Pantamera F Blå Medellätt (11-12) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medellätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 10:00 150375005 Väsby IBK - Sigtuna IF IBK Simon Åbom, Johan Engvall Smedsgärdshallen
2018-09-29 11:30 150375004 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Lars Reuterhagen, Mimma Spasic Rosershallen
2018-09-30 10:00 150375006 Ängby IF (A) - Grimsta AIK (A) Kevin Neemé, Christian Neemé Grimstahallen
2018-09-30 12:30 150375003 Vaxholms IBF - Täby FC Simon Åbom, Mimma Spasic Vaxholm innebandyhallen
2018-10-06 09:30 150375008 Väsby IBK - Rosersbergs IK Fredrik Nensén, Jan Lingemark Smedsgärdshallen
2018-10-06 12:00 150375007 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK Patrik Arvinder, Fabian Magnell Väsby skolan
2018-10-06 12:00 150375010 Täby FC - Åkersberga IBF (A) Sabina Åström, Simon Åbom Skarpängskolan B
2018-10-06 13:00 150375009 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Torbjörn Lundin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-10-13 11:30 150375016 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (A) Fredrik Nensén, Richard Jonsson Rosershallen
2018-10-14 10:00 150375017 Sigtuna IF IBK - Ängby IF (A) Mario Mallengren, Mats Järnmark Prästängshallen
2018-10-14 12:00 150375013 Töjnan IBK (A) - Täby FC Johan Eklund, Mimma Spasic Silverdalshallen
2018-10-14 12:15 150375014 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-11-11 16:30 150375015 Vaxholms IBF - Väsby IBK Jonas Laurell, Fredrik Dahl Vaxholm innebandyhallen
2018-10-20 09:00 150375021 Väsby IBK - Åkersberga IBF (A) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Smedsgärdshallen
2018-10-20 11:00 150375022 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Sabina Åström, Simon Åbom Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-10-20 13:00 150375020 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF Richard Jonsson, Rikard Söderlund Väsby skolan
2018-10-20 15:30 150375019 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK Malva Sölvemark, Rebecka Eriksson Stora Mossen 1
2018-10-26 18:00 150375028 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Sezgin Youmer, Osama Abaied Rosershallen
2018-10-27 09:15 150375026 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (A) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-10-27 10:15 150375025 Töjnan IBK (A) - Väsby IBK Zana Guzel, Johan Nima Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-25 15:30 150375027 Vaxholms IBF - Ängby IF (A) Jelena Spasic, Fabian Magnell Vaxholm innebandyhallen
2018-11-10 12:00 150375035 Vallentuna IBK (A) - Täby FC Björn Söderström, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-11-10 13:00 150375033 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK (A) Emelie Kempendahl, Therese Kempendahl Väsby skolan
2018-11-11 09:00 150375031 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Tobias Jansson, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-11-11 12:00 150375032 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (A) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-11-17 09:15 150375038 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Simon Åbom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-11-17 14:00 150375041 Täby FC - Väsby IBK Kevin Neemé, Christian Neemé Skarpängskolan B
2018-11-18 14:30 150375039 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vaxholm innebandyhallen
2018-11-18 15:00 150375037 Töjnan IBK (A) - Ängby IF (A) Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Silverdalshallen
2018-11-24 10:45 150375047 Väsby IBK - Vallentuna IBK (A) Kari Karke, Arash Sohrevardi Smedsgärdshallen
2018-11-24 11:45 150375043 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rosershallen
2018-11-24 14:00 150375046 Grimsta AIK (A) - Täby FC Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Väsby skolan
2018-11-25 13:15 150375044 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (A) Anders Haag, Villiam Lööf Prästängshallen
2018-12-01 10:15 150375050 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Zana Guzel, Johan Nima Åkersberga Sporthall A
2018-12-01 15:00 150375052 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (A) Fredrik Nensén, Johan Nima Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-12-02 12:00 150375049 Töjnan IBK (A) - Rosersbergs IK Johan Nima, Anton Fritshammar Silverdalshallen
2018-12-08 14:00 150375053 Täby FC - Ängby IF (A) Mikael Ferneback, Tobias Jansson Skarpängskolan A
2018-12-08 13:30 150375055 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (A) Sam Varahram, Arvid Nordin Vaxholm innebandyhallen
2018-12-09 11:00 150375057 Sigtuna IF IBK - Täby FC Jelena Spasic, Jan Lingemark Prästängshallen
2018-12-09 12:00 150375059 Grimsta AIK (A) - Väsby IBK Lucas Edberg, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-12-09 13:00 150375058 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (A) Anton Fritshammar, Åsa Gustavsson Grimstahallen
2018-12-15 09:00 150375063 Väsby IBK - Ängby IF (A) Jonatan Svahn, Imtiaz Karim Smedsgärdshallen
2018-12-15 15:00 150375064 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-12-15 16:00 150375065 Täby FC - Rosersbergs IK Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan B
2018-12-16 11:45 150375061 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Silverdalshallen
2019-01-12 11:00 150375067 Grimsta AIK (A) - Ängby IF (A) Villiam Lööf, Anders Haag Väsby skolan
2019-01-12 12:00 150375070 Täby FC - Vaxholms IBF Adam Sundbom, Patrik Larsson Skarpängskolan B
2019-01-12 13:00 150375069 Vallentuna IBK (A) - Rosersbergs IK Mimma Spasic, Oscar Uhlir Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-01-13 10:00 150375068 Sigtuna IF IBK - Väsby IBK Jonatan Svahn, Mimma Spasic Prästängshallen
2019-01-19 11:15 150375074 Åkersberga IBF (A) - Täby FC Lovisa Lindblom, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2019-01-19 12:30 150375076 Rosersbergs IK - Väsby IBK Wen-chung Tsai, Sezgin Youmer Rosershallen
2019-01-20 11:00 150375077 Sigtuna IF IBK - Grimsta AIK (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2019-01-20 15:30 150375075 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Vaxholm innebandyhallen
2019-01-26 09:00 150375081 Väsby IBK - Vaxholms IBF Jelena Spasic, Mimma Spasic Smedsgärdshallen
2019-01-26 12:00 150375079 Ängby IF (A) - Sigtuna IF IBK Imtiaz Karim, Lars Reuterhagen Ärvingehallen
2019-01-26 12:00 150375080 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK Daniel Bjerdahl, Andreas Theorén Väsby skolan
2019-01-26 14:00 150375082 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Lucas Edberg, Arvid Nordin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-01-26 14:30 150375083 Täby FC - Töjnan IBK (A) Peter Lassfolk, Filip Lövenklint Erikslundshallen
2019-02-02 13:00 150375088 Rosersbergs IK - Ängby IF (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rosershallen
2019-02-02 15:30 150375087 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Rikard Söderlund, Torbjörn Lundin Vaxholm innebandyhallen
2019-02-03 10:15 150375086 Åkersberga IBF (A) - Väsby IBK Lucas Edberg, Arvid Nordin Åkersberga Sporthall A
2019-02-03 10:45 150375085 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Peter Lassfolk, Fredrik Bousset Silverdalshallen
2019-02-09 10:00 150375094 Väsby IBK - Töjnan IBK (A) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Smedsgärdshallen
2019-02-09 11:00 150375092 Ängby IF (A) - Vaxholms IBF Linn Skotte, Ida Torbjörner Stora Mossen 1
2019-02-10 12:00 150375091 Sigtuna IF IBK - Rosersbergs IK Anders Haag, Mimma Spasic Prästängshallen
2019-02-10 13:15 150375093 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Mats Järnmark, Patrik Arvinder Väsby skolan
2019-02-16 14:00 150375101 Täby FC - Vallentuna IBK (A) Adam Sundbom, William De Besche Skarpängskolan B
2019-02-17 10:15 150375098 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (A) Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-02-17 12:30 150375099 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Sabina Åström, Johan Nima Vaxholm innebandyhallen
2019-02-17 15:30 150375097 Töjnan IBK (A) - Grimsta AIK (A) Mimma Spasic, Anders Hillebrink Silverdalshallen
2019-03-02 12:00 150375103 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Ken Johansson Rosershallen
2019-03-03 10:00 150375104 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Jan Lingemark, Daniel Bäckner Prästängshallen
2019-03-09 09:00 150375107 Väsby IBK - Täby FC Jan Lingemark, Jonatan Svahn Smedsgärdshallen
2019-03-13 20:00 150375105 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (A) Zana Guzel, Johan Nima Helenelundshallen
2019-03-09 11:15 150375110 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Emilia Tuomela, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 13:00 150375113 Täby FC - Grimsta AIK (A) Adam Sundbom, Filip Lövenklint Skarpängskolan B
2019-03-09 14:00 150375112 Vallentuna IBK (A) - Väsby IBK Dennis Svensson, Lucas Edberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-03-10 09:30 150375109 Töjnan IBK (A) - Sigtuna IF IBK Emilia Lassfolk, Peter Lassfolk Silverdalshallen
2019-03-16 09:45 150375118 Ängby IF (A) - Täby FC Imtiaz Karim, Jan Lingemark Ärvingehallen
2019-03-16 11:30 150375116 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (A) Lars Reuterhagen, Richard Jonsson Rosershallen
2019-03-16 12:00 150375119 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK (A) Johan Ståhl, Andreas Theorén Väsby skolan
2019-03-16 14:30 150375115 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Magnus Westerberg, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2019-03-23 10:00 150375123 Väsby IBK - Grimsta AIK (A) Fabian Fahimi, Lars Reuterhagen Smedsgärdshallen
2019-03-23 13:00 150375125 Täby FC - Sigtuna IF IBK William De Besche, Peter Lassfolk Skarpängskolan A
2019-03-23 15:00 150375124 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF (A) Anton Fritshammar, Elise Lundin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-03-24 10:00 150375121 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Oscar Uhlir Silverdalshallen
2019-03-30 11:45 150375129 Rosersbergs IK - Täby FC Jan Lingemark, Anders Haag Rosershallen
2019-03-31 10:45 150375130 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (A) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2019-03-31 12:00 150375131 Ängby IF (A) - Väsby IBK Robert Milerud, Mario Mallengren Stora Mossen 1
2019-03-31 14:15 150375127 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Mimma Spasic, Jelena Spasic Åkersberga Sporthall A
Pantamera Flickor Blå Medellätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150391006 Enebybergs IF - Duvbo IK Danderyds Gymnasium
2018-09-29 14:00 150391001 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Armin Shafiei, Sabina Åström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-09-29 14:00 150391002 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (B) Jesper Algotsson, Fabian Magnell Väsby skolan
2018-09-30 11:00 150391003 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Kevin Neemé, Christian Neemé Grimstahallen
2018-09-30 13:00 150391005 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Alexander Edehag, Fabian Magnell Hässelbyhallen
150391007 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (A)
2018-10-07 10:00 150391010 Bele Barkarby IF IBF - Grimsta AIK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2018-10-07 14:00 150391008 Bro IK - Järfälla IBK Leif Karlsson, Mats Järnmark Bro Sporthall
2018-10-07 14:15 150391012 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Skärgårdsstadshallen
2018-10-07 15:30 150391011 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Kevin Neemé, Gustav Frank Silverdalshallen
150391016 Järfälla IBK - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2018-10-13 14:00 150391013 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Lars Samuelsson, Jan Lingemark Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-10-14 11:00 150391015 Ängby IF (B) - Bro IK Anton Fritshammar, Ulf Jonsson Grimstahallen
2018-10-14 13:00 150391018 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Johan Eklund, Mimma Spasic Silverdalshallen
2018-10-23 18:00 150391017 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Hässelbyhallen
150391020 Duvbo IK - Ängby IF (B)
2018-10-21 12:00 150391023 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK (B) Filip Lövenklint, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2018-10-21 13:15 150391024 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 14:00 150391021 Bro IK - Grimsta AIK (B) Alexander Dahlberg Leijon, Sebastian Johansson Bro Sporthall
2018-10-21 19:15 150391019 Enebybergs IF - Järfälla IBK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Danderyds Gymnasium
2018-10-27 16:00 150391025 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Richard Jonsson, Villiam Lööf Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-10-27 17:15 150391026 Grimsta AIK (B) - Duvbo IK Fredrik Nensén, Jonatan Svahn Väsby skolan
2018-10-28 09:00 150391028 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (A) Sebastian Johansson, Filip Lövenklint Viksjö Sporthall
2018-10-28 09:00 150391029 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) William Wetterud, Totte Hallgren Björkebyhallen
2018-10-28 11:00 150391027 Ängby IF (B) - Enebybergs IF Zana Guzel, Johan Nima Grimstahallen
2018-11-10 11:00 150391031 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (B) Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Hässelbyhallen
2018-11-10 16:15 150391033 Duvbo IK - Vallentuna IBK (B) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Brotorpshallen
2018-11-11 10:15 150391036 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2018-11-11 14:00 150391034 Bro IK - Töjnan IBK (B) Theodore Idevall, Zana Guzel Bro Sporthall
2018-11-11 18:15 150391032 Enebybergs IF - Grimsta AIK (B) Lars Samuelsson, Johan Ståhl Danderyds Gymnasium
2018-11-17 13:00 150391038 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Mimma Spasic, Johan Nima Väsby skolan
2018-11-17 15:00 150391037 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF Mats Järnmark, Sabina Åström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-11-17 17:00 150391041 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Alexander Mattsson, Martin Johansson Björkebyhallen
2018-11-18 09:00 150391039 Ängby IF (B) - Järfälla IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Grimstahallen
2018-11-18 11:45 150391042 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Silverdalshallen
2018-11-24 11:00 150391044 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Åsa Gustavsson, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2018-11-25 09:15 150391048 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (B) Ida Lagerblad, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-11-25 12:00 150391043 Järfälla IBK - Grimsta AIK (B) Vilgot Widlöf, Mario Mallengren Viksjö Sporthall
2018-11-25 12:00 150391046 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF Zana Guzel, Robert Vangeus Löthallen
2018-11-25 18:15 150391045 Enebybergs IF - Töjnan IBK (B) Hermine Dahlerus, Tobias Jansson Danderyds Gymnasium
2018-12-01 13:00 150391050 Grimsta AIK (B) - Ängby IF (B) Joel Sandberg, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2018-12-01 16:00 150391049 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK Johan Nima, Fredrik Nensén Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-12-02 09:00 150391053 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Björkebyhallen
2018-12-02 11:00 150391054 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Anton Fritshammar, Johan Nima Silverdalshallen
2018-12-02 14:00 150391051 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Daniel Karlsson, William Albrecht Bro Sporthall
2018-12-08 09:00 150391057 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Alexander Edehag, Hugo Dandanell Hässelbyhallen
2018-12-08 12:00 150391059 Duvbo IK - Bro IK Magnus Johansson, Tim Sandström Hallonbergshallen
2018-12-09 12:00 150391055 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK (B) Anton Fritshammar, Åsa Gustavsson Grimstahallen
2018-12-09 15:00 150391056 Järfälla IBK - Töjnan IBK (B) Ricky Bagge, Erik Hellgren Viksjö Sporthall
2018-12-09 15:15 150391060 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Skärgårdsstadshallen
2018-12-15 14:00 150391061 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (B) Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Rosendalsskolan Norra Sporthall
2018-12-16 11:00 150391062 Duvbo IK - Åkersberga IBF (B) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Hallonbergshallen
2018-12-16 11:00 150391065 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Filip Lövenklint, Tobias Jansson Björkebyhallen
2018-12-16 12:00 150391063 Bro IK - Enebybergs IF Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Bro Sporthall
2018-12-16 12:45 150391066 Töjnan IBK (B) - Ängby IF (B) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Silverdalshallen
2019-01-13 10:00 150391070 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (B) Totte Hallgren, William Wetterud Björkebyhallen
2019-01-13 11:15 150391072 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Emilia Lassfolk, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-01-13 12:30 150391071 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (B) Theodore Idevall, Linn Skotte Silverdalshallen
2019-01-13 12:45 150391067 Duvbo IK - Enebybergs IF Daniel Karlsson, Jan Lingemark Löthallen
2019-01-13 15:00 150391068 Bro IK - Hässelby SK IBK (A) Jan Lingemark, Mario Mallengren Bro Sporthall
2019-01-19 10:00 150391077 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK Anna Mandelstam, Andreas Theorén Hässelbyhallen
2019-01-19 11:00 150391073 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Fredrik Sandgren, Hannes Hovmöller Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-01-19 14:00 150391074 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Fabian Magnell, Andreas Theorén Väsby skolan
2019-01-20 13:00 150391076 Järfälla IBK - Bro IK Martin Mårtensson, Mats Järnmark Viksjö Sporthall
2019-01-20 17:15 150391078 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) William De Besche, Madelene Westerberg Danderyds Gymnasium
2019-01-26 15:00 150391084 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Oscar Uhlir, Andreas Beijer Åkersberga Sporthall A
2019-01-26 15:15 150391080 Duvbo IK - Järfälla IBK Stefano Bianque, Anna Mandelstam Hallonbergshallen
2019-01-27 10:00 150391083 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2019-01-27 13:00 150391081 Bro IK - Ängby IF (B) Filip Lövenklint, Michael Selg Bro Sporthall
2019-01-27 19:15 150391079 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) William De Besche, Johan Nima Danderyds Gymnasium
2019-02-02 12:00 150391086 Grimsta AIK (B) - Bro IK Lucas Edberg, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2019-02-02 12:00 150391087 Ängby IF (B) - Duvbo IK Filippa Ekman, Patrik Larsson Stora Mossen 1
2019-02-02 13:00 150391089 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Patrik Larsson, Filippa Ekman Stora Mossen 1
2019-02-03 09:45 150391090 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Peter Lassfolk, Fredrik Bousset Silverdalshallen
2019-02-03 12:00 150391088 Järfälla IBK - Enebybergs IF Vilgot Widlöf, Filip Lövenklint Viksjö Sporthall
2019-02-09 14:00 150391091 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK Imtiaz Karim, Valestany Eskander Hässelbyhallen
2019-02-10 10:15 150391096 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Lovisa Lindblom, Johan Nima Åkersberga Sporthall A
2019-02-10 12:00 150391093 Duvbo IK - Grimsta AIK (B) Tony Verho, Arash Sohrevardi Löthallen
2019-02-10 14:00 150391094 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Bro Sporthall
2019-02-19 19:15 150391092 Enebybergs IF - Ängby IF (B) William De Besche, Jan Lingemark Danderyds Gymnasium
2019-02-16 11:00 150391097 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK Andreas Theorén, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-02-16 12:00 150391098 Grimsta AIK (B) - Enebybergs IF Emelie Kempendahl, Therese Kempendahl Väsby skolan
2019-02-17 11:15 150391100 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Totte Hallgren, William Wetterud Viksjö Sporthall
2019-02-17 12:00 150391099 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (A) Tobias Jansson, Samuel Oreland Grimstahallen
2019-02-17 14:30 150391102 Töjnan IBK (B) - Bro IK Anders Hillebrink, Mimma Spasic Silverdalshallen
2019-03-02 10:00 150391104 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B) Sam Robertsson, Martin Mårtensson Hässelbyhallen
2019-03-03 12:00 150391107 Bro IK - Bele Barkarby IF IBF Michael Selg, Christian Högberg Bro Sporthall
2019-03-03 12:30 150391106 Duvbo IK - Töjnan IBK (B) Sampo Friberg, Magnus Johansson Löthallen
2019-03-03 16:15 150391105 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (B) Johan Nima, Lars Sundlöf Danderyds Gymnasium
2019-03-08 17:15 150391103 Järfälla IBK - Ängby IF (B) Filip Lövenklint, Lucas Edberg Viksjö Sporthall
2019-03-09 13:00 150391110 Grimsta AIK (B) - Järfälla IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2019-03-09 15:00 150391109 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Dennis Svensson, Lucas Edberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-03-09 16:30 150391111 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (B) Åsa Gustavsson, Johan Nima Stora Mossen 1
2019-03-10 10:00 150391113 Bele Barkarby IF IBF - Duvbo IK Vilgot Widlöf, Åsa Gustavsson Björkebyhallen
2019-03-10 10:30 150391114 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Silverdalshallen
2019-03-17 09:00 150391116 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (B) Emil Aronsson, Martin Mårtensson Viksjö Sporthall
2019-03-17 10:00 150391115 Ängby IF (B) - Grimsta AIK (B) Ricky Bagge, Rikard Söderlund Grimstahallen
2019-03-17 12:15 150391120 Åkersberga IBF (B) - Bro IK Ulf Jonsson, Jonas Edström Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 17:30 150391117 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (B) Emilia Tuomela, Elin Holm Hässelbyhallen
2019-03-17 19:15 150391118 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF Leif Karlsson, Lucas Edberg Danderyds Gymnasium
2019-03-23 16:00 150391121 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (B) Elise Lundin, Anton Fritshammar Rosendalsskolan Norra Sporthall
2019-03-24 09:00 150391126 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK Jan Lingemark, Oscar Uhlir Silverdalshallen
2019-03-24 10:00 150391125 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Vilgot Widlöf, Filip Lövenklint Björkebyhallen
2019-03-24 13:00 150391123 Bro IK - Duvbo IK Arne Brovig, Alexander Dahlberg Leijon Bro Sporthall
2019-03-24 15:00 150391122 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Väsby skolan
2019-03-30 12:00 150391127 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK (B) Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Väsby skolan
2019-03-31 10:00 150391129 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Alexander Dahlberg Leijon, Anton Fritshammar Viksjö Sporthall
2019-03-31 11:00 150391128 Ängby IF (B) - Töjnan IBK (B) Mario Mallengren, Robert Milerud Stora Mossen 1
2019-03-31 13:15 150391132 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK Jelena Spasic, Mimma Spasic Åkersberga Sporthall A
2019-03-31 17:15 150391131 Enebybergs IF - Bro IK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Danderyds Gymnasium
Pantamera Flickor Blå Medellätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 15:00 150392001 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (B) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Sätrahallen
2018-09-29 15:00 150392002 Nacka Wallenstam IBK (B) - IK Tomtberga (A) Edvin Leijon, Henry Niss Lager Myrsjöskolan
2018-09-29 16:00 150392004 Huddinge IBS - Solna IK Rebecka Edin, My Källström Lyly Tomtbergahallen
2018-09-30 11:00 150392003 Huddinge IK - Hässelby SK IBK (B) Max Sjöberg, Albin Hedenstedt Kvarnbergshallen
2018-10-06 09:00 150392010 Hässelby SK IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Robert Milerud, Ricky Bagge Hässelbyhallen
2018-10-07 10:00 150392009 Solna IK - Huddinge IK Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Ulriksdalshallen
2018-10-07 11:00 150392007 Ängby IF (C) - IBF Offensiv Lidingö Felix Wennerstein, Gustav Fohlstedt Grimstahallen
2018-10-07 12:45 150392011 IK Tomtberga (A) - Älvsjö AIK IBF Sadjad Nima, Mario Mallengren Kvarnbergshallen
2018-10-13 12:15 150392016 Huddinge IBS - Ängby IF (C) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Tomtbergahallen
2018-10-13 16:00 150392014 Nacka Wallenstam IBK (B) - Solna IK Svedje Ohlson, Leif Karlsson Myrsjöskolan
2018-10-14 10:00 150392018 IK Tomtberga (A) - Ekerö IK (B) Albin Hedenstedt, Sam Varahram Kvarnbergshallen
2018-10-14 11:45 150392013 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Johan Nima, Kerin Maclean Mitchell Västertorpshallen
2018-10-20 14:30 150392020 Ängby IF (C) - Huddinge IK Rebecka Eriksson, Malva Sölvemark Stora Mossen 1
2018-10-21 10:00 150392022 Solna IK - Älvsjö AIK IBF Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Ulriksdalshallen
2018-10-21 16:15 150392024 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Leif Karlsson, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2019-01-26 12:00 150392023 Hässelby SK IBK (B) - IK Tomtberga (A) Vilgot Widlöf, Sebastian Johansson Hässelbyhallen
2018-10-27 10:00 150392029 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2018-10-27 12:00 150392028 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö Elise Lundin, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2018-10-27 14:00 150392026 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (C) Adam Lindell, Daniel Bjerdahl Myrsjöskolan
2018-10-28 09:00 150392030 IK Tomtberga (A) - Solna IK Sam Varahram, Kenneth Johansson Kvarnbergshallen
2018-11-10 14:00 150392031 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IK John Awabdeh, Jonathan Varli Bodals Bollhall
2018-11-11 09:00 150392035 Solna IK - Hässelby SK IBK (B) William Rennerfelt, Gustaf Reimer Ulriksdalshallen
2018-11-11 11:00 150392033 Ängby IF (C) - Älvsjö AIK IBF Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-11-11 16:15 150392036 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS Samuel Oreland, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2018-11-04 18:00 150392040 Solna IK - Ekerö IK (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Tallbackaskolan
2018-11-18 10:45 150392042 IK Tomtberga (A) - Ängby IF (C) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Kvarnbergshallen
2018-11-18 11:45 150392039 Huddinge IK - Huddinge IBS Linnea Westerlund, Johannes Sandberg Kvarnbergshallen
2018-11-18 12:00 150392038 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Lisa Dahl, Daniel Bjerdahl Myrsjöskolan
2018-11-24 13:30 150392044 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF Mats Järnmark, Leif Karlsson Bodals Bollhall
2018-11-24 14:00 150392046 Ängby IF (C) - Hässelby SK IBK (B) David Nell, Samuel Oreland Stora Mossen 1
2018-11-25 11:00 150392043 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Tobias Jansson, Michael Hillblom Tomtbergahallen
2018-11-25 14:15 150392048 Ekerö IK (B) - Huddinge IK Mimma Spasic, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2018-12-01 11:00 150392049 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Rebecka Edin, Malva Sölvemark Sätrahallen
2018-12-02 10:00 150392050 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IK Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
2018-12-02 11:00 150392052 Solna IK - Ängby IF (C) Sam Robertsson, Anders Hillebrink Ulriksdalshallen
2018-12-02 11:00 150392054 IK Tomtberga (A) - IBF Offensiv Lidingö Sam Varahram, Mikael Ferneback Kvarnbergshallen
2018-12-08 11:00 150392056 Huddinge IBS - IK Tomtberga (A) Rebecka Edin, Malva Sölvemark Tomtbergahallen
2018-12-08 12:45 150392057 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Bodals Bollhall
2018-12-09 09:00 150392055 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Kvarnbergshallen
2018-12-09 14:15 150392060 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Torbjörn Lundin, Samuel Oreland Tappströms Bollhall
2018-12-15 09:00 150392065 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IBS William Wetterud, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-12-15 09:00 150392066 IK Tomtberga (A) - Huddinge IK Johan Nima, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2018-12-15 10:15 150392061 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Sätrahallen
2018-12-16 09:00 150392064 Solna IK - IBF Offensiv Lidingö Filippa Ekman, Lisa Dahl Ulriksdalshallen
2018-12-16 09:15 150392062 Ängby IF (C) - Ekerö IK (B) Emil Aronsson, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2019-01-12 09:00 150392071 IK Tomtberga (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Robert Vangeus, Sam Varahram Kvarnbergshallen
2019-01-12 11:00 150392070 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IK Anna Mandelstam, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2019-01-13 11:00 150392069 Solna IK - Huddinge IBS Wilmer Jonsson, Lukas Jellnor Ulriksdalshallen
2019-01-13 13:15 150392072 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF Mats Järnmark, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2019-01-19 11:00 150392073 Älvsjö AIK IBF - IK Tomtberga (A) Shabbir Ahmed, Valestany Eskander Sätrahallen
2019-01-19 15:00 150392077 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (C) Mats Järnmark, Mats Andersson Bodals Bollhall
2019-01-19 16:00 150392074 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Henry Niss Lager, Edvin Leijon Myrsjöskolan
2019-01-20 13:00 150392075 Huddinge IK - Solna IK Amanda Torbjörner, Lisa Dahl Kvarnbergshallen
2019-01-26 11:00 150392083 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Vilgot Widlöf, Sebastian Johansson Hässelbyhallen
2019-01-26 14:00 150392080 Ängby IF (C) - Huddinge IBS Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Stora Mossen 1
2019-01-27 10:00 150392082 Solna IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Peter Lassfolk, Wilmer Jonsson Ulriksdalshallen
2019-01-27 15:15 150392084 Ekerö IK (B) - IK Tomtberga (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Tappströms Bollhall
2019-02-02 11:00 150392085 Älvsjö AIK IBF - Solna IK Malva Sölvemark, Zana Guzel Sätrahallen
2019-02-02 11:30 150392089 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Andreas Theorén, Jonathan Wallén Brobäck Bodals Bollhall
2019-02-02 14:15 150392090 IK Tomtberga (A) - Hässelby SK IBK (B) Simon Righarts, Elise Lundin Kvarnbergshallen
2019-02-02 15:15 150392087 Huddinge IK - Ängby IF (C) Elise Lundin, Mauricio Castillo Kvarnbergshallen
2019-02-09 14:30 150392091 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IBS Mats Andersson, Sam Robertsson Bodals Bollhall
2019-02-10 09:00 150392093 Ängby IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikard Söderlund, Per Sundvall Grimstahallen
2019-02-10 10:00 150392095 Solna IK - IK Tomtberga (A) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Ulriksdalshallen
2019-02-10 14:15 150392096 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Nicklas Sundgren, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2019-02-16 12:00 150392097 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (C) Malva Sölvemark, Rebecka Eriksson Sätrahallen
2019-02-16 12:00 150392101 Hässelby SK IBK (B) - Solna IK Elin Holm, Emilia Tuomela Hässelbyhallen
2019-02-16 14:00 150392099 Huddinge IK - IBF Offensiv Lidingö Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Kvarnbergshallen
2019-02-17 12:00 150392100 Huddinge IBS - Ekerö IK (B) Amanda Torbjörner, Lisa Dahl Tomtbergahallen
2019-03-03 14:15 150392108 Ekerö IK (B) - Solna IK Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Tappströms Bollhall
2019-03-04 18:00 150392103 Huddinge IBS - Huddinge IK Elin Holm, Emilia Tuomela Tomtbergahallen
2019-03-17 18:15 150392104 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (B) Johan Nima, Johan Eklund Bodals Bollhall
2019-03-24 14:30 150392106 Ängby IF (C) - IK Tomtberga (A) Åsa Gustavsson, Sezgin Youmer Grimstahallen
2019-03-09 10:00 150392109 Älvsjö AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö Sam Varahram, Mathias Johansson Sätrahallen
2019-03-09 13:00 150392111 Huddinge IK - Ekerö IK (B) Tuva Egman, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2019-03-09 15:00 150392110 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Felix Fernström, Daniel Kölborn Myrsjöskolan
2019-03-09 15:00 150392113 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (C) Håkan Taxén, William Wetterud Hässelbyhallen
2019-03-16 13:30 150392117 IBF Offensiv Lidingö - IK Tomtberga (A) Lisa Dahl, Filippa Ekman Bodals Bollhall
2019-03-16 20:00 150392119 Ängby IF (C) - Solna IK Alexander Dahlberg Leijon, Filip Lövenklint Riddersvik
2019-03-17 11:00 150392115 Huddinge IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Kvarnbergshallen
2019-03-17 16:15 150392116 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Zana Guzel, Sam Robertsson Tomtbergahallen
2019-03-23 11:00 150392121 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK My Källström Lyly, Heimo Lyly Sätrahallen
2019-03-23 15:00 150392125 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Sam Robertsson, Emil Aronsson Hässelbyhallen
2019-03-24 11:00 150392122 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK (B) Leif Karlsson, Anders Hillebrink Ormingehallen
2019-03-31 13:45 150392126 IK Tomtberga (A) - Huddinge IBS Johan Hessing, Shabbir Ahmed Kvarnbergshallen
2019-03-30 10:00 150392128 Huddinge IK - IK Tomtberga (A) Rebecka Edin, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2019-03-30 12:00 150392129 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK (B) Leif Karlsson, Sam Varahram Tomtbergahallen
2019-03-30 13:30 150392130 IBF Offensiv Lidingö - Solna IK Andreas Theorén, Martin Mårtensson Bodals Bollhall
2019-03-31 12:00 150392127 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Robert Vangeus, Elise Lundin Ormingehallen
2019-03-31 16:15 150392132 Ekerö IK (B) - Ängby IF (C) Mimma Spasic, Jelena Spasic Tappströms Bollhall
Pantamera Flickor Blå Medellätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 09:15 150393004 Ingarö IF - Vendelsö IK Lucas Werelius, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2018-09-29 13:00 150393003 Salems IF - Djurö-Vindö IF Sam Robertsson, Kim Svedberg Skogsängshallen
2018-09-30 14:00 150393002 Älta IF - Nynäshamns IBK Christian Berger, Leif Karlsson Stavsborgs sporthall
2018-10-06 13:15 150393010 Djurö-Vindö IF - Älta IF Lucas Werelius, Kevin Helly Djurö Sporthall
2018-10-06 14:30 150393009 Vendelsö IK - Salems IF Magnus Eriksson, Hampus Viking Lyckeby Sporthall
2018-10-06 15:15 150393007 FBI Tullinge - IK Tomtberga (B) Zana Guzel, Daniel Karlsson Rikstenshallen
2018-10-13 09:30 150393016 Ingarö IF - FBI Tullinge Adam Lindell, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2018-11-25 15:15 150393014 Älta IF - Vendelsö IK Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Stavsborgs sporthall
2018-10-20 11:00 150393020 FBI Tullinge - Salems IF Johannes Sandberg, Elias Englund Tullingehallen
2018-10-20 13:15 150393023 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2018-10-27 10:00 150393028 Ingarö IF - IK Tomtberga (B) Lucas Werelius, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2018-10-27 10:30 150393030 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Leif Karlsson, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2018-10-28 17:00 150393026 Älta IF - FBI Tullinge Max Sjöberg, Sam Varahram Stavsborgs sporthall
2018-11-10 13:00 150393035 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Johannes Sandberg, Mats Andersson Vendelsömalmshallen
2018-11-11 09:15 150393031 IK Tomtberga (B) - Salems IF Max Sjöberg, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2018-11-17 10:30 150393039 Salems IF - Ingarö IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2018-11-17 10:30 150393042 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kenneth Johansson, Johnny Andersson Kvarnängshallen
2018-11-18 16:00 150393038 Älta IF - IK Tomtberga (B) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Stavsborgs sporthall
2018-11-24 09:00 150393043 Ingarö IF - Älta IF Johan Nima, Osama Abaied Ingarö Sporthall
2018-11-24 15:15 150393046 FBI Tullinge - Djurö-Vindö IF Elise Lundin, Sam Varahram Rikstenshallen
2018-12-01 10:00 150393054 Nynäshamns IBK - IK Tomtberga (B) Thomas Gjutarenäfve, Johnny Andersson Kvarnängshallen
2018-12-01 11:00 150393052 Vendelsö IK - FBI Tullinge Albin Hedenstedt, Jessika Forsberg Lyckeby Sporthall
2018-12-02 17:00 150393050 Älta IF - Salems IF Kerin Maclean Mitchell, Max Sjöberg Stavsborgs sporthall
2018-12-08 09:00 150393057 IK Tomtberga (B) - Djurö-Vindö IF Sam Varahram, Elise Lundin Kvarnbergshallen
2018-12-08 11:00 150393056 Ingarö IF - Nynäshamns IBK Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-12-15 10:00 150393066 Nynäshamns IBK - Salems IF Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-12-15 12:15 150393064 Vendelsö IK - IK Tomtberga (B) Malva Sölvemark, Ida Sandberg Lyckeby Sporthall
2018-12-15 12:15 150393065 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Åsa Gustavsson, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-01-12 11:30 150393071 Nynäshamns IBK - Älta IF Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-01-12 12:00 150393069 Vendelsö IK - Ingarö IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2019-01-12 13:15 150393070 Djurö-Vindö IF - Salems IF William Zetterquist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-01-20 09:30 150393075 Salems IF - Vendelsö IK Osama Abaied, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2019-01-20 14:00 150393074 Älta IF - Djurö-Vindö IF Christian Berger, Leif Karlsson Stavsborgs sporthall
2019-01-20 14:00 150393077 IK Tomtberga (B) - FBI Tullinge Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Kvarnbergshallen
2019-01-26 10:00 150393082 Vendelsö IK - Älta IF Christian Berger, Albin Hedenstedt Lyckeby Sporthall
2019-01-26 14:15 150393080 FBI Tullinge - Ingarö IF Elise Lundin, Sam Varahram Rikstenshallen
2019-02-02 10:00 150393090 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Kvarnängshallen
2019-02-03 14:00 150393087 Salems IF - FBI Tullinge Lennart Asp, Alexander Hellström Skogsängshallen
2019-02-09 11:00 150393095 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Lyckeby Sporthall
2019-02-09 15:15 150393093 FBI Tullinge - Älta IF Lennart Asp, Sezgin Youmer Rikstenshallen
2019-02-10 10:00 150393091 IK Tomtberga (B) - Ingarö IF Max Sjöberg, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2019-02-16 12:00 150393099 Salems IF - IK Tomtberga (B) Elise Lundin, Johan Nima Skogsängshallen
2019-02-16 12:15 150393101 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Kevin Helly, Johan Ståhl Djurö Sporthall
2019-02-03 12:30 150393104 IK Tomtberga (B) - Älta IF Daniel Bjerdahl, Mathias Johansson Tomtbergahallen
2019-02-23 11:15 150393103 Ingarö IF - Salems IF Can Asal, Malva Sölvemark Ingarö Sporthall
2019-03-02 15:15 150393106 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Sezgin Youmer, Elise Lundin Rikstenshallen
2019-03-09 12:15 150393113 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge Noah Hulin, Kevin Helly Djurö Sporthall
2019-03-10 14:00 150393110 Älta IF - Ingarö IF Christian Berger, Jonathan Wallén Brobäck Stavsborgs sporthall
2019-03-16 12:00 150393115 Salems IF - Älta IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2019-03-16 14:00 150393119 FBI Tullinge - Vendelsö IK Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Malmsjö Sporthall
2019-03-17 10:00 150393117 IK Tomtberga (B) - Nynäshamns IBK Elise Lundin, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2019-03-23 10:15 150393126 Nynäshamns IBK - Ingarö IF Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-03-23 12:15 150393125 Djurö-Vindö IF - IK Tomtberga (B) Liam Kronkvist, William Zetterquist Djurö Sporthall
2019-03-17 15:45 150393129 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Johan Ståhl, Leif Karlsson Djurö Sporthall
2019-03-30 09:00 150393130 IK Tomtberga (B) - Vendelsö IK Malva Sölvemark, Rebecka Edin Kvarnbergshallen
2019-03-30 11:00 150393128 Salems IF - Nynäshamns IBK Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis