Pantamera Röd Medel (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 15:15 150314001 Huddinge IBS (B) - Åkersberga IBF (C) 2 - 8 Heimo Lyly, My Källström Lyly Tomtbergahallen
2020-09-26 15:15 150314002 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK 4 - 1 Felix Fernström, Joacim Hansson Ormingehallen
2020-09-26 16:15 150314006 Täby FC (B) - Sundbybergs IK 2 - 3 Max Hasselrot, Per Sundvall Grindtorpshallen
2020-09-27 11:00 150314005 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF 3 - 6 Kari Malmros, Johan Ståhl Sköndalshallen
2020-09-27 12:30 150314003 Bele Barkarby IF IBF (B) - Värmdö IF (B) 2 - 3 Thomas Josbrink, Ricky Bagge Björkebyhallen
2020-10-02 19:00 150314010 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 1 - 2 Sadjad Nima, Johan Hessing Värmdö sporthall
2020-10-03 11:30 150314011 Ekerö IK - Huddinge IBS (B) 5 - 0 Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-03 13:15 150314007 Sundbybergs IK - Sköndals IK 6 - 3 Asta Hansson, Tindra Henriksson Brotorpshallen
2020-10-04 12:30 150314012 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (B) 2 - 2 Alexander Hellström, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2020-10-11 16:00 150314008 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (D) 2 - 1 Johan Hessing, Adam Lönnborg Västertorpshallen
2020-10-10 10:15 150314018 Ekerö IK - Åkersberga IBF (C) 5 - 3 Thomas Josbrink, Roger Nyström Mälaröhallen
2020-10-10 12:30 150314016 Åkersberga IBF (D) - Sundbybergs IK 6 - 3 Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Hackstahallen
2020-10-10 13:15 150314013 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) 0 - 5 Erik Gustafsson, Johan Nima Kvarnbergshallen
2020-10-10 15:30 150314017 Sköndals IK - Täby FC (B) 6 - 4 My Källström Lyly, Heimo Lyly Skarpnäckshallen
2020-11-29 12:15 150314015 Bele Barkarby IF IBF (B) - Älvsjö AIK IBF Jakobsbergs Sporthall
2020-10-17 10:30 150314020 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF (B) 2 - 5 William Albrecht, Robert Milerud Hallonbergshallen
2020-10-17 11:15 150314024 Åkersberga IBF (C) - Sköndals IK 1 - 1 Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-10-17 14:30 150314021 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 4 Rebecka Edin, Linnea Westerlund Kämpetorpshallen 1
2020-10-17 14:45 150314019 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (D) 2 - 2 Jonas Vedin, Andreas Theorén Grindtorpshallen
2020-10-18 13:30 150314023 Värmdö IF (B) - Ekerö IK 7 - 1 Håkan Taxén, Kenneth Johansson Värmdö sporthall
2020-10-24 11:15 150314028 Åkersberga IBF (D) - Sköndals IK 4 - 0 Lars Reuterhagen, Oscar Olsson Berglund Åkersberga Sporthall A
2020-10-24 15:45 150314025 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF 2 - 7 Elliot Helin Boucher, Alexander Hellström Kvarnbergshallen
2020-10-24 17:30 150314026 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sundbybergs IK 4 - 2 Christoffer Castwall, Johan Ståhl Ormingehallen
2020-10-25 13:30 150314027 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) 3 - 1 Robert Milerud, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2020-10-25 14:45 150314029 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (C) 2 - 3 Nicklas Sundgren, Kim Svedberg Värmdö sporthall
2020-11-07 11:30 150314033 Sundbybergs IK - Huddinge IBS (B) Mario Mallengren, Arvid Stegrud Brotorpshallen
2020-11-07 13:00 150314034 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Tindra Henriksson, Asta Hansson Kämpetorpshallen 2
2020-11-07 18:00 150314032 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Jonas Laurell, Fredrik Dahl K-Rauta Arena
2020-11-08 15:30 150314036 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (D) Åkersberga Sporthall A
2020-11-08 18:15 150314031 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Sköndalshallen
2020-11-14 14:30 150314042 Ekerö IK - Sundbybergs IK Tappströms Bollhall
2020-11-15 11:00 150314038 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK Ormingehallen
2020-11-15 12:30 150314037 Huddinge IBS (B) - Täby FC (B) Kvarnbergshallen
2020-11-15 13:30 150314039 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (D) Björkebyhallen
2020-11-15 13:30 150314041 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2020-11-20 18:00 150314044 Sköndals IK - Huddinge IBS (B) Skarpnäckshallen
2020-11-21 12:30 150314046 Sundbybergs IK - Värmdö IF (B) Brotorpshallen
2020-11-22 11:30 150314048 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 12:45 150314043 Åkersberga IBF (D) - Nacka Wallenstam IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 17:30 150314045 Täby FC (B) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2020-11-28 14:30 150314050 Nacka Wallenstam IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Myrsjöskolan
2020-11-28 15:15 150314054 Ekerö IK - Sköndals IK Mälaröhallen
2020-11-28 16:00 150314051 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (C) Kämpetorpshallen 2
2020-11-29 11:15 150314049 Huddinge IBS (B) - Åkersberga IBF (D) Kvarnbergshallen
2020-11-29 13:15 150314053 Värmdö IF (B) - Täby FC (B) Värmdö sporthall
2020-12-05 11:15 150314060 Åkersberga IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 12:30 150314056 Åkersberga IBF (D) - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 13:45 150314059 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF Brotorpshallen
2020-12-05 17:00 150314055 Bele Barkarby IF IBF (B) - Huddinge IBS (B) Jakobsbergs Sporthall
2020-12-06 14:00 150314057 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2020-12-11 19:00 150314065 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (D) Värmdö sporthall
2020-12-12 10:00 150314062 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (C) Brotorpshallen
2020-12-12 16:30 150314063 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 2
2020-12-13 12:00 150314066 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Mälaröhallen
2020-12-13 13:45 150314061 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
2020-12-19 10:30 150314067 Sundbybergs IK - Täby FC (B) Brotorpshallen
2020-12-19 12:45 150314070 Värmdö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Värmdö sporthall
2020-12-19 15:45 150314072 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS (B) Åkersberga Sporthall A
2020-12-20 10:00 150314068 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Västertorpshallen
2020-12-20 11:45 150314071 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Mälaröhallen
2021-01-09 11:30 150314076 Åkersberga IBF (D) - Älvsjö AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2021-01-09 16:00 150314077 Sköndals IK - Sundbybergs IK Sköndalshallen
2021-01-10 11:15 150314078 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C) K-Rauta Arena
2021-01-10 12:00 150314073 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2021-01-10 12:00 150314074 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (B) Ormingehallen
2021-01-09 12:00 150314083 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2021-01-16 13:00 150314080 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (D) Brotorpshallen
2021-01-16 15:00 150314081 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) Kämpetorpshallen 2
2021-01-16 16:30 150314079 Täby FC (B) - Sköndals IK Grindtorpshallen
2021-01-17 11:30 150314084 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
2021-01-23 15:00 150314090 Ekerö IK - Värmdö IF (B) Mälaröhallen
2021-01-23 17:45 150314086 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Ormingehallen
2021-01-23 19:15 150314087 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sundbybergs IK Björkebyhallen
2021-01-24 11:15 150314088 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-24 14:00 150314089 Sköndals IK - Åkersberga IBF (C) Sköndalshallen
2021-01-30 10:00 150314094 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B) Telefonplanshallen
2021-01-30 12:15 150314096 Åkersberga IBF (C) - Värmdö IF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-30 14:00 150314093 Sundbybergs IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Hallonbergshallen
2021-01-30 16:15 150314092 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2021-01-31 13:00 150314091 Sköndals IK - Åkersberga IBF (D) Sköndalshallen
2021-02-06 15:15 150314102 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Mälaröhallen
2021-02-06 16:15 150314099 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sköndals IK Björkebyhallen
2021-02-06 16:30 150314098 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (B) Ormingehallen
2021-02-07 11:15 150314097 Huddinge IBS (B) - Sundbybergs IK Kvarnbergshallen
2021-02-07 14:30 150314100 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 14:00 150314105 Täby FC (B) - Huddinge IBS (B) K-Rauta Arena
2021-02-13 14:30 150314103 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 14:30 150314106 Sundbybergs IK - Ekerö IK Brotorpshallen
2021-02-13 17:00 150314107 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 2
2021-02-14 12:00 150314104 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Sköndalshallen
2021-02-20 11:45 150314114 Ekerö IK - Täby FC (B) Mälaröhallen
2021-02-21 12:15 150314111 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Björkebyhallen
2021-02-21 13:45 150314109 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2021-02-21 15:00 150314110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Ormingehallen
2021-02-21 15:30 150314113 Värmdö IF (B) - Sundbybergs IK Värmdö sporthall
2021-03-13 15:00 150314116 Åkersberga IBF (D) - Huddinge IBS (B) Åkersberga Sporthall A
2021-03-13 17:30 150314118 Täby FC (B) - Värmdö IF (B) Grindtorpshallen
2021-03-13 17:30 150314120 Åkersberga IBF (C) - Älvsjö AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2021-03-14 11:30 150314117 Sköndals IK - Ekerö IK Sköndalshallen
2021-03-14 15:00 150314115 Bele Barkarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Björkebyhallen
2021-03-20 14:00 150314126 Ekerö IK - Åkersberga IBF (D) Mälaröhallen
2021-03-20 17:00 150314123 Älvsjö AIK IBF - Sundbybergs IK Kämpetorpshallen 2
2021-03-21 12:30 150314121 Huddinge IBS (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Kvarnbergshallen
2021-03-21 13:00 150314125 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2021-03-21 14:15 150314122 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Ormingehallen
2021-03-27 17:15 150314129 Åkersberga IBF (D) - Värmdö IF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 10:00 150314128 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK Björkebyhallen
2021-03-28 12:45 150314127 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Ormingehallen
2021-03-28 15:30 150314132 Åkersberga IBF (C) - Sundbybergs IK Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 16:45 150314131 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Grindtorpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nacka Wallenstam IBK (A) 4 4 0 0 14-7 7 12
2. Värmdö IF (B) 5 3 0 2 18-8 10 9
3. Älvsjö AIK IBF 4 3 0 1 18-10 8 9
4. Åkersberga IBF (C) 5 2 2 1 17-12 5 8
5. Åkersberga IBF (D) 4 2 1 1 13-7 6 7
6. Bele Barkarby IF IBF (B) 3 2 0 1 10-6 4 6
7. Ekerö IK 4 2 0 2 12-14 -2 6
8. Sundbybergs IK 5 2 0 3 16-20 -4 6
9. Sköndals IK 5 1 1 3 13-21 -8 4
10. Täby FC (B) 5 0 2 3 11-16 -5 2
11. Huddinge IBS (B) 4 0 0 4 4-25 -21 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Medel Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 09:15 150313003 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) 2 - 1 Andreas Beijer, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-09-26 17:45 150313001 Enebybergs IF - Täby FC (D) 4 - 3 Jonas Vedin, Carl Theorén Danderyds Gymnasium
2020-09-27 12:45 150313006 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (B) 1 - 4 Lars Samuelsson, Roland Nester Hammarbackens Sporthall
2020-09-27 15:00 150313004 Väsby AIK - Ängby IF (B) WO (5 - 0) Väsby skolan
2020-10-03 09:00 150313012 Täby FC (D) - Vallentuna IBK 3 - 5 Andreas Beijer, Simon Åbom K-Rauta Arena
2020-10-04 12:30 150313011 Bele Barkarby IF IBF (A) - Enebybergs IF 5 - 2 Ludwig Idevall, Annie Mattsson Björkebyhallen
2020-10-04 15:15 150313009 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (A) 1 - 3 Andreas Theorén, Mattias Thomasson Grimstahallen
2020-10-06 19:30 150313013 Enebybergs IF - Täby FC (A) 0 - 1 Per Sundvall, Roger Nyström Danderyds Gymnasium
2020-10-11 16:15 150313016 Väsby AIK - Åkersberga IBF (B) 3 - 6 Andreas Theorén, Carl Theorén Väsby skolan
2020-10-18 13:15 150313018 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (D) 2 - 1 Jonas Jatko, Martin Mårtensson Jakobsbergs Sporthall
2020-10-14 19:20 150313023 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) 6 - 3 Andreas Theorén, Jonas Vedin Skarpängskolan B
2020-10-18 11:15 150313020 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A) 4 - 2 Simon Fröberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 12:45 150313019 Vallentuna IBK - Väsby AIK 2 - 3 Roger Nyström, Jan Erik Kristofersson Hammarbackens Sporthall
2020-10-18 20:15 150313022 Ängby IF (B) - Enebybergs IF 0 - 2 Isak Ålenius, Imtiaz Karim Grimstahallen
2020-10-24 13:30 150313027 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK 2 - 0 Lars Reuterhagen, Oscar Olsson Berglund Åkersberga Sporthall A
2020-10-25 16:00 150313029 Täby FC (A) - Täby FC (D) 2 - 3 Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-11-20 18:15 150313030 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ängby IF (B) Björkebyhallen
2020-11-07 17:15 150313033 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Björn Söderström, Bjarne Hekkelstrand Åkersberga Sporthall A
2020-11-08 09:00 150313036 Täby FC (D) - Väsby AIK Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina K-Rauta Arena
2020-11-08 10:00 150313035 Ängby IF (B) - Täby FC (A) , Ayub Aden Ärvingehallen
2020-11-14 15:30 150313039 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2020-11-14 17:15 150313042 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Jakobsbergs Sporthall
2020-11-14 17:45 150313037 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Danderyds Gymnasium
2020-11-15 17:30 150313040 Ängby IF (B) - Täby FC (D) Grimstahallen
2020-10-11 15:00 150313045 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) 1 - 3 William Hilmersson, Anders Haag Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 11:15 150313046 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 18:45 150313048 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2020-11-28 09:00 150313053 Täby FC (A) - Vallentuna IBK K-Rauta Arena
2020-11-28 17:45 150313049 Enebybergs IF - Väsby AIK Danderyds Gymnasium
2020-11-29 17:30 150313052 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2020-12-05 17:15 150313055 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2020-12-06 12:15 150313058 Vallentuna IBK - Ängby IF (B) Hammarbackens Sporthall
2020-12-06 14:00 150313056 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (A) Väsby skolan
2020-12-12 14:30 150313062 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Hackstahallen
2020-12-12 17:15 150313065 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-12-12 18:00 150313066 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (A) Björkebyhallen
2020-12-20 09:00 150313072 Täby FC (D) - Enebybergs IF K-Rauta Arena
2020-12-20 10:15 150313070 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) K-Rauta Arena
2020-12-20 13:00 150313069 Ängby IF (B) - Väsby AIK Grimstahallen
2020-12-20 14:15 150313067 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2021-01-09 10:15 150313075 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-10 14:00 150313078 Vallentuna IBK - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2021-01-10 18:45 150313073 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-01-16 16:15 150313080 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 17:45 150313084 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (A) Grindtorpshallen
2021-01-17 17:15 150313083 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2021-01-23 16:30 150313085 Enebybergs IF - Ängby IF (B) Danderyds Gymnasium
2021-01-23 17:00 150313087 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-23 18:00 150313090 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Björkebyhallen
2021-01-24 16:15 150313088 Väsby AIK - Vallentuna IBK Väsby skolan
2021-01-29 19:45 150313096 Täby FC (D) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2021-01-30 15:00 150313092 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-31 15:00 150313095 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Grimstahallen
2021-02-06 17:30 150313101 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Grindtorpshallen
2021-02-06 17:45 150313097 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium
2021-02-21 09:00 150313100 Väsby AIK - Täby FC (D) K-Rauta Arena
2021-02-13 12:45 150313108 Täby FC (D) - Ängby IF (B) K-Rauta Arena
2021-02-13 16:00 150313105 Vallentuna IBK - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 16:30 150313103 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2021-02-14 13:30 150313106 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-02-20 09:00 150313113 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) K-Rauta Arena
2021-02-20 17:15 150313111 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2021-02-21 11:00 150313114 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK Björkebyhallen
2021-03-13 14:00 150313118 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 18:45 150313119 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-03-14 14:15 150313116 Väsby AIK - Enebybergs IF Väsby skolan
2021-03-20 13:00 150313126 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2021-03-21 17:15 150313121 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-03-21 17:45 150313124 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Grimstahallen
2021-03-27 09:00 150313132 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) K-Rauta Arena
2021-03-27 18:00 150313129 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-03-28 13:15 150313128 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Åkersberga IBF (B) 3 3 0 0 14-6 8 9
2. Bele Barkarby IF IBF (A) 4 3 0 1 13-10 3 9
3. Åkersberga IBF (A) 4 3 0 1 9-6 3 9
4. Väsby AIK 3 2 0 1 11-8 3 6
5. Täby FC (A) 4 2 0 2 10-8 2 6
6. Enebybergs IF 4 2 0 2 8-9 -1 6
7. Täby FC (D) 4 1 0 3 10-13 -3 3
8. Vallentuna IBK 5 1 0 4 9-15 -6 3
9. Ängby IF (B) 3 0 0 3 1-10 -9 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Medel Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 10:30 150315006 Åkersberga IBF (E) - Värmdö IF (A) 4 - 2 Andreas Beijer, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-09-26 11:30 150315004 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK 5 - 0 Alexander Rosén, Erik Hellgren Högdalshallen
2020-09-27 09:00 150315003 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) 1 - 1 Erik Gustafsson, Shabbir Ahmed Malmsjö Sporthall
2020-09-27 18:45 150315001 Täby FC (C) - Huddinge IBS (A) 2 - 0 Roger Nyström, Per Sundvall Grindtorpshallen
2020-10-02 18:45 150315008 Vendelsö IK - Högdalens AIS 6 - 1 Christian Berger, Shabbir Ahmed Lyckeby Sporthall
2020-10-03 09:00 150315009 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge 1 - 2 Christian Ljunggren, Tuva Egman Tyresöhallen
2020-10-03 13:15 150315012 Huddinge IBS (A) - Åkersberga IBF (E) 2 - 2 Viggo Modigh, Adam Lönnborg Kvarnbergshallen
2020-10-03 14:45 150315011 Djurö-Vindö IF - Täby FC (C) 1 - 6 Per Sundvall, Noah Hulin Djurö Sporthall
2020-10-10 11:15 150315013 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) 4 - 3 William Albrecht, Ludwig Idevall K-Rauta Arena
2020-10-10 11:30 150315016 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) 0 - 2 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Högdalshallen
2020-10-10 13:15 150315018 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (A) 1 - 3 Johan Ståhl, Noah Hulin Djurö Sporthall
2020-10-10 15:30 150315015 FBI Tullinge - Vendelsö IK 1 - 3 Erik Gustafsson, Johan Nima Tullingehallen
2020-10-17 12:30 150315019 Åkersberga IBF (E) - Högdalens AIS 5 - 3 Mimma Spasic, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 12:15 150315020 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge 4 - 1 Kenneth Johansson, Håkan Taxén Värmdö sporthall
2020-10-18 15:30 150315022 Tyresö Trollbäcken IBK - Täby FC (C) 3 - 2 Christian Berger, Alexander Hellström Strandhallen - Tyresö
2020-10-18 15:30 150315023 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF 6 - 1 Shabbir Ahmed, Anton Zaitsev Ormingehallen
2020-10-24 13:30 150315027 FBI Tullinge - Åkersberga IBF (E) 0 - 3 Erik Gustafsson, Casper Dahlberg Tullingehallen
2020-10-25 12:00 150315030 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK 3 - 3 Liam Kronkvist, Fredrik Landin Djurö Sporthall
2020-10-25 13:00 150315029 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A) 2 - 2 Rebecka Edin, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2020-10-25 17:15 150315025 Täby FC (C) - Vendelsö IK 2 - 2 Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-11-06 20:30 150315036 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Alexander Hellström, Jonas Jatko Kvarnbergshallen
2020-11-07 15:30 150315034 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Kenneth Johansson, Alexander Hellström Lyckeby Sporthall
2020-11-08 12:15 150315033 Värmdö IF (A) - Täby FC (C) Värmdö sporthall
2020-11-08 15:15 150315035 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Tyresöhallen
2020-11-14 13:15 150315039 FBI Tullinge - Högdalens AIS Tullingehallen
2020-11-14 15:30 150315042 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (A) Djurö Sporthall
2020-11-14 15:45 150315040 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-14 16:00 150315037 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (E) Grindtorpshallen
2020-11-15 12:15 150315041 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK Ormingehallen
2020-10-11 18:45 150315046 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) 3 - 3 Erik Palmertz, Aarre Hietanen Värmdö sporthall
2020-11-21 15:15 150315047 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Lyckeby Sporthall
2020-11-22 13:45 150315048 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2020-11-28 11:00 150315045 Åkersberga IBF (E) - Djurö-Vindö IF Skärgårdsstadshallen
2020-11-28 10:15 150315049 Täby FC (C) - Högdalens AIS K-Rauta Arena
2020-11-28 10:15 150315051 Vendelsö IK - Huddinge IBS (A) Åbyhallen - Haninge
2020-11-29 11:15 150315053 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (E) Ormingehallen
2020-11-29 16:30 150315052 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 17:45 150315059 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK 4 - 2 Ella Lassen Eriksson, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-12-05 16:00 150315058 Åkersberga IBF (E) - Tyresö Trollbäcken IBK Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 17:30 150315056 Högdalens AIS - Djurö-Vindö IF Högdalshallen
2020-12-06 17:30 150315055 FBI Tullinge - Täby FC (C) Tullingehallen
2020-12-06 10:30 150315065 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Farstahallen 3
2020-12-12 15:45 150315066 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge Djurö Sporthall
2020-12-12 16:15 150315063 Vendelsö IK - Åkersberga IBF (E) Lyckeby Sporthall
2020-12-12 17:30 150315062 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2020-12-19 11:30 150315067 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (E) Värmdö sporthall
2020-12-19 15:15 150315070 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge Ormingehallen
2020-12-19 15:45 150315072 Huddinge IBS (A) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
2020-12-20 09:00 150315069 Tyresö Trollbäcken IBK - Högdalens AIS Tyresöhallen
2021-01-09 10:30 150315076 Högdalens AIS - Vendelsö IK Högdalshallen
2021-01-09 12:45 150315078 Åkersberga IBF (E) - Huddinge IBS (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-10 12:30 150315073 Täby FC (C) - Djurö-Vindö IF K-Rauta Arena
2021-01-10 16:15 150315075 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Tullingehallen
2021-01-16 16:15 150315081 Vendelsö IK - FBI Tullinge Lyckeby Sporthall
2021-01-16 16:30 150315084 Huddinge IBS (A) - Djurö-Vindö IF Tomtbergahallen
2021-01-16 17:30 150315083 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (C) Ormingehallen
2021-01-17 16:30 150315080 Värmdö IF (A) - Högdalens AIS Värmdö sporthall
2021-01-23 10:15 150315085 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK K-Rauta Arena
2021-01-23 12:15 150315088 Högdalens AIS - Åkersberga IBF (E) Högdalshallen
2021-01-23 13:30 150315087 FBI Tullinge - Värmdö IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-23 14:45 150315090 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Djurö Sporthall
2021-01-31 12:15 150315094 Vendelsö IK - Täby FC (C) Lyckeby Sporthall
2021-01-31 12:30 150315096 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2021-01-31 14:15 150315095 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF Strandhallen - Tyresö
2021-01-31 17:00 150315092 Åkersberga IBF (E) - FBI Tullinge Åkersberga Sporthall A
2021-02-06 12:30 150315100 Högdalens AIS - Huddinge IBS (A) Högdalshallen
2021-02-06 13:30 150315102 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Djurö Sporthall
2021-02-06 16:15 150315097 Täby FC (C) - Värmdö IF (A) Grindtorpshallen
2021-02-06 17:45 150315101 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Ormingehallen
2021-02-13 12:30 150315103 Högdalens AIS - FBI Tullinge Högdalshallen
2021-02-13 13:00 150315107 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
2021-02-13 18:45 150315108 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
2021-02-14 09:15 150315106 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2021-03-14 16:00 150315105 Åkersberga IBF (E) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2021-02-20 14:30 150315114 Djurö-Vindö IF - Åkersberga IBF (E) Djurö Sporthall
2021-02-20 18:00 150315111 FBI Tullinge - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2021-02-21 16:15 150315113 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Ormingehallen
2021-02-21 18:00 150315112 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2021-02-14 17:15 150315118 Åkersberga IBF (E) - Nacka Wallenstam IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-03-13 13:30 150315116 Högdalens AIS - Täby FC (C) Högdalshallen
2021-03-14 13:45 150315120 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK Kvarnbergshallen
2021-03-14 16:15 150315119 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
2021-03-20 13:15 150315123 Vendelsö IK - Värmdö IF (A) Lyckeby Sporthall
2021-03-20 14:30 150315126 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2021-03-21 10:30 150315121 Täby FC (C) - FBI Tullinge K-Rauta Arena
2021-03-21 10:45 150315124 Tyresö Trollbäcken IBK - Åkersberga IBF (E) Tyresöhallen
2021-03-27 11:30 150315129 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B) Högdalshallen
2021-03-27 13:15 150315131 Åkersberga IBF (E) - Vendelsö IK Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 14:00 150315128 FBI Tullinge - Djurö-Vindö IF Tullingehallen
2021-03-27 14:15 150315132 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Kvarnbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Täby FC (C) 5 3 1 1 16-9 7 10
2. Åkersberga IBF (E) 4 3 1 0 14-7 7 10
3. Värmdö IF (A) 5 3 1 1 15-10 5 10
4. Vendelsö IK 4 2 1 1 13-8 5 7
5. Nacka Wallenstam IBK (B) 5 1 3 1 15-11 4 6
6. Huddinge IBS (A) 4 1 2 1 7-7 0 5
7. Tyresö Trollbäcken IBK 4 1 1 2 7-12 -5 4
8. FBI Tullinge 5 1 1 3 5-12 -7 4
9. Högdalens AIS 4 1 0 3 9-13 -4 3
10. Djurö-Vindö IF 4 0 1 3 6-18 -12 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis