Pantamera F Blå Medel-Lätt (08-09) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medellätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 10:00 150375002 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Lucas Edberg, Oscar Silverbratt Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-09-28 12:15 150375001 Järfälla IBK - Vallentuna IBK Andreas Mattsson, Annie Mattsson Kallhälls sporthall
2019-09-29 12:00 150375004 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Mimma Spasic, Mario Mallengren Prästängshallen
2019-10-05 11:15 150375009 Åkersberga IBF - Järfälla IBK , Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-10-05 15:30 150375006 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Oscar Wernborg, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 08:45 150375007 Silverdals IF (A) - Täby FC Mats Järnmark, Magnus Johnsson Silverdalshallen
2019-10-12 10:00 150375012 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (A) Filip Saverstam, Max Hasselrot Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-13 10:00 150375013 Täby FC - Vaxholms IBF Lars Reuterhagen, Sezgin Youmer Skarpängskolan B
2019-10-13 14:15 150375015 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-10-26 11:00 150375020 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Ida Nedin, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2019-11-17 11:00 150375018 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK Hugo Nilsson, Jonas Vedin Silverdalshallen
2019-12-08 12:30 150375017 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Sam Robertsson, Bjarne Hekkelstrand Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-09 13:00 150375023 Täby FC - Sigtuna IF IBK Lea Gergi, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 150375021 Järfälla IBK - Vaxholms IBF Filip Lövenklint, Sezgin Youmer Viksjö Sporthall
2019-11-10 09:30 150375025 Åkersberga IBF - Silverdals IF (A) Max Åstrand, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
2019-11-23 12:00 150375030 Vallentuna IBK - Täby FC Jan Lingemark, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 13:00 150375028 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Magnus Johnsson, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-24 09:00 150375026 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK Hugo Nilsson, Jonas Vedin Prästängshallen
2019-11-30 12:00 150375032 IK Frej Täby IBK - Täby FC Max Åstrand, Moa Holm Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 13:15 150375031 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Johanna Kjebon, Annie Mattsson Kallhälls sporthall
2019-12-01 09:45 150375033 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK Ludwig Idevall, Annie Mattsson Silverdalshallen
2019-12-07 11:15 150375040 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 14:30 150375039 Vaxholms IBF - Silverdals IF (A) Sezgin Youmer, Mats Järnmark Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-08 09:15 150375037 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF Fredrik Nensén, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-12-08 16:00 150375036 Täby FC - Järfälla IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 15:30 150375042 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Johan Engvall, Mats Järnmark Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-15 09:30 150375041 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK Filip Lövenklint, Håkan Taxén Viksjö Sporthall
2019-12-15 11:30 150375045 Åkersberga IBF - Täby FC Oscar Uhlir, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
2020-01-12 10:00 150375047 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK Filip Saverstam, Annabel Jonsson Silverdalshallen
2020-01-12 10:15 150375049 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Johan Nima, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-01-12 14:00 150375050 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Fredrik Nensén, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
2020-01-19 10:15 150375054 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Prästängshallen
2020-01-19 10:30 150375051 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Jan Lingemark, Per Sundvall Viksjö Sporthall
2020-03-15 12:00 150375053 Täby FC - Silverdals IF (A) Grindtorpshallen
2020-01-26 12:00 150375060 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 13:30 150375057 Vaxholms IBF - Täby FC Lars Reuterhagen Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-26 15:15 150375058 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK Thea Kaplan, Ida Torbjörner Silverdalshallen
2020-02-01 11:00 150375062 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-02 10:15 150375064 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
2020-02-02 11:00 150375061 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2020-02-08 17:30 150375068 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 10:00 150375066 Sigtuna IF IBK - Täby FC Prästängshallen
2020-02-09 12:15 150375069 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF Silverdalshallen
2020-02-15 11:00 150375072 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-15 16:00 150375073 Täby FC - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2020-02-16 09:15 150375075 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2020-03-07 10:00 150375080 Vallentuna IBK - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 15:00 150375076 Täby FC - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-03-08 12:30 150375077 Sigtuna IF IBK - Järfälla IBK Prästängshallen
2020-03-21 11:30 150375082 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-22 09:30 150375083 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-03-22 11:00 150375081 Järfälla IBK - Täby FC Viksjö Sporthall
2020-03-22 13:15 150375085 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-28 10:45 150375090 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2020-03-28 12:00 150375086 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-29 14:00 150375087 Täby FC - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
Pantamera Flickor Blå Medellätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 08:30 150391004 Rotebro IS IBK - Huddinge IK Jan Lingemark, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2019-09-28 13:15 150391002 Sickla IF - Duvbo IK Daniel Mårtensson, Fredrik Hallenberg Järla Sporthall
2019-09-29 08:15 150391005 Ekerö IK - Sundbybergs IK Robert Milerud, Sezgin Youmer Mälaröhallen
2019-09-29 12:00 150391001 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Sköndalshallen
2019-09-29 13:00 150391003 Silverdals IF (B) - Örby IS Oscar Wernborg, Stephanie Mobedjina Silverdalshallen
2019-10-05 09:00 150391010 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Hanna Woxmark, Alva Olson Sätrahallen
2019-10-05 11:00 150391006 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Hallonbergshallen
2019-10-05 14:15 150391008 Örby IS - Sickla IF Mauricio Castillo, Thomas Gjutarenäfve Bandhagshallen
2019-10-06 11:00 150391009 Duvbo IK - Sköndals IK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Löthallen
2019-10-06 12:15 150391007 Huddinge IK - Silverdals IF (B) Elise Lundin, Fredrik Bousset Kvarnbergshallen
2019-10-12 11:30 150391014 Rotebro IS IBK - Ekerö IK Linda Forslund, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Nya)
2019-10-12 13:15 150391012 Sickla IF - Huddinge IK Anton Zaitsev, Christian Berger Järla Sporthall
2019-10-13 09:00 150391011 Sköndals IK - Örby IS Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Sköndalshallen
2019-10-13 10:00 150391015 Duvbo IK - Älvsjö AIK IBF Isak Ålenius, Anders Hillebrink Hallonbergshallen
2019-10-13 10:15 150391013 Silverdals IF (B) - Sundbybergs IK Noel Huss, Filip Saverstam Silverdalshallen
2019-10-26 10:00 150391017 Sundbybergs IK - Sickla IF William Albrecht, Magnus Westerberg Brotorpshallen
2019-10-26 15:15 150391019 Örby IS - Duvbo IK Tindra Henriksson, Asta Hansson Bandhagshallen
2019-10-26 17:00 150391020 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK Thomas Gjutarenäfve, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2019-10-27 10:15 150391016 Ekerö IK - Silverdals IF (B) Linnea Gribe, Anton Fritshammar Mälaröhallen
2019-10-27 12:00 150391018 Huddinge IK - Sköndals IK Erik Gustafsson, Tony Verho Kvarnbergshallen
2019-11-09 15:00 150391022 Sickla IF - Ekerö IK Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-10 10:30 150391025 Duvbo IK - Huddinge IK Noel Akdemir, Lars Reuterhagen Löthallen
2019-11-10 11:00 150391024 Örby IS - Älvsjö AIK IBF Alexander Rosén, Ida Sandberg Bandhagshallen
2019-11-10 11:30 150391021 Sköndals IK - Sundbybergs IK Johan Ståhl, Shabbir Ahmed Sköndalshallen
2019-11-10 17:45 150391023 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK Johan Ståhl, Annie Mattsson Silverdalshallen
2019-11-23 09:15 150391027 Ekerö IK - Sköndals IK Linnea Gribe, Aida Jönsson Mälaröhallen
2019-11-23 09:45 150391029 Huddinge IK - Örby IS Sam Robertsson, Karima Sharipova Kvarnbergshallen
2019-11-23 10:00 150391028 Sundbybergs IK - Duvbo IK Carl Theorén, Joel Holm Brotorpshallen
2019-11-23 13:00 150391026 Rotebro IS IBK - Sickla IF Hugo Nilsson, Carl Theorén Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 14:00 150391030 Älvsjö AIK IBF - Silverdals IF (B) Jonathan Wallén Brobäck, Elias Englund Sätrahallen
2019-11-30 12:45 150391031 Sköndals IK - Rotebro IS IBK Sam Robertsson, Theodore Hurtig Farstahallen 1
2019-11-30 16:00 150391032 Sickla IF - Silverdals IF (B) Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-30 17:15 150391034 Örby IS - Sundbybergs IK Aldin Imamovic, Karima Sharipova Bandhagshallen
2019-12-01 09:00 150391033 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF Annabel Jonsson, Tindra Henriksson Kvarnbergshallen
2019-12-01 10:00 150391035 Duvbo IK - Ekerö IK Amin Ben, Kim Vulic Löthallen
2019-12-07 10:30 150391039 Sundbybergs IK - Huddinge IK Alexander Löfgren, Oskar Sevefjord Brotorpshallen
2019-12-07 12:00 150391038 Ekerö IK - Örby IS Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Mälaröhallen
2019-12-07 14:00 150391037 Rotebro IS IBK - Duvbo IK Anna Mandelstam, Leif Karlsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 14:00 150391040 Älvsjö AIK IBF - Sickla IF Christoffer Castwall, Elias Englund Sätrahallen
2019-12-08 12:30 150391036 Silverdals IF (B) - Sköndals IK Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
2019-12-14 09:30 150391044 Rotebro IS IBK - Örby IS Alexander Löfgren, Anna Mandelstam Rotebrohallen (Nya)
2019-12-14 09:45 150391043 Huddinge IK - Ekerö IK Johnny Mikael Claesson, Rebecka Edin Kvarnbergshallen
2019-12-14 10:00 150391042 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Brotorpshallen
2019-12-15 10:00 150391045 Duvbo IK - Silverdals IF (B) Isac Krona, Mats Järnmark Löthallen
2020-01-21 17:00 150391041 Sköndals IK - Sickla IF Max Hellström, Osama Abaied Sköndalshallen
2020-01-11 08:00 150391047 Huddinge IK - Rotebro IS IBK Johan Hessing, Sadjad Nima Kvarnbergshallen
2020-01-11 09:15 150391050 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Svante Lindholm, Viggo Holm Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 11:15 150391046 Sundbybergs IK - Ekerö IK Johan Nima, Imtiaz Karim Hallonbergshallen
2020-01-11 14:15 150391048 Örby IS - Silverdals IF (B) Kim Vulic, Tindra Henriksson Bandhagshallen
2020-01-12 12:15 150391049 Duvbo IK - Sickla IF Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Löthallen
2020-01-18 10:45 150391055 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Alice Fritshammar, Johanna Kjebon Mälaröhallen
2020-01-18 13:15 150391052 Sickla IF - Örby IS Linus Fredman, Sam Robertsson Järla Sporthall
2020-01-19 09:30 150391053 Silverdals IF (B) - Huddinge IK Thea Kaplan, Olivia Wikström Silverdalshallen
2020-01-19 11:00 150391051 Sköndals IK - Duvbo IK Linnea Westerlund, Petra Dynesius Sköndalshallen
2020-01-19 15:30 150391054 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Joel Holm, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2020-01-25 09:45 150391058 Huddinge IK - Sickla IF Siri Bjuremalm, Michelle Caspar Kvarnbergshallen
2020-01-25 11:00 150391057 Sundbybergs IK - Silverdals IF (B) Filip Lövenklint, Adam Sundbom Brotorpshallen
2020-01-25 16:00 150391060 Älvsjö AIK IBF - Duvbo IK , Martin Claësson Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 16:30 150391059 Örby IS - Sköndals IK Anna Mandelstam, Edvin Strömgren Bandhagshallen
2020-01-25 19:00 150391056 Ekerö IK - Rotebro IS IBK Johanna Kjebon, Alexander Löfgren Tappströms Bollhall
2020-02-01 15:45 150391064 Rotebro IS IBK - Älvsjö AIK IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 08:15 150391063 Silverdals IF (B) - Ekerö IK Silverdalshallen
2020-02-02 11:00 150391065 Duvbo IK - Örby IS Löthallen
2020-02-02 13:00 150391061 Sköndals IK - Huddinge IK Sköndalshallen
2020-02-02 14:00 150391062 Sickla IF - Sundbybergs IK Stavsborgshallen
2020-02-08 10:00 150391067 Ekerö IK - Sickla IF Mälaröhallen
2020-02-08 10:00 150391070 Älvsjö AIK IBF - Örby IS Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 10:30 150391068 Sundbybergs IK - Sköndals IK Brotorpshallen
2020-02-08 11:15 150391066 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-09 10:00 150391069 Huddinge IK - Duvbo IK Kvarnbergshallen
2020-02-15 15:00 150391075 Duvbo IK - Sundbybergs IK Hallonbergshallen
2020-02-15 15:15 150391074 Örby IS - Huddinge IK Bandhagshallen
2020-02-16 09:45 150391073 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF Silverdalshallen
2020-02-16 10:00 150391072 Sickla IF - Rotebro IS IBK Fisksätra sporthall
2020-02-16 12:00 150391071 Sköndals IK - Ekerö IK Sköndalshallen
2020-03-07 09:00 150391080 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 11:00 150391078 Ekerö IK - Duvbo IK Tappströms Bollhall
2020-03-07 11:15 150391077 Rotebro IS IBK - Sköndals IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-07 11:30 150391079 Sundbybergs IK - Örby IS Brotorpshallen
2020-03-08 08:30 150391076 Silverdals IF (B) - Sickla IF Silverdalshallen
2020-03-21 08:30 150391083 Huddinge IK - Sundbybergs IK Kvarnbergshallen
2020-03-21 14:15 150391084 Örby IS - Ekerö IK Bandhagshallen
2020-03-22 12:00 150391081 Sköndals IK - Silverdals IF (B) Sköndalshallen
2020-03-22 13:15 150391085 Duvbo IK - Rotebro IS IBK Löthallen
2020-03-22 14:00 150391082 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF Stavsborgshallen
2020-03-28 09:15 150391088 Örby IS - Rotebro IS IBK Högdalshallen
2020-03-28 10:15 150391090 Älvsjö AIK IBF - Sundbybergs IK Kämpetorpshallen 1
2020-03-28 17:15 150391086 Sickla IF - Sköndals IK Järla Sporthall
2020-03-29 11:00 150391089 Ekerö IK - Huddinge IK Mälaröhallen
2020-03-29 11:15 150391087 Silverdals IF (B) - Duvbo IK Silverdalshallen
Pantamera Flickor Blå Medellätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 08:30 150392004 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Tobias Jansson, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-09-28 09:15 150392002 Nynäshamns IBK (B) - Nynäshamns IBK (A) Sezgin Youmer, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Kvarnängshallen
2019-09-28 12:00 150392001 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Fredrik Bousset, Magnus Vilhelm Eriksson Lyckeby Sporthall
2019-09-28 12:00 150392003 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-10-05 11:15 150392009 Nynäshamns IBK (A) - Vendelsö IK (A) Lennart Asp, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-10-05 12:30 150392010 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Moa Lindell, Alva Olson Tungelsta Sporthall
2019-10-06 12:00 150392008 Värmdö IF - Nynäshamns IBK (B) Adam Lönnborg, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2020-03-14 15:30 150392007 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2019-10-12 09:15 150392014 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Elise Lundin, Malva Sölvemark Tullingehallen
2019-10-12 11:00 150392011 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF Jessika Forsberg, Anna Mandelstam Lyckeby Sporthall
2019-10-12 12:00 150392015 Nynäshamns IBK (A) - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-10-19 09:30 150392012 Nynäshamns IBK (B) - Vendelsö IK (B) Johan Nima, Sadjad Nima Kvarnängshallen
2019-10-26 11:00 150392019 Värmdö IF - Nynäshamns IBK (A) , Jimmy Rittervall Värmdö sporthall
2019-10-26 14:00 150392016 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 15:15 150392018 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2019-10-27 15:15 150392020 Tungelsta IF - FBI Tullinge Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tungelsta Sporthall
2019-11-09 10:15 150392022 Nynäshamns IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kvarnängshallen
2019-11-09 11:15 150392024 Värmdö IF - Tungelsta IF Carl Brorsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2019-11-09 16:00 150392023 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-16 14:15 150392025 Nynäshamns IBK (A) - Vendelsö IK (B) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-11-23 10:00 150392026 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK (B) Adam Lönnborg, Martin Åkesson Storvretens Sporthall
2019-11-23 13:30 150392029 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-11-23 14:00 150392027 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (A) Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Strandhallen - Tyresö
2019-11-24 14:00 150392030 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Tungelsta Sporthall
2019-11-30 11:00 150392031 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-11-30 12:00 150392033 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-11-30 12:15 150392035 Nynäshamns IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2019-11-30 13:15 150392032 Nynäshamns IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2019-10-19 09:15 150392037 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK (A) Zana Guzel, Daniel Karlsson Tullingehallen
2019-12-08 09:00 150392036 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (A) Asta Hansson, Saga Emtell Ormingehallen
2019-12-08 13:00 150392038 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF Rebecka Edin, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 15:00 150392040 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (B) Albin Hedenstedt, Alexander Hellström Tungelsta Sporthall
2019-12-14 09:30 150392045 Nynäshamns IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Leif Karlsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-12-14 10:00 150392041 Vendelsö IK (A) - Nynäshamns IBK (B) Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2019-12-14 11:30 150392044 Värmdö IF - FBI Tullinge Carl Brorsson, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-12-14 14:15 150392043 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-01-11 11:15 150392049 Nynäshamns IBK (A) - Nynäshamns IBK (B) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2020-01-11 11:30 150392050 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2020-01-11 12:30 150392048 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK Christoffer Castwall, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-01-11 15:00 150392047 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge Edvin Strömgren, Jonas Holm Lyckeby Sporthall
2019-11-16 14:00 150392053 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (B) Maja Bergman, Linus Fredman Myrsjöskolan
2020-01-18 10:00 150392051 Vendelsö IK (A) - Nynäshamns IBK (A) Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2020-01-18 10:15 150392052 Nynäshamns IBK (B) - Värmdö IF Anders Asp, Johan Ståhl Kvarnängshallen
2020-01-18 13:00 150392055 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2020-01-25 10:00 150392056 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Albin Hedenstedt, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2020-01-25 11:15 150392059 Värmdö IF - Vendelsö IK (A) Carl Brorsson, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2020-01-25 14:45 150392058 Vendelsö IK (B) - Nynäshamns IBK (B) Shabbir Ahmed, Karima Sharipova Lyckeby Sporthall
2020-01-26 14:00 150392060 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (A) Edvin Strömgren, Ej offentliggjord Tungelsta Sporthall
2020-02-01 11:00 150392061 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Lyckeby Sporthall
2020-02-01 12:15 150392064 FBI Tullinge - Tungelsta IF Botkyrkahallen
2020-02-01 13:00 150392063 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Myrsjöskolan
2020-02-02 13:30 150392065 Nynäshamns IBK (A) - Värmdö IF Kvarnängshallen
2020-02-08 10:00 150392067 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 12:00 150392066 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK Botkyrkahallen
2020-02-08 15:00 150392069 Vendelsö IK (B) - Nynäshamns IBK (A) Lyckeby Sporthall
2020-02-09 15:00 150392070 Tungelsta IF - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
2020-02-15 11:00 150392071 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Lyckeby Sporthall
2020-02-15 11:30 150392072 Nynäshamns IBK (B) - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2020-02-15 14:00 150392073 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2020-02-15 15:00 150392074 Värmdö IF - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
2020-03-07 11:00 150392078 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 15:00 150392076 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK (B) Myrsjöskolan
2020-03-07 17:15 150392080 Tungelsta IF - Vendelsö IK (B) Tungelsta Sporthall
2020-03-08 10:30 150392077 FBI Tullinge - Vendelsö IK (A) Storvretens Sporthall
2020-03-21 11:00 150392081 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2020-03-21 11:45 150392085 Nynäshamns IBK (A) - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2020-03-21 12:45 150392082 Nynäshamns IBK (B) - Tungelsta IF Kvarnängshallen
2020-03-22 09:15 150392084 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
2020-03-28 11:00 150392088 FBI Tullinge - Värmdö IF Tullingehallen
2020-03-28 12:30 150392086 Nynäshamns IBK (B) - Vendelsö IK (A) Kvarnängshallen
2020-03-28 16:00 150392087 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK (A) Myrsjöskolan
2020-03-29 12:45 150392089 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (B) Tyresöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis