Pantamera P Blå Medel-Svår (09-10) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 12:00 150343004 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Roger Nyström, Ken Johansson Vikingavallen
2018-09-30 09:00 150343005 Täby FC (A) - Silverdals IF (B) Dennis Svensson, Tim Svensson Skarpängskolan B
2018-10-13 10:00 150343001 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A) Jonatan Svahn, Johan Eklund Rotebrohallen (Nya)
2018-10-06 14:30 150343007 Vaxholms IBF - Grimsta AIK Rikard Söderlund, Johan Eklund Vaxholm innebandyhallen
2018-10-07 10:00 150343010 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF Theodore Idevall, Mimma Spasic Arena Satelliten
2018-10-07 13:30 150343006 Silverdals IF (B) - IK Frej Täby IBK Fabian Magnell, Rikard Söderlund Silverdalshallen
2018-10-13 11:00 150343015 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Adam Sundbom, Jacob Almefelt Vikingavallen
2018-10-13 12:30 150343014 Grimsta AIK - Silverdals IF (B) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2018-10-14 10:15 150343013 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Lovisa Lindblom, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 09:00 150343017 Silverdals IF (B) - Åkersberga IBF (A) Sam Robertsson, Sadjad Nima Arena Satelliten
2018-10-20 13:30 150343018 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vaxholm innebandyhallen
2018-10-21 10:00 150343016 Täby FC (A) - Grimsta AIK Max Hasselrot, Simon Fröberg Skarpängskolan B
2018-10-27 09:00 150343022 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (B) Kevin Neemé, Dilshad Abdulla Rotebrohallen (Nya)
2018-10-27 11:15 150343024 Grimsta AIK - IK Frej Täby IBK Villiam Lööf, Richard Jonsson Väsby skolan
2018-10-28 14:15 150343023 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Simon Fröberg, Oscar Silverbratt Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 17:15 150343021 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Johan Nima, Rikard Söderlund Mörbyhallen
2018-11-10 09:45 150343028 Silverdals IF (B) - Danderyds SK IBF Oscar Uhlir, Rikard Söderlund Sollentuna sim och sporthall
2018-11-10 11:00 150343026 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vikingavallen
2018-11-10 14:30 150343029 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (A) Simon Åbom, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2018-11-10 16:00 150343027 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Jacob Almefelt, Adam Sundbom Skarpängskolan B
2018-11-17 09:00 150343032 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Rikard Söderlund, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2018-11-18 09:15 150343033 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK Max Hasselrot, Simon Fröberg Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 12:00 150343035 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF (B) Linus Jacobsson, Martin Mårtensson Arena Satelliten
2018-11-18 12:15 150343031 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mattias Thomasson, Sam Robertsson Mörbyhallen
2018-11-24 12:30 150343037 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Oskar Mattsson, Fredrik Nensén Erikslundshallen
2018-11-24 15:00 150343036 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK Rikard Söderlund, Oscar Silverbratt Väsby skolan
2018-11-25 09:00 150343038 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Max Hasselrot, Simon Fröberg Skarpängskolan B
2018-12-01 09:00 150343042 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Andreas Theorén, Anders Haag Rotebrohallen (Nya)
2018-12-01 12:00 150343045 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK Wilmer Jonsson, Lukas Jellnor Sollentuna sim och sporthall
2018-12-02 15:15 150343041 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK Adam Sundbom, Hannes Hovmöller Mörbyhallen
2018-12-09 11:00 150343050 Silverdals IF (B) - Vaxholms IBF Johan Eklund, Mimma Spasic Silverdalshallen
2018-12-09 13:00 150343047 Grimsta AIK - Töjnan IBK (A) Lucas Edberg, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-12-09 13:15 150343046 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Skärgårdsstadshallen
2018-12-15 10:00 150343055 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Lars Reuterhagen, Lucas Edberg Sollentuna sim och sporthall
2018-12-15 12:30 150343052 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vaxholm innebandyhallen
2018-12-16 14:15 150343051 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Adam Sundbom, Arvid Nordin Mörbyhallen
2019-01-12 17:30 150343057 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Lars Reuterhagen, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2019-01-19 17:30 150343060 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Kevin Neemé, Christian Neemé Rotebrohallen (Nya)
2019-03-10 08:45 150343056 Silverdals IF (B) - Täby FC (A) Imtiaz Karim, Lukas Jellnor Arena Satelliten
2019-01-12 11:00 150343065 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (B) Sabina Åström, Jakob Iskander Vikingavallen
2019-01-13 13:00 150343064 Grimsta AIK - Vaxholms IBF Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2019-01-13 15:15 150343061 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (A) Sam Varahram, Arvid Nordin Mörbyhallen
2019-01-20 11:00 150343067 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK Mario Mallengren, Mimma Spasic Arena Satelliten
2019-01-20 12:00 150343066 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Arvid Nordin, Lars Reuterhagen Skarpängskolan B
2019-01-20 16:30 150343068 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vaxholm innebandyhallen
2019-01-26 09:45 150343072 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF William De Besche, Jan Lingemark Sollentuna sim och sporthall
2019-01-26 10:15 150343073 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (B) Arvid Nordin, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-01-26 13:00 150343074 Grimsta AIK - Täby FC (A) Andreas Theorén, Daniel Bjerdahl Väsby skolan
2019-02-02 11:00 150343076 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK Andreas Sandgren, Oscar Uhlir Vikingavallen
2019-02-02 12:30 150343077 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Alexander Hellström, Andreas Beijer Erikslundshallen
2019-02-02 12:30 150343079 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Fabian Magnell, Johan Nima Vaxholm innebandyhallen
2019-02-03 12:45 150343078 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK Peter Lassfolk, Daniel Karlsson Silverdalshallen
2019-02-09 09:00 150343082 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Mimma Spasic, William De Besche Rotebrohallen (Nya)
2019-02-10 12:00 150343085 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Nicklas Sundgren Arena Satelliten
2019-02-10 14:15 150343083 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Jakob Iskander, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-02-10 16:15 150343081 Danderyds SK IBF - Silverdals IF (B) Mimma Spasic, Adam Sundbom Mörbyhallen
2019-02-16 12:00 150343087 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Vikingavallen
2019-02-16 13:00 150343086 Grimsta AIK - Åkersberga IBF (A) Emelie Kempendahl, Therese Kempendahl Väsby skolan
2019-02-16 16:00 150343088 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF William De Besche, Adam Sundbom Skarpängskolan B
2019-02-17 12:30 150343089 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK (A) Martin Mårtensson, Rikard Söderlund Silverdalshallen
2019-03-09 09:00 150343092 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK Filip Lövenklint, Sezgin Youmer Rotebrohallen (Nya)
2019-03-09 11:00 150343095 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Sollentuna sim och sporthall
2019-03-10 14:15 150343091 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Lucas Edberg, Sam Varahram Mörbyhallen
2019-03-16 09:15 150343096 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Paulina Thunvall, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-16 10:00 150343098 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (A) Åsa Gustavsson, Lucas Edberg Vikingavallen
2019-03-16 13:00 150343097 Grimsta AIK - Danderyds SK IBF Andreas Theorén, Johan Ståhl Väsby skolan
2019-03-23 14:00 150343105 Töjnan IBK (A) - Grimsta AIK Johan Engvall, Fredrik Nensén Sollentuna sim och sporthall
2019-03-23 14:30 150343102 Vaxholms IBF - Silverdals IF (B) Rikard Söderlund, Åsa Gustavsson Vaxholm innebandyhallen
2019-03-24 15:15 150343101 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A) William De Besche, Adam Sundbom Mörbyhallen
2019-03-30 10:15 150343106 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Peter Kirch, Martin Mårtensson Rotebrohallen (Nya)
2019-03-31 09:00 150343110 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Andreas Theorén, Per Sundvall Skarpängskolan B
2019-03-31 11:15 150343107 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Jelena Spasic, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-30 13:00 150344003 Bro IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Dilshad Abdulla, Ricky Bagge Bro Sporthall
2018-10-07 09:00 150344008 Bele Barkarby IF IBF (B) - Kungsängens IF Zana Guzel, Elias Englund Björkebyhallen
2018-10-07 17:15 150344006 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (A) Samuel Oreland, Kerin Maclean Mitchell Tappströms Bollhall
2018-10-13 14:00 150344012 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Daniel Mårtensson, Johan Eklund Bodals Bollhall
2018-10-14 14:00 150344014 Bro IK - Ekerö IK (B) Fredrik Nensén, Sadjad Nima Bro Sporthall
150344019 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
2018-10-20 09:00 150344017 Ekerö IK (B) - Kungsängens IF Fredrik Berglund Sonesson, Mats Järnmark Mälaröhallen
2018-10-27 16:45 150344022 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Fredrik Berglund Sonesson, Johan Eklund Bodals Bollhall
2018-10-28 14:00 150344024 Bro IK - Silverdals IF (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Bro Sporthall
2018-11-10 12:00 150344026 Silverdals IF (A) - Kungsängens IF Oscar Uhlir, Per Ove Åman Sollentuna sim och sporthall
2018-11-11 15:15 150344028 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B) Samuel Oreland, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2018-11-17 11:00 150344033 Kungsängens IF - Bro IK Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Hagnäshallen
2018-11-17 13:30 150344032 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Bodals Bollhall
2018-11-25 10:00 150344037 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK (B) Lucas Edberg, Johan Eklund Silverdalshallen
2018-11-25 13:00 150344036 Bro IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Lucas Nordin, Alexander Dahlberg Leijon Bro Sporthall
2018-12-01 10:00 150344041 Rotebro IS IBK (B) - Bro IK Lucas Edberg, Anna Mandelstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-01 16:15 150344042 IBF Offensiv Lidingö (A) - Kungsängens IF Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Bodals Bollhall
2018-12-02 11:00 150344043 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK (B) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Björkebyhallen
2018-12-08 10:00 150344046 Kungsängens IF - Rotebro IS IBK (B) Lucas Nordin, Alexander Dahlberg Leijon Hagnäshallen
2018-12-16 10:00 150344053 Bele Barkarby IF IBF (B) - Silverdals IF (A) Lars Reuterhagen, Filip Lövenklint Björkebyhallen
2018-12-16 14:15 150344051 Rotebro IS IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Åsa Gustavsson, Roland Nester Rotebrohallen (Nya)
2019-01-06 12:00 150344058 Bele Barkarby IF IBF (B) - Bro IK Hermine Dahlerus, Torbjörn Lundin Björkebyhallen
2019-01-12 10:00 150344063 Kungsängens IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Lucas Nordin, Alexander Dahlberg Leijon Hagnäshallen
2019-01-13 11:30 150344065 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (B) Theodore Idevall, Linn Skotte Silverdalshallen
2019-01-19 10:00 150344067 Ekerö IK (B) - Bro IK Ken Johansson, William Albrecht Mälaröhallen
2019-01-20 10:00 150344069 Bele Barkarby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Björkebyhallen
2019-01-26 09:30 150344073 Kungsängens IF - Ekerö IK (B) Åsa Gustavsson, William Albrecht Hagnäshallen
2019-01-27 12:15 150344071 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Alexander Edehag, Hugo Dandanell Björkebyhallen
2019-02-03 13:45 150344076 Silverdals IF (A) - Bro IK Mats Järnmark, Johan Ståhl Silverdalshallen
2019-02-03 16:15 150344078 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Åsa Gustavsson, Samuel Oreland Tappströms Bollhall
2019-02-09 10:00 150344083 Kungsängens IF - Silverdals IF (A) Alexander Dahlberg Leijon, Sebastian Johansson Hagnäshallen
2019-02-09 13:45 150344081 Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (B) Jan Lingemark, Mats Järnmark Rotebrohallen (Nya)
2019-02-17 13:30 150344087 Silverdals IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Martin Mårtensson, Rikard Söderlund Silverdalshallen
2019-02-17 14:15 150344086 Bro IK - Kungsängens IF Leif Karlsson, Mats Järnmark Bro Sporthall
2019-03-09 10:00 150344091 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF (A) Mimma Spasic, Sezgin Youmer Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-10 17:00 150344092 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bro IK Filippa Ekman, Lisa Dahl Bodals Bollhall
2019-03-16 11:00 150344096 Kungsängens IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Sam Robertsson, Martin Mårtensson Hagnäshallen
2019-03-17 12:00 150344097 Bro IK - Rotebro IS IBK (B) Mattias Thomasson, Fabian Magnell Bro Sporthall
2019-03-17 15:15 150344100 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Jelena Spasic, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2019-03-23 09:00 150344101 Rotebro IS IBK (B) - Kungsängens IF Lucas Edberg, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2019-03-30 18:00 150344106 IBF Offensiv Lidingö (A) - Rotebro IS IBK (B) Wilmer Jonsson, Elise Lundin Bodals Bollhall
2019-03-31 10:00 150344109 Silverdals IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Kevin Neemé, Johnny Mikael Claesson Silverdalshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 14:15 150345003 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK (A) Messaye Aberra, Alexander Rosén Engelbrektshallen
2018-09-30 10:00 150345004 Bele Barkarby IF IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Mario Mallengren, Erik Hellgren Björkebyhallen
2018-09-30 14:00 150345001 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (A) Fabian Magnell, Kerin Maclean Mitchell Hässelbyhallen
2018-10-06 11:30 150345007 IBF Offensiv Lidingö (B) - Djurgårdens IF IBS Jonathan Wallén Brobäck, Erik Adolfsson Bodals Bollhall
2018-10-07 10:00 150345010 Ängby IF (A) - Mariebergs SK (A) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-10-07 15:15 150345008 Ekerö IK (A) - AIK IBF (B) Samuel Oreland, Kerin Maclean Mitchell Tappströms Bollhall
150345015 Bele Barkarby IF IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Björkebyhallen
2018-10-13 09:00 150345012 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (A) Felix Wennerstein, Gustav Fohlstedt Hässelbyhallen
2018-10-14 14:00 150345013 AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Messaye Aberra, Alexander Rosén Tallbackaskolan
150345016 Nacka Wallenstam IBK (E) - Djurgårdens IF IBS
2018-10-20 11:30 150345018 IBF Offensiv Lidingö (B) - Hässelby SK IBK (B) Mats Andersson, Fredrik Hallenberg Bodals Bollhall
2018-10-21 17:15 150345019 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (A) Mimma Spasic, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
150345023 AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Ulriksdalshallen
2018-10-27 14:15 150345024 Djurgårdens IF IBS - Bele Barkarby IF IBF (A) Anton Fritshammar, Rebecka Edin Gärdeshallen
2018-10-28 14:00 150345025 Ängby IF (A) - Ekerö IK (A) Johan Eklund, Samuel Oreland Grimstahallen
2018-11-06 19:10 150345021 Mariebergs SK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Daniel Kölborn, Johan Ståhl Gärdeshallen
2018-11-10 15:00 150345029 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ängby IF (A) Johan Eklund, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2018-11-11 09:00 150345027 Nacka Wallenstam IBK (E) - Hässelby SK IBK (B) Ida Torbjörner, Linn Skotte Ormingehallen
2018-11-11 12:00 150345026 Bele Barkarby IF IBF (A) - AIK IBF (B) Johan Eklund, Mats Järnmark Herresta Sporthall
2018-11-17 13:15 150345031 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Lars Sundlöf, Johan Eklund Gärdeshallen
2018-11-18 10:00 150345032 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Grimstahallen
2019-02-17 13:00 150345033 AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS Wilmer Jonsson, Lukas Jellnor Ulriksdalshallen
2018-11-24 13:15 150345036 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (B) Johan Engvall, Malva Sölvemark Engelbrektshallen
2018-11-24 14:30 150345040 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ekerö IK (A) Mats Järnmark, Leif Karlsson Bodals Bollhall
2018-11-25 10:00 150345038 Nacka Wallenstam IBK (E) - Ängby IF (A) Leif Karlsson, Johan Ståhl Fisksätra sporthall
2018-11-25 14:00 150345037 Bele Barkarby IF IBF (A) - Mariebergs SK (A) Anton Fritshammar, Mattias Thomasson Herresta Sporthall
2018-12-01 13:15 150345041 Mariebergs SK (A) - Djurgårdens IF IBS Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Engelbrektshallen
2018-12-01 15:00 150345045 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Kerin Maclean Mitchell, Rikard Söderlund Stora Mossen 1
2018-12-02 12:00 150345042 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (B) Lucas Edberg, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2018-12-08 15:15 150345047 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF (A) Anton Fritshammar, Erik Adolfsson Gärdeshallen
2018-12-09 11:00 150345046 AIK IBF (B) - Mariebergs SK (A) Sadjad Nima, Zana Guzel Ulriksdalshallen
2018-12-09 11:00 150345049 Nacka Wallenstam IBK (E) - Ekerö IK (A) Arash Sohrevardi, Tobias Jansson Ormingehallen
2018-12-15 14:00 150345052 IBF Offensiv Lidingö (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Johan Eklund, Andreas Theorén Bodals Bollhall
2018-12-15 14:15 150345051 Mariebergs SK (A) - Hässelby SK IBK (B) Christian Berger, Fredrik Hallenberg Gärdeshallen
2018-12-16 11:15 150345055 Ängby IF (A) - AIK IBF (B) Alexander Edehag, Hugo Dandanell Grimstahallen
2018-12-16 15:30 150345053 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mats Järnmark, Zana Guzel Tappströms Bollhall
2019-01-13 16:15 150345058 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS Mats Järnmark, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2019-01-19 09:00 150345060 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Anders Hillebrink, Robert Milerud Stora Mossen 1
2019-01-19 10:30 150345057 IBF Offensiv Lidingö (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Stefano Bianque, Fredrik Landin Bodals Bollhall
2019-01-12 13:15 150345064 Djurgårdens IF IBS - IBF Offensiv Lidingö (B) Liam Kronkvist, Adam Lindell Gärdeshallen
2019-01-12 14:15 150345061 Mariebergs SK (A) - Ängby IF (A) Liam Kronkvist, Adam Lindell Gärdeshallen
2019-01-13 10:00 150345063 AIK IBF (B) - Ekerö IK (A) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Ulriksdalshallen
2019-01-19 14:00 150345068 IBF Offensiv Lidingö (B) - AIK IBF (B) Mats Andersson, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2019-01-20 11:00 150345066 Nacka Wallenstam IBK (E) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mats Andersson, Johan Hessing Ormingehallen
2019-01-20 14:15 150345069 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Malva Sölvemark, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2019-01-26 13:30 150345074 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (E) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Engelbrektshallen
2019-01-26 18:15 150345072 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Riddersvik
2019-01-27 11:00 150345071 Mariebergs SK (A) - Ekerö IK (A) Kerin Maclean Mitchell, Tony Verho Engelbrektshallen
2019-02-02 12:30 150345079 IBF Offensiv Lidingö (B) - Mariebergs SK (A) Andreas Theorén, Jonathan Wallén Brobäck Bodals Bollhall
2019-02-03 11:00 150345076 Bele Barkarby IF IBF (A) - Djurgårdens IF IBS Alexander Edehag, Hugo Dandanell Björkebyhallen
2019-02-03 12:00 150345077 Nacka Wallenstam IBK (E) - AIK IBF (B) Filip Öhman, Adam Lindell Ormingehallen
2019-02-03 15:15 150345080 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Åsa Gustavsson, Samuel Oreland Tappströms Bollhall
2019-02-09 14:15 150345082 Hässelby SK IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Riddersvik
2019-02-09 15:15 150345085 Ängby IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Riddersvik
2019-02-10 11:00 150345083 AIK IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Ulriksdalshallen
2018-11-17 14:15 150345086 Djurgårdens IF IBS - AIK IBF (B) Mikael Ferneback, Lars Sundlöf Gärdeshallen
2019-02-17 10:15 150345087 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Alexander Edehag, Hugo Dandanell Björkebyhallen
2019-02-17 10:15 150345088 Nacka Wallenstam IBK (E) - Mariebergs SK (A) Mats Andersson, Sam Varahram Ormingehallen
2019-03-09 11:00 150345095 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Johan Hessing, Samuel Oreland Stora Mossen 1
2019-03-09 14:15 150345091 Mariebergs SK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Christian Berger, Anna Mandelstam Gärdeshallen
2019-03-10 10:00 150345092 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Hässelbyhallen
2019-03-10 14:15 150345093 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Robert Milerud, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2019-03-17 11:00 150345097 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK (A) Adam Lindell, Liam Kronkvist Engelbrektshallen
2019-03-17 12:00 150345098 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ängby IF (A) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2019-03-17 15:00 150345096 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Lukas Jellnor, Sezgin Youmer Tallbackaskolan
2019-03-23 13:15 150345101 Mariebergs SK (A) - AIK IBF (B) Batuhan Turkmenoglu, Daniel Bjerdahl Engelbrektshallen
2019-03-24 10:00 150345105 Ängby IF (A) - Djurgårdens IF IBS Robert Milerud, Åsa Gustavsson Grimstahallen
2019-03-24 13:15 150345103 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tappströms Bollhall
2019-03-30 12:00 150345106 Hässelby SK IBK (B) - Mariebergs SK (A) Filip Lövenklint, Samuel Oreland Hässelbyhallen
2019-03-31 10:00 150345109 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ekerö IK (A) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2019-03-31 10:00 150345110 Nacka Wallenstam IBK (E) - IBF Offensiv Lidingö (B) Elise Lundin, Robert Vangeus Ormingehallen
2019-03-31 11:00 150345107 AIK IBF (B) - Ängby IF (A) Jonatan Svahn, Johan Nima Ulriksdalshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 13:00 150346002 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Christian Berger, Oscar Olsson Berglund Lyckeby Sporthall
2018-09-30 10:00 150346004 AIK IBF (A) - Råsunda IS (A) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Ulriksdalshallen
2018-09-30 11:15 150346001 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (B) Leif Karlsson, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-10-06 12:15 150346010 Farsta IBK (B) - Mariebergs SK (B) Svedje Ohlson, Daniel Kölborn Farstahallen 3
2018-10-06 14:00 150346008 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (A) Petra Dynesius, Leo Odell/Johansson Strandhallen - Tyresö
2018-10-07 10:00 150346006 Sköndals IK - AIK IBF (A) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sköndalshallen
2018-11-11 12:00 150346009 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (A) Felix Fernström, Ken Johansson Myrsjöskolan
2018-10-13 09:00 150346013 Vendelsö IK (A) - Råsunda IS (A) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Lyckeby Sporthall
2018-10-14 11:15 150346012 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tommy Egman, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2018-11-17 12:00 150346011 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Stora Mossen 1
2018-10-20 14:00 150346019 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK (B) Anthon Rosén, Alexander Rosén Strandhallen - Tyresö
2018-10-21 09:00 150346020 Nacka Wallenstam IBK (C) - Farsta IBK (B) Zana Guzel, Johan Nima Ormingehallen
2018-10-21 12:00 150346018 Råsunda IS (A) - Värmdö IF (A) Marcus Ackefelt, Andreas Theorén Ulriksdalshallen
2018-10-21 14:00 150346017 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Jessika Forsberg, Michael Selg Sköndalshallen
2018-10-27 10:15 150346025 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Johannes Sandberg, Daniel Bjerdahl Farstahallen 3
2018-10-27 11:00 150346021 Mariebergs SK (B) - Råsunda IS (A) Anton Fritshammar, Robert Milerud Stora Mossen 1
2018-11-04 11:45 150346022 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Jonathan Varli, John Awabdeh Värmdö sporthall
2018-11-10 11:00 150346030 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Amanda Torbjörner, Lisa Dahl Strandhallen - Tyresö
2018-11-11 12:00 150346028 Sköndals IK - Mariebergs SK (B) Linnea Westerlund, Rebecka Edin Sköndalshallen
2018-11-11 14:00 150346026 AIK IBF (A) - Vendelsö IK (A) Daniel Bjerdahl, Anton Fritshammar Tallbackaskolan
2018-11-11 16:00 150346029 Råsunda IS (A) - Farsta IBK (B) Anton Fritshammar, Daniel Bjerdahl Tallbackaskolan
2018-11-17 09:15 150346035 Farsta IBK (B) - Sköndals IK Lisa Dahl, Hermine Dahlerus Farstahallen 3
2018-11-18 10:15 150346032 Värmdö IF (A) - AIK IBF (A) Filip Öhman, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-11-18 12:00 150346034 Nacka Wallenstam IBK (C) - Råsunda IS (A) Sam Varahram, Henry Niss Lager Ormingehallen
2018-11-25 12:00 150346039 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Ida Torbjörner, Linn Skotte Sköndalshallen
2018-11-25 14:00 150346037 AIK IBF (A) - Mariebergs SK (B) Alexander Edehag, Hugo Dandanell Tallbackaskolan
2018-11-25 15:00 150346040 Råsunda IS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Tallbackaskolan
2018-12-01 11:15 150346045 Farsta IBK (B) - AIK IBF (A) Joel Säve-Söderbergh, Lisa Dahl Farstahallen 3
2018-12-01 13:00 150346043 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sköndals IK My Källström Lyly, Heimo Lyly Strandhallen - Tyresö
2018-12-02 09:30 150346042 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (A) Lucas Werelius, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-12-08 09:00 150346046 Vendelsö IK (A) - Mariebergs SK (B) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Lyckeby Sporthall
2018-12-09 12:00 150346048 AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Zana Guzel, Sadjad Nima Ulriksdalshallen
2018-12-09 12:00 150346050 Sköndals IK - Råsunda IS (A) Max Sjöberg, Petra Dynesius Sköndalshallen
2018-12-15 11:00 150346053 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - AIK IBF (A) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 13:15 150346051 Mariebergs SK (B) - Värmdö IF (A) Christian Berger, Fredrik Hallenberg Gärdeshallen
2018-12-15 15:15 150346055 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK (A) Christian Ljunggren, Daniel Bjerdahl Farstahallen 1
2019-01-06 13:00 150346059 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK (A) Marcus Ackefelt, Julius Olesen Ormingehallen
2019-01-12 14:00 150346057 Råsunda IS (A) - AIK IBF (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Tallbackaskolan
2019-01-17 18:00 150346060 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (A) Mats Andersson, Johan Ståhl Gubbängshallen
2019-01-12 12:00 150346061 Mariebergs SK (B) - Farsta IBK (B) Robert Milerud, Åsa Gustavsson Stora Mossen 1
2019-01-12 15:00 150346063 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2019-01-13 09:15 150346062 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Adam Lindell, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-01-13 13:00 150346065 AIK IBF (A) - Sköndals IK Mathias Johansson, Fredrik Hallenberg Tallbackaskolan
2019-01-20 12:00 150346069 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Mathias Johansson, Albin Hedenstedt Tyresöhallen
2019-01-20 12:00 150346070 Nacka Wallenstam IBK (C) - Mariebergs SK (B) Johan Hessing, Mats Andersson Ormingehallen
2019-01-20 14:00 150346068 Råsunda IS (A) - Vendelsö IK (A) Patrik Larsson, Lukas Jellnor Tallbackaskolan
2019-01-26 11:00 150346073 Vendelsö IK (A) - Sköndals IK Christian Berger, Albin Hedenstedt Lyckeby Sporthall
2019-01-26 11:15 150346075 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Farstahallen 1
2019-01-26 15:00 150346071 Mariebergs SK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Stora Mossen 1
2019-01-26 15:00 150346072 Värmdö IF (A) - Råsunda IS (A) Noah Hulin, Kevin Helly Värmdö sporthall
2019-02-03 09:00 150346080 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (B) Mats Andersson, Johan Nima Tyresöhallen
2019-02-03 12:00 150346079 Råsunda IS (A) - Mariebergs SK (B) Lars Reuterhagen, Martin Mårtensson Ulriksdalshallen
2019-02-03 13:00 150346078 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Leo Odell/Johansson, Fredrik Bousset Sköndalshallen
2019-02-09 12:00 150346083 Vendelsö IK (A) - AIK IBF (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Lyckeby Sporthall
2019-02-09 12:15 150346085 Farsta IBK (B) - Råsunda IS (A) Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Farstahallen 3
2019-02-09 14:00 150346081 Mariebergs SK (B) - Sköndals IK Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Stora Mossen 1
2019-02-10 11:00 150346084 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ormingehallen
2019-02-17 12:00 150346087 AIK IBF (A) - Värmdö IF (A) Wilmer Jonsson, Lukas Jellnor Ulriksdalshallen
2019-02-17 12:00 150346089 Sköndals IK - Farsta IBK (B) Johan Ståhl, Joel Säve-Söderbergh Sköndalshallen
2019-03-25 18:30 150346090 Råsunda IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Johan Nima, Imtiaz Karim Solnahallen B
2019-03-09 12:00 150346091 Mariebergs SK (B) - AIK IBF (A) Samuel Oreland, Johan Hessing Stora Mossen 1
2019-03-10 09:15 150346094 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ormingehallen
2019-03-10 11:30 150346093 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Råsunda IS (A) Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 11:00 150346096 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A) Nicholas Lindgren, Albin Hedenstedt Lyckeby Sporthall
2019-03-17 11:00 150346100 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Sköndalshallen
2019-03-17 14:00 150346098 AIK IBF (A) - Farsta IBK (B) Lukas Jellnor, Sezgin Youmer Tallbackaskolan
2019-03-23 11:00 150346101 Mariebergs SK (B) - Vendelsö IK (A) Petra Dynesius, Anders Asp Stora Mossen 1
2019-03-24 10:00 150346102 Råsunda IS (A) - Sköndals IK Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Ulriksdalshallen
2019-03-24 10:00 150346104 Nacka Wallenstam IBK (C) - AIK IBF (A) Leif Karlsson, Anders Hillebrink Ormingehallen
2019-03-30 12:00 150346107 Vendelsö IK (A) - Farsta IBK (B) Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Lyckeby Sporthall
2019-03-31 10:00 150346109 AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Jonatan Svahn, Johan Nima Ulriksdalshallen
2019-03-31 11:15 150346106 Värmdö IF (A) - Mariebergs SK (B) Johan Ståhl, Filip Öhman Värmdö sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 16:00 150388005 Sickla IF - Ingarö IF Johan Engvall, Anders Hillebrink Järla Sporthall
2018-09-29 18:00 150388003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (C) Henry Niss Lager, Johan Ståhl Myrsjöskolan
2018-10-06 12:15 150388008 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Håkan Augustsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2018-10-06 13:00 150388007 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kerin Maclean Mitchell, Fredrik Bousset Strandhallen - Tyresö
2018-10-13 12:15 150388012 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (C) Lucas Werelius, Noah Hulin Djurö Sporthall
2018-10-13 17:00 150388014 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ingarö IF Leif Karlsson, Johan Ståhl Myrsjöskolan
2018-10-14 12:00 150388013 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Malva Sölvemark, Max Sjöberg Ormingehallen
2018-10-20 12:00 150388018 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Djurö-Vindö IF Daniel Bjerdahl, Magnus Eriksson Strandhallen - Tyresö
2018-10-21 11:15 150388019 Värmdö IF (C) - Farsta IBK (A) Filip Öhman, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-10-22 18:30 150388016 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Johan Ståhl, Daniel Kölborn Myrsjöskolan
2018-12-15 10:30 150388017 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Ken Johansson, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2018-10-27 09:15 150388021 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Albin Hedenstedt, Daniel Bjerdahl Farstahallen 3
2018-10-27 13:15 150388022 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF William Zetterquist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2018-10-28 12:00 150388023 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sickla IF Henry Niss Lager, Noah Hulin Ormingehallen
2018-11-09 18:45 150388028 Ingarö IF - Farsta IBK (A) Janne Ahonen, Aleksi Partanen Ingarö Sporthall
2018-11-10 13:00 150388027 Sickla IF - Djurö-Vindö IF Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Järla Sporthall
2018-11-17 10:15 150388031 Farsta IBK (A) - Sickla IF Hermine Dahlerus, Mikael Ferneback Farstahallen 3
2018-11-18 13:00 150388033 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (B) Henry Niss Lager, Sam Varahram Ormingehallen
2018-11-25 10:00 150388036 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
2018-11-25 11:15 150388040 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (C) Sam Robertsson, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2018-12-01 10:15 150388041 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Joel Säve-Söderbergh, Lisa Dahl Farstahallen 3
2018-12-01 12:15 150388042 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Noah Hulin, Can Asal Djurö Sporthall
2018-12-02 11:30 150388043 Värmdö IF (C) - Ingarö IF Filip Öhman, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2018-12-08 09:00 150388050 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lucas Werelius, Zana Guzel Ingarö Sporthall
2018-12-08 14:00 150388049 Sickla IF - Värmdö IF (C) Kevin Helly, Alexander Sommensjö Järla Sporthall
2018-12-09 12:00 150388046 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK (A) Leif Karlsson, Arash Sohrevardi Ormingehallen
2018-12-15 13:00 150388052 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 16:15 150388051 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF Christian Ljunggren, Daniel Bjerdahl Farstahallen 1
2019-01-19 10:00 150388056 Ingarö IF - Sickla IF Filip Öhman, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-02-03 15:00 150388058 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Osama Abaied, Sezgin Youmer Värmdö sporthall
2019-01-12 17:00 150388064 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Mats Andersson, Zana Guzel Myrsjöskolan
2019-01-13 11:00 150388063 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (C) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Ormingehallen
2019-01-19 13:00 150388067 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Adam Lindell, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2019-01-20 10:00 150388068 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Mathias Johansson, Albin Hedenstedt Tyresöhallen
2019-03-17 14:30 150388069 Värmdö IF (C) - Djurö-Vindö IF Leif Karlsson, Johan Ståhl Djurö Sporthall
2019-01-26 10:15 150388071 Farsta IBK (A) - Värmdö IF (C) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Farstahallen 1
2019-01-26 13:15 150388072 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Liam Kronkvist, Kevin Helly Djurö Sporthall
2019-01-26 16:00 150388074 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Myrsjöskolan
2019-01-26 17:00 150388073 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ingarö IF Liam Kronkvist, Adam Lindell Myrsjöskolan
2019-02-02 10:45 150388078 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Ingarö Sporthall
2019-02-02 17:00 150388077 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Myrsjöskolan
2019-02-03 10:00 150388079 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK (A) Mats Andersson, Johan Nima Tyresöhallen
2019-02-09 11:15 150388081 Farsta IBK (A) - Ingarö IF Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Farstahallen 3
2019-02-09 12:15 150388082 Djurö-Vindö IF - Sickla IF William Zetterquist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-02-16 14:00 150388088 Sickla IF - Farsta IBK (A) Sam Robertsson, Mauricio Castillo Järla Sporthall
2019-02-17 12:15 150388086 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Mats Andersson, Sam Varahram Ormingehallen
2019-03-09 13:15 150388092 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Noah Hulin, Kevin Helly Djurö Sporthall
2019-03-10 11:15 150388093 Värmdö IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Malva Sölvemark, Max Sjöberg Värmdö sporthall
2019-03-16 09:00 150388100 Ingarö IF - Värmdö IF (C) Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2019-03-17 10:00 150388096 Nacka Wallenstam IBK (D) - Djurö-Vindö IF Filip Öhman, Mats Andersson Ormingehallen
2019-03-17 12:00 150388097 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK (A) Tuva Egman, Tommy Egman Ormingehallen
2019-03-23 11:15 150388101 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Joakim Levin, Gustav Levin Farstahallen 3
2019-03-23 12:00 150388103 Värmdö IF (C) - Sickla IF Edvin Leijon, Henry Niss Lager Värmdö sporthall
2019-03-24 13:00 150388102 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF Tuva Egman, Tommy Egman Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 13:15 150388106 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK (A) Liam Kronkvist, Kevin Helly Djurö Sporthall
2019-03-30 15:00 150388110 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) William Zetterquist, Gustav Frank Järla Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150389004 Huddinge IBS (B) - Tumba GOIF
150389005 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen
2018-09-29 17:00 150389002 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (B) Johan Ståhl, Henry Niss Lager Myrsjöskolan
150389006 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (B)
2018-10-07 10:00 150389008 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Magnus Berg, Marco Svenström Tyresöhallen
2018-10-07 13:15 150389009 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (A) William Zetterquist, Kevin Helly Värmdö sporthall
150389015 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF
2018-10-13 13:15 150389012 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Magnus Eriksson, Sam Varahram Tomtbergahallen
2018-10-13 15:15 150389011 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Magnus Eriksson, Sezgin Youmer Rikstenshallen
2018-10-13 18:00 150389013 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tumba GOIF Johan Ståhl, Leif Karlsson Myrsjöskolan
150389017 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2018-10-17 19:30 150389018 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Christian Ljunggren, Daniel Bjerdahl Tomtbergahallen
2018-10-21 09:00 150389019 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge Joshua Axelsson, Daniel Bjerdahl Tyresöhallen
150389022 Huddinge IBS (A) - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2018-10-27 12:00 150389021 FBI Tullinge - Tumba GOIF Shabbir Ahmed, Sadjad Nima Botkyrkahallen
2018-10-27 16:00 150389023 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF Adam Lindell, Daniel Bjerdahl Myrsjöskolan
2018-11-10 12:00 150389030 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF (B) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Strandhallen - Tyresö
2018-11-10 13:30 150389028 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge Leif Karlsson, Osama Abaied Ribby Sporthall
2018-11-10 15:00 150389026 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Tomtbergahallen
2018-11-11 10:15 150389027 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2018-11-17 12:45 150389031 FBI Tullinge - Segeltorps IF John Awabdeh, Jonathan Varli Botkyrkahallen
2018-11-17 15:15 150389032 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B) Eskil Simonsen, Marco Svenström Tomtbergahallen
2018-11-18 11:15 150389034 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-11-24 11:00 150389040 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Magnus Berg, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2018-11-24 13:30 150389039 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Albin Hedenstedt, Morgan Nordh Ribby Sporthall
2018-11-25 15:00 150389037 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge Sam Varahram, Johan Nima Tomtbergahallen
2018-12-02 10:30 150389044 Värmdö IF (B) - Segeltorps IF Adam Lindell, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-12-02 12:15 150389042 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Johannes Sandberg, Elias Englund Tomtbergahallen
2018-12-15 12:00 150389043 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Västerhaninge IBK Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 10:00 150389049 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sam Varahram, Elise Lundin Kvarnbergshallen
2018-12-08 15:15 150389046 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge Patrik Larsson, Jacob Leijon Ormingehallen
2018-12-08 16:30 150389048 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Anthon Rosén, Alexander Rosén Tomtbergahallen
2018-12-16 14:45 150389050 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Albin Hedenstedt, Magnus Eriksson Söderbymalmskolan
2018-12-01 15:15 150389053 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (B) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 15:00 150389051 FBI Tullinge - Huddinge IBS (A) Osama Abaied, Gustav Frank Tullingehallen
2019-03-02 10:00 150389052 Tumba GOIF - Segeltorps IF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Storvretens Sporthall
150389056 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF
2019-01-06 11:15 150389057 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Johan Nima, Zana Guzel Storvretens Sporthall
2019-02-02 10:15 150389059 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kevin Helly, Paulina Thunvall Värmdö sporthall
2019-01-12 18:00 150389063 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Zana Guzel, Mats Andersson Myrsjöskolan
2019-01-13 11:00 150389062 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (B) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Tomtbergahallen
2019-01-13 12:00 150389065 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Tomtbergahallen
2019-01-19 11:00 150389068 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Sam Varahram, Leo Odell/Johansson Storvretens Sporthall
2019-01-19 14:00 150389066 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) Lars Reuterhagen, Mauricio Castillo Kvarnbergshallen
2019-01-20 11:00 150389069 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (A) Albin Hedenstedt, Mathias Johansson Tyresöhallen
2019-01-20 13:15 150389070 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge Noah Hulin, William Zetterquist Värmdö sporthall
2019-01-26 15:15 150389071 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sam Varahram, Sebastian Johansson Rikstenshallen
2019-01-27 16:15 150389073 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Ida Sandberg, Lisa Dahl Ormingehallen
2019-03-15 18:00 150389072 Tumba GOIF - Huddinge IBS (A) Shabbir Ahmed, Johan Hessing Storvretens Sporthall
2019-02-02 11:00 150389079 Tumba GOIF - FBI Tullinge Johan Hessing, Leif Karlsson Storvretens Sporthall
2019-02-02 14:30 150389078 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A) Johnny Andersson, Leif Karlsson Ribby Sporthall
2019-02-03 11:00 150389077 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Kvarnbergshallen
2019-02-09 08:00 150389081 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Tullingehallen
2019-02-10 11:00 150389082 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Tomtbergahallen
2019-02-10 12:30 150389084 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Fredrik Berglund Sonesson, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-02-10 14:15 150389083 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Roland Nester, Max Sjöberg Ormingehallen
2019-02-16 12:00 150389090 Tumba GOIF - Värmdö IF (B) Zana Guzel, Lennart Asp Storvretens Sporthall
2019-02-17 09:00 150389088 Segeltorps IF - FBI Tullinge Malva Sölvemark, Zana Guzel Kvarnbergshallen
2019-02-17 13:00 150389087 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (A) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Tomtbergahallen
2019-03-09 14:15 150389091 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Daniel Bjerdahl, Shabbir Ahmed Rikstenshallen
2019-03-10 10:15 150389094 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Malva Sölvemark, Max Sjöberg Värmdö sporthall
2019-03-10 10:30 150389093 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tumba GOIF Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 13:30 150389100 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Morgan Nordh, Sam Robertsson Ribby Sporthall
2019-03-16 14:00 150389099 Segeltorps IF - Värmdö IF (B) Anders Hillebrink, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-03-17 11:00 150389096 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (A) Mats Andersson, Filip Öhman Ormingehallen
150389102 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
2019-03-23 15:15 150389101 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (A) Shabbir Ahmed, Anna Mandelstam Rikstenshallen
2019-03-24 15:15 150389103 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Segeltorps IF Tuva Egman, Tommy Egman Strandhallen - Tyresö
2019-03-27 17:30 150389104 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Johan Nima, Sezgin Youmer Värmdö sporthall
2019-03-30 13:00 150389109 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sam Varahram, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-03-31 09:00 150389110 Segeltorps IF - Tumba GOIF Lisa Dahl, Filippa Ekman Kvarnbergshallen
2019-03-31 12:30 150389106 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge Mathias Johansson, Tobias Jansson Tomtbergahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis