:00 150379103 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (B) Anders Hillebrink, Daniel Kölborn Sätrahallen
2017-04-01 15:00 150379102 Täby FC (E) - Huddinge IBS Mimma Spasic, Simon Åbom Skarpängskolan B
2017-04-02 11:00 150379105 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Sköndalshallen
2017-03-19 15:30 150379110 Huddinge IK (B) - Täby FC (E) Shabbir Ahmed, Daniel Eriksson Storängshallen
2017-04-08 09:15 150379107 Högdalens AIS - Sköndals IK Kevin Neemé, Per Sundvall Högdalshallen
2017-04-08 12:00 150379109 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF Gabriel Nääs, Shabbir Ahmed Vendelsömalmshallen
2017-04-09 12:15 150379108 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Viktor Bollvik Karlsson, Sebastian Zetterberg Värmdö sporthall
Pantamera Flickor Blå Medel D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 10:30 150351003 Ingarö IF - Vendelsö IK (A) Fadi Saffo, Jonas Håmark Ingarö Sporthall
2016-10-02 08:00 150351005 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Mats Andersson, Thomas Gjutarenäfve Tullingehallen
2016-10-02 09:30 150351001 Tumba GOIF - Saltsjöbadens IF Leif Karlsson, Erik Nyman Storvretens Sporthall
2016-10-02 12:00 150351002 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Flemingsbergshallen
2016-10-08 10:00 150351008 Vendelsö IK (A) - Huddinge IK (A) Johan Engvall, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2016-10-08 12:15 150351009 Tungelsta IF - Tumba GOIF Jonathan Elfström, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2016-10-08 14:15 150351006 Värmdö IF (A) - Salems IF Benjamin Zubcevic, Noah Hulin Värmdö sporthall
2016-10-19 19:00 150351010 Saltsjöbadens IF - Djurö-Vindö IF Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Fisksätra sporthall
2016-10-15 09:00 150351014 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Jonas Robertson, Fredrik Berglund Sonesson Ingarö Sporthall
2016-10-15 11:00 150351012 Tumba GOIF - Vendelsö IK (A) Victor Küller, Oscar Küller Storvretens Sporthall
2016-10-15 12:00 150351011 Djurö-Vindö IF - Tungelsta IF Noah Hulin, Jonas Robertson Djurö Sporthall
2016-10-16 11:15 150351015 Salems IF - FBI Tullinge (A) Jonas Broström, Marco Svenström Skogsängshallen
2016-10-22 09:00 150351016 FBI Tullinge (A) - Ingarö IF Tuva Egman, Tommy Egman Tullingehallen
2016-10-22 09:15 150351020 Tungelsta IF - Saltsjöbadens IF Marcus Larsson, Jonathan Elfström Tungelsta Sporthall
2016-10-22 13:15 150351017 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (A) Kevin Helly, Noah Hulin Värmdö sporthall
2016-10-23 12:00 150351019 Vendelsö IK (A) - Djurö-Vindö IF Oscar Olsson Berglund, Kevin Helly Torvalla Träningshall
2016-10-29 10:00 150351024 Ingarö IF - Salems IF Viktoria Drinic, Kevin Helly Ingarö Sporthall
2016-10-29 10:45 150351022 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Shabbir Ahmed, Jonathan Håkansson Storvretens Sporthall
2016-10-30 10:00 150351025 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Didrik Axen, Patrik Arvinder Fisksätra sporthall
2016-10-30 11:15 150351023 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (A) Mikael Wiklund, Mattias Jansenberger Flemingsbergshallen
2016-11-12 09:00 150351027 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Leif Karlsson, Daniel Eklund Tullingehallen
2016-11-12 12:00 150351026 Salems IF - Huddinge IK (A) Jonas Broström, Daniel Eklund Skogsängshallen
2016-11-12 14:00 150351030 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Hampus Fändrik, Peter Larsson Vendelsömalmshallen
2016-11-13 12:15 150351028 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Värmdö sporthall
2016-11-19 10:00 150351032 Tumba GOIF - Salems IF Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Storvretens Sporthall
2016-11-19 14:00 150351031 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (A) Mattias Lönnborg, Kevin Helly Djurö Sporthall
2016-11-19 15:15 150351033 Huddinge IK (A) - Ingarö IF Kent Budell, Daniel Eriksson Flemingsbergshallen
2016-11-20 09:00 150351035 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Tuva Egman, Tommy Egman Fisksätra sporthall
2016-11-26 09:00 150351036 Ingarö IF - Tumba GOIF Kevin Helly, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2016-11-26 09:00 150351038 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tullingehallen
2016-11-26 10:00 150351037 Salems IF - Djurö-Vindö IF Marco Svenström, Jonas Broström Skogsängshallen
2016-11-27 10:15 150351039 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF Didrik Axen Värmdö sporthall
2016-12-03 10:15 150351044 Tungelsta IF - FBI Tullinge (A) Shabbir Ahmed, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2016-12-03 12:00 150351042 Tumba GOIF - Huddinge IK (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Storvretens Sporthall
2016-12-03 13:00 150351043 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A) Isak Sjöblom, Hampus Viking Vendelsömalmshallen
2016-12-03 14:00 150351041 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Kevin Helly, Viktoria Drinic Djurö Sporthall
2016-12-04 10:00 150351045 Saltsjöbadens IF - Salems IF Håkan Taxén, Kevin Helly Fisksätra sporthall
2016-12-10 08:30 150351049 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (A) Jonas Broström, Daniel Eklund Tullingehallen
2016-12-10 09:00 150351047 Ingarö IF - Saltsjöbadens IF Leif Karlsson, Stefano Bianque Ingarö Sporthall
2016-12-10 14:00 150351048 Salems IF - Tungelsta IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2016-12-11 08:45 150351046 Huddinge IK (A) - Djurö-Vindö IF Tommy Egman, Tuva Egman Flemingsbergshallen
2016-12-17 12:15 150351054 Tungelsta IF - Ingarö IF Mario Mallengren, Lucas Myrby Tungelsta Sporthall
2016-12-17 14:00 150351051 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF Noah Hulin, Viktoria Drinic Djurö Sporthall
2016-12-18 10:30 150351055 Saltsjöbadens IF - Huddinge IK (A) Emil Pagrot, Felix Fernström Fisksätra sporthall
2016-12-18 12:00 150351053 Vendelsö IK (A) - Salems IF Hampus Viking, Leif Karlsson Torvalla Träningshall
2017-01-14 10:00 150351058 Vendelsö IK (A) - Ingarö IF Ken Johansson, Fredrik Hallenberg Vendelsömalmshallen
2017-01-14 11:15 150351059 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) Marcus Larsson, Lucas Myrby Tungelsta Sporthall
2017-01-15 10:15 150351056 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Lucas Werelius, Noah Hulin Värmdö sporthall
2017-01-15 11:00 150351060 Saltsjöbadens IF - Tumba GOIF Wilmer Axén, Christian Berger Fisksätra sporthall
2017-01-21 11:00 150351062 Tumba GOIF - Tungelsta IF Jonas Broström, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2017-01-21 13:00 150351065 Salems IF - Värmdö IF (A) Shabbir Ahmed, Marco Svenström Skogsängshallen
2017-01-21 15:00 150351061 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Viktoria Drinic, Rasmus Fernström Djurö Sporthall
2017-01-22 09:00 150351063 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK (A) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Flemingsbergshallen
2017-01-28 10:00 150351066 FBI Tullinge (A) - Salems IF Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2017-01-28 11:15 150351070 Tungelsta IF - Djurö-Vindö IF Jonathan Elfström, Lucas Myrby Tungelsta Sporthall
2017-01-28 12:00 150351069 Vendelsö IK (A) - Tumba GOIF Tuva Egman, Tommy Egman Vendelsömalmshallen
2017-01-29 12:15 150351067 Värmdö IF (A) - Ingarö IF Wilmer Axén, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2017-02-04 10:00 150351074 Ingarö IF - FBI Tullinge (A) Kevin Helly, Viktoria Drinic Ingarö Sporthall
2017-02-04 15:00 150351071 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK (A) Noah Hulin, Kevin Helly Djurö Sporthall
2017-02-05 09:00 150351075 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF Leif Karlsson, Johan Ståhl Fisksätra sporthall
2017-02-05 09:15 150351073 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Flemingsbergshallen
2017-02-11 09:30 150351077 FBI Tullinge (A) - Huddinge IK (A) Lennart Asp, Jonas Broström Tullingehallen
2017-02-11 12:00 150351080 Vendelsö IK (A) - Saltsjöbadens IF Leif Karlsson, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-02-12 11:00 150351076 Salems IF - Ingarö IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2017-02-12 11:15 150351078 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF Johan Hessing, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2017-02-18 10:00 150351082 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Victor Küller, Oscar Küller Storvretens Sporthall
2017-02-18 11:15 150351084 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Leif Karlsson, Torbjörn Lundin Tungelsta Sporthall
2017-02-18 13:00 150351081 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (A) Noah Hulin, Kevin Helly Djurö Sporthall
2017-02-19 12:00 150351083 Huddinge IK (A) - Salems IF Tuva Egman, Tommy Egman Flemingsbergshallen
2017-03-11 09:00 150351086 Ingarö IF - Huddinge IK (A) Kevin Helly, Viktoria Drinic Ingarö Sporthall
2017-03-11 09:30 150351088 FBI Tullinge (A) - Djurö-Vindö IF Mattias Jansenberger, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2017-03-11 15:00 150351087 Salems IF - Tumba GOIF Johan Hessing, Karl-Johan Leijon Skogsängshallen
2017-03-12 09:00 150351089 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Leo Bergstrand, Kevin Helly Värmdö sporthall
2017-03-15 19:15 150351095 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A) Kevin Helly, Mats Andersson Fisksätra sporthall
2017-03-18 11:15 150351094 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) Fredrik Hallenberg, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2017-03-18 14:00 150351091 Djurö-Vindö IF - Salems IF Erik Nyman, Johan Ståhl Djurö Sporthall
2017-03-18 15:00 150351092 Tumba GOIF - Ingarö IF John Awabdeh, Mikael Andersson Malmsjö Sporthall
2017-03-25 09:00 150351097 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Lucas Werelius, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-03-25 09:00 150351099 FBI Tullinge (A) - Tungelsta IF Jonathan Håkansson, Daniel Eriksson Tullingehallen
2017-03-25 09:45 150351096 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF Kevin Neemé, Lennart Asp Flemingsbergshallen
2017-03-25 14:00 150351098 Salems IF - Saltsjöbadens IF Kim Svedberg, Jonas Broström Skogsängshallen
2017-03-25 16:15 150351100 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (A) Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-04-01 09:30 150351104 Tungelsta IF - Salems IF Sadjad Nima, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
2017-04-01 13:00 150351101 Djurö-Vindö IF - Huddinge IK (A) Martin Johansson, Noah Hulin Djurö Sporthall
2017-04-02 11:15 150351105 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF Wilmer Axén, Leif Karlsson Fisksätra sporthall
2017-04-05 18:00 150351103 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (A) Leif Karlsson, Johan Ståhl Vendelsömalmshallen
2017-03-19 17:10 150351108 Ingarö IF - Tungelsta IF Lucas Werelius, Kevin Helly Ingarö Sporthall
2017-03-31 19:15 150351109 Salems IF - Vendelsö IK (A) Mikael Wiklund, Paulina Thunvall Skogsängshallen
2017-04-02 10:00 150351106 Tumba GOIF - Djurö-Vindö IF Jonas Jatko, Fredrik Berglund Sonesson Storvretens Sporthall
2017-04-09 09:00 150351107 Huddinge IK (A) - Saltsjöbadens IF Thomas Gjutarenäfve, Marco Svenström Flemingsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis