Pantamera F Blå Lätt-Svår (09-10) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 11:00 150367001 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2017-09-30 11:00 150367004 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2017-10-01 10:00 150367002 Sigtuna IF IBK - Väsby IBK Prästängshallen
2017-10-01 12:15 150367005 Enebybergs IF - Täby FC (B) Mörbyhallen
2017-10-01 13:15 150367003 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2017-10-07 09:00 150367007 Vallentuna IBK - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2017-10-07 09:00 150367009 Väsby IBK - Grimsta AIK (A) Smedsgärdshallen
2017-10-08 16:30 150367006 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2017-12-10 15:00 150367008 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-14 11:00 150367012 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2017-10-14 15:00 150367015 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2017-10-15 10:00 150367013 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
2017-10-15 12:15 150367014 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
2017-10-21 09:00 150367018 Vallentuna IBK - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2017-10-21 10:00 150367020 Väsby IBK - Åkersberga IBF (A) Smedsgärdshallen
2017-10-22 10:00 150367016 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2017-10-22 18:15 150367017 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Danderyds Gymnasium
2017-10-28 11:00 150367022 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF Väsby skolan
2017-10-29 10:00 150367023 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Prästängshallen
2017-10-29 14:00 150367025 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Hackstahallen
2017-11-25 13:45 150367024 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2017-11-11 09:00 150367029 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2017-11-11 11:00 150367026 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2017-11-11 12:30 150367030 Vaxholms IBF - Väsby IBK Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-12 14:00 150367027 Täby FC (B) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-11-18 09:00 150367032 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2017-11-18 09:00 150367034 Väsby IBK - Vallentuna IBK Smedsgärdshallen
2017-11-19 10:30 150367033 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2017-11-19 13:00 150367035 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Hackstahallen
2017-11-25 10:00 150367040 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2017-11-25 11:00 150367038 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2017-11-26 14:15 150367036 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (A) Mörbyhallen
2017-11-26 18:15 150367039 Enebybergs IF - Väsby IBK Danderyds Gymnasium
2017-12-02 09:00 150367044 Väsby IBK - Täby FC (B) Smedsgärdshallen
2017-12-02 11:15 150367042 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2017-12-03 10:15 150367045 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2017-12-03 13:30 150367043 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-09 16:00 150367049 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 09:00 150367048 Täby FC (A) - Väsby IBK Skarpängskolan B
2017-12-10 13:15 150367050 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
2017-12-10 15:15 150367047 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2017-12-16 09:00 150367054 Väsby IBK - Danderyds SK IBF Smedsgärdshallen
2017-12-16 11:00 150367052 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2017-12-17 10:15 150367055 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
2017-12-17 14:30 150367053 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-07 12:45 150367058 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-13 14:30 150367056 Täby FC (B) - Enebybergs IF Danderyds Gymnasium
2018-01-14 09:30 150367060 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-01-27 11:00 150367059 Väsby IBK - Sigtuna IF IBK Smedsgärdshallen
2018-02-04 13:30 150367057 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-01-13 11:00 150367062 Grimsta AIK (A) - Väsby IBK Väsby skolan
2018-01-14 10:00 150367063 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Prästängshallen
2018-01-14 13:15 150367064 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
2018-01-14 16:00 150367065 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-01-20 11:00 150367068 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2018-01-20 12:30 150367069 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-21 12:15 150367067 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Mörbyhallen
2018-01-21 13:00 150367066 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2018-01-28 09:15 150367075 Åkersberga IBF (A) - Väsby IBK Åkersberga Sporthall A
2018-01-28 12:00 150367072 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2018-01-28 12:15 150367074 Danderyds SK IBF - Täby FC (B) Mörbyhallen
2018-01-28 13:00 150367073 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF Prästängshallen
2018-02-03 13:15 150367077 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Erikslundshallen
2018-02-03 13:30 150367080 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-03 14:15 150367076 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Erikslundshallen
2018-02-04 17:15 150367078 Enebybergs IF - Grimsta AIK (A) Danderyds Gymnasium
2018-02-10 10:00 150367084 Väsby IBK - Vaxholms IBF Smedsgärdshallen
2018-02-10 11:00 150367082 Grimsta AIK (A) - Täby FC (B) Väsby skolan
2018-02-11 11:00 150367083 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2018-02-11 17:00 150367085 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Hackstahallen
2018-02-17 11:00 150367090 Vallentuna IBK - Väsby IBK Hammarbackens Sporthall
2018-02-18 11:00 150367087 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2018-02-18 14:15 150367086 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK Mörbyhallen
2018-02-18 18:15 150367089 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
2018-03-10 10:00 150367094 Väsby IBK - Enebybergs IF Smedsgärdshallen
2018-03-10 11:00 150367092 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2018-03-10 12:15 150367095 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2018-03-11 13:30 150367093 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-18 10:00 150367096 Sigtuna IF IBK - Grimsta AIK (A) Prästängshallen
2018-03-18 11:00 150367099 Täby FC (B) - Väsby IBK Skarpängskolan B
2018-03-18 14:00 150367098 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2018-03-18 19:15 150367100 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2018-03-24 10:00 150367104 Väsby IBK - Täby FC (A) Smedsgärdshallen
2018-03-24 11:00 150367102 Vallentuna IBK - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2018-03-24 12:30 150367103 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-25 09:00 150367105 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Åkersberga Sporthall A
2018-03-17 14:00 150367110 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2018-04-07 13:00 150367109 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-04-08 10:00 150367107 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2018-04-08 13:15 150367108 Danderyds SK IBF - Väsby IBK Mörbyhallen
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150366004 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK
2017-09-30 09:15 150366001 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-09-30 09:15 150366005 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-10-07 11:00 150366006 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2017-10-08 13:00 150366010 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK Skarpängskolan B
2017-10-14 14:00 150366012 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-14 16:00 150366015 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Björkebyhallen
150366018 Bro IK - Rotebro IS IBK
2017-10-22 11:00 150366019 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK Skarpängskolan B
150366021 Hässelby SK IBK - Bro IK Riddersvik
2017-10-28 12:00 150366025 Täby FC (C) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
2017-10-28 13:15 150366022 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150366029 Bro IK - Täby FC (C)
2017-11-11 09:00 150366028 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK Väsby skolan
2017-11-11 12:15 150366027 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2017-11-18 13:00 150366035 Täby FC (C) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2017-11-18 14:15 150366031 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2017-11-19 16:00 150366032 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150366040 Bro IK - Täby FC (D)
2017-11-26 10:00 150366037 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Björkebyhallen
2017-11-26 15:00 150366038 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Hackstahallen
2017-12-03 12:00 150366043 Täby FC (D) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2017-12-03 13:00 150366045 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
150366050 Grimsta AIK (B) - Bro IK Väsby skolan
2017-12-10 15:00 150366049 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Hackstahallen
2017-12-16 14:00 150366053 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2017-12-17 12:15 150366051 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2017-12-17 17:30 150366052 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2018-01-06 10:00 150366056 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-01-07 11:00 150366060 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2018-01-07 13:00 150366057 Bro IK - Bele Barkarby IF IBF Bro Sporthall
2018-01-14 13:00 150366061 Hässelby SK IBK - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-01-27 14:00 150366065 Bele Barkarby IF IBF - Grimsta AIK (B) Viksjö Sporthall
2018-01-21 14:00 150366069 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2018-01-21 16:00 150366066 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Hackstahallen
2018-01-27 09:00 150366072 Rotebro IS IBK - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-27 16:15 150366071 Hässelby SK IBK - Täby FC (D) Riddersvik
2018-02-03 13:00 150366078 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2018-02-03 15:15 150366080 Täby FC (D) - Täby FC (C) Erikslundshallen
2018-02-04 13:30 150366079 Bro IK - Hässelby SK IBK Bro Sporthall
2018-02-10 12:00 150366085 Täby FC (C) - Bro IK Skarpängskolan B
2018-02-10 15:15 150366081 Hässelby SK IBK - Grimsta AIK (B) Riddersvik
2018-02-11 16:00 150366082 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-17 11:15 150366088 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK Åkersberga Sporthall A
2018-02-18 11:00 150366087 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2018-02-18 15:00 150366089 Grimsta AIK (B) - Täby FC (C) Väsby skolan
2018-03-10 12:00 150366093 Täby FC (D) - Bro IK Skarpängskolan B
2018-03-10 19:00 150366091 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Riddersvik
2018-03-11 09:00 150366095 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2018-03-17 10:00 150366100 Grimsta AIK (B) - Täby FC (D) Väsby skolan
2018-04-08 15:30 150366098 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Herresta Sporthall
2018-03-25 10:00 150366102 Grimsta AIK (B) - Bro IK Väsby skolan
2018-03-25 10:00 150366103 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2018-03-25 14:00 150366109 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Björkebyhallen
2018-04-07 14:15 150366106 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-08 12:15 150366110 Åkersberga IBF (B) - Bro IK Åkersberga Sporthall A
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:00 150376005 Huddinge IK - IK Tomtberga (A) Kvarnbergshallen
2017-10-01 12:15 150376002 Ekerö IK - FBI Tullinge Tappströms Bollhall
2017-10-07 11:15 150376008 Örby IS - Ekerö IK Bandhagshallen
2017-10-08 10:00 150376010 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2017-10-14 12:00 150376011 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge Järla Sporthall
2017-10-14 14:15 150376013 Ekerö IK - Salems IF Tappströms Bollhall
2017-10-21 09:00 150376017 IK Tomtberga (A) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2017-10-21 16:30 150376020 FBI Tullinge - Huddinge IBS Tullingehallen
2017-10-22 10:00 150376019 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2017-10-28 15:00 150376021 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF Järla Sporthall
2017-10-28 15:15 150376023 Ekerö IK - Huddinge IK Tappströms Bollhall
2017-10-29 11:00 150376025 Huddinge IBS - Örby IS Tomtbergahallen
2017-11-11 10:00 150376028 IK Tomtberga (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2017-11-11 10:15 150376030 Örby IS - FBI Tullinge Högdalshallen
2017-11-11 13:00 150376029 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2017-11-18 13:00 150376034 FBI Tullinge - Salems IF Rikstenshallen
2017-11-18 13:30 150376031 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IK Järla Sporthall
2017-11-19 09:00 150376035 Huddinge IBS - IK Tomtberga (A) Tomtbergahallen
2017-11-25 09:00 150376039 IK Tomtberga (A) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2017-11-25 10:00 150376038 Huddinge IK - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2017-11-25 10:00 150376040 Salems IF - Örby IS Skogsängshallen
2017-12-02 09:00 150376043 IK Tomtberga (A) - Örby IS Kvarnbergshallen
2017-12-02 15:15 150376044 FBI Tullinge - Huddinge IK Rikstenshallen
2017-12-09 09:00 150376050 IK Tomtberga (A) - Salems IF Kvarnbergshallen
2017-12-09 10:00 150376049 Huddinge IK - Örby IS Kvarnbergshallen
2017-12-10 13:15 150376046 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
2017-12-17 09:00 150376055 Huddinge IBS - Ekerö IK Tomtbergahallen
2017-12-17 12:15 150376052 Salems IF - Huddinge IK Skogsängshallen
2018-01-06 09:30 150376059 FBI Tullinge - Ekerö IK Tullingehallen
2018-01-06 10:30 150376056 IK Tomtberga (A) - Huddinge IK Skogåshallen
2018-01-13 14:15 150376063 Ekerö IK - Örby IS Tappströms Bollhall
2018-01-13 15:00 150376061 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Järla Sporthall
2018-01-20 13:15 150376070 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2018-01-21 14:15 150376068 Salems IF - Ekerö IK Skogsängshallen
2018-01-27 14:15 150376073 Ekerö IK - IK Tomtberga (A) Tappströms Bollhall
2018-01-27 15:00 150376071 Nacka Wallenstam IBK (B) - Örby IS Myrsjöskolan
2018-01-28 10:45 150376075 Huddinge IBS - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2018-02-03 10:00 150376077 Huddinge IK - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2018-02-03 10:15 150376080 Örby IS - Huddinge IBS Högdalshallen
2018-02-03 11:00 150376079 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2018-02-10 13:00 150376081 Nacka Wallenstam IBK (B) - IK Tomtberga (A) Järla Sporthall
2018-02-10 15:15 150376084 FBI Tullinge - Örby IS Rikstenshallen
2018-02-11 10:45 150376085 Huddinge IBS - Salems IF Kvarnbergshallen
2018-02-17 09:00 150376089 IK Tomtberga (A) - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2018-02-17 10:00 150376088 Huddinge IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-02-18 12:00 150376090 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
2018-03-10 11:15 150376093 Örby IS - Salems IF Högdalshallen
2018-03-10 11:15 150376095 Huddinge IBS - Huddinge IK Tomtbergahallen
2018-03-10 14:15 150376094 FBI Tullinge - IK Tomtberga (A) Rikstenshallen
2018-03-17 09:15 150376100 Örby IS - IK Tomtberga (A) Högdalshallen
2018-03-18 08:15 150376099 Huddinge IK - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2018-03-24 09:15 150376103 Örby IS - Huddinge IK Farstahallen 1
2018-03-24 11:15 150376102 Salems IF - IK Tomtberga (A) Skogsängshallen
2018-03-24 15:15 150376101 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK Järla Sporthall
2018-03-25 18:00 150376107 Ekerö IK - Huddinge IBS Tappströms Bollhall
2018-04-08 09:00 150376110 Huddinge IK - Salems IF Kvarnbergshallen
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150363003 Djurö-Vindö IF - IK Tomtberga (B)
2017-09-30 09:00 150363005 Vendelsö IK - Ängby IF Vendelsömalmshallen
2017-09-30 10:00 150363001 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Sätrahallen
150363007 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF
150363008 IK Tomtberga (B) - Salems IF (B) Kvarnbergshallen
2017-10-08 10:15 150363010 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
150363013 Salems IF (B) - Sköndals IK
150363014 Djurö-Vindö IF - Ängby IF
2017-10-14 10:30 150363012 Älvsjö AIK IBF - IK Tomtberga (B) Sätrahallen
150363016 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Vendelsömalmshallen
150363017 Ängby IF - Salems IF (B) Grimstahallen
2017-10-21 10:00 150363019 IK Tomtberga (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
2017-10-22 09:00 150363018 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
150363023 Salems IF (B) - Vendelsö IK
2017-10-28 09:00 150363021 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2017-10-28 10:45 150363022 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF Sätrahallen
2017-10-29 10:15 150363025 Värmdö IF - IK Tomtberga (B) Värmdö sporthall
2017-11-11 10:00 150363028 Ängby IF - Tyresö Trollbäcken IBK Stora Mossen 1
2017-11-11 18:00 150363027 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF Vendelsömalmshallen
2017-11-12 09:15 150363029 Värmdö IF - Sköndals IK Värmdö sporthall
2017-11-18 09:00 150363031 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 10:15 150363035 Värmdö IF - Ängby IF Värmdö sporthall
2018-02-03 15:30 150363033 Salems IF (B) - Djurö-Vindö IF Skogsängshallen
150363036 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF
2017-11-25 10:15 150363040 Sköndals IK - IK Tomtberga (B) Farstahallen 3
2017-11-25 13:00 150363038 Vendelsö IK - Värmdö IF Vendelsömalmshallen
150363041 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF Strandhallen - Tyresö
150363042 Älvsjö AIK IBF - Salems IF (B) Sätrahallen
2017-12-02 10:00 150363043 IK Tomtberga (B) - Ängby IF Kvarnbergshallen
2017-12-09 13:00 150363049 Vendelsö IK - IK Tomtberga (B) Vendelsömalmshallen
2017-12-09 13:15 150363047 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Djurö Sporthall
2017-12-10 12:00 150363050 Ängby IF - Sköndals IK Grimstahallen
2017-12-10 14:15 150363046 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-12-16 12:00 150363051 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2017-12-17 11:00 150363052 Sköndals IK - Vendelsö IK Sköndalshallen
2017-12-17 11:15 150363055 Värmdö IF - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2018-01-06 11:30 150363058 IK Tomtberga (B) - Djurö-Vindö IF Skogåshallen
2018-01-07 13:00 150363060 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2018-02-03 11:00 150363056 Ängby IF - Vendelsö IK Stora Mossen 2
2018-01-13 09:00 150363061 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
2018-01-13 13:15 150363064 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK Djurö Sporthall
2018-01-14 11:15 150363063 Salems IF (B) - IK Tomtberga (B) Skogsängshallen
2018-01-20 13:30 150363069 IK Tomtberga (B) - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
2018-01-21 09:00 150363067 Ängby IF - Djurö-Vindö IF Grimstahallen
2018-01-21 11:00 150363068 Sköndals IK - Salems IF (B) Sköndalshallen
2018-01-13 14:30 150363073 Salems IF (B) - Ängby IF Stora Mossen 1
2018-01-25 18:00 150363074 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Djurö Sporthall
2018-01-27 10:00 150363072 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Sätrahallen
2018-01-27 11:00 150363071 Tyresö Trollbäcken IBK - IK Tomtberga (B) Strandhallen - Tyresö
2018-02-03 09:00 150363080 IK Tomtberga (B) - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2018-02-04 09:00 150363079 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK Sköndalshallen
2018-02-04 12:00 150363078 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF Hässelbyhallen
2018-03-10 14:30 150363077 Vendelsö IK - Salems IF (B) Vendelsömalmshallen
2018-02-10 09:00 150363081 Tyresö Trollbäcken IBK - Ängby IF Strandhallen - Tyresö
2018-02-10 10:00 150363082 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK Sätrahallen
2018-02-10 15:00 150363085 Sköndals IK - Värmdö IF Bandhagshallen
2018-02-17 12:00 150363088 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Vendelsömalmshallen
2018-02-17 14:30 150363086 Djurö-Vindö IF - Salems IF (B) Djurö Sporthall
2018-02-18 11:00 150363089 Ängby IF - Värmdö IF Grimstahallen
2018-02-11 15:30 150363092 Älvsjö AIK IBF - Djurö-Vindö IF Djurö Sporthall
2018-03-11 09:00 150363093 IK Tomtberga (B) - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2018-03-11 13:15 150363095 Värmdö IF - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2018-03-17 09:15 150363096 Salems IF (B) - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2018-03-17 14:15 150363100 Ängby IF - IK Tomtberga (B) Riddersvik
2018-03-17 15:30 150363097 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Djurö Sporthall
150363105 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF
2018-03-24 09:15 150363101 Salems IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Skogsängshallen
2018-03-24 13:15 150363102 Sköndals IK - Ängby IF Bandhagshallen
2018-03-25 10:45 150363103 IK Tomtberga (B) - Vendelsö IK Kvarnbergshallen
2018-04-07 10:00 150363106 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK Sätrahallen
2018-04-07 14:30 150363110 Vendelsö IK - Sköndals IK Vendelsömalmshallen
2018-04-08 13:15 150363107 Salems IF (B) - Värmdö IF Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis